صفحه 46 از 55 نخستنخست ... 364445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 548

موضوع: مطالعه.نظرات و خلاصه برداری کتاب

Erfanalk آواتار ها
    12,843 بار در 2,791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2114 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar69830 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    ممنون از لطفتون
    از نرم افزار فیدیبو کتاب های صوتی رو میگیرم.
    کتاب معجزه سپاس گزاری
    ۴اثر فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل
    همه ی کتاب های خانم استر هیکس
    کتاب نیمه ی تاریک وجود

امیدوارم کتاب ها مفید باشن براتون
    بسیار ممنونم
    کتاب شکرگذاری راندابرن و سپاس گزاری باهم متفاوت اند؟!

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

2,310 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    بسیار ممنونم
    کتاب شکرگذاری راندابرن و سپاس گزاری باهم متفاوت اند؟!
    ن یکی هستن
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,699 بار در 1,148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    امیدوارم حالتون خوب باش.
    من در مورد کتاب نیروی حال دچار سردرگمی شدم.لطفا دوستان اگر میتونن راهنمایی کنن.
    فصل:پذیرش اکنون
    ناپایداری و چرخه های زندگی
    اما هیچ چیز در این بعد،جایی که همه چیز موقتی و بی ثبات است،دوام نمیاورد.شرایط یا تغییر میکند ،یا پایان می یابد و یا معیار سنجش شما دستخوش تغییر میشود،همان شرایط که تا دیروز خوب به نظر میرسید،ناگهان یا به تدریج بد به نظر می اید،و هرچیزی خوب بوده بد به نظر می اید.وقتی شرایط یا موقعیتی که ذهن خود را به ان وصل کرده و با ان همسان شده تغییر کرده و یا ناپدید میشود،ذهن نمیتواند ان را بپذیرد.به موقعیت نا امید کننده میچسبد و در مقابل تغییر مقاومت میکند.این یعنی خوشحالی و ناراحتی شما در واقع یک چیز هستند.فقط توهم زمان انها را از هم جدا میکند.
    برداشت من:این یعنی ما نمیتونیم یک زندگی رو داشته باشیم که همیشه خوشحال و خوب باشیم و همیشه باید اماده تغییرات باشیم،تبدیل شدن یک زندگی خوب به بد و برعکس.و فقط مشاهده گر خاموش باشیم؟؟؟ اگر بتونیم فقط مشاهده گر باشیم،به چه چیزی خواهیم رسید؟؟؟؟؟؟؟ @amino
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    148,976 بار در 1,659 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5659 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hatami2 نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام
    امیدوارم حالتون خوب باش.
    من در مورد کتاب نیروی حال دچار سردرگمی شدم.لطفا دوستان اگر میتونن راهنمایی کنن.
    فصل:پذیرش اکنون
    ناپایداری و چرخه های زندگی
    اما هیچ چیز در این بعد،جایی که همه چیز موقتی و بی ثبات است،دوام نمیاورد.شرایط یا تغییر میکند ،یا پایان می یابد و یا معیار سنجش شما دستخوش تغییر میشود،همان شرایط که تا دیروز خوب به نظر میرسید،ناگهان یا به تدریج بد به نظر می اید،و هرچیزی خوب بوده بد به نظر می اید.وقتی شرایط یا موقعیتی که ذهن خود را به ان وصل کرده و با ان همسان شده تغییر کرده و یا ناپدید میشود،ذهن نمیتواند ان را بپذیرد.به موقعیت نا امید کننده میچسبد و در مقابل تغییر مقاومت میکند.این یعنی خوشحالی و ناراحتی شما در واقع یک چیز هستند.فقط توهم زمان انها را از هم جدا میکند.
    برداشت من:این یعنی ما نمیتونیم یک زندگی رو داشته باشیم که همیشه خوشحال و خوب باشیم و همیشه باید اماده تغییرات باشیم،تبدیل شدن یک زندگی خوب به بد و برعکس.و فقط مشاهده گر خاموش باشیم؟؟؟ اگر بتونیم فقط مشاهده گر باشیم،به چه چیزی خواهیم رسید؟؟؟؟؟؟؟
    سلام اگر بتونیم فقط مشاهده گر خاموش باشیم به اوج آرامش می رسیم.
    میشیم مثل آب که در هر ظرفی قرار بگیریم شکل اون رو میگیریم ولی ذاتمون همون آب هست
    Perceive thetime , Change thelife

8. 37 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,088 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان
    پیشنهاد من کتاب :

این کتاب از سری کتابهایی هست در زندگیتون که نوع نگاهتون به زندگی و عمق آن و جنس آن به قبل و بعد از خوندن این کتاب برمیگرده . ( هم مادی هم معنوی )
    به اصطلاح از این کتاب قبل و بعدیاست .

ارادت .

من زاده ی ایرانم .

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,699 بار در 1,148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام اگر بتونیم فقط مشاهده گر خاموش باشیم به اوج آرامش می رسیم.
    میشیم مثل آب که در هر ظرفی قرار بگیریم شکل اون رو میگیریم ولی ذاتمون همون آب هست
    عرض ادب و ااحترام
    خیلی ممنون از وقتی که برای من گذاشتید.
    استاد الان که دارم این متن رو می نویسم با چشمای اشک الود تایپ میکنم و از شما ممنونم.
    طبیعت همدردی :
    با فراتر رفتن از تضادهای ساخته ذهن همچون دریاچه ای عمیق میشوید.شرایط بیرونی زندگی با همه ای رویدادهایش ،سطح دریاچه است که براساس چرخه ها و فصل ها گاهی ارام و گاهی خشن و طوفانی میشود.اما عمق دریاچه همیشه ارام است.شما تمام دریاچه هستید،نه فقط سطح ان و با عمق خودتان که مطلقا ارام و خاموش باقی می ماند در ارتباط هستید.
    دیگر با چسبیدن به یک موقعیت در برابر تغییر مقاومت نمی کنید.ارامش درونتان به ان وابسته نیست.شما در وجود ساکن می شوید،تغییر ناپذیر،بی انتها و نامیرا،ودیگر برای خوشحالی به صورت های بی ثبات دنیای بیرونی وابسته نیستید.می توانید از انها لذت ببرید،با انها بازی کنید،شکل های جدید بسازید،زیبایی همه ای انها را درک کنید.اما نیازی نیست خود را به هیچکدام از انها وابسته کنید.
    تا زمانی که از وجود بی خبرید،نمی توانید حقیقت انسان های دیگر را درک کنید،زیرا حقیقت خودتان را پیدا نکرده اید.ذهن تان یا از ان خوشش می اید یا خوشش نمی اید،که این فقط مربوط به ظاهر و شکل نیست،بلکه شامل ذهن هم میشود.رابطه ای حقیقی فقط زمانی ممکن می شود که اگاهی از وجود پدید اید.در نتیجه ی درک وجود،شما بدن و ذهن دیگری را فقط به شکل یک پوشش ظاهری می بینید،که از ورای ان می توانید اصالت حقیقی وجود ان فرد را حس کنید.همان طور که حقیقت راستین خودتان را حس میکنید.پس زمانی که با رنج یا رفتار ناهشیار کسی مواجه می شوید،حاضر و در تماس با وجود می مانید و بنابراین میتوانید ورای شکل را دیده و وجود درخشان وخالص دیگران را از طریق وجود خودتان حس کنید.
    در ان سطح از وجود هر نوع رنج ودردی خیال است.رنج ناشی از همسان شدن با شکل است.بار بعدی که می گویید(من هیچ وجه اشتراکی با این فرد ندارم)به یاد بیاورید که تشابهات زیادی بین شما و دیگران وجود دارد:چند سال دیگر،فرق چندانی نمیکند،هر دوی شما به اجساد پوسیده ای تبدیل شده اید،سپس توده ای از خاک و سپس هیچ.این یک درک هشیار کننده و فروتنانه است که جای زیادی برای غرور نمیگذارد.
    ایا این یک فکر منفی است ؟نه ،حقیقت است.چرا چشمانمان را بروی ان ببیندیم؟از این لحاظ،تساوی کاملی بین شما و همه ای موجودات وجود دارد.یکی از نیرومند ترین تمرینات معنوی مراقبه ای عمیق در زمینه ای میرایی اشکال فیزیکی از جمله بدن خودتان است این کار مردن قبل از مرگ نام دارد. عمیقا به ان وارد شوید .شکل فیزیکی تان محو می شود.دیگر وجود نخواهید داشت.انگاه لحظه ای فرا میرسد که همه ای اشکال ذهنی یا افکار نیز از بین میروند با این وجود شما هنوز انجا هستید،حضور الهی که خود شما هستید: درخشان و کاملا بیدار.
    در این سطح عمیق ،همدردی در وسیع ترین سطح شفا دهنده میشود.در این حالت،اثر شفا بخش شما در درجه ای اول براساس وجود است و نه انچه انجام خواهید داد.کسانی که در ارتباط با شما قرار میگیرند از حضورتان الهام میگیرند و تحت تاثیر ارامشی که از شما سرچشمه میگیرد قرار خواهند گرفت،چه به ان اگاه باشند چه نه.وقتی کاملا حاضر هستید و افراد پیرامونتان رفتارهای نا اگاهانه از خودشان نشان میدهند،نیازی ندارید که به انها واکنش نشان دهید،پس انها را نادیده میگیرید.انقدر ارامشتان وسیع و عمیق است که هر چیزی به جز ان ارامش طوری در ان ناپدید میشود که انگار هرگز وجود نداشته.این چرخه ای کارمایی کنش وواکنش را می شکند.حیوانات ،درختان و گل ها ارامش شما را حس کرده و به ان پاسخ میدهد.شما از طریق وجود و نشان دادن ارامش خدا درس بودن میدهید.
    شما تبدیل به نور جهان میشوید_تجلی از اگاهی ناب _پس رنج را در سطح علت حذف میکنید.نا اگاهی را از جهان حذف میکنید.

استاد، حالا دلیل ارامش شما رو کمی درک میکنم.نمی دونم چگونه از شما تشکر کنم.

استاد میخواستم از شما این سوال رو بپرسم که:من چگونه میتوانم برای تردیدر حرفه ای شدن و کسب ثروت در درجه ای اول،از این موضوع (مشاهده گر خاموش )استفاده کنم؟؟؟
    برداشت من:وقتی در سطح عمیقی مراقبه انجام بدم و مشاهده گر بشم،میتونم بدون هیچ حسی طبق چک لیست وارد بشم و برای بازار تعیین تکلیف نکنم.
    ویرایش توسط Mr. & Mrs. hatami : 07-23-2022 در ساعت 02:26
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,347 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    عرض ادب و ااحترام
    استاد الان که دارم این متن رو می نویسم با چشمای اشک الود تایپ میکنم و از شما ممنونم.
    طبیعت همدردی :
    با فراتر رفتن از تضادهای ساخته ذهن همچون دریاچه ای عمیق میشوید.شرایط بیرونی زندگی با همه ای رویدادهایش ،سطح دریاچه است که براساس چرخه ها و فصل ها گاهی ارام و گاهی خشن و طوفانی میشود.اما عمق دریاچه همیشه ارام است.شما تمام دریاچه هستید،نه فقط سطح ان و با عمق خودتان که مطلقا ارام و خاموش باقی می ماند در ارتباط هستید.
    دیگر با چسبیدن به یک موقعیت در برابر تغییر مقاومت نمی کنید.ارامش درونتان به ان وابسته نیست.شما در وجود ساکن می شوید،تغییر ناپذیر،بی انتها و نامیرا،ودیگر برای خوشحالی به صورت های بی ثبات دنیای بیرونی وابسته نیستید.می توانید از انها لذت ببرید،با انها بازی کنید،شکل های جدید بسازید،زیبایی همه ای انها را درک کنید.اما نیازی نیست خود را به هیچکدام از انها وابسته کنید.
    تا زمانی که از وجود بی خبرید،نمی توانید حقیقت انسان های دیگر را درک کنید،زیرا حقیقت خودتان را پیدا نکرده اید.ذهن تان یا از ان خوشش می اید یا خوشش نمی اید،که این فقط مربوط به ظاهر و شکل نیست،بلکه شامل ذهن هم میشود.رابطه ای حقیقی فقط زمانی ممکن می شود که اگاهی از وجود پدید اید.در نتیجه ی درک وجود،شما بدن و ذهن دیگری را فقط به شکل یک پوشش ظاهری می بینید،که از ورای ان می توانید اصالت حقیقی وجود ان فرد را حس کنید.همان طور که حقیقت راستین خودتان را حس میکنید.پس زمانی که با رنج یا رفتار ناهشیار کسی مواجه می شوید،حاضر و در تماس با وجود می مانید و بنابراین میتوانید ورای شکل را دیده و وجود درخشان وخالص دیگران را از طریق وجود خودتان حس کنید.
    در ان سطح از وجود هر نوع رنج ودردی خیال است.رنج ناشی از همسان شدن با شکل است.بار بعدی که می گویید(من هیچ وجه اشتراکی با این فرد ندارم)به یاد بیاورید که تشابهات زیادی بین شما و دیگران وجود دارد:چند سال دیگر،فرق چندانی نمیکند،هر دوی شما به اجساد پوسیده ای تبدیل شده اید،سپس توده ای از خاک و سپس هیچ.این یک درک هشیار کننده و فروتنانه است که جای زیادی برای غرور نمیگذارد.
    ایا این یک فکر منفی است ؟نه ،حقیقت است.چرا چشمانمان را بروی ان ببیندیم؟از این لحاظ،تساوی کاملی بین شما و همه ای موجودات وجود دارد.یکی از نیرومند ترین تمرینات معنوی مراقبه ای عمیق در زمینه ای میرایی اشکال فیزیکی از جمله بدن خودتان است این کار مردن قبل از مرگ نام دارد. عمیقا به ان وارد شوید .شکل فیزیکی تان محو می شود.دیگر وجود نخواهید داشت.انگاه لحظه ای فرا میرسد که همه ای اشکال ذهنی یا افکار نیز از بین میروند با این وجود شما هنوز انجا هستید،حضور الهی که خود شما هستید: درخشان و کاملا بیدار.
    در این سطح عمیق ،همدردی در وسیع ترین سطح شفا دهنده میشود.در این حالت،اثر شفا بخش شما در درجه ای اول براساس وجود است و نه انچه انجام خواهید داد.کسانی که در ارتباط با شما قرار میگیرند از حضورتان الهام میگیرند و تحت تاثیر ارامشی که از شما سرچشمه میگیرد قرار خواهند گرفت،چه به ان اگاه باشند چه نه.وقتی کاملا حاضر هستید و افراد پیرامونتان رفتارهای نا اگاهانه از خودشان نشان میدهند،نیازی ندارید که به انها واکنش نشان دهید،پس انها را نادیده میگیرید.انقدر ارامشتان وسیع و عمیق است که هر چیزی به جز ان ارامش طوری در ان ناپدید میشود که انگار هرگز وجود نداشته.این چرخه ای کارمایی کنش وواکنش را می شکند.حیوانات ،درختان و گل ها ارامش شما را حس کرده و به ان پاسخ میدهد.شما از طریق وجود و نشان دادن ارامش خدا درس بودن میدهید.
    شما تبدیل به نور جهان میشوید_تجلی از اگاهی ناب _پس رنج را در سطح علت حذف میکنید.نا اگاهی را از جهان حذف میکنید.

استاد میخواستم از شما این سوال رو بپرسم که:من چگونه میتوانم برای تردیدر حرفه ای شدن و کسب ثروت در درجه ای اول،از این موضوع (مشاهده گر خاموش )استفاده کنم؟؟؟
    برداشت من:وقتی در سطح عمیقی مراقبه انجام بدم و مشاهده گر بشم،میتونم بدون هیچ حسی طبق چک لیست وارد بشم و برای بازار تعیین تکلیف نکنم.
    سلام و وقتتون بخیر جناب حاتمی گل
    امیدوارم عالی باشید
    خواستم تشکر کنم ازتون بابت این متن زیبا و حسی رو که به من انتقال دادید
    ای کاش تمام دوستان با استمرار و ممارست و ماندن در این آکادمی و ادامه این مسیر در کنار استاد و دوستان دیگر به این ابعاد زندگی دست پیدا کنند که ماوراء پول و مادیاتی هست که در ابتدا دنبالش بودیم
    پول بسیار خوب و عالی هست ، اما دستیابی انسان به قدرت و درون خودش و این آرامش بسیار بسیار با ارزشتر هست که خودش نوعی تولید پول و ثروت هم میکنه و سازنده مسیر موفقیت و دستیابی به اهداف هست
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,116 بار در 459 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    عرض ادب و ااحترام
    طبیعت همدردی :

موتو قبل ان تموتو
    از صبح این دومین باره که به این جمله برخورد میکنم ،عالی بود.
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,347 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3548 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan.hagh نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان
    پیشنهاد من کتاب :

این کتاب از سری کتابهایی هست در زندگیتون که نوع نگاهتون به زندگی و عمق آن و جنس آن به قبل و بعد از خوندن این کتاب برمیگرده . ( هم مادی هم معنوی )
    به اصطلاح از این کتاب قبل و بعدیاست .

ارادت .
    سلام و وقتتون بخیر هوتن جان
    امیدوارم عالی باشید
    هوتن جان درخواستی داشتم ازتون اگر براتون مقدور بود مقداری در مورد موضوعات و بخشهایی از این کتاب یک توضیح کلی بدید
    من چند وقتی هست در مورد این موضوعات در حال جمع آوری اطلاعات و فایلها و کتابها هستم و چند وقت پیش این کتاب از سمت یک شخص بسیار با تجربه برام معرفی شده که هنوز موفق به تهیه و خوندنش نشدم
    کتابهایی که در این خصوص پیگیرش هستم و تهیشون کردم اما هنوز در برنامم نمیتون جایی باز کنم برا خوندنشون اینها هستند :
    جزء از کل
    انسان در جستجوی معنا
    تجسم خلاق (خوندمش)
    این است انسان
    ماوراء طبیعی شدن
    ابر انسان
    نتایجی که تا به اینجا کسب کردم این بود که انسان با قدرت درونش و ذهن و تجسم سازی و شکرگزاری و ساختن باورها میتونه هر چیزی رو که بخواد در دنیا خلق کنه و بدست بیار ، هر چیزی ، که چندین مورد من خودم تجربش کردم که واقعا چیزی شبیه به معجزه بود ، البته اینم بگم تا زمانی که انسان به قدرت درون و ذهنیت خودش دست پیدا نمیکنه اسمش رو معجزه میزاره ولی بعد متوجه شدن موضوع و دلیل این اتفاقات متوجه میشه که این تنها یک بخش کوچکی از قدرت ذهن انسان هست چون همانند خدا قدرت خلق کردن داره
    ممنون میشم ابتدا در مورد کتابی که معرفی کردید توضیحاتی بدید و اگر در مورد اینیکی کتابها هم نوشتم اطلاعاتی داشتید ممنون میشم در اختیار من و دوستان قرار بدید
    ممنون میشم استاد شما هم نظرتون رو بگید @amino
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,088 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر هوتن جان
    امیدوارم عالی باشید
    هوتن جان درخواستی داشتم ازتون اگر براتون مقدور بود مقداری در مورد موضوعات و بخشهایی از این کتاب یک توضیح کلی بدید
    من چند وقتی هست در مورد این موضوعات در حال جمع آوری اطلاعات و فایلها و کتابها هستم و چند وقت پیش این کتاب از سمت یک شخص بسیار با تجربه برام معرفی شده که هنوز موفق به تهیه و خوندنش نشدم
    کتابهایی که در این خصوص پیگیرش هستم و تهیشون کردم اما هنوز در برنامم نمیتون جایی باز کنم برا خوندنشون اینها هستند :
    جزء از کل
    انسان در جستجوی معنا
    تجسم خلاق (خوندمش)
    این است انسان
    ماوراء طبیعی شدن
    ابر انسان
    نتایجی که تا به اینجا کسب کردم این بود که انسان با قدرت درونش و ذهن و تجسم سازی و شکرگزاری و ساختن باورها میتونه هر چیزی رو که بخواد در دنیا خلق کنه و بدست بیار ، هر چیزی ، که چندین مورد من خودم تجربش کردم که واقعا چیزی شبیه به معجزه بود ، البته اینم بگم تا زمانی که انسان به قدرت درون و ذهنیت خودش دست پیدا نمیکنه اسمش رو معجزه میزاره ولی بعد متوجه شدن موضوع و دلیل این اتفاقات متوجه میشه که این تنها یک بخش کوچکی از قدرت ذهن انسان هست چون همانند خدا قدرت خلق کردن داره
    ممنون میشم ابتدا در مورد کتابی که معرفی کردید توضیحاتی بدید و اگر در مورد اینیکی کتابها هم نوشتم اطلاعاتی داشتید ممنون میشم در اختیار من و دوستان قرار بدید
    ممنون میشم استاد شما هم نظرتون رو بگید @amino
    سلام رفیق ارادت
    این کتاب اول نوع فیلم هولوگرافیک تعریف میکنه که نوعی از فیلم عکاسی است که بعد از انعکاس عکس از روی منشور روی فیلم ضبط میشود و سپس به هر نقطه از اون فیلم نور بتابونی حتی اگر تیکه تیکه شده باشه تصویر کامل از تصویر اولیه ای که بر روی ان ضبط شده باشه رو نشون میده ، میشه به نوعی تعبییر کرد جز از کل و کل از جز و بعد این موضوع را می اورد در زندگی و دنیا که دنیا حافظه ای هولوگرافیک و پیوسته دارد و به هم متصل است و این موضوع را در درون هاله های انسانی و انرژی های جاری بررسی میکند و نوع عبادات موجود در جهان را با این دید بررسی میکند ، بیشتر از این بخوام باز کنم کتاب از جزابیتش کم میشه ، کاملا علمی است کتاب و از لحاظ حجم دیتا بسیار بالا که فکر جدید ایجاد میکند در شخصی که این کتاب را میخواند و دید میدهد به خواننده ...
    من جلسات نقد کتاب داشتم چندین*وقت و پیشنهادم به شما :
    -جهان هولوگرافیک
    -سفر روح
    -سرگذشت روح
    است .

من زاده ی ایرانم .

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع