صفحه 214 از 441 نخستنخست ... 114164204212213214215216224264314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,131 به 2,140 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز ، وقتتون بخیر
    من با پرفکت مانی واریز و برداشت میکنم و الان میخوام روش واریز و برداشت ارز دیجیتالم یاد بگیرم ، مقاله آکادمی در این مورد خوندم ولی در مورد کارمزد و شبکه های واریز و برداشت چیزی ننوشته بود ، دوستان اگر مرجعی در این مورد دارن منو راهنمایی کنن که کدوم روش بهتر با کارمزد مناسب هست ، خیلی ممنون.
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، وقتتون بخیر
    من با پرفکت مانی واریز و برداشت میکنم و الان میخوام روش واریز و برداشت ارز دیجیتالم یاد بگیرم ، مقاله آکادمی در این مورد خوندم ولی در مورد کارمزد و شبکه های واریز و برداشت چیزی ننوشته بود ، دوستان اگر مرجعی در این مورد دارن منو راهنمایی کنن که کدوم روش بهتر با کارمزد مناسب هست ، خیلی ممنون.
    درود بر شما دوست عزیزم، بنده از طریق صرافی ایرانی تتر رو خریداری میکنم، بعد اونجا آدرس کیف پولی که متصل به حساب روبوفارکس هستش رو میدم به صرافی و مبلغ مستقیم میاد به کیف پول متصل به حساب روبوفارکس، اینجوری خیلی راحت هستش، میتونید از کیف پول های شخصی هم استفاده کنید، اما شخصا این روش رو ترجیح میدم به علت سرعت بالاتر، در مورد کارمزد بستگی به بروکر و صرافی شما داره، اما در کل تتر معمولا کارمزد خوبی داره، تقریبا 1 درصد هستش، اگر هم قصد دارید بیشتر در این مورد بدونید میتونید یوتیوب یا آپارات آموزش های تصویری مختلف که درباره انتقال وجه به بروکر هستش رو ببینید، امیدوارم موفق شاد باشید دوست گرامی.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، بنده از طریق صرافی ایرانی تتر رو خریداری میکنم، بعد اونجا آدرس کیف پولی که متصل به حساب روبوفارکس هستش رو میدم به صرافی و مبلغ مستقیم میاد به کیف پول متصل به حساب روبوفارکس، اینجوری خیلی راحت هستش، میتونید از کیف پول های شخصی هم استفاده کنید، اما شخصا این روش رو ترجیح میدم به علت سرعت بالاتر، در مورد کارمزد بستگی به بروکر و صرافی شما داره، اما در کل تتر معمولا کارمزد خوبی داره، تقریبا 1 درصد هستش، اگر هم قصد دارید بیشتر در این مورد بدونید میتونید یوتیوب یا آپارات آموزش های تصویری مختلف که درباره انتقال وجه به بروکر هستش رو ببینید، امیدوارم موفق شاد باشید دوست گرامی.
    سلام و عرض ادب خدمت شما ، ممنونم از راهنماییتون
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

217 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام خیلی خیلی ممنونم از شماُ در خصوص محاسبه مالیات هم اطلاعاتی دارید؟ متشکرم

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ehsan2142 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2142 نمایش پست ها
    سلام خیلی خیلی ممنونم از شماُ در خصوص محاسبه مالیات هم اطلاعاتی دارید؟ متشکرم
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، بله در مورد مسائل مالیاتی هم یه سری اطلاعات خدمتتون عرض میکنم امیدوارم بدردتون بخوره، اول اینکه مالیات در هر کشور، ایالت و شهر متفاوت هست، در کشور های غربی اصولا بر اساس میزان درآمد شما، درصدی از اون رو مالیات میگیرند، اطلاعاتی که بنده دارم بیشتر مربوط به سیستم مالیاتی کشور آمریکا و کانادا هستش، اول اینکه یه جمله هستش که انیشتین گفته، "درک مسائل مالیاتی سخت ترین کار دنیاست" علتش هم به خاطر تغییر مکرر قوانین مالیاتی با روی کار اومدن دولت های هستش، مثلا در آمریکا اگر یه جمهوری خواه وارد کاخ سفید بشه مالیات و نرخ بهره به شدت میاد پایین، از اونطرف بورس و سهام میره بالا، این تقریبا یه امر خیلی عادی از بعد از جنگ جهانی دوم به این ور بوده، هر موقع هم دموکرات ها اومدن مالیات روی ثروتمندان رفته بالا و بورس یه کم درجا زده و بعد به روند خودش ادامه داده، من متاسفانه خیلی پیگیر سیاست های مالی و اقتصادی استرالیا نیستم، اصلا نمیدونم در حال حاضر نخست وزیر کی هست! اما اینو بدونید که مسائل مالیاتی در کشور غربی شوخی بردار نیست، آمریکا یه دستگاه عریض و طویل واسه جمع آوری مالیات داره به اسم IRS، کانادا به همین صورت، استرالیا هم همچنین، اما از اونطرف هم ما شرکت هایی داریم که تخصصشون در ضمینه فرار مالیاتی هست ( البته به صورت کاملا قانونی) اما عموما پر خرج هستند و برای کمپانی های بزرگ کارآمد تر هستند نه برای یه تریدر، در کل مثال میزنم شما اگر درآمد سالیانه از تریدتون 200,000 دلار باشه تقریبا نصفش میره توی جیب دولت استرالیا، به روش های مختلف مالیاتی، مالیات هم انواع داره، مثل مالیات دولتی، ایالاتی، فدرال، مالیات بر ارزش افزوده، بیمه ها و غیره، هر کدوم از ایناها رو هم شما نپردازید زندگیتون لنگ میمونه از یه ور دیگه، در کل میخوام خدمتتون عرض کنم دوست عزیزم مسائل مالیاتی بسیار پیچیده و متغیر هستند، به هیچ وجه سعی نکنید مالیاتتون رو عقب بندازید یا ندید، چون بعدش چند برابرش جریمه میکنند، و برای اطلاعات کامل تر شما رو ارجاع میدم به سایت رسمی مالیات در استرالیا و قطعا و صد در صد هم تاکید میکنم که با یه CPA در استرالیا صحبت کنید، یه حسابدار که همه موارد رو میدونه و میتونه راهنماییتون کنه، امیدوارم که سرتون رو درد نیاورده باشم و تونسته باشم چراغی رو براتون روشن کرده باشم، امیدوارم که سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سایت رسمی مالیات در استرالیا:
    https://www.ato.gov.au/rates/individ...ome-tax-rates/
    ویرایش توسط Peace : 10-21-2022 در ساعت 15:30

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

2,622 بار در 202 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من در صرافی ایرانی تتر تهیه میکنم و از همون صرافی انتقال میدم به روبو به حساب معاملاتیم
    سوالی بود در خدمتم
    سلام ارادت میشه یه کمکی کنید با تصویر این را یاد ما بدید نمیدونم چطوری باید این کار را کنم؟
    و برداشتش هم چطوری به چه شکلی میشه
    ممنون میشم هم شما و هر کی بلده و میتونه امکانش را داره پستش کنه ممنون از همگی

12. یک کاربر برای این پست سودمند از alireza_no عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,059 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بر همه دوستان
    توی این تصویر من میخوام حساب روبوفارکسم رو از طریق تتر شارژ کنم تو کودوم قسمت باید اقدام کننم چون الان چیزی برای انتقال تتر در این صفحه نمیبینم
    پیشتر سپاسگزار راهنماییتون هستم
    Screenshot (6).png @Peace @mohamad1400
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Piri-hastam نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    توی این تصویر من میخوام حساب روبوفارکسم رو از طریق تتر شارژ کنم تو کودوم قسمت باید اقدام کننم چون الان چیزی برای انتقال تتر در این صفحه نمیبینم
    پیشتر سپاسگزار راهنماییتون هستم
    Screenshot (6).png @Peace @mohamad1400
    درود بر شما دوست عزیزم، من الان رفتم یه لحظه چک کردم، همه گزینه های واریز رو داشت، حالا به پشتیبانی پیام بدید ببینید مشکل کجاست، ولی قبلش از فعال بودن حساب، احراز هویت، و همه گزینه های این چنینی اطمینان خاطر داشته باشید، من حسابی رو که چک کردم، حساب ریل متا 5 بود، میخوایید یه حساب ریل دیگه بسازید، حالا حساب کنونی شما متا 4 هست اون یکی رو 5 بسازید ببینید تغییر میکنه، یا نه، ولی این یه مشکل از طرف خود کارگزاری هست، علتش هم خودشون میدونند و به احتمال زیاد میتونند رفع اشکال کنند واستون، این عکسی که الان اینجا گذاشتم مال همین پنج دقیقه پیشه که شخصا چک کردم، اصلا تعجب کردم حساب شما فقط دوتا آپشن واسه واریز داره! واقعا عجیبه!
    Deposit.PNG

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

20 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم روز خوبی داشته باشین
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم به تاریخ امروز که 30 مهر هست ایا میشه در بروکر روبوفارکس حساب باز کرد؟
    چون من از پشتیبانی انگلیسی تلگرامش پرسیدم گفت با ایران کار نمیکنیم

18. یک کاربر برای این پست سودمند از mohamdrezateh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamdrezateh نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم روز خوبی داشته باشین
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم به تاریخ امروز که 30 مهر هست ایا میشه در بروکر روبوفارکس حساب باز کرد؟
    چون من از پشتیبانی انگلیسی تلگرامش پرسیدم گفت با ایران کار نمیکنیم
    درود بر شما دوست عزیزم، احتمالا پشتیبانی Robomarkets پاسخ شما رو داده، به خاطر اینکه یکی از دوستان بنده تقریبا یک هفته پیش یه حساب با روبو باز کرد و وریفای شد و الان هم داره کار میکنه، ببینید بروکر روبو دو بخش داره یکی Roboforex که بخش آسیایی هست یکی هم Robomarkets که بخش اروپایی هست، ما با روبوفارکس یعنی اولیه کار میکنیم، بنابراین احتمال اینکه پشتیبانی بخش اروپا پاسخ شما رو داده باشه هست، دوم اینکه برای ایجاد حساب در روبو باید با یه وی پی ان با آی پی آسیا متصل بشید، مثل سنگاپور یا هند، بنده شخصا قبل از گفت و گو با شما چک کردم و مشکلی نبود واسه ایجاد حساب جدید، اگر هم بخوان روزی قطع همکاری کنند، قبلش به کاربرای قدیمی ایمیل میدند واسه برداشت سرمایه، پس نگران نباشید.
    Roboforex +98.PNG

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 47 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 47 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع