صفحه 226 از 555 نخستنخست ... 126176216224225226227228236276326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,251 به 2,260 از 5547

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    بخش دیگری از صحبتهای استاد در مورد عادتها و نحوه شکل گیریشون
    (احتمالا اینبار بندازنم از آکادمی بیرون ، اگر دیدین خبری نیست ازم وساطت کنید برگردونمم ، لطفا )
    لینک دانلود:
    https://s24.picofile.com/file/845310...DB%8C.mkv.html
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

shahab.gln آواتار ها
    4,524 بار در 803 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
    از بین دوستان کسی تا حالا مشکل افسردگی داشته؟ تونسته درمانش کنه یا راهی واسه کنار اومدن باهاش پیدا کنه؟
    این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه و کل زندگیم تحت شعاع قرار داده. ممنونم میشم اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنین.
    فکر، نگاه، تغییر، حرکت، حرکت...

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از shahab.gln عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    بخش دیگری از صحبتهای استاد در مورد عادتها و نحوه شکل گیریشون
    (احتمالا اینبار بندازنم از آکادمی بیرون ، اگر دیدین خبری نیست ازم وساطت کنید برگردونمم ، لطفا )
    لینک دانلود:
    https://s24.picofile.com/file/845310...DB%8C.mkv.html
    سلام علی جان
    شما دیگه تمریناتو با دود برا من بفرست من تو انجمن قرار میدم
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab.gln نمایش پست ها
    از بین دوستان کسی تا حالا مشکل افسردگی داشته؟ تونسته درمانش کنه یا راهی واسه کنار اومدن باهاش پیدا کنه؟
    این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه و کل زندگیم تحت شعاع قرار داده. ممنونم میشم اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنین.
    سلام وقتت بخیر تجربه دیگران تویی این زمینه فک نکنم کار ساز باشه براتون فقط دو نفر میتونن کمکتون کنن دکتر و خودتون (تغیر زمانی صورت میگیره که شخص ان چنان دردی تجربه کنه که دیگه نتونه تحمل کنه {صحبت استاد تویی یکی از فایل هاش}) نمیدونم بگم امید وارم هر چه زود تر اون درد رو حس کنین بچه ها یا هرگز نچشش این چنین دردی رو

موفق باشید و شاد

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    اول به شما پیشنهاد میکنم که پیش یک روانشناس حتما برید اونها تخصصشون درمان اینجور مسائل هست البته سعی کنید پیش کسی برید که افراد ازش نتیجه گرفته باشند
    یک توصیه غیر علمی و شخصی سعی کنید قرص های ضد افسردگی رو تهیه نکنید چون عوارض دارو درمانی خیلی بیشتر از فوایدش هست اصلا بدن و ذهن همه چی شرطی میشه با اون قرص ترکش غیر ممکن هست. این توصیه کاملا غیر علمی و نظر شخصی هست.
    نظر شخصی:
    افسردگی صرفا یک وضیعت احساسی هست
    احساسات با تصاویر ذهنی که شما دارید و حالت بدنی که قرار دارید تغییر میکنند
    بخاطر همین شما دائما افسرده نیست مواقع خاصی این احساس رو دارید
    شما برای افسردگی یک فرمول خاصی دارید با این سوالاتی میگم میتونید پیدا کنید
    وقتی اون حالت هست به پایین نگاه میکنید یا که به بالا ؟ عمیق و پر انرژی نفس میکشید یا نفس های کوتاه ؟ صورتتون عضله هاش شل و افتاده هست یا لبخند میزنید ؟ شونه هاتون افتاده یا محکم چارشونه ایستادید؟
    درمورد ذهن چه تصویری ذهنی دارید اونموقع ؟ به چی فکر میکنی؟ به اینده منفی که در انتظارتون هست ؟ خاطرات بدی که در گذشته داشتید؟ بدترین سناریوها که براتون اتفاق میفته ؟ لحن صحبت های درونی تون چطور هست?
    وقتی این هارو پیدا کنید میفهمید زیاد غول عجیب غریب نیست راحت میشه فرمت بدن و تصاویر ذهنی رو تغییر داد بخاطر همین به کسایی که افسرده هستند توصیه میشه برن بیرون یک کاری انجام بدن dh دوستاشون برن بیرون یک ورزشی رو شروع کنن برن تفریح و.؟
    بخاطر همین که بفهمید که حرفم درست هست یا نه اینکاری که میگم انجام بدید
    لطفا با ایستید میخوام جوری با ایستید که ااحساس قدرت و اشتیاق زیادی دارید
    اینکارایی که میگم با سرعت خیلی بالا
    سرتون رو به بالا
    شونه هاتون محکم کنید چارشونه
    و سینه رو یکمی بدید جلو
    افرین یک لبخند خوب بزنید
    نفس های عمیق سریع
    خوبه دوسه دور تو اتاقتون بزنید بعد وایسید
    حالا میخوام بدون اینکه هیچکدوم از اینا حالات تغییر بدید افسرده بشید همون حالت که گفتم حفظ کنیدا؟ شونه هاتون نیفته ؟ سرتون پایین نیاد؟ لبخند ننداختی که؟
    سعی کنید افسرده بشید؟ نمیشه نه؟
    پ.ن: eft میتونه موثر باشه در درمان خاطرات گذشته. شاید روش احمقانه ای بنظر بیاد اما جواب میده
    ویرایش توسط yashar_saheb : 09-14-2022 در ساعت 10:42
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر دوست عزیز
    خودت بهتر از هر کسی میتونی خودتو درمان کنی ، فقط باید راهشو پیدا کنی . نمیدونم تا چه حد تجربه شخصی من یا سایر دوستان بتونه بهتون کمک کنه ولی من هم دچار افسردگی شدم و از نوع شدید.
    من اینقدر افسردگیم شدید بود تا مرز خودکشی هم رفتم ، حالا بماند چه اتفاقاتی افتاد زیاد مهم نیست . چیزی که مهمه من وقتی با فارکس آشنا شدم و هدفی برای خودم بدست آوردم زندگیم بالکل تغییر کرد .
    خیلی از مشکلات ما مربوط به باور ها و دیدگاهمون نسبت به زندگی هست . گاهی مساعل رو خیلی برای خودمون سخت میکنیم . شاید مشکل شما صرفا یک حس ناراحتی باشه ، شاید هم دچار افسردگی خفیف شدین بهرحال به هیچ وجه به خودتون تلقین نکنید.
    راه های مختلفی برای مبارزه با افسردگی هست ، باید ببینید کدوم روی شما جواب میده.
    مطالعه ، دیدن فیلم ، قدم زدن ، ورزش کردن ، گوش دادن موسیقی ، و ...

هر اتفاقی که بیفته به خودت ایمان داشته باش ، چون تو قوی تر از این مشکلاتی ؛
    ذهنت رو کنترل کن
    موفق باشید

شانس هرگز کافی نیست.

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    https://www.learntotradethemarket.co...minate-trading

وقت بخیر
    مقاله بسیار قشنگ امروز / خواهشا این مقاله رو بخونید موفق باشید
    فایل پیوست 388819فایل پیوست 388820
    سلام و وقت بخیر محمد جان
    امیدوارم عالی باشی
    ممنون بابت مقاله زیبات ، فقط به نظر من به این بخشش توجه نکن ، حتی اون جملش لینکدار بود و من رفتم اون مقالشم خوندم

2.PNG
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

791 بار در 236 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    آقا محمد و آقا مرتضی خیلی عالی توضیح دادند
    بهترین چیزی که باعث ایجاد صبر و افزایش اون میشه همون ترید بر اساس چک لیست هست و شما باید تعهد به ترید بر اساس چک لیست داشته باشید و در این صورت یعنی باید صبر کنید تا اون موقعیت بر اساس چک لیست برسه تا ترید بزنید و این خودش در مرور زمان باعث افزایش صبرتون میشه چون فقط در یک نقطه از مارکت ترید میزنید نه در هر جایی از مارکت و کاملا متوجه میشید که وقتی صبر میکنید و یک پوزیشن اصولی میزنید چه حس خوشایندی در شما به وجود میاد که با تکرار این موضوع ذهنتون و مغزتون دونبال این حس و پاداش میگرده و تماما دوست داره همون موضوع رو تکرار کنه و همون حسهارو داشته باشه و لذت ببره
    وقتی انقدر در مارکت پوزیشن منفی بزنید و ژورنالش کنید و بررسیش کنید و ببینید تمام معاملاتی که ضررده بودند یا موجب کال شدن حساب شدند مورد اصلیشون صبر بوده اونوقت دیگه هیچ راه دیگه ای ندارید جز صبر چون این مورد خودش یک شاه کلید هست در موفقیت تریدر در مارکت
    زمانی میرسه که تریدر دیگه به این نقطه میرسه که واقعا راهی جز صبر وجو نداره ک بتونه در مارکت موفق بشه و تغییر در یک لحظه در شخص اتفاق میفته
    همون قضیه ترک سیگار هست که مردم انقدر میکشند و هی تعطیل میکنند و ترکهای موقتی ، اما دیگه یک جاییی میرسه که دکتر میگه یک نخ هم بکشی رفتی بهشت ، اونجا در یک لحظه در شخص تغییر به وجود میاد و کلا ترک میکنه
    این کارهارو هم میتونید انجام بدید ولی تمام این کارها درعین سادگی تاثیر دارند اما نتایجشون لحظه ای نیست
    از کفش بند دار استفاده کنید
    در لحظه باز کردن پوزیشن زمان باقی مانده کندل رو نگاه کند و اجازه بدید اون یک کندل بسته بشه بعد پوزیشنو باز کنید
    وقتی غذاتون رو کشیدید در ظرف به جای خوردن اول صبر کنید و شکرگذاری کنید و بعد شروع به خوردنش کنید
    محل ورود به پوزیشنتون رو آلارم بگذارید و چارت رو مخفی کنید و شروع کنید به کتاب خوندن و آلارم رو شنیدید سیستم رو بیارید بالا بررسی کنید
    در هنگام خرید یک چیز یک لحظه در ذهنتون بررسیش کنید که نیاز دارید بهش یا نه بعد پول رو پرداخت کنید
    در کل سعی کنید در اکثر فعالیتهاتون ابتدا مکث کنید و فکر کنید و بعد تصمیم به عمل بگیرید
    واقعا ممنونم از توضیح کاملتون امیدوارم بتونم این راهنمایی ها رو اجرا کنم

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohammadmahdi moradikian عزیز تشکر کرده اند:

shahab.gln آواتار ها
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام محمد جان روزت بخیر. اول سوالایی که پرسیدی رو جواب بدم دوست من

روزانه چقدر تمرین میکنید ؟ چوت فول تایم نیستم و صبح تا ظهر سر کارم روزانه تقریبا چهار ساعت از ساعت 5 عصر تا 9 شب
    چقدر بیرون میرید که هوایی بخورید ؟ یه روز در میون بیرون میرم یکم قدم میزنم
    تصویر ذهنی چه انسانی رو دارید ؟ اونی که با یدونه ضرر کل زندگیش تباهه و فکر میکنه همه دارند خوب ترید میزنن چرا من نمیتونم؟ ..روی این تصویر ذهنی کار کنید؟ راستش رو بخوای ضرر کردن انچنان حالم بد نمیکنه چون میدونم اول راهم و ضرر کردن جزیی از این مسیره.
    مهمونی میرید ؟ خیر مهمونی نمیرم. یعنی جایی دعوت نمیشم که بخوام برم.
    شغل و درآمد دیگه ای دارید؟ حتی جزیی در حد ماهی 3-4 تومن؟ اره شاغل هستم و درآمدم از مبلغی که گفتی بیشتره
    به خودتون میرسید؟ اره همیشه سعی کردم بابت کارایی که میکنم به خودم جایزه بدم و واسه خودم اصلا سخت نمیگیرم
    اضافه وزن دارید ؟ خیر کاملا نرمالم

چندین و جند بار توضیحاتت قشنگت رو خوندم دوست من
    مشکل من این نیست که شادی و از خودم گرفتم مشکلم اینه که تقریبا هیچ چیزی راضی و خوشحالم نمیکنه. هر چیز خوبی مثل مسافرت، گیم، ورزش یا خرید یه چیز جدید و ... فقط مثل یه جرقه س. همونقدر گذرا و بی مفهوم. یه ادمی رو تصور کنید که داخل یه باکس کاملا تاریک و بدون نور نشسته و خیره شده به یه نقطه و این شادی های روزمره مثل یه جرقه فقط واسه چند لحظه حواسش رو پرت میکنه و اون ادم دوباره تمرکزش رو میزاره روی اون نقطه. این دقیق ترین تعریف از حس و حال الان زندگی من بود که واست گفتم.
    این حالت تقریبا تمام توانایی های ارتباطیم رو ازم گرفته و نه تنها نمیتونم با ادمای جدید ارتباط برقرار کنم بلکه حتی دوستای قدیمیم هم دیگه حس خوبی نسبت بهم ندارن این بیشتر از هر چیز دیگه ای برام ازار دهنده ست.

بابت تایپ این همه مطلب قشنگ خیلی زحمت کشیدی و وقت گذاشتی دوست من اما من همینقدر جواب براش دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام آقا شهاب

یکی از دوستان من افسردگی حاد داشتند و خودش خودشو درمان کرد
    حال شما :
    روزانه چقدر تمرین میکنید ؟
    چقدر بیرون میرید که هوایی بخورید ؟
    تصویر ذهنی چه انسانی رو دارید ؟ اونی که با یدونه ضرر کل زندگیش تباهه و فکر میکنه همه دارند خوب ترید میزنن چرا من نمیتونم؟ ..روی این تصویر ذهنی کار کنید
    مهمونی میرید ؟
    شغل و درآمد دیگه ای دارید؟ حتی جزیی در حد ماهی 3-4 تومن
    به خودتون میرسید؟
    اضافه وزن دارید ؟
    و ...

همه این موارد دخیل هست / اگر کل روز و همچنین هر روز هفته رو پای چارت و تمرین بشینید خب چی از این زندگی ؟ ذهن حق داره با حالت افسردگی شما رو تحت فشار بزاره و بگه این راهش نیست
    هر موقع تحت فشار قرارر گرفتید یه چیزی این وسط درست نیست
    اگر توی ترید کردن تحت فشار باشید قطعا یچیزی درست نیست
    اگر توی زندگی تحت فشار قرار گرفتید یچیزی درست نیست : یا تفریحتون کمه یا خودتونو از یه چیزی که باهاش شاد بودید منع کردید / اصلا نباید زنجیره شاد بودنتون رو قطع کنید باید کنترلشون کنید ..نه اونقدر زیاد که دیگه وقت هیچکاری رو نداشته باشید نه اونقدر کم که افسرده شید
    مثلا شما با بازی کردن ps5 حالتون عالی میشه یه گیم میزنید یک ساعت شارژ شارژ میشید .. کی گفته نباید بازی کنید؟ وقتی شما خودتونو بهتر میشناسید چرا میرید سراغ کسی که شمارو نمیشناسه؟ شاید اون بنده خدا از گوش دادن موسیقی یا بازی های ps5 متنفر باشه به جاش عاشق کیسه بوکس باشه و یک ساعت روی کیسه کار کنه و شارژ شارژ برگرده باز سراغ کاراش

فکر میکنید چرا آمار افرادی که پشت کنکور موندن یا کنکور داشتن و افسرده شدن اینقدر بالاست؟ مامان باباشون میگن نمیدونم چرا پسرمون/دخترمون افسرده شدن / خب میپرسیم چرا؟ میگه هیچی یکسال ما هیچ جا نرفتیم و موندیم خونه تا درس بخونه و همه تفریح هارو قطع کردیم تا نتیجه بگیریم /حال نتیجه که نگرفتند هیچ به تراپیست هم احتیاج دارند (حتی اون موارد شادی قبلشو هم بهش بدن باز حالش خوب نمیشه و میبندنش به قرص و دارو و دیگه تموم)
    اصلا مسافرت یا گشتن توی طبیعت نیاز هر انسانیه / نمیشه رفت اشکال نداره پارک که داره شهرتون یه غذایی چیزی بردارید برید پارک ... به خدا پشت چارت نشستن و دایم نگاه کردن به اون همون نتیجه کنکوری ها رو داره ... اشکال نداره شما میخواید 8 ماهه نتیجه بگیرید اینطوری 1 سال طول میکشه عوضش دیگه یه تریدر شاد هستید و عادت شاد بودن رو توی خودتون تقویت کردید / شاد باشید فکرتون بهتر کار میکنه ..صبرتون بیشتر میشه ..منظم میشید ..طبق چک لیست ترید میزنید ..یه روز ترید نزنید نمیگید عجب تریدر مبتدی ای هستم میگید خب شرایط بازار با شرایط چک لیست من منطبق نبود .. ترید نکردن سخت تر از ترید کردنه چون متعهد بودن سخت تر از متعهد نموندنه (چی؟ فلانی امروز 10 تا ترید زده من نزدم ...این داره یه دونه میکاره توی باور شما از همین الان خشکش کنید ...باور کنید ماهی یدونه ترید بزنید ولی درست بزنید خیلی بهتره تا روزی 10 تا بزنید ولی اورترید هم کنارش باشه و فقط بازی کنید)

من خودم دیروز کلا یدونه ترید زدم و برامم مهم نیست امروز هم ترید بزنم یانه (نمیگم وای من فقط یدونه زدم من یه هفته هم شکل نگیره نمیزنم )... شکل گرفت میزنم نگرفت هم نمیزنم کسی با اسلحه بالا سر من نیست که بگه چرا نزدی و مبتدی هم نیستم که بگم نه ببین این مشکل از چک لیستته باید عوضش کنی

اینجا هم همینطور : من یکسال خودمو از همه چی محروم کنم تریدر بشم بعد دیگه میرم سراغ همه چیز قبل / نمیشه عزیز من ..شما نمیتونید شاد نباشید و موفق بشید

اصلا جمله معروف داریم از تراپیست های خوب : اول شما باید شاد باشید و بعد موفق میشید نه اینکه اول موفق میشید و بعد شاد میشید / اصلا همچین چیزی ممکن نیست هرکی هم گفت من شاد نیستم و انسان موفقی هستم بگید بیاد پیش من کارش دارم !

عادت شادی بساز برای خودت شهاب جان / این عادت هرچی میتونه باشه .. این حرف رو به شما نمیزنم فقط به همه دوستان میزنم
    حتما در طول روز اون کارهایی رو که باهاشون شاد هستید رو انجام بدید این میتونه هرچی باشه و شما خودتونو بهتر میشناسید

از همین تریبون هم اعلام میکنم شما افسرده نیستید فقط یه مقدار تفریحت کمه یا کلا تفریح رو قطع کردی نشستی پشت سیستم و ذهنت میگه این چه زندگی ای هست که برام درست کردی پاشو ببرم بیرون یکم کیف کنم یا یه کاری که دوست دارم و باهاش شادم رو انجام بده
    یه مدت اینارو انجام بده و برو کیف کن (بهترین زمانش هم همون مواقعی هست که اخبار مهمی هست ...نیاز نیست بمونی برو بیرون کیف کن )

موفق باشی

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از shahab.gln عزیز تشکر کرده اند:

shahab.gln آواتار ها
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام یاشار جان
    چند بار پیش روان پزشک های مختلف رفتم اما متاسفانه راه حل همه تقریبا قرض ضد افسردگی بود که چون کاملا مخالف اینجور داروها هستم حتی یکبار هم ازشون استفاده نکردم و دکتر رفتن رو هم کنار گذاشتم.
    این نشونه های که بهش اشاره کردی کاملا درسته و همشون دارم. یه حالت احساسی هر چند وقت یکبار سراغم میاد و یادم نمیاد تا حالا مثل الان اینقدر طولانی شده باشه.
    یه جوری که کاملا حس میکنم که اون حالات قراره سراغم بیاد و با خودم میگم این ماه از اون ماهایی که قراره حالم خوب نباشه و به خانواده و دوستام میگم این ماه ازم ناراحت نباشن چون دوباره افسردگی سراغم اومده.

کارای که گفتین انجام دادم خیلی جالب بود حس خوبی داشت ناخداگاه خندیدم
    خیلی ممنون از توضیحاتت یاشار جان. یادم نمیاد کسی اینقدر دقیق حالم توصیف کرده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    اول به شما پیشنهاد میکنم که پیش یک روانشناس حتما برید اونها تخصصشون درمان اینجور مسائل هست البته سعی کنید پیش کسی برید که افراد ازش نتیجه گرفته باشند
    یک توصیه غیر علمی و شخصی سعی کنید قرص های ضد افسردگی رو تهیه نکنید چون عوارض دارو درمانی خیلی بیشتر از فوایدش هست اصلا بدن و ذهن همه چی شرطی میشه با اون قرص ترکش غیر ممکن هست. این توصیه کاملا غیر علمی و نظر شخصی هست.
    نظر شخصی:
    افسردگی صرفا یک وضیعت احساسی هست
    احساسات با تصاویر ذهنی که شما دارید و حالت بدنی که قرار دارید تغییر میکنند
    بخاطر همین شما دائما افسرده نیست مواقع خاصی این احساس رو دارید
    شما برای افسردگی یک فرمول خاصی دارید با این سوالاتی میگم میتونید پیدا کنید
    وقتی اون حالت هست به پایین نگاه میکنید یا که به بالا ؟ عمیق و پر انرژی نفس میکشید یا نفس های کوتاه ؟ صورتتون عضله هاش شل و افتاده هست یا لبخند میزنید ؟ شونه هاتون افتاده یا محکم چارشونه ایستادید؟
    درمورد ذهن چه تصویری ذهنی دارید اونموقع ؟ به چی فکر میکنی؟ به اینده منفی که در انتظارتون هست ؟ خاطرات بدی که در گذشته داشتید؟ بدترین سناریوها که براتون اتفاق میفته ؟ لحن صحبت های درونی تون چطور هست?
    وقتی این هارو پیدا کنید میفهمید زیاد غول عجیب غریب نیست راحت میشه فرمت بدن و تصاویر ذهنی رو تغییر داد بخاطر همین به کسایی که افسرده هستند توصیه میشه برن بیرون یک کاری انجام بدن dh دوستاشون برن بیرون یک ورزشی رو شروع کنن برن تفریح و.؟
    بخاطر همین که بفهمید که حرفم درست هست یا نه اینکاری که میگم انجام بدید
    لطفا با ایستید میخوام جوری با ایستید که ااحساس قدرت و اشتیاق زیادی دارید
    اینکارایی که میگم با سرعت خیلی بالا
    سرتون رو به بالا
    شونه هاتون محکم کنید چارشونه
    و سینه رو یکمی بدید جلو
    افرین یک لبخند خوب بزنید
    نفس های عمیق سریع
    خوبه دوسه دور تو اتاقتون بزنید بعد وایسید
    حالا میخوام بدون اینکه هیچکدوم از اینا حالات تغییر بدید افسرده بشید همون حالت که گفتم حفظ کنیدا؟ شونه هاتون نیفته ؟ سرتون پایین نیاد؟ لبخند ننداختی که؟
    سعی کنید افسرده بشید؟ نمیشه نه؟
    پ.ن: eft میتونه موثر باشه در درمان خاطرات گذشته. شاید روش احمقانه ای بنظر بیاد اما جواب میده

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از shahab.gln عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 29 مهمان ها)

1. Ma2ta

کلمات کلیدی این موضوع