صفحه 379 از 555 نخستنخست ... 279329369377378379380381389429479 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,781 به 3,790 از 5547

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ALI-KT آواتار ها
    4,044 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

در اوایل بله اما زمانی که به سیستم و چک لیستتون مسلط باشید خیلی از این حساسیت هایی که فرمودید خود به خود حذف میشن ولی در کل زیاد حساسیت روانشناسی بهشون نداشته باشید چون باعث وسواس فکری و خودخوری شما خواهد شد به طور مثال من خیلی بارها شده که از چراغ قرمز رد شدم با موتور بودم و حواسمم شاید نبوده داشتم با هندزفری با یکی صحبت میکردم ولی به تعهدم نسبت به سیستم و چک لیست کاسته نشده
    بستگی داره چقدر حساسیت نشون بدید و چه نوع احساسی درون شما شکل بگیره ...مهمترین عامل احساس شخص هست چه بسا حتی اگر شما اون سیب زمینی رو بخورید و احساس خوشایندی داشته باشید اون روز فوق العاده توی مارکت عمل کنید
    به قول امینو عزیز تنها راه برقراری ارتباط در این دنیا بر حسب احساسات فردی هست چون شما هرکار هم که بکنید نمیتونید احساساتتونو از کسی قایم کنید و بسیار راحت قابل بیان هست مثلا نمیدونم تابحال براتون پیش اومده یا خیر ...وارد یک جمع چند نفری بشید و کاملا متوجه بشید که توی اون جمع چه شخصی از بودن شما خوشحاله و چه کسی ناراحته...یا اینکه متوجه میشید چه شخصی هنوز از شما دلخوره و چه کسی بخشیده شما رو

در کل این پست برای کمک کردن و دور شدن از این وسواس فکری هست که مثلا شخصی امروز حواسش به هردلیلی نبوده و از چراغ قرمز رد شده و بگه ای بابا خب پس امروز به چک لیستم متعهد نیستم دیگه ببین چه کاری کردم (وسواس فکری کودکانه) توی کتاب سایکو سایبرنتیک هم این مورد رو متذکر شده بود که زیاد درگیر این موارد نشید

موفق باشید
    سلام عزیز
    پاسختون رو خوندم و بهش فکر کردم ، درسته که این وسواس هست ولی اینکع عرض کردید بستگی داره چه احساسی درون ما شکل بگیره خب دقیقا تو این شکل موارد حس زرنگی و باهوشی کردن که تاحالا شکل گرفته حس خوب و مثبتی بوده که خوشمون اومده و ادامش دادیم یعنی همه اون کارهای بی تعهدی که انجام میدیم و حال میکنیم ما ایرانیا حس خوب بهمون میده پس اوکین ؟*
    ولی درسته اینقدر حساس هم نباید باشیم ولی تعهدای مهم تو زندگی بنظرم بهم ربط دارن ، تعهد تو رابطه با افراد دیگه، تعهد به ساعات منظم و مشخص کارکردن و ... رو هم تاثیر میزارن بنظرم . مثلا خود من اگه تو یکی از زمینه های مهم بگم حالا بیخیال عیب نداره دوساعتم بخابیم بیشتر مثلا
    تو ابعاد دیگه هم خراب میکنم و نمیتونم نفس خودمو حفظ کنم در اصل .
    سپاااس

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,486 بار در 1,397 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت محمد عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    محمد جان میشه لینک اپیزود مدیتیشن عبور از ترس رو برامون قرار بدین؟
    سلام عرفان جان دوست عزیزم وقت بخیر
    چرا که نه، من لینک چنل این نقطه در کست باکس، که برای آگاهی و مدیتیشن دنبال میکنم رو خدمتتون ارسال میکنم.
    عبور از ترس اپیزود پانزده هست. من کل چنل رو پیشنهاد میدم گوش بدید.
    موفق باشید.
    https://castbox.fm/va/5175428

اگر لینک براتون کار نمیکنه، که برای من نمیکنه «این نقطه» رو در اپلیکیشن کست باکس سرچ کنید، قطعا پیدا میکنید.
    ویرایش توسط Mohammad.Parsi : 05-03-2023 در ساعت 18:37
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    تاجری بود که ورشکست شده بود، روزی یکی از بزرگان برای تصمیم گیری در مورد یک موضوع تجاری نیاز به مشاور داشت،
    از خدمتکاران خود خواست تا آن مرد تاجر را نزد او آورند.یکی از خدمتکاران به اعتراض گفت: اما او یک تاجر ورشکسته است و
    نمیتوان به مشورتش اعتماد کرد.وی پاسخ داد: شکست یک اتفاق است، یک شخص نیست!
    کسی که شکست خورده در مقایسه با کسی که چنین تجربه ای نداشته است، هزاران قدم جلوتر است.
    او روی دیگر موفقیت را به وضوح لمس کرده است و تارهای متصل به شکست را میشناسد، او بهتر از هر کس دیگری میتواند سیاهچاله های منجر به شکست را به ما نشان دهد.
    وقتی کسی موفق می شود بدانید که چیزی یاد نگرفته است!
    اما وقتی کسی شکست می خورد آگاه باشیدکه او هزاران چیز یاد گرفته است که اگر شجاعت خود را از دست نداده باشد می تواند به دیگران منتقل کند.
    وقتی کسی شکست می خورد هرگز نگویید او تا ابد شکست خورده است، بلکه بگویید او هنوز موفق نشده است.
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

miss.kazemi آواتار ها
    2,459 بار در 304 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    من از 3تا حسابی که کال کردم،2 تای آخرش بخاطر خبر fomc بوده.جفتش رو هم پیش خودم گفتم قیمت باید بریزه و فروش داشتم و استاپ برداشتم،اما قشنگ رفت بالا منو کال کرد و بعد ریخت.جالب اینجاست که از همونجایی که من کال شدم،قیمت حتی 1 پوینت هم بالاتر نرفت و بعدش حدود 500پیپ ریختبا اسپرد کال شدم.حتی قیمت به اون نقطه نرسید.
    فایل پیوست 493163
    امینو هزار بار گفته تو این سطحی که الان هستید تایم خبر ترید نزنید.اما من میگفتم امینو برا خودش میگه.قیمت بااااید بریزه.
    بعد از این هم 2تا راه داشتم.یا باید میگفتم من خیلی بدشانسم،قیمت اگه 5 پیپ زودتر میریخت من کال نمیشدم.مارکت با من مشکل داره و از این قبیل توجیهات مسخره.یا باید قبول میکردم که اشتباه کردم،بلند میشدم زانو های خاکی و زخمیم رو تکون میدادم و دوباره ادامه میدادم.
    این اشتباه برای من خیلی خیلی گرون تموم شد،کل سرمایم از دست رفت و واقعا تا چند روز حتی نمیتونستم از خونه بیرون برم.اما خوبیش این بود که فهمیدم مارکت با هیچکسی شوخی نداره.قبل از این هم از این کارا زیاد کرده بودم و همش سودای خیلی خوب و دلچسبی بهم داده بودن و نمیدونستم دارم چه بلایی سر خودم میارم.در صورتی که اگر بار قبلی که سر خبر کال شدم ازش درس گرفته بودم این اتفاقات نمیفتاد.ولی اون بار چون مبلغ سرمایه کم بود و حتی قلقلکم هم نداد متوجهش نبودم.
    من به این نتیجه رسیدم تنها راه موفقیت تو این مارکت تجربه ی همون درد و رنج عمیق و غیر قابل تحمله.اونجا دیگه نمیتونی به خودت دروغ بگی.مجبور میشی اصولی کار کنی و ادامه بدی.یا اینکه باید با این مارکت خداحافظی کنی.
    امینو هم تو یکی از وبینار ها گفته بود که تغییر وقتی اتفاق میفته که درد و رنج خیلی خیلی زیاد بشه.
    اینکه به خودمون میگیم اشتباه بچگانه و این چیزا برای آروم کردن خودمونه فقط.برای این که خودمونو قانع کنیم که ما همه چیو میدونیما،فقط یه اشتباه بچگانه باعث این ضرر شده و دیگه تکرارش نمیکنیم.اما حداقل برای من،اوضاع خیلی فراتر از یه اشتباه بچگانه بود.
    هرچی که هست ازش خیلی درس بگیرید و بنویسیدش جلو چشتون باشه تا دیگه تکرارش نکنید.
    بنظر من قدم توراه موفقیت وثروت از هر مدلش مسیر پر پیچو خمیه و واقعا روحیه دلیر وشجاعی میخواد

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از miss.kazemi عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
    درود علی جان
    درادامه مباحث این کتاب مطالب کانال استاد مزدا فر مومنی میتونه بسیار کمک کننده باشه در بحث روانشناسی فردی
    https://youtu.be/z_80nDcy_mU
    سپاس
    سلام جناب کمانچه
    جا داره ازتون تشکر کنم برای معرفی چنین انسان والایی
    دنبال یه همچین شخصی بودم و قسمت شد از امروز استارت بزنم ویدیوهاشو و متوجه لطافت دانش و جهان بینیش شدم

شاد و پیروز باشید

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام ؛ وقت بخیر
    اولین مرحله از آگاهی ؛ مشاهده هست
    مشاهده ۴ روش داره
    مشاهده فیزیک (همون جسم)
    مشاهده نفس(همون دم و بازدم)
    مشاهده انرژی بدن
    مشاهده ذهن و افکار

مشاهده فیزیک(همون جسم ؛ مثل جرم ما که به طرف زمین کشیده میشه) ساده ترین نوع و راحت ترین نوع مشاهده هست و باعث افزایش آگاهی ما میشه
    ما به جای اینکه از ساده ترین شروع کنیم ؛ رفتیم از آخر شروع کردیم و خب میبینیم واسه هممون سخته ؛ بنابراین چه خوب میشه در کنار مشاهده افکار حین مدیتیشن ذهن آگاهی ؛ اگر دیدین در طول روز مشاهده افکار سخته ؛ ابتدا با مشاهده فیزیک شروع کنید

قابل ذکر هست که برای معامله و ترید ؛ مشاهده افکار و احساس ؛ همون ذهن آگاهی بهترین نوع مدیتیشن هست
    پس در نتیجه برای دوستانی که نمیتونن رو افکارشون ذهن آگاه باشن ؛ میتونن رو فیزیکشون (برای مثال جرمی که به سمت زمین کشیده میشه) آگاه بشن و مشاهدش کنن
    نکته طبق تجربه : اگر بتونین وزن خودتونو در طول روز مشاهده کنین و بهش آگاه باشین ؛ به شدت میتونه رو تمرکز شما تاثیر بزاره برای کارهایی که انجام میدین
    برای یک روز هم که شده امتحان کنین و لطفا نتایج رو به اشتراک بزارین
    پس شد همون تمرکز رو وزنمون که به سمت زمین کشیده میشه
    شاد باشید و پیروز
    ویرایش توسط Erfanalk : 05-03-2023 در ساعت 22:53

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

vahid394 آواتار ها
    5,970 بار در 707 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه بزرگواران
    امیدوارم که همه دوستان انجمن در سلامتی و شادی در کنار عزیزانشون زندگی ای عالی رو تجربه کنند
    امیدوارم که همگی احساس خوبی داشته باشیم
    و خداوند به همه ما از جمله استاد امینو عزیز نعمت های خودش رو بدهد

همیشه به این تاپیک سر میزنم و از اطلاعات بسیار ارزشمند این تاپیک تاحد توانم سعی میکنم اگاه بشم و با تمرین به تسلط برسم

ضمن مزاح: کم کم این تاپیک به معبد شائولینگ تبدیل میشه و بچه ها همه مدیتیشن کار و رزمی کار خواهند شد خخخخخ

برای همه حال خوب آرزو میکنم
    سپاس

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از vahid394 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 914 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    چرا بیولوژی و روانشناسی فیزیولوژیک، معامله*گری را سخت (و یا ساده) می*کند؟

آیا مغز دومی هم داریم؟
    آیا می*دانستید که دل و روده شما در مقایسه با پیام*هایی که از مغز دریافت می*کند، سیگنال*های بیشتری برای مغز ارسال می*کند؟
    آیا می*دانستید که شما یک سیستم عصبی کامل دارید که تعداد سلول*های عصبی آن ۵ برابر بیشتر از سلول*های عصبی ستون فقرات شماست؟

سیستم عصبی روده*ای در طول روده*ها قرار دارد که از مری شروع می*شود و به مقعد ختم می*شود.
    این سیستم معمولا به عنوان “مغز دوم” شناخته می*شود، چرا که:
    الف) می*تواند مستقل از مغز فعالیت کند
    ب) از پیام*رسان*های عصبی مشابه پیام*رسان*های مغز استفاده می*کند مانند دوپامین (یعنی تجربه احساس سرخوشی و پاداش) و سروتونین. در حقیقت بیش از ۹۰ درصد سروتونین بدن در روده*ها یافت می*شود. سروتونین یک پیام*رسان عصبی بسیار ضروری است، چرا که برای ایجاد احساس رضایت و خشنودی، تاثیر بر حافظه، یادگیری، حال و حوصله و خواب اهمیت زیادی دارد. حال می*بینید چطور “دل و روده” می*تواند بر عملکرد معاملاتی شما اثرگذار باشد؟

شما دوستان عزیزم رو دعوت به خوندن این مقاله علمی ، پزشکی ، روانشناسی میکنم.
    پ.ن:اینکه یک نفر(جناب آقای امینو) اینقدر به این مسائل تسلط داشته باشه واقعا شگفت انگیزه.
    با تشکر از استاد امینو عزیز♥
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام دوستان روز بخیر
    در رابطه با امواج مغزی جناب ابی صحبتایی در صفحه 15 کردن اما قانع نشدم و میخوام عمق این موضوع رو در بیارم
    خواستم ببینم کتابی یا درو های چیزی دارین برای قسمت امواج مغزی و طرز استفاده از اون ها ؟
    علی جان یه بار گفتن جناب دکتر جو دیسپنزا در این باره صحبتایی داشتن _ علی جان اگه میشه بگین کودوم کتابش در این باره گفته (منم به ایشون و دانسته هاش علاقه خاصی دارم)
    @Ali97
    سلام و وقتتون بخیر عرفان جان
    باور دارم که عالی هستید (بیلیرم و مطمئنم که یاخجیسان و بوناندا یاخجیتر اولاجاخسان )
    در رابطه با امواج مغزی عرفان جان بحث بسیار شیرین و عالی و تخصصی هست و من خیلی وقت پیگیر این موضوع هستم و مسیر رو طی میکنم و در حال تکامل روی این موضوع هستم
    من بخشهای اصلی این موضوع رو به صورت تیتر وار برا شما و سایر دوستان مینویسم و زیاد وارد جزئیات نمیشم تا خودتون برید و اطلاعات تکمیلی رو بدست بیارید چون من به اون حد نرسیدم که بتونم وارد بخشهای بسیار جزئی این موضوع بشم و شما میتونید با پیگیریهای خودتون به قدرتها و اطلاعات بسیار بالاتری دست پیدا کنید
    من ایبتدا از بخش مدیتیشن یا مراقبه وارد این موضوع میشم
    وقتی ما در حال انجام مدیتیشن هستیم درواقع داریم امواج مغزیمون رو تحت کنترل در میاریم و منسجمشون میکنیم ، همونطور که میدونید ما در دارای امواج مغزی بتا و تتا و آلفا و گاما و دلتا هستیم و در ساعاتی از شبانه روز در یکی از این امواج به سر میبریم و هرکدوم کارایی هایی دارند که من زیاد واردشون نمیشم، این امواج همانند بازار داری های ولو هایی هستند و به صورت امواج در حال حرکتند و در زمان عادی اینها در طول موجهایی که حرکت میکنند های و لو هاشون روی هم نمیفته و درواقع منسجم نیستند همشون (همانند بازار که در قسمتهایی تمام تایم فریمها باهم جمع میشن در یک نقطه و تشکیل های میدند یا لو ) و وقتی منسجم نیستند هر کدوم برای خودشون سازی میزنن و ما با انجام مدیتیشن این موجهارو میاریم منسجم میکنیم به نحوی که های و لوهای تمام این امواج روی هم میفتند و منسجم میشند و تمام امواج باهم و دسته جمعی شروع به کار میکنند که قدرت مغز چندین برابر میشه ،
    برگردیم دوباره تو مرحله مدیتیشن : قبل از انجام مدیتیشن ما در حالت بیداری یعنی روی موج بتا قرار داریو ذهن خودآگاهمون فعال هست و هر دیتایی دریافت میکنه اول با دلیل و منطق تحلیل میکنه و بعد اجازه ورود بهش داده میشه و وقتی مدیتیشن انجام میدیم ما امواج مغزیمون رو میاریم و تنظیم میکنیم رو آلفا و تتا یعنی از بتا خارجش میکنیم ، خوب این چه کاربردی داره برانمون ؟ در امواج آلفا و تتا کم کم ذهن خودآگاهمون میخواد کارشو تعطیل کنه و ما راحتتر میتونیم وارد بخش ناخودآگاهمون بشیم و تغییراتی رو که مد نطظرمون هست روش پیاده کنیم ، یعنی از اون 5% ذهنمون رد بشیم و بریم رو اون 95% ذهنمون که همون ناخودآگاه هست ، بعد اون هم اگر در مدیتیشن بمونیم و ادامه بدیم میتونیم وارد موج دلتا هم بشیم ، این تا اینجای کار
    پس ما اگر بخوایم سیستم ناخودآگاهمون رو برنامه ریزی بکنیم باید در زمانهایی باشه که در امواج آلفا و تتا هستیم

متاسفانه انسانها از موارد بیرونی اونقدری که اطلاعات دارند از قدرت و نحوه عملکرد اعضای بدنشون به هیچ عنوان اطلاعاتی ندارن و اصلا نمیدونند هر بخش از مغزشون و ... چه کاربردهایی داره و به شما تبریک میگم که در مسیر درست هستید
    حال میریم بخش و مرحله بعدی که شگفت انگیز هست
    همونطور که استاد هم در فایلها و بخشهای آموزشی روانشناسی گفتند و بعد ادامه ندادند ، انسن دستگاه گیرنده و فرستنده هست ، بعد این رو دیگه استاد بازش نکردن و من میخوام اینجا چیزی رو که درک کردم بگم بهتون
    انسان از طریق امواج مغزی و فکر کردن برای اون بالاها (دیگه وارد نمیشم اون بالاها چیه و کجاست) سیگنال ارسال میکنه یعنی دستگاه فرستنده و این کا رو در موجهای آلفا و تتا و دلتا انجام میده چون زمانش اون وقته (این رو هم واردش نمیشم )
    بعد میایم یک بخش دیگه و اونهم بخش قلب هست و همون احساسات که میشه بخش گیرنده و دریافت کننده انسان
    پس انسان با فکر و در ذهنش چیزی رو که میخواد ارسال میکنه و در میدان کوانتومی خلقش میکنه و از طریق قلب و احساساتش اونو دریافت میکنه
    جالب نیست انسان خلق کننده هست ، هر چیزی رو که فکرشو بکنی ، هر چیزی ، دقت کنید بازم میگم هر چیزیرو اونجا به این نحو میتونید خلق کنید و در دنیای فیزیکی دریافتش کنید

دیگه از این بیشتر پست رو ادامه نمیدم و اونم علتش اینه نه اینکه چیزی رو میدونم و نمیخوام بگم ، نه ، بلکه به خاطر اینه که خود شما دوستان برید و دوره هارو شرکت کنید و تمام اطلاعات رو دریافت کنید نه اون بخشی رو که من متوجه شدم ،
    پیشنهاد : حتما و حتما و حتما و بازم حتما اگر دوست داشتید در دوره پیشرفته دکتر دیسپنزا (سفری به قلمرو ناشناخته ها ) شرکت کنید ، به قول باب پراکتور من باشم این دوره رو تا آخر عمرم هر روز میبینمش و هر روز اطلاعات جدیدترشو دریافت میکنم
    اگر یادتون باشه امیر قنبری رو که براتون ارسال کردم نمونه ایرانی این دوره هست که بخشهای زیادیش با این دوره مشترکه
    امیدوارم این پست بتونه جرقه ای در ذهن دوستانی باشه که اون رو میخونند و وارد مرحله عمل بشن و برن دنبالش و به قدرتهای ماورایشون دست پیدا بکنند
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ویرایش توسط Ali97 : 05-04-2023 در ساعت 11:49
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر سرکار خانم ماهرخ
    باور دارم که عالی هستید
    شما لطف دارید و شما بی نظیر هستید که من بینظیرم
    عذرخواهی میکنم که پیامتون رو در تاپیک پاسخ میدم ، هر امر و دستوری هم داشتید در تاپیکها پست بگذارید و من رو منشن کنید و اگر اطلاعات کافی داشتم دریغ نخواهم کرد
    من از شما تشکر میکنم که وقتتون رو که ارزشمندترین چیز هست در دنیا و قابلیت جبران نداره رو گذاشتید و پستهایی رو که زدم خوندید ، من هم از شما و سایر دوستان در حال یادگیری و آموزش هستم و این مسیر رو همه باهم و در کنار هم طی میکنیم تا همه باهم به قله موفقیت برسیم ، البته الانشم موفقیم و باهم داریم مسیر رو طی میکنیم تا به نوک قله موفقیت برسیم ، چون موفقیت همین طی مسیر پیشرفت برای رسیدن به هدف هست ، با وجود سختی هاش و اصلاح مسیرهاش
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    @Mahrokh
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 23 مهمان ها)

1. Ma2ta

کلمات کلیدی این موضوع