صفحه 293 از 441 نخستنخست ... 193243283291292293294295303343393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,921 به 2,930 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

shahin5233 آواتار ها
    1,367 بار در 311 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان

من وقتی که یک پوزیشن رو باز میکنم و حد سود و ضررم رو انتخاب میکنم ،*پرایس میره حتی یکم از حدسود هم عبور میکنه ولی پوزیشن من همچنان باز . به نظر شما باید چیکار کنم یا بخاطر اسپرد زیاد یا سرعت متاتریدر یا بروکر

پیشنهاد تون چیه ؟

خیلی ممنونم @MEMO @ali.nou @Peace

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از shahin5233 عزیز تشکر کرده اند:

ali.nou آواتار ها
    2,437 بار در 490 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin5233 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من وقتی که یک پوزیشن رو باز میکنم و حد سود و ضررم رو انتخاب میکنم ،*پرایس میره حتی یکم از حدسود هم عبور میکنه ولی پوزیشن من همچنان باز . به نظر شما باید چیکار کنم یا بخاطر اسپرد زیاد یا سرعت متاتریدر یا بروکر

پیشنهاد تون چیه ؟

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه
    این حالت در لحظه استاپ خوردن بصورت عکس عمل میکنه یعنی نرسیده به استاپ شما رو از پوزیشن خارج میکنه (به دلیل اسپرد )
    میزان اسپرد جفت ارز رو از مقدار تی پی کم کنید این مورد برطرف میشه یا اینکه خیلی راحت دستی خارج بشید
    * اینترنت بنده که پرسیده بودید شرکت مخابرات ایران هستش که بر روی خطوط ثابت منزل ارائه داده میشه *
    بازار هیچ رویکرد یا حالت ذهنی را ایجاد نمیکند بازار تنها مانند یک آینه آنچه درون شماست را منعکس میکند (مارک داگلاس)

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از ali.nou عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin5233 نمایش پست ها
    سلام دوستان

پیشنهاد تون چیه ؟

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به همه این دلایلی که فرمودید، زمانی که قیمت به تی پی شما میخوره حتی ازش عبور هم میکنه، به خاطر اینکه باید اسپرد رو پر کنه، تی پی زده نمیشه، برای حل این مشکل همیشه در گذاشتن تی پی به اسپرد هم دقت کنید، علل دیگه ای که وجود داره سرعت متاتریدر، پینگ و کیفیت اینترنت شماست، که خب به عوامل بسیار زیادی بستگی دارن، یکی از راه حل هایی که میشه سرعت متاتریدر رو کمی افزایش داد اینه که تعداد کندل ها رو بیارید پایین تا متاتریدر مجبور نشه داده بیشتری رو دانلود کنه، و یه سری روش های دیگه، سرعت اینترنتم خیلی میتونه موثر باشه، ممکنه همون لحظه که قیمت میخواد تی پی رو بزنه، اینترنت به مدت 5 ثانیه قطع بشه، تی پی فعال نمیشه و قیمت میاد پایین، با رعایت اسپرد موقع گذاشتن تی پی از خیلی از اینجور مشکلات میشه جلو گیری کرد، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MTZ1996 نمایش پست ها
    سلام سقف برداشت روزانه از بروکرهای لایت فارکس و روبو تا چند دلار است ؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به صورت رسمی که مبلغی تایین نشده که اگر از اون مقدار تجاوز کنید، به مشکل بر میخورید، اما بهتر اینه که برای برداشت های بالایه 10 هزار دلار، مبلغ رو خرد خرد، مثلا دوتا 5 هزار دلار برداشت بزنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام امین جان ببخشید پستتون رو ریپلای میکنم ولی وقتی تی پی رو تعین میکنیم و قیمت بهش میرسه حتی اگر اینترنت قطع هم بشه تی پی ما زده میشه و سرعت اینترنت فقط زمانی تاثیر گذاره که بخوایم دستی وارد معامله بشیم یا خارج بشیم و ایشون مشکلشون بیشتر به خاطر بالا بودن اسپرده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به همه این دلایلی که فرمودید، زمانی که قیمت به تی پی شما میخوره حتی ازش عبور هم میکنه، به خاطر اینکه باید اسپرد رو پر کنه، تی پی زده نمیشه، برای حل این مشکل همیشه در گذاشتن تی پی به اسپرد هم دقت کنید، علل دیگه ای که وجود داره سرعت متاتریدر، پینگ و کیفیت اینترنت شماست، که خب به عوامل بسیار زیادی بستگی دارن، یکی از راه حل هایی که میشه سرعت متاتریدر رو کمی افزایش داد اینه که تعداد کندل ها رو بیارید پایین تا متاتریدر مجبور نشه داده بیشتری رو دانلود کنه، و یه سری روش های دیگه، سرعت اینترنتم خیلی میتونه موثر باشه، ممکنه همون لحظه که قیمت میخواد تی پی رو بزنه، اینترنت به مدت 5 ثانیه قطع بشه، تی پی فعال نمیشه و قیمت میاد پایین، با رعایت اسپرد موقع گذاشتن تی پی از خیلی از اینجور مشکلات میشه جلو گیری کرد، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

7 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خسته نباشید من برای ترید از چه فیلتری استفاده کنم خوبه
    دوم یک برنامه درست میخوام در حد راهنمایی که چطور برای سریع تمام کردن ویدیو هی اموزشی مانوور بدم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi mi8 عزیز تشکر کرده اند:

67 بار در 20 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی، چندتا سوال درباره واریز و برداشت از بروکر داشتم ممنون میشم پاسخ بدید دوستان
    1. بهترین و معتمدترین بروکرها برای ترید با حسابی که در امریکا ساخته شده، چی هستند؟
    2. اگر ما یک حساب زیرمجموعه ecn بخوایم باز کنیم که اوریجین آن در usa باشه آیا هنگام
    برداشت پولمون از حساب توسط شخص معتمد و واریز آن به ولتمون، مبلغ ذکر شده مشمول مالیات
    آن کشور(usa) میشود یا خیر؟ به عقیده من چون پول مدنظر به کارت بانکی اون شخص واریز نمیشه
    و مستقیم به ولت ما انتقال پیدا میکنه نباید مالیاتی ازش کم بشه ولی لطفا دوستان باتجربه تر با اظهارنظر
    دقیق ترشان بنده رو آگاه کنند و اگر شامل میشود، در امریکا این مالیات چند درصد است؟؟ با تشکر
    3. اگر بخوایم با حساب خودمون و مستقیما از ایران در بروکری ثبت نام کنیم، چه مدارکی
    برای ساخت حساب نیازمند هست و اینکه بروکر پیشنهادیتون چیه؟ آیا خطری هم کارمون رو تهدید میکنه؟؟
    4. با جمع بندی سوالات بالا اگر شخصی معتمد در خارج کشور داریم بهتر است زیرمجموعه او
    فعالیت کنیم یا از ایران و با حساب و مشخصات شخصی مان؟؟ کدام روش امن تر است؟
    ویرایش توسط Discursive : 02-05-2023 در ساعت 12:09
    ?Has anything you`ve done, Made your life better

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Discursive عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discursive نمایش پست ها
    سلام به همگی، چندتا سوال درباره واریز و برداشت از بروکر داشتم ممنون میشم پاسخ بدید دوستان
    1. بهترین و معتمدترین بروکرها برای ترید با حسابی که در امریکا ساخته شده، چی هستند؟
    2. اگر ما یک حساب زیرمجموعه ecn بخوایم باز کنیم که اوریجین آن در usa باشه آیا هنگام
    برداشت پولمون از حساب توسط شخص معتمد و واریز آن به ولتمون، مبلغ ذکر شده مشمول مالیات
    آن کشور(usa) میشود یا خیر؟ به عقیده من چون پول مدنظر به کارت بانکی اون شخص واریز نمیشه
    و مستقیم به ولت ما انتقال پیدا میکنه نباید مالیاتی ازش کم بشه ولی لطفا دوستان باتجربه تر با اظهارنظر
    دقیق ترشان بنده رو آگاه کنند و اگر شامل میشود، در امریکا این مالیات چند درصد است؟؟ با تشکر
    3. اگر بخوایم با حساب خودمون و مستقیما از ایران در بروکری ثبت نام کنیم، چه مدارکی
    برای ساخت حساب نیازمند هست و اینکه بروکر پیشنهادیتون چیه؟ آیا خطری هم کارمون رو تهدید میکنه؟؟
    4. با جمع بندی سوالات بالا اگر شخصی معتمد در خارج کشور داریم بهتر است زیرمجموعه او
    فعالیت کنیم یا از ایران و با حساب و مشخصات شخصی مان؟؟ کدام روش امن تر است؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، سوالاتتون رو به ترتیب پاسخ میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
    1: در آمریکا تعداد بروکر رگوله شده SEC به 10 تا نمیرسه! بقیه بروکر ها یا مشتری آمریکایی قبول نمیکنن، یا اگر هم قبول کنن مثل Tradersway اصلا هیچ گونه رگولشن ندارن، بروکر هایی که با آمریکایی ها کار میکنن و رگوله هستن: IG, Forex.com, Ameritrade, FXCM, Oanda, interactive brokers
    2: بله، غیر ممکنه SEC اجازه برداشت پولی رو بده که نتونه رصد کنه و به IRS گزارش بده
    3: مدارک، بروکر تا بروکر فرق میکنه، آلپاری با یه کارت ملی هم ثبت نام میکنه، اما در Avatrader که بنده حساب باز کردم، همه مدارکم رو ترجمه کردم با مهر رسمی تا حسابم وریفای شد، بعدش هم دیگه با ایرانی ها کار نکرد! بروکر پیشنهادی هم میتونید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید
    4: بستگی داره اون شخص چقدر معتمده؟ اگر برادر و فامیل درجه یک هست، با رعایت موارد مالیاتی، و خیلی چیزایه دیگه، میشه انجام داد، اما من توصیه نمیکنم، خودم شخصا دوست دارم، کنترل همه چیز دسته خودم باشه، بروکر های خارج از ایران درسته اسپرد خیلی پایین و رگوله های معتبری دارن، اما از اونطرف لوریج کمی ارائه میدن، موقع برداشت کلی ازتون سوال میپرسن (در مورد مالیات، اقامت کشوری که دارید و کلیرنس میگیرن ازتون)، و اصلا اینجوری نیست که خیلی از ماها فکر میکنیم.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

385 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزانم.
    یک سوال در مورد بروکر تریدرز وی داشتم.من خیلی در مورد بروکرها و مقایسه اونها باهم تحقیق و بررسی کردم.تنها بروکری که مثل روبو فارکس اسپرد پایین و حداقل موجودی رو داره و حتی کمیسیونش هم از روبو کمتر بود همین تریدرز وی بود.حالا میخواستم بدونم از عزیزان کسی تجربه کار با این بروکر رو داره؟از نظر واریز و برداشت و همینطور پشتیبانی و سرعت اوردر گذاری و ... ممنون میشم راهنمایی کنید.

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزانم.
    یک سوال در مورد بروکر تریدرز وی داشتم.من خیلی در مورد بروکرها و مقایسه اونها باهم تحقیق و بررسی کردم.تنها بروکری که مثل روبو فارکس اسپرد پایین و حداقل موجودی رو داره و حتی کمیسیونش هم از روبو کمتر بود همین تریدرز وی بود.حالا میخواستم بدونم از عزیزان کسی تجربه کار با این بروکر رو داره؟از نظر واریز و برداشت و همینطور پشتیبانی و سرعت اوردر گذاری و ... ممنون میشم راهنمایی کنید.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر تریدرز وی، رگوله هیچ جا رو نداره، به خاطر همین، خیلی ها باهاش کار میکنن!
    بچه های قدیمی تر، با این بروکر کار کردن، بنده شخصا تجربه ترید توی این بروکر رو ندارم، اما امتیاز اعتماد این بروکر متاسفانه پایینه، علت اصلیش هم نداشتن رگوله هست، اما شخصا افراد خیلی زیادی رو دیدم (اکثرا تریدر هایی که مقیم آمریکا بودن) به خاطر اینکه میخواستن لوریج بالا استفاده کنن و برداشت به قول خودشون intractable داشته باشن با این بروکر کا کردن، اگر قصد کار کردن با این بروکر رو دارید، اول با مبالغ خیلی کم شروع کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع