صفحه 123 از 681 نخستنخست ... 2373113121122123124125133173223623 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,221 به 1,230 از 6803

موضوع: بازی فراوانی

Mr.Naseri آواتار ها
    3,985 بار در 1,038 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 364 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز

امروز من بازی فروانی رو با 100 دلار شروع کردم انجام این بازی به صورت مستمر مطمعنا لذت بخش و بسیار تاثیرگذار روی ذهن ناخودآگاه خواهد بود .

با تشکر از استاد عزیز و ایچی تریدر

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Naseri عزیز تشکر کرده اند:

Mzchart121 آواتار ها
    1,216 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام، روز دوم، من خیلی به عطر علاقه مند هستم و کلا دوست دارم اکثرشون رو داشته باشم، اولین عطری که با حدود 2 میلیون تومن میخرم
    :2.PNG
    هرکه مارا یاد کرد ایزد مر او را یاد باد،،،هر که مارا خوار کرد از عمر برخوردار باد،،،هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی،،،هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد،،،در دو عالم نیست مارا باکسی گرد و غبار،،،هر که مارا رنجه دارد، راحتش بسیار باد

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mzchart121 عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davoudhayati67 نمایش پست ها
    سلام، روز دوم، من خیلی به عطر علاقه مند هستم و کلا دوست دارم اکثرشون رو داشته باشم، اولین عطری که با حدود 2 میلیون تومن میخرم
    :2.PNG
    سلام آقا داوود عزیز
    خوشحالم که بازی فراوانی رو شروع کردید
    دیدن خریدهاتون باعث میشه ما دوباره یاد توانگری و فراوانی بیفتیم و خوشحال تر بشیم
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

my_amin آواتار ها
    2,232 بار در 99 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir sahebi نمایش پست ها
    درود فراوان خدمت همه ی دوستان گرامی

امروز صبح روز 90ام بازی فراوانی رو انجام دادم و تا الآن داشتم به این فکر میکردم که چه تجاربی بدست آوردم.
    نکته ای که هنگام بازی خیلی بهش دقت داشتم این بود که همه ی پول رو برای خودم خرج کنم و فقط چیزهایی بخرم که حس خیلی خیلی خوب به من میدن و خیلی وسایل که الان تو زندگیم نیاز دارم رو نخریدم. چون خرج کردن روزانه مقداری پول کار خیلی سخت نیست، بخش سخت اون خرید یک وسیله است که حس خوبی بتونه ایجاد کنه.

امروز صبح که داشتم فکر میکردم الان چه وسیله ای یا چجور خرج کردنی حال منو خوب میکنه، یه نکته خیلی مهم فهمیدم. یه تجربه ی عجیب، که میبینی دیگه نیاز به یک شئ فیزیکی نداری برای حس خوب داشتن و همینطوری حال درونیت خوبه...
    برای شما دوستانم آرزو میکنم همیشه حال دلتون عالی باشه

بلاخره من امروز تصمیم گرفتم یک پیانو برای خودم بخرم

فایل پیوست 180733

توی مسیر خیلی وقت ها بود که در حال فکر کردن به این بودم که چی بخرم، و یهو حس بدی بهم دست میداد. فک کنم ناشی از ترسی بود که میگفت نمیتونی بازی رو انجام بدی. ولی من هر جور شده (بعضی روز ها حتی 2-3 ساعت وقتم رو میگرفت) پول رو خرج میکردم نه با بخشش و خرید برای دیگران؛ و فقط چیزی که حس خوب بهم بده، و این شد که تا اینجا اومدم. فکر کنم مسیر سختی باشه برای تارگت 1 سال اما تا اینجا نیومدم که بخوام جا بزنم.

با خیلی از برند ها آشنا شدم. کلی سایت و فروشگاه های اینترنتی پیدا کردم. عکس تمام 298 خریدی که تا الآن داشتم رو به ترتیب داخل یه پوشه گذاشتم و وقتی مرور میکنم اونها رو یه لبخند ملیح میشینه روی صورتم : )
    خیلی از این خرید ها رو وقتی که ثروتمند شدم حتما انجام میدم.
    یکی از این وسایلی که من از وجودش بی اطلاع بودم اینه:

فایل پیوست 180741

بله اسکوتر دریایی :d خیلی باحاله خداییش

خلاصه خیلی ممنونم از جناب آقای پوریا به خاطر این تاپیک و هچنین از استاد ارجمند به خاطر تاکیدهای زیادشون روی این بازی در وبینار ها
    امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.
    سلام
    رسیدن به روز 90 بازی فراوانی رو به شما تبریک میگم. دیدن پست شما برام جالب بود. من امروز، در روز 90 سال دوم هستم. یعنی یکسال انجام دادم و تمام شد و از روز بعدش همون خریدها رو مجدد دارم انجام میدم و مرورشون میکنم. دیدم عکس پیانو گذاشتید. خواستم بگم که من هم بسیار به ساز پیانو علاقه دارم و در بازی فراوانی چندین پیانو برای خودم خریدم. مطلب جالب دیگه برای من این بود که من هم مثل شما، در بازی فراوانی متوجه شدم که چیزی بنام اسکوتر آبی هست و من هم در بازی فراوانی خریداری اش کردم. البته پارسال من 5 میلیون و 500 هزار تومان خریدمش. :d الان دیگه جوری شده که بصورت ناخودآگاه هر روز بازی فراوانی رو دارم انجام میدم. شده چیزی مثل غذاخوردن. از اون اول هم که استارت زدم، همون بار اول اومدم تا الان. شما هم حتما میتونید. موفق باشید.
    Change Your Words
    Change Your Mindset
    Change Your Life

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از my_amin عزیز تشکر کرده اند:

my_amin آواتار ها
    2,232 بار در 99 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezakvh نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان گل
    من بازی رو امروز شروع کردم و به حسابی روز اولمه
    فایل پیوست 181513
    خرید کردن در کل برای من خیلی لذت بخش هست و این بازی عالی بود
    حتی در حدی که ۸ هزارتومن مونده رو بادکنک خریدم
    ممنون از این تاپیک بسیار خوب و دوستانی که انگیزه ميدند با تعداد روز های بالای بازی
    سلام
    به شما تبریک میگم بابت شروع این بازی. دوست دارم یه توصیه کنم به شما و تمام دوستانی که تازه بازی فراوانی رو شروع کردند، چون فکر میکنم که خیلی بکارتون بیاد. اگر برنامه ریزی روزانه روی کاغذ ندارید، حتما برنامه روزانه تون رو روی کاغذ بنویسید و هر چیزی رو که انجام میدید، یه تیک جلوش بزنید. این خیلی کمک میکنه که کارهایی که باید انجام بدید رو فراموش نکنید مثل همین بازی فراوانی که نباید فراموشش کنید. ابزار دیگه ای که میتونه به شما کمک کنه که یادتون بمونه که باید بازی فراوانی رو انجام بدید، استفاده از برنامه های Reminder تلفن همراه تون هست. توصیه میکنم که حتما ازش استفاده کنید چون احتمالا یه روزایی پیش میاد که ممکنه روزتون خیلی سخت یا شلوغ شده باشه، ممکنه که در اون روزها، برخی کارهاتون رو فراموش کنید. این رو از روی تجربه میگم اما اگر از این 2 ابزاری که گفتم استفاده کنید، این 2 ابزار شما رو منظم تر می کنند و به دادتون میرسند.
    موفق باشید
    Change Your Words
    Change Your Mindset
    Change Your Life

10. 13 کاربر برای این پست سودمند از my_amin عزیز تشکر کرده اند:

Mzchart121 آواتار ها
    1,216 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام روز سوم، خئب امروز حتما یک مووس خوب پدر مادر دار میخرم

3.PNG
    هرکه مارا یاد کرد ایزد مر او را یاد باد،،،هر که مارا خوار کرد از عمر برخوردار باد،،،هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی،،،هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد،،،در دو عالم نیست مارا باکسی گرد و غبار،،،هر که مارا رنجه دارد، راحتش بسیار باد

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mzchart121 عزیز تشکر کرده اند:

HamedKinder آواتار ها
    5,683 بار در 710 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    وسلام و عرض ادب و احترام
    امروز روز 101 این بازی رو انجام دادم چند هفته اول بازی مدام فراموش میکردم ولی وقتی از تاریخ 1400/04/13 مجدد شروع کردم تا الان کلی حال خوب رو تجربه کردم و الان تبدیل شده به یک عادت تا وقتی خرج نکردم انگار یه چیزی اون رور کم دارم مثل نبستن ساعت مچیی که سنگینیش رو مج دست عادت میشه و وقتی نمیبندیش انگار دستت یه چیزی کم داره.این تمرین علاوه بر اینکه باعث ایجاد یک عادت جدید در من شد جوری که اصلا فراموش کرده بودم که هدف اول روز 90 ام هستش حتی باعث شد با وسایلی و امکاناتی اشنا بشم که تا حالا ندیده بودمشون چون هر چقدر مبلغ بالاتر میره خرج کردنش سختر میشه و باعث میشه بری و گرونترین وسایل ها رو نگاه کنی وحتی اون وسایلی قبلی که خرید کرده بودم و بنظرم خیلی گرون بود الان برام خیلی عادی شده و وسایل گرونی که الان دارم خرید میکنم چند هفته دیگه حتما برام خنده دار میشن اعتماد بنفس ادم رو بالا میبره.پیشنهاد میکنم دوستانی که میخوان این تمرین رو انجام بدن حتما یه دفتر تر و تمیز برا این تمرین اختصاص بدن و اوایل برا اینکه فراموش نکنین تو گوشی تایم بزارین که زنگ بخوره و بهتون یاد اوری کنه بعدش خودش میشه عادت و نیازی به تنظیم کردن تایم نیست.برا همه حال خوب رو ارزو میکنم.
    در ضمن استاد عزیز تو ویدیوها گفته بودن اگه این تمرین رو تا روز 90 انجام بدیم یه فایل ویدویی رو میتونیم ببینیم ممنون میشم راهنمایی کنید که چطوری این فایل رو ببینم. @amino
    ویرایش توسط HamedKinder : 10-13-2021 در ساعت 12:55
    آرزوی شما دستور شماست.

14. 15 کاربر برای این پست سودمند از HamedKinder عزیز تشکر کرده اند:

jaberghasempor66@gmail.com آواتار ها
    583 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به همه دوستان عزیز و استاد گرامی . یه تجربه در مورد بازی فراوانی میخواستم بگم خدمتتون
    من تا حالا خیلی این بازی رو انجام داده بودم ولی هر بار بیشتر از ده روز نمی تونستم ادامه بدم یا یادم میرفت یا جایی بودم که خودکار و کاغذ نداشتم و بالاخره هر بار به یه بهانه ای این ذهن من مقاومت میکرد . تا اینکه از 21 روز پیش شروع کردم به صورت جدی انجام دادم و ادامه دادم . این بار بازی رو هم با ضریب 2 انجام دادم . اینجوری که هر روز موجودی ضرب در 2 میشه . امروز رسیدم به هزار میلیارد تومان و چون پول خیلی زیادی شد تبدیلش کردم به دلار تا راحت تر باشم . و از امروز مجبور شدم برم تو سایت های خارجی و بگردم دنبال چیزایی که بتونم پولمو خرج کنم و احساس خوبی داشته باشم . برای اینکه بدونم چه کشوری دوس دارم برم تحقیق کردم و دیدم سویس و سوئد شرایط مورد علاقه منو دارن . بعد قیمت خونه و ماشین و امکانات دیگه در اون کشور رو با قیمت همون کشور رفتم و دراوردم . خلاصه الان نزدیک به 4 ساعته که دارم پول خرج میکنم و تازه 14 ملیون دلار از 40 ملیون دلار رو خرج کردم . بعضی از لحظات این بازی روانم به هم میریخت جوری که دوس داشتم گریه کنم ولی با هر سختی بود تا امروز خودمو رسوندم و تا روز نودم هم میرم .البته که این سختی احساس خوبی بهم میداد . احساس میکنم آدم یه جایی دیگه اشباع میشه از پول و ضمن اینکه ذهن آدم بزرگ میشه شخصیت انسان هم رشد میکنه مثلا تو این مدت خیلی به این فکر کردم که چه کارهای خیری میتونم انجام بدم و به چه کسایی میتونم کمک کنم . در انتها برای همه دوستانم ارزوی سلامتی و ثروت و خوشبختی دارم . چند تا از عکس هایی رو هم که تو بازی اونارو خریدم براتون میزارم . من حس خیلی خوبی گرفتم امیدوارم شما هم با دیدن این عکس ها لذت ببرید
    2018-10-21-09_12_43-PowerPoint-Slide-Show-تصویر-تبلیغاتی-کاروان.pptx-1024x690.png
    خودرو مسافرتی
    2-3.jpg
    imagereader.jpg
    download (1).jpgplane-3.jpgplane-3-2.jpg
    i40H9sStVwNY6.jpgimages.jpg

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط HamedKinder نمایش پست ها
    وسلام و عرض ادب و احترام
    امروز روز 101 این بازی رو انجام دادم چند هفته اول بازی مدام فراموش میکردم ولی وقتی از تاریخ 1400/04/13 مجدد شروع کردم تا الان کلی حال خوب رو تجربه کردم و الان تبدیل شده به یک عادت تا وقتی خرج نکردم انگار یه چیزی اون رور کم دارم مثل نبستن ساعت مچیی که سنگینیش رو مج دست عادت میشه و وقتی نمیبندیش انگار دستت یه چیزی کم داره.این تمرین علاوه بر اینکه باعث ایجاد یک عادت جدید در من شد جوری که اصلا فراموش کرده بودم که هدف اول روز 90 ام هستش حتی باعث شد با وسایلی و امکاناتی اشنا بشم که تا حالا ندیده بودمشون چون هر چقدر مبلغ بالاتر میره خرج کردنش سختر میشه و باعث میشه بری و گرونترین وسایل ها رو نگاه کنی وحتی اون وسایلی قبلی که خرید کرده بودم و بنظرم خیلی گرون بود الان برام خیلی عادی شده و وسایل گرونی که الان دارم خرید میکنم چند هفته دیگه حتما برام خنده دار میشن اعتماد بنفس ادم رو بالا میبره.پیشنهاد میکنم دوستانی که میخوان این تمرین رو انجام بدن حتما یه دفتر تر و تمیز برا این تمرین اختصاص بدن و اوایل برا اینکه فراموش نکنین تو گوشی تایم بزارین که زنگ بخوره و بهتون یاد اوری کنه بعدش خودش میشه عادت و نیازی به تنظیم کردن تایم نیست.برا همه حال خوب رو ارزو میکنم.
    در ضمن استاد عزیز تو ویدیوها گفته بودن اگه این تمرین رو تا روز 90 انجام بدیم یه فایل ویدویی رو میتونیم ببینیم ممنون میشم راهنمایی کنید که چطوری این فایل رو ببینم.

سلام
    بهتون تبریک میگم که بالای 90 روز بدون استاپ پیش رفتین
    برای گرفتن لینک فایل به ایشون پیام خصوصی بدین و هم اینکه میتونید پستتون رو ادیت کنید و پایینش استاد رو منشن کنید
    همواره شاد و سلامت و ثروتمند باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

94 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من تازه در دوره شرکت کردم یک سوال داشتم موضوع بازی فراوانی را نمیدونم اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از amirsh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 32 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع