مکالمه بین Soroosham و Ali.Fractaltrader

7 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام علی جان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    برای آموزش استفاده از انجمن میتونید فایلهای داخل این تاپیک مطالعه کنید.
    کلیک کنید

جامعه آماری هم دستی بگیرید و بدون اینکه با نظر شخصی بخواید تصمیم بگیرید و پشت سرهم باشند.
    میانگین کلی وین ریت بالای ۸۰ درصد هست که اگر شخصی سازی و بهینه بکنیدش خیلی بالاتر هم میره.
    مشکل شما احتمال زیاد های و لو نرمال هست و با اشتراک گذاشتن تمریناتتون داخل انجمن، هم من، هم دوستان میتونیم بهتون کمک کنیم تا باعث پیشرفت هم بشیم.

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید.
  2. سلام خوب هستین
    من تا الان شیش تا جامعه اماری صدتایی از چک لیست سیستماتیک در اورود و توی همشون نتایج خیلی بد بودن
    و الان یک جامعه اماری 150 تایی دیگه از چک لیست سیستماتیک با استفاده از اندیکاتور بک تست در اوردم که وین ریتم کمتر از 50% دراومد و مقدار سود و ضررهام تقریبا برابر بود و عملا من اگر معامله میکردم سودی بدست نمیاوردم
    چکار کنم ?
    میشه شماره تلگرامتون رو بدید براتون نمونه ترید هام رو بفرستم کار با انجمن خیلی برام سخته
    دور چهارم طبق نقشه راه هستم
    ممنون میشم جواب بدین
  3. سلام خوب هستین
    من تا الان شیش تا جامعه اماری صدتایی از چک لیست سیستماتیک در اورود و توی همشون نتایج خیلی بد بودن
    و الان یک جامعه اماری 150 تایی دیگه از چک لیست سیستماتیک با استفاده از اندیکاتور بک تست در اوردم که وین ریتم کمتر از 50% دراومد و مقدار سود و ضررهام تقریبا برابر بود و عملا من اگر معامله میکردم سودی بدست نمیاوردم
    چکار کنم ?
    میشه شماره تلگرامتون رو بدید براتون نمونه ترید هام رو بفرستم کار با انجمن خیلی برام سخته
    دور چهارم طبق نقشه راه هستم
  4. سلام مجدد علی عزیز
    لطفا داخل تاپیک تمرین سوالاتتون بپرسید و دوست داشتید منو تگ کنید تا باهم بررسی کنیم.
    ولی به صورت کلی به دید نرمال شما میتونه خیلی مرتبط باشه. داخل تاپیک جامعه آماری ۱۰۰تایی ها مثال های زیادی هست و میانگین وین ریت ها زیر ۸۰ فکر نکنم اومده باشه.
  5. سلام
    تاپیک ایده ها کدوم تاپیکه کجا باید دنبالش بگردم?
    من جامعه اماری صد تایی سیستماتیک بدست اوردم ولی نتایجش خیلی بده و ویت ریتم کمتر از 50% در اومد چکار کنم وین ریتم بره بالا ? چهار تا تایم فریم رو بررسی میکنم 1h m1 m15 m30
  6. سلام علی عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    داخل تاپیک ایده ها با ویدیو گذاشتم. بالا ۲۰تا سیستم دیگه هم تا قسمت مکدی ها اونجا گذاشتم.
    فقط باید برای بررسی خودتون شخصی سازیش کنید.

7. سلام خوبید اقای سروش
    ببخشید میشه اون چک لیست که باهاش حدودا هفت هشت ماه پیش توی تاپیک ترید استیمنت یک اکانت رو رشد دادید برام بفرستید
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 7 تا 7