صفحه 74 از 104 نخستنخست ... 2464727374757684 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 1036

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

universe آواتار ها
    126 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نام اثر: نیروی حال
    نویسنده: اکهارت تول
    صفحه: 53
    یکی دیگر از جنبه های که بخشی ذاتی از ذهن نفسانی ست،احساس عمیق کمبود یا نقص است. این احساس در بعضی از افراد آگاهانه و در برخی دیگر ناخوداگاه است. اگر آگاهانه باشد، خود را به شکل بی ارزش بودن و ناکافی بودن نشان می دهد و اگر ناخوداگاه باشد فقط به صورت غیر مستقیم به عنوان تمایل شدید، خواستن ونیاز احساس خواهد شد. در هر صورت افراد اغلب به منظور پر کردن این حفره که درونشان احساس می شود،به دنبال لذت های نفسانی هستند. بنابراین آن ها به دنبال پول، موفقیت، قدرت یا یک رابطه خاص هستند تا بتوانند احساس بهتر و کامل تری نسبت به خود داشته باشند اماوقتی همه چیزها را به دست می آورند خیلی زود متوجه می شوند که این حفره هنوز در درونشان وجود دارد و حفره ای بی انتهاست. سپس واقعا به دردسر می افتند زیرا دیگر نمی توانند خود را فریب دهند. البته سعی می کنند خود را فریب دهند اما اوضاع را برای خود سخت تر می کنند.
    تا زمانی که ذهن نفسانی زندگی شما را پیش ببرد، نمی توانید واقعا آسوده باشید.
    البته زمانی که به هدف خود دست یافته اید، کمی احساس آرامش می کنید.
    از آنجا که نفس حسی اکتسابی ازخویشتن است، باید خود را با چیزهای بیرونی یکی کند، باید هم از آن دفاع شود و هم دائما تغذیه شود. شایع ترین نوع یکی انگاری نفس مربوط به زمانی است که خود را با داریی ها،کارهایی که انجام می دهید، وضعیت اجتماعی و شناخت اجتماعی، دانش و آموزش، ظاهر فیزیکی، توانایی های ویژه، روابط،، تاریخچه شخصی و خانوادگی، سیستم های اعتقادی، اوضاع سیاسی، ملی گرایی، نژادی، مذهبی، و سایر شناسه های جمعی یکی می دانید.
    هیچ یک از این ها شما نیستید.
    آیا از دانستن این مسائل و حشت کردید یا با دانستن آن آرامش گرفتید؟ تمام این موارد خواه ناخواه کنار گذاشته می شود. شاید هنوز باور کردنش برایتان سخت باشد و من از شما نمیخواهم که باور کنید. هویت شما در هیچ یک از این موارد یافت نمی شود. شما در نهایت این حقیقت را خواهید فهمید و هنگامی که لحظه مرگ را نزدیک به خود احساس کنید، این حقیقت را درک خواهید کرد. مرگ جدایی تو از همه آن موارد است. راز زندگی این است که :<<بمیر قبل از اینکه بمیری>>- در این صورت در می یابی که هیچ مرگی وجود ندارد.
    Mindlessness is consciousness without thought

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از universe عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,257 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    راستش چند وقتیه به شدت دنبال افزایش اطلاعات خودم در زمینه روانشناسی فردی بودم و در این مسیر به خیلی از چالش ها برخورد کردم و بصورت خیلی خوشگلی این چالش ها در فایل های بعد یا استاد بعد که مطالبش رو دنبال میکردم برطرف میشد
    الان تنها مسئله ای که برام مونده تاثیر فرکانس ذهنی هنگام تصویر سازی یا تمرکز روی فکری که داریم پرورشش میدیم هست ؟
    کسی از دوستان کتابی مفید راجبه آشنایی با این فرکانس های ذهنی(بتا-دلتا-آلفا-تتا-گاما)داره معرفی کنه ؟؟اطلاعاتی راجبه این موضوع دارید بهم ارایه بدید؟؟ یا منبعی سراغ دارید برای راهنمایی ؟؟
    پ.ن: حساسیتم روی این مطلب (فرکانس های ذهنی)صرفا برای اینه که توی یک لایو اینستاگرام که یکی از دوستان برام فرستاده بودن استادی به نام امیر قنبری از انجام بازی فراوانی اشکال گرفته بودن و میگفتند اگر میخوایم این کار رو انجام بدیم باید در حالت آلفا انجام بشه... بعد از شنیدن این موضوع من خیلی دنبالش بودم ببینم اصلا این فرکانس های ذهنی چی هست و چیکار میشه باهاشون انجام داد اما چیز زیادی پیدا نکردم
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    راستش چند وقتیه به شدت دنبال افزایش اطلاعات خودم در زمینه روانشناسی فردی بودم و در این مسیر به خیلی از چالش ها برخورد کردم و بصورت خیلی خوشگلی این چالش ها در فایل های بعد یا استاد بعد که مطالبش رو دنبال میکردم برطرف میشد
    الان تنها مسئله ای که برام مونده تاثیر فرکانس ذهنی هنگام تصویر سازی یا تمرکز روی فکری که داریم پرورشش میدیم هست ؟
    کسی از دوستان کتابی مفید راجبه آشنایی با این فرکانس های ذهنی(بتا-دلتا-آلفا-تتا-گاما)داره معرفی کنه ؟؟اطلاعاتی راجبه این موضوع دارید بهم ارایه بدید؟؟ یا منبعی سراغ دارید برای راهنمایی ؟؟
    پ.ن: حساسیتم روی این مطلب (فرکانس های ذهنی)صرفا برای اینه که توی یک لایو اینستاگرام که یکی از دوستان برام فرستاده بودن استادی به نام امیر قنبری از انجام بازی فراوانی اشکال گرفته بودن و میگفتند اگر میخوایم این کار رو انجام بدیم باید در حالت آلفا انجام بشه... بعد از شنیدن این موضوع من خیلی دنبالش بودم ببینم اصلا این فرکانس های ذهنی چی هست و چیکار میشه باهاشون انجام داد اما چیز زیادی پیدا نکردم
    سلام
    وقت بخیر
    میتونید کتاب غول درون رو مطالعه کنید. اطلاعاتی در مورد موضوعی که میخاهید رو داره. همچنین نحوه استفاده ازش توسط تمرینات هر بخش داخلش هست
    شاد باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

universe آواتار ها
    126 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Ali نمایش پست ها
    درود و عرض ادب
    دوست عزیز بسیار عالی بود متنی که نوشتین، کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید یکی از بهترین کتابهای نوشته شده است واقعا
    ضمناً یه تاپیک مطالعه ، نظرات و خلاصه برداری کتاب هست که بهتره نظرات و خلاصه ها داخل اون نوشته بشه .
    سپاس از شما
    سلام
    باشه حتما در اون تاپیک هم قرار میدم
    سپاس از شما
    Mindlessness is consciousness without thought

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از universe عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

کتاب بسیار خوب جنبش آهستگی

همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

764 بار در 202 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام
    من به تازگی کتاب ("خوب گوش نمی دهی" نویسنده: کیت مرفی)خوندم و خیلی مفید بوده برای من
    نویسنده یک روزنامه نگار اهل هیستون تگزاس هست که در خبرگزاری های مطرح دنیا کار کرده و نکات خیلی خوبی اشاره میکنه
    نقل قول از فاینشنال تامیز:این کتاب درآدمی شور و شوق آتشین برای گوش کردن ایجاد می کند، کتابی است آموزنده و تفکر برانگیز که کمک می کند پرسش ها و پاسخ هایمان را جوری تنظیم کنیم که باعث ایجاد صمیمیت شود.
    بنظرم خیلی از مشکلات محل کار ، خانواده و روابط اجتماعی بدلیل خوب گوش نکردن است.ما گوش میدیم ولی متاسفانه درست این کار انجام نمیدیم
    شاید این شنیده باشید که میگن ما دوتا گوش داریم و یک زبان که دوبرابر بشنویم.
    موفق باشید.

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از yavari عزیز تشکر کرده اند:

716 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان

آیا کتابی رو میشناسید بهم معرفی کنید در مورد نحوه گفت و گو / پوشش / بادی لنگوییج و کلا همه این موارد برای پیشرفت در یک حرفه مثلا یه فروشنده (البته شغل من فروشندگی نیست مثل فروشنده لباس یا ویزیتور بودن/ یه نوع از معامله گری هست و خب خیلی کمک میکنه اگر تجاربی از بزرگان باشه در مورد سر زبون داشتن و پر رو بودن (که البته دیگه میدونید چقدر پرروام تازه من اینجا مراعات میکنم سلاطین :d ) ولی خب ایا کتابی میشناسید ؟ ممنون میشم معرفی کنید بهم(مثلا یکی از این کتاب ها پدر پولدار پدر فقیر بود که میگفت موقع معامله ملک و املاک زنگ میزنم از شریکم تاییدیه بگیرم و خب شریکش گربه خونگیشه میگفت این مورد خودش تاثیر زیادی توی نحوه تفکر مشتری نسبت به شما داره)

موفق باشید
    سلام
    وقتتون به خیر
    فک میکنم اینهایی که گفتید زیر مجموعه " مذاکره" است
    دوره" اصول و فنون مذاکره" میتونه خیلی بهتون کمک کنه.
    فقط یک پیشنهاد:مذاکره مهارت است
    موفق تر باشی
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

mohsen777 آواتار ها
    2,036 بار در 287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    کتاب از ذهن تا ماده کتاب خیلی خوبی هست
    میتونین این کتاب و مطالعه کنین
    اضطراب انفعال و پیروزی های ما میتونه یکی از دلایل شکست های ماباشه

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohsen777 عزیز تشکر کرده اند:

محمد زندی آواتار ها
    3,094 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به همگی عزیزان
    پدرم محبت کردن و امشب این مجموعه رو برای من آوردن
    یکیش جز کتابهای دوره هست و مضمون سه تای دیگه حول همون مفاهیم میچرخه

همگی اثر جری و استر هیکز هستند
    با آرزوی توفیق
    ستایش هورمزد.

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

716 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

این یه دوره هست که باید خریداری شه یا کتاب هست

اگر دوره هست چه استادی برگزار کردند ممنون از شما
    سلام
    وقتتون به خیر
    دوره اصول و فنون مذاکره رو خیلی جاها برگزار کردن یه سرچ بزنید ایرانی و خارجی
    من خودم سالها پیش افتخار شاگردی جناب شعبانعلی رو داشتم
    ولی شما حتما سرچ کن

موفق تر باشی
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع