PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی فراوانی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

ichi.trader98
04-21-2019, 17:41
بازی فراوانی
جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر :)
روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
- خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
- این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
- توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
- هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
- باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
- پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید
- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
- اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
- اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید

Academywave
04-21-2019, 18:53
سلام
ممنون بابت این تاپیک فوق العاده
شاید نام این روش, بازی باشه . اما من میگم یک برنامه بسیار قوی برای تغییر ذهن است
من خودم این روش رو امتحان کردم. فوق العاده عالی روی ذهن تاثیر میزاره
خیلیها شاید با خوندن متن این پست خندشون بگیره و بصورت فان بهش نگاه کنن وبراحتی ازش بگذرن
اما مطمعن باشین اگر این روش رو تا اخر ادامه بدین صددرصد نتایج اونو میبینید
نکته بسیار جالب این هست که فقط هفت الی ده درصد کسانیکه این بازی رو شروع میکنن تا انتها انجامش میدن.
نکته جالب دیگه اینه که من میخوام به شما بگم حدود 90درصد پول دنیا در دست ده درصد افراد در جامعه است
نقطه اشتراک خوبی بین این دو جمله میشه پیدا کرد.

"عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد."

خانم استر در کتاب قانون جذب ثروت می*گوید:
هنوز بسیاری از ما درک نکرده*ایم که هر ذره در جهان هستی، هم شامل خواسته ها و هم شامل ناخواسته ها است و ما با احساس و توجه*مان به هر چیز آن را جذب می*کنیم نه صرفا با فکر کردن به آن.

m_sh
04-21-2019, 19:46
با سلام
بازی جالبی هست و من تجربه خوبی از انجامش دارشتم. ما با انجام این بازی به محدودیت های ذهنی خود و نگاهمون به پول پی میبریم. نتایج افراد هم با هم فرق میکنه. یکی در روز ۳۰م به انتها میرسه و یکی در روز ۱۰م و دلیل اون هم نداشتن دید واضحی از اهدافشون هست. در فیلم متری شیش نیم یک دیالگ داره که میگه اگر بهت ۲۰ میلیون پیشنهاد میدادم قبول میکردی و ۵ میلیارد ذهنت درک نمیکنه.

شهرام
04-24-2019, 10:07
بازی واقعا وزیبا و وحشتناکی هست چون وقتی به روز سی ام میرسی همه نیازها و اهداف کوچک انجام شدن و از طرفی هم اونقدر زیاد نیست که براش بتونی اهداف بزرگتر در نظر بگیری

SaeidFx
05-10-2019, 02:29
سلام داداش. خیلی خیلی تاپیک جالب و به جا هست.
من واقعا این تمرین رو مسمر ثمر میدونم. بخشیدن باعث گردش مالی میشه و باعث به جریان افتادن روزی میشه. روزی و نعمات الهی به سمت ما جریان پیدا میکنه. این تمرینات ذهنی اولیه مثل باز کردن مجرای اولیه هست. من یه نسخه آندروید این بازی رو دارم و تا دو سه هفته انجام دادم ولی متاسفانه مشکل این نرم افزار اینه که با خاموش روشن شدن گوشی لیستی که نوشتیم پاک میشه و همه چیزهائی که نوشته بودیم از بین میره.
احیانا اگر نسخه خوبی از این نرم افزار برای اندروید دارین حتما لینکشو بذارین دانلود کنیم.

با سپاس

ichi.trader98
05-10-2019, 03:00
سلام داداش. خیلی خیلی تاپیک جالب و به جا هست.
من واقعا این تمرین رو مسمر ثمر میدونم. بخشیدن باعث گردش مالی میشه و باعث به جریان افتادن روزی میشه. روزی و نعمات الهی به سمت ما جریان پیدا میکنه. این تمرینات ذهنی اولیه مثل باز کردن مجرای اولیه هست. من یه نسخه آندروید این بازی رو دارم و تا دو سه هفته انجام دادم ولی متاسفانه مشکل این نرم افزار اینه که با خاموش روشن شدن گوشی لیستی که نوشتیم پاک میشه و همه چیزهائی که نوشته بودیم از بین میره.
احیانا اگر نسخه خوبی از این نرم افزار برای اندروید دارین حتما لینکشو بذارین دانلود کنیم.

با سپاس

سلام بله اتفاقا برنامه اندرویدش رو هم ما نوشتیم یه کانال تلگرامی هم مخصوص زده بودیم که دیگه ادامش ندادم
البته کارای برنامه نویسی اش رو دوستم انجام داده بود چون تازه کار بود نرم افزار باگ زیادی داشت

ولی پیشنهاد میشه کلا رو نرم افزار بازی نکنید با کاغذ خیلی تاثیر گذار تره
وقتی تایپ میکنیم و یا با نرم افزار کار میکنیم تنها 8 بخش از مغزمون درگیر میشه ولی وقتی دستی مینویسیم 48 بخش از مغزمون درگیر میشه که تاثیر خیلی خیلی زیاد تری داره برای همین دیگه نرم افزار رو ارتقا ندادیم

SaeidFx
05-10-2019, 03:14
سلام بله اتفاقا برنامه اندرویدش رو هم ما نوشتیم یه کانال تلگرامی هم مخصوص زده بودیم که دیگه ادامش ندادم
البته کارای برنامه نویسی اش رو دوستم انجام داده بود چون تازه کار بود نرم افزار باگ زیادی داشت

ولی پیشنهاد میشه کلا رو نرم افزار بازی نکنید با کاغذ خیلی تاثیر گذار تره
وقتی تایپ میکنیم و یا با نرم افزار کار میکنیم تنها 8 بخش از مغزمون درگیر میشه ولی وقتی دستی مینویسیم 48 بخش از مغزمون درگیر میشه که تاثیر خیلی خیلی زیاد تری داره برای همین دیگه نرم افزار رو ارتقا ندادیم

آفرین داداش. کم کم داریم دوستان جدیدمون رو میشناسیم و جنبه های مختلفشون رو شناسائی میکنیم. زنده باشین. از اون نرم افزار خیلی خوشم میومد. فقط همون یه اشکال باعث شد که نتونم بازی رو تا انتها انجام بدم.
تجربه من اینه که هر بار این بازی رو شروع میکردم بعد از یکی دو هفته شروع اتفاقات جالبی رو شاهد بودم... نگاه میکانیکی به هستی باعث میشه آدم در خیلی از نعمات و برکات رو به روی خودش ببنده. به دوستان توصیه میکنم حتما این تمرینو شروع کنن و نتیجه رو ببینن. بدون قضاوت و پیش داروی با قلبی باز این تمرین ساده رو انجام بدیم ... اتفاقات جالبی می افتن....

دیاکو دلبران
05-10-2019, 14:44
عالییییی :)

zarin
05-10-2019, 18:43
عالی بود

sara1369
05-28-2019, 12:30
سلام این بازی بسیار عالیه و من دارم تکرارش می کنم.

فقط یک سوال هدف این بازی اینه که بتونیم سودی که کنیم را عادت بدیم خرجش کنیم و روی هم نگهش نداریم درسته؟

ichi.trader98
05-28-2019, 16:03
سلام این بازی بسیار عالیه و من دارم تکرارش می کنم.

فقط یک سوال هدف این بازی اینه که بتونیم سودی که کنیم را عادت بدیم خرجش کنیم و روی هم نگهش نداریم درسته؟

نه، این بازی کمک میکنه که ذهنمون رو نسبت به داشتن پول های زیاد عادت بدیم
هدف اصلی اش اینه که ما نسبت به پول های زیاد احساس لیاقت و شایستگی بکنیم

و دلیل خرج کردن اینه که ما به چیزایی پول میدیم که احساس لیاقت نسبت به اون رو داریم

فارکس بزرگترین بازار مالی دنیا هست روزانه پولی به ارزش 5,600,000,000,000 دلار جا به جا میشه و مثل یه دریا میمونه که هر کس بسته به ظرفیت ذهنی اش میتونه ازش پول برداره

نداشتن احساس لیاقت یا همون کم بودن ظرفیت ذهنی باعث میشه که تریدر با اینکه استراتژی سود دهی داره ولی جرئت نکنه با حجم بالا وارد معامله بشه که سود زیادی کسب کنه و یا اگه وارد بشه سریع خارج میشه چون اون پول براش خیلی خیلی زیاده و یا اگه به دست بیاره سریع از دستش میده.

مثلا تریدری که به حساب های زیر 10.000 دلار و روزانه 100 دلار سود ذهنش عادت کرده اگه بخواد با یه حساب بزرگ تو یه موقعیتی که بهش 40 پیپ میده 20 لات وارد بشه، تو 10 پیپ اول که پوزیشن به 2000 دلار سود میرسه سریع میبنده و باعث میشه که نتونه سود 8.000 دلاری اش رو کامل بگیره

تمرینی که اقای امینو دادن هم خیلی عالیه مخصوصا اینکه بدون استفاده از ماشین حساب این اهداف رو حساب کنیم چون ذهن کامل درگیر این عدد ها میشه

sara1369
05-28-2019, 19:46
نه، این بازی کمک میکنه که ذهنمون رو نسبت به داشتن پول های زیاد عادت بدیم
هدف اصلی اش اینه که ما نسبت به پول های زیاد احساس لیاقت و شایستگی بکنیم

و دلیل خرج کردن اینه که ما به چیزایی پول میدیم که احساس لیاقت نسبت به اون رو داریم

فارکس بزرگترین بازار مالی دنیا هست روزانه پولی به ارزش 5,600,000,000,000 دلار جا به جا میشه و مثل یه دریا میمونه که هر کس بسته به ظرفیت ذهنی اش میتونه ازش پول برداره

نداشتن احساس لیاقت یا همون کم بودن ظرفیت ذهنی باعث میشه که تریدر با اینکه استراتژی سود دهی داره ولی جرئت نکنه با حجم بالا وارد معامله بشه که سود زیادی کسب کنه و یا اگه وارد بشه سریع خارج میشه چون اون پول براش خیلی خیلی زیاده و یا اگه به دست بیاره سریع از دستش میده.

مثلا تریدری که به حساب های زیر 10.000 دلار و روزانه 100 دلار سود ذهنش عادت کرده اگه بخواد با یه حساب بزرگ تو یه موقعیتی که بهش 40 پیپ میده 20 لات وارد بشه، تو 10 پیپ اول که پوزیشن به 2000 دلار سود میرسه سریع میبنده و باعث میشه که نتونه سود 8.000 دلاری اش رو کامل بگیره

تمرینی که اقای امینو دادن هم خیلی عالیه مخصوصا اینکه بدون استفاده از ماشین حساب این اهداف رو حساب کنیم چون ذهن کامل درگیر این عدد ها میشه

ممنونم لطف کردید

Davood36
06-28-2019, 11:57
سلام به همه دوستان

ممنون بابت معرفی این تمرین ذهنی . 33 روز هست که این تمرین رو انجام میدم و به نظرم انجام دادن مستمر و با جدیت (تمرکز) این تمرین میتونه خیلی مفید باشه.

یک هفته ای میشه که در حال تحقیق و جمع آوری نکاتی در مورد افزایش رزق و روزی بودم و اینکه بدونم چه دستورالعملهایی برای این موضوع داده شده . مطالب رو در زیر در غالب یک پی دی اف قرار میدم . به نظرم اومد برای دوستانی که در حال انجام این تمرین هستند میتونه مفید باشه.

نکات در غالب 30 مورد جمع آوری شده. 17 مورد که انجام آنها باعث افزایش رزق و روزی میشه و 13 مورد که باعث کاهش رزق و روزی میشه (در ابتدای مقاله به تعریف رزق و روزی پرداخته شده که متوجه باشیم منظور چیست).

لینک دانلود از دراپ باکس : دانلود (https://www.dropbox.com/s/uunxa6kb3xfu4q2/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%A7%D9%8 1%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4%20%D8%B1%D8%B2%D9%82%20% D9%88%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%A F%D9%85%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%D9%88.pdf?dl=0)

لینک دانلود از پیکو فایل : دانلود (http://s8.picofile.com/file/8364994734/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D9%81% D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D8%B1%D8%B2%D9%82_%D9%88_ %D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA_ %D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C_%D9%88%DB%8C% D9%88.pdf.html)

امیدوارم براتون مفید باشه.

موفق باشید

ali
07-05-2019, 03:57
نرم افزاری که کمک میکنه به بازی فراوانی
https://cafebazaar.ir/app/com.faravani.app/?l=fa

پ. ن :

البته من خودم با این نرم افزار رفتم . درسته برای اوایل کار خوبه ولی کاغذی خیلی خوبه

fractal
07-23-2019, 13:23
سلام به همه دوستان عزیزم خیلی خوشحالم که تو جمع شما ها هستم:cool:
ممنون از دوست عزیزم ایچی تریدر بابت معرفی این بازی
بعد یمدت ذهن مقاومت میکنه چون میخواد بگه دیگه چیزی لازمم نیست اونیم که لازم به این پولا نمیدن تموم کن مسخره بازی رو:D
چون به خرید لباس علاقه زیادی دارم مقاومت ذهنی من به این بود که دیگه اتاق جایی برا اینهمه لباس نیست که روز سی ام بودم با پول بازی اومدم یک خونه اجاره کردم و خرید های جدیدمو تو اون خونه میزارم
امیدوارم این راه حل برا کسانی که مقاومت ذهنی دارن یک کمکی کرده باش

amin madani
07-24-2019, 10:22
http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=2484&stc=1
سلام دوستان یک پیشنهاد بنظرم مراحل بازی فراوانی رو روی دسکتابتون به این شکل بنویسید تا هر روز که سیستم روشن میکنید ببینیدش و قبل از انجام هر کاری زمانی که کاملا ذهنتون اماده است این تمرین رو انجام بدید

fxramin
08-05-2019, 17:46
با سلام خدمت رفقای گل

اگه در حین بازی فراوانی روی کاغذ ....از مرحله ای خاص نتونستیم عبور کنیم ....دفعه بعد از همون مرحله استارت بزنیم یا دوباره از اول شروع کینم ؟

موفق باشید
یا حق

AMIR_ELTON
08-05-2019, 17:48
با سلام خدمت رفقای گل

اگه در حین بازی فراوانی روی کاغذ ....از مرحله ای خاص نتونستیم عبور کنیم ....دفعه بعد از همون مرحله استارت بزنیم یا دوباهر از اول شروع کینم ؟

موفق باشید
یا حق

سلام رامین جان باید از اول استارت زد :cool:

ارادت فراوان .

hamoon
10-10-2019, 02:24
سلام به همه دوستان،
ممنون از معرفی این بازی و همینطور ممنون از تاکید امینو عزیز برای پیگیری انجام این تمرین، انجامش بسیار تاثیرگذاره ، تمرینی شبیه این هم قبلا انجام داده بودم اما این شیوه که معرفی شده بسیار موثرتر خواهد بود.

HamedSh
10-10-2019, 10:23
سلام دوستان
بازی جالبی هست واقعا، خیلی برام تاثیرگذار بود. یک جایی خوندم که به صورت چکهایی که در وجه شما کشیده میشه فرض کنید این پول ها رو. اونجا نوشته بود که میتونید یک ترفندی بزنید برای خرید چیزهایی گرونتر از مبلغ روزانه. به این صورت که شما فرض کنید امروز 10 میلیون تومن به حسابتون واریز شد، یک گوشی میخواید 14 میلیون تومان، شما بقیه مبلغ رو یعنی 4 میلیون تومانی که کم دارید رو چک میکشید برای فردا و از پولی که فردا به حسابتون واریز میشه کم میکنید. این درسته به نظر شما یا اینکه نمیشه اینکار رو کرد؟

ichi.trader98
10-13-2019, 14:47
سلام دوستان
بازی جالبی هست واقعا، خیلی برام تاثیرگذار بود. یک جایی خوندم که به صورت چکهایی که در وجه شما کشیده میشه فرض کنید این پول ها رو. اونجا نوشته بود که میتونید یک ترفندی بزنید برای خرید چیزهایی گرونتر از مبلغ روزانه. به این صورت که شما فرض کنید امروز 10 میلیون تومن به حسابتون واریز شد، یک گوشی میخواید 14 میلیون تومان، شما بقیه مبلغ رو یعنی 4 میلیون تومانی که کم دارید رو چک میکشید برای فردا و از پولی که فردا به حسابتون واریز میشه کم میکنید. این درسته به نظر شما یا اینکه نمیشه اینکار رو کرد؟

سلام حامد جان ممنون بابت نظرتون

در مورد این چک کشیدن اضافه دو مطلب رو بگم :
1- سازنده این بازی با این هدف اینو طراحی کرده که ما تمرکزمون رو از نداشتن پول بذاریم روی داشتنش، که با خرج کردن موجودی ای که میتونیم تمرکزمون رو از نداشتن پول برداریم.
2- از طرفی این بازی با یه ریتم مشخص و منظمی ( هر روز یک میلیون بیشتر ) داره ظرف ذهنمون رو افزایش میده

حالا اگه این تکنیک چک کشیدن رو هم اضافه کنیم:
وقتی ما مثلا توی روز 10 ام هستیم و 10 میلیون موجودی داریم، و میخوایم یه لپ تاپ 13 میلیون بگیریم، تمرکزمون میره رو اون 3 میلیونی که نداریم و نمیتونیم احساسِ خالصِ داشتنِ پول رو داشته باشیم
و این ریتمی که توی ذهن ما، برای افزایش مرحله به مرحله ظرفیت ذهنی مون به صورت منظم شروع شده، هم به هم میریزه

ولی بازم به خود شخص برمیگرده شاید برای کسی این حس ایجاد نشه و مشکلی براش پیش نیاد
درکل احساسه خیلی مهمه

و یه مطلبی هم در مورد احساس بگم که قسمت شد توی این پست بذارم d:

احساس یک راهنما هست که مشخص میکنه کار هایی که میکنیم یا افکاری که داریم تا چه حد مطابق با باور ها و نگرش هامون هست.
وظیفه اصلی ناخودآگاه ، حفاظت انسان از در مقابل هر تهدیدی هست ، اگه ما رو خطری تهدید کنه بلافاصله و به صورت ناخودآگاه به اون واکنش نشان میدیم. مثلا تهدید پرتاپ یک شی به سمت ما یا تهدید یک فکر!

وقتی یک فکری که مطابق با باور ها و نگرش و علاقد ما نیست تو ذهن ما بیاد، ناخودآگاه بلافاصله اینو تهدید میدونه و سریع دست به کار میشه. و دستور میده غده هایی که توی مغز و سایر اعضای بدن هستن هورمون های شیمیایی رو ترشخ کنن که که باعث احساس بد بشه و چون انسان ذاتا از رنج بیزار هست از اون دست میکشه و تهدید رفع میشه
و برعکسش برای افکار همسو با باور های ما هم هست، در این حالت از همون غذه ها هورمون های لذت و نشاط اور به بدن تزریق میشه وباعث احساس خوب میشه

زیاد ترشح شدن هورمون هایی که برای رفع تهدید توی بدن تزریق میشه ، بدن رو اسیدی میکنه و ph اش میاد پایین و در نتیجه باعث بیماری و پیری در انسان میشه و برعکسش هم برای هورمون های نشاط اور هم هست که باعث سلامتی و جوانی میشه

fxramin
10-22-2019, 19:25
یه سوال اساسی در مورد بازی فراوانی
اگه بازی رو نه بعلت عدم توانایی مغز و بلکه بدلایلی مثل مشغله کاری یا خستگی یا ....مجبور شدیم از یه مرحله ای قطع کنم .ایا در دور بعد باز هم باید از اول شروع کنم؟

موفق باشید
یا حق

ichi.trader98
10-22-2019, 23:41
یه سوال اساسی در مورد بازی فراوانی
اگه بازی رو نه بعلت عدم توانایی مغز و بلکه بدلایلی مثل مشغله کاری یا خستگی یا ....مجبور شدیم از یه مرحله ای قطع کنم .ایا در دور بعد باز هم باید از اول شروع کنم؟

موفق باشید
یا حق

سلام اقا رامین
این بازی جوری نیست که مثلا روزی 15 دقیقه براش وقت بذاریم دیگه تموم بشه نه
استرهیکس میگه باید از صبح که بیدار شدیم تا وقتی که میخوابیم یادمون باشه که مثلا امروز 30 میلیون تو جیبم دارم که اگه خرجش نکنم ازم میگیرن و هر چقدر بیشتر طول بکشه و در طول روز یاد ادم باشه طبیعتا خیلی بیشتر تاثیر میذاره رو ذهن
اگه واقعا این پول بود بازم یاد ادم میرفت؟
اگه فراموش بشه طبق "قانون" بازی، از روز اول شروع میشه

من خودم ساعت موبایلم رو برای 5 بار تو روز تنظیم کردم که زنگ بخوره اگه یادم نبود یادم بیوفته

ashkan parsa
12-27-2019, 16:59
سللام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز یک سوال داشتم
برای بازی در طول روز چند دقیقه وقت لازم است بگذاریم؟
من در روز مثلا اخر شب ها روزی 10 15 دقیقع وقت میزارم و تمرکز میکنم ولی در طول روز به این فکر میکنم که چی باید بخرم و چجوری پول رو خرج کنم ایا این درسته؟

ichi.trader98
12-28-2019, 00:53
سلام
خانم استرهیکس تو کتابش مدت زمان برای انجام تمرین نگفته فقط گفته هر چقدر بیشتر روش زمان بذارید تاثیرش روی ذهنتون بیشتره

اره مثلا شما اگر اول روز پول رو خرج کنید، باید تا شب چیزایی که با اون پول خریدید رو بهش فکر کنید و حس کنید
یا برعکس، مثلا در طول روز احساس کنید که این پول رو دارید و مثلا عصر یا شب با اون چیزی بخرید

درکل هدف از این تمرین اینه که احساس داشتن پول رو داشته باشیم که باعث میشه که داشتن اون مقدار پول برای ما طبیعی به نظر برسه و احساس لیاقت مون بالابره

amino
01-25-2020, 19:14
سلام وقت بخیر
امیدوارم همگی حالتون خوب باشه
یک امتیاز برای همه کاربرانی که توی این انجمن فعالیت داشتن در نظر گرفتم
بیشتر از شش ماه هست که این تاپیک زده شده و دوستانی دارن توش فعالیت میکنن
این مطلب در عنوان "بازی" معرفی شده اما یک پلن کامل و صددرصد موفق در زمینه روانشناسی هست که برای تریدرها هم بسیار مفیده
برای کاربرانی که سه ماه متوالی یعنی حداقل 90 روز این تمرین رو کامل انجام دادن یک وبینار در نظر گرفتم
دوستانی که تمرین رو +90روز پشت سرهم و درست انجام دادن در پست های بعدی تعداد روزشون رو مشخص کنن تا کاربران عزیز برای وبینار انتخاب بشن
با تشکر
امینو

shahab1362
01-25-2020, 20:01
سلام و خسته نباشید، من 110 روز انجام دادم

AlirezA00A
01-25-2020, 20:37
سلام وقت بخیر
این مطلب در عنوان "بازی" معرفی شده اما یک پلن کامل و صددرصد موفق در زمینه روانشناسی هست که برای تریدرها هم بسیار مفیده
برای کاربرانی که سه ماه متوالی یعنی حداقل 90 روز این تمرین رو کامل انجام دادن یک وبینار در نظر گرفتم
دوستانی که تمرین رو +90روز پشت سرهم و درست انجام دادن در پست های بعدی تعداد روزشون رو مشخص کنن تا کاربران عزیز برای وبینار انتخاب بشن
با تشکر
امینو

سلام استاد کاربرایی که تازه عضو شدند چی ؟

sara1369
01-25-2020, 22:35
سلام وقت بخیر
با تشکر
امینو

سلام استاد

159 روز

hamoon
01-25-2020, 23:55
نمیشه دو هفته صبر کنین ما هم بشیم 90 تایی ؟ :rolleyes:

سلام وقت بخیر
با تشکر
امینو

ehsanm65
01-26-2020, 10:38
سلام وعرض ادب.
114 روز انجام شده.

sma01
01-26-2020, 12:51
سلام استاد وقت بخیر تعداد روز های پشت سرهم 104 روز
مواردی که خریداری شده رو هم نوشتم عکسشو قرار خواهم داد
اگر دوستان هم این کارو کردن عکسشو قرار بدن

ichi.trader98
01-26-2020, 15:26
حدود 9 ماه قبل این تاپیک رو زدم و از اون روز به ترتیب اینجوری پیش رفتم بعد یا یادم رفت یا نتونستم کامل خرج کنم برگشتم روز اول (البته از خیلی قبل تر هم بازی رو انجام میدادم ولی فاصله زمانی بین شون زیاد بود)

20 روز
12 روز
25 روز
64 روز
30 روز
و الان تو روز 103 ام هستم

عکس آخرین روز دفترچه بازی فراوانی ام
8005
تا شب باید 88 میلیون دیگه خرج کنم :d

mehdi esfandiari
01-26-2020, 22:56
سلام وقت بخیر
با تشکر
امینو

سلام واقعا فراتر از یک بازی است . من الآن 103روز هست که این بازی رو انجام دادم . ممنون

amino
01-27-2020, 02:05
سلام استاد کاربرایی که تازه عضو شدند چی ؟
چند ماه دیگه دوباره بررسی میکنیم.
امینو

ehsanm65
01-27-2020, 16:13
خانم استر در کتاب قانون جذب ثروت می گوید:
هنوز بسیاری از ما درک نکرده ایم که هر ذره در جهان هستی، هم شامل خواسته ها و هم شامل ناخواسته ها است و ما با احساس و توجه مان به هر چیز آن را جذب میکنیم نه صرفا با فکر کردن به آن.

یعنی اگر شما پول بیشتری میخواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبود آن تمرکز کرده ایم و بخاطر نداشته ها و کمبودهایمان ناراحت هستیم و همیشه در شگفت هستیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگیمان نمیشود.

بازی فراوانی ثروت ، یک بازی فوق العاده جذاب و شگفت انگیز است که توجه شما را از روی کمبود پول و ثروت برداشته و ذهن شما را بر روی فراوانی ثروت در جهان متمرکز می کند. انجام بازی فراوانی به شما کمک می کند تا ذهن شما از شرایط فقر دور شده و در مسیر ثروت سازی قرار بگیرد.

عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد.

sarsabz
02-03-2020, 00:51
سلام. 105 روز. ولی دو بار برای چند روزی وقفه داشتم. باید اعتراف کنم وقتی داشتم شروع می کردم بازی رو خیلی جدی نمی گرفتم. ولی رفته رفته داستان عوض شد و تاثیرات عجیبش رو دیدم برام بامزه و جذاب شد. اختصاص یه دفتر مجزا و تایم و برنامه مشخص روزانه براش و مهمتر با حساسیت و دقت و پی گیری خرید کردن تا حدی که گاهی برای پیدا کردن یه برند مدتی تو نت می چرخیدم و سبک سنگین می کردم. گاهیم خریدمو قسط بندی می کردم و حتی شاکی می شدم که این چه بنجلی بود دیروز خریدم:). حداقل تاثیرش برای من ایجاد یک نظم فکری خوب در جهت خرج کردن پول بود. چبزی که هیچ زمان در این زندگیم نداشتم. فارق از اینکه پول کم بوده یا زیاد ولی متوجه یه نقص عمده شدم. خیلی از چیز هایی رو که می خواستم و دوست داشتم رو نداشتم نه لزوما به خاطر نبود پول. بلکه اکثرا به دلیل نداشتن نظم فکری اقتصادی و نبود مدیربت سرمایه و بالانس کردن خواسته هام و سرمایم.یه افراط و تفریط همیشگی در رفتارم نسبت به پول که ناشی از یه چیز ساده بود. مغرورانه و در عین نیاز وانمود می کردم پول برام اهمیت چندانی نداره پس با بی انصافی و یه نوع قدر ناشناسی خرجش می کردم و خیلی کم پیش میومد که یه پولی جدای از اندازش و کمو زیادش حالمو خوب کنه. چون یه جورایی اصلا نمی دیدمش که بخواد حالم رو خوب کنه و کمکم کنه. ضمنا بازی رو به چند نفری هم پیشنهادش کردم. روی من تاثیرش خیلی خوب بوده تا حالا و به این زودی ها قصد ندارم بی خیالش بشم. دوست خیلی خوبی شده برام:)

za piri
02-12-2020, 00:51
سلام وقت تون به خیر
بازی جالبی هست من قبل از اینکه شروع کنم نشستم و حساب کردم بعد 100 روز چه مبلغ بالایی را من خرج خواهم کرد(5050000000) ولی با توجه به تجربیات اخیر خودم در زندگی مطمین هستم این بازی کمک بزرگی برای آماده سازی ذهن هست. 15 روز که این بازی را شروع کرده ام و روز را درگیر خرید نیازهای واقعی تا حالا بوده ام. انشاا... بتوانیم همگی به نتیجه مورد نظر در کنار اساتید محترم برسیم.
ممنون از همه دوستان

ehsanm65
02-15-2020, 14:15
سلام دوستان.وقتتون بخیر
من از زمانیکه دارم بازیه فراوانی رو انجام میدم احساس میکنم یه مشکلی وجود داره این وسط.خیلی بهش فکر کردم..من شغلم در زمینه ی طلا بود و همیشه پولامو تبدیل به طلا میکردم.به نوعی شناور میشد سرمایه.نه ضرر میکردم و نه سود .خیلی راحت تر مدیریتش میکردم.(خرید و فروش و ...) و هر زمان که چیزی احتیاج داشتم طلا آب میکردم.خیلی راحت با وزن کشی موجودی کل رو داشتم(نقدینگیم).الان حس میکنم یه مقدار درهم برهم شده خرج کردنام.من تو برنامه هام هست که ایشالا درآمدهامو تبدیل به طلا کنم و با اون کارهاموانجام بدم و همیشه ذخیره طلا داشته باشم تا کارهایی که با درآمد روزانه نمیتونم انجام بدم توسط اون بکنم .این آیا همون پس انداز پول میشه یا علاقه ی من به طلا باعث این خاصیتش میشه که بعدا هم درآینده سودآور باشه؟در واقع نوعی برنامه ریزی بلند مدت هم انجام میشه با این کار.
ممنون

za piri
02-17-2020, 01:32
سلام دوستان وقت تون به خیر
در مورد بازی فراوانی یک سوال داشتم
من اگر قصد خرید کالایی که 100 میلیون هست داشته باشم و الان روز بیستم هستم میتونم قسطی و 5 روز متوالی براش پول کنار بزارم؟

ichi.trader98
02-17-2020, 01:43
سلام دوستان وقت تون به خیر
در مورد بازی فراوانی یک سوال داشتم
من اگر قصد خرید کالایی که 100 میلیون هست داشته باشم و الان روز بیستم هستم میتونم قسطی و 5 روز متوالی براش پول کنار بزارم؟

سلام وقتتون بخیر
نه طبق قانون بازی، پس انداز، خرید اقساطی، پرداخت بدهی ها، چک کشیدن و... رو نمیتونید انجام بدید
و حداقل باید با همین پول 5 - 6 قلم چیزایی که واقعا لازمتونه و اگه همین الان داشتید براش خرج میکردید رو بخرید

za piri
02-17-2020, 09:48
سلام وقتتون بخیر
نه طبق قانون بازی، پس انداز، خرید اقساطی، پرداخت بدهی ها، چک کشیدن و... رو نمیتونید انجام بدید
و حداقل باید با همین پول 5 - 6 قلم چیزایی که واقعا لازمتونه و اگه همین الان داشتید براش خرج میکردید رو بخرید
سلام وقت تون به خیر
ممنون از پاسخ تون

ghoolak
03-01-2020, 02:08
روز 13 دارم باهاش خو می گیرم و هدفم اینه عملیش کنم و نه فقط توی ذهنم و روی کاغذ باشه

king sky
03-14-2020, 14:07
سلام دوستان
من امروز 104روزم هست توی بازی فراوانی می خواستم ببینم میتونم بعد ازاین مبالغ رو اختصاص بدم به یک پروژه ساخت ملک تجاری یا ساخت یک تالار عروسی چون توی اهداف زندگیم هست که اگر یک روزی به ان درامد رسیدم این کارهارو انجام بدم ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنیید

za piri
03-16-2020, 08:22
سلام دوستان
من امروز 104روزم هست توی بازی فراوانی می خواستم ببینم میتونم بعد ازاین مبالغ رو اختصاص بدم به یک پروژه ساخت ملک تجاری یا ساخت یک تالار عروسی چون توی اهداف زندگیم هست که اگر یک روزی به ان درامد رسیدم این کارهارو انجام بدم ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنیید
سلام و درود
فکر می کنم به دلیل محدودیتی که در ذهن ایجاد می کند امکان پذیر نیست و هر روز را باید به خرید یک شی به قیمت همان روز اختصاص دهیم

Nimakhajeh
03-16-2020, 16:20
سلام
من نمیدونم چرا هر روز دلم میخواد با پولی که از بازی دریافت میکنم یه مقدار طلا بخرم
احتمالا یه دلیل روانی داره!

ehsanm65
03-16-2020, 17:47
سلام
من نمیدونم چرا هر روز دلم میخواد با پولی که از بازی دریافت میکنم یه مقدار طلا بخرم
احتمالا یه دلیل روانی داره!
سلام وقت بخیر
اگر به طلا علاقه دارید و دید پس انداز به اون ندارید بخرید اشکالی نداره.

amino
03-17-2020, 11:34
سلام وقت بخیر
دوستانی که تا 90 روز پشت سرهم بازی رو انجام دادن لطفا در یک پست اعلام بکنن
تعداد روزهارو هم در همون پست بزنن
ممنون

ehsanm65
03-17-2020, 15:41
سلام وقت بخیر
امروز 167 روز شد.

ichi.trader98
03-17-2020, 18:23
سلام وقت بخیر
دوستانی که تا 90 روز پشت سرهم بازی رو انجام دادن لطفا در یک پست اعلام بکنن
تعداد روزهارو هم در همون پست بزنن
ممنون

سلام استاد من تا اون روزی که تو وبینار اعلام کرده بودید تا روز 132 ام اومدم ولی یه روز که کلا تو خونه نبودم وقت نکردم الان روز 21 ام هستم
الان باید دوباره صبر کنم برای 90 روز؟ یا همون قبلیه هم حساب میکنید؟

mohammad baghelani
03-18-2020, 07:31
سلام امروز 104 روز

ali.z1352
03-19-2020, 00:00
سلام
روزی که در وبینار پرسیدین من روز 147 بودم.

amino
03-19-2020, 13:39
سلام وقت بخیر
پنج نفر شدین فقط؟
شنبه وبینار بازی فراوانی هست
دوستان اعلام کنن بعدا جا نمونن
امینو

sara1369
03-19-2020, 14:45
استاد منکه قبلا گفته بودم. اسم منو یادداشت کردین

shahab1362
03-19-2020, 14:53
سلام استاد من هم قبلا اعلام کردم، قکرمیکنم نفر اول پست قبل بودم

king sky
03-19-2020, 14:58
سلام استاد
امروز 108 روزم هست

fractal
03-19-2020, 15:14
سلام وقت بخیر
استاد بنده روز 88 ام هستم

sarsabz
03-19-2020, 17:43
سلام ...راستش برای من از 130 هم گذشته ولی خوب راستش دو مرتبه گرفتار شدم فاصله چند روزه اقتاد توش که درحقیقت اینم تهش یه بهانس :d. و چون موضوع واقعا برام جذابه یک سری از نو شروع کردم.مقید تر و با انگیزه تر. ولی هنوز به نود نرسیده.که اینم انجام میشه امید به خدا.

mehdi esfandiari
03-19-2020, 18:15
سلام وقت بخیر
با تشکر
امینو
سلام استاد دهقان (امینو بزرگ)،
مهدی اسفندیاری هستم، معلولی بااراده، خداروشکر پیام بازی فراوانی رو تیر ماه پیدا کردم و انجامش دادم، خیلی سخت بود برام ولی الآن خداروشکر میکنم انجام دادم، تا روز 110هم یکبار موفق شدم وادامه بدم ولی باز هم سوختم و برگشتم، این بازی منو یاد روزهایی میندازه که حساب کال میکردم وقتی کال میشد باید از صفر شروع میکردم وانقدر اینکار را کردم که آمارش از دستم در رفته، شش ساله پول توجیبی هام رو جمع میکردم و پنج تا ده دلار شارژ میکردم و از دست میدادم و خداروشکر بازی فراوانی درس بزرگی داد به من که باید روز به روز برای زندگی ام هدف داشته باشم، الآن مدتیه دوباره این بازی رو انجام میدم و به روز نوزدهم رسیدم ، این بازی به نظرم بازی نیست و به نظر بنده حقیر تکنیک عالی هست برای اینکه با محدودیت ذهنی مان مبارزه کنیم و موفق بشیم شکستش بدیم و خودمان را لایق بهتر شدن بدانیم، از شما ممنونم که درس بزرگی به من دادید

amino
03-21-2020, 14:40
سلام وقت بخیر
لینک وبینار مربوط به حقیقت بازی فراوانی امروز راس ساعت 16 به وقت ایران برای دوستانی که بالای نود روز این تمرین رو انجام دادن بصورت پیام خصوصی در انجمن ارسال میشه
با تشکر
امینو

ali.z1352
03-22-2020, 13:10
سلام دوستان
وبینار بازی فراوانی دیروز برگزار شد؟من دیروز مریض بودم و کانکت نشده بودم.

shahab1362
03-22-2020, 13:14
سلام، امیدوارم خیلی زود بهبودی حاصل بشه، برگزار شد و اگر اسمتون داخل لیست بوده فایلش براتون ارسال میشه

ستوده
03-28-2020, 17:40
سلام دوستان من 14 روز هست که بازی روانجام میدم
بعید میدونم بتونم با جهان بینی رابین هودی ام کنار بیام و ادامه بدم. حتی اگه رابین هود درونم رو متقاعد کنم یا نشد به جنگ بطلبم و شکستش بدم. یا به شنل قرمزی بگم اگر ثروتمند بودین مادرت تورا با درشکه به خونه ی مادربزرگت می فرستاد و دیگه گرگی در کار نبود که مادربزرگت رو بخوره. یا مادر شنگول و منگول لازم نبود برا اب و نون بچه هاش رو تنها بذاره میتونست به پیک زنگ بزنه وبرا بچه هاش غذا سفارش بده که بچه ها لقمه ی چپ گرگ ها نشن.به اولیور تویست بگم که پولدارها باعث فقر فقرا نشدن . از همه ی اینا بگذرم دختر کبریت فروش رو چیکار کنم؟وقتی با خوندنش از اینکه هیچ خونواده ی ثروتمندی حاضر نشد به دختر کبریت فروش غذا بده یا جای گرمی برا یک شب زنده موندن و نمردن .ما چقدر مردیم با این قصه و ارزوی کدوممون نشد خریدن تمام چوب کبریت های دنیا و کشتن ثروتمندان وثروت تو ذهنمون چقدر گره خورد به ناعدالتی بی رحمی وسنگدلی و ستمگری وظلم و فساد و ..طوری که من امروز هیچ ادم ثرومندی سراغ نداشته باشم که ظالم نباشه.همه ی اموزه ها از کودکی دست به دست هم دادن که پول و پولدار ثروت و ثروتمند تبدیل به زشتی بشن .امیدوارم همراه با این بازی بتونیم ثروت تراپی هم بشیم.

hamoon
03-29-2020, 03:31
سلام دوستان
آیا فایل وبینار بازی فراوانی برای کسی ارسال شده ؟
چون قرار بود برای کسانی که مجاز به شرکت در وبینار بودن ارسال بشه.
ممنون

ehsanm65
03-29-2020, 13:31
سلام دوستان
آیا فایل وبینار بازی فراوانی برای کسی ارسال شده ؟
چون قرار بود برای کسانی که مجاز به شرکت در وبینار بودن ارسال بشه.
ممنون
هامون جان سلام وعرض ادب.
استاد فرمودند هفته ی آینده.احتمالا تو این هفته ارسال بشه.

ehsanm65
03-29-2020, 13:36
سلام دوستان من 14 روز هست که بازی روانجام میدم
بعید میدونم بتونم با جهان بینی رابین هودی ام کنار بیام و ادامه بدم. حتی اگه رابین هود درونم رو متقاعد کنم یا نشد به جنگ بطلبم و شکستش بدم. یا به شنل قرمزی بگم اگر ثروتمند بودین مادرت تورا با درشکه به خونه ی مادربزرگت می فرستاد و دیگه گرگی در کار نبود که مادربزرگت رو بخوره. یا مادر شنگول و منگول لازم نبود برا اب و نون بچه هاش رو تنها بذاره میتونست به پیک زنگ بزنه وبرا بچه هاش غذا سفارش بده که بچه ها لقمه ی چپ گرگ ها نشن.به اولیور تویست بگم که پولدارها باعث فقر فقرا نشدن . از همه ی اینا بگذرم دختر کبریت فروش رو چیکار کنم؟وقتی با خوندنش از اینکه هیچ خونواده ی ثروتمندی حاضر نشد به دختر کبریت فروش غذا بده یا جای گرمی برا یک شب زنده موندن و نمردن .ما چقدر مردیم با این قصه و ارزوی کدوممون نشد خریدن تمام چوب کبریت های دنیا و کشتن ثروتمندان وثروت تو ذهنمون چقدر گره خورد به ناعدالتی بی رحمی وسنگدلی و ستمگری وظلم و فساد و ..طوری که من امروز هیچ ادم ثرومندی سراغ نداشته باشم که ظالم نباشه.همه ی اموزه ها از کودکی دست به دست هم دادن که پول و پولدار ثروت و ثروتمند تبدیل به زشتی بشن .امیدوارم همراه با این بازی بتونیم ثروت تراپی هم بشیم.
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
تمام این مواردی که فرمودین احتمالا مقاومت درونیه شماست.از این زاویه هم میتونید به این موارد نگاه کنید که اونها فقط میتونستند کارتن باشند .همین! به نظر من بهترین کار اینه که این بازی رو ادامه بدین با همه ی سختیها و مقاومتهایی که وجود داره.نتیجش تقریبا غیر قابل بیانه و باید خودتون درکش کنید.

ستوده
03-29-2020, 18:40
سلام دوست عزیز،بله درسته مقاومت درونی هست، ولی همین کارتون ها باور ها و رویا های ما رو ساخته همونطور که رویاهای ونگوگ نقاشی هاش رو منحصر بفرد کرده نقش رسانه ها و اموزه های دینی و از همون اول گفتن اینکه علم بهتر از ثروته و نگفتن اینکه هر دو خوبن یا علم خوبه نه اینکه مقابلش از ثروت بهتر باشه ،باور ها و ارزوها و رویاهای ما روساخته

ashkan parsa
03-29-2020, 19:33
سلام دوست عزیز،بله درسته مقاومت درونی هست، ولی همین کارتون ها باور ها و رویا های ما رو ساخته همونطور که رویاهای ونگوگ نقاشی هاش رو منحصر بفرد کرده نقش رسانه ها و اموزه های دینی و از همون اول گفتن اینکه علم بهتر از ثروته و نگفتن اینکه هر دو خوبن یا علم خوبه نه اینکه مقابلش از ثروت بهتر باشه ،باور ها و ارزوها و رویاهای ما روساخته
سلام وقتتون بخیر همانطور که جناب احسان عزیز گفتن این مقاومت ذهنی شما هست و ظرف ذهنی شما گنجایش ذهن شما ذهنتون محدود شده که ثروت چیز خوبی نیست و بقیه عقاید و باور های محدود .... در جواب علم بهتر است یا ثروت این رو بگم که من این جمله رو از استاد عزیز یادمه و به شما میگم اگر شما ثروت داشته باشید به جرات میگم که میتونید حتی بهشت را هم بخرید و این ثروت الکی به دست نمیاد و کاینات به این سادگی دروازه لایتناهی رو به شما به این سادگی باز نمیکنن .... و اولینش همین مقاومت ذهنی شما هست یه مثال ساده از قدیم داریم که از هر دست بگیریم از همون دست هم پس میدیم
امیدوارم مفید بوده باشه

hamoon
03-29-2020, 23:14
ممنون از لطفت احسان جان

هامون جان سلام وعرض ادب.
استاد فرمودند هفته ی آینده.احتمالا تو این هفته ارسال بشه.

ستوده
04-07-2020, 13:32
سلام دوستان عزیز ممنونم از اینکه به نوشته ام جواب دادین
فکر کنم من نتونستم منظورمو برسونم .مخاطب رسانه ها و اموزش و پرورش و جامعه و فرهنگ و اموزه های دینی فقط من نبودم .همه ی ما بودیم و چه بخواهیم و چه انکار کنیم و نخواهیم در ناخوداگاه ما هست . منظورم این بود که اول بعد ازقبول اینکه همه اینا رو چه کم و چه زیاد همه داریم شروع کنیم به زبون بیاریم و فقط خود صحبت کردن در مورد بی نهایت این مواردی که از کودکی دیده و شنیده و گوش کرده و وخوندیم باعث میشه دیدگاهمون عوض بشه و بهتر بتونیم بازی رو ادامه بدیم و برا همین به شوخی اسم ثروت تراپی گروهی رو روش گذاشتم و از خودم و از خاطرات کودکی ام شروع کردم به گفتن.

ممنونم از همه

hamoon
04-11-2020, 05:54
دوستانی که تو وبینار فراوانی بودن آیا فایل وبینار به دستتون رسیده؟!

shahab1362
04-11-2020, 12:11
سلام، برای بنده که ارسال نشده هنوز

hamoon
04-11-2020, 15:49
سلام ممنون ، چون قرار بود تو هفته ارسال بشه پرسیدم مطمئن بشم

سلام، برای بنده که ارسال نشده هنوز

ghoolak
04-11-2020, 23:15
روز55

king sky
04-12-2020, 11:52
برای من هم ارسال نشده

Ehsan shadow
04-18-2020, 15:27
با سلام
لطفا بنده رو هم راهنمایی کنید
بنده تازه وارد هستم سپاس

ashkan parsa
04-18-2020, 15:35
با سلام
لطفا بنده رو هم راهنمایی کنید
بنده تازه وارد هستم سپاس
سلام وقتتون بخیر خوش امد میگم بهتون
پست اول جناب پویا ایچی تریدر و پست دوم از ادمین اکادمی عزیز رو مشاهده بفرمایید و از شروع بازی لذت ببرید

Ehsan shadow
04-19-2020, 11:40
خیلی ممنون
پول رو میشه به عنوان هدیه برای کسی خرج کنیم؟

ashkan parsa
04-19-2020, 14:28
خیلی ممنون
پول رو میشه به عنوان هدیه برای کسی خرج کنیم؟
سلام بله میشه ولی قرض و قسط و وام و اینارو نباید بدید

mohamad5
04-21-2020, 09:00
سلام به نظر من نوشتن رو کاغذ و دیدن اعدادی که توسط دستان خلق میشوند بسار مفید و کار آمد میباشد
اگر وبینار اول دوره فراکتالی رو دوستان یادشون باشه و تمرین نوشتن 100 دلاری که هر روز 3%افزایش بالانس داشت و برای 200 روز استاد فرمودند بنویسید
ایشان تاکید داشتند که حتما روی کاغذ نوشته بشه و این تاثیر بسیار زیادی در پذیرش اعداد بالاتر و وبزرگ شدن ظرفیت ذهنی ما دارد
با تشکر از آقای ایچی تریدر و کلیه دوستانی که در گرد آوری آن زحمت کشیدند

mohamad5
04-21-2020, 09:28
سلام من از 11آبان شروع کردم و متاسفانه 9 بار شکست خوردم پایین تر دوره زمانی 2 روز بود و بالاترین دوره زمانی مربوط به 31 روز بود و باز هم فراموش میکردم
و آخرین آن 18 روز تا 26 اسفند و روز بعد از آن رو هم فراموش کردم
بعضی از دوستان فرمودند این به دلیل مقاومت ذهنی ماست این کاملا درسته
اما مهمترین موضوعی که من به اون پی بردم این بود که ما باید یک نظم و یک دسیپلین در برنامه های روزانه خودمان داشته باشیم تا اون نظم که بعد همراه با نظم ذهنی و به گفته استاد تبدیل به عادت میشوند ایجاد نشود ما در هیچ کاری چه بازی فراوانی چه ترید و چه هر کار دیگری موفق نمیشویم
و به همین خاطر برای خودم یک برنامه ثابت روزانه نوشتم و باید هر روز اونها تیک بخورندو یکی از اون کارهای ثابت روزانه شرکت و قرار گرفتن در اون حس و احساس داشتن مقداری پول که من باید امروز اون رو خرج کنم هست
امروز من روز 32 هستم
یعد از هشت ماه بنده به این نتیجه رسیدم که باید دقیقا و دقیقا همون کاری رو که استاد میفرمایید انجام بدم
با آرزوی موفقیت برای کلیه دوستان

ehsanm65
04-30-2020, 18:05
سلام دوستان عزیز وقتتون به خیر
بازی فراوانی یه چیزایی به من یاد میده که دوست دارم باهاتون به اشتراک بذارم:

1-اوایل یه مقاومتی راجع به پول وجود داشت که ته دلم میگفت میخوای چیکار؟به چه دردت میخوره؟و...ولی الان داره باورم میشه که پول هرچه قدر بیشتر باشه باهاش کارهای بیشتری میشه کرد و محدودیت نداره خرج کردنش.
2-همیشه سعی میکنم با حس خوب بازی رو انجام بدم و زمانیکه انجامش میدم تا آخر روز حس خوبی دارم.
3-فراوانی پول و زیادی نعمتها رو حس میکنم.
4-بازی دلایلی برای ثروتمند شدن بهم داد.
5-قبلا برای پیری و اتفاقات بد و اینجور چیزها برنامه ریزی میکردم برای پول .الان با این بازی یادگرفتم که مثبت فکر کنم و برای شادی و لذت بردن پول در بیارم.
6-تحسین کردن و شکرگذاری نعمتها رو یاد گرفتم.با این بازی سعی کردم که همه ی چیزهایی که میخرم رو حس کنم و نتیجش جز شکرگذاری و خواسته های بیشتربرام نبود.
7-تمام این موارد داره بهم میگه که ذهنت باید ثروتمند باشه.ذهن ثروتمند فراوانیه نعمتها و فرصتهای این جهان رو درک میکنه و ازشون استفاده میکنه.
8-بهم یاد داد که خالق زندگیه خودم هستم.
9-احساسم به پول خیلی خیلی بهتر شده.
10-مدیریت پول رو یاد گرفتم.
11- بهم یاد داد که از بودن پول لذت ببرم.

ghoolak
05-03-2020, 19:16
روز77

ashkan parsa
05-09-2020, 21:58
سلام وقت همگی دوستان عزیز بخیر
یک سوال داشتم ما میتونیم تو بازی یک چیزی رو کرایه کنیم؟ مثلا خونه یا مغازه؟

ichi.trader98
05-10-2020, 03:42
سلام وقت همگی دوستان عزیز بخیر
یک سوال داشتم ما میتونیم تو بازی یک چیزی رو کرایه کنیم؟ مثلا خونه یا مغازه؟

سلام اشکان جان این یه نکته رو در نظر بگیری جواب همه سوال هایی که ممکنه حین بازی پیش بیاد رو متوجه میشی

هدف اینه که نقش یه آدمی که هر روز یه میلیون بیشتر به حسابش واریز میشه رو بازی کنیم.

خب آدمی که هر روز یه میلیون بیشتر از روز قبل پول درمیاره:
1- اصلا قرضی نداره که پرداخت کنه
2- نمیره پول پس انداز کنه و طلا و سکه بخره چون هر روز بیشتر از روز قبل داره (ذخیره پول ریشه در کمبود و ترس نداشتن در آینده داره)
3- نمیره اقساطی چیزی رو بخره اصلا حوصله اینکارا رو نداره
4- همه چیو نقدی میخره و چک هم نمیده که بعدا روی قیمت هم بکشن
5- هر روز چیزی که روز قبل خریده رو دوباره نمیخره! مثلا 5 تا ایفون d:
6- هر روز نمیره پولشو به این و اون هدیه بده و برای بقیه چیزی بخره و احسان بده. میره واس خودش و زندگی و خانواده اش خرج میکنه لذت میبره
7- و.. خودتو بذار تو اون شرایط

پس هر کاری غیر از اینا میتونه بکنه.

اره اینکه مثلا تو روز 40 ام بری یه لامبورگینی 15 میلیون برای یه روز تو کیش اجاره کنی ایده خوبیه ولی اینکه تو روز 15 ام برم 15 میلیون بدم به کرایه ماشین به نظرم به شخصه خودم اگه واقعا مثل این شرایط این پولو داشته باشم انجام نمیدم

Amir.AZ
05-10-2020, 11:11
سلام آقا پوریا وقت بخیر
ممنون از توضیح خیلی خوبتون، در خصوص مورد 5 سوالی داشتم و اینکه اگر این تکرار خرید یا هزینه ای که روزانه انجام میدیم برای یک آیتم مشابه و به علت تهیه ابزار کار باشه ایرادی داره؟ بنده به شخصه وقتی از روز 12 ام گذشتم و بودجه روزانم از 12 میلیون گذشت بخاطر ارتقا سیستم ترید 3 روز متوالی خرید مانیتور 24 اینچ داشتم که لازمه کارم بود، الان با توجه به توضیح شما اینکار اشتباهه یا در موارد خاص میشه خرید تکراری و مشابه داشت؟
سپاس مجدد از شما
پیروز و سلامت باشید.

سلام اشکان جان این یه نکته رو در نظر بگیری جواب همه سوال هایی که ممکنه حین بازی پیش بیاد رو متوجه میشی

هدف اینه که نقش یه آدمی که هر روز یه میلیون بیشتر به حسابش واریز میشه رو بازی کنیم.

2- نمیره پول پس انداز کنه و طلا و سکه بخره چون هر روز بیشتر از روز قبل داره (ذخیره پول ریشه در کمبود و ترس نداشتن در آینده داره)
6- هر روز نمیره پولشو به این و اون هدیه بده و برای بقیه چیزی بخره و احسان بده. میره واس خودش و زندگی و خانواده اش خرج میکنه لذت میبره

اره اینکه مثلا تو روز 40 ام بری یه لامبورگینی 15 میلیون برای یه روز تو کیش اجاره کنی ایده خوبیه ولی اینکه تو روز 15 ام برم 15 میلیون بدم به کرایه ماشین به نظرم به شخصه خودم اگه واقعا مثل این شرایط این پولو داشته باشم انجام نمیدم

mohamad5
05-10-2020, 11:28
چه اندازه میتوان پول جذب کرد
در جهان هستی همه چیز بر اساس ارتعاش تشکیل شده است و پول نیز مانند تمام چیزهایی که در جهان وجود دارند یک ارتعاش است
هر چیزی جذب هم ارتعاش خود میشود همانگونه که فردی با ارتعاشات منفی افراد منفی-موزیک های منفی-اتفاقات منفی را به خود جذب میکند
پول نیز وارد زندگی افرادی میشود که ارتعاش مثبتی نسبت به آن دارندو نه صرفا افرادی که به آن می اندیشند
یکی از عواملی که باعث جذب پول به سمت ثروتمندان میشود
توجه مثبت+ به پول است
آنها یاد گرفته اند که همواره احساس خوبی نسبت به پول داشته باشند و خودشان را در فرکانس مثبت +نسبت به پول قرار دهند شما به میزان توجه مثبتتان به پول آن را جذب خواهید کرد
به این نکته توجه کنید ریشه تمامی جذب های مثبت+
احساس خوب داشتن به آن چیز و ارسال مکرر فرکانس مثبت +است
چه احساسی نسبت به پول دارید؟
آیا به پول احترام میگذارید؟به کمبود پول میاندیشید یا به فراوانی پول؟آیا در مورد ارزشمندی پول سخن میگویید یا آن را مایه فساد و مشکلات بیشتر می دانید؟
فراموش نکنید که کلام شما و احساس شما و باورهای شما نسبت به پول دارای هم ارتعاش هستند
ثروتمندان یاد گرفته اند که حتی در شرایط بد مالی بیشتر از کمبود برروی فراوانی پول تمرکز کنند و پول را قابل احترام بدانند و بر اتفاقاتی تمرکز کنند که پس از رسیدن به ثروت در زندگیشان پدیدار میشود.

ashkan parsa
05-10-2020, 11:43

سلام وقت بخیر پوریا جان واقعا ممنونم بابت جواب کاملی که بهم دادی واقعا عالی بود ممنونم ازت

ashkan parsa
05-10-2020, 11:44
سلام اشکان جان
وقتت بخیر

فکر نمی کنم ایرادی داشته باشه. چیزی که منع شده پرداخت قرض و خرید سهام و سکه و طلاست. من خودم تو چند مرحله چون هنوز به حدی نرسیده بود که ماشین بخرم، لندکروز و پورشه اجاره می کردم. :cool:
ممنونمم ازتون اقا سعید مرسی

ichi.trader98
05-10-2020, 12:15
سلام آقا پوریا وقت بخیر
ممنون از توضیح خیلی خوبتون، در خصوص مورد 5 سوالی داشتم و اینکه اگر این تکرار خرید یا هزینه ای که روزانه انجام میدیم برای یک آیتم مشابه و به علت تهیه ابزار کار باشه ایرادی داره؟ بنده به شخصه وقتی از روز 12 ام گذشتم و بودجه روزانم از 12 میلیون گذشت بخاطر ارتقا سیستم ترید 3 روز متوالی خرید مانیتور 24 اینچ داشتم که لازمه کارم بود، الان با توجه به توضیح شما اینکار اشتباهه یا در موارد خاص میشه خرید تکراری و مشابه داشت؟
سپاس مجدد از شما
پیروز و سلامت باشید.

سلام
نه من کلیات رو گفتم. شما نقش اون فرد رو بازی میکنید.
اره مثلا تو کار ما حتی 6 تا مانیتور هم گاها لازم میشه ولی برای یه فرد عادی فکر نکنم 6 تا موبایل لازم باشه مگر اینکه طرف برنامه نویس موبایل باشه باید تو انواع گوشی ها نرم افزارش رو تست کنه
بسته به اینکه هر کسی به چه چیزی نیاز داره

کلا هدف اینه که مثل واقعیت بازی کنیم بقیه موارد جزئیات محسوب میشه

Amir.AZ
05-10-2020, 17:58
سلام مجدد،
ممنون از پاسخ کامل و خوبتون، مثالهای خوبی زدید، همینطور هست و بسته به نیازمون میشه هر چیزی رو با علت خاص خودش خرید و تهیه کرد.
مطابق با گفته شما قشنگی و جذابیت این بازی به همینه که خودمون رو در دنیای واقعی قرار بدیم و تصمیم بگیریم که چطور بودجه هر روز رو خرج کنیم.
سپاس از شما.
پیروز و سلامت باشید.

سلام
نه من کلیات رو گفتم. شما نقش اون فرد رو بازی میکنید.
اره مثلا تو کار ما حتی 6 تا مانیتور هم گاها لازم میشه ولی برای یه فرد عادی فکر نکنم 6 تا موبایل لازم باشه مگر اینکه طرف برنامه نویس موبایل باشه باید تو انواع گوشی ها نرم افزارش رو تست کنه
بسته به اینکه هر کسی به چه چیزی نیاز داره

کلا هدف اینه که مثل واقعیت بازی کنیم بقیه موارد جزئیات محسوب میشه

Daniel
05-11-2020, 18:46
سلام آقا پوریا
به نظرم جمله آخرتون داره جمله ای که داخل پرانتز بعد از شماره 2 نوشتین رو نقض میکنه
خب من که میدونم روز 16 ام ، 16 میلیون پول میاد به حسابم ، میتونم برم همون روز 15 ام لامبورگینی تو کیش اجاره کنم و حالشو ببرم.

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین

ichi.trader98
05-11-2020, 21:28
سلام آقا پوریا
به نظرم جمله آخرتون داره جمله ای که داخل پرانتز بعد از شماره 2 نوشتین رو نقض میکنه
خب من که میدونم روز 16 ام ، 16 میلیون پول میاد به حسابم ، میتونم برم همون روز 15 ام لامبورگینی تو کیش اجاره کنم و حالشو ببرم.

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین

سلام بله من مثال خودم رو گفتم برای هر کسی میتونه متفاوت باشه که این همون بحث جزئیاتشه

من تو روز 15 ام با اینکه میدونم روز بعد 16 میلیون میاد ولی 100% بودجه ام رو نمیذارم فقط برای کرایه یه ماشین حالا شاید شخص دیگه ای اینکارو بکنه و سلیقه ای هست

البته یه نکته ای هم خانم استرهیکس گفته بودن تو کتابشون، این بود که باید هر روز برای چند مورد مختلف خرج کنیم نه یه چیز اینم در نظر بگیرید

ashkan parsa
05-14-2020, 16:02
سلام وقت بخیر اقا پوریا عزیز
پوریا جان دوتا سوال بعضی موقع ها مثلا در مهمونی هستیم یا بیرون هستیم یا یه مشکلی هست که سر تایم نمیتونیم بازی رو انجام بدیم و خب یکم مثلا نیم ساعت یا یک ساعت به تاخیر میوفته و در طول روز حتی قبل از این تاخیر هم به فکر انجام دادن این بازی بودیم اما با تاخیر انجامش میدیم به هر دلیلی ایا این مشکلی ایجاد میکنه؟
سوال بعدی هم در همین خصوص اما یکم متفاوت تر مثلا من چند وقت پیش مریض بودم و توی خواب برای بازی از خواب پریدم که فقط بازی رو انجام بدم و بخوابم اما به خاطر اشفتگی و مریضی که داشتم زیاد نتونستم ذهنم رو درگیر بازی کنم شاید 1 دقیقه چیزی رو که میخاستم خریدم در همون حین خوابم برد:d این مشکلی ایجاد میکنه؟
ممنونم ازت

ichi.trader98
05-14-2020, 17:26
سلام اشکان جان
سوالاتت بیشتر رو جزئیات بازیه، زیاد ذهنت درگیر اینا نکن کلیاتش مهمه
اگه در واقعیت بهت 20 میلیون بدم تا شب اگه نتونی خرج کنی ازت بگیرم. مهمونی هم بری همه فکرت پیش این 20 میلیونه حداقل یه اپلیکشین دیجیکالا نصب کن از اون بخر
من خودم حتی اگه مریض هم باشم ولی 20 میلیون داشته باشم اصلا خوابم نمیبره مگراینکه بیهوش بشم :d:d

احساسه مهمه من نمیدونم حین بازی چه احساسی داری

ashkan parsa
05-14-2020, 20:35
سلام اشکان جان
سوالاتت بیشتر رو جزئیات بازیه، زیاد ذهنت درگیر اینا نکن کلیاتش مهمه
اگه در واقعیت بهت 20 میلیون بدم تا شب اگه نتونی خرج کنی ازت بگیرم. مهمونی هم بری همه فکرت پیش این 20 میلیونه حداقل یه اپلیکشین دیجیکالا نصب کن از اون بخر
من خودم حتی اگه مریض هم باشم ولی 20 میلیون داشته باشم اصلا خوابم نمیبره مگراینکه بیهوش بشم :d:d

احساسه مهمه من نمیدونم حین بازی چه احساسی داری
ممنونم ازت پوریا جان بله دقیقا بعضی وقتها ذهنم رو درگیر میکنم که نکنه اشتباه انجام میدم ؟؟ اگر اشتباه باشه چی
علت این بیشتر به خاطر اینه که قبلا نتیجه اش رو دیدم و خب خیلی چیز ها نصیبم شد خداروشکر از این بازی و مابقی چیز ها و یه مدتی هست فکر میکنم استاپ شده
دیگ الان رفتم کتاب خانوم استرهیکس رو خریدم
نمیدونم واقعا شاید من وسواسم خیلی و حساس شدم
نظرت چیه پوریا جان

ichi.trader98
05-15-2020, 00:36
ممنونم ازت پوریا جان بله دقیقا بعضی وقتها ذهنم رو درگیر میکنم که نکنه اشتباه انجام میدم ؟؟ اگر اشتباه باشه چی
علت این بیشتر به خاطر اینه که قبلا نتیجه اش رو دیدم و خب خیلی چیز ها نصیبم شد خداروشکر از این بازی و مابقی چیز ها و یه مدتی هست فکر میکنم استاپ شده
دیگ الان رفتم کتاب خانوم استرهیکس رو خریدم
نمیدونم واقعا شاید من وسواسم خیلی و حساس شدم
نظرت چیه پوریا جان

اره کتاب خیلی خوبیه همه چیو کامل توضیح داده
درکل اگه حست خوبه یعنی تمرین درست انجام میدی، اگه حست خوب نبود یا احساس میکنی از یه اعدادی به بعد مصنوعی شده بهتره برمیگردی از اول
احساس مهمه

ghoolak
05-16-2020, 03:26
روز90

Amir.AZ
05-16-2020, 11:07
سلام بله من مثال خودم رو گفتم برای هر کسی میتونه متفاوت باشه که این همون بحث جزئیاتشه

من تو روز 15 ام با اینکه میدونم روز بعد 16 میلیون میاد ولی 100% بودجه ام رو نمیذارم فقط برای کرایه یه ماشین حالا شاید شخص دیگه ای اینکارو بکنه و سلیقه ای هست

البته یه نکته ای هم خانم استرهیکس گفته بودن تو کتابشون، این بود که باید هر روز برای چند مورد مختلف خرج کنیم نه یه چیز اینم در نظر بگیرید

سلام و وقت بخیر
آقا پوریا با توجه به خط آخر این پستتون سوالی داشتم، من تا الان بودجه هر روز رو برای خرید یک مورد خرج میکردم، اینکار از نظر ایشون اشتباهه؟ ازین به بعد میتونم تغییرش بدم یا باید برگردم از اول؟ :confused:
ممنون از راهنمایی خوب و همیشگی شما.
پیروز و سلامت باشید.

ichi.trader98
05-17-2020, 00:22
سلام و وقت بخیر
آقا پوریا با توجه به خط آخر این پستتون سوالی داشتم، من تا الان بودجه هر روز رو برای خرید یک مورد خرج میکردم، اینکار از نظر ایشون اشتباهه؟ ازین به بعد میتونم تغییرش بدم یا باید برگردم از اول؟ :confused:
ممنون از راهنمایی خوب و همیشگی شما.
پیروز و سلامت باشید.

سلام وقت بخیر
قوانین کلی بازی رو در نظر بگیرید اینا جزئیاتشه که اگه اینجوری باشه بهتره و گرنه مشکلی نیست. ادامه بدید

Amir.AZ
05-17-2020, 20:23
سلام وقت بخیر
قوانین کلی بازی رو در نظر بگیرید اینا جزئیاتشه که اگه اینجوری باشه بهتره و گرنه مشکلی نیست. ادامه بدید
سلامی دوباره و وقت بخیر
ممنون از راهنمایی خوبتون.
پیروز و سلامت باشید.

honour
05-18-2020, 14:48
سلام وقت بخیر
امروز روز 101 بازی فراوانی هستم، خداروشکر.
این بازی روی خیلی از ابعاد زندگیم تاثیر گذاشته، نتایج و تاثیراتی که روی من داشته :

احساس خیلی خوبی نسبت به پول پیدا کردم.
سعی میکنم وتمرین میکنم که بیشتر به فراوانی فکر کنم تا کمبود.
باعث شده که تمرین تجسم خلاق و واقعیت مجازی رو خیلی بیشتر انجام بدم و شفاف تر همه چیز رو تصور کنم.
نظم خیلی خوبی به برنامه های روزانه داده.چون مجبورم میکنه بخشی از تایم روزانه رو به جمع آوری اطلاعات راجع به علایقم ،کالاها و امکانات و پروژه هایی که دوست دارم راه بندازم ، بپردازم.
جالبه وقتی تصور میکنم که فلان کارو راه بندازم و یا فلان هزینه رو انجام بدم دقیقا آدم هایی که تجربه نزدیک به اون کار رو دارن سر راهم قرار میگیرن و اطلاعات خیلی خوب ودقیقی بهم می رسه. مثلا یه روز صبح داشتم به خرید یه باغ فکر میکردم با یه سری مشخصات(برای زمانی که پول کافی داشته باشم...) ،دقیقا دو ساعت بعد یکی از دوستان تماس گرفت و گفت که قصد فروش باغشو داره.جالبه باغش تو همون منطقه ایه که من تصورش رو میکردم برای خودم بخرم. و من قبلش اصلا خبر نداشتم که ایشون اونجا یه همچین ملکی رو داره...
ترسی که از هزینه ها داشتم (به خاطر باور های اشتباه )رو واقعا دیگه الان ندارم واینو مدیون تمرین ها و تکنیک های فوق العاده این بازی هستم.
خرید هایی که جدیدا برام اتفاق میافته بسیار نزدیک به مواردی هست که در دفترچه یاد داشت میکنم و تصورش رو میکردم.
سرعت رسیدن به خواسته هام خیلی زیاد شده خداروشکر.
قطعا یکی از تاثیرات مهمش روی ترید کردنم بوده که البته که خود استاد همیشه بهش اشاره میکنن و اونم عدد ذهنی هست و از زمانی که بازی رو استارت زدم اوضاع خیلی بهتر شده .(کنترل هیجان و احساسم نسبت به میزان سود و زیان )
بسیارممنون از استاد عزیز بابت معرفی این بازی .

mohamad5
05-19-2020, 21:08
سلام خدمت استادعزیز و کلیه دوستان عزیز
امروز روز 63 بازی فراوانی من است
برداشت من از این بازی این است که احساس می کنم که آرزو هام به من خیلی نزدیک شده اند خیلی
و یک حس خوبی همراهم هست قبلا خیلی چیزهای لوکسی که در محیط اطرافم بود هیچ وقت فکرشو نمی کردم که منم میتونم
اینها رو داشته باشم حتی یک جورایی برام غریبه بود اما انگار الان بدست آوردنش برام آسون و لذت بخش شده حتی تو خرید کردن چیزهایی که میخوام بخرم وسواس دارم و چند مدل دیگه رو هم نگاه میکنم و به دنبال خرید چیزهایی میرم که واقعا سلیقم اون رو بپسنده و در دنیای واقعی هم همینطور هست و خیلی نسبت به خرید جنس با کیفیت و لوکس حساسم
اما نکته مهم که فکر میکنم لازم هست با کلیه دوستان به اشتراک بگذارم اینه که ما باید در کنار بازی فراوانی تمرین تشکر وسپاسگذاری از عزیزانمون رو انجام بدیم
از خداوند عزیز و مهربان گرفته تا امام زمان(عج)تا همسر ,فرزند, پدر , مادررمون و همچنین استاد عزیزمون و همچنین پوریای عزیز و همه ی دوستان حاضر در این انجمن
من هر روز باتمام وجودم از خدا به به خاطر محبت هایی که به من عطا کرده و اینکه به من امروز 63/0000/000 میلیون عطا کرده با تمام حس و حالم از او تشکر میکنم
و خداوند در قران میفرماید :هر کس که خداوند را وکیل خودش بگیرد خداوند هیچوقت امید او را نا امید نمی کند
و یک موضوع دیگه اینکه اگه ما وارد یک بازی گروهی شویم و نسبت به اون بازی حس و حال و اشتیاق داشته باشیم حتی اگه خوب هم بازی نکنیم اما مربی و ناظر بازی سعی مینکند به ما امتیاز بدهد
در بازی فراوانی هم ناظر کاینات و خدا است وقتی که ما روی اعتبار کاینات چک میکشیم و پول خرج میکنیم کایِنات هم میگوید چرا من چکش رو پاس نکنم
و کایِنات هم ما را در جهت فراوانی نعمت و پول قرار میدهد
این دیدگاه من نسبت به بازی فراوانی هست
الهی با تمام وجودم شکر
تشکر از استاد عزیز
تشکر از دوست عزیز آقا پوریا (ایچی تریدر)
تشکر از همه دوستان عزیز در انجمن

mehdi esfandiari
05-20-2020, 06:01
سلام وقت بخیر
امروز روز 101 بازی فراوانی هستم، خداروشکر.
این بازی روی خیلی از ابعاد زندگیم تاثیر گذاشته، نتایج و تاثیراتی که روی من داشته :

احساس خیلی خوبی نسبت به پول پیدا کردم.
سعی میکنم وتمرین میکنم که بیشتر به فراوانی فکر کنم تا کمبود.
باعث شده که تمرین تجسم خلاق و واقعیت مجازی رو خیلی بیشتر انجام بدم و شفاف تر همه چیز رو تصور کنم.
نظم خیلی خوبی به برنامه های روزانه داده.چون مجبورم میکنه بخشی از تایم روزانه رو به جمع آوری اطلاعات راجع به علایقم ،کالاها و امکانات و پروژه هایی که دوست دارم راه بندازم ، بپردازم.
جالبه وقتی تصور میکنم که فلان کارو راه بندازم و یا فلان هزینه رو انجام بدم دقیقا آدم هایی که تجربه نزدیک به اون کار رو دارن سر راهم قرار میگیرن و اطلاعات خیلی خوب ودقیقی بهم می رسه. مثلا یه روز صبح داشتم به خرید یه باغ فکر میکردم با یه سری مشخصات(برای زمانی که پول کافی داشته باشم...) ،دقیقا دو ساعت بعد یکی از دوستان تماس گرفت و گفت که قصد فروش باغشو داره.جالبه باغش تو همون منطقه ایه که من تصورش رو میکردم برای خودم بخرم. و من قبلش اصلا خبر نداشتم که ایشون اونجا یه همچین ملکی رو داره...
ترسی که از هزینه ها داشتم (به خاطر باور های اشتباه )رو واقعا دیگه الان ندارم واینو مدیون تمرین ها و تکنیک های فوق العاده این بازی هستم.
خرید هایی که جدیدا برام اتفاق میافته بسیار نزدیک به مواردی هست که در دفترچه یاد داشت میکنم و تصورش رو میکردم.
سرعت رسیدن به خواسته هام خیلی زیاد شده خداروشکر.
قطعا یکی از تاثیرات مهمش روی ترید کردنم بوده که البته که خود استاد همیشه بهش اشاره میکنن و اونم عدد ذهنی هست و از زمانی که بازی رو استارت زدم اوضاع خیلی بهتر شده .(کنترل هیجان و احساسم نسبت به میزان سود و زیان )
بسیارممنون از استاد عزیز بابت معرفی این بازی .

سلام خدمت شما دوست گرامی
بنده هم واقعا همین اتفاقاتی که گفتید بارها در بازی فراوانی برام افتاد
مثلا بارها شده در این بازی چیزی خریدم و در واقعیت به اون رسیدم مثلا کسی بهم هدیه داد همون چیزی رو که میخواستم

mehdi esfandiari
05-29-2020, 16:06
سلام امروز روز90 بازی فراوانی هستم

aliflash
06-01-2020, 10:11
سلام، پوریا جان میشه یک بخشی از پول رو مثلا صرف رستوران گردی و از این نوع مخارج کرد یا فقط باید باهاش یک کالا خرید؟ یا مهم نیست و باید به هر نحوی فقط خرجش کرد؟
یا مثلا ما میتوانیم یک مسافرت رو آغاز کنیم و با علم این که در هر روز آینده نسبت به روز گذشته پول بیشتری داریم و پولمون رو اونجا خرج کنیم؟
ممنون

ichi.trader98
06-01-2020, 11:26
سلام، پوریا جان میشه یک بخشی از پول رو مثلا صرف رستوران گردی و از این نوع مخارج کرد یا فقط باید باهاش یک کالا خرید؟ یا مهم نیست و باید به هر نحوی فقط خرجش کرد؟
یا مثلا ما میتوانیم یک مسافرت رو آغاز کنیم و با علم این که در هر روز آینده نسبت به روز گذشته پول بیشتری داریم و پولمون رو اونجا خرج کنیم؟
ممنون

سلام بله میشه
تو پست های قبلی کلیات بازی رو توضیح دادم برای اقای اشکان پارسا، غیر اونا میتونید برای هر چیزی که میخواید خرج کنید

mohamad5
06-03-2020, 21:54
سلام خدمت دوستان عزیز
امروز روز 78 بود
الهی شکرت
فوران نعمت و فراوانی ثروت و شادی برای من جاریست
الهی شکرت
از خداوند برای همه دوستانم سلامتی و شادی و کثرت ثروت وپول را خواستارم
الهی شکرت

ehsanm65
06-04-2020, 16:07
سلام خدمت دوستان عزیز
امروز روز 78 بود
الهی شکرت
فوران نعمت و فراوانی ثروت و شادی برای من جاریست
الهی شکرت
از خداوند برای همه دوستانم سلامتی و شادی و کثرت ثروت وپول را خواستارم
الهی شکرت
محمد جان سلام وقتت بخیر
ماشالا به این همه انرژی مثبت...

Behnam.A
06-05-2020, 09:23
سلام به همه دوستان عزیزم.با تشکر از شما به خاطر این تاپیک و مطالب فوق العادتون.این اولین پست من در تاپیک فراوانی هست دوستان.
منم این بازیو خیلی وقته انجام میدم.حدود 5 ماه پیش که هنوز درآکادمی نبودم با بازی آشنا شدم و شروع کردم به انجام دادنش.بعد از 4بار که شکستو در این بازی تجربه کردم از ماه قبل دوباره شروع به بازی کردم و خداروشکر امروز روز 31 بودم.امیدوارم بدون تجربه ی شکست دوباره بتونم به روز 90 برسم.فقط ی سوال داشتم که دقیقا جوابش رو در جایی نتونستم پیدا کنم.اونم انتهای بازیه/دقیقا کی میتونیم بگیم من این بازیو تا آخر انجام دادم.؟

ichi.trader98
06-05-2020, 12:04
سلام به همه دوستان عزیزم.با تشکر از شما به خاطر این تاپیک و مطالب فوق العادتون.این اولین پست من در تاپیک فراوانی هست دوستان.
منم این بازیو خیلی وقته انجام میدم.حدود 5 ماه پیش که هنوز درآکادمی نبودم با بازی آشنا شدم و شروع کردم به انجام دادنش.بعد از 4بار که شکستو در این بازی تجربه کردم از ماه قبل دوباره شروع به بازی کردم و خداروشکر امروز روز 31 بودم.امیدوارم بدون تجربه ی شکست دوباره بتونم به روز 90 برسم.فقط ی سوال داشتم که دقیقا جوابش رو در جایی نتونستم پیدا کنم.اونم انتهای بازیه/دقیقا کی میتونیم بگیم من این بازیو تا آخر انجام دادم.؟

سلام
طبق گفته خانم استرهیکس بازی یک سال هست یعنی 365 روز
تا اون روز شما 70 میلیارد تومن ذهنی خرج کردید

Behnam.A
06-05-2020, 15:23
سلام
طبق گفته خانم استرهیکس بازی یک سال هست یعنی 365 روز
تا اون روز شما 70 میلیارد تومن ذهنی خرج کردید
خیلی ممنونم از راهنماییتون

mohamad5
06-07-2020, 07:00
محمد جان سلام وقتت بخیر
ماشالا به این همه انرژی مثبت...
ممنون احسان جان
باعث افتخاره که در چنین انجمنی هستم و دوستان خوبی چون شما رو دارم
الهی شکرت
قطعا و قطعا ما به صورت تصادفی در اینجا جمع نشدیم به نظر من این یک موهبتی از جانب خداست که به ما عطا شده
فکرشو بکن که هزاران تریدر در ایران هست که عضو این انجمن نیستند
هزاران هزار تریدر در سرتا سر دنیا وجود داره که باز هم عضو این انجمن نیست
پس این یک موقعیت عالی هست که خدا به من و شما و دوستان حاضر در انجمن عطا کرده
الهی شکر
و من تصمیم گرفتم از این نعمت ویزه ای که خداوند به من داده بیشترین استفاده رو کنم
آرزوی توفیق روز افزون برای دوست عزیزم احسان جان و کلیه دوستان عزیز در انجمن
محمد نیکدل

hamedhf
06-10-2020, 19:08
درود - من روز 91 هستم.

با اینکه یک ماه و نیم هست وارد انجمن پرایس اکشن شدم، اما 8ماه قبل با پیشنهاد یک دوست، بازی فراوانی رو شروع کرده بودم و بعد از بیش از حدود 15 بار خراب شدن روند بازی براثر فراموشی یک روزه، بناچار به این فکر کردم که "چطور میشه" یه راهی پیدا کرد که حتی یک روز هم این موضوع رو فراموش نکنم؟ پس یک چک لیست روزانه از هر کاری که باید و حتما" در اون روز انجام بدم تهیه کردم که باید آخر هر شب اون چک لیست تیک زده بشه، مطالعه، ورزش، تمرین های انجمن(که یک ماه و نیم هست به لیست اضافه شده)، کار و یکیش هم بازی فراوانی شد. خوب بلطف تهیه چک لیست مدون و متعهد بودن به چک کردن اون لیست و تیک زدنش 91 روز تا امروز مستمر انجام شده.. و این عادت شده که چک لیست همیشه همراهم باشه. یکی از خروجی های ملموس ِ این بازی خودتنظیمی برای ایجاد نظم هست. بهمراه سایر چیزها که باید ادامه داد تا کشف و درک بشن.
موفق باشید.

Shabani206
06-13-2020, 05:57
دروود بر دوستان گلم من تازه این انجم پیدا کردم و تاپیک رو دیدم از امروز میخام تمرین شروع کنم امیدوارم بتونم خوب پیش برم البته من کلا ذهن ثرتمندی داشتم از کودکی تا الان که 38 سالمه

mohamad5
06-18-2020, 10:12
سلام خدمت دوستان گلم
امروز روز 93 بازی فراوانی من است
دوست عزیزمون hamedhf به نکته بسیار خوبی اشاره کردند
حامد جان این موضوع دقیقا برای منم اتفاق افتاده اما متوجه شدم که برای انجام مستمر یک کار حتی ساده ما نیازمند یک برنامه منظم هستیم
و طبق گفته های استاد داشتن هدف و بعد از آن برنامه هدف به ما در رسیدن به اهدافمون کمک میکند
اما از هدف و برنامه هدف مهمتر چه چیزی میباشد و چه چیزی باعث میشود که یک فرد اقدام به تعیین هدف و برنامه هدف کند.
یا بهتر بگویم چه چیزی باعث میشود که در یک گروه مثلا ورزشی (ورزش تیر اندازی) تعدادی ورزش کار که دارای امکانات برابر و استاد مشترک هستند یک یا دو نفر به مسابقات نهایی و یا حتی المپیک راه پیدا میکند و یا حتی نفر اول مسابقات المپیک میشود.
در این باره فکر کنید و اگر مایل بودید به اشتراک بگذارید البته در جهت انجام بازی فراوانی
در هفته آینده به دوستان عزیزم خواهم گفت که چرا یک عده بازی فراوانی را انجام میدهند و بسیاری دیگر انجام نمیدهند

Hosseinbagheri
06-19-2020, 12:39
سلام وقت بخیر
یه سوال راجب بازی داشتم اینه که مثلا من یه موبایل میخرم 5 ملیون و میتونم مثلا چند روز بعدش موبایلو عوض کنم و مدل بالاتر بخرم ؟
مثلا پولم رسید به 30 ملیون یه موبایل بهتر بخرم ؟

ehsanm65
06-19-2020, 15:09
سلام وقت بخیر
یه سوال راجب بازی داشتم اینه که مثلا من یه موبایل میخرم 5 ملیون و میتونم مثلا چند روز بعدش موبایلو عوض کنم و مدل بالاتر بخرم ؟
مثلا پولم رسید به 30 ملیون یه موبایل بهتر بخرم ؟
سلام وقتتون بخیر
به نظر من بله میشه.چرا که نه.

hamedhf
06-20-2020, 16:40
سلام خدمت دوستان گلم
امروز روز 93 بازی فراوانی من است
دوست عزیزمون hamedhf به نکته بسیار خوبی اشاره کردند
حامد جان این موضوع دقیقا برای منم اتفاق افتاده اما متوجه شدم که برای انجام مستمر یک کار حتی ساده ما نیازمند یک برنامه منظم هستیم
و طبق گفته های استاد داشتن هدف و بعد از آن برنامه هدف به ما در رسیدن به اهدافمون کمک میکند
اما از هدف و برنامه هدف مهمتر چه چیزی میباشد و چه چیزی باعث میشود که یک فرد اقدام به تعیین هدف و برنامه هدف کند.
یا بهتر بگویم چه چیزی باعث میشود که در یک گروه مثلا ورزشی (ورزش تیر اندازی) تعدادی ورزش کار که دارای امکانات برابر و استاد مشترک هستند یک یا دو نفر به مسابقات نهایی و یا حتی المپیک راه پیدا میکند و یا حتی نفر اول مسابقات المپیک میشود.
در این باره فکر کنید و اگر مایل بودید به اشتراک بگذارید البته در جهت انجام بازی فراوانی
در هفته آینده به دوستان عزیزم خواهم گفت که چرا یک عده بازی فراوانی را انجام میدهند و بسیاری دیگر انجام نمیدهند
ممنون از توجه شما محمد جان، بنده به شخصه چند دریافت داشتم از این بازی، که یکیش رو عرض کردم، مورد دیگری که دریافتم اینه که شما وقتی هر روز واقعا" احساس میکنی که اون عدد رو داریش و باید همون روز خرجش کنی، از خرج کردنش لذت میبری پس باورپذیری این که این یه بازی نیست، این واقعا" داره انجام میشه، اگه مثلا" دوست ما میخواد گوشیش رو عوض کنه میره مثلا" سایتهای فروش اینترنتی رو چک میکنه و گوشی مورد دلخواهش رو مقایسه میکنه و انتخاب میکنه داره واقعا" اتفاق میوفته، پس باور اینکه داره واقعا" اون کار رو انجام میده و بازی نمیکنه، احساس واقعی بودن حساب و واقعی بودن پولی که داری و واقعی بودن تمام کارهایی که برای هزینه کردنش میکنی بهت انگیزه و لذت انجام اونکار رو میده، پس انگیزه و احساس خوب و لذت بردن از انجام کار هم باعث تداوم در پیگیری اون کار میشه.
ممنون.

Hosseinbagheri
06-21-2020, 11:42
ممنون از توجه شما محمد جان، بنده به شخصه چند دریافت داشتم از این بازی، که یکیش رو عرض کردم، مورد دیگری که دریافتم اینه که شما وقتی هر روز واقعا" احساس میکنی که اون عدد رو داریش و باید همون روز خرجش کنی، از خرج کردنش لذت میبری پس باورپذیری این که این یه بازی نیست، این واقعا" داره انجام میشه، اگه مثلا" دوست ما میخواد گوشیش رو عوض کنه میره مثلا" سایتهای فروش اینترنتی رو چک میکنه و گوشی مورد دلخواهش رو مقایسه میکنه و انتخاب میکنه داره واقعا" اتفاق میوفته، پس باور اینکه داره واقعا" اون کار رو انجام میده و بازی نمیکنه، احساس واقعی بودن حساب و واقعی بودن پولی که داری و واقعی بودن تمام کارهایی که برای هزینه کردنش میکنی بهت انگیزه و لذت انجام اونکار رو میده، پس انگیزه و احساس خوب و لذت بردن از انجام کار هم باعث تداوم در پیگیری اون کار میشه.
ممنون.

سلام حامد جان
چک لیستی که معرفی کردید عالی بود برا من چون باعث میشه تمام طول روز فکرم درگیرش باشه
فقط بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد و نمیرسم تمام کارهایی که در چک لیست مشخص کردم انجام بدم
من خودمو جریمه میکنم و روز بعد تایم بیشتر و تمرینات بیشتر میذارم
ایا راه حلی برای این موضوع سراغ دارید ؟ ممنون

hamedhf
06-21-2020, 15:04
سلام حامد جان
چک لیستی که معرفی کردید عالی بود برا من چون باعث میشه تمام طول روز فکرم درگیرش باشه
فقط بعضی وقت ها مشکلاتی پیش میاد و نمیرسم تمام کارهایی که در چک لیست مشخص کردم انجام بدم

سلام حسین عزیز راستش بنظرم شاید نشه هر رو همه ی کارها رو روتین انجام داد، چیزی که میدونم و به ذهنم میرسه که بتونم به شما هم بگم اینه که، اول با توجه به مدیریت زمان، اولویت بندی کارهاست، از اهمیت بسیار بالا تا پایین با توجه به اهداف هست. بطور مثال من 4 تا هدف خیلی مهم دارم، مثال میزنم: ورزش، بخاطر سلامتی خیلی برام مهمه، موفقیت در فارکس، زبان انگلیسی، شغل فعلی من، وقت گذروندن با خانواده ، مطالعه ، هم زمان هم دارم ادامه تحصیل هم میدم مثلا..و و..و.. بنظر نمیرسه بشه همه ی اینکارها رو هر روز مستمر انجام داد مگر اینکه واقعا" شغلم نظم واقعی داشته باشه، مشکلی در خانواده پیش نیاد، و..و.. پس چکار کنم برسم؟ همه شو انجام بدم؟ فکر کنم نشه هر روز همه رو انجام داد.. خوب تنها راه اولویت بندی و وزن دهی به اهداف هست، و اونها رو به ترتیب اولویت و وزنشون تو چک لیست چیدمان کردن، اگه تو چک لیستم 5 مورد نوشتم و مدیریت زمان روزانه ام رو بررسی کردم و برای هر مورد زمانی مشخص در نظر گرفتم، مثلا" 3 مورد اول از درجه اهمیت بسیار بسیار بالایی برام برخوردار هست، اون سه ردیف اول و که اهمیت وزنی بیشتری دارند رو حتما" و حتما" باید هر روز انجام بدم، 1- پولی رو که هر روز بحسابم واریز میشه باید براش یعه فکری بکنم و بنویسم در دفترچم.2-تمرین های آکادمیمو انجام بدم 3- اگه شد 20 دقیقه ورزشمم انجام بدم. .. 4 و 5 وزنشون کمتره نشد هم تو هفته حداقل 2 بار براشون وقت بزارم راضیم میکنه.
بنظرم نمیشه خودم رو تحت فشار بزارم برای انجام همه موارد پس چک لیست روزانه ام رو سبک میکنم .. اونایی که حتما" باید در روز انجام بدم وگرنه اگه انجام ندم ناراحتم میکنه اعصابم بهم میریزه و اذیت میشم. اونارو انجام میدم ..و ..درجه کم اهمیت تر رو میزارم هفتگی انجام میدم.

خوب اینطوری باید با اولویت بندی و زمان آزادمون خودمون چک لیستمون رو با سعی و خطا بعد از یه مدت سبکش کنیم. من چک لیست روزانه ام رو سبک کردم. و تبدیلش کردم به دو تا چک لیست شاید هم بعدا" بشه 3 تا چک لیست.
چک لیست روزانه: شامل کارهای فوق مهم در مسیر اهداف بزرگ
چک لیست هفتگی: شامل کارهای مهم با درجه ی سبکتر از قبلیا که کافیه در هفته مثلا" دو یا سه بار انجام بدم من رو راضی میکنه، مثلا" ورزش رو از روزانه انتقال دادم به هفتگی.
چک لیست ماهانه: شامل کارهایی که میشه در ماه یک یا دوبار بهشون رسید که فراموش نشن.

پس نتیجه گیری من سبک کردن هرچه بیشتر چک لیست روزانه است، طوری که فقط نهایتا" 3 تا 5 مورد توش بزاری که واقعا" برایت حیاتی هستند که هر روز انجام بدی، حتی شده نیم ساعت.
درمورد جریمه که فرمودی، من میانگین زمانِ مفید رو در ماه محاسبه میکنم و خودم رو کنترل میکنم که زمان مناسب بیشتری بزارم. اما مهم اولویت بندی و حذف غیر مهم هاست تا برای مهم ها جا باز بشه.
خوب این هم بگم بقول یکی از اساتید خوبم در دانشگاه که میگفت شما برای بدست آوردن بعضی چیزها، که خیلی مهم هستند، بعضی وقتها ناچارید از بعضی چیزای دیگه که اوناروهم دوست دارید بگذرید. میخوام بگم میشه نگذشت فقط میشه به تعویق انداخت چاره ای نیست.

زیاده گویی شد. امیدوارم مفید گفته باشم.
ممنون

Hosseinbagheri
06-21-2020, 20:02
سلام حسین عزیز راستش بنظرم شاید نشه هر رو همه ی کارها رو روتین انجام داد، چیزی که میدونم و به ذهنم میرسه که بتونم به شما هم بگم اینه که، اول با توجه به مدیریت زمان، اولویت بندی کارهاست، از اهمیت بسیار بالا تا پایین با توجه به اهداف هست. بطور مثال من 4 تا هدف خیلی مهم دارم، مثال میزنم: ورزش، بخاطر سلامتی خیلی برام مهمه، موفقیت در فارکس، زبان انگلیسی، شغل فعلی من، وقت گذروندن با خانواده ، مطالعه ، هم زمان هم دارم ادامه تحصیل هم میدم مثلا..و و..و.. بنظر نمیرسه بشه همه ی اینکارها رو هر روز مستمر انجام داد مگر اینکه واقعا" شغلم نظم واقعی داشته باشه، مشکلی در خانواده پیش نیاد، و..و.. پس چکار کنم برسم؟ همه شو انجام بدم؟ فکر کنم نشه هر روز همه رو انجام داد.. خوب تنها راه اولویت بندی و وزن دهی به اهداف هست، و اونها رو به ترتیب اولویت و وزنشون تو چک لیست چیدمان کردن، اگه تو چک لیستم 5 مورد نوشتم و مدیریت زمان روزانه ام رو بررسی کردم و برای هر مورد زمانی مشخص در نظر گرفتم، مثلا" 3 مورد اول از درجه اهمیت بسیار بسیار بالایی برام برخوردار هست، اون سه ردیف اول و که اهمیت وزنی بیشتری دارند رو حتما" و حتما" باید هر روز انجام بدم، 1- پولی رو که هر روز بحسابم واریز میشه باید براش یعه فکری بکنم و بنویسم در دفترچم.2-تمرین های آکادمیمو انجام بدم 3- اگه شد 20 دقیقه ورزشمم انجام بدم. .. 4 و 5 وزنشون کمتره نشد هم تو هفته حداقل 2 بار براشون وقت بزارم راضیم میکنه.
بنظرم نمیشه خودم رو تحت فشار بزارم برای انجام همه موارد پس چک لیست روزانه ام رو سبک میکنم .. اونایی که حتما" باید در روز انجام بدم وگرنه اگه انجام ندم ناراحتم میکنه اعصابم بهم میریزه و اذیت میشم. اونارو انجام میدم ..و ..درجه کم اهمیت تر رو میزارم هفتگی انجام میدم.

خوب اینطوری باید با اولویت بندی و زمان آزادمون خودمون چک لیستمون رو با سعی و خطا بعد از یه مدت سبکش کنیم. من چک لیست روزانه ام رو سبک کردم. و تبدیلش کردم به دو تا چک لیست شاید هم بعدا" بشه 3 تا چک لیست.
چک لیست روزانه: شامل کارهای فوق مهم در مسیر اهداف بزرگ
چک لیست هفتگی: شامل کارهای مهم با درجه ی سبکتر از قبلیا که کافیه در هفته مثلا" دو یا سه بار انجام بدم من رو راضی میکنه، مثلا" ورزش رو از روزانه انتقال دادم به هفتگی.
چک لیست ماهانه: شامل کارهایی که میشه در ماه یک یا دوبار بهشون رسید که فراموش نشن.

پس نتیجه گیری من سبک کردن هرچه بیشتر چک لیست روزانه است، طوری که فقط نهایتا" 3 مورد توش بزاری که واقعا" برایت حیاتی هستند که هر روز انجام بدی، حتی شده نیم ساعت.
درمورد جریمه که فرمودی، من میانگین زمانِ مفید رو در ماه محاسبه میکنم و خودم رو کنترل میکنم که زمان مناسب بیشتری بزارم. اما مهم اولویت بندی و حذف غیر مهم هاست تا برای مهم ها جا باز بشه.
خوب این هم بگم بقول یکی از اساتید خوبم در دانشگاه که میگفت شما برای بدست آوردن بعضی چیزها، که خیلی مهم هستند، بعضی وقتها ناچارید از بعضی چیزای دیگه که اوناروهم دوست دارید بگذرید. میخوام بگم میشه نگذشت فقط میشه به تعویق انداخت چاره ای نیست.

زیاده گویی شد. امیدوارم مفید گفته باشم.
ممنون

سلام و درود
ممنون ب خاطر توضیحات بسیار اموزنده بود
من چک لیستم شامل 3 یا 4 مورد هست که مربوط به تمرینات و دیدن فایل و مطالعه هست بیشتر
ولی فک میکنم اشتباهمو فهمیدم و اینه که برا هر کدوم تایم یا حجم زیادی رو در نظر گرفتم برا همین بعضی روز ها میرسم و کامل انجام میدم و بعضی روز ها اصلا نمیرسم
ممنون

behrouz57
06-25-2020, 17:49
سلام به همه دوستان
تشکر میکنم از آقا پوریا عزیز
بنده روز هفتادم هستم و احساس میکنم باید دوباره انجامش بدم چون من با 100 میلیون شروع کردم و روزی 50 میلیون بهش اضافه میکردم،اصلا حس بدی ندارم و هر روز دارم خرجش میکنم،الان به جایی رسیدم که یه خط در میون دارم زندانی هارو آزاد میکنم:d
خلاصه نمیدونم درست پیش رفتم یا نه؟بنظر شما از اول شروع کنم یا این 20 روزو هم تموم کنم و بعد 90 روز دوباره از اول با مبلغی که اعلام شد شروع کنم؟

OMID.
06-25-2020, 18:24
سلام به همه دوستان
تشکر میکنم از آقا پوریا عزیز
بنده روز هفتادم هستم و احساس میکنم باید دوباره انجامش بدم چون من با 100 میلیون شروع کردم و روزی 50 میلیون بهش اضافه میکردم،اصلا حس بدی ندارم و هر روز دارم خرجش میکنم،الان به جایی رسیدم که یه خط در میون دارم زندانی هارو آزاد میکنم:d
خلاصه نمیدونم درست پیش رفتم یا نه؟بنظر شما از اول شروع کنم یا این 20 روزو هم تموم کنم و بعد 90 روز دوباره از اول با مبلغی که اعلام شد شروع کنم؟

سلام بهروز

اون زندانی ها رو خوب اومدی

behrouz57
06-25-2020, 18:42
سلام بهروز

اون زندانی ها رو خوب اومدی
فدات بشم امید جان،دیگه حد اقل کاریه که ازم بر میاد

mohamad5
06-28-2020, 08:11
ممنون.
سلام خدمت دوست عزیز و باصفا حامد جان
من فکر میکنم برنامه های کاری ما شبیه به هم باشه باعث افتخاره
منم وقتی که میخوام خرید کنم دقیقا از همه جا قیمت میگیرم و دقیقا یک حسی رو دارم که انگار در دنیای واقعی میخوام خرید کنم
و این حس عالی هست

mohamad5
06-28-2020, 08:45
سلام حامد جان
سلام به دوست و برادر عزیز حسین جان
نظرم رو در مورد دو تا از پست های شما میگم امیدوارم مفید باشه
حسین جان منم بعضی از وسایلی که خریدم با این که خیلی پیگیر بودم که جنس خوب بخرم بازم متوجه شدم بهتراز اون هم بوده
به همین خاطر تصمیم گرفتم این بازی رو با همون چیزهایی که خریدم ادامه بدم تا 6 ماه و بعد از 6 ماه دوباره شروع میکنم از اول اما خواسته هام رو منظم تر و هدف مند تر میکنم چون قرار واقعا در آینده اون ها خرید کنم
موضوع دیگه حسین جان گفتی که من خودمو جریمه میکنم و روز بعد تایم بیشتری میزارم
یک زمانی منم همین طور بودم و خودمو زیاد تنبه میکردم و بعد یواش یواش از خودم خسته شدم تا اینکه چند تا کلیپ روانشناسی دیدم و متوجه اشتباهم شدم
و شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و همش به کارمندت دستور میدی باید این کار رو بکنی اگر نکنی جریمه و باز هم جریمه و اون کارمند یک روز دیگه خسته میشه و خوب کار نمیکنه
حالا شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و اون کارمند داره کار میکنه اما نمیتونه همه کارهایی که شما گفتی رو در یک روز انجام بده بهترین کار اینه که کارها شو کمتر کنی تا برسی به خواستن کارهایی که در توانش هست
در اون موقع تشویق ها شروع میشه انجام هر کار یک تشویق
به طور مثال من وقتی برنامه روزانه ام رو انجام میدم هر مورد رو که با موفقیت انجام میدم جلوی اون مینویسم آفرین من به تو افتخار میکنم میدونم تو عالی هستی
خوب من اگر یک کارمند باشم که مدیرم این گونه به من افتخار کنه باعث میشه که فردا کارهای محول شده روخیلی بهتر انجام بدم و از انجام اون هم لذت ببرم
امیدوارم مفید باشه
همه بجه های انجمن رو با تمام وجود دوست دارم و به اونها افتخار میکنم

mohamad5
06-28-2020, 09:17
روز 103 از بازی فراوانی
من در مسیر عشق و ثروت هستم
به خدا ایمان و اعتقاد دارم که بهترین ها را برایم میخواهد
خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

hamedhf
06-28-2020, 12:04
حسین جان منم بعضی از وسایلی که خریدم با این که خیلی پیگیر بودم که جنس خوب بخرم بازم متوجه شدم بهتراز اون هم بوده
به همین خاطر تصمیم گرفتم این بازی رو با همون چیزهایی که خریدم ادامه بدم تا 6 ماه و بعد از 6 ماه دوباره شروع میکنم از اول اما خواسته هام رو منظم تر و هدف مند تر میکنم چون قرار واقعا در آینده اون ها خرید کنم
یک زمانی منم همین طور بودم و خودمو زیاد تنبه میکردم و بعد یواش یواش از خودم خسته شدم تا اینکه چند تا کلیپ روانشناسی دیدم و متوجه اشتباهم شدم
و شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و همش به کارمندت دستور میدی باید این کار رو بکنی اگر نکنی جریمه و باز هم جریمه و اون کارمند یک روز دیگه خسته میشه و خوب کار نمیکنه
حالا شما فکر کن یک مدیر هستی که یک کارمند داری و اون کارمند داره کار میکنه اما نمیتونه همه کارهایی که شما گفتی رو در یک روز انجام بده بهترین کار اینه که کارها شو کمتر کنی تا برسی به خواستن کارهایی که در توانش هست
به طور مثال من وقتی برنامه روزانه ام رو انجام میدم هر مورد رو که با موفقیت انجام میدم جلوی اون مینویسم آفرین من به تو افتخار میکنم میدونم تو عالی هستی
خوب من اگر یک کارمند باشم که مدیرم این گونه به من افتخار کنه باعث میشه که فردا کارهای محول شده روخیلی بهتر انجام بدم و از انجام اون هم لذت ببرم
امیدوارم مفید باشه
درود بر شما، عالی بود.

Hosseinbagheri
06-29-2020, 18:51
امیدوارم مفید باشه

سلام محمد جان
کاملا درست میگید و به این حرفتون رسیدم
چون هر بار ذهنیتم این بود زودتر تمریناتی رو که مشخص کردم انجام بدم و تمومش کنم و خلاص
خودم اجبار میکردم تا فلان فصل از کتاب رو در فلان روز بخونم بعدش وقتی میخواستم شروع کنم به جای فکر کردن به کلمات کتاب و یاد گرفتن تمام فکرم این بود که کی تموم میشه برم سراغ کار بعدی
متوجه شدم یک جای کار ایراد داره
من تمرین میکنم چیزی یاد بگیرم نه اینکه صرفا اسمش تمرین باشه و بگم فقط تمرین کردم , چیزی یاد بگیرم یا نه مهم نیست دگ
خداروشکر چندروزی هست دارم روی خودم کار میکنم که این اجبار رو به لذت تبدیل کنم
اگر تمرین میکنم با این دید که دارم لذت میبرم به تمرین نگاه کنم و سعی کنم یاد بگیرم
متشکرم دوست خوبم

Behnam.A
06-30-2020, 08:31
سلام به همه دوستان عزیزم.خدارو شکر امروز برای اولین بار تونستم روز 55 این بازیو پشت سر بزارم و مهم ترین دلیلش هم بنظر منظم کردن امورات روزانم بوده.ممنون از همه.امیدوارم موفق باشین
.من باور دارم که خداوند به زندگی هممون برکت میده

mohamad5
07-05-2020, 13:55
سلام به همه دوستان عزیز
روز 110 بازی فراوانی
بارانی از ثروت و فراوانی بر زندگی ام جاری است
من افکارم را تغییر میدهم و مثبت اندیشی عادت من است
خدایا من و دوستانم را در مسیر شادی و فراوانی نعمت و گشودن درهای علم یاری کن
خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

master_amin
07-08-2020, 16:30
با سلام خدمت همه دوستان
امروز 93 روز از بازی فروانی ثروت گذشت جالب اینجاست بعد از 5 بار بین 60 تا 70 روز که بازی رو انجام میدادم اتفاقی می افتاد که مجبور میشدم از روز اول شروع کنم بعد از یک ماه این بار به خودم تعهد دادم و نوشتم هرجور شده این بازی رو باید تا روز آخر انجام بدم . یک ماه بعد از اینکه به خودم تعهد دادم ، با آکادمی جناب امینو آشنا شدم و در دوره پرایس اکشن شرکت کردم جالبه بعد از چند روز متوجه شدم یک تاپیک مخصوص بازی فراوانی در این انجمن ایجاد شده همین باعث شد که این رو ی نشانه ببینم و با احساس بهتری این بازی رو ادامه بدم
خدایا شکرت

majid_fx
07-12-2020, 15:38
سلام
یه سوالی دارم این بازی رو باید چند روز انجام بدیم؟

ichi.trader98
07-12-2020, 15:44
سلام
یه سوالی دارم این بازی رو باید چند روز انجام بدیم؟

سلام بازی برای یک سال هست یعنی 365 روز
ولی تا روز 90 انجام دادید تو این تاپیک اعلام کنید

Behnam.A
07-16-2020, 10:48
سلام به همه دوستان عزیز.امروز روز هفتادم بازی فراوانی روانجام دادم.گفتم حس خوبم رو باهاتون به اشتراک بزارم.خدارو شکر
امیدوارم همه دوستان موفق باشن و زندگی همه پراز برکت و رزق و روزی باشه

mostafatrader
07-17-2020, 10:04
سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
من 17 سالمه و الان درگیر شرایط کنکور هستم با اینکه می دونم هیچ اینده ای برام نخواهد داشت و منم مثل بقیه بیکار خواهم شد خیلی تلاش کردم که توی دوره پرایس اکشن شرکت کنم و هنوزم در تلاشم که پولش رو جور کنم می دنید که پدر و مادر ها معمولا برا این چیزا هزینه نمی دن ولی خب شرایط هم واقعا سخته در کل سعی میکنم و خودم تهیه میکنم ای دوره رو
حالا به نظر شما واقعا برای ورود به این دوره حتما باید شرایط مالی داشت؟چون خیلی ها می گن تا سرمایه نداشته باشی نباید وارد بشی ،من نه الان سرمایه دارم نه بعدا;) تنها سرمایه من همین پولیه که برای خرید دوره می زارم (اونم اگه بتونم جور کنم)
و از طرفی هم من خیلی مقید به مساعل شرعی هستم ( حتی سر ماجرای فارکس با کلی شرط شرعی تونستم وارد بشم )و از دوره هیچکس بدون اجازه استفاده نمی کنم
یشنهاد شما برای من چیه؟

sarsabz
07-18-2020, 17:41
سلام. اول اینکه چه موقعیت و سن خوبی، چه دوست خوبی.امم و اینکه اینکه چه نگاه بدی..شوخی کردم ;) رفیق جان خیلی برام محتمل هست که به امید خدا بعد از گذروندن درست دوره پرایس به تک به تک این باور های محدود کننده امروزت می خندی و ازشون عبور می کنی. پول بسار مهم و ارزشمنده. ولی به نظر من مهمتر فرصت اصولی و درست برای تفییر کردن هست.. این خیلی عالیه که شما به دلیل تقید مذهبی می خوای از راه درست به هدفت برسی. عالی. ولی دوره ای که مد نظرت هست به هیچ وجه محدود به فایل ها و آموزش های تکنیکال نیست. مجموعه ای از موضوعات بی نظیر و به هم پیوسته مثل انجمن. خانواده اکادمی، فایل های آموزشی، وبینار ها، هم یاری و رفاقت عمومی و... و در راس همه حضور قدرتمند و بسیار دلسوز جناب آمینو به عنوان یک معلم و استاد نایاب و درجه یک در حوزه فارکس هست. که مجموعا برای شما تحربه و فضایی رو میده که در صورت یک خواست عمیق و اراده ثوب می تونی لایه های مخنلف ذهن و زندگیت رو اون طور که دوست داری و شایستش هستی بسازی و رشد کنی. کم نیستن دوستانی که حتی پول خرید این دوره رو هم نداشتن. پس هر گز قدم اول رو انقدر با تردید و نا امیدانه بر ندار. اگر از الان خودت رو محدود به این رقم کنی چطور توقع داری خداوند مهربان چشم انداز بزرگتری برات طراحی کنه. ادعونی استجبلکم...بخوانید مرا تا اجابتتان کنم...پس وقتی داری از بزرگترین طلب می کنی خودت رو محدود نکن و محدود نبین که حرمت اون مهربان بزرگ رو نا خواسته زیر سوال نبریم خدای نا کرده... سرت رو درد نیارم. راه درست برامون فراهمه...باقیش دیکه به خود ما بر میگرده. تنها ضمانت هم همت و انعطاف پذیری خودمون در قبال تغییرات پیش روست.همه چی تو دستای خودمونه. و هر کسم مسول تصمیمات و آرزو های خودش. یه چیز مسلمه. باید برای رویا هامون وقت و ارزش قائل بشیم... تا انشا الله از طریق خودمون تحقق پیدا کنن.موفق و قوی باشی دوست

سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
من 17 سالمه و الان درگیر شرایط کنکور هستم با اینکه می دونم هیچ اینده ای برام نخواهد داشت و منم مثل بقیه بیکار خواهم شد خیلی تلاش کردم که توی دوره پرایس اکشن شرکت کنم و هنوزم در تلاشم که پولش رو جور کنم می دنید که پدر و مادر ها معمولا برا این چیزا هزینه نمی دن ولی خب شرایط هم واقعا سخته در کل سعی میکنم و خودم تهیه میکنم ای دوره رو
حالا به نظر شما واقعا برای ورود به این دوره حتما باید شرایط مالی داشت؟چون خیلی ها می گن تا سرمایه نداشته باشی نباید وارد بشی ،من نه الان سرمایه دارم نه بعداhttps://forum.academywave.com/images/smilies/wink.png (https://forum.academywave.com/images/smilies/wink.png) تنها سرمایه من همین پولیه که برای خرید دوره می زارم (اونم اگه بتونم جور کنم)
و از طرفی هم من خیلی مقید به مساعل شرعی هستم ( حتی سر ماجرای فارکس با کلی شرط شرعی تونستم وارد بشم )و از دوره هیچکس بدون اجازه استفاده نمی کنم
یشنهاد شما برای من چیه؟

Mohammad Jabbari
07-19-2020, 18:32
درود به استاد عزیز و همچنین همه دوستان جان

من امروز به امید خدا میخوام بازی فراوانی رو شروع کنم

همه نظرات قبلی رو مطالعه کردم ایشالا بتونیم در کنار هم موفق باشیم و جامعه ی خوبی رو بسازیم

اینم لینک کتاب صوتی خانم استر هیکس https://www.bestieideas.com/money-and-the-law-of-attraction-by-esther-hicks/

ارادتمند محمد جباری

mohamad5
07-20-2020, 06:59
سلام خدمت همه دوستان عزیز
روز 125 بازی فراوانی من است
امروز یک روز عالی برای من است و امیدوارم برای شما هم همینطور باشه
من ایمان دارم که خداوند خواسته که من میلیاردر شوم و این تلاش و کوشش و انجام تمرینات من است که باعث میشود با چه شیبی به هدف برسم
صبح یکی از روزهای سال 89 بانک صادرات شعبه طرقبه مشهد به من زنگ زد و گفت حسابی که باز کردید دچار مشکل شده باید دوباره تشریف بیارید و امضا کنید
من ناراحت شدم و گفتم میام و حساب رو کلا میبندم
طرف که رییس بانک بود گفت حالا شما تشریف بیاریید
صبح فرداش که رفتم چون نمیدونستم کی به من زنگ زده و می خواستم حسابم رو ببندم گفتم من نیکدل هستم کی به من زنگ زده
دقیقا یادمه همه کارمندا به من نگاه کردند و رییس بانک هم بلند شد و داشت میومد پیشم و من یکجورایی ترسیدم
رییس بانک دست داد و گفت شما برنده یک چیز خوبی شدید چه شیرینی به ما میدید منم گفتم شاید یک فرش ماشینی برنده شدم توقع دارید شما رو ببرم پدیده شاندیز(رستوران)
طرف خندید و گفت نه چیز خوبیه
گفتم اگر خوب بود همه کارمندا رو من میبرم به رستوران شاندیز و نهار هم شیشلیک مهمون من
طرف گفت شما برنده یک پزو پارس سال شدید
در ضمن حداقل حساب برای قرعه کشی باید 10000 تومان باشه که تو حساب شما در زمان قرعه کشی 2000 تومان بوده و ما برای اینکه این خودرو از شعبه ما حذف نشه سریعا 8000 تومان به حساب شما ریختیم اینم فیشش
باور کنید فکم افتاده بود و باورم نمیشد
ولی این یک واقعیت بود و از این اتفاقات برای من زیاد افتاده اگر خدا بخواهد زمین و زمان رو میدوزه تا شما رو بیاره بالا
فقط کافی شکر گذار خداوند در هر لحظه و هر مکانی باشیم
حظور ما در اینجا بی سبب نبوده
باران رحمت الهی هر لحظه در حال بارش هست و ما باشکر گذاری این باران رحمت و فراوانی را جذب میکنیم
خدا را سپاس عشقش را سپاس بودنش را سپاس مهربانیش را سپاس
امام زمان مهربانم (عج)را سپاس پدرم را سپاس مادرم را سپاس معلم خوبم را سپاس و دوستان عزیزم را سپاس

Behnam.A
07-21-2020, 09:48
سلام به همه دوستان.امروز روز 75 بود که من این بازیو انجام دادم.خدارو شکر میکنم وامیدوارم که همه خواسته باشن که زندگیشون پراز برکت و پر رزق و روزی باشه.

Moonlight
07-22-2020, 14:42
خیلی خیلی عالی بود و چقدر حس خوبی گرفتم از خوندن این برکت و ثروتی که به سمت شما جاری شده ، خیلی ممنون بابت اشتراک گذاری:o
خداروشکر میکنم و امیدوارم هر روز ثروت و شادی و سلامتی بیشتر و بیشتری وارد زندگی شما و ما و هر کسی که خودشو به روی این برکات باز میکنه بشه :o

majid_fx
07-23-2020, 15:27
سپاس

navidreza
07-24-2020, 13:51
سلام و عرض ادب
میشه راهنمایی بفرمایید این بازی رو از کجا میشه دانلود کرد . روی موبایل یا کامپیوتر . ممنون میشم

Hosseinbagheri
07-25-2020, 21:48
سلام و عرض ادب
میشه راهنمایی بفرمایید این بازی رو از کجا میشه دانلود کرد . روی موبایل یا کامپیوتر . ممنون میشم

سلام وقت بخیر
در کافه بازار یک اپلیکیشن بازی فراوانی هست که میتونید دانلود کنید.
اگر بر روی کاغذ این تمرین رو انجام بدین و خودتون بنویسید اثرگذاریش بیشتر و بهتره.

Mir Tohid
07-25-2020, 22:44
سلام وقت بخیر
در کافه بازار یک اپلیکیشن بازی فراوانی هست که میتونید دانلود کنید.
اگر بر روی کاغذ این تمرین رو انجام بدین و خودتون بنویسید اثرگذاریش بیشتر و بهتره.
سلام. دقیقا جناب باقری روی کاغذ انجام دادنش اثر بهتری داره.
روی گوشی و سیستم انجام دادنش برای من شد نتیجه اش 2 بار استاپ.
الانکه دفتر یاداشت میکنم و یه تقویم هم زدم دیوار و هر روز که انجام میدم روی اون روز تاریخ خط میکشم.
الان دو برابر روزهایی که استاپ میخوردم بازی رو پیش بردم.

راجب مطالعه هر روز یک ساعت. یه تقویم جدا برا هر یک ساعت زدم دیوار و هر بار بعد انجام دادنش روی تاریخ اون روز خط میکشم.
این مدل برا من نتیجه داده
و حتی برا بقیه کارهایی که دوس داشتم انجام بدم ولی تنبلی میکردم هی میگفتم فردا!

Hosseinbagheri
07-26-2020, 01:18
سلام. دقیقا جناب باقری روی کاغذ انجام دادنش اثر بهتری داره.
روی گوشی و سیستم انجام دادنش برای من شد نتیجه اش 2 بار استاپ.
الانکه دفتر یاداشت میکنم و یه تقویم هم زدم دیوار و هر روز که انجام میدم روی اون روز تاریخ خط میکشم.
الان دو برابر روزهایی که استاپ میخوردم بازی رو پیش بردم.

راجب مطالعه هر روز یک ساعت. یه تقویم جدا برا هر یک ساعت زدم دیوار و هر بار بعد انجام دادنش روی تاریخ اون روز خط میکشم.
این مدل برا من نتیجه داده
و حتی برا بقیه کارهایی که دوس داشتم انجام بدم ولی تنبلی میکردم هی میگفتم فردا!

سلام جناب میرتوحید عزیز
بسیار کار خوبی کردین چون اون تقویم همش بهت یاداوری میکنه که امروز باید چه کارهایی رو انجام بدی و تیکش رو بزنی و حس مسئولیت پذیری رو تقویت میکنه.
منم هم برا مطالعه و هم بازی فراوانی همچین کاریو انجام دادم و واقعا اولین بار تو زندگیم هست که اینقدر مسئولیت پذیر شدم و مرتب دارم انجامش میدم.

master_amin
07-26-2020, 10:31
کتاب:سایکو سیبرنتیک
اثر ماکسول مالتز
329 صفحه فارسی
تقدیم به کسانی که خواستار این کتاب بودند...
این کتاب درباره نحوه تصویرسازی ذهنی است که مقدمه موفقیت است
http://s12.picofile.com/file/8403973492/Maxwell_Maltz_PDF.pdf.html

Mir Tohid
07-26-2020, 11:09
کتاب:سایکو سیبرنتیک
اثر ماکسول مالتز
329 صفحه فارسی
تقدیم به کسانی که خواستار این کتاب بودند...
این کتاب درباره نحوه تصویرسازی ذهنی است که مقدمه موفقیت است
http://s12.picofile.com/file/8403973492/Maxwell_Maltz_PDF.pdf.html

سلام. ممنون دوست عزیز. تشکر بابت زحمتی که کشیدین

mehrdad
07-26-2020, 20:18
دوستان و رفقای گل سلام

واقعاً دمتون گرم چقدر انرژی مثبت ریخته تو این تاپیک
واقعاً لذت بردم از خواندن پست های دوستان

"دوستان خداوند با جماعت است" پس وقتی همچنین جمع انرژی مثبت اینجا هست که برای یکدیگر خیر میخوام، پس شک نکنید ان شاء الله روزهای خوبی در انتظار ماست.
من یکی دوست دارم تاپیک و دوباره بخونمم

بازم دمتون گرم. عالی ، عالی ، عالی

در ضمن روز 26 هستم :o
با تشکر
مهرداد

Behnam.A
07-28-2020, 08:45
سلام به همه فعالین تاپیک بازی فراونی.امروز به لطف خدا روز 82 این بازی رو پشت سرگزاشتم.خدارو شکر میکنم که تا امروز تونستم این بازی رو ادامه بدم.امیدوارم زندگی همه پر از برکت و سرشار از رزق و روزی باشه.

Moonlight
07-28-2020, 21:12
چقدر عالیه این کتاب ....
من برای چهارمین بار دارم میخونمش هر بار بهتر و بهتر میفهممش
رسیدن این کتاب به صورت فیزیکی برای من یه ماجرای خیلی لذت بخشی داره که دوست دارم باهاتون به اشتراک بذارمش ، یادمه 3 سال پیش درباره این کتاب توی یه کتاب دیگه ای که درباره روانشناسی ترید بود خوندم و خیلی علاقمند بودم که این کتاب رو به صورت فیزیکی و ترجمه داشته باشم ، با تمام وجودم خواستم که داشته باشمش و یه تلاشی هم کردم و سرچ هم کردم اما خب گیرم نیومد و من جز خواسته ی درونیم تلاش بیرونی نداشتم ، بعد از چند ماهی برای دیدن یکی از دوستانم که توی یک ارگان مربوط به وزات فرهنگ و ارشاد مشغول هست رفته بود و وقتی داشتم از جلو کتابخونه محل کارش رد میشد اسم کتاب رو دیدم و با دیدنش بشششدت ذوق زده شدم وادامه ماجرا .....
این طور شد که این کتاب بسیار عزیز دوست و همراه من شده و بشدت دوستش دارم :):):):):)
وقتی خواسته ای قلبی باشه و با تمام وجودت با اون خواسته هم فرکانس بشی لاجرم به حقیقت تبدیل میشه این یک قانونه :o

navidreza
07-29-2020, 13:13
سلام محدد ایا مقاله یا کتاب یا جزوه ای برای این بازی وجود داره . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Hosseinbagheri
07-29-2020, 15:24
سلام محدد ایا مقاله یا کتاب یا جزوه ای برای این بازی وجود داره . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام وقت بخیر
یک مقاله در مورد بازی فراوانی در وبلاگ سایت اکادمی هست که میتونید مطالعه کتید.
https://academywave.com/how-does-playing-a-lot-help-the-trader/

مطالب این تاپیک رو هم از پست اول مطالعه کنید.

شرح کامل بازی در کتاب بخواهید تا به شما داده شود امده است.
من این کتاب رو براتون اپلود کردم که میتونید دانلود و مطالعه کنید.
http://s13.picofile.com/file/8404262834/%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%AF_%D8%AA% D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D8%B4%D9%85%D8%A7_%D8%AF%D8%A7 %D8%AF%D9%87_%D8%B4%D9%88%D8%AF.pdf.html

با تشکر

(http://s13.picofile.com/file/8404262834/%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%AF_%D8%AA% D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D8%B4%D9%85%D8%A7_%D8%AF%D8%A7 %D8%AF%D9%87_%D8%B4%D9%88%D8%AF.pdf.html)

Behnam.A
07-30-2020, 08:28
سلام وقت بخیر
یک مقاله در مورد بازی فراوانی در وبلاگ سایت اکادمی هست که میتونید مطالعه کتید.
https://academywave.com/how-does-playing-a-lot-help-the-trader/

مطالب این تاپیک رو هم از پست اول مطالعه کنید.

شرح کامل بازی در کتاب بخواهید تا به شما داده شود امده است.
من این کتاب رو براتون اپلود کردم که میتونید دانلود و مطالعه کنید.
http://s13.picofile.com/file/8404262834/%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%AF_%D8%AA% D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D8%B4%D9%85%D8%A7_%D8%AF%D8%A7 %D8%AF%D9%87_%D8%B4%D9%88%D8%AF.pdf.html

با تشکر

(http://s13.picofile.com/file/8404262834/%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%AF_%D8%AA% D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D8%B4%D9%85%D8%A7_%D8%AF%D8%A7 %D8%AF%D9%87_%D8%B4%D9%88%D8%AF.pdf.html)
سلام آقا حسین عزیز
یکی کتاب فوق العاده با متن روان و قابل فهم.ممنون که این کتاب رو قرار دادین.
به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم این کتاب رو مطالعه کنن.
(روز84 بازی فراوانی)

navidreza
07-30-2020, 17:58
سلام
بسیار سپاسگزارم . خیلی بزرگواری فرمودید

mohamad5
08-02-2020, 06:43
امروز یک روز عالیست
حالم بسیار عالیست پروردگار مهربانم شکرت
روز 138 بازی فراوانی
شکرگذاری یعنی ثروت
آه وناله یعنی تهی دستی
هرگونه فکر ویا عمل منفی نسبت به پول براستی تهی دستی به بار می آورد
من فکر می کنم این بازی به نوعی در حال تغییر تفکرات ما نسبت به پول هست و وقتی که ما نسبت به پول حس و حال خوبی داشتیم این باعث انتقال به ضمیر ناخداگاه ما می شود و اون ضمیر هم از کائنات آن چه که ما را خوشحال کرده را در خواست میکند.
با تمام وجودم و عاشقانه از خداوند برای شما حس و حال عالی ثروت و روزهای عالی را درخواست میکنم
خدایا شکرت درهای علم را برایم گشودی
پروردگار مهربانم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

esmaeil3298
08-03-2020, 01:08
امروز یک روز عالیست
حالم بسیار عالیست پروردگار مهربانم شکرت
روز 138 بازی فراوانی
شکرگذاری یعنی ثروت
آه وناله یعنی تهی دستی
هرگونه فکر ویا عمل منفی نسبت به پول براستی تهی دستی به بار می آورد
من فکر می کنم این بازی به نوعی در حال تغییر تفکرات ما نسبت به پول هست و وقتی که ما نسبت به پول حس و حال خوبی داشتیم این باعث انتقال به ضمیر ناخداگاه ما می شود و اون ضمیر هم از کائنات آن چه که ما را خوشحال کرده را در خواست میکند.
با تمام وجودم و عاشقانه از خداوند برای شما حس و حال عالی ثروت و روزهای عالی را درخواست میکنم
خدایا شکرت درهای علم را برایم گشودی
پروردگار مهربانم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

عالی محمد جان
ایشالا حال دلت همیشه خوب باشه
من روز 41 ام هستم و تاثیراتش تو بورس ایران تا اینجا برام جالب بوده
دیگه سود 10 درصد و 20 درصد به هیچ عنوان برای خروج کفایت نمیکنه و اهدافم به مراتب بالاتر رفته و همینطور میزان انتظاراتم از خودم

Behnam.A
08-03-2020, 08:34
سلام به همگی.امروز روز 88 بود که بازی فراوانی رو انجام دادم.خداروشکر .امیدوارم زندگی همه عزیزان پراز روزی و برکت باشه.

Behnam.A
08-05-2020, 08:26
سلام وقت همگی بخیر.
خدارو شکر میکنم ازینکه بلاخره تونستم پشت سرهم به صورت دقیق و منظم 90 روز بازی فراوانی رو پشت سر هم انجام بدم.
یک سوال دارم اگر دوستان درجریان هستن ممنون میشم پاسخ بدن.
چطوری باید فایل مربوط به بازی فراوانی رو از استاد بگیرم؟
ممنون میشم اگر دوستان پاسخ بدن.

emprator
08-05-2020, 10:36
سلام.اقا بهنام.یه پی ام بدید به استاد براتون میفرسته
سلام وقت همگی بخیر.
خدارو شکر میکنم ازینکه بلاخره تونستم پشت سرهم به صورت دقیق و منظم 90 روز بازی فراوانی رو پشت سر هم انجام بدم.
یک سوال دارم اگر دوستان درجریان هستن ممنون میشم پاسخ بدن.
چطوری باید فایل مربوط به بازی فراوانی رو از استاد بگیرم؟
ممنون میشم اگر دوستان پاسخ بدن.

Behnam.A
08-05-2020, 15:56
سلام.اقا بهنام.یه پی ام بدید به استاد براتون میفرسته
سلام دوست عزیز.در انجمن بهشون باید پیام بدم یا در اسکایپ؟

mohamad1400
08-05-2020, 19:14
سلام دوستان وقتتون بخیر
یه تعداد از پست های تاپیک رو خوندم. خیلی مسئله ی جالبیه. من هم میخام شروع کنم
البته استارت این مسیله احساس میکنم برای من با کتاب (برتری خفیف) (جف اولسون) شروع شد. البته اون کتاب در مورد موفقیت شخصی و البته مالیه
الان هم اواسط کتاب (بیندیشید و ثروتمند شوید) هستم. یکی از تمرینات هر دو کتاب این بود که اهداف مالی و درامدیتون رو بنویسید و براش برنامه بریزید
الان هم چند روزه دوره ی پرایس اکشن و فراکتالی رو ثبت نام کردم و دارم روی خودم و باورهام کار میکنم. فایل اول دوره ی پرایس اکشن که وبینار عمومی هست و راجع به عادت ها هست رو دارم روزی دو بار میبینم
خوشحالم که عضوی از خانواده ی اکادمی ویو هستم
برای همتون سلامتی،آگاهی، آرماش و فراوانی رو خواستارم

Hosseinbagheri
08-05-2020, 21:06
سلام دوست عزیز.در انجمن بهشون باید پیام بدم یا در اسکایپ؟

سلام بهنام جان
در یکی از وبینار ها استاد گفتند که یک پیام خصوصی در انجمن بدید تا فایل رو در اختیارتون بذارم

Behnam.A
08-08-2020, 09:53
سلام بهنام جان
در یکی از وبینار ها استاد گفتند که یک پیام خصوصی در انجمن بدید تا فایل رو در اختیارتون بذارم
ممنون از پاسختون حسین عزیز.فرستادم براشون در انجمن :o

DjReza
08-08-2020, 10:34
سلامی گرم به دوستان عزیز
امروز روزه 35ام از این بازی هست که من دارم انجام میدم و احساس میکنم ذهنم داره به شدت مقاومت نشون میده چون داره افزایش ظرفیت پیدا میکنه.
از صبح که بیدار شدم همش با خودم این جمله رو تکرار میکنم بارها و بارها، "من 35 ملیون پول دارم" این باعث میشه که اون باور درست برای من شکل بگیره و احساس بسیار عالی و ثرمتندی رو داشته باشم
دیگه اگر توی خونه باشم بیرون برم سره کار باشم توی خیابون باشم هر جا که باشم مغز من دنبال یه چیزی میگرده که من نداشتم و بتونم با اون مقدار پول بخرمش، این خیلی عاااااالیه و حس خوبی داره
امیدوارم این حس خوب و ثروتمندی رو شماها هم داشته باشید که قطعا وقتی این خریدها نوشته بشه قسمتی از مغز به نام فعال کننده مشبک کاره خودش که جستجو کردن هست رو آغاز میکنه تا اون شیء رو برای ما فراهم کنه و به دید ما بیاره

شاه کلید قانون جذب توی دوتا کلمست : "حس خوب حس خوب حس خوب"
با توکل و اعتقاد راسخ به خدای یکتا با قدرت کامل پیش میریم به سوی هدفمون

با تشکر از همگی

Mir Tohid
08-08-2020, 10:59
سلام دوستان روز بخیر.

بعداز چندین بار استاپ خوردن توی بازی فراوانی که نهایتا میرسید به روز های 25 و 30 و 21 و 15 و 9! الان با استفاده از راه حلی تونستم
سقف های قبلی رو بشکنم ;) بدون توقف ادامه بدم بازی رو و برسم به روز 64 .
ابتدا شروع کار با دفتر و روی کاغذ بود ولی چیزی که اضافه کردم یه تقویم بود. اون رو زدم دیوار و هر روز که بازی انجام میدم روی اون روز خط میکشم، امیدوارم مفید باشه برا بقیه دوستان این تجربه.

29015

لینک مستند فیلم راز ( در رابطه با قانون جذب ) رو نمیدونستم باید کدوم انجمن قرار بدم، فک کنم جاش اینجا باشه. ادمین محترم اگر اشتباه بود بفرمایید ویرایش بشه. ممنون

https://jadoyebavar.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%B1%D8%A7%D8%B2/

Soroosham
08-11-2020, 10:46
واقعا عالی بود. من همیشه این موضوع توی ذهنم بود ولی نمیدونستم اسم هم داره و واقعا جالبه برام.:)
فیلم متری ۶ونیم هم اگر دیده باشید دقیقا نوید محمد زاده یک دیالوگ مرتبط با همین موضوع داره. دیالوگ دقیقش یادم نیست و امیدوارم اسپویل نکنم! ولی میگه تو ذهنت اندازه این عددا نیست تو اگه بهت میگقتم ۱۰۰ت ۲۰۰ت راضی میشدی ولی گفتم چند میلیارد دستو پات شل شد و نفهمیدی.
من دقیقا این و حس کردم. یک آدم کلاهبرداری یک پکیج و کانال سیگنال داشت که از کانال سیگنالش ماهی ۳۰۰میلیون در میاورد و اونجا اولین بار ماهی ۳۰۰میلیون برام باز شد. هدف بند مدت گذاشتم برای خودم توی ۱۰ سال آینده باید به ماهی ۱ میلیون دلار برسم. ولی مشکل اینجا بود ماهی ۱میلیون دلار برام بازنبود. با فارکس آشنا شدم و هرروز مشده بود حساب کردن و گفتن که اگه روزی ۳درصد هم تو این بازار سود کنم تو ۲ سال کمتر میرسم به ۱میلیون دلار!

چند ماه بعد هم با استاد و اینجا آشنا شدم. شاید همش قانون راز یا جذب باشه ولی هرچی و تو ذهنم قفلشو باز کردم و محدودیت هاشو تو ذهنم کشتم بهش رسیدم.

پس میشه و هممون میرسیم.

من خودم سعی میکنم که یک خرید بلند مدت بکنم. مثلا از ماه اول جت میخرم و ماه به ماه پولش و میدم!:d البته اگر بدهی نباشه این روش من.
ولی در حالت عادی میدونم تا یک میلیون دلار و حداقل چجوری خرج کنم. ولی در عمل حتما تلاش میکنم سخت نشه برام.

به نظرم بهترین راه اینه ارزش واقعی خودتون و بدونید و برای دیگران هم ارزش زیاد قائل باشید اونوقت هیچ عددی سد ذهنیتون نمیشه. از خرج کردنم نترسید. برمیگرده وقتی بلد باشید!

بازی فراوانی
جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر :)
روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
- خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
- این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
- توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
- هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
- باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
- پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید
- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
- اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
- اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید

Moonlight
08-12-2020, 14:36
سلام به همه ی شما دوستان عزیز
خواستم یه کار مفیدی که برای خودم موثر بوده رو بهتون بگم شاید شما هم دوست داشته باشید
من با خرید هایی که هر روز انجام دادم یک کلیپ ساختم ، تمامی اجناسی که خرید کردم رو با یک موزیکی که بهم انرژی میده میکس کردم و تقریبا هر روز بعد از بیدار شدن و هر شب بعد از پایان کارهام اون کلیپ رو تماشا میکنم و بشدت مفید هستش بهم یادآوری میکنه که چقدر قدرتمند هستم و اینا همگی اجناسی هستند که من دوست دارم و لازم دارم و در واقع خریدمشون :)
اگه دوست داشتید شما هم اینکارو بکنید
راستی:D از معجزات بازی فراوانی، تا حالا چند تا از اجناسی که وارد زندگیم شدن (کاملا اتفاقی) دقیقا همون چیزی بودن که من از قبل توی خرید های بازی فراوانی خریده بودمش :rolleyes:
خیلی هیجان انگیزه ، درسته کوچکترین*هاش هست ها ولی این نشونه خوبیه چون داره تکاملش طی میشه و به مرور زمان بقیه اش هم وارد میشه :o

oxin999
08-17-2020, 17:17
درود خدمت دوستان گرامی

جزییات انجام بازی فراوانی که دیروز به روز 90 ام رسید.

به طور میانگین روزانه 1 ساعت برای انتخاب و خرید به صورت اینترنتی زمان صرف بازی کردم.

تلاشم بار اول بی نتیجه بود ولی برای مرتبه دوم با تعهدی که نسبت به بازی ایجاد کردم بدون وقفه ادامه پیدا کرد.

نتیجه گیری :
تاثیر مادی : برای من بعد از تامین اکثر نیازهای اولیه این نتیجه رو داشت که رسیدن به آسایش و سطح رفاه مطلوب زندگی خیلی خارج از تصور و دست نیافتنی نیست و اینکه این رفاه و آسایش میتونه در همه ابعاد مختلف زندگی ایجاد بشه ، ابعاد گوناگونیکه در زندگی روزمره ما که معمولا همراه با کمبود پول هست شاید مهم به نظر نرسه و اصلا دیده نشه
تاثیر معنوی : این تجربه بود که هرچه جلوتر اومدم اطرافیانم و افراد نیازمند جامعه که به کمک نیازمند هستند و به طور معمول به خاطر گرفتاری هایی که داریم شاید زیاد به چشم نیان برام خیلی مهم تر شدند و حل کردن مشکلاتشان که به شدت وابسته به پول هست برای من خیلی لذت بخش تر شد و یه حس رضایت درونی رو ایجاد میکرد.

با سپاس فراوان از مجموعه ی آکادمی ویو و جناب امینو

mohamad1400
08-21-2020, 19:31
سلام دوستان وقتتون بخیر
من بالاخره شروع کردم. برای شروع مقاومت داشتم و هی به تاخیر مینداختم. ولی از درون احساس میکردم که به این پروسه نیاز دارم.
امروز روز پنجم هستم. شب سوم میخاستم دیگه ادامه ندم ولی یاد حرفای اینجا افتادم و ادامه دادم. چیزی که در مورد خودم فهمیدم اینه که من حتی یه مرحله از ظرفیت ذهنی عقبتر هستم. به این معنی که نیازهامو نادیده میگیرم یا اصلا اینطور وانمود میکنم که نیازی ندارم.
مزیتی که شروع این تمرین برا من داشت و ادامه دادنش قطعا بیشتر داره، اینه که من چشممو باز میکنم و میبینم که خیلی نیازها دارم. شاید تا به امروز به دلیل ناامیدی و .. فکر میکردم که در براورده کردنشون ناتوانم. اما تصمیم گرفتم که دیگه انکارشون نکنم.
اینکه 1 ساعت کمتر یا بیشتر هر روز وقت میذارم توی سایتهای خرید انلاین و میرم میگردم دنبال یکی از چیزهایی که نیاز دارم و چه بسا دوسش دارم در من انگیزه ی حرکت و پویایی ایجاد میکنه. و یه چیز جالب اینه که من تا حد زیادی باورم شده این تمرین. ینی کلی سر جزییات وقت میذارم که چیزی که دوست دارم رو بخرم. در اکانتم سبد خرید ساختم و با اضافه کردن موارد جدید موارد قبلی رو هم میبینم.
به امید روزی که هممون از سطح نیازای اولیه مادی گذر کنیم و سطح بالاتری از کیفیت و شادی و لذت رو با ایجاد معنا تجربه کنیم و چه بسا بتونیم به دیگران هم در طی این مسیر یاری بدیم

arashirani
08-23-2020, 10:52
بسیار عالی محمد جان

سلام دوستان وقتتون بخیر
من بالاخره شروع کردم. برای شروع مقاومت داشتم و هی به تاخیر مینداختم. ولی از درون احساس میکردم که به این پروسه نیاز دارم.
امروز روز پنجم هستم. شب سوم میخاستم دیگه ادامه ندم ولی یاد حرفای اینجا افتادم و ادامه دادم. چیزی که در مورد خودم فهمیدم اینه که من حتی یه مرحله از ظرفیت ذهنی عقبتر هستم. به این معنی که نیازهامو نادیده میگیرم یا اصلا اینطور وانمود میکنم که نیازی ندارم.
مزیتی که شروع این تمرین برا من داشت و ادامه دادنش قطعا بیشتر داره، اینه که من چشممو باز میکنم و میبینم که خیلی نیازها دارم. شاید تا به امروز به دلیل ناامیدی و .. فکر میکردم که در براورده کردنشون ناتوانم. اما تصمیم گرفتم که دیگه انکارشون نکنم.
اینکه 1 ساعت کمتر یا بیشتر هر روز وقت میذارم توی سایتهای خرید انلاین و میرم میگردم دنبال یکی از چیزهایی که نیاز دارم و چه بسا دوسش دارم در من انگیزه ی حرکت و پویایی ایجاد میکنه. و یه چیز جالب اینه که من تا حد زیادی باورم شده این تمرین. ینی کلی سر جزییات وقت میذارم که چیزی که دوست دارم رو بخرم. در اکانتم سبد خرید ساختم و با اضافه کردن موارد جدید کوارد قبلی رو هم میبینم.
به امید روزی که هممون از سطح نیازای اولیه مادی گذر کنیم و سطح بالاتری از کیفیت و شادی و لذت روایجاد معنا تجربه کنیم و چه بسا بتونیم به دیگران هم در طی این مسیر یاری بدیم

Hosseinbagheri
08-26-2020, 18:34
سلام دوستان وقت بخیر
امروز روز 49 تمرین فراوانی هستم . برای من تقریبا یک ماه طول کسید تا بتونم باخودم کنار بیام و این تمرین رو شروع کنم. بعد که شروع کردم فهمیدم که سخت ترین قسمت همین شروع کردن بود .
تا به امروز به لطف خدا هنوز استاپ نخوردم . چند روز قبل در طول روز فراموش کردم تمرین رو انجام بدم و شب در ترمینال نمیدونم چه اتفاقی افتاد یه دفه تمرین فراوانی اومد به ذهنم چک کردم دیدم انجام ندادم و همون لحظه دفتر رو باز کردم و تمرین رو انجام دادم. گاهی از این اتفاقات میفته و وقتی که فراموش میکنم یه اتفاقی در لحظه میفته و یاداوری میشه برام.
این مدت که بازی رو انجام میدم حس میکنم خیلی خوش شانس شدم و همش اتفاقات خوب برام میفته . بهم هدیه میرسه ، چیزایی که لازم دارم پولش جور میشه و ...

hiwa_1985
08-29-2020, 21:01
سلام خدمت دوستان عزیز و همچنین جناب ایچی تریدر بابت راه اندازی این تاپیک بسیار خوب ازتون تشکر میکنم .
من این بحث ظرفیت ذهنی رو به صورت عینی در ترید کردن تجربه کردم و وقتی بالانسم به 5000-6000 دلار میرسه خود بخود بهم میریزم و ضرر ده میشم .
امروز یک دفترچه کوچیک خریدم و میخوام بازی فراوانی رو شروع کنم ببینم تا چند روز میتونم ادامه بدم .

ashkan parsa
08-30-2020, 21:30
سلام وقت بخیر خدمت استاد و پوریا جان عزیز
یک مشکلی در بازی فراو.انی داشتم که هرکاری میکنم حل نمیشه.
کلا روی یک رنج از روزهای بازی فراوانی استاپ میکنم و میمونم بیشتر روزی که به انجام این بازی پرداختم 66 روز بوده که دیگ واقعا حسی به بازی نداشتم و خودم برگشتم به اول اما هرچی بعد از اون تلاش میکنم که حتی به اون عدد برسمم نمیشه نمیدونم چرا روی 20 الی 30 روز که میرسم یه چیزی میشه که یا یادم میره یا یک اتفاقی میوفته
ممنون میشم راهنمایی بفرماید از دوستان دیگ هم تشکر میکنم اگر راهکاری دارند راهنمایی کنند

kamanche
08-30-2020, 22:40
کلا روی یک رنج از روزهای بازی فراوانی استاپ میکنم و میمونم بیشتر روزی که به انجام این بازی پرداختم 66 روز بوده که دیگ واقعا حسی به بازی نداشتم و خودم برگشتم به اول اما هرچی بعد از اون تلاش میکنم که حتی به اون عدد برسمم نمیشه نمیدونم چرا روی 20 الی 30 روز که میرسم یه چیزی میشه که یا یادم میره یا یک اتفاقی میوفته
ممنون میشم راهنمایی بفرماید از دوستان دیگ هم تشکر میکنم اگر راهکاری دارند راهنمایی کنند
سلام اقا اشکان
منم مثل شما زیاد ریست میشم اما چند تا ترفند برای خودم درست کردم که ذهن بازیگوش یه کم رام تر بشه.
1-خریداتون تا اونجایی که امکان داره به آخر شب موکول نکنید.
2-یه تقویم دیواری گرفتم چسبوندم رو در یخچال یه خودکار هم دم دست گزاشتم هر روز که بازی رو انجام میدم یه ضربدر خوشکل رو اون تاریخ میکشم.
3-این یکی شاید خنده دار باشه ولی با یه خط دیگه مثل فرمت اس ام اس بانک قبل خواب به خودم اس ام اس واریزی به حساب میزنم حسش خوبه .بازی رو برام جذابتر میکنه.
4-یه کانال خصوصی تو تلگرام درست کردم اجناس خریداری شده رو با عکس و جزیات اونجا ثبت میکنم.
5-اخر سر جنس خریداری شده رو وارد دفتر میکنم.
6-در طول انجام بازی آهنگهای سابلیمینال مربوط به جذب فراوانی گوش میدم باعث میشه حسم هنگام بازی خوب باشه.
7-چک لیستم تو برنامه ریزی روزانه اکسل تیک میزنم.
8-اگه وقت داشته باشم برای واریزی فردا هم تو ذهنم نقشه میکشم.
شاد باشی پر پول

ashkan parsa
08-31-2020, 01:14
سلام اقا اشکان
منم مثل شما زیاد ریست میشم اما چند تا ترفند برای خودم درست کردم که ذهن بازیگوش یه کم رام تر بشه.
1-خریداتون تا اونجایی که امکان داره به آخر شب موکول نکنید.
2-یه تقویم دیواری گرفتم چسبوندم رو در یخچال یه خودکار هم دم دست گزاشتم هر روز که بازی رو انجام میدم یه ضربدر خوشکل رو اون تاریخ میکشم.
3-این یکی شاید خنده دار باشه ولی با یه خط دیگه مثل فرمت اس ام اس بانک قبل خواب به خودم اس ام اس واریزی به حساب میزنم حسش خوبه .بازی رو برام جذابتر میکنه.
4-یه کانال خصوصی تو تلگرام درست کردم اجناس خریداری شده رو با عکس و جزیات اونجا ثبت میکنم.
5-اخر سر جنس خریداری شده رو وارد دفتر میکنم.
6-در طول انجام بازی آهنگهای سابلیمینال مربوط به جذب فراوانی گوش میدم باعث میشه حسم هنگام بازی خوب باشه.
7-چک لیستم تو برنامه ریزی روزانه اکسل تیک میزنم.
8-اگه وقت داشته باشم برای واریزی فردا هم تو ذهنم نقشه میکشم.
شاد باشی پر پول
سلام وقتتون بخیر جناب کمانچه عزیز
واقعا عالی و ممنونم ازتون و واقعا لذت بخش بود برام کارهایی که در هنگام انجام بازی انجام میدهید لذت بردم و حتما انجام میدهم ممنون از شما :o

mehrdad
08-31-2020, 10:51

سلام جناب اشکان
من خریدهامو در دفترچه یادداشت می کنم و هم در اپلیکیشن ، دقیقاً راس ساعت 12 شب اپلیکیشن بهم اعلام میکنه که مبلغ ... به حساب واریز شذ و من تا زمانی که خرید خودمو داخل اون وارد نکنم Notification پاک نمیکنم . برای همین در کل روز یادم هست
چون زیاد گوشیمو چک میکنم.
به نظرم این بهترین راه بود برای من
با تشکر
مهرداد

AMIR_ELTON
08-31-2020, 12:23
تمرین روز بیست وچهارم
تمرین الگوهای ساید وی

34649
34650
34651
سلام هادی جان خدا قوت برادر .
فکر کنم پستت رو تو جای اشتباه قرار دادی. :D
سلامت و شاد و پیروز باشیم . :o

ashkan parsa
08-31-2020, 14:55
سلام جناب اشکان
من خریدهامو در دفترچه یادداشت می کنم و هم در اپلیکیشن ، دقیقاً راس ساعت 12 شب اپلیکیشن بهم اعلام میکنه که مبلغ ... به حساب واریز شذ و من تا زمانی که خرید خودمو داخل اون وارد نکنم Notification پاک نمیکنم . برای همین در کل روز یادم هست
چون زیاد گوشیمو چک میکنم.
به نظرم این بهترین راه بود برای من
با تشکر
مهرداد
سلام وقت بخیر جناب مهرداد عزیز
ممنونم ازتون عالی بود اسم اپلیکیشن رو لطف کنید ممنون میشم من ساعت کوک میکردم اما بعضی اوقات یادم میرفت اگر این اپلیکیشن خودش الارم بده عالیه باز هم ممنون

reiwa
08-31-2020, 15:06
درود بر دوستان عزیز و بزرگان آکادمی

روز ۱۷ بازی فراوانی

ehsanm65
08-31-2020, 23:43
ممنونم ازتون عالی بود اسم اپلیکیشن رو لطف کنید ممنون میشم من ساعت کوک میکردم اما بعضی اوقات یادم میرفت اگر این اپلیکیشن خودش الارم بده عالیه باز هم ممنون
اشکان جان سلام وقتت بخیر
اگر برات مقدوره تمام کارهاتو بصورت دستی انجام بده.از ذهن خودت کمک بگیر.به نظرم زمانی ما بازیرو فراموش نمیکنیم که اولویت ها و عادتهای جدید ذهنی برامون ایجاد بشه.

mehrdad
09-01-2020, 20:14

سلام اشکان جان
در نرم افزار بازار سرچ کن بازی فراوانی، آیکون بنفش رنگ داره
البته منم با نظر آقای احسان موافقم من خودم یادداشت میکنم. ولی این برای یاد آوری هست. من الان روز 63 هستم خیلی اگر بخوام از اول شروع کنم یه مقدار برام سخت میشه
اگر یادم بره شروع دوباره بازی برام حس خوشایندی نداره:d
با تشکر
مهرداد

Hosseinbagheri
09-01-2020, 20:29
سلام اشکان جان
در نرم افزار بازار سرچ کن بازی فراوانی، آیکون بنفش رنگ داره
البته منم با نظر آقای احسان موافقم من خودم یادداشت میکنم. ولی این برای یاد آوری هست. من الان روز 63 هستم خیلی اگر بخوام از اول شروع کنم یه مقدار برام سخت میشه
اگر یادم بره شروع دوباره بازی برام حس خوشایندی نداره:d
با تشکر
مهرداد

سلام وقت بخیر مهرداد عزیز
دقیقا برای من همین حس ناخوشایند هست که باعث شده تا به امروز استاپ نخورم.
فکر اینکه از اول بخوام تمرین رو شروع کنم واقعا عذابم میده . برای همین سعی میکنم به هیچ وجه استاپ نخورم

ichi.trader98
09-01-2020, 20:44
سلام به نظرم از اپلیکشین استفاده نکنید

میخواید بازی یادتون نره؟ یعنی شما در طول روز اصلا یادتون نیست که 10 میلیون دارید یکیو میخواید یادتون بندازه که به من بگو 10 میلیون دارم چی بخرم؟ بعد اخر شب تو یه ربع خرجش کنم : )))))

موقع تایپ یا استفاده از موبایل و کامیپوتر فقط 8 بخش از مغزتون درگیر میشه ولی وقتی رو کاغذ مینویسید 48 بخش از مغزتون درگیرش میشه. استاد هم بار ها تو وبینار های روانشناسی تاثیر نوشتن رو گفتن

اگه پای چارت هستید و مبینید یهو زمان میره و متوجه اش نمیشید یه راهکار داره که خودمم از این استفاده میکردم. یه خط زمانی مثلا 30 دقیقه جلو تر بندازید. کندلا که دقیقه به دقیقه میاد جلو وقتی به اون خط رسید یادتون میوفته که واس چی این خط رو گذاشتید . بعد یکم رو این بازی ذهنتون درگیر میکنید دوباره خط رو بندازید 30 کندل جلوتر : ))

صرفا یه پیشنهاد بود

ashkan parsa
09-01-2020, 23:11
سلام ممنونم از تمامی دوستان کاملا درست و عالی تشکر میکنم از همگی عزیزان
بله مینویسم بنده هم همیشه نوشتن که از قلم نمیوفته
من بیشتر به خاطر اینک در طول روز بعضی اوقات یکسری درگیری های ذهنی برام به وجود میاد و پاک یادم میرره که به امید خدا دیگ از امشب میکوبیم از اول میسازیم باز
با توجه به توصیه دوستان عزیز یک تقویم خریدم دیواری که بچسبونم بالای سیستمم روی دیوار که بالاش هم نوشتم بازی فراوانی که یادم بمونه

mehrdad
09-02-2020, 12:11
سلام وقت بخیر مهرداد عزیز
دقیقا برای من همین حس ناخوشایند هست که باعث شده تا به امروز استاپ نخورم.
فکر اینکه از اول بخوام تمرین رو شروع کنم واقعا عذابم میده . برای همین سعی میکنم به هیچ وجه استاپ نخورم

سلام به نظرم از اپلیکشین استفاده نکنید

میخواید بازی یادتون نره؟ یعنی شما در طول روز اصلا یادتون نیست که 10 میلیون دارید یکیو میخواید یادتون بندازه که به من بگو 10 میلیون دارم چی بخرم؟ بعد اخر شب تو یه ربع خرجش کنم : )))))

موقع تایپ یا استفاده از موبایل و کامیپوتر فقط 8 بخش از مغزتون درگیر میشه ولی وقتی رو کاغذ مینویسید 48 بخش از مغزتون درگیرش میشه. استاد هم بار ها تو وبینار های روانشناسی تاثیر نوشتن رو گفتن

اگه پای چارت هستید و مبینید یهو زمان میره و متوجه اش نمیشید یه راهکار داره که خودمم از این استفاده میکردم. یه خط زمانی مثلا 30 دقیقه جلو تر بندازید. کندلا که دقیقه به دقیقه میاد جلو وقتی به اون خط رسید یادتون میوفته که واس چی این خط رو گذاشتید . بعد یکم رو این بازی ذهنتون درگیر میکنید دوباره خط رو بندازید 30 کندل جلوتر : ))

صرفا یه پیشنهاد بود

حسین جان و پوریای عزیز ممنون از توجه شما و راهنمایی شما
مطالبی که فرمودید فوق العاده بود.
با تشکر
مهرداد

m@hdi
09-03-2020, 23:06
سلام دوستان
من قصد دارم این بازی رو شروع کنم. اما چنتا سوال دارم
1- اگه مثلا روز پنجم که قراره 5 میلیون تومان خرج کنیم چیزی که مد نظرمون هست ارزشش بیشتر از 5 میلیون باشه باید از خریدش صرفه نظر کرد؟ حتما باید سقفش 5 میلیون تومان باشه؟
2- ایا از پولی که قراره در روز خرج کنیم میتونیم بخشیش کمک کردن باشه؟
3- اگه مثلا روز 100 به هر دلیلی نتونستی 100 میلیون رو خرج کنی باید دوباره برگردی از روز اول؟

kamanche
09-03-2020, 23:37
سلام دوستان
من قصد دارم این بازی رو شروع کنم. اما چنتا سوال دارم
1- اگه مثلا روز پنجم که قراره 5 میلیون تومان خرج کنیم چیزی که مد نظرمون هست ارزشش بیشتر از 5 میلیون باشه باید از خریدش صرفه نظر کرد؟ حتما باید سقفش 5 میلیون تومان باشه؟
2- ایا از پولی که قراره در روز خرج کنیم میتونیم بخشیش کمک کردن باشه؟
3- اگه مثلا روز 100 به هر دلیلی نتونستی 100 میلیون رو خرج کنی باید دوباره برگردی از روز اول؟
سلام اقا مهدی
1-من خودم یه تلرانس 200 تومن برای خودم در نظر میگیرم مثلا قیمت کالا 5میلیون 200 هست هموم رند 5میلیون حساب میکنم.
2-پول نقد نمیتونید ببخشید مثلا برای امور خیریه پول نقد بدید. .اول باید با اون پول خرید کنید بعد جنس خرید شده رو میتونید هدیه بدید.ولی اولویت اینه که اول پول رو برای خودتون خرج کنید.
3-فرق نمیکنه چه روزی هستی حتی اگه روز 364 هم نتونی خرج کنی باید دوباره برگردی روز اول.
سپاس

m@hdi
09-03-2020, 23:55
سلام اقا مهدی
1-من خودم یه تلرانس 200 تومن برای خودم در نظر میگیرم مثلا قیمت کالا 5میلیون 200 هست هموم رند 5میلیون حساب میکنم.
2-پول نقد نمیتونید ببخشید مثلا برای امور خیریه پول نقد بدید. .اول باید با اون پول خرید کنید بعد جنس خرید شده رو میتونید هدیه بدید.ولی اولویت اینه که اول پول رو برای خودتون خرج کنید.
3-فرق نمیکنه چه روزی هستی حتی اگه روز 364 هم نتونی خرج کنی باید دوباره برگردی روز اول.
سپاس

ممنونم کمانچه جان
احساس میکنم اولش سخت باشه و یکم استرس زا باشه. چون پولی که قراره تو یک روز خرج کنی ندونی چی میخای بخری شاید سخت باشه اولش. فکر کنم این مورد برمیگرده به محدودیت ذهنمون . که ذهنمون عادت کرده به چیزای کوچیک.
یه سوال دیگه ام داشتم. میتونیم یه لیست خرید از قبل داشته باشیم و روی اونا تمرکز کنیم؟ چون من خیلی وقته یه لیست شخصی برای خودم تهیه کردم که همیشه بهشون فکر میکنم و سعی میکنم هر شب قبل خواب حس رسیدن بهشون رو در خودم بوجود بیارم.

kamanche
09-04-2020, 11:43
ممنونم کمانچه جان
احساس میکنم اولش سخت باشه و یکم استرس زا باشه. چون پولی که قراره تو یک روز خرج کنی ندونی چی میخای بخری شاید سخت باشه اولش. فکر کنم این مورد برمیگرده به محدودیت ذهنمون . که ذهنمون عادت کرده به چیزای کوچیک.
یه سوال دیگه ام داشتم. میتونیم یه لیست خرید از قبل داشته باشیم و روی اونا تمرکز کنیم؟ چون من خیلی وقته یه لیست شخصی برای خودم تهیه کردم که همیشه بهشون فکر میکنم و سعی میکنم هر شب قبل خواب حس رسیدن بهشون رو در خودم بوجود بیارم.
به نظر من نباید به این بازی به مفهوم کلی بازی که درش برنده و بازنده وجود داره نگاه کرد چون ذهنیت ما از بازنده بودن فراری هست و تمام طرفند هاشو بکار میگیره که بازی رو عقب بندازه یا به طور منطقی شما رو متقاعد کنه که این کار بیفایده است.
این فکر که این کار بیفایده هست.وقتت تلف نکن. حالا باشه برای بعد ،وقتی به بازی فکر میکنید یا قصد انجامش داریم به ذهنمون میاد. در هر صورت همه مون یه مقاومتهای ذهنی در رابطه با پول داریم فلسفه این بازی شناسایی این عدد مقاومت ذهنی و عبور از اون تو مرحله بعدیه .پس تو ماههای اول ریست شدن برای چند بار طبیعیه و در واقع رو هر روزی استاپ خوردید اون عدد مقاومت ذهنی شماست .
مهمترین مسئله تو این بازی داشتن حس خوب در هنگام بازیه و اینکه مثل پول واقعی که میخواید خرج کنید باهاش برخورد کنید .مثلا من یه کالا رو ندیده نشناخته پول بابتش نمیدم دربارش تحقیق میکنم از کیفیت جنس مطمعن میشم بعد خرید میکنم.
اگر لیست خرید از قبل داشته باشید بسیار کمک میکنه . مثلا من از روز قبل میدونم که چی میخوام بخرم ویه راست میرم سروقت خرید این باعث میشه هدفمند خرید کنید.
چالش بعد از فراموش نکردن خرید روتین روزانه اینکه چه جنسی رو خرید کنید.چون اینقدر خرید میکنید که اشباع میشید.وناخود اگاه به این سمت کشیده میشید که جنسهای لوکس و گران قیمت خرید کنید .این باعث میشه هم حس شایستگی داشتن اون جنس گرون قیمت درونمون تقویت بشه هم اینکه ظرفیت ذهنیمون هم زمان افزایش میدیم.
بازی رو شروع کنید .اتفاق های جالبی در طول این بازی براتون میفته که خیلی جذابه.
شاد باشی اقا مهدی

m@hdi
09-04-2020, 13:10
به نظر من نباید به این بازی به مفهوم کلی بازی که درش برنده و بازنده وجود داره نگاه کرد چون ذهنیت ما از بازنده بودن فراری هست و تمام طرفند هاشو بکار میگیره که بازی رو عقب بندازه یا به طور منطقی شما رو متقاعد کنه که این کار بیفایده است.
این فکر که این کار بیفایده هست.وقتت تلف نکن. حالا باشه برای بعد ،وقتی به بازی فکر میکنید یا قصد انجامش داریم به ذهنمون میاد. در هر صورت همه مون یه مقاومتهای ذهنی در رابطه با پول داریم فلسفه این بازی شناسایی این عدد مقاومت ذهنی و عبور از اون تو مرحله بعدیه .پس تو ماههای اول ریست شدن برای چند بار طبیعیه و در واقع رو هر روزی استاپ خوردید اون عدد مقاومت ذهنی شماست .
مهمترین مسئله تو این بازی داشتن حس خوب در هنگام بازیه و اینکه مثل پول واقعی که میخواید خرج کنید باهاش برخورد کنید .مثلا من یه کالا رو ندیده نشناخته پول بابتش نمیدم دربارش تحقیق میکنم از کیفیت جنس مطمعن میشم بعد خرید میکنم.
اگر لیست خرید از قبل داشته باشید بسیار کمک میکنه . مثلا من از روز قبل میدونم که چی میخوام بخرم ویه راست میرم سروقت خرید این باعث میشه هدفمند خرید کنید.
چالش بعد از فراموش نکردن خرید روتین روزانه اینکه چه جنسی رو خرید کنید.چون اینقدر خرید میکنید که اشباع میشید.وناخود اگاه به این سمت کشیده میشید که جنسهای لوکس و گران قیمت خرید کنید .این باعث میشه هم حس شایستگی داشتن اون جنس گرون قیمت درونمون تقویت بشه هم اینکه ظرفیت ذهنیمون هم زمان افزایش میدیم.
بازی رو شروع کنید .اتفاق های جالبی براتون میفته در طول این بازی که خیلی جذابه.
شاد باشی اقا مهدی
ممنونم کماچه جان. حتما از همین امروز شروعش میکنم.

Moonlight
09-05-2020, 13:10
سلااااااااااااام به همه ی بازی فراوانی های عزیز :)

روز پنجاه و یکم بازی فراوانی هستم و هر روز اشتیاق من بیشتر و بیشتر میشه برای ادامه دادنش، خیلی جالبه که آگاهانه نمیدونیم چه تاثیراتی داره (میدونیم ها ... ولی خیلی کم) اما در ناخودآگاهمون چنان تغییراتی میده که بقول معروف " فردا صداش درمیاد ;)"

مثلا یکی از چیزایی من متوجه شدم این بوده که با انجام دادن بازی فراوانی و تغییر ظرفیت ذهن، خروجی های پولی ما کمتر میشه مثلا اگر هر ماه یه خرج خیلی عجیبی پیش میومد تا بخش بزرگی از پول ورودی ما رو با خودش درگیر کنه اون مسائل پیش نمیاد یا اگر هم بیاد در مقیاس کوچکتری هستش، از طرفی ورودی پول هم بیشتر میشه از جاهایی که اصلا فکرش رو نمیکردی
برات پول میرسه و این فقط و فقط نشون دهنده تغییر ظرفیته که میتونه پول بیشتری در خودش جا بده.
خیلی خوشحالم که بازی فراوانی رو این بار در بهترین حالتش دارم انجام میدم و انقدر تاثیرات خوبی توی نظم دهی برنامه هام ایجاد کرده.
بابت قانونمندی این جهان از خداوند سپاسگزارم و برای خودم و همه ی شما پول، سلامتی، شادی،سعادت،برکت آرزو میکنم:o

Mir Tohid
09-07-2020, 11:50
سلام.

روز 94 بازی فراوانی تموم شد ولی بعد اینکه بررسی کردم متوجه شدم 23 روز از این بازی رو ذهنم برای خرج کردن راحتش بوده. استاپ میکنم و دوباره از اول.

kamanche
09-07-2020, 14:03
سلام.

روز 94 بازی فراوانی تموم شد ولی بعد اینکه بررسی کردم متوجه شدم 23 روز از این بازی رو ذهنم برای خرج کردن راحتش بوده. استاپ میکنم و دوباره از اول.
سلام جناب میر توحید
میشه یه کم توضیح بدید؟ متوجه جملتون نشدم که چرا میخواید از اول شروع کنید .
ممنون

hiwa_1985
09-08-2020, 10:18
سلام
من 8 روزه بازی فراوانی رو انجام میدم ولی متاسفانه دیروز یادم رفت انجامش بدم:confused: بنابراین طبق قانون بازی از روز اول شروع میکنم .

m@hdi
09-09-2020, 00:02
سلام.

سلام. جناب میرتوحید اگه قرار باشه بازی رو از ابتدا مجدد شروع کنید باز هم همون خریدهایی رو میکنید که در گذشته انجام دادین؟ یا تغییرش میدین؟
ممکنه من مثلا مقداری پولی که دارم در طول روز خرجش کنم اما به هر دلیلی برمیگردم از ابتدا بازی رو انجام میدم. و اون مقدار پول رو چون قبلا میدونم چیا خریدم شاید تو چند دیقه لیست خرید رو پر کنم و منتظر روز بعد بمونم. این از لحاظ روانی مشکلی نداره؟ شاید دیگه اون حس نیازی که دفه اول داشتی رو نداشته باشی.

Mir Tohid
09-09-2020, 16:10
سلام جناب میر توحید
میشه یه کم توضیح بدید؟ متوجه جملتون نشدم که چرا میخواید از اول شروع کنید .
ممنون

سلام روز بخیر.
مواردی هستن که کمترین توضیح رو نوشتم راجب خرید و نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو میکنه. و مواردی هستن که خرید هایی داشتم کادو دادم به بقیه و اینها نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو کرده و نباید از حد نرمالش خارج بشه.

Mir Tohid
09-09-2020, 16:14
سلام. جناب میرتوحید اگه قرار باشه بازی رو از ابتدا مجدد شروع کنید باز هم همون خریدهایی رو میکنید که در گذشته انجام دادین؟ یا تغییرش میدین؟
ممکنه من مثلا مقداری پولی که دارم در طول روز خرجش کنم اما به هر دلیلی برمیگردم از ابتدا بازی رو انجام میدم. و اون مقدار پول رو چون قبلا میدونم چیا خریدم شاید تو چند دیقه لیست خرید رو پر کنم و منتظر روز بعد بمونم. این از لحاظ روانی مشکلی نداره؟ شاید دیگه اون حس نیازی که دفه اول داشتی رو نداشته باشی.

سلام روز بخیر

بله همون خرید های قبلی به احتمال زیاد تکرار میشن ولی اینبار آگـــــــــاهانه ذهنم رو کنترل میکنم تا با جزئیات بیشتر خریدم رو توضیح بدم و حتی شده عکسی ازش پرینت کنم و توضیح بدم.
مواردی هستن که کمترین توضیح رو نوشتم راجب خرید و نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو میکنه. و مواردی هستن که خرید هایی داشتم کادو دادم به بقیه و اینها نشون میده ذهنم برای فرار اینکارو کرده و نباید از حد نرمالش خارج بشه.

reiwa
09-10-2020, 12:33
درود بر بزرگان آکادمی

روز 28

Hosseinbagheri
09-15-2020, 10:47
درود دوستان
روز 69 تمرین فراوانی
خداروشکر از روزی که شروع کردم هنوز استاپ نخوردم. ولی این روزا تمرین رو به سختی انجام میدم.خریدام بیشتر زمان میبره . انگار یه چیزی از درونم داره مقاومت میکنه و میگه باید بیخیال این تمرین بشی.
امیدوارم سایر دوستان همچین حسی رو نداشته باشند و به راحتی این تمرین رو انجام بدند.
با تشکر

mohamad1400
09-15-2020, 15:52
درود دوستان
روز 69 تمرین فراوانی
خداروشکر از روزی که شروع کردم هنوز استاپ نخوردم. ولی این روزا تمرین رو به سختی انجام میدم.خریدام بیشتر زمان میبره . انگار یه چیزی از درونم داره مقاومت میکنه و میگه باید بیخیال این تمرین بشی.
امیدوارم سایر دوستان همچین حسی رو نداشته باشند و به راحتی این تمرین رو انجام بدند.
با تشکر

سلام حسین اقا. منم روز 30 هستم امروز. هنوز خیلی سختم نشده ولی راحت هم نیست. به قول شما مقاومته.و نکته اینکه وقتی میخام بازی (یا تمرین) رو انجام بدم میگم من چی میخام؟؟ باید کلی فک کنم..برم تو اینترنت بگردم..برا خودم جالبه . اینکه دلم میخاد به طور کلی پولدار بشم. ولی الان که یه حساب دموی پولدار بودن دارم نمیدونم میخام باش چیکار کنم. قضیه ی اون مثله که اول چاله رو بکن بعد.. ینی من دقیقا پول رو نمیدونم میخام چیکار.. یا اصن بخایم واقع گرایانه نگا کنیم پول رو نمیخام. چون پول یه ابزاره دیگه. برا تامین نیازا. اگه من فک کنم نیازی ندارم یا لااقل نیازای ضروری ندارم پس باید از خودم بپرسم پول رو باز هم میخام؟ این سوالیه که باش روبرو هستم. تا الان تو 29 روز 450 میلیون خرج کردم. تا 10 روز دیگه باید 400 تومن خرج کنم. همین الان که گفتم مقاومت دارم;) شما و دوستانی که روزهای بالاتری هستید تجربتون رو بگید ببینیم چجوری کنار اومدید با این چالش

Hosseinbagheri
09-15-2020, 18:39
سلام حسین اقا. منم روز 30 هستم امروز. هنوز خیلی سختم نشده ولی راحت هم نیست. به قول شما مقاومته.و نکته اینکه وقتی میخام بازی (یا تمرین) رو انجام بدم میگم من چی میخام؟؟ باید کلی فک کنم..برم تو اینترنت بگردم..برا خودم جالبه . اینکه دلم میخاد به طور کلی پولدار بشم. ولی الان که یه حساب دموی پولدار بودن دارم نمیدونم میخام باش چیکار کنم. قضیه ی اون مثله که اول چاله رو بکن بعد.. ینی من دقیقا پول رو نمیدونم میخام چیکار.. یا اصن بخایم واقع گرایانه نگا کنیم پول رو نمیخام. چون پول یه ابزاره دیگه. برا تامین نیازا. اگه من فک کنم نیازی ندارم یا لااقل نیازای ضروری ندارم پس باید از خودم بپرسم پول رو باز هم میخام؟ این سوالیه که باش روبرو هستم. تا الان تو 29 روز 450 میلیون خرج کردم. تا 10 روز دیگه باید 400 تومن خرج کنم. همین الان که گفتم مقاومت دارم;) شما و دوستانی که روزهای بالاتری هستید تجربتون رو بگید ببینیم چجوری کنار اومدید با این چالش
سلام محمد جان
خوشحالم که با یه مرفع بی درد اشنا شدم که هیچ گونه نیاز مالی نداره ;)
به این فکر کن وقتی جیبت خالیه هیچ کاری ازت بر نمیاد ولی وقتی پولداری به خیلیا میتونی کمک کنی . شاید این جور فکر کردن کمکت کنه
باید بگم که من مینویسم روی برگه با تاریخ و مبلغی که باید خرج کنم. بعد فکر میکنم با اون مبلغ امروز میتونم کدوم یکی از نیازامو برطرف کنم.
به این فکر نمیکنم که تا 10 روز دیگه باید 400 تومن خرج کنم و این پولو چجوری خرج کنم . به این فکر میکنم امروز 10 تومنی که دارم باید چجوری خرجش کنم.
بعضی روزام هست که جنسایی رو میخرم و هدیه میدم یا به نیازمندا کمک میکنم.
همیشه راه برا خرج کردن پول هست ولی چون این مبالغ رو نداشتیم فکر میکنیم نمیونیم خرج کنیم و این ذهنیته هست که باید تغییر کنه.

DjReza
09-16-2020, 09:56
سلام و درودی پر انرژی همراه با نشاط و تندرستی
روز 74 این بازی فوق العاده هستم

از اول بازی تا اینکه به روز 65 رسیدیم ذهنم هر روز بسیار مقاوم بود و من با ایجاد یک تخیل قوی تونستم با عدد ذهنی مغزم کنار بیام
از روز 65 به بعد دبگه هبچ مشکلی برای خرج کردن پول ندارم به طوری که هر چقدر داشته باشم شاید توی چند دقیقه بتونم خرجش کنم، اوایل همش با خودم میگفتم خب من چی بخرم همه چی دارم که، یا هر روز با زور میتونستم وسایلی رو پیدا کنم و چیزی رو انتخاب کنم ولی رفته رفته دیدم هر چیزی رو که میبینم بهش علاقه مند میشم و توی دفترچم مینویسم تا بعدا به راحتی و بدون داشتن معضلی بتونم اونو بخرم که این حس عااالی و خیلی توپیه

هر چیزی رو که میخرم سعی میکنم بتونم در تخیل ذهنم ازش استفاده کنم تا بعدا به زندگی من دعوت بشه. به یک حس رهایی رسیدم حس میکنم دیگه هیچ مقاومتی سره راه ذهنم نیست و با عشق و علاقه این کارو میکنم

برکت و نعمت الهی به زندگی ما روانه شده... ما خوشبخت ترینیم ثروتمند ترینیم سالم ترینیم باهوش ترینیم بهترینیم ،.، خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم

mohamad5
09-18-2020, 09:42
سلام رضا جان
بسیار بسیار عالی
تبریک میگم به شما
این حس عالی باعث می شود شما یک دید مثبت و عالی نسبت به محیط پیرامون خود داشته باشید و حتی تمرینات آموزشی رو با عشق و علاقه بیشتری انجام دهید
من بازی فراوانی رو تا روز 170 انجام دادم و تاتاریخ 13 شهریور انجام دادم و بعد متوجه شدم که چند روزه که اون حس لذت و اشتیاق رو دیگه ندارم به همین خاطر بازی رو متوقف کردم و بزودی دوباره شروع خواهم کرد
و از خداوند مهربانم برای شما و دوستان عزیزم آرزوی بهترین شاد باش ها و بهترین ها رو در سلامتی و فراوانی ثروت خواستارم.

reiwa
09-18-2020, 10:09
درود بر بزرگان آکادمی

روز 34

1399/06/28

esmaeil3298
09-18-2020, 10:51
سلام و درود خدمت همه بزرگواران
روز هشتاد و هشتم

David_Nowrouzi
09-19-2020, 20:27
سلام واوقات بخیر و خوشی
امیوارم حال همه دوستان عالی باشه

ممنونم از آقای ichi.trader بابت راه اندازی این تاپیک
و ممنون از استاد امینو عزیز بابت حمایتشون

من امروز 29 شهریور بازی فراوانی رو استارت زدم

با اینکه تازه شروع کردم ولی برام لذت بخش هست و حس خوبی رو بهش دارم چون پول خرج کردن رو دوست دارم
چون باهاش هر چیزی رو که لمس میکنم و فکر میکنم جزء دارایی من میشه

DjReza
09-20-2020, 13:20
درود بر محمد جان عزیز
ممنونم از لطف شما کاملا همینطور هست که میفرمایید

سلامتی ، برکت و ثروت الهی رو برای همه عزیزان آرزومندم ،در کمال رشد و سعادت الهی باشید

سلام رضا جان
بسیار بسیار عالی
تبریک میگم به شما
این حس عالی باعث می شود شما یک دید مثبت و عالی نسبت به محیط پیرامون خود داشته باشید و حتی تمرینات آموزشی رو با عشق و علاقه بیشتری انجام دهید
من بازی فراوانی رو تا روز 170 انجام دادم و تاتاریخ 13 شهریور انجام دادم و بعد متوجه شدم که چند روزه که اون حس لذت و اشتیاق رو دیگه ندارم به همین خاطر بازی رو متوقف کردم و بزودی دوباره شروع خواهم کرد
و از خداوند مهربانم برای شما و دوستان عزیزم آرزوی بهترین شاد باش ها و بهترین ها رو در سلامتی و فراوانی ثروت خواستارم.

KingMilad
09-27-2020, 01:46
سلام خدمت دوستان عزیز و استاد دهقان بزرگوار
امیدوارم حال همگیتون عالی باشه
خیلی خوشحالم که از امشب در جمع شما هستم و به زودی در دوره های استاد کنارتون حضور پیدا میکنم
بابت این بازی خیییییلی ممنون من هنوز شروع نکرده به این فکر میکنم کی 1 میلیارد میشه فلان ماشین رو بخرم ولی به این فکر میکنم که روزای قبلش با اون حجم پولا چیکار کنم ;);)

hiwa_1985
09-28-2020, 11:10
سلام خدمت همه دوستان و جناب امینو عزیز .
روز 21 ام بازی فراوانی .:o

uosef.azad
09-29-2020, 22:17
درود بر دوستان
بازی Cashflow رابرت کیوساکی در ایران توسط این مجموعه با کیفیت بسیار بالایی ، مناسب جهت تمام سنین طراحی شده و دارای پیشتیبانی و انجمن هم نیز هست ، بازی بسیار جذاب و در مسیر روانشانسی میتواند مفید باشد .
https://www.cashflowclub.ir/

reiwa
10-01-2020, 12:11
درود بر بزرگان آکادمی - 10 مهر 1399

روز چهل و هفتم

miladmoghadasi
10-01-2020, 13:30
سلام دوستان عزیز و گرامی
من توی این بازی به مرحله ای رسیدم که بین چیز هایی که میخواستم بخرم و اون پولی که در اون روز به حسابم اومده بود فاصله ی زیادی ایجاد شده بود.یعنی روز های قبل تمام چیز های نسبتا کوچکی که میخواستم رو خریده بودم و برای مثال روز چهلم مورد خاص جدیدی که با اون پول بشه خرید رو پیدا نکردم و اون موارد دیگه ای که از لیستم مونده بود خیلی گرونتر از پول اون روز بود.و همین باعث شد که متوقف بشم.توی همچین مواردی باید چی کار کنیم دوستان؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و از تجربیاتتون برام بگید.

ichi.trader98
10-02-2020, 20:08
سلام دوستان عزیز و گرامی
من توی این بازی به مرحله ای رسیدم که بین چیز هایی که میخواستم بخرم و اون پولی که در اون روز به حسابم اومده بود فاصله ی زیادی ایجاد شده بود.یعنی روز های قبل تمام چیز های نسبتا کوچکی که میخواستم رو خریده بودم و برای مثال روز چهلم مورد خاص جدیدی که با اون پول بشه خرید رو پیدا نکردم و اون موارد دیگه ای که از لیستم مونده بود خیلی گرونتر از پول اون روز بود.و همین باعث شد که متوقف بشم.توی همچین مواردی باید چی کار کنیم دوستان؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و از تجربیاتتون برام بگید.

سلام
مورد برای خرید و خرج کردن خیلی زیاده
میتونید به فروشگاه های اینترنتی یا پیج های اینستاگرامی یا سبک زندگی افراد پولدار و چیزایی که خرج میکنن نگاه کنید و ایده بگیرید

mehrdad
10-05-2020, 20:28
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
روز 101 بازی فراوانی هستم
چگونه لینک وبینار را میتونم دریافت کنم
با تشکر
مهرداد

ichi.trader98
10-05-2020, 20:44
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
روز 101 بازی فراوانی هستم
چگونه لینک وبینار را میتونم دریافت کنم
با تشکر
مهرداد

سلام تبریک میگم
به استاد پیام خصوصی بدید بگید که تموم کردم بازی فراوانی رو

miladmoghadasi
10-06-2020, 00:02
سلام
مورد برای خرید و خرج کردن خیلی زیاده
میتونید به فروشگاه های اینترنتی یا پیج های اینستاگرامی یا سبک زندگی افراد پولدار و چیزایی که خرج میکنن نگاه کنید و ایده بگیرید
سلام پوریا جان
ممنون از پاسخت وراهنماییت .حتما همین کارو انجام میدم و از ابتدا دوباره شروع میکنم.فقط یه سوال دیگه ای که داشتم اینکه چیز هایی که از نظرمون داشتن و یا خریدشون لازم و ضروری نیستن هم با این حساب میتونیم بیاریم توی لیست خریدمون؟

mehrdad
10-06-2020, 09:19
سلام تبریک میگم
به استاد پیام خصوصی بدید بگید که تموم کردم بازی فراوانی رو

سلام و عرض ادب پوریا جان :o
خیلی ممنون از تاپیک فوق العاده خوبت و بازی خیلی عالی فراونی
تشکر میکنم از تبریک شما
من حدود 11 روز پیش به استاد پیام دادم :D.
تو وبینار فرمودند که باید توی تاپیک بازی فراوانی هم پیام بزارم

با تشکر
مهرداد

ichi.trader98
10-06-2020, 13:34
سلام پوریا جان
ممنون از پاسخت وراهنماییت .حتما همین کارو انجام میدم و از ابتدا دوباره شروع میکنم.فقط یه سوال دیگه ای که داشتم اینکه چیز هایی که از نظرمون داشتن و یا خریدشون لازم و ضروری نیستن هم با این حساب میتونیم بیاریم توی لیست خریدمون؟

سلام
اینو تو دقایق اول وبینار های دوم یا سوم پیشنیاز دوره استاد توضیح دادن
اگه بحث نیاز و ضروری بودن باشه ما غیر از غذا و دو تا لباس و چند تا وسیله دیگه به چیز دیگه ای نیاز نیاریم
باید چیزایی که داشتنش بهمون احساس خوب میده رو بخریم.

Mohammad-f
10-06-2020, 19:44
سلام دوستان وقتتون بخیر
شروع بازی فراوانی
99/07/15

miladmoghadasi
10-06-2020, 20:47
سلام
پوریا جان کاملا درست میفرمایید.سپاسگذارم.

Hosseinbagheri
10-07-2020, 08:17
سلام دوستان وقت همگی بخیر
بعد از 74 روز بازی فراوانی فراموش کردم این بازی رو انجام بدم و استاپ خوردم.
امروز دوباره از روز اول شروع می کنم .
امیدوارم حسی رو که ابتدای بازی دارم تا اخر بازی کم یا از بین نره . چون سری قبل ابتدای بازی حس فوق العاده خوبی داشتم ولی وقتی که به روز 50 رسیدم مدام این حسه کم میشد و اون اواخر بیشتر برای رفع تکلیف انجام میدادم که خداروشکر استاپ خوردم و دوباره باید شروع کنم.

reiwa
10-07-2020, 12:04
درود بر بزرگان آکادمی

روز 53

1399/08/16

saeed68
10-07-2020, 21:41
سلام دوستان ایام بکامتون
سری اول که این بازی رو انجام دادم در روز 63 ام فراموش کردم چون از چند روز قبلش هم بی اهمیت شده بودم نسبت به بازی و ذهنم داشت مقاومت میکرد ولی این سری که بازیو شروع کردم و الان روز 55 هستم از روز اول عکس همه خریدهامو سیو کردم و چن روز یبار اونها رو نگاه میکنم و این خیلی به من کمک کرده تا حس بهتری داشته باشم و خداروشکر این سری خیلی راحتتر دارم بازیو انجام میدم.

DjReza
10-07-2020, 23:21
سلاو و درود فراوان

روز 95 این بازی هستم
بسیار ممنون و سپاس گذارم به خاطر وبینار زیبای که استاد در اختیار ما قرار دادن فووووق العاده بود عاااالی بی نظیر
من متوجه اشتباهم شدم که چقدر میتونست منو از اون ذهنیتی که به اشتباه داشتم، نجات بده و بسیار قوی تر از قبلم کنه
احساس میکنم هر چی رو بتونم تصور کنم دارم مثل یک نیروی عجیب به سمت خودم میکشم با یه تغییر باور و تجسم خلاق خیلی تونستم پیشرفت عالی داشته باشم

به اون عزیزانی که این پست رو میخونن حتما حتما توصیه میکنم این بازی رو انجام بدن چون به محض اتمام 90 روز و دیدن وبینار مطمئنا با خودتون میگید چرا این بازی رو زودتر شروع نکردم چرا الکی وقتو هدر دادم چقدر من اشتباه داشتم فکر میکردم چرا هیچ کسی نیست که برای محض رضای خدا اصولی آموزش بده تا ما بتونیم استفاده کنیم
و با تغییر دیدگاهتون قدرت جذبتون چندین برابر میشه و به قول استاد صددرصد میشه

در پناه ایزد پر انرژی باشید پر از محبت

reza.trader
10-07-2020, 23:35
درود به همه دوستان خوبم در این خانواده صمیمی
من امروز برای اولین بار این تاپیک رو بررسی کردم و تمام پست ها رو مطالعه کردم و چیزی جز صمیمیت، صداقت و زلالی این خانواده ندیدم. خدارو شاکرم که در این جمع هستم.
سپاسگزارم از جناب ایچی تریدر عزیز بدلیل به اشتراک گذاری این تمرین و راهنمایی های مفیدشون و همینطور استاد بزرگوارم جناب امینو
به عینه بسیار دیدم که افراد چقدر در مقابل یک مبلغ مشخصی از پول مقاومت های شدید ذهنی از خودشون نشون میدن و شاید عامل اصلی عقب گرد یا حداقل درجا زدنشون در زندگی باشه...
من هم تصمیم گرفتم از فردا این بازی رو شروع کنم و روی این موضوع کار کنم و این محدودیت رو در ذهنم به کمترین مقدار ممکن برسونم
امیدوارم من هم مثل دوستان عزیزم با موفقیت از پس ۹۰ روز متوالی انجام تمرین بربیام و این رو جزو عادت های خودم کنم.
بسم الله.....

Moonlight
10-08-2020, 13:22
سلام به همه ی شما دنبال کنندگان بازی فراوانی :o
روز هشتاد و چهارم هستم.
از خداوند و خودم متشکرم که تونستم تا اینجا پیش بیام ، انقدر این تمرین رو دوست دارم که شاید هیچوقت دست ازش برندارم :rolleyes:
دیدی که بازی فراوانی برای من آورد رو خیلی دوست دارم تا قبل از این تمرین من یه سری چیزای مفید و جذاب و خوب رو نمیشناختم، اصلا نمیدونستم وجود دارند و ملت دارن ازش استفاده میکنن، اصلا اینها داره تولید میشه یا قیمتش چقدره یا اصلا چه شکلیه ....
با این تمرین و خرید های هر روزم با دنیایی بیرون از دید خودم آشنا شدم.
یه چیز جالبش این بود که یه کلیپی رو قبلا دیده بودم، چند روز پیش دوباره داشتم میدیدمش که یهو ذهنم گفت : " عه ... اونو نگاااااااااااا کن .... همونه که تو هم خریدیش "
اون وسیله توی اون کلیپ بود ولی من تا قبل از خریدش توی بازی فراوانی هیچوقت بهش دقت نکرده بودم و حتی اسمشو نمیدونستم :D

با قدرت ادامه بدیم :cool:

komari
10-09-2020, 10:49
سلام و درود بر همه عزیزان
روز 91 این بازی رسیدم و خدا را شکر در این جمع صمیمی دوستان قرار گرفتم:rolleyes:

Mohammad-f
10-10-2020, 12:46
نرم افزاری که کمک میکنه به بازی فراوانی
https://cafebazaar.ir/app/com.faravani.app/?l=fa

پ. ن :

البته من خودم با این نرم افزار رفتم . درسته برای اوایل کار خوبه ولی کاغذی خیلی خوبه

سلام
من روز 6 هستم
این برنامه رو نصب کردم
بسیار ممنون از راهنمایی هاتون.

Ali.Zare
10-10-2020, 22:52
سلام به همه دوستان
روز 24 بازی فراوانی هستم و تا حالا کلی استاپ خوردم و از اول شروع کردم امیدوارم این دفعه دیگه ادامه دار باشه

Narimancivil
10-10-2020, 23:55
یک نکته در بازی فراوانی که باعث میشه تاثیر صد چندان داشته باشه این هست که شما باید خرج کردن پولتون واقعی باشه و در ذهنتون بصورت کاملا" واقعی اون چیزی که خریدید رو لمس کنید و انگار اون چیز رو دارید،نشونه اینکه بفهمید این موضوع رو اینه که اگر شما یادتون رفته که در روزهای قبل چی خریدید و به لیست خریدهای روزهای قبلتون نگاه میندازید که خرید تکراری نداشته باشید یعنی این بازی رو با احساس واقعی انجام نمیدید وبه نوعی دارید رفع تکلیف میکنید. در واقعیت هم شما وقتی یک جنسی رو خریدید امکان نداره با گذشت زمان یادتون بره پس در بازی هم نباید یادتون بره.البته کار بسیار سختی هست ولی نتایج بازی با این روش اعجاب انگیزه...پس هر وقت لیست قبل رو نگاه نکردید و خریدها رو یادتون هست یعنی بازی رو دارید درست انجام میدید...منم بعد از چندین بار ناتمام ماندن بازی رو دوباره شروع کردم...روز پنجم

Ali Trader
10-11-2020, 09:34
سلام دوستان وقتتون بخیر

یه استادی دارم که این روش رو با دسته چک از قبل بهمون گفته بود و من هم با دسته چک انجام دادم هم با برنامه ای در گوشی

بازی فراوانی رو تا روز 115 انجام دادم و بد شانسی گوشیم هنگ کرد و مجبور شدم ریست فکتوری کنم و دوباره از روز اول دارم شروع میکنم

براش برنامه ریخته بودم به میلیارد برسه چیزهایی که دوست دارم بخرم (BMW 730 i ) و ...
حالا چهار ماه عقب افتادم خخخ

موفق وپرسود باشید.

Hessum
10-11-2020, 10:05
سلام دوستان
من همیشه یه جمله ای میگم به همه درباره ی خودم و اون اینه که اگه به من 100 میلیارد بدن میتونم تو یه روز همش رو خرج کنم
از وقتی این بازی رو شروع کردم فهمیدم که شاید توی مبالغ پایین و خیلی بالا بتونم این کارو بکنم اما بین 100 میلیون و 100 میلیارد کلی عدد دیگه وجود داره که واقعاً سخته بشه اینکار رو کرد.
انجام این بازی واقعاً تاثیر خیلی خوبی توی ذهنیتمون داره، حداقل برای من که اینجوری بوده
سعی میکنم تا جایی که ممکنه بازی رو ادامه بدم ببینم چی میشه :d

my_amin
10-11-2020, 13:37
سلام به همه
وقت بخیر

من امروز بالاخره به روز 90 بازی فراوانی رسیدم. چون گفته شده بود که هر کسی به روز 90 رسید اینجا اعلام کنه، اومدم اعلام کنم که امروز 90 میلیون رو خرید کردم.:)
در ضمن پیام خصوصی هم به استاد امینو دادم.

my_amin
10-11-2020, 13:50
سلام به همه دوستان
روز 24 بازی فراوانی هستم و تا حالا کلی استاپ خوردم و از اول شروع کردم امیدوارم این دفعه دیگه ادامه دار باشه

سلام
یه راهی میگم که خودم از 90 روز پیش شروع کردم و کلا باعث رشد همه جانبه زندگی ام شد. نوشتن برنامه های روزانه روی کاغذ. چیزی که همه جا هم در موردش صحبت میشه و همه میدونند. منم میدونستم و قبلا هم اینکار رو میکردم اما چند سالی بود که دیگه رهاش کرده بودم و به صورت ذهنی، برنامه های هر روزم رو انجام میدادم و لیست برنامه های هر روز رو نمی نوشتم.
از روزی که بازی فراوانی رو شروع کردم، گفتم باید حتما انجامش بدم و یادم نره. به ذهنم رسید که بیام و برنامه هر روز رو از شب قبل یا ابتدای اون روز بنویسم، و هر روز از روی کاغذ کارها رو انجام بدم و تیک بزنم. این باعث شد، هم کلی وقت بیشتر در طول روز داشته باشم برای انجام کارها. هم باعث شد که بتونم روند انجام کارهام رو به راحتی پیگیری کنم و فراموش نکنم. در طول این 3ماه، شاید بیش از یکسال گذشته کار انجام دادم. خواستم بگم که یک دفتر برنامه ریزی تهیه کنید. نمیخواد خیلی پیچیده باشه. فقط تاریخ هر روز رو بنویسید و کارهایی که باید در اون روز انجام بدید رو با شماره بنویسید. هر کدوم رو که انجام دادید، یه تیک کنارش بزنید.
من یک نرم افزاری رو هم روی گوشی ام نصب کردم. گوشی ام سامسونگ هست و سیستم عامل اندروید داره. در این نرم افزار، شما می تونید، اسم کاری رو که قراره در طول هفته انجام بدید رو بهش بدید و بگید که هر روز یا در روزهای خاصی، به شما نوتیفیکیشن بده برای یادآوری انجام اون کار. هر چند که از Calendar خود گوشی هم میتونید برای اینکار استفاده کنید. بهرحال از این نرم افزارها و امکانات هم برای یادآوری کارهایی که باید انجام بدید، می تونید استفاده کنید. اینجا لینک اون نرم افزار اندروید رو هم قرار میدم که نرم افزار پیگیری عادات هست.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.isoron.uhabits&hl=en_US&gl=US

Ali.Zare
10-11-2020, 13:59
سلام
یه راهی میگم که خودم از 90 روز پیش شروع کردم و کلا باعث رشد همه جانبه زندگی ام شد. نوشتن برنامه های روزانه روی کاغذ. چیزی که همه جا هم در موردش صحبت میشه و همه میدونند. منم میدونستم و قبلا هم اینکار رو میکردم اما چند سالی بود که دیگه رهاش کرده بودم و به صورت ذهنی، برنامه های هر روزم رو انجام میدادم و لیست برنامه های هر روز رو نمی نوشتم.
از روزی که بازی فراوانی رو شروع کردم، گفتم باید حتما انجامش بدم و یادم نره. به ذهنم رسید که بیام و برنامه هر روز رو از شب قبل یا ابتدای اون روز بنویسم، و هر روز از روی کاغذ کارها رو انجام بدم و تیک بزنم. این باعث شد، هم کلی وقت بیشتر در طول روز داشته باشم برای انجام کارها. هم باعث شد که بتونم روند انجام کارهام رو به راحتی پیگیری کنم و فراموش نکنم. در طول این 3ماه، شاید بیش از یکسال گذشته کار انجام دادم. خواستم بگم که یک دفتر برنامه ریزی تهیه کنید. نمیخواد خیلی پیچیده باشه. فقط تاریخ هر روز رو بنویسید و کارهایی که باید در اون روز انجام بدید رو با شماره بنویسید. هر کدوم رو که انجام دادید، یه تیک کنارش بزنید.
من یک نرم افزاری رو هم روی گوشی ام نصب کردم. گوشی ام سامسونگ هست و سیستم عامل اندروید داره. در این نرم افزار، شما می تونید، اسم کاری رو که قراره در طول هفته انجام بدید رو بهش بدید و بگید که هر روز یا در روزهای خاصی، به شما نوتیفیکیشن بده برای یادآوری انجام اون کار. هر چند که از Calendar خود گوشی هم میتونید برای اینکار استفاده کنید. بهرحال از این نرم افزارها و امکانات هم برای یادآوری کارهایی که باید انجام بدید، می تونید استفاده کنید. اینجا لینک اون نرم افزار اندروید رو هم قرار میدم که نرم افزار پیگیری عادات هست.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.isoron.uhabits&hl=en_US&gl=US

خیلی خیلی ممنون حتما این کارو انجام میدم

CrocooTrader
10-11-2020, 18:21
سلام به استاد امینو عزیز و دوستان گرامی
من از شرکت کنندگان دوره پرایس اکشن هستم (و به یاری خدا در آینده دوره سیستم فراکتالی)
حقیقتا قبل از ورود به آکادمی با این تمرین آشنا بودم ولی هیچ زمان نیازی به انجام اون احساس نکردم؛ با این توجیه که هیچ مقاومت ذهنی در مقابل پول در هر حجم و اندازه ای ندارم ...
در وبیناری که چند روز پیش دیدم، استاد در پاسخ به سوال یکی از دوستان، اشاره ای به این تمرین و این تاپیک کردند. کنجکاو شدم و وارد این تاپیک شدم.
هم تاکید مجدد استاد در پست های ابتدایی و هم مطالعه نظرات و نتایج دوستان، نیرو محرکه ای شد تا این تمرین رو از امروز شروع کنم.
هر چند که شروع این تمرین رو دشوار می دونم ولی به یک دلیل تمام تلاش خودم رو می کنم تا به خوبی انجامش بدم : اگر خواهان نتایج متفاوت و بهتری هستم پس باید تمرینات و اقداماتی انجام دهم که تا امروز انجام نداده ام، شاید این تمرین یکی از همان اقدامات باشد ...
پس در کنار سایر تمرینات و باورسازی های این آکادمی، این تمرین رو هم شروع می کنم.
همچنین در بالای هر صفحه از تمرین، مبلغ تجمعی که تا آن روز هزینه کرده ام رو هم محاسبه می کنم که اگر مقاومتی هست زودتر رخ نشان دهد!

43897

aliakbar
10-12-2020, 19:06
برای بار سوم هست که روز 23 هستم ان شالله این سری میرسم تا اخر.

Moonlight
10-14-2020, 12:17
سلام :)
به روز 90 بازی فراوانی رسیدم :))))))

ichi.trader98
10-14-2020, 13:58
سلام :)
به روز 90 بازی فراوانی رسیدم :))))))

سلام
تبریک میگم

به آی دی استاد(amino) یه پیام خصوصی بفرستید و بگید که بازی رو تموم کردید تا لینک وبینار بازی فراوانی براتون فرستاده بشه. موفق باشید

reiwa
10-14-2020, 17:52
درود بر بزرگان آکادمی

روز ۶۰

۱۳۹۹/۰۷/۲۳

davood60
10-15-2020, 09:20
با سلام خدمت دوستان گرامی
منم چند روزیه این بازی رو شروع کردم
قبلا تو دوره های اساتید موفقیت با عناوین مختلف مثل چک جادویی و ... این تمرین رو انجام دادم ولی به انتها نرسوندم و حداکثر تا روز 20 رفتم
ولی اینبار عزم رو جزم کردم که به انتها برسونم

فقط دوستان با این وضعیت تورم و گرانی و آشفته بازار جامعه حتی روزهای آخر تمرین هم نهایتا 90 میلیون پول داریم که نمیشه اون چیزی که دوست داریم بخریم
چون پول هر روز رو همون روز باید خرج کنیم
الان من مثلا ماشین شاسی بلند بخوام باید چکار کنم ؟!
با 90 میلیون پراید هم نمیشه پیدا کرد آخه

za piri
10-15-2020, 09:51
قبلا تو دوره های اساتید موفقیت با عناوین مختلف مثل چک جادویی و ... این تمرین رو انجام دادم ولی به انتها نرسوندم و حداکثر تا روز 20 رفتم

فقط دوستان با این وضعیت تورم و گرانی و آشفته بازار جامعه حتی روزهای آخر تمرین هم نهایتا 90 میلیون پول داریم که نمیشه اون چیزی که دوست داریم بخریم
سلام وقت بخیر
شما با انجام بازی فراوانی در 90 روز یک فایل را از استاد دریافت می کنید و می بینید ولی باز ادامه بدید تا مواردی را که دوست دارید بخرید
موفق باشد

ichi.trader98
10-15-2020, 15:03

سلام
بله این بازی برای زمانی بود که دلار 3000 تومن بود : )))) الان شده 30.000 تومن

پس طبق این نسبت میتونید از 10 میلیون شروع کنید. روزی ده میلیون بیشتر. یا اگه دیدید که مقاومت ذهنی دارید روزی 5 میلیون بیشتر بذارید.

اصل تمرینی که تو کتاب خانم استرهیکس بود فک کنم هر روز 1000 دلار بیشتر بود

KazM
10-15-2020, 16:31
سلام

پس طبق این نسبت میتونید از 10 میلیون شروع کنید. روزی ده میلیون بیشتر. یا اگه دیدید که مقاومت ذهنی دارید روزی 5 میلیون بیشتر بذارید.

دقیقا روزی یک میلیون تو این قیمتها پیدا نیست منم از امروز از روزی ۱۰ میلیون شروع میکنم بنظرم هم انگیزه بیشتری ایجاد میشه و هم باورهام یه تکون حسابی میخورن.

my_amin
10-15-2020, 17:12
سلام

سلام
من امروز روز 94 ام هستم. اتفاقا من هم بنظرم رسید که وقتی به روز 100 ام برسم، روزی 10 میلیون اضافه کنم. اما از روز اول تا اینجا، 1 میلیون هر روز اضافه کردم.
در ضمن بگم که تا 90 روز هم همچنان به سبک پارسال، میشه پول رو خرج کرد اگر دقیق بشیم به چیزایی که نداریم. ولی بهرحال هر کسی هر طوری که میتونه انجام بده چون هدف این تمرین، ایجاد حس فراوانی و دارندگی ثروت و پول هست.

Mohammad-f
10-20-2020, 11:12
سلام دوستان وقتتون بخیر(شروع بازی فراوانی99/07/15)

روز 11و 3 :( استاپ خوردم شروع دوباره :)

F.firouzi.1987
10-20-2020, 21:07
سلام وقتتون به خیر وشادی
من از امروز شروع کردم
امیدوارم موفق بشم
(وقتی اینو خوندم که ذهن باید گنجایش میزان پول رو داشته باشه ، یاد اون برنده های لاتاری آمریکا میوفتم که اکثرشون زندگی خوبی نداشتن و اونهمه پول برنده شده رو به سرعت از دست میدادن و دوباره به زندگی قبلیشون و حتی با وضعیت بدتر برمیگشتن)
صحبت های خیلیها رو خوندم نتیجه ی کلیش این بود که
1- خرج هایی رو انجام بدیم که واقعا تو شرایط واقعی حاضر به انجامش باشیم و اگر فکرکردیم اینکه واقعی نیست بیخیال بزار بازی رو برم جلو و مثلا دو میلیون مونده رو ی مهمونی میگیرم و خرج میکنم یعنی داریم اشتباه میریم این بازی رو مگر اینکه همیشه اهل مهمونی دادن و خرج کردن برای دیگران بوده باشیم
2- خرید اقساطی نداریم : این فکر میکنم مهمترین قسمت باشه چون اگر خرید اقساطی مجاز بشه خیلی راحت میشه از همون اول ی ملک بسیار گران قیمت رو ملاک قرارداد و تا آخرش قسط اونو بدیم و جالبتر اینکه خرید ملک چیزیه که همه از ته دل آرزو دارن و همیشه دلمون میخاد خونه ای که داریم بزرگتر و زیباتراز قبلی باشه و ی باغ لوکس بزرگ هم خارج از شهر و یکی هم توی شمال و یکی هم توی جنوب لب دریا داشته باشیم حالا اگه مذهبی ام باشیم ی خونه هم تو مشهد و شیراز .خلاصه تمومی نداره و قیمتش هم که واویلاااااااااااااااااااا اااااااااا
اگه روزی 10 میلیون حساب کنیم توی 100 روز حدود 50 میلیارد مجموعش میشه ولی واریزی هر روز نهایتا میرسه به 1 میلیارد آخه فقط میشه ی خونه کوچیک خرید اونم روز آخر (خخخخخ)
*پس بگیم اجاره نشینی و خوش نشینی تو این بازی خوب جواب میده *
3- پس انداز و پرداخت بدهی و کمک نقدی به دیگران و خیریه نداریم
ی سوال دارم
آیا میشه دارایی قبلی رو که خریدیم یا از قبل داشتیم رو بفروشیم و با پول جدید که میاد جمع کنیم و ی گزینه ی بهتر بخریم ؟

ichi.trader98
10-23-2020, 23:11
سلام وقتتون به خیر وشادی
من از امروز شروع کردم
امیدوارم موفق بشم
(وقتی اینو خوندم که ذهن باید گنجایش میزان پول رو داشته باشه ، یاد اون برنده های لاتاری آمریکا میوفتم که اکثرشون زندگی خوبی نداشتن و اونهمه پول برنده شده رو به سرعت از دست میدادن و دوباره به زندگی قبلیشون و حتی با وضعیت بدتر برمیگشتن)
صحبت های خیلیها رو خوندم نتیجه ی کلیش این بود که
1- خرج هایی رو انجام بدیم که واقعا تو شرایط واقعی حاضر به انجامش باشیم و اگر فکرکردیم اینکه واقعی نیست بیخیال بزار بازی رو برم جلو و مثلا دو میلیون مونده رو ی مهمونی میگیرم و خرج میکنم یعنی داریم اشتباه میریم این بازی رو مگر اینکه همیشه اهل مهمونی دادن و خرج کردن برای دیگران بوده باشیم
2- خرید اقساطی نداریم : این فکر میکنم مهمترین قسمت باشه چون اگر خرید اقساطی مجاز بشه خیلی راحت میشه از همون اول ی ملک بسیار گران قیمت رو ملاک قرارداد و تا آخرش قسط اونو بدیم و جالبتر اینکه خرید ملک چیزیه که همه از ته دل آرزو دارن و همیشه دلمون میخاد خونه ای که داریم بزرگتر و زیباتراز قبلی باشه و ی باغ لوکس بزرگ هم خارج از شهر و یکی هم توی شمال و یکی هم توی جنوب لب دریا داشته باشیم حالا اگه مذهبی ام باشیم ی خونه هم تو مشهد و شیراز .خلاصه تمومی نداره و قیمتش هم که واویلاااااااااااااااااااا اااااااااا
اگه روزی 10 میلیون حساب کنیم توی 100 روز حدود 50 میلیارد مجموعش میشه ولی واریزی هر روز نهایتا میرسه به 1 میلیارد آخه فقط میشه ی خونه کوچیک خرید اونم روز آخر (خخخخخ)
*پس بگیم اجاره نشینی و خوش نشینی تو این بازی خوب جواب میده *
3- پس انداز و پرداخت بدهی و کمک نقدی به دیگران و خیریه نداریم
ی سوال دارم
آیا میشه دارایی قبلی رو که خریدیم یا از قبل داشتیم رو بفروشیم و با پول جدید که میاد جمع کنیم و ی گزینه ی بهتر بخریم ؟

سلام وقتتون بخیر
بازی 100 روز نیست و انتها نداره ولی سازنده بازی برای 365 روز گفته بود انجام بدیم

خرید اقساطی نیست به دو دلیل:
1- مثلا یه چیز گرون قیمت میخوام اقساطی شروع میکنیم بعد باید ده روز صبر کنیم که اقساطش پر بشه عملا تو این ده روز نمیتونیم خریدی انجام بدیم در نتیجه تمرین ذهنی عملا انجام نمیشه
2- ذهن وقتی تحت فشار قرار میگیره دنبال یه راه آسون هست . مثلا پول اضافی رو به کسی ببخشه و یا اگه خرید اقساطی باشه یه چیز گرون بخره که یه مدت زیادی دیگه خودشو خلاص کنه : )

در مورد سوالتون :
دارایی های قبلی رو نمیشه فروخت