صفحه 30 از 556 نخستنخست ... 2028293031324080130530 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Javadi1 آواتار ها
    6,784 بار در 763 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام جناب جوادی
    امیدوارم حالتون عالی باشه

به نظر من یعنی جاری باشین. یعنی هستین. یعنی همین لحظه و صدم ثانیه که این و میخونید لحظه حال هست و ثانیه که گذشت، گذشته هست و همین ثانیه هم که گذشت آینده ای بود که به گذشته رسید...
    کتاب نیروی حال آقای اکهارت تول و دوست داشتین مطالعه کنین.
    وجودیت شماست که رنگ میده به لحظه ها. اگر شما این سوال و نمیپرسیدین منی اینجا نبود که جوابی بنویسه. وجود شماست که ارزش میده به همه چی و این حس بودن و لمس کردن برای خود من بی مبدایی و مقصدی هست.
    هستم که لذت ببرم

شاد و پر از انرژی های مثبت باشین
    سلام وقت بخیر
    جاری یعنی چی؟

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,687 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiri0072 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    جاری یعنی چی؟
    سلام جناب جوادی

یعنی در حرکت بودن. روان. زمانی که درش هستیم. ==> فرهنگ لغت معین

لحظه حال. همین بودن و دیدن بدون ذهن.

I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

4. 22 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام جناب جوادی

یعنی در حرکت بودن. روان. زمانی که درش هستیم. ==> فرهنگ لغت معین

لحظه حال. همین بودن و دیدن بدون ذهن.

جاری یعنی در حرکت بودن متوجه شدم.
    بزارید اینم بگم
    میتونم بگم زمان یعنی لحظه <یکی از دوستان درسوال جوابم گفت زمان یعنی لحظه>
    لحظه هم یعنی همین بودن و دیدن بدون ذهن؟
    جوادی

6. 20 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    جاری یعنی در حرکت بودن متوجه شدم.
    بزارید اینم بگم
    میتونم بگم زمان یعنی لحظه <یکی از دوستان درسوال جوابم گفت زمان یعنی لحظه>
    لحظه هم یعنی همین بودن و دیدن بدون ذهن؟
    جوادی
    دقیقا
    کتاب لحظه حال بسیار عالی اقای اکهارت تول داخلش توضیح دادن.
    لحظه یعنی آرامش و شادمانی و عشق

8. 24 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,196 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

سوالی مطرح شده بود از طرف یکی از دوستان در تاپیک فراکتال . با توجه به نظر امین جان که مطالب در تاپیک های مربوطه بیان بشه و با توجه به اینکه جواب این سوال مربوط به مسائل روانشناسی و ذهن هست در این تاپیک جواب میدم :

سلام

نمیتونم بگم که خودم به شخصه به طور کامل تونستم این موضوع رو در تریدهام حل کنم ولی نسبت به گذشته ی خودم پیشرفت بسیار زیادی در این موضوع داشتم و برای همین نظرم رو در این مورد بیان میکنم , امیدوارم مفید باشه.

میشه گفت اکثر تریدرها این حالت رو در خودشون دارن تا زمانی که بتونن بهش غلبه کنن.

یکی از راههای مبارزه با این پترن ذهنی این هست که برای مدتی یا برای تعداد مشخصی ترید مثلا 110 تا پوزیشن , شما با ورود به پوزیشن , تی پی و استاپ رو بذارید و چارت رو ببندید و کاری به نتیجه نداشته باشید و یا اگر چارت رو بررسی میکنید تحت هیچ عنوان ترید رو دست نزنید حتی اگر داشت میرفت و استاپ رو میزد. در دمو این تمرین رو انجام بدین.

هدف از این کار چیست ؟

تغییر پترن و ساختار ذهنی که در فرد تریدر بوجود اومده. با این کار صبر تریدر زیاد میشه و بعد از 110 تا ترید , این پترن جدید بوجود میاد در ذهن که به تریدر میگه باید توو پوزیشن بمونم و احترام بذارم به تحلیل اولیه, ضمن اینکه اعتماد به دانشی که دارین رو در خودتون افزایش میده.

موردی که باید بهش اشاره کرد این هست که این 110 تا ترید رو شما باید با سیستمی که دارید و قوانین مشخص داره بزنید. پس اگر الان هنوز به جمعبندی لازم نرسیدین , میتونید این کار رو بعد از جمعبندی خودتون از مطالب شروع کنید .

البته این تنها راه ممکن برای حل این موضوع نیست ولی یکی از قویترین راه حل های ممکن برای حل این موضوع هست که توسط جناب کریس کیپری (کسره مربوط به ک رو نمیدونستم چطوری قرار بدم) آموزش داده شده و از مقاله ی زیر میتونید با جزئیات بیشتری در این مورد اطلاعات کسب کنید( البته مقالات بیشتری از ایشون در مورد این موضوع وجود داره که میتونید در گوگل پیدا کنید ولی مقاله ی زیر برای شروع بسیار مفید میباشد )

https://2ndskiesforex.com/trading-st...t-trading-use/

موفق باشید

با سلام دقیقا راه درست رو پیشنهاد دادید

10. 21 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Merlin نمایش پست ها
    سلام
    امروز مطلبی رو درباره خواب میخوندم برام خیلی جالب بود و چون استاد هم در این باره قبلا صحبت کردن گفتم براتون قرار بدم :
    همه ما گاهی هنگام بیدار شدن از خواب، احساس کسالت می کنیم ، منگ هستیم و سنگینی خواب، هنوز اذیت مان می کند.
    گاهی اوقات برعکس، وقتی بیدار می شویم سرحال و شاداب هستیم.

علت چیست؟
    مشخصاً علت اول به میزان خواب ما بر می گردد، همه می دانند که اگر ساعات خواب ما با نیازهای بدنی مان همخوانی نداشته باشد، بدن از خواب سیراب نمی شود و کسالت همراه بیداری خواهد بود.
    اما همه چیز به این امر بدیهی ختم نمی شود.
    خواب، "یک خط صاف بین لحظه خوابیدن و لحظه بیداری" نیست. ما در طول خواب مراحل مختلفی را سپری می کنیم که بحث مفصلی دارد که از آنها می گذریم. آنچه به می تواند در کل زندگی مان به دردمان بخورد این است که خواب ما در طول شب، به صورت سینوسی از سبک به سنگین و از سنگین به سبک حرکت می کند.
    یعنی ابتدای خواب، خواب مان سبک است و رفته رفته سنگین تر می شود و سپس آرام آرام سبک تر می شود و مجدداً سنگین می شود و باز سبک می شود و این روند بارها تا صبح تکرار می گردد.
    به این شکل نگاه کنید؛ اگر ما در قله ها - که خواب در آن سنگین است - بیدار شویم ، دچار کسالت خواهیم بود ولی اگر در دره ها - که خواب در آن سبک است - بیدار شویم، به راحتی از رختخواب برمی خیزیم.

اما از کجا بدانیم کی در دره خواب هستیم و خواب مان سبک شده تا بیدار شویم؟
    معمولاً از لحظه آغاز خواب تا زمانی که خواب سنگین شود و مجدداً به مرحله سبک برسد 90 دقیقه (یک و نیم ساعت) طول می کشد.
    بنابر این اگر می خواهید در سبک ترین مرحله خواب، از خواب بیدار شوید باید ساعت خواب تان مضربی از عدد یک و نیم باشد. یعنی اگر ساعت 11.5 شب می خوابید، یک و نیم ساعت، یک و نیم ساعت محاسبه کنید و در یکی از آنها از خواب بیدار شوید، به این ترتیب:
    ساعت 11.5 به علاوه یک و نیم ساعت = ساعت یک بامداد
    و سپس:
    - ساعت 2.5
    - ساعت 4
    - ساعت 5.5
    - ساعت 7
    - ساعت 8.5 صبح
    بنابراین در این مثال، اگر ساعت 7 صبح بیدار شوید، نسبت به بیدار شدن در ساعت 7.5 راحت تر خواهید بود هر چند نیم ساعت هم کمتر خوابیده اید.
    اگر ساعت 12 شب بخوابید چه؟ در این صورت ساعت 6 صبح زمان مناسبی برای بیدار شدن است زیرا 4 تا یک و نیم ساعت خوابیده اید و نیز ساعت 7.5 هم خوب است چون 5 تا یک و نیم ساعت خوابیده اید.
    نکته: در اکثر انسان ها چرخه خواب 90 دقیقه است ولی ممکن است چرخه خواب شما 90 دقیقه ای نباشد. بنابراین اگر فرمول 90 دقیقه درباره شما صدق نکند، بکوشید با یادداشت کردن ساعات خواب و بیداری و حس و حال تان در هر بار بیداری، عدد چرخه خواب تان را کشف کنید.
    * آدرس منبع هم روی عکس ها هست.

دقیقا همین طوره.من صبحا سخت از خواب بیدار میشدم ،وقتی کتاب قانون 5ثانیه را خوندم و بیشتر مطالعه کردم و سیکل خواب و مراحلش را شناختم نیم ساعت زودتر از روزهای قبل بیدار شدم و به شکل ناباورانه ای سرحال و شاد شدم

12. 34 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    استاد روزت مبارک بخاطر انجمن زدی
    امروز میخوام یک فیلتر ذهنی از خودم پیدا کردم با کمک دوستان عزیز انجمن براتون توضیح بدم و داشتم اشتباه میکردم.
    همین طور میدونید من جوادی هستم و توی مسیر اصولی و درست انجمن نبود ی سری برا خودم بودم این چه معنی میده
    به این معنی هسته من واقعا نمیدونستم دلیل این کارام چی میتونه باشه تا یکی از دوستان گفت دلیل این کارات چیه/چیو میخواد ثابت کنی/ من با خودم نشستم و بررسی کردم که دلیلش چیه دارم در قبال توصه های دوستان که ارزوی دوستان عزیز موفقیت من هسته مقاومت میکنم.
    طبق بررسی های کردم من متوجه شدم درون خودم این جمله نهادینه شده بود که
    من خودم میدونم باید چکار کنم خواهشا به من خورده نگیرید.
    اینو با کمک دوستان پیدا کردم و ممنونم ازتون الان میدونم کجارو باید درست کنم مرسی واقعا از دوستان
    این تجربه در اخطیارتون میزارم شاید دانشجو های جدید امدن و درونشون این جمله وجود داشت. بدون اینکه خودشون متوجه بشن این عادت در انها نهادینه شده باشد. این جمله که بالا نوشتم.
    من خودم میدونم دارم چکار میکنم خواهشا به من خورده نگیرید.<یک باور محدود کننده است>
    جوادی دوستون دارم

14. 31 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    یاد شده
    در 1280 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    استاد روزت مبارک بخاطر انجمن زدی
    امروز میخوام یک فیلتر ذهنی از خودم پیدا کردم با کمک دوستان عزیز انجمن براتون توضیح بدم و داشتم اشتباه میکردم.
    همین طور میدونید من جوادی هستم و توی مسیر اصولی و درست انجمن نبود ی سری برا خودم بودم این چه معنی میده
    به این معنی هسته من واقعا نمیدونستم دلیل این کارام چی میتونه باشه تا یکی از دوستان گفت دلیل این کارات چیه/چیو میخواد ثابت کنی/ من با خودم نشستم و بررسی کردم که دلیلش چیه دارم در قبال توصه های دوستان که ارزوی دوستان عزیز موفقیت من هسته مقاومت میکنم.
    طبق بررسی های کردم من متوجه شدم درون خودم این جمله نهادینه شده بود که
    من خودم میدونم باید چکار کنم خواهشا به من خورده نگیرید.
    اینو با کمک دوستان پیدا کردم و ممنونم ازتون الان میدونم کجارو باید درست کنم مرسی واقعا از دوستان
    این تجربه در اخطیارتون میزارم شاید دانشجو های جدید امدن و درونشون این جمله وجود داشت. بدون اینکه خودشون متوجه بشن این عادت در انها نهادینه شده باشد. این جمله که بالا نوشتم.
    من خودم میدونم دارم چکار میکنم خواهشا به من خورده نگیرید.<یک باور محدود کننده است>
    جوادی دوستون دارم
    سلام جوادی عزیز

خیلی خوشحالم که به این نتیجه رسیدین.
    تولد دوبارتون مبارک. ظرف ذهنیتون امروز تازه خالی شد

16. 28 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

Javadi1 آواتار ها
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام استاد عزیز
    میشه دو کلمه راحتی و سختی تفاوت هاشون برامون باز کنین؟
    به عبارتی دیگه
    راحتی یعنی چی؟
    سختی یعنی چی؟

بررسی های کردم دوستان بببین معنا درستی داره یا نه؟
    راحته یعنی میتونی انجامش بدی.
    سخته یعنی نمیتونی انجامش بدی.
    جوادی
    ویرایش توسط Javadi1 : 05-07-2021 در ساعت 04:35

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از Javadi1 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    کسانی که مشکل عدم تعهد به چک لیست و مشکل ترید خارج از برنامه(اوورترید)دارن این مطلب میتونه براشون مفید باشه.
    کسایی که حوصله خوندن این مطلب را ندارن بیشتر بهش نیاز دارن چون این مسئله ریشه مشترکی با دوتا مشکل بالا داره.
    به طور کلی دو شکل عدم تعهد داریم.
    عدم تهعد آگاهانه(سهل انگاری)
    عدم تعهد ناآگاهانه(فیزیولوژیک)
    عدم تعهد آگاهانه:ناشی از تربیت غلط و تلقی رعایت قوانین به عنوان رنج و عدم رعایت قوانین به مثابه لذته.این باور به وسیله خانواده،مدرسه،جامعه،مذهب و دوستان به ما القا شده و بیشتر بخاطر انجام اجباری و تحت فشار قوانین و وظایف به وجود اومده.
    اگر در زندگی فرد قانون شکن و بی تعهدی هستید احتمال اینکه این مسیر عصبی رنج و لذت در مغز شما تثبیت شده و به شکل عادت دراومده و از سطح آگاهی خارج شده باشه زیاده.در این صورت نیازه با تغییر باورهای ناخداگاهتون با روشهایی که هست جای این رنج و لذت را تغییر بدین .بعد از اون به مدتی به شکل آگاهانه ای با لذت متعهد و قانونمند باشید(در همه ابعاد)تا به مرور زندگیتون تغییر کنه.
    عدم تعهد ناآگاهانه:این شکل از عدم تعهد تاثیر خیلی کمتری از خاطرات و باورها میگیره و بیشتر بخاطر فیزیولوژی مغزه.
    عامل اصلی که مورد برسی قرار میدیم دوپامینه
    دوپامین یه انتقال دهنده عصبیه.کار انتقال دهنده های عصبی ایجاد ارتباط بین نورونهاست.دوپامین نقشهای زیادی داره که نقش ایجاد شادی و رضایت و همچنین ایجاد تمرکز و به کار گیری حافظش اینجا برای ما اهمیت داره. در حقیقت خود دوپامین باعث نیست که باعث تمرکز میشه بلکه استفاده دوپامین در مغز به وسیله گیرنده های دوپامین باعث تمرکز و مواردی که گفتیم میشه(مثل انسولین که خودش به شکل مستقیم قند خون را کاهش نمیده بلکه به سلولها دستور جذب قند و کاهش قند خون را میده)
    احساس نیاز و کمبود این ماده در زمان کار باعث بی قراری، بی توجهی،بی حوصلگی و سهل انگاری و مشکل در به کار گیری حافظه میشه.اینجاست که تمام علم ما و مواردی که کاملا بهش مسلط بودیم ناگهان به جهل تبدیل میشه و بعد از انجام معامله خودتون را سرزنش میکنید که چیشد من فلان مورد را ندیدم.
    حالا چیکار کنیم که در زمان کار دچار تشنگی دوپامینی که نتیجش میتونه اوورترید ،عجله و بی تعهدی میشه نشیم ؟
    1:تامین نیاز دوپامین در زمان کار:
    به طور کلی دوپامین نقش حرکت ما به سمت حفظ حیات را داره.خود دوپامین نیست که به ما حس لذت میده بلکه فقط باعث تحریک ما برای حرکت به سمت لذت و دوری ما از رنج میشه.حالت عادی تکاملیش اینه که ما از اعمال حیاطی لذت ببریم و از شرایط و اعمال نامطلوب برای حیات دوری کنیم.پس ما به وسیله این هورمون به سمت غذا خوردن،آب خوردن،رابطه جنسی و...تحریک میشیم و از مسائل اضطراب آور و دردآور که حیات را به خطر میندازن دوری میکنیم و شرایط را تغییر میدیم.
    راهکار:
    مشخصه که با تنظیم این اعمال حیاتی در زندگی روزمره و همچنین خواب کافی و فعالیت بدنی(ورزش) و قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیاز استاندارد ما به دوپامین تامین میشه و در زمان معامله دچار مشکلات ناشی از کمبودش نمیشیم.
    پس لازمه زمانی که گرسنه یا تشنه هستید یا نیاز جنسی دارید یا خواب خوبی نداشتید و یا درگیر شرایط نامطلوب جسمی و روحی هستید یا استرس دارید به هیچ عنوان به بازار نزدیک نشید یا اگر در این شرایط معامله میکنید قید حسابتون را بزنید چون مغز شما تشنه دوپامینه و قطعا تمرکز و حافظه کافی ندارید و عجول و بی حوصله هستید و از همه بدتر اگر معامله کردن را لذت تلقی میکنید مغز شما دوپامین مورد نیازش را به وسیله اوورترید ازتون میگیره و نابود میشید.(البته ترید لذت بخشه ولی انجام افراطی هر عمل لذت بخشی میتونه ما را به قهقرا ببره). خوردن صبحانه و میان وعده غیر قندی(بخصوص قند ساده) داشتن یک لیوان آب کنار دستتون و توقف کار و استراحت هر 45 دقیقه تا یک ساعت یکبار،داشتن شرایط فیزیکی مطلوب در زمان کار و آگاهی به تکنیکهای کنترل استرس و افکار براتون واجبه.
    2:تنظیم نیاز به دوپامین :
    دوپامین به همون اندازه که در سطح نیاز استاندارد برای ما ضروری و مفیده میتونه در سطح نیاز افراطی، اعتیاد آور و خطرناک باشه.مشخصا وقتی این اعتیاد وجود داره ما با انجام اعمال طبیعی که گفته شد نمیتونیم سطح نیاز به دوپامین را تامین کنیم و به طور قطع دچار مشکل میشیم.
    توضیح دادیم که بدن ما برای جذب ما به سمت حفظ بقا این سیستم پاداش را تعریف کرده.همین سیستم پاداش میتونه در سطح افراطی مثل پرخوری و رفتارهای جنسی نامطلوب در ما تبدیل به عامل به خطر افتادن حیات بشه.
    از طرفی گفتیم این سیستم در جهت مقابله با رنج هم فعالیت میکنه .زمانی که انسان تحت تنشه به شکل خودکار جذب عوامل و رفتارهایی میشه که باعث فراموش شدن رنج و ایجاد لذت میشه(همون طور که گفتیم رنج و لذت برای مغز قابل تعریفه،دو نفری را تصور کنید که کنار هم ایستادن و یکی از سیگار کشیدن لذت میبره و نفر دوم از بوی سیگار رنج میکشه.)برخی عوامل تسکین دهنده مثل مواد مخدر و الکل یا حتی وب گردی و بازیهای کامپیوتری و استفاده از شبکه های مجازی ممکنه به لذت تبدیل بشن و بعد از چند بار انجامشون سیستم پاداش در مغز براشون ایجاد میشه و به شکل عادت و نهایتا اعتیاد درمیان.
    مشکل اساسی ما با دوپامین اینه که با هربار دریافت دوپامین،مغز نسبت به اون سطح از دوپامین عادت میکنه. به خصوص زمانی که لذت مورد نظر از عامل لذت را نمیبره گیرنده های دوپامین مغز تخریب میشن و به اصطلاح نسبت به سطح بالاتری از دوپامین عادت میکنن و باعث میشن هر بار عمل را با شدت بالاتری تکرار کنیم تا پاداش دریافت کنیم.این دقیقا دلیل اوردوز در معتادین به مواد مخدر و انجام رفتارهای عجیب در افراد معتاد به سکسه.(این مثالها برای درک موضوعه وگرنه همه ما در سطوح مختلف درگیر این مشکل هستیم و نباید خودمون را بری از این اختلال سیستم هورمونی بدونیم)
    حالا وقتی به سطح بالای دوپامین عادت کردیم طبیعتا اعمال عادی زندگی نمیتونه سطح شادی و رضایت و البته تمرکز ما را تامین کنه.دیدم افرادی را که برای بیدار موندن شب امتحان مواد مصرف کردن و بعد از مدتی دیگه نتونستن بدون مصرف مواد تمرکزشون را به دست بیارن.
    معمولا اکثر مردم عادی به یه رفتار خاص اعتیاد دارن.این رفتار میتونه پرخوری،سیگار کشیدن حتی ورزش کردن یا گوش دادن به موسیقی ویا حتی اوورترید باشه.
    نتیجه این موارد برای ما میشه عدم تعهد و تمرکز و احتمالا ترید خارج از برنامه.
    راهکار:
    کاری که ما باید انجام بدیم اینه که اولا اگر عادت نامطلوبی داریم ترکش کنیم تا مغز به مرور به سطح استاندارد نیاز به دوپامین برگرده و ثانیا جلوی مقاوم شدن مغز به سطح عادی دوپامین را بگیریم.برای این کار باید هر چند وقت یکبار روزه دوپامین(سرچش کنید) بگیرید که میتونه تاثیر فوق العاده ای روی آگاهی و تمرکز و تعهد و شادیتون داشته باشه.
    صفحه زیر درمورد روزه دوپامین توضیح مختصر و مفیدی داده ،میتونید مطالعه کنید
    https://virgool.io/@l3est/%D8%B3%D9%...x-v0zp0vk7zqi0

20. 41 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع