صفحه 213 از 441 نخستنخست ... 113163203211212213214215223263313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,121 به 2,130 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط coughman نمایش پست ها
    دوستان روبو واسه ایرانیا اوکیه؟ ممکنه بعدا یه مشکلی پیش بیاد برامون؟
    جز روبو کدوم بروکرایی که از سی تریدر پشتیبانی می*کنن خوبن؟
    درود بر شما دوست عزیزم، فعلا که مشکلی با بروکر روبو وجود نداره، حالا ممکنه در آینده مثل بروکر hot forex قطع همکاری کنه با ایرانی ها، که در این صورت بروکر های خوب دیگه ای وجود دارند، در مورد دوم هم که فرمودید بروکر Fibo group هست که سی تریدر ارائه میده و یه بروکر دیگه هم که جزء بروکر های معتبر هست و با ایرانی ها کار میکنه، بروکر hycm هستش، اون هم بروکر خوب و شناخته شده ای هست و سی تریدر هم داره، در کل نگران این جور مسائل نباشید که در آینده چی میشه، همیشه راه حل برای ما ایرانی ها وجود داره، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

23 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان این بونوس ۳۰ دلاری که روبو می*ده، می*گن باید واریز از طریق بانک داشته باشی تا بتونی بگیری.
    می*خواستم بگم که آیا صاحب حساب بانکی باید خود من باشم؟ و اینکه از پی*پل نمی*شه؟

4. یک کاربر برای این پست سودمند از coughman عزیز تشکر کرده اند:

82 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان عزیز سلام تو بروکر فیبو گروپ میشه واریز برداشت ریالی انجام داد و پلتفرم cتریدر رو هم پشتیبانی میکنه ونزدیک به20سال هم داره با ایرانیها کار میکنه میخاستم نظر شما رو بدونم

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از $Bahram$ عزیز تشکر کرده اند:

529 بار در 117 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و خداقوت دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    بنده با حساب ویندزور دارم کار مینکم که تو این مدت دایم قطع و وصل میشه و درست حسابی نمیشه باهاش کار کرد
    چه کار کنیم برای برطرف کردنش کسی با ویندزور کار میکنه؟؟؟

بروکر روبو فارکس چطوره دوستان : از نظر پشتیبانی واریز برداشت وصل بودن متا تریدر و... چون خودم شخصا باهاش کار نکردم میپرسم
    نظرات قبلی دوستان رو مطالع کردم برای اطلاعات بیشتر و بهتر میپرسم
    ممنون میشم راهنمایی کنین که کدوم بروکر بهتره الان چکار کنیم این مسایل رو بتونیم حل کنیم

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از aminesfandi66 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط $Bahram$ نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام تو بروکر فیبو گروپ میشه واریز برداشت ریالی انجام داد و پلتفرم cتریدر رو هم پشتیبانی میکنه ونزدیک به20سال هم داره با ایرانیها کار میکنه میخاستم نظر شما رو بدونم
    درود بر شما دوست عزیزم، بروکر فیبو بروکر خوبی هست، جزء 10 بروکر خوبی هست که با ایرانی ها کار میکنه، همونطور که حضرتعالی اشاره فرمودید پلتفرم سی تریدر رو هم ارائه میده که خب این خودش یه امتیازه مثبت محسوب میشه، در کل شخصا نظر مثبت و خوبی راجب این بروکر دارم، اما توفیق کار کردن با این بروکر رو نداشتم، شخصا با روبو فعلا کار میکنم، بروکر های خوب که سی تریدر ارائه میدند، کم هستند، مخصوصا اگه که با ایرانی هم کار بکنند، که دیگه کمتر میشن، اما خب فیبو همچنان با ایرانی ها کار میکنه و تا به الان هم که خب مشکلی نبوده، امیدوارم تجربه ترید خوبی رو توی این بروکر داشته باشید دوست عزیزم.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminesfandi66 نمایش پست ها
    درود و خداقوت دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    بنده با حساب ویندزور دارم کار مینکم که تو این مدت دایم قطع و وصل میشه و درست حسابی نمیشه باهاش کار کرد
    چه کار کنیم برای برطرف کردنش کسی با ویندزور کار میکنه؟؟؟

بروکر روبو فارکس چطوره دوستان : از نظر پشتیبانی واریز برداشت وصل بودن متا تریدر و... چون خودم شخصا باهاش کار نکردم میپرسم
    نظرات قبلی دوستان رو مطالع کردم برای اطلاعات بیشتر و بهتر میپرسم
    ممنون میشم راهنمایی کنین که کدوم بروکر بهتره الان چکار کنیم این مسایل رو بتونیم حل کنیم
    درود بر شما دوست عزیزم، بنده با بروکر روبو کار میکنم، و از همه نظر راضی هستم، واریز و برداشت ها آنی هستش و هیچ مشکلی تا به الان با این بروکر نداشتم، در مورد متا که میفرمایید هی قطع و وصل میشه، یه بخشش برمیگرده به سرعت اینترنت، ISP، نوع فیلتر شکنی که استفاده میکنید، پینگ و Latency نسبت به سرور و خیلی موارد دیگه، اما توی این یه ماهه اخیر که دوستان عمدتا مشکل اینترنت داشتند، بنده شخصا مشکلی نداشتم، اینترنت مخابرات استفاده میکنم و یه فیلتر شکن اشتراکی (پولی) ایرانی، اگر قصد دارید بروکرتون رو عوض کنید فقط برای اینکه قطع و وصل میشه ابتدا میتونید پلتفرم معاملاتی روبوفارکس رو از سایتشون دانلود کنید و با یه حساب دمو وارد بشید ببینید تفاوتی ایجاد میکنه یا نه؟ اگر آره که خب میتونید تشریف بیارید روبو، اما اگر دیدید تفاوتی ایجاد نکرد اون مواردی که عرض کردم رو چک کنید، مثل اینترنت، ISP، فیلتر شکن و غیره، امیدوارم هرچه سریع تر بتونید تجربه ترید راحت و بدون قطع شدن رو داشته باشید دوست عزیزم، سلامت و شاد باشید.

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

217 بار در 51 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    با سلام خدمت همه عزیزان. دوستان شما تجربه ای در خصوص افتتاح حساب در کشور استرالیا دارید. میشه لطفا راهنمایی کنید. یه بروکر خوب در این خصوص میشه معرفی کنید ممنونم @ashkan parsa. @ichi.trader98
    ویرایش توسط Ehsan2142 : 10-19-2022 در ساعت 15:57

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ehsan2142 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan2142 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان. دوستان شما تجربه ای در خصوص افتتاح حساب در کشور استرالیا دارید. میشه لطفا راهنمایی کنید. یه بروکر خوب در این خصوص میشه معرفی کنید ممنونم @ashkan parsa. @ichi.trader98
    درود به دوست عزیزم، بنده یه زمانی به دلایلی قصد مهاجرت داشتم و اصلا قبل از رفتنم فهرست تمام بروکر های مطرح جهان رو درآوردم، برای کشور های مختلف، خودم شخصا قصد داشتم برم کانادا ابتدا، متاسفانه نشد، بعدش مثل شما میخواستم بیام استرالیا که اون هم متاسفانه به دلیل کرونا عقب افتاد و پول هم کم آوردم و کلا ول شد، اما میتونم اگر قابل بدونید نظرم رو خدمت حضرتعالی عرض کنم، ببینید بهترین بروکر های جهان اکثرا در اروپا دفتر دارند، بزرگترین بروکری که در استرالیا هستش و، واقعا هم جزء بروکر های خوب جهان هست و استرالیایی هم هست، ( یعنی رگوله استرالیا هست) Ic markets هستش، بقیه عمدتا رگوله انگلستان و کشورهای مختلف اروپا هستند، البته اکثر بروکر های بزرگ جهان از چندین کشور رگوله دارند و همین باعث افزایش اعتبار و اطمینان میشه، در اینجا فهرست بهترین بروکر های جهان که در دنیا حرف اول رو میزنند و خوش بختانه به استرالیایی ها هم سرویس میدند رو براتون مینویسم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه دوست گرامی.
    Saxo bank
    CMC market
    IG
    pepperstone
    fxcm
    etoro
    این بروکر ها نه تنها در استرالیا، بلکه در جهان حرف اول رو میزنند، اگر بازم بروکر خارجی خواستید که با استرالیایی کار کنند، امر بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم، سربلند و سالم باشید دوست عزیزم.
    ویرایش توسط Peace : 10-19-2022 در ساعت 17:15

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

4,795 بار در 539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    دوستان گلم سلام
    بروكر لايت فاركس كسي باهاش كار ميكنه ؟ سرورهاش ظاهرا قطع و وصل ميشن وسط تريد و مشكل ايجاد ميكنه؟ فيلتر شكن هم اين روزا جواب نميده
    صفحات اول اين پست رو كه چك ميكردم ( اوايل شروع اين پست سال 2019) اون موقع گفته شد كه روبو فاركس در سي تريدر كندل سازي ميكنه و جالب نيست ميخوام بدون الان از همه لحاظ ( اسپرد- كميسيون- واريز برداشت قطع و وصل شدن سرورهاش و .... وضعيت چطوره بعد از گذشت 3 سال ؟ ا

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از max62 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط max62 نمایش پست ها
    دوستان گلم سلام
    بروكر لايت فاركس كسي باهاش كار ميكنه ؟ سرورهاش ظاهرا قطع و وصل ميشن وسط تريد و مشكل ايجاد ميكنه؟ فيلتر شكن هم اين روزا جواب نميده
    صفحات اول اين پست رو كه چك ميكردم ( اوايل شروع اين پست سال 2019) اون موقع گفته شد كه روبو فاركس در سي تريدر كندل سازي ميكنه و جالب نيست ميخوام بدون الان از همه لحاظ ( اسپرد- كميسيون- واريز برداشت قطع و وصل شدن سرورهاش و .... وضعيت چطوره بعد از گذشت 3 سال ؟ ا
    درود بر شما دوست عزیزم، بنده توی لایت فارکس حساب داشتم، الان تغییر اسم داده و اسم جدیدش لایت فایننس هست، اما میتونم حداقل پنج تا بروکر معرفی کنم از لایت فارکس بهتر، تقریبا جزء آخر لیست بروکر های خوب محسوب میشه که به ایرانی ها سرویس میدند، اما در کل بخوام خدمتتون عرض کنم اونقدرا هم بد نیست که جای نگرانی باشه یا مثلا اسکم باشه، ولی مبالغ بالا رو با این بروکر ها کار نکنید، در مورد روبو، روبو در حال حاضر بهترین بروکری هست که به ایرانی ها سرویس میده، از هر نظر که بخواید حساب کنید، روبو یه سر و گردن از همه بالاتره، کمیسیون معقول، اسپرد پایین، واریز و برداشت های آنی و خیلی موارد مثبت دیگه، در مورد کندل سازی که حضرتعالی فرمودید، یه بخشش برمیگرده به پروایدر های اون بروکر، خود بروکر از کجا دیتا میگیره؟ اینا توی هر بروکر، فرق دارند، من شخصا دیدم توی یه بروکر روی متا 4 و متا 5 اختلاف قیمت داشتیم، در حد سه چهار پیپ، خیلی درگیر این جور حواشی نشید که روبو کندل ها رو دستکاری میکنه و اینها، ممکنه بتونند اسپرد رو به قول خودشون wide کنند اما قیمت رو نمیتونند کاری کنند، اون اختلاف کوچیک هم همونطور که خدمتتون عرض کردم از اختلاف بین پروایدر ها میاد که خب کاملا طبیعیه، در مورد قطع و وصل شدن هم، یه سری موارد دیگه وجود دارند که در پست های قبلی برای بقیه دوستان هم ذکر کردم، لطفا پست های قبلی بنده رو در همین تاپیک مطالعه بفرمایید، اما شخصا از روبو راضی هستم، امیدوارم شاد و سلامت باشید دوست عزیزم.
    ویرایش توسط Peace : 10-20-2022 در ساعت 12:06

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع