صفحه 291 از 556 نخستنخست ... 191241281289290291292293301341391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,901 به 2,910 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ariyan آواتار ها
    11,727 بار در 1,553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 848 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام دوستان شبتون بخیر
    ایا راهکاری برای مراقبت چشم ها بخاطر نگاه کردن زیاد به مانیتور هست ؟
    بعد یه تایمی که به مانیتور نگاه میکنم سردرد و چشم درد میگیرم ...
    درود خانم مهرسا
    امیدوارم عالی باشید .
    من برای چشم دکتر رفتم هم خشکی چشم و قرمز شدن چشم هم سردرد و همینطور چشمم خیلی به نور حساسه
    برای حساسیت به نور هم نور مانیتور رو کم کردم هم چارت رو از رنگ سفید به رنگ های تیره تغییر دادم .
    برای خشکی چشم به توصیه دکتر هر وقت احساس کنم چشمم خشکه از اشک مصنوعی استفاده میکنم و بین هر بار استفاده از اشک مصنوعی حداقل باید ۴ ساعت فاصله باشه .
    عینک با لنز بلوکات قصد خریدش رو داشتم اما متخصص چشمم گفت این عینک ها بیشتر استفاده تجاری داره و تاثیر روی چشم نداره و باید به چشمت استراحت بدید
    ایشون گفتن شما نه تنها به مانیتور که به یه دیوار ۱ ساعت بدون استراحت نگاه کنی چشمت خسته و خشک و ... میشه و بهترین حالت اینه که بعد هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه کار ۲ تا ۵ دقیقه به چشمت استراحت بدی و از جات بلند بشی تاچشمت بتونه استراحت کنه .
    تمرین های چشم هم بکنید خوبه
    من بخاطر ترید هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه نمیتونم استراحت کنم اما سعی میکنم بعد ۱ ساعت استراحت چند دقیقه به چشمام بدم و خیلی این سردرد و چشم دردم بهتر شده .
    امیدوارم با رعایت این مسایل مشکل چشم شما هم برطرف بشه .
    آرزوی بهترینها برای شما .
    ویرایش توسط Ariyan : 12-27-2022 در ساعت 19:53

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ariyan عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,204 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran.dm نمایش پست ها
    سلام اگر امکانش هست پیرامون جمله کمی توضیح بدید ممنون
    سلام دوست من امیدوارم خوب و خوش باشید.
    در مغز من و شما و تمام انسانها، یک سرومکانیزم (سازوکاری در خدمت یک هدف) وجود داره. این سرومکانیزم همیشه در حال رسوندن شما به هدفی هستش که توی ذهنتون تعیین کردید (حتی وقتی که خواب هستید این سرومکانیزم در حال فعالیت هستش). هر هدفی بهش بدید شما رو به سمت اون میبره. اگه هدف موفقیت باشه، به سمت موفقیت میبره و اسمش میشه مکانیزم خودکار موفقیت. اگه هدف شکست باشه، اسمش میشه مکانیزم خودکار شکست.

حالا شاید بگید خب هیشکی "هدفش" شکست نیست. شاید در ظاهر اینطور باشه. ولی انسانهای افسرده، گوشه گیر، پرخاشگر و ... از سرومکانیزم خودشون برای رسیدن به اهدافِ شکست استفاده میکنن. وقتی که فرد با خودش میگه "من شکست خورده و افسرده ام"، "من تنها هستم"، "من بدبخت و بیکسم"، "من در هیچ کاری موفق نمیشم" و ...، سرومکانیزم اینها رو به عنوان هدف و نتیجه نهایی مورد در مغز ثبت میکنه و فرد رو به سمت مقدار بیشتری از اونها سوق میده. به همین خاطر باید نسبت به احساسات، آگاهی داشت و خود رو با اونها یکی ندونست. بلکه خود رو مالک و ارباب اونها دونست. مشکلی نیست اگر فردی در برهه از از زمان احساس تنهایی یا افسردگی کنه. ولی باید نسبت بهش آگاهی داشته باشه و بدونه که "این فقط یه حس هستش که من دارم، و الان باید به این فکر کنم که چطور میتونم این حس رو از بین ببرم یا در جهت اهداف خوب ازش استفاده کنم"، در این صورت سرومکانیزم، این احساسات رو به عنوان یک اصلاح مسیر در نظر میگیره نه به عنوان هدف. در مقابل اگه فرد با خودش بگه"من زندگیم خراب شده، اعصابم خراب شده و همینجوری هم خواهد بود. بدبخت و بیچاره شدم و کسی رو ندارم و ..."، اون موقع سرومکانیزم میگه حالا که اینقدر به اینها تمایل داری و دست ازشون برنمیداری و حس و علاقه ی مشخص و واضحی برای رهایی از اینها نداری، بنابراین اینها هدفت هستند و منم نهایت تلاشم رو میکنم تا مقدار بیشتری از اینها رو نصیبت کنم.

شاد و سلامت باشید
    ویرایش توسط Mahdi_Javan : 12-27-2022 در ساعت 23:26
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,168 بار در 467 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 24 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyan نمایش پست ها
    درود خانم مهرسا
    امیدوارم عالی باشید .
    من برای چشم دکتر رفتم هم خشکی چشم و قرمز شدن چشم هم سردرد و همینطور چشمم خیلی به نور حساسه
    برای حساسیت به نور هم نور مانیتور رو کم کردم هم چارت رو از رنگ سفید به رنگ های تیره تغییر دادم .
    برای خشکی چشم به توصیه دکتر هر وقت احساس کنم چشمم خشکه از اشک مصنوعی استفاده میکنم و بین هر بار استفاده از اشک مصنوعی حداقل باید ۴ ساعت فاصله باشه .
    عینک با لنز بلوکات قصد خریدش رو داشتم اما متخصص چشمم گفت این عینک ها بیشتر استفاده تجاری داره و تاثیر روی چشم نداره و باید به چشمت استراحت بدید
    ایشون گفتن شما نه تنها به مانیتور که به یه دیوار ۱ ساعت بدون استراحت نگاه کنی چشمت خسته و خشک و ... میشه و بهترین حالت اینه که بعد هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه کار ۲ تا ۵ دقیقه به چشمت استراحت بدی و از جات بلند بشی تاچشمت بتونه استراحت کنه .
    تمرین های چشم هم بکنید خوبه
    من بخاطر ترید هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه نمیتونم استراحت کنم اما سعی میکنم بعد ۱ ساعت استراحت چند دقیقه به چشمام بدم و خیلی این سردرد و چشم دردم بهتر شده .
    امیدوارم با رعایت این مسایل مشکل چشم شما هم برطرف بشه .
    آرزوی بهترینها برای شما .
    سلام روزتون بخیر و شادی
    خیلی ممنون ازتون،لطف کردین بله دو سه روزه بک گراند رو مشکی کردم خیلی تاثیر داشته و نور مانیتورم رو هم کم کردم بقیه مسائل رو هم سعی میکنم رعایت کنم .
    موفق و پیروز باشید.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    6,138 بار در 1,523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام مهدی جان مجددا چک کنید فکر کنم درست شده باشه
    الان چک کردم باز شد

موفق باشید
    پست موقت
    خیر محمد جان هنوزم سالیان متمادی روی لودینگ میمونه
    شادید شما رمز میزنی که باز میشه
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

emiro آواتار ها
    967 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    عزیزانی که سیگار میکشن وقصد دارن ترکش کنن خصوصی ی پیام کوچیک ب من بدن چون دیدم عده کثیری دنبال این مسله هستن یک راه حل عالی دارم
    امیدوارم ب کارتون بیاد
    موفق هستید

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از emiro عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام ب شما
    اطلاعات و مقالات جالبی در تاپیک قرار میدین .تشکر از شما
    که اگر دوستان علاقه مند به این حوزه باشند میتونم منابع و کتاب ها رو در اختیارشون قرار بدم و مطالعه کنند
    قرار بدین عالیه

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    همچنان من روی امواج مغزی دارم کار میکنم و تازگی ها وارد بخش جالبتری شدم و اونم مبحث مربوط به چاکراها هست ، واقعیتش من خودم اصلا در این مورد چاکراها هیچگونه اطلاعاتی نداشتم و تازه وارد این وادی در کنار وادی امواج مغزی شدم و متوجه شدم علاوه بر امواج مغزی این بخش هم دخیل هست تو اون نتیجه ای که میخوایم بدست بیاریم از امواج مغزی و به نحوی تکمیل کننده هم هستند ، چندتا جمله جالب بود خواستم به اشتراک بگذارم شاید دوستان هم با دیدنش علاقه مند شدن به این موضوع
    اگر تونستم و توانایشو داشتم و عمری باقی باشه و زنده باشم بعد از به اتمام رسوندن دوره ها و گرفتن نتیجه کلی ، یک پست بسیار جامع و درکی و تجربی در راستای دو مبحث امواج مغزی و چاکرها ارایه میدم خدمت دوستان ، تا اگر صلاح دونستند کار کنند رو این دو بخش (نمیدونم چقدر طول بکشه شاید 1 سال و شایدم زودتر )

بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    حاج میلاد چون شما هم پیگیر این موارد هستین منشنتون کردم (❁´◡`❁)
    @KingMilad
    ویرایش توسط Ali97 : 12-29-2022 در ساعت 16:26
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 18 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,045 بار در 721 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    باور دارم که عالی هستید
    همچنان من روی امواج مغزی دارم کار میکنم و تازگی ها وارد بخش جالبتری شدم و اونم مبحث مربوط به چاکراها هست ، واقعیتش من خودم اصلا در این مورد چاکراها هیچگونه اطلاعاتی نداشتم و تازه وارد این وادی در کنار وادی امواج مغزی شدم و متوجه شدم علاوه بر امواج مغزی این بخش هم دخیل هست تو اون نتیجه ای که میخوایم بدست بیاریم از امواج مغزی و به نحوی تکمیل کننده هم هستند ، چندتا جمله جالب بود خواستم به اشتراک بگذارم شاید دوستان هم با دیدنش علاقه مند شدن به این موضوع
    اگر تونستم و توانایشو داشتم و عمری باقی باشه و زنده باشم بعد از به اتمام رسوندن دوره ها و گرفتن نتیجه کلی ، یک پست بسیار جامع و درکی و تجربی در راستای دو مبحث امواج مغزی و چاکرها ارایه میدم خدمت دوستان ، تا اگر صلاح دونستند کار کنند رو این دو بخش (نمیدونم چقدر طول بکشه شاید 1 سال و شایدم زودتر )

@KingMilad
    راه تو به هر روش که پویند خوش است
    وصل تو به هر جهت که جویند خوش است
    روی تو به هر دیده که ببینند نکوست
    نام تو به هر زبان که گویند خوش است
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

914 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    باور دارم که عالی هستید

@KingMilad
    درود بر علی آقای گل وقت بخیر
    اگر امکانش هست این فایل متنی که عکس ازش گذاشتید رو ارسال بفرمایید من خودم دنبال اینم که مراقبه دقیقا عملکردش چی هست و چه فوایدی داره.
    مرسی
    Jacob Riis:وقتی فکر میکنم هیچ چیز به من کمک نمیکند،میروم و به سنگ تراشی نگاه میکنم که پتک را روی سنگ فرود می آورد،شاید صدبار ضربه بزند بدون این که ترکی روی آن ظاهر شود. با این حال با ضربه صدویکم سنگ دونیم میشود و من میدانم که صرفا آخرین ضربه کارساز نبوده است -بلکه تمام ضربات پیشین هم تاثیر خود را گذاشته اند.

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از JaVa:D عزیز تشکر کرده اند:

858 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    باور دارم که عالی هستید

@KingMilad
    سلام اقا علی خوبین
    میشه منبع این مطلب رو به اشتراک بزارید
    همچنین قبلا ی پیام گذاشتم و کسی جوابی نداد استاد توی ی وبینار درمورد امواج ذهنی صحبت میکردند و گفتند لازمه اینکه شما بتویند امواج ذهنی تون رو تغییر بدید باید اون فیلتر های ذهنی رو از بین ببرید و طرز تفکر های سالم به وجود بیارید و اشاره کردن که ی استادی به نام اقای میرزایی اگر دوره گذاشتند خبر میدند میخاستم بدونم شما خبری ندارید ؟؟
    همچنین علاوه بر شما ی دوستی بودن که خیلی در این زمینه تحقیق کردن و پست های خیلی خوبی میزاشتن ابتدای شروع تایپک اما خیلی وقت هست خبری ازشون نیست و پست نمیزارن ایدیشون فک کنم مستر جانسون بود mr.janson
    در کل بسیار علاقمندم به این امواج و انرژی ها و فک میکنم حالت اگاهی رو درک کردم که موج مغزی اون الفا هست و میتونم به صورت خوداگاه وارد اون بشم البته فکر میکنم و نمیدونم حتی درست هست یا ن
    ممنون میشم تجربه هاتون رو به اشتراک بزارید

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع