PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلتفرم معاملاتی سی تریدر ( Ctrader )

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

A.Naji
04-17-2022, 02:32
خیلی ممنون از راهنماییتون ...
کاری که نیاز دارم برای بررسی گذشته بازار تو تیک چارت هست...
برای تمرین میخوام برم سالهای گذشته رو بررسی کنم تو تیک چارت و اینکه خب دستی نمیشه بیشتر از ۳ ۴ روز و برد من مثلا میخوام به تیک چارت چند سال قبل دسترسی داشته باشم...
امیر جان خود cTrader امکان تعیین تاریخ نداره ولی با استفاده از ربات Manual Strategy Tester میتونی هر بازه زمانی که خواستی رو انتخاب کنی و خیلی راحت بررسی هات رو روی اون انجام بدی. حتی اگر cTrader امکان رفتن به گذشته مارکت رو داشت، بازهم استفاده از این ربات برای بررسی در گذشته مارکت به مراتب بهتر بود.
در پست #812 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) یک فیلم آموزشی قرار دادم که بررسی گذشته مارکت با استفاده از همین ربات رو توضیح دادم. در انتهای اون پست هم خود ربات رو قرار دادم.
امیدوارم به کارت بیاد

amir.amiri
04-17-2022, 11:48
امیر جان خود cTrader امکان تعیین تاریخ نداره ولی با استفاده از ربات Manual Strategy Tester میتونی هر بازه زمانی که خواستی رو انتخاب کنی و خیلی راحت بررسی هات رو روی اون انجام بدی. حتی اگر cTrader امکان رفتن به گذشته مارکت رو داشت، بازهم استفاده از این ربات برای بررسی در گذشته مارکت به مراتب بهتر بود.
در پست #812 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) یک فیلم آموزشی قرار دادم که بررسی گذشته مارکت با استفاده از همین ربات رو توضیح دادم. در انتهای اون پست هم خود ربات رو قرار دادم.
امیدوارم به کارت بیاد

سلام جناب ناجی وقتت بخیر...

دقیقا همون چیزی بود که نیاز داشتم خیلی لطف کردید

ممنونم مرسی

Armin Rajabi
04-18-2022, 07:05
سلام دوستان

دوستان چرا وقتی در حساب ecn یک پوزیشن 1 لات باز میکنی کمیسیونش 2.16 هستش ولی وقتی پوزیشن رو میبندی کمیسیونش دوبرابر میشه؟؟؟؟

در متاتریدر کمیسیون تغییر نمیکنه

A.Naji
04-18-2022, 08:26
سلام دوستان

دوستان چرا وقتی در حساب ecn یک پوزیشن 1 لات باز میکنی کمیسیونش 2.16 هستش ولی وقتی پوزیشن رو میبندی کمیسیونش دوبرابر میشه؟؟؟؟

در متاتریدر کمیسیون تغییر نمیکنه
سلام
هر پوزیشن در فارکس از دو معامله تشکیل میشه. یک معامله خرید و یک معامله فروش و برای هر کدوم کمیسیون مجزایی تعریف میشه. در متاتریدر این کمیسیون به صورت یکجا نمایش داده میشه، اما در cTrader کمیسیون ابتدایی مربوط به باز کردن پوزیشن (مثلا معامله خرید) هست و کمیسیون دوم که پس از بستن پوزیشن پرداخت میشه (معامله فروش)
خلاصه اینکه فرقی نداره، هزینه ش در هر دو پلتفرم یکیه

Armin Rajabi
04-18-2022, 09:47
سلام
هر پوزیشن در فارکس از دو معامله تشکیل میشه. یک معامله خرید و یک معامله فروش و برای هر کدوم کمیسیون مجزایی تعریف میشه. در متاتریدر این کمیسیون به صورت یکجا نمایش داده میشه، اما در cTrader کمیسیون ابتدایی مربوط به باز کردن پوزیشن (مثلا معامله خرید) هست و کمیسیون دوم که پس از بستن پوزیشن پرداخت میشه (معامله فروش)
خلاصه اینکه فرقی نداره، هزینه ش در هر دو پلتفرم یکیه

خیلی ممنون دوست عزیز

kingtrader
04-18-2022, 12:47
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه
یک اندیکاتور کاربردی بدستم رسیده که خیلی میتونه کمک کننده باشه
این اندیکاتور در متاتریدر 4 استفاده میشه و هر تایمی که دوس داشته باشیم رو میتونیم در کادر پایین داشته باشیم و برای تمرین ها میتونه خیلی کمک کننده باشه

285572

در عکس زیر هم یه گزینه هست که میتونیم تمرین چارت معکوس رو داشته باشم و کارمون راحت تر کنه
285575

لینک دانلود اندیکاتور:https://index.fastlinkgenbot.workers.dev/0:/FastLinks/MiniCharts_Gold_bySB_15EE.ex4

fx eagle
04-18-2022, 16:37
دوستان سلام

برای اینکه بخشی از چارت رو در زمان سوییچ بین 2 تایم فریم مثلا از 4 ساعت به 15 دقیقه گم نکنیم، چه باید کرد؟ :o

A.Naji
04-18-2022, 23:38
دوستان سلام

برای اینکه بخشی از چارت رو در زمان سوییچ بین 2 تایم فریم مثلا از 4 ساعت به 15 دقیقه گم نکنیم، چه باید کرد؟ :o
سلام دوست عزیز
اول میتونی از اندیکاتور VLine استفاده کنی که در تاپیک اندیکاتورهای cTrader قرار داده شده
دوم میتونی از ربات Manual Strategy Tester استفاده کنی که در پست #812 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) نحوه کار کردن با این ربات به صورت مولتی تایم رو در قالب یک فیلم توضیح دادم

hoseinrahimi
04-21-2022, 09:30
سلام دوست عزیز
اول میتونی از اندیکاتور VLine استفاده کنی که در تاپیک اندیکاتورهای cTrader قرار داده شده
دوم میتونی از ربات Manual Strategy Tester استفاده کنی که در پست #812 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) نحوه کار کردن با این ربات به صورت مولتی تایم رو در قالب یک فیلم توضیح دادم

سلام ناجی جان خوبی؟

درصد رو چطور فعال کنم تو سی تریدر؟

A.Naji
04-21-2022, 12:35
سلام ناجی جان خوبی؟

درصد رو چطور فعال کنم تو سی تریدر؟
سلام حسین جان
درصد برای قسمت Profit منظورته؟ اگر اینطوره فکر نمیکنم بشه چنین کاری کرد

OMID.L
04-21-2022, 12:53
سلام ممنون میشم جواب بدید
سلام
وقتی پوزیشن رو باز کردید کنارش ی ایکون به این شکل هست
287920
روش بزنید یک صفحه باز میشه که میتونید چند tp تنظیم کنید
287922

hoseinrahimi
04-21-2022, 22:03
سلام حسین جان

نه اون درصد سود و زیان لحظه ای رو نشون میده منظورم

بود که اوکی کردم.ممنون دمت گرم داداش

Hfada
04-22-2022, 12:22
سلام حسین جان
سلام جناب اقای ناجی
ممنون از راهنمایی های همیشگی شما
چگونه می توانم این درصدها را برای سی تریدر خودم فعال کنم ؟
288700

A.Naji
04-22-2022, 13:08
سلام جناب اقای ناجی
ممنون از راهنمایی های همیشگی شما
چگونه می توانم این درصدها را برای سی تریدر خودم فعال کنم ؟
288700
سلام خواهش میکنم
دوتا اندیکاتور در تاپیک اندیکاتورها داریم که برای نشون دادن درصد روزانه ازشون استفاده میکنم. یکی Today Profit هست و دیگری AW Multi Data. عکسی که شما گذاشتی متفاوت هست ظاهرش با چیزایی که من معرفی کردم احتمالا اندیکاتور دیگه ای باید باشه. AW Multi Data برای من در اکانت ریل مشکل داشت. اما Today Profit خوب و راضی کننده س

mahdinorozi
04-22-2022, 13:48
سلام دوستان خسته نباشیذ ببینید من توی سی تریدر یه پوزیشن باز کردم بعد حد سود و ضرر گذاشتم بعد وقتی پوزیشن رفت توی ضرر با اینکه من فقط یه دونه حد سود و ضرر گذاشتم قبل رسیدن به اون ها دوتا حد ضرر شد بعد برگشت سه تا حد سود خورد فک کنم اتومات با فاصله مشخص حد سود و ضرر میزاره کسی تا حالا این مشکل برخورد کرده ممنون میشم کمک کنین اینو بردارم A.Naji

Hfada
04-22-2022, 14:17
سلام خواهش میکنم
دوتا اندیکاتور در تاپیک اندیکاتورها داریم که برای نشون دادن درصد روزانه ازشون استفاده میکنم. یکی Today Profit هست و دیگری AW Multi Data. عکسی که شما گذاشتی متفاوت هست ظاهرش با چیزایی که من معرفی کردم احتمالا اندیکاتور دیگه ای باید باشه. AW Multi Data برای من در اکانت ریل مشکل داشت. اما Today Profit خوب و راضی کننده س

سلام
ممنون از راهنماییتان

A.Naji
04-22-2022, 14:21
سلام دوستان خسته نباشیذ ببینید من توی سی تریدر یه پوزیشن باز کردم بعد حد سود و ضرر گذاشتم بعد وقتی پوزیشن رفت توی ضرر با اینکه من فقط یه دونه حد سود و ضرر گذاشتم قبل رسیدن به اون ها دوتا حد ضرر شد بعد برگشت سه تا حد سود خورد فک کنم اتومات با فاصله مشخص حد سود و ضرر میزاره کسی تا حالا این مشکل برخورد کرده ممنون میشم کمک کنین اینو بردارم @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)
سلام مهدی جان
لطفا عکسش رو بذار. عکس استیتمنتت رو هم بذار

mahdinorozi
04-22-2022, 16:05
سلام مهدی جان
لطفا عکسش رو بذار. عکس استیتمنتت رو هم بذار

سلام مجدد ببینین
288890

این کلا یکی بود با یه سل استاب
بعد اولش اوردر میزاری درسته ولی مثلا یکم خط tp یا sell stopجابجا میکنی اینجوری میشه
میخواستم ببینم نمیشه مثل متا تریدر یکاری کنیم وقتی خط تی پی یا سل استاپ رو جابجا میکنی چنتا نشه همون یکی رو فقط جابجا کنه

A.Naji
04-22-2022, 20:41
سلام مجدد ببینین
288890

این کلا یکی بود با یه سل استاب
بعد اولش اوردر میزاری درسته ولی مثلا یکم خط tp یا sell stopجابجا میکنی اینجوری میشه
میخواستم ببینم نمیشه مثل متا تریدر یکاری کنیم وقتی خط تی پی یا سل استاپ رو جابجا میکنی چنتا نشه همون یکی رو فقط جابجا کنه
مشکل از این چیزا نیست مهدی جان
شما این پوزیشن رو احتمالا با حجم بالایی گرفتی، رفتی توی ضرر و مارجینت رسیده به حد Smart Stop Out که برای روبوفارکس 40% هستش. یعنی وقتی مارجینت به 40% برسه، خودبه خود شروع میکنه از پوزیشنی که بیشترین تاثیر رو در ضرر داره، کم کم و با حجم پایین پوزیشن شما رو میبنده که از شتاب ضرر کم بشه. اینجوری اگر تریدر بخواد حسابش رو شارژ کنه یا کلا حواسش نباشه و بره توی ضرر زیاد، این مکانیزم جلوی سرعت ضررش رو میگیره تا دیرتر و آرومتر بقیه سرمایه ش از بین بره
شما نزدیک به 60 پیپ پوزیشنت توی ضرر بوده، اگر حدود 100 دلار بوده باشه بالانست، فکر میکنم پوزیشنی با حجم حدودا 0.1 زدی که اینجوری شده. بازم بررسی کن ببین آیا مشکل همین بوده یا نه. ایمیلی که باهاش توی روبوفارکس ثبتنام کردی رو چک کن، احتمالا یه پیام Margin Call داده بهت
به صورت کلی چندپیشنهاد برای جلوگیری از بروز این اتفاق:
1- در تمام معاملاتت حتما Stop Loss داشته باشی
2- حجم رو طوری انتخاب کن که با خوردن Stop Loss حداکثر 3% از بالانست کم شه.
3- از پوزیشن گرفتن روی جفت ارزهای کراس با فرانک (CHF) تاحد امکان خودداری کن. (مارجین بسیار بالایی کم میکنن)

اما برای تنظیم Pending Order یا TP دقیقا منظورت رو متوجه نشدم که مشکل چیه. اگه ممکنه با عکس برام توضیح بده

mahdinorozi
04-23-2022, 10:30
مشکل از این چیزا نیست مهدی جان
شما این پوزیشن رو احتمالا با حجم بالایی گرفتی، رفتی توی ضرر و مارجینت رسیده به حد Smart Stop Out که برای روبوفارکس 40% هستش. یعنی وقتی مارجینت به 40% برسه، خودبه خود شروع میکنه از پوزیشنی که بیشترین تاثیر رو در ضرر داره، کم کم و با حجم پایین پوزیشن شما رو میبنده که از شتاب ضرر کم بشه. اینجوری اگر تریدر بخواد حسابش رو شارژ کنه یا کلا حواسش نباشه و بره توی ضرر زیاد، این مکانیزم جلوی سرعت ضررش رو میگیره تا دیرتر و آرومتر بقیه سرمایه ش از بین بره
شما نزدیک به 60 پیپ پوزیشنت توی ضرر بوده، اگر حدود 100 دلار بوده باشه بالانست، فکر میکنم پوزیشنی با حجم حدودا 0.1 زدی که اینجوری شده. بازم بررسی کن ببین آیا مشکل همین بوده یا نه. ایمیلی که باهاش توی روبوفارکس ثبتنام کردی رو چک کن، احتمالا یه پیام Margin Call داده بهت
به صورت کلی چندپیشنهاد برای جلوگیری از بروز این اتفاق:
1- در تمام معاملاتت حتما Stop Loss داشته باشی
2- حجم رو طوری انتخاب کن که با خوردن Stop Loss حداکثر 3% از بالانست کم شه.
3- از پوزیشن گرفتن روی جفت ارزهای کراس با فرانک (CHF) تاحد امکان خودداری کن. (مارجین بسیار بالایی کم میکنن)

اما برای تنظیم Pending Order یا TP دقیقا منظورت رو متوجه نشدم که مشکل چیه. اگه ممکنه با عکس برام توضیح بده

ممنون جناب ناجی که اینقد خوب بهم توضیح دادین

leilasaei
04-23-2022, 11:50
سلام وقت بخیر دوستان امیداروام حالتون خوب باشه. من برا برداشت از حساب روبور در سی تریدر به یه مشکلی برخوردم. قبلا برداشت با وب مانی ممکن بود الان وب مانی رو برداشته فک کنم فط پرفکت مانی مونده. و اینکه برا برداشت از روبو باید وریفای کنم اونم که قسمت انتخاب کشور ایران رو نمیاره> تازگیا تحریم کرده یا نمیدونم چی. ممنون میشم راهنماییم کنید

mohamad1400
04-23-2022, 18:32
سلام وقت بخیر دوستان امیداروام حالتون خوب باشه. من برا برداشت از حساب روبور در سی تریدر به یه مشکلی برخوردم. قبلا برداشت با وب مانی ممکن بود الان وب مانی رو برداشته فک کنم فط پرفکت مانی مونده. و اینکه برا برداشت از روبو باید وریفای کنم اونم که قسمت انتخاب کشور ایران رو نمیاره> تازگیا تحریم کرده یا نمیدونم چی. ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام وقت بخیر
من چند ماه پیش وریفای کردم. تو نت سرچ بزنید طریقه وریفای رو گفته
شما باید با قندشکن ای پی همین حوالی، مثلا امارات برید سایت روبو. کشور ایران رو داره. شمارتون رو هم میتونید ثبت کنید. مشکلی نداره. ایدی تلگرام پشتیبانی رو میدم خدمتتون فارسی هم پاسخگو هستن
@roboforexofficialbot
این هم ای بی ایران هست برا برداشت ریالی میتونید هماهنگ کنید باشون
@roboforex_persian

تو تاپیک بررسی بروکرها بچه ها گفتن که یه روزایی در ماه کمیسیون نداره برداشت. و اینکه مث اینکه جدیدا برداشت با ارز ترون که کارمزدش کم هست اضافه شده به روبو. وبمانی رو حذف کرده تا اونجا که من میدونم و شنیدم وریفای پرفکت مانی یه کم مشکل داره. لذا ریالی و رمزارز رو مدنظر داشته باشید.

**ویرایش: خودم الان چک کردم. مث اینکه شماره ایران رو نمیاره. با امارات و ترکیه و روسیه و ژاپن امتحان کردم. از پشتیبانی بپرسید ما رو هم مطلع کنید. سپاس

leilasaei
04-24-2022, 11:23
سلام وقت بخیر
من چند ماه پیش وریفای کردم. تو نت سرچ بزنید طریقه وریفای رو گفته
شما باید با قندشکن ای پی همین حوالی، مثلا امارات برید سایت روبو. کشور ایران رو داره. شمارتون رو هم میتونید ثبت کنید. مشکلی نداره. ایدی تلگرام پشتیبانی رو میدم خدمتتون فارسی هم پاسخگو هستن
@roboforexofficialbot
این هم ای بی ایران هست برا برداشت ریالی میتونید هماهنگ کنید باشون
@roboforex_persian

تو تاپیک بررسی بروکرها بچه ها گفتن که یه روزایی در ماه کمیسیون نداره برداشت. و اینکه مث اینکه جدیدا برداشت با ارز ترون که کارمزدش کم هست اضافه شده به روبو. وبمانی رو حذف کرده تا اونجا که من میدونم و شنیدم وریفای پرفکت مانی یه کم مشکل داره. لذا ریالی و رمزارز رو مدنظر داشته باشید.

**ویرایش: خودم الان چک کردم. مث اینکه شماره ایران رو نمیاره. با امارات و ترکیه و روسیه و ژاپن امتحان کردم. از پشتیبانی بپرسید ما رو هم مطلع کنید. سپاس
خیلی ممنون از شما دوست عزیز. من هر آی پی امتحان کردم نیاورد با کمک پشتیبانی وریفای شد حسابم. الان برا برداشت موندم چیکار کنم. باید به این آی دی که دادین پیام بدم و از قسمت انتقال بدم به حساب ایشون تا ریالی دریافت کنم؟
با این اوضاع فک کنم کار با برورکر لایت فارکس رحت تر باشه چون براحتی با تاپ چنج شارژ و برداشت میشه؟
نظرتون در مورد لایت فارکس چیه؟

mohamad1400
04-24-2022, 12:20
خیلی ممنون از شما دوست عزیز. من هر آی پی امتحان کردم نیاورد با کمک پشتیبانی وریفای شد حسابم. الان برا برداشت موندم چیکار کنم. باید به این آی دی که دادین پیام بدم و از قسمت انتقال بدم به حساب ایشون تا ریالی دریافت کنم؟
با این اوضاع فک کنم کار با برورکر لایت فارکس رحت تر باشه چون براحتی با تاپ چنج شارژ و برداشت میشه؟
نظرتون در مورد لایت فارکس چیه؟

خواهش میکنم. در تاپیک بررسی بروکرها در مورد لایت فارکس دوستان مطالبی گذاشتن سر بزنید بنده اطلاعی ازش ندارم. ولی افراد زیادی تو انجمن با روبو کار میکنن لذا نباید واریز برداشت سخت باشه.
شما به ای بی که ایدیشو دادم پیام بدید مممکنه کمی دیر جواب بده ولی جواب میده. کامل توضیح میده که چطور واریز برداشت انجام بدید. ریالی که با خودشه. رمزارز هم باید خوب باشه مخصوصا چون جدیدا ترون رو اضافه کرده که کارمزد شبکه پایینه و محدودیت واریز و برداشتش مناسبه.
قانون هم اینه که با هر روشی واریز کنید با همون روش برداشت میشه کرد. این رو یه بار پشتیبانی بم گفت. باز تو تاپیک بررسی بروکرها بچه ها تجربشونو گفتن.

پیوست: لایت فارکس از سی تریدر پشتیبانی نمیکنه. در روبو من اسپرد رو چک کردم واقعا اسپرد سی تریدر معقول تر از متاتریدر هست(خودتون جفتش رو نصب و چک کنید). لذا اسپرد رو در لایت فارکس در متاتریدر چک کنید. اسپرد در سی تریدر در روبو معمولا 0.2 پیپ هست.

leilasaei
04-25-2022, 23:38
خواهش میکنم. در تاپیک بررسی بروکرها در مورد لایت فارکس دوستان مطالبی گذاشتن سر بزنید بنده اطلاعی ازش ندارم. ولی افراد زیادی تو انجمن با روبو کار میکنن لذا نباید واریز برداشت سخت باشه.
شما به ای بی که ایدیشو دادم پیام بدید مممکنه کمی دیر جواب بده ولی جواب میده. کامل توضیح میده که چطور واریز برداشت انجام بدید. ریالی که با خودشه. رمزارز هم باید خوب باشه مخصوصا چون جدیدا ترون رو اضافه کرده که کارمزد شبکه پایینه و محدودیت واریز و برداشتش مناسبه.
قانون هم اینه که با هر روشی واریز کنید با همون روش برداشت میشه کرد. این رو یه بار پشتیبانی بم گفت. باز تو تاپیک بررسی بروکرها بچه ها تجربشونو گفتن.

پیوست: لایت فارکس از سی تریدر پشتیبانی نمیکنه. در روبو من اسپرد رو چک کردم واقعا اسپرد سی تریدر معقول تر از متاتریدر هست(خودتون جفتش رو نصب و چک کنید). لذا اسپرد رو در لایت فارکس در متاتریدر چک کنید. اسپرد در سی تریدر در روبو معمولا 0.2 پیپ هست.
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون. بلاخره موفق شدم برداشت کنم. انصافا خیلی زود جواب دادن و کمک کردن
بازم ممنون

ahad.a.z
04-26-2022, 15:28
سلام وقت بخیر میشه لطف کنید یک اندیکاتور برای مدیریت ریسک و سرمایه مخصوص سی تریدر معرفی کنید؟

mehdisalimi
04-27-2022, 08:02
سلام بچه ها خسته نباشید
من تنظیماتم برای موینگ در متا4 EMA و median price(HL/2) هست ،
الان این تنظیمات رو چطور تو Ctrader تنظیم کنم
سی تریدر گزینه ی (HL/2) رو نداره ؟؟

سوال بعدیم در مورد استیتمنت بود. چجوری میشه گراف گرفت؟
ممنون از پاسخگوییتون

A.Naji
04-27-2022, 11:41
سلام بچه ها خسته نباشید
من تنظیماتم برای موینگ در متا4 EMA و median price(HL/2) هست ،
الان این تنظیمات رو چطور تو Ctrader تنظیم کنم
سی تریدر گزینه ی (HL/2) رو نداره ؟؟

سوال بعدیم در مورد استیتمنت بود. چجوری میشه گراف گرفت؟
ممنون از پاسخگوییتون

سلام مهدی جان
برای مووینگ، از صفحه دوم تایپک اندیکاتورهای CTrader، اندیکاتور AW Moving Average رو دانلود کن

برای گراف هم گزینه Analyze به شکل علامت ذره بین در سمت چپ چارت، رو بزن:
292006

mehdisalimi
04-27-2022, 13:01
سلام اندیکاتور typical price رو بندازید رو چارت بعد که موینگ اوریج میخواین بندازید
تنظیمات رو به این شکل تنظیم کنید
115341
ابی

سلام مهدی جان
برای مووینگ، از صفحه دوم تایپک اندیکاتورهای CTrader، اندیکاتور AW Moving Average رو دانلود کن

برای گراف هم گزینه Analyze به شکل علامت ذره بین در سمت چپ چارت، رو بزن:
292006

سلام مجدد

ببخشید من نتونستم پیدا و دانلود کنم
اگه ممکنه لینکشو برام بدین .خیلی ممنون میشم
در مورد اضافه کردن اندیکاتور به سی تریدر اونو باید چجوری انجام بدم . خیلی ممنون

ممنون از شما

A.Naji
04-27-2022, 13:31
سلام مجدد

ببخشید من نتونستم پیدا و دانلود کنم
اگه ممکنه لینکشو برام بدین .خیلی ممنون میشم
در مورد اضافه کردن اندیکاتور به سی تریدر اونو باید چجوری انجام بدم . خیلی ممنون

ممنون از شما
این لینک (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=92678&viewfull=1#post92678) اندیکاتور
دانلود که شد، روش دابل کلیک میکنی، بعدش YES/OK نصب میشه
بعدش میتونی از از قسمت بالا سمت چپ یا بعد از کلیک راست کردن روی چارت، گزینه 292140https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAB8AAAAdCAYAAAB SZrcyAAAC8klEQVRIicWXP0vrYBSHn6YXJArRWori0kGxsSAII hRUEAQHtVCcHAoOfgPxIwjd3IoIbg4OYr ACCpI6iIo2qVIS5DiHwi2FEMQ4h2koTGJabhceqb2fX/9Pe/hnJy8DU1MTHzRpRC6BQb4E0QsiiLxeJxIJEK9XkdVVZrN5v Di6JIJpMhkUgQi8Vse6ZpUi6XKRQKPD09BYaHvGoeDoeZn59nd naWkZGRX03q9ToXFxdcXl6i6/q/w9fW1lhcXHSsG4bB8fExNzc3RKNRUqmUpSuVSuzt7WGaZkdw14 abnJz0BOfzeRRFwTAMarUaxWLR2k8mk6ysrHQEBpeai6LI vq6q/j09JTHx0cARkdHGR8fZ2ZmxqZZWlri/v6eSqXiC3dknslkGBgYcBUrigJ8Z7i1tcXq6ipDQ0N2Q0FgY2P DF wKTyQSrkJN03h/fwdAluVfTWOxmK/GARdF0fE4taLRaFifo9Gor7FXEp7weDzuKWxlDTA4OOhrLEmSr 8bWcG4Z5XI5xwDZ398nHA4jSRLb29u kI7gb29vtk3TNG0Zt6K19vHx4WncXqaO4LVazbYpCALpdJpqtc rDw4NlmEwm6e/vZ2xszNNYVVVfuK3mzWaTcrlsE8zNzZHNZolEItZaOp0mm82SS qVcTT8/PymVSsHgANfX1w6Rruu8vr4C0Nvb63i2f8bJyQmGYQSHK4piTb GfB4DvUvT09HgaVqtVrq6ufMGucICDgwM0TbO tzei1xyA7wY9Ojr6txdLo9Egn89bXd1 EC/4y8sLu7u7gd7rnteo5 dndnZ2KBaLVr3BOQtM0 Ts7IxcLvfry0QQBBYWFmxrv95kdF3n8PAQURStNVEUUVUVTdOo VCrc3t465oMbeHNzk76 Ps7PzzuDtx iFYVCoZOfWDE8PMzy8jJTU1Pc3d3ZDxXIKWC0wNPT0wB8fdkvT YFur0FDlmUkSbIGV3vjAoRkWf4KhUL/8wyeIXQLDF3 x9JV F8ibx7D5zLQKwAAAABJRU5ErkJggg== (https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAB8AAAAdCAYAAAB SZrcyAAAC8klEQVRIicWXP0vrYBSHn6YXJArRWori0kGxsSAII hRUEAQHtVCcHAoOfgPxIwjd3IoIbg4OYr ACCpI6iIo2qVIS5DiHwi2FEMQ4h2koTGJabhceqb2fX/9Pe/hnJy8DU1MTHzRpRC6BQb4E0QsiiLxeJxIJEK9XkdVVZrN5v Di6JIJpMhkUgQi8Vse6ZpUi6XKRQKPD09BYaHvGoeDoeZn59nd naWkZGRX03q9ToXFxdcXl6i6/q/w9fW1lhcXHSsG4bB8fExNzc3RKNRUqmUpSuVSuzt7WGaZkdw14 abnJz0BOfzeRRFwTAMarUaxWLR2k8mk6ysrHQEBpeai6LI vq6q/j09JTHx0cARkdHGR8fZ2ZmxqZZWlri/v6eSqXiC3dknslkGBgYcBUrigJ8Z7i1tcXq6ipDQ0N2Q0FgY2P DF wKTyQSrkJN03h/fwdAluVfTWOxmK/GARdF0fE4taLRaFifo9Gor7FXEp7weDzuKWxlDTA4OOhrLEmSr 8bWcG4Z5XI5xwDZ398nHA4jSRLb29u kI7gb29vtk3TNG0Zt6K19vHx4WncXqaO4LVazbYpCALpdJpqtc rDw4NlmEwm6e/vZ2xszNNYVVVfuK3mzWaTcrlsE8zNzZHNZolEItZaOp0mm82SS qVcTT8/PymVSsHgANfX1w6Rruu8vr4C0Nvb63i2f8bJyQmGYQSHK4piTb GfB4DvUvT09HgaVqtVrq6ufMGucICDgwM0TbO tzei1xyA7wY9Ojr6txdLo9Egn89bXd1 EC/4y8sLu7u7gd7rnteo5 dndnZ2KBaLVr3BOQtM0 Ts7IxcLvfry0QQBBYWFmxrv95kdF3n8PAQURStNVEUUVUVTdOo VCrc3t465oMbeHNzk76 Ps7PzzuDtx iFYVCoZOfWDE8PMzy8jJTU1Pc3d3ZDxXIKWC0wNPT0wB8fdkvT YFur0FDlmUkSbIGV3vjAoRkWf4KhUL/8wyeIXQLDF3 x9JV F8ibx7D5zLQKwAAAABJRU5ErkJggg==) رو بزنی و در قسمت Custom اندیکاتورهایی که نصب کردی رو پیدا کنی

mehdisalimi
04-27-2022, 17:10
این لینک (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=92678&viewfull=1#post92678) اندیکاتور
دانلود که شد، روش دابل کلیک میکنی، بعدش YES/OK نصب میشه
بعدش میتونی از از قسمت بالا سمت چپ یا بعد از کلیک راست کردن روی چارت، گزینه 292140https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAB8AAAAdCAYAAAB SZrcyAAAC8klEQVRIicWXP0vrYBSHn6YXJArRWori0kGxsSAII hRUEAQHtVCcHAoOfgPxIwjd3IoIbg4OYr ACCpI6iIo2qVIS5DiHwi2FEMQ4h2koTGJabhceqb2fX/9Pe/hnJy8DU1MTHzRpRC6BQb4E0QsiiLxeJxIJEK9XkdVVZrN5v Di6JIJpMhkUgQi8Vse6ZpUi6XKRQKPD09BYaHvGoeDoeZn59nd naWkZGRX03q9ToXFxdcXl6i6/q/w9fW1lhcXHSsG4bB8fExNzc3RKNRUqmUpSuVSuzt7WGaZkdw14 abnJz0BOfzeRRFwTAMarUaxWLR2k8mk6ysrHQEBpeai6LI vq6q/j09JTHx0cARkdHGR8fZ2ZmxqZZWlri/v6eSqXiC3dknslkGBgYcBUrigJ8Z7i1tcXq6ipDQ0N2Q0FgY2P DF wKTyQSrkJN03h/fwdAluVfTWOxmK/GARdF0fE4taLRaFifo9Gor7FXEp7weDzuKWxlDTA4OOhrLEmSr 8bWcG4Z5XI5xwDZ398nHA4jSRLb29u kI7gb29vtk3TNG0Zt6K19vHx4WncXqaO4LVazbYpCALpdJpqtc rDw4NlmEwm6e/vZ2xszNNYVVVfuK3mzWaTcrlsE8zNzZHNZolEItZaOp0mm82SS qVcTT8/PymVSsHgANfX1w6Rruu8vr4C0Nvb63i2f8bJyQmGYQSHK4piTb GfB4DvUvT09HgaVqtVrq6ufMGucICDgwM0TbO tzei1xyA7wY9Ojr6txdLo9Egn89bXd1 EC/4y8sLu7u7gd7rnteo5 dndnZ2KBaLVr3BOQtM0 Ts7IxcLvfry0QQBBYWFmxrv95kdF3n8PAQURStNVEUUVUVTdOo VCrc3t465oMbeHNzk76 Ps7PzzuDtx iFYVCoZOfWDE8PMzy8jJTU1Pc3d3ZDxXIKWC0wNPT0wB8fdkvT YFur0FDlmUkSbIGV3vjAoRkWf4KhUL/8wyeIXQLDF3 x9JV F8ibx7D5zLQKwAAAABJRU5ErkJggg== (https://forum.academywave.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAB8AAAAdCAYAAAB SZrcyAAAC8klEQVRIicWXP0vrYBSHn6YXJArRWori0kGxsSAII hRUEAQHtVCcHAoOfgPxIwjd3IoIbg4OYr ACCpI6iIo2qVIS5DiHwi2FEMQ4h2koTGJabhceqb2fX/9Pe/hnJy8DU1MTHzRpRC6BQb4E0QsiiLxeJxIJEK9XkdVVZrN5v Di6JIJpMhkUgQi8Vse6ZpUi6XKRQKPD09BYaHvGoeDoeZn59nd naWkZGRX03q9ToXFxdcXl6i6/q/w9fW1lhcXHSsG4bB8fExNzc3RKNRUqmUpSuVSuzt7WGaZkdw14 abnJz0BOfzeRRFwTAMarUaxWLR2k8mk6ysrHQEBpeai6LI vq6q/j09JTHx0cARkdHGR8fZ2ZmxqZZWlri/v6eSqXiC3dknslkGBgYcBUrigJ8Z7i1tcXq6ipDQ0N2Q0FgY2P DF wKTyQSrkJN03h/fwdAluVfTWOxmK/GARdF0fE4taLRaFifo9Gor7FXEp7weDzuKWxlDTA4OOhrLEmSr 8bWcG4Z5XI5xwDZ398nHA4jSRLb29u kI7gb29vtk3TNG0Zt6K19vHx4WncXqaO4LVazbYpCALpdJpqtc rDw4NlmEwm6e/vZ2xszNNYVVVfuK3mzWaTcrlsE8zNzZHNZolEItZaOp0mm82SS qVcTT8/PymVSsHgANfX1w6Rruu8vr4C0Nvb63i2f8bJyQmGYQSHK4piTb GfB4DvUvT09HgaVqtVrq6ufMGucICDgwM0TbO tzei1xyA7wY9Ojr6txdLo9Egn89bXd1 EC/4y8sLu7u7gd7rnteo5 dndnZ2KBaLVr3BOQtM0 Ts7IxcLvfry0QQBBYWFmxrv95kdF3n8PAQURStNVEUUVUVTdOo VCrc3t465oMbeHNzk76 Ps7PzzuDtx iFYVCoZOfWDE8PMzy8jJTU1Pc3d3ZDxXIKWC0wNPT0wB8fdkvT YFur0FDlmUkSbIGV3vjAoRkWf4KhUL/8wyeIXQLDF3 x9JV F8ibx7D5zLQKwAAAABJRU5ErkJggg==) رو بزنی و در قسمت Custom اندیکاتورهایی که نصب کردی رو پیدا کنی

دمت گرم ناجی جان
خیلی ممنون

Z.Pasandide
04-27-2022, 17:17
وقت بخیر صفحه شماره 3 همین تاپیک ی ماشین حساب موجوده موفق باشید

سلام و وقت بخیر . من این ماشین حساب رو پیدا نمیکنم .لطفا شماره پستش رو بفرمایید .این همون مااشین حساب مدیریت سرمایه هست که در دوره پرایس استاد گفتند استفاده کنیم؟؟من همون رو میخوام بر اساس بالانس و اکویتی . ممنون میشم

A.Naji
04-27-2022, 17:25
سلام و وقت بخیر . من این ماشین حساب رو پیدا نمیکنم .لطفا شماره پستش رو بفرمایید .این همون مااشین حساب مدیریت سرمایه هست که در دوره پرایس استاد گفتند استفاده کنیم؟؟من همون رو میخوام بر اساس بالانس و اکویتی . ممنون میشم
سلام وقت بخیر
از این لینک (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=99289&viewfull=1#post99289) دانلودش کنین.
کلا تمام اندیکاتورهای مربوط به پلتفرم cTrader در تاپیک اندیکاتورهای cTrader قرار گرفته.

Z.Pasandide
04-27-2022, 17:55
سلام وقت بخیر
از این لینک (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=99289&viewfull=1#post99289) دانلودش کنین.
کلا تمام اندیکاتورهای مربوط به پلتفرم cTrader در تاپیک اندیکاتورهای cTrader قرار گرفته.

سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون . اندیکاتور رو اضافه کردم ولی نمیدونم بر اساس بالانس هست یا اکویتی. چون فقط یک مورد داره احتمالا بر اساس بالانسه و فقط میشه با یک پوزیشن باز کار کرد درسته؟؟ فرمتش خیلی متفاوته با ماشین حساب انجمن

A.Naji
04-27-2022, 19:09
سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون . اندیکاتور رو اضافه کردم ولی نمیدونم بر اساس بالانس هست یا اکویتی. چون فقط یک مورد داره احتمالا بر اساس بالانسه و فقط میشه با یک پوزیشن باز کار کرد درسته؟؟ فرمتش خیلی متفاوته با ماشین حساب انجمن
خواهش میکنم
بله براساس بالانس هست
فرق داره تا حدودی ولی کار کردن باهاش خیلی ساده س. مقدار پیپ تا sl رو به پیپ مینویسین. مقدار ریسک رو هم مینویسین، حجم رو میده

Z.Pasandide
04-27-2022, 19:23
خواهش میکنم
بله براساس بالانس هست
فرق داره تا حدودی ولی کار کردن باهاش خیلی ساده س. مقدار پیپ تا sl رو به پیپ مینویسین. مقدار ریسک رو هم مینویسین، حجم رو میده

خیلی لطف کردین ممنونم

rezaazad
04-27-2022, 21:50
سلام دوستان.
من دیروز تازه حساب دموی روبو فارکس باز کردم، امروز یه تماس داشتم از کارگزاری با پیش شماره 44 که ضمن خوش آمدگویی گفتن اگه کمک یا درخواستی داشتم بهشون بگم. این روال روبو هست که واسه حساب دمو تماس مستقیم بگیرن؟
سپاس از راهنمایی شما.
mmohsenm@khoshroomahdi

rezaazad
04-28-2022, 08:58
سلام و عرض ادب. آره تعجب کردم:d ممنون بابت راهنماییتون.

وقت بخیر اره خیلی مشتری مدار هستند ادم خجالت میکشه(البته من جواب ندادم بهم ایمیل زدند :d)

behzado
04-29-2022, 15:53
سلام دوستان
کسی می دونه چطوری میشه دوتا اندیکاتور استوک و استوک مولتی تایم فریم را در یک پنجره نشون داد؟
A.Naji
04-29-2022, 16:19
سلام دوستان
کسی می دونه چطوری میشه دوتا اندیکاتور استوک و استوک مولتی تایم فریم را در یک پنجره نشون داد؟
تنها راهش اینه کدنویسی بشه. تو cTrader نمیشه به صورت عادی این کارو کرد

behzado
04-29-2022, 17:37
سلام دوست عزیز
تنها راهش اینه کدنویسی بشه. تو cTrader نمیشه به صورت عادی این کارو کرد
ممنون از پاسختون.میخواستم مقداری فضای بیشتری برای خود چارت باشه.

mmohsenm
05-01-2022, 12:37
سلام دوستان.
من دیروز تازه حساب دموی روبو فارکس باز کردم، امروز یه تماس داشتم از کارگزاری با پیش شماره 44 که ضمن خوش آمدگویی گفتن اگه کمک یا درخواستی داشتم بهشون بگم. این روال روبو هست که واسه حساب دمو تماس مستقیم بگیرن؟
سپاس از راهنمایی شما.
@mmohsenm (https://forum.academywave.com/member.php?u=5932)@khoshroomahdi

سلام دوست عزیز. بله روال همینه. احتمالا میخوان مطمین شن که یه شخصیت حقیقی داره تمرین میکنه و اینکه میخواد فعال باشه ترغیب شه برای این کار.

rezaazad
05-01-2022, 12:48
سلام دوست من.
ممنون از راهنماییتون، لطف کردین.

سلام دوست عزیز. بله روال همینه. احتمالا میخوان مطمین شن که یه شخصیت حقیقی داره تمرین میکنه و اینکه میخواد فعال باشه ترغیب شه برای این کار.

!!!AT
05-04-2022, 20:52
سلام
چقد خووب بود ممنون از شما

با سلام
بعد از اینکه trend line رو انتخاب کردین ، قبل از کشیدن خط روند روی چارت ، دکمه ctrl رو فشار دهید و نگه دارید . تا زمانیکه دکمه کنترل رو نگه داشته اید می توانید بدون انتخاب گزینه trend line ، خط روند ترسیم کنید .

Z.Pasandide
05-05-2022, 21:39
سلام دوستان . من فایل 58 دوره پرایس هستم و باید اندیکاتور استوکاستیک رو استفاده کنم . از بخش اندیکاتورها دانلود کردم ولی فقط برای تایم 1و5و15 دقیقه فعاله و برای بقیه تایم فریم ها نمیاره . ممنون میشم راهنمایی کنین.
ضمنا چطوری میتونم استوک رو کند کنم و عدد 14 بدم؟کدوم قسمت ؟؟297841
چطوری میتونم موجهای استوک و قیمت رو متناسب کنم؟؟

A.Naji
05-05-2022, 23:35
سلام دوستان . من فایل 58 دوره پرایس هستم و باید اندیکاتور استوکاستیک رو استفاده کنم . از بخش اندیکاتورها دانلود کردم ولی فقط برای تایم 1و5و15 دقیقه فعاله و برای بقیه تایم فریم ها نمیاره . ممنون میشم راهنمایی کنین.
ضمنا چطوری میتونم استوک رو کند کنم و عدد 14 بدم؟کدوم قسمت ؟؟297841
چطوری میتونم موجهای استوک و قیمت رو متناسب کنم؟؟
سلام
وقت شما بخیر
اندیکاتور استوکاستیکی که دانلود کردین مولتی تایم هست و برای دوره فراکتالی نوشته شده. برای انجام تمرین دوره پرایس از اندیکاتور استوکاستیک خود cTrader استفاده کنین:
297904

برای کند کردنش هم در تنظیماتش برای K % عدد 14 قرار بدین

Z.Pasandide
05-05-2022, 23:58
سلام
وقت شما بخیر
اندیکاتور استوکاستیکی که دانلود کردین مولتی تایم هست و برای دوره فراکتالی نوشته شده. برای انجام تمرین دوره پرایس از اندیکاتور استوکاستیک خود cTrader استفاده کنین:
297904

برای کند کردنش هم در تنظیماتش برای K Slowing% عدد 14 قرار بدین
سلام و خیلی ممنونم راهنمایی کردین . استوک خودش رو هم استفاده کردم و روی 14 گذاشتم . بازم با موج های قیمت هماهنگ نمیشه تو تایمهای مختلف در حالیکه استاد گفتند باید دقت کنیم هر نوسان قیمت با یک نوسان استوک برابر یا متناسب باشه .این بنظرتون درسته الان؟؟
297911

mohammad76
05-06-2022, 00:00
سلام دوستان وقت بخیر
میخواسم اندیکاتور استوک رو روی مکدی بندازم در سی تریدر
کسی هست راهنمایی کنه؟!

A.Naji
05-06-2022, 10:18
سلام و خیلی ممنونم راهنمایی کردین . استوک خودش رو هم استفاده کردم و روی 14 گذاشتم . بازم با موج های قیمت هماهنگ نمیشه تو تایمهای مختلف در حالیکه استاد گفتند باید دقت کنیم هر نوسان قیمت با یک نوسان استوک برابر یا متناسب باشه .این بنظرتون درسته الان؟؟
297911
من دقیقا خاطرم نیست که چه تنظیماتی رو برای انجام اون جلسه از پرایس اکشن باید درنظر میگرفتیم. شاید از دوستانی که توی تاپیک پرایس بیشتر فعال هستن بپرسید بتونن بهتر راهنماییتون کنن
اما تا جاییکه من فکر میکنم، چون گفتن عدد 14 بذارین، احتمالا منظورشون K% بوده و برای اینکه متناسب با امواج قیمتی بشه، Slowing ش رو خودتون کم و زیاد کنین، تا جاییکه بنظر خودتون متناسب شده
این صرفا یک برداشت شخصی بود، شاید خیلی دقیق نباشه

A.Naji
05-06-2022, 10:20
سلام دوستان وقت بخیر
میخواسم اندیکاتور استوک رو روی مکدی بندازم در سی تریدر
کسی هست راهنمایی کنه؟!
سلام محمد جان
تنها راهش اینه که کدنویسی بشه
وگرنه همینجوری به صورت عادی نمیشه دوتا اندیکاتور رو روی هم انداخت

mohammad76
05-06-2022, 10:37
سلام محمد جان
تنها راهش اینه که کدنویسی بشه
وگرنه همینجوری به صورت عادی نمیشه دوتا اندیکاتور رو روی هم انداخت
سلام علی جان
ممنون بابت پاسخ
کسی از دوستان ننوشته اندیکاتور مکدی و استوک رو؟!
یا فیلم اموزشی نداره ببینیم و انجام بدیم؟!

A.Naji
05-06-2022, 10:44
سلام علی جان
ممنون بابت پاسخ
کسی از دوستان ننوشته اندیکاتور مکدی و استوک رو؟!
یا فیلم اموزشی نداره ببینیم و انجام بدیم؟!
مهدی خوشروی عزیز تا الان زحمت اندیکاتورها رو کشیده، با ایشون مطرح کن شاید داشته باشه اندیکاتورش رو

Z.Pasandide
05-06-2022, 14:42
من دقیقا خاطرم نیست که چه تنظیماتی رو برای انجام اون جلسه از پرایس اکشن باید درنظر میگرفتیم. شاید از دوستانی که توی تاپیک پرایس بیشتر فعال هستن بپرسید بتونن بهتر راهنماییتون کنن
اما تا جاییکه من فکر میکنم، چون گفتن عدد 14 بذارین، احتمالا منظورشون K% بوده و برای اینکه متناسب با امواج قیمتی بشه، Slowing ش رو خودتون کم و زیاد کنین، تا جاییکه بنظر خودتون متناسب شده
این صرفا یک برداشت شخصی بود، شاید خیلی دقیق نباشه

سلام و خیلی ممنونم ازتون

masoud-safari
05-09-2022, 10:51
سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
اگر ممکنه راهنماییم کنید که چطور میتونم برای سی تریدر notification قرار بدم که به گوشیم پیغام بده ممنونم
A.Naji

masoud-safari
05-09-2022, 12:36
وقت بخیر سی تریدر رو روی گوشیتون نصب کنید و شماره اکانت رو روش اضافه کنید

ممنون از راهنمایی

masoud-safari
05-09-2022, 13:29
وقت بخیر سی تریدر رو روی گوشیتون نصب کنید و شماره اکانت رو روش اضافه کنید

حالا آلارمم رو چطوری روی گوشیم فعال کنم؟مثلا وقتیalert یا tp میخوره روی گوشی پیغام بده ممنونم

Armin Rajabi
05-09-2022, 14:31
سلام دوستان عزیز

استاد در ویدیوی پست چهار فرمودند از موینگ اوریج 17 استفاده کنید اکسپوننشیال و میانگین های و لو
در سی تریدر کمی فرق میکنه
از تنضیمات موینگ اوریج عکس گرفتم ببینید درسته تنضیمات اکسپوننشیال و میانگین های و لو
299908

A.Naji
05-09-2022, 22:46
سلام دوستان عزیز

استاد در ویدیوی پست چهار فرمودند از موینگ اوریج 17 استفاده کنید اکسپوننشیال و میانگین های و لو
در سی تریدر کمی فرق میکنه
از تنضیمات موینگ اوریج عکس گرفتم ببینید درسته تنضیمات اکسپوننشیال و میانگین های و لو
299908

سلام دوست عزیز
بله تنظیمات درست هست

Armin Rajabi
05-09-2022, 23:18
سلام دوست عزیز
بله تنظیمات درست هست

ممنون دوست عزیز

.Nahid N
05-11-2022, 14:53
سلام وقت بخیر
برای رسم کانال رگرسیون در ctrader از کدوم اندیکاتور باید استفاده کنم؟
ممنون
@A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)

khoshroomahdi
05-12-2022, 10:24
سلام وقت بخیر
برای رسم کانال رگرسیون در ctrader از کدوم اندیکاتور باید استفاده کنم؟
ممنون
@A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)
اینو تست کنید اگر خوب بود اطلاع بدید به بقیه هم معرفی کنم
Price Channels Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2995)

اینم هست

Linear Regression | cTrader Guru (https://ctrader.guru/en/shop/indicators/linear-regression/)

.Nahid N
05-12-2022, 11:08
Price Channels Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2995)

اینم هست

Linear Regression | cTrader Guru (https://ctrader.guru/en/shop/indicators/linear-regression/)

متشکرم تست میکنم اطلاع میدم

.Nahid N
05-12-2022, 11:41

اینم هست

سلام مجدد
هر دو رو تست کردم. یه مشکلی که این اندیکاتورها دارن اینه که مثل تریدینگ ویو نتونستم خودم ابتدا و انتهای روند بدم و کانال رو بکشم. وقتی فعال میشه خودبخود یعنی به صورت اتومات رو کانال های موجود قرار میگیره و با حرکت چارت سریع میره کانال بعدی رو نشون میده ثابت نیست
میشه اینو درست کرد که بشه دستی اطلاعات داد؟ بر اساس دوره هم عدد میگیره یعنی فقط یه period میخواد. میشه اینو درست کرد؟
price channel فقط لایو رو میگیره یعنی انتهای چارت خودبخود میره اونجا میشینه بر اساس عدد دوره ای که بهش بدیم

Shayanrahimi
05-12-2022, 23:07
سلام و عرض تدب خدمت دوستان
چطوری به سی تریدر اندیکاتور اضافه کنم
بعضی ها خودشون راحت اضافه میشن ولی تو بعضی ها اونطوری نیست ممنون میشم راهنماییم کنین

A.Naji
05-13-2022, 15:14
سلام و عرض تدب خدمت دوستان
چطوری به سی تریدر اندیکاتور اضافه کنم
بعضی ها خودشون راحت اضافه میشن ولی تو بعضی ها اونطوری نیست ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام شایان جان
وقتت بخیر
فرمت فایل های cTrader به صورت .algo هست. روش دوتا کلیک کن، بعدش YES/OK و تمام !
اگر مشکلی با نصبش داشتی یا پیام خطا میده، بگو که بررسی کنیم

amin64
05-13-2022, 16:40
سلام خدمت همه دوستان
من الان استیمنت گرفتم و ماه پیش را ندارم و فقط این ماه را داده,چه جور میتونم استیمنت ماه قبل را هم بگیرم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید A.Naji khoshroomahdi

A.Naji
05-13-2022, 21:55
سلام خدمت همه دوستان
من الان استیمنت گرفتم و ماه پیش را ندارم و فقط این ماه را داده,چه جور میتونم استیمنت ماه قبل را هم بگیرم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
سلام امین جان
اگر با روبوفارکس کار میکنی، طبق توضیحات تصویر زیر میتونی استیتمنتت رو تهیه کنی:
عکس که باز شد، دکمه f رو بزن، تصویر بزرگ میشه میتونی واضح تر ببینیش

303170

parham77
05-16-2022, 15:33
سلام دوستان عزیزم
یک سوال داشتم راجب اینکه یدونه ترید توی سی تریدر زدم ولی روی چارتم مونده و شلوغش میکنه میخواستم ببینم چجوری میتونم از روی چارتم حذفش کنم؟
304741

A.Naji
05-16-2022, 16:49
سلام دوستان عزیزم
یک سوال داشتم راجب اینکه یدونه ترید توی سی تریدر زدم ولی روی چارتم مونده و شلوغش میکنه میخواستم ببینم چجوری میتونم از روی چارتم حذفش کنم؟
304741
سلام
کلیک راست روی چارت > Viewing Options > تیک Deal Map رو غیرفعال کن

khoshroomahdi
05-17-2022, 15:37
سلام مجدد
هر دو رو تست کردم. یه مشکلی که این اندیکاتورها دارن اینه که مثل تریدینگ ویو نتونستم خودم ابتدا و انتهای روند بدم و کانال رو بکشم. وقتی فعال میشه خودبخود یعنی به صورت اتومات رو کانال های موجود قرار میگیره و با حرکت چارت سریع میره کانال بعدی رو نشون میده ثابت نیست
میشه اینو درست کرد که بشه دستی اطلاعات داد؟ بر اساس دوره هم عدد میگیره یعنی فقط یه period میخواد. میشه اینو درست کرد؟
price channel فقط لایو رو میگیره یعنی انتهای چارت خودبخود میره اونجا میشینه بر اساس عدد دوره ای که بهش بدیم
Linear Regression Channels Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2145)

این رو هم تست کنید . من الان تست کردم مشکل نداشت. خیلی از دوستان میگفتند خط وسطش مشکل داره . شما هم یه تست کنید اطلاع بدید.

.Nahid N
05-17-2022, 17:54
Linear Regression Channels Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/2145)

این رو هم تست کنید . من الان تست کردم مشکل نداشت. خیلی از دوستان میگفتند خط وسطش مشکل داره . شما هم یه تست کنید اطلاع بدید.

اینو قبلا تست کردم همون حالت اتومات میاد اینم

khoshroomahdi
05-17-2022, 20:16
اینو قبلا تست کردم همون حالت اتومات میاد اینم
نه این اتومات نیست. یه کلید داره یه خط میندازه اول و اخرش میتونید خودتون انتخاب کنید

Shayanrahimi
05-17-2022, 21:02
سلام دوستان عرض ادب یه سوال داشتم
تو سی ترید مثل متا نمیشه گراف گرفت از حساب؟
اگه میشه لطفا راهنماییم کنین مرسی

.Nahid N
05-18-2022, 09:45
نه این اتومات نیست. یه کلید داره یه خط میندازه اول و اخرش میتونید خودتون انتخاب کنید

ممنون تست میکنم دوباره

.Nahid N
05-18-2022, 22:54
سلام خدمت همه عزیزان خسته نباشید
دوستان من مووینگ اکسپوننشیال رو دارم اما تو تنظیمات میانگین h/l هارو نداره ممنون میشم اگه کسی دارتش برام بفرسته (برای همین سی تریدر)
و اینکه سرکار خانم لطفا اگه رگریشن مناسب رو پیدا کردید که خودمونم بتونیم ابتدا انتها روند مورد نظر رو مشخص کنیم اطلاع بدید ممنون میشم

سلام
چشم اطلاع میدم

mahdi.k
05-18-2022, 23:16
سلام دوستان یه سوال داشتم اینکه اندیکاتور پیوت پوینت چرا از رو صفحه نمایش متاتریدر قابل حذف شدن نیست و باید چیکار کنم؟ همونی که لینکش تو تاپیک ها گذاشته شده

khoshroomahdi
05-19-2022, 10:04
سلام دوستان عرض ادب یه سوال داشتم
تو سی ترید مثل متا نمیشه گراف گرفت از حساب؟
اگه میشه لطفا راهنماییم کنین مرسی
گراف در استیتمنت نیست در بخش انالیز شما امار خیلی کاملی از اکانتتون به همراه ترید مشاهده می کنید.

khoshroomahdi
05-19-2022, 10:05
سلام خدمت همه عزیزان خسته نباشید
دوستان من مووینگ اکسپوننشیال رو دارم اما تو تنظیمات میانگین h/l هارو نداره ممنون میشم اگه کسی دارتش برام بفرسته (برای همین سی تریدر)
و اینکه سرکار خانم لطفا اگه رگریشن مناسب رو پیدا کردید که خودمونم بتونیم ابتدا انتها روند مورد نظر رو مشخص کنیم اطلاع بدید ممنون میشم
از تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر aw moving*رو دانلودکنید.

Mahdi9821
05-19-2022, 16:40
سلام خدمت همه دوستان وقتتون بخیر

برای متاتریدر من زیاد دیدم اندیکاتور یا ربات مدیریت سرمایه ایی که با خط میشه استاپ رو روی قیمت مشخص کرد و نسبت به اون خط . حجم را خودش تایین میکنه

خواستم بدونم برای سی تریدر هم این اندیکاتور یا ربات وجود داره یا خیر ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

mani_gh75
05-19-2022, 20:53
سلام و عرض ادب خدمت همه
ببخشید یه سوال داشتم
من اندیکاتور مکدی الرت رو نصب کردم و استفاده میکردم
یکبار پنجرشو بستم الان هرکاری میکنم دیگه پنجره الرت بالا نمیاد
حتی اندیکاتور رو پاک و دوباره نصب کردم
حتی سی تریدر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم
میشه یه اپدیتی از این اندیکاتور بزارین که سبک تر باشه؟
یا چیزی مشابهش رو بزارین که بالا رفتن یا پایین اومدن مکدی از لول صفر رو الارم بده؟
ممنون
@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

fxhadi
05-19-2022, 23:07
سلام خدمت دوستان عزیز

آیا ابزاری توی سی تریدر هستش که با تعیین نقطه ورود و حد ضرر به صورت یک خط افقی ، حجم رو برایمان محاسبه کنه ؟!
توی متا تریدر 4 بود ولی سی تریدر گشتم همشون پولی بودن

Hamidr761
05-21-2022, 21:39
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه من میخواستنم تمرین پست شماره 42 فراکتالیو انجام بدم ولی بلد نبودم چطوری توی سی تریدر دو اندیکاتور رو روی هم بزارم

توی فایل شماره 42 استاد دو تا استوک رو روی هم گذاشتن آیا این امکان توی سی تریدر هست؟؟؟

308895

behrouz366
05-24-2022, 10:45
سلام دوستان امینو اف تی در سی تریدر ورژن 4.4.2 ران نمیشه کسی میتونه این مشکل منو حل کنه
310693

khoshroomahdi
05-24-2022, 22:31
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه من میخواستنم تمرین پست شماره 42 فراکتالیو انجام بدم ولی بلد نبودم چطوری توی سی تریدر دو اندیکاتور رو روی هم بزارم

توی فایل شماره 42 استاد دو تا استوک رو روی هم گذاشتن آیا این امکان توی سی تریدر هست؟؟؟

308895
از اندیکاتور امینو اف تی استفاده کن. دوتاشو بزار بقیشو پاک کن راحت

khoshroomahdi
05-24-2022, 22:32
سلام دوستان امینو اف تی در سی تریدر ورژن 4.4.2 ران نمیشه کسی میتونه این مشکل منو حل کنه
310693
ورژن اشتباه نوشتید

منتظرم روبو هم اپدیت بده تا من اندیکاتورها رو اپدیت کنم. و ورژن جدیدشو بزارم. تاپیک تمرین فراکتالی رو اگه چک کنید یا تاپیک اندیکاتورها رو تاریخ بروزرسانی میزنم که بروز شدند

behrouz366
05-25-2022, 08:33
ورژن اشتباه نوشتید

منتظرم روبو هم اپدیت بده تا من اندیکاتورها رو اپدیت کنم. و ورژن جدیدشو بزارم. تاپیک تمرین فراکتالی رو اگه چک کنید یا تاپیک اندیکاتورها رو تاریخ بروزرسانی میزنم که بروز شدند

جناب خوشرو چطوری در سی تریدر اندیکاتور میسازید از کجا باید آموزش ببینم

khoshroomahdi
05-25-2022, 09:51
جناب خوشرو چطوری در سی تریدر اندیکاتور میسازید از کجا باید آموزش ببینم
یه دونه اموزش یوتیوب هست مربوط به ده سال قبل هست. قراراه امسال باز دوره بزارند هنوز اعلام نکردند

Saman.b
05-25-2022, 10:44
سلام
در cTrader فیبو گوشه سمت راست بالا یک اطلاعیه آپدیت اومد، دفعه بعد که خواستم پلتفرم را باز کنم پیغام زیر را داد.
311666
و آپدیتی هم که خواسته بود نصب نشد.
با لپتاپ دیگه ای هم تست کردم و همینطور بود.
فعلا روبو این اتفاق نیافتاده.

مشکل از ورژن 4.2.2 برای ویندوز 7 هست.
-------------------------------------------------------

راه حل:

باید قبل اجرای آپدیت، آپدیت ویندوز (Windows Update) غیر فعال شده باشه، وگرنه نصب نمیشه.
برای ویندوز 64 بیت:
آپدیت KB3102810-x64 را نصب کنید تا درست بشه، دقت کنید که پسوند x64 داشته باشه.

برای ویندوز 32 بیت:
آپدیت KB3102810-x86 را نصب کنید تا درست بشه، دقت کنید که پسوند x86 داشته باشه.

vahid.st
05-26-2022, 20:26
ورژن اشتباه نوشتید

سلام وقت بخیر
من تاپیک اندیکاتورها رو نمیتونم پیدا کنم اصلا این تاپیک وجود داره و اینکه برای منم امینو اف تی رو چهار تا خط صاف نشون میده در سی تریدر اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید بنده رو , متشکر

ahmad2069
05-26-2022, 21:57
سلام دوستان
سوال؛
چطور میشه در پلتفرم سی تریدر حد سود بصورت تقسیم شده قرار بدیم!؟
مثلا ۲ تارگت بذاریم و تقسیم تی پی کنیم.

khoshroomahdi
05-26-2022, 21:58
سلام وقت بخیر
من تاپیک اندیکاتورها رو نمیتونم پیدا کنم اصلا این تاپیک وجود داره و اینکه برای منم امینو اف تی رو چهار تا خط صاف نشون میده در سی تریدر اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید بنده رو , متشکر
یکی از بچه ها نسخه برا سی تریدر 4.2 تو تاپیک اندیکاتورها قرارداده اونو دانلود کنید.
شخصا روبو هستم و خیلی از بچه ها هم روبو کار میکنند.
هروقت اپدیت جدید داد نسخه های جدید میدمالبته خود سی تریدر نوشته باید بدون مشکل کار کنه.
من تو نسخه بتاهم مشکلی تا الان ندیدم که بخام کد رو دست بزنم

MEHDIMILYARDER
05-27-2022, 01:05
سلام عزیزان
یک سوال داشتم از دوستانی که به پلتفرم ctrader آشنایی دارند
برای زمانی که به عنوان مثال میخوایم تمرین فراکتالی انجام بدیم این پلتفرم قابلیتی داره که وقتی تایم فریم رو عوض میکنیم چارت نره آخره بازار همون تاریخ که تمرین میکنیم بمونه؟
مثلا نیاز نباشه دوباره کلی برگردیم عقب تا تاریخ تمرینمون رو تو یه تایم دیگه پیدا کنیم

MEHDIMILYARDER
05-27-2022, 01:33
سلام مهدی جان وقتتون بخیر باشه
برای این منظور آقای خوشرو زحمت کشیدن و اندیکاتورش رو طراحی کردن و در تاپیک اندیکاتور های پلتفرم سی تریدر قرار دادن . به آدرس زیر :
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=91756&viewfull=1#post91756
سلام افشین جان.ممنون.کمک بزرگی بهم کردی واقعا.

Shayanrahimi
05-27-2022, 11:04
سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم مننون میشم راهنماییم کنین
در حالت کلی اگه حساب کنیم سی تریدر بهتره یا متا 4 شما کدومو ترجیح میدین و اینکه سی تریدر چه باگ هایی داره ؟
ممنون میشم پاسخ بدین و راهنماییم کنین

davood_66
05-27-2022, 14:33
سلام وقت بخیر قطعا C Trader امکاناتش با متا تریدر زمین تا زیر زمین فرق داره بزرگترین امتیازش فضای ابری هست که تمام تحلیل های شما رو نگه میداره شما اگر دوتا سیستم داشته باشین و روی هر دو متا تریدر باشه و به یک حساب متصل باشن اگر تحلیلی در یک سیستم انجام بدین در سیستم دیگه قابل مشاهده نیست ولی در سی تریدر مثل تریدینگ ویو از هر جای دنیا که بهش دسترسی داشته باشین تمام تحلیل هاتون قابل مشاهده هست. امتیاز بعدی مدیریت یک معامله هست در سی تریدر شما میتونید 4 تا حد سود تعریف کنید و برای هر حد سود تعیین کنید که چه مقدار از حجم معامله بسته شود. ابزار های تحلیلی راحتر امتیاز بعدیش هست.یکسری امکانات در اختیار شما شما قرار میده که در متا تریدر باید از طریق اندیکاتور به این امکانات دسترسی داشته باشی مثلا اخبار مهم ارزش هر پیپ با توجه به حجم ساعت هماهنگ با تایم ایران مشخص کردن سشن معملاتی و ... البته چنگال اندرو ضعیفی داره ولی کار راه اندازه تیم برنامه نویسی قوی دارن. یه امتیاز دیگه که کلی توش شک و شبهه هست اینه که بروکر ها در متا تریدر به راحتی میتونن کندل سازی کنن چون دیتا مال خودشون هست و فقط API متاتریدر میگیرن و داده هاشون قرار میدن ولی توی سی تریدر نمیشه این کارو انجام داد البته میگم با شک شبهه هست در کل نباید این موضوع ملاک قرار بدین ولی بروکری که سی تریدر ارائه میکنه ارزش و اعتبار بیشتری داره. چون دخل و تصرفش کمتره. ولی بازم میگم این حرف ملاک قرار ندین و بعضی از دوستان حمله نکنن که نه این چه حرفیه ... . دیگه همین دیگه در کل سی تریدر بهتره ولی چون همه بروکر ها پشتیبانی نمیکنن و همه بلد نیستن همه جا اسم متا بیشتر جا افتاده راستش بخوای من خودم طرفدار هیچکدوم نیستم از هیچ کدوم هم بدم نمیاد هم متا 4 5 و هم سی تردر نصب دارم حتی جی فارکس هم نصب دارم ولی با سی تریدر بیشتر کار میکنم و معتقدم یک تریدر همونقدر که هر چارتی بهش بدن باید بتونه تحلیل کنه باید بتونه تو پلتفرم های مختلف هم ترید کنه برای همین همه رو نصب میکنم باهاشون کار میکنم.

در حالت کلی اگه حساب کنیم سی تریدر بهتره یا متا 4 شما کدومو ترجیح میدین و اینکه سی تریدر چه باگ هایی داره ؟

davood_66
05-27-2022, 14:49

در مورد باگ هاش من تا الان مشکل خاصی نداشتم باهاش خیلی روان اجرا میشه به زبان c# هست و فقط تو اندیکاتورها گاهی باگ دیدم وگرنه خودش روان هست و مشکلی نداشتم باهاش اندیکاتور هم با توجه به برنامه نوشته شده و تسلط برنامه نویس متفاوت هست

davood_66
05-27-2022, 15:01
دوستانی که بروکر روبو هستن گاهی اوقات که جایی هستین و سیستم خودتون در دسترس نیست میتونید از طریق این آدرس به پلتفرمتون دسترسی داشته باشین و معاملاتتون رو مدیریت کنید.
آدرس پلتفرم تحت وب
https://ct.roboforex.com
اینم آدرس پلتفرم تحت وب از شرکت سازنده
https://ct.spotware.com

MEHDIMILYARDER
05-27-2022, 15:09
سلام دوستان.راهی هست برای برگشت یک چارت؟همه تمریناتم روی یک چارت بودن که اون چارت پریده.تمپلیت هم سیو کردم اما الان وقتی لودش میکنم دیگه خطوط و تمرینات نمیان

Shayanrahimi
05-27-2022, 19:00
در مورد باگ هاش من تا الان مشکل خاصی نداشتم باهاش خیلی روان اجرا میشه به زبان c# هست و فقط تو اندیکاتورها گاهی باگ دیدم وگرنه خودش روان هست و مشکلی نداشتم باهاش اندیکاتور هم با توجه به برنامه نوشته شده و تسلط برنامه نویس متفاوت هست
خیلی ممنونم داوود عزیز مچکر

davood_66
05-27-2022, 19:04
اگر نرم افزار بسته باشی که دیگه فکر نکنم بشه کاریش کرد. ولی اینو به عنوان فرصت نگاه کن داداش شما دوباره مجبوری از نو تمرین کنی. من خودم دیشب از عمد هر چی بود پاک کردم اینطوری از نو شروع میکنم تمریناتم بیشتر میشه

سلام دوستان.راهی هست برای برگشت یک چارت؟همه تمریناتم روی یک چارت بودن که اون چارت پریده.تمپلیت هم سیو کردم اما الان وقتی لودش میکنم دیگه خطوط و تمرینات نمیان

Abolfazl Alizadeh
05-30-2022, 11:32
سلام وقت بخیر. زمانی که توی تایم m1 خط روندی میکشم وقتی میرم تو تیک چارت خط روندی که کشیده بودم جا به جا میشه و محلش تغییر میکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم که این اتفاق نیفته ؟؟؟

Helix
05-30-2022, 13:27
سلام دوستان چطور میتونم استیتمنت بگیرم از سی تریدر(استیتمنتی که همراه با گراف (نمودار) باشه)
ممنون میشم راهنمایی کنید

nosrat
05-30-2022, 15:52
سلام بر دوستان عزیز تودی پروفیت سی تریدر توی کدوم پست بود ممنون میشم

nosrat
05-30-2022, 16:14
سلام دوستان چطور میتونم استیتمنت بگیرم از سی تریدر(استیتمنتی که همراه با گراف (نمودار) باشه)
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام برشما توی تصویر مشخص کردم

Ehsan2142
05-30-2022, 22:39
با سلام خدمت همه عزیزان
میبخشید یه سوال داشتم، آیا راه حلی برای نصب سی تریدر روی مک وجود داره؟ غیر از نصب ویندوز؟

.Nahid N
05-31-2022, 10:36
سلام
وقت بخیر
یه سوال داشتم تو ctrader گزینه reply مثل تریدینگ ویو هست یا نه؟

tarokh
05-31-2022, 15:41
سلام دوستان ارادت
یه سوال داشتم راجع به سی تریدر.من شنیده بودم که در این پلتفرم اگر شما مثلا 3 تا چارت eurusd باز داشته باشید(15دقیقه و 5 دقیقه و یک دقیقه مثلا) و یک تغییری در یک چارت به وجود بیارید به صورت فراکتالی در 2 چارت دیگه هم اتفاق میوفته.مثلا یک خط روند در 15 دقیقه بکشید در یک دقیقه و 5 دقیقه هم کشیده میشه.من ولی سی تریدر رو نصب کردم و این اتفاق برای من نمیوفته.یعنی تو هر چارتی هر کاری میکنم در چارت های دیگه اون تغییرات اعمال نمیشه.چیکار میتونم بکنم؟ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید

tarokh
05-31-2022, 15:46
با سلام خدمت همه عزیزان
میبخشید یه سوال داشتم، آیا راه حلی برای نصب سی تریدر روی مک وجود داره؟ غیر از نصب ویندوز؟
سلام.بله میتونید از نسخه وب استفاده کنید.ولی فکر میکنم اپلیکیشن مخصوص مک هم داشته باشه.

Abolfazl Alizadeh
05-31-2022, 16:38
سلام دوستان ارادت
یه سوال داشتم راجع به سی تریدر.من شنیده بودم که در این پلتفرم اگر شما مثلا 3 تا چارت eurusd باز داشته باشید(15دقیقه و 5 دقیقه و یک دقیقه مثلا) و یک تغییری در یک چارت به وجود بیارید به صورت فراکتالی در 2 چارت دیگه هم اتفاق میوفته.مثلا یک خط روند در 15 دقیقه بکشید در یک دقیقه و 5 دقیقه هم کشیده میشه.من ولی سی تریدر رو نصب کردم و این اتفاق برای من نمیوفته.یعنی تو هر چارتی هر کاری میکنم در چارت های دیگه اون تغییرات اعمال نمیشه.چیکار میتونم بکنم؟ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید

سلام وقتتون بخیر. این پست رو مطالعه کنید راه حل گفته شده.
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=91641&viewfull=1#post91641

Ehsan2142
05-31-2022, 21:24
سلام.بله میتونید از نسخه وب استفاده کنید.ولی فکر میکنم اپلیکیشن مخصوص مک هم داشته باشه.

ممنون تارخ جان، نسخه وب محدودیت هایی داره مثلا اندیکاتور روش نصب نمیشه، و اینکه متاسفانه اپلیکیشن مک نداره هنوز

khoshroomahdi
06-01-2022, 02:01
ممنون میشم راهنمایی کنید
خروجی استیتمنت اکسل میده
باید اکسل بلد باشی تا بتونی اون گراف شبیه متا رو ببینی
گراف سی تریدر در بخش انالیز هست. و در گرفتن خروجی استیتمنت به صورت پیش فرض گراف نداره

khoshroomahdi
06-01-2022, 02:02
سلام وقت بخیر تشکر بابت این تاپیک خوب و خسته نباشید یه ابزار توی متاتریدر هست از نقطه ورود تا استاپ لاس رو با خط بهم وصل میکنیم و مثل خطوط فیبوناچی tp1 .tp2 ....TPx رو نشون میده

همین ابزار برای سی تریدر هست ؟

@A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

ممنون جناب خوشرو و اقای ناجی موفق باشید
سلام لطفا با عکس توضیح بدید که دقیقا کارش چیه

khoshroomahdi
06-01-2022, 02:02
با سلام خدمت همه عزیزان
بجز ماشینهای مچازی فک نکنم راهی باشه و هنوز هیچ برنامه ای برای توسعه سی تریدر روی مک ندارند متاسفانه

khoshroomahdi
06-01-2022, 02:03
سلام
وقت بخیر
یه سوال داشتم تو ctrader گزینه reply مثل تریدینگ ویو هست یا نه؟
سلام نفهمیدم. این گزینه رو من نه در سی تریدر نه در تریدینگ ویو یا ندیدم یا توجه نکردم با عکس توضیح بدید لطفا

khoshroomahdi
06-01-2022, 02:04
سلام دوستان ارادت
اندیکاتور sync object*این کارو براتون در سی تریدر می کنه

Ehsan2142
06-01-2022, 07:14
بجز ماشینهای مچازی فک نکنم راهی باشه و هنوز هیچ برنامه ای برای توسعه سی تریدر روی مک ندارند متاسفانه

ممنون آقا مهدی عزیز

.Nahid N
06-01-2022, 11:51
سلام نفهمیدم. این گزینه رو من نه در سی تریدر نه در تریدینگ ویو یا ندیدم یا توجه نکردم با عکس توضیح بدید لطفا
سلام
منظورم replay بود یه حرفش جا افتاد
همون گزینه ای که میشه برای بک تست گرفتن تو هر تایم فریمی چارت رو از هر قسمتی که بخوایم مخفی کنیمذ تحلیل مون رو انجام بدیم بعد که play کنیم نتیجه کارمون ببینیم یعنی کندل ها تا جایی که بخوایم ظاهر میشن و همینطور ادامه داره

khoshroomahdi
06-01-2022, 12:48
سلام
منظورم replay بود یه حرفش جا افتاد
همون گزینه ای که میشه برای بک تست گرفتن تو هر تایم فریمی چارت رو از هر قسمتی که بخوایم مخفی کنیمذ تحلیل مون رو انجام بدیم بعد که play کنیم نتیجه کارمون ببینیم یعنی کندل ها تا جایی که بخوایم ظاهر میشن و همینطور ادامه داره
ب اون شکل نیست. ولی قابلیت بک تست رو داره
در انجمن اقای ناجی زحمت کشیدند فیلم اموزشیش رو گذاشتند

khoshroomahdi
06-01-2022, 12:49
مثل اینجوری

ریسک به ریواردهای 1 تا 10 رو میگه

316810
من ندیدم چون سرچ هم نکردم واقعاخودتون ی گوگل کنید

.Nahid N
06-01-2022, 13:19
ب اون شکل نیست. ولی قابلیت بک تست رو داره
در انجمن اقای ناجی زحمت کشیدند فیلم اموزشیش رو گذاشتند
متشکرم لطف کردید

khoshroomahdi
06-01-2022, 14:17
حقیقتا اسمشو بلد نیستم و هرچی میزنم یچی دیگه میاره

این نمونشه روی متاتریدر از روی چارت یکی دیگه عکس کردم 317056
اگه بخاید میتونم با هزینه براتون انجام بدم. دوست داشتید خصوصی پیام بدید
فیبوها رو هم تست کنید شاید کارتون باهاش راه بیفته.

amin64
06-02-2022, 21:45
سلام آقا مهدی اول میخواستم از زحماتیکه برای نوشتتن اندیکاتورها میکشید و به صورت رایگان قرار میدید تشکر کنم
یک سوال در مورد اندیکاتور aw manager داشتم آیا میشه حد سود و ضرر که تعیین کردید براساس درصد باشه ,ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. khoshroomahdi

khoshroomahdi
06-02-2022, 23:12
سلام آقا مهدی اول میخواستم از زحماتیکه برای نوشتتن اندیکاتورها میکشید و به صورت رایگان قرار میدید تشکر کنم
یک سوال در مورد اندیکاتور aw manager داشتم آیا میشه حد سود و ضرر که تعیین کردید براساس درصد باشه ,ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
درود
باید کدنویسی بشه

keivanfx
06-03-2022, 20:34
سلام وقت بخیر تشکر بابت این تاپیک خوب و خسته نباشید یه ابزار توی متاتریدر هست از نقطه ورود تا استاپ لاس رو با خط بهم وصل میکنیم و مثل خطوط فیبوناچی tp1 .tp2 ....TPx رو نشون میده

همین ابزار برای سی تریدر هست ؟

@A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

ممنون جناب خوشرو و اقای ناجی موفق باشید

سلام وقت بخیر
این بزار خاصی نیست ، همون فیبوناچی هستش که لول هارو تغییر میدید
این کارو آقای پورصمدی انجام میده

اگر نتونستید پیام بدید بهتون دقیقش رو بگم
هزینه م نمیخواد بدید! :)

moslem
06-08-2022, 01:10
آقا مهدی سلام
اول یه تشکر ویژه بابت وقتی که در انجمن و پلتفرم سی تریدر میگذارید دارم.
یه سوال هم داشتم آیا اندیکاتوری هست که کراس موینگ ها را آلارم بده؟
ممنون

rezaazad
06-08-2022, 10:25
سلام دوستان.
من چند روزه با سی تریدر مشکل دارم. همش هنگ میکنه و کانکت نمیشه. شما هم مشکل دارین یا مربوط به نت خودمه؟
ممنون ازدوستانی که نظر میدن.

nosrat
06-08-2022, 16:11
حقیقتا اسمشو بلد نیستم و هرچی میزنم یچی دیگه میاره

این نمونشه روی متاتریدر از روی چارت یکی دیگه عکس کردم 317056
سلام برشما با فیبو به راحتی میشه درست کرد

haj ahmad
06-09-2022, 09:31
سلام به دوستان
من توی نصب مشکل دارم
سی تریدر روبو که میگه با سازنده تماس بگیر
322594
توی سایت خود سی تریدر رفتم اونجا گفت ویندوز رو آپدیت کن کردم ولی بازم نمیاد
322595
mohammad76
06-09-2022, 09:50
سلام دوستان.
من چند روزه با سی تریدر مشکل دارم. همش هنگ میکنه و کانکت نمیشه. شما هم مشکل دارین یا مربوط به نت خودمه؟
ممنون ازدوستانی که نظر میدن.
سلام دوست عزیز
از من که درستهاینترنتتون رو چک کنید

rezaazad
06-09-2022, 10:35
سلام و عرض ارادت.
ممنون. میخواستم مطمین بشم ایراد از سایت نیست.
موفق و شاد باشید.

سلام دوست عزیز
از من که درستهاینترنتتون رو چک کنید

Erfanalk
06-09-2022, 23:19
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
بنده هرکاری کردم ip ایران واسم نیومد هنگام ثبت نام که شماره خودمو وارد کنم؟!
قضیش چیه عزیزان؟
کلا فکر کنم ثبت نام کاربر جدید ایرانی دیگه قبول نمیکنن
ممنون میشم راه حل هارو بگین

و اینکه دوستان کودوم فیلترشکناو ترجیح میدن؟! (فرقی نمیکنه چه ای پی ثابت باشه و چه مجانی)

با تشکر A.Naji

Mohammad.Hashemi
06-10-2022, 00:52
سلام برای ثبت نام روبو فارکس باید حتما با ای پی کشورهای اسیایی وارد سایت بشید

قضیش چیه عزیزان؟

و اینکه دوستان کودوم فیلترشکناو ترجیح میدن؟! (فرقی نمیکنه چه ای پی ثابت باشه و چه مجانی)

با تشکر @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)

Mohammad.Hashemi
06-10-2022, 01:21
سلام دوستان
ماشین حساب اکادمی برای سی تریدر هم موجوده؟

shahab.gln
06-11-2022, 09:18
سلام عرفان جان
یه فیلترشکن رایگان از اکستنشن های گوگل کروم دانلود کن با یه کشور آسیایی (مثلا سنگاپور) وصل شو بعدش میتونی ip ایران پیدا کنی
من چند سالی هست از speedvpn استفاده میکنم قیمتش مناسبه و سرعتشم خوبه راضیم ازش

قضیش چیه عزیزان؟

با تشکر @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)

khoshroomahdi
06-11-2022, 10:14
آقا مهدی سلام
اول یه تشکر ویژه بابت وقتی که در انجمن و پلتفرم سی تریدر میگذارید دارم.
یه سوال هم داشتم آیا اندیکاتوری هست که کراس موینگ ها را آلارم بده؟
ممنون
چون مکدی از مووینگ تشکیل میشه میتونید از مکدی الارم استفاده کنید وتنظیماتش رو هر دو مووینگی که میخاید بزارید

khoshroomahdi
06-11-2022, 10:15
سلام به دوستان
من توی نصب مشکل دارم
سی تریدر روبو که میگه با سازنده تماس بگیر
322594
توی سایت خود سی تریدر رفتم اونجا گفت ویندوز رو آپدیت کن کردم ولی بازم نمیاد
322595
اگر نسخه جدید رودارید نصب میکنید چون بر پایه net6 هست درویندوزهای قدیمی تر از ویندوز ۱۰ این ارور درسته

Milad-Trader
06-11-2022, 10:50
سلام و وقت بخیر به دوستان عزیزم،

من قصد دارم ctrader رو شروع کنم به یادگیریش. سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا وقتی از قلمش استفاده میکنم و میکشم، پرت میشه سمت دیگه در تصویر؟ کسی این مشکل رو داشته؟

جایی که فلش زدم کشیدم اما شوت شد رفت سمت دیگه :

324190

tarokh
06-11-2022, 12:39
دوستان سلام
امروز من داشتم چارت هایی رو در سی تریدر بررسی میکردم.4 تا چارت eurusd رو روی صفحه داشتم که بررسی کنم.بعد 2 3 بار یهو هنگام کار با چارت ها اپلیکیشنش هنگ کرد و بسته شد که مجبور شدم دوباره باز کنم.
خواستم ببینم کسی تاحالا این مشکل رو داشته؟راهکاری هم اگر دارید ممنون میشم بگید
روزخوش

Behnambaziar
06-11-2022, 13:26
سلام.اول از همه تشکر میکنم از همه ی دوستانی که در تاپیک اندیکاتور ها زحمات زیادی کشیدند و اندیکاتور های خیلی کاربردی ای رو طراحی کردند.واقعا با کلمات نمیتونم توصیف کنم که چقدر ممنونم از همه.
سوالی واسم پیش اومده اونم اینه که ظاهرا اخرین ورژن سی تریدر 4.2 هستش.اما ورژنی که من از سایت روبو گرفتم 4.1 هست.اولا تفاوت محسوسی بین این 2تا وجود داره؟دوما چرا روبو آخرین ورژنش رو واسه دانلود نزاشته یا اگر گذاشته ممنون میشم بگید از کجا میتونم دانلود کنمش

khoshroomahdi
06-11-2022, 15:10
سلام.اول از همه تشکر میکنم از همه ی دوستانی که در تاپیک اندیکاتور ها زحمات زیادی کشیدند و اندیکاتور های خیلی کاربردی ای رو طراحی کردند.واقعا با کلمات نمیتونم توصیف کنم که چقدر ممنونم از همه.
سوالی واسم پیش اومده اونم اینه که ظاهرا اخرین ورژن سی تریدر 4.2 هستش.اما ورژنی که من از سایت روبو گرفتم 4.1 هست.اولا تفاوت محسوسی بین این 2تا وجود داره؟دوما چرا روبو آخرین ورژنش رو واسه دانلود نزاشته یا اگر گذاشته ممنون میشم بگید از کجا میتونم دانلود کنمش
روبو معمولا صبر می کنه نسخه ها خیلی استیبل باشند بعد اپدیت میده و این خیلی خوبه.
نه تفاوت خاصی برای کاربر نداره ولی از لحاظ تکنیک برنامه نویسی نسخه ۴.۲ باز نویسی شده کامل و منتقل شده به Net6

khoshroomahdi
06-11-2022, 15:11
سلام و وقت بخیر به دوستان عزیزم،

من قصد دارم ctrader رو شروع کنم به یادگیریش. سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا وقتی از قلمش استفاده میکنم و میکشم، پرت میشه سمت دیگه در تصویر؟ کسی این مشکل رو داشته؟

جایی که فلش زدم کشیدم اما شوت شد رفت سمت دیگه :

324190
اگه میتونی با فایل گیف نشون بده متوجه بشم

khoshroomahdi
06-11-2022, 15:13
دوستان سلام
امروز من داشتم چارت هایی رو در سی تریدر بررسی میکردم.4 تا چارت eurusd رو روی صفحه داشتم که بررسی کنم.بعد 2 3 بار یهو هنگام کار با چارت ها اپلیکیشنش هنگ کرد و بسته شد که مجبور شدم دوباره باز کنم.
خواستم ببینم کسی تاحالا این مشکل رو داشته؟راهکاری هم اگر دارید ممنون میشم بگید
روزخوش
احتمالا به خاطر یکی از اندیکاتورهای سینک باشه. اگه اندیکاتور داری رو چارت چک کن
دوستانی که نسخه جدید دانلود کردند sync object* پاک کنند نسخه جدیدش اسمش شده sync drawing*
قبلی رو سی تریدر جدید هنگ می کنه این مشکل تو جدیده درست شده

fxhadi
06-11-2022, 18:04
سلام خدمت دوستان عزیزم
چجوری میتونم مکدی و استوک رو روی هم استفاده کنم توی سی تریدر آیا امکانش هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید khoshroomahdi

khoshroomahdi
06-11-2022, 18:42
سلام خدمت دوستان عزیزم
چجوری میتونم مکدی و استوک رو روی هم استفاده کنم توی سی تریدر آیا امکانش هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
خیر اندیکاتورش موجود نیست

mohamadjavad
06-11-2022, 19:40
سلام وقت همگی بخیر برای دریافت استیتمنت در سی تریدر دمو باید چیکار کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

Pioneer_Trader
06-12-2022, 18:40
سلام عزیزان
من در متا تریدر، 8 تا جفت ارز رو همیشه لازم دارم که تایم بالا و تایم پایین هر جفت ارز رو در کنار هم قرار دادم تا با 2 کلیک روی تایم بالا و تایم پایین، خیلی سریع نصف صفحه مانیتور برای هر کدام از اونها تقسیم بشه.
چطور در سی تریدر این حالت رو میتونم ایجاد کنم؟
برای درک بهتر عکسی از متاتریدر قرار میدم .( میخوام سی تریدرم به این حالت در بیاد)

مرسی از راهنماییتون
325123

azade
06-12-2022, 20:54
ارادت
از دوستان کسی میدونه چرا کوییک ترید ( پوزیشن سریع در لحظه ی مارکت که وسط و بالای سی تریدر هست) کار نمیکنه؟
اکانت ریل روبو با سیتریدر ساختم، برای پوزیشن گیری باید از طریق پنل سمت راست اقدام کنم و نمیتونم از کوییک استفاده کنم
همینظور اگه بخوام نمودار حجم که پایین سی تریدر نمایش داده میشه رو از چارت حذف کنم راهش رو نمیدونم
کلا یه " نمیدونم" بزرگم که دست و پا درآورده:)
ممنونم

azade
06-12-2022, 20:59
ارادت
از دوستان کسی میدونه چرا کوییک ترید ( پوزیشن سریع در لحظه ی مارکت که وسط و بالای سی تریدر هست) کار نمیکنه؟
اکانت ریل روبو با سیتریدر ساختم، برای پوزیشن گیری باید از طریق پنل سمت راست اقدام کنم و نمیتونم از کوییک استفاده کنم
همینظور اگه بخوام نمودار حجم که پایین سی تریدر نمایش داده میشه رو از چارت حذف کنم راهش رو نمیدونم
کلا یه " نمیدونم" بزرگم که دست و پا درآورده:)
ممنونم
مسئله ی دوم رو حل کردم و حجم رو حذف
مورد اول رو ممنون میشم راهنمایی بگیرم
متشکرم

azade
06-12-2022, 21:58
وقت بخیر خانوم ازاده

در قسمت اپشن تیکشو فعال کنید (البته الان مارکت که بستس)
325240

اون قسمت دوم رو هم میتونید از اینجا درست کنید تیک حجم رو بردارید

موفق باشید
وقت شما هم بخیر محمد عزیز
خیلی خیلی متشکرم
فقط اینکه با این مسیر کوییک روی چارت ظاهر میشه
من روی چارت دارمش ولی وقتی مارکت باز بود و خواستم پوزیشن بگیرم موفق نمیشدم مثل اینکه کار نکنه مثلا

Z.Pasandide
06-13-2022, 20:17
سلام دوستان
راهنمایی میخواستم در مورد ایجاد حساب ریل در ربو فارکس با پلتفرم سیتریدر
لطفا نحوه لینک کردن حساب ریل ecn را به سیتریدر بفرمایید. در داخل ربوفارکس حساب ساخته شده ولی به سیتریدر منصل نمیشه ازطرفی هم از داخل خود برنامه سیتریدر که اقدام به ساخت اکانت لایو میکنیم به سایت ربوفارکس انتقال داده میشیم. ممنونم

miRHesam
06-13-2022, 21:13
درود برهمگی امیددارم شاد هستید
دوتا سوال داشتم خدمت شما
1 اضافه کردن اندیگاتور به سی تریدر مشابه متا نیست؟اینجا باید کد ور کپی پیست کرد؟
2 اندیکاتور پیوت پوینت برای سی تریدر عزیزی داره به اشتراک بگذاره
سپاسگزارم میرحسام

Behnambaziar
06-13-2022, 21:52
درود برهمگی امیددارم شاد هستید
دوتا سوال داشتم خدمت شما
1 اضافه کردن اندیگاتور به سی تریدر مشابه متا نیست؟اینجا باید کد ور کپی پیست کرد؟
2 اندیکاتور پیوت پوینت برای سی تریدر عزیزی داره به اشتراک بگذاره
سپاسگزارم میرحسام
سلام حسام جان.خیر نصب اندیکاتور در سی تریدر خیلی ساده هست.کافیه روی اندیکاتوری که دانلود کردی دو بار کلیک کنی و دو بار yes بزنی،خودش اتوماتیک نصب میشه.
در #این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&page=2&p=92595&viewfull=1#post92595) اقا مهدی لطف کردن و اندیکاتور پیووت رو قرار دادن

Z.Pasandide
06-13-2022, 22:06
وقت بخیر خانم پسندیده

در قسمت حساب ها در بروکر حساب سی تریدر لایو رو که باز کنید خود به خود اضافه میشه به پلتفرمتون 326042

سلام خیلی لطف کردین

miRHesam
06-14-2022, 11:42
درود بر همگی مطمعنم که سرشار از انرژی خداوندی هستید
از دوست خوبم بهنام تشکر فراروان دارم بابت رهنمون در سوال پیشین Behnambaziar
از بزرگوران پرسشی داشتم سپاسگزار خواهم بود از هم نوع دوستی شما

1 این هست که در سی تریدر همانند متا نمیشه با موس استاب و تی پی رو جابجا کرد ؟
2 چطور پوزیشن هارو از روی چارت حذف کنیم پس از هر ترید نتایج روی صفحه باقی میمونه.

Mr.Janparvar
06-14-2022, 12:33
سلام دوستان لطفا زاهنمایی بفرمایید تازه سی تریدر رو نصب کردم نمیدونم چطور باید به حساب ریلم در روبوفارکس متصلش کنم سی تریدر رو از سایت روبوفارکس دانلود و نصب کردم

Mr.Janparvar
06-14-2022, 12:37
وقت بخیر بالا سمت راست اکانت هاتون هستند در پلتفرم)
ممنون بهتره اینجوری سوالم رو بپرسم اصلا این امکان وجود داره که سی تریدرم رو متصل کنم به همون حسابی که قبلا باز کردم و با متاتریدر دارم روش ترید میزنم ؟

Mr.Janparvar
06-14-2022, 12:44
اون یه پلتفرم جداست اینم یه پلتفرم جداست
ممنونم از راهنماییتون فکر میکردم میشه با دو پلتفرم اما با یک حساب معاملاتی مشترک ترید زد اما باید یه حساب دیگه برای سی تریدر ایجاد کنم
Behnambaziar
06-14-2022, 13:08
درود بر همگی مطمعنم که سرشار از انرژی خداوندی هستید
از دوست خوبم بهنام تشکر فراروان دارم بابت رهنمون در سوال پیشین @Behnambaziar (https://forum.academywave.com/member.php?u=3639)
از بزرگوران پرسشی داشتم سپاسگزار خواهم بود از هم نوع دوستی شما

1 این هست که در سی تریدر همانند متا نمیشه با موس استاب و تی پی رو جابجا کرد ؟
2 چطور پوزیشن هارو از روی چارت حذف کنیم پس از هر ترید نتایج روی صفحه باقی میمونه.
سلام حسام جان.
1-از قسمت گوشه ی سمت چپ باید استاپ و تی پی رو جا به جا کنید.
326486
2-تیک گزینه ی deal map رو بردارید.
326487

mehdi61
06-15-2022, 12:24
دوستان سلام و خداقوت....من یه جا دیدم که سی تریدر حالت فراکتالیش فعاله...یعنی اگر واسه یه جفت ارزی ، دو تا تایم فریم باز کنیم...هر تغییری که روی هر کدوم ایجاد کنیم..واسه اون یکی دیگه هم انجام میشه...مثل تریدینگ ویو.....ولی واسه من اینطوری نیست و اگر خطی روی یه تایم فریمی بندازم...رو پنجره های دیگش که تایم فریم دیگه ای هم هست ایجاد نمیشه...مشکل کجاست؟....پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

ichi 2500
06-15-2022, 13:50
با عرض سلام خدمت دوستان
در تاپیک اندیکاتور سی تریدر دوست عزیزمان آقای @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) زحمت کشیدند و اندیکاتور aw vline رو معرفی کردند
پست معرفی:
ولیکن برای بنده نصب نمیشود و اخطار زیر را میدهد ؟ آیا کسی راهکار یا اندیکاتور مشابه دیگری میشناسد.
خطا:
327374

سپاس

moslem
06-15-2022, 17:03
سلام
من به دلیل اینکه به ورژن بالاتر سی تریدر نیاز داشتم سی تریدر را از خود سایت سی تریدر دانلود کردم ولی الان نمیدونم چطور میشه حساب های سی تریدری را که در روبوفارکس داشتم به این سی تریدر اضافه کنم!
لطفا راهنمایی کنید.
وقتی هم که یوزر و پسورد را میزنم working space را میاره ولی اکانت ها را نمیاره!

A.Naji
06-15-2022, 17:49
وقت بخیر دوستان شاخص نزدک ..اس اند پی و داوجونز رو میشه به سی تریدر اضافه کرد؟
سلام دوست عزیز
بستگی به بروکر شما داره. درواقع اگر بروکری امکان پوزیشن گرفتن روی این نمادها رو فراهم کرده باشه، و پلتفرم cTrader رو هم ارائه گرده باشه، شما میتونی توی لیست نمادهاش این موارد رو هم ببینی
درغیر اینصورت تریدر نمیتونه خودش این موارد رو اضافه کنه

hamzehv
06-15-2022, 18:02
وقت بخیر جناب ناجی عزیز

بروکرم روبو هست
در متاتریدر روبو دارم این نمادهارو
ولی در سی تریدر فقط جفت ارزها رو دارمو این نمادها نیست
این نماد ها رو روبو فقط تو متا ارایه میده تو سی ارایه نمیده

Behnambaziar
06-15-2022, 19:56
با عرض سلام خدمت دوستان
در تاپیک اندیکاتور سی تریدر دوست عزیزمان آقای @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) زحمت کشیدند و اندیکاتور aw vline رو معرفی کردند
پست معرفی:
ولیکن برای بنده نصب نمیشود و اخطار زیر را میدهد ؟ آیا کسی راهکار یا اندیکاتور مشابه دیگری میشناسد.
خطا:
327374

سپاس
سلام.این ارور برای اینه که اون اندیکاتور مخصوص ctrader 4.2 نوشته شده و ورژنی که شما استفاده میکنید 4.1 هستش.اون پستی که شما اشاره کردید ویرایش شده و ورژن جدید اندیکاتور قرار داده شده.دوباره برید روی همون پست،قسمت پایینش نوشته فایل های پیوست شده.اندیکاتوری که اونجا هست همون ورژن قدیمش هست.اون رو دانلود و نصب کنید
327681

khoshroomahdi
06-15-2022, 22:46
وقت بخیر دوستان شاخص نزدک ..اس اند پی و داوجونز رو میشه به سی تریدر اضافه کرد؟
شاخص رو باید بروکر بده نه پلتفرم

khoshroomahdi
06-15-2022, 22:48
با عرض سلام خدمت دوستان
پست معرفی:
خطا:
327374

سپاس
این اندیکاتور من اپدیت کردم برا سی تریدر جدید
با قبلیا کار نمیکنه اسکایپ پیام بدید قبلی روبهتون بدم

khoshroomahdi
06-15-2022, 22:50
سلام
من به دلیل اینکه به ورژن بالاتر سی تریدر نیاز داشتم سی تریدر را از خود سایت سی تریدر دانلود کردم ولی الان نمیدونم چطور میشه حساب های سی تریدری را که در روبوفارکس داشتم به این سی تریدر اضافه کنم!
لطفا راهنمایی کنید.
وقتی هم که یوزر و پسورد را میزنم working space را میاره ولی اکانت ها را نمیاره!
امکانش نیست و حسابهای هر بروکر فقط در پلتفرم همون بروکر میاد
پس سی تریدر از بروکر بگیرید

azade
06-18-2022, 11:57
ارادت
دوستان عزیز استیتمنت با گراف رو چطور میشه گرفت؟
ممنونم

TeenvokeR
06-18-2022, 13:06
ارادت
دوستان عزیز استیتمنت با گراف رو چطور میشه گرفت؟
ممنونم
سلام ودرود
بدین صورت
329479
اگر خواستید توی تریدر ببینید گزینه ی 1
اگر خواستید بصورت استیتمنت ببینید گزینه ی 2 و 3
من چون تریدی نداشتم نتونستم بیشتر براتون توضیح بدم خودتون روی ترید هاتون کلیک راست کنید متوجه آپشن هایی که ارایه میده میشید

موفق باشید

mojapi
06-18-2022, 18:57
سلام

من از سی تریدر روبوفارکس استفاده میکنم ولی اینقدر قطع و وصل میشه که کلافه شدم.

از دوستان کسی راهکاری داره؟

Mahdii.MSH
06-18-2022, 21:59
سلام

من از سی تریدر روبوفارکس استفاده میکنم ولی اینقدر قطع و وصل میشه که کلافه شدم.

از دوستان کسی راهکاری داره؟

مال من الان کلا قطعه هم گوشی هم ویندوز لطفا راه حلی پیدا کردید بگید

azade
06-18-2022, 22:25
سلام ودرود
بدین صورت
329479
اگر خواستید توی تریدر ببینید گزینه ی 1
اگر خواستید بصورت استیتمنت ببینید گزینه ی 2 و 3
من چون تریدی نداشتم نتونستم بیشتر براتون توضیح بدم خودتون روی ترید هاتون کلیک راست کنید متوجه آپشن هایی که ارایه میده میشید

موفق باشید
خیلی از وقتی که گذاشتین متشکرم دوست عزیز
باشید و برقرار

moreza_fx
06-19-2022, 02:21
سلام
دوستان شب خوش
اطلاع دارید که چطور میشه رنگ کندل ها رو در سی تریدر تغییر داد؟
البته در نسخه ی IOS
ممنون Brian Milad-Trader

Brian
06-19-2022, 04:15
سلام
دوستان شب خوش
اطلاع دارید که چطور میشه رنگ کندل ها رو در سی تریدر تغییر داد؟
البته در نسخه ی IOS
ممنون Brian Milad-Trader

با سلام مرتضی عزیز ، نسخه ویندوز به این صورته که داخل صفحه چارت کلیک راست می کنید و گزینه Color Options را انتخاب می کنید . این روش را امتحان کنید

miRHesam
06-20-2022, 12:35
درود برعزیزان اکادمی ویو
مطعمن هستم بسیار شاداب و پرنور هستید
از دوستان درخواست همدلی دارم
در پلتفرم سی تریدر چطورمیتونم پوزیشن هامو مدیریت کنم؟مثلن من بای زدم و چند مقاومت پیش روی قیمت هست و در هر مقاومت میخوام بخشی از حجم رو کم کنم و بخش بخش خارج بشم .
پیشاپیش از هم نوع دوستی شما سپاسگزارم

khoshroomahdi
06-20-2022, 17:46
دوستانی که علاقه دارند کانال click algo* در یوتیوب شروع کرده یه دوره گذاشته برای کد نویسی سی تریدر. تازه شروع شده. میتونید دنبال کنید. زبان دوره انگلیسیه

(33) Install Visual Studio for Algorithmic Trading - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=ecPVD0eVx2c&list=PLVkMnR8pfWHHg9xTEW6XH0qpcqh7m-FVb)

hamedshakiba
06-20-2022, 22:12
سلام دوستان گرامی یک سوال دارم مووینگ9 در سی تریدر چطور میاد؟

A M A
06-21-2022, 17:20
سلام
وقت بخیر
چگونه میتونم روی چند حساب همزمان معامله کنم در سی تریدر؟
مثلا در متاتریدر از برنامه مولتی ترمینال استفاده میشه ومیتونیم یک معامله را روی چند حساب انجام بدیم
این حرکتو چطور باید در سی تریدر انجام بدیم؟

miRHesam
06-22-2022, 09:28
درود برعزیزان اکادمی ویو
مطعمن هستم بسیار شاداب و پرنور هستید
از دوستان درخواست همدلی دارم
در پلتفرم سی تریدر چطورمیتونم پوزیشن هامو مدیریت کنم؟مثلن من بای زدم و چند مقاومت پیش روی قیمت هست و در هر مقاومت میخوام بخشی از حجم رو کم کنم و بخش بخش خارج بشم .
پیشاپیش از هم نوع دوستی شما سپاسگزارم
@@Behnambaziar (https://forum.academywave.com/member.php?u=3639)
درود بر عزیزان جان ،این پرسش ،سوال مهمی است هریک بزرگواران پاسخ رو میدونه سپاسگزار خواهم بود

Behnambaziar
06-22-2022, 10:44
@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) @Behnambaziar (https://forum.academywave.com/member.php?u=3639)
درود بر عزیزان جان ،این پرسش ،سوال مهمی است هریک بزرگواران پاسخ رو میدونه سپاسگزار خواهم بود @Brian (https://forum.academywave.com/member.php?u=5060) @Milad-Trader (https://forum.academywave.com/member.php?u=5682)
سلام و عرض ادب حسام جان.این قبیل سوالات رو در خود سایت سی تریدر هم میتونید پاسخش رو پیدا کنید.https://ctrader.com/forum/suggestions/23060
332328

khoshroomahdi
06-22-2022, 11:43
سلام دوستان گرامی یک سوال دارم مووینگ9 در سی تریدر چطور میاد؟
سلام
متل بقیه مووینگها
مشکلتون واضح تر بگید. با شکلی چیزی نشون بدید

khoshroomahdi
06-22-2022, 11:44
سلام
وقت بخیر
چگونه میتونم روی چند حساب همزمان معامله کنم در سی تریدر؟
مثلا در متاتریدر از برنامه مولتی ترمینال استفاده میشه ومیتونیم یک معامله را روی چند حساب انجام بدیم
این حرکتو چطور باید در سی تریدر انجام بدیم؟
از کپی تریدینگ میتونید استفاده کنید.
چون کار نکردم اطلاع دقیق ندارم

khoshroomahdi
06-22-2022, 11:47
@@Behnambaziar (https://forum.academywave.com/member.php?u=3639)
درود بر عزیزان جان ،این پرسش ،سوال مهمی است هریک بزرگواران پاسخ رو میدونه سپاسگزار خواهم بود
https://youtu.be/2QY6fUHS_w0

فقط این روش رو سرور ست نمیشه وحتما باید سیستمتون روشن باشه و به نت وصل باشه تا کار کنه

ReZa78
06-22-2022, 18:15
درود

اندیکاتور رو وقتی میخوام نصب کنم این ارور داده میشه

لطفا راهنمایی کنید.

سپاس از پاسخ شما

332724
khoshroomahdi

Rezarastgoo65
06-22-2022, 21:36
سلام دوستان وقتتون بخیر
تو متا تریدر یه اپشنی هست که ما به وسیله مثلثهای کوچیک پایین چارت میتونیم رو گذشته مارکت قفل کنیم و تایم فریم رو بیاریم پایین بدون اینکه چارت به لایو مارکت برگزده
کسی از دوستان هست بدونه این قابلیت رو تو سی تریدر چجوری میشه فعال کرد؟
یا اینکه اگه تو یه تایم فریم باشیم بخواهیم تایم فریممونو عوض کنیم به لایو بازار برنگردیم.
ممنون از شما عزیزان

hamedshakiba
06-22-2022, 23:32
عرض ادب توقسمت اندیکاتور هاچند مدل مووینگ اورج هست نمیدونم کدومو باید استفاده کنم که عدد17 ومیانگین های ولو رو اعمال کنم
سلام
متل بقیه مووینگها
مشکلتون واضح تر بگید. با شکلی چیزی نشون بدید

khoshroomahdi
06-23-2022, 10:48
عرض ادب توقسمت اندیکاتور هاچند مدل مووینگ اورج هست نمیدونم کدومو باید استفاده کنم که عدد17 ومیانگین های ولو رو اعمال کنم
aw moving averge که توی تاپیک هست استفاده کنید و تنظیمش رو median*بزارید

khoshroomahdi
06-23-2022, 10:48
درود

اندیکاتور رو وقتی میخوام نصب کنم این ارور داده میشه

لطفا راهنمایی کنید.

سپاس از پاسخ شما

332724
این اندیکاتور برای نسخه های جدید سی تریدر اپدیت شده برای همین تو نسخه ۴.۱ کار نمی کنه
تو همون پست قسمت پیوستها نسخه قدیمیش هست. دانلود کنید.

ReZa78
06-23-2022, 11:20
مهدی جان سپاس از پاسخ شما و زحماتی که برای اندیکاتورها به دوش دارید.

mojdekan
06-23-2022, 21:29
سلام دوستان کسی میدونه چه طوری سرعت تغییر عوض کردن تایم فریم رو بیشتر کنم توی گذشته که می خوای تایم فریم عوض کنم خیلی طول میکشه

khoshroomahdi
06-24-2022, 14:52
سلام دوستان کسی میدونه چه طوری سرعت تغییر عوض کردن تایم فریم رو بیشتر کنم توی گذشته که می خوای تایم فریم عوض کنم خیلی طول میکشه
متاسفانه در حال حاضر راهی نداره

alijafari
06-24-2022, 23:33
از چه پلتفرمی استفاده می کنید ؟
?Ctrader
?Metatrader

mojdekan
06-24-2022, 23:34
از چه پلتفرمی استفاده می کنید ؟
?Ctrader
?Metatrader

Ctrader

alijafari
06-24-2022, 23:43
Ctrader افزونه AW Vline می تونید استفاده کنید البته اگه استفاده نمی کنید

یا یک خط افقی اون ناحیه که می خواین ببرید تایم پایین یک خط بندازین
کلیک راست گزینه object manger زیر منو
drawings خط افقی انتخاب کنید روش کلیک کنید اون ناحیه میاره

ARMIN-FX
06-27-2022, 08:24
سلام درود خدمت دوستان عزیز

امروز برای ctrader بنده مشکلی پیش اومده قیمت رو لود نمیکنه حتما باید هربار رفرش کنم تا قیمت رو نشون بده شما هم همچین مشکلی دارید؟!

335826

ARMIN-FX
06-27-2022, 09:36
سلام محمد جان
دمت گرم عزیز دل همین کارو میکنم ببینم مشکل حل میشه

سلام آرمین جان با پشتیبان روبو صحبت کردم و گفتند اگر هر مشکل دیگه ای بود(امروز صبح روبو وصل نمیشد) یکبار ان اینستال و دوباره اینستال کنید

اگر خوب نشد از روبو نسخته تحت وب استفاده کنید

موفق باشید

khoshroomahdi
06-27-2022, 12:53
وقت بخیر دوستان ایا دوره ای برای اکسپرت نویسی در سی تریدر سراع دارید ؟ ممنون

@khoshromahdi
کانال click algo*تو یوتیوب یه دوره حدیدا شروع کرده میتونید استفاده کنید.

sir.trader
06-27-2022, 14:09
سلام درود خدمت دوستان عزیز

امروز برای ctrader بنده مشکلی پیش اومده قیمت رو لود نمیکنه حتما باید هربار رفرش کنم تا قیمت رو نشون بده شما هم همچین مشکلی دارید؟!

335826
این از سازنده برنامه سی تریدر هست تو تمام پلتفرم هاش وقتی اپدیت می خواد بکنه 20 -30 دقیقه معمولا از دسترس خارج می شه در این مواقع نسخه تحت وب بروکر ها رو استفاده کنید

ARMIN-FX
06-27-2022, 15:57
سلام درود خدمت شما دوست عزیز وقت بخیر

تشکر بابت راهنمایی بله فکر کنم همین مشکل بوده که شما فرمودید الان درست شده

بازم ممنون بابت وقتی که در اختیار بنده گذاشتید
این از سازنده برنامه سی تریدر هست تو تمام پلتفرم هاش وقتی اپدیت می خواد بکنه 20 -30 دقیقه معمولا از دسترس خارج می شه در این مواقع نسخه تحت وب بروکر ها رو استفاده کنید

khoshroomahdi
06-27-2022, 20:01
سلام
اندیکاتور امینو اف تی (فکر کنم 6 تا کا درصد باشه) و مکدی (4 تا مکدی در یک پنجره) و موینگ اوریج ها (4 موینگ اوریج) که دوستان زحمت کشیدن کد نویسی کردن نسخه نهایشان نیاز دارم ؟؟(برای سی تریدر)
تاپیکاندیکاتورهای سی تریدر استفاده کنید

rezaazad
06-27-2022, 22:35
سلام.
دوستان من برای تمرین نیازدارم خطوط های و لویی که میکشم تو work space ذخیره بشه. ولی الان هربار که برنامه رو میبندم خطوط حذف میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
@khoshroomahd (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)i
@mmohsenm

Nami.Trader
06-27-2022, 22:51
سلام دوستان
اندیکاتوری هست بشه راحت و پشت سر هم خطروند رسم کرد؟ مثل zigzag باشه ( البته خودم دستی بتونم رسمش کنم)

برای کشیدن دید نرمال میخوام

Nami.Trader
06-27-2022, 22:53
سلام.
دوستان من برای تمرین نیازدارم خطوط های و لویی که میکشم تو work space ذخیره بشه. ولی الان هربار که برنامه رو میبندم خطوط حذف میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
@mmohsenm

سلام احتمالا صبر نمیکنید برنامه ذخیره کنه
وقتی خارج میشید کمی صبر کنی تا در cloud ذخیره بشود

khoshroomahdi
06-27-2022, 23:07
سلام
تاپیک دیدم اما اینکه در چندین پست اندیکاتور ها قرار گرفته اند متوجه نشدم کدام یکی اخرین تغییرات داره و مشکلاتشان رفع شده
توی همون پست اپدیت میشه. معمولا تاریخ اخرین اپدیت زدم
هرچی به بچه ها میگیم اونجا پست نزارید کسی گوش نمی کنه سر همینه یه ذره شلوغه

khoshroomahdi
06-27-2022, 23:08
سلام.
@mmohsenm
والا من همچین مشکلی رو ندارم
معمولا اگرم کسی این مشکل داشته سر اینترنتش بوده.
چون من خطهام رو روی سیستم دیگم می بینم.

khoshroomahdi
06-27-2022, 23:08
سلام دوستان
اندیکاتوری هست بشه راحت و پشت سر هم خطروند رسم کرد؟ مثل zigzag باشه ( البته خودم دستی بتونم رسمش کنم)

برای کشیدن دید نرمال میخوام
نیازی به اون ندارید
کلید کنترل رو نگهدارید و تا دلتون میخواد خط بکشید و لذت ببرید.

rezaazad
06-28-2022, 01:15
سلام نامی جان. ممنون از راهنماییت اینرو امتحان میکنم.
سلامت باشی

سلام احتمالا صبر نمیکنید برنامه ذخیره کنه
وقتی خارج میشید کمی صبر کنی تا در cloud ذخیره بشود

rezaazad
06-28-2022, 01:16
سلام آقا مهدی. ممنون از توضیحت. اینترنت رو عوض میکنم ببینم چی میشه.
سلامت باشی

والا من همچین مشکلی رو ندارم
معمولا اگرم کسی این مشکل داشته سر اینترنتش بوده.
چون من خطهام رو روی سیستم دیگم می بینم.

Nami.Trader
06-28-2022, 08:54
نیازی به اون ندارید
کلید کنترل رو نگهدارید و تا دلتون میخواد خط بکشید و لذت ببرید.

سلام ارادت
واقعا ممنون مهدی جان کاش زودتر پرسیده بودم;)

Alireza76fx
06-28-2022, 11:00
سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه
من تو روبو فارکس احراز هویت کردم و حساب دمو ساختم برای پلتفرم سی تریدر (با گوشی) چون رو سیسیتم از vpn استفاده نمیکنم و افزونه کروم هم کارساز نیست برام
خواستم اگه امکانش هست لینک دانلود سی تریدر روبوفارکس رو بذارید ممنون میشم یا افزونه ی کرومی که راحت بشه فعال کرد رو معرفی کنید ممنون میشم
از سایت های دیگه دانلود کردم ولی نصب نمیشد ممنونم

Behnambaziar
06-28-2022, 11:35
سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه
من تو روبو فارکس احراز هویت کردم و حساب دمو ساختم برای پلتفرم سی تریدر (با گوشی) چون رو سیسیتم از vpn استفاده نمیکنم و افزونه کروم هم کارساز نیست برام
خواستم اگه امکانش هست لینک دانلود سی تریدر روبوفارکس رو بذارید ممنون میشم یا افزونه ی کرومی که راحت بشه فعال کرد رو معرفی کنید ممنون میشم
از سایت های دیگه دانلود کردم ولی نصب نمیشد ممنونم
سلام.من از افزونه های dew vpn و zenmate استفاده میکنم و همیشه یکیش حداقل جواب میده

Alireza76fx
06-28-2022, 11:38
سلام.من از افزونه های dew vpn و zenmate استفاده میکنم و همیشه یکیش حداقل جواب میده
وقت بخیر ممنونم :o

Alireza76fx
06-29-2022, 00:18
سلام وقت بخیر اگر امکانش هست لینک یک فایل که به صورت کامل نرم افزار cTrader رو اموزش بده محیط و کلیدهای میانبر و ... رو اگه بذارید ممنونم میشم khoshroomahdi

omidzeynali
06-29-2022, 11:33
سلام دوست عزيز شما در مك بوك از متاتريدر استفاده ميكنيد؟ و اينكه اگر استفاده ميكنيد انديكاتور هارو ميتونيد بهش اضافه كنيد؟ من براي اضافه كردن انديكاتور در متاتريدر مك بوكم مشكل دارم و نميتونم اضافه كنم. اگه ممكنه راهنماييم كنيد
تشكر

khoshroomahdi
06-30-2022, 12:48
cTDN Forum - What's New in cTrader Desktop 4.3 (https://ctrader.com/forum/announcements/38333)

به صورت خلاصه می نویسم.
اولین امکان اینه که شما میتونید برای هر اکانت به جای شماره اکانت نام تعیین کنید . این کار از قسمت تنظیمات انجام میشه.
https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/d0985b68ed0bc8728c4c72241f1e83fb123fb2aa.png (https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/d0985b68ed0bc8728c4c72241f1e83fb123fb2aa.png)

دو نمونه چارت جدید اضافه شده . hlc candle و chart area

https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/c7f337752b5ffe0b76e8e329d4d665cf8d4e1558.png (https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/c7f337752b5ffe0b76e8e329d4d665cf8d4e1558.png)

https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/5204e2bd87aaf8c3fafc17b82986b3e7e505b1c3.png (https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/5204e2bd87aaf8c3fafc17b82986b3e7e505b1c3.png)

تعطیلات بروکر تو قسمت تقویم از این به بعد نشون میده

ک (https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/5204e2bd87aaf8c3fafc17b82986b3e7e505b1c3.png)شی� �ن فلش در چارت اضافه شده(Arrow line)
https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/3c25b46377334e06301d715ebca6eb0c21b817f1.png (https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/3c25b46377334e06301d715ebca6eb0c21b817f1.png)

نحوه نمایش چارتها مدلهای مختلف پیدا کرده

https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/fb82f94bf9279c1b083ad09e597f1a070af40d07.png (https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/fb82f94bf9279c1b083ad09e597f1a070af40d07.png)

اضافه شدن نشانگر جدید(Synchronized Crosshair) این قبلا با اندیکاتور جدا بوده الان شده جز امکانات پیش فرض سی تریدر نشانگر همزمان رو چند چارت با تایم فریمهای متفاوت داری برای بررسی خیلی خوبه
https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/5ff6ccce6381cc718d26ffb7edd2a6e2ba9d019f.png (https://ctrader.com/uploads/user-1853/forum/94911/images/5ff6ccce6381cc718d26ffb7edd2a6e2ba9d019f.png)

khoshroomahdi
06-30-2022, 12:54
وقت بخیر جناب خوشرو ..خود به خود اپدیت میشه ؟ یا باید بریم توی لینکی که گذاشتیم اپدیت کنیم ؟ ممنوناز زحماتتون
هر وقت بروکر اپدیت بده سی تریدر که باز کنی خودش یهپیغام بمیده برای اپدیت
روبو هنوز نسخه ۴.۱ هست

om!d
06-30-2022, 13:51
سلام خدمت دوستان عزیزم

دوستان من ctrader رو تازه نصب کردم

من یک اندیکاتور برای محاسبه حجم داشتم که تی پی و حدضرر رو بهش میدادم و حجم رو میداد
و یا گاهی مقدار پولی که مخواستم ریسک کنم رو بهش میدادم و حدضرر رو میزاشتم
که عکسشو الان میزارم
338708

مخواستم ببینم برای سی تریدر چنین اندیکاتوری وجود داره؟

MEHDIMILYARDER
06-30-2022, 18:10
سلام دوستان عزیز
اندیکاتوری میشناسید که داخل سی تریدر کار مدیریت سرمایه رو انجام بده؟
منظورم اینه که باتوجه به درصدی که میخوای وارد معامله کنی و باتوجه به مقدار ریسک بهت حجم رو بده

Abolfazl Alizadeh
06-30-2022, 18:30
سلام وقت بخیر جناب خوشرو. اندیکاتور ام کندلی که قبلا قرار دادین این آپشن رو نداره که بشه رنگ کندل های اندیکاتور ام کندل رو تغییر داد فقط میشه ضخامت رو عوض کرد. اگر لطف کنید نوع دیگه این اندیکارو رو قرار بدین که آپشن تغییر رنگ کندل رو هم داشته باشه بسیار ممنون میشم. khoshroomahdi

khoshroomahdi
06-30-2022, 19:04
سلام وقت بخیر جناب خوشرو. اندیکاتور ام کندلی که قبلا قرار دادین این آپشن رو نداره که بشه رنگ کندل های اندیکاتور ام کندل رو تغییر داد فقط میشه ضخامت رو عوض کرد. اگر لطف کنید نوع دیگه این اندیکارو رو قرار بدین که آپشن تغییر رنگ کندل رو هم داشته باشه بسیار ممنون میشم. @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
اطلاعی ندارم
ی سرچ برنید توی اینترنت معمولا همه چی هست

khoshroomahdi
06-30-2022, 19:05
سلام خدمت دوستان عزیزم

دوستان من ctrader رو تازه نصب کردم

من یک اندیکاتور برای محاسبه حجم داشتم که تی پی و حدضرر رو بهش میدادم و حجم رو میداد
و یا گاهی مقدار پولی که مخواستم ریسک کنم رو بهش میدادم و حدضرر رو میزاشتم
که عکسشو الان میزارم
338708

مخواستم ببینم برای سی تریدر چنین اندیکاتوری وجود داره؟
ی دونه نوشتم aw calc volume
دو نسخه داره یکی من نوشتم یکی امین
هردوش اینجور کار میکنه درصد ریسکتو مشخص میکنی میزان پیپ استاپتم بهش میدی حجم بهت میده
کار کردن باهاش راحته

khoshroomahdi
06-30-2022, 19:06
سلام دوستان عزیز
اندیکاتوری میشناسید که داخل سی تریدر کار مدیریت سرمایه رو انجام بده؟
منظورم اینه که باتوجه به درصدی که میخوای وارد معامله کنی و باتوجه به مقدار ریسک بهت حجم رو بده
از تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر aw calc volume میتونید استفاده کنید

om!d
07-01-2022, 09:14
ی دونه نوشتم aw calc volume
دو نسخه داره یکی من نوشتم یکی امین
هردوش اینجور کار میکنه درصد ریسکتو مشخص میکنی میزان پیپ استاپتم بهش میدی حجم بهت میده
کار کردن باهاش راحته

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی و زحماتتون

Milad-Trader
07-02-2022, 08:10
درود بر دوستان عزیز،

برای مدیریت سرمایه در سیتریدر دوست عزیزمون جناب خوشرو @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) زحمت کشیدن و یک اندیکاتور ساختن اما برای بنده وارد کردن هر دفعه عدد پیپ مخصوصا در تایم ۱ دقیقه که هر لحظه ممکنه موقعیت از دست بره کمی وقت گیر بود برای همین به دنبال یک اندیکاتور گشتم که کمی کارو ساده تر کنه و گفتم بد نیست اینجا برای دوستان به اشتراک بگذارم تا دیگران هم استفاده ببرن:

https://ctrader.com/algos/indicators/show/2945

این اندیکاتور رایگان هست. من مدتی دنبال چنین اندیکاتوری بودم اما بیشترشون پولی بودن.

نحوه کار به این شکله که شما ابتدا در تنظیماتش باید وارد کنید درصد ریسک هر معامله شما به ازای بالانس چقدر باشه:

340081

من ۳ درصد فرضا وارد کردم.

در ادامه کافیه برای پوزشن خرید روی add سبز و برای فروش روی add قرمز بزنید.

340082

اینجا من روی add زدم و کادری برای من میاره که فقط کافیه جابجاش کنم و خط قرمز پایین میشه جای حد ضررم و خط وسطی نقطه ورودم. برای حجم اصلا به تیپی همونطور که میدونید احتیاجی نداریم اما اگر خط tp رو جابجا کنید به شما ریسک به ریوارد و اطلاعات اضافه رو میگه. (مثلا در عکس زیر به ازای ۱ لات زیر و بالای کادر میگه تا اون منطقه چقدر ضرر یا سود خواهد شد)

340083

روی کادر Show بزنید تا به شما بر اساس ۳ درصد بالانس، میزان حجم به لات رو نیز نمایش بده.

امیدوارم براتون مفید باشه.

ارادتمند - میلاد

Milad-Trader
07-02-2022, 08:31
خیلی ممنون میلاد جان خیلی وقت بود دنبال چنین اندیکاتوری میگشتم اما پیدا نکرده بودم (اندیکاتور اقای خوشرو هم خوبه ولی چند ثانیه طول میکشه و برای تایم یک دقیقه یکم لج میکنه)..دیگه خلاقیت به خرج دادم و ذهنی حساب میکردم حجم هارو (3 درصد به پوینت حد ضرر)

ممنون بابت این اندیکاتور فوق العاده ..موفق باشید

سلام محمد جان،

بله اندیکاتور جناب خوشرو هم بسیار عالی هست اما این در زمان صرفه جویی میکنه.

امیدوارم استفاده ببری محمد جان

H.A.S
07-02-2022, 15:32
سلام خدمت تمام دوستان
تو سی تریدر ابزار کانال رگریسن باید از کجا بیرام؟
ممنون

Mahdii.MSH
07-03-2022, 09:37
سلام وقتتون بخیر
دوستان داخل ctraider موینگ اوریج ها حالت hl2 ندارن راهی ندارد که بشه اضافه کرد بهش ؟

khoshroomahdi
07-03-2022, 11:29
سلام وقتتون بخیر
دوستان داخل ctraider موینگ اوریج ها حالت hl2 ندارن راهی ندارد که بشه اضافه کرد بهش ؟
از تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر aw moving average*رودانلود کنید تنظیمات بزارید median

H.A.S
07-03-2022, 15:03
وقت بخیر در تاپیک اندیکاتورهای پلتفرم سی تریدر یه اندیکاتور هست دانلود کنید موفق باشید

سلام وقت بخیر
دانلود کردم ولی فکر کنم به جای کانال سه خطی دو خط میندازه روی چارت و باید اعداد بهش بدی.
من ابزار مانند می خواستم.

MeysamA
07-04-2022, 16:03
سلام دوستان عزیز وقت بخیر

من یه مشکل بزرگ با سی تریدر دارم اینه که چارت رو ثابت بهم نشون میده حتی وقتی زوم میکنم همه چیز ثابته بخدا کلافه شدم نمیدونم مشکل از کجاست حتی تایم فریم رو تغیر میدم چیزی تغیر نمیکنه . اصلا جابجا و جلو عقب هم نمیشه .. حتی ویندوز هم عوض کردم بازم همینطوره .. اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن خوشحال میشم .. من خودم با متا کار میکنم اما میخوام زیر 1 دقیقه کار کنم اومدم سمت سی تریدر ...

با تشکر فراوان

khoshroomahdi
07-04-2022, 21:33
سلام دوستان عزیز وقت بخیر

من یه مشکل بزرگ با سی تریدر دارم اینه که چارت رو ثابت بهم نشون میده حتی وقتی زوم میکنم همه چیز ثابته بخدا کلافه شدم نمیدونم مشکل از کجاست حتی تایم فریم رو تغیر میدم چیزی تغیر نمیکنه . اصلا جابجا و جلو عقب هم نمیشه .. حتی ویندوز هم عوض کردم بازم همینطوره .. اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن خوشحال میشم .. من خودم با متا کار میکنم اما میخوام زیر 1 دقیقه کار کنم اومدم سمت سی تریدر ...

با تشکر فراوان
ی فیلم بگیر یا ی فایل گیف درست بکن مشکلت بهتر بدونم شاید بتونم کمکی کنم

MeysamA
07-05-2022, 09:21
سلام مجدد جناب خوشرو

خدمت شما :
https://uupload.ir/view/rec_0001_ebx.mp4/

یه فیلم 19 مگابایتی هست از صفحه نمایشم... ویندوز 10 دارم ببینید اوایل مشکلی نداشتم ولی یهو بعد یه مدت اینطوری شده بعد ویندوز عوض کردم دو مرتبه ولی بازم درست نشد
ممنون از شما بابت راهنمایی

ی فیلم بگیر یا ی فایل گیف درست بکن مشکلت بهتر بدونم شاید بتونم کمکی کنم

khoshroomahdi
07-05-2022, 12:43
سلام مجدد جناب خوشرو

خدمت شما :
https://uupload.ir/view/rec_0001_ebx.mp4/

یه فیلم 19 مگابایتی هست از صفحه نمایشم... ویندوز 10 دارم ببینید اوایل مشکلی نداشتم ولی یهو بعد یه مدت اینطوری شده بعد ویندوز عوض کردم دو مرتبه ولی بازم درست نشد
ممنون از شما بابت راهنمایی
تمپلیت جدید لود کن ببین مشکل حل میشه

khoshroomahdi
07-05-2022, 12:44
سلام
سی تریدر حتما باید از بروکر خودش دانلود کنیم یا اینکه میشه از سایت اصلی سی تریدر دانلود کنیم و بعد به بروکر مورد نظر(ربوفارکس) متصل شد
از بروکر خودش باید دانلود کرد

MeysamA
07-05-2022, 14:11
تمپلیت جدید لود کن ببین مشکل حل میشه

نه بزرگوار متاسفانه باز هم فرقی نمیکنه

khoshroomahdi
07-05-2022, 16:36
نه بزرگوار متاسفانه باز هم فرقی نمیکنه
https://ctrader.com/forum/ctrader-support/36294

این لینک سازندگان سی تریدر بهم دادند
ظاهرا مشکل از درایور کارت گرافیک نسل جدید اینتل
تو اون لینک نسخه درایورگذاشتند که کار میکنه
اونکه این مشکل مطرح کرده بوده نسل یازده اینتل داشته
مدل کارت گرافیک و سی پی یوتون چیه؟ درایورهاشو آپدیت کنید

MeysamA
07-05-2022, 16:56
سلام مجدد لینک رو باز کرد اما کامل نخوندم هنوز
دقیقا منم همین مدل لپتاپ خریداری کردم و سی پی یو نسل 11 اینتله
اتفاقا همین پریروز نصب کردم ویندوز رو و ورژن جدید گرافیم رو نصب کردم البته من گرافیکم آنبورد هست اما خب درایورشو نصب کردم ... حالا توی لینکی که گزاشتید برم چک کنم درایوری که قرار دادند رو نصب کنم اطلاع میدم بهتون ..

خیلی خیلی ممنون از شما بابت پیگیری :)

MeysamA
07-05-2022, 17:46
جناب خوشرو مشکلم حل شد با نصب درایور گرافیک ... خیلی خیلی ممنون از پیگیری شما :)

موفق و پیروز باشید

نادر عمیدی
07-07-2022, 09:06
سلام دوستان واسه سی تریدر که چارت رو عقب جلو میکنیم چارتش میریزه به هم کسی راه حلی داره وقتی چارت رو عقب جلومیکنیم از صفحه میزنه بیرون قیمت

khoshroomahdi
07-07-2022, 11:40
سلام دوستان واسه سی تریدر که چارت رو عقب جلو میکنیم چارتش میریزه به هم کسی راه حلی داره وقتی چارت رو عقب جلومیکنیم از صفحه میزنه بیرون قیمت
با گیف یا ویدیو توضیح بدید متوجه منظورتون نشدم.
اگر منظورتون اسکیل چارت هست . دوبار روی اون بخش که قیمتها نوشته کلیک کنید تا فیکس بشه بعد با اسکرول ماوس عقب جلو کنید نه اینکه چارت درگ کنید.

Saman.b
07-07-2022, 11:53
مجتبی جان لطفا اگر امکانش برات هست نت گوشیت رو هات اسپات کن و با اون هم تست کن که به صورت عادی میتونی وصل بشی یا نه.
اگر مشکلی نداشتی و راحت وصل میشدی مجدد به نت وایفای وصل شو و کار زیر رو انجام بده:
از روی کیبورد کلیدهای " پنجره ویندوز + R " رو بزن و در صفحه کوچکی که باز میشه بنویس: cmd
یک صفحه سیاه برات باز میشه. توش متن زیر رو بنویس:
ping 178.62.43.199
یه چند خط نوشته میاد. اونو عکس بگیر برام بفرست

برو به این (https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/) لینک. دوتا گزینه هست که باید پرش کنی.
اول Remote Address : تو فیلد جلوش بنویس 178.62.43.199 (نقطه هاشو حتما بذار)
دوم Port : اینجا یکی یکی پورت هایی که میگم رو وارد کن. (مقدار Remote Address رو همون عدد بالا بذار و تغییرش نده و فقط تو این فیلد Port بنویس 80 و گزینه Check رو بزن.)
227363

اگر نوشت " Port 80 (https://en.wikipedia.org/wiki/Port_80) is open on 178.62.43.199 (http://178.62.43.199/) " یعنی Port شماره 80 بازه و همین کار رو برای Portهای 443 ، 5011 و 5021 هم انجام میدی و یکی یکی همین اعداد رو به جای 80 مثه عکس قرار میدی.
اگر متن بالا رو برای هر 4 تا پورت نوشت و همه ش باز بود، باید به شرکت اینترنتت تماس بگیری و بگی دسترسی به سرور با IP:178.62.43.199 رو نداری.
سلام
من اینترنتم شاتل هست
کارایی که گفتید رو انجام دادم و پینگ 150 بود.
تماس گرفتم گفتند هیچ ربطی به شرکت نداره اختلال از اینترنت کلی هست و راه حل صبر برای درست شدنه.
واقعا همینطوره یا میخوان از سرشون باز کنند؟

نادر عمیدی
07-07-2022, 16:00
سلام
فیلم گرفتم ولی نمیشه ارسال کرد فقط لینک سایت میشه

با گیف یا ویدیو توضیح بدید متوجه منظورتون نشدم.
اگر منظورتون اسکیل چارت هست . دوبار روی اون بخش که قیمتها نوشته کلیک کنید تا فیکس بشه بعد با اسکرول ماوس عقب جلو کنید نه اینکه چارت درگ کنید.

Alireza0099
07-07-2022, 17:08
سلام دوستان
344352
کسی میدونه چرا اندیکاتور مدیریت سرمایه داخل ctrader fibo اینجور شده
داخل ctrader robo درسته اما اینجا نه
ممنون میشم کمک کنید

khoshroomahdi
07-07-2022, 17:32
سلام دوستان
344352
ممنون میشم کمک کنید
برا نسخه های جدید باید اپدیت بشه سعی میکنم تو هفته اینده اپدیتش کنم

khoshroomahdi
07-07-2022, 19:16
درود دوستان
در اخرین نسخه بتا ۴.۳.۸ سی تریدر یه امکان خیلی عالی و فوقالعاده گذاشته
اونم اینه که شما با یک سی تریدر که دانلود کردید به اکانتهاتون توی بروکرهای متفاوت دسترسی خواهید داشت.

khoshroomahdi
07-08-2022, 10:27
سلام دوستان
344352
ممنون میشم کمک کنید
درود اپدیت شد
AW Calc Volume Indicator | Algorithmic Forex Trading | cTrader Community (https://ctrader.com/algos/indicators/show/3031)

اگر ایراد یا باگی دیدید حتما اطلاع بدید رفع بشه

mojdekan
07-08-2022, 11:29
سلام دوستان ایا میشود خطوطی که میکشیم رو محدود به یک تایم فریم کرد ؟

khoshroomahdi
07-08-2022, 11:33
سلام دوستان ایا میشود خطوطی که میکشیم رو محدود به یک تایم فریم کرد ؟
خیر

khoshroomahdi
07-08-2022, 11:35
دوستان عزیز سلام
با توجه به اینکه سی تریدر کراس بروکر شد و الان روبو فارکسی ها هم میتونند از نسخه های جدید استفاده کنند تمام اندیکاتورها و رباتهای تاپیک اندیکاتورها که خودم نوشته بودم برای سی تریدر نسخه های جدید اپدیت شده. این به این معنیه که توی نسخه های قبل از ۴.۲ شما نمیتونید نصب کنید.
و فقط این اندیکاتورها رو از نسخه های ۴.۲ به بعد قابلیت نصب دارند.
اندیکاتورهای امین عزیز هم چک کردم همشون کار می کردند و مشکلی نداشتند که اپدیتشون کنم.
اگر باگ یا مشکلی دیدید حتما اطلاع بدید.

mojdekan
07-08-2022, 12:14
دوستان عزیز سلام
با توجه به اینکه سی تریدر کراس بروکر شد و الان روبو فارکسی ها هم میتونند از نسخه های جدید استفاده کنند تمام اندیکاتورها و رباتهای تاپیک اندیکاتورها که خودم نوشته بودم برای سی تریدر نسخه های جدید اپدیت شده. این به این معنیه که توی نسخه های قبل از ۴.۲ شما نمیتونید نصب کنید.
و فقط این اندیکاتورها رو از نسخه های ۴.۲ به بعد قابلیت نصب دارند.
اندیکاتورهای امین عزیز هم چک کردم همشون کار می کردند و مشکلی نداشتند که اپدیتشون کنم.
اگر باگ یا مشکلی دیدید حتما اطلاع بدید.
سرعت تغییر تایم فریم هم رفته بالاتر