PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی فراوانی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Saman01
08-24-2021, 19:29
سلام خدمت هر دو بزرگوار
وقتتون بخیر
من در حد معلومات خودم نکاتی رو خدمتتون میگم. اما برای دیدن موارد کاملتر باید خدمتتون عرض کنم که چنانچه پست های قدیم تر تاپیک رو مطالعه بفرمایید ؛ نکات و موارد بسیار زیادی رو میتونید ازش مطلع بشید و توی خریدهاتون بهتون کمک کنه
ولی چیزی که من میخام بگم و راهی که خودم از اول در پیش گرفتم براش این بوده:

اوایل همه چیزهایی که همیشه دلم میخاست داشته باشم رو میخریدم یا کادو میدادم به عزیزانم
وقتی که تقریبا به رضایت نسبی رسیدم از خریدهای روزمره ام گفتم خوب حالا باید یه هدفی داشته باشم که در راستای اون در واقع خرج کنم
و هدفی رو برای خودم در نظر گرفتم و تا امروز و این لحظه همچنان در حال خرید برای تجهیز اون هدفم هستم و خریدهام شاید چند دقیقه هم طول نمیکشه و خیلی خیلی زود مبلغ شارژ روزم رو استفاده میکنم و از حس عالی ثروت پر میشم و خدا رو شکر میکنم که فردایی هم هست که میتونم مجدد خریدهام رو دنبال کنم

حالا این هدف یا اهداف از شخصی به شخص دیگه متغییره
برای بعضی خریدهای شخصی و وسایل و تجهیزات منزل
گاهی خرید برای تجهیز یه رشته تحصیلی خاص یا شغل خاصی که مورد علاقه تون باشه (مثل زدن باشگاه ورزشی یا کتابخانه های خصوصی و عمومی یا هرچیزی که همیشه دوست داشتید در اون زمینه کار کنید ولی کمبود مالی مانع اون میشده)
در بین اینا میتونید گاهی هدیه بدید اگه بهتون حس خوب میده
میتونید به همنوعاتون کمک کنید و در واقع از حس در جریان بودن ثروتتون استفاده کنید و حظش رو ببرید
و موارد دگیه ای که حتما دوستان بهتر از من اطلاع دارند
ولی بازهم تاکید میکنم که چنانچه زمان بزارید و پست های قدیم تاپیک رو مطالعه بفرمایید بسیار بسیار زیاد بهتون کمک خاهد کرد

شاد و سلامت و ثروتمنمد باشید
سلام وقت بخیر
خیلی عالی بود:)
ممنونم از راهنماییتون سرکار خانوم سارا
حتما مطالعه و استفاده میکنم:cool:

شاد و پیروز باشید.

A.Naji
08-24-2021, 19:49
سلام وقتتون بخیر

بنده بدون توقف حتی یکبار تا هفته پیش و روز90 رسیدم وبه راحتی هر روز را خرج کردم والان تمام کردم مرحله یا ازمون دیگه ای نداره؟

سلام دوست عزیز تبریک میگم بهتون .
حالا که به 90 روز رسیدید، باید به استاد پیام بدین تا استاد لینک وبینار رو بهتون بدن . (وبینار مخصوص افرادی ست که به 90 روز رسیده اند)

و این رو هم اضافه کنم که ؛ استاد گفته بودند اگر بازی رو تا 1 سال ادامه بدهیم ، خیلی عالی تر است.

موفق باشید

nosrat
08-24-2021, 21:28
سلام دوست عزیز تبریک میگم بهتون .
حالا که به 90 روز رسیدید، باید به استاد پیام بدین تا استاد لینک وبینار رو بهتون بدن . (وبینار مخصوص افرادی ست که به 90 روز رسیده اند)

و این رو هم اضافه کنم که ؛ استاد گفته بودند اگر بازی رو تا 1 سال ادامه بدهیم ، خیلی عالی تر است.

موفق باشیدبله با تشکر از شما دوست عزیز

Ali97
08-25-2021, 13:13
سلام و روز بخیر به همگی دوستان
بعد از چندبار استاپ در روز های 7 و 17 با پشتکار و برنامه ریزی و تعیین ساعت مشخص برای انجام بازی تا روز 45 اومدم ولی بعد یمدت بود حس سیرشدگی بهم دست داده بود و دیگه لذت نمیبردم از خرید کردن و هرچند وقت میزاشتم ولی دیگ چیزی پیدا نمیکردم که با پولم بخرم و استاپ خوردم ...از دوستان اگه به همچین مشکلی برخورد داشتن ممنون میشم راهنمایی کنن

بازی چالش برانگیزی و خیلی ذهنم درگیر میشه ولی خیلی باحال منم عین بقیه دوستان که نظراتشونو گفتن هر چیزی تو بازی میخرم انگار واقعا دارمشون همچین حسی بهم میده...:o

سلام و عرض ادب
منم دقیقا مثل شما:)
موردی پیدا نمیکنم بخرم و باید خیلی بگردم تا چیزی رو پیدا کنم که دفعه های قبلی نخریدم و حس عالی بهم بده(بعضی روزها 2 2.5 ساعت وقت میذارم تا یک چیز ناب و دلنشین جدیدی پیدا کنم;);))
(ولی فلن استاپ نخوردم و از دور قبل که تا روز 71 رفتم تا الان که روز 36 هستم دارم بازارو جمع میکنم:rolleyes:)
بنظرم این هم خودش جز یکی از مراحلی هست که سطح ذهنی مارو بالامیبره چون باید بیشتر تفکر کنیم که الان ما چی نیاز و دوست داریم و این رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟؟؟؟(ذهنمون شروع میکنه به فرستادن ارتعاشات بیشتر به کائنات:cool:)
مهمترین نکته هم اینه که باید لذت ببریم از خریدمون که متاسفانه این مورد در کنار توهم اشباح که فکر میکنیم همه چیو خریدیم و بی نیازیم، داره میره نزدیک حد ضرر:(
دوستان باتجربه تر راه حلی دارید که مارا یاری کنید؟

سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان گل و پر انرژی آکادمی
دوستان عزیز ما همگی در یک جامعه بزرگ شدیم و اکثریتمون تحت تاثیر خانواده و مخصوصا عقاید و رفتارهای پدر و مادرهامون هستیم و شرایط و دیدی که جامعه و رسانه ها بهمون دان ، پس یک موضوع ساده هست که ذهنمون نتونه برای پولهای زیاد و خرج کردن اون برنامه داشته باشه ،
چرا ؟
چون تا حالا بیشترمون نتونستیم از یک وسیله یا یک چیزی دوتا خرید کنیم و همیشه با جملاتی مثل این مواجه بودیم :
تو یکیشو داری اینو میخوای چیکار ؟
اگر از چیزی زیاد بخری اصراف هست
یکی بخر بزار برای بقیه هم بمونه
و چیزهایی از این داستان
پس چون ما در داخل یک محیط مثل بودن در داخل یک دایره که از بیرون خبری نداریم و فقط چیزهای داخل اون محیط رو میبینیم که اطرافیان و ذهنشون به ما القا کردن (که اونها هم بر اساس عادت و رفتارهی گذشتگانشون یاد گرفتن ) باید کمی پارو فراتر بگذاریم و ازین محیط بیرون بیایم و سرمون رو بلند کنیم و چیزهای تازه ببینیم
پس از همتون دعوت میکنم برای خارج شدن از این محیط حتما و حتما در سایت شبکه من و تو برنامه تلوزیونی کوچولوهای میلیاردر رو نگاه کنید
الان باید خیلی خوب متوجه شده باشین که چرا اکثر انسانهای موفق و ثرتمند تنها هستند و عقاید و رفتارهاشون برای ما جای تعجب داره و در راستای ما و جامعه ای که توش زندگی میکنیم نیست که حتی بیشتر مردم به خودشون اجازه این رو میدن که به این افراد بگن دیونه هستن :cool:
ما همگی در کنار هم موفق و ثروتمند هستیم

برای هممون آرزوی موفقیت و شادی و ثروتمندی دارم

Snow_Trader
08-25-2021, 14:39
سلام خدمت هر دو بزرگوار
وقتتون بخیر
من در حد معلومات خودم نکاتی رو خدمتتون میگم. اما برای دیدن موارد کاملتر باید خدمتتون عرض کنم که چنانچه پست های قدیم تر تاپیک رو مطالعه بفرمایید ؛ نکات و موارد بسیار زیادی رو میتونید ازش مطلع بشید و توی خریدهاتون بهتون کمک کنه
ولی چیزی که من میخام بگم و راهی که خودم از اول در پیش گرفتم براش این بوده:

اوایل همه چیزهایی که همیشه دلم میخاست داشته باشم رو میخریدم یا کادو میدادم به عزیزانم
وقتی که تقریبا به رضایت نسبی رسیدم از خریدهای روزمره ام گفتم خوب حالا باید یه هدفی داشته باشم که در راستای اون در واقع خرج کنم
و هدفی رو برای خودم در نظر گرفتم و تا امروز و این لحظه همچنان در حال خرید برای تجهیز اون هدفم هستم و خریدهام شاید چند دقیقه هم طول نمیکشه و خیلی خیلی زود مبلغ شارژ روزم رو استفاده میکنم و از حس عالی ثروت پر میشم و خدا رو شکر میکنم که فردایی هم هست که میتونم مجدد خریدهام رو دنبال کنم

حالا این هدف یا اهداف از شخصی به شخص دیگه متغییره
برای بعضی خریدهای شخصی و وسایل و تجهیزات منزل
گاهی خرید برای تجهیز یه رشته تحصیلی خاص یا شغل خاصی که مورد علاقه تون باشه (مثل زدن باشگاه ورزشی یا کتابخانه های خصوصی و عمومی یا هرچیزی که همیشه دوست داشتید در اون زمینه کار کنید ولی کمبود مالی مانع اون میشده)
در بین اینا میتونید گاهی هدیه بدید اگه بهتون حس خوب میده
میتونید به همنوعاتون کمک کنید و در واقع از حس در جریان بودن ثروتتون استفاده کنید و حظش رو ببرید
و موارد دگیه ای که حتما دوستان بهتر از من اطلاع دارند
ولی بازهم تاکید میکنم که چنانچه زمان بزارید و پست های قدیم تاپیک رو مطالعه بفرمایید بسیار بسیار زیاد بهتون کمک خاهد کرد

شاد و سلامت و ثروتمنمد باشید

دوستان عزیز ما همگی در یک جامعه بزرگ شدیم و اکثریتمون تحت تاثیر خانواده و مخصوصا عقاید و رفتارهای پدر و مادرهامون هستیم و شرایط و دیدی که جامعه و رسانه ها بهمون دان ، پس یک موضوع ساده هست که ذهنمون نتونه برای پولهای زیاد و خرج کردن اون برنامه داشته باشه ،
چرا ؟
چون تا حالا بیشترمون نتونستیم از یک وسیله یا یک چیزی دوتا خرید کنیم و همیشه با جملاتی مثل این مواجه بودیم :
و چیزهایی از این داستان
پس چون ما در داخل یک محیط مثل بودن در داخل یک دایره که از بیرون خبری نداریم و فقط چیزهای داخل اون محیط رو میبینیم که اطرافیان و ذهنشون به ما القا کردن (که اونها هم بر اساس عادت و رفتارهی گذشتگانشون یاد گرفتن ) باید کمی پارو فراتر بگذاریم و ازین محیط بیرون بیایم و سرمون رو بلند کنیم و چیزهای تازه ببینیم
پس از همتون دعوت میکنم برای خارج شدن از این محیط حتما و حتما در سایت شبکه من و تو برنامه تلوزیونی کوچولوهای میلیاردر رو نگاه کنید
الان باید خیلی خوب متوجه شده باشین که چرا اکثر انسانهای موفق و ثرتمند تنها هستند و عقاید و رفتارهاشون برای ما جای تعجب داره و در راستای ما و جامعه ای که توش زندگی میکنیم نیست که حتی بیشتر مردم به خودشون اجازه این رو میدن که به این افراد بگن دیونه هستن :cool:

سلام و عرض ادب
منم دقیقا مثل شما:)
موردی پیدا نمیکنم بخرم و باید خیلی بگردم تا چیزی رو پیدا کنم که دفعه های قبلی نخریدم و حس عالی بهم بده(بعضی روزها 2 2.5 ساعت وقت میذارم تا یک چیز ناب و دلنشین جدیدی پیدا کنم;);))
(ولی فلن استاپ نخوردم و از دور قبل که تا روز 71 رفتم تا الان که روز 36 هستم دارم بازارو جمع میکنم:rolleyes:)
بنظرم این هم خودش جز یکی از مراحلی هست که سطح ذهنی مارو بالامیبره چون باید بیشتر تفکر کنیم که الان ما چی نیاز و دوست داریم و این رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟؟؟؟(ذهنمون شروع میکنه به فرستادن ارتعاشات بیشتر به کائنات:cool:)
مهمترین نکته هم اینه که باید لذت ببریم از خریدمون که متاسفانه این مورد در کنار توهم اشباح که فکر میکنیم همه چیو خریدیم و بی نیازیم، داره میره نزدیک حد ضرر:(
دوستان باتجربه تر راه حلی دارید که مارا یاری کنید؟

خيلي ممنون از دوستان و خيلي عالي بود راه حل هاتون حتما ميرم سراغشون تا حل كنم اين محدوديت ذهنيم رو.
باتشكر
ارادتمند

Darian91
08-25-2021, 16:33
سلام به همه دوستان عزیز

امروز 90 روز از بازی فراوانی رو بدون استاپ ادامه دادم. یک بازی فوق العادس. ذهن درگیر خرج کردن و گرفتن وسایلی میشه که همیشه دوس داشتیم و برامون با ارزش بودن. تجربه جالبی بود بعضی از وسایل رو که میگرفتم چون از قبل تو دفتر هدفم نوشته بودم برام خریدنشون هیجان انگیزتر بود و بعضی روزها هم واقعا میموندم چی بگیرم. ولی هروسیله ای رو که میخواستم بگیرم حتما میگشتم بهترین و زیباترینش رو میگرفتم که سقف پول روزانه م رو پر بکنه. برای انجام دادنش ساعتم رو روی الارم تکرار هر روزه گداشتم که یادم نره چون خیلی برام با ارزش بود که هر روز منظم این مراحل رو برم. روز 90م بازی رو هم پولش رو برای خرید وسایل مدرسه بچه هایی خرج کردم که نیازمندن. بزرگترین آرزوم ساخت مدرسه و کتابخانه ست. به زودی بهش میرسم

همگی موفق باشین

Darian91
08-25-2021, 16:36
تو کتاب اسرار دهن ثروتمند هم نویسندش تی هارو اکر یک پیزیز شبیه به این بازی فراوانی رو میگه که انجام بدین تا حس ارزشمند بود و ثروتمند شدن بهتون دست بده. فرقش با بازی فراوانی اینه که اینجا پول واقعی باید خرج بشه. میگه یک حساب برای تفریح ( به قول استاد حساب شادی) برا خودتون باز کنین و هرماه 10 درصد از درامدتون رو توی اون بریزین و حتمن حتمن هر ماه این پول رو خرج کنین. بهتری جاها برین ، رستوران خوب برین، وسایل مورد علاقتون رو بگیرین و.. این هم میتونه یک تجربه عالی و واقعی تری باشه

mk_barsa
08-25-2021, 16:50
با سلام خدمت دوستان. من این بازی رو قبلا انجامدادم البته قبل از اشنایی با اکادمی هستش. یک خاطره بگم از تاثیرش.من این بازی رو بمدت چهارماه ادامه دادم.دقیقا یادم نمیاد چه روزی از اون بازی اما میدونم اواسط ماه چهارم بود که قرار بود برم یک وسیله سخت افزاری بخرم. نکته جالبش اینجا شروع شد که قرار بود غروب برم واسه خرید. قیمت این کالا ی چیزی بین چهار تا پنج میلیون تومان بود. اصلا فکر نکردم که موجودی حسابم کمه. نمیدونم چی شد وسطای راه بود که ی لحظه توقف کردم و یادم اومد موجودی حساب من این مبلغی نیست که هر روز برای آون نقشه میکشیدم تا خرجش کنم. در واقع موجودی واقعی رو از موجودی تصوری گرفته بودم و اونجا بود که زدم زیر خنده. دوستم هم همراهم بود گفت چرا میخندی؟ گفتم پولی تو حساب ندارم که این همه راه اومدیم تا اینجا. بنده خدا اولش فکر کرد دارم اذیتش میکنم اخرشم ناراحت شد چون باز فکر میکرد الکی فقط آوردمش بیرون که ببینمش.:d

ALiamiri
08-26-2021, 10:44
سلام دوستان وقتتون بخیر

یکی از تاثیرات عمیقی که بازی فراوانی روی ذهن تریدرها میذاره برطرف کردن ترس از کمبوده.وقتی به جامعه ایرانی نگاه میکنیم به وضوح میبینیم هر زمان قیمت چیزی بالا میره مردم از ترسشون که قیمتش بالاتر نره و قحطی اون چیز نیاد بلافاصله برای خریدنش صف میکشن.در واقع بخاطر این ترس خودشون قحطی و تورمی که ازش میترسن را ایجاد میکنن.در چند ثانیه ماشین های بیکیفیت و گرون را پیش خرید میکنن و باعث گرونتر شدنش میشن یا وقتی میبینن شاخص بورس بالا رفته از ترس از دست رفتن فرصت خرید صفهای سنگین میسازن(خودما میگم;)).از وقتی یادم میاد همیشه آذوقه برنج و حبوبات یکسالمون را ذخیره داشتیم و پدربزرگام هم همینطور بودن.دلیل این موضوع جنگها و قحطیهای بزرگ مکرریه که در تاریخ ایران باعث کشته شدن میلیونها نفر شده و در واقع اجداد ما که از این بین جون سالم به در بردن همون افراد صف نشین و ذخیره کننده بودن و حالا میبینیم که این خاطرات تاریخی به شخصیت اجتماعی تبدیل شده که کاملا ناآگاهانه باعث بروز مشکلات فراوان در مملکت میشه.

این خصوصیت در تریدر به طور قطع باعث انجام معاملات فومویی و طمع میشه که هرکدوم به تنهایی برای تریدر نشدن کافیه.
بعد از بیش از 120 روز انجام این بازی متوجه شدم دیگه اون احساسات قبلی وجود نداره و در کار و زندگی به آرامش عجیبی رسیدم .در حقیقت الان وقتی این رفتارها را میبینم تعجب میکنم.

به امید روزی که همه مردم جهان به فراوانی و بخشندگیه خداوند ایمان بیارن و باهاش هماهنگ بشن.

Saman01
08-26-2021, 11:42
چرا ؟
و چیزهایی از این داستان

سلام وقت بخیر
دقیقا همینه ، موافقم با صحبتت علی جان:)
یکی از مراحل سخت راهه و باید فراتر بریم:cool:
قطعا و صد در صد در کنار هم و کمک به هم موفق و ثروتمند خواهیم شد.
ممنونم ازت. حتما راه حلت رو استفاده میکنم.

شاد و پیروز و ثروتمند باشید.

kianoosh1346
08-27-2021, 16:22
سلام. این تمرین ذهنی در ابتدا بسیار خسته کننده بود؛ مبلغ پول بسیار کم بود نمیدانستم جکار کنم و وقت گیر هم بود. بطوریکه دوبار منجر به شکست شد. اما بعدا فهمیدم که میتوانم آن را وارد مخارج و هزینه های روزمره زندگی کنم. به عنوان مثال یک سفر ترکیه واقعی داشتم که هزینه های مربوطه را در این بازی ذهنی لحاظ کردم. بعدها که پول درشت تر شد، میتوانم مثلا هزینه سفر را بر اساس هزینه های فرست کلاس و هتل هیلتون انجام دهم. الان روز 100 ام هستم.احساس میکنم خیلی جیزهایی که داشتنش را ضرور نمیدانستم را شدیدا نیاز دارم. آرزوها و ظرف ذهنی من نسبت قبل بزرگتر شده.آینده برایم درخشان تر شده. ممنون استاد

Ali Trader
08-28-2021, 16:06
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
سلام دوستان ، وقتتون بخیر و شادی;)
گام و روز 215 amino

خرید ماشین 206 کارکرده

157801 157802 157803

سلامت و ثروتنمد باشید.

sara.sat
08-28-2021, 23:32
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
سلام دوستان ، وقتتون بخیر و شادی;)
گام و روز 215 @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

خرید ماشین 206 کارکرده

157801 157802 157803

سلامت و ثروتنمد باشید.

سلام
بسیار هم عالی
مبارکتون باشه
به قول معروف : چرخش برات بچرخه:cool:

nosrat
08-29-2021, 00:02
باسلام استاد اسکایپشونو جواب نمیدن من تموم کردم بازی رو ومنتظرم ببینم مرحله بعدی وبینارشون چیه

sara.sat
08-29-2021, 03:01
باسلام استاد اسکایپشونو جواب نمیدن من تموم کردم بازی رو ومنتظرم ببینم مرحله بعدی وبینارشون چیه

سلام
به نظرم دوستان توی پست های قبل تر گفتن که بهشون پیام خصوصی بدید
منظور از داخل سایت آکادمی هست

nosrat
08-29-2021, 10:34
سلام
بله متشکرم مشکل از طرف خودم بود

Mirzaali
08-29-2021, 21:55
سلام
روز 61 رو بازی کردم
مهمترین نکته ای که میتونم بگم برام اتفاق افتاده اینه که ارقام برام خیلی کوچیک شدن مثلا وقتی قیمت یه چیزی رو میبینم میگم این که خیلی خوب و کمه در صورتی که قبل از این بازی اصلا اینطوری نبود

فاطمه
08-29-2021, 22:12
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
اولین روز هست میخوام بازی فراوانی رو انجام بدم.
برکت و فراوانی برای همه مستدام باشه.

nosrat
08-29-2021, 23:04
اولین روز هست میخوام بازی فراوانی رو انجام بدم.
برکت و فراوانی برای همه مستدام باشه.
با سلام من روز90 رو تموم کردم واقعا عالیه وحس خیلی خوبی بهتون میده موفق باشید ویه پیشنهاد دارم برای شما وبقیه دوستانیکه تازه میخان شروع کنند که گوشیتونو بزارید یادآوری که یادتون نره هر روز بنویسید مخارج روزتون رو

alieh
08-30-2021, 08:56
امروز 90 روز من تمام شد ولی هنوز میخوام ادامه بدم هدف بعدی یکسال:d

farahanifar
08-30-2021, 09:41
سلام

بله به ادمین پیام بدین براتون لینک فایل رو می فرستن

M_HOSEINI
08-31-2021, 13:27
سلام به همه دوستان و استاد امینو عزیز
روز 90 ام بازی فراوانی من رسید / دقیقا 6 ماه طول کشید و 4 بار استاپ خوردم / به خودم قول داده بودم فارق از هر نتیجه ایی که قراره از این بازی بگیرم این کار رو تا انتها انجامش بدم.
و امروز متوجه شدم مهمترین درس این بازی همین بوده. بدون در نظر گرفتن شکست محدودیتهای ذهنی و پیدا کردن احساس خوب در حین بازی که بچه های دیگه خیلی راجع بهش صحبت کردن فوق العاده ترین حس این بازی احساس به سرانجام رسوندن یک کار هستش. احساس اینکه بالاخره یک کار رو تو زندگیت تمام و کمال انجام دادی .
نتیجه ایی که ذهن من از این بازی گرفت این بود : اگه تونستی بازی فراوانی رو هر روز بدون وقفه انجام بدی و به این کار عادت کردی پس میتونی هر روز بدون وقفه از فارکس سود بگیری و به این کار هم عادت کنی . میتونی تا بالاترین مرحله زندگی پیش بری و این فقط یک قانون داره و اون هم اینه : شکست خوردی! مهم نیست. باز هم ادامه بده / تو میرسی / تو میتونی /

با ایمان قلبی میگم : واقعا مهم نیست چند باز زمین میخوری _ مهم اینه که چند بار میتونی قید درد رو بزنی و بلند بشی

آرزوی موفقیت برای همه دوستانم دارم در تمام مراحل زندگیتون amino

ahmad2069
08-31-2021, 17:23
سلام
من امروز روز 90 بازی فراوانی رو انجا دادم.
این یک تمرین فوق العاده عالی بود. واقعا زندگی من رو دگرگون کرد. امیدوارم برای شما هم اینجوری باشه.
چند برداشت از این تمرین داشتم که براتون فهرست میکنم:
1- اعداد و مقاومت های ذهنیم که بین عدد10میلیون تا 20 میلیون بود رو پیدا کردم و فهمیدم ذهنم به این محدوده مقاومت نشون میده ولی بعدش راحت تا روز 90 ادامه دادم.
2- همیشه و همواره احساس خوب و شاد بودن داشته باش و از زندگی لذت ببر و اصلا نگران فردا نباشد. اگه امروز پول داشتی و اون رو با خیال راحت و حس خوب و لذت بخش خرج کردی فردا هم پول میاد. اما اگه نگران باشی جلو آمدن پول رو میگیری و پول وارد زندگیت نمیشه.
بطور خلاصه: همیشه دلتون شاد باشه و لبتون خندون و هر روزتون عید نوروز باشه با اهداف امینویی و حال خوب.

Oracle
09-02-2021, 07:42
سلام
من اینجا (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98&page=101&p=116589&viewfull=1#post116589)به برخی خریدهای خودم اشاره کردم. شاید به شما ایده بده.
یک روند کلی این هست که در هر بخشی از زندگی و علایقتون به این فکر کنید که پول چطور می تونه کمک کنه که به کیفیت بهتری دسترسی داشته باشید.
مثلا من از خرید چند تا دمبل، کم کم رسیدم به تجهیز یک باشگاه ورزشی اختصاصی!

سلامت باشید

سلام خدمت همه دوستان عزیز
روز 67 بازی فراوانی من هست
چالشی که دارم اینه که تا الان همه نیاز هامو خریدم .حتی برای اطرافیانم هم خرید کردم .الان چیزی برای خرید پیدا نمی کنم
لطفاراهنمایی بفر مایید خیلی مچکرم:):)

Mirzaali
09-02-2021, 12:30
سلام روز 66 بازی هستم و استاپ نخوردم اما میخوام از اول و با برنامه ریزی شروع کنم چون به این 66 روز و لیست خریدهام که نگاه میکنم کاملا مشخصه برام که خیلی از روز ها صرفا نخواستم استاب بخورم و اینطوری از نظر روانی اصلا حس خوبی بهش ندارم
با این وجود خیلی خیلی روم تاثیر گذاشته و نگاهم به پول کاملا عوض شده .ارقام برام خیلی کوچیک شدن

mudabber
09-02-2021, 14:13
سلام
وقت تون بخیر من متوجه نشدم از کجا این بازی رو تهیه کنم و بازی رو چجوری شروع کنم لطفا منو رهنمایی کنین
ممنون:)

M.safari97
09-02-2021, 15:02
سلام
وقت تون بخیر من متوجه نشدم از کجا این بازی رو تهیه کنم و بازی رو چجوری شروع کنم لطفا منو رهنمایی کنین
ممنون:)
با سلام خدمت شما دوست عزیز
نیازی به تهیه بازی نیست شما فقط یک قلم و کاغذ نیاز دارید و زمانی که میذارید برای انجام بازی.
بازی به این صورت هست با 1 میلیون تومان شروع میشه و شما باید تا پایان روز پولتون رو خرج کنید و هر روز یک میلیون بیشتر واریز میشه براتون یعنی روز دوم دو میلیون و سوم سه میلیون و به همین ترتیب....
قوانین بازی هم که در پست های اولیه هست.
این کار رو برای مدت 90 روز باید هر روز انجام بدین و بعد از پایان 90 روز نتیجه و تاثیری که داشته رو اینجا برای همه دوستان بنویسید و استاد هم یک وبینار در اختیارتون قرار میدن.
مطالعه پست های گذشته هم میتونه خیلی کمک کننده باشه براتون.
امیدوارم که تونسته باشم کامل توضیح بدم.
براتون آرزوی موفقیت میکنم.

Pegahomidi
09-02-2021, 15:41
سلام دوستان
من این بازی روز ۹۴ روز انجام دادم و حدود ۲ ماه پیش هم*تموم کردم
نتایج از این قراره
بشدت احساس فقر و ترس از فقر در من کاهش یافته
ترس از خرج کردن پول و تهیه ی نیاز هام از بین رفته
توانایی زیادی در خرج کردن پول به روش های مختلف بدست اوردم قبلا اگر چه پول داشتم هدفی برای خرج کردنش نداشتم صرفا فقط پول داشتم چه بسا نیاز هایی هم داشتم اما خرج نمیکردم بیشتر نیازهامو نادیده میگرفتم ولی دست به پول نمیزدم خدایی نکرده روز مبادا نیاز بشه .
در نهایت یاد گرفتم قرار نیست یک دفعه یه پول گندرو خرج کنم باید اول خرید چیز های کوچک و کم ارزش تر و یاد بگیرم بعد بزرگتر مثلا اول باید یه ساعت ۲ میلیونی بخرم بعد برم سر وقتش یک ساعت ۲۰ میلیونی بخرم
منظور اینه که باید در لحظه زندگی کرد شاید نرسه تایمی که من برم یه چیز گرون بخرم پس اول با چیزایی در حد توانم هست لذت میبرم این در هر مسئله ای صادقه نه فقط خرید .
حالا از کجا اون فایلی که استاد قولشو دادن بگیرم؟؟

Lady_Taban
09-02-2021, 16:15
60760

سلام
این بازی فراوانی رو من قبلا به اسم چک جادویی شنیده بودم و تمرین کردم...
برای همین برای خودم دسته چک طراحی کردم...
این چک نقدی هستش و عین تراول چک میشه خرجش کرد چون توی بانک اون مبلغ پول هر روز واریز شده...
خیلی عالیه... و من دوباره دارم انجامش میدم...

تابان

با سلام

250 روز بازی فراوانی رو انجام دادم و میخوام استاپ کنم...

احساس میکنم باید به مرحله ی رهایی برسم..

تابان

Soroosham
09-02-2021, 17:40
با سلام

تابان

سلام سرکار خانم تابان
امیدوارم حالتون عالی باشه :)
توی منابع و حرفهای استاد میگن یک سال اگر انجامش بدید فوق العادست و میتونه خیلی بهتون کمک کنه.
منم دقبقا همین حس و داشتم و بعد تقریبا ۲۰۰روز ریست خوردم. چندوقت بازی نکردم و دوباره شروع کردم. ولی اینبار سعی کردم حسم و بیشتر کنم و بعضی روزها از چیزهایی که میخرم اسکرین شات میگیرم و نگاهشون میکنم :)
صد درصد خودتون بهتر میدونید چکاری براتون بهتر هست ولی چون دیدم ۲۵۰ روز اومدین به خودم این جسارت و دادم که بگم ۳۶۵ هم پر کنید و بعد تمومش کنید. مطمعنم اگر بخواید میتونید. شاید الان به سد ذهنیتون رسیدین. ولی میتونید ادامه بدید:d

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید

alieh
09-02-2021, 21:01
سلام استاد نود روز بازی رو انجام دادم لطفا فایل وبینار فراوانی رو برام ارسال کنید با تشکر amino

Ariyan
09-03-2021, 07:57
با سلام

تابان

درود خانم تابان عزیز
توی کتاب اثر مرکب در جایی دارن هاردی از نقطه محدودیت هر فرد صحبت میکنه :
که مضمونش میشه : همون جایی که همه رقباتون کم میارن همونجایی که شما در رقابت با خودتون خسته میشید و انرژیتون تموم میشه و به نقطه محدودتون میرسید
اگر بتونید اون چیزی که روش تمرکز کردید رو برای یک مدت دیگه انجام بدید و فراتر از انتظار عمل کنید ،اونجاست که اثر مرکب تاثیرش رو نشون میده و به نتایجتون شتاب میده

الان که به این نقطه رسیدید یکم دیگه ادامه بدید .
موفق باشید .

Yaser.kh
09-03-2021, 08:17
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
روز 303 بازی فراوانی

mammal
09-03-2021, 08:50
درود ب همه دانشجویان عزیز و استاد بزرگوار
من امروز در روز شانزدهم فراوانی هستم. البته تا الان سه بار تا مراحلی پیش رفتم ولی بنا به دلایلی (همون سد ذهنی و روحی) نتونستم ادامه بدم. ولی حتی همون چند تلاش نیمه کاره هم برای من واقعا نتایج غیر قابل انکاری داشت. هدف اولم اعلام نود روز تمام در این انجمن خواهد بود.شاد باشید

hoseinrahimi
09-03-2021, 09:45
سلام خدمت استاد عزیزو همه دوستان

بازی فراوانی رو به روز 90 رسیدم امروز و واقعا این بازی برای بنده دراوایل سد ذهنی عجیبی ایجاد کرد اما رفته رفته با اون مقابله کردم و الان به راحتی به روز 90 رسیدم و کلا ذهنیتم نسبت به پول تغییر کرده و میدونم که پول هست زیاد هم هست فقط ما باید نحوه درست استفاده

کردن اون رو بدونیم.ممنونم از استاد عزیز و همه دوستان که در این راه بنده رو یاری کردند.

Moonlight
09-03-2021, 12:08
با سلام

تابان

موافقم
بنظرم دقیقا تو همین نقطه هاست که باید سوار موج جدیدش بشیم، تغییر نگاه ناظر:)

amino
09-03-2021, 18:40
سلام استاد نود روز بازی رو انجام دادم لطفا فایل وبینار فراوانی رو برام ارسال کنید با تشکر @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)
سلام
پست رو ادیت کنید و تجرتون رو از نود روز و اتفاقاتی که افتاده کامل بنویسید.
بعد پیام خصوصی بدید برای فایل.

AlirezaNikzad
09-03-2021, 21:57
سلام دوستان روز همگی بخیر باشه ؛ من بازی فراوانی رو برج 2 شروع کردم اما 5 روز بیشتر طول نکشید و استاپ خوردم و از اول برگشتم به خانه ی اول نمیدانستم چکار باید بکنم حس بدی داشتم چونکه اولین بار بود یک پولی بهم داده میشود که برای خرج کردن باید ازش طبیعتا استفاده بکنم 5 روز اول واقعا سردرگم بودم که چی بخرم ؟ چکار کنم کلی دم و دستگاه وسایل کامپیوتری پوشاک نمیدونم خیلی چیزای دیگه لازم داشتم دست و پای خودمو گم کرده بودم ولی بعد استاپ خوردن حقیقتش تا یک ماه سمتش نرفتم چونکه واقعا بهم فشار وارد شد و خب یک سری مسائل دیگه از جمله امتحانات دانشگاه دست و پامو بسته بود و وقت نمیکردم ...!
اما من از برج سه دقیقا روز 15/3/1400 شروع کردم و الان روز 64 هستم خیلی حس خوبی بهم داده : )~
بخاطر اینکه این سری با هدف دارم پیش میرم و کم کم دارم گام های خودم را بلندتر و بزرگتر میکنم اوایل خیلی سخت بود بخوای چیزی که واقعا لازم داریش را بخری و مجبور بودی که صبر کنی تا روزی فرا بفرسد که قدرت خریدنش برایت فراهم شود
نکته ی دیگری که بنده متوجه اش شدم این بود که در روز 56 ذهنم شروع کرد به مقاومت کردن اما من به خدا و خودم ایمان دارم و قدرتم و اراده ام بیشتر از این حرفها میباشد بنابراین با تمام وجودم آن روز را به پایان رساندم خریدهای خیلی خوبی هم کردم یکی از ارزوهام همیشه سفر کردن بود من عاشق کشور خودمون هستم کلی استان های تاریخی داریم جاهای بسیار خوب و زیبایی داریم طبیعت بسیار خوبی در شمال داریم همیشه سفر میکردم برام مهم نبود که با هواپیما قطار ماشین یا با چی دارم سفر میکنم مهم این بود که دارم سفر میکنم
درباره ی خرید لباس و وسایل کامپیوتری و چیزهای دیگه همین حس رو داشتم که فقط باید بشه !
الان به جایی رسیدم که واقعا حس میکنم ارزوهام رو براورده کردم و حس میکنم تمام چیزهای موردنیازم را فراهم کردم چونکه باور کردم !
رکن های اصلی بازی تا اینجای صحبت هام صبر و باور کردن میباشد ...
چیزی تا روز 90 نمانده اما من این سری بعد از اتمام 90 روز میروم مجددا از اول بازی را شروع میکنم تا تارگت 90 روز را مجددا بزنم و بروم برای روزهای بعدی ...
درضمن شکرگذاری در این 64 روز به شدت تاثیر خودش را روی بنده گذاشته و هروقت قراره کاری بکنم از خدا متعالی تشکر میکنم واقعا دیدم عوض شد نسبت به همه نسبت به زندگی ...
-----------------------------------------------------------
بنظر بنده بازی فراوانی بیشتر از سه رکن اساسی تشکیل نشده آن هم :
صبر ، باور ، شکرگذاری
سلام وقت بخیر امروز روز 90 بود و تمام شد ...!
در این 90 روز من صبر را یادگرفتم صبری که هیچ وقت در زندگی شخصی ام معنی نداشت همیشه کارهایم را با عجله انجام میدادم انسان عجولی بودم همیشه بخاطر حواس پرتی هایم یا بخاطر عدم تمرکز در انجام امور شخصی ام به بن بست میخوردم ...
قدرت تصمیم گیری ام بالا رفته ؛ هرچند قبلا درست برای خودم هم بلد نبودم درست حسابی تصمیم بگیرم و هرکاری را بدون برنامه ریزی انجام نمیدم ...
خیلی تمرکزم رفته بالا قدرت تمرکزم نسبت به چیزی که خودم از ان با خبر بودم درحال حاضر بیشتر شده ظاهرا دقتم در انجام بسیاری از فعالیت های روزانه و کاری خودم , از جمله تمرین کردن بیشتر شده
در این 90 روز یادگرفتم که اصلا و به هیچ وجه نیاز نیست عجله کنم همه چی هست همه چی سرجاش فقط باید بدانی که هدفت علاوه بر از زندگی چیست ؟ چی رو میخوای بدست بیاری اصلا برای چی زنده ایی (این چیزی هست که در این 90 روز نه فقط از پول بلکه درباره ی خودم و همه چی از ان برداشت کردم) متوجه شدم نه از کسی عقبم نه از کسی جلو هستم ...
انسان قانعی شدم که اگر بخواهم چیزی را داشته باشم باید برای داشتنش تلاش کنم کار کنم کار هایی که باعث میشوند مرا به ان برساند را حتما صد در صد هزار درصد انجام خواهم داد
نمیدونم این بازی فراوانی چه سحر و جادویی درش هست ولی میدونم خیلی در من تاثیر گذاشته و میتوانم بگویم شخصیتم نیز 180 درجه عوض شده جالب نیست ؟
یادمه روزای اول که شروعش کرده بودم همیشه مینالیدم که چرا باید همچنین چیزی رو انجام بدم اصلا به چه دردم میخوره (البته ازش فراری بودم ) ولی با استاپ 5 روزه گفتم بیا یک بار واس همیشه وقت بذار ببین داستان چیه بلاخره اومدی همه چی رو بکوبی از نو بسازی البته اینو بگم در یادگیری در فارکس خیلی به بن بست خورده بودم بخاطر همین اواخر که در اصل میشه اوایل که وارد اکادمی شده بودم تصمیم گرفته بودم همه چی رو ول کنم و یک مدت سعی کردم فقط استراحت کنم و دوباره به خودم قول دادم یک بار برای همیشه وقت بذارم و درست و اصولی بیام جلو و الان در خدمت شما عزیزان هستم : ) ~
@amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

mojtaba.k94
09-04-2021, 00:47
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و استاد گرامی
من این بازی فراوانی رو از فایل های یک استاد سال قبل یاد گرفتم و شروع کردم به انجام دادن
اولین بار در یک دفتر نچندان تمیز شروع کردم تا 12 روز و دومین بار تا 23روز فکر کنم رفتم
چیزی درک نکرده بودم که کمی صبر کردم نزدیک 15 روز انجامش ندادم و کمی هم در مورد سازنده این بازی خانم استرهیکس تحقیق کردم و دوباره شروع کردم
سومین بار تا روز 44 اومدم و روز 45ام 12ساعت بعد یادم افتاد و این روز رو به خودم تخفیف دادم (که خلاف قانون بازیه) رفتم جلو تا روز 90ام
روز 90 ام که تموم شد من یه ساز خریده بودم که روز 20(تقریبی دقیقا یادم نیست) عینا نوشته بودم که فلان ساز از فلان سازنده
یک دسته 20 تایی کتاب خریده بودم که در لیست خریدم بود-یک سری گل - یک هدفون و چند مورد دیگر هم بود که الان یادم نمیاد
من ناخودآگاه اینارو خریده بودم خودمم باورم نمیشد که همون سازو به همان شکلی که توصیف کردم خریدم، بعدش به این بازی ایمان آوردم
شروع کردم به نوشتن از اول در یک دفتر جدید و تا روز 112 جلو رفتم ، این بار فقط یه دوره فرکتال طبق نوشته هام خریدم :cool: و چیز زیادی نخریده بودم به همین خاطر در فکر بودم که این بار چرا این طوری شد و شروع کردم دوباره از اول تا جواب این سوالمو بدونم
یک ماه قبل یک دفتر خوشگل 200برگ خریدم و شروع کردم به نوشتم که امروز روز 30ام هستم ، و الان به جوابی که میخواستم رسیدم ، خرج کردن پول الان خیلی برام آسون شده و خیلی راحت میتونم حتی قیمت جنس هارو ذهنی هم حساب کنم و با تمام جزئیات رنگ و طرح بنویسم چون چند بار قبلا نوشتم ،
نتیجه این بازی برای من: 1-مبالغ زیاد دیگه منو نمیترسونن 2-هر چی که تصویرشو ببینی و به خاطر بسپاری حتما تحقق پیدا میکنه 3-هم یک تمرینیه که فراوانی نعمت و ثروت در دنیا و جهان به صورت زیر پوستی به آدم میفهمونه(البته خودم در این مورد هنوز مشکل دارم)
این تجربه من از بازی فراوانی بود.

alisherafat
09-04-2021, 13:57
کم کم داره برام جالب میشه این بازی
دفعه اول سه بار حدودا روی روز 15 متوقف شدم و از سر بازی رو شروع کردم
عدد 15 که برای بار چهارم رد شد روی عدد 30 که دوبرابر 15 هست یادم رفت خرج کنم پول رو و دوباره باید برگردم از اول شروع کنم

kiya_1
09-04-2021, 22:24
با سلام خدمت دوستان عزیز و استاد عزیز

من بازی فراوانی در سه مرحله انجام دادم راستش ذهنم برای خرید خیلی یاری نمیکرد یعنی چیزی نیاز نداشتم برای همین سه مرحله شد . در مرحله اخر تا مرحله 65 روز بود که یه خونه خالی با بازی فراوانی تونستم به یه کاخ با شکوه برای خودم تبدیل کنم در اخرین مرحله نقاشی کاخ که با بازی فراوانی ساختم تو دفترم کشیدم خیلی لذت بردم . بعداز 65 روز هم مریض شدم و هم اینکه دیدیم از خرج کردن و خرید لذتی خاصی نمیبرم برای همین بازی تمام شده در نظر گرفتم تا دوباره شروع کنم ... با این بازی فراوانی خیلی تونستم خودمو بشناسم که از چی لذت میبرم .

jadoo
09-05-2021, 11:07
سلام دوستان متاسفانه بنا به دلایلی من بهش فکر هم نکردم تا امروز که بدجور ذهنم رو درگیر خودش کرده 4 ماه گذشت و من یه روز هم پیش نرفتم امیدوارم بهانه ای نمونه و من انجامش بدم از امروز من استارت بازی رو زدم :rolleyes:

AliMahmoudi
09-05-2021, 12:23
سلام و درود به همه دوستان
سفر و کمک به خیریه رو هم میتونیم لحاظ کنیم؟؟

TaMo40
09-05-2021, 12:33
سلام وقت بخیر
امیدوارم همگی حالتون خوب باشه
یک امتیاز برای همه کاربرانی که توی این انجمن فعالیت داشتن در نظر گرفتم
بیشتر از شش ماه هست که این تاپیک زده شده و دوستانی دارن توش فعالیت میکنن
این مطلب در عنوان "بازی" معرفی شده اما یک پلن کامل و صددرصد موفق در زمینه روانشناسی هست که برای تریدرها هم بسیار مفیده
برای کاربرانی که سه ماه متوالی یعنی حداقل 90 روز این تمرین رو کامل انجام دادن یک وبینار در نظر گرفتم
دوستانی که تمرین رو +90روز پشت سرهم و درست انجام دادن در پست های بعدی تعداد روزشون رو مشخص کنن تا کاربران عزیز برای وبینار انتخاب بشن
با تشکر
امینو

سلام استاد امینوی عزیز. 92 روز انجام دادم.

AbolfazlFX
09-05-2021, 19:39
سلام دوستان
روز 95ام بازی فراوانی هستم
در این پس تجربم رو تا الان میگم
تا الان دو بار استاپ خوردم و برگشتم از روز اول شروع کردم
این بار از روز 40 به بعد مقاومت های ذهنیم رو برای خرج کردن کاملا حس کردم
همون صحبت های استاد که میگفتن "کسی که برای خودش زیاد نمیتونه خرج کنه حس لیاقت نداره" در من خیلی حس شد
از روز 40ام به بعد افکار منفی به خودم ناشی از حس مصرف گرایی، منفی بودن (شاید از اینجا میاد که لاکچری زندگی کردن بد هست و عیبه!)، حس لازم نداشتن(خرید خیلی چیزها رو لازم نمیدونستم هرچند قبلاً برای خریدنش فکر کرده بودم) در من بالا میومد
سعی میکردم حتما خرج کنم و هرماه بخشی از پول هم برای نیازمندان خرج میکردم (حس خیلی خوبی بود)
در این 95 روز بازی فراوانی، در بازی زندگی من از این رو به اون رو شد. ایمان دارم در واقعیت هم رخ میده
به دوستان حتما پیشنهاد میکنم اگر شروع نکردند حتما بازی رو شروع کنن
اگر فکر میکنید دیر شده (چون خودم خیلی این فکرو داشتم) به 3 ماه قبل خودتون فکر کنید که 3ماه قبل کجا بودید و الان کجا هستید؟آیا خیلی دیر شده؟یا یه چشم به هم زدن بود؟پس برای آیندتون از امروز سرمایه گذاری کنید و از همین فردا شروع کنید
امیدوارم تجربیاتم مفید بوده باشه
موفق باشید همگی

...amirali
09-05-2021, 22:11
سوالی برام پیش اومده اینکه ایا حتما باید مبلغی که میخواهیم صرف خرید کنیم دقیق و جزیی و طبق قیمت واقعی باشه یا حق انتخاب داریم که به صورت حدودی هزینه خرج کردن رو مشخص کنیم
سپاس

AbolfazlFX
09-06-2021, 12:08
سوالی برام پیش اومده اینکه ایا حتما باید مبلغی که میخواهیم صرف خرید کنیم دقیق و جزیی و طبق قیمت واقعی باشه یا حق انتخاب داریم که به صورت حدودی هزینه خرج کردن رو مشخص کنیم
سپاس

سلام آقا امیرعلی
این بازی برای کار روی ناخودآگاه ما هست،هرچه واقعی تر باشه خب مطمئناً برای ناخودآگاه باورپذیر تر هست، پس سعی کنید قیمت دقیق رو در بیارید و هینه کنید.
موفق باشید

Ali97
09-06-2021, 12:38
سلام دوستان متاسفانه بنا به دلایلی من بهش فکر هم نکردم تا امروز که بدجور ذهنم رو درگیر خودش کرده 4 ماه گذشت و من یه روز هم پیش نرفتم امیدوارم بهانه ای نمونه و من انجامش بدم از امروز من استارت بازی رو زدم :rolleyes:
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
تبریک میگم بهتون ، با این پیامی که در این تاپیک گذاشتید کنترل ذهن رو در دست گرفتید و در شروع چرخه موفقیت و تغییر عادت و ایجاد عادتهای جدید و خوب و عالی هستید و به ذهنتون این پیام رو ارسال کردید که هرچیزی که من میگم (بر اساس اراده خودتون ) باید انجام بدی نه اون چیزی رو که خودت میخوای ( ذهنتون و بر اساس عادتهای قبلی )
در خصوص متن خودتون که نوشتین من یه روز هم پیش نرفتم :confused: شما پیشرفت کردید تبریک میگم برای همین در این تاپیک هستید :D
نگران نباشین ذهن در شروع این مرحله احساس خطر میکنه و با خودش میگه که این شخص کم کم داره اون کاری که خودش میخواد انجام میده ، نباید بگذارم این اتفاق بیفته ، ولی اینو بدونین قدرت دست شماست و شما لایق بهترینها هستید دوست من :o

آرزوی شادی و ثروتمندی و موفقیتو بهترینهارو دارم برای تمام دوستان پر انرژی
ما همگی باهم و در کنار هم موفق هستیم شاد و پیروز باشید :cool:

sohinaz.im
09-06-2021, 13:55
سلام و عرض ادب
وقتتون بخیر باشه
من بازی رو 90 روز ادامه دادم و اوایل 3 بار استاپ خوردم و از اول شروع کردم اما دوره آخر دیگه تو ذهنم به خریدام فکر میکردم در طول روز و خیلی جدی تر بود برام، خوشبختانه دیدمو ارتقا داد، تمرکز رو خرید چیزایی که دوست داری داشته باشی اما بخاطر قیمتش سمتشون نمیری کمک میکنه به باورمون،و بنظ من تقویت این باور مهمترین دستاورد این بازی بود. به زودی دوباره شروع میکنم و تا 1 سال ادامه میدم.

M.safari97
09-06-2021, 18:47
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
من بازی فراوانی رو 4 بار بازی کردم و در روز های 7-35-11-65 استاپ خوردم و بار آخر خرداد ماه بود که استاپ خوردم بازی رو بلافاصله دوباره شروع نکردم و نیاز به یک وقفه داشتم تا دوباره با اشتیاق بخوام بازی رو انجام بدم و فقط برای رفع تکلیف نباشه و حالا تصمیم گرفتم از امروز دوباره بازی رو شروه کنم . انشاالله بتونم 90 روز رو به پایان برسونم خیلی مشتاقم اون وبیناری که استاد گفتن در پایان 90 روز بهمون ارائه میدن رو ببینم.
با اینکه 90 روز رو کامل نتونسته بودم انجام بدم ولی واقعا این بازی خیلی روم اثر گذاشته خیلی راحت تر خرج میکنم هرچی که نیاز باشه برای خودمو خانوادم تهیه میکنم و جالبه که انگار برکت پولمم خیلی بیشتر شده.
تاثیر دیگه که این بازی داشته برای من و دیدم خیلی از دوستان دیگه هم نوشته بودن این بوده که ارقام برام خیلی کوچیک شده و خود این موضوع باعث شده دیگه درگیر قیمت اجناس نیستم درگیره اینکه الان امروز چی گرون شده نیستم .چیزی که متاسفانه در ایران به شدت فکر مردم رو مشغول کرده.
ممنون از اینکه پستم رو مطالعه کردین وببخشید که طولانی شد.برای همه دوستان آرزوی سلامتی و فراوانی دارم.
شروع1400/06/15 پایان1400/09/13.به امید به پایان رسوندن 90 روز.

sara.sat
09-07-2021, 04:25
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
من بازی فراوانی رو 4 بار بازی کردم و در روز های 7-35-11-65 استاپ خوردم و بار آخر خرداد ماه بود که استاپ خوردم بازی رو بلافاصله دوباره شروع نکردم و نیاز به یک وقفه داشتم تا دوباره با اشتیاق بخوام بازی رو انجام بدم و فقط برای رفع تکلیف نباشه و حالا تصمیم گرفتم از امروز دوباره بازی رو شروه کنم . انشاالله بتونم 90 روز رو به پایان برسونم خیلی مشتاقم اون وبیناری که استاد گفتن در پایان 90 روز بهمون ارائه میدن رو ببینم.
با اینکه 90 روز رو کامل نتونسته بودم انجام بدم ولی واقعا این بازی خیلی روم اثر گذاشته خیلی راحت تر خرج میکنم هرچی که نیاز باشه برای خودمو خانوادم تهیه میکنم و جالبه که انگار برکت پولمم خیلی بیشتر شده.
تاثیر دیگه که این بازی داشته برای من و دیدم خیلی از دوستان دیگه هم نوشته بودن این بوده که ارقام برام خیلی کوچیک شده و خود این موضوع باعث شده دیگه درگیر قیمت اجناس نیستم درگیره اینکه الان امروز چی گرون شده نیستم .چیزی که متاسفانه در ایران به شدت فکر مردم رو مشغول کرده.
ممنون از اینکه پستم رو مطالعه کردین وببخشید که طولانی شد.برای همه دوستان آرزوی سلامتی و فراوانی دارم.
شروع1400/06/15 پایان1400/09/13.به امید به پایان رسوندن 90 روز.

سلام به شما
خوش آمد مجدد برای ورود به بازی خدمتتون میگم
اینکه راحت تر خرج میکنید و هرچی خرج کنید؛ درامدتون بیشتر میشه. دقیقا قانون طبیعته. قانونی به نام جریان داشتن. وقتی پول رو ذخیره نکنید و در جریان باشه؛ روز به روز بیشتر و پربرکت تر میشه و خوب خرج کردنش با اطمینان بیشتر

امیدوارم سقف های استاپ قبلی رو اینبار به راحتی بتونید بزنید و تا روزی که دلخواهتون هست پیش برید؛ بدون استاپ

همواره شاد باشید و سلامت

M0h3N
09-07-2021, 18:42
مدتی هست که با آکادمی آشناشدم.ویکم سخت بود برام پیام بذارم اینجا.ولی دارم میذارم ولی نمیدونم چرا.چندین بار بازی رو شروع کردم وبه بهانه های مختلف متوقف شد روندش وکلا روند مطالعه وتلاشم دراین مسیر متوقف شد ولی الان میخام دوباره شروع کنم و با اینکه دوقلوهام تازه به دنیا اومدن وخیلی سخت ترشده شرایطم ولی یجورایی مطمعنم این سری تا حصول نتیجه بیخیال نمیشم.امروز16شهریور1400

sara.sat
09-08-2021, 04:20
مدتی هست که با آکادمی آشناشدم.ویکم سخت بود برام پیام بذارم اینجا.ولی دارم میذارم ولی نمیدونم چرا.چندین بار بازی رو شروع کردم وبه بهانه های مختلف متوقف شد روندش وکلا روند مطالعه وتلاشم دراین مسیر متوقف شد ولی الان میخام دوباره شروع کنم و با اینکه دوقلوهام تازه به دنیا اومدن وخیلی سخت ترشده شرایطم ولی یجورایی مطمعنم این سری تا حصول نتیجه بیخیال نمیشم.امروز16شهریور1400

سلام
بسیار خوش آمدید به این راه سخت اما شیرین
تبریک میگم خدمت خودتون و خانومتون بابت دنیا اومدن فرزندانتون. درک میکنم که سخته ولی مسلما یه نگاه یا خنده کوچولوها میتونه تمام سختی ها رو با خودش بشوره و ببره. به نظرم الان اصلی ترین کار شما باید رسیدگی به کوچولوها و همینطور خانومتون باشه. البته با برنامه ریزی به همه کارهاتون میتونید برسید.
همواره موفق باشید

rahimi
09-08-2021, 11:07
سلام من بازی فراوانی رو ۹۰ روز انجام دادم الان باید چیکار کنم؟

Armando
09-08-2021, 11:34
از اینکه امین دهقان @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12) چقدر در تغییر من و زندگی ام تاثیر گذاشته فعلا بگذریم

اما اینجا میخوام از بازی فراوانی و تاثیراتش بگم
اولین بار بود که این بازی را انجام می دادم و بدون توقف تا روز نودم پیش اومدم
توی همه لحظات حال خوبی داشتم و به این بازی باور داشتم و حداقل براش نیم ساعت تا دو ساعت وقت می ذاشتم
از یک ملیون تومن شروع کردم و روزانه یک ملیون هم اضافه کردم

این بازی برای من دستاوردهای زیادی داشت که به اون چندتایی که آگاهی پیدا کردم اشاره می کنم و توضیحاتش بمونه برای یه مقاله مفصل تر:

1. با خودم میگفتم لیاقت خیلی چیزها را ندارم و این از چند جا آب می خورد اول نبود اعتماد به نفس و دوم منافات با مسائل اخلاقی مثل اسراف و تجمل گرایی و سوم اینکه محتاج تر از من هم هست و .... ولی این بازی سد را شکست و چیزی به اسم لیاقت را به من هدیه داد و فراوانی این عالم پاسخگوی همه است
2. به من فهموند محدودیت های مالی محدودیت در نداشتن هدف ، محدودیت در نبود برنامه برای خرج کردن است و آنقدر که بتوانی خرج کنی بدست می آوری وگرنه پول اضافه در دست تو به نحوی از تو گرفته می شود
3. نیاز به چیزی شبیه بیمه یا پس انداز برای تضمین بقا در خیلی از ما احساس میشه ولی وقتی به فراوانی این جهان نگاه کنی چیزی به غیر از توکل و اعتماد برات باقی نمی مونه و هیچگاه نیازمند نیستی
4. این بازی مرا از حس رقابت خارج کرد و قاعده یا گرگ باش یا گوسفند را باطل کرد چون به اندازه همه هست فقط بخواهید تا به شما داده بشه و به فزونی عالم بپیوندید که این یک امر دو طرفه است
5. با برند های مطرح و با کیفیت دنیا و با محصولات نوآورانه و کاربردی که تا به حال اسم آنها را نشنیده بودم آشنا شدم
6.از نتایج فوق العاده این بازی ایجاد خلاقیت و ایده های جدید بود که برای ثبتشون دفتر ایده ها را درست کردم
برای ساختن یا بدست آوردن اون ایده ها حداقل این بازی باید یک سال ادامه پیدا کنه
البته اگر به همین شکل پیش بره این ایده ها انقد زیاد میشه که تا بی نهایت پول برای تحقق اونا لازمه
از مسافرت های متفاوت تا تولید و ساخت وسایل منحصر به فرد و بسیاری ایده که کسی تا بحال انجامش نداده
7.افزایش ظرفیت مالی به این معنی که چه پولی در نظر من زیاد حساب میشه و با انجام این کار رشد قابل توجهی پیدا کردم و خب جهان بیرون هم آینه درونه و منتظر همین تغییرات

جداً می گم آکادمی ویو خونه دوم منه و یکی از عوامل بسیار موثر برای ایجاد انگیزه در پیش بردن همه چیز از جمله بازی فراوانی بوده پس جای شکرگزاری بسیار داره توی جمع شما بودن

M.safari97
09-08-2021, 15:05
سلام من بازی فراوانی رو ۹۰ روز انجام دادم الان باید چیکار کنم؟
با سلام و وقت بخیر
در ابتدا تو خصوصی یک پیام به استاد بدین و بگین که 90 روز رو به پایان رسوندین.
و بعد هم تجاربی که این بازی داشته براتون تو این 90 روز رو بنویسید و در اینجا قرار بدین.

Armando
09-08-2021, 16:04

عرض ادب آقا محسن
خود کتاب خانم هیکس که بازی فراوانی ازش برداشت شده را هم مطالعه کنید
تا انگیزتون چند برابر بشه

AKAM
09-09-2021, 09:04
سلام وقتتون بخیر

امروز روز 101 بود که بازی فراوانی رو انجام دادم و تصمیم دارم با قدرت حالا حالاها ادامه ش بدم.
من با 1000 دلار شروع کردم و روزانه 1000 دلار به بالانس اضافه کردم تا روز 100م – از امروز هم تا روز 200 میخوام روزانه 2000 دلار به حسابم واریز کنم .
من از همه خرید هام عکس و آلبوم تهیه میکنم و همزمان هم در دفتر مخصوصی احساسم رو در مورد خرید یا کاری که با پولم انجام میدم مینویسم .

واقعا ممنونم از استاد امینو و ایچی تریدر عزیز که منو با بازی فراوانی آشنا کردن .

اصلی ترین چیزی که این بازی برای من داشته این بوده که اعداد و ارقام بزرگ برای ذهنم خیلی کوچیک شدن .
پیشنهادم به دوستان اینه که بازی فراوانیو خیلی خیلی جدی بگیرین .

mudabber
09-09-2021, 21:18
سلام و عرض ادب

در مورد بازی فراوانی سوالی داشتم خیلی ممنون میشم پاسخم رو دریافت کنم!
سوال: من بازی فراوانی رو با دلار شروع کردم یعنی روز اول 1000 دلار، هر روز به اندازه یک هزار دلار افزایشش بدم یا باید مبلق امروز رو برا روز بعد ضرب دو کنم؟؟ یعنی روز سوم 3000 دلار میشه یا 4000 دلار؟

KingMilad
09-09-2021, 23:18
سلام خدمت همه عزیزان
امیدوارم حالتون عالی باشه
با افتخار دعوتتون میکنم به دیدن این فیلم 1 دقیقه ای(مرتبط با همین تاپیک):
https://uupload.ir/view/10000000_439023717488941_3193195386631961296_n_bal i.mp4/
پ.ن:بازی فراوانی رو شروع کردید یا هنوز منتظر رسیدن شنبه ای هستید واسه شروع؟؟:o

Moonlight
09-09-2021, 23:39
سلام خدمت همه عزیزان
با افتخار دعوتتون میکنم به دیدن این فیلم 1 دقیقه ای(مرتبط با همین تاپیک):
https://uupload.ir/view/10000000_439023717488941_3193195386631961296_n_bal i.mp4/
پ.ن:بازی فراوانی رو شروع کردید یا هنوز منتظر رسیدن شنبه ای هستید واسه شروع؟؟:o

سلام میلاد عزیز ممنون بابت این یک دقیقه که به اندازه یک دنیا با ارزشه :)
عالی عالی
پ.ن : روز 418 از بازی فراوانی جان :rolleyes:

KingMilad
09-10-2021, 00:06
سلام میلاد عزیز ممنون بابت این یک دقیقه که به اندازه یک دنیا با ارزشه :)
عالی عالی
پ.ن : روز 418 از بازی فراوانی جان :rolleyes:
سلام خدمت زوج قدرتمند خانوادمون
امیدوارم حالتون عااااالی باشه
بارها گفتم بازم میگم شما بی نظیر و فوق العاده اید
پ.ن:روز دوم;):p:cool:(شروع مجدد همزمان با شروع اکانت دمو جدید:o)

Raz
09-10-2021, 10:26
سلام خدمت استاد بزرگوار و همه ی اعضای محترم گروه
امروز در بازی فراوانی به روز 90 رسیدم.تجربه ای که بدست آوردم برام جالب اما دور از ذهن نبود.
قبل از شروع بازی همش با خودم فکر میکردم که این بازی دقیقا حلال مشکل منه مشکلاتی از قبیل:
1- عدم احساس لیاقت یا شاید بهتر بگم احساس میکردم همین قدر که دارم کافیه، دیگه بیشتر از این لازم ندارم واین احساس باعث میشد که اگر پول یا وسیله ای رو از دست میدادم خیلی احساس ناراحتی نمیکردم و این اصلا خوب نبود
2- عدم برنامه ریزی برای رسیدن به هدف
3- عدم استقامت برای رسیدن به هدف یا بهتر بگم طی نکردن مسیر بر اساس برنامه ریزی و از این شاخه به آن شاجه پریدن.
4-...

به هر حال تجربه ی جالب و دوست داشتنی بود.
الان دیگه به خیلی از اون چیزهایی که در لیستم نوشتم رسیدم یا جالب تر اینکه مقدمه ی انجام اون کارهای بزرگی هم که یادداشت کرده بودم در واقعیت داره فراهم میشه و مطمعنم که انشاالله به سرانجام میرسه چون بهش فکر کردم و احساسش کردم.
در حال حاضر میخوام این بازی رو با جدیت تا رسیدن به اهداف بزرگ دیگه ای هم ادامه بدم چون تا الان تاثیراتش رو دیده ام:)
یادمان باشد هر نوع تغییری رو که ما بخواهیم ایجاد کنیم اگر روش تمرکز کنیم و برای ایجادش تلاش کنیم، حتما حتما تمام امکاناتی که در اطرافمان بوده وما بهش توجه ای نمیکردیم، همه در مسیر هدف ما آماده ی خدمت به ما میشوند...
باتشکر

kiya_1
09-10-2021, 12:22
عرض ادب آقا محسن
خود کتاب خانم هیکس که بازی فراوانی ازش برداشت شده را هم مطالعه کنید
تا انگیزتون چند برابر بشه

سلام لطفا مشخصات کتاب میفرمایند ؟

...amirali
09-10-2021, 13:22
سلام دوستان عرض ادب و ارادت
ایا در بازی فراوانی میتونیم برای عزیزانمون چیزی بخریم و بهشون هدیه بدیم؟

TaMo40
09-10-2021, 13:44
با عرض سلام خدمت دوستان. من بیش از 90 روز هست که بازی فراوانی رو انجام دادم و برای اون فیلمی که خود استاد گفته بودن به ایشون پیام خصوصی در انجمن دادم حدود 4 روز پیش. اما ایشون پاسخ ندادن. لطفا راهنمایی کنید.

Armando
09-10-2021, 14:09
سلام لطفا مشخصات کتاب میفرمایند ؟

بخواهید تا به شما داده شود
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=195&p=111926&viewfull=1#post111926

sara.sat
09-10-2021, 14:13
سلام و عرض ادب

در مورد بازی فراوانی سوالی داشتم خیلی ممنون میشم پاسخم رو دریافت کنم!
سوال: من بازی فراوانی رو با دلار شروع کردم یعنی روز اول 1000 دلار، هر روز به اندازه یک هزار دلار افزایشش بدم یا باید مبلق امروز رو برا روز بعد ضرب دو کنم؟؟ یعنی روز سوم 3000 دلار میشه یا 4000 دلار؟

سلام
خوش آمد میگم بهتون برای ورود به حقیقت فراوانی
تا اونجایی که من اطلاع دارم با هر مبلغی میتونید شروع کنید و دو روش داره
1 روزانه همون مبلغ اولیه به مبلغ اضافه میشه
2 روزانه مبلغ روزتون دوبرابر میشه یعنی با یک میلیون شروع کرده باشید روز سوم میشه 4 میلیون.

همواره شاد و موفق باشید

sara.sat
09-10-2021, 14:16
سلام دوستان عرض ادب و ارادت
ایا در بازی فراوانی میتونیم برای عزیزانمون چیزی بخریم و بهشون هدیه بدیم؟

سلام به شما
خرید و هدیه دادن در صورتیکه حس خوب ازش میگیرید بلامانع هستش
ولی خوب نه اونقدر که هدیه دادن هاتون بیش از خریدهاتون برای خودتون باشه:cool:
یعنی نخاهید برای تموم کردن مبلغ روزانه هی برید هدیه بخرید
از فراوانی و ثروت لذت ببرید و هرطور دوست دارید خرجش کنید(فعلا در دنیای تصورات تا به حقیقت بدل بشه:o)

sara.sat
09-10-2021, 14:18
با عرض سلام خدمت دوستان. من بیش از 90 روز هست که بازی فراوانی رو انجام دادم و برای اون فیلمی که خود استاد گفته بودن به ایشون پیام خصوصی در انجمن دادم حدود 4 روز پیش. اما ایشون پاسخ ندادن. لطفا راهنمایی کنید.

سلام به شما دوست عزیز
خیلی عالیه که تونستید 90 روز بدون استاپ پیش برید
لطفا از احساس و نتایجی که گرفتید هم برامون بگید.ممنون میشیم
احتمالا استاد بزرگوار کمی مشغله داشتن که جوابتون رو ندادن. چنانچه کمی تمرین صبر کنید حتما ایشون پاسخگو خاهند بود
با تشکر از شما

mamad7575
09-10-2021, 19:29
سلام و قت بخیر به تمام دوستان و استاد امینو بزرگ

من 90 روز بازی فراوانی رو امروز تموم کردم و تشکر میکنم از همهگی برای این تاپیک عالی

داشتم پست بچه هایی روکه بازی رو به 90 روز رسوندن میخوندم یکی از ایجاد نظم حرف میزد و یکی از ایجاد ذهنی باز تر نصبت به قیمت اجناس بنده هم بخام از دست اورد هایی انجام بازی حرف بزنم نظر مشابه هی با بچه ها دارم ولی یک موضع من رو خیلی جذب کرد این بود که برای رسیدن به هدف هام و در طول زمان رسیدن به چه میزان پول نیاز دارم و چه وسایلی رو باید داشته باشم الان همه این موارد رو تویی دفترم نوشتم و دقیقعه میدنم میخام چی بخرم و بچی برسم با چه میزان پول که فکر میکنم خیلی آشفتگی ذهنی من رو کم کرد و فهمید دقیقعا چی میخام

راجب خود بازی بخام براتون بنویسم حقیقتش برای من زیاد سخت نبود به لطف گیر و گور های مالی و داشتن تعداد زیادی افراد که برام مهم بودن پس در هین بازی همیشه درطول این 90 روز اولین کار روزم بازی فراوانی بود (در طول این 90 روز به کرونا مبتلا شدم ولی بازی رو انجام دادم یکی از اقوام نزدیک فوت کردن ولی بازی رو انجام دادم حادثه تصادف پیش اومد برام ولی باز فراد صبح من اول بازی رو انجام دادم و واقعا یاد اون حرف استاد افتادم که میگفت کسی که کاری رو میخاد انجام بده یا موفق بشه هر اتفاق بیوفته اون شخص کارشو انجام مید) من 90 روز رو بدون استاپ رفتم و واقعا لذت بخخش بود و تاثیر خرید هایی اول صب یا بخشش پول و کادو دادن در طول روز برام حس خیلی خوبی رو بوجود اورد در صورتی که همش ذهنی بود ولی بازم احساسم خوب بود

امید وارم تک تک بچه ها به خواسته هاشون برسن و حالشون همیشه خوب باشه

بازم تشکر از استاد امینو برای ایجاد این خانواده amino

ارادتمند شما (:

1400/6/19

choobin
09-10-2021, 22:02
سلام دوستان من امروز روز 82 بازی رو انجام دادم و خیلی لذت بخش بوده برام این بازی.

بهترین حسی که تا اینجا تجربه ش کردم خرید بدون دغدغه اتمام پول بود و چون میدونستم فرداش بیشتر از امروز پول دارم خیلی از خرجش لذت میبردم و میبرم

Mr. & Mrs. hatami
09-11-2021, 00:53
عرض ادب واحترام
بنده امروز ب روز نودم رسیدم و تجربه ای خودم رو عرض میکنم.
این کار برای من تقریبا شش ماه زمان برد و هیچ وقت فکر نمیکردم اینقدر عدد ذهنی کوچکی داشته باشم.وقتی ک برگشتم د و دفتر رو با دقت بیشتری نگاه کردم متوجه شدم ک هر دوباری ک فراموش کردم روی یک قیمت خاصی این اتفاق افتاده و بدون اینکه خودنم بدونم در مرحله ای بعد عدد ذهنیم به دوبرابر تغییر کرده.واقعا هر چی عدد بزرگ تر شد خرج کردنش سخت تر میشد و باعث شد متوجه بشم ک وقتی به ثروت میرسی اگر بخوای درست خرج کنی به پول زیادی نیازی نداری و تازه دوست داری بری دنبال چیزای دیگه که شاید قبلا بهش کمتر فکر کرده بودی.در کل خیلی خوب بود و این داستان ادامه خواهد داشت . . .
با تشکر از دوستان عزیز و استاد امینو (عشق)

mudabber
09-11-2021, 12:31
سلام

ممنون شما یعنی میتونیم هر دو راه رو امتحان کنیم دیگه. و بستگی به انتخاب های خودمون داره. سپاس
:):)

alieh
09-12-2021, 07:24
سلام من نتونستم پست و ادیت کنم اینجا تجاربمو تو این نود روز میگم
من بار اول بدون استاپ تا نود روز رفتم الان هم روز 102 هستم یکی از دلایل اینکه تونستم پشت سر هم ادامه بدم این بود که من برنامه روزانه دارم که هر کدوم رو انجام میدم تیک میخوره وآخر روز تمام کارها باید انجام شده باشه
یکی از اتفاقات جالبی که برام افتاد این بود که من تا قبل از این بازی مدام این فکر در ذهنم بود که م به چیزی احتیاج ندارم ولی با این بازی فهمیدم چه کارهایی میتونم انجام بدم و چقدر کیفیت زندگیمو تغییر بدم من با لبتاب کار میکردم با اینکه پول تو حسابم داشتم مقاومت زیادی برای خرید کامپیوتر بزرگتر داشتم با وجود اینکه چشمم اذیت میشد نمیدونم چه اصراری به کار با لبتابم داشتم به هر حال وقتی نود روز تمام شد چند روز بعد من یک آل این وان 24 اینچ خریدم شاید قبل از اون احساس لیاقت نمیکردم شاید احساس اینکه پول تو دنیا به وفور هست نداشتم و فکر میکردم پولم تموم میشه:D:D
امروز روز 103 هستم و واقعا برام سخت شده دیگه نمیدونم چی بخرم فکر کنم عدد ذهنی منه دیشب بیشتر از یک ساعت خریدهام طول کشید ولی آخر سر چیزهایی رو پیدا کردم که از دیدنشون واقعا لذت بردم ظروف نقره و کریستال
فکر میکنم این بازی برای خانمها لذت بخشتره شاید هم اشتباه میکنم
واقعا ازتون ممنونم کتابی که معرفی کردید رو هم تهیه کردم و دارم میخونم واقعا فوق العده اس البته دو جلد بود که هر دو رو خریدم :rolleyes: amino

Ali Trader
09-12-2021, 11:03
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
سلام به دست خدا ، جناب امینوی بزرگوار، استاد عزیز @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)
و سلامی هم عرض میکنم به تمام دوستان خوبم در آکادمی
امیدوارم حال و احوال خودتون و جیبتون و کارت شادیتون عالی باشه.

گام 230 رو امروز به سلامتی برداشتم و از اونجایی که عاشق مسافرت و جهانگردی هستم . امروز رو به سفر به دبی اختصاص دادم در بهترین هتل ( برج العرب )
هزینه ها :
هزینه هر شب به طور متوسط 2000 دلار که میشه شبی $ 2000 * تومن 27000 = 54 میلیون تومن
4 شب * 54 = 216 میلیون تومن

هزینه پرواز رفت و برگشت دونفر ( من و عشقم ) با هواپیمایی ماهان = 14 میلیون تومن

تا امروز کل هزینه هایی که شده = 26.565.000.000 تومن ( بیست و شش میلیارد و پانصد و شصت و پنج میلیون تومن )

166209 166211 166212

سلامت و ثروتمند باشید.

mohamadrezasj
09-12-2021, 13:22
روز 235 بازی فراوانی (بدون استاپ)
خدایا شکرت

sara.sat
09-12-2021, 14:34
سلام من نتونستم پست و ادیت کنم اینجا تجاربمو تو این نود روز میگم
من بار اول بدون استاپ تا نود روز رفتم الان هم روز 102 هستم یکی از دلایل اینکه تونستم پشت سر هم ادامه بدم این بود که من برنامه روزانه دارم که هر کدوم رو انجام میدم تیک میخوره وآخر روز تمام کارها باید انجام شده باشه
یکی از اتفاقات جالبی که برام افتاد این بود که من تا قبل از این بازی مدام این فکر در ذهنم بود که م به چیزی احتیاج ندارم ولی با این بازی فهمیدم چه کارهایی میتونم انجام بدم و چقدر کیفیت زندگیمو تغییر بدم من با لبتاب کار میکردم با اینکه پول تو حسابم داشتم مقاومت زیادی برای خرید کامپیوتر بزرگتر داشتم با وجود اینکه چشمم اذیت میشد نمیدونم چه اصراری به کار با لبتابم داشتم به هر حال وقتی نود روز تمام شد چند روز بعد من یک آل این وان 24 اینچ خریدم شاید قبل از اون احساس لیاقت نمیکردم شاید احساس اینکه پول تو دنیا به وفور هست نداشتم و فکر میکردم پولم تموم میشه:D:D
امروز روز 103 هستم و واقعا برام سخت شده دیگه نمیدونم چی بخرم فکر کنم عدد ذهنی منه دیشب بیشتر از یک ساعت خریدهام طول کشید ولی آخر سر چیزهایی رو پیدا کردم که از دیدنشون واقعا لذت بردم ظروف نقره و کریستال
فکر میکنم این بازی برای خانمها لذت بخشتره شاید هم اشتباه میکنم
واقعا ازتون ممنونم کتابی که معرفی کردید رو هم تهیه کردم و دارم میخونم واقعا فوق العده اس البته دو جلد بود که هر دو رو خریدم :rolleyes: @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

سلام
تبریک میگم بهتون که تا اینجا پیش رفتین و ممنون بابت اشتراک حس تون به بازی با ما
آل این وان هم مبارکتون باشه. البته که حس لیاقت داشتن انسان حسیه که باید از عمق وجودتون بیاد. انسان به عنوان اشرف مخلوقات خدای مهربان، لایق ترین هست برای داشتن هرچیزی که توی این دنیاست.پول که قسمت کوچکی از لیاقت های ماست(اگر خودمون رو بخوبی بتونیم بشناسیم) در حقیقت حد لیاقت ما دست خود ماست. اینکه تا کجا خودمون رو بالا بکشیم و استفاده مفید و عالی بکنیم از همه داشته هایی که بهمون عطا شده. و شکرگزاری در رابطه باهاش رو فراموش نکنیم چونکه اینها در واقع هدیه های خدای متعال هستن به ما و باید بدونیم که چنانچه شکرش رو بجا نیاریم میشه به راحتی ازمون گرفته بشه.
بازی فراوانی برای من به عنوان یک خانوم عالیه و خیلی خیلی باهاش راحتم و هر صبح ذوق دادم برای انجام دادنش و تشنه مبالع بالاترم . و همیشه به خودم میگم تمرین صبر هم چیز بسیار خوبیه:cool:
و امیدوارم سقف ذهنیتون رو بتونید به راحتی بالاتر ببرید چون فهمیدید که لایق داشتن هستید
روز خوش

Saman.b
09-12-2021, 17:24
سلام به همه دوستان عزیز و استاد گلمون amino

من بازی فراوانی رو یک دفعه تا روز 130 رفتم و روز نود هم فایل استاد رو دیدم.
با خوندن پستهای دیگر دوستان و دیدن فایل تصمیم گرفتم که در روز 130 استاپ کنم.
بعد از یک مدت از اول شروع کردم اما اینبار سعی کردم که لذت ببرم (چون دور اول بعضی مواقع به دلیل طولانی شدن و یا پیدا کردن مورد خرید به هم میریختم) و با خریدهام بیشتر کیف کنم.
واقعا خیلی متفاوت تر بود و خوبتر بود.

این بار هم تا روز 106 اومدم (قصدم یک سال بود)؛ در روز 107 به دلیل اینکه خیییلی مشغولیت داشتم (34 ساعت بدون خواب) با اینکه یادم بود ولی توان انجام نداشتم و خوابیدم.
فرداش به خودم گفتم اینکه یادت بوده و انجام ندادی حتما سدی بوده و برگرد و از اول بیا و اینبار بیشتر هم لذت ببر.

در کل انجام دادنش خوبه، مخصوصا وقتی به نیت لذت و کیف باشه.

ممنون از همه دوستان

توصیه میکنم از پست 1 این تاپیک تا به آخر تک به تک بخونید که واقعا انرژی و لذت داره.

ayka97
09-12-2021, 18:40
سلام روز 37 بازی رسیدم. اولین سد ذهنیم 30 تومن بود که خوشبختانه برطرف شد.

alieh
09-12-2021, 19:13
سلام
تبریک میگم بهتون که تا اینجا پیش رفتین و ممنون بابت اشتراک حس تون به بازی با ما
آل این وان هم مبارکتون باشه. البته که حس لیاقت داشتن انسان حسیه که باید از عمق وجودتون بیاد. انسان به عنوان اشرف مخلوقات خدای مهربان، لایق ترین هست برای داشتن هرچیزی که توی این دنیاست.پول که قسمت کوچکی از لیاقت های ماست(اگر خودمون رو بخوبی بتونیم بشناسیم) در حقیقت حد لیاقت ما دست خود ماست. اینکه تا کجا خودمون رو بالا بکشیم و استفاده مفید و عالی بکنیم از همه داشته هایی که بهمون عطا شده. و شکرگزاری در رابطه باهاش رو فراموش نکنیم چونکه اینها در واقع هدیه های خدای متعال هستن به ما و باید بدونیم که چنانچه شکرش رو بجا نیاریم میشه به راحتی ازمون گرفته بشه.
بازی فراوانی برای من به عنوان یک خانوم عالیه و خیلی خیلی باهاش راحتم و هر صبح ذوق دادم برای انجام دادنش و تشنه مبالع بالاترم . و همیشه به خودم میگم تمرین صبر هم چیز بسیار خوبیه:cool:
و امیدوارم سقف ذهنیتون رو بتونید به راحتی بالاتر ببرید چون فهمیدید که لایق داشتن هستید
روز خوش

ممنونم سارای عزیز:o

Keyano
09-13-2021, 18:39
سلام دوستان
من بازی را با روزی 1000 دلار شروع کردم و الان روز شصت و هشتم هستم (68,000 دلار را امروز خرج کردم)
این بازی را باید تا روز چندم ادامه داد ؟
چون هر جایی یه چیز نوشته
ممنون میشم پاسخ بدید به من

sara.sat
09-14-2021, 07:26
سلام دوستان
من بازی را با روزی 1000 دلار شروع کردم و الان روز شصت و هشتم هستم (68,000 دلار را امروز خرج کردم)
این بازی را باید تا روز چندم ادامه داد ؟
چون هر جایی یه چیز نوشته
ممنون میشم پاسخ بدید به من

سلام دوست عزیز
بازی را تا جایی که دوست داشته باشید و باهاش راحت باشید و در واقع حس عالی ثروت و فراوانی را ازش دریافت کنید میتونید ادامه بدید ،محدودیتی نداره
فقط چندتا تارگت استاد براش تعیین کردن که اولیش 90 روز بدون استاپ هست
به روز 90 رسیدید چنانچه مایل بودید میتونید به استاد پیام بدید و لینک دیدن یک فیلم ظاهرا هست، ازشون بگیرید
و تارگت بعدی که گفته شده چنانچه تا اون سطح پیش برید اتفاقات بسیار بسیار خوبی براتون میفته 365 روز یا همون یکسال هست
روز خوش

Keyano
09-14-2021, 12:49
خیلی ممنون از توضیحات کامل تون
متشکرم

alireza_einirad
09-14-2021, 14:54
سلام و عرض ادب خدمت همه ی بزرگواران
بعد از دو باری که در این بازی استاپ خوردم بالاخره امروز تونستم تا پایان روز 90 بی وقفه ادامه بدم .استارت بازی 27/03/1400 و امروز 23/06/1400 روز 90 بازی.
جا داره تشکر کنم از استاد امینوی بزرگ که به ما یاد میدن زیبا زندگی کردن رو و نشون میدن راه درست رسیدن به موفقیت رو .
خیلی خوشحالم و حس خوبی دارم که تونستم متعهدانه و مستمر این کار رو هر روز انجام بدم و بهم ثابت شد که با داشتن برنامه و متعهد بودن بهش میشه به جاها ی خوبی رسید .
در نتیجه این بازی تغییر دیدگاهم نسبت به پول و خرج کردن و لذت بردن کامل ازون بود. نکته جالب این بود که شکستن دونه به دونه مقاومت های ذهنیم رو حس میکردم و زمانی که به یه مبلغی میرسید که سد ذهنیم بود بعد رد کردن اون تا چند روز خیلی راحت میتونستم به بازی ادامه بدم. اخرین سد ذهنیم حدود 80 تومن بود که به خوبی شکسته شد و فکر کنم حالا حالاها بخوام ادامه بدم این بازی رو.
نکته ای که رعایت کردم این بود که تا جایی که میشه برای خودم خرج کنم چون بیشترین مقاومت هام برای خرج های خودم بود.و حس میکنم اینجوری تاثیر بازی بیشتر شد برام .
درکنار این بازی کتاب روانشناسی پول رو مطالعه کردم که ترکیب قدرتمندی شدن باهم.
پیشنهادی هم که بر اثر تجربه بخوام به دوستانی که فراموش میکنن و استاپ میخورن بگم اینه که تمام روز ها و خرج هایی که انجام میدن رو مکتوب کنن و هر روز با یک صدای خاص در ساعتی خاص برای خودشون یادآور بزارن .
در اخر امیدوارم اول تن خودتون و عزیزانتون سلامت باشه بعد یکی یکی تمام این نوشته هاتون تیک بخوره .

mamad7575
09-15-2021, 11:26
سلام دوستان من هفته گذشته بازی رو تموم کردم و پست زدم توویی تاپیک و پیام خصوصی هم دادم به استاد ولی برام فایل وبینار نفرستاد نخواستم دوباره مزاحم استاد بشم چیکار کنم فایل رو بدست بیارم ممنون

Mr. & Mrs. hatami
09-16-2021, 11:52
سلام دوستان من هفته گذشته بازی رو تموم کردم و پست زدم توویی تاپیک و پیام خصوصی هم دادم به استاد ولی برام فایل وبینار نفرستاد نخواستم دوباره مزاحم استاد بشم چیکار کنم فایل رو بدست بیارم ممنون

عرض ادب دوست عزیز

شرایط بنده هم مثل شماست amino

mohammad.foula
09-16-2021, 15:19
سلام عزیزان در رابطه با این بازی ۲ تا سوال داشتم و راهنمایی میخواستم

۱. در مرتبه اول که تا روز ۱۱ پیش رفتم، بر خلاف بقیه، این بازی یه جورایی حس افسردگی و نداشتن چیزهایی که میخوام رو بهم داد، این که چه خواسته هایی دارم ولی الان ندارمشون. با این که سعی میکردم حس خوب تو خودم ایجاد کنم و لذت ببرم و تمام موارد رو رعایت میکردم اما باز هم به خاطر این احساسات نتونستم بازی رو پیش ببرم. کس دیگه ای هم مثل من بوده؟

۲. توی فایلهای دوره فراکتالی استاد میگن که ماهیت جهان بر مبنای فراوانی هست و همه چیز در حال زیاد شدنه، اما من نمیدونم چرا نمیتونم قبول کنم، مثلا منابع آب زمین ۱ میلیارد سال قبل خیلی خیلی بیشتر از الان بوده، پس یعنی مقدار اب کم شده، و یا منابع فلزات زمین ثابت بوده و با استخراج اونها و تبدیلشون به چیزهای دیگه در طول سالیان این مقدار ثابت مونده، تو این موضوع هم ممنون میشم راهنماییم کنید.

MohammadrezaMaraghi
09-16-2021, 15:34
سلام
وقت بخیر

90 روز پیش به توصیه استاد امینو بازی فراوانی رو استارت زدم مشکل من این بود که ضرف ذهنیم بیش از حد بزرگ بود و هر موفقیتی و هر تارگتی که توی زندگی و توی ترید بدست میاوردم لذتی برام نداشت بعد از استارت بازی فراوانی متوجه شدم که ضرف ذهنیم از چند ماه گذشته بیشتر شده ولی با این تفاوت که توی مسیری که دارم به تارگتهام میرسم بتونم از چیزی که امروز بدست میارم نهایت لذت رو ببرم و آهسته و پیوسته بدون توقف به هرچیزی که فکرشو میکنم بتونم دست پیدا کنم وفقط نیاز هست که زمانش برسه (این چیزیه که استاد امینو خیلی خوب بهم باید داد)

تشکر میکنم ازدوستی که این تاپیک رو استارت زد
.
و همینطور تشکر میکنم از استاد خوبم امینو به خاطر پیشنهاد استارت بازی فراوانی
.
با تشکر از شما
. amino

sara.sat
09-16-2021, 21:04
سلام عزیزان در رابطه با این بازی ۲ تا سوال داشتم و راهنمایی میخواستم

۱. در مرتبه اول که تا روز ۱۱ پیش رفتم، بر خلاف بقیه، این بازی یه جورایی حس افسردگی و نداشتن چیزهایی که میخوام رو بهم داد، این که چه خواسته هایی دارم ولی الان ندارمشون. با این که سعی میکردم حس خوب تو خودم ایجاد کنم و لذت ببرم و تمام موارد رو رعایت میکردم اما باز هم به خاطر این احساسات نتونستم بازی رو پیش ببرم. کس دیگه ای هم مثل من بوده؟

۲. توی فایلهای دوره فراکتالی استاد میگن که ماهیت جهان بر مبنای فراوانی هست و همه چیز در حال زیاد شدنه، اما من نمیدونم چرا نمیتونم قبول کنم، مثلا منابع آب زمین ۱ میلیارد سال قبل خیلی خیلی بیشتر از الان بوده، پس یعنی مقدار اب کم شده، و یا منابع فلزات زمین ثابت بوده و با استخراج اونها و تبدیلشون به چیزهای دیگه در طول سالیان این مقدار ثابت مونده، تو این موضوع هم ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام به شما دوست عزیز
امیدوارم حالتون هر روز بهتر از روز قبل باشه
در خصوص سوالهاتون چیزی که به ذهن من میرسه اینه که
1 در خصوص ادامه بازی ، با همه حس ناخوبی که میگیرید، لطفا ادامه بدید. حتی شده با اجبار. به زودی نتایج خوبش رو بهتون نشان میده. و اینکه باید بگم چرا نیمه تهی لیوان را میبینید؟ به فراوانی اون بخش نگاه کنید که پر هستش. شما همین الان هم یه عالمه نعمت دارید مثل سلامتی، خانواده، کسانی که دوستشون دارید یا دوستتون دارن، و بالاتر از هر دارایی ؛داشتن خدای مهربان هست. خدایی که به احوال بنده هاش بطور کامل احاطه داره. در کل میخام بگم سعی کنید به دارایی هاتون (دارایی فقط داشته های مالی نیست) فکر کنید و سپاسش رو بجا بیارید تا این حس خوب تشکر و سپاسگذاری باعث بشه کم کم به حس خوب در زمینه های دیگه هم برسه.
2 ماهیت جهان دقیقا بر اساس فراوانی هست. هر روز و هر لحظه بیش از دیروز و لحظه پیش، همه چی (دقیقا همه چی) بیشتر و بیشتر میشن. شما به منابع و استخراج کردن یا نکردنشون فکر نکنید، نگران نباشید. تنها کاری که از من یا شما یا هر کسی ساخته اس اینه ک سعی کنیم درست مصرف کنیم، اسراف نکنیم و مطمین باشیم به تدبیر و برنامه ریزی خدایی که همه جهان و جهانیان را خلق کرده و به همه چی آگاهی کامل داره. از دید من بهتره ما راه خودمون و وظیفه خودمون رو در قبال هستی و نعمت هاش بجا بیاریم و کاری به آینده و اتمام منابعش نداشته باشیم چون از توان ما خارجه.
حس فراوانی و ثروت و نعمت حسی هست که باید در خودمون پرورش بدیم. بال بهش بدیم و اجازه بدیم یاد بگیره پرواز رو، اوج گرفتن رو و نترسیم از افتادن های ابتدای راه، از ضربه ها و خراش های جزیی در اول راه. تنها کافیه ادامه بدیم. پیوسته و مداوم و فقط کمی بیشتر از توان روزانه مون.

عذرخاهی میکنم طولانی شد
امیدوارم تونسته باشم جواب سوالاتتون رو بدم
همواره موفق و شادکام باشید

TaMo40
09-16-2021, 21:26
سلام عرض می کنم خدمت استاد امینوی عزیز و تک تک اعضای خانواده آکادمی ویو.
من اولش که بازی فراوانی رو میخواستم شروع کنم خیلی ذوق داشتم اما خوب بعد از یک هفته بازی فراوانی، بگی نگی مغزم قفل کرد. این سوال از خودم می پرسیدم که من واقعا می تونم یکسال این کار رو انجام بدم؟ خلاصه تا انتهای ماه اول به سختی گذشت تا اینکه توی یکی از وبینارها استاد امینوی عزیز یه مطلبی رو گفتن. قال امینو: "هیچ وقت به مارکت و زندگی با دید خطی نگاه نکنید بلکه با دید منطقه ای نگاه کنید". اونجا بود که فهمیدم وسواس زیادم برای انتخاب چیزهایی که می خوام بخرم باعث القای این حس شده بود که نمی تونم ادامه بدم. بعد از اون زیاد سخت نمی گرفتم و اون چیزی که نزدیک به ذهنم بود رو می خریدم. دوستان به امید خدا و با راهنمایی های استاد امینو و تلاش خودم امروز روز 103 بازی رو انجام دادم. تصوری که من از این بازی دارم اینه که چیزهایی رو که تو بازی فراوانی می نویسیم تو زندگی واقعی در آینده ای نه چندان دور بخریم. 2 تا توصیه می تونم براتون داشته باشم: 1- همونطور که استاد بزرگ گفتن هیچ وقت در زندگی و مارکت به دید خطی نگاه نکنید و همیشه سعی کنید دید منطقه ای داشته باشید. 2- اگه می خواید این بازی فراموشتون نشه حتما باید جزئی از روتینتون قرار بدید. که البته این هم باز از شخصی به شخص دیگه متفاوته که همشون هم درسته. مثلا من خودم وقتی که صبح ساعت 6 بیدار میشم اول جای خواب رو مرتب میکنم (به فرموده استاد)، بعد نظافت و سومین کار من در روز انجام بازی فراوانی هست. یکی دیگه از دوستان بهم گفت من آخر شب قبل از خواب انجام می دم و چون اینجوری راحتتره هنوز بعد از 43 روز بدون وقفه داره انجام میده. پس حتما با سلیقه خودتون جزئی از روتینتون قرار بدید و یه پیشنهاد: می تونید از آلارم موبایلتون استفاده کنید. امیدوارم بعد از یه مدتی ظرف ذهنی هممون رشد پیدا کنه و این عمل رشد ذهنی، یکی از عادتهامون بشه و در نهایت جزئی از شخصیت ما. با آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان:cool:...

choobin
09-17-2021, 14:37
دوستان امروز 88 روز از اغاز این بازی برای من میگذره و هنوز مثل روز اول برام جذابه.این موضوع با خوندن نظرات بعضی از دوستان برام جالب شده که بدون دردسر با 200 دلار شروع شده و اضافه کردن روزی 200 دلار ادامه پیدا کرده شاید دلیلش لذت خرید توی بازار باشه

alirastkhane
09-18-2021, 08:41
سلام و درود به استاد بزرگ و همه دوستان
من امروز اولین روز استارتفراوانی رو زدم.
1400/06/27
به امید رسیدن به پله اول

Miladdd
09-18-2021, 18:53
سلام و خسته نباشید به همگی و استاد
من یک سوال دارم درمورد بازی فراوانی و چند روز نمیدونم باید چیکار کنم سوالم هم اینکه یک خونه ای که 500k هستش من میتونم روزی 80k رو پرداخت کنم یا نه؟؟
ممنون میشم کمک کنید

sara.sat
09-18-2021, 22:19
سلام و خسته نباشید به همگی و استاد
من یک سوال دارم درمورد بازی فراوانی و چند روز نمیدونم باید چیکار کنم سوالم هم اینکه یک خونه ای که 500k هستش من میتونم روزی 80k رو پرداخت کنم یا نه؟؟
ممنون میشم کمک کنید

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
در مورد سوالتون باید بگم در کل اگر حس خوب ازش میگیرید مشکلی نداره ؛ میتونید اینکارو بکنید
ولی اینو مد نظر داشته باشید که یک ذهن ثروتمند (یک انسان ثروتمند) قسطی خرید نمیکنه
میتونید خرید اون خونه مورد نظرتون رو موکول کنید به زمانی که کل مبلغ رو داشتید و الان از خرید چیزهایی با قیمت کمتر لذت ببرید

Hossein.k
09-19-2021, 10:33
سلام خدمت همه. یک تجربه شخصی رو خدمتتون عرض میکنم. من الان یکماه هست بعد از کلی مقاومت ذهنی این بازی رو شروع کردم.مقاومت ذهنی من ب عدد نبود بلکه ب این دلیل بود ک در دوره ای طلایی من درامدی سرشار داشتم و میتونستم تک تک اینها رو بلکه ببشتر داشته باشم.اما اون زمان نمیدونستم باید با این پول چیکار کنم و شد انچه ک نباید میشد. همه رو از دست دادم ب سختی و تلخی فراوان.

استاد گفتن نوع تفکر ما ب مسایل بازخوردش رو در ذهن و زندگی میسازه.از ماه قبل سعی کردم اینجوری ببینم که من سرمایم رو از دست دادم تا ب این مسیر فوق العاده که الان درش حضور دارم برسم. حقیقتا نقطه عطف زندگی من اشنایی با اکادمی در حالتی بود ک دنبال راهی بودم تا بتونم ضرر رو جبران کنم.که فهمیدم رسیدن ب خواسته اولیه و تمام خواسته های دیگه فقط 10 ماه زمان نیاز داره.الان کمتر ب گذشته فکر میکنم و

خودم رو اماده رسیدن ب دونه دونه اهداف بازی میبینم.حسشون میکنم لمسشون میکنم و از داشتنشون لذت میبرم.

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا
پس بی تردید بعد از دشواری آسانی است.

Moonlight
09-19-2021, 11:25
سلام خدمت همه. یک تجربه شخصی رو خدمتتون عرض میکنم. من الان یکماه هست بعد از کلی مقاومت ذهنی این بازی رو شروع کردم.مقاومت ذهنی من ب عدد نبود بلکه ب این دلیل بود ک در دوره ای طلایی من درامدی سرشار داشتم و میتونستم تک تک اینها رو بلکه ببشتر داشته باشم.اما اون زمان نمیدونستم باید با این پول چیکار کنم و شد انچه ک نباید میشد. همه رو از دست دادم ب سختی و تلخی فراوان.

استاد گفتن نوع تفکر ما ب مسایل بازخوردش رو در ذهن و زندگی میسازه.از ماه قبل سعی کردم اینجوری ببینم که من سرمایم رو از دست دادم تا ب این مسیر فوق العاده که الان درش حضور دارم برسم. حقیقتا نقطه عطف زندگی من اشنایی با اکادمی در حالتی بود ک دنبال راهی بودم تا بتونم ضرر رو جبران کنم.که فهمیدم رسیدن ب خواسته اولیه و تمام خواسته های دیگه فقط 10 ماه زمان نیاز داره.الان کمتر ب گذشته فکر میکنم و

خودم رو اماده رسیدن ب دونه دونه اهداف بازی میبینم.حسشون میکنم لمسشون میکنم و از داشتنشون لذت میبرم.

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا
پس بی تردید بعد از دشواری آسانی است.

سلام جناب کوثری عزیز، ممنون که این تجربه رو به اشتراک گذاشتید خیلی برای بنده با ارزش هستش، زندگی و عمرتون پر برکت :o
توی صحبت شما بسیار نکات ریز و درشت هست که زمان میبره تا به آگاهی وعمل تبدیل بشه
mohammad-zrm
09-19-2021, 11:33
تجربه ی 90 روزه بازی فراوانی

درود فراوان به استاد عزیزم و دوستان بی نظیرم
امیدوارم که هر جا که هستید حال دلتون عالی باشه

قبل از این که بازی رو شروع کنم توی وبینار ها صحبت از بازی فراوانی میشد و مقاله و توضیحات رو نخونده بودم و گمان میکردم که باید پول فیزیکی رو خرج کرد :) همین باعث شد که کمی دیرتر به سراغ بازی بیام و زمانی که توضیحات رو خوندم هیجان زده شروع کردم.
دفترچه ی کوچکی رو انتخاب کردم و منتها زود تمام شد و بازی رو ادامه دادم.

در این 90 روز چندین تجربه ی جالب و مهم برایم روشن شد:

1- مقاومت و باورهای ذهنی ام نسبت به پول (در ظاهر باورها رو اصلاح کرده بودم، اما در باطن باورها محکم جا خوش کردند) روزهای متوالی باورهای درونی ام یکی یکی خودشون رو به من نشون میدادند
و بنده یه جا یادداشتشون کردم که با کمک کتاب انگشتان ثروتساز یکی یکی اصلاحشون کنم.
چند نمونه از باورها (هر کس ثروتمنده یه مشکل بزرگ هم داره، پول علف خرس نیست، کنترل و امنیت حجم پول زیاد سخته، شنبه روز شروعه و ...)

2- پشتکار و نواخت حرکتی (در هر شرایطی بازی رو انجام میدادم و باعث شد تا معنی پشتکار رو بهتر متوجه بشم.)

3- مقاومت های ذهنی ام ( با انجام صحیح بازی فرد مقاومت و نیازهای ذهنیش رفع میشه و بیخیال اون چیز میشه و خود به خود پول سرازیر میشه توی حساب های بانکی اش، 90 روز بازی فراوانی بهایی بود که بنده پرداخت کردم تا به درک این مطلب برسم و مشتاقم تا بازی را مجددا از اول شروع کنم منتها این سری با دیدگاهی متفاوت تر.)

4- نیازها هیچ گاه تمامی ندارند. (باعث شد که این مطلب رو درک کنم که نیازهای انسان هیچ گاه تمامی ندارند و شادی رو باید همییین لحظه تجربه کرد نه زمانی که فلان چیز رو خریدم)

5- هر رقمی بهایی دارد. (اگر کسی نیاز به 50 میلیون تومان دارد تا خریدی انجام دهد باید بهای 49 روز رو بپردازد و بازی رو ادامه دهد)

6- صبر برای خواسته ها و کنترل هیجان

یقینا بازی تاثیرات دیگه ای هم داشته که بنده ازش بی خبرم

اواخر بازی مشتاق بودم و هستم که بازی رو مجددا از اول شروع کنم، تنها تا الان دنبال کردم به دلیل فایلی که استاد عزیز بعد از 90 روز بازی ارایه میدن p:

بسیار بازی جالبی بود، متوجه برخی زنجیر هایی که به ذهنم وصل بود شدم.

♥در نهایت ممنونم از استاد عزیز که این ارزش رو به جهان اضافه کردند و این محفل رو بوجود آوردند تا هم آموزش اصولی داشته باشیم و هم دوستان بینظیری پیدا کنیم.♥
سپاس فراوان

Arashaz
09-19-2021, 13:01
با سلام و عرض ادب خدمت به دوستان و استاد گرامی
اتمام 90 روز بازی فراوانی
ابتدای شروع بازی تا روز 34 دچار سد ذهنی شدم ، استاپ خوردم مدتی کنار گذاشتم و در آخر تصمیم به دوباره انجام دادن بازی فراوانی کردم .
که خوشبختانه تونستم سد ذهنیم را بشکنم و 90 روز بازی با اشقیاق تر از قبل انجام بدم .
طبق گفته ی استاد امینو بزرگ یکی از بزرگ ترین مزیت های ذهن انسان ندونسستن فرق بین واقعی بودن و نبودن است .
بازی فراوانی یکی ازبهترین تجربه هایی بود که در زندگیم رقم خورد چه بسا که میتونم تمام خرید های بازی فراوانی را هم در واقعیت انجام بدم .
یه تفاوت شخصی بین من و دوستم هستش ایشون 650 میلیون ازترید بدست آورده ونمیتونه خرج کنه درصورتی که من میدونم ، این جوری ترید لذت بخش میشه :d

zahra.m.f1994
09-19-2021, 14:21
سلام خدمت دوستان و استاد امینوی عزیز
من بازی فراوانی رو بدون وقفه و تا انتها انجام دادم و یکی از دلایلی که تونستم بدون استاپ باشم این بود که تو یه بازه زمانی مشخص بازی میکردم
این بازی رو خیلی دوست داشتم و به من کمک کرد که سد ذهنیم برداشته بشه و بتونم مبالغ بالا رو هم خرج کنم چون اوایل چیزی برای خرید پیدا نمیکردم ولی آخرای بازی خیلی راحتتر پول خرج میکردم
امیدوارم بتونم یک روزی در آینده همه این وسایل رو بخرم

A.Naji
09-19-2021, 18:33
سلام خدمت دوستان و استاد امینوی عزیز
من بازی فراوانی رو بدون وقفه و تا انتها انجام دادم و یکی از دلایلی که تونستم بدون استاپ باشم این بود که تو یه بازه زمانی مشخص بازی میکردم
این بازی رو خیلی دوست داشتم و به من کمک کرد که سد ذهنیم برداشته بشه و بتونم مبالغ بالا رو هم خرج کنم چون اوایل چیزی برای خرید پیدا نمیکردم ولی آخرای بازی خیلی راحتتر پول خرج میکردم
امیدوارم بتونم یک روزی در آینده همه این وسایل رو بخرم

سلام وقتتون بخیر . تبریک خدمتتون عرض میکنم .
اگر به 90 روز رسیدید ، پست تونو ادیت کنین و استاد رو منشن کنین ،،، یا به استاد پیام خصوصی بدین و ازشون " لینک وبینار بازی فراوانی " رو بگیرین .
این وبینار مخصوص کسانی هست که با موفقیت 90 روز رو به پایان رسوندن .

مطلب دیگه هم اینکه ، استاد فرمودن بازی رو اگه تا یکسال ادامه بدین خیلی عالیه.

موفق و پرسود باشین .

choobin
09-19-2021, 21:14
امروز 90 روز از انجام بازی فراوانی من گذشت و قصد دارم تا جایی که بتونم ادامش بدم
تجربه بینظیری هست که همه باید خودشون بازی کنن تا به اون حس برسند

zahra.m.f1994
09-19-2021, 22:16
اگر به 90 روز رسیدید ، پست تونو ادیت کنین و استاد رو منشن کنین ،،، یا به استاد پیام خصوصی بدین و ازشون " لینک وبینار بازی فراوانی " رو بگیرین .

موفق و پرسود باشین .
سلام
ممنون از پاسخ گوییتون
باشه سعی میکنم بازی رو تا یک سال انجام بدم

vahid00700
09-19-2021, 23:00
سلام و وقت بخیر خدمت همگی.
امروز 28 شهریور سال 1400 من اولین بار اینجا با این بازی آشنا شدم و مقداری پست دوستان رو مطالعه کردم و قصد دارم منم از امروز شروع کنم این بازی جذاب و پر فایده رو.

فقط یه سوالی ذهنم رو درگیر کرده:

من از اولین صفحه شروع به خوندن کردم و مربوط به چند سال پیش بودن. اونجا گفته شده که بازی اینطوریه که با 1میلیون شروع میکنی و هرروز 1 میلیون بیشتر میاد تو حسابت که خرج کنی و گفته شده که قسطی و طی وام و فلان چیزی خرید نشه و پول هر روز،همون روز خرید بشه.
اما با تورم و قیمت هایی که الان تو سال 1400 هست ،اگه من به روز 365 روز این بازی هم برسم بازم نمیتونم خیلی چیزایی که دوست دارم بخرم.... حتی نمیشه با 300 تومن یه ماشین معمولی یا خونه داغون گرفت!

لطفا دوستان بفرمایید که آپدیت شده ی این بازی با توجه به قیمت های الان به چه روالی هست؟ ممنونم

sara.sat
09-20-2021, 01:18
امروز 90 روز از انجام بازی فراوانی من گذشت و قصد دارم تا جایی که بتونم ادامش بدم
تجربه بینظیری هست که همه باید خودشون بازی کنن تا به اون حس برسند

سلام
حالتون عالی باشه
تبریک میگم بهتون
اگر دوست داشتید از حس و حالتون یا چیزهایی که براتون تجربه شدن در این مسیر برامون بگید
هم اینکه این امکان رو دارید با دادن پیام خصوصی به استاد بزرگوار لینک فیلمی که برای اشخاصی هست که بدون استاپ 90 روز رو طی میکنن، بگیرین
همواره موفق و شاد و سلامت باشید

sara.sat
09-20-2021, 01:26
سلام و وقت بخیر خدمت همگی.
امروز 28 شهریور سال 1400 من اولین بار اینجا با این بازی آشنا شدم و مقداری پست دوستان رو مطالعه کردم و قصد دارم منم از امروز شروع کنم این بازی جذاب و پر فایده رو.

فقط یه سوالی ذهنم رو درگیر کرده:

من از اولین صفحه شروع به خوندن کردم و مربوط به چند سال پیش بودن. اونجا گفته شده که بازی اینطوریه که با 1میلیون شروع میکنی و هرروز 1 میلیون بیشتر میاد تو حسابت که خرج کنی و گفته شده که قسطی و طی وام و فلان چیزی خرید نشه و پول هر روز،همون روز خرید بشه.
اما با تورم و قیمت هایی که الان تو سال 1400 هست ،اگه من به روز 365 روز این بازی هم برسم بازم نمیتونم خیلی چیزایی که دوست دارم بخرم.... حتی نمیشه با 300 تومن یه ماشین معمولی یا خونه داغون گرفت!

لطفا دوستان بفرمایید که آپدیت شده ی این بازی با توجه به قیمت های الان به چه روالی هست؟ ممنونم

سلام
وقت شما هم بخیر باشه
تبریک میگم بهتون برای ورود به دنیای حقیقت فراوانی. امیدوارم در این مسیر موفق باشید و به راحتی بتونید سد ذهنیتون رو (اگر وجود داره) بالاتر ببرید
در مورذ سوالتون باید بگم که شما وقتی به پایان 1 سال میرسید در واقع 365 میلیون ندارید. باید از ابتدا جمع بزنید که روزانه یک میلیون یک میلیون اضافه شده و مبلغ بسیار بالاتر از 365 میلیون هست
اما اگر همچنان نیاز میبینید که با مبلغ بالاتری شروع کنید. دوستان بودند که با 1000 دلار شروع کردن و روزانه 1000 دلار هم به مبلغ اضافه کردن و پیش رفتن
یا حتی بالاتر هم میخاهید چنانچه باهاش راحتید میتونید مبلغ موردنظرتون رو داشته باشید؛
روال بازی به این شکل هست که با یه مبلغی (حالا یک میلیون یا هزار دلار یا هرچی) شروع میشه و دو حالت میتونید انجام بدید یکی اینکه روزانه همون مبلغ بهش اضافه میشه یا اینکه روزانه مبلغ دوبرابر میشه
امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه
همواره شاد و شادکام باشید

vahid00700
09-20-2021, 06:19
سلام
وقت شما هم بخیر باشه
تبریک میگم بهتون برای ورود به دنیای حقیقت فراوانی. امیدوارم در این مسیر موفق باشید و به راحتی بتونید سد ذهنیتون رو (اگر وجود داره) بالاتر ببرید
در مورذ سوالتون باید بگم که شما وقتی به پایان 1 سال میرسید در واقع 365 میلیون ندارید. باید از ابتدا جمع بزنید که روزانه یک میلیون یک میلیون اضافه شده و مبلغ بسیار بالاتر از 365 میلیون هست
اما اگر همچنان نیاز میبینید که با مبلغ بالاتری شروع کنید. دوستان بودند که با 1000 دلار شروع کردن و روزانه 1000 دلار هم به مبلغ اضافه کردن و پیش رفتن
یا حتی بالاتر هم میخاهید چنانچه باهاش راحتید میتونید مبلغ موردنظرتون رو داشته باشید؛
روال بازی به این شکل هست که با یه مبلغی (حالا یک میلیون یا هزار دلار یا هرچی) شروع میشه و دو حالت میتونید انجام بدید یکی اینکه روزانه همون مبلغ بهش اضافه میشه یا اینکه روزانه مبلغ دوبرابر میشه
امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه
همواره شاد و شادکام باشید

خیلی خیلی ممنونم از شما که وقت گذاشتید، خوندین و جواب دادین. روزی 1000دلار یا هر روز 2برابر شدن به نظر غیرواقعی میاد و فکر می کنم لذت کافی از خرج کردن نبرم پس اگه روال کلی همون 1 میلیون هست منم با همون روزی 1میلیون بیشتر ادامه میدم.خیلی ممنونم.

و اینم بگم که بی صبرانه منتظر چهارشنبه 31 شهریور که روز چهارمم میشه هستم که با پول روز چهارم ،؛ عضویت دوره ی پرایس اکشن استاد امینو رو خریداری کنم ان شالله:rolleyes:

alisedaghat
09-20-2021, 10:46
سلام خسته نباشید دوستان من سوال داشتم راجب بازی فراوانی اونم اینکه گاهی وقت ها خرید میزنم اکثر وقت ها از دیجی کالا مثلا شده هفت میلیون ونهصد و نود تومن با اون ده هزار تومن تومن چیکار کنم؟ مثلا تو ذهن خودم بگم بقیشو چیکار کردم؟ چون همیشه اجناس فیکس فیکس با قیمت اون روز ما نیستن

Raz
09-20-2021, 11:08

موفق و پرسود باشین .

سلام روزتون بخیر
سوالی خدمتتون داشتم
من حدود یک هفته هست که برای استاد پیام خصوصی فرستادم اما متاسفانه ایشون هنوز پیام من رو ندیدن.آیا من باید هنوز منتظر باشم یا باید راه ارتباطی دیگری رو امتحان کنم؟

sajjadexpress
09-20-2021, 11:57
سلام خسته نباشید دوستان من سوال داشتم راجب بازی فراوانی اونم اینکه گاهی وقت ها خرید میزنم اکثر وقت ها از دیجی کالا مثلا شده هفت میلیون ونهصد و نود تومن با اون ده هزار تومن تومن چیکار کنم؟ مثلا تو ذهن خودم بگم بقیشو چیکار کردم؟ چون همیشه اجناس فیکس فیکس با قیمت اون روز ما نیستن

سلام
نیاز نیست حتما همیشه دقیق دقیق همون عدد رو خرید کنید فقط همین قدر که نه اونقدر کم بخرید که به گام قبلی تون برسه و نه اونقدر زیاد بخرید که به گام بعدی برسید کافیه

sajjadexpress
09-20-2021, 12:02
سلام روزتون بخیر
سوالی خدمتتون داشتم
من حدود یک هفته هست که برای استاد پیام خصوصی فرستادم اما متاسفانه ایشون هنوز پیام من رو ندیدن.آیا من باید هنوز منتظر باشم یا باید راه ارتباطی دیگری رو امتحان کنم؟

سلام
تا دوهفته که جواب ندن دیر نمیشه اما میتونید به بقیه ادمین ها هم پیام بدید

alisedaghat
09-20-2021, 12:12
سلام
نیاز نیست حتما همیشه دقیق دقیق همون عدد رو خرید کنید فقط همین قدر که نه اونقدر کم بخرید که به گام قبلی تون برسه و نه اونقدر زیاد بخرید که به گام بعدی برسید کافیه

A.Naji
09-20-2021, 12:46
سلام
روزتون بخیر
من هم زمانیکه برای استاد پیام خصوصی برای وبینار بازی فراوانی رو دادم، نزدیک به 1 هفته تا 10 روز طول کشید تا پاسخ بدن
حجم پیام هایی که استاد منشن میشن یا به صورت پیام خصوصی برای ایشون ارسال میشه خیلی زیاده، برای همین احتمالا طول میکشه تا به ترتیب جواب بدن و به پیام شما برسن

Armando
09-20-2021, 12:52
از اینکه امین دهقان @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12) چقدر در تغییر من و زندگی ام تاثیر گذاشته فعلا بگذریم

اما اینجا میخوام از بازی فراوانی و تاثیراتش بگم
اولین بار بود که این بازی را انجام می دادم و بدون توقف تا روز نودم پیش اومدم
توی همه لحظات حال خوبی داشتم و به این بازی باور داشتم و حداقل براش نیم ساعت تا دو ساعت وقت می ذاشتم
از یک ملیون تومن شروع کردم و روزانه یک ملیون هم اضافه کردم

این بازی برای من دستاوردهای زیادی داشت که به اون چندتایی که آگاهی پیدا کردم اشاره می کنم و توضیحاتش بمونه برای یه مقاله مفصل تر:

1. با خودم میگفتم لیاقت خیلی چیزها را ندارم و این از چند جا آب می خورد اول نبود اعتماد به نفس و دوم منافات با مسائل اخلاقی مثل اسراف و تجمل گرایی و سوم اینکه محتاج تر از من هم هست و .... ولی این بازی سد را شکست و چیزی به اسم لیاقت را به من هدیه داد و فراوانی این عالم پاسخگوی همه است
2. به من فهموند محدودیت های مالی محدودیت در نداشتن هدف ، محدودیت در نبود برنامه برای خرج کردن است و آنقدر که بتوانی خرج کنی بدست می آوری وگرنه پول اضافه در دست تو به نحوی از تو گرفته می شود
3. نیاز به چیزی شبیه بیمه یا پس انداز برای تضمین بقا در خیلی از ما احساس میشه ولی وقتی به فراوانی این جهان نگاه کنی چیزی به غیر از توکل و اعتماد برات باقی نمی مونه و هیچگاه نیازمند نیستی
4. این بازی مرا از حس رقابت خارج کرد و قاعده یا گرگ باش یا گوسفند را باطل کرد چون به اندازه همه هست فقط بخواهید تا به شما داده بشه و به فزونی عالم بپیوندید که این یک امر دو طرفه است
5. با برند های مطرح و با کیفیت دنیا و با محصولات نوآورانه و کاربردی که تا به حال اسم آنها را نشنیده بودم آشنا شدم
6.از نتایج فوق العاده این بازی ایجاد خلاقیت و ایده های جدید بود که برای ثبتشون دفتر ایده ها را درست کردم
برای ساختن یا بدست آوردن اون ایده ها حداقل این بازی باید یک سال ادامه پیدا کنه
البته اگر به همین شکل پیش بره این ایده ها انقد زیاد میشه که تا بی نهایت پول برای تحقق اونا لازمه
از مسافرت های متفاوت تا تولید و ساخت وسایل منحصر به فرد و بسیاری ایده که کسی تا بحال انجامش نداده
7.افزایش ظرفیت مالی به این معنی که چه پولی در نظر من زیاد حساب میشه و با انجام این کار رشد قابل توجهی پیدا کردم و خب جهان بیرون هم آینه درونه و منتظر همین تغییرات

جداً می گم آکادمی ویو خونه دوم منه و یکی از عوامل بسیار موثر برای ایجاد انگیزه در پیش بردن همه چیز از جمله بازی فراوانی بوده پس جای شکرگزاری بسیار داره توی جمع شما بودن
استاد عزیز @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12) ممنون میشم که نگاهی به این پست بندازید و لینک اون وبیناری که وعده دادید را برای بنده ارسال کنید
راستش دو بار پیام خصوصی ارسال کردم و پاسخی دریافت نکردم و برای همین جسارت کردم و این پست را اینجا قرار دادم
و البته میدونم که حجم پیام های دریافتی شما خیلی زیاده و امکان داره پیام من لابه لای اونا گم بشه ولی من تلاشم را می کنم
چون شما بودید که کمک کردید زندگیم را تغییر بدم برای همین به صداتون عادت کردم و باید هر روز بشنوم و اگر مطلب جدیدی از شما وجود داشته باشه حتما دنبال می کنم

Taheri.fx
09-20-2021, 12:59
سلام دوستان یه سوال
اشخاصی که خالی بندی میکنند یا بلف میزنند میشه گفت ارتباطی با بازی فراوانی داره؟
یعنی اونا هم از این قانون دارن استفاده میکنند؟

A.Naji
09-20-2021, 13:10
ارتباط از چه نظر؟

Taheri.fx
09-20-2021, 14:35
ارتباط از چه نظر؟

ببینید زمانی که یک شخص میگه من 100 میلیون پول دارم . یک پورشه دارم خب به نظر من هم اون هم داره این احساس فراوانی رو به خودش منتقل میکنه.و در رویای او هم هست.

choobin
09-20-2021, 17:01
ببینید زمانی که یک شخص میگه من 100 میلیون پول دارم . یک پورشه دارم خب به نظر من هم اون هم داره این احساس فراوانی رو به خودش منتقل میکنه.و در رویای او هم هست.

بازی فراونی یه بازی درون فردیه یعنی واسه بینش و ارتقاع سطح فکر خودته. اما این چیزی که شما میگید فقط میشه بلف زدن برای پرکردن کمبودهای طرف

Raz
09-20-2021, 18:48
سلام
تا دوهفته که جواب ندن دیر نمیشه اما میتونید به بقیه ادمین ها هم پیام بدید
سلام
ممنون از پاسخگوییتون

choobin
09-20-2021, 18:58
سلام
حالتون عالی باشه
تبریک میگم بهتون
اگر دوست داشتید از حس و حالتون یا چیزهایی که براتون تجربه شدن در این مسیر برامون بگید
هم اینکه این امکان رو دارید با دادن پیام خصوصی به استاد بزرگوار لینک فیلمی که برای اشخاصی هست که بدون استاپ 90 روز رو طی میکنن، بگیرین
همواره موفق و شاد و سلامت باشید

من حسی که خیلی برام بزرگ بود و بیشتر از هر حسی من رو تحت تاثیر قرار داد حس اعتماد به نفس بود و اطمینان از لذت بردن از پولی که خرج میشد. بدون ترس از تموم شدنش. همچنین به لیست خریدهام که نگاه میکنم متوجه میشم چه چیزهایی رو بیشتر دوست دارم یا برای کیا هدیه خریدم. همچنین از خرید چه چیزهایی بیشتر لذت بردم و موقع خوندن لیست روزانه ام به اسمشون که رسیدم لبخند زدم.

Mr. & Mrs. hatami
09-20-2021, 19:11
سلام دوستان یه سوال

عرض ادب
دوست عزیز میشه واضح تر توضیح بدید؟؟

ehsanm65
09-20-2021, 21:25
سلام دوستان وقتتون بخیر
170998

لینک مصاحبه:https://www.aparat.com/v/WuBYd?playlist=186166

Taheri.fx
09-20-2021, 21:59
بازی فراونی یه بازی درون فردیه یعنی واسه بینش و ارتقاع سطح فکر خودته. اما این چیزی که شما میگید فقط میشه بلف زدن برای پرکردن کمبودهای طرف

سلام ببینید من نمیخوام بگم که خالیبندی کار درستیه یا نه فقط یکسری شباهت های رو بین این دو کار میبینم
یعنی میخوام بگم که کسی که خالی میبنده هم تا حدودی از قانون فراوانی استفاده میکنه اما بازی فراوانی صد در صد فواید بالاتری رو داره چون هدفمنده

sara.sat
09-20-2021, 23:40
سلام دوستان یه سوال

سلام
ببخشید من هم داخل بحثتون میشم. صرفا نظر خودمو میگم
اینکه این دوستان که شما میفرمایید بلف میزنند یا از بازی فراوانی خودشون میگن ؛ از دید من چندان اهمیت نداره
اصل اینه که ماها هر کدوم خودمون درست این بازی یا بهتر بگم حقیقت فراوانی رو انجام بدیم و کاری به دیگران نداشته باشیم
امیدوارم خدا همه رو به راه راست هدایت کنه :cool:
شاد باشید

A.Naji
09-21-2021, 01:14
سلام ببینید من نمیخوام بگم که خالیبندی کار درستیه یا نه فقط یکسری شباهت های رو بین این دو کار میبینم
یعنی میخوام بگم که کسی که خالی میبنده هم تا حدودی از قانون فراوانی استفاده میکنه اما بازی فراوانی صد در صد فواید بالاتری رو داره چون هدفمنده

سلام دوست عزیز
این یک بازی هست تا از لحاظ روانشناسی ، خودتون رو شایسته ی ثروت زیاد بدونید و سقف ذهنی تون برای داشتن درآمد و ثروت های خیلی زیاد ، برداشته بشه .
این بازی رفته رفته دیدگاه شما رو به پول و خرج کردن پول عوض میکنه .

منظورتون رو از شباهت بین بازی فراوانی و خالیبندی - بلوف زدن رو متوجه نمیشم . بیشتر توضیح بدین.

اگر کسی الکی جلوی بقیه بولف پولداری میزنه ، حتما بنده خدا عقده ای هست;) ربطی به بازی فراوانی نداره

((اگه بخش های روانشناسی وبینار های استاد رو گوش داده باشین ، حتما متوجه عرایض بنده و دیگر دوستان ، درباره ی بازی فراوانی میشین.))

Taheri.fx
09-21-2021, 09:37
با تشکر از نظرات مفید شماراستش این سوال در ذهنم مونده بود و حتی زمانی که بازی فراوانی رو تا ۹۰ روز انجام دادم و هنوزم انجام میدم خواستم به شباهت ها و تفاوتهای این دو بپردازیم.

Ali97
09-21-2021, 16:39
با تشکر از نظرات مفید شماراستش این سوال در ذهنم مونده بود و حتی زمانی که بازی فراوانی رو تا ۹۰ روز انجام دادم و هنوزم انجام میدم خواستم به شباهت ها و تفاوتهای این دو بپردازیم.

سلام دوست عزیز
این یک بازی هست تا از لحاظ روانشناسی ، خودتون رو شایسته ی ثروت زیاد بدونید و سقف ذهنی تون برای داشتن درآمد و ثروت های خیلی زیاد ، برداشته بشه .
این بازی رفته رفته دیدگاه شما رو به پول و خرج کردن پول عوض میکنه .

منظورتون رو از شباهت بین بازی فراوانی و خالیبندی - بلوف زدن رو متوجه نمیشم . بیشتر توضیح بدین.

اگر کسی الکی جلوی بقیه بولف پولداری میزنه ، حتما بنده خدا عقده ای هست;) ربطی به بازی فراوانی نداره

((اگه بخش های روانشناسی وبینار های استاد رو گوش داده باشین ، حتما متوجه عرایض بنده و دیگر دوستان ، درباره ی بازی فراوانی میشین.))

سلام
اینکه این دوستان که شما میفرمایید بلف میزنند یا از بازی فراوانی خودشون میگن ؛ از دید من چندان اهمیت نداره
اصل اینه که ماها هر کدوم خودمون درست این بازی یا بهتر بگم حقیقت فراوانی رو انجام بدیم و کاری به دیگران نداشته باشیم
شاد باشید

عرض ادب
دوست عزیز میشه واضح تر توضیح بدید؟؟

سلام و عرض خسته نباشید خدمت تک تک دوستان پر انرژی آکادمی
دوستان شرمنده که وار بحثتون شدم به شخصه خواستم تجربه و برداشت خودم رو باهاتون با اشتراک بگذارم
مهمترین نکته ای که در این بازی وجود داره به احساسی هست که در پشت این تخیل و خواستن و داشتن هست و ساخته شدن باور
شخصی به دروغ میگوید من bmw دارم :o
آیا در ته وجودسش حس داشتن این ماشین رو داره ؟ یا وقتی این جمله از دهنش خارج شد در درونش بهش گفته میشه برو بابا خالی بند;)
آ یا در پشت این حرف بعد از داشتن این ماشین احساس رانندگی و لذت بردن از این ماشین رو داره ؟
آیا در تخیل خودش میتونه با این ماشین زندگی کنه گاز بده و شیشو بده پایین و ..... ؟
ما در این آکادمی با آموزشهای استاد امینو پارو فراتر از ذهنها داریم میگذاریم
داشتن و بدست آوردن خیلی چیزها از لحاظ عقل و منطق امکان پذیر نیست اما ما با کمک استاد امینو و آموزشهای روانشناسی با قدرت بسیار فوق العاده تخیل
نا ممکن هارو داریم ممکن میکنیم چون با نیرویی فراتر از عقل و منطق سروکار داریم (تخیل )

آرزوی بهترینها همراه با شادی و ثروتمندی دارم براتون

Taheri.fx
09-21-2021, 18:38
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تک تک دوستان پر انرژی آکادمی
دوستان شرمنده که وار بحثتون شدم به شخصه خواستم تجربه و برداشت خودم رو باهاتون با اشتراک بگذارم
مهمترین نکته ای که در این بازی وجود داره به احساسی هست که در پشت این تخیل و خواستن و داشتن هست و ساخته شدن باور
شخصی به دروغ میگوید من bmw دارم :o
آیا در ته وجودسش حس داشتن این ماشین رو داره ؟ یا وقتی این جمله از دهنش خارج شد در درونش بهش گفته میشه برو بابا خالی بند;)
آ یا در پشت این حرف بعد از داشتن این ماشین احساس رانندگی و لذت بردن از این ماشین رو داره ؟
آیا در تخیل خودش میتونه با این ماشین زندگی کنه گاز بده و شیشو بده پایین و ..... ؟
ما در این آکادمی با آموزشهای استاد امینو پارو فراتر از ذهنها داریم میگذاریم
داشتن و بدست آوردن خیلی چیزها از لحاظ عقل و منطق امکان پذیر نیست اما ما با کمک استاد امینو و آموزشهای روانشناسی با قدرت بسیار فوق العاده تخیل
نا ممکن هارو داریم ممکن میکنیم چون با نیرویی فراتر از عقل و منطق سروکار داریم (تخیل )

آرزوی بهترینها همراه با شادی و ثروتمندی دارم براتون
ممنون از نظر شماهدفم از طرح این چالش این بود که نسبت به کاری که داریم انجام میدم آگاه تر باشیم و به چرایی کار خودمون هم آگاه شویم

مثلاً کسی که بلف میزنه میخواد داشته های مجازیشو به دیگران ثابت کنه اما کسی که بازی فراوانی انجام میده خب نظم داره با برنامه پیش می*ره و هدف داره.
اما دوستان بنظر من کسی که بلف میزنه میشه گفت مقاومت*های ذهنی اش کم میشه

AliRj
09-21-2021, 19:17
سلام خدمت دوستان عزیز
من تا روز 90 بازی فراوانی رفتم اما استاپ خوردم
دوباره قصد دارم شروعش کنم
سوالی که دارم اینه که آیا باید از فرمت هرروز یک میلیون بیشتر از دیروز استفاده کرد یا هرروز دوبرابر دیروز؟
استاد در یکی از وبینارهای اخیرشون گفتن از فرمت هرروز دوبرابر دیروز استفاده کنید.
ممنون میشم از دوستان و استاد راهنماییم کنن amino

sara.sat
09-21-2021, 21:06
سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی که دارم اینه که آیا باید از فرمت هرروز یک میلیون بیشتر از دیروز استفاده کرد یا هرروز دوبرابر دیروز؟
استاد در یکی از وبینارهای اخیرشون گفتن از فرمت هرروز دوبرابر دیروز استفاده کنید.
ممنون میشم از دوستان و استاد راهنماییم کنن @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
اگر تا 90 روز رو بدون استاپ رفتید که خوب باید بگم تارگت اول رو تاچ کردید:cool: تبریک میگم
و در مورد سوالتون هر دو فرمت وجود داره؛ بسته به شرایط خودتون میتونید انتخاب کنید
1- روزی یک میلیون اضافه بشه
2 هر روز دوبرابر روز قبل بشه

موفق و ثروتمند باشید (دقیقا همانطور که قصد و منظور بازی فراوانی هست)

AliRj
09-21-2021, 22:11
تشکر میکنم از شما سرکارخانم سارا

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
اگر تا 90 روز رو بدون استاپ رفتید که خوب باید بگم تارگت اول رو تاچ کردید:cool: تبریک میگم
و در مورد سوالتون هر دو فرمت وجود داره؛ بسته به شرایط خودتون میتونید انتخاب کنید
1- روزی یک میلیون اضافه بشه
2 هر روز دوبرابر روز قبل بشه

موفق و ثروتمند باشید (دقیقا همانطور که قصد و منظور بازی فراوانی هست)

h.rahmani
09-21-2021, 22:21
سلام وقت بخیر
سوالی داشتم برای خرج کردن این مبلغ ها ایا اشکال نداره که از تو اینترنتم کمک گرفت یعنی منظورم اینه که تو اینترنت میگردی یه چیزی رو پیدا میکنی بعد اقدام میکی که بخری یانه ایا اشکال داره ، یا بهتر بشینیم فکر کنیم بصورت ذهنی چیزی رو که لازم داریم مشخص کنیم ؟

سپاس

sara.sat
09-22-2021, 03:27
سلام وقت بخیر
سوالی داشتم برای خرج کردن این مبلغ ها ایا اشکال نداره که از تو اینترنتم کمک گرفت یعنی منظورم اینه که تو اینترنت میگردی یه چیزی رو پیدا میکنی بعد اقدام میکی که بخری یانه ایا اشکال داره ، یا بهتر بشینیم فکر کنیم بصورت ذهنی چیزی رو که لازم داریم مشخص کنیم ؟

سپاس

سلام
وقت شما هم بخیر باشه
الان اکثر خریدها بصورت اینترنتی انجام میشه( در واقعیت هم به همین شکل هست) نمونه اش دیجی کالا که معرف حضور همه هست.
هیچ اشکالی هم نداره. اما معمولا شما یه چیزی مدنظرت هست که میری و توی نت یا توی دنیای واقعی میگردی و بهترینتش رو (از هر نظر که فکرشو کنید) پیدا میکنید و خرید میکنید
شاد باشید

choobin
09-22-2021, 09:04
سلام
شاد باشید

کاملا درست گفتید

hoseinrahimi
09-22-2021, 17:08
سلام خدمت استاد عزیز و همه دوستان گرامی

بنده روز 113 بازی فراوانی هستم و روز 90 هم تجربم رو در همین تاپیک قرار دادم

خصوصی هم بهتون پیام دادم برای فایل مورد نظر اما احتمالا در پیام های خصوصی زیادی که داشتید دیده نشده بود

ممنون میشم فایل مورد نظر رو برای بنده ارسال کنید

تشکر از شما استاد گرامی
amino

Mr. & Mrs. hatami
09-22-2021, 19:27
سلام دوستان وقتتون بخیر
170998

لینک مصاحبه:https://www.aparat.com/v/WuBYd?playlist=186166

عرض ادب واحترام

احسان عزیز و دوست داشتنی خیلی ازت ممنونم.اینقدر خوب بود نتونستم کتبی تشکر نکنم.

amino
09-23-2021, 19:39
سلام خدمت دوستان عزیز
ممنون میشم از دوستان و استاد راهنماییم کنن @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)
سلام وقت بخیر
هردو حالت میشه.
ببینید با کدوم راحتتر هستید.

mohammadamin
09-24-2021, 05:49
سلام به استاد عزیز وهمه دوستان
من این تمرینو 4ماه انجام دادم داشتم لیست رو مرور میکردم دیدم درطول 10 روز یک کالایی رو دوبار خریدم ایا برگردم از روز اول یا ادمه بدم؟ممنون

sara.sat
09-24-2021, 07:50
سلام به استاد عزیز وهمه دوستان
من این تمرینو 4ماه انجام دادم داشتم لیست رو مرور میکردم دیدم درطول 10 روز یک کالایی رو دوبار خریدم ایا برگردم از روز اول یا ادمه بدم؟ممنون

سلام به شما
برای من هم بارها این اتفاق افتاده، شاید برای من از روی حواس پرتی یا فراموشکار بودنم هست. برای شما رو نمیدونم:cool:
خوب به نظر من اشکالی نداره دوتا یا چندتا از یه کالایی را داشته باشید؛ شاید یه زمانی نیاز شد:D
بازهم هرجور که حستون هست. اگر احساس خوب نداشتید موقع خریدش باید بگم بهتره از اول شروع کنید و اگر موقعیکه خرید کردید یا وقتی متوجه این موضوع شدید که تکراری هست احساستون خوب بوده و مثل من خندیدید به حواس پرت بودنتون (که گاهی واقعا عالیه این حواس پرتی) خوب ادامه بدید

روزتون عالی تر از عالی

Frederick
09-24-2021, 09:22
سلام امیدوارم که خوب باشین
من امروز روز 61 ام بازی فراوانی هستم
تا چند روز قبل از این بازی لذت می بردم ولی الان به دو دلیل داره از این بازی حس خوبی نمیگیرم و حس میکنم داره از پول زیاد بدم میاد
یکیش واقعا الان نمیدونم چی بخرم چون چیزهایی که لازم داشتم رو خریدم و واقعا لذت بردم . الان حسم فقط پول خرج کردنه چون وسایلایی که میخرم رو اونقدرر لازم ندارم :(
مورد دوم هم این که من صبح ها با انرژی کامل از خواب بلند میشم و با سرچ داخل اینترنت و سایت های متفاوت گران ترین وسایل ها رو میخرم و این بازی رو انجام میدم. بعد از اتمام انجام این بازی خیلی خسته میشم دیگه انرژی برام نمیمونه که تمرین ها رو انجام بدم و چون تمرین ها رو انجام نمیدم از درون بیشتر حس ناراحتی رو دارم
میخواستم بدونم این احساس ها عادی هستن و من این بازی رو بر تمربن ارجعیت بدهم یا نه شیوه انجامم خوب نیست؟
درباره خرید کردن هم اگه امکان داره یک راهنمایی بکنین ( مثلا من با سرچ داخل اینترنت وسایل رو انتخاب میکنم و دنبال گرون تربن ها هستم و بعدش همون قیمت که هست رو اخذ می کنم این جوری درسته ؟)
مثلا یک بار بود اینترنت در دسترس نداشتم، به صورت فرضی وسایلها رو نوشتم بعد که سرچ کردم قیمت هایی که ملاک قرار داده بودم خیلی گرون بوده و اون جنس با اون قیمتی که من نوشته بودم داخل بازار اینترنتی وجود نداشته بعدش باخودم گفتم ای بابا !!!!! ( انجام دادن با این شیوه هم میشه ؟)

mohammadamin
09-24-2021, 12:02
سلام . خیلی متشکرم:)

ali-dehnamaki
09-24-2021, 12:18
سلام و عرض ادب
میشه این پول رو واسه مسافرت هم در نظر گرفت؟یا فقط برای خریده؟ :d

behroozm
09-24-2021, 20:37
درود
امروز روز 128 هست که دارم روش فراوانی رو انجام میدهم (عطف به پست شماره#704 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98&p=78261&viewfull=1#post78261) صفحه 71)
در شروع کار بجای 90 روز قصد 120 روز رو کردم و در ادامه قصد 150 روز
در شروع کمی برام سخت و عجیب بود و تو دلم به خودم میخندیدم که آخه این چه کاری هست و خرید کردن برایم خیلی سخت بود و گاهی ممکن بود بیش از 2 ساعت طول بکشه تا کالایی که میخوام رو پیدا کنم ولی در گذر زمان بهش عادت کردم خیلی راحت خریدها رو انجام دادم بخشی از خریدهایی که نوشته بودم رو در واقعیت هم خرید کردم من تا امروز هیچ روزی رو فراموش نکردم و بدون شکست تا به امروز که جمعه دوم مهر 1400 هست اومدم لازم بذکر هست که بنده سررسید تهیه کردم درکنار کامپیوترم گذاشتم و در هر روز لوازمی که باید میخریدم رو مینوشتم و برای فرداش رقم خریدم رو مینوشتم و در جلوی مبلغ ریالی معادل دلاریش رو هم مینوشتم تا ذهنم به خرج کردن دلاری هم عادت کنه چون در هر صورت وقتی تصمیم به درآمد دلاری داریم ذهن رو هم باید به ارقام دلاری عادت بدیم
به دوستان عزیز توصیه دارم که کتاب صبح جادویی و انگشتان ثروت ساز روبارها و بارها مطالعه بکنند مخصوصا کتاب انگشتان ثروت ساز رو که متن روان وجذاب وواقعی رو داره که مترجم هم کانال تلگرام و یوتیوب داره که میتونه خیلی کمک کننده باشه
در آخر از استاد @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12) بخاطر آموزشهای عالیشون چه در ضمینه تکنیکال و چه روانشناسی شخصی و مارکت تشکر ویژه ای داشته باشم

sara.sat
09-24-2021, 21:06
سلام امیدوارم که خوب باشین
من امروز روز 61 ام بازی فراوانی هستم
تا چند روز قبل از این بازی لذت می بردم ولی الان به دو دلیل داره از این بازی حس خوبی نمیگیرم و حس میکنم داره از پول زیاد بدم میاد
یکیش واقعا الان نمیدونم چی بخرم چون چیزهایی که لازم داشتم رو خریدم و واقعا لذت بردم . الان حسم فقط پول خرج کردنه چون وسایلایی که میخرم رو اونقدرر لازم ندارم :(
مورد دوم هم این که من صبح ها با انرژی کامل از خواب بلند میشم و با سرچ داخل اینترنت و سایت های متفاوت گران ترین وسایل ها رو میخرم و این بازی رو انجام میدم. بعد از اتمام انجام این بازی خیلی خسته میشم دیگه انرژی برام نمیمونه که تمرین ها رو انجام بدم و چون تمرین ها رو انجام نمیدم از درون بیشتر حس ناراحتی رو دارم
میخواستم بدونم این احساس ها عادی هستن و من این بازی رو بر تمربن ارجعیت بدهم یا نه شیوه انجامم خوب نیست؟
درباره خرید کردن هم اگه امکان داره یک راهنمایی بکنین ( مثلا من با سرچ داخل اینترنت وسایل رو انتخاب میکنم و دنبال گرون تربن ها هستم و بعدش همون قیمت که هست رو اخذ می کنم این جوری درسته ؟)
مثلا یک بار بود اینترنت در دسترس نداشتم، به صورت فرضی وسایلها رو نوشتم بعد که سرچ کردم قیمت هایی که ملاک قرار داده بودم خیلی گرون بوده و اون جنس با اون قیمتی که من نوشته بودم داخل بازار اینترنتی وجود نداشته بعدش باخودم گفتم ای بابا !!!!! ( انجام دادن با این شیوه هم میشه ؟)

سلام
چقدر خوب که تا 61 روز پیش رفتین و تازه به مقاومت ذهنیتون رسیدید
در نظر داشته باشید که هر زمان احساس کردید دوست ندارید و حس خوبی نمیگیرید میتونید ادامه ندید، اما اون مقطع مطمیئنا یه نقطه مقاومتی توی ذهنتون هست. باید یه روزی بشکنه، چرا امروز نه؟؟؟
درسته شاید حس کنید نمیخاهید ادامه بدید، به این دلایل که گفتید یا هر دلیل دیگه ای. اما مگه ماها همه کارهامون از روی علاقه است؟ شاید زیاد باشن کارهایی که توی روز انجام میدیم و مجبوریم انجام بدیم و چندان برامون رضایت بخش نیست.
توی این مورد باید بگم لطفا ادامه بدید. نتایج به زودی خودشونو نشون میدن

و اما در مورد اینکه گفتید نمیدونید چی بخرید؟؟ شما تا الان برای نیازهاتون خرید کردید. توصیه و تجربه من به شما اینه که از الان برای اهدافتون خرید کنید. اهداف میتونه یه شعلی باشه که همیشه دوست داشتید ولی بخاطر کمبود مالی نمیتونستید اونو داشته باشید. برای ارتقا کیفیت شغل فعلیتون(چنانچه از شغل الانتون راضی هستید)
برای عزیزانتون کمی خرید کنید تا حس عالی کمک و هدیه دادن رو ازش دریافت کنید. البته نه بی رویه. دقیقا طوری که اگر این مبلغ رو میداشتید خرج میکردید. به همون شکل خرجش کنید
سپاسگزاری فراموش نشه. عالی تر عالی میتونه بهتون انرژی بده.
اینکه میگید انرژیتون رو میگیره رو نمیتونم درک کنم چون من واقعا ازش انرژی میگیرم
اما بهتره اولویت بندی داشته باشید. اگر تمرین و آموزش اولویت بالاتری داره اونو اول انجام بدید و بازی فراوانی رو موکول کنید به یه تایم خالی دیگه.اجازه ندید بهتون حس ناراحتی بده. نه تنها این بازی که هیچی توی زندگی نباید بهتون حس ناراحتی بده. اگر چیزی هست که ناراحتتون میکنه یا درستش کنید یا اگه درست بشو نیست فراموشش کنید.
من کلا برای خریدهای واقعی ام هم معمولا پول بیشتری کنار میزارم تا مجبور نشم بخاطر کسری خریدم رو کنسل کنم. البته این موضوع نباید دیگه خیلی هم دور از واقعیت باشه یعنی مثلا دوبرابر مبلغ اون کالا پول براش کنار بزارید.10 درصد به نظرم نرماله

ببخشید که طولانی شد من کلا بخام در مورد علایقم صحبت کنم اونقدر میتونم پر و بال بدم که صبح بشه:cool:
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی هرچند اندک بهتون کنم. سوالی بود مجدد بپرسید. دوستان دیگه حتما بیشتر از من میتونن راهنمایی کنن

شاد و موفق باشیید

sara.sat
09-24-2021, 21:08
سلام و عرض ادب
میشه این پول رو واسه مسافرت هم در نظر گرفت؟یا فقط برای خریده؟ :d

سلام
عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز
بله میتونید
کلا این مبلغ براتون شارژ میشه؛ هر رفتار با حقوق یا درآمد واقعیتون انجام میدید میتونید با این پول هم انجام بدید

sara.sat
09-24-2021, 21:09
امروز روز 90ام بدون استاپ من هست (عطف به پست شماره 802 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98&p=92297&viewfull=1#post92297) صفحه 81)
ممنونم از استاد عزیز و بزرگوار و همینطور جناب آقای پوریا بخاطر فراهم آوردن این بستر بسیار عالی ساخت ذهن ثروتمند برای ما. و همه دوستان عزیز و بزرگواری که کمک کردن تا به بهترین حس ها برسم.

از حس و حالم بخام بگم اینه که سرشار از حس لطیف شکرگذاری برای پروردگاری هستم که برای منه بنده در همه حال کافی است .
شکرگزار همه الطاف و نعمت های یکتای بلند مرتبه ای که وعده اش حق و کلامش قاطع است.
مهربانترین خالق عشق و آگاهی که هرگز و در هیچ لحظه ای – چه لحظات غم یا شادی، گرفتاری یا آسانی و همیشه و همیشه – حضورش از رگ گردن بهم نزدیکتره و چه ببینم یا نبینم الطاف بی کرانش شامل حالم میشه که بخشنده ترین هست و کاری نداره منه بنده چقدر درکش میکنم و چقدر سپاس نعمت های بی منتش رو بجا میارم.
و هیچ (دقیقا هیچ) نیازی به شکرگزاری من و ما نداره که بی نیاز مطلق هست و اگر منه نوعی سپاس ذره ای از نعمت های بی منتش رو بجا میارم برای گرفتن حس خوب برای خودم هست و اینکه روز به روز، نعمات افزون تری رو داشته باشم.
تنها امیدوارم ذره ای از مهربانی بی دریغش رو تونسته باشم سپاسگذار باشم

Amalphia
09-25-2021, 11:29
با سلام

من روز نود و سومه كه دارم بازي فراواني رو انجام ميدم. اولش راحت بود، چون كه خيلي چيزها هست كه آدم لازم داره. ولي بعد يه مدت سخت ميشه، آدم بايد يه مدت فكر كنه و تحقيق كنه. ولي آدم انگار قفل ذهني داره و وقتي باز ميشه، ديگه همه چي رديف ميشه.

فقط اينكه استاد فرمودن كه بعد از روز نودم، باهاشون تماس بگيريم براي دريافت يك فايل. دوستان ميشه بگين كه چطوري بايد با استاد تماس بگيريم و بهشون اطلاع بديم؟
amino@

Amalphia
09-25-2021, 11:50
الان دقيقا وقتشه كه شروع كنين براي دوست و فاميل و آشنا و ... خريد كنين (:

محمد زندی
09-25-2021, 12:33
سلام خانوما آقایون آرزوی اوقات خوبی برای همه دارم
ممنونم از آقای پوریا برای ایده این تاپیک
خیلی وقته که 90 روز انجام این بازی برای من به پایان رسیده
اون اولا یه مدتی سرسری گرفتم و انجام ندادم مسخرم اومد پیش خودم گفتم وقت تلف کردنه
اما خوب شروع کردم- گفتم حالا این کار مسخره رو انجام بدم این همه وقت تلف کردم اینم روش ببینم چی پیش میاد تا 90 روز
اولا چون پولش کم کم واریز میشد و اجبار احساس میکردی اذیت میشدم
چند بارم گفتم الکی بنویسم من نود روز رو تموم کردم دیدم کلاهش سر خودم میره و صداقت میمیره این وسط
وبعد مدتی ادامه دادم ببینم اون چیزی که هدف برگزاری این بازی بوده چیه
یا تو اون وبینار اخر که قرار برای کسانی که بازی رو تموم میکنن چه چیزی گفته میشه
اما خوب چیزی دستگیرم نشد و فقط بازی رو انجام دادم بدون انتظارات عجیب غریب
امروز شد 10 ماه و خورده ای یعنی از اول آذر تا امروز 309 روز شد
چقد خوبه ادم بعضی وقتها سرش رو بندازه پایین کاری که بهش میگن رو فقط و فقط انجام بده
هنوزم چیز خارق العاده ای دستگیرم نشده ها یا معجزه ای برام پیش نیومده
اما خوب بد هم نبود اون اولا یه احساس افسار گسیخته زود پولدار شدن بود تو وجودم که هنوز کمی هست و کامل کشته نشده یه چند وقتیه به ندرت سراغم میاد
رو کاغذ چیزایی رو که میخوام مینویسم از ذهنم خارج میشه و خلوت میکنه ذهنم رو چون میدونم جایی هستش و فراموش نمیشه
لازم هم نیست خیلی مرتب باشه فقط مهم نوشتنه- کتابهایی که معرفی شد خیلی کمک کرد به درک بهتر قضیه
کم کم یه آرامشی میاد سراغ آدم اما خوب مشکلات مسیر راه یه کم به هم میریزه اونو
میگم که اگه بری خونه برا رهن و اجاره حضوری ببینی بعد بیای تو دفترت بنویسی برا بازی فراوانی آیا مردم آزاری حساب میشه؟:confused::)
یه چیز دیگه که فهمیدم اینه که چقدر انجام کارای کوچیک و پیش پا افتاده سخته
یه موضوع دیگه ای که هست اینه که ما کجا داریم وقت تلف میکنیم و کجا وقت تلف نمیکنیم و این دو در هم ادغام شدن و تفکیکش به هدف وابستس
اینجا احترام گذاشتن به خودت هم یاد میگیری و اولویت ها رو درک میکنی
یه جورایی انگار همون برو آب از چشمه بیاره انگار که تربیت میشی -از اونا که میگه حوصله کن تو هم موفق میشی
یه سری ولخرجی های جدید هم یاد گرفتم- کلی بذل و بخشش هم کردم
البته یادم میگیری کی زمان مناسبه چه کسی فرد مناسبه (حتی خودت)و کجا مناسبه فعل بخشش هست
اینایی که میگم رو خودم کامل یاد نگرفتم ها
جاهایی که مغزت قفل میکنه چکار کنم با این پول میتونی بگی فقط یه بار به دنیا اومدم
چیزایی که میخواین رو اسکرین شات یا عکس هم میتونید بگیرید تو یه پوشه قرار بدین برا حافظه تصویری
احساس بانک بودن هم بهم دست داد:cool:انگار بانک برا بابامه:)

خوب بود -تجربه خوبی هم بود- احساس خوبی هم داشت -انجام دادنش از ندادن هزاران بار بهتره
همه تاپیک رو امروز مطالعه کردم کلی مطلب و تجربه انجام بازی از بقیه هم یاد گرفتم بعضی ها رو درک کردم بعضی ها رو نفهمیدم
بعضی جاها بچه ها سخت میگیرن و سوالات عجیب غریب میپرسن -پول رو خرج کن دیگه انگار واقعیه
هر کسی با توجه با قالب قکری که توش شکل گرفته برداشت هایی رو داشته و اقلب چون هدف یکی بوده مشترکه

ممنونم از استاد و آقای پوریا اگر انتظار شما رو از درک این بازی تو این پست براورده نکردم از نداشتن علم کافی و درک سطحی من بوده از این بازی

از ادمین عزیز خواهش میکنم ویدیو مد نظرتون رو در اختیار بنده قرار بدین تا ببینم و مقایسه کنم یافته های ذهنی خودم رو با انتظارات پشت این بازی

@ amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

ممنونم برای زحماتتون

Mojtaba Haddadi
09-25-2021, 12:52
با سلام به استاد امینوی عزیز و همه دوستان
من هم این بازی رو شروع کردم و حتی دوبار بخاطر فراموشی از روز 27 و 34 ام دوباره برگشتم و از اول شروع کردم :)
من با سرمایه اولیه 1000 دلار شروع کردم و هر روز 1000 دلار بهش اضافه می شه . امروز روز 106 ام بازی هستم و واقعا برام لذت بخش است که هر روز دنبال ویلا ، ماشین ، طلا و خیلی چیزهای دیگه می گردم و چونه نمی زنم و فقط سعی می کنم نسبت به اون پول بهترین ها رو انتخاب کنم .
چند باری هم این وسط ماشین هام و خونه های و قایق های تفریحی رو عوض کرده ام و مدل های بهتر رو خریده ام . حتی یه بار بخاطر خرید یه بنز شاسی بلند خانواده رو بردم و شام مهمونشون کردم ;)
واقع لذت بخش است که پول برات از زمین و زمان بباره و تو هم فرصت خرج کردن و لذت بردنش رو داشته باشی . هر چند در خیال هم باشه باز نیم ساعتی که در حال اینترنت و مغازه ها ویا گالری ها دنبال خرید هستم یه حس خوبی دارم و حتی گاها چون پولم برای خرید نمی رسه چندین روز بی صبرانه انتظار می کشم و باز خرید می کنم و البته هر روز هم بابت آنچه دارم و به آنچه که خواهم رسید در حال شکر گزاری هستم .
استاد امینوی عزیز که فکر می کنم تقریبا هم سن هم باشیم ازت بابت روح بزرگی که داری و باعث تغییراتی که در خیلی از ابعاد زندگی بنده شدی هزاران بار تشکر می کنم و از خدا خواهان عمری با عزت و سرشار از سلامتی برای شما و خانواده اتون رو دارم .
هر روز دارم به اندازه ای که فرصت پیش بیاد در بین مشغله کاری خودم چارت رو هم می بینم و سعی می کنم درک ام از چارت رو گسترش بدهم . من تا 4 مکدی رو در فراکتال دیدم و بعد چون دوره پرایس رو خریدم الان اونجا دارم ویدیوها رو می بینم و انشالله به زودی با رفع و گذر از یه سری موانع سر راهم فعال تر هم خواهم شد .

با آرزوی رشد و ترقی تمامی عزیزان و تشکر و سپاس فراوان از امینوی عزیر
مجتبی حدادی

A.Naji
09-25-2021, 19:35
الان دقيقا وقتشه كه شروع كنين براي دوست و فاميل و آشنا و ... خريد كنين (:

سلام دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشین .
هدیه دادن به دوست و آشنا و فامیل توی این بازی ، باید کنترل شده باشه . بی رویه نباید خرج کنین . از روی شونه خالی کردن بخاطر سخت شدن بازی ، نباید بذل و بخشش بی رویه بکنین .

استاد در یک جا گفتند ، اینکه بدون کنترل برای دیگران تند تند هدیه بگیرین و پول تون رو برای غیر خودتون خرج کنین ، نشون میده ک سقف ذهنی تون نذاشته پیشرفت کنین و در واقع دارین از پول ، استفاده ی غیر اصولی میکنین و خودتونو شایسته ی اون پول نمیدونید .
بهتره ک بخش اعظم پول برای خودتون خرج بشه و اگرم هدیه ی گران قیمتی میدین ، به اعضای درجه یک خانواده باشه ، نه هرکسی

---------------------------------------
برای دریافت لینک وبینار بازی فراوانی (پس از 90 روز انجام بازی) ، از توی فروم به خود استاد پیام شخصی بدین .

mesh65
09-25-2021, 22:25
با سلام خدمت استاد و همه دوستان
من بازی رو از 90 روز گذشته و همچنان ادامه میدم .
تقریبا 3 بار از اول شروع کردم و بعد از اون ادامه دادم وبه نظرم اولین نکته تو این بازی ( که از نظر من بازی نبودد و خیلی درس ها به من یاد داد ) صبر بود و
من شخصا ادم صبوری نبودم و فراوانی اولین کار رو تو دنیای واقعی به من یاد داد صبر بود .
همیشه دوست داشتم مثل استاد باشم انقدر صبور و اروم اما متاسفانه نبودم که بعد از این بازی تونستم خیلی بهتر باشم . نکته بعدی که به نظرم خیلی مفید بود این بود که به شما اجازه میده خیلی بزرگ فکر کنی مثلا تو روز های اول که مقدار پولت کمه به راحتی مدیریت و هندل کردنش اسونه اما وقتی روز ها بالا تر میره به شما قدرتی میده که بزرگ فکر و تصور کنی .
در مجموع به نظرم خیلی عالی هستش .
از استاد یا ادمین های عزیز میخوام که ویدیوی که استاد گفته بودن رو هم برای من ارسال کنید تا استفاده کنم . با تشکر@amino

sara.sat
09-26-2021, 06:26
با سلام

من روز نود و سومه كه دارم بازي فراواني رو انجام ميدم. اولش راحت بود، چون كه خيلي چيزها هست كه آدم لازم داره. ولي بعد يه مدت سخت ميشه، آدم بايد يه مدت فكر كنه و تحقيق كنه. ولي آدم انگار قفل ذهني داره و وقتي باز ميشه، ديگه همه چي رديف ميشه.

فقط اينكه استاد فرمودن كه بعد از روز نودم، باهاشون تماس بگيريم براي دريافت يك فايل. دوستان ميشه بگين كه چطوري بايد با استاد تماس بگيريم و بهشون اطلاع بديم؟
a

mino@

سلام به شما
وقت بخیر
میتونید به استاد از داخل سایت پیام خصوصی بدید تا لینک رو براتون ارسال کنن. البته باید صبر خوبی هم داشته باشید:cool:
ظاهرا منشن هم درست انجام نشده؛ اگر لازم میدونید ادیت کنید

sara.sat
09-26-2021, 06:32
سلام خانوما آقایون آرزوی اوقات خوبی برای همه دارم
ممنونم از آقای پوریا برای ایده این تاپیک
خیلی وقته که 90 روز انجام این بازی برای من به پایان رسیده
اون اولا یه مدتی سرسری گرفتم و انجام ندادم مسخرم اومد پیش خودم گفتم وقت تلف کردنه
اما خوب شروع کردم- گفتم حالا این کار مسخره رو انجام بدم این همه وقت تلف کردم اینم روش ببینم چی پیش میاد تا 90 روز
اولا چون پولش کم کم واریز میشد و اجبار احساس میکردی اذیت میشدم
چند بارم گفتم الکی بنویسم من نود روز رو تموم کردم دیدم کلاهش سر خودم میره و صداقت میمیره این وسط
وبعد مدتی ادامه دادم ببینم اون چیزی که هدف برگزاری این بازی بوده چیه
یا تو اون وبینار اخر که قرار برای کسانی که بازی رو تموم میکنن چه چیزی گفته میشه
اما خوب چیزی دستگیرم نشد و فقط بازی رو انجام دادم بدون انتظارات عجیب غریب
امروز شد 10 ماه و خورده ای یعنی از اول آذر تا امروز 309 روز شد
چقد خوبه ادم بعضی وقتها سرش رو بندازه پایین کاری که بهش میگن رو فقط و فقط انجام بده
هنوزم چیز خارق العاده ای دستگیرم نشده ها یا معجزه ای برام پیش نیومده
اما خوب بد هم نبود اون اولا یه احساس افسار گسیخته زود پولدار شدن بود تو وجودم که هنوز کمی هست و کامل کشته نشده یه چند وقتیه به ندرت سراغم میاد
رو کاغذ چیزایی رو که میخوام مینویسم از ذهنم خارج میشه و خلوت میکنه ذهنم رو چون میدونم جایی هستش و فراموش نمیشه
لازم هم نیست خیلی مرتب باشه فقط مهم نوشتنه- کتابهایی که معرفی شد خیلی کمک کرد به درک بهتر قضیه
کم کم یه آرامشی میاد سراغ آدم اما خوب مشکلات مسیر راه یه کم به هم میریزه اونو
میگم که اگه بری خونه برا رهن و اجاره حضوری ببینی بعد بیای تو دفترت بنویسی برا بازی فراوانی آیا مردم آزاری حساب میشه؟:confused::)
یه چیز دیگه که فهمیدم اینه که چقدر انجام کارای کوچیک و پیش پا افتاده سخته
یه موضوع دیگه ای که هست اینه که ما کجا داریم وقت تلف میکنیم و کجا وقت تلف نمیکنیم و این دو در هم ادغام شدن و تفکیکش به هدف وابستس
اینجا احترام گذاشتن به خودت هم یاد میگیری و اولویت ها رو درک میکنی
یه جورایی انگار همون برو آب از چشمه بیاره انگار که تربیت میشی -از اونا که میگه حوصله کن تو هم موفق میشی
یه سری ولخرجی های جدید هم یاد گرفتم- کلی بذل و بخشش هم کردم
البته یادم میگیری کی زمان مناسبه چه کسی فرد مناسبه (حتی خودت)و کجا مناسبه فعل بخشش هست
اینایی که میگم رو خودم کامل یاد نگرفتم ها
جاهایی که مغزت قفل میکنه چکار کنم با این پول میتونی بگی فقط یه بار به دنیا اومدم
چیزایی که میخواین رو اسکرین شات یا عکس هم میتونید بگیرید تو یه پوشه قرار بدین برا حافظه تصویری
احساس بانک بودن هم بهم دست داد:cool:انگار بانک برا بابامه:)

خوب بود -تجربه خوبی هم بود- احساس خوبی هم داشت -انجام دادنش از ندادن هزاران بار بهتره
همه تاپیک رو امروز مطالعه کردم کلی مطلب و تجربه انجام بازی از بقیه هم یاد گرفتم بعضی ها رو درک کردم بعضی ها رو نفهمیدم
بعضی جاها بچه ها سخت میگیرن و سوالات عجیب غریب میپرسن -پول رو خرج کن دیگه انگار واقعیه
هر کسی با توجه با قالب قکری که توش شکل گرفته برداشت هایی رو داشته و اقلب چون هدف یکی بوده مشترکه

ممنونم از استاد و آقای پوریا اگر انتظار شما رو از درک این بازی تو این پست براورده نکردم از نداشتن علم کافی و درک سطحی من بوده از این بازی

از ادمین عزیز خواهش میکنم ویدیو مد نظرتون رو در اختیار بنده قرار بدین تا ببینم و مقایسه کنم یافته های ذهنی خودم رو با انتظارات پشت این بازی

@ amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

ممنونم برای زحماتتون

سلام
چقدر پیامتون عالی و سرشار از صمیمت و انرژی بود، ممنون واقعا
در خصوص مزاحمت واسه بنگاهی ها که این بندگان خدا کارشون اینه:cool: در روز با یکی دونفر که برخورد ندارن. و به نظرم روانشناسان خوبی هم هستن چون راحت میفهن سربه سرشون گذاشتی یا واقعا قصدت خرید واجاره اس؟؟:D
ماشاله تندخوانی رفتین که کل مطالب رو توی یک روز مطالغه فرمودین؟!:cool: من اون زمان که حدود صفحه 80 بود بیشتر از یک هفته طول کشید تا کل پست ها رو خوندم. البته شاید من نمیتونستم فول تایم روش بزارم و شما اینکار رو کردین. موفق باشید انشالله:rolleyes:
برای لینک ویدیو هم میتونید پیام خصوصی به استاد بدید و کمی صبر کنید تا لینک براتون ارسال بشه
همواره موفق باشید و شاد

sara.sat
09-26-2021, 06:34
با سلام خدمت استاد و همه دوستان
من بازی رو از 90 روز گذشته و همچنان ادامه میدم .
تقریبا 3 بار از اول شروع کردم و بعد از اون ادامه دادم وبه نظرم اولین نکته تو این بازی ( که از نظر من بازی نبودد و خیلی درس ها به من یاد داد ) صبر بود و
من شخصا ادم صبوری نبودم و فراوانی اولین کار رو تو دنیای واقعی به من یاد داد صبر بود .
همیشه دوست داشتم مثل استاد باشم انقدر صبور و اروم اما متاسفانه نبودم که بعد از این بازی تونستم خیلی بهتر باشم . نکته بعدی که به نظرم خیلی مفید بود این بود که به شما اجازه میده خیلی بزرگ فکر کنی مثلا تو روز های اول که مقدار پولت کمه به راحتی مدیریت و هندل کردنش اسونه اما وقتی روز ها بالا تر میره به شما قدرتی میده که بزرگ فکر و تصور کنی .
در مجموع به نظرم خیلی عالی هستش .
از استاد یا ادمین های عزیز میخوام که ویدیوی که استاد گفته بودن رو هم برای من ارسال کنید تا استفاده کنم . با تشکر

سلام
تبریک میگم که تونستید اینقدر خوب پیش برید و مسلما درسهای بزرگ بیشتری هم ازش میگیرم چنانچه ادامه بدیم
لطفا به استاد پیام خصوصی بدید. اینطوری پیامتون بین اینهمه پیام گم میشه و خداینکرده حس بد نادیده گرفته شدن بهتون دست میده
روز خوش

rezajaryan
09-26-2021, 09:53
سلام
ممنون بابت این تاپیک فوق العاده
شاید نام این روش, بازی باشه . اما من میگم یک برنامه بسیار قوی برای تغییر ذهن است
من خودم این روش رو امتحان کردم. فوق العاده عالی روی ذهن تاثیر میزاره
خیلیها شاید با خوندن متن این پست خندشون بگیره و بصورت فان بهش نگاه کنن وبراحتی ازش بگذرن
اما مطمعن باشین اگر این روش رو تا اخر ادامه بدین صددرصد نتایج اونو میبینید
نکته بسیار جالب این هست که فقط هفت الی ده درصد کسانیکه این بازی رو شروع میکنن تا انتها انجامش میدن.
نکته جالب دیگه اینه که من میخوام به شما بگم حدود 90درصد پول دنیا در دست ده درصد افراد در جامعه است
نقطه اشتراک خوبی بین این دو جمله میشه پیدا کرد.

"عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد."

خانم استر در کتاب قانون جذب ثروت می*گوید:
هنوز بسیاری از ما درک نکرده*ایم که هر ذره در جهان هستی، هم شامل خواسته ها و هم شامل ناخواسته ها است و ما با احساس و توجه*مان به هر چیز آن را جذب می*کنیم نه صرفا با فکر کردنبه آن.

سلام استاد
امروز دقیقا روز 90 ام من هست
از یک میلیون تومان شروع کردم و هر روز یک میلیون بهش اصافه کردم تا به امروز
تجربه ای ک من از این 90 روز داشتم اینه ک اوایل دنبال نیاز های اولیه شاید بودم ساعت لباس و .... جلوتر ک امدم وقتی ک نیاز های اولیه ام برطرف شده بود حالا چیزایی رو میخریدم ک حس خوبی بهم بده سیستم کاری رو عوص کردم مانیتور گرفتم و ... بعد از اون به این فکر افتادم ک اگه این رقم ها تو حساب من میتونه باشه و من مالک این ها هستم میتونم ساختار ها رو بشکنم و هر طور ک خودم میخوام وسایل رو بچینم خارج از عرف اما نه تخیلی . خونه نمیتونستم بخرم چون رقمم نمیرسید اما میتونستم خونه رو اونجوری ک دوست دارم تغییر و بازسازی کنم بعد از اون احساس کردم چیزی ک بهم حس خوبی میده اینه ک فرصت زندگی به کسی بدم مثل خودم ک شما دستم رو گرفتی 2 نفر از بچه های کار رو شروع کردم به آموزش دادن و تامین کردنشون تا بتونن به چیزی ک لایقش هستن برسن این بهم حس خیلی خوبی میداد دوستای خیلی نزدیک خودم رو کمک کردم بتونن روی پای خودشون وایستن بعد از اون برای شروع ی زندگی حرفه ای نیاز داشتم دکتر تغزیه و آشبز و مربی داشته باشم ک همه موارد بدنی و فیزیکی من رو چک کنن و طبق برنامه ی زندگی حرفه ای رو شروع کنم و در نهایت به این فکر افتادم ک میخوام ی رد پا از خودم برای تاریخ بزارم این فوقالعاده حس خوبی داشت به فکر ساخت مدرسه ای افتادم ک چند تا ویزگی داشت اول توی منطقه محروم ساخته میشد دوم بنا به استعداد و علاقه اون شخص حوزه ای ک میخواست رو انتخاب میکرد سوم متد درسی رو دوباره با مشاوره از روانشناسان و اساتید و بررسی های میدانی دوباره بازنویسی شد و بنای این مدرسه تاکید بر عادت ها داشت و چهارم هم این ک سن مهم نبود
باید اعتراف کنم جاهایی از این 90 روز خرج کردن برام سخت بود چون چیزی به ذهنم نمیرسید یا اینکه خرج کردن برای دوستان نزدیکم حس خوبی بهم نمیداد چون احساس میکردم روابط رو بر پایه ی پول پیش میبره
و همینطور از لحاظ ذهنی احساس میکنم رقم هایی ک قبلا برام مقدار قابل توجهی بود الان نیست
ممنونم استاد

محمد زندی
09-26-2021, 11:02
سلام به خانوما اقایون -سلامت و شاد باشین

هدف بلند مدت آکادمی از مطرح کردن این بازی شاید- شاااااااید این باشه که اون حس ندید بدید بودن رو از بین ببره و ظرفیت فرد رو بالا ببره
من همیشه از خدا خواستم که وقتی چیزی رو بهم میده ظرفیتش رو هم بهم ببخشه چون بدون ظرفیت کاری میکنی که شخصیتت آدم کوچیک و نا لایق اون چیز جلوه کنی
از یعقوب لیث صفاری میپرسند که ای ملک علم پادشاهی از کجا آورده ای ؟ میگه همون که پادشاهی داد علمش رو هم میده

خیلی از مفاهیم روانشناسی توی کتابهای خاک خورده رو تاغچه ها یا کتابخونه های خودمون هست مثل کلیات سعدی- دیوان حافظ-دیوان شمس -مثنوی معنوی
اما چون برا خودمونه یا زبان آن روزگار رو باید اول درک کنی سخته برا همین میریم سراغ کتابهایی که خیلی ساده و قابل فهم برامون توضیح بدن
البته بگم این کتابها یه حجمه از بیرون سخته وقتی وارد حجم بشی شیرین میشه و ورود به این حجم خیلی کار سختیه
همه مسایل مربوط به انسانیت و بعضا روانشناسی رو میشه تو اونا هم جستجو کرد حتی رسیدن به کمال که بزرگترین هدف این تاپیک میتونه باشه
مسایل مربوط به انسانیت فکر کنم تنها چیزیه که زمان بهش کارگر نباشه مثلا دروغ هزار سال دیگه هم بده دزدی هم همینطور- غیبت همیشه نکوهش میشه
تو فیلم بادبادک باز میگفت دزدی بزگترین گناهه وقتی به کسی دروغ میگی راستی رو ازش دزدی میکنی وقتی کسی رو به قتل میرسونی زندگی رو از اون دزدی میکنی و و و و و

شاید ربطی نداره ولی گه گداری حین انجام بازی -داستان این بازی منو یاد ظهیر الدوله مینداخت
ظهیر الدوله داماد ناصرالدین شاه بود
وقتی صفی علی شاه میاد تهران ناصر الدین شاه به ظهیر الدوله میگه برو از نزدیک مراقب صفی علی شاه باش
صفی علی شاه یه قطب بوده از دراویش که محبوب و برای حکومت خطرناک بوده
بعد ظهیر الدوله میاد پیشش و بعد از چند وقت خودش میشه مرید صفی علی شاه و لقب صفا علی به خودش میده
و وقتی بهش میگه باید یکی از شروط دراویش که ساءلی (گدایی)رو به جا بیاری از اون مراحل رسیدن به عرفان به نظرم باشه
ظهیرالدوله که وزیر ناصرالدین شاه بوده میاده میره تو شهر از اول تا آخر یکی از خیابون های تهران با لباس ساءلی از اول تا آخر خیابون رو میره و گدایی میکنه
و چون مردم دوستش داشتن پول و طلای خیلی زیادی رو تا آخر مسیر جمع میکنه به نظرم خیابون ولیعصر الان بوده یادم نیست کدوم خیابون خیلی وقت پیش خوندم این موضوع رو ببخشید
بعدها به درجه ای از آگاهی از عزفان میرسه که جانشین صفی علی شاه میشه

حالا چه ربطی به بازی فراوانی داره.....؟ کار تریدری صد در صد آسیبهای زیادی بدون این که بفهمی به آدم میزنه
خود من با تجربه ناچیز و کوتاهم میدونم که باید خودت رو خرد کنی واز نو بسازی حتی ممکنه چیزهایی رو هم از دست بدی برا همن استاد میگه 3 درصد رو گرفتی پاشو برو دنبال زندگیت
معلومه بد جوری اذیت شده منم یه چیزایی رو لمس کردم تو همون گذروندم دوره آموزشی یه چیزایی از زندگی تریدری دستگیرت میشه که امید وارم با راهنمایی امینو به سلامتی از این واحه عبور کنیم
ربط بعدی انجام کارای پیش پا افتاده که به نظر خیلی ها مسخره و اتلاف وقته
اعطای ظرفیت برای این که بعدا مثل عقده ای ها رفتار نکنی
آرام گرفتن و دعوت به صبر و دیدن تاثیر اثر مرکب یا اون گراف دره نا امیدی هم هست

اون ویدیو آخر رو بیشتر از سر کنجکاوی دوست دارم ببینم ولی فکر کنم نیاز نباشه
البته حرص از دست ندادن یه ویدیو از امینو هم هست ها دروغ چرا کنجکاوی ول نمیکنه آدمو
آدم رو میزارن تو یه وجب جا:)

محمد زندی
09-26-2021, 12:39
سلام
چقدر پیامتون عالی و سرشار از صمیمت و انرژی بود، ممنون واقعا
در خصوص مزاحمت واسه بنگاهی ها که این بندگان خدا کارشون اینه:cool: در روز با یکی دونفر که برخورد ندارن. و به نظرم روانشناسان خوبی هم هستن چون راحت میفهن سربه سرشون گذاشتی یا واقعا قصدت خرید واجاره اس؟؟:D
ماشاله تندخوانی رفتین که کل مطالب رو توی یک روز مطالغه فرمودین؟!:cool: من اون زمان که حدود صفحه 80 بود بیشتر از یک هفته طول کشید تا کل پست ها رو خوندم. البته شاید من نمیتونستم فول تایم روش بزارم و شما اینکار رو کردین. موفق باشید انشالله:rolleyes:
برای لینک ویدیو هم میتونید پیام خصوصی به استاد بدید و کمی صبر کنید تا لینک براتون ارسال بشه
همواره موفق باشید و شاد

سلام دوست عزیز
برای خلاصه نویسی ها از شما و بقیه دوستان تو تاپیک کتابخوانی ممنونم انصافا زحمت داره و وقت میگذارید برا نوشتن

املاکی ها یه نمونه بود بقیه رو نگفتم -خدا منو ببخشه

اره میشه بخونی کل تاپیک رو-ولی چشم آدم کاسه خون میشه حتی اگه نور آبی مانیتور رو کم کنی اذیت میکنه
یه راه سریع تر خوندم هم هست که صفحات رو با گوشی به پی دی اف تبدیل کنی
یا تو مرورگر سیو کنی و تو قسمت work offline بخونی ولی بازم چشمات کاسه خون میشه
خوبش اینه که عمومیه و نیاز به ورود نیست
تاپیک های آموزش رو هم بهتره این کار نشه

ویدیو آخر احتمالا تو فیلم های روانشناسی یوتوب ها هم بهش گریزی زده شده

پیروز باشید

mateofx
09-26-2021, 13:59
سلام به همگی
91 روز پیش با جدیت زیاد عالی ترین بازی که تا به حال دیدم رو شروع کردم
بازی فراوانی
پیش از این هم بازی میکردم ولی از روز های 20 الا 25 نمیتونستم رد بشم
ابتدا سرسری گرفته بودم چون اطلاعاتی نداشتم از بازی و هدفش
ولی با گذشت زمان و تاپیک گردی های من اطلاعاتی از دوستان با تجربه بدست اوردم
بعد طبق برنامه زیر عمل کردمو بدون هیچ مشکل اساسی تا امروز اومدم
در اولین روز شروع بازی لیست خرید های مبالغ رند را نوشتم مثلا برا 50 میلیون و 100 و 150 و200 و....
و سایر روز ها شب ها قبل خواب لیست خرید های فردا رو مینوشتم بعضی مواقع تو خواب هم همونارو میخریدم .
از دستاورد های این بازی اعتماد به نفس و لایق دونستن خود بع بهترین ها
نظم در روتین روزانه بدست اوردم
متعهد بودن

یه سوال دارم از دوستان با تجربه
من با 100 دلار شروع کردم (ریالی شم حساب میکردم) (به سبک هر روز 100 دلار اضافه شدن به موجودی) .
میخوام (به سبک هر روز دوبرابر روز قبل) رو هم امتحان کنم
بنظرتون از الان که موجودیم 9100 شده سبک بازی (اضافه شدن مقدار معین به موجودی هروزو) رو تغییر بدم به ( دوبرابر شدن موجودی از روز قبل) یا از اول شروع کنم بهتره؟
یا کنار این سبک (اضافه شدن مقدار معین در هر روز) که بازی میکنم_ سبک (هر روز دوبرابر روز قبل )رو هم شروع کنم؟
ممنون بابت وقتی که میگذارید
تشکر از استاد عزیز و دوست گرامی ایچی تریدر و ادمین های گل

AliRj
09-26-2021, 16:43
سلام خدمت دوستان وقتتون بخیر
آیا میتونیم فقط بخشی از پول رو در روز خرج کنیم یا اینکه باید بطور کامل موجودی اون روزم رو خرج کنم؟

mateofx
09-26-2021, 17:06
سلام خدمت دوستان وقتتون بخیر
آیا میتونیم فقط بخشی از پول رو در روز خرج کنیم یا اینکه باید بطور کامل موجودی اون روزم رو خرج کنم؟

هر چهقدر بخوایی میتونی خرج کنی هزار تومن هم میشه ولی من سعی میکردم همشو خرج کنم

sara.sat
09-26-2021, 22:08
سلام به همگی
91 روز پیش با جدیت زیاد عالی ترین بازی که تا به حال دیدم رو شروع کردم
بازی فراوانی
پیش از این هم بازی میکردم ولی از روز های 20 الا 25 نمیتونستم رد بشم
ابتدا سرسری گرفته بودم چون اطلاعاتی نداشتم از بازی و هدفش
ولی با گذشت زمان و تاپیک گردی های من اطلاعاتی از دوستان با تجربه بدست اوردم
بعد طبق برنامه زیر عمل کردمو بدون هیچ مشکل اساسی تا امروز اومدم
در اولین روز شروع بازی لیست خرید های مبالغ رند را نوشتم مثلا برا 50 میلیون و 100 و 150 و200 و....
و سایر روز ها شب ها قبل خواب لیست خرید های فردا رو مینوشتم بعضی مواقع تو خواب هم همونارو میخریدم .
از دستاورد های این بازی اعتماد به نفس و لایق دونستن خود بع بهترین ها
نظم در روتین روزانه بدست اوردم
متعهد بودن

یه سوال دارم از دوستان با تجربه
من با 100 دلار شروع کردم (ریالی شم حساب میکردم) (به سبک هر روز 100 دلار اضافه شدن به موجودی) .
میخوام (به سبک هر روز دوبرابر روز قبل) رو هم امتحان کنم
بنظرتون از الان که موجودیم 9100 شده سبک بازی (اضافه شدن مقدار معین به موجودی هروزو) رو تغییر بدم به ( دوبرابر شدن موجودی از روز قبل) یا از اول شروع کنم بهتره؟
یا کنار این سبک (اضافه شدن مقدار معین در هر روز) که بازی میکنم_ سبک (هر روز دوبرابر روز قبل )رو هم شروع کنم؟
ممنون بابت وقتی که میگذارید
تشکر از استاد عزیز و دوست گرامی ایچی تریدر و ادمین های گل

سلام
وقت بخیر
تبریک میگم بهتون که تونستین تا 90 روز بدون استاپ پیش برین
همینطور از تجربیاتتون بهرمند شدم. ممنونم
در رابطه با سوالتون باید بگم این روش در کتاب نیومده که خودتون بتونید مبلغ رو اضافه کنید بین راه
اما بودن دوستانی که زمانی که حس کردن ظرفیتشون بیشتر از روزانه اضافه کردن یک میلیون هست(حالا برای شما 100 دلار) اومدن و مثلا روزانه ده میلیون اضافه کردن
من نمیدونم کار درستی هست یا نه
اما گفته یکی از دوستان بسیار عالی بود که گفت گاهی باید سرتو بندازی پایین و راهی که نشونت میدن رو بری و بگی چشم؛ بدون اعتراض
باز هم نطر ، نظر خودتونه و احساسی که به این بازی دارید
دوستان با تجربه تر هم میتونن بیشتر راهنمایی کنن بهتون
ایام به کام

mateofx
09-26-2021, 22:19
ممنون بابت وقتی که گذاشتید و جواب دادید
خیلی دوست دارم سبکی که استاد هم گفتن رو شروع کنم ( دوبرابر شدن موجودی نسبت به روز قبلش ) که فکر کنم تو روز ۳۱ م موجودی خوبی داشته باشم amino
استادعزیز اگه لطف کنید شما هم نظری بدید ممنون
https://forum.academywave.com/showthread.php?p=135168#post135168

Moonlight
09-26-2021, 23:29
سلام به خانوما اقایون -سلامت و شاد باشین

هدف بلند مدت آکادمی از مطرح کردن این بازی شاید- شاااااااید این باشه که اون حس ندید بدید بودن رو از بین ببره و ظرفیت فرد رو بالا ببره
من همیشه از خدا خواستم که وقتی چیزی رو بهم میده ظرفیتش رو هم بهم ببخشه چون بدون ظرفیت کاری میکنی که شخصیتت آدم کوچیک و نا لایق اون چیز جلوه کنی
از یعقوب لیث صفاری میپرسند که ای ملک علم پادشاهی از کجا آورده ای ؟ میگه همون که پادشاهی داد علمش رو هم میده

خیلی از مفاهیم روانشناسی توی کتابهای خاک خورده رو تاغچه ها یا کتابخونه های خودمون هست مثل کلیات سعدی- دیوان حافظ-دیوان شمس -مثنوی معنوی
اما چون برا خودمونه یا زبان آن روزگار رو باید اول درک کنی سخته برا همین میریم سراغ کتابهایی که خیلی ساده و قابل فهم برامون توضیح بدن
البته بگم این کتابها یه حجمه از بیرون سخته وقتی وارد حجم بشی شیرین میشه و ورود به این حجم خیلی کار سختیه
همه مسایل مربوط به انسانیت و بعضا روانشناسی رو میشه تو اونا هم جستجو کرد حتی رسیدن به کمال که بزرگترین هدف این تاپیک میتونه باشه
مسایل مربوط به انسانیت فکر کنم تنها چیزیه که زمان بهش کارگر نباشه مثلا دروغ هزار سال دیگه هم بده دزدی هم همینطور- غیبت همیشه نکوهش میشه
تو فیلم بادبادک باز میگفت دزدی بزگترین گناهه وقتی به کسی دروغ میگی راستی رو ازش دزدی میکنی وقتی کسی رو به قتل میرسونی زندگی رو از اون دزدی میکنی و و و و و

شاید ربطی نداره ولی گه گداری حین انجام بازی -داستان این بازی منو یاد ظهیر الدوله مینداخت
ظهیر الدوله داماد ناصرالدین شاه بود
وقتی صفی علی شاه میاد تهران ناصر الدین شاه به ظهیر الدوله میگه برو از نزدیک مراقب صفی علی شاه باش
صفی علی شاه یه قطب بوده از دراویش که محبوب و برای حکومت خطرناک بوده
بعد ظهیر الدوله میاد پیشش و بعد از چند وقت خودش میشه مرید صفی علی شاه و لقب صفا علی به خودش میده
و وقتی بهش میگه باید یکی از شروط دراویش که ساءلی (گدایی)رو به جا بیاری از اون مراحل رسیدن به عرفان به نظرم باشه
ظهیرالدوله که وزیر ناصرالدین شاه بوده میاده میره تو شهر از اول تا آخر یکی از خیابون های تهران با لباس ساءلی از اول تا آخر خیابون رو میره و گدایی میکنه
و چون مردم دوستش داشتن پول و طلای خیلی زیادی رو تا آخر مسیر جمع میکنه به نظرم خیابون ولیعصر الان بوده یادم نیست کدوم خیابون خیلی وقت پیش خوندم این موضوع رو ببخشید
بعدها به درجه ای از آگاهی از عزفان میرسه که جانشین صفی علی شاه میشه

حالا چه ربطی به بازی فراوانی داره.....؟ کار تریدری صد در صد آسیبهای زیادی بدون این که بفهمی به آدم میزنه
خود من با تجربه ناچیز و کوتاهم میدونم که باید خودت رو خرد کنی واز نو بسازی حتی ممکنه چیزهایی رو هم از دست بدی برا همن استاد میگه 3 درصد رو گرفتی پاشو برو دنبال زندگیت
معلومه بد جوری اذیت شده منم یه چیزایی رو لمس کردم تو همون گذروندم دوره آموزشی یه چیزایی از زندگی تریدری دستگیرت میشه که امید وارم با راهنمایی امینو به سلامتی از این واحه عبور کنیم
ربط بعدی انجام کارای پیش پا افتاده که به نظر خیلی ها مسخره و اتلاف وقته
اعطای ظرفیت برای این که بعدا مثل عقده ای ها رفتار نکنی
آرام گرفتن و دعوت به صبر و دیدن تاثیر اثر مرکب یا اون گراف دره نا امیدی هم هست

اون ویدیو آخر رو بیشتر از سر کنجکاوی دوست دارم ببینم ولی فکر کنم نیاز نباشه
البته حرص از دست ندادن یه ویدیو از امینو هم هست ها دروغ چرا کنجکاوی ول نمیکنه آدمو
آدم رو میزارن تو یه وجب جا:)

سلام آقا محمد عزیز
ممنون بابت این پست که فرستادید، نمیدونم تجربه اش رو داشتید یا نه یه وقتایی یه چیزایی جلو چشممون میاد که شاید بی ربط باشه ولی سرنخ هایی که همه جوره لازم داشتی رو بهت میده .
تشکر فراوان
:o
پ.ن: روز 434 اٌم

Mohammad0
09-27-2021, 19:41
سلام خسته نباشد امروز روز اول بازی هست امیدوارم بتونم تا انتها برم خیلی بازی فوق العاده هست خیلی ممنون از اقای ایچی تریدر به خاطر پست فوق العاده

ahmadh2
09-27-2021, 22:29
سلام و خدا قوت
من این بازی را تا روز 46 ام به خوبی انجام دادم و ناگهان بطور کاملا عجیبی آن را ترک کردم الان 9 روز است که بازی را انجام نداده ام اگر توصیه ای دارید که بتواند به من کمک کند لطفا دریغ نکنید.

mateofx
09-27-2021, 22:35
سلام و خدا قوت
من این بازی را تا روز 46 ام به خوبی انجام دادم و ناگهان بطور کاملا عجیبی آن را ترک کردم الان 9 روز است که بازی را انجام نداده ام اگر توصیه ای دارید که بتواند به من کمک کند لطفا دریغ نکنید.

سلام وقت بخیر
من روشی که خودم استفاده میکنم رو میگم
من لیست خرید فردا رو امروز مینویسم
سعی کنید بازی رو قبل از ساعت ۱۸ تموم کنید
به صورت رفع تکلیف انجام ندین . خرید هاتونو احساس کنید ّ
تاپیک روز از اول مطالعه کنید اطلاعات خوبی بدست میارید
و اگه مورد دیگ بود دوستان با تجربه بگن همگی استفاده میکنیم

sara.sat
09-28-2021, 05:35
سلام و خدا قوت

سلام به شما
وقت بخیر
شاید نقطه مقاومتی ذهنیتون بوده. آگاهانه ترک کردید یا فراموش کردید انجام بدید؟ چطور 9 روزه هنوز شروع نکردید برای انجام مجدد؟ اشتیاقی به انجام ندارید؟ نیاز نمیبینید انجام بدید؟ یا چی؟
توصیه های آقای مستر تریدر بسیار عالی هستن
و اینکه باید این خرید کردن ها و این شارژ شدن ها رو بصورت حقیقی حس کنید. ذهن ناخودآگاه تفاوت بین تصور و واقعیت را تشیخص نمیده. چنانچه کاملا و با اشتیاق این خریدها و واریزها رو انجام بدید ، تفاوتی با نوع واقعیش برای ذهن ناخودآگاه نداره
علاوه بر اینکه هدف از این بازی بالا بردن سقف ذهنی ثروت و فراوانی در شماست که بصورت روزانه و مستمر و تکرار و ایجاد عادات مثبت توی شما بوجود میاد و ظرفیت داشتن ثروت و فراوانی رو در شما بوجود میاره.
امیدوارم توضیحات به حد لزوم باشه
در صورت نیاز دوستان باتجربه تر و یا با منشن کردن استاد هم میتونین راهنمایی بیشتری دریافت کنید
ایام به کام

Ali97
09-28-2021, 12:08
سلام خسته نباشد امروز روز اول بازی هست امیدوارم بتونم تا انتها برم خیلی بازی فوق العاده هست خیلی ممنون از اقای ایچی تریدر به خاطر پست فوق العاده
سلام و عرض ادب خدمت دوست گلمون آقا محمد
تبریک میگم بهتون که بازی رو شروع کردید و کنترل ذهنتون رو در دستتون گرفتید تا کاری رو که میخواهید انجام بدید نه کاری که ذهنتون میگه
شما قطعا و 100 * 100 موفق خواهید شد و پیشاپیش تبریک میگم بهتون
آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم براتون :o

Saman01
09-28-2021, 20:16
سلام و عرض ادب دوستان
روز 73(دفعه قبل روز 71 استاپ خوردم)
بالاخره به یک مقاومت چغر و بد بدن رسیدم
(سخت شدن خرج کردن پول، نزدیک حد ضرر شدن لذت و حس فراوانی، مثل تکلیف انجام دادن)
تمام چیز هایی رو که میخواستم خریدم حتی شده تعداد بالا و دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه برای خرید و به شدت میگردم و زمان خیلی میبره. روزهایی شده تا 4-3 ساعت
لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاس

sara.sat
09-29-2021, 06:07
سلام و عرض ادب دوستان
تمام چیز هایی رو که میخواستم خریدم حتی شده تعداد بالا و دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه برای خرید و به شدت میگردم و زمان خیلی میبره. روزهایی شده تا 4-3 ساعت
لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاس

سلام
وقت بخیر
دیدتون رو وسیع تر کنید
جنبه های مختلف زندگیتون رو ببینید و براش بهترین وسایل رو خریداری کنید
به علایقتون توجه کنید چه چیزایی همواره دلتون خاسته و نداشتین؟ در رابطه با کار و شغل فعلی یا شغل موردنطرتون فکر کنید . در رابطه با بهبود کیفیتش هر چیزی که لازمه از بهترین نوعش رو تهیه کنید
سپاسگزاری کنید و واریز وجه ها رو به شکلی انجام بدید که با اشتیاق باشه و قدردان باشید برای افرادی که ازشون خرید میکنید
اگر بخشش بهتون حس خوب میده مقداری رو بخشش کنید به هرشیوه ای که خودتون صلاح میدونید.
و خیلی خیلی موارد دیگه
دوستان دیگر هم میتونن راهنمایی های بهتری براتون کنن
شاد باشید بی سبب

mehdi_hasanzade
09-29-2021, 11:41
با سلام دوست عزیز تا اینجاشو که خیلی عالی اومدین
به نظر من بهترین راه حل گشتن تو یکی از خیابون های لوکس شهرتون هست اونوقت می بینین چقدر وسایل میشه خرید یا رفتن به یکی از پاساژهای معروف است
من از یکی از خیابون های شهرومون شروع کردم هنوز به نصف مغازه های خیابون نرسیدم
می تونین از هر خیابونی شروع کنین؛ از بازار محلی و سنتی شهرتون برای مبالغ کم استفاده کنین انقدر جذاب و لذت
بخشه!! بر من که خیلی خوب بوده

سلام و عرض ادب دوستان
لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاس

Alireza Rahimi
09-29-2021, 20:47
سلام دوستان من الآن چند روزی هست که بازی فراوانی را به مدت 90 روز انجام دادم، حالا سؤالم اینجاست که بعدش باید چیکار کتم؟ ادامه بدم؟ از استاد هم در این باره سؤال کردم ولی فعلا پاسخی دریافت نکردم. amino

sara.sat
09-30-2021, 01:15
سلام دوستان من الآن چند روزی هست که بازی فراوانی را به مدت 90 روز انجام دادم، حالا سؤالم اینجاست که بعدش باید چیکار کتم؟ ادامه بدم؟ از استاد هم در این باره سؤال کردم ولی فعلا پاسخی دریافت نکردم. @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

سلام
وقت بخیر
در رابطه با سوال کردن از استاد باید یکم صبر داشته باشید تا جواب بگیرید. توجه بفرمایید که بیش از 500 کاربر هستن چنانچه یک دهم این افراد هم روزانه سوال بپرسن ازشون میشه چندتا پیام؟ حالا در نطر بگیرید که ایشون تنها سایت رو ندارن که ؛ جوانب مختلف دیگه زندگیشون هم هست.در هر صورت ایشون به نظرم در اولین فرصت ممکن جواب کاربر ها رو میدن. حالا یا شخص خودشون یا ادمین های گرامی
اما در رابطه با سوالتون
معلومات من در رابطه با این بازی این هست که این یک بازی برای بالابردن سقف ذهنیتون هست که ظرفیت داشتن ثروت و فراوانی را براتون مهیا میکنه، و ذهن ناخودآگاه متوجه بازی بودن یا واقعی بودن نمیشه چنانچه با اشتیاق فراوان و کاملا واقعی بهش نگاه کنید و جزییات ریز رو هم در نطر بگیرید
اولین تارکتش 90 روز هست که چنانچه به این مرحله برسید استاد لینک یک فایل رو ظاهرا در اختیارتون میزارن که میتونید ببینید
تارگت بعدی 365 روز یا یکسال هست که اگر تا این مرحله پیش برید اتفاقات بسیار بسیار عالی براتون میفته

عذرخاهی میکنم متن طولانی شد
امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه
همواره شاد و موفق وثروتمند باشید

A.Naji
09-30-2021, 02:20
سلام و عرض ادب دوستان
لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاس

تو سایت های دیجیکالا ، ترب ، ایمالز ، همه چیز اینجاست و... بگردید ، بالا پایین بکنین .
اگر قبلا اینکارو نکردین ، حتما چیزای جدید به چشم تون میخوره و ذهن تون باز تر میشه .

محمد زندی
09-30-2021, 17:23
سلام و عرض ادب دوستان
لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاس

سلام دوست من
همه اینجوری میشن. خوب.
ولی ممکنه چند روز یا چند هفته پس و پیش باشه پس هیچ عیبی نداره.
تقسیم کن -پشت سر هم و نوبتی زیر هم ننویس- حالا چجوری ؟ دسته بندی تهیه کن از خواست ها -یعنی زیر هم ننویس امروز این مبلغ و برای این چیز و روز بعد هم باز زیرش.
برا هر دسته بندی صفحه جدا تعیین کنین
مثلا دسته مسافرت ها که خودش به چند دسته تقسیم میشه-دسته بخشش ها باز خودش چند دسته هست (البته یه قوانینی داره ها همین جوری از سر باز کنی نیست) -
دسته علاقه مندی های جدید -دسته علاقه مندی های قدیمی و خیلی دسته های دیگه که میشه تعریف کرد
وقتی بعد چند وقت میری به یه صفحه و اختلاف دفعه قبل با امروز رو میبینی جالبه
بی پروا بنویس-چجوری بگم یعنی خودتون رو سانسور نکنید مثلا فکر نکنی یه روز کسی این لیست رو ببینه منو ریشخند کنه .
به جای این که هر روز بیای وقتت رو حرومش کنی بردار روز تعطیل در مورد خواسته های هفته آینده فکر کن یه گوشه بنویس و روز موعود خرجش کن تو دسته بندی اضافه کن
چون میدونیم که این واریز هست و قطع نمیشه مگه این که کوتاهی از خودت باشه و فراموش کنی یا ذهنت نکش دیگه
هر روز رو گردشی به یک دسته اختصاص بدین ولی اسیر نظمش نکنید که باز برا نوبت دهی درگیر بشین
هدفی هم دنبال کنی خوبه مثلا من به پرواز علاقه داشتم و خرید کل تجهیزات پاراگلایدر موتور دار و اموزش و سایت های پروازی ووو خودش 31 روزم رو پر کرد
یا یه شرکت یا کارخونه تولید ...
به هر چی که قلبا علاقه داری دامن بزن از رویاهای کودکیت استفاده کن
البته اینجا تموم نمیشه این حالتی که الان براتون پیش اومده جلوتر که برین باز این احساس پیش میاد

گفته ای به من کمک کرد
میگم اینجا و شاید دوستانی باشند که این گفته رو برنتابند

اگه اهل بازی های کامپیوتری باشی احتمالا تام کلنسیز رو بشناسید (سناریو نویس بازی های بزرگی بود)
ازش میپرسن الان که یه استدیوی بازی سازی بزرگ رو اداره میکنی و سناریو نویس بزرگ و معروفی هم شدی با گذشته که اینقدر معروف و ثروتمند نبودی زندگی چه تفاوتی داره
میگن بسته به شخصیت آدم داره مثلا وقتی پول داری لباس بهتری میپوشی ماشین بهتری سوار میشی غذا و نوشیدنی بهتری میخوری و خونه بهتری هم داری
ولی اگه شخصیتت عوض بشه بعد از ثروتمند شدن (منظور اینه که رو به افول بگذاره از نظر انسانی) از همون اول هیچی نبودی و نخواهی شد

زیاد سخت نگیرین به نظرم دنبال همینا باید باشی دیگه -بهتر شدن زندگی (کیفیت زندگی)چون نقش کمیت رو بازی جبران میکنه

خوش وسلامت باشید

abdolreza
10-01-2021, 18:54
سلام به همه ی دوستای عزیزم
لطفا اسم کتاب خانم استرهیکس رو بهم میگین
منظورم کتابیه که این تاپیک بر اساس اون راه اندازی شده
و ترجمه ی کی هست
ممنون

rezajaryan
10-01-2021, 21:53
سلام دوستان من تقریبا 5 6 روزی میشع به استاد بیام دادم بابت ارسال فایلی ک گفتن اما جوابی نگرفتم فعلا
این طبیعیه ؟

jaafarshadi
10-01-2021, 23:17
سلام دوستان وقت بخیر منکه تازه عضو شدم میتونم بازی فراوانی رو انجام بدم یا خیر؟

rezajaryan
10-01-2021, 23:38
سلام دوستان وقت بخیر منکه تازه عضو شدم میتونم بازی فراوانی رو انجام بدم یا خیر؟

سلام دوست عزیز
بله حتما میتونی همه میتونن بازی رو انجام بدن ولی خیلی مهمه ک حس واقعی بودن به این بازی بدین چون مغز فرق واقعیت و خیال رو متوجه نمیشه و اتفاقای خیلی خوبی براتون میوفته ان شاالله

jaafarshadi
10-02-2021, 10:20
سلام دوست عزیز
بله حتما میتونی همه میتونن بازی رو انجام بدن ولی خیلی مهمه ک حس واقعی بودن به این بازی بدین چون مغز فرق واقعیت و خیال رو متوجه نمیشه و اتفاقای خیلی خوبی براتون میوفته ان شاالله
ممنونم داداش تشکر لطف کردید

Davood.p
10-02-2021, 10:41
با سلام خدمت دوستان و استاد گرامی آیا در بازی فراوانی میتوان یک چیز را به صورت قسطی خرید؟:rolleyes:

ramin90
10-02-2021, 11:46
سلام دوستان من تقریبا 5 6 روزی میشع به استاد بیام دادم بابت ارسال فایلی ک گفتن اما جوابی نگرفتم فعلا
این طبیعیه ؟

سلام نه:d

Mr.Ali.FT
10-03-2021, 09:53
عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز و استاد گرامی

امروز نودمین روز بازی فراوانی رو انجام دادم برای همین این پست رو میزارم

چند بار اولی که این بازی رو شروع کردم نتونستم چالش رو کامل کنم چون به چشم بازی میدیدم و میخواستم روی گوشی انجام بدم و مخصوصا نداشتن نظم در انجام کار دو بار این اتفاق افتاد که تصمیم گرفتم برای بار سوم یه دفتر تهیه کنم و هر روز صبح این مبلغ رو خرج کنم

از چالش هایی که داشتم قبلا فکرم این بود که باید یهو چندین میلیارد داشته باشم تا نیاز هامو رفع کنم و دیدم توی یه مدت کوتاهی این کار رو انجام بدم
یه جایی توی صحبت های استاد شنیدم که ما زمانی میتونیم ثروتمند بشیم که در جهت فراوانی حرکت کنیم ینی کارهایی که انجام میدیم برای دیگران هم نفع داشته باشه کم کم ذهنم کاملا درگیر این چالش شد و در حال برنامه ریزی برای قدم های بعدی بودم که هم در جهت ثروت سازی باشه هم در جهت فراوانی

در مورد چالش های مالی پست های دوستان رو دیدم که گاهی به یک عددی رسیدن که سقف ذهنی بوده براشون و باعث شده نتونن طبق برنامه پیش برن. خداروشکر تا الان که نودمین روز هست برای من همچین مشکلی وجود نداشته
دلیلشم به نظر خودم اینه که همیشه توی ذهنم اهداف خیلی بزرگ مالی داشتم و همیشه بهش فکر کردم و در جهتش تلاش کردم رشته تحصیلی و درسی که خوندم وجه اشتراکی با این کار نداره ولی ذهنیتم اینه که اون اهداف و خواسته های بزرگی که توی زندگی داشتم باعث شده به این سمت بیام
و الان در دوره پرایس اکشن و سیستم فراکتالی در خدمت استاد هستم
و این خرید هایی که توی این نود روز انجام دادم رو دارم تا اینکه توی واقعیت هم عملی کنم

البته بی صرانه منتظر دریافت فایل مربوط به بازی فراوانی هستم amino

فکر کنم تارگت بعدی این چالش 365 روز باشه پس با قدرت به سوی تارگت بعدی:D:cool:

ehsan1hzq
10-03-2021, 11:14
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
در مراحل بالاتر از این سایت هم میتونید استفاده کنید برای خرید.
www.jamesedition.com

پ.ن : روز 156

ehsan1hzq
10-03-2021, 11:19
با سلام خدمت دوستان و استاد گرامی آیا در بازی فراوانی میتوان یک چیز را به صورت قسطی خرید؟:rolleyes:

سلام دوست عزیز وقت بخیر. قسطی خریدن به معنای نداشتن اون پول هست و با هدف این بازی که داشتن پول رو به ما یاداوری میکنه در تضاده و بهتره نقدی خرید بشه.
پست زیر از دوست خوبمون رو مطالعه کنید توضیحات کامله.
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98&page=9&p=11630&viewfull=1#post11630

ali khosravi
10-03-2021, 14:52
سلام دوستان وقت بخیر من خارج ازاکادمی هستم اما بازی فراوانی نت 100روز انجام دادم منم میتونم لینکو از استاد بگیرم

Mahdi9821
10-03-2021, 15:50
با سلام خدمت دوستان و استاد عزیز

90 روزی که استاد فرمودند رو با دومین تلاش با موفقیت انجام دادم . (دفعه اول تا 32 روز) @amino (http://forum.academywave.com/member.php?u=12)
(http://forum.academywave.com/member.php?u=12)
و دفعه دوم : روز 93 بازی فراوانی هستم

تجربه و طرز فکر شخصی من ازین بازی اینه که تا روز 35 به تمام مایحتاج زندگیم رسیدم و از 36 تقریبا تمام خرید های من صرفا برای ارتقای رفاه در زندگی و تفریح و ایجاد بیزینس های جدید انجام شده .

یکی از بزرگترین درس های که این بازی به من داد دیسیپلین بود . به من ثابت کرد که با بی برنامه بودن و بیخیالی نمیشه به اهداف بلند مدت رسید .

دومین درسی که من از این بازی گرفتم صبر بود . اینکه توی یک شب نمیتونم به همه خواسته ها و هدف هایی که دارم برسم (روز اول 1 میلیون برای خرج کردن دارم) ولی هر روز با قدم های کوچیک در بلند مدت میتوانم کوه را جا به جا کنم (روز صدم 100 میلیون برای خرج کردن دارم) پس نتیجه میگیریم باید دید بلند مدت داشته باشیم و فکر 1 شبه پولدار شدن رو از سرمون بیرون کنیم .

جالبیش اینجا بود که استاد بار ها این نکته ها رو به ما در آموزش گفته بودن ولی من در این بازی به طور عملی گفته های استاد رو لمس کردم .

ممنون میشم اگه نکته ایی هست دوستان بهم یاد آوری کنن تا ازشون یاد بگیرم

Ali97
10-03-2021, 16:26
این طبیعیه ؟

سلام و وقت بخیر
امیدوارم حالتون خوب باشه دوست خوب من
اگر منظورتون از تایم ارسالی به استاد 65 روز هست ، خیلی رد شده دوباره به استاد پیام بدین :o
اگر منظورتون 6 یا 5 روز هست
عادیه
مشکلی نداره
استاد سرشون شلوغ هست
یکمیم تمرین صبر میدن
بعضی وقتها برا من 15 روز طول کشیده که استاد پیام ارسالیم رو جواب بدن
ممنون میشم در صورت امکان برداشت خودتون رو هم از بازی با ما به اشتراک بگذارین

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم براتون

sara.sat
10-04-2021, 06:21
سلام دوستان وقت بخیر من خارج ازاکادمی هستم اما بازی فراوانی نت 100روز انجام دادم منم میتونم لینکو از استاد بگیرم

سلام
وقت بخیر
تبریک میگم بهتون بخاطر 100 رور بدون استاپ بازی
در صورت تمایل احساس و تجربتون رو در اختیار دوستان هم بزارید
بله میتونید به ایشون پیام بدید و لینک رو دریافت کنید
شاد و سلامت باشید

sara.sat
10-04-2021, 06:23
عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز و استاد گرامی

امروز نودمین روز بازی فراوانی رو انجام دادم برای همین این پست رو میزارم

چند بار اولی که این بازی رو شروع کردم نتونستم چالش رو کامل کنم چون به چشم بازی میدیدم و میخواستم روی گوشی انجام بدم و مخصوصا نداشتن نظم در انجام کار دو بار این اتفاق افتاد که تصمیم گرفتم برای بار سوم یه دفتر تهیه کنم و هر روز صبح این مبلغ رو خرج کنم

از چالش هایی که داشتم قبلا فکرم این بود که باید یهو چندین میلیارد داشته باشم تا نیاز هامو رفع کنم و دیدم توی یه مدت کوتاهی این کار رو انجام بدم
یه جایی توی صحبت های استاد شنیدم که ما زمانی میتونیم ثروتمند بشیم که در جهت فراوانی حرکت کنیم ینی کارهایی که انجام میدیم برای دیگران هم نفع داشته باشه کم کم ذهنم کاملا درگیر این چالش شد و در حال برنامه ریزی برای قدم های بعدی بودم که هم در جهت ثروت سازی باشه هم در جهت فراوانی

در مورد چالش های مالی پست های دوستان رو دیدم که گاهی به یک عددی رسیدن که سقف ذهنی بوده براشون و باعث شده نتونن طبق برنامه پیش برن. خداروشکر تا الان که نودمین روز هست برای من همچین مشکلی وجود نداشته
دلیلشم به نظر خودم اینه که همیشه توی ذهنم اهداف خیلی بزرگ مالی داشتم و همیشه بهش فکر کردم و در جهتش تلاش کردم رشته تحصیلی و درسی که خوندم وجه اشتراکی با این کار نداره ولی ذهنیتم اینه که اون اهداف و خواسته های بزرگی که توی زندگی داشتم باعث شده به این سمت بیام
و الان در دوره پرایس اکشن و سیستم فراکتالی در خدمت استاد هستم
و این خرید هایی که توی این نود روز انجام دادم رو دارم تا اینکه توی واقعیت هم عملی کنم

البته بی صرانه منتظر دریافت فایل مربوط به بازی فراوانی هستم @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

فکر کنم تارگت بعدی این چالش 365 روز باشه پس با قدرت به سوی تارگت بعدی:D:cool:

سلام
تبریک میگم و موفق باشید

CRIXALIS
10-04-2021, 17:12
سلام به همه دوستان و استاد عزیزمون

من روز 90 رو تمام کردم و البته لازمه بگم منم مثل باقی دوستان بعد از 3 یا 4 بار انجام این بازی حتی قبل از ورود ب آکادمی بالاخره موفق به رسیدن ب روز 90 شدم

و خداروشکر تعیین کردن هدف برای خودم در مورد این بازی ، ک من میخوام با هدف این بازی رو انجام بدم باعث شد تا پشت سر هم ب صورت مستمر این بازی رو انجام بدم تا ب اینجا برسم

و نکته جذاب اینکه باید همیشه یادمون باشه...باید هر چیزی تکاملش طی بشه ، مثل همون دونه که به محض کاشتن درخت نمیشه...پله پله رشد میکنه تا درخت بشه...چقدر خوبه ک همه اینو کامل درک کنیم ن در حد فهم واژه ها

بی صبرانه منتظر دریافت فایل از استاد دهقان عزیز هستم @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

با آرزوی سلامتی ،موفقیت و خرسندی برای استاد عزیز و همه ی بروبچ آکادمی ویو

mahsa_k
10-05-2021, 19:22
سلام دوستان وقت بخیر
من تجربه ای در انجام بازی فراوانی دارم که گفتم شاید مفید باشه با شما هم درمیون بزارم.
بنده از خانواده ای با سطح درآمد متوسط میام، پدر بنده معلم بودند و درسته که ما خوشبختانه هیچگاه طعم فقر رو نچشیدیم، ولی پول فراوان در زندگی ما جاری نبود و همیشه محدودیت در خرج کردن و کلا محدودیت در درآمد داشتیم و همین باعث شده بود من ترس از خرج کردن داشته باشم، همیشه فکرم به سمت پس انداز کردن بود، مدتی هست در حال انجام بازی فراوانی و همچنین شکرگذاری هستم، میتونم بگم مقدار بسیاری از این حالت و سد ذهنی در من در حال برطرف شدن هست و الان دیگه به پس انداز فکر نمیکنم، و این مسله در زندگی روزمره هم داره خیلی واضح خودشو نشون میده، هرچند هنوز از فارکس پولی درنیاوردم و به درآمد زندگیم اضافه نشده ولی دیگه فکرم پس انداز کردن نیست، الان دارم به درآمد بیشتر فکر میکنم، پول در بیارم که بتونم هرچیزی میخوام بخرم و امروز پولی که به صورت واقعی دارم رو خرج کنم نه اینکه بخوام پس انداز کنم، چون ایمان دارم من میتونم بیشتر و بیشتر درآمد کسب کنم.
خداروشکر که من با آکادمی ویو آشنا شدم و دوستان گرانبهایی همچون شما دارم . براتون رزق و روزی فراوان و آرامش آرزو دارم.

hosein_izi
10-06-2021, 08:46
سپاس فراوان������❤️

با سلام به همه ی دوستان خوبم:rolleyes:
امروز 14 ام مهرماه 1400 هست. از اول سال 1400 بازی فراوانی رو به صورت جدی شروع کردم و گفتم من هر طور شده باید عدد ذهنیمو افزایش بدم و به خودم اثبات کنم که من آدم پشت کار داری هستم و میتونم یه بازی که اول به نظر خیلی سطحی میاد رو انجام بدم. اول بازی فک میکنی خب این چه کاریه که من میکنم ولی بعد از گذشت یه مدت متوجه میشی این بازی یه نمونه اس که به این مفهوم برسی که برای رسیدن به موفقیت، سربلندی، و اون چیزی که میخوای از زندگیت الزاما برداشتن یه گام خیلی بزرگ نیاز نداری (خودمونیش توی مبحث مالی میشه یه پول قلمبه که از آسمون بیفته جلو پات). کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی رو هم که میخونی میگه تو برای موفقیت باید یه سری گام های کوچیک مثبت رو به صورت مکرر برداری تا به اون هدف قشنگی که داری برسی. من این بازی رو خیلی دوست دارم و خیلی ازش میتونم براتون بنویسم ولی فک میکنم اگه خودتون مثل من بچشیدش خیلی خیلی تاثیر بیشتری روتون میزاره.
از اول سال 1400 تا الان 200 روز میگذره و من توی این فاصله 198 روزه که دارم این بازی رو انجام میدم (دو روز فقط گاف دادم) و امروز به عدد طلایی 90 رسیدم:cool:.

موفقیت برداشتن یک گام بلند نیست، برداشتن گام های کوچیک مداوم و پشت سرهمه

با آرزوی بهترین ها برای تک تک تون:o

Alireza13
10-06-2021, 12:01
بازی فراوانی
جهت افزایش ظرفیت ذهن تریدر برای به دست آوردن رقم های بزرگ تر

هر تریدری می تواند به راحتی با 100 دلار بالانس، روزانه 3% به موجودی خود اضافه کند یعنی 3 دلار! کار راحتی به نظر می آید اما وقتی صحبت از حساب 100.000 دلاری می شود قضیه یکم فرق می کند!
گرفتن 3% در روز، با حساب 100.000 دلاری که روزانه 3000$ می شود، برای بسیاری از تریدر ها مشکل است! درحالی که همان کار هایی که با حساب 100 دلاری انجام میداد، با این حساب نیز انجام خواهد داد و تفاوت فقط در انتخاب حجم لات ها هست

به نظر شما چرا تنها اضافه کردن 3 صفر، اینقدر شرایط را برای تریدر تغییر می دهد؟ چه دلیلی باعث می شود که همان درصد سود، در 100 دلار برای تریدر کار راحتی باشد اما با 100.000 دلار کار حضرت فیل؟!
پاسخ یک چیز است! روانشناسی فردی تریدر :)
روانشناسی مهمترین عامل در موفقیتِ یک تریدر است
برای تریدری که به راحتی میتواند روزانه 3% به حساب 100 دلاری خود اضافه کند، اگر یکباره به سمت حساب 100.000 دلاری برود و بخواهد روزانه 3% سود مرکب بگیرد، دچار استرس و ترس شدیدی می شود طوری که دیگر جرئت معامله کردن ندارد
برای مثال اگر با حساب 100 دلاری خود در هر معامله با حجم 0.01 لات وارد میشد، با همان تناسب در حساب 100.000 دلاری باید 10 لات وارد شود که اکثرا جرئت این کار را ندارند! در حالی که همه چیز منطقی و با تناسب حساب 100 دلاری است
ریشه این مشکل در روانشناسی بستگی به میزانِ احساسِ شایستگی و لیاقتی که فردِ تریدر در خود میبیند دارد! که بعضی ها به آن ظرفیت ذهنی هم میگویند
اگر تریدر خود را شایسته و لایق پول های زیاد بداند، آن رقم ها برایش عادی می شود و به راحتی میتواند آن را به دست بیاورد و تفاوت تریدری که میتواند روزانه 3% سود، با اکانت 100.000 دلاری بگیرد با تریدری که با اکانت 100 دلاری میگیرد تنها در ظرفیت ذهنی آن ها است که ظرفیت ذهنی هم ریشه در احساس شایستگی و لیاقت نسبت به پول دارد.
برای مثال تریدری که با تصور داشتن روزانه 10.000 دلار سود، در پوست خود نگنجد و این رقم برایش رویایی و افسانه ای باشد و یا دچار استرس شود هرگز نمیتواند آن را به دست بیاورد و یا اگر به دست بیاورد سریع از دست میدهد چون احساس لیاقت نسبت به آن پول ندارد و این زمانی دست یافتنی میشود که این ارقام برایش عادی و بدیهی و طبیعی باشد مثل همان تریدری که گرفتن 3 دلار با حساب 100 دلاری، برایش رقم رویایی نیست و یک قضیه کاملا عادی و طبیعی است

خب برای اینکه این ظرفیت ذهنی مان را افزایش دهیم، بهتر بگویم احساس لیاقت و شایستگی مان را نسبت به پول بسیار بالا ببریم یک تمرین فوق العاده عالی برای شما معرفی میکنم که ذهنمان را به داشتن اعداد بالا عادت دهیم و این کم کم در ساختار باور های ما تاثیر میگذارد.

سازنده این تمرین خانم اِستر هیکس یکی از بهترین مربی های موفقیت فردی هست
این تمرین، ذهن شما را به چالش میکشد و مستقیم روی ناخودآگاه شما تاثیر میگذارد و اگر با احساس کامل انجامش دهید، ذهن شما به شدت در مقابل آن مقاومت می کند و این را حین تمرین تجربه خواهید کرد.
ذهن ناخودآگاه فرق بین واقعیت و تصوّر را متوجه نمی شود برای مثال همین الان چشمانتان را ببندید و تصور کنید که یک لیموی سبز ترشِ ترش را که لای دندان هایتان گذاشتید و فشار می دهید و آب ترش روی زبانتان میریزد
میبینید که ناخودآگاه دهان شما آب بزاق ترشح میکند در حالی که تصویر فقط در ذهن شما بود و هیچ واقعیتی نداشت!

حالا با این تمرین همین بلا را بر سر ناخودآگاهتان می آورید، این تمرین روی تک تک سلول ها و نورون های مغزی شما همان تاثیر تصوّر لیموترش بر ترشح آب براق دهانتان را میگذارد و قوی ترین تمرین ذهنی برای افزایش ظرفیت ذهنی و حس لیاقت و شایستگی هست که نتیجه آن تاثیر مستقیم روی روانشناسی ترید شما میگذارد.

شرح تمرین:
روزانه مبلغی به حساب شما واریز می شود و فردای آن روز یک میلیون بیشتر به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را ذهنی خرج کنید و اگه خرج نکنید از شما گرفته می شود
مهم نیست این پول از کجا می آید مهم این است که خرجش کنید(اگر ذهنتان مقاومت کرد تجسم کنید که دارید از بازارهای مالی سود میگیرد)
برای مثال روز اول 1.000.000 تومان به حساب ذهنی شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا آن پول را خرج کنید برای مثال یک عطر یا یک لباس شیک بخرید
فردای آن روز مبلغ 2.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید تا خرجش کنید
به همین ترتیب روز سوم 3.000.000 تومان به حساب شما واریز می شود
روز چهارم 4.000.000 تومان واریز می شود
و اگر روزی فراموش کردید یا نتوانستید کامل آن را خرج کنید باید برگردید از اول شروع کنید

- باید پولی که در حسابتان هست را کاملا حس کنید و با احساس واقعیت خرج کنید برای مثال اگر در واقعیت از طرف بانک بگویند 1.000.000 تومانی که دارید را اگر تا 24 ساعت خرج نکنید از حساب شما برمیداریم! ایا در این شرایط پولتان را همچنان در بانک نگه میداشتید؟ مسلما نه پس با این پول ها هم، این رفتار را داشته باشید
- خیلی مهم است که بازی را واقعی جلوه دهید، چیز هایی که لازمتان هست بخرید یا خرج کنید مثلا اگر روز چهارم یک موبایل خریدید دلیل ندارد که فردای آن روز دو موبایل دیگر بخرید! اگر پول واقعی بود واقعا اینکار را میکردید؟
- این پول را باید حس کنید! هنگام خرج کردن باید احساس خوب داشته باشید، اگر حین بازی احساس بد یا فشار داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید چون اولین بار است که ذهن شما در چنین شرایطی قرار میگیرد و طبیعی هست که چنین مقاومت هایی را از خود نشان دهد و این نشانه بسیار خوبی و طبیعی ای هست.
- توجه کنید که هر روز 1 میلیون بیش تر از دیروز وارد حساب شما می شود پس به فکر پس انداز کردن یا خرید سکه و طلا برای حفظ ارزش پول نباشید! و پول دیروزتان را برای فردا پس انداز نکنید چون هر روز بیش تر از دیروز پول به حساب شما اضافه می شود باید خرج چیز هایی کنید که واقعا به آنها نیاز دارید

وقتی رقم های واریزی از ظرفیت ذهنی شما بیشتر شود حین انجام تمرین دچار احساس بد، احساس فشار روانی و استرس می شوید در کل اگر حین تمرین احساس خوب نداشتید این نشان میدهد که ظرفیت ذهن تان به چالش کشیده می شود و مجبور است که رشد کند و آنقدر این تمرین را از اول شروع کنید که ذهنتان کم کم به این اعداد عادت کند

" ذهن ناخوداگاه فرق بین تصور و واقعیت را نمیفهمد "

جمع بندی تمرین:
- هر روز 1 میلیون بیشتر از دیروز وارد حساب شما می شود و شما 24 ساعت فرصت دارید آن را خرج کنید
- باید پول را واقعا حس کنید و حین خرج کردن احساس خوب داشته باشید.
- پول را برای چیز هایی خرج کنید که اگر واقعا آن پول را داشتید برای آنها خرج میکردید! به بازی حس واقعی بودن بدهید
- نباید با این پول پس انداز کنید و نباید بدهی هایتان را پرداخت کنید!
- اگر خرج نکنید پول از شما گرفته می شود و باید از روز اول شروع کنید
- اگر حین تمرین احساس بد یا فشار ذهنی داشتید برگردید و از روز اول شروع کنید

* میتوانید از دلار به جای تومان استفاده کنید مثلا به جای 1 میلیون تومان، 1000 دلار استفاده کنید

سلام وقت بخیر. مرسی بابت این تاپیک و این بازی, من از امروز قزاره استارت بزنم. فقط دوتا سوال یکی اینکه هدف این بازی چند روزه اس؟ یک ماه دوماه....؟ و اینکه توی بعضی کامنت ها دوستان نوشته بودن منتظر دریافت فایل از استاد امینو هستن, اون فایل جریانش چیه اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم, چون نمیشه واقعا همه پست هارو بررسی کرد و متوجه شد به خاطر تعداد بالای اونها, بازم ممنونم

M.safari97
10-06-2021, 12:09
سلام وقت بخیر. مرسی بابت این تاپیک و این بازی, من از امروز قزاره استارت بزنم. فقط دوتا سوال یکی اینکه هدف این بازی چند روزه اس؟ یک ماه دوماه....؟ و اینکه توی بعضی کامنت ها دوستان نوشته بودن منتظر دریافت فایل از استاد امینو هستن, اون فایل جریانش چیه اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم, چون نمیشه واقعا همه پست هارو بررسی کرد و متوجه شد به خاطر تعداد بالای اونها, بازم ممنونم
با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
هدف اول این بازی طبق گفته استاد امینو 90 روزه و هدف بعدی 365 روز هست.
فایل رو هم بعد از 90 روز انجام بازی به استاد پیام میدین استاد براتون ارسال میکنه.
برای مطالعه پست ها هم توصیه میکنم از ابتدا هر روز در حد 10-15 دقیقه وقت بذارین هر چندتا پست که تونستین بخونین تجارب جالبی دوستان به دست میارن که اینجا به اشتراک میذارن.
براتون آرزوی موفقیت میکنم.

fr.farbodfar2244
10-06-2021, 13:42
با سلام
من این بازی رو پنج سال پیش انجام میدادم بار اول تا 40 روز بسختی رفتم اما روزهای بعد و دفعات بعد اینقدر خوب پیش رفتم و تا 456 روز ادامه دادم واقعا برای بالا بردن ظرف ذهنی خیلی خوبه و حتما توصیه میکنم دوستان انجام بدن الان دوباره میخام با دلار انجامش بدم و شروع کنم
همگی پرسود و موفق باشید :o

Ali97
10-06-2021, 17:34
سلام دوستان وقت بخیر
من تجربه ای در انجام بازی فراوانی دارم که گفتم شاید مفید باشه با شما هم درمیون بزارم.
بنده از خانواده ای با سطح درآمد متوسط میام، پدر بنده معلم بودند و درسته که ما خوشبختانه هیچگاه طعم فقر رو نچشیدیم، ولی پول فراوان در زندگی ما جاری نبود و همیشه محدودیت در خرج کردن و کلا محدودیت در درآمد داشتیم و همین باعث شده بود من ترس از خرج کردن داشته باشم، همیشه فکرم به سمت پس انداز کردن بود، مدتی هست در حال انجام بازی فراوانی و همچنین شکرگذاری هستم، میتونم بگم مقدار بسیاری از این حالت و سد ذهنی در من در حال برطرف شدن هست و الان دیگه به پس انداز فکر نمیکنم، و این مسله در زندگی روزمره هم داره خیلی واضح خودشو نشون میده، هرچند هنوز از فارکس پولی درنیاوردم و به درآمد زندگیم اضافه نشده ولی دیگه فکرم پس انداز کردن نیست، الان دارم به درآمد بیشتر فکر میکنم، پول در بیارم که بتونم هرچیزی میخوام بخرم و امروز پولی که به صورت واقعی دارم رو خرج کنم نه اینکه بخوام پس انداز کنم، چون ایمان دارم من میتونم بیشتر و بیشتر درآمد کسب کنم.
خداروشکر که من با آکادمی ویو آشنا شدم و دوستان گرانبهایی همچون شما دارم . براتون رزق و روزی فراوان و آرامش آرزو دارم.
سلام و عرض ادب دارم خدمت شما دوست عزیز سرکار خانم مهسا
و تشکر میکنم بابت اشتراک گذاری تجربه بسیار فوق العادتون
من هم در زمان انجام این بازی کلا متوجه تضاد بسیار بالای چیزهایی که از سوی خانواده و جامعه به ما تا به حال آموزش داده شده بود شدم
-2جفت کفش رو میخوای چیکار هنوز اون قبلی رو داری
-زیاد پول خرج نکن و ولخرجی نکن پولات تموم میشه
-پول بد هست آدمهایی که پولدارن ببین یک جای زندگیشون میلنگه
-فولانی ماشین خارجی خریده ، جواب : امروز فرداست که بگیرنش میگن انگاری افتاده تو کار خلاف
-پول میخوام برا ثبت نام در کلاس موسیقی علاقه دارم ، جواب : تو درستو بخون هنوز موسیقی زدنت پیشکش
-پولاتو جمع کن تا در آینده خدایی نکرده محتاج نامرد نشی
و بسیار بسیار مثالهایی از اینگونه مسائل هست که باعث بروز مشکلات روحی و نداشتن باور و ایمان به خودمون رو رقم زده
ولی خدارو شکر با کمک استاد و در کنار دوستان آکادمی و انجام این بازی و تمرینات آکادمی کم کم این مسائل داره درست میشه
به قول استاد از وقتی این چیزهارو فهمیدم کلا در عرض چند ماه زندگیم از اینرو به اونرو شد
یک مورد که برا من پیش اومد در مورد ترس از آینده و اتفاقی بود که هنوز نیفتاده بود :
من یک خرید اینترنتی انجام دادم و بعد از چند روز متوجه نوشتن اشتباه آدرس در شماره کوچه شدم ولی اسم کوچه رو نوشته بودم ، وقتی تماس گرفتم با فروشگاه گفتن بسته ارسال شده و ما نمیتونیم کاری انجام بدیم ، به ناچار رفتم اداره پست خودمون متاسفانه 3 روز پشت سرهم صبحها هر روز 2 ساعت اونجا بودم تا این بسته پیدا بشه یا پستچی که قرار بود بسته من بیاره پیداش بکنم ، بالاخره پستچی رو پیدا کردم و شمارشو داد بهم گفت طی یکی دوروز با من در ارتباط باش تا بیارم برات و کلا 3 روز درگیر این موضوع بودم ، تا اینکه چندروز پیش در که زده شد دیدم یک پستچی دیگه بسته منو آورده دم در سوال کردم شما چرا آوردین : گفتن اون پستچی مریض شده و کارهاشو من انجام میدم ، ازش سوال کردم من رو بسته شماره کوچه رو اشتباه نوشته بودم شما چطور پیدا کردین و جوابی که شنیدم این بود من اصلا شماره کوچه رو نگاه نکردم تو این منطقه یک کوچه به همین اسم هست :cool:
نتیجه : خیلی از ترسها و فکرهایی که از آینده داریم اصلا اتفاق نخواهد افتاد که ما دایما به اون فکر میکنیم :o
آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برای تمام دوستان

Amir Hossein
10-06-2021, 18:02
سلام به همه ی دوستان
روزتون بخیر
من یه سوال داشتم در خصوص بازی فراوانی و سوالم این هستش که من وقتی این بازی رو انجام میدم از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم تا ارقام بالا و من به ارقام بالا هم رسیدم ولی نمیدونم چرا از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم .
می خواستم بدونم که آیا من دارم بازی رو اشتباه انجام میدم ؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

sara.sat
10-06-2021, 20:58
سلام به همه ی دوستان
روزتون بخیر
من یه سوال داشتم در خصوص بازی فراوانی و سوالم این هستش که من وقتی این بازی رو انجام میدم از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم تا ارقام بالا و من به ارقام بالا هم رسیدم ولی نمیدونم چرا از خرج کردن ارقام پایین بیشتر لذت میبرم .
می خواستم بدونم که آیا من دارم بازی رو اشتباه انجام میدم ؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

سلام
وقت بخیر
از خرید کالاهایی که مبلغ کمی دارن لذت میبرید یا روزایی که مبلغ کمه که ابتدای بازی هست براتون لذتبخشه؟؟

kamal
10-06-2021, 23:50
سلام وقت همگی بخیر
امروز 14مهرماه به روز 90 رسیدم
هنوز استاپ نخوردم یک ضرب تا اینجا اومدم یکی ازدلایلی که تا اینجا اومدم این هست که کلا آدم صبوری هستم
در زندگی واقعی هم سعی کردم برای اطرافیان خودم هم خرج کنم و نیاز های اونها رو نیاز های خودم بدونم و داخل این بازی هم باز به فکر اطرافیان خودم بودم برای تامین نیاز های اساسی که در زندگی دارن.
نظر شخصی خودم در مورد این بازی اول از همه صبر هست حتی صبر کردن در خرج کردن و نوع خرج کردن.
کیفیت پول خرج کردن هم خیلی مهمه همان طور که کیفیت پول درآوردن مهمه

حدودا روز های 50 بود که نیاز های اساسی خودم تموم شد دیگه نیازی به خرید کردن نداشتم
بعد از برطرف کردن نیاز های خودم شروع به کمک کردن به اطرافیان خودم کردم برادر و خواهر و...
چند روز بعد نیاز اونها هم برطرف شد و بهانه ای برای خرج کردن نداشتم
روز 76 بازی بود احساس کردم خرج کردن از این به بعد وارد یک مرحله دیگری خواهد شد. نیازی وجود نداشت که خرج کنم جز خرید یک ماشین و یک ملک شخصی که خیلی راه دارم تا خرید این 2مورد
ایده ای که به ذهنم رسید را اندازی یک کسب و کار بود برای کارآفرینی یک فست فود راه اندازی کردم و تا امروز مشغول تجهیز این فست فود بودم 16نفر برای این شعبه قراره استخدام کنم که از 2روز دیگه شروع به کار خواهند کرد سرمایه در گردش این فست فود هم واریزی روز بعد خواهد بود (روز 91) درآمد این فست فود هنوز مشخص نیست چون شروع به کار نکرده و کلیه درآمد این فست فود صرف واریزی دست مزد کارکنان و مابقی برای بهتر شدن این کسب و کار خواهد شد حقوق ماه اول هم پرداخت میکنم تا باخیال راحت مشغول کار باشند و آب تو دلشون تکون نخوره:rolleyes: قراره جز بهترین کارآفرین های استان خودمون بشم:o

JavadFX
10-07-2021, 04:47
179762
سلام به همه اعضای خانواده آکادمی ویو
مثل بقیه دوستان از تجربیات نود روز بازی فراوانی خودم میگم
از ابتدای سال شمسی 1400 بعد از شروع دوره همزمان بازی فراوانی رو هم آغاز کردم
یه دفتر تهیه کردم و شروع کردم به بازی
و دو بار شکست خوردم
یکم انرژیم افتاد برای ادامه بازی گفتم یه تغییری بدم
رفتم اپلیکیشن بازی فراوانی رو نصب کردم راستش فکر میکردم برنامه بهتر جواب میده
ولی باز سه بار شکست خوردم
از طرفی همزمان فایل های دوره استاد amino هم رو میدیدم و به اهمیت بازی فراوانی بیشتر پی برده بودم
تصمیم گرفتم
1 یاد اور بزارم برای هر روز
2همزمان از اپلیکیشن و نوشتن در دفتر رو با هم انجام بدم
یکی از امکانات مفید برنامه گذاشتن تصویر هر خرید بود که پیشنهاد میکنم دوستان اینو انجام بدم
مثال وقتی میخواستم یه ساعت بخرم میرفتم عکس اون ساعتی که دوست داشتم و حسی خوبی بهم میداد رو در سایت دیجی کالا جستوجو میکردم و خرید میکردم

مثل یه خرید واقعی اینترنتی حتما خیلی ها تجربه این کارو دارن

با این کار حس بهتری از خریدم داشتم
بعد یه مدت با گذشت بازی فراوانی بیشتر خریدهایی که تو ذهنم داشتم انجام شد
نکته ای که جالب بود برام همیشه میگفتم خیلی پول میخام
حالا که پول میاد و هر روز میاد و زیاد تر میشه نمیتونم خرج کنم
با خودم میگفتم جواد تو که همه میگی پول پول نمیتونی خرج کنی که
خیلی جالبه ها
پول داریم نیاز هم داریم حاضر نیستیم خرج بکنیم

حاضریم فقط ذخیره بکنیم یا تو حساب بانکی بمونن

درواقع اوایل همه اش خرید برای خودم بود کم کم جلو میرفتم از خرید برای خودم کمتر و بخشش بیشتر میشد
البته این از عدم برنامه بلند مدت بود
در بین بازی تصمیم گرفتم برای اینده برنامه داشته باشم و هزینه های روزانه جهت رفاه خودم رو بیشتر کنم
منظورم فعالیت های روزانه ای که انجام میدم و از زمانم میگیره
برنامه اینده ام فراهم کردن مقدمات شرکت بزرگیه که تو ذهنم همیشه تصور میکنم
ارزوی بیهترین ها رو دارم برای همه دوستان
ایام به کام amino

mahsa_k
10-07-2021, 09:27
سلام و عرض ادب دارم خدمت شما دوست عزیز سرکار خانم مهسا
و تشکر میکنم بابت اشتراک گذاری تجربه بسیار فوق العادتون
من هم در زمان انجام این بازی کلا متوجه تضاد بسیار بالای چیزهایی که از سوی خانواده و جامعه به ما تا به حال آموزش داده شده بود شدم
-2جفت کفش رو میخوای چیکار هنوز اون قبلی رو داری
-زیاد پول خرج نکن و ولخرجی نکن پولات تموم میشه
-پول بد هست آدمهایی که پولدارن ببین یک جای زندگیشون میلنگه
-فولانی ماشین خارجی خریده ، جواب : امروز فرداست که بگیرنش میگن انگاری افتاده تو کار خلاف
-پول میخوام برا ثبت نام در کلاس موسیقی علاقه دارم ، جواب : تو درستو بخون هنوز موسیقی زدنت پیشکش
-پولاتو جمع کن تا در آینده خدایی نکرده محتاج نامرد نشی
و بسیار بسیار مثالهایی از اینگونه مسائل هست که باعث بروز مشکلات روحی و نداشتن باور و ایمان به خودمون رو رقم زده
ولی خدارو شکر با کمک استاد و در کنار دوستان آکادمی و انجام این بازی و تمرینات آکادمی کم کم این مسائل داره درست میشه
به قول استاد از وقتی این چیزهارو فهمیدم کلا در عرض چند ماه زندگیم از اینرو به اونرو شد
یک مورد که برا من پیش اومد در مورد ترس از آینده و اتفاقی بود که هنوز نیفتاده بود :
من یک خرید اینترنتی انجام دادم و بعد از چند روز متوجه نوشتن اشتباه آدرس در شماره کوچه شدم ولی اسم کوچه رو نوشته بودم ، وقتی تماس گرفتم با فروشگاه گفتن بسته ارسال شده و ما نمیتونیم کاری انجام بدیم ، به ناچار رفتم اداره پست خودمون متاسفانه 3 روز پشت سرهم صبحها هر روز 2 ساعت اونجا بودم تا این بسته پیدا بشه یا پستچی که قرار بود بسته من بیاره پیداش بکنم ، بالاخره پستچی رو پیدا کردم و شمارشو داد بهم گفت طی یکی دوروز با من در ارتباط باش تا بیارم برات و کلا 3 روز درگیر این موضوع بودم ، تا اینکه چندروز پیش در که زده شد دیدم یک پستچی دیگه بسته منو آورده دم در سوال کردم شما چرا آوردین : گفتن اون پستچی مریض شده و کارهاشو من انجام میدم ، ازش سوال کردم من رو بسته شماره کوچه رو اشتباه نوشته بودم شما چطور پیدا کردین و جوابی که شنیدم این بود من اصلا شماره کوچه رو نگاه نکردم تو این منطقه یک کوچه به همین اسم هست :cool:
نتیجه : خیلی از ترسها و فکرهایی که از آینده داریم اصلا اتفاق نخواهد افتاد که ما دایما به اون فکر میکنیم :o
آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برای تمام دوستان

سلام
ممنون که این تجربه رو به اشتراک گذاشتین، واقعا خیلی از ترس های ما هیچگاه اتفاق نخواهد افتاد.
براتون بهترین ها رو آرزو میکنم:)

Amir Hossein
10-07-2021, 14:10
سلام
وقت بخیر
از خرید کالاهایی که مبلغ کمی دارن لذت میبرید یا روزایی که مبلغ کمه که ابتدای بازی هست براتون لذتبخشه؟؟

سلام روزتون بخیر

راستش هر جفتش مثلا من از نوشیدن یه قهوه ی خوب توی کافه خیلی لذت میبرم تا نوشیدن قهوه توی پنت هوس برج الخلیفه تو دبی .
و خرج کردن مبالغ پایین برام خیلی هیجان انگیزتره .
و الان نمیدونم که مشکل از منه یا نه یا اینکه دارم اشتباه انجام میدم بازی رو ؟

sara.sat
10-07-2021, 17:24
سلام روزتون بخیر

راستش هر جفتش مثلا من از نوشیدن یه قهوه ی خوب توی کافه خیلی لذت میبرم تا نوشیدن قهوه توی پنت هوس برج الخلیفه تو دبی .
و خرج کردن مبالغ پایین برام خیلی هیجان انگیزتره .
و الان نمیدونم که مشکل از منه یا نه یا اینکه دارم اشتباه انجام میدم بازی رو ؟

سلام
به نظرم نه مشکل از شماست خداینکرده نه از نحوه بازی کردنتون
خوب به جای 1 میلیون با 100 هزار تومن شروع کنید یا هر مبلغی که دوس دارین و باهاش راحتین
و روزانه مقدار معینی بهش اضافه کنید
اونقدر از مبالغ پایین و خرید کالاهایی با قیمت پایین لذت ببرید و فول بشید تا یه زمانی تشنه مبالغ بیشتر بشید
اشکالی نداره که
گاهی کیفیت اصلا ربطی به قیمت نداره
عصرتون بخیر باشه

Amir Hossein
10-07-2021, 17:45
سلام
به نظرم نه مشکل از شماست خداینکرده نه از نحوه بازی کردنتون
خوب به جای 1 میلیون با 100 هزار تومن شروع کنید یا هر مبلغی که دوس دارین و باهاش راحتین
و روزانه مقدار معینی بهش اضافه کنید
اونقدر از مبالغ پایین و خرید کالاهایی با قیمت پایین لذت ببرید و فول بشید تا یه زمانی تشنه مبالغ بیشتر بشید
اشکالی نداره که
گاهی کیفیت اصلا ربطی به قیمت نداره
عصرتون بخیر باشه

خیلی ممنونم از راهنماییتون
خیالم راحت شد گفتم نکنه مشکل از منه ;):d
پس من همین جوری آروم آروم ادامه میدم و اضافه میکنم
خیلی لطف کردید ممنونم

amir_russ
10-08-2021, 00:43
سلام و درود بر استاد بزرگ جناب امینو و همه دوستان
خدا رو شکر تونستم تا این روز پیش برم و تاثیرات فوق العادشو دیدم و انشالله به زودی به مرحله 90 میرسم و تمایل دارم ادامه هم بدم
180352

hamid-rm
10-08-2021, 09:37
سلام وقت بخیر
این بازی رو تا چند روز باید انجام بدیم؟

sara.sat
10-08-2021, 16:08
سلام وقت بخیر
این بازی رو تا چند روز باید انجام بدیم؟

سلام
وقت شما هم بخیر باشه
این یک بازی است. تا هر زمان بخاهید میتونید ادامه بدید. اما تارگت هایی که داخل کتاب و استاد گذاشتن برای این بازی
90 روز بدون استاپ هست که چنانچه به این مرحله برسید میتونید لینک یک فایل رو از استاد بزرگوار درخواست کنید و ببنید
دومین تارگت 365 روز میباشد
بیشتر از اون هم چنانچه مایل باشید میتونید ادامه بدید
هدف بالاتر بردن سقف ذهنی ثروت و فراوانی است و ایجاد ظرفیت ثروتمند شدن در وجودمون
چنانچه پست اول هر تاپیک رو مطالغه بفرمایید از قوانین وهدف و مراحل هر تاپیک میتونید آگاه بشید
روز خوش

MAX13
10-08-2021, 18:01
یه سوال داشتم.من بازی رو تا روز سی انجام دادم و ادامه میدم .منی که تو دوره ها نیستم تا روز 90 ادامه بدم ب فایلی که جناب امنینو میگن به منم میدن ؟

Mehdi-mv
10-08-2021, 19:14
یه سوال داشتم.من بازی رو تا روز سی انجام دادم و ادامه میدم .منی که تو دوره ها نیستم تا روز 90 ادامه بدم ب فایلی که جناب امنینو میگن به منم میدن ؟

سلام دوست عزیز بله وقتی که به 90 روز رسیدین تجربتون رو از اون 90 روز تو یه پست قرار بدین بعد شماره پست رو به استاد ارسال کنید تا لینک رو براتون ارسال کنن

Moonlight
10-08-2021, 19:44
سلااااااام به بازیکنان بازی فراوانی عزیز :cool:
در ابتدا تشکر کنم از همه شما، تک تک پست هایی که میفرستید برای شخص بنده بسیار مفید هست پس لطفا بی درنگ حالتون ، تجربیاتتون و هر نکته ای که مربوط هست رو به اشتراک بگذارید :rolleyes:
جالبه که هر کدوم از ما داریم یک تکه ای از مسیر رو تجربه میکنیم و سوالاتمون ، دغدغه هامون، چالش های پیش رومون یه بخشی از پازل هستش، منکه اینطور بهشون نگاه میکنم و بسیار لذت بخشه
بخاطر آموزش ها و محیطی که توش بزرگ شدیم و تمام اون علت هایی که خودتون میدونید چالش های راهمون متفاوته :o
من الان روز446 هستم و چیزی که متوجه شدم این هست که ایجاد عادت های مربوط به مسیر و هدفمون با یه ماه و یه سال نهادینه نمیشه و حداقل تا 5 سال باید مداوم و با میزان فشار مشخصی روش کار کنیم، مثلا شما وقتی یکسال اول از بازی رو انجام میدید تا حد خیلی زیادی انرژی رو متمرکزمیکنید به اون سمت ، یه مدت که وقفه کنید و برگردید به مرور خرید هاتون شاید احساستون با همون روز که اون خرید رو انجام دادید متفاوت باشه و به اندازه ای که اون روز احساس توانمندی میکردید الان دیگه به همون اندازه نباشه
کل مطلبی که میخوام بگم این هست که من با این بازی متوجه شدم انرژی که برای مسیر و هدفمون لازم هست بفرستیم تداوم بیشتری باید داشته باشه، مثل همون مثالی که هممون میدونیم :) نمیشه بگیم ما دیشب غذا خوردیم دیگه لازم نیست تا دو روز بعد چیزی بخورم .... منی که یکسال بازی فراوانی رو انجام دادم دیگه تموم شده و حالا باید منتظر بارش وسایلم باشم ....
همینجا یه پرانتز هم باز کنم که این تداوم انرژی لازم نیست به همون روش یکسال پیش باشه میتونه طبق شرایط شخصی خودمون شخصی سازی بشه به شرطی که همون هدف رو دنبال کنه و اثری برابر یا حتی بیشتر از قبلی داشته باشه
این نظر و تجربه شخصی بنده هست و خواستم با شما دوستانم به اشتراک بذارم
اینطورمسایل که مربوط به روانشناسی پول هستش از بچگی ما باهامون بوده و خنثی کردن اثرات منفی اون دوران و ایجاد نگرش جدید به زمان و مداومت نیاز داره
ممنکه برای یه نفر این موانع انقدر کم باشن که با 3 ماه بازی فراوانی واقعا برکات به سمتش جاری بشه بدون محدودیت(ایشالا قسمت همتون :D) ، برای یکی 1 سال و برای یکی 6 سال
و این فرستادن فرکانس فراوانی به نظر من تا ما هستیم باید ادامه داشته باشه حالا ممکنه روش هاش فرق کنه
متشکرم بابت وقتی که اختصاص میدید به این تاپیک

Mr.Ali
10-08-2021, 21:09
درود دوستان عزیز
بعد از 90 روز و اتمام بازی باید چیکار کنیم ؟؟
ممنون

AriuRaad
10-08-2021, 21:23
درود فراوان خدمت همه ی دوستان گرامی

امروز صبح روز 90ام بازی فراوانی رو انجام دادم و تا الآن داشتم به این فکر میکردم که چه تجاربی بدست آوردم.
نکته ای که هنگام بازی خیلی بهش دقت داشتم این بود که همه ی پول رو برای خودم خرج کنم و فقط چیزهایی بخرم که حس خیلی خیلی خوب به من میدن و خیلی وسایل که الان تو زندگیم نیاز دارم رو نخریدم. چون خرج کردن روزانه مقداری پول کار خیلی سخت نیست، بخش سخت اون خرید یک وسیله است که حس خوبی بتونه ایجاد کنه.

امروز صبح که داشتم فکر میکردم الان چه وسیله ای یا چجور خرج کردنی حال منو خوب میکنه، یه نکته خیلی مهم فهمیدم. یه تجربه ی عجیب، که میبینی دیگه نیاز به یک شئ فیزیکی نداری برای حس خوب داشتن و همینطوری حال درونیت خوبه...
برای شما دوستانم آرزو میکنم همیشه حال دلتون عالی باشه

بلاخره من امروز تصمیم گرفتم یک پیانو برای خودم بخرم

180733

توی مسیر خیلی وقت ها بود که در حال فکر کردن به این بودم که چی بخرم، و یهو حس بدی بهم دست میداد. فک کنم ناشی از ترسی بود که میگفت نمیتونی بازی رو انجام بدی. ولی من هر جور شده (بعضی روز ها حتی 2-3 ساعت وقتم رو میگرفت) پول رو خرج میکردم نه با بخشش و خرید برای دیگران؛ و فقط چیزی که حس خوب بهم بده، و این شد که تا اینجا اومدم. فکر کنم مسیر سختی باشه برای تارگت 1 سال اما تا اینجا نیومدم که بخوام جا بزنم.

با خیلی از برند ها آشنا شدم. کلی سایت و فروشگاه های اینترنتی پیدا کردم. عکس تمام 298 خریدی که تا الآن داشتم رو به ترتیب داخل یه پوشه گذاشتم و وقتی مرور میکنم اونها رو یه لبخند ملیح میشینه روی صورتم : )
خیلی از این خرید ها رو وقتی که ثروتمند شدم حتما انجام میدم.
یکی از این وسایلی که من از وجودش بی اطلاع بودم اینه:

180741

بله اسکوتر دریایی :d خیلی باحاله خداییش

خلاصه خیلی ممنونم از جناب آقای پوریا به خاطر این تاپیک و هچنین از استاد ارجمند به خاطر تاکیدهای زیادشون روی این بازی در وبینار ها
امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.

behnammc
10-09-2021, 14:16
با سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیز
من هم به آخر دوره 90 روزه رسیدم . امروز تونستم موتوری که خیلی بهش علاقه دارم رو بخرم .
180907
فوق العاده حس خوب و عالی داری که بتونی وسیله هایی که تو فکر دوست داری تو واقعیت هم داشته باشی شون .
از تمامی دوستان و استاد امینو ممنونم که همچنین بستری رو برای دانشجو های دوره ایجاد کردند .

TAHA
10-10-2021, 04:52
سلام وقتتون بخیر
بعد از 3 سری بالاخره در روز 90 ام هستم 17 مهرماه 1400
فقط موضوع جدی گرفتن روند و یک روتین هست که در 2 سری اول جزو اولوبتهای من قرار نمیگرفت و گاهی ذهنم باور نمیکرد و برمیگشتم عقب در یک روز
سری اول و دوم با روزی 1000$ بود و ذهنم اواسطش خیلی چیزها رو با توجه به محیط و سایر مسایل پس میزد
سری سوم رو با 100$ شروع کردم و براحتی به اتمام رسوندم
تجربیاتش برام بسیار تلخ و شیرین بود و البته دیگه مطمئم داخل مسیر هستم

انجام این تمرین بسیار انگیزه بخش هست و استمراری که و جدیتی که لازمه حضور در این مسیر هست رو محیا میکنه و یک امادگی ذهنی بسیار علی برای شروع مسیر ایجاد میکنه
سقف ذهنی رو بر میداره و متوجهتون میکنه ذهنتون تا چه میزانی رو باور میکنه و جدی میگیره
من هر دو سری روز 67 ام وقتی با 1000$ شروع کردم هر روز ذهنم پس زد و جدی نگرفت یا داخل اولویتهاش قرار نمیگرفت انجام این بازی . بسیار در اولویت سازی ذهنی و ضرورت اولویتها کمکم کرد

از استاد بزرگ امینو و ichitrader عزیز بسیار ممنونم

sara.sat
10-10-2021, 05:26
درود دوستان عزیز
بعد از 90 روز و اتمام بازی باید چیکار کنیم ؟؟
ممنون

سلام به شما
وقتتون بخیر باشه
90 روز تارگت اول این بازی هست که در واقع جایزه اش گرفتن لینک فیلم از استاد هست(البته در این باره باید صبر هم داشته باشید، طاهرا استاد کمی دیر پاسخ میدن وعلتش هم کاملا برای هممون مشخصه)
میتونید بعد از این 90 روز قطع کنید یا ادامه بدید تا تارگت بعدی که 365 روز هست و حتی بالاتر
قطعا نتایج شگفت انگیزن و این دیگه بستگی به میل و اشتیاق درونی خودتون داره
امیدوارم هموازه شاد و پیروز و ثروتمند باشید

Mzchart121
10-10-2021, 18:00
سلام خدمت همه دوستان، روز اول بازی هست و من 1 میلیون تومان داشتم :) و یک کولپد خوب خریدم
181482

Mr.Ali.FT
10-10-2021, 19:48
سلام به شما
وقتتون بخیر باشه
90 روز تارگت اول این بازی هست که در واقع جایزه اش گرفتن لینک فیلم از استاد هست(البته در این باره باید صبر هم داشته باشید، طاهرا استاد کمی دیر پاسخ میدن وعلتش هم کاملا برای هممون مشخصه)
میتونید بعد از این 90 روز قطع کنید یا ادامه بدید تا تارگت بعدی که 365 روز هست و حتی بالاتر
قطعا نتایج شگفت انگیزن و این دیگه بستگی به میل و اشتیاق درونی خودتون داره
امیدوارم هموازه شاد و پیروز و ثروتمند باشید

سلام
استاد تست صبر میگیرن فکر کنم
الان یک هفتست بهشون پیام دادم
البته من میخوام تا 365 روز رو کامل کنم خیلی لذت میبرم و خیلی روی ذهن و افکارم تاثیر گذاشته

amirrezakvh
10-10-2021, 20:08
سلام خدمت تمام دوستان گل
من بازی رو امروز شروع کردم و به حسابی روز اولمه
181513
خرید کردن در کل برای من خیلی لذت بخش هست و این بازی عالی بود
حتی در حدی که ۸ هزارتومن مونده رو بادکنک خریدم;);)
ممنون از این تاپیک بسیار خوب و دوستانی که انگیزه ميدند با تعداد روز های بالای بازی

Mr.Naseri
10-10-2021, 21:25
سلام به همه دوستان عزیز

امروز من بازی فروانی رو با 100 دلار شروع کردم انجام این بازی به صورت مستمر مطمعنا لذت بخش و بسیار تاثیرگذار روی ذهن ناخودآگاه خواهد بود .

با تشکر از استاد عزیز و ایچی تریدر:)

Mzchart121
10-11-2021, 14:51
سلام، روز دوم، من خیلی به عطر علاقه مند هستم و کلا دوست دارم اکثرشون رو داشته باشم، اولین عطری که با حدود 2 میلیون تومن میخرم
:181942

Moonlight
10-11-2021, 20:40
سلام، روز دوم، من خیلی به عطر علاقه مند هستم و کلا دوست دارم اکثرشون رو داشته باشم، اولین عطری که با حدود 2 میلیون تومن میخرم
:181942

سلام آقا داوود عزیز
خوشحالم که بازی فراوانی رو شروع کردید
دیدن خریدهاتون باعث میشه ما دوباره یاد توانگری و فراوانی بیفتیم و خوشحال تر بشیم :)

my_amin
10-12-2021, 16:46
درود فراوان خدمت همه ی دوستان گرامی

امروز صبح روز 90ام بازی فراوانی رو انجام دادم و تا الآن داشتم به این فکر میکردم که چه تجاربی بدست آوردم.
نکته ای که هنگام بازی خیلی بهش دقت داشتم این بود که همه ی پول رو برای خودم خرج کنم و فقط چیزهایی بخرم که حس خیلی خیلی خوب به من میدن و خیلی وسایل که الان تو زندگیم نیاز دارم رو نخریدم. چون خرج کردن روزانه مقداری پول کار خیلی سخت نیست، بخش سخت اون خرید یک وسیله است که حس خوبی بتونه ایجاد کنه.

امروز صبح که داشتم فکر میکردم الان چه وسیله ای یا چجور خرج کردنی حال منو خوب میکنه، یه نکته خیلی مهم فهمیدم. یه تجربه ی عجیب، که میبینی دیگه نیاز به یک شئ فیزیکی نداری برای حس خوب داشتن و همینطوری حال درونیت خوبه...
برای شما دوستانم آرزو میکنم همیشه حال دلتون عالی باشه

بلاخره من امروز تصمیم گرفتم یک پیانو برای خودم بخرم

180733

توی مسیر خیلی وقت ها بود که در حال فکر کردن به این بودم که چی بخرم، و یهو حس بدی بهم دست میداد. فک کنم ناشی از ترسی بود که میگفت نمیتونی بازی رو انجام بدی. ولی من هر جور شده (بعضی روز ها حتی 2-3 ساعت وقتم رو میگرفت) پول رو خرج میکردم نه با بخشش و خرید برای دیگران؛ و فقط چیزی که حس خوب بهم بده، و این شد که تا اینجا اومدم. فکر کنم مسیر سختی باشه برای تارگت 1 سال اما تا اینجا نیومدم که بخوام جا بزنم.

با خیلی از برند ها آشنا شدم. کلی سایت و فروشگاه های اینترنتی پیدا کردم. عکس تمام 298 خریدی که تا الآن داشتم رو به ترتیب داخل یه پوشه گذاشتم و وقتی مرور میکنم اونها رو یه لبخند ملیح میشینه روی صورتم : )
خیلی از این خرید ها رو وقتی که ثروتمند شدم حتما انجام میدم.
یکی از این وسایلی که من از وجودش بی اطلاع بودم اینه:

180741

بله اسکوتر دریایی :d خیلی باحاله خداییش

خلاصه خیلی ممنونم از جناب آقای پوریا به خاطر این تاپیک و هچنین از استاد ارجمند به خاطر تاکیدهای زیادشون روی این بازی در وبینار ها
امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.

سلام
رسیدن به روز 90 بازی فراوانی رو به شما تبریک میگم. دیدن پست شما برام جالب بود. من امروز، در روز 90 سال دوم هستم. یعنی یکسال انجام دادم و تمام شد و از روز بعدش همون خریدها رو مجدد دارم انجام میدم و مرورشون میکنم. دیدم عکس پیانو گذاشتید. خواستم بگم که من هم بسیار به ساز پیانو علاقه دارم و در بازی فراوانی چندین پیانو برای خودم خریدم. مطلب جالب دیگه برای من این بود که من هم مثل شما، در بازی فراوانی متوجه شدم که چیزی بنام اسکوتر آبی هست و من هم در بازی فراوانی خریداری اش کردم. البته پارسال من 5 میلیون و 500 هزار تومان خریدمش. :d الان دیگه جوری شده که بصورت ناخودآگاه هر روز بازی فراوانی رو دارم انجام میدم. شده چیزی مثل غذاخوردن. از اون اول هم که استارت زدم، همون بار اول اومدم تا الان. شما هم حتما میتونید. موفق باشید.

my_amin
10-12-2021, 16:54
سلام خدمت تمام دوستان گل
من بازی رو امروز شروع کردم و به حسابی روز اولمه
181513
خرید کردن در کل برای من خیلی لذت بخش هست و این بازی عالی بود
حتی در حدی که ۸ هزارتومن مونده رو بادکنک خریدم;);)
ممنون از این تاپیک بسیار خوب و دوستانی که انگیزه ميدند با تعداد روز های بالای بازی

سلام
به شما تبریک میگم بابت شروع این بازی. دوست دارم یه توصیه کنم به شما و تمام دوستانی که تازه بازی فراوانی رو شروع کردند، چون فکر میکنم که خیلی بکارتون بیاد. اگر برنامه ریزی روزانه روی کاغذ ندارید، حتما برنامه روزانه تون رو روی کاغذ بنویسید و هر چیزی رو که انجام میدید، یه تیک جلوش بزنید. این خیلی کمک میکنه که کارهایی که باید انجام بدید رو فراموش نکنید مثل همین بازی فراوانی که نباید فراموشش کنید. ابزار دیگه ای که میتونه به شما کمک کنه که یادتون بمونه که باید بازی فراوانی رو انجام بدید، استفاده از برنامه های Reminder تلفن همراه تون هست. توصیه میکنم که حتما ازش استفاده کنید چون احتمالا یه روزایی پیش میاد که ممکنه روزتون خیلی سخت یا شلوغ شده باشه، ممکنه که در اون روزها، برخی کارهاتون رو فراموش کنید. این رو از روی تجربه میگم اما اگر از این 2 ابزاری که گفتم استفاده کنید، این 2 ابزار شما رو منظم تر می کنند و به دادتون میرسند.:D
موفق باشید

Mzchart121
10-12-2021, 18:18
سلام روز سوم، خئب امروز حتما یک مووس خوب پدر مادر دار میخرم;)

182722

HamedKinder
10-12-2021, 20:02
وسلام و عرض ادب و احترام
امروز روز 101 این بازی رو انجام دادم چند هفته اول بازی مدام فراموش میکردم ولی وقتی از تاریخ 1400/04/13 مجدد شروع کردم تا الان کلی حال خوب رو تجربه کردم و الان تبدیل شده به یک عادت تا وقتی خرج نکردم انگار یه چیزی اون رور کم دارم مثل نبستن ساعت مچیی که سنگینیش رو مج دست عادت میشه و وقتی نمیبندیش انگار دستت یه چیزی کم داره.این تمرین علاوه بر اینکه باعث ایجاد یک عادت جدید در من شد جوری که اصلا فراموش کرده بودم که هدف اول روز 90 ام هستش حتی باعث شد با وسایلی و امکاناتی اشنا بشم که تا حالا ندیده بودمشون چون هر چقدر مبلغ بالاتر میره خرج کردنش سختر میشه و باعث میشه بری و گرونترین وسایل ها رو نگاه کنی وحتی اون وسایلی قبلی که خرید کرده بودم و بنظرم خیلی گرون بود الان برام خیلی عادی شده و وسایل گرونی که الان دارم خرید میکنم چند هفته دیگه حتما برام خنده دار میشن اعتماد بنفس ادم رو بالا میبره.پیشنهاد میکنم دوستانی که میخوان این تمرین رو انجام بدن حتما یه دفتر تر و تمیز برا این تمرین اختصاص بدن و اوایل برا اینکه فراموش نکنین تو گوشی تایم بزارین که زنگ بخوره و بهتون یاد اوری کنه بعدش خودش میشه عادت و نیازی به تنظیم کردن تایم نیست.برا همه حال خوب رو ارزو میکنم.
در ضمن استاد عزیز تو ویدیوها گفته بودن اگه این تمرین رو تا روز 90 انجام بدیم یه فایل ویدویی رو میتونیم ببینیم ممنون میشم راهنمایی کنید که چطوری این فایل رو ببینم. amino

10-12-2021, 21:17
سلام به همه دوستان عزیز و استاد گرامی . یه تجربه در مورد بازی فراوانی میخواستم بگم خدمتتون
من تا حالا خیلی این بازی رو انجام داده بودم ولی هر بار بیشتر از ده روز نمی تونستم ادامه بدم یا یادم میرفت یا جایی بودم که خودکار و کاغذ نداشتم و بالاخره هر بار به یه بهانه ای این ذهن من مقاومت میکرد . تا اینکه از 21 روز پیش شروع کردم به صورت جدی انجام دادم و ادامه دادم . این بار بازی رو هم با ضریب 2 انجام دادم . اینجوری که هر روز موجودی ضرب در 2 میشه . امروز رسیدم به هزار میلیارد تومان و چون پول خیلی زیادی شد تبدیلش کردم به دلار تا راحت تر باشم . و از امروز مجبور شدم برم تو سایت های خارجی و بگردم دنبال چیزایی که بتونم پولمو خرج کنم و احساس خوبی داشته باشم . برای اینکه بدونم چه کشوری دوس دارم برم تحقیق کردم و دیدم سویس و سوئد شرایط مورد علاقه منو دارن . بعد قیمت خونه و ماشین و امکانات دیگه در اون کشور رو با قیمت همون کشور رفتم و دراوردم . خلاصه الان نزدیک به 4 ساعته که دارم پول خرج میکنم و تازه 14 ملیون دلار از 40 ملیون دلار رو خرج کردم . بعضی از لحظات این بازی روانم به هم میریخت جوری که دوس داشتم گریه کنم ولی با هر سختی بود تا امروز خودمو رسوندم و تا روز نودم هم میرم .البته که این سختی احساس خوبی بهم میداد . احساس میکنم آدم یه جایی دیگه اشباع میشه از پول و ضمن اینکه ذهن آدم بزرگ میشه شخصیت انسان هم رشد میکنه مثلا تو این مدت خیلی به این فکر کردم که چه کارهای خیری میتونم انجام بدم و به چه کسایی میتونم کمک کنم . در انتها برای همه دوستانم ارزوی سلامتی و ثروت و خوشبختی دارم . چند تا از عکس هایی رو هم که تو بازی اونارو خریدم براتون میزارم . من حس خیلی خوبی گرفتم امیدوارم شما هم با دیدن این عکس ها لذت ببرید
182813
خودرو مسافرتی
182814
182816
182817182818182819
182820182821

sara.sat
10-13-2021, 10:43
وسلام و عرض ادب و احترام
امروز روز 101 این بازی رو انجام دادم چند هفته اول بازی مدام فراموش میکردم ولی وقتی از تاریخ 1400/04/13 مجدد شروع کردم تا الان کلی حال خوب رو تجربه کردم و الان تبدیل شده به یک عادت تا وقتی خرج نکردم انگار یه چیزی اون رور کم دارم مثل نبستن ساعت مچیی که سنگینیش رو مج دست عادت میشه و وقتی نمیبندیش انگار دستت یه چیزی کم داره.این تمرین علاوه بر اینکه باعث ایجاد یک عادت جدید در من شد جوری که اصلا فراموش کرده بودم که هدف اول روز 90 ام هستش حتی باعث شد با وسایلی و امکاناتی اشنا بشم که تا حالا ندیده بودمشون چون هر چقدر مبلغ بالاتر میره خرج کردنش سختر میشه و باعث میشه بری و گرونترین وسایل ها رو نگاه کنی وحتی اون وسایلی قبلی که خرید کرده بودم و بنظرم خیلی گرون بود الان برام خیلی عادی شده و وسایل گرونی که الان دارم خرید میکنم چند هفته دیگه حتما برام خنده دار میشن اعتماد بنفس ادم رو بالا میبره.پیشنهاد میکنم دوستانی که میخوان این تمرین رو انجام بدن حتما یه دفتر تر و تمیز برا این تمرین اختصاص بدن و اوایل برا اینکه فراموش نکنین تو گوشی تایم بزارین که زنگ بخوره و بهتون یاد اوری کنه بعدش خودش میشه عادت و نیازی به تنظیم کردن تایم نیست.برا همه حال خوب رو ارزو میکنم.
در ضمن استاد عزیز تو ویدیوها گفته بودن اگه این تمرین رو تا روز 90 انجام بدیم یه فایل ویدویی رو میتونیم ببینیم ممنون میشم راهنمایی کنید که چطوری این فایل رو ببینم.

سلام
بهتون تبریک میگم که بالای 90 روز بدون استاپ پیش رفتین
برای گرفتن لینک فایل به ایشون پیام خصوصی بدین و هم اینکه میتونید پستتون رو ادیت کنید و پایینش استاد رو منشن کنید
همواره شاد و سلامت و ثروتمند باشید

amirsh
10-13-2021, 10:47
سلام دوستان من تازه در دوره شرکت کردم یک سوال داشتم موضوع بازی فراوانی را نمیدونم اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم.

alims57
10-13-2021, 10:56
سلام دوستان من تازه در دوره شرکت کردم یک سوال داشتم موضوع بازی فراوانی را نمیدونم اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم.

سلام وقتتون بخیر ، خیلی خوش آمدید
در این پست https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98&p=445&viewfull=1#post445
کاملا توضیح داده شده میتونید ببینید و شروع کنید

انشاالله موفق و شاد باشید همیشه

HamedKinder
10-13-2021, 12:55
سلام
بهتون تبریک میگم که بالای 90 روز بدون استاپ پیش رفتین
برای گرفتن لینک فایل به ایشون پیام خصوصی بدین و هم اینکه میتونید پستتون رو ادیت کنید و پایینش استاد رو منشن کنید
خیلی ممنونم از راهنماییتون

amirsh
10-13-2021, 14:10
سلام دوستان بازی فراوانی برای چند روز باید انجام بشه؟

amirsh
10-13-2021, 14:35
سلام وقتتون بخیر ، خیلی خوش آمدید
در این پست https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98&p=445&viewfull=1#post445
کاملا توضیح داده شده میتونید ببینید و شروع کنید

انشاالله موفق و شاد باشید همیشه
خیلی ممنون از راهنماییتان

JavadFX
10-13-2021, 20:07
سلام دوستان بازی فراوانی برای چند روز باید انجام بشه؟

سلام
تارگت اولش ۹۰ روز هست که بعد اون با اطلاع به استاد یه فایل براتون فرستاده میشه و بعد اون همچنان باید ادامه داد

mohsen.trader
10-13-2021, 20:15
سلام رفقا
من از امروز تصمیم گرفتم این بازی رو شروع کنم دفترچه ای زیبا براش تهیه کردم و نمیدونم چرا انقدر ذوق این بازی رو دارم
فقط فک کنم اینطور متوجه شدم بعد نود روز پیام به اقای امینو بدم لینک وبینار این بازی رو برام میقرستند.آیا درست متوجه شدم؟
خرید روز اول
183482

rahillkh
10-13-2021, 21:40
سلام ب همه. من قبلا این بازی رو انجام دادم و در روز هفدهم فراموش کردم ک بنویسم و دیگه ادامه ندادم.
الان میخوام دوباره شروع کنم و امروز روز اولمه. 1400/4/15
سوالم اینه:الان ک میخوام دوباره شروع کنم به نوشتن ، خریدهایی ک قبلا در اون 17 روز انجام دادم، برگه شون هنوز موجود هست و میدونم ک چه چیزهایی رو با جزییات میخوام و دیگه نیازی نیست فکر کنم. ایا این تقلب محسوب نمیشه؟ نیازی نیست برگه های قبلی رو دور بندازم؟

سلام.وقتتون بخیر.
من امروز روز 100م این بازی بودم. چون یک دفتر جدا با یک رنگ خاص روی میز کارم براش در نظر گرفته بودم خوشبختانه فراموش نکردم. هر روز صبح زود ک از خواب پا میشم بعد از روشن کردن سیستمم اولین کاری ک انجام میدم انجام دادن این بازیه.
در طول مدت این 100 روز چیز هایی ک میخواستم بخرم تو سایت ها و فروشگاههای انلاین سرچ میکردم و از هرچیزی گرونترین و بهترینش رو انتخاب میکردم.
اوایل حس خاصی نسبت بهش نداشتم ولی کم کم برام لذت بخش شد و بعد از انجام بازی احساس خوبی داشتم بطوری که الان هر روز صبح برای انجام اینکار هیجان دارم ،انگار ک واقعا چیزهایی ک نوشتم رو خریدم. البته بعد از نوشتن خریدها توی دفترم بابت چیزهایی ک خریدم شکر گزاری میکنم و به نظرم این تاثیرش رو بیشتر کرده و باعث شده من بیشتر احساس واقعی بودن نسبت به خریدها داشته باشم.
روز 70 و 80 و 89 بازی با اون مبالغ چیزی به ذهنم نمیرسید ک بخرم و این منو اشفته میکرد.در کل وقتی نمیتونم مشکلی رو حل کنم برای لحظاتی کوتاه اشفته وحتی عصبانی میشم و اونجا بود ک متوجه شدم اینها عددهای ذهنی من هستند. تایم بیشتری براش گذاشتم و گذشت ،بعد از اون دیگه مشکلی با ادامه بازی نداشتم.

و اما تجربه عجیبی از این بازی ک برای خودم خیلی جالب و حتی خنده دار بود:
من چندین ماهه ک کل وقتم رو گذاشتم روی دیدن ویدیوهای دوره و خیلی کم تو این مدت از خونه بیرون رفتم.
بعد از چندین ماه رفتم بازارچه کوچک شهرمون برای خرید کفش.برام عجیب بود که چرا کفش ها انقدر ارزونه!!!؟چرا یه کفش گرون قیمت مارک دار تو این بازارچه نیست!!!؟
برام جالب بود ک قیمت کفش اصلا برام مهم نبود و حاضر بودم کل موجودی کارتم رو بدم و فقط باهاش یه کفش خوب بخرم.
قبلا ک میرفتم خرید از اینکه میدیدم قیمت ها یهو انقدر بالا رفته زورم میومد ک پولم رو بابت چیزی بدم ک چند ماه پیش نصف اون قیمت بوده و در اخر هم بعد از خرید یه جنس با قیمت متوسط با کلی غرولند میومدم خونه ک چرا انقدر قیمت ها بالا رفته .ولی اینبار اصلا اینطور نبود. همونجا از خودم پرسیدم چرا قبلا اینطور نبودم!!!؟
واضح تر بگم:خساستم نسبت به پول خیییلی کمتر شده و خرجم بالاتر رفته.البته نمیدونم این خوبه یا بد چون من هنوز کارم رو شروع نکردم و درامدی از خودم ندارم.
الان ک با خودم فکر میکنم میبینم چقدر ارزوهام و خواسته هام بزرگتر شده ،چقدر برنامه ریزی برای اینده دارم ک کجاها سفر برم و از هرچیزی بهترین و گرون ترینش رو میخوام.
نمیدونم اسمش رو چی میشه گذاشت ولی حس میکنم من دیگه به قول قدیمی ها ادم قانعی نیستم و به چیز های کوچک و کم راضی نیستم و میدونم ک برای رسیدن به خواسته ها و ارزوهام باید خیلی بیشتر تلاش کنم.
من قصد دارم فعلا تا 1 سال این بازی رو ادامه بدم تا نتایجش رو کامل ببینم.

سپاس از استاد امینوی عزیز و دانشجوی خوبی ک این تاپیک رو گذاشتن.

sara.sat
10-14-2021, 14:16
سلام به همه دوستانم
امروز روز 110 ام بازی فراوانی من هست
منم شاید مثل خیلی از دوستان صبح یا بهتر بگم نصف شب که از خواب بیدار میشم اولین کار نوشتن تاریخ و مبلغ شارژ روزم هست و اینکه ذوق میکنم از اینکه امروز هم میتونم بازم کلی چیز میز برای خودم و پسرم و عزیزانم بخرم
شاید برخلاف بعضی دوستان و همینطور توصیه های استاد و نویسنده کتاب که تاکید به نوشتن داره؛ من زیاد نمی نویسم . فقط کلیات رو توی دفتر آرزوهام وارد میکنم و ریز اونها رو توی کانال تلگرامی ام به همراه تصویر و قیمت و حتی هزینه های جانبی مثل هزینه ارسال وارد میکنم
و در پایان هر خرید از فروشنده محترم تشکر میکنم با آرزوی اینکه بهترینها براش اتفاق بیفته و کسب و کارش روز به روز پررونق تر بشه
ابتدا و انتهای هر روز هم از پروردگار مهربانم بخاطر همه نعمت های ریز و درشتی که نصیبم کرده (چه من ببینمشون و درکشون کنم یا نه) شکر میکنم و این حس ثروت و فراوانی رو در من روز به روز بیشتر کرده
قابل توجه هست ک بگم من از میان 1547 مورد خاسته ام تا به امروز به 54 موردش رسیدم و ازشون استفاده میکنم و این برای من بسیار لذتبخشه
امیدوارم همه ما و همه انسانهای حال و آیندگان به همه آرزوهای قشنگشون برسن

Saman01
10-15-2021, 14:37
سلام و عرض ادب خدمت دوستان و استاد عزیز
امروز روز نودم بازی برای من بود
داشتم فکر میکردم که چه تجاربی بدست آوردم
تجربیات و لذت های این بازی برای من:
تو این مدت کلی سایت های جدید پیدا کردم، افکار و باور هام نسبت به پول و فراوانی تغییر کرد، گذاشتن گزینه روی گرانترین ها خیلی لذت بخش بود، محبتم بیشتر شد و باعث شد بیشتر هدیه بدم و ببخشم. خیلی از روزها زمان های زیادی گذاشتم برای اینکه چی بخرم که حس خوبی بگیرم. زیر اکثر کالاهایی که میخریدم نظرمو نسبت به کالا مینوشتم. فوق العاده ترینش حس ثروتمند بودن هست که سفر میری بدون محدودیت مالی، چیزهایی رو که دوستشون داری و حس خوبی بهت میدن و باعث راحت تر شدن زندگی خودت و خانواده و اطرافیانت میشه رو تهیه کنی و اصلا مبلغش برات مهم نباشه. خیلی از چیزهایی رو که همین الان در زندگی واقعی نیازشون داریم رو خریدم و به خانواده هم گفتم که من اینارو خریدم بریم کیف کنیم.
پست های قدیمی تاپیک عالی بودن.
ممنونم از استاد بزرگوار بابت زحمات بی کرانشون و همچنین از جناب پوریا بابت این تاپیک و دوستانی که راهنمایی کردن @amino (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98&p=144397&viewfull=1#post144397)

آرزوی سلامتی و ثروتمندی دارم برای همه اعضای خانواده آکادمی

!!!AT
10-16-2021, 09:32
سلام ب همگی امیدوارم حاله دلتون خووب باشع و سلامت و ثروتمند باشید

سوال دارم و ممنون میشم راهنماییم کنید

من دو روز پشت سر هم بازی فراوانیمو انجام ندادم . البته فراموش نکرده بودم وبشدت یادم بود هر دو روز و اما بدیل مشغله زیادی که داشتم نتونستم انجامش بدم

ااستاپ بزنم یا ادامه بدم ؟

Ariyan
10-16-2021, 09:56
سلام ب همگی امیدوارم حاله دلتون خووب باشع و سلامت و ثروتمند باشید

سوال دارم و ممنون میشم راهنماییم کنید

من دو روز پشت سر هم بازی فراوانیمو انجام ندادم . البته فراموش نکرده بودم وبشدت یادم بود هر دو روز و اما بدیل مشغله زیادی که داشتم نتونستم انجامش بدم

ااستاپ بزنم یا ادامه بدم ؟

درود خانم آتنا
در شرایط مریضی گاهی میگن ۱ روز مشکل نداره
اما ۲ روز و بر اساس مشغله جدا از فراوانی هست و استاپ بزنید بهتره

!!!AT
10-16-2021, 10:05
سلام آریان خان

ممنون که گفتید

درود خانم آتنا
در شرایط مریضی گاهی میگن ۱ روز مشکل نداره
اما ۲ روز و بر اساس مشغله جدا از فراوانی هست و استاپ بزنید بهتره

Eric_Trade
10-16-2021, 13:12
درود
دوستان من چند روز هست که بازی فراوانی رو تمام کردم
و دوبار به استاد عزیز پیام خصوصی دادم جواب ندادن
چیکار باید انجام بدم؟

Moonlight
10-16-2021, 16:05
درود
چیکار باید انجام بدم؟

سلام وقت بخیرآقا مهدی عزیز
شما و چند دوست دیگه که درخواست فایل داشتید لطفا صبر کنید استاد به زودی پیام ها رو چک میکنند مثل اینکه چند روزی در سفر بودند.

mateofx
10-16-2021, 17:21
درود
چیکار باید انجام بدم؟
سلام وقت بخیر
فکر کنم تعداد پیام خصوصی استاد زیاده زمان میبره جواب بده
انقدر غرق بازی شدم که یادم رفت منم به استاد پیام بدم ;)

Alireza Rahimi
10-17-2021, 19:46
سلام دوستان من الان در روز 112 بازی فراوانی هستم می خواستم بدونم چطور می تونم به وبینار بازی فراوانی دسترسی داشته باشم؟.

amin.s.73
10-17-2021, 20:37
سلااااااام به بازیکنان بازی فراوانی عزیز :cool:
در ابتدا تشکر کنم از همه شما، تک تک پست هایی که میفرستید برای شخص بنده بسیار مفید هست پس لطفا بی درنگ حالتون ، تجربیاتتون و هر نکته ای که مربوط هست رو به اشتراک بگذارید :rolleyes:
جالبه که هر کدوم از ما داریم یک تکه ای از مسیر رو تجربه میکنیم و سوالاتمون ، دغدغه هامون، چالش های پیش رومون یه بخشی از پازل هستش، منکه اینطور بهشون نگاه میکنم و بسیار لذت بخشه
بخاطر آموزش ها و محیطی که توش بزرگ شدیم و تمام اون علت هایی که خودتون میدونید چالش های راهمون متفاوته :o
من الان روز446 هستم و چیزی که متوجه شدم این هست که ایجاد عادت های مربوط به مسیر و هدفمون با یه ماه و یه سال نهادینه نمیشه و حداقل تا 5 سال باید مداوم و با میزان فشار مشخصی روش کار کنیم، مثلا شما وقتی یکسال اول از بازی رو انجام میدید تا حد خیلی زیادی انرژی رو متمرکزمیکنید به اون سمت ، یه مدت که وقفه کنید و برگردید به مرور خرید هاتون شاید احساستون با همون روز که اون خرید رو انجام دادید متفاوت باشه و به اندازه ای که اون روز احساس توانمندی میکردید الان دیگه به همون اندازه نباشه
کل مطلبی که میخوام بگم این هست که من با این بازی متوجه شدم انرژی که برای مسیر و هدفمون لازم هست بفرستیم تداوم بیشتری باید داشته باشه، مثل همون مثالی که هممون میدونیم :) نمیشه بگیم ما دیشب غذا خوردیم دیگه لازم نیست تا دو روز بعد چیزی بخورم .... منی که یکسال بازی فراوانی رو انجام دادم دیگه تموم شده و حالا باید منتظر بارش وسایلم باشم ....
همینجا یه پرانتز هم باز کنم که این تداوم انرژی لازم نیست به همون روش یکسال پیش باشه میتونه طبق شرایط شخصی خودمون شخصی سازی بشه به شرطی که همون هدف رو دنبال کنه و اثری برابر یا حتی بیشتر از قبلی داشته باشه
این نظر و تجربه شخصی بنده هست و خواستم با شما دوستانم به اشتراک بذارم
اینطورمسایل که مربوط به روانشناسی پول هستش از بچگی ما باهامون بوده و خنثی کردن اثرات منفی اون دوران و ایجاد نگرش جدید به زمان و مداومت نیاز داره
ممنکه برای یه نفر این موانع انقدر کم باشن که با 3 ماه بازی فراوانی واقعا برکات به سمتش جاری بشه بدون محدودیت(ایشالا قسمت همتون :D) ، برای یکی 1 سال و برای یکی 6 سال
و این فرستادن فرکانس فراوانی به نظر من تا ما هستیم باید ادامه داشته باشه حالا ممکنه روش هاش فرق کنه
متشکرم بابت وقتی که اختصاص میدید به این تاپیک
سلام و درود .
احسنت به شما بسیار بسیار عالی بود.زندگیتون سرشار از رزق و برکت و سلامتی و شادی.

amin.s.73
10-17-2021, 20:43
سلام دوستان من الان در روز 112 بازی فراوانی هستم می خواستم بدونم چطور می تونم به وبینار بازی فراوانی دسترسی داشته باشم؟.
سلام علیرضا جان .تبریک میگم خدمتتون.احسنت به شما.
از طریق انجمن به استاد پیام خصوصی بدید

Alireza Rahimi
10-17-2021, 20:53
سلام علیرضا جان .تبریک میگم خدمتتون.احسنت به شما.
از طریق انجمن به استاد پیام خصوصی بدید
سلام امین عزیز خیلی ممنون:)، راستش در همان روز 90ام پیام خصوصی دادم ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم، البته می دونم که حجم پیام ها خیلی زیاده و درک می کنم که استاد نتونن به همه پیام ها برسن

amin.s.73
10-17-2021, 20:58
سلام امین عزیز خیلی ممنون:)، راستش در همان روز 90ام پیام خصوصی دادم ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم، البته می دونم که حجم پیام ها خیلی زیاده و درک می کنم که استاد نتونن به همه پیام ها برسن
خواهش میکنم علیرضا جان.دیروز استاد عزیز تو وبینار فراکتالی گفتند که مسافرت بودند وبه زودی پیام های خصوصی رو پاسخ میدند