صفحه 31 از 56 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 552

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

Ali_FX آواتار ها
    564 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه
    در ادامه توضیحاتی که از کتاب عادت های اتمی داشتم .به دلیل درخواست دوستان تصمیم گرفتم توضیحات کامل تری رو نسبت به این کتاب ارایه کنم و از مطالب خلاصه مطالب استفاده کنید
    داخل این سری از پست ها من برداشت خودم رو و مطالبی که برای شخص خودم کارآمد بودن رو برای شما بیان میکنم .امیدوارم شماهم از این کتاب لذت ببرید.

کتاب عادت های اتمی
    فصل اول
    قانون اول
    بخش 1
    کارت های امتیازی: سیستم راه آهن ژاپن یکی از بهترین های دنیاست. اپراتور های این قطار ها رفتار های خاص و عجیبی دارند.
    وقتی اپراتور ها قطار رو کنترل میکنند به اشیا مختلفی اشاره میکنند و دستورات مختلفی میدهند.مثلا وقتی قطار به سیگنال رسید اپراتور به ان اشاره میکند و فریاد میزند سیگنال سبز است . وقتی قطار وارد ایستگاه میشود اپراتور به سرعت سنج اشاره میکند و سرعت قطار را فریاد میزند.
    در سرتاسر این پلتفرم تمام کارکنان به همین شکل عمل میکنند .
    این پروسه که تحت عنوان اشاره و فراخوان شناخته میشود یک سیستم امنیتی برای کاهش اشتباه است .شاید احمقانه به نظر برسد ولی خیلی خوب جواب میدهد .
    متروی نیویورک پس از اجرای این دستورعمل میزان خطاهای خود را به 57 درصد کاهش داد.
    اشاره و فراخوان چون آگاهی شمارو از ناخوآگاه خودتون افزایش میدهد موثر است . درواقع شما با این دستورعمل از ناخوآگاه خودتون آگاه میشوید.
    خیلی برام جالب بود که پدرم و خودم هم قبل از خوندن این کتاب دقیقا مشابه این کار رو انجام میدادیم و خیلی خوب عمل میکرد .
    مثلا هنگامی که میخواهیم از خانه خارج بشیم . سه کلمه معروف خودمون رو میگیم .(کیف/ کلید/ موبایل) با گفتن این سه کلمه اگه چیزی جا گذاشته باشم سریع به یاد میارم و برای برداشتنش اقدام میکنم .
    هرچقدر که یک رفتار به صورت ناخواگاه صورت بگیرد احتمال خطا توی اون بیشتر هست . و ما داخل این سیستم میخواهیم آگاهی خودمون رو نسبت به کار هامون افزایش بدیم.
    یکی از بزرگتری چالش های تغییر عادت حفط آگاهی نسبت به کارهایی هست که انجان میدهیم پس ما به این سیستم توی زندگیمون نیاز داریم تا به آگاهی از عادت هامون برسیم.
    اینجاست که کارت امتیازی به کمک ما میاد.
    یک نمونه کارت امتیازی برای بیدارشدن :
    بیدار شدن
    خاموش کردن آلارم
    بررسی گوشی
    رفتن به دستشویی
    وزن کردن خودم
    دوش گرفتن
    مسواک زدن
    نخ دندان
    عطر زدن
    حوله اویزان کردن تا خشک شود
    لباس پوشیدن
    درست کردن قهوه
    و .....
    وقتی فهرست خودتون رو درست کردید به هر رفتار خودتون نگاه کنید و از خودتون بپرسید که آیا این رفتار من یک رفتار خوب هست یا بد هست یا خنثی.
    حالا این بد خوب خنثی چی هست؟
    مثلا بیدار شدن از خواب خنثی هست یا خاموش کردن الارم خنثی هست.
    ولی بعد از بیدار شدن از خواب و بررسی گوشی و رفتن توی اینستاگرام ی رفتار بد هست و کاملا واضحه.
    در این میان یکسری رفتار هست که میتونه با توجه به موقعیت هر فردی جایگاه متفاوتی داشته باشه.
    مثلا برای فردی که دنبال رژیم لاغری هست خوردن کره بادوم زمینی یا قهوه جالب نیست.
    ولی برای ما که تریدر هستیم و یا دنبال افزایش حجم بدن هستیم میتونن خوب باشن.
    اگه توی رتبه بندی به عادت هاتون مشکل دارید میتونید از یک سوال کمک بگیرید.
    آیا این رفتار به من کمک میکند تا به شخصیت مورد نظرم برسم؟
    در این مرحله ما نیازی به تغییر دادن عادت هامون نداریم فقط نیاز داریم تا اونهارو بشناسیم و متوجه بشیم چه عادت هایی داریم و چه اتفاقی در حال رخ دادن هست.
    اولین گام برای عادت های خوب و بد یافتنشون هست. این پروسه تغییر رفتار با آگاهی شروع میشه و این استراتژی فراخوان و کارت امتیازی برای این هست که شما بتونید عادت های خودتون رو بشناسید .

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

@zaraa
    ممکن است شما مسئول زمین خوردن خود نباشید اما مسئول از جا بلندشدن خود هستید.
    ×آنتونی رابینز×

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ali_FX عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,855 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط -Abol- نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب و عالی باشه داشتم تاپیکو میخوندم یه پست جالب دبدم راجب نظر سنجی اینکه چه کتابی رو باهم شروع کنیم به خوندنش بعد بیایم نظراتمون رو بگیم . آیا هنوزم این کار ادامه داره ؟
    سلام دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

طبق نظرسنجی قرار شده کتاب اثر مرکب رو مطالاعه کنیم و تا الان 2 فصلش مطالعه شده ، شما میتونید طبق این فرمت زمان بزارید و این کتاب رو اگر دوست داشتید مطالعه کنید .
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post184828

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

zaraa آواتار ها
    1,430 بار در 282 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 40 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_FX نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه
    در ادامه توضیحاتی که از کتاب عادت های اتمی داشتم .به دلیل درخواست دوستان تصمیم گرفتم توضیحات کامل تری رو نسبت به این کتاب ارایه کنم و از مطالب خلاصه مطالب استفاده کنید
    داخل این سری از پست ها من برداشت خودم رو و مطالبی که برای شخص خودم کارآمد بودن رو برای شما بیان میکنم .امیدوارم شماهم از این کتاب لذت ببرید.

کتاب عادت های اتمی
    فصل اول
    قانون اول
    بخش 1
    کارت های امتیازی: سیستم راه آهن ژاپن یکی از بهترین های دنیاست. اپراتور های این قطار ها رفتار های خاص و عجیبی دارند.
    وقتی اپراتور ها قطار رو کنترل میکنند به اشیا مختلفی اشاره میکنند و دستورات مختلفی میدهند.مثلا وقتی قطار به سیگنال رسید اپراتور به ان اشاره میکند و فریاد میزند سیگنال سبز است . وقتی قطار وارد ایستگاه میشود اپراتور به سرعت سنج اشاره میکند و سرعت قطار را فریاد میزند.
    در سرتاسر این پلتفرم تمام کارکنان به همین شکل عمل میکنند .
    این پروسه که تحت عنوان اشاره و فراخوان شناخته میشود یک سیستم امنیتی برای کاهش اشتباه است .شاید احمقانه به نظر برسد ولی خیلی خوب جواب میدهد .
    متروی نیویورک پس از اجرای این دستورعمل میزان خطاهای خود را به 57 درصد کاهش داد.
    اشاره و فراخوان چون آگاهی شمارو از ناخوآگاه خودتون افزایش میدهد موثر است . درواقع شما با این دستورعمل از ناخوآگاه خودتون آگاه میشوید.
    خیلی برام جالب بود که پدرم و خودم هم قبل از خوندن این کتاب دقیقا مشابه این کار رو انجام میدادیم و خیلی خوب عمل میکرد .
    مثلا هنگامی که میخواهیم از خانه خارج بشیم . سه کلمه معروف خودمون رو میگیم .(کیف/ کلید/ موبایل) با گفتن این سه کلمه اگه چیزی جا گذاشته باشم سریع به یاد میارم و برای برداشتنش اقدام میکنم .
    هرچقدر که یک رفتار به صورت ناخواگاه صورت بگیرد احتمال خطا توی اون بیشتر هست . و ما داخل این سیستم میخواهیم آگاهی خودمون رو نسبت به کار هامون افزایش بدیم.
    یکی از بزرگتری چالش های تغییر عادت حفط آگاهی نسبت به کارهایی هست که انجان میدهیم پس ما به این سیستم توی زندگیمون نیاز داریم تا به آگاهی از عادت هامون برسیم.
    اینجاست که کارت امتیازی به کمک ما میاد.
    یک نمونه کارت امتیازی برای بیدارشدن :
    بیدار شدن
    خاموش کردن آلارم
    بررسی گوشی
    رفتن به دستشویی
    وزن کردن خودم
    دوش گرفتن
    مسواک زدن
    نخ دندان
    عطر زدن
    حوله اویزان کردن تا خشک شود
    لباس پوشیدن
    درست کردن قهوه
    و .....
    وقتی فهرست خودتون رو درست کردید به هر رفتار خودتون نگاه کنید و از خودتون بپرسید که آیا این رفتار من یک رفتار خوب هست یا بد هست یا خنثی.
    حالا این بد خوب خنثی چی هست؟
    مثلا بیدار شدن از خواب خنثی هست یا خاموش کردن الارم خنثی هست.
    ولی بعد از بیدار شدن از خواب و بررسی گوشی و رفتن توی اینستاگرام ی رفتار بد هست و کاملا واضحه.
    در این میان یکسری رفتار هست که میتونه با توجه به موقعیت هر فردی جایگاه متفاوتی داشته باشه.
    مثلا برای فردی که دنبال رژیم لاغری هست خوردن کره بادوم زمینی یا قهوه جالب نیست.
    ولی برای ما که تریدر هستیم و یا دنبال افزایش حجم بدن هستیم میتونن خوب باشن.
    اگه توی رتبه بندی به عادت هاتون مشکل دارید میتونید از یک سوال کمک بگیرید.
    آیا این رفتار به من کمک میکند تا به شخصیت مورد نظرم برسم؟
    در این مرحله ما نیازی به تغییر دادن عادت هامون نداریم فقط نیاز داریم تا اونهارو بشناسیم و متوجه بشیم چه عادت هایی داریم و چه اتفاقی در حال رخ دادن هست.
    اولین گام برای عادت های خوب و بد یافتنشون هست. این پروسه تغییر رفتار با آگاهی شروع میشه و این استراتژی فراخوان و کارت امتیازی برای این هست که شما بتونید عادت های خودتون رو بشناسید .

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

@zaraa

سلام دوست عزیز
    خیلی خیلی خیلی فوق العاده بود ؛ مخصوصا که با خلاصه و مثال گفتید ؛ قشنگ متوجه منظورتون شدم . خیلی دلم میخواد از این کارت امتیازها واسه چک لیست ترید استفاده کنم. به نظرم این عادت درست را واسه ترید هنگام بررسی چارت درست کنیم . من فکر میکنم و شما هم فکر کنید و از این کارت ها واسه ترید آماده کنید و در انجمن بزاریم تا استفاده کنیم . عالی میشه .
    سپاسگزارم بابت این مطالب و کتاب فوق العاده که گفتید ؛ حتما در آینده میخونم.
    *** رنگین کمان سهم کسی است که تا اخرین قطره باران منتظر می ماند. ***

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از zaraa عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    قطره قطره جمع گردد ...
    مردی سراغ گردوفروشی رفت و گفت :
    میشود همه گردوهایت را به رایگان به من بدهی ؟!
    گردوفروش با تعجب به او نگاه کرد و جوابی نداد . دوباره پرسید :
    میشود یک کیلو گردوی مجانی به من بدهی ؟
    وباز با سکوت مواجه شد ، پس خواهش میکنم دست کم یک گردوی مجانی به من بدهید ، او آنقدر اصرار کرد تا بالاخره گردو را گرفت
    و بعد گفت : یک عدد ارزش ندارد . یک عدد دیگر هم بدهید و با اصرار یک عدد دیگر هم گردو گرفت و درخواست و اصرار کرد تا گردوی سوم را نیز مجانی بگیرد
    گردوفروش که عصبانی شده بود گفت : زرنگی !اینطور میخواهی یکی یکی همه ی گردوهایم را تصاحب کنی ؟
    مرد سمج پاسخ داد:
    راستش میخواستم درسی به تو دهم ، عمر و زندگی ما نیز چنین است ، اگر به تو بگوییم همه عمرت را به من بفروش به هیچ قیمتی این کار را انجام نمیدهی ، ولی روزهای زندگیت را بی توجه و یکی یکی از دست میدهی و تا به خودت بیایی همه ی عمرت از کف رفته .

از وقت تان برای کار استفاده کنید : زیرا کار بهای موفقیت است
    از وقت تان برای تفکر استفاده کنید : زیرا تفکر سرچشمه ی قدرت است
    از وقت تان برای تفریح استفاده کنید : زیرا تفریح راز جوانی جاودانه است
    از وقت تان برای مطالعه استفاده کنید : زیرا مطالعه منبع عقل و دانش است
    از وقت تان برای دوستی استفاده کنید : زیرا دوستی جاده ی خوشبختی است
    از وقت تان برای عشق استفاده کنید : زیرا عشق لذت زندگی است
    از وقت تان برای خنده استفاده کنید : زیرا خنده موسیقی و آهنگ روح است

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

7,258 بار در 855 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zaraa نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    پس حتما زیر پست خودتون من را منشن کنید تا از این مطالب عالی بهره مند شوم.
    موفق و پیروز باشید.

سلام

من این کتاب رو مطالعه نکردم اما در گذشته میخواستم سعی کنم عاداتی رو در خودم بوجود بیارم برای همین کم و بیش از این تکنیک ها به صورت ناخواسته استفاده می کردم. سعی میکنم مثال هایی رو بزنم که تا حدودی مرتبط با این موارد هست شاید بدرد بخور باشه.

در یه مدتی بعد از مهاجرتم، متوجه این موضوع شدم که افراد دور و بری من همگی دوندگی می کنند. یعنی برای ورزش به پارک میرن و شروع میکنن به دوندگی کردن. من همچین عادتی نداشتم اما دوست داشتم این عادت رو در درون خودم ایجاد کنم چون می دیدم همه اینکار رو میکنن احساس حقارت می کردم. اولین بار که سعی کردم بدوم کلا 2 کیلومتر بیشتر نتونستم. متنفر شدم از دویدن. هفته بعدش رفتم بیرون و افراد رو دیدم که توی پارک دوباره در حال دویدن هستن و دوباره ترغیب شدم. یه دوست داشتم که مداوم از من پیگیری می کرد میگفت این هفته چقدر دویدی؟ کم کم به عادت تبدیل شد برام. اوایلش باز هم برام سخت بود اما شاید خنده دار باشه که به خودم میگفتم اگه امروز سه کیلومتر بدوم یه بستنی ویژه جایزه میدم به خودم. با همین بستنی ها من یه عادت تشکیل دادم تو خودم و الان تقریبا ماهی 30 تا 40 کیلومتر می دوم که اگه در هفته تقسیمش کنین اصلا زیاد نمیشه.

یه عادت که میخواستم ترک کنم چک کردن مداوم گوشی بود. از تکنیک دشوار کردن استفاده می کردم. برای اینکار گوشی تلفن رو میذاشتم تو اتاق دیگه ای و در کشو و وقتی میشستم پای کامپیوتر دیگه نمی تونستم چک کنم. بعد که کارم تموم میشد میرفتم تو اتاق یه چک میکردم در حد 30 ثانیه و می رفتم مثلا توی هال یا آشپزخونه و کاری که میخواستم بکنم رو انجام میدادم. یعنی از قصد گوشیم رو جا میذاشتم که کارم سخت باشه. این کار رو انقدر انجام دادم تا دیگه انگیزه ام رو نسبت به گوشی از دست دادم و حدودا 6 ماه پیش هم کلا اپلیکیشن های صفحات مجازی رو از روی گوشیم پاک کردم و دیگه سمتش نرفتم.

اینا تجربیات من بود.

موفق باشید

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    از مداد بیاموزیم .....
    پسرک ، پدر بزرگش را تماشا کرد که نامه ای مینوشت . بالاخره پرسید : ماجرای کارهای خودمان را مینویسید ؟ درباره ی من مینویسید ؟
    پدربزرگ از نوشتن دست کشید ، لبخندی زد و به نوه اش گفت : درست است درباره تو مینویسم ،میخواهم وقتی بزرگ شدی مثل این مداد بشوی .
    پسرک با تعجب به مداد نگاه کرد و چیز خاصی در آن ندید و گفت :اما این هم مثل بقیه مدادهایی است که دیده ام !
    پدربزرگ : بستگی دارد چطور به آن نگاه کنی ، در این مدا پنج خاصیت است که اگر بدستشان بیاوری تمام عمرت با دنیا به آرامش میرسی
    خاصیت اول :
    میتوانی کارهای بسیار بزرگ کنی ، اما نباید هرگز فراموش کنی که دستی وجود دارد که هر حرکت تو را هدایت میکند . اسم این دست ، خدا است . او باید همیشه تو را در مسیر اراده اش حرکت دهد.
    خاصیت دوم :
    گاهی باید از آنچه که مینویسی دست بکشی و از مدادتراش استفاده کنی ،این باعث میشود مداد کمی رنج بکشد اما آخر کار نوکش تیزتر میشود . پس بدان که باید رنجهایی را تحمل کنی ، چراکه این رنج باعث میشود انسان بهتری شوی.
    خاصیت سوم :
    مداد همیشه اجازه میدهد برای پاک کردن یک اشتباه از پاکن استفاده کنیم . پس بدان که تصحیح یک کار خطا ،کار بدی نیست ، درواقع برای اینکه خودت را در مسیر درست نگه داری مهم است .
    خاصیت چهارم :
    چوب یا شکل خارجی مداد مهم نیست ، ذغالی اهمیت دارد که داخل چوب است ،پس همیشه مراقب این باش که در درونت چه خبر است .
    و سرانجام خاصیت پنجم :
    همیشه اثری از خود به جای میگذارد ، بدان هر کار که در زندگیت میکنی ردی برجای میگذارد ، پس سعی کن نسبت به هر کاری که میکنی هشیار باشی و بدانی چه میکنی .

بیایید زندگی را بسازید ، به جای اینکه با وضع موجود زندگی بسازید

ما
    ما یک

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

9,866 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام علی جان حالت خوبه. بسیار زیبا و عالی درود
    اگه وقت داشتی بزرگواری کردی بعضی اوقات از این داستان ها بزار خیلی خیلی عالیه (اگه کتابش هم هست معرفی کنی ممنون میشم)
    سربلند پیروز باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    قطره قطره جمع گردد ...
    مردی سراغ گردوفروشی رفت و گفت :
    میشود همه گردوهایت را به رایگان به من بدهی ؟!
    گردوفروش با تعجب به او نگاه کرد و جوابی نداد . دوباره پرسید :
    میشود یک کیلو
    از وقت تان برای عشق استفاده کنید : زیرا عشق لذت زندگی است
    از وقت تان برای خنده استفاده کنید : زیرا خنده موسیقی و آهنگ روح است

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    از مداد بیاموزیم .....
    پسرک ، پدر بزرگش را تماشا کرد که نامه ای مینوشت . بالاخره پرسید : ماجرای کارهای خودمان را مینویسید ؟ درباره ی من مینویسید ؟
    پدربزرگ از نوشتن دست کشید ، لبخندی زد و به نوه اش گفت : درست است درباره تو مینویسم ،میخواهم وقتی بزرگ شدی مثل این مداد بشوی .
    پسرک با تعجب به مداد نگاه کرد و چیز خاصی در آن ندید و گفت :اما این هم مثل بقیه مدادهایی است که دیده ام !
    پدربزرگ : بستگی دارد چطور به آن نگاه کنی ، در این مدا پنج خاصیت است که اگر بدستشان
    خاصیت دوم
    همیشه اثری از خود به جای میگذارد ، بدان هر کار که در زندگیت میکنی ردی برجای میگذارد ، پس سعی کن نسبت به هر کاری که میکنی هشیار باشی و بدانی چه میکنی .

بیایید زندگی را بسازید ، به جای اینکه با وضع موجود زندگی بسازید

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,855 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک

برایند دو تمرین کتاب اثر مرکب

سلام به همه دوستان عزیز

خب برایند کلمه ای جز شکست نیست

روز دوشنبه هفته پیش با دوستی بنام کرونا اشنا شدم که از دست بر قضا دوست ناباب بود پس کاری جز استراحت نمیتونستم بکنم ، روز اول سعی کردم استراحت کنم که فرداش شاید بهتر بشم که شدم ولی گلودردم شدیدتر شد پس بعد از 3 سال که هیچ گونه دارویی مصرف نکرده بودم مجبور شدم که دارو مصرف کنم .
    از طرفی هم خستگی و بی حوصلی + 2 روز استراحت مطلق دکتر تجویز کرده بود که برنامه باشگاه + کار و روتین زندگیم کنکل شد
    این هفته : در روز 24 ام بازی فراوانی دیگه این بازی رو انجام ندادم و بعد از این روز کلا نوشتن روزانه ، تمرین ، باشگاه ، شکرگزاری ، نوشتن کارهای روزانه و... ادامه پیدا نکرد ( شب همون شب من از بدن درد خوابم نبرد ، امان از دوست ناباب )
    2 روز هم خوابم بهم ریسخت ه روز اولش بخاطر قرص هایی که میخوردم بود که خواب اور هستند و مجبور بودن در طول روز هم بخوابم که در نتیجه اش در شب هم سخت خوابم میبرد و روز دومش نتیجه روز اول بود که خوابم بهم ریخته بود .
    ولی خب ادامه کتاب رو بازم در این هفته داریم و من این هفته مجبور به کندن پوست خودم هست که عادت های قبلیم رو دوباره درست کنم + تمرین هفته گذشته رو در این هفته انجام بدم + فصل 3 رو مطالعه کنم + ریکاوری و..

دوست دارم نتایج سرکار خانوم سحر و سارا رو بدونم و از تجربیات تمرین این هفته لذت ببرم و استفاده کنم .
    @sara.sat @Sahar69830

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

خب برایند کلمه ای جز شکست نیست

روز دوشنبه هفته پیش با دوستی بنام کرونا اشنا شدم که از دست بر قضا دوست ناباب بود پس کاری جز استراحت نمیتونستم بکنم ، روز اول سعی کردم استراحت کنم که فرداش شاید بهتر بشم که شدم ولی گلودردم شدیدتر شد پس بعد از 3 سال که هیچ گونه دارویی مصرف نکرده بودم مجبور شدم که دارو مصرف کنم .
    از طرفی هم خستگی و بی حوصلی + 2 روز استراحت مطلق دکتر تجویز کرده بود که برنامه باشگاه + کار و روتین زندگیم کنکل شد
    این هفته : در روز 24 ام بازی فراوانی دیگه این بازی رو انجام ندادم و بعد از این روز کلا نوشتن روزانه ، تمرین ، باشگاه ، شکرگزاری ، نوشتن کارهای روزانه و... ادامه پیدا نکرد ( شب همون شب من از بدن درد خوابم نبرد ، امان از دوست ناباب )
    2 روز هم خوابم بهم ریسخت ه روز اولش بخاطر قرص هایی که میخوردم بود که خواب اور هستند و مجبور بودن در طول روز هم بخوابم که در نتیجه اش در شب هم سخت خوابم میبرد و روز دومش نتیجه روز اول بود که خوابم بهم ریخته بود .
    ولی خب ادامه کتاب رو بازم در این هفته داریم و من این هفته مجبور به کندن پوست خودم هست که عادت های قبلیم رو دوباره درست کنم + تمرین هفته گذشته رو در این هفته انجام بدم + فصل 3 رو مطالعه کنم + ریکاوری و..

دوست دارم نتایج سرکار خانوم سحر و سارا رو بدونم و از تجربیات تمرین این هفته لذت ببرم و استفاده کنم .
    @sara.sat @Sahar69830

موفق باشید.
    سلام و درود John D. Rockefeller عزیز
    خوبی مرد ؟
    میدونم بودن با این دوست غریبه که تازه باهاش آشنا شدی یکم سخت هست ، ولی خوب چیکار میشه کرد ما همه که اینجاییم عاشق کارهای سخت هستیم

تنها و بهترین دارو برای شما دوست عزیز از طرف من :
    آرزوی میکنم هرچه زودتر سلامتیتون رو بدست بیارید ، شما قوی و فوق العاده هستین

ما
    ما یک

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام علی جان حالت خوبه. بسیار زیبا و عالی درود
    اگه وقت داشتی بزرگواری کردی بعضی اوقات از این داستان ها بزار خیلی خیلی عالیه (اگه کتابش هم هست معرفی کنی ممنون میشم)
    سربلند پیروز باشی
    سلام ودرود آرمین جان
    متشکر ازت دوست خوب من
    من عالی هستم
    امیدوارم شما هم مثل همیشه عالی باشین
    چشم آرمین جان داستانهارو میخونم و اونهایی که واقعا خوب هست اینجا میگذارم
    در مورد کتاب هم بله این داستانها یک کتاب هست و اسمش : شما عظیم تر از آنی هستید که به آن می اندیشید 5(به بلندای فکرت پرواز خواهی کرد ) هست
    چون هنوز تمومش نکرده بودم تو تاپیک کتاب خوانی معرفیش نکردم هنوز
    ما
    ما یک

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع