صفحه 132 از 673 نخستنخست ... 3282122130131132133134142182232632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,311 به 1,320 از 6724

موضوع: بازی فراوانی

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezajaryan نمایش پست ها
    دوستان عزیزم اگه ممکنه راجب این سوال من هم نظراتتون رو بگین مخصوصا کسایی ک تجربه ۹۰ روزه رو دارین
    درود رضا جان
    توضیح دوستان عالی بود
    تنها موضوعی که هست در فکرتون و الان که دارید توضیح میدید نباید از فعلی استفاده کنید مثل ندارم
    همونطور که فکر میکنید و تصور میکنید باید به داشتنش فکر کنید .
    کتاب راهبی که فراری اش رو فروخت از رابین شارما رو مطالعه کنید خیلی در تصویر سازی و نوع فکر کردن کمکتون میکنه .
    تصاویر ذهنی شما به واقعیت های زندگی شما تبدیل خواهد شد . اینکه چجوری برسید به خواستتون رو برنامه ریزی نکنید ،*مسیر رسیدن خودش ایجاد میشه .
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Ariyan : 11-10-2021 در ساعت 13:05
    . SUCCESS IS NOT FINAL . FAILURE IS NOT FATAL
    . IT IS THE COURAGE TO CONTINUE THAT COUNTS

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

rezajaryan آواتار ها
    7,060 بار در 1,533 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 587 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyan نمایش پست ها
    درود رضا جان
    توضیح دوستان عالی بود
    تنها موضوعی که هست در فکرتون و الان که دارید توضیح میدید نباید از فعلی استفاده کنید مثل ندارم
    همونطور که فکر میکنید و تصور میکنید باید به داشتنش فکر کنید .
    کتاب راهبی که فراری اش رو فروخت از رابین شارما رو مطالعه کنید خیلی در تصویر سازی و نوع فکر کردن کمکتون میکنه .
    تصاویر ذهنی شما به واقعیت های زندگی شما تبدیل خواهد شد . اینکه چجوری برسید به خواستتون رو برنامه ریزی نکنید ،*مسیر رسیدن خودش ایجاد میشه .
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    به نطر من و طبق مطالعات من باید این حس خوب ادامه دار باشه؛ یعنی صرف یک روز و یک ماه و یکسال شاید واسه هدفی بزرگ جوابگو نباشه و باید تا رسیدن بهش اون حس خوب و اون انرژی مثبت بصورت ادامه دار و پرقدرت وجود داشته باشه.
    وقتی شما هر لحطه دارید انرژی میدید برای هدفی، ناخودآگاه به سمتش حرکت میکنید و اون هم به سمت شما میاد و کم کم راههایی پیش پاتون باز میشه که بهتون نشون میده راه رسیدن بهش چیه و چه اقداماتی رو باید انجام بدید
    و اون وقت هست که فکر با عمل همراه میشه و بالتبع شما رو به مقصود میرسونه
    از اهمیت برنامه ریزی برای رسیدن بهش هم که واضحه و نیاز به توضیح نداره
    همینطور اشتیاق مداوم وسوزان
    امیدوارم تونسته باشم کمی بهتون کمک کرده باشم
    شاد و موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oracle نمایش پست ها
    سلام رضای عزیز
    در فایلی که استاد بعد از اتمام نود روز بهمون دادن، دقیقا راجع به این موضوع صحبت کردند که در فاز فکری، این تصور داشتن و رسیدن چه تاثیری می تونه داشته باشه.

بله درسته ما باید برنامه ریزی کنیم و گرنه فکر کردن به تنهایی باعث رسیدن نمی شه.
    اما شرکت شما در این دوره یعنی برنامه ریزی برای رسیدن به همون خواسته ها. اینکه هر روز تمرین می کنید، در بحث ها مشارکت می کنید، رشد می کنید، ایرادات مسیر رو برطرف می کنید و خلاصه وقت می ذارید برای پیشرفت همه یعنی عمل به یک برنامه برای رسیدن به هدفی که دارید.
    هدف های ما یکی نیست، ولی مسیری که طی می کنیم برای رسیدن به پول و در نهایت خرید خواسته ها، یکسانه.
    همین الان در حال عمل به برنامه اید.
    این دیدگاه من بود.

ارادتمند
    محمد
    سلام مجدد به دوستان عزیزم
    خیلی خیلی ممنونم بابت اینکه نظراتتون رو گفتین ی قلقلکایی دادید ذهنمو ی چیزایی دستگیرم شد خیلی ازتون ممنونم
    امیدوارم ک حالتون همیشه عالی باشه

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از rezajaryan عزیز تشکر کرده اند:

masood66 آواتار ها
    1,443 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر
    برای با چندم هست که این بازی رو شروع کردم و امروز روز چهاردهمم بود که یه دوربین عکاسی canon خریدم . بعد از چند باری که این بازی رو انجام دادم تازه داره قواعد بازی دستم میاد و دیگه اون طرز فکری که قبلا داشتم داره تغییر میکنه . اوایل شروع بازی میگفتم که روزی 1 تومن خیلی کمه و چیزایی که من آرزوشون رو دارم خیلی گرون تر از این حرفاست و با این مبالغ نمیشه اونارو خرید و تمرکزم همش رو ماشین و خونه لاکچری بود و نمیتونستم با این مبالغ کم در شروع بازی وسایلی بخرم که ازشون حس خوب بگیرم . ولی الان به این نتیجه رسیدم که توی روز هر مبلغی بیاد تو حسابم (کم و زیادش مهم نیست) باید باهاش چی بخرم که بهم حس و حال خوب بده و دیگه اون حس قناعت داره از بین میره
    طوری که از الان میدونم برا فردا یا چند روز آینده چی نیاز دارم و بی صبرانه منتظرم پول بیاد تو حسابم تا بخرمشون ، برعکس قبلا که معمولا آخر شب و تقریبا از سر رفع تکلیف خرید میکردم

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از masood66 عزیز تشکر کرده اند:

Atiye آواتار ها
    411 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر. اتمام 90 روز (البته بعد از سه سری تلاش )
    فراوانی.jpg
    Even a Thousand mile journey Begins with the FIRST Step

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Atiye عزیز تشکر کرده اند:

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Atiye نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. اتمام 90 روز (البته بعد از سه سری تلاش )
    فراوانی.jpg
    درود خانم عطیه
    بسیار عالی
    خیلی خوب میشه که تجربتون از این ۹۰ روز رو با ما در میون بذارید و به استاد هم پیام بدید برای ارسال فایل
    . SUCCESS IS NOT FINAL . FAILURE IS NOT FATAL
    . IT IS THE COURAGE TO CONTINUE THAT COUNTS

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

Amiir آواتار ها
    63 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض سلام و وقت بخیر به استاد عزیزم جناب امینو و خانواده بزرگ آکادمی ویو
    امروز ، نودمین روز از بازی فراوانی برای من بود. من این بازی رو به همراه همسرم انجام میدم. و تجربه خیلی خوبیه که همراه داشته باشیم در این مسیر.
    البته که این بار سومین بار بود که از اول شروع کردم ، یکبار تا 135 و بار دیگر تا روز 25 متوقف شدم. قطعا این بازی دستاوردهای زیادی برای ما خواهد داشت،برای من با این صورت بوده که ارقام بزرگ برام عادی شدن و خیلی راحت ازشون استفاده میکنم.
    و دیگه اینکه یاد گرفتم که فقط به هدف های بزرگ فکر نکنم و از مسیر لذت ببرم.
    در کل خدا رو شکر برای بودن کنار تک تک شما عزیزان و قدردان جناب امینو هستم که به ما کمک میکنند تا با تلاش خودمون موفق بشیم. @amino

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از Amiir عزیز تشکر کرده اند:

Atiye آواتار ها
    411 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyan نمایش پست ها
    درود خانم عطیه
    بسیار عالی
    خیلی خوب میشه که تجربتون از این ۹۰ روز رو با ما در میون بذارید و به استاد هم پیام بدید برای ارسال فایل

سلام .خیلی ممنونم
    بله به استاد هم پیام دادم ممنون.
    من سری چهارم بالاخره تونستم این بازی رو تا روز 90 انجام بدم و برام تبدیل به یک عادت شده. اوایل چیزهای روزمره و عادی رو با پولی که داشتم میخریدم و رفته رفته که پولم بیشتر میشد و نیازهای روزمره ام رو در روزهای قبل تهیه کرده بودم برام سخت تر میشد، چون چیزهای دیگه ای که مدنظرم بود یا پول اون روزم براش کم بود یا قبلا خریده بودم و مجبور بودم وقت بیشتری رو بزارم تا ببینم چه چیزی بخرم (حالا یا برای خودم یا برای عزیزانم). در کل تجربه جالبیه ، کم کم ذهنتون نسبت به پول و نحوه خرج کردنش بازتر میشه . امیدوارم همگی به مرحله 90 برسید و موفق باشید.
    ویرایش توسط Atiye : 11-12-2021 در ساعت 17:15
    Even a Thousand mile journey Begins with the FIRST Step

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Atiye عزیز تشکر کرده اند:

Ali Trader آواتار ها
    8,460 بار در 379 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به استاد عزیزم ، جناب امینوی بزرگوار ( دست خدا ) @amino
    سلامی هم عرض میکنم به همه دوستان خوبم در آکادمی ویو
    امیدوارم حال درونتون عالی باشه و از طرفی هم حال کارت شادیتون خوب و پر از سود باشه

روز 291 بازی هستم
    امروز رو برای سفر دو هفته ای به فلوریدا شهر زیبای تمپا اختصاص دادم . خیلی این شهر رو دوست دارم و هدف اصلی مهاجرت من به این شهر قشگ است.

01.jpg 291.png

سلامت و ثروتمند باشید.
    برنده کسی نیست که هرگز شکست نخورده ، بلکه ، کسی است که هرگز جا نزده
    وقتی تسلیم بشی ، یعنی از همون اول ، این هدف رو نمیخواستی.

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از Ali Trader عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,638 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    سلام بچه*ها،

یک سوال برام پیش اومده. استاد داخل وبینار در مورد این بازی جوری توضیح دادن که انگار هر روز پول شما ۲ برابر روز قبل میشه نه اینکه هر روز ۱ میلیون اضافه بشه. میشه توضیح بدید کدومش درسته؟ چون من منابع دیگری هم که دیدم همشون هر روز ۱ میلیون اضافه میشه اما به نظر میاد منظور استاد از این تمرین دوبرابر شدن در هر روز هست.

خیلی ممنون

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    امروز 22 آبان 1400 ، بعد از 9 بار که توی بازی فراوانی استاپ می خوردم ، تونستم در تلاش دهم 90 روز بازی فراوانی رو به اتمام برسونم .
    این دستاورد بزرگی برای منه . چون مدت ها بود نتونسته بودم که یک چیز رو به انتها برسونم و خب این قدم بزرگی برای من هست . بابتش سپاسگذارم .
    از تجربیاتم تو این نود روز این بود که چون من از ایده چک نوشتن سرکار خانم lady-taban استفاده می کردم و هر روز چک می نوشتم و خریدهای اون روز رو پشت چک ، پشت نویس می کردم ، به طرز عجیبی ترسی که از انجام کارهای بانکی و تراکنش های بالای بانکی انجام دادن داشتم ، خیلی کم شد .
    یه تجربه دیگه هم این بود من اومدم توی جدول برنامه ورد خرید هامو دسته بندی می کردم و تا الان (روز 90 ) 27 تا Category که میتونم تو اون زمینه ها خرید کنم ، برام مشخص شده و خب خیلی تو ایجاد نظم ذهنی و اینکه واقعا چی می خوام ، این موضوع تاثیر داشت .یه نمونه از این جدول رو براتون می زارم .
    1.jpg
    توی این چند مدت ، روی باورهایم در مورد پول هم خیلی کار کردم و واقعا احساس میکنم در مورد احساس به ثروت ، مقداری Level Up شده ام . به یه ست شلوار جین و تیشرتی که مدنظرم بود ، خیلی احساس نیاز می کردم . تو بازی اول خریدمش . چند روز بعدش خودم خریدمش تو واقعیت و به صورت خیلی جالب یه ست دیگه هم فردا شبش کادو گیرم اومد . و واقعا باور کردم که چقدر فرکانس و ارتعاش ثروت و فراوانی ، تو جذب پول و ثروت تاثیر داره .
    از دوستانی که در این انجمن فعالیت می کنند خیلی خیلی ممنونم . چون حضور تو این جمع من رو چند Level به آدم بهتری تبدیل کرده ، هرچند راه زیادی دارم و تازه ابتدای مسیره .
    ممنونم استاد امینو @amino
    Empty your mind , be formless ,Shapeless , like water . If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water, my friend

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع