PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلتفرم معاملاتی سی تریدر ( Ctrader )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

seeker
12-05-2022, 19:35
سلام پلتفرم سی تریدر رو چطور باید دانلود کرد.بعد در ضمن من چطور میتونم روی چارت کورال بیندازم.سپاس از پاسختون
429741

seeker
12-05-2022, 19:42
سلام روز خوش در نوار سمت راست چارت یک عکس دوبین هست به نام چارت شات یک کلیک چپ روی اون وموس رو بیارید روی چارت ویک کلیک چپ روی چارت
سلام جناب hamedshakiba
ممنون از لطف و بزرگواری شما

arashfar
12-06-2022, 18:26
سلام به همه دوستان
چطور میتونم اسم و پارامترهای اندیکاتور رو از روی چارت حذف کنم؟ خیلی جا میگیره و اذیت کننده هست
روی عکس قسمتی که مشخص کردم منظورمه
یک گزینه هیدن کردن داره ولی وقتی میزنم خود اندیکاتور رو مخفی میکنه

430213

Fisherman
12-07-2022, 11:28
سلام وقت بخیر...چجوری میتونم اندیکاتور هارو ترکیب کنم داخل سی تریدر؟

jahani
12-08-2022, 01:54
سلام دوستان
میخواستم تو سی تریدر روی مکدی دیفالت یه استوک 12 بندازم که بشه مکدی یک چهارم رو تو همون مکدی دیفالت باهم ببینم آیا میشه ؟
و اگر ممکن هست بنده رو راهنمایی کنین که اندیکاتور باید دانلود کنم یا ....
ممنون
@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

khoshroomahdi
12-08-2022, 09:58
سلام دوستان
میخواستم تو سی تریدر روی مکدی دیفالت یه استوک 12 بندازم که بشه مکدی یک چهارم رو تو همون مکدی دیفالت باهم ببینم آیا میشه ؟
و اگر ممکن هست بنده رو راهنمایی کنین که اندیکاتور باید دانلود کنم یا ....
ممنون
سلام اندیکاتوری برای این موضوع نیست

Mehrdad az
12-08-2022, 23:11
سلام و وقت بخیر
این پست مربوط به یه سوال غیرمرتبط هست و می*دونم جاش اینجا نیست ، بنابراین بعد از عذرخواهی از ادمین محترم می*خوام بعد از اینکه پاسخم رو گرفتم زحمت بکشند و پاکش کنند.
ولی جایی مرتبط تر از اینجا ندیدم در انجمن.

سوال و مشکل من در واقع مربوط به قطع و وصل شدن سی تریدرم در زمان هایی هست که حکومت ج ا اینترنت رو مختل می*کنه.
در واقع منطقه ای که من هستم ظاهراً پاشون رو زیاد رو کابل میزارند و جالب اینه که با ضعیف شدن اینترنت، پلتفرم های جی فارکس یا تردینگ ویو از کار نمی افته ولی سی تریدرم دائم قطع و وصل میشه و عملا نمیشه ترید کنم.

حالا دو تا سوال دارم «:
اول اینکه آیا کسی می*تونه راهنمایی کنه که چیکار میشه کرد این مشکل رو ؟ ( من از اینترنت tdlte ایرانسل و اینترنت 4g همراه اول و شاتل استفاده میکنم و امکان اینترنت adsl ندارم )

دوم اینکه آیا کسی رو میشناسید اینترنت ایلان ماسک رو تهیه کرده باشه؟

سلام دوست عزیز از وی پی اس میتونید استفاده کنید
ولی در خصوص امنیتش باید سعی کنید شرکت معتبر رو انتخاب کنید
و اینکه حتما از کارشناس هاشون در مورد سطح دسترسی به اطلاعات کاربر بپرسید
البته آخرین مرحله هستش به نظرم اگر واقعا اینترنت اذیتتون میکنه و دیگه چاره ای ندارید

ReZa78
12-11-2022, 09:44
سلام اندیکاتوری برای این موضوع نیست
آقا مهدی سلام

اندیکاتور aw data گاهی اوقات از کار میوفته و درصد روزانه رو نشون نمیده و خصوصا وقتی یک پوزیشن رو میبندی و پوزیشن بعدی رو باز میکنی باید با توجه به پوزیشن جدید سود و ضرر روزانه تغییر کنه که بدون تغییر میمونه و بعد از بستن پوزیشن نتیجه رو نشون میده. باگ اندیکاتوره یا ایراد از سیستمه منه ؟

khoshroomahdi
12-11-2022, 10:55
آقا مهدی سلام

اندیکاتور aw data گاهی اوقات از کار میوفته و درصد روزانه رو نشون نمیده و خصوصا وقتی یک پوزیشن رو میبندی و پوزیشن بعدی رو باز میکنی باید با توجه به پوزیشن جدید سود و ضرر روزانه تغییر کنه که بدون تغییر میمونه و بعد از بستن پوزیشن نتیجه رو نشون میده. باگ اندیکاتوره یا ایراد از سیستمه منه ؟
یکنفر دیگم بهم گفته این موردو ولی توی سیستم خودم ندیدم این مشکل که بتونم باگ ببینم و حلش کنم

ReZa78
12-11-2022, 13:09
یکنفر دیگم بهم گفته این موردو ولی توی سیستم خودم ندیدم این مشکل که بتونم باگ ببینم و حلش کنم

این آپدیت آخر نمی تونه دلیلش باشه ؟

khoshroomahdi
12-11-2022, 13:22
این آپدیت آخر نمی تونه دلیلش باشه ؟
احتمالش هست

E.ESMAIL
12-11-2022, 18:58
سلام دوستان میخواستم بدونم من چطور باید امینو اف تی رو تو متاتریدر4 تو بروکر الپاری سیو کنم من بلد نیستم میشه بنده رو راهنمایی کنید تشکر

hassan47
12-11-2022, 20:08
سلام روز عالی متعالی
ظاهرا روبو و آلپاری و .. اگه به پشتیبانش پیام بدید vps رایگان دارن.
فعلا لازمم نشده، اگر شما تست کردید خبر بدید.

سپاس

yasamin
12-11-2022, 20:31
سلام وقت بخیر
پلتفرم سی تریدر من (ربوفارکس) هر چند دقیقه ریکانت می شه، لطفا اگه کسی علتش و می دونه منو راهنمایی کنه

یک توضیح رو هم اضافه کنم که این مشکل هم در سی تریدر بروکر روبوفارکس هست هم تو سی تریدر اصلی

ممنون

aliamo
12-11-2022, 23:34
سلام وقت بخیر تشریف ببرید در قسمت اندیکاتور های سیتریدر در انجمن اصلی پلتفرمهای معاملاتی اندیکاتوری به نامaw vline رو پیدا کنید
ممنونم از پاسختون اضافه کردمش ولی نمیدونم چطوری عمل میکنه امکانش هست راهنماییم کنید؟

yasamin
12-12-2022, 08:38
سلام
با اضافه کردن اندیکاتور، رو صفحه پلتفرم، داخل کادری که داخلش نوشته شده vline ظاهر می شود که یکبار روی آن کلیک کنید خط عمودی ظاهر می شه که می تونید اون خط رو هر جاییکه می خواهید در تایم پایین بررسی کنید بگذارید و بعد تایم فریم رو عوض کنید

ممنونم از پاسختون اضافه کردمش ولی نمیدونم چطوری عمل میکنه امکانش هست راهنماییم کنید؟

aliamo
12-12-2022, 21:56
خیلی خیلیی سپاسگذارم از راهنماییتون

hamedshakiba
12-12-2022, 22:14
سلام دتخل اندیکاتور ها سرچ کنید awline بعد موقعیتش رو روی چارت دتعیین کنید بعد روش کلیک کنید یک خط رو صفحه ظاهر میشه که میتونید جابجا کنید
سلام
با اضافه کردن اندیکاتور، رو صفحه پلتفرم، داخل کادری که داخلش نوشته شده vline ظاهر می شود که یکبار روی آن کلیک کنید خط عمودی ظاهر می شه که می تونید اون خط رو هر جاییکه می خواهید در تایم پایین بررسی کنید بگذارید و بعد تایم فریم رو عوض کنید

Mohammad.Hashemi
12-13-2022, 02:46
سلام دوستان امیدوارم عالی باشین
لطفا یکی به من بگه این ctrader چش شده هر چی تمرین میکنم پاک میشه تو قسمت workspace هم ذخیره میکنم ولی بیشتر وقتا ذخیره نمیشه.درسته که یه جنبه مثبت داره که باعث میشه بیشتر تمرین کنم ولی خیلی وقتمو میگیره و میخوام یه تمرین صدتایی انجام بدم نمیتونم
سپاسگزارم

Amirkazemzadeh
12-13-2022, 07:51
لطفا یکی به من بگه این ctrader چش شده هر چی تمرین میکنم پاک میشه تو قسمت workspace هم ذخیره میکنم ولی بیشتر وقتا ذخیره نمیشه.درسته که یه جنبه مثبت داره که باعث میشه بیشتر تمرین کنم ولی خیلی وقتمو میگیره و میخوام یه تمرین صدتایی انجام بدم نمیتونم
سپاسگزارم
سلام دوست عزیز منم از دیروز یه همچین مشکلی دارم.یه راه حل موقتی پیدا کرده بودم اول با اکانت لایو وصل مشیدم خیلی سریع و بدون مشکل به سرور های خوب وصل میشد بعد سوییچ میکردم به اکانت دمو و دیگه قطعی نداشتم.اما از امروز صبح اکانت لایو هم کانکت نمیشه تست شده با اینترنت همراه اول و ایرانسل.
کلا اگه کسی میدونه چاره این قطعی های مدام چیه ممنون میشم مارو هم در جریان بزاره
سپاس

abbasali.fx1
12-13-2022, 08:58
سپاسگزارم
سلام عزیزم
خوب زمانی که از سی تریدر خارج میشید از صحفه تحلیلاتون خارج نشیت باید از صحفه اصلی پلتفرم خارج بشین که اون ها حذف نشن

Mohammad.Hashemi
12-13-2022, 10:42
سلام عزیزم
خوب زمانی که از سی تریدر خارج میشید از صحفه تحلیلاتون خارج نشیت باید از صحفه اصلی پلتفرم خارج بشین که اون ها حذف نشن

سلام وقتتون بخیر من هیچ وقت چارتهام رو نمیبندم و فقط سی تریدر رو میبندم که قبلش هم یه بار سیوش میکنم بعد میبندم ولی تمریناتی که اونروز انجام دادم سیو نمیشه و فقط تمریناتی که از قبل سیو بودن میان بالا.خود برنامه هم بعضی وقتها کانکت نمیشه.یه بارم پاکش کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم درست نشد.لطفا اگر کسی راهی به ذهنش میرسه کمک کنه
سپاسگزارم

Mohammad.Hashemi
12-13-2022, 10:45
سلام دوست عزیز منم از دیروز یه همچین مشکلی دارم.یه راه حل موقتی پیدا کرده بودم اول با اکانت لایو وصل مشیدم خیلی سریع و بدون مشکل به سرور های خوب وصل میشد بعد سوییچ میکردم به اکانت دمو و دیگه قطعی نداشتم.اما از امروز صبح اکانت لایو هم کانکت نمیشه تست شده با اینترنت همراه اول و ایرانسل.
سپاس

منم بعضی وقتها کانکت نمیشه مثلا شنبه و یکشنبه اصلا کانکت نمیشد ولی دوشنبه درست شد حالا مشکلم اینه که چارت لود میشه همه چی اوکیه تمریناتم رو انجام میدم ولی سیو نمیشن و فقط تمریناتی که از قبل سیو کرده بودم میان

Amir_i70
12-13-2022, 17:36
سلام خسته نباشید داخل این پلتفرم چجوری ابزار هارو میشه ب طور دلخواه سیو کرد مثلا ترند همه ب طور دیفالته و هر بار ک میخوای رسم کنی اندازش و رنگش همون طوری ک میخوای بکشه ؟ ایا میشه یا چاره ای نداره ؟

Erfun
12-14-2022, 01:40
سلام دوستان وقتتون بخیر
راهی هست که بشه تحلیلی که روی سیستم انجام میدیم رو توی پلتفرم گوشی هم بتونیم ببینیم ؟
یه مشکل دیگه هم که دارم در خصوص رسم خطوط هست ، وقتی خطی رو رسم میکنم به صورت پیش فرض زاویش رو کنار خط نشون میده
چطور میتونم این گزینه رو غیر فعال کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) @Abbasali.fx (https://forum.academywave.com/member.php?u=4349)

abbasali.fx1
12-14-2022, 09:47
سلام خسته نباشید داخل این پلتفرم چجوری ابزار هارو میشه ب طور دلخواه سیو کرد مثلا ترند همه ب طور دیفالته و هر بار ک میخوای رسم کنی اندازش و رنگش همون طوری ک میخوای بکشه ؟ ایا میشه یا چاره ای نداره ؟
امیر جان سلام وقتت بخیر باشه
از این قسمت گزینه اولی رو میزنی بعد ابزار ابزاری که میخوای رو سرچ میکنی و اضافه میکنی به لیستت اگر هم ابزاری که میخوای نبود دانلود میکنی بعد اضافه میکنی به لیستت
433468

abbasali.fx1
12-14-2022, 09:56
سلام دوستان وقتتون بخیر
راهی هست که بشه تحلیلی که روی سیستم انجام میدیم رو توی پلتفرم گوشی هم بتونیم ببینیم ؟
یه مشکل دیگه هم که دارم در خصوص رسم خطوط هست ، وقتی خطی رو رسم میکنم به صورت پیش فرض زاویش رو کنار خط نشون میده
چطور میتونم این گزینه رو غیر فعال کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) @Abbasali.fx (https://forum.academywave.com/member.php?u=4349)
عرفان جان سلام وقتت بخیر باشه
بله شما تحلیل که میکنین وقتی تحلیلتون تموم شد روی این ایکون میزنی و پایینش روی ورکیسپیس میطنی که دخیره کنی بعد میتونی برین توی گوشی ببینین یا بر عکسشم میتونین انجام بدین
433478
در رابطه با سوال دومتون هم روی خط روند کلیک راست کنید و گزینه 2 که نوشته show angle رو تیکش رو بردارین درست میشه

Erfun
12-14-2022, 15:49
ممنون از راهنماییتون
در خصوص سوال دوم
وقتی این تیک رو میزنم فقط برای همون خط hide میشه زاویه و بعد از رسم خط جدید دوباره نمایش داده میشه
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که چکاری باید انجام بدم

Actrade
12-14-2022, 21:10
دوستان سلام اموارم همگی حالتون خوب باشه.
برای بک تست گیری با سی تریدر، اندیکاتور خاصی باید نصب کنم؟
و اینکه چجوری میشه سی تریدر رو روحالتی گذاشت که به صورت اتوماتیک به لایو بازار برنگرده؟

mamad_hasanati
12-16-2022, 13:23
سلام دوستان وقت بخیر
چند روزی هست با مشگل لاگین شدن سی تریدر برخوردم و یا اصلا وصل نمیشه یا مدت زیادی زمان میبره برای لاگین شدن کسی میتونه راهنمایی کنه؟
مشگل از سرعت اینترنت نیس چون سرعت خوبی داره

Iman
12-16-2022, 17:39
سلام به همگی

تقویم اقتصادی سایت آکادمی ایراد داره به نظرم
دیروز پنج شنبه زده بود ساعت ۱۷ تایم خبر مهم
پوز باز داشتم یدفه چنتا کندل sl خورد
گفتم چی شد خبر که نیم ساعت دیگه اس
رفتم خود ctarder چک کردم
۱۶.۴۵ بود !!

ehsan51
12-17-2022, 06:37
سلام منم همین مشکل را دارم ..دیگه خسته شدم از سی تریدر ...اگر چه یه سری امکانات خوبتر نسبت به متا داره ولی اینکه دم به ساعت قطع میشه و یا مثل چند دفعه گذشته کلا بخاطر مشکلات فنی از طرف خودشون قطع میشد و مثلا یکی دو روز ما را یه لنگ درهوا نگه میداشت ، تصمیم گرفتم عطای این سی تریدر را به لقاش ببخشم و برم با همون متای خودمون کار کنم ...:(

سلام دوستان وقت بخیر
چند روزی هست با مشگل لاگین شدن سی تریدر برخوردم و یا اصلا وصل نمیشه یا مدت زیادی زمان میبره برای لاگین شدن کسی میتونه راهنمایی کنه؟

A.Naji
12-17-2022, 08:13
سلام منم همین مشکل را دارم ..دیگه خسته شدم از سی تریدر ...اگر چه یه سری امکانات خوبتر نسبت به متا داره ولی اینکه دم به ساعت قطع میشه و یا مثل چند دفعه گذشته کلا بخاطر مشکلات فنی از طرف خودشون قطع میشد و مثلا یکی دو روز ما را یه لنگ درهوا نگه میداشت ، تصمیم گرفتم عطای این سی تریدر را به لقاش ببخشم و برم با همون متای خودمون کار کنم ...:(
اتفاقا من همین مشکل رو با متاتریدر دارم. برای من سی تریدر خیلی خوب کار میکنه (Spotware ورژن 4.1)

ehsan51
12-17-2022, 14:07
سلام ... یعنی متا هم مثل چند وقت اخیر که سی تریدر یکی دو روز کلا قطع شده بود (دو بار این اتفاق افتاد ) قطعشد ؟
اتفاقا من همین مشکل رو با متاتریدر دارم. برای من سی تریدر خیلی خوب کار میکنه (Spotware ورژن 4.1)

om!d
12-17-2022, 20:59
سلام رفقا

یک راهنمایی مخواستم ازتون

من چطور میتونم دوتا صفحه در سی تریدر داشته باشم از یورو دلار با تایم فریم متفاوت و زمانی که در یکی ترند لاین میکشم در صفحه ی بعد هم ترند لاینم رسم بشه؟

پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر رو دارم

Baha
12-17-2022, 22:07
سلام رفقا

یک راهنمایی مخواستم ازتون

من چطور میتونم دوتا صفحه در سی تریدر داشته باشم از یورو دلار با تایم فریم متفاوت و زمانی که در یکی ترند لاین میکشم در صفحه ی بعد هم ترند لاینم رسم بشه؟

پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر رو دارم

سلام دوست عزیز
میتونی از این اندیکاتور استفاده کنی
فقط فکر میکنم باید توی هر دو صفحه که میخوای کشیده بشن اجراش کنی
https://ctrader.com/algos/indicators/show/2063

A.Naji
12-18-2022, 18:02
سلام ... یعنی متا هم مثل چند وقت اخیر که سی تریدر یکی دو روز کلا قطع شده بود (دو بار این اتفاق افتاد ) قطعشد ؟
برای من متا فقط با شیلترفکن بالا میاد
ولی cTrader با نت معمولی هم در دسترسه

Foroozan
12-19-2022, 18:03
سلام و وقت به خیر
از دوستان کسی اطلاع داره آیا امکانش هست همزمان دوتا محیط کاری( work space) رو که قبلا ذخیره کردیم بتونیم لود کنیم و هم زمان در دو پنجره جداگانه تنظیمات مربوط به هرکدوم بالا بیاد؟ چطوری؟
سوال دیگه اینکه تفاوت تمپلیت با ورک اسپیس به لحاظ کارکردی چی هست؟ چه تفاوتی دارند باهم؟
متشکر

khoshroomahdi
12-20-2022, 12:26
436188

ReZa78
12-20-2022, 14:07
436188

سلام
آقا مهدی آپدیت جدید رو چجوری میشه گرفت ؟

khoshroomahdi
12-20-2022, 14:26
سلام
آقا مهدی آپدیت جدید رو چجوری میشه گرفت ؟
اگر سی تریدر اسپاتور دارید خودکار اپدیت میشه

ReZa78
12-20-2022, 14:27
اگر سی تریدر اسپاتور دارید خودکار اپدیت میشه
spotware هست اما آپدیتش نیومده

AminRaptor
12-20-2022, 15:10
436188
خیلی خیلی خیلی ممنونم مهدی جان (اسم اندیکاتورها به شدت روی مخم بود)

khoshroomahdi
12-20-2022, 16:23
همه چیز ذخیره میشه به غیر از رنگ
436328

danial kakavand
12-20-2022, 19:22
درود به همگی

1-برای من اشکالی پیش اماده که اندیکاتور اضافه شده در چارت ولی دیده نمیشه با این که هیدن هم نیست در این تصویر moving 30 نمایش داده نمیشه مشکل از کجاست ؟
436426

2-واحد زمان در این کادر مشخص شده چی هستش و چارت زیر یک دقیقه از کدوم قسمت باید استفاده کرد
436524

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Piri-hastam
12-21-2022, 22:28
سلام و وقت به خیر
از دوستان کسی اطلاع داره آیا امکانش هست همزمان دوتا محیط کاری( work space) رو که قبلا ذخیره کردیم بتونیم لود کنیم و هم زمان در دو پنجره جداگانه تنظیمات مربوط به هرکدوم بالا بیاد؟ چطوری؟
سوال دیگه اینکه تفاوت تمپلیت با ورک اسپیس به لحاظ کارکردی چی هست؟ چه تفاوتی دارند باهم؟
متشکر
سلام فروزان عزیز
من فقط راجع به سوال دومت میتونم کمکت کنم
تمپلت فقط اندیکاتورها رو در بر میگیره ولی ورک اسپیس شامل اخرین تغییراتی هست که شما در چارت بوجود اوردین مثل زوم-خطوط-نوشته ها و هر گونه تغییراتی که تا لحظه اخر در چارت بوجود اوردین و بعنوان ورک اسپیس ذخیره کردین
اگر با متاتریدر کار کرده باشین معادل همون پروفایل ساختن در متاتریدره
شادی و ارامشتون افزون:o

khoshroomahdi
12-22-2022, 09:51
در لینک زیر تغییرات سیتریدر در نسخه ۴.۵ که توسط شرکت اعلام شده است رو میتوانید ببینید.
مهمترینش اضافه شدن کپی تریدینگ در نسخه دسکتاپ هست.
cTDN Forum - What’s New in cTrader Desktop 4.5 (https://ctrader.com/forum/announcements/39665)

Zamany
12-26-2022, 09:42
سلام.رنگ ذخیره نمیشه .قبل از کشیدن خط باید رنگ رو از جعبه ابزار انتخاب کنی

Saman.b
12-26-2022, 11:11
سلام
بعضی از فیلترشکنها برای اتصال IP را تغییر میدن، توی منوی استارت سرچ کنید proxy settings و ببینید.
در ویندوز 7 از اینجا، اگر مرحله 4 تیک داشت یعنی IP تغییر کرده و این IP باید وارد پلتفرم بشه:
438956

در ویندوز 11 و 10هم اگر مرحله 4 در حالت on بود یعنی IP تغییر کرده و این IP باید وارد پلتفرم بشه:
438957

بعد، در پلتفرمها به این طریق وارد می کنیم:
سی تریدر:
438958

***اگر فیلترشکن خریداری شده باشد احتمالا باید username , passwaord که بهتون داده شده را هم وارد کنید، خودم استفاده نداشتم برای همین این مورد را اطمینان ندارم.
ولی اگر رایگان هست، نیاز نیست چیزی نوشته بشه.

saeid60
12-27-2022, 08:57
[QUOTE=khoshroomahdi;362385]اگر سی تریدر اسپاتور دارید خودکار اپدیت میشه[/QUOTE
سلام.جناب خشرو سی تریدر من آپدیت نشده. خودم میتونم آپدیت کنم؟

Hamidr761
12-27-2022, 15:05
سلام دوستان سی تریدر من چند روزی هست بالا نمیاد
همش میزنه در حال اتصال
439541

Fisherman
12-28-2022, 01:42
سلام دوستان...من میخوام توی سی تریدر بک تست بگیرم منتهی وقتی توی تایم بالا یک خط عمودی میندازم و میبرم تایم پایین دوباره میره سر چارت...چیکار کنم که نره دوباره زمان حال رو نشون بده و اونجایی که خط عمودی انداختم رو نشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehrdad az
12-28-2022, 06:20
سلام دوستان...من میخوام توی سی تریدر بک تست بگیرم منتهی وقتی توی تایم بالا یک خط عمودی میندازم و میبرم تایم پایین دوباره میره سر چارت...چیکار کنم که نره دوباره زمان حال رو نشون بده و اونجایی که خط عمودی انداختم رو نشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
در پست های ابتدایی اندیکاتوری رو دوستان زحمت کشیدن نوشتن به اسم aw line از اون می تونید استفاده کنید

majid2
12-30-2022, 02:42
سلام دوستان
من چطور میتونم تنظیمات سی تریدر رو در حالت بک تست در حالت اسپرد ثابت و کم قرار دهم ؟

دوستان کسی جوابی نداره؟

Silence
12-31-2022, 18:53
منم همین مشکل رو دارم چه با فیلتر شکن چه بدون فیلتر شکن

alimasomi
01-02-2023, 14:12
سلام خدمت دوستان
به نظرتون با vps مشکل قطعی سی تریدر حل میشه|
ایا کسی استفاده کرده؟
تو خود سایت نرم افزار vps موقعیت لندن رو پیشنهاد داده

jahani
01-02-2023, 23:28
سلام دوستان
من 2 تا اندیکاتور از انجمن دانلود کردم اما نحوه استفادشون رو نمیدونم
یکیش اندیکاتور آلرت مکدی هست که عکس گذاشتن اما طریقه تنظیمش رو نگفتن یعنی میخوام بدونم برای دایورجنس مکدی 4 برابر چه تنطیماتی رو اعمال کنیم که هشدار بده و یا هیدن مکدی دیفالت
و دیگری اندیکاتور آلرت کراس مووینگ ها بود که باز هم مثل بالایی اصلا نمیدونم چیکار کنم
از دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
همینطور خواهشی که داشتم عزیزانی که اندیکاتور ها رو مینویسن تو یک لینکی آموزش نحوه استفاده اندیکاتور رو برای ما که هیچی از برنامه نویسی نمیدونیم بزارن
@ma.forex (https://forum.academywave.com/member.php?u=2959)
ممنون @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

majid2
01-03-2023, 09:45
lمن این مشکل رو داشتم و سی تریدر رو دوباره install کردم ورژن تغییر کرد و مشکلم حل شد

_ALI_
01-04-2023, 22:10
دوستان عزیز سلام خواستم ببینم
برای بک تست گرفتن در گذشته چارت چه روباتی رو پیشنهاد میدید ؟؟
از manual strategy tester استفاده کردم ولی برای سوییچ شدن بین تایم فریم ها مشکل داره.
:)

khoshroomahdi
01-05-2023, 09:59
سلام دوستان
من 2 تا اندیکاتور از انجمن دانلود کردم اما نحوه استفادشون رو نمیدونم
یکیش اندیکاتور آلرت مکدی هست که عکس گذاشتن اما طریقه تنظیمش رو نگفتن یعنی میخوام بدونم برای دایورجنس مکدی 4 برابر چه تنطیماتی رو اعمال کنیم که هشدار بده و یا هیدن مکدی دیفالت
و دیگری اندیکاتور آلرت کراس مووینگ ها بود که باز هم مثل بالایی اصلا نمیدونم چیکار کنم
از دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
همینطور خواهشی که داشتم عزیزانی که اندیکاتور ها رو مینویسن تو یک لینکی آموزش نحوه استفاده اندیکاتور رو برای ما که هیچی از برنامه نویسی نمیدونیم بزارن
@ma.forex (https://forum.academywave.com/member.php?u=2959)
ممنون @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
مکدی الرت برای کراس مکدی ها نوشته شده نه دایورجنس
اون کراس مووینگها رو هم من ننوشتم و نمیدونم چجوری نوشتند

Abolfazl Alizadeh
01-07-2023, 05:50
سپاس

منم بعضی وقتها کانکت نمیشه مثلا شنبه و یکشنبه اصلا کانکت نمیشد ولی دوشنبه درست شد حالا مشکلم اینه که چارت لود میشه همه چی اوکیه تمریناتم رو انجام میدم ولی سیو نمیشن و فقط تمریناتی که از قبل سیو کرده بودم میان

سلام دوستان وقت بخیر

سلام دوستان سی تریدر من چند روزی هست بالا نمیاد
همش میزنه در حال اتصال
439541

منم همین مشکل رو دارم چه با فیلتر شکن چه بدون فیلتر شکن

سلام خدمت دوستان
به نظرتون با vps مشکل قطعی سی تریدر حل میشه|
ایا کسی استفاده کرده؟
تو خود سایت نرم افزار vps موقعیت لندن رو پیشنهاد داده

سلام وقت همه عزیزان بخیر
از لینک زیر آخرین نسخه ctrader رو دانلود کنید، احتمال بسیار بالا مشکل قطع و وصلی حل خواهد شد.
https://www.spotware.com/try-ctrader

Mohammad.Hashemi
01-07-2023, 23:50
سلام ابوالفضل جان متاسفانه درست نشد چارتو بالا میاره و بعد قطع میشه من که دیگه رفتم روی متاتریدر ولی اگه وصل میشد برای تمرینات صدتایی خیلی خوب بود
سپاسگزارم

سلام وقت همه عزیزان بخیر
از لینک زیر آخرین نسخه ctrader رو دانلود کنید، احتمال بسیار بالا مشکل قطع و وصلی حل خواهد شد.
https://www.spotware.com/try-ctrader

Abolfazl Alizadeh
01-08-2023, 01:05
سلام ابوالفضل جان متاسفانه درست نشد چارتو بالا میاره و بعد قطع میشه من که دیگه رفتم روی متاتریدر ولی اگه وصل میشد برای تمرینات صدتایی خیلی خوب بود
سپاسگزارم

سلام ارادت
حالا مشکلی که خودم با ctrader داشتم این بود که تو نسخه قبلی چه بدون vpn چه با vpn اصلا وصل نمیتونستم بشم، دیشب نسخه آپدیتو که نصب کردم دیدم حتی بدون vpn کانکت میشم و اوکیه، حتی 1 ساعتی هم استفاده کردم اصلا قطعی نداشت. الان دوباره تست کردم فقط با vpn سی تریدرم کانکت میشه!!:confused:

Mohammad.Hashemi
01-08-2023, 01:23
مال من بدون فیلرشگن بالا میاد چارت رو هم لود میکنه ولی بعد قطع میشه حتی تمرین هم میکنم ذخیره نمیشه و بار بعد که کانکت میشم میبینم تمریناتم پاک شده بیخیالش شدم دیگه متا تریدر خیلی سریع وصل میشه و برای تمرین عالیه تا ببینیم موقع ترید چه گلی باید به سرمون بزنیم ;)
سلام ارادت
حالا مشکلی که خودم با ctrader داشتم این بود که تو نسخه قبلی چه بدون vpn چه با vpn اصلا وصل نمیتونستم بشم، دیشب نسخه آپدیتو که نصب کردم دیدم حتی بدون vpn کانکت میشم و اوکیه، حتی 1 ساعتی هم استفاده کردم اصلا قطعی نداشت. الان دوباره تست کردم فقط با vpn سی تریدرم کانکت میشه!!:confused:

A.Naji
01-08-2023, 02:00
سپاسگزارم
نسخه 4.1 Spotware رو نصب کن ببین درست میشه یا نه
من با 4.1 برای اتصال مشکلی ندارم

amir4411
01-08-2023, 20:34
با سلام.یک سوال در مورد کورال سی تریدر داشتم.دو تا اندیکاتور aw coral , coral عدد ها رو میشه تنظیم کرد.34 در اندیکاتور کورال نزدیکتر به مووینگ 60 است.عدد رو رو چند بذارم؟

A.Naji
01-09-2023, 11:46
با سلام.یک سوال در مورد کورال سی تریدر داشتم.دو تا اندیکاتور aw coral , coral عدد ها رو میشه تنظیم کرد.34 در اندیکاتور کورال نزدیکتر به مووینگ 60 است.عدد رو رو چند بذارم؟
سلام
همون 60 باید بذاری

ehsan51
01-10-2023, 11:04
سلام دوستان ... یه لینک دانلود آموزش سی تریدر اندروید میخواستم ... ممنونم

khoshroomahdi
01-10-2023, 18:30
دوستان زیادی در رابطه با نسخه 4.1 مشکل دارند.
این مشکل به علت اپدیت سرورهای سی تریدر رخ داده و تیم سازنده در حال پیگیری رفع مشکل هستند.
و گفتند فعلا نسخه 4.1 پشتیبانی میشه

salam2669
01-10-2023, 18:44
سلام به همه دوستان عزیز
یه سوال داشتم چرا تو سی تریدر وقتی مثلا تو تایم m1 یه خط روند رسم میکنیم بعد میایم تو تیک چارت خط روند جابجا میشه؟ چطوری باید درستش کرد؟

سلام دوست عزیز،ببخشید تونستین این مشکل رو برطرف کنین؟ چون منم همین مشکل رو دارم ،نمی دونم چجوری برطرف کنم

A.Naji
01-10-2023, 19:09
سلام به همه دوستان عزیز
یه سوال داشتم چرا تو سی تریدر وقتی مثلا تو تایم m1 یه خط روند رسم میکنیم بعد میایم تو تیک چارت خط روند جابجا میشه؟ چطوری باید درستش کرد؟

سلام دوست عزیز،ببخشید تونستین این مشکل رو برطرف کنین؟ چون منم همین مشکل رو دارم ،نمی دونم چجوری برطرف کنم

سلام
دلیلش این هست که جنس تیک چارت از جنس زمان نیست. هر تیک در واقع کوچکترین تغییرات ممکن برای قیمت در یک چارت هست (در برنامه نویسی با Symbolinfo.Ticksize برای هر نماد مشخص می شود) و اگر شما فرضا از T20 استفاده کنید، یعنی هر کندل بعد از 20 تیک ایجاد می شود. خیلی ها تصور میکنند که تیک، نمایش گر تایم های زیر دقیقه (مثلا ثانیه) است. حال اینکه این اشتباه است و تیک جنس قیمتی دارد نه زمانی. در نتیجه هر کندلی که در تیک چارت ایجاد می شود، الزاما از نظر زمانی با هم برابر نیستن. (برعکس چارت های زمانی که مثلا در m5 تمامی کندل ها بعد از 5 دقیقه شکل گرفته اند و بازه های زمانی بین هر کندل ثابت است) در تیک چارت بسته به حجم مورد معامله در اون ساعت بخصوص از روز، زمان شکل گیری هر کندل (20 تیک) الزاما برابر با کندل یا کندل های قبلی نیست. حتی ممکن است کندلی در تیک چارت، 2 برابر زمان بیشتری نسبت به کندل قبلی خودش طول بکشد تا تشکیل شود.
در نتیجه تفاسیر بالا خط و خطوطی که در یک مقیاس زمانی (مثل دقیقه) ترسیم شده، در تیک چارت که ماهیت قیمتی داره با اختلافاتی همراه میشه

salam2669
01-10-2023, 19:27
سلام
دلیلش این هست که جنس تیک چارت از جنس زمان نیست. هر تیک در واقع کوچکترین تغییرات ممکن برای قیمت در یک چارت هست (در برنامه نویسی با Symbolinfo.Ticksize برای هر نماد مشخص می شود) و اگر شما فرضا از T20 استفاده کنید، یعنی هر کندل بعد از 20 تیک ایجاد می شود. خیلی ها تصور میکنند که تیک، نمایش گر تایم های زیر دقیقه (مثلا ثانیه) است. حال اینکه این اشتباه است و تیک جنس قیمتی دارد نه زمانی. در نتیجه هر کندلی که در تیک چارت ایجاد می شود، الزاما از نظر زمانی با هم برابر نیستن. (برعکس چارت های زمانی که مثلا در m5 تمامی کندل ها بعد از 5 دقیقه شکل گرفته اند و بازه های زمانی بین هر کندل ثابت است) در تیک چارت بسته به حجم مورد معامله در اون ساعت بخصوص از روز، زمان شکل گیری هر کندل (20 تیک) الزاما برابر با کندل یا کندل های قبلی نیست. حتی ممکن است کندلی در تیک چارت، 2 برابر زمان بیشتری نسبت به کندل قبلی خودش طول بکشد تا تشکیل شود.
در نتیجه تفاسیر بالا خط و خطوطی که در یک مقیاس زمانی (مثل دقیقه) ترسیم شده، در تیک چارت که ماهیت قیمتی داره با اختلافاتی همراه میشه

آها ،خیلی ممنون دوست گرامی

mohammad76
01-12-2023, 14:54
دوستان زیادی در رابطه با نسخه 4.1 مشکل دارند.
این مشکل به علت اپدیت سرورهای سی تریدر رخ داده و تیم سازنده در حال پیگیری رفع مشکل هستند.
و گفتند فعلا نسخه 4.1 پشتیبانی میشه
سلام مهدی جان ممنون بابت اطلاع رسانیت
این ایجاد لگ و کندی در نسخه های بعد از ۴.۱ هنوز برطرف نشده از روی سیستمم!
راهی روشی چیزی نیس نرم افزاری درستش کنم؟!
خیلی اذیت کننده میشه بعد از ۲۰ دیقه کار کردن،انگار سوختش تموم میشه!!!
آخرین نسخه سی تریدر شرکت اصلی بدون فیلتر کار میکنه اما بعد از ی مدت کند میشه

Eric_Trade
01-12-2023, 19:07
سلام دوستان خسته نباشید.

حدود یه هفتس سی تریدر بنده همش در حالت ری کانکتینگ هستش و نمیزاره روی پلتفرم کار کنم... چیکار کنم که مشکل این سی تریدر حل بشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

و برای استفاده از متا تریدر کدوم وی پی ان رو پیشنهاد میدید؟

khoshroomahdi
01-12-2023, 19:45
سلام مهدی جان ممنون بابت اطلاع رسانیت
این ایجاد لگ و کندی در نسخه های بعد از ۴.۱ هنوز برطرف نشده از روی سیستمم!
راهی روشی چیزی نیس نرم افزاری درستش کنم؟!
خیلی اذیت کننده میشه بعد از ۲۰ دیقه کار کردن،انگار سوختش تموم میشه!!!
آخرین نسخه سی تریدر شرکت اصلی بدون فیلتر کار میکنه اما بعد از ی مدت کند میشه
به احتمال زیاد مشکل از اینترنته وگرنه من انچنان مشکل خاصی ندیدم

A.Naji
01-13-2023, 02:10
سلام دوستان خسته نباشید.

حدود یه هفتس سی تریدر بنده همش در حالت ری کانکتینگ هستش و نمیزاره روی پلتفرم کار کنم... چیکار کنم که مشکل این سی تریدر حل بشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
من با نت ایرانسل و نسخه 4.1 Spotware مشکلی از بابت cTrader ندارم
متا 5 آلپاری مشکلی نداره و با نت معمولی وصل میشه

Mehdi83
01-13-2023, 14:35
سلام
نسخه فعلی رو بزار کنار.
منم همین مشکل رو داشتم و انواع سرویس های اینترنتی رو امتحان کردم.
رایتل، ایرانسل،همراه اول، شاتل و مخابرات
و بعد نسخه وب رو امتحان کردم و اوکیه با اینترنت مخابرات و رایتل و همراه اول
نسخه cTrader 4.5.6 رو که بدون قطعی هست و همه چی با اینترنت ایرانسل و adsl مخابرات در نسخه cTrader 4.5.6 اوکیه.
منا4 هم با اینترنت مخابرات و ایرانسل بدون فیلتر شکن کار میکنه و نیازی به فیلتر شکن ندارم.
البته به منطقه سکونت هم بستگی داره
دوستان از پایگان تهیه کردند سرویس های اتصال امن رو یا همون فیلترشکن.
447598

سلام دوستان خسته نباشید.

alireza1983
01-14-2023, 19:32
با سلام
دوستان کسی هست که اندیکاتور امینو اف تی رو برای سی تریدر داشته باشه؟ ممنون میشم بفرسته

mohammad76
01-17-2023, 12:30
به احتمال زیاد مشکل از اینترنته وگرنه من انچنان مشکل خاصی ندیدم

جی پی رو گذاشتم ان*ویدیا فعلا ک خوبه

Soroush bozorgi
01-17-2023, 12:51
سلام دوستان عزیز ، امیدوارم حالتون عالی باشه .
قطعا از قطع و وصلی سی تریدر خسته شدید ، من که کلافه شده بودم و به خاطر اینکه از تیک چارت استفاده می کردم، یا باید سی تریدر می بودم که قطعی زیادی برای من داشت و یا تریدینگ ویو که متاسفانه باید از نسخه پرو استفاده می کردم که دیگه به ما خدمات نمیداد یا اگر بدون فیلتر شکن میرفتم ، حسابم بسته میشد (به غیر اکانت بیسیک که اونم تیک چارت ندارع)
یه سایت ایرانی پیدا کردم به نام فراز ، که همون تریدینگ ویو هست با همون خدمات و نسخه کامل که میشه پرمیوم ، من 3 ماه خریداری کردم 250 تومن . در شرایط فعلی سرعتش خیلی بهتر از سی تریدر فعلی هست . اگر ثبت نام کنید یک روز رایگان بهتون میده بدون اینکه پول بدید و اگر ازش راضی بودید میتونید بخیرید . سرور هاش هم ایرانی که هیچ لگ و باگی نداره و سرعتش خیلی بوده تا الان . memo با گزینه ریپلایی که تو این سایت هست میتونی مشکلت رو حل کنی و دقیقا همون چیزی هست که می خوایی .راستی متا 5 رو هم داره ولی من فقط از تریدینگ ویوش استفاده کردم
موفق و پیروز باشید .

mohamad1400
01-17-2023, 15:11
سلام دوستان عزیز ، امیدوارم حالتون عالی باشه .
قطعا از قطع و وصلی سی تریدر خسته شدید ، من که کلافه شده بودم و به خاطر اینکه از تیک چارت استفاده می کردم، یا باید سی تریدر می بودم که قطعی زیادی برای من داشت و یا تریدینگ ویو که متاسفانه باید از نسخه پرو استفاده می کردم که دیگه به ما خدمات نمیداد یا اگر بدون فیلتر شکن میرفتم ، حسابم بسته میشد (به غیر اکانت بیسیک که اونم تیک چارت ندارع)
یه سایت ایرانی پیدا کردم به نام فراز ، که همون تریدینگ ویو هست با همون خدمات و نسخه کامل که میشه پرمیوم ، من 3 ماه خریداری کردم 250 تومن . در شرایط فعلی سرعتش خیلی بهتر از سی تریدر فعلی هست . اگر ثبت نام کنید یک روز رایگان بهتون میده بدون اینکه پول بدید و اگر ازش راضی بودید میتونید بخیرید . سرور هاش هم ایرانی که هیچ لگ و باگی نداره و سرعتش خیلی بوده تا الان . @memo (https://forum.academywave.com/member.php?u=4738) با گزینه ریپلایی که تو این سایت هست میتونی مشکلت رو حل کنی و دقیقا همون چیزی هست که می خوایی .راستی متا 5 رو هم داره ولی من فقط از تریدینگ ویوش استفاده کردم
موفق و پیروز باشید .
سروش جان سلام وقتت بخیر
این فراز که میگید پلتفرمه؟ بروکره؟ شما دارید داخلش ترید میکنید؟
پی نوشت: سایتش رو الان دیدم. ارایه ی چارته
شما کجا تریدت رو انجام میدی؟ سختت نیست تو تیک چارت این بررسی کنی و برای ترید بری رو پلتفرم دیگه ای؟

moslem
01-17-2023, 15:27
سلام دوست عزیز
من با نت ایرانسل و نسخه 4.1 Spotware مشکلی از بابت cTrader ندارم
متا 5 آلپاری مشکلی نداره و با نت معمولی وصل میشه
سلام
متاسفانه خود سی تریدر آپدیت میکنه؟
چطور برگردونیم به ورژن 4.1؟
ممنون

Soroush bozorgi
01-17-2023, 18:04
سروش جان سلام وقتت بخیر
این فراز که میگید پلتفرمه؟ بروکره؟ شما دارید داخلش ترید میکنید؟
پی نوشت: سایتش رو الان دیدم. ارایه ی چارته
شما کجا تریدت رو انجام میدی؟ سختت نیست تو تیک چارت این بررسی کنی و برای ترید بری رو پلتفرم دیگه ای؟

سلام محمد جان ، امیدوارم حالت عالی باشه .
من ورود و خروجم تو پوزیشن با متاتریدر رویه گوشی هست اما تحلیل رویه سیستم انجام میدم .سخت که نیست بعضا خیلی بهتر هم هست (البته برای من ) .
مشکل من بروکر نیست و نبوده ( از بروکر ای مارکت استفادع میکنم ) صرفا پلتفرمی که تحلیل کنم بود . تا حالا با متا کار نکردم چون تیک چارت نداره ، صرفا سی تریدر بودم که اونم الان تو منطقه ما خراب شده و اصلا نه بالا میاره و اگر هم بالا بیاره و... ، یه مورد دیگه هم بود سی تریدر تو روبو برای من به صرفه بود ،وگرنه تو فیبو که اصلا نمیصرفه .
موفق و پیروز باشید:)

mohamad1400
01-17-2023, 18:57
سلام محمد جان ، امیدوارم حالت عالی باشه .
من ورود و خروجم تو پوزیشن با متاتریدر رویه گوشی هست اما تحلیل رویه سیستم انجام میدم .سخت که نیست بعضا خیلی بهتر هم هست (البته برای من ) .
مشکل من بروکر نیست و نبوده ( از بروکر ای مارکت استفادع میکنم ) صرفا پلتفرمی که تحلیل کنم بود . تا حالا با متا کار نکردم چون تیک چارت نداره ، صرفا سی تریدر بودم که اونم الان تو منطقه ما خراب شده و اصلا نه بالا میاره و اگر هم بالا بیاره و... ، یه مورد دیگه هم بود سی تریدر تو روبو برای من به صرفه بود ،وگرنه تو فیبو که اصلا نمیصرفه .
موفق و پیروز باشید:)
درست میفرمایید. من هم توی روبو سی تریدر کار میکردم تیک چارت. خیلی هم خوب بود مخصوصا اسپردش که 1 پوینت بود
من یکی بخاطر قطعی سی تریدر که یکی دوبار پیش اومد و حاشیه دار شدن روبو کوچ کردم به متا تریدر .خیلی هم سختم شد عادت کنم به تایم فریم 5 دقیقه به 1 دقیقه . ولی چاره ای نداشتم. اومدم رو الپاری حساب پرو ای سی ان که اسپردش مثل سی تریدر روبو هست
حالا که شما میفرمایید انگار گزینه ی دیگه ای هم هست
ببخشید وقتتون رو میگیرم ولی امکانش هست یه کم توضیح بدید. این فراز دیتاش مثل تیک چارت روبو هست؟ و کار باش راحته؟
مساله ی دیگه ای که اگه توضیح بدید ممنونتون میشم اینه که الان شما تو فراز تحلیل میکنید مثلا تایم بالا یک دقیقه هست و تایم ورود 4 ثانیه فرضا. چون زمان کمه باید سریع کار رو انجام بدیم. شما در اینجا در مورد تعیین حجم چطور عمل میکنید؟ مثلا میخاید 3 درصد ریسک کنید نهایتا چطور سریع حجم رو محاسبه میکنید؟ یا اینکه حجم ثابت فرضا دارید برا همه تریدها؟ سپاس

Soroush bozorgi
01-17-2023, 21:20
درست میفرمایید. من هم توی روبو سی تریدر کار میکردم تیک چارت. خیلی هم خوب بود مخصوصا اسپردش که 1 پوینت بود
من یکی بخاطر قطعی سی تریدر که یکی دوبار پیش اومد و حاشیه دار شدن روبو کوچ کردم به متا تریدر .خیلی هم سختم شد عادت کنم به تایم فریم 5 دقیقه به 1 دقیقه . ولی چاره ای نداشتم. اومدم رو الپاری حساب پرو ای سی ان که اسپردش مثل سی تریدر روبو هست
حالا که شما میفرمایید انگار گزینه ی دیگه ای هم هست
ببخشید وقتتون رو میگیرم ولی امکانش هست یه کم توضیح بدید. این فراز دیتاش مثل تیک چارت روبو هست؟ و کار باش راحته؟
مساله ی دیگه ای که اگه توضیح بدید ممنونتون میشم اینه که الان شما تو فراز تحلیل میکنید مثلا تایم بالا یک دقیقه هست و تایم ورود 4 ثانیه فرضا. چون زمان کمه باید سریع کار رو انجام بدیم. شما در اینجا در مورد تعیین حجم چطور عمل میکنید؟ مثلا میخاید 3 درصد ریسک کنید نهایتا چطور سریع حجم رو محاسبه میکنید؟ یا اینکه حجم ثابت فرضا دارید برا همه تریدها؟ سپاس

دقیقا، تعغیر تایم فریم برای منم خیلی سخت بود . تو تیک چارتش من از مووینگ استفاده میکنم برای مشخص کردن های و لو اما میتونید دوتا چارت رو باز کنید و با هم مقایسه کنید .برای من این مهم بود که تعغیر قیمت ها بدون تاخیر باشه که اینطوری بود اما اختلاف قیمت وجود دارع به مقدار خیلی کم ، مثل اکثر بروکر ها که چارتشون یه مقداری با هم متفاوت (چند پوینت)هست اما ما چون دیدم نرمال داریم مشکلی پیش نمیاد.اگر تجربه کار با سایت ارائه چارت تریدینگ ویو داشته باشید ، باید بدونید که هیچ اختلافی بین این دو نیست و در حقیقت همون هست اما با سروری که باعث میشه نه لگ داشته باشه و نه قعطی و.. اگر هم ندارید باید بگم از سی تریدر خیلیییی روان تر و راحت تر هست (البته برای من). در مورد حجم هم باید بگم که ما که تو تیک چارت ترید میکنیم میدونیم که استاپ بین ۲ تا ۴ پیپ هست مثلا با سرمایه ۱۰۰ دلار و ریسک ۳ درصد میشه بین ۰/۸ تا ۱/۲ حجم ورود (البته طبق ماشین حساب) پس میدونیم بین این دو هست و پس از ایجاد شرایط چک لیست ورود میکنم. من از حجم ثابت استفاده نمی کنم تو ترید ریل مگر اینکه تو حساب دمو بخوام در لایو از چک لیستم بک تست بگیرم اونم با حجم ۰.۰۴ میگیرم .
البته من هنوز وارد حساب ریل نشدم . لطفا خودتون یک روز وقت بذارید با فراز و همه چیزش رو چک کنید ،شاید اونطور که برای من مفید بوده ، برای شما نباشه . اگر سوالی هم بود حتما بپرسید ، خوشحال میشم بهتون کمک کنم
موفق و پیروز باشید .

A.Naji
01-18-2023, 01:24
سلام
ممنون
سلام
از اینجا (https://uploadb.me/direct/7nwbcumx8ouk/ctrader_Spotware (4.1).exe.html) دانلود کنید

mohammad76
01-18-2023, 17:05
سلام دوستان
آدرس سرور برای سی تریدر باید از کجا گیر بیاریم تو قسمت مخصوصش وارد کنیم و فیلتر عبور کنیم؟!

mohammad76
01-18-2023, 17:22
سلام
ممنون

برای اینکه خودکار اپدیت نکنه با هر دو نسخه رو باهم روی سیستم نصب داشته باشید.
هم اخرین نسخه هم نسخه ۴.۱

moslem
01-19-2023, 00:11
سلام
از اینجا (https://uploadb.me/direct/7nwbcumx8ouk/ctrader_Spotware (4.1).exe.html) دانلود کنید
ممنون

mohammad76
01-19-2023, 17:26
سلام دوستان
میخواستم روی نسخه مرورگر سی تریدر اندیکاتور نصب کنم!
کسی میدونه چطور میشه؟!

Faezeh
01-19-2023, 21:54
سلام وقت بخیر دوستان برای سی تریدر ماشین حساب مدیریت سرمایه طراحی شده؟

alireza1983
01-20-2023, 12:31
سلام دوستان
سی تریدر روبو فارکس من خیلی کند هست.تازه هم مجدد از سایت روبو نصبش کردم.یعنی به روز هست. میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه؟

khoshroomahdi
01-20-2023, 16:24
سلام وقت بخیر دوستان برای سی تریدر ماشین حساب مدیریت سرمایه طراحی شده؟
بلهAw calc volum یک اندیکاتور ساده برای محاسبه حجم طراحی شده

yaser6870
01-20-2023, 17:36
سلام خدمت دوستان چطوری میتونم اکانتم رو روی ctrader فعال کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Saman01
01-20-2023, 22:00
سلام و عرض ادب دوستان
امیدوارم حالتون عالی باشه
در سی تریدر، چطور تنظیمات فیبوناچی رو سیو کنیم تا همیشه طبق اون تنطیمات رسم بشه؟؟ @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

باتشکر از راهنمایی شما

mansour2166
01-20-2023, 22:25
سلام وقتتون بخیر داخل خود سایت بروکرتون یه حساب سی تریدر ایجاد کنید بعد داخل برنامه سی تریدر همون ایمیل و پسورد که داخل بروکر حساب ایجاد کردید رو وارد کنید حساب سی تریدرتون بالا میاد. موفق باشید

سلام خدمت دوستان چطوری میتونم اکانتم رو روی ctrader فعال کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

mansour2166
01-20-2023, 22:58
سلام اندیکاتور رو که دانلود کردی دوبار روش کلیک کن و اوکی بزن اضافه میشه به برنامه.
سلام دوستان
میخواستم روی نسخه مرورگر سی تریدر اندیکاتور نصب کنم!
کسی میدونه چطور میشه؟!

soroor
01-20-2023, 23:55
سلام وقتتون بخیر من میخوام روی سی تریدر پیوت پینت بندازم میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

A.Naji
01-21-2023, 14:14
سلام و عرض ادب دوستان
امیدوارم حالتون عالی باشه
در سی تریدر، چطور تنظیمات فیبوناچی رو سیو کنیم تا همیشه طبق اون تنطیمات رسم بشه؟؟ @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

باتشکر از راهنمایی شما
سلام، نمیدونم سوال شما رو درست متوجه شدم یا نه
اما کافیه از ابزار Fibo ی خود cTrader استفاده کنی و بعد از اینکه روی چارت انداختینش، روی خطش کلیک راست کنی و در پنجره ای که باز میشه، کلی فیلد و با عدد نمایش داده میشه. اعدادی که میخوای روی فیبو داشته باشی رو توی اون فیلدهایی که لازم نداری خودت تایپ میکنی و تیک گزینه ش رو فعال میکنی. از این به بعد هربار که رسم کنی، اون اعدادی که کنارش تیک زدی روی چارت ظاهر میشه
451578

A.Naji
01-21-2023, 23:07
سلام وقتتون بخیر من میخوام روی سی تریدر پیوت پینت بندازم میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون
سلام
از صفحه مربوط به اندیکاتورهای cTrader بگردین و اندیکاتورش رو دانلود کنین یا میتونین از گوگل سرچ کنین (Pivot Point indicator cTrader) و دانلود کنین و نصبش کنین
اگر غیر از این راهنمایی لازم دارین بفرمایید یا خودم یا دوستان دیگه راهنمایی تون میکنن

ehsan51
01-22-2023, 11:02
سلام دوستان .... توی سی تریدر چطور میشه یک تنظیم بخصوص ( مثلا رنگ و اندازه ضخامت خط روند ها ) را قفل کرد و نخوام برای هر مورد جداگانه تنظیم مجدد کنم ....؟ ممنونم ...
A.Naji

omidabbasiii
01-23-2023, 11:24
سلام دوستان وقتتون بخیر
تو سی تریدر چجوری میشه دو یا چند تا اندیکاتور روی هم انداخت؟

Faezeh
01-23-2023, 22:30
بلهAw calc volum یک اندیکاتور ساده برای محاسبه حجم طراحی شده
میشه لطفا اگرفایل یا لینکش رو دارید ارسال کنید؟

khoshroomahdi
01-24-2023, 12:56
سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیزم
بابت تمامی زحماتی که در تاپیک های سی تریدر کشیدید بی نهایت سپاس گزارم
جسارتا ربات بک تست در لینکی که قرارداده بودین حذف شده و من این ربات رو درانجمن تاپیک تمرین در پست #83651 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=96&p=364469&viewfull=1#post364469) پیدا کردم و نتونستم ازش استفاده کنم. فایل اموزشی یوتیوبش رو هم دیدم اما مثل اینکه ربات کار نکرد
ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنین ❤
درود
فکر می کنم این ربات در نسخه های بعد از ۴.۱ کار نمی کنه
اقای ناجی بیشتر در این زمینه اطلاع دارند

khoshroomahdi
01-24-2023, 12:57
میشه لطفا اگرفایل یا لینکش رو دارید ارسال کنید؟
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=99289&viewfull=1#post99289

ReZa78
01-24-2023, 17:06
سلام
آپدیت جدید رو انجام دادم و تو اندیکاتورهای کاستوم مثل aw macd + macdline & aw aminoft wit d% باگ ایجاد شد. اندیکاتور نسبت به چارت عقب میمونه و آپدیت نمیشه.

mojdekan
01-24-2023, 18:17
سلام
آپدیت جدید رو انجام دادم و تو اندیکاتورهای کاستوم مثل aw macd + macdline & aw aminoft wit d% باگ ایجاد شد. اندیکاتور نسبت به چارت عقب میمونه و آپدیت نمیشه.
برای من هم اینطوری شده

ReZa78
01-24-2023, 18:36
واقعا ..دن با هر آپدیتی که میدن
حیف این پلتفرم
اندیکاتورهای دیفالت هم این باگو پیدا کردن

khoshroomahdi
01-25-2023, 15:53
واقعا ..دن با هر آپدیتی که میدن
حیف این پلتفرم
اندیکاتورهای دیفالت هم این باگو پیدا کردن
چه نسخه ای ؟

alireza1983
01-25-2023, 17:48
با سلام
دوستان نسخه سی تریدر من تا چند وقت پیش بدون فیلترشکن و با سرعت خوب باز میشد.الان اما وصل میشه ولی بلافاصله قطع میشه و کلی طول میکشه تا وصل شه.بعدم جه وصل شد بعد از چند لحظه بازم قطع میشه.میخوام ببینم برا شما هم همینطوره؟در ضمن من جدیدترین نسخه ش رو هم از سایت روبوفارکس دانلود کردم.ممنون میشم اگه کمک کنید. khoshroomahdi

mansour2166
01-25-2023, 19:32
سلام دوست عزیز من نسخه 4.4.19رو دارم یه کم دیر وصل میشه ولی وقتی وصل میشه کم پیش میاد قطع بشه اینترنتم هم مخابرات هست

با سلام
دوستان نسخه سی تریدر من تا چند وقت پیش بدون فیلترشکن و با سرعت خوب باز میشد.الان اما وصل میشه ولی بلافاصله قطع میشه و کلی طول میکشه تا وصل شه.بعدم جه وصل شد بعد از چند لحظه بازم قطع میشه.میخوام ببینم برا شما هم همینطوره؟در ضمن من جدیدترین نسخه ش رو هم از سایت روبوفارکس دانلود کردم.ممنون میشم اگه کمک کنید. @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

khoshroomahdi
01-26-2023, 09:53
با سلام
دوستان نسخه سی تریدر من تا چند وقت پیش بدون فیلترشکن و با سرعت خوب باز میشد.الان اما وصل میشه ولی بلافاصله قطع میشه و کلی طول میکشه تا وصل شه.بعدم جه وصل شد بعد از چند لحظه بازم قطع میشه.میخوام ببینم برا شما هم همینطوره؟در ضمن من جدیدترین نسخه ش رو هم از سایت روبوفارکس دانلود کردم.ممنون میشم اگه کمک کنید. @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
از لینک زیر دانلود کنید شاید جواب بده بهتون
cTrader Forex & CFD Trading Platform | cTrader Community (https://ctrader.com/download/)

alireza1983
01-26-2023, 18:53
cTrader Forex & CFD Trading Platform | cTrader Community (https://ctrader.com/download/)

سلام ممنون از لطفتون
من با یه لب تاب که وصل میشم قطعی کمتری داره ولی با یه لب تاب دیگه قطعی زیادی داره.جفتشون هم نسخه یکسانی دارن.
عذر میخوام ممکنه که از سرعت لب تابم باشه.؟چون تازه هم سرعتش رو ارتقا دادم.

khoshroomahdi
01-27-2023, 11:40
اندیکاتورهای زیر اپدیت شد:
قبلا رنگها رو باید مینوشتید الان میتونید رنگ ها رو انتخاب کنید.
AW Calc Volume Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/3031)
AW Vline Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2727)
AW Multi Data Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2740)
AW Spread Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2739)

دو اندیکاتور باکس هم چون قبلا بر اساس خط کش سی تریدر تنظیم شده بود و تعداد کندل یکی بیشتر نشون میداد به درخواست دوستان الن هر عددی که بزارید همون تعداد کندل رو در باکس بهتون نشون میده
AW Box Live Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2896)
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=96&p=105663&viewfull=1#post105663

ReZa78
01-27-2023, 13:56
چه نسخه ای ؟

مهدی جان ۴.۶.۱
اما ۴.۶.۲ این مشکل رو برطرف کرده.

چه فیچر های جدیدی اضافه شده شما مطلع هستید؟

khoshroomahdi
01-28-2023, 12:59
مهدی جان ۴.۶.۱
اما ۴.۶.۲ این مشکل رو برطرف کرده.

چه فیچر های جدیدی اضافه شده شما مطلع هستید؟
بهبودهای برنامه نویسی بوده بیشتر
تنظیم اسکرول ماوس هم که زوم باشه یا اسکرول رفته تو بخش تنظیمات سی تریدر

arsalan.b
01-30-2023, 11:13
سلام جناب خوشرو عزیز. از این لینک سی تریدر ورژن 4.6.2 دانلود کردم اما همچنان قطع میشه . ممنون میشم اگه راه دیگه هست بفرمایید

khoshroomahdi
01-30-2023, 18:29
دوستان نسخه درصدی aw manager نوشته شد.
با رد شدن میزان حد سود یا ضرر از درصد مشخص پوزیشنها بسته میشه
AW Manager(Percent) Robot | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/cbots/show/3253)

Alireza0099
01-31-2023, 08:19
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم ببینم برای پلتفرم سی تریدر اندیکاتوری مشابه color level متاتریدر وجود داره ؟!
اگر نه ایا امکان داره چنین اندیکاتوری طراحی کنید مشکل انتخاب رنگ داخل سی تریدر واقعا ازار دهنده هست:confused:

mohammad76
02-01-2023, 00:06
AW Manager(Percent) Robot | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/cbots/show/3253)

سلام جناب خوشرو ، وقتتون بخیر
سی تریدرای منکه الان با فیلترشکن هم وصل نمیشن! و دارم از نسخه وبش استفاده میکنم
میخواستم بدونم راهی هست بتونم اندیکاتورها رو هم روش سوار کنم؟مثل امینو اف تی!(روی نسخه وب سی تریدر)

khoshroomahdi
02-01-2023, 12:26
میخواستم بدونم راهی هست بتونم اندیکاتورها رو هم روش سوار کنم؟مثل امینو اف تی!(روی نسخه وب سی تریدر)
سلام راهی نداره

A.Naji
02-01-2023, 13:38
سلام
وقت بخیر
من بدون فیلتر شکن و با نت ایرانسل بدون هیچ مشکلی وصل میشم:
456486

mohammad76
02-01-2023, 14:18
سلام
وقت بخیر
من بدون فیلتر شکن و با نت ایرانسل بدون هیچ مشکلی وصل میشم:
456486
سلام جناب ناجی
وقتتون بخیر
به بروکر ربو وصله؟
من هم نت ایرانسل دارم

A.Naji
02-01-2023, 20:58
سلام جناب ناجی
وقتتون بخیر
به بروکر ربو وصله؟
من هم نت ایرانسل دارم
نه این Spotware هست نسخه 4.1

KERMANI54
02-01-2023, 22:50
سلام دوستان
سی تریدر ابزارترسیم کانال رگرسیون داره؟

mohammad76
02-02-2023, 00:10
نه این Spotware هست نسخه 4.1
اها ، اره اون وصل میشه به حساب دموش
اما برای ریل هیچ کدوم به اکانت ربو وصل نمیشن
با فیلترشکن هم پایداری ندارند

alimasomi
02-02-2023, 11:55
سلام دوستان بروکر topfx پلتفرم ctrader رو داره و به تازگی به ایرانی ها امکان افتتاح حساب رو میده و من خودم هم اهراز هویت کردم در ضمن پشتیبان فارسی هم داره ولی نمیدونم بروکر معتبریه از دوستان کسی تا حالا با این بروکر کار کرده؟

mohammad76
02-02-2023, 14:21
اها ، اره اون وصل میشه به حساب دموش
اما برای ریل هیچ کدوم به اکانت ربو وصل نمیشن
با فیلترشکن هم پایداری ندارند
عجیبه امروز وصل شد!
بدون فیلترشکن

moslem
02-02-2023, 17:39
دوستان سلام
من الان دوتا سی تریدر روی سیستم دارم یکی ورژن قدیم و یکی ورژن جدید.با این روش ورژن قدیم دیگه آپدیت نمیشه و بدون فیلتر شکن وصل میشه.
فقط چون ورژن قدیم اسپات ویر است و مخصوص روبو نیست با اینکه با آی دی خودم وارد میشم ولی حساب های من را نمیاره.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

khoshroomahdi
02-03-2023, 09:35
دوستان سلام
من الان دوتا سی تریدر روی سیستم دارم یکی ورژن قدیم و یکی ورژن جدید.با این روش ورژن قدیم دیگه آپدیت نمیشه و بدون فیلتر شکن وصل میشه.
فقط چون ورژن قدیم اسپات ویر است و مخصوص روبو نیست با اینکه با آی دی خودم وارد میشم ولی حساب های من را نمیاره.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
نسخه 4.1 قابلیت کراس پلتفرم را ندارد و به همین دلیل تمام اکاناتها رو نمیاره و برای اوردنش باید حتما سی تریدر را از خود بروکر دانلود کنید

moslem
02-03-2023, 10:14
نسخه 4.1 قابلیت کراس پلتفرم را ندارد و به همین دلیل تمام اکاناتها رو نمیاره و برای اوردنش باید حتما سی تریدر را از خود بروکر دانلود کنید
ممنون.
ارادت.

ReZa78
02-04-2023, 11:19
درود

دوستان نماد نزدک رو در پلتفرم سی تریدر و بروکر روبو از کدوم قسمت چارتشو لود کنم ؟

mohammad76
02-04-2023, 11:21
سلام دوستان وقت بخیر
کسایی که حساب ریل سی تریدر براشون بالا نمیاد و حتی با فیلترشکن هم سخت وصل میشه برنامه dns jumper رو نصب کنند و dns رو عوض کنند و بدون فیلتر به سی تریدر وصل بشن :o

ReZa78
02-04-2023, 11:28
سلام دوستان وقت بخیر
کسایی که حساب ریل سی تریدر براشون بالا نمیاد و حتی با فیلترشکن هم سخت وصل میشه برنامه dns jumper رو نصب کنند و dns رو عوض کنند و بدون فیلتر به سی تریدر وصل بشن :o
سلام محمد جان

میشه بیشتر توضیح بدید و این dns jumper رو از کجا میشه دانلود کرد ؟

mohammad76
02-04-2023, 11:43
سلام محمد جان

میشه بیشتر توضیح بدید و این dns jumper رو از کجا میشه دانلود کرد ؟
سلام رضا جان
کار باهاش اسونه
از سایت سافت98 دانلود کنید
بعد از منوی سمت چپش بزنید روی گزینه فست تست دی ان اس تا سکن کنه بعد هم رو گزینه اپلای بزنید تا دی ان اس جدید رو انتخاب کنه

ReZa78
02-04-2023, 11:47
سلام رضا جان
کار باهاش اسونه
بعد از منوی سمت چپش بزنید روی گزینه فست تست دی ان اس تا سکن کنه بعد هم رو گزینه اپلای بزنید تا دی ان اس جدید رو انتخاب کنه
برای من سی تریدر باز میشد اما امروز باز نمیشه. جالبه تمام اپ های فیلتر شده و حتی یوتوب بدون لگ باز میشن اما سی تریدر باز نمیشه !

mohammad76
02-04-2023, 12:01
برای من سی تریدر باز میشد اما امروز باز نمیشه. جالبه تمام اپ های فیلتر شده و حتی یوتوب بدون لگ باز میشن اما سی تریدر باز نمیشه !
مشکل همون دی ان اس هست من الان بدون فیلتر وصلم

ReZa78
02-04-2023, 12:02
مشکل همون دی ان اس هست من الان بدون فیلتر وصلم

مرسی محمد جان از راهنماییت

Ali.m
02-04-2023, 23:07
سلام دوستان وقتتون بخیر و خوشی . چجوری توی ctrader یک اندیکاتور رو روی اندیکاتور دیگه بندازم ؟

پوریا
02-08-2023, 12:37
سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
من دنبال یه اندیکاتورم که مثلا وقتی قیمت به خط عمودی که تو چارت گذاشتم رسید بهم یه الارم بده
در واقع برای تحلیل زمانی میخوام
همچین اندیکاتوری هست؟
یا برم ساعت زنگ بزارم؟;)

abbasali.fx1
02-09-2023, 09:38
سلام رضا جان
کار باهاش اسونه
محمد جان سلام
نرافزارش اینه؟
459912

mohammad76
02-10-2023, 15:44
محمد جان سلام
نرافزارش اینه؟
459912
سلام عباس جان
اره همینه

mortezalh9
02-10-2023, 15:59
سلام عباس جان
اره همینه
دمت گرم داداش از کی بود دنبال چاره بودم بالاخره جواب داد

abbasali.fx1
02-10-2023, 16:10
سلام عباس جان
اره همینه
مرسی محمد جان
ولی برای بازم تغییری نکرده به نظرتون مشکل کجا میتونه باشه
یا خود سی تریدر باید نسخه جدید نصب کنیم یا قدیمی باشه تو این فرقی تداره؟

mortezalh9
02-10-2023, 16:10
سلام عباس جان
اره همینه
فقط یه سوال. چرا با ایرانسل کار نمیکنه و لی همراه اول جواب داد. تنطیمات خاصی داره؟

abbasali.fx1
02-10-2023, 16:25
فقط یه سوال. چرا با ایرانسل کار نمیکنه و لی همراه اول جواب داد. تنطیمات خاصی داره؟
سلام مرتض جان
مال من هم ایرانسله به نظرت به خاطر همونهکه وصل نمیشه؟

mortezalh9
02-10-2023, 17:22
سلام مرتض جان
مال من هم ایرانسله به نظرت به خاطر همونهکه وصل نمیشه؟
سلام
والا همراه اول که خیلی قشنگ وصل شد . شاید برای ایرانسل تنظیمات خاصی باید اعمال بشه

hamidxan
02-10-2023, 18:29
سلام
دوستان شما هم در سیتریدر هنگی دارید؟.چند ثانیه هنگ میکنه بعد درست میشه و تکرار میشه. نمیدونم مربوط به ارتباط اینترنت هست یا نرم افزاری. حذف و نصب هم کردم درست نشد.از خود بروکر هم دانلود کردم همین مشکل هست

mohammad76
02-11-2023, 02:24
مرسی محمد جان
ولی برای بازم تغییری نکرده به نظرتون مشکل کجا میتونه باشه
یا خود سی تریدر باید نسخه جدید نصب کنیم یا قدیمی باشه تو این فرقی تداره؟

سلام داداش
داخل برنامه بعد اسکن کلی دی ان اس های مختلف هست که بر اساس هر شهر فرق میکنه اتصال بده یا نه،همه رو تست کن

mohammad76
02-11-2023, 02:25
سلام
دوستان شما هم در سیتریدر هنگی دارید؟.چند ثانیه هنگ میکنه بعد درست میشه و تکرار میشه. نمیدونم مربوط به ارتباط اینترنت هست یا نرم افزاری. حذف و نصب هم کردم درست نشد.از خود بروکر هم دانلود کردم همین مشکل هست

این مشکل رو زمان باز بودن پوزیشن دارم من
فک کنم بیشتر از اینترنت باشه

mohammad76
02-11-2023, 02:27

برا من ک تو گلستانم ی روز در میان جواب میده ایرانسل
نه تنظیمات خاصی ندارع
هر اپراتور با ی سری از دی ان اس ها بهتره

رضاکیشی
02-11-2023, 11:12
سلام
ممنونم. شما هم همینطور
با تعویض تایم فریم که میاد انتهای چارت، اون که هیچ
ولی وقتی مثلا توی تایم 30 مین کار میکنم، کندل بسته میشه و کندل جدید میخاد بزنه بازهم هرجای چارت باشم میاد انتهای چارت
نمیشه نت رو هم قطع کنم که آپدیت نکنه، کلا همه چی میپره

سلام وقت بخیر.منم همین مشکل شمارو دارم،شما تونستید برطرفش کنید؟

رضاکیشی
02-11-2023, 11:25
سلام دوستان وقت بخیر.در ctraderهنگامی که در یک قسمت از چارت هستم و اوت رو علامت میزنم تایم فریم رو که عوض میکنم میپره به انتهای چارت و دوباره باید درگ کنم تا به اون قسمت علامت زده شده برم.گزینه ای هست که این حالت رو غیر فعال بکنه؟

رضاکیشی
02-12-2023, 22:07
سلام دوستان کسی اندیکاتور ریسک به ریوارد در ctrader رو داره؟

abbasali.fx1
02-14-2023, 08:48
سلام دوستان وقت بخیر
سی تریدر من قبلا هیچ مشکلی نداشت و راحت وصل میشد اما الان دو روز هست که اپدیت کردم اصلا وصل نمیشه میشه راهنمایی کنید که مشکل از چی میتونه باشه ممنون
462005
سلام عزیزم
فایروال سیستمت رو یکبار غیر فعال کن بببین درست میشه یا نه اگه نشد انتی یروس سیستم رو غیرفعال کن و دوباره ببین وصل میشه یا نه

Meysamfx
02-14-2023, 13:41
دوستان من با اپ ctrader موبایل زیاد کار میکنم
میخواستم بدونم کسی میتونه بگه چجوری میشه اندیکاتور بهش اضافه کرد؟

Hfada
02-15-2023, 12:46
aw manager(percent) robot | algorithmic forex trading | ctrader community (https://ctrader.com/algos/cbots/show/3253)

سلام جناب اقای خشرو عزیز

امینواف تی برای تریدینگ ویو که d درصد راهم داشته باشد را دارید؟
سپاس

khoshroomahdi
02-15-2023, 14:58
سلام جناب اقای خشرو عزیز

سپاس
خیر
میتونید از مووینگ استفاده کنید و بندازید روی کا درصد که میشه همون درصد که میخاید

sara.sat
02-15-2023, 16:47
سلام وقت بخیر.منم همین مشکل شمارو دارم،شما تونستید برطرفش کنید؟

سلام
وقت بخیر
خیر مشکلم برطرف نشد و اومدم روی متا

Abolfazl Alizadeh
02-15-2023, 20:24
سلام جناب اقای خشرو عزیز

سپاس

سلام وقت بخیر
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=125&p=379090&viewfull=1#post379090

Hfada
02-15-2023, 21:29
سلام وقت بخیر
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=125&p=379090&viewfull=1#post379090

سلام
سپاس از شما

Eric_Trade
02-17-2023, 01:15
سلام و وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه.

دوستان توی نسخته جدید سی تریدر وقتی مثلا اندازه قلم و ... رو تغییر میدی وقتی دوباره میخوای انتخاب کنی که مثل تنظیماتی که کردی بودی باشه برمیگرده به حالت دیفالت خودش این خیلی داره اذیتم میکنه، ایا گزینه ای یا چیزی باید روشن کنم که برنگرده هی به حالت دیفالت ابزار ها؟؟

خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید....

@sara.sat (https://forum.academywave.com/member.php?u=1208) @Hfada (https://forum.academywave.com/member.php?u=1884)

abbasali.fx1
02-17-2023, 10:02

دوستان توی نسخته جدید سی تریدر وقتی مثلا اندازه قلم و ... رو تغییر میدی وقتی دوباره میخوای انتخاب کنی که مثل تنظیماتی که کردی بودی باشه برمیگرده به حالت دیفالت خودش این خیلی داره اذیتم میکنه، ایا گزینه ای یا چیزی باید روشن کنم که برنگرده هی به حالت دیفالت ابزار ها؟؟

@sara.sat (https://forum.academywave.com/member.php?u=1208) @Hfada (https://forum.academywave.com/member.php?u=1884)

سلام عزیزم وقتت بخیر باشه
از این قسمت میتونید تغییر بدید
463814

Eric_Trade
02-17-2023, 13:35
سلام عزیزم وقتت بخیر باشه
از این قسمت میتونید تغییر بدید
463814

سلام عباس جان وقتت بخیر.

منظروم رنگ نیست.
مثلا اندازه خط یا حالت خط چین و ... که انتخاب کردم دوباره وقتی میخوام مثل همون استفاده کنم برمیگرده به حالت دیفالت

hamzehv
02-19-2023, 13:13

سلام ارادت دوست عزیز
به عنوان مثال یه خط بکشید روش رایت کلیک کنید هر تنظیماتی میخواین اعمال کنید بعد توی گزینه ها یه قسمت setting داره اون و بزنید و تیک save as deafult رو بزنید از اون به بعد همه خط ها با اون تنظیمات رسم میشه

hamzehv
02-19-2023, 13:21
سلام دوستان
سی تریدر بعد از اپدیت اسم اندیکاتورهایی مثل مویینگ و یا کورال رو بالا سمت چپ چارت میندازه و معمولا حد ضرر و یا حد سود میوفته روی اسمهای اندیکاتور ها و جا بجایی حد سود و ضرر خیلی مشکل شده
کسی هست بدونه چه جوری این اسم ها برداشت یا دست کم غیر فعال بشن

yasamin
02-20-2023, 13:51
سلام
روی چارت راست کلیک کنید، گزینه viewing options رو بزنید در لیستی که باز میشه تیک آخرین گزینه indicator titles رو بردارید

سلام دوستان
سی تریدر بعد از اپدیت اسم اندیکاتورهایی مثل مویینگ و یا کورال رو بالا سمت چپ چارت میندازه و معمولا حد ضرر و یا حد سود میوفته روی اسمهای اندیکاتور ها و جا بجایی حد سود و ضرر خیلی مشکل شده
کسی هست بدونه چه جوری این اسم ها برداشت یا دست کم غیر فعال بشن

hamzehv
02-20-2023, 13:58
سلام
روی چارت راست کلیک کنید، گزینه viewing options رو بزنید در لیستی که باز میشه تیک آخرین گزینه indicator titles رو بردارید
ممنون خیلی رو مخ بود

seyed hossein sadegh
02-20-2023, 18:43
با سلام دوستان چند وقته پلتفرم سی تریدر قطع ووصل میشه ، دوستان آیا راه حلی دارید ؟با تشکر

A.Naji
02-20-2023, 21:10
با سلام دوستان چند وقته پلتفرم سی تریدر قطع ووصل میشه ، دوستان آیا راه حلی دارید ؟با تشکر
سلام
با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتیت تماس بگیر و بگو مشکل دارم به وصل شدن به ادرس سرور cTrader (از قسمت Fix API در منوی Settings میتونی آدرس IP سرور رو بدست بیاری و بهشون بدی که برات مرتفع کنن)

من خودم برای نت ایرانسل امروز گفتم پشتیبانیش گفت تا سه روز آنیده بررسی میکنیم و اطلاع میدیم

_ALI_
02-20-2023, 22:13

دوست عزیز سلام

من هم همین مشکل رو دارم ، قبلا بدون نیاز به فیلترشکن Ctrader کار میکرد و مشکلی نداشت .
به نظر میاد به خاطر اختلالات ایجاد شده توی Cloudflare از سمت ایران این مشکل به وجود اومده.
الان مجبورم از فیلترشکن استفاده کنم.

khoshroomahdi
02-22-2023, 19:14
دوستان aw multi data* بروزرسانی شد
یک گزینه هم درصد گام بهش اضافه شده به نام Step percent
AW Multi Data Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2740)

arashfar
02-23-2023, 10:28
سلا به همه دوستان

چطور میشه به سی تریدر نسخه وب اندیکاتور و تمپلیت اضاف کرد؟
با تشکر

safa34
02-24-2023, 15:22
سلام دوستان
تریلینگ استاپ در ctrader چجوریه؟ محیطش با متا متفاوته

mohammad76
02-24-2023, 17:06
سلام دوستان
وقت بخیر
کسی میدونه ip برنامه سی تریدر چنده؟
با شرکت ایرانسل تماس گرفتم گفتن نیاز به ای پی دارند تا اختلالش رو درست کنند
منطقه ی ما گلستان همراه اول کاملا راحت و بدون فیلتر میاره بالا سی تریدر رو اما ایرانسل نه

mohammad76
02-24-2023, 17:30
سلام دوستان
تریلینگ استاپ در ctrader چجوریه؟ محیطش با متا متفاوته
سلام دوست عزیز
خطوط استاپ و تی پی مثل متا نیست که یتونیم از هر جاش بگیریم جابجا کنیم و باید از جایی که نوشته استاپ یا تی پی در سمت چپ خطوط اونها رو جابجا کنیم.
و برای ریسک فری هم از همون قسمت بگیرید بیارد چند پیپ جلوتر از پوزیشن تا ریسک فری بشه

mohammad76
02-24-2023, 17:31
سلا به همه دوستان

چطور میشه به سی تریدر نسخه وب اندیکاتور و تمپلیت اضاف کرد؟
با تشکر
سلام دوست عزیز
اینها اضاف نمیشن
اما تمپلیت میتونید از داخلش بسازید و ذخیره کنید.
درست مثل برنامه ویندوزش

mohammad76
02-24-2023, 17:34
سلام
با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتیت تماس بگیر و بگو مشکل دارم به وصل شدن به ادرس سرور cTrader (از قسمت Fix API در منوی Settings میتونی آدرس IP سرور رو بدست بیاری و بهشون بدی که برات مرتفع کنن)

من خودم برای نت ایرانسل امروز گفتم پشتیبانیش گفت تا سه روز آنیده بررسی میکنیم و اطلاع میدیم
سلام جناب ناجی
اونجا که فقط ای پی خودمون هست که هر دفعه هم عوض میشه
ای پی برنامه رو از کجا باید پیدا کنیم؟شما دارید؟

mohammad76
02-24-2023, 17:35
بر اساس هر منطقه اختلالات فرق میکنه
اینترنت اپراتور های دیگه رو تست کنید شاید بدون فیلتر امد بالا

arashfar
02-24-2023, 18:32
ممنون mohammad76 (https://forum.academywave.com/member.php?u=4719) عزیز
ولی چه بد که نمیشه

yasamin
02-24-2023, 21:18
سلام وقتتون بخیر
من از اندیکاتور مکدی آلرت در سی تریدر استفاده می کنم و طبق فرمایش جنابعالی بعد از اولین سیگنال در پنجره باز شده تنظیمات صدا رو انجام دادم و صدا رو آن کردم اما همچنان اندیکاتور بدون صداست
و اینکه در قسمت ایمیل من ایمیلم رو درج کردم که زمان آلارم بهم ایمیل بده ولی اون هم کار نمی کنه

ممنون می شم راهنماییم بفرمایید khoshroomahdi

A.Naji
02-24-2023, 23:23
سلام جناب ناجی
اونجا که فقط ای پی خودمون هست که هر دفعه هم عوض میشه
ای پی برنامه رو از کجا باید پیدا کنیم؟شما دارید؟
سلام محمد جان
از قسمت FIX API در Settings (آیکون چرخ دنده سمت چپ چارت cTrader)

khoshroomahdi
02-25-2023, 10:47
سلام وقتتون بخیر
من از اندیکاتور مکدی آلرت در سی تریدر استفاده می کنم و طبق فرمایش جنابعالی بعد از اولین سیگنال در پنجره باز شده تنظیمات صدا رو انجام دادم و صدا رو آن کردم اما همچنان اندیکاتور بدون صداست
و اینکه در قسمت ایمیل من ایمیلم رو درج کردم که زمان آلارم بهم ایمیل بده ولی اون هم کار نمی کنه

ممنون می شم راهنماییم بفرمایید @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
ایمیلش که کار نمی کنه
صدا هم تست می کنم چون اندیکاتور مربوط به نسخه های قدیمی سی تریدر هست ممکن تو نسخه های جدید مشکلاتی داشته باشه. متاسفانه کتابخانه الارم سی تریدر خیلی ناقصه ودر این اندیکاتور ازکتابخانه خارجی استفاده شده که اونم برای سی تریدر جدید اپدیت نشده

mohammad76
02-25-2023, 13:04
سلام محمد جان
از قسمت FIX API در Settings (آیکون چرخ دنده سمت چپ چارت cTrader)
ناجی جان اون ای پی ما ماست که هر دفعه عوض میشه
ای پی خود سی تریدر ثابت هست اون میخوان

mohammad76
02-25-2023, 14:12
ایمیلش که کار نمی کنه
صدا هم تست می کنم چون اندیکاتور مربوط به نسخه های قدیمی سی تریدر هست ممکن تو نسخه های جدید مشکلاتی داشته باشه. متاسفانه کتابخانه الارم سی تریدر خیلی ناقصه ودر این اندیکاتور ازکتابخانه خارجی استفاده شده که اونم برای سی تریدر جدید اپدیت نشده
سلام جناب خوشرو
وقت بخیر
ای پی ادرس و پورت برنامه سی تریدر رو شما اطلاع دارید چنده؟

abbasali.fx1
02-25-2023, 20:44
سلام منم همین مشکل رو داشتم از وقتی که از نت همراه اول استفاده میکنم این مشکل کانلا برام حل شد

khoshroomahdi
02-25-2023, 22:07
سلام جناب خوشرو
وقت بخیر
ای پی ادرس و پورت برنامه سی تریدر رو شما اطلاع دارید چنده؟
در قسمت تنظیمات برنامه بریداونجا fixapiرو بزنید
پورت و ای پی رو انجا بین نوشته ها پیدا میکنید.

mohammad76
02-25-2023, 23:30
در قسمت تنظیمات برنامه بریداونجا fixapiرو بزنید
پورت و ای پی رو انجا بین نوشته ها پیدا میکنید.
سلام مهدی جان
اون ای پی و پورت ما هست که به سی تریدر وصل شدیم که هر دفعه هم عوض میشه
ای پی و پورت خود برنامه سی تریدر رو میخوان

khoshroomahdi
02-26-2023, 07:53
سلام مهدی جان
اون ای پی و پورت ما هست که به سی تریدر وصل شدیم که هر دفعه هم عوض میشه
ای پی و پورت خود برنامه سی تریدر رو میخوان
تا جایی که من میدونم این همون ای پی سی تریدره
میتونید ایپی خودتون رو با سرچ My ip*در گوگل ببینید .بعد ببینید ایا یکیه یا نه؟

rezabavafa
02-26-2023, 22:28
سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستان
در پلتفرم سی تریدر میخوام از مووینگ اورج ema با میانگین های و لو استفاده کنم اما در تنظیماتش میانگین های و لو نداره ! راه چاره چیه ؟
پیشاپیش ممنون بابت پاسخگویی شما

MohsenA76
03-04-2023, 21:09
سلام وقت شما بخیر
در سی تریدر کانال رگرسیون در نواز ابزار وجود نداره
راهی برای حل این مسیله هست؟
ممنون از راهمایی شما

khoshroomahdi
03-07-2023, 09:27
در نسخه وب سی تریدر یک قابلیت جدید اضافه شده که خالی از لطف نیست
در این قسمت شما میتونید چارتتون رو پخش زنده کنید. اگر روش کلیک کنید یک لینک به شما میده و میتونید در اختیار دوستان قرار بدید تا چارت شما و انالیز شما و اندیکاتورها و ... رو ببینند.
471093

khaniamin
03-09-2023, 15:56
درود دوستان عزیز وقتتون بخیر باشه

دوستان با توجه به اختلال اینترنت برای متصل شدن به سی تریدر چه راحلی رو پیشنهاد میدین؟؟

(هیچ جوره نتونستم متصل شم):(

FXamir
03-10-2023, 10:28
سلام دوستان سی تریدر من مرتب قطع وصل میشه راهی هست درستش کرد کاری به قند شکنم نداره

om!d
03-10-2023, 16:44
دوستان سلام

برنامه سی تریدر من کانکت نمیشه چکار باید کنم؟

472423
472427

FXamir
03-10-2023, 18:10
ببین من شانسی شده کلا یک ساعت اول اینطوریه بعد دیگه بهتر میشه

rezabavafa
03-12-2023, 17:37
مشکلی برام پیش اومده در رابطه با سی تریدر
هفته قبل من یه معامله روی یورو دلار باز کردم ( 4 دهم لات ) که قیمت بر خلاف تحلیل من حرکت کرد . تا اینجا مشکل نبود تا اینکه فهمیدم خود سی تریدر یکصدم یکصدم پوزیشن من رو بسته بود ( فکر کنم تا موقعی که متوجه این موضوع شدم حدود 30 تا یکصدم از پوزیشن رو بسته بود ) که اگه این مورد پیش نیومده بود نهایتا بعد از دو روز با سود بسته می شد . (( البته این رو هم میدونم که باید استاپ میذاشتم ))
حالا سوال اینجاست چطور میتونم این مورد رو در سی تریدر غیر فعال کنم
ممنون

A.Naji
03-13-2023, 07:19
مشکلی برام پیش اومده در رابطه با سی تریدر
هفته قبل من یه معامله روی یورو دلار باز کردم ( 4 دهم لات ) که قیمت بر خلاف تحلیل من حرکت کرد . تا اینجا مشکل نبود تا اینکه فهمیدم خود سی تریدر یکصدم یکصدم پوزیشن من رو بسته بود ( فکر کنم تا موقعی که متوجه این موضوع شدم حدود 30 تا یکصدم از پوزیشن رو بسته بود ) که اگه این مورد پیش نیومده بود نهایتا بعد از دو روز با سود بسته می شد . (( البته این رو هم میدونم که باید استاپ میذاشتم ))
حالا سوال اینجاست چطور میتونم این مورد رو در سی تریدر غیر فعال کنم
ممنون
سلام
یکسری بروکرها مثل روبوفارکس روی مارجین یک محدودیتی به نام Smart Stop Out دارن که برای روبوفارکس 40% هست. یعنی اگر مارجین بیاد زیر 40% شروع میکنه اتوماتیک از پوزیشنی که بیشترین تاثیر رو در کاهش مارجین داشته، میبنده تا مارجین بیاد مجدد بالای 40%
با پشتیبانی روبوفارکس باید صحبت کنین، بعید میدونم خودتون دسترسی داشته باشین برای غیرفعال کردنش

abbasali.fx1
03-13-2023, 11:20
درود دوستان عزیز وقتتون بخیر باشه

دوستان با توجه به اختلال اینترنت برای متصل شدن به سی تریدر چه راحلی رو پیشنهاد میدین؟؟

(هیچ جوره نتونستم متصل شم):(
سلام عزیز
منم همین مشکل رو داشتم ولی با نت همراه ا.ل کامل برایم حل شد

abbasali.fx1
03-13-2023, 11:21
سلام دوستان سی تریدر من مرتب قطع وصل میشه راهی هست درستش کرد کاری به قند شکنم نداره
سلام وقتتون بخیر باشه
از نت همراه اول استفاده کنید احتمالا حل شه

rezabavafa
03-13-2023, 21:39
سلام
یکسری بروکرها مثل روبوفارکس روی مارجین یک محدودیتی به نام Smart Stop Out دارن که برای روبوفارکس 40% هست. یعنی اگر مارجین بیاد زیر 40% شروع میکنه اتوماتیک از پوزیشنی که بیشترین تاثیر رو در کاهش مارجین داشته، میبنده تا مارجین بیاد مجدد بالای 40%
با پشتیبانی روبوفارکس باید صحبت کنین، بعید میدونم خودتون دسترسی داشته باشین برای غیرفعال کردنش

ممنون آقای ناجی .. متوجه شدم

Navit
03-16-2023, 15:38
سلام

اوووه خدا خیرت بده :)

moslem
03-24-2023, 15:53
جناب خشرو سلام و عرض ادب
آیا در سی تریدر مانند متا تریدر میشه چند استوک را روی هم انداخت ؟
اگه نمیشه اندیکاتوری هست که کمک کنه این کار انجام بشه؟
@khoshroomahdi

khoshroomahdi
03-25-2023, 12:29
جناب خشرو سلام و عرض ادب
آیا در سی تریدر مانند متا تریدر میشه چند استوک را روی هم انداخت ؟
اگه نمیشه اندیکاتوری هست که کمک کنه این کار انجام بشه؟
@khoshroomahdi
در حالت عادی نمیتونید باید کد نویسی بشه
اندیکاتور aw aminoft*نوشته شده ودرتاپیک اندیکاتورها قرارداده

moslem
03-25-2023, 12:47
در حالت عادی نمیتونید باید کد نویسی بشه
اندیکاتور aw aminoft*نوشته شده ودرتاپیک اندیکاتورها قرارداده
ممنون
امینو اف تی فقط کادرصد داره و دی درصد نداره.

khoshroomahdi
03-25-2023, 13:27
ممنون
امینو اف تی فقط کادرصد داره و دی درصد نداره.
امینو رو بندازید اول بعد از مووینگهای پیش فرض سی تریدر میتونید دی درصد بسازید بندازید روی امینو

moslem
03-25-2023, 13:47
امینو رو بندازید اول بعد از مووینگهای پیش فرض سی تریدر میتونید دی درصد بسازید بندازید روی امینو
ممنون

Navit
03-25-2023, 18:08
وقت بخیرو تبریک شروع فصل جدید به همگی ...

دوستان اطلاع دارید بعد از تغییر ساعت به gm+3 از تاریخ 26 مارس آیا ماهم باید تغییراتی رو در تایم زون پلت فرم ایجاد کنیم یا نه ؟ الان برای من utc+0 هست .

بعد از عدم تغییر ساعت ایران مثل سال های گذشته سایتی مثل فارکس فکتوری رو روی چه تایم زونی ست میکنید ؟ چون سایت تغییر ساعت رو اعمال کرده .

sadegh haghgoou
04-09-2023, 20:16
سلام وقت بخیر
ببخشید دوستان من یه سوال داشتم
خیلی دوست دارم که از سی تریدر استفاده کنم اما متاسفانه هر اندیکاتوری که میندازم روی سی تریدر و با چارت mt4 مقایسه میکنم میبینم که کلی اختلاف داره و حس میکنم که اندیکاتوری که در سی تریدر استفاده میکنم اشتباه هست
من از مکدی و موینگ اورجاستفاده میکنم
عکس مقایسه را خدمتتان ارسال میکنم
ممنونم که راهنمایی بفرمایید تا منم مشکلم حل شه و بتونم به سیتریدر بیا
با تشکر
khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
@

483967

mohamad1400
04-11-2023, 20:01
دوستان گرامی سلام. با نت ایرانسل گوشی و هات اسپات میخام سی تریدر روبو رو استفاده کنم رو لپتاپ. نمیشه. با هیلترشکن میشه. ولی ریسک داره. ایا میشه به ایرانسل زنگ زد که رفع هیلترش کنن؟

hassan47
04-11-2023, 20:40
دوستان گرامی سلام. با نت ایرانسل گوشی و هات اسپات میخام سی تریدر روبو رو استفاده کنم رو لپتاپ. نمیشه. با هیلترشکن میشه. ولی ریسک داره. ایا میشه به ایرانسل زنگ زد که رفع هیلترش کنن؟

سلام عزیز
چرا که نه
بزن بزن که داری خوب میزنی:d

Mahdi8081
04-11-2023, 20:55
سلام امیدوارم شاد و پیروز باشید داخل تنظیمات Ctrader میتوانید اندیکاتور ها را تغییر دهید

Mohammad_ali
04-11-2023, 22:27
سلام
من یه ساعتی هست سی تریدر برای من به مشکل خورده
وصل میشه ولی لود نمیشه وغیر قابل استفاده شده
با چند تا اینترنت مختلف و لپ تاب مختلف هم چک کردم ولی درست نشد
واسه کس دیگه ای هم این مشکل پیش اومده آیا؟

افتخار شاگردی
04-12-2023, 12:27
سلام دوستان در مورد پلتفرم سی تریدر کسی تحقیق کامل داشته که آیا اینقدر برتری داره نسبت به متا تریدر که روی سی تریدر کلا کار کنیم؟ واینکه بروکر فیبوگروپ ثبت نام کنیم برای سی تریدر؟

N_imaw
04-12-2023, 13:38
سلام دوستان برای بک تست گیری روی ctrader نرم افزاری یا راهکاری هست؟

A.Naji
04-12-2023, 22:35
سلام
منم از ایرانسل استفاده میکنم
پیگیری کردم و هر اطلاعاتی از سرور cTrade و پورت و ... میخواستن بهشون دادم، بعد از دو هفته زنگ زدن بهم گفتن ما همه چیز رو چک کردیم مشکل از طرف ما نیست، دسترسی از طرف خود سرور میزبان (ینی سرور cTrader) مسدود شده
گفتم بعضی از شرکتای داخلی دسترسی دارن، چطوری ممکنه... گفت احتمالا یه سری آی پی رو مسدود کردن که ایرانسل هم با اون اعداد شروع میشه آی پیش
خلاصه که راه دیگه ای نداریم

Mr_510
04-13-2023, 16:45
رفقا سلام خدا قوت
ماشین حساب مدیریت سرمایه سی تریدر توی آپدیت آخر برای من خراب شده و بگیر نگیر داره. اگه برای شما درسته و کار میکنه لطفا راهنمایی کنید کدوم رو استفاده میکنید.
سپاس از وقتی که میذارید.

khoshroomahdi
04-13-2023, 16:54
در سی تریدر نسخه ۴.۷ یک امکان عالی به نام bar replay*اضافه شده
این امکان به تریدر قابلیت میده از هرجای مارکت که خواست بک تستش رو شروع کنه و ترید بزنه بدون اینکه تو اکانت رخ بده
در واقع همون قابلیت بک تست هست ولی با این تفاوت که شما میتونید منطقه شروع خیلی راحت انتخاب کنید.
اول روی ایکون زیر کلیک کنید
485785
بعد ماوس رو ببرید به هرجای چارت که میخواید و کلیک کنید. پنجره زیر باز میشه
485786

بعد از اینکه تستاتون رو انجام دادید میتونید امار کامل شامل چارت و ریز امار ببینید خیلی راحت
تازه علاوه بر اینکه سرعت اتوماتیک میتونید تنظیم کنید میتونید کندل به کندل دستی برید جلو مثل تریدینگ ویو و این خیلییییی عالیه
کافیه تو پنجره رو ایکن این کلیک کنید تا کندلی برید جلو راحت(fast forward) هست اسمش اون ایکن کندل شکل
485789
A.Najiاگه حوصلت شد یه فیلم از این قابلیت درست کن بزار انجمن

khoshroomahdi
04-13-2023, 17:50
تنظیمات اندیکاتورهاتون رو چک کنید اینطور که در عکس مشخصه شما مووینگ کلوز گذاشتید تو سی تریدر

سلام وقت بخیر
ببخشید دوستان من یه سوال داشتم
خیلی دوست دارم که از سی تریدر استفاده کنم اما متاسفانه هر اندیکاتوری که میندازم روی سی تریدر و با چارت mt4 مقایسه میکنم میبینم که کلی اختلاف داره و حس میکنم که اندیکاتوری که در سی تریدر استفاده میکنم اشتباه هست
من از مکدی و موینگ اورجاستفاده میکنم
عکس مقایسه را خدمتتان ارسال میکنم
ممنونم که راهنمایی بفرمایید تا منم مشکلم حل شه و بتونم به سیتریدر بیا
با تشکر
khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
@

483967

sadegh haghgoou
04-15-2023, 14:49
تنظیمات اندیکاتورهاتون رو چک کنید اینطور که در عکس مشخصه شما مووینگ کلوز گذاشتید تو سی تریدر

سلام وقت بخیر چک کردم مشکلی نبود و مثل هم هستند خواهشا میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید تا مننم راه بیفتم ؟

من داخل قسمت اندیکاتورهای سی تریدر زیاد گشتم و همه 15 الی 16 صفحه ای که بود را دیدم و یه مشکلی که شد برام این بود که نتونستم اندیکاتورهایی که میخوام را درست انتخاب کنم میشه لطفا شما که وارد هستید لطف کنید و مکدی و موینگ اورج و اگر بود یه مدیریت سرمایه ای که مثل متاتریدر باشه برام بفرستید ؟
یک عمر ممنونتان میشم
با تشکر

sadegh haghgoou
04-15-2023, 15:48
سلام وقت بخیر
ببخشید اندیکاتور مدیریت سرمایه شبیه اونی که جناب آقای نباتی برای متاتریدر چهار نوشتن برای سی تریدر چی هست ؟

جناب آقای نباتی اون اندیکاتور ناب و عالی را برای سی تریدر نوشتن ؟

sadegh haghgoou
04-16-2023, 01:56
سلام وقت بخیر ببخشید با این چطوری کار میکنن ؟

https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=240219&viewfull=1#post240219

arashfar
04-18-2023, 08:52
سلام به همه دوستان
سی تریدر ورژن جدید برای من بالا نمیاد ولی ورژن های قدیمی تر جوابگو هست
مشکلم اینه که هر بار که پلتفرم رو میبندم و دوباره باز میکنم خودش اتوماتیک اپدیت شده

ایا کسی میدونه چه باید کرد و از اپدیت خودکار جلوگیری کرد؟

با تشکر

mohamad1400
04-18-2023, 09:26
سلام
منم از ایرانسل استفاده میکنم
پیگیری کردم و هر اطلاعاتی از سرور cTrade و پورت و ... میخواستن بهشون دادم، بعد از دو هفته زنگ زدن بهم گفتن ما همه چیز رو چک کردیم مشکل از طرف ما نیست، دسترسی از طرف خود سرور میزبان (ینی سرور cTrader) مسدود شده
گفتم بعضی از شرکتای داخلی دسترسی دارن، چطوری ممکنه... گفت احتمالا یه سری آی پی رو مسدود کردن که ایرانسل هم با اون اعداد شروع میشه آی پیش
خلاصه که راه دیگه ای نداریم
خیلی ممنون
بله من هم پیگیری کردم. حل نشد. هیلترشکن تنها راهه

shahrokh
04-18-2023, 12:17
سلام دوستان اگه فیلتر شکن خاستید با حجم ازاد به ایدی زیر پی ام بدید قطع هم نمیشه
carroll_fx@

AminRaptor
04-18-2023, 18:31
سلام دوست عزیز متاسفانه سی تریدر با ایرانسل بالا نمیاد ولی با همراه اول خیلی خوب کار میکنه

arashfar
04-23-2023, 11:19
سلام
ایا روشی وجود داره که بشه سریع به چارت گذشته دسترسی پیدا کرد؟
من لازم دارم که چارت 1 و 5 دقیقه رو در سال 2020 ببینم ولی پلتفرم هنگ میکنه و خیلی هم طول میکشه
تایم فریم هم که عوض کنم که دیگه نگم براتون

ایا ترفندی وجود داره؟

MohsenA76
04-29-2023, 19:05
سلام وقت شما بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
در مرحله 4 کدی که قرار دادید حذف شده ممنون میشم مجددا قرار بدید

سلام دوستان وقت بخیر
امیدوارم حالتون خوب باشه
به یک مساله در سی تریدر برخورد کردم و آن کشیدن کانال رگریشن بود. روش کار کردم به نتیجه رسید گفتم براتون به اشتراک بزارم امیدوارم براتون مفید باشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مراحل اضافه کردن کانال ریگریشن در سی تریدر:
1- در صفحه اصلی به قسمت automate بروید
116051
2- در مرحله بعد به قسمت اندیکاتور بروید و روی گزینه New کلیک کنید
116054
3- یک صفحه با یک کد تمپلیت برای شما باز میشود
116056
4- کد زیر را در این قسمت جایگزین بفرمایید.
https://uupload.ir/view/code_dbey.txt/
5- بر روی دکمه Build کلیک کنید و در قسمت Build result در پایین کد باید نتیجه Build succeeded را با رنگ سبز ببینید.
116060
6- در مرجله بعد روی علامت + جلوی New Indicator کلیک کنید تا همه ی جفت ارزها نمایش داده شود و جفت ارزی که قصد اضافه شدن را در نظر دارید انتخاب کنید. قبل از اینکه به مرحله بعد بروید روی New Indicator راست کلیک کنید و گزینه Rename را انتخاب کنید و نام Linear regression channel را روی آن بگذارید.
116079
7- سپس برگردیید در قسمت Trade و در قسمت جستجوی اندیکاتور ها کلمه ی که نامگذاری کردید (Linear regression channel) را سرچ کنید
116080
8- با انتخاب آن صفحه زیر باز میشود که تنظیمات برای مشابه بودن محاسباتی که متاتریدر انجام میدهد باید به صورت زیر باشد
116081
9- پس از تایید کردن کلمه Add در صفحه ظاهر میشود که با فشردن آن یک خط افقی نمایان میگردد که بازه زمانی را با آن مشخص میکنید میتوانید آن را کوتاه یا بلند بکنید.
116085

----------------------------------------------------------------------------------------------------
درصورت بروز مشکل بفرمایید در خدمتم
موفق باشید.

arashfar
05-03-2023, 11:29
سلام
ورژن جدید سی تریدر من همچین اروری میده

ایا کسی میدونه چه باید کرد؟
493073

Ebrahim&Masoud
05-03-2023, 15:52
سلام و عرض ادب. آیا نسخه سی تریدر مانند trading view هست؟ یعنی ابزارهاش مانند اونه؟
ممنونم جوابمو بدید

Bexizad
05-03-2023, 20:15
سلام
ورژن جدید سی تریدر من همچین اروری میده

ایا کسی میدونه چه باید کرد؟
493073

سلام

لطفا روی لینک درون پیام خطا کلیک و افزونه WebView2 را دانلود و نصب کنید.

Bexizad
05-03-2023, 20:20
سلام و عرض ادب. آیا نسخه سی تریدر مانند trading view هست؟ یعنی ابزارهاش مانند اونه؟
ممنونم جوابمو بدید

سلام

در کل شیک و مجلسی تشریف داره :rolleyes: البته استاد محترم یه تعریف کلی هم در اولین پست گذاشتند.

https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=84840&viewfull=1#post84840

arashfar
05-04-2023, 09:54
سلام

لطفا روی لینک درون پیام خطا کلیک و افزونه WebView2 را دانلود و نصب کنید.

درود بر شما
این کار رو انجام دادم ولی متاسفانه مشکل رفع نشد

Pedroparamo
05-05-2023, 10:49
سلام به دوستان، من تابحال با C Trader کار نکردم و الان تصمیم گرفتم باهاش کار کنم. ویدیوی توضیحات کاملی از توضیح قسمت های مختلف نرم افزار سراغ دارید؟

Bexizad
05-05-2023, 11:26
درود بر شما
این کار رو انجام دادم ولی متاسفانه مشکل رفع نشد

یه زحمت بکشین از این لینک هم امتحان کنین : https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-edge/webview2/#download-section

افتخار شاگردی
05-05-2023, 23:38
سلام دوستان
دو تا سوال در مورد پلتفرم سی تریدر دارم.

1.من سی تریدر رو از بروکر ارانته روی سیستمم نصب دارم ولی نمیدونم چرا موقع اجرا شدن اکثر موارد باز نمیشه پلتفرم و گیر داره. به نظرتون اشکال از اینترنتمه یا سیستمم و یا....

2.آیا اون قسمت کناری در قسمت اندکاتورهامون رو میشه مثل تریدینگ ویو در ارتفاع اسکیل داد که مثلا مکدی ها بهتر دیده بشن؟
https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAADEAAAFGCAYAAAD DzHfRAAAE6klEQVR4nO3dzVIaaRjF8dM0RUirRGRqpismsMnO5 Zjt3IwXgjdg7sYLmP0sMguySMQpUGtYQJfEEfkQnlkoiMqHiN2 cts5vZaWlq//pfhsK6 3XMTNDTH07rgIAEis jhfxKiIcALG9nErlCgAgaWZwHAdxHBoaE2xeRUQyzJ2bGWq1Gh qNBlqXlwu//q3nYSubxfvtbTiOM/X3Qo2o1Wo4qVaf/fqrVgtnrRYGgwE 5vNTfy/Uy6ler7/Ifs6bzZnbQ424arUi2U/kA9t13aW2TxJpRDKZxM7ODvKFwsTt UIBOzs7SCYXG6qRRpgZzptN L6PfKEw l93XRf5QgG 7 O82Vz400Ood6eH v0 TqpVpFIp L4PAKhWKtj 8AG 7yMIApxUq9wRwM3ZKB8dAZ8 wfd9ZDIZeJ6HIAhQPjp61me4lbxjD0Pa7TY8z0O73X52ALDCjx 0f83mk02n0ej2k0 mZb2bzrCRiOIiDIMDfX78iCILRYH OSMeE67qjQVyr1XB2eorBYIB/jo/R7XZHg/3s9BT9fv/J 430TCQSCeRyudFdaHigw7tWEATI5XJIJBY7rEjPRK/Xw7dSCd1u99EgHg72VCqFXq 30H4jv8V2Op2p28xs5vZpQr2c3npeJPsJNSK7ufki 1lfW5u5PdTL6f32NvqDAer1OvrX1wu/3nVdbG1tzb31OmZm sqGgCJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiW CiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYTIn4gS fHTiOA fzF/x40vZ5rwnR7foTds/hnmHv8PZH2O7B9/nb570mBKVyxUrliuH3Py8MgBWLRSsWi6ODuD2eewd31/B4 7zXhBmR OuP9ShPfChGDzPc399f5XEsx ypY LQ9rBrNz SjYmJEfbdDnZhAAy7B3ZzOGMRE7dP rdoIvRYSRaKYKEIFopgoWWvVk1vdmxeRYSWvZpHy16N0bJXYdC yV1No2atFadmrGbTs1TK07NUDWvZqUVr2agYtezWPlr0ao2Wv2 OkrGzaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKE IFprddW 7ZnctF6HZXTTMNLtLs7uWpb eslEEC0WwUASLBIBYvtGN0zy7VdPHDjavIkLz7ObRPLsxmmcXB s2zm0Lz7BaleXYzaJ7dMjTP7gHNs1uU5tnNoHl282ie3RjNs2O nr2zYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFI lgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWLz mCD24TQ9ue06EHtxGw0wPbtOD25al6ThsFMEithHj96HYRnSv7 2YKxzaicf5z9HPkU5mXYXZzBoLmBc4v7p5S5JTKlfi9yz0Q28t pnCJYKCJK/9Yb6F1PfpZHbG6x/11eodVqI5vZQPbdxr0HucUmAgAGZmg0f Ky3cbGmofM2hoSCSdeEUPtThftThedbg /5bLxjEi/SY3OBBCzywkAMuseftl8d 8Bb7GJeJNK4detTaTfpB5t x fI/g2n6sovQAAAABJRU5ErkJggg== (https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAADEAAAFGCAYAAAD DzHfRAAAE6klEQVR4nO3dzVIaaRjF8dM0RUirRGRqpismsMnO5 Zjt3IwXgjdg7sYLmP0sMguySMQpUGtYQJfEEfkQnlkoiMqHiN2 cts5vZaWlq//pfhsK6 3XMTNDTH07rgIAEis jhfxKiIcALG9nErlCgAgaWZwHAdxHBoaE2xeRUQyzJ2bGWq1Gh qNBlqXlwu//q3nYSubxfvtbTiOM/X3Qo2o1Wo4qVaf/fqrVgtnrRYGgwE 5vNTfy/Uy6ler7/Ifs6bzZnbQ424arUi2U/kA9t13aW2TxJpRDKZxM7ODvKFwsTt UIBOzs7SCYXG6qRRpgZzptN L6PfKEw l93XRf5QgG 7 O82Vz400Ood6eH v0 TqpVpFIp L4PAKhWKtj 8AG 7yMIApxUq9wRwM3ZKB8dAZ8 wfd9ZDIZeJ6HIAhQPjp61me4lbxjD0Pa7TY8z0O73X52ALDCjx 0f83mk02n0ej2k0 mZb2bzrCRiOIiDIMDfX78iCILRYH OSMeE67qjQVyr1XB2eorBYIB/jo/R7XZHg/3s9BT9fv/J 430TCQSCeRyudFdaHigw7tWEATI5XJIJBY7rEjPRK/Xw7dSCd1u99EgHg72VCqFXq 30H4jv8V2Op2p28xs5vZpQr2c3npeJPsJNSK7ufki 1lfW5u5PdTL6f32NvqDAer1OvrX1wu/3nVdbG1tzb31OmZm sqGgCJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiW CiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYTIn4gS fHTiOA fzF/x40vZ5rwnR7foTds/hnmHv8PZH2O7B9/nb570mBKVyxUrliuH3Py8MgBWLRSsWi6ODuD2eewd31/B4 7zXhBmR OuP9ShPfChGDzPc399f5XEsx ypY LQ9rBrNz SjYmJEfbdDnZhAAy7B3ZzOGMRE7dP rdoIvRYSRaKYKEIFopgoWWvVk1vdmxeRYSWvZpHy16N0bJXYdC yV1No2atFadmrGbTs1TK07NUDWvZqUVr2agYtezWPlr0ao2Wv2 OkrGzaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKE IFprddW 7ZnctF6HZXTTMNLtLs7uWpb eslEEC0WwUASLBIBYvtGN0zy7VdPHDjavIkLz7ObRPLsxmmcXB s2zm0Lz7BaleXYzaJ7dMjTP7gHNs1uU5tnNoHl282ie3RjNs2O nr2zYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFI lgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWLz mCD24TQ9ue06EHtxGw0wPbtOD25al6ThsFMEithHj96HYRnSv7 2YKxzaicf5z9HPkU5mXYXZzBoLmBc4v7p5S5JTKlfi9yz0Q28t pnCJYKCJK/9Yb6F1PfpZHbG6x/11eodVqI5vZQPbdxr0HucUmAgAGZmg0f Ky3cbGmofM2hoSCSdeEUPtThftThedbg /5bLxjEi/SY3OBBCzywkAMuseftl8d 8Bb7GJeJNK4detTaTfpB5t x fI/g2n6sovQAAAABJRU5ErkJggg==)

494222

ممنون میشم راهنمایی کنید
https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAADEAAAFGCAYAAAD DzHfRAAAE6klEQVR4nO3dzVIaaRjF8dM0RUirRGRqpismsMnO5 Zjt3IwXgjdg7sYLmP0sMguySMQpUGtYQJfEEfkQnlkoiMqHiN2 cts5vZaWlq//pfhsK6 3XMTNDTH07rgIAEis jhfxKiIcALG9nErlCgAgaWZwHAdxHBoaE2xeRUQyzJ2bGWq1Gh qNBlqXlwu//q3nYSubxfvtbTiOM/X3Qo2o1Wo4qVaf/fqrVgtnrRYGgwE 5vNTfy/Uy6ler7/Ifs6bzZnbQ424arUi2U/kA9t13aW2TxJpRDKZxM7ODvKFwsTt UIBOzs7SCYXG6qRRpgZzptN L6PfKEw l93XRf5QgG 7 O82Vz400Ood6eH v0 TqpVpFIp L4PAKhWKtj 8AG 7yMIApxUq9wRwM3ZKB8dAZ8 wfd9ZDIZeJ6HIAhQPjp61me4lbxjD0Pa7TY8z0O73X52ALDCjx 0f83mk02n0ej2k0 mZb2bzrCRiOIiDIMDfX78iCILRYH OSMeE67qjQVyr1XB2eorBYIB/jo/R7XZHg/3s9BT9fv/J 430TCQSCeRyudFdaHigw7tWEATI5XJIJBY7rEjPRK/Xw7dSCd1u99EgHg72VCqFXq 30H4jv8V2Op2p28xs5vZpQr2c3npeJPsJNSK7ufki 1lfW5u5PdTL6f32NvqDAer1OvrX1wu/3nVdbG1tzb31OmZm sqGgCJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiW CiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYTIn4gS fHTiOA fzF/x40vZ5rwnR7foTds/hnmHv8PZH2O7B9/nb570mBKVyxUrliuH3Py8MgBWLRSsWi6ODuD2eewd31/B4 7zXhBmR OuP9ShPfChGDzPc399f5XEsx ypY LQ9rBrNz SjYmJEfbdDnZhAAy7B3ZzOGMRE7dP rdoIvRYSRaKYKEIFopgoWWvVk1vdmxeRYSWvZpHy16N0bJXYdC yV1No2atFadmrGbTs1TK07NUDWvZqUVr2agYtezWPlr0ao2Wv2 OkrGzaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKE IFprddW 7ZnctF6HZXTTMNLtLs7uWpb eslEEC0WwUASLBIBYvtGN0zy7VdPHDjavIkLz7ObRPLsxmmcXB s2zm0Lz7BaleXYzaJ7dMjTP7gHNs1uU5tnNoHl282ie3RjNs2O nr2zYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFI lgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWLz mCD24TQ9ue06EHtxGw0wPbtOD25al6ThsFMEithHj96HYRnSv7 2YKxzaicf5z9HPkU5mXYXZzBoLmBc4v7p5S5JTKlfi9yz0Q28t pnCJYKCJK/9Yb6F1PfpZHbG6x/11eodVqI5vZQPbdxr0HucUmAgAGZmg0f Ky3cbGmofM2hoSCSdeEUPtThftThedbg /5bLxjEi/SY3OBBCzywkAMuseftl8d 8Bb7GJeJNK4detTaTfpB5t x fI/g2n6sovQAAAABJRU5ErkJggg== (https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAADEAAAFGCAYAAAD DzHfRAAAE6klEQVR4nO3dzVIaaRjF8dM0RUirRGRqpismsMnO5 Zjt3IwXgjdg7sYLmP0sMguySMQpUGtYQJfEEfkQnlkoiMqHiN2 cts5vZaWlq//pfhsK6 3XMTNDTH07rgIAEis jhfxKiIcALG9nErlCgAgaWZwHAdxHBoaE2xeRUQyzJ2bGWq1Gh qNBlqXlwu//q3nYSubxfvtbTiOM/X3Qo2o1Wo4qVaf/fqrVgtnrRYGgwE 5vNTfy/Uy6ler7/Ifs6bzZnbQ424arUi2U/kA9t13aW2TxJpRDKZxM7ODvKFwsTt UIBOzs7SCYXG6qRRpgZzptN L6PfKEw l93XRf5QgG 7 O82Vz400Ood6eH v0 TqpVpFIp L4PAKhWKtj 8AG 7yMIApxUq9wRwM3ZKB8dAZ8 wfd9ZDIZeJ6HIAhQPjp61me4lbxjD0Pa7TY8z0O73X52ALDCjx 0f83mk02n0ej2k0 mZb2bzrCRiOIiDIMDfX78iCILRYH OSMeE67qjQVyr1XB2eorBYIB/jo/R7XZHg/3s9BT9fv/J 430TCQSCeRyudFdaHigw7tWEATI5XJIJBY7rEjPRK/Xw7dSCd1u99EgHg72VCqFXq 30H4jv8V2Op2p28xs5vZpQr2c3npeJPsJNSK7ufki 1lfW5u5PdTL6f32NvqDAer1OvrX1wu/3nVdbG1tzb31OmZm sqGgCJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiW CiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIK FIlgogoUiWCiChSJYTIn4gS fHTiOA fzF/x40vZ5rwnR7foTds/hnmHv8PZH2O7B9/nb570mBKVyxUrliuH3Py8MgBWLRSsWi6ODuD2eewd31/B4 7zXhBmR OuP9ShPfChGDzPc399f5XEsx ypY LQ9rBrNz SjYmJEfbdDnZhAAy7B3ZzOGMRE7dP rdoIvRYSRaKYKEIFopgoWWvVk1vdmxeRYSWvZpHy16N0bJXYdC yV1No2atFadmrGbTs1TK07NUDWvZqUVr2agYtezWPlr0ao2Wv2 OkrGzaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKEIFopgoQgWimChCBaKYKE IFprddW 7ZnctF6HZXTTMNLtLs7uWpb eslEEC0WwUASLBIBYvtGN0zy7VdPHDjavIkLz7ObRPLsxmmcXB s2zm0Lz7BaleXYzaJ7dMjTP7gHNs1uU5tnNoHl282ie3RjNs2O nr2zYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFI lgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWCiChSJYKIKFIlgogoUiWLz mCD24TQ9ue06EHtxGw0wPbtOD25al6ThsFMEithHj96HYRnSv7 2YKxzaicf5z9HPkU5mXYXZzBoLmBc4v7p5S5JTKlfi9yz0Q28t pnCJYKCJK/9Yb6F1PfpZHbG6x/11eodVqI5vZQPbdxr0HucUmAgAGZmg0f Ky3cbGmofM2hoSCSdeEUPtThftThedbg /5bLxjEi/SY3OBBCzywkAMuseftl8d 8Bb7GJeJNK4detTaTfpB5t x fI/g2n6sovQAAAABJRU5ErkJggg==)

arashfar
05-06-2023, 12:55
یه زحمت بکشین از این لینک هم امتحان کنین : https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-edge/webview2/#download-section

درود فراوان
شاید من اشتباه دارم میکنم
کاری که من کردم این بود ک هر سه تا فایلی که گذاشته بود برای دانلود ، دانلود کردم و نصب کردم...البته fixed version نصب نشد ... و مشکلم رفع نشد

mohammad_a
05-06-2023, 18:07
سلام خسته نباشید دوست عزیز
فکر شما وارد هستید به c trader میشه لطفا من رو راهنمایی کنید

پلتفرم ctrader برام باز نمیشه اصلا چه با فیلتر چه بدون فیلتر ارور کانکشن دارم نمیدونم چرا وصل میشه حتی پلتفرم رو حذف کردم دوباره نصب کردم و همچنین نسخه وب و نسخه گوشی رو تست کردم هیچ کدوم متصل نشد

مشکل میتونه بن شدن ایمیل من باشه ؟
یا کلا برای همه این مشکل وجود داره ؟
البته بعید میدونم چون کسی این سئوال خوندم نپرسیده بود

Bexizad
05-06-2023, 20:17
درود فراوان
شاید من اشتباه دارم میکنم
کاری که من کردم این بود ک هر سه تا فایلی که گذاشته بود برای دانلود ، دانلود کردم و نصب کردم...البته fixed version نصب نشد ... و مشکلم رفع نشد

در قسمت Fixed Version حتما باید نسخه متناسب با معماری CPU خود را انتخاب کنید تا نصب شود.

نسخه جدید و خام نرم افزار cTrader را هم از این لینک دانلود و اونم یه تست بکنید : https://ctrader.com/download/

(https://ctrader.com/download/)در صورت وجود مشکل فکر کنم باید ویندوز خود رو مجدد نصب کنید. :confused:

Bexizad
05-06-2023, 20:21
سلام خسته نباشید دوست عزیز
فکر شما وارد هستید به c trader میشه لطفا من رو راهنمایی کنید

پلتفرم ctrader برام باز نمیشه اصلا چه با فیلتر چه بدون فیلتر ارور کانکشن دارم نمیدونم چرا وصل میشه حتی پلتفرم رو حذف کردم دوباره نصب کردم و همچنین نسخه وب و نسخه گوشی رو تست کردم هیچ کدوم متصل نشد

مشکل میتونه بن شدن ایمیل من باشه ؟
یا کلا برای همه این مشکل وجود داره ؟
البته بعید میدونم چون کسی این سئوال خوندم نپرسیده بود

سلام و وقت بخیر

اگر نسخه وب هم باز نمیکنه ( https://app.ctrader.com/ ) احتمالا میدم مشکل از اینترنت شما باشه. در صورت امکان اینترنت شرکت دیگری رو تست کنید. (مثلا از طریق هات اسپات)

mohammad_a
05-06-2023, 23:35
سلام و وقت بخیر

اگر نسخه وب هم باز نمیکنه ( https://app.ctrader.com/ ) احتمالا میدم مشکل از اینترنت شما باشه. در صورت امکان اینترنت شرکت دیگری رو تست کنید. (مثلا از طریق هات اسپات)
عه درست شد:o
دمتون گرم واقعا صبح تا حالا به 70 روش سامورایی سعی کردم وصلش کنم نشد فک کن روی سیستمم وی پی ان نداشتم رفتم اموزش وصل کردن مستقیم وی پی ان از گوشی به کامپیوتر با کابل رو یادگرفتم ;)
حالا چرا این اتفاق افتاده الکی الکی ؟! قبلا با وی پی ان میزدم وصل میشد این بار اخر دیگه با وی پی ان هم وصل نشد ممکنه این اتفاق دوباره بیافته ؟!

arashfar
05-07-2023, 09:44
در قسمت Fixed Version حتما باید نسخه متناسب با معماری CPU خود را انتخاب کنید تا نصب شود.

نسخه جدید و خام نرم افزار cTrader را هم از این لینک دانلود و اونم یه تست بکنید : https://ctrader.com/download/

(https://ctrader.com/download/)در صورت وجود مشکل فکر کنم باید ویندوز خود رو مجدد نصب کنید. :confused:

بینهایت سپاس

Mahdi H
05-08-2023, 21:01
سلام دوستان
میشه بگید چطوری میتونم وسط خط که کشیدم رو پیدا کنم ؟ برای رسم راحتتر خط میانه - توی متاتریدر خودش دیفالت 3 تا نقطه اول آخر وسط داره ولی سی تریدر فقط یه خط میندازه
ممنون میشم کسی بدونه بهم یاد بده

!!!AT
05-09-2023, 12:35
سلام دوستان وقت همگی ب خیر

پلتفرم سی تریدر کانال رگریشن و چارت لگاریتمی داره ؟

اگر نداره میشه اضافه کرد ؟

اگر میشه لطفا راهنماییم کنید چطوری و از کجا

پیشاپیش ممنونم

khoshroomahdi
05-09-2023, 19:15
سلام دوستان وقت همگی ب خیر

پلتفرم سی تریدر کانال رگریشن و چارت لگاریتمی داره ؟

اگر نداره میشه اضافه کرد ؟

اگر میشه لطفا راهنماییم کنید چطوری و از کجا

پیشاپیش ممنونم
چارت لگاریتمی نداره
کانال رگریشن داشت کار میکرد ولی اللن متاسفانه کار نمیکنه

khoshroomahdi
05-09-2023, 19:16
سلام دوستان
میشه بگید چطوری میتونم وسط خط که کشیدم رو پیدا کنم ؟ برای رسم راحتتر خط میانه - توی متاتریدر خودش دیفالت 3 تا نقطه اول آخر وسط داره ولی سی تریدر فقط یه خط میندازه
ممنون میشم کسی بدونه بهم یاد بده
توی سی تریدر این امکان نیست چون خطها با دو نقطه تعریف شدن
در صورت نیاز باید اندیکاتور نوشته بشه براش

!!!AT
05-09-2023, 20:42
ممنون ک گفتید

لطفا بهم بگید چی سرچ کنم برای کانال رگریشن شاید توو نسخه ای
ک من باهاش کار میکنم بشه ازش استفاده کرد

چارت لگاریتمی نداره
کانال رگریشن داشت کار میکرد ولی اللن متاسفانه کار نمیکنه

khoshroomahdi
05-09-2023, 22:10
ممنون ک گفتید

لطفا بهم بگید چی سرچ کنم برای کانال رگریشن شاید توو نسخه ای
ک من باهاش کار میکنم بشه ازش استفاده کرد
https://ctrader.com/algos/indicators/show/407

افتخار شاگردی
05-10-2023, 10:50
سلام دوستان
در سی تریدر میشه تایم دلخواه تعیین کرد؟ اگه میشه هر سری که سی تریدر رو باز میکنیم باید دوباره این تایم دلخواه رو بسازیمش؟

!!!AT
05-10-2023, 10:50
مرسی از محبتتون

https://ctrader.com/algos/indicators/show/407