صفحه 197 از 441 نخستنخست ... 97147187195196197198199207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,961 به 1,970 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Data Trader نمایش پست ها
    با سلام خدمت علی آقا
    می خواستم نحوه واریز برداشت در روبو فارکس در شرایط امروز بدونم هنوز اعتقاد دارید بصورت رمز ارز میشه انجام داد ؟ اگه ممکنه یک توضیح بدید که من چگونه ریال رو به ربو برسونم از تهران یعنی کیف پول الکترونیکی رو تو کدوم کشور باز کنم که الان با ایران کار میکنن و چه ارز دیجیتالی تهیه کنم خودم کاردانو رو ترجیح میدم داشته باشم خوشحال میشم راهنمایی کنین . با تشکر
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    من از شرایط امروز که گفتین چیزی متوجه نشدم و اطلاعی ندارم ، اتفاق جدیدی افتاده ؟
    الان که روبورو واریز و برداشتش رو چک کردم ارز دیجیتالهارو داره و مشکلی هم نیست ، برا من هم واریز فعاله و هم برداشت
    ابتدا مقاله زیر رو مطالعه کنید : https://academywave.com/deposit-and-...cies-in-forex/
    حالا بعد این مقاله شما میتونید مرحله کیف پول رو در مقاله بود حذفش کنید ، چطور ؟
    الان سایتهای زیادی هستند در ایران که کار میکنند و ارز دیجیتال خرید و فروش میکنند و شما میتونید ارزهاتون رو اونجا خرید و فروش کنید و از همون کیف پول استفاده کنید ، اگر خواستین زیاد احتیاط کنید و مبلغتون زیاد بود و میخواستید پولتون رو به ارز دیجیتال نگهدارید میتونید از کیف پول های نرم افزاری یا سخت افزاری تهیه کنید و انتقالش بدید اونجا نگهداری کنید تا مطمئنتر باشه
    بهترین کاری که میتونید بکنید:
    1- ثبت نام در یکی از سایتهای ارز دیجیتال ایرانی (آبان تتر-اکس کوینو-اکسچنج ونوبیتکس و .... میتونید تو اینترنت یک سرچ بزنید )
    2- انتقال پولتون به صورت ریال به این صرافی و خرید ارز مورد نیازتون
    3-کپی کردن شماره کیف پول ارز دیجیتالتون در روبو فارکس
    4- در صرافی ایرانی عملیات انتقال ارز مورد نظر رو انتخاب کنید و شماره کیف پولتون مربوط به همون ارز رو که در روبو فارکس کپی کردید برای مقصد واریز جاگذاری کنید و مراحل رو ادامه بدید
    حسابتون شارژ شد
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    من از شرایط امروز که گفتین چیزی متوجه نشدم و اطلاعی ندارم ، اتفاق جدیدی افتاده ؟
    الان که روبورو واریز و برداشتش رو چک کردم ارز دیجیتالهارو داره و مشکلی هم نیست ، برا من هم واریز فعاله و هم برداشت
    ابتدا مقاله زیر رو مطالعه کنید : https://academywave.com/deposit-and-...cies-in-forex/
    حالا بعد این مقاله شما میتونید مرحله کیف پول رو در مقاله بود حذفش کنید ، چطور ؟
    الان سایتهای زیادی هستند در ایران که کار میکنند و ارز دیجیتال خرید و فروش میکنند و شما میتونید ارزهاتون رو اونجا خرید و فروش کنید و از همون کیف پول استفاده کنید ، اگر خواستین زیاد احتیاط کنید و مبلغتون زیاد بود و میخواستید پولتون رو به ارز دیجیتال نگهدارید میتونید از کیف پول های نرم افزاری یا سخت افزاری تهیه کنید و انتقالش بدید اونجا نگهداری کنید تا مطمئنتر باشه
    بهترین کاری که میتونید بکنید:
    1- ثبت نام در یکی از سایتهای ارز دیجیتال ایرانی (آبان تتر-اکس کوینو-اکسچنج ونوبیتکس و .... میتونید تو اینترنت یک سرچ بزنید )
    2- انتقال پولتون به صورت ریال به این صرافی و خرید ارز مورد نیازتون
    3-کپی کردن شماره کیف پول ارز دیجیتالتون در روبو فارکس
    4- در صرافی ایرانی عملیات انتقال ارز مورد نظر رو انتخاب کنید و شماره کیف پولتون مربوط به همون ارز رو که در روبو فارکس کپی کردید برای مقصد واریز جاگذاری کنید و مراحل رو ادامه بدید
    حسابتون شارژ شد
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    سلام علی جان ممنونتم واسه برداشت خودت با رمز ارز میزنی؟ کدوم کمیسیونش کمتره؟

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام علی جان ممنونتم واسه برداشت خودت با رمز ارز میزنی؟ کدوم کمیسیونش کمتره؟
    سلام مهرداد جان
    بله من از ترون استفاده میکنم و سرعت انتقالش هم عالیه و 1 ترون هم هزینه انتقالش میشه و چیز خاصی نیست حتی اگی بیشتر هم بشه بازم موردی نیست چون به راحتی برای 100 دلار با 10 تا 20 هزارتومن میشه پول رو انتقال داد به بروکر
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Amirhfain آواتار ها
    564 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    سوال دارم در مورد بروکر روبوفارکس
    من میخام تو این بروکر واریز انجام بدم و بروکر سایت لوتوس پی 24 رو پیشنهاد میده...
    میخام نطرتون رو در مورد این بروکر و این سایت انتقال بدونم.

اگر پیشنهادی در مورد بروکر بهتری هم دارید ممنون میشم بشنوم

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Amirhfain عزیز تشکر کرده اند:

121 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست عزیز Data Trader

اخیرا روبوفارکس تتر trc 20 اورده برای برداشت و برای واریز هم مدت ها قبل اینو داشت پس شما به راحتی می تونید در بروکر روبوفارکس واریز و برداشت کنید با کارمزد 1 دلار
    البته نرخ تبدیل سایت روبوفارکس برای برداشت تتر 1% هم کارمزد می گیره ولی توصیه میشه با ترون واریز و برداشت نکنید چون نرخ صرافی که روبو بهش وصله 3% اختلاف قیمت داره

موفق باشید
    ویرایش توسط Abjad : 09-01-2022 در ساعت 20:33

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Abjad عزیز تشکر کرده اند:

121 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام خدمت همه عزیزان و امینو عزیز و ادمین های محترم

در مورد بروکر روبوفارکس سوالی دارم من اطلاعات مختلفی در مورد روبوفارکس بهم رسیده خودم هم سابقه برداشت داشتم ولی سوالی که دارم اینه که حداکثر سقف برداشت چقدره؟ از پشتیبان روبو پرسیدم میگه نامحدود هستش ولی استاد امینو در دوره پرایس اکشن چند بار به عدد 9000 دلار در روز اشاره کردند و گفتند تا همین حدود برداشت کنید و بعد از این مبالغ ممکنه بروکر حساس بشه

از طرفی شنیدم اکانت هایی که رشد های شارپی مرکب دارند ربات هایی بروکر داره که روی اون اکانت زوم میشن و حساس میشن و ممکنه بعدا دردسر ایجاد کنن. بخاطر همین مسئله چه راه حلی دارید؟ اگر هم اطلاعات بنده غلط است لطفا بنده را آگاه کنید

دوستانی که حساب های سنگین در روبوفارکس دارند ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Abjad عزیز تشکر کرده اند:

383 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    با تتر یا ترون سقف واریز و برداشت چقدر هست؟

بروکر روبوفارکس

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reza Nazarizadeh عزیز تشکر کرده اند:

rzaqasmi181 آواتار ها
    1,036 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان خوبید من تو روبوفارکس با پرفکت مانی برداشت میزنم و کارمزدش یکم زیاده خاستم بدونم ب غیر از این با چه روشی برداشت بزنم؟ و اینکه من با پرفکت برداشت میزدم الان با یچیز دیگ برداشت بزنم مشکل سازنیست؟ در کل چه نوع برداشتی خوبه که بروکر مشکل ساز نشه در حال حاظر که دیگ وبمانی کار آمد نیست
    بعد یه سوال دیگه با پرفکت مانی چقد میشه برداشت زد محدودیتی نداره؟چون اهراز هویت نشده حساب فقط ساخته شده
    ویرایش توسط rzaqasmi181 : 09-03-2022 در ساعت 22:52

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از rzaqasmi181 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rzaqasmi181 نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبید من تو روبوفارکس با پرفکت مانی برداشت میزنم و کارمزدش یکم زیاده خاستم بدونم ب غیر از این با چه روشی برداشت بزنم؟ و اینکه من با پرفکت برداشت میزدم الان با یچیز دیگ برداشت بزنم مشکل سازنیست؟ در کل چه نوع برداشتی خوبه که بروکر مشکل ساز نشه در حال حاظر که دیگ وبمانی کار آمد نیست
    بعد یه سوال دیگه با پرفکت مانی چقد میشه برداشت زد محدودیتی نداره؟چون اهراز هویت نشده حساب فقط ساخته شده
    درود بر شما دوست محترم، خوشبختانه روبوفارکس واسه واریز و برداشت گزینه های متعددی داره، اما فرقی نمیکنه با چی دارید واریز و برداشت رو انجام میدید، طبق تجربه شخصی خدمتتون عرض میکنم، منم قبلا مثل شما با وب مانی واریز و برداشت میکردم، بعد شد پرفکت مانی، الان هم با تتر، شخصا با تتر راحت تر هستم، در رابطه با کمسیون هم خود روبو هنگامی که میخوایید برداشت انجام بدید commission calculator داره و واستون حساب میکنه که چقدر کمسیونتون میشه، در کل زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه و محدودیتی نداره، در رابطه با حساب پرفکت مانی هم تا حسابتون وریفای نشه فکر نکنم اجازه کار کردن و واریز و برداشت داشته باشید، البته من خودم قبلا با پرفکت مانی کار میکردم، حساب وریفای شده داشتم، توصیه میکنم، با یه صرافی خوب کار کنید و واریز و برداشت ها هم همه با تتر باشه، هم کمیسون کمتر داره هم سریع تر انجام میشه، نیاز به احراز هویت و دردسر های کمسیون دو جانبه بین تبدیل هم ندارید، ایشالله موفق و شاد باشید.
    ویرایش توسط Peace : 09-04-2022 در ساعت 08:50

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

13,108 بار در 1,110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 28 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rzaqasmi181 نمایش پست ها
    سلام شما ابانتتر ثبت نام کنید کلا شاید ثبت نامش نیم ساعت هم وقتتون را نگیره و واریز از این سایت به بروکر روبو فارکس با تتر و بستر usdtکلا 5دقیقه نمیشه ولی جهت برداشت شما باید حتما کد hash را از بروکر روبو بگیرید و معمولا این کد را دو الی سه روزه بهتون میدن و از نظر پشتیبانی بروکر روبو ضعیف هست داخل ایران
    ولی من کوینکس را ثبت نام کردم و از داخل بروکر روبو پول را واریز میکنم به کیف ولتم داخل کوینکس و اونجا سریع کد هش را بهم میده و از اونجا میریزم داخل سایت ابانتتر در قسمت کیف تتر و بعد تبدیلش میکنم در همون سایت به تومان -کلا 5دقیقه وقت بیشتر نمیگیره و کمیسیون هم زیر 1دلار هست
    بی سر وصدا سخت کارکنید *بگذارید (موفقیت) خودش سرو صدا کند *

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از samin109109 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 16 مهمان ها)

1. Samad

کلمات کلیدی این موضوع