PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلتفرم معاملاتی سی تریدر ( Ctrader )

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

aminem
01-11-2022, 09:22
سلام بر دوستان گرامی
اندیکاتور که سود روزانه رو بنویسه یا حساب کنه ندارید ، مثل این عکس
228470

A.Naji
01-11-2022, 09:59
سلام بر دوستان گرامی
اندیکاتور که سود روزانه رو بنویسه یا حساب کنه ندارید ، مثل این عکس
228470
سلام امین جان
در تاپیک اندیکاتورهای cTrader هست. اسمش Today Profit ـه

aminem
01-11-2022, 10:18
سلام امین جان
در تاپیک اندیکاتورهای cTrader هست. اسمش Today Profit ـه
بسیار بسیار ممنون:o

alfred basil
01-11-2022, 14:09
سلام به همگی
سی تریدر من فقط با فیلتر شکن وصل میشه
آیا راهی برای تغییر سرورش هست؟ ممنون میشم توضیح بدن بهم khoshroomahdi

khoshroomahdi
01-11-2022, 19:55
سلام به همگی
سی تریدر من فقط با فیلتر شکن وصل میشه
آیا راهی برای تغییر سرورش هست؟ ممنون میشم توضیح بدن بهم @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
من خودم هم از فیلتر شکن استفاده می کنم
هزینه فیلتر شکن از vps*پایینتره

ٍEH327
01-12-2022, 07:37
سلام به همگی
دوستان پلتفرم سی*تریدر قابلیت مخفی کردن نمودار قیمت رو داره؟ (برای زمانی که بخوایم فقط مووینگ روی نمودار باشه و تحلیل رو با توجه با اون انجام بدیم)
البته راهی به جز اینکه کندل ها رو هم رنگ بک*گراند کنیم :d

سوال دوم اینکه خطوط و محدوده هایی که روی نمودار ترسیم میکنم (علی*رغم سیو کردن تمپلیت) بعد از ۲۴ ساعت از روی نمودار حذف میشن، آیا راهی هست که مثل متاتریدر و تریدینگ ویو این خطوط رو بتونیم همیشه روی چارت نگه داریم؟

باتشکر

khoshroomahdi
01-13-2022, 10:18
سلام به همگی
دوستان پلتفرم سی*تریدر قابلیت مخفی کردن نمودار قیمت رو داره؟ (برای زمانی که بخوایم فقط مووینگ روی نمودار باشه و تحلیل رو با توجه با اون انجام بدیم)
البته راهی به جز اینکه کندل ها رو هم رنگ بک*گراند کنیم :d

سوال دوم اینکه خطوط و محدوده هایی که روی نمودار ترسیم میکنم (علی*رغم سیو کردن تمپلیت) بعد از ۲۴ ساعت از روی نمودار حذف میشن، آیا راهی هست که مثل متاتریدر و تریدینگ ویو این خطوط رو بتونیم همیشه روی چارت نگه داریم؟

باتشکر
سوال اول یا هم رنگ کنید یا بی رنگ کنید
سوال دوم هم متاسفانه این یه مشکل سی تریدره که دارند بررسی میکنند تا راه حل درستی براش ایجاد کنند در حال حاضر برای رفع مشکل میتونید ازمحصول رایگان زیر استفاده کنید.
cTrader Chart Template Saving Tool | ClickAlgo (https://clickalgo.com/chart-template-save)

khoshroomahdi
01-13-2022, 10:55
دوستان سایت سی تریدر یه بخش داره که هرکس میتونه پیشنهاداتش رو بده و اگر رای خوب جمع کرد و امکانش بود میاد تو اولویت توسعه سی تریدر قرار میگیره.
دوتا پست زیر من زدم برای اضافه کردن زمان هر ترید به استیتمنت و نمایش گراف استیتمنت
دوست داشتید رای بدید
cTDN Forum - add balance graph to statment export (ctrader.com) (https://ctrader.com/forum/suggestions/37447)
cTDN Forum - add duration time to statement (ctrader.com) (https://ctrader.com/forum/suggestions/37446)

این یکی هم رای بدید خیلی واجبه برای کد نویسی
اندیکاتورهامون دیدید که بعضی جاها باید اسم رنگ بنویسی بجای اینکه رنگ انتخاب کنید. اگر اینو اضافه کنند این مشکل حل میشه
cTDN Forum - Add color input parameter in ctrader api (https://ctrader.com/forum/suggestions/37448)

Ir.iraj
01-13-2022, 20:22
سلام خدمت دوستان
ببخشید EMA/ hl2 برای نسخه اندروید سی تریدر میخواستم
اگه کسی داره لطف کنه بفرسته یا راهنمایی کنید چطور میتونم پیدا کنم.ممنون

khoshroomahdi
01-14-2022, 16:45
سلام خدمت دوستان
ببخشید EMA/ hl2 برای نسخه اندروید سی تریدر میخواستم
اگه کسی داره لطف کنه بفرسته یا راهنمایی کنید چطور میتونم پیدا کنم.ممنون

برای اندروید امکانش نیست.

mohsen.trader
01-15-2022, 18:42
دوستان سلام میخواستم ema ب hl/2رو روی چارت بندازم اما نداره چیکار باید بکنم
ممنون از پاسخگوییتون

saeed6294
01-15-2022, 22:48
سلام خدمت همه عزیزان
من در سی تریدر که استیتمنت میگیرم . فقط پوزیشن هامو میاره و هیچ اطلاعات دیگری نمیاد
باید چیکار کنم که گراف و بقیه اطلاعات هم بیاد؟

Faezeh
01-16-2022, 15:43
سلام دوستان وقت شما بخیر
بنده از دانشجویان جدید هستم وآشنایی قبلی با فارکس و پلتفرم هاش و بروکر و غیره رو ندارم فرق این پلتفرم با متاتریدر در چه مواردی هست و کدوم یک از اونها پیشنهاد میشه؟ در نهایت اگر بخام آموزش این پلتفرم رو شروع کنم برای آموزش عالی این پلتفرم چه منبعی رو پیشنهاد می کنید.
قبلا از راهنمایی شما سپاسگزارم.

masoud-safari
01-16-2022, 22:17
سلام دوستان وقت شما بخیر
بنده از دانشجویان جدید هستم وآشنایی قبلی با فارکس و پلتفرم هاش و بروکر و غیره رو ندارم فرق این پلتفرم با متاتریدر در چه مواردی هست و کدوم یک از اونها پیشنهاد میشه؟ در نهایت اگر بخام آموزش این پلتفرم رو شروع کنم برای آموزش عالی این پلتفرم چه منبعی رو پیشنهاد می کنید.
قبلا از راهنمایی شما سپاسگزارم.
سلام خیلی خوش آمدید به دوره
در یوتیوب آموزشهای فراوان هست.شما آموزشهای اولیه رو ببینید بعد از همین تاپیک و اندیکاتور های درجه یکی که آقای مهدی خوشرو قرار دادند کاملا بهره ببرید.این پلت فرم از نظر مدیریت سرمایه و اوردر گزاری و امکانات بسیار بهتر از متا هست.و مزیت بعدی اینه که تمام حساب های ریل و دمو رو که ساختید به صورت یک جا به شما نمایش میده و به راحتی و بدون وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مجدد میتونید در حساب هاتون جابجا بشید موفق باشید

khoshroomahdi
01-17-2022, 10:11
دوستان سلام میخواستم ema ب hl/2رو روی چارت بندازم اما نداره چیکار باید بکنم
ممنون از پاسخگوییتون
از تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر AW Moving average*رو نصب کنید و تنظیم روی median بگذارید که میشه همون hl/2

khoshroomahdi
01-17-2022, 10:13
سلام خدمت همه عزیزان
من در سی تریدر که استیتمنت میگیرم . فقط پوزیشن هامو میاره و هیچ اطلاعات دیگری نمیاد
باید چیکار کنم که گراف و بقیه اطلاعات هم بیاد؟
استیتمنت فقط هر چی تو اون بخش هیستوری باشه و شما هرطور مرتب کرده باشید بهتون خروجی میده و هیچ اطلاعات اضافی دیگه نمیده
برای اطلاعات کامل وگزارشات دقیق از سمت چپ علامت ذره بین analys*رو بزنید
گزارشات اونجا فوق کامله

Faezeh
01-17-2022, 11:13
سلام خیلی خوش آمدید به دوره
در یوتیوب آموزشهای فراوان هست.شما آموزشهای اولیه رو ببینید بعد از همین تاپیک و اندیکاتور های درجه یکی که آقای مهدی خوشرو قرار دادند کاملا بهره ببرید.این پلت فرم از نظر مدیریت سرمایه و اوردر گزاری و امکانات بسیار بهتر از متا هست.و مزیت بعدی اینه که تمام حساب های ریل و دمو رو که ساختید به صورت یک جا به شما نمایش میده و به راحتی و بدون وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مجدد میتونید در حساب هاتون جابجا بشید موفق باشید

بسیار سپاسگزارم ازتوجه و راهنماییتون فقط میدونید این اندیکاتورهای آقای خوشرو در چه شماره پست هایی قرار داره؟

Artaa
01-17-2022, 13:53
درود
دوستان میخواستم بدونم چجوری میشه چند تا tp برای پوزیشن گذاشت؟

masoud-safari
01-17-2022, 17:28
بسیار سپاسگزارم ازتوجه و راهنماییتون فقط میدونید این اندیکاتورهای آقای خوشرو در چه شماره پست هایی قرار داره؟

در تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر از اول همه رو گزاشتن

khoshroomahdi
01-17-2022, 17:41
درود
دوستان میخواستم بدونم چجوری میشه چند تا tp برای پوزیشن گذاشت؟
هرجا علامت سپر https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/web_316.png (https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/web_316.png)دیدید بزنید وارد پنجره زیر میشید میتونید تا ۴ تی پی رو قرار بدید فقط نکته ای که مهمه اینه که این تی پی ها رو سیستم خودتون ست میشه نه سرور پس اگه سیستمتون خاموش بشه یا نتتون قطع بشه کار نخواهند کرد.

https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/Screenshot_77.png (https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/Screenshot_77.png)

khoshroomahdi
01-17-2022, 17:42
تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر
اندیکاتورهای پلتفرم سی تریدر(Ctrader) (academywave.com) (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222)

لطفا در اون تاپیک سوال نپرسید و هر سوالی حتی در مورد اندیکاتور داشتید در همین تاپیک بپرسید پاسخ میدم

mmohsenm
01-17-2022, 22:53
سلام خدمت دوستان عزیز. دانشجوی دوره پرایس هستم که به تازگی شروع کردم و دور اول داره تموم میشه. میخواستم ببینم برای دور دوم که تمرینها شرووع میشه، اگر اندیکاتورهای دوره فرکتال که بعدها شرکت میکنیم، برای سی تریدر هم هستن از همین اول بریم روی سی تریدر تمرین کنیم یا نه؟ آیا همه اندیکاتورهای دوره فرکتال برای سی تریدر هم همراه دوره فرکتال بهمون داده میشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Faezeh
01-17-2022, 23:24
تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر
اندیکاتورهای پلتفرم سی تریدر(Ctrader) (academywave.com) (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222)

لطفا در اون تاپیک سوال نپرسید و هر سوالی حتی در مورد اندیکاتور داشتید در همین تاپیک بپرسید پاسخ میدم

خیلی ممنون بابت لینک چشم حتما سپاس

A.Naji
01-18-2022, 01:25
سلام خدمت دوستان عزیز. دانشجوی دوره پرایس هستم که به تازگی شروع کردم و دور اول داره تموم میشه. میخواستم ببینم برای دور دوم که تمرینها شرووع میشه، اگر اندیکاتورهای دوره فرکتال که بعدها شرکت میکنیم، برای سی تریدر هم هستن از همین اول بریم روی سی تریدر تمرین کنیم یا نه؟ آیا همه اندیکاتورهای دوره فرکتال برای سی تریدر هم همراه دوره فرکتال بهمون داده میشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام محسن جان
وقتت بخیر
بله تمام اندیکاتورهای موردنیاز شما چه در دوره فراکتالی و چه پرایس اکشن برای کار با cTrader تهیه شده. امکان دانلود و استفاده از اندیکاتورهای مربوط به دوره فراکتالی تنها برای اعضای این دوره در دسترسه

ho3inrz
01-18-2022, 14:33
سلام دوستان یه درخواستی داشم آیا امکانش هست به اندیکاتور aw box live،تغییراتی اعمال کنید که از یک خط عمود مشخص باکس رسم کنه ؟
خیلی ممنون از دوستان عزیز

khoshroomahdi
01-18-2022, 14:48
سلام دوستان یه درخواستی داشم آیا امکانش هست به اندیکاتور aw box live،تغییراتی اعمال کنید که از یک خط عمود مشخص باکس رسم کنه ؟
خیلی ممنون از دوستان عزیز
اگر منظورتون بررسی گذشتست فکر کنم aw box offline*رو گذاشته باشم

ho3inrz
01-18-2022, 15:08
اگر منظورتون بررسی گذشتست فکر کنم aw box offline*رو گذاشته باشم
تاپیک اندیکاتورها بررسی کردم چیزی نبود با این نام
برای بررسی کراس ها و نحوه شکل گیری اجزا (بیشتر ایچی)میخواستم

masoud-safari
01-18-2022, 15:42
سلام دوستان وقت بخیر
در متا تریدر یک بخشی به نام open data folder داشتیم که لیست همه اندیکاتورها و تمپلیت ها رو انجا نشون میداد.در سی تریدر چطور میتونیم به این فضا دست پیدا کنیم ممنون

A.Naji
01-18-2022, 15:51
سلام دوستان وقت بخیر
در متا تریدر یک بخشی به نام open data folder داشتیم که لیست همه اندیکاتورها و تمپلیت ها رو انجا نشون میداد.در سی تریدر چطور میتونیم به این فضا دست پیدا کنیم ممنون
سلام
در Documents دوتا فولدر cTrader و cAlgo
فولدر cAlgo محل نگهداری اندیکاتورها و ربات ها و تمپلیت ها هست
هرچندتا پلتفرم cTrader از شرکت های مختلف نصب کنی، همه شون از همین دو پوشه استفاده میکنن
درواقع لیست تمپلیت ها، اندیکاتورها و ربات ها، در تمامی پلتفرم های ctraderی که نصب کرده باشی، یکسانه

khoshroomahdi
01-18-2022, 16:05
تاپیک اندیکاتورها بررسی کردم چیزی نبود با این نام
برای بررسی کراس ها و نحوه شکل گیری اجزا (بیشتر ایچی)میخواستم
خوب بگردید

https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=105664&viewfull=1#post105664

masoud-safari
01-18-2022, 16:19
سلام
در Documents دوتا فولدر cTrader و cAlgo
فولدر cAlgo محل نگهداری اندیکاتورها و ربات ها و تمپلیت ها هست
هرچندتا پلتفرم cTrader از شرکت های مختلف نصب کنی، همه شون از همین دو پوشه استفاده میکنن
درواقع لیست تمپلیت ها، اندیکاتورها و ربات ها، در تمامی پلتفرم های ctraderی که نصب کرده باشی، یکسانه

بسیار ممنون و سپاسگزارم

Artaa
01-19-2022, 01:30
هرجا علامت سپر https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/web_316.png (https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/web_316.png)دیدید بزنید وارد پنجره زیر میشید میتونید تا ۴ تی پی رو قرار بدید فقط نکته ای که مهمه اینه که این تی پی ها رو سیستم خودتون ست میشه نه سرور پس اگه سیستمتون خاموش بشه یا نتتون قطع بشه کار نخواهند کرد.

https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/screenshot_77.png (https://help.ctrader.com/user/pages/01.ctrader/04.interface/08.tradewatch/screenshot_77.png)
سلام
اتفاقا همین سپر رو میخوام بدونم جاش کجا بود؟
مسیله بعدی اینکه خود tp اصلی روی سرور ثبت میشه درسته؟

khoshroomahdi
01-19-2022, 10:39
سلام
اتفاقا همین سپر رو میخوام بدونم جاش کجا بود؟
مسیله بعدی اینکه خود tp اصلی روی سرور ثبت میشه درسته؟
حدسود اصلی روی سروره
وقتی پوزیشن باز کردید روش ی کلیک کنید سمت راستش اپشنهایی مثل دوبرابر کردن حجم میاره یکیش همین سپره
یا اگر روی پوزیشن دبل کلیک کنید پنجره مدیریت پوزیشن باز میشه سمت راست بالاش سپر میبینید

Artaa
01-19-2022, 18:49
حدسود اصلی روی سرورهوقتی پوزیشن باز کردید روش ی کلیک کنید سمت راستش اپشنهایی مثل دوبرابر کردن حجم میاره یکیش همین سپره
یا اگر روی پوزیشن دبل کلیک کنید پنجره ندیریت پوزیشن باز میشه سمت راست بالاش سپر میبینید

بله الان متوجه شدم، فقط وقتی پوزیشن بازه میشه ازش استفاده کرد، از قبل نمیشه تنظیم کردش.

masoud-safari
01-20-2022, 14:52
سلام به دوستان عزیزم وقت همگی بخیر.
زمانی که من میخوام گذشته بازار رو نگاه کنم و از خط vline استفاده میکنم که چارتم رو به تاریخ مورد نظرم ببره خیلی طول میکشه که به تاریخ مورد نظرم بره.و وقتی دوباره تایم فریم عوض میکنم و دورباره به 1 دقیقه میرم تا به تاریخ مورد نظرم بره دوباره از اول شروع به لود کردن میکنه و خیلی طول میکشه.در صورتی که در متاتریدر یک بار که لود میشد دوباره به همون تاریخ میرفت.میشه این مشکل رو رفع کرد؟ممنون

mohamad1400
01-20-2022, 16:27
ایا میشه کاری کرد cross hair مثل متا دو تا خط بندازه؟
234189

khoshroomahdi
01-20-2022, 18:58
سلام به دوستان عزیزم وقت همگی بخیر.
زمانی که من میخوام گذشته بازار رو نگاه کنم و از خط vline استفاده میکنم که چارتم رو به تاریخ مورد نظرم ببره خیلی طول میکشه که به تاریخ مورد نظرم بره.و وقتی دوباره تایم فریم عوض میکنم و دورباره به 1 دقیقه میرم تا به تاریخ مورد نظرم بره دوباره از اول شروع به لود کردن میکنه و خیلی طول میکشه.در صورتی که در متاتریدر یک بار که لود میشد دوباره به همون تاریخ میرفت.میشه این مشکل رو رفع کرد؟ممنون
متاسفانه برای این مشکل راهی پیدا نکردم
موقع طراحیش متوجه این مشکل شدم

yasamin
01-22-2022, 21:17
سلام وقتتون بخیر
اندیکاتور ماشین حساب مدیریت سرمایه که در دوره پرایس اکشن برای متاتریدر گذاشته شده، برای ctrader هم طراحی شده؟

A.Naji
01-23-2022, 01:19
سلام وقتتون بخیر
اندیکاتور ماشین حساب مدیریت سرمایه که در دوره پرایس اکشن برای متاتریدر گذاشته شده، برای ctrader هم طراحی شده؟
سلام
تمام اندیکاتورهای موردنیاز در دوره های آکادمی برای پلتفرم cTrader رو باید از تاپیک "اندیکاتورهای پلتفرم cTrader (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222)" دانلود کنید.
در صفحه سوم از این تاپیک میتونید دانلودش کنین. اسمش AW CalcVolume هست

Nami.Trader
01-23-2022, 12:00
سلام به همگی دوستان امیدوارم سالم و سرحال باشید .

پیروی تمرینی که استاد درفایل اموزشی مربوط به چارت حسابی و لگاریتمی فرمودند. چطور میتونم به چارت لگاریتمی دسترسی پیدا کنم؟ پلتفرم ctrader تمرین میکنم

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما عزیزان

A.Naji
01-23-2022, 19:17
سلام به همگی دوستان امیدوارم سالم و سرحال باشید .

پیروی تمرینی که استاد درفایل اموزشی مربوط به چارت حسابی و لگاریتمی فرمودند. چطور میتونم به چارت لگاریتمی دسترسی پیدا کنم؟ پلتفرم ctrader تمرین میکنم

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما عزیزان
سلام دوست عزیز
متأسفانه در پلتفزم cTrader چنین امکانی وجود نداره. برای انجام این تمرین از دوره پرایس اکشن از پلتفرم Trading View استفاده کن. چارت لگاریتمی برای بازارهای سهام بیشتر به کار میره و برای فارکس چندان کاربردی نداره. درنتیجه توصیه میکنم چارتی که میخوای به صورت لگاریتمی بررسی کنی، چارت مربوط به یک نماد بازار سهام باشه.
پیروز و موفق باشی

.Brave_Heart.
01-23-2022, 21:47
سلام دوست عزیز
متأسفانه در پلتفزم cTrader چنین امکانی وجود نداره. برای انجام این تمرین از دوره پرایس اکشن از پلتفرم Trading View استفاده کن. چارت لگاریتمی برای بازارهای سهام بیشتر به کار میره و برای فارکس چندان کاربردی نداره. درنتیجه توصیه میکنم چارتی که میخوای به صورت لگاریتمی بررسی کنی، چارت مربوط به یک نماد بازار سهام باشه.
پیروز و موفق باشی

ناجی جان سلام خوبی؟
بخدا خسته شدم هر چی میخوام برم تو سال ۲۰۲۰ ۲۰۱۹ تمرین کنم قیمت برمیگرده دوباره از اول
دو چارت کنار هم دارم ۱۵ و ۱
۱۵ و راحت میبرم به ۱ که میرسم یهو دوباره جفتش میاد از اول
هم متا ۵ ریختم هم سی تریدر
جفتش هم همین طور هستن
شما نمیدونی چیکار کنم؟

A.Naji
01-23-2022, 22:03
ناجی جان سلام خوبی؟
بخدا خسته شدم هر چی میخوام برم تو سال ۲۰۲۰ ۲۰۱۹ تمرین کنم قیمت برمیگرده دوباره از اول
جفتش هم همین طور هستن
شما نمیدونی چیکار کنم؟
سلام امیرعلی جان
واقعیت راه حل خیلی ساده ای نداره، یا باید از Vline استفاده کنی که اگر تایم عوض کنی یا به هر دلیلی ارتباطت با سرور cTrader قطع شه باز برمیگرده به لایو مارکت و Vline کم کم برمیگردونه جایی که مشخص کرده بودی
راه دوم هم استفاده از ربات Manual Strategy Tester هست، که خلاصه ش اینه که 2 بار cTrader رو ران میکنی، رو یکیش این ربات رو در تایم M15 ران میکنی، روی یکی دیگه ش روی M1 میذاری اطلاعات کندل ها رو برای بازه زمانی که میخوای از سرور بگیره، بعد راحتتر میتونی مارکت رو بررسی کنی و دیگه به عقب یا جلو برنمیگرده
توضیحات روش دوم یکم زیاده و نمیتونم برات اینجا بنویسم، اگر Skype داری آیدیتو در پیام خصوصی بده که سرفرصت اونجا برات توضیح بدم

Nami.Trader
01-24-2022, 11:07
سلام دوست عزیز
پیروز و موفق باشی

خیلی ممنون عزیز

khoshroomahdi
01-24-2022, 13:31
سلام امیرعلی جان
واقعیت راه حل خیلی ساده ای نداره، یا باید از Vline استفاده کنی که اگر تایم عوض کنی یا به هر دلیلی ارتباطت با سرور cTrader قطع شه باز برمیگرده به لایو مارکت و Vline کم کم برمیگردونه جایی که مشخص کرده بودی
راه دوم هم استفاده از ربات Manual Strategy Tester هست، که خلاصه ش اینه که 2 بار cTrader رو ران میکنی، رو یکیش این ربات رو در تایم M15 ران میکنی، روی یکی دیگه ش روی M1 میذاری اطلاعات کندل ها رو برای بازه زمانی که میخوای از سرور بگیره، بعد راحتتر میتونی مارکت رو بررسی کنی و دیگه به عقب یا جلو برنمیگرده
توضیحات روش دوم یکم زیاده و نمیتونم برات اینجا بنویسم، اگر Skype داری آیدیتو در پیام خصوصی بده که سرفرصت اونجا برات توضیح بدم
جناب ناحی اگر وقت کردید اینو ی ویدیو درست کنید بزارید بقیه هم استفاده کنند

A.Naji
01-25-2022, 12:21
ناجی جان سلام خوبی؟
جفتش هم همین طور هستن
شما نمیدونی چیکار کنم؟

جناب ناحی اگر وقت کردید اینو ی ویدیو درست کنید بزارید بقیه هم استفاده کنند

با سلام و خداقوت خدمت دوستان
در فایل ویدئویی زیر نحوه کار کردن با ربات Manual Strategy Tester در گذشته مارکت بدون مشکل برگشت به لایو رو توضیح دادم. امیدوارم برای دوستان کارآمد باشه.

برای دانلود این فایل لطفا اینجا (https://www.uplooder.net/f/tl/51/d3ad0696fbfbc9d70675268304683d6c/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%AA.mp4) کلیک کنید.
(حجم این فایل 25.66 مگابایت)

همچنین این ربات رو میتونید از زیر دانلود کنید.

ٍEH327
01-25-2022, 15:03
سلام خدمت تمامی دوستان
گاهی اوقات در پلتفرم سی*تریدر، وقتی که تایم فریم رو عوض می*کنم و به ابتدای نمودار برمیگردم، انگار ارتباط با سرور قطع میشه و در هر تایم فریم بیشتر از ۲۰۰۰ کندل لود نمیشه. حتی ران کردن مجدد پلتفرم هم تاثیری نداره و بعضا تا نیم ساعت طول کشیده تا مجددا چارت کامل لود بشه.

آیا دوستان دیگری هم با این مشکل مواجه شدن و راه حلی براش هست؟
ممنون

Saman01
01-25-2022, 19:15
عرض ادب و خدا قوت بر جناب ناجی عزیز
تشکر میکنم از شما بابت ویدیو و ربات عالی شما:cool:
شرایط بای و سل چجوریه؟؟؟ ( پوزیشن باز کردم تی پی و اس ال که مشخص میکنم یک پوزیشن دیگه باز میشه حجم رو هم پیدا نکردم;))
اکسپرت این ربات برای متا5 هم موجوده؟؟
لطفا این موارد رو هم راهنمایی بفرمایید . A.Naji
سپاس فراوان

در فایل ویدئویی زیر نحوه کار کردن با ربات Manual Strategy Tester در گذشته مارکت بدون مشکل برگشت به لایو رو توضیح دادم. امیدوارم برای دوستان کارآمد باشه.

برای دانلود این فایل لطفا اینجا (https://www.uplooder.net/f/tl/51/d3ad0696fbfbc9d70675268304683d6c/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%AA.mp4) کلیک کنید.

.Brave_Heart.
01-25-2022, 20:29

مرسی ناجیه عزیزم
جات تو قلب ماست

khoshroomahdi
01-25-2022, 23:33
سلام خدمت تمامی دوستان
گاهی اوقات در پلتفرم سی*تریدر، وقتی که تایم فریم رو عوض می*کنم و به ابتدای نمودار برمیگردم، انگار ارتباط با سرور قطع میشه و در هر تایم فریم بیشتر از ۲۰۰۰ کندل لود نمیشه. حتی ران کردن مجدد پلتفرم هم تاثیری نداره و بعضا تا نیم ساعت طول کشیده تا مجددا چارت کامل لود بشه.

آیا دوستان دیگری هم با این مشکل مواجه شدن و راه حلی براش هست؟
ممنون
از ف ی ل تر شکن استفاده کنید

A.Naji
01-26-2022, 10:03
سلام

خیلی ممنون بابت این ویدیو عالی

ببخشید شما برای ضبط ویدیو و برای کاهش نویز صدا از چه نرم افزار هایی استفاده کردید . خیلی ممنون
سلام دوست عزیز
خوشحالم که از ویدئو خوشت اومده

برای حذف نویز از Adobe Audition و برای ضبط و کارهای تدوینش از Camtasia

A.Naji
01-26-2022, 19:04
عرض ادب و خدا قوت بر جناب ناجی عزیز
تشکر میکنم از شما بابت ویدیو و ربات عالی شما:cool:
شرایط بای و سل چجوریه؟؟؟ ( پوزیشن باز کردم تی پی و اس ال که مشخص میکنم یک پوزیشن دیگه باز میشه حجم رو هم پیدا نکردم;))
اکسپرت این ربات برای متا5 هم موجوده؟؟
لطفا این موارد رو هم راهنمایی بفرمایید . @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)
سپاس فراوان
سلام سامان جان
برای بک تست گرفتن با این برنامه لازمه یک ویدئوی دیگه ساخته بشه، اما میتونی از ویدئوی شرکت سازنده ش هم استفاده کنی، فک کنم کاملا چیزایی که تو اون فیلم میگه واضح باشه برات. در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=86756&viewfull=1#post86756) لینک فیلمش رو قرار دادم.
چون از متاتریدر 5 استفاده نمیکنم خبری هم ندارم

Dash ali
01-28-2022, 12:39
سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان اين تاپيك و امينوى بزرگوار
بنده يه مشكلى دارم ، مك بوك m1 دارم و نميتونم cTrader عزيز رو روش نصب كنم ، يه برنامه اى به اسم cross over هست ك برنامه هاى ويندوزى رو روى مك بوك نصب ميكنه ، من طريقه ى نصب crossover رو بلد نيستم ، كسى ميتونه كمكم كنه ؟ به خود روبو فاركس هم پيام دادم جوابى ك بهم دادن مربوط به نصب براي ايفون و نه مك بوك m1 . كلا لبتاب به دردم نميخوره اينطورى ، يكى يه حركتى بزنه واسم ممنون ميشم

Dash ali
01-28-2022, 21:09
سلام ، دوستان من crossover ك مخصوص نصب برنامه هاى ويندوزى براى مك بوك رو هم دان كردم و نصب كردم ، اما متاسفانه cTrader نداره توى ليست نصب ، يكى يه فنى بزنه واسم لطفا
اى بزرگواران

A.Naji
01-28-2022, 21:43
سلام ، دوستان من crossover ك مخصوص نصب برنامه هاى ويندوزى براى مك بوك رو هم دان كردم و نصب كردم ، اما متاسفانه cTrader نداره توى ليست نصب ، يكى يه فنى بزنه واسم لطفا
اى بزرگواران

سلام علی جان
من واقعیت سررشته ندارم تو این زمینه
اما یه ویدئو در یوتیوب هست که بنظر بتونه کمکت کنه. این لینکش:
https://www.youtube.com/watch?v=stqO0WhOlXs

Dash ali
01-28-2022, 22:21
سلام علی جان
من واقعیت سررشته ندارم تو این زمینه
اما یه ویدئو در یوتیوب هست که بنظر بتونه کمکت کنه. این لینکش:
https://www.youtube.com/watch?v=stqO0WhOlXs
خيلى خيلي ممنون ، ديده بودم اين وديو رو ، ميگه ويندوز ١٠ نصب كن ك من نميخوام اون كار رو بكنم 239447
خود سايت هم توى جواب سوال نوشته فعلا از وب استفاده كن

khoshroomahdi
01-29-2022, 13:06
خيلى خيلي ممنون ، ديده بودم اين وديو رو ، ميگه ويندوز ١٠ نصب كن ك من نميخوام اون كار رو بكنم 239447
خود سايت هم توى جواب سوال نوشته فعلا از وب استفاده كن
دیگه خودشون نوشتند از نسخه وب استفاده کنید چون نسخه دسکتاپ مک وجود نداره وبرنامه ای برای ارایه اش ندارند.
البته هنوز نسخه 4.2 نیومده چون اون بردند دات نت ۶ شاید بشه با اون یکاری کرد
ولی مک m1*جدیده و خب تا راهکارهاش پیدا بشه طول می کشه

Dash ali
01-29-2022, 16:56
دیگه خودشون نوشتند از نسخه وب استفاده کنید چون نسخه دسکتاپ مک وجود نداره وبرنامه ای برای ارایه اش ندارند.
البته هنوز نسخه 4.2 نیومده چون اون بردند دات نت ۶ شاید بشه با اون یکاری کرد
ولی مک m1*جدیده و خب تا راهکارهاش پیدا بشه طول می کشه
انشاالله ، خيلي ممنونم

ehsan66
01-31-2022, 07:24
سلام دوستان وقت بخیر

از کجا میتونم گراف معاملاتی رو دریافت کنم داخل ctrader ، استیتمنت میگیرم از بخش هیستوری اما گراف نداره

هرچقدر دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم.

تشکر بابت راهنماییتون

محمد زندی
01-31-2022, 18:33
سلام دوستان وقت بخیر

از کجا میتونم گراف معاملاتی رو دریافت کنم داخل ctrader ، استیتمنت میگیرم از بخش هیستوری اما گراف نداره

هرچقدر دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم.

تشکر بابت راهنماییتون

241162

ehsan66
01-31-2022, 21:45
241162

تشکر از شما دوست عزیز

Bahram
01-31-2022, 23:20
سلام خسته نباشید چطور میشه در ctrader دو اندیکاتور رو روی هم بندازیم؟

sarah
02-02-2022, 12:46
دروود
من سی تریدر رو نصب کردم و محیطش خیلی برام جذابه.
سوالاتی دارم که ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن:

آیا سی تریدر برای شما هم بالا اومدنش زمانبر هست؟
آیا لود دیتا در گذشته چارت محدود هست یا نه میشه کل گذشته چارت رو دید؟
دیگر اینکه چجوری چارت رو به تاریخی که در گذشته میخوام انتقال بدم و چجوری ناحیه ای که مثلا در 15 دقیقه انتخاب می کنم رو در یک دقیقه پیدا کنم؟

khoshroomahdi
02-02-2022, 14:38
سلام خسته نباشید چطور میشه در ctrader دو اندیکاتور رو روی هم بندازیم؟
نمیشه انجام دادباید کدنویسی بشه

khoshroomahdi
02-02-2022, 14:38
دروود

دیگر اینکه چجوری چارت رو به تاریخی که در گذشته میخوام انتقال بدم و چجوری ناحیه ای که مثلا در 15 دقیقه انتخاب می کنم رو در یک دقیقه پیدا کنم؟
استارت برنامه کنده
از aw vline در تاپیک اندیکاتورها استفاده کنید

A.Naji
02-02-2022, 20:02
دروود

سلام
وقتتون بخیر
خیلی تصمیم خوبی گرفتین که پلتفرم cTrader رو نصب کردین.
درمورد سوال اول: چقدر برای شما طول میکشه بالا اومدنش؟ اگه کمتر از 1 دقیقه باشه میشه گفت طبیعیه
سوال دوم: در cTrader محدودیتی در بررسی گذشته مارکت ندارین و هر تعداد کندل که بخواین میتونین به گذشته برین
سوال سوم: متاسفانه در ctrader بعد از تغییر تایم فریم، مجدد به زمان حال چارت برگردونده میشین. برای برطرف کردن این مشکل 3 راه وجود داره:
1- میتونید برای رفتن به گذشته چارت در cTraderاز کلیدهای PageUp و PageDown استفاده کنید.
2- میتونید اندیکاتور AW Vline که در تاپیک اندیکاتورهای پلتفرم cTrader (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&page=2) هست رو دانلود کنید. در تصویر زیر تنظیمات این اندیکاتور روی چارت من (که زمینه تیره داره) رو مشاهده میکنید (اگرچارتتون زمینه روشن داره، اسم رنگی رو در تنظیمات بنویسید که در اون زمینه چارت شما به خوبی دیده بشه). پس از ok کردن. علامت Vline ظاهر میشه که با کلیک روی اون، یک خط عمودی روی چارت براتون ظاهر میشه. این خط رو در تایم فریم بالاتر (مثلا H1) و منطقه ای که میخواد بررسی کنید قرار میدین، و با تغییر تایم فریم (مثلا M15) خودبه خود چارت به محلی که Vline رو قرار داده بودید میره.
242689 242690 242691

3- اگر تصمیم دارید در گذشته مارکت بک تست بگیرید و بررسی های انجام بدید و برگشت به ابتدای چارت برای شما اذیت کننده هست، میتونید از ویدئوی راهنمایی که در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) قرار دادم استفاده کنید.

AliMahmoudi
02-02-2022, 21:12
سلام دوستان وقت بخیر
امیدوارم حالتون خوب باشه
به یک مساله در سی تریدر برخورد کردم و آن کشیدن کانال رگریشن بود. روش کار کردم به نتیجه رسید گفتم براتون به اشتراک بزارم امیدوارم براتون مفید باشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مراحل اضافه کردن کانال ریگریشن در سی تریدر:
1- در صفحه اصلی به قسمت automate بروید
116051
2- در مرحله بعد به قسمت اندیکاتور بروید و روی گزینه New کلیک کنید
116054
3- یک صفحه با یک کد تمپلیت برای شما باز میشود
116056
4- کد زیر را در این قسمت جایگزین بفرمایید.
https://uupload.ir/view/code_dbey.txt/
5- بر روی دکمه Build کلیک کنید و در قسمت Build result در پایین کد باید نتیجه Build succeeded را با رنگ سبز ببینید.
116060
6- در مرجله بعد روی علامت + جلوی New Indicator کلیک کنید تا همه ی جفت ارزها نمایش داده شود و جفت ارزی که قصد اضافه شدن را در نظر دارید انتخاب کنید. قبل از اینکه به مرحله بعد بروید روی New Indicator راست کلیک کنید و گزینه Rename را انتخاب کنید و نام Linear regression channel را روی آن بگذارید.
116079
7- سپس برگردیید در قسمت Trade و در قسمت جستجوی اندیکاتور ها کلمه ی که نامگذاری کردید (Linear regression channel) را سرچ کنید
116080
8- با انتخاب آن صفحه زیر باز میشود که تنظیمات برای مشابه بودن محاسباتی که متاتریدر انجام میدهد باید به صورت زیر باشد
116081
9- پس از تایید کردن کلمه Add در صفحه ظاهر میشود که با فشردن آن یک خط افقی نمایان میگردد که بازه زمانی را با آن مشخص میکنید میتوانید آن را کوتاه یا بلند بکنید.
116085

----------------------------------------------------------------------------------------------------
درصورت بروز مشکل بفرمایید در خدمتم
موفق باشید.

سلام و وقت بخیر محمدرضای عزیز خیلی ممنون بابت پست عالی و زحمتی که کشیدید

زمانی که کانال رسم میشه در بعضی مواقع میدلاین کانال وسطش قرار نمیگیره مثل عکس زیر
242750

ولی در متاتریدر همیشه میدلاینش وسطه ، ميخواستم بپرسم میشه درستش کرد؟ یا باید براساس بالا و پایین کانال ، خودمون دستی ميدلاينشو رسم كنيم؟

@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

Ali Trader
02-02-2022, 23:01
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
بخاطر همه چی ( استاد عزیز - دوستان خوبم - حال حاضر )
سلام دوستان عزیز امیدوارم حال دلتون و حال کارت شادیتون عالی باشه :cool:
من تازه اومدم به پلتفرم سی تریدر و برام چند تا سوال پیش اومده.دوستان اگه لطف کنن و منو راهنمایی کنن ، خیلی ممنون میشم

چطور چارت رو قفل کنم یا فیت کنم که مثه متا 4 تکون نخوره ؟
فولدر دیتا و داده های سی تریدر کجاست ؟
راه حلی برای دیدن استاپ در چارت وجود داره ، موقعی که ترید رو در هیستوری داریم بررسی میکنیم؟ ( فقط نقطه ورود و خروج و میده )
آیا میشه رنگ و مدل این فلش های ورود و خروج رو تغییر داد؟
چطور بدونم که این پوزیشن چقدر کمیسیون داره ؟
آیا پوزیشن که بسته میشه ، عدد خالصه یا کمیسون هم توشه؟
آیا میشه مثه متا 4 ، اندیکاتور ها رو سیو داشت و موقع تغییر ، لود کرد ؟
چطور میشه برای هر ابزار ، یه رنگ خاص و ضخامت جداگانه در نظر گرفت ؟ ( برای سرعت بیشتر )
ماشین حساب مدیریت سرمایه خود پلتفرم کجاست؟
آیا میشه استیتمنت و گراف رو با هم در یه جا ، دانلود کرد ؟
تیک چارت ، آیا واحدش ثانیه است یا تعداد پوریشنه ؟ یا چیه ؟:D
چطورتحیلی که در یه چارت داشتم رو به یه چارت دیگه انتقال بدم ؟ ( هر دو یه جفت ارز )

@Amin.FX (https://forum.academywave.com/member.php?u=378)@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
خیلی ممنون و سپاسگزارم از همه شما دوستان عزیز ، ببخشید اگه زیاد سوال داشتم . خیلی بود بیشتری ها رو نپرسیدم اینجا ، متوجه شدم
سلامت و ثروتمند باشید.

khoshroomahdi
02-03-2022, 10:29
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
بخاطر همه چی ( استاد عزیز - دوستان خوبم - حال حاضر )
سلام دوستان عزیز امیدوارم حال دلتون و حال کارت شادیتون عالی باشه :cool:
من تازه اومدم به پلتفرم سی تریدر و برام چند تا سوال پیش اومده.دوستان اگه لطف کنن و منو راهنمایی کنن ، خیلی ممنون میشم

چطور چارت رو قفل کنم یا فیت کنم که مثه متا 4 تکون نخوره ؟
فولدر دیتا و داده های سی تریدر کجاست ؟
راه حلی برای دیدن استاپ در چارت وجود داره ، موقعی که ترید رو در هیستوری داریم بررسی میکنیم؟ ( فقط نقطه ورود و خروج و میده )
آیا میشه رنگ و مدل این فلش های ورود و خروج رو تغییر داد؟
چطور بدونم که این پوزیشن چقدر کمیسیون داره ؟
آیا پوزیشن که بسته میشه ، عدد خالصه یا کمیسون هم توشه؟
آیا میشه مثه متا 4 ، اندیکاتور ها رو سیو داشت و موقع تغییر ، لود کرد ؟
چطور میشه برای هر ابزار ، یه رنگ خاص و ضخامت جداگانه در نظر گرفت ؟ ( برای سرعت بیشتر )
ماشین حساب مدیریت سرمایه خود پلتفرم کجاست؟
آیا میشه استیتمنت و گراف رو با هم در یه جا ، دانلود کرد ؟
تیک چارت ، آیا واحدش ثانیه است یا تعداد پوریشنه ؟ یا چیه ؟:D
چطورتحیلی که در یه چارت داشتم رو به یه چارت دیگه انتقال بدم ؟ ( هر دو یه جفت ارز )

@Amin.FX (https://forum.academywave.com/member.php?u=378)@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
خیلی ممنون و سپاسگزارم از همه شما دوستان عزیز ، ببخشید اگه زیاد سوال داشتم . خیلی بود بیشتری ها رو نپرسیدم اینجا ، متوجه شدم
سلامت و ثروتمند باشید.
درود علی اقا
1- منظورتون متوجه نشدم
2- تو پوشه documents*ویندوز دوتاپوشه ساخته میشه به نامهای calgo وCTRADER
3-نه متاسفانه یا لااقل من پیدا نکردم اینو
4-مدلشو نه ولی رنگشو رو صفحه راست کلیک کنید از قسمت color میتونید تغییر بدید
5-موقعی که تی پی میزارید سود خالص بهتون نشون میده یا در قسمت تاریخچه روی پوزیشنتون دبل کلیک کنید یه صفحه از جزییات کامل ترید بهتون نشون داده میشه که اطلاعات خیلی ریزی داره
6-باز هم متوجه نشدم
7-تمپلیت درست کن مثل متا و تمپلیت رو هر جارتی میتونی بندازی
8- فعلا امکانش نیست ولی یه رنگ کلی از قسمت ابزارها هست اونو تغییر بدید هر ابزاری که بندازید بااون رنگ میفته
9- دونسخه از ماشین حساب نوشتیم تو تاپیک اندیکاتورها میتونید بردارید
10- نه متاسفانه . ولی بعد از گرفتن استیتمنت میتونید خیلی راحت گرافشو با اکسل بکشید برای خودتون
11-تیک چارت تعداد معامله است
12- از اندیکاتور sync object*استفاده کنید. البته اگه منظورتون رودرست متوجه شده باشم .این اندیکاتورم توی تاپیک اندیکاتورها قرار دادم.

sarah
02-03-2022, 12:22
سلام
وقتتون بخیر
خیلی تصمیم خوبی گرفتین که پلتفرم cTrader رو نصب کردین.
درمورد سوال اول: چقدر برای شما طول میکشه بالا اومدنش؟ اگه کمتر از 1 دقیقه باشه میشه گفت طبیعیه
سوال دوم: در cTrader محدودیتی در بررسی گذشته مارکت ندارین و هر تعداد کندل که بخواین میتونین به گذشته برین
سوال سوم: متاسفانه در ctrader بعد از تغییر تایم فریم، مجدد به زمان حال چارت برگردونده میشین. برای برطرف کردن این مشکل 3 راه وجود داره:
1- میتونید برای رفتن به گذشته چارت در cTraderاز کلیدهای PageUp و PageDown استفاده کنید.
2- میتونید اندیکاتور AW Vline که در تاپیک اندیکاتورهای پلتفرم cTrader (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&page=2) هست رو دانلود کنید. در تصویر زیر تنظیمات این اندیکاتور روی چارت من (که زمینه تیره داره) رو مشاهده میکنید (اگرچارتتون زمینه روشن داره، اسم رنگی رو در تنظیمات بنویسید که در اون زمینه چارت شما به خوبی دیده بشه). پس از ok کردن. علامت Vline ظاهر میشه که با کلیک روی اون، یک خط عمودی روی چارت براتون ظاهر میشه. این خط رو در تایم فریم بالاتر (مثلا H1) و منطقه ای که میخواد بررسی کنید قرار میدین، و با تغییر تایم فریم (مثلا M15) خودبه خود چارت به محلی که Vline رو قرار داده بودید میره.
242689 242690 242691

3- اگر تصمیم دارید در گذشته مارکت بک تست بگیرید و بررسی های انجام بدید و برگشت به ابتدای چارت برای شما اذیت کننده هست، میتونید از ویدئوی راهنمایی که در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) قرار دادم استفاده کنید.

خیلی عالی و کامل توضیح دادین.
سپاس فراوان

khoshroomahdi
02-03-2022, 13:35
سلام و وقت بخیر محمدرضای عزیز خیلی ممنون بابت پست عالی و زحمتی که کشیدید

زمانی که کانال رسم میشه در بعضی مواقع میدلاین کانال وسطش قرار نمیگیره مثل عکس زیر
242750

ولی در متاتریدر همیشه میدلاینش وسطه ، ميخواستم بپرسم میشه درستش کرد؟ یا باید براساس بالا و پایین کانال ، خودمون دستی ميدلاينشو رسم كنيم؟

@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
والا تا حالا راهی پیدا نکردم براش

البته در کانال رگراسیون ما به خط وسط کاری نداریم و فقط شکست خطوط بالا وپایینش برامون مهمه

AliMahmoudi
02-03-2022, 14:47
والا تا حالا راهی پیدا نکردم براش

البته در کانال رگراسیون ما به خط وسط کاری نداریم و فقط شکست خطوط بالا وپایینش برامون مهمه

بله درسته ، چون تو فایلا استاد گفته بودن دو خط بالا و پایینه کانال برا همین پیگیر بودم
خيلي ممنونم بابت پاسخگويي به همه سوالات

Ali Trader
02-03-2022, 17:24
درود علی اقا
1- منظورتون متوجه نشدم
2- تو پوشه documents*ویندوز دوتاپوشه ساخته میشه به نامهای calgo وCTRADER
3-نه متاسفانه یا لااقل من پیدا نکردم اینو
4-مدلشو نه ولی رنگشو رو صفحه راست کلیک کنید از قسمت color میتونید تغییر بدید
5-موقعی که تی پی میزارید سود خالص بهتون نشون میده یا در قسمت تاریخچه روی پوزیشنتون دبل کلیک کنید یه صفحه از جزییات کامل ترید بهتون نشون داده میشه که اطلاعات خیلی ریزی داره
6-باز هم متوجه نشدم
7-تمپلیت درست کن مثل متا و تمپلیت رو هر جارتی میتونی بندازی
8- فعلا امکانش نیست ولی یه رنگ کلی از قسمت ابزارها هست اونو تغییر بدید هر ابزاری که بندازید بااون رنگ میفته
9- دونسخه از ماشین حساب نوشتیم تو تاپیک اندیکاتورها میتونید بردارید
10- نه متاسفانه . ولی بعد از گرفتن استیتمنت میتونید خیلی راحت گرافشو با اکسل بکشید برای خودتون
11-تیک چارت تعداد معامله است
12- از اندیکاتور sync object*استفاده کنید. البته اگه منظورتون رودرست متوجه شده باشم .این اندیکاتورم توی تاپیک اندیکاتورها قرار دادم.

سلام دوباره
خیلی لطف کردید جواب دادید . ممنونم

سوال یک منظورم اینه که چارت همش بالا و پایین میشه.
نمیخوام اینجوری باشه ، الان مثه تریدینگ ویو هست

بازم ممنون

khoshroomahdi
02-03-2022, 19:02
سلام دوباره

بازم ممنون
ن اونم گزینه ای نداره متاسفانه
یکم بگذره دستتون میاد اوایل کوچ از متا اذیت کنندست ولی قلقش دستت میاد کم کم
خیلی رو مخ نمیره

A.Naji
02-03-2022, 21:55
سلام دوباره

بازم ممنون

سلام علی جان
وقتت بخیر
اگه منظورت اینه که با حرکت دادن چارت، نمودار قیمت بزرگ و کوچیک میشه، یا نمیتونی راحت چارت رو حرکت بدی، اون نوار سمت راست چارت رو یکم بالا و پایین کن، بعد میتونی چارت رو آزادانه جابجا کنی
243386

Ali Trader
02-04-2022, 10:23
سلام علی جان
وقتت بخیر
اگه منظورت اینه که با حرکت دادن چارت، نمودار قیمت بزرگ و کوچیک میشه، یا نمیتونی راحت چارت رو حرکت بدی، اون نوار سمت راست چارت رو یکم بالا و پایین کن، بعد میتونی چارت رو آزادانه جابجا کنی
243386

ن اونم گزینه ای نداره متاسفانه
یکم بگذره دستتون میاد اوایل کوچ از متا اذیت کنندست ولی قلقش دستت میاد کم کم
خیلی رو مخ نمیره

سلامی دوباره وقت بخیر
منظورم اینه که خود چارت رو میشه گرفت و بالا و پایین کرد. فیت نمیشه

این عکس نرمال چارت هست
243521

این عکس همونه ولی چارت رو کشیدم پایین
243522

این عکس هم کشیدم رو به بالا
243524

امیدوارم منظورم رو تونسته باشم با عکس نشون بدم . اگه بازم متوجه نشدین ، ازش بگذرید .
خیلی ممنونم از شما عزیزان

ahmad2069
02-04-2022, 12:36
سلام دوستان
در پلتفرم سی ترید برای مووینگ اورج نمایی ما میانگین های و لو رو نداریم باید چگونه مین چارت رو در چارت قرار بدیم؟

A.Naji
02-04-2022, 12:46
سلام دوستان
در پلتفرم سی ترید برای مووینگ اورج نمایی ما میانگین های و لو رو نداریم باید چگونه مین چارت رو در چارت قرار بدیم؟
سلام احمد جان
وقتت بخیر
از تاپیک اندیکاتورهای cTrader ، اندیکاتور مووینگ اوریج رو دانلود کن

khoshroomahdi
02-04-2022, 15:31
سلامی دوباره وقت بخیر
منظورم اینه که خود چارت رو میشه گرفت و بالا و پایین کرد. فیت نمیشه

این عکس نرمال چارت هست
243521

این عکس همونه ولی چارت رو کشیدم پایین
243522

این عکس هم کشیدم رو به بالا
243524

امیدوارم منظورم رو تونسته باشم با عکس نشون بدم . اگه بازم متوجه نشدین ، ازش بگذرید .
خیلی ممنونم از شما عزیزان
گفتم که امکانش نیست

Bahram
02-04-2022, 19:01
نمیشه انجام دادباید کدنویسی بشه

سلام مرسی بابت پاسحگویی کسی هست در انجمن بتونه انجام بده؟ 4 تا rsi رو میخوام بندازم روی هم.

khoshroomahdi
02-04-2022, 23:22
سلام مرسی بابت پاسحگویی کسی هست در انجمن بتونه انجام بده؟ 4 تا rsi رو میخوام بندازم روی هم.
چون مربوط به دوره نیست با هزینه قابل انجام خواهد بود دوست داشتید شخصی پیام بدید

Behnam_Bar
02-05-2022, 09:59
سلام به همه دوستان وقتتون بخیر
دوستان این اندیکاتور که تو عکس زیر مشخص کردم برای CTrader وجود داره؟
244136

چند تا باکس و خط با ضخامت و رنگ دلخواه رو میشه داخلش سیو کرد. برای کشیدن خطوط و حمایت مقاومت ها در تایم های مختلف دیگه نیاز نیس هر دفعه رنگ یا ضخامتو عوض کرد و دسترسی رو راحت تر میکنه
اگه وجود داره ممنون میشم ارسال کنید:o
این نسخه متا4
https://s21.picofile.com/file/8447404900/Color_Levels_soodamooz_ir.ex4.html

khoshroomahdi
02-05-2022, 10:57
سلام به همه دوستان وقتتون بخیر
دوستان این اندیکاتور که تو عکس زیر مشخص کردم برای CTrader وجود داره؟
244136

چند تا باکس و خط با ضخامت و رنگ دلخواه رو میشه داخلش سیو کرد. برای کشیدن خطوط و حمایت مقاومت ها در تایم های مختلف دیگه نیاز نیس هر دفعه رنگ یا ضخامتو عوض کرد و دسترسی رو راحت تر میکنه
اگه وجود داره ممنون میشم ارسال کنید:o
این نسخه متا4
https://s21.picofile.com/file/8447404900/Color_Levels_soodamooz_ir.ex4.html
سلام من ندیدمش

fereshteh.angel
02-05-2022, 14:44
سلام وقتتون بخیر
ببخشید کسی میدونه از نرم ازار سی تریدر چه جوری میشه گراف گرفت ؟

A.Naji
02-05-2022, 15:12
سلام وقتتون بخیر
سلام
وقتتون بخیر
از گزینه Analyze در سمت چپ چارت:
244297

محمد زندی
02-05-2022, 15:12
سلام وقتتون بخیر
https://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=241162&d=1643641418

fereshteh.angel
02-05-2022, 17:25
سلام
وقتتون بخیر
از گزینه Analyze در سمت چپ چارت:
244297

ممنون از پاسخگویی تون :o

ahmad2069
02-06-2022, 00:03
سلام دوستان
چطوری در پلتفرم سی ترید گراف رو ببینم؟؟
تعداد پست ها زیاد بود نمیرسیدم بخونم وگرنه جواب سوالم داخل تاپیک ها پیدا میشد.

A.Naji
02-06-2022, 01:09
سلام دوستان
چطوری در پلتفرم سی ترید گراف رو ببینم؟؟
تعداد پست ها زیاد بود نمیرسیدم بخونم وگرنه جواب سوالم داخل تاپیک ها پیدا میشد.
سلام احمد جان
دقیقا سوال قبل از این سوال شما همین بود که جوابش رو دادم، پست #853 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=194511&viewfull=1#post194511)

amin64
02-06-2022, 07:37
سلام خدمت همه دوستان
در سی تریدر چه جوری میشه در یکی از مانیتور ها چارت اصلی باشه ودر مانیتور دوم اندیکاتور ها باشه که در مانیتور اول از بالا تب ها را عوض میکنیم در مانیتور دوم هم اندیکاتور های زیر آن با جابه جابه جایی تب ها عوض شود,
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آریو
02-06-2022, 09:06
سلام و درود
دوستان ایا در پلتفرم سی تریدر امکان استفاده از مووینگ نماییemaبا اپشن H LO/2های و لو تقصیم بر دو وجد داره؟
سپاس فراوان244723

Behnam_Bar
02-06-2022, 09:25
سلام و درود
دوستان ایا در پلتفرم سی تریدر امکان استفاده از مووینگ نماییemaبا اپشن H LO/2های و لو تقصیم بر دو وجد داره؟
سپاس فراوان244723
سلام
در تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر دوستان زحمت کشیدن اندیکاتورش رو نوشتن و قرار دادن
تعداد پست های اونجا زیاد نیس بگردین پیداش میکنین و در کنارش شاید ابزارهای مفید دیگه ای هم ببینین که به کارتون بیاد

Mahdi47911
02-06-2022, 10:08
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان . دوستان این لوگو رو چطوری از روی پس زمینه بردارم ؟
244757
بسیار از پاسخ دهی دوستان سپاس گذارم

Behnam_Bar
02-06-2022, 10:22
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان . دوستان این لوگو رو چطوری از روی پس زمینه بردارم ؟
244757
بسیار از پاسخ دهی دوستان سپاس گذارم
سلام و وقت بخیر
اول راست کلیک کن
مراحل بعدی در عکس ها
244763
244764

Mahdi47911
02-06-2022, 10:47
سلام و وقت بخیر
اول راست کلیک کن
مراحل بعدی در عکس ها
244763
244764
بهنام جان از پاسخ دهی شما سپاس گذارم
یه سه تا مشکل دیگه هم داشتم ممنون میشم اینارو هم جواب بدی
1- توی ابزار یه بخش هست که رنگ تمام ابزار هارو یکی میکنه من نمیخام اینو و میخوام هر ابزار رنگ مخصوص خودشو داشته باشه ایا این امکان هست؟
2- چارت به صورت متحرک هست و با کشیدن اون به بالا و پایین میره به صورتی که میتونی محوش کنی . توی متاتریدر یه تیک داشت که میشد اینو غیر فعال کنی اینجا هم داره ؟
3- با تغییر تایم فریم چارت به اول برمیگرده آیا اینو هم میشه غیر فعال کرد

Behnam_Bar
02-06-2022, 11:00
بهنام جان از پاسخ دهی شما سپاس گذارم
یه سه تا مشکل دیگه هم داشتم ممنون میشم اینارو هم جواب بدی
1- توی ابزار یه بخش هست که رنگ تمام ابزار هارو یکی میکنه من نمیخام اینو و میخوام هر ابزار رنگ مخصوص خودشو داشته باشه ایا این امکان هست؟
2- چارت به صورت متحرک هست و با کشیدن اون به بالا و پایین میره به صورتی که میتونی محوش کنی . توی متاتریدر یه تیک داشت که میشد اینو غیر فعال کنی اینجا هم داره ؟
3- با تغییر تایم فریم چارت به اول برمیگرده آیا اینو هم میشه غیر فعال کرد

جواب سوال اول رو نمیدونم
سوال دوم رو دوستان توی تاپیک اندیکاتورها گفتن که ظاهرا همچین امکانی وجود نداره و کلا همینجوریه
سوال سوم هم میتونین از اندیکاتور AW Vline که دوستان زحمت کشیدن نوشتن استفاده کنید.یه خط میندازه که بعد از تغییر تایم فریم دقیقا میره به همون نقطه از چارت. توی تاپیک اندیکاتورها هستش. تعداد پیام های اونجا زیاد نیس بگردین پیداش میکنین.دیدن اون تاپیک خالی از لطف نیس چون اندیکاتورهای مفید دیگه ای هم دوستان فرستادن که شاید بدردتون بخوره

A.Naji
02-06-2022, 13:57
سلام خدمت همه دوستان
در سی تریدر چه جوری میشه در یکی از مانیتور ها چارت اصلی باشه ودر مانیتور دوم اندیکاتور ها باشه که در مانیتور اول از بالا تب ها را عوض میکنیم در مانیتور دوم هم اندیکاتور های زیر آن با جابه جابه جایی تب ها عوض شود,
سلام امین جان
من خودم چنین کاری رو انجام ندادم، اما بنظرم با روشی که در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=169849&viewfull=1#post169849) گفتم، میشه این کار رو انجام داد.

A.Naji
02-06-2022, 13:59
سلام و درود
سپاس فراوان244723
سلام رضا جان
فکر میکنم منظورت HL/2 باشه. اندیکاتورش در تاپیک اندیکاتورهای cTrader هست ازونجا دانلود کن.

amin64
02-06-2022, 14:54
سلام اول مانیتور ها را بالای هم قرار دادم نتونستم خوب کار کنم و بعد کنار هم گزاشتم خیلی بهتر بود در این حالت که کنار هم هستند میشه روی مانیتور دوم اندیکاتور ها را انداخت
یک سوال دیگه در متاتریدر در قسمت سمت راست بالا که فلش زدم اون 3 تا کلید را در سی تریدر میشه ایجاد کرد
244933

احتمالا مانیتورهات بالای هم هستن. در اینصورت اول باید دو مانیتورت رو جوری تنظیم کنی که تصویری که هرکدوم نشون میدن، دوتایی باهم بشه صفحه و تصویر اصلی ویندوزت (ینی نصف تصویر رو یکی نشون بده، نصفه دیگه رو یکی دیگه که دوتایی کنار هم اون تصویر بزرگ و اصلی رو کامل میکنن) آموزشش توی اینترنت هست. یه چیزی میشه مثه شکل زیر:
213571

بعد ارتفاع پنجره cTrader رو بزرگ کن، جوری که اندیکاتورهات بیوفته رو مانیتور پایینی، و اصل چارتت روی مانیتور بالایی باشه. درواقع دوتا مانیتورت باهم دارن پنجره cTrader رو نشون میده، مانیتور بالایی چارت قیمت، مانیتور پایینی اندیکاتورها

A.Naji
02-06-2022, 15:40
سلام اول مانیتور ها را بالای هم قرار دادم نتونستم خوب کار کنم و بعد کنار هم گزاشتم خیلی بهتر بود در این حالت که کنار هم هستند میشه روی مانیتور دوم اندیکاتور ها را انداخت
یک سوال دیگه در متاتریدر در قسمت سمت راست بالا که فلش زدم اون 3 تا کلید را در سی تریدر میشه ایجاد کرد
244933
آره امین جان، دکمه f11 رو بزن

A.Naji
02-06-2022, 18:54
سلامی دوباره جناب ناجی عزیز
من تماس گرفتم و پشتیبانی سرویس گفتن که باید با ادمین شبکه این مشکل حل کنم و من هم ادمین شبکه ای نمیشناسم :rolleyes: و اونا هم نمیشناختن ، بعد همین دیگه ، من یک راهنمایی دستی برای تنظیمات دیدم میفرستم ببینین با این روش میشه مشکل حل کرد یا نه؟ البته برای بروکر دیگه ای هست .( واینکه اگر دسترسی نیست پس چرا بعضا وصل میشه! )
227446
واقعیتش من الان با اینترنت گوشی وصل شدم ، و سیستم وصل شد . این مشکل از سرعت اینترنت منه ، چون با اینترنت گوشی 60ms هست ولی با اینترنت سرویس آسیاتکی که دارم 660ms هستش ، به نظرم اینه مشکل من باید سرعت اینترنتمو زیاد کنم.
سلام مجتبی جان
وقتت بخیر
چندوقت پیش مشکل در اتصال به سرور cTrader روبوفارکس داشتی، ظاهرا بعد از پیگیری هایی که از طرف بچه های خودمون که با آسیاتک کار میکردن انجام شده، مشکل اتصال به سرور بدون شیلترفکن برطرف شده.
لطفا یه بررسی کن خبرشو بهم بده

mojtaba.k94
02-06-2022, 18:59
سلام مجتبی جان
وقتت بخیر
چندوقت پیش مشکل در اتصال به سرور cTrader روبوفارکس داشتی، ظاهرا بعد از پیگیری هایی که از طرف بچه های خودمون که با آسیاتک کار میکردن انجام شده، مشکل اتصال به سرور بدون شیلترفکن برطرف شده.

سلام آقای ناجی عزیز، امیدوارم حالتون خوب باشه
بله نزدیک 3هفته ای میشه که من بدون فیلتر شکن میتونم وصل بشم ، ممنون از پیگیریتون

A.Naji
02-06-2022, 20:45
سلام دوستان یه سوال اندیکاتور یا ابزاری وجود ذاره که توی متاتریدر 4 بتونیم مثل ctrader ابزار مداد (pen) رو داشته باشیم برای سهولت در انجام کارها و کشیدن خطوط ممنون
سلام دوست عزیز
وقتت بخیر
اگر ابزار رو برای متاتریدر میخوای، باید در تاپیک متاتریدر سوالت رو مطرح کنی

khoshroomahdi
02-06-2022, 23:27
سلام مجتبی جان
وقتت بخیر
شاتلم قبلا من با شیلتر باز میکردم. البته بدون شیلترم باز میشد اما خیلی کند بود. ده روزیه بدون شیلتر راحت باز میشه خداروشکر

ahmad18198
02-10-2022, 00:35
دوستان ایا کسی اطلاع داره چارت طلا در سی تریدر چرا حجم کندل هاش انقدر زیاده؟
یا اینکه بصورت پیپت نمایش میده

khoshroomahdi
02-10-2022, 09:25
دوستان ایا کسی اطلاع داره چارت طلا در سی تریدر چرا حجم کندل هاش انقدر زیاده؟
یا اینکه بصورت پیپت نمایش میده
با عکس بگید
منظورتون واضح نیست

ahmad18198
02-10-2022, 10:44
با عکس بگید
منظورتون واضح نیست
247461
ایا این کندل 19 پیپ است یا 190پیپ

khoshroomahdi
02-10-2022, 16:21
247461
ایا این کندل 19 پیپ است یا 190پیپ
پیپ هست
پیپ طلا و نقره متفاوته نسبت ب جفت ارزا

AliMahmoudi
02-10-2022, 18:56
پیپ هست
پیپ طلا و نقره متفاوته نسبت ب جفت ارزا

سلام آقامهدی عزیز وقتتون بخیر
ممنون میشم پست اخر تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر رو یه نگاه بندازید:)

khoshroomahdi
02-10-2022, 19:55
سلام آقامهدی عزیز وقتتون بخیر
ممنون میشم پست اخر تاپیک اندیکاتورهای سی تریدر رو یه نگاه بندازید:)
درود اون تاپیک سوال ج نمیدم ک شلوغ نشه
اینده بچه ها راحتتر اندیکاتورها رو پیدا کنند.
لطفا پست اونجا رو پاک کنید اینجا سوالتون بپرسید جواب میدم

AliMahmoudi
02-10-2022, 22:02
درود اون تاپیک سوال ج نمیدم ک شلوغ نشه
اینده بچه ها راحتتر اندیکاتورها رو پیدا کنند.
لطفا پست اونجا رو پاک کنید اینجا سوالتون بپرسید جواب میدم

آها خیلیم عالی
اول اینکه خیلی ممنون ازشما و امین عزیز بابت زحماتی که کشیدین

یه سوال داشتم : انديكاتور مديريت سرمايه اي كه برای Ctrader ارائه شده (AW Calc Volume)
فقط sl و درصد ریسک رو به عنوان ورودی از ما میخواد(نقطه ورود نمیخواد)
فکر کردم نقطه ورود رو قیمت همون لحظه در نظر میگیره ولی یه مقایسه با اندیکاتوری که استاد دادن(برای mt4) کردم
دیدم مثلا حجم خروجی اولی 0.01 صدم بود و دومی 0.09 ;)
ممنون میشم راهنمایی کنید.
247904

یه سوال دیگه اینکه با توجه به پست شماره یک تاپیک اندیکاتور(که استاد گفتن اندیکاتورهای دوره رو نزارید) ، بچه های فراکتال باید تو پلتفرم متاتریدر کار کنن؟

پ.ن:با توجه به اینکه سابقه ترید ندارم و علاقه به سی تریدر؛ قصد دارم از همون اول بررسی ۱۰۰ تاییها وترید رو در اين پلتفرم شروع کنم که با وجود این مسائل یکمی مردد شدم ممنون ميشم در اين خصوص هم راهنمايي كنيد
تشكر فراوان

khoshroomahdi
02-10-2022, 22:15
آها خیلیم عالی

یه سوال داشتم : انديكاتور مديريت سرمايه اي كه برای Ctrader ارائه شده (AW Calc Volume)
فکر کردم نقطه ورود رو قیمت همون لحظه در نظر میگیره ولی یه مقایسه با اندیکاتوری که استاد دادن(برای mt4) کردم
247904

یه سوال دیگه اینکه با توجه به پست شماره یک تاپیک اندیکاتور(که استاد گفتن اندیکاتورهای دوره رو نزارید) ، بچه های فراکتال باید تو پلتفرم متاتریدر کار کنن؟

بروزرسانی:
فرمول مال امینم چک کردم براساس میزان پیپی که مشخص می کنید حجم بهتون نشون میده و کاری به نقطه ورودتون نداره و اونو خودتون دستی باید حساب کنید که فکر کنم کار راحتیه

پ.ن:با توجه به اینکه سابقه ترید ندارم و علاقه به سی تریدر؛ قصد دارم از همون اول بررسی ۱۰۰ تاییها وترید رو در اين پلتفرم شروع کنم که با وجود این مسائل یکمی مردد شدم ممنون ميشم در اين خصوص هم راهنمايي كنيد
تشكر فراوان

درود این نسخه ای که دانلود کردید امین زحمتشو کشیده دقیق یادم نیست فرمولش چی بود
اون نسخه که ای من نوشتم شما حد ضرر بر اساس پیپ مینوشتی
اقا من سه پیپ اجازه ضرر دارم حجمم چقدره؟ به نظرم از اونیکه تو متا نوشته شده کاربردی تر وبهتره چون میدونی سه پیپ چشمی حدودا کجا میشه و ورودتو تنظیم کنی و دیگه نیاز نیست دستی عدد ورود بدی و عدد استاپ و فقط میزان پیپ ضرر مینویسی اینجا

نه لزوما میتونید از سی تریدر هم استفاده کنید. تمام اندیکاتورها تهیه شده برای سی تریدر و برای بچه های فراکتال به صورت رایگان گذاشتیم که استفاده کنند

mojtaba.k94
02-10-2022, 23:25
سلام
وقت دوستان بخیر
یک راهی پیدا کردم یا میشه گفت ترفنده ، وقتی که خط میکشین یا یک شکلی میکشین ، حین کشیدن خط میشه با استفاده از کلید کنترل دوباره خط رو انتخاب کرد بدون اینکه به منو ابزار بریم و دوباره اون خط انتخابش کنیم(منظورم کپی اون خط نیست ) ، این میانبر در سی تریدر خیلی عالیه که من امروز متوجهش شدم و نوشتم که اگه کسی دوست داشت استفاده کنه برای تمرین خیلی به درد بخوره.
موفق باشید

Sara kh
02-11-2022, 08:51
سلام وقتتون بخیر
برای دیتای sl نباید قیمت رو وارد کنید.. مقدار حد ضررتون رو به پیپ وارد کنید.. اصلا به جایی که قیمت هست و شما کجا می خواین وارد شید کاری نداره.. انصافا خیلی ساده و کاربردی و سریع میشه باهاش کار کرد.. این تنها اندیکاتور مدیریت سرمایه ست که من تونستم باهاش بلندمدت کار کنم..
در مورد انتخاب پلتفرم هم بالاخره بد نیست همه پلتفرم ها رو امتحان کنید.. ولی اینترفیس سی تریدر رو هیچ پلتفرم رایگان دیگه ای نداره... دیدی که از چارت بهمون میده عالیه.. اگر نگرانی بابت اندیکاتورهاش دارید هم که خب اندیکاتورهای دوره رو بچه ها لطف کردن نوشتن..خیلی هم عالی این کارو کردند... ولی خب اگر خیلی اندیکاتورباز هستید و اهل اندیکاتورهای عجیب غریب، طبیعتا متاتریدر براتون بهتره..

آها خیلیم عالی

یه سوال داشتم : انديكاتور مديريت سرمايه اي كه برای ctrader ارائه شده (aw calc volume)
247904

تشكر فراوان

khoshroomahdi
02-12-2022, 21:13
سلام وقتتون بخیر
برای دیتای sl نباید قیمت رو وارد کنید.. مقدار حد ضررتون رو به پیپ وارد کنید.. اصلا به جایی که قیمت هست و شما کجا می خواین وارد شید کاری نداره.. انصافا خیلی ساده و کاربردی و سریع میشه باهاش کار کرد.. این تنها اندیکاتور مدیریت سرمایه ست که من تونستم باهاش بلندمدت کار کنم..
در مورد انتخاب پلتفرم هم بالاخره بد نیست همه پلتفرم ها رو امتحان کنید.. ولی اینترفیس سی تریدر رو هیچ پلتفرم رایگان دیگه ای نداره... دیدی که از چارت بهمون میده عالیه.. اگر نگرانی بابت اندیکاتورهاش دارید هم که خب اندیکاتورهای دوره رو بچه ها لطف کردن نوشتن..خیلی هم عالی این کارو کردند... ولی خب اگر خیلی اندیکاتورباز هستید و اهل اندیکاتورهای عجیب غریب، طبیعتا متاتریدر براتون بهتره..
دیگه وقتی گرافیست مملکت میگه سی تریدر خوبه بیاید سی تریدر دیگه;)

yasamin
02-13-2022, 10:13
سلام روزتون بخیر
من در تاریخ 2 فوریه یک حساب دمو 1000 دلاری در سی تریدر روبوفارکس باز کردم و تمرین میکرم و در تاریخ 10 فوریه بالانسم 6480 دلار شده بود اما من ده دقیقه پای چارت نبودم و دو اوردر فعال داشتم، و وقتی برگشتم از اون دو معامله خبری نبود و در عوض بیش از 50 معامله با ضرر باز و بسته شده بود و حساب من به 360 دلار رسید
لطفا راهنمایی بفرمایید دلیل این اتفاق چی میتونه باشه؟
249216
249219
249224

mansor427
02-13-2022, 16:25
سلام خدمت همه دوستان

سلام دوست گرامی
اینم روشش
249396
249398
اینجا دسکتاپ شماره دوم رو با کلیک موس بگیر و جاشو تغییر بده شکل ۳
249399
و بعدش برنامه ctrader رو باز کن و از قست پایینش بکش به دسکتاپ دوم
249401

khoshroomahdi
02-13-2022, 22:37
سلام روزتون بخیر
من در تاریخ 2 فوریه یک حساب دمو 1000 دلاری در سی تریدر روبوفارکس باز کردم و تمرین میکرم و در تاریخ 10 فوریه بالانسم 6480 دلار شده بود اما من ده دقیقه پای چارت نبودم و دو اوردر فعال داشتم، و وقتی برگشتم از اون دو معامله خبری نبود و در عوض بیش از 50 معامله با ضرر باز و بسته شده بود و حساب من به 360 دلار رسید
249216
249219
249224
درود این مورد خیلی عجیبه که تا حالا مشاهده نکردم
اون ده دقیقه کسی به سیستم دسترسی نداشته؟ یا کلیکهای ماوستون گیر نمی کنه
چون بعید میدونم مشکل از پلتفرم باشه یا روبو
چون من خودم هم روبو هستم و سی تریدر دارم
میتونید رو هر معامله کلیک کنید و ساعت باز شدناشون رو ببینید همینطور بسته شدناش
ببینید چند دقیقه طول کشیده این تریدهای ضررده

A.Naji
02-14-2022, 02:01
سلام روزتون بخیر
249216
249219
249224
سلام
وقتتون بخیر
شما آخرین پوزیشنی که زدین حجم بسیار سنگینی داشته (7 لات) و با حرکت قیمت در جهت ضرر، Margin Level تون رو به سرعت آورده در حد Smart Stop Out. در اینجا خود به خود از حجم پوزیشن هایی که زده بودین کم میشه تا با حرکت قیمت، از شتاب کال شدن تریدر جلوگیری کنه و همچنان Margin Level بالای Smart Stop Out باقی بمونه.
مشکل از cTrader نیست، بلکه مکانسیم عملکرد Smart Stop Out اینجوریه. در انتخاب حجم و مدیریت سرمایه باید بیشتر دقت داشته باشید و تاحدامکان نذارید Margin Level زیر 100% بیاد

yasamin
02-14-2022, 10:41
سلام
ممنون از راهنماییتون
اما اون معامله من برای قبل از این اتفاقات بوده و دستی اون معامله را بسته بودم
ولی اینکه فرمودد حجم بالا ، دست می فرمایید اون معامله را اشتباه کرده بودم

yasamin
02-14-2022, 10:43
سلام
ممنون از توجهتون
نه خیر هیچ کسی به سیستم دسترسی نداشته و جالب اینجاست دقیقا در همون تایم من یک اوردر سل استاپ داشتم که اون فعال نشده ولی در عوض چندین معامله بای انجام شده!

A.Naji
02-14-2022, 10:56
سلام
ممنون از راهنماییتون
اما اون معامله من برای قبل از این اتفاقات بوده و دستی اون معامله را بسته بودم
ولی اینکه فرمودد حجم بالا ، دست می فرمایید اون معامله را اشتباه کرده بودم
احتمالا یک Order برای Sell داشتین و حواستون بهش نبوده و زمانیکه حضور نداشتین فعال شده و این اتفاق رقم خورده. اگر بعد از این اتفاق دیگه تریدی با این حساب نزده باشید، احتمالا آخرین پوزیشن این استیتمنت نشون میده که با چه حجمی و کجا وارد شده بودین
هیچ دلیل دیگه ای جز رسیدن Margin Level به منطقه Smart Stop Out نداره. منکه تا حالا زیاد حساب دمو کال کردم کاملا باهاش آشنا هستم :o

yasamin
02-14-2022, 11:49
بله یک اوردر سل داشتم و حد سودش رو مشخص کرده بودم یعنی اگر فعال می شد باید سود می کردم و اوردر سل فعال می شد ولی همه معاملات بای هست و برای خودم هم جالب بود که حتی اون اوردر هم فعال نشده

khoshroomahdi
02-14-2022, 11:56
سلام
ممنون از توجهتون
نه خیر هیچ کسی به سیستم دسترسی نداشته و جالب اینجاست دقیقا در همون تایم من یک اوردر سل استاپ داشتم که اون فعال نشده ولی در عوض چندین معامله بای انجام شده!
یه احتمال دیگم میدم که توی پنجره اردر ی تیک داره که اگر استاپتون بخوره در جهت عکس پوزیشن باز میکنه اونو زده باشید

Saman.b
02-14-2022, 18:49
سلام
چون اندیکاتورهایی که میخوای از یک جنس هستن (rsi هستن) یخورده برنامه نویسی بدونی، تو نت به انگلیسی سرچ کنی احتمالا کارت راه بیافته.
راهنما و تمپلیت هست که باید یخورده تغییر بدی.

arashfar
02-14-2022, 19:10
سلام دوستان

ایا سی تریدر هم مثل متاتریدر استیتمنت میده؟
منظورم نمودار هست
چون من که استیتمنت میگیرم فقط خلاصه پوزیشن ها رو میده

ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید

A.Naji
02-14-2022, 23:10
سلام دوستان

ایا سی تریدر هم مثل متاتریدر استیتمنت میده؟
منظورم نمودار هست
چون من که استیتمنت میگیرم فقط خلاصه پوزیشن ها رو میده

ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید
سلام
در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=194511&viewfull=1#post194511) به سوالی مشابه به همین سوال شما جواب دادم

arashfar
02-15-2022, 10:16
سلام
در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=194511&viewfull=1#post194511) به سوالی مشابه به همین سوال شما جواب دادم

سپاس فراوان

hamid373
02-15-2022, 21:40
سلام بچه ها یه مشکلی پیدا کردم سل داشتم با حد سود ولی پوزیشنم خیلی زودتر بسته شد چیزی حدود 100 پیپ
حد سودم 2.028 بوده ولی روی 2.048 بسته شده

250661

250662

Hamidreza_Karimi
02-16-2022, 03:08
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم میشه دوتا اکانت دمو روی سی تریدر داشت؟مثلا الان من ی اکانت 1000 دلاری روی سی تریدر دارم و دارم ترید میزنم و مشکلی ندارم ولی میخوام ی اکانت 100دلاری جدید هم باز کنم که هردو روی سی تریدر باشه و بتونم تغییر وضعیت بدم.
کسی دوستان هست بتونه منو تو این موضوع راهنمایی کنه؟

A.Naji
02-16-2022, 03:55
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم میشه دوتا اکانت دمو روی سی تریدر داشت؟مثلا الان من ی اکانت 1000 دلاری روی سی تریدر دارم و دارم ترید میزنم و مشکلی ندارم ولی میخوام ی اکانت 100دلاری جدید هم باز کنم که هردو روی سی تریدر باشه و بتونم تغییر وضعیت بدم.
کسی دوستان هست بتونه منو تو این موضوع راهنمایی کنه؟
سلام حمیدرضا جان
وقتت بخیر
برای این کار ابتدا یک اکانت cTrader دیگه با بالانس و لوریجی که مدنظرته باز کن، بعد از طریق فلشی که در شکل زیر مشخص کردم، میتونی بین اکانت هات سوئیچ کنی. محدودیتی از نظر تعداد اکانت نداره و هرچندتا که بخوای میتونی اضافه کنی:
250769

Bahram
02-16-2022, 18:11
سلام
چون اندیکاتورهایی که میخوای از یک جنس هستن (rsi هستن) یخورده برنامه نویسی بدونی، تو نت به انگلیسی سرچ کنی احتمالا کارت راه بیافته.
راهنما و تمپلیت هست که باید یخورده تغییر بدی.

سلام ممنون از شما حتما پیگیری میکنم.

Saman.b
02-16-2022, 18:34
سلام

توی Ctrader آیا مثل متا میشه حالت Chart on foreground داشت؟
توی تنظیمات چیزی پیدا نکردم. کندلها میفته پشت مووینگ و خطها.
اگر هم transparency رو کم کنم، رنگ خط دیگه اونی که میخوام نیست.

A.Naji
02-17-2022, 05:29
سلام

توی Ctrader آیا مثل متا میشه حالت Chart on foreground داشت؟
توی تنظیمات چیزی پیدا نکردم. کندلها میفته پشت مووینگ و خطها.
اگر هم transparency رو کم کنم، رنگ خط دیگه اونی که میخوام نیست.
سلام سامان جان
متاسفانه در حال حاضر در ctrader چنین امکانی وجود نداره

Hamidreza_Karimi
02-17-2022, 19:59
سلام
خیلی ممنون از لطفی که کردیم بله همین کار رو کردم درست شد.خیلی متشکرم

سلام حمیدرضا جان
وقتت بخیر
برای این کار ابتدا یک اکانت cTrader دیگه با بالانس و لوریجی که مدنظرته باز کن، بعد از طریق فلشی که در شکل زیر مشخص کردم، میتونی بین اکانت هات سوئیچ کنی. محدودیتی از نظر تعداد اکانت نداره و هرچندتا که بخوای میتونی اضافه کنی:
250769

Armingpr
02-20-2022, 16:31
سلام دوستان
ی اندیکاتور مولتی استوک خوب که بشه دوتا استوک رو بنذاری همزمان همراه با dدرصدشون سراغ دارین؟؟

Siamak farahbakhsh
02-25-2022, 23:15
سلام و وقت به خیر خدمت همه*ی دوستان عزیز
کسی می*دونه که چرا سی تریدر کمیسیون رو دو برابر کم میکنه؟؟
به طور مثال اگر پوزیشنی ۱دلار کمیسیون داشته باشد و ۱۰دلار سود کرده باشید،سود خالص رو ۸دلار میزنه
در واقع مقدار کمیسیونی که نوشته شده رو ۲برابر می*کنه و از پروفیت کم می*کنه
ممنون میشم اگه تجربه ای دارید بهم بگین،شاید من باید تنظیمی رو درست کنم که بلد نیستم

A.Naji
02-26-2022, 04:40
سلام و وقت به خیر خدمت همه*ی دوستان عزیز
کسی می*دونه که چرا سی تریدر کمیسیون رو دو برابر کم میکنه؟؟
به طور مثال اگر پوزیشنی ۱دلار کمیسیون داشته باشد و ۱۰دلار سود کرده باشید،سود خالص رو ۸دلار میزنه
در واقع مقدار کمیسیونی که نوشته شده رو ۲برابر می*کنه و از پروفیت کم می*کنه
ممنون میشم اگه تجربه ای دارید بهم بگین،شاید من باید تنظیمی رو درست کنم که بلد نیستم
سلام سیامک جان
در هر ترید، شما درواقع دو پوزیشن میزنی. اولیش موقع باز کردن پوزیشن، که مثلا Buy میزنی، و دومی وقتی که پوزیشن رو میبندی که در واقع یک پوزیشن Sell محسوب میشه.
در cTrader موقع باز کردن پوزیشن، کمیسیون خرید و فروش رو یکجا کم میکنه

Hamidreza_Karimi
02-28-2022, 13:03
دوستان سلام
من یه حساب 1:100 ecn و یه حساب ecn pro 1:500 باز کردم.امروز متوجه شدم روی یورو توی اکانت ecn اسپرد 0.4 هست ولی در اکانت ecn pro اسپرد 1.6 هست.میخواستم بدونم فرق این دو چیه و چرا اسپرد های یک جفت ارز توی دوتا اکانت باهم تفاوت داره؟
و اینکه درحساب ecn pro کمیسیونی نمیگیره و کم نمیکنه.راهی هست که بتونیم کاری کنیم کمیسیون فعال بشه یا این مورد هم مربوط به ecn pro بودن اکانت هست؟

khoshroomahdi
03-01-2022, 08:19
دوستان سلام
من یه حساب 1:100 ecn و یه حساب ecn pro 1:500 باز کردم.امروز متوجه شدم روی یورو توی اکانت ecn اسپرد 0.4 هست ولی در اکانت ecn pro اسپرد 1.6 هست.میخواستم بدونم فرق این دو چیه و چرا اسپرد های یک جفت ارز توی دوتا اکانت باهم تفاوت داره؟
و اینکه درحساب ecn pro کمیسیونی نمیگیره و کم نمیکنه.راهی هست که بتونیم کاری کنیم کمیسیون فعال بشه یا این مورد هم مربوط به ecn pro بودن اکانت هست؟
در هر بروکری که حساب باز کنید هر اکانت شرایط مربوط به خودش رو داره
و معمولا بهترین اکانت ecn*هست که اسپرد کمتری داره تو بروکرها

Hamidreza_Karimi
03-01-2022, 11:24
سلام
ممنون از پاسختون

alimoosavi4
03-05-2022, 16:19
سلام دوستان
کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چجوری میشه تو سی تریدر بک تست گرفت؟

A.Naji
03-05-2022, 21:57
سلام دوستان
کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چجوری میشه تو سی تریدر بک تست گرفت؟
سلام دوست عزیز
در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) فیلمی قرار دادم که میتونه راهنماییت کنه
البته نحوه بک تست گرفتن با رباتی که توی فیلم توضیح دادم، یک فیلم جداگانه رو میطلبه، ولی باهمین اطلاعات هم میتونی خودت یاد بگیری

arman.zohrabi1
03-06-2022, 14:11
سلام دوستان

من لب تاپم ریست شد، به همین خاطر از اکانت سی تریدر خارج شد، حالا که اومدم باز کنم هرچی یوزر و پسوردم (ctrader id / pass) رو میزنم وارد نمیشه---- حتی گزینه فراموشی پشورد هم زدم اما ایمیل ریکاوری برام نمیاد

می خواستم بدونم چیکار کنم ؟
توی سایت روبو هم که می رم ایمیل همون ایمیل هست و همه چی اوکی هست اما سی تریدر ایمیل ریکاوری هم نمیفرسته

mahdiniz
03-06-2022, 14:14
سلام دوستان

من لب تاپم ریست شد، به همین خاطر از اکانت سی تریدر خارج شد، حالا که اومدم باز کنم هرچی یوزر و پسوردم (ctrader id / pass) رو میزنم وارد نمیشه---- حتی گزینه فراموشی پشورد هم زدم اما ایمیل ریکاوری برام نمیاد

می خواستم بدونم چیکار کنم ؟
توی سایت روبو هم که می رم ایمیل همون ایمیل هست و همه چی اوکی هست اما سی تریدر ایمیل ریکاوری هم نمیفرسته
من همین همین مشکل برام پیش اومده. من لپ تاپمم ریست نشد و این اتفاق کاملا لایو جلو چشمم افتاد، از سی تریدر قطع شده و دیگه وصل هم نمیشه، ایمیل ریکاوری هم نمیاد!! امیدوارم مشکل خاصی نباشه زودتر حلش کنن.

ahmad2069
03-06-2022, 14:17
سلام دوستان
از امروز صبح دسترسی من به اکانت سی تریدر قطع شده و به هیچ عنوان اجازه ورود نمی دهد.
اکانت جدید درست کردم و مثل همیشه هم وارد شدم ولی نمیشه.
بنظر شما چه مشکلی پیش اومده؟
آیا این پلتفرم برای ما تحریم شده است؟

Ali_FX
03-06-2022, 14:49
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

از امروز صبح دسترسی به سرور های سی تریدر به صورت کامل قطع شده و این مشکل مربوط به ایرانی ها نیست و یک مشکل کلی هست.
اکثر اوقات سرور های سی تریدر توی روز های تعطیل قطع میشه ولی در اون حالت هم تایمر فعال میشه.
به طور خلاصه نگران نباشید مشکل به زودی رفع میشه.

اصلاحیه: مشکل رفع شده میتونید وارد اکانت بشید.

hamed rivandi
03-08-2022, 12:22
درود به همگی
یه اتفاقی تو پلتفورم سی تریدر با بروکر روبو برام افتاد
یهو خودش چندین پوزیشن با حجم های مختلف گرفت
تا حالا کسی به این مشکل بر نخورده
می خوام بدونم از بروکره یا پلتفورم یا سیستمم اشکال داره
موفق باشید262768

A.Naji
03-08-2022, 13:19
درود به همگی
یه اتفاقی تو پلتفورم سی تریدر با بروکر روبو برام افتاد
یهو خودش چندین پوزیشن با حجم های مختلف گرفت
تا حالا کسی به این مشکل بر نخورده
می خوام بدونم از بروکره یا پلتفورم یا سیستمم اشکال داره
موفق باشید262768
سلام حمید جان
استیتمنت از تمام معاملات امروزت بفرست یه بررسی کنم ببینم مشکل چی بوده

hamed rivandi
03-08-2022, 13:38
سلام حمید جان
استیتمنت از تمام معاملات امروزت بفرست یه بررسی کنم ببینم مشکل چی بوده

262806

ممنون جناب ناجی

A.Naji
03-08-2022, 16:06
262806

ممنون جناب ناجی
حمید جان استیتمنتت رو بررسی کردم
دوتا پوزیشن Sell در قیمت های 1.08663 و 1.08645 داشتی که مقدار زیادی تو ضرر رفته و به اندازه کافی مارجین نداشتی که بتونه این مقدار ضرر رو تحمل کنه
مفهومی داریم به اسم Smart Stop Out که برای روبوفارکس 40% هست. وقتی درصد مارجین شما به مقدار Smart Stop Out برسه، برای جلوگیری از از بین رفتن تمام سرمایه تریدر و اینکه زمان داشته باشه تا اگر میخواد مارجینش رو افزایش بده تا کال نشه، بروکر خودبه خود شروع میکنه از حجم ضررده ترین پوزیشن (ها) یکم یکم بستن.
درواقع دراینجا خودبه خود پوزیشن جدیدی باز نشده، بلکه در چندمرحله از حجم پوزیشن هایی که باز بوده، کم کرده
262912

اگر به ایمیلی که باهاش تو روبوفارکس ثبتنام کردی یک سر بزنی، احتمال زیاد برات ایمیل اخطار برای Call Margin شدن اومده.

hamed rivandi
03-08-2022, 16:52
خیلی ممنون بابت راهنماییتون :o

Hfada
03-08-2022, 21:28
سلام دوستان
یک سوال داشتم چگونه می توان در استیتمنت گزینه tp و sl را فعال کرد تا بتوان ان ها را دید؟زمانیکه tp و sl قرار میدهیم در قسمتی که استیتمنت میگیریم وجود ندارد اما فقط در هیستوری می توان ان ها را دید

A.Naji
03-09-2022, 07:48
سلام دوستان
یک سوال داشتم چگونه می توان در استیتمنت گزینه tp و sl را فعال کرد تا بتوان ان ها را دید؟زمانیکه tp و sl قرار میدهیم در قسمتی که استیتمنت میگیریم وجود ندارد اما فقط در هیستوری می توان ان ها را دید
سلام
خداقوت
متاسفانه در cTrader هنوز چنین امکانی فراهم نشده.

263368

اما از خود بروکر میتونید هیستوری کامل تر حساب خودتون رو دریافت کنین
برای روبوفارکس، یکی از دوستان پستی (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=96&p=191703&viewfull=1#post191703) رو به همین منظور قرار دادن، میتونید از اون استفاده کنید

Hfada
03-09-2022, 08:33
سلام
خداقوت
متاسفانه در cTrader هنوز چنین امکانی فراهم نشده.

263368

اما از خود بروکر میتونید هیستوری کامل تر حساب خودتون رو دریافت کنین
برای روبوفارکس، یکی از دوستان پستی (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=96&p=191703&viewfull=1#post191703) رو به همین منظور قرار دادن، میتونید از اون استفاده کنید
سلام جناب ناجی
ممنون از پاسختان

yasamin
03-09-2022, 18:04
سلام وققتون بخیر
برای باز کردن حساب دمو در سی تریدر روبو، هر بار باید با ایمیل جدید یک اکانت بسازیم؟

A.Naji
03-10-2022, 08:02
سلام وققتون بخیر
برای باز کردن حساب دمو در سی تریدر روبو، هر بار باید با ایمیل جدید یک اکانت بسازیم؟
سلام
وقت شما هم بخیر
نیازی به این کار نیست، میتونید هرچندتا اکانت که خواستین با یک حساب کاربری ایجاد کنین. بعد از اینکه وارد حساب کاربری شدین مطابق تصویر زیر:
264124

بعد از طی این مراحل میتونین از داخل پلتفرم cTrader و از قسمتی که در تصویر زیر مشخص کردم، حساب جدیدتون رو پیدا کنین و حتی بین حساب های خودتون جابجا شین:
264125

yasamin
03-10-2022, 12:51
سپاسگزارم

mohammad9098
03-12-2022, 11:10
سلام دوستان وقت بخیر
ببخشید یک سوال داشتم خدمتتون اینکه بعد از ایجاد کردن حساب کاربری و دانلود پلتفرم ctrader از بروکر روبو هر کاری میکنم نمیتونم وارد پلتفرم که برای ویندوز دانلود کردم بشم و خطا میده ولی با گوشی و حتی ctrader تحت web میتونم به حسابم وصل بشم آیا دوستان میتونن لطف کنند و منو راهنمایی کنند؟
در ضمن از vpn برای اتصال استفاده کردم ولی باز جواب نداد
این تصویر خطای پلتفرم هست
265327

A.Naji
03-12-2022, 12:17
سلام دوستان وقت بخیر
ببخشید یک سوال داشتم خدمتتون اینکه بعد از ایجاد کردن حساب کاربری و دانلود پلتفرم ctrader از بروکر روبو هر کاری میکنم نمیتونم وارد پلتفرم که برای ویندوز دانلود کردم بشم و خطا میده ولی با گوشی و حتی ctrader تحت web میتونم به حسابم وصل بشم آیا دوستان میتونن لطف کنند و منو راهنمایی کنند؟
در ضمن از vpn برای اتصال استفاده کردم ولی باز جواب نداد
این تصویر خطای پلتفرم هست
265327

سلام محمد جان
گوشیت رو HotSpot کن، ببین با نت گوشی میتونی وصل بشی

mohammad9098
03-12-2022, 12:29
سلام بزرگوار ارادت
این کار رو کردم ولی متاسفانه جواب نداد

A.Naji
03-12-2022, 16:36
سلام بزرگوار ارادت
این کار رو کردم ولی متاسفانه جواب نداد

این IP رو پینگ کن ببین Reply میده:
178.62.43.199

دکمه پنجره ویندوز و R رو باهم فشار بده، پنجره Run باز میشه. توش بنویس cmd و Enter کن.
یک صفحه سیاه باز میشه، توش بنویس:
ping 178.62.43.199

بعد ببین چه جوابی میده

mohammad9098
03-12-2022, 19:45
عرض سلام و ادب مجدد خدمت شما
خیلی ممنون بابت راهنمایی و پیگیریتون
این کاری رو که فرمودین انجام دادم و پیام سیستم رو خدمتتون ارسال کردم
265544

A.Naji
03-12-2022, 21:25
محمدجان مشکل از تنظیمات سیستمت هست.
فایروالت رو غیرفعال کن و دوباره پینگ بگیر ببین درست میشه

mohammad9098
03-13-2022, 08:47
محمدجان مشکل از تنظیمات سیستمت هست.
فایروالت رو غیرفعال کن و دوباره پینگ پگیر ببین درست میشه
سلام جناب naji وقتتون بخیر
با cmd کد غیرفعال رو اجرا کردم و ping گرفتم و عکسش رو خدمتتون ارسال کردم
آیا مسیر رو درست رفتم؟
265701
جالب اینه که ctrader فیبوگروپ و یک بروکر دیگه رو دانلود کردم و خیلی راحت به حسابم متصل شدم ولی فقط روبو هست که مشکل اتصال دارم

A.Naji
03-13-2022, 09:27
سلام جناب naji وقتتون بخیر
با cmd کد غیرفعال رو اجرا کردم و ping گرفتم و عکسش رو خدمتتون ارسال کردم
آیا مسیر رو درست رفتم؟
265701
جالب اینه که ctrader فیبوگروپ و یک بروکر دیگه رو دانلود کردم و خیلی راحت به حسابم متصل شدم ولی فقط روبو هست که مشکل اتصال دارم
الان Reply داده دیگه، قاعدتا باید وصل شی
با نت گوشی Hotspot کن ببین الان میتونی وصل شی

mohammad9098
03-13-2022, 10:41
نه جناب naji متاسفانه نشد
265717
الان با ctrader وب راحت وصل شدم، نمیدونم مشکل چیه
265718

AminRaptor
03-13-2022, 12:03
سلام دوستان 3 تا سوال در مورد سی تریدر دارم ، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:

توی ctrader چطور میتونم چند تا استوک روی هم بندازم ؟
آیا راهی هست وقتی موس روی خط k% استوک میره اینطور سفید نشه ؟
چکار کنم وقتی تایم فریم رو عوض میکنم چارت به کندل حال بازار نره و توی همون گذشته قیمت بمونه ؟

265756

mojtaba.k94
03-13-2022, 13:36

چکار کنم وقتی تایم فریم رو عوض میکنم چارت به کندل حال بازار نره و توی همون گذشته قیمت بمونه ؟

265756

سلام دوست عزیز وقت بخیر
خیلی جالبه منم اومدم اینجا همین سوالارو بپرسم :dمنم در همین ها مشکل دارم مخصوصا استوک هایی که میخوام روی هم باشن ، ممنون میشم کسی راهنمای بکنه.

mohammad9098
03-13-2022, 13:49

265756

سلام آقا امین وقتتون بخیر
من فقط در مورد سوال سوم میتونم شما رو راهنمایی کنم، اینکه توی قسمت اندیکاتورهای ctrader که داخل همین تاپیک پلتفرم ها هست یه اندیکاتور دوستان لطف کردن قرار دادن به اسم Aw Vline فکر کنم پست #16 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=16) بود و میتونید از اون استفاده کنید
اگه که اشتباه گفتم یا راه دیگه ای باشه دوستان باتجربه تشریف دارن و شما رو راهنمایی میکنند

mojtaba.k94
03-13-2022, 17:23

سلام جناب ناجی ، وقتتون بخیر
در سی تریدر این امکان هست که چند تا مکدی یا استوک رو روی هم انداخت ؟ (برای اسلووینگ های استوک میخوام با هم فرق داشته باشن به همین خاطر میپرسم)

A.Naji
03-13-2022, 18:25
سلام جنای ناجی ، وقتتون بخیر
در سی تریدر این امکان هست که چند تا مکدی یا استوک رو روی هم انداخت ؟ (برای اسلووینگ های استوک میخوام با هم فرق داشته باشن به همین خاطر میپرسم)
سلام مجتبی جان
درحال حاضر تنها راهش اینه که کدنویسی بشه

mojtaba.k94
03-13-2022, 18:58
سلام مجتبی جان
درحال حاضر تنها راهش اینه که کدنویسی بشه

سلامی دوباره ،من یه دونه دبل استوک پیدا کردم اونم اکسس میخواست برای دیتاهاش که من اجازه ندادم (نامعتبر بود) اگر چنین اندیکاتوری بود که بشه اسلوینگ های هر عدد متفاوت داد ، منم در جریان بزارین ، خیلی ممنونم از توجهتون

khoshroomahdi
03-14-2022, 01:26
سلام دوستان وقتتون بخیر باشه

این اندیکاتور استوک مولتی تایم رو که میندازیم
مثلا استوک 4 ساعته در یک دقیقه
تا رسیدن به کلوز کندل 4 ساعته خیلی عقب افتادگی پیدا میکنه
265608

وقتی هم که استوک متناسب چهار ساعته در یک دقیقه رو به صورت دستی وارد میکنم و رو چارت میندازم خیلی با استوک مولتی تایم 4 ساعته تفاوت داره
265609

محل کراس هاشون خیلی با هم فاصله دارند
265610

میخواستم بدونم میشه این عقب افتادگی استوک مولتی تایم رو حل کرد ؟
این اندیکاتور امین عزیز نوشتند. اندیکاتوری که خود استادم تو متا استفاده می کردند عقب بود و ما استوک مولتی تایم ۴ ساعته رو تو یه دقیقه نمیندازیم برای تمرین بلکه تو تایم یک شانزدهمش یعنی پانزده دقیقه مینداختیم. Amin.FX عزیز شاید راه حلی داشته باشند

A.Naji
03-14-2022, 08:10
سلام دوستان اندیکاتور مدیریت سرمایه دوره پرایس اکشن برای سی تریدر موجود هست؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
بله در تاپیک اندیکاتورهای cTrader میتونی پیداش کنی
اسمش: AW Calc Volume

hamidn
03-16-2022, 11:35
سلام در پلت فرم سی تریدر بالا و پائین چارت باز هست و نمودار رو میشه به صورت افقی و عمودی حرکت داد کسی اطلاع داره چطور میشه مثل متاتریدر بالای و پائین چارت قفل بشه ونمودار حرکت عمودی نکنه و فقط بشه افقی حرکت داد

A.Naji
03-16-2022, 15:36
سلام در پلت فرم سی تریدر بالا و پائین چارت باز هست و نمودار رو میشه به صورت افقی و عمودی حرکت داد کسی اطلاع داره چطور میشه مثل متاتریدر بالای و پائین چارت قفل بشه ونمودار حرکت عمودی نکنه و فقط بشه افقی حرکت داد
سلام حمید جان
اگر از ماوس استفاده میکنی باید Wheel موس رو بچرخونی تا اونجوری که میخوای چارت برات جابجا شه. اگر هم از ماوس پد لپتاپ استفاده میکنی و Multi-Touch رو پشتیبانی میکنه، با کشیدن دوتا انگشتت به بالا یا پایین میتونی مثه حرکت Wheel ماوس چارت رو جابجا کنی.

hoseinrahimi
03-16-2022, 20:44
سلام حمید جان
اگر از ماوس استفاده میکنی باید Wheel موس رو بچرخونی تا اونجوری که میخوای چارت برات جابجا شه. اگر هم از ماوس پد لپتاپ استفاده میکنی و Multi-Touch رو پشتیبانی میکنه، با کشیدن دوتا انگشتت به بالا یا پایین میتونی مثه حرکت Wheel ماوس چارت رو جابجا کنی.

سلام ناجی جان

راهی نداره یه استوک روی مکدی بندازیم؟

A.Naji
03-16-2022, 21:08
سلام ناجی جان

راهی نداره یه استوک روی مکدی بندازیم؟
سلام حسین جان
غیر از کدنویسی راه دیگه ای نداره متاسفانه

hoseinrahimi
03-16-2022, 22:00
سلام حسین جان
غیر از کدنویسی راه دیگه ای نداره متاسفانه

ممنون.

متا و تریدینگ ویو برتری دارن نسبت به سی تریدر از

این نظر.

استوک میگیری میندازی رو مکدی راحت قابل

استفاده است ولی سی تریدر نمیشه متاسفانه.

A.Naji
03-16-2022, 22:14
ممنون.

متا و تریدینگ ویو برتری دارن نسبت به سی تریدر از

این نظر.

استوک میگیری میندازی رو مکدی راحت قابل

استفاده است ولی سی تریدر نمیشه متاسفانه.

آره دیگه، گل بی خار کجا :)

hamidn
03-17-2022, 13:58
سلام حمید جان

ممنون ولی باز حرکت عمودی رو داره منظورم این بود که زمانی که نمودار رو جمع یا باز میکنی با استفاده از دکمه wheel مثل تریدینگ ویو عمل کنه

Amin.FX
03-18-2022, 00:48
این اندیکاتور امین عزیز نوشتند. اندیکاتوری که خود استادم تو متا استفاده می کردند عقب بود و ما استوک مولتی تایم ۴ ساعته رو تو یه دقیقه نمیندازیم برای تمرین بلکه تو تایم یک شانزدهمش یعنی پانزده دقیقه مینداختیم. @Amin.FX (https://forum.academywave.com/member.php?u=378) عزیز شاید راه حلی داشته باشند

سلام
مهدی جان اندیکاتور درسته
اندیکاتور مولتی تایم چون اطلاعاتشو از تایم بالاتر میگیره ، خط ها رو تا ابتدا زمان شروع کندل تایم بالاتر رسم میکنه
مثلا اگه استو 4 چهار ساعته را بخوایم ببینیم، اگه روی آخرین کندل 4 ساعته یک خط عمودی بندازیم و بعد بریم تایم پایین تر میبینیم که استوک تا اون خط رسم میشه و وقتی کندل جدید باز میشه استوک تا شروع کندل جدید رسم میشه

@afshin1 (https://forum.academywave.com/member.php?u=2776)

Artaa
03-18-2022, 01:19
درود دوستان راهکاری هستش که در سیتریدر وقتی پوزیشن باز میکنیم تغییر بالانس رو به دلار نمایش نده و به درصد نمایش بده؟
دوم اینکه راهکاری داره اسم اندیکاتور ها نمایش داده نشه و به اصطلاح بشه hide کردش؟ چون توی سیتریدر موبایل میشه ویندوز رو نمیدونم

amin64
03-21-2022, 17:50
سلام خدمت همه دوستان
آیا در سی تریدر اندیکاتوری هست که وقتی چند پوزیشن باز داریم با قرار دادن یک تی پی و استاپ به صورت دستی وقتی قیمت به آن میرسه خودش همه پوزیشن ها را ببنده و نیاز نباشه برای هر پوزیشن تی پی هاشو و یا استاپ ها رو دونه دونه قرار بدیم,ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @Amin.FX (https://forum.academywave.com/member.php?u=378) @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

khoshroomahdi
03-21-2022, 18:30
سلام خدمت همه دوستان
آیا در سی تریدر اندیکاتوری هست که وقتی چند پوزیشن باز داریم با قرار دادن یک تی پی و استاپ به صورت دستی وقتی قیمت به آن میرسه خودش همه پوزیشن ها را ببنده و نیاز نباشه برای هر پوزیشن تی پی هاشو و یا استاپ ها رو دونه دونه قرار بدیم,ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @Amin.FX (https://forum.academywave.com/member.php?u=378) @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
یکدونه ربات نوشتم که با رسیدن به درصد خاص میبنده همه پوزیشنها رو
aw cp*به صورت گام تعریف شده و درصد بر اساس اخرین بالانس حساب می کنه و aw dp*براساس درصد روزانه نوشتم.

Hamidreza_Karimi
03-26-2022, 05:03
سلام دوستان عزیزم امیدوارم حال همگی خوب باشه و سال بسیار خوبی داشته باشین.
میخواستم بدونم کسی از دوستان راجب حساب های کپی اطلاعاتی داره؟ منظور من از حساب کپی این هست که مثلا یک تریدر دو یا چند حساب داشته باشه و با باز کردن ترید روی یکی از اکانت ها، به صورت خودکار همون معامله روی اکانت های دیگر هم باز بشه؟ و اینکه کدوم بروکر ها این قابلیت رو دارند؟

Ehsan2142
03-27-2022, 23:38
سلام آقا مهدی عزیز، یه سوال داشتم آیا این ماشین حسابی که برای سی تریدر نوشتید دقیقا مثل همین ماشین حساب مدیریت سرمایه متاتریدر کار میکنه؟ چون استاد دوتا ماشین حساب متاتریدر ارائه دادن، یکی بر اساس equity هم درصد رو ارائه میده، آیا این هم طراحی شده یا ماشین حساب شما همه اینها رو پوشش میده؟

لینک ماشین حساب شما
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&page=3&p=99289&viewfull=1#post99289

لینک دو تا ماشین حسابی که استاد در پرایس اکشن ارائه کردند
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=172&page=6&p=97909&viewfull=1#post97909

https://forum.academywave.com/showthread.php?t=172&page=6&p=102543&viewfull=1#post102543

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

khoshroomahdi
03-28-2022, 09:24
سلام آقا مهدی عزیز، یه سوال داشتم آیا این ماشین حسابی که برای سی تریدر نوشتید دقیقا مثل همین ماشین حساب مدیریت سرمایه متاتریدر کار میکنه؟ چون استاد دوتا ماشین حساب متاتریدر ارائه دادن، یکی بر اساس equity هم درصد رو ارائه میده، آیا این هم طراحی شده یا ماشین حساب شما همه اینها رو پوشش میده؟

لینک ماشین حساب شما
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&page=3&p=99289&viewfull=1#post99289

لینک دو تا ماشین حسابی که استاد در پرایس اکشن ارائه کردند
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=172&page=6&p=97909&viewfull=1#post97909

https://forum.academywave.com/showthread.php?t=172&page=6&p=102543&viewfull=1#post102543

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید @khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)
ماشین حساب استاد کار نکردم
ولی ماشین حسابی که برای سی تریدر امین جان نوشتن هم بالانس رو داره هم اکوییتی

Saman.b
03-30-2022, 11:58
سلام دوستان

بعضی از اندیکاتورها برای اینکه بتونن کار کنند دسترسی کامل میخوان، آیا استفاده ازشون درست و امن هست. مخصوصا بعدا که اکانت ریل بشه.
مثل این اندیکاتور:
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&page=8&p=173514&viewfull=1#post173514
khoshroomahdi A.Naji Amin.FX

shahab.gln
03-30-2022, 18:38
سلام محمد جان
این یه اپدیت واسه ctrader عه نصبش کن درست میشه

سلام مهدی جان ظهر سیستم رو خاموش کردم الان که روشن کردم این ارور رو برای سی تریدر میده .. ممنون میشم راهنماییم کنی 273181

khoshroomahdi
03-31-2022, 01:04
سلام دوستان

بعضی از اندیکاتورها برای اینکه بتونن کار کنند دسترسی کامل میخوان، آیا استفاده ازشون درست و امن هست. مخصوصا بعدا که اکانت ریل بشه.
مثل این اندیکاتور:
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&page=8&p=173514&viewfull=1#post173514
@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319) @Amin.FX (https://forum.academywave.com/member.php?u=378)
والا تحقیق نکردم اطلاعی ندارم

Milad4917
04-05-2022, 15:08
سلام
ممنون از راهنماییتون
اما این تایم که مشخص کردین ، فک میکنم تایم باقیمانده از کندل جاری هست
و وقتی هرجای چارت باشم روش کلیک کنم میارتم به همون کندل جاری
ولی وقتی هم که میخاد کندل جدید بزنه باز هم میاد به انتهای چارت
با اینی که شما گفتین که این مشکل رو ندارین، نمیدونم این فقط مشکل من هست یا نه
یکبار نرم افزار رو از نصب خارج میکنم مجدد نصب میکنم ببینم مشکل برطرف میشه یا نه
ولی در هر حال ممنونم از وقتی که گذاشتین

درود و وقت بخیر
تمرین پرایس اکشن + rd و hd

276506

سلام خوب هستید
ببخشید میخواستم بدونم موقع بکتست گرفتن تو سی تریدر
وقتی به گذشته میریم و تایم فریم عوض میکنیم دوباره بر میگرده اول چارت
ایا راهی هست که این اتفاق نیفته ممنون میشم راهنماییم کنید

Milad4917
04-05-2022, 15:10
سلام سارا خانم امیدوارم حالتون عالی باشه
با عوض کردن تایم فریم میاید انتهای چارت؟

درود و وقت بخیر
تمرین پرایس اکشن + rd و hd

276506

سلام خوب هستید

A.Naji
04-05-2022, 17:11
سلام خوب هستید
سلام میلاد جان
وقتت بخیر
آقای خوشرو عزیز اندیکاتوری رو در تاپیک اندیکاتورهای قرار دادن که با استفاده از اون میتونی این مشکل رو برطرف کنی. (روی این لینک (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=222&p=216357&viewfull=1#post216357) کلیک کن.)
راه دیگه ش هم استفاده از ربات Manual Strategy Tester هست که توضیحات نحوه استفاده از اون رو برای بک تست گرفتن در این لینک (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) قرار دادم.

Amirkazemzadeh
04-06-2022, 13:08
با سلام.دوستان کسی اطلاع از نحوه انجام بک تست در سی تریدر داره؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی بفرمایید

A.Naji
04-06-2022, 16:24
با سلام.دوستان کسی اطلاع از نحوه انجام بک تست در سی تریدر داره؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی بفرمایید
سلام امیرجان
چجور اطلاعاتی میخوای؟ یکم بیشتر توضیح بده

محمد زندی
04-06-2022, 17:12
سلام امیرجان

سلام اقای ناجی
دوست عزیز من دیدم تو تریدهاتون از تیک چارت در سی تریدر استفاده میکنید، حالا به هر دلیلی شما بهتر میدونید
گفتم پیشنهاد بدم ، پلتفورم جی فارکس از بروکر دوکاسکپی رو هم ببینین، هم دیتای خوبی داره و هم تایم فریم ثانیه ای ارایه میده که خیلی از تیک چارت بهتره و تناسب دقیق تری با تایم 1 دقیقه دارن مخصوصا 15 ثانیه اون معرکه هست برای ریز شدن تو اون موج آخر
البته احتمالا خودتون بهتر خبر دارین از این موضوع
من فقط خواستم محبتی که با راهنمایی هاتون تو این تاپیک به بچه ها میکنید رو قدر بدونم
277431

A.Naji
04-06-2022, 18:49
سلام اقای ناجی
دوست عزیز من دیدم تو تریدهاتون از تیک چارت در سی تریدر استفاده میکنید، حالا به هر دلیلی شما بهتر میدونید
گفتم پیشنهاد بدم ، پلتفورم جی فارکس از بروکر دوکاسکپی رو هم ببینین، هم دیتای خوبی داره و هم تایم فریم ثانیه ای ارایه میده که خیلی از تیک چارت بهتره و تناسب دقیق تری با تایم 1 دقیقه دارن مخصوصا 15 ثانیه اون معرکه هست برای ریز شدن تو اون موج آخر
البته احتمالا خودتون بهتر خبر دارین از این موضوع
من فقط خواستم محبتی که با راهنمایی هاتون تو این تاپیک به بچه ها میکنید رو قدر بدونم
277431
سلام محمد عزیز
خیلی ممنونم از اینکه این موضوع رو با من درمیون گذاشتی، من از امکانات این پلتفرم اطلاعی نداشتم. حتما میرم یه نگاهی بهش میندازم
در تیک چارت، چون تمرکزش بر نرخ و تعداد معاملات هست، میشه قدم به قدم با حرکات مارکت پیش رفت و برای منی که یکی از سبک های ورودم براساس Stop Order بوده، تاحالا خوب جواب داده. اما چون تایم فریم ثانیه دراختیارم نبوده، نمیتونم مقایسه کنم بینشون

این پلتفرم اندیکاتورهایی که ما ازش در آکادمی استفاده میکنیم رو هم داره؟

محمد زندی
04-06-2022, 19:20
سلام محمد عزیز
خیلی ممنونم از اینکه این موضوع رو با من درمیون گذاشتی، من از امکانات این پلتفرم اطلاعی نداشتم. حتما میرم یه نگاهی بهش میندازم
در تیک چارت، چون تمرکزش بر نرخ و تعداد معاملات هست، میشه قدم به قدم با حرکات مارکت پیش رفت و برای منی که یکی از سبک های ورودم براساس Stop Order بوده، تاحالا خوب جواب داده. اما چون تایم فریم ثانیه دراختیارم نبوده، نمیتونم مقایسه کنم بینشون

این پلتفرم اندیکاتورهایی که ما ازش در آکادمی استفاده میکنیم رو هم داره؟

سلام دوست من
حقیقتش رو بخوای من نسبت به تیک چارت هیچ علمی ندارم ، این موردی رو هم که الان شما گفتین رو از شما شنیدم (اصلا بلد نیستم)
اندیکاتورهای زیادی داره که مکدی و استوک خوب اصلی ها هستن ولی امینو اف تی رو هم با انداختن استوک روی هم میشه ساخت
پاتفورم خوبیه از خوبی هاش اینه برای هر آپشنی میشه کلید میانبر تعریف کرد، مثلا برا انواع آبجکت ها میشه کلید تعریف کنید، دیگه نیاز نیست بری رو خودش کلید کنید و یه خط روند بکشی
277545
کمی متفاوته نسبت به متا تریدر و سی تریدر (اون اول کمی غریبی داره مثل وقتی از متا تریدر میری روی سی تریدر):)

Amirkazemzadeh
04-07-2022, 11:37
سلام امیرجان
سلام جناب ناجی عزیز.یه سیملاتور داشتیم تو متاتریدر که مثل لایو بازار کندل ها حرکت میکردن.می خواستم بدونم تو سی تریدر همچین قابلیتی با تایم فریم های ختلف هست.چون کلا کوچ کردم سمت سی تریدر.:o
سپاس از شما

A.Naji
04-07-2022, 16:31
سلام جناب ناجی عزیز.یه سیملاتور داشتیم تو متاتریدر که مثل لایو بازار کندل ها حرکت میکردن.می خواستم بدونم تو سی تریدر همچین قابلیتی با تایم فریم های ختلف هست.چون کلا کوچ کردم سمت سی تریدر.:o
سپاس از شما
امیرجان در اینصورت از ربات Manual Strategy Tester باید استفاده کنی. ابزار بسیار خوبی هست و خود من هم باهاش دارم بک تست سالانه میگیرم
در این پست (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) توضیحاتی درباره این ربات و تنظیماتش و ... دادم که میتونی ببینی و یادبگیری چجوری ازش استفاده کنی. خود ربات هم در انتهای پست قرار دادم (در یک کادر مستطیل شکل خاکستری)
چون بچه های آکادمی چندبار گفته بودن چیکار کنیم که در موقع بررسی گذشته بازار هی برنگردیم به اول چارت، من اون ویدئو رو برای برطرف کردن این مشکل ساختم. درباره کار کردن با خود ربات برای بک تست گرفتن تقریبا توضیحاتش همونه با یک فرق کوچیک که بعد از دیدن اون فیلم بهتر متوجه میشی:
در فیلم گفتم وقتی ربات رو برای دوتا تایم فریم و توی دوتا برنامه cTrader جدا از هم اجرا میکنیم. بذارین همه کندل ها تا آخر تشکیل شن. برای بک تست گرفتن دیگه نباید این کارو کرد. اگر بررسی هات از تایم بالا به پایین هست. روی اون صفحه cTrader که مربوط به تایم بالا هست، منتظر ایجاد موقعیت میشی. موقعیت که ایجاد شد روی محدوده موقعیت یک خط عمودی میندازی و اون خط رو کپی و بعدش توی صفحه دیگه cTrader که مربوط به تایم پایینت هست، پیست میکنی. در تایم پایین که قیمت رسید به اون خط کپی شده عمودی، به پوزیشن ورود میکنی

احتمالا به زودی یک فیلم برای این هم میسازم

mojtaba.k94
04-08-2022, 10:52
سلام دوستان عزیز ، امیدوارم حالتون عالی باشه
من از وقتی سی تریدر نصب کردم سیستمم هنگ میکنه و سرعتش خیلی کم شده، مخصوصا وقتی تعداد چارت هارو زیاد میکنم ، برای رفع این مشکل پرس و جو کردم گفتن از هارد لپ تاپ میتونه باشه ،کسی در این مورد تجربه ای داره ؟

A.Naji
04-08-2022, 20:48
من از وقتی سی تریدر نصب کردم سیستمم هنگ میکنه و سرعتش خیلی کم شده، مخصوصا وقتی تعداد چارت هارو زیاد میکنم ، برای رفع این مشکل پرس و جو کردم گفتن از هارد لپ تاپ میتونه باشه ،کسی در این مورد تجربه ای داره ؟
بعید میدونم به هارد ربطی داشته باشه خیلی
بیشتر باید حافظه رم بالا باشه

mojtaba.k94
04-09-2022, 11:37
بعید میدونم به هارد ربطی داشته باشه خیلی
بیشتر باید حافظه رم بالا باشه

نمیدونم والا :confused:رمم 6 گیگ هستش.

Ali_FX
04-09-2022, 14:59

سلام دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه.
در خصوص این سوال در مرحله اول باید مشخصات سخت افزاری CPU / Ram بررسی بشه (میزان درگیری)
در مواردی مشاهده شده پس از آپدیت نرم افزار این مشکلات براش بوجود بیاد. طبیعتا داخل سیستم های کارکرده (رجیستری) این مشکل بیشتر خودش نشون بده.
بعضا با تغییر interface scale این مشکل بهتر میشه و ممکنه حتی حل بشه. به این منظور پیشنهاد میشه scale رو روی 90 قرار بدید اگر سیستم قویتری دارید این عدد رو اختیاری میتونید تنظیم کنید.(Ctrader/Settinge/General)

mojtaba.k94
04-09-2022, 15:13
سلام دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه.
در خصوص این سوال در مرحله اول باید مشخصات سخت افزاری CPU / Ram بررسی بشه (میزان درگیری)
در مواردی مشاهده شده پس از آپدیت نرم افزار این مشکلات براش بوجود بیاد. طبیعتا داخل سیستم های کارکرده (رجیستری) این مشکل بیشتر خودش نشون بده.
بعضا با تغییر interface scale این مشکل بهتر میشه و ممکنه حتی حل بشه. به این منظور پیشنهاد میشه scale رو روی 90 قرار بدید اگر سیستم قویتری دارید این عدد رو اختیاری میتونید تنظیم کنید.(Ctrader/Settinge/General)

سلام دوست عزیز ،خیلی ممنونم از توجهت، این مورد تست کردم ولی فرق نکرد ، در مورد آپدیت هم برای من اینطور نبوده از اولش سنگین کار میکرد.

Nami.Trader
04-09-2022, 15:21
سلام به همگی

ببخشید دوستان چطور میتونم نتایج manual strategy tester را ذخیره کنم که هر بار میرم بیرون از برنامه همش پاک نشه ؟
@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)

ارادتمند

A.Naji
04-09-2022, 17:01
سلام به همگی

ببخشید دوستان چطور میتونم نتایج manual strategy tester را ذخیره کنم که هر بار میرم بیرون از برنامه همش پاک نشه ؟
@khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336) @A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)

ارادتمند
سلام نامی جان
اگر منظورت به صورت یک فایل استیتمنت هست، فکر نمیکنم بشه ذخیره ش کرد

Nami.Trader
04-09-2022, 17:32
سلام نامی جان
اگر منظورت به صورت یک فایل استیتمنت هست، فکر نمیکنم بشه ذخیره ش کرد

درود فراوان ناجی جان

خیر منظورم مثلا خطوط روند و دید نرمال و ... هست .
راهی برای ذخیره شون هست؟ که دوباره از اول شروع نشود

A.Naji
04-09-2022, 17:46
درود فراوان ناجی جان

خیر منظورم مثلا خطوط روند و دید نرمال و ... هست .
راهی برای ذخیره شون هست؟ که دوباره از اول شروع نشود
اگر بگی دقیقا چه کاری داری باهاش انجام میدی و چه هدفی داری شاید بهتر بتونم راهنماییت کنم نامی جان

Nami.Trader
04-09-2022, 19:06
اگر بگی دقیقا چه کاری داری باهاش انجام میدی و چه هدفی داری شاید بهتر بتونم راهنماییت کنم نامی جان

ببین به طور خلاصه دارم تمام تمرینات پرایس اکشن رو روی چارت به صورت لایو پیاده میکنم . طبق های ولو هایی که میزنه بازار روندش رو مشخص میکنم خط روند میکشم براش خطوط سایدوی میکشم . سقف به سقف و کف به کف نهایی و ... به طور خلاصه تمام اصول رو روی لایو مارکت پیاده میکنم . و چون سرعتش تنظیم میشه میتونم توی یکساعت مثلا دو ماه بازار رو خیلی دقیق بررسی کنم .
و همچنین دارم قوانین چکلیست شخصیم رو بررسی میکنم (تریدرنمیزنم ) که بررسی کنم که در اینده که میخوام طبقش ترید بزنم چه نقاط ضعف و قدرتی داره

حالا معمولا دو تا مشکل پیش میاد
اول اینکه وقتی میخوام واردش بشم بعد یکی دو روز خیلی هنگ میکنه و گاهی میپره بیرون و تمام دیتا ها پاک میشه و ارور سیستم میگه که ربات خراب شده و...

بعد دوباره نصبش میکنم و دیتا رو دانلود میکنه و....

ولی اون وقتایی هم که هنگ نمیکنه اطلاعاتی که ساعت ها صرفش کردم و مثلا دو ماه رفتم جلو روی چارت همش پاک میشه .

میخواستم راهی پیدا بشه که بتونم workspace رو ذخیره کنم که هی پاک نشه

چون همونطور که میدونید ذخیره templte در ctrader فقط شکل طاهری چارت و اندیکاتور های فعال رو ذخیره میکنه و مثل متاتریدر نیست.

خلاصه ببخشید طولانی شد دنبال همچین اپشنی میگردم اگر بشه راهنماییم بفرمایید خیلی ممنون میشم

ارادتمند

A.Naji
04-09-2022, 20:20
ببین به طور خلاصه دارم تمام تمرینات پرایس اکشن رو روی چارت به صورت لایو پیاده میکنم . طبق های ولو هایی که میزنه بازار روندش رو مشخص میکنم خط روند میکشم براش خطوط سایدوی میکشم . سقف به سقف و کف به کف نهایی و ... به طور خلاصه تمام اصول رو روی لایو مارکت پیاده میکنم . و چون سرعتش تنظیم میشه میتونم توی یکساعت مثلا دو ماه بازار رو خیلی دقیق بررسی کنم .
و همچنین دارم قوانین چکلیست شخصیم رو بررسی میکنم (تریدرنمیزنم ) که بررسی کنم که در اینده که میخوام طبقش ترید بزنم چه نقاط ضعف و قدرتی داره

حالا معمولا دو تا مشکل پیش میاد
اول اینکه وقتی میخوام واردش بشم بعد یکی دو روز خیلی هنگ میکنه و گاهی میپره بیرون و تمام دیتا ها پاک میشه و ارور سیستم میگه که ربات خراب شده و...

بعد دوباره نصبش میکنم و دیتا رو دانلود میکنه و....

ولی اون وقتایی هم که هنگ نمیکنه اطلاعاتی که ساعت ها صرفش کردم و مثلا دو ماه رفتم جلو روی چارت همش پاک میشه .

میخواستم راهی پیدا بشه که بتونم workspace رو ذخیره کنم که هی پاک نشه

چون همونطور که میدونید ذخیره templte در ctrader فقط شکل طاهری چارت و اندیکاتور های فعال رو ذخیره میکنه و مثل متاتریدر نیست.

خلاصه ببخشید طولانی شد دنبال همچین اپشنی میگردم اگر بشه راهنماییم بفرمایید خیلی ممنون میشم

ارادتمند
درحال حاضر تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که بعد از هر مدت که بررسیهاتو انجام دادی (مثلا هر چند روز بررسی که انجام دادی) با استفاده از دکمه های Ctrl+A تمام خط و خطوط و المان هایی که روی چارت کشیدی رو انتخاب کنی، بعد دکمه های Crtl+C رو بزنی تا کپی شن همشون.
بعد یک فایل text درست کنی و داخل محیط اون دکمه های Ctrl+V رو بزنی تا تمام چیزایی که از محیط cTrader کپی کرده بودی اینجا Paste شه
میبینی که به صورت یک سری کدهای برنامه نویسی ذخیره میشن.
بعد هربار که این مشکلات مجدد برات بوجود اومد و اطلاعاتت پاک شد، از محیط اون فایل text دقیقا همون مراحل بالا رو به صورت برعکس انجام میدی. یعنی تو محیط اون فایل تکست، دکمه های Ctrl+A رو بزن و بعد Ctrl+C بعد توی cTrader در همون بازه زمانی که داشتی تو Manual Strategy tester کار میکردی، Ctrl+V رو بزن
همه اون خط و خطوط و المان ها با حفظ ضخامت و رنگ و دیگر ویژگی هاش برات ظاهر میشه روی چارت

همونطور که میدونی کلا فلسفه ربات در پلتفرم های ترید برای بررسی میزان اثربخشی یک سبک ترید یا استراتژی هست. ولی حالا ما بدلیل بعضی ضعف هایی که cTrader داره، مجبوریم برای بررسی ها و بک تست هامون از ربات Manual Strategy Tester استفاده کنیم. این صرفا یک راه حلی هست که الان به صورت اجمالی به ذهنم رسید. شاید یکم زحمت داشته باشه، ولی فکر میکنم این مشکل رو تاحد زیادی برطرف کنه

Nami.Trader
04-09-2022, 23:38
درحال حاضر تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که بعد از هر مدت که بررسیهاتو انجام دادی (مثلا هر چند روز بررسی که انجام دادی) با استفاده از دکمه های Ctrl+A تمام خط و خطوط و المان هایی که روی چارت کشیدی رو انتخاب کنی، بعد دکمه های Crtl+C رو بزنی تا کپی شن همشون.
بعد یک فایل text درست کنی و داخل محیط اون دکمه های Ctrl+V رو بزنی تا تمام چیزایی که از محیط cTrader کپی کرده بودی اینجا Paste شه
میبینی که به صورت یک سری کدهای برنامه نویسی ذخیره میشن.
بعد هربار که این مشکلات مجدد برات بوجود اومد و اطلاعاتت پاک شد، از محیط اون فایل text دقیقا همون مراحل بالا رو به صورت برعکس انجام میدی. یعنی تو محیط اون فایل تکست، دکمه های Ctrl+A رو بزن و بعد Ctrl+C بعد توی cTrader در همون بازه زمانی که داشتی تو Manual Strategy tester کار میکردی، Ctrl+V رو بزن
همه اون خط و خطوط و المان ها با حفظ ضخامت و رنگ و دیگر ویژگی هاش برات ظاهر میشه روی چارت

همونطور که میدونی کلا فلسفه ربات در پلتفرم های ترید برای بررسی میزان اثربخشی یک سبک ترید یا استراتژی هست. ولی حالا ما بدلیل بعضی ضعف هایی که cTrader داره، مجبوریم برای بررسی ها و بک تست هامون از ربات Manual Strategy Tester استفاده کنیم. این صرفا یک راه حلی هست که الان به صورت اجمالی به ذهنم رسید. شاید یکم زحمت داشته باشه، ولی فکر میکنم این مشکل رو تاحد زیادی برطرف کنه

وقتت بخیر جناب ناجی عزیز
واقعا ممنونم ازت
حتما عملیش میکنم و بسیار کارامد خواهد بود انشالله
باز هم تشکر میکنم خییلی خییلی سپاسگذارم

ارادت

A.Naji
04-10-2022, 17:41
وقت بخیر دوستان نحوه بک تست توی سی تریدر کسی پست گذاشته توی این تاپیک ؟ اگر گذاشته ممنون میشم شماره پست رو بهم بدید ممنون
سلام و وقت بخیر
در پست #50 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=86756&viewfull=1#post86756) ربات Manual Strategy Tester رو معرفی کردم و در همون جا لینک فیلم آموزش کار کردن با این ربات که توسط تیم سازنده ش تهیه و در یوتیوب بارگزاری شده رو قرار دادم
در پست #812 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=188617&viewfull=1#post188617) هم خودم فیلمی قرار دادم که درباره چگونگی استفاده از ربات Manual Strategy Tester برای بررسی گذشته مارکت توضیحاتی دادم.

این دو فیلم رو ببینی فکر میکنم کاملا کار کردن با این ربات رو یادبگیری

محمد زندی
04-11-2022, 19:27
سلام دوستان
چند وقته امینو اف تی تو سیتریدر من این شکلی شده یه بار هم حذف و نصب کردم نشد
برا شما پیش اومده؟
281131

amin64
04-11-2022, 22:20
سلام,چه جور میشه اتریوم دلار را به لیست جفت ارزها اضافه کرد؟

aali76
04-11-2022, 22:39
سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه یه سوالی دارم چه طوره میشه به c trader نماد های معاملاتی بیشتری اضافه کرد?:confused:

MeysamA
04-11-2022, 23:44
سلام دوستان من یه مشکلی دارم اینه که هرچی تو سیتریدر zoon in و zoom out میکنم چارت برام ثابته و تغییر نمیکنه ...قبلا سیتریدر رو نصب داشتم مشکلی نداشت پاک کردم و دوباره نصب کردم اینطوری شده ... :(

ممنون میشم راهنمایی کنید

ahghavam
04-12-2022, 01:18
سلام
پلتفرم bloomberg terminal چی داره که سالی 24,000$ پولشه؟؟؟

A.Naji
04-12-2022, 05:49
سلام دوستان
چند وقته امینو اف تی تو سیتریدر من این شکلی شده یه بار هم حذف و نصب کردم نشد
برا شما پیش اومده؟
281131
سلام محمد جان
من هم وقتی از نسخه شرکت Spotware استفاده میکنم بعضی از اندیکاتورهام مثه همین AminoFT خرابه
ولی توی نسخه روبوفارکس فعلا خوب بوده

A.Naji
04-12-2022, 05:50
سلام,چه جور میشه اتریوم دلار را به لیست جفت ارزها اضافه کرد؟
سلام
باید بروکری که باهاش کار میکنید، این نماد رو در پلتفرمش ارائه بده. درغیراینصورت نمیشه
به عنوان مثال در پلتفرم cTrader از شرکت Spotware شما میتونی بیت کوین و اتریوم رو در برابر دلار معامله کنی

A.Naji
04-12-2022, 06:02
سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه یه سوالی دارم چه طوره میشه به c trader نماد های معاملاتی بیشتری اضافه کرد?:confused:

سلام دوست عزیز
مطابق عکس زیر اقدام کن:
281398

A.Naji
04-12-2022, 06:04
سلام دوستان من یه مشکلی دارم اینه که هرچی تو سیتریدر zoon in و zoom out میکنم چارت برام ثابته و تغییر نمیکنه ...قبلا سیتریدر رو نصب داشتم مشکلی نداشت پاک کردم و دوباره نصب کردم اینطوری شده ... :(

ممنون میشم راهنمایی کنید

از علامت های ذره بین بالای چارت هم استفاده کنی، بازم ثابت میمونه؟
281399

A.Naji
04-12-2022, 06:06
سلام
پلتفرم bloomberg terminal چی داره که سالی 24,000$ پولشه؟؟؟
سلام دوست عزیز
اطلاعی ندارم من
ما در این تاپیک تنها به مسائل پیرامون پلتفرم cTrader میپردازیم. شاید اگر سوالت رو در تاپیک تمرین دوره پرایس اکشن یا تاپیک تمرین دوره فراکتالی قرار بدی، دوستانی باشن که بهتر راهنماییت کنن

amin64
04-12-2022, 08:55
سلام ناجی جان
برای من روبو سی تریدر هست و مثل عکس شما کرپتوها را ندارد
راهی نارد بشه اضافه کرد؟

سلام دوست عزیز
مطابق عکس زیر اقدام کن:
281398

MeysamA
04-12-2022, 09:21
سلام آره باز هم تغییر نمیکنه نمیدونم چرا ... پاکش کردم و ار سایت سیتریدر دانلود کردم باز هم همینطور بود :(

khoshroomahdi
04-12-2022, 11:55
سلام محمد جان
من هم وقتی از نسخه شرکت Spotware استفاده میکنم بعضی از اندیکاتورهام مثه همین AminoFT خرابه
از باگهای نخسه ۴.۲ هست که فعلا گیر داره
نسخه روبو هنوز ۴.۱ هست برا همین درسته

A.Naji
04-12-2022, 17:03
سلام ناجی جان
برای من روبو سی تریدر هست و مثل عکس شما کرپتوها را ندارد
راهی نارد بشه اضافه کرد؟
نه امین جان، تنها راهش اینه که خوده روبوفارکس کریپتو رو جزو نمادهای معاملاتیش قرار بده

A.Naji
04-12-2022, 17:05

ممنون میشم راهنمایی کنید

میثم جان یه بررسی کن ببین این مشکل بعد از نصب اندیکاتوری یا رباتی بوده که اتفاق افتاده. ینی مثلا فلان اندیکاتور رو که نصب کردی، بعدش این اتفاق افتاده باشه
اگر اینجوری بوده، اون اندیکاتور رو حذف کن ببین آیا درست میشه

MeysamA
04-12-2022, 18:01
ناجی جان من اصلا روی ctrader اندیکاتور نصب نکردم هرچی بوده روی متا 4 بوده...

شاید یه ویندوز عوض کنم درست بشه :confused:

بازم ممنون لطف کردین

محمد زندی
04-12-2022, 20:42
سلام محمد جان

آقای ناجی سلام.
همینطوره من از Spotware استفاده میکنم
ممنونم ازت دوست عزیز

mojtaba.k94
04-13-2022, 00:41
سلام وقت دوستان بخیر
برای من دوتا مورد پیش اومده که واقعا روانمو بهم زده
دو تا موقعیتو با عکس میزارم اگر کسی دلیلشو میدونه به من بگه
در این موقعیت با اینکه حد ضررم پایین کف قبلی بود خیلی پایین تر بسته شد، شروع این هفته بود، اگر دلیلش گپ بوده چرا پایینتر بسته ؟ در متا 5 بجای 20 پیپ 6 پیپ رفته پایین
282017
یکی هم موقعیت امروزم که خیلی مشکوک بود تصویرشو میزارم و تصویر دومی در متا 5 هست که قرار میدم
282018
282019
این دو پوزیشن منو به سی تریدر خیلی مشکوک کرده و با اینکه این پلتفرمو خیلی دوس دارم مثل اینکه باید بزارمش کنار.
این منظورو بهم میرسونه که انگار میاد حدضرر منو میزنه بعد میره
اگر از دوستان تجربه ای داره ممنون میشم بشنوم

A.Naji
04-13-2022, 03:59
سلام وقت دوستان بخیر
برای من دوتا مورد پیش اومده که واقعا روانمو بهم زده
دو تا موقعیتو با عکس میزارم اگر کسی دلیلشو میدونه به من بگه
در این موقعیت با اینکه حد ضررم پایین کف قبلی بود خیلی پایین تر بسته شد، شروع این هفته بود، اگر دلیلش گپ بوده چرا پایینتر بسته ؟ در متا 5 بجای 20 پیپ 6 پیپ رفته پایین
282017
یکی هم موقعیت امروزم که خیلی مشکوک بود تصویرشو میزارم و تصویر دومی در متا 5 هست که قرار میدم
282018
282019
این دو پوزیشن منو به سی تریدر خیلی مشکوک کرده و با اینکه این پلتفرمو خیلی دوس دارم مثل اینکه باید بزارمش کنار.
این منظورو بهم میرسونه که انگار میاد حدضرر منو میزنه بعد میره
اگر از دوستان تجربه ای داره ممنون میشم بشنوم
سلام مجتبی جان cTrader و متاتریدرت هردو مربوط به یک بروکر هست؟
تصویر زیر مربوط به نسخه cTrader شرکت Spotware هست که در جفت ارز CADCHF در تاریخ 12 آوریل، همون شرایط متا5 رو داشته.
282038

مشکلی اگر باشه مربوط به بروکر هست. به cTrader ربطی نداره مجتبی جان

mojtaba.k94
04-13-2022, 12:27
سلام مجتبی جان cTrader و متاتریدرت هردو مربوط به یک بروکر هست؟
تصویر زیر مربوط به نسخه cTrader شرکت Spotware هست که در جفت ارز CADCHF در تاریخ 12 آوریل، همون شرایط متا5 رو داشته.
282038

مشکلی اگر باشه مربوط به بروکر هست. به cTrader ربطی نداره مجتبی جان

سلام آقای ناجی ، امیدوارم حالتون خوب باشه
من این موقعیت در وب ترید Spotware نگاه کردم اصلا این کندله نیست;)خیلی جالبه برام ، و اون گپی هم که عکس قبلی بود اونم نبود، اینو میرسونه که بروکر در سی تریدر هم داره دست درازی میکنه ، من بعضی تفاوت ها در اکانت دمو و ریل دیده بودم ولی این دوتا خیلی فاحش بود .
ممنونم از توجهتون

Hamidr761
04-14-2022, 00:09
من اندیکاتور m candel و coral برای سی تریدر میخواستم
اگه کسی داره ممنون میشم برام بفرسته

A.Naji
04-14-2022, 10:17
من اندیکاتور m candel و coral برای سی تریدر میخواستم
اگه کسی داره ممنون میشم برام بفرسته
سلام حمید جان
از تاپیک اندیکاتورهای cTrader میتونی پیداشون کنی

amir.amiri
04-14-2022, 14:20
سلام دوستان
راهی هست تو ctrader تاریخی که مد نظرم هست چارت لود بشه ؟؟ تاریخ و وارد کنم بره روی اون تاریخ نه اینکه با دست اسکرول کنم چارتو...

aali76
04-14-2022, 16:58
سلام دوستان وقت بخیر
امیدوارم حالتون خوب باشه
به یک مساله در سی تریدر برخورد کردم و آن کشیدن کانال رگریشن بود. روش کار کردم به نتیجه رسید گفتم براتون به اشتراک بزارم امیدوارم براتون مفید باشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مراحل اضافه کردن کانال ریگریشن در سی تریدر:
1- در صفحه اصلی به قسمت automate بروید
116051
2- در مرحله بعد به قسمت اندیکاتور بروید و روی گزینه New کلیک کنید
116054
3- یک صفحه با یک کد تمپلیت برای شما باز میشود
116056
4- کد زیر را در این قسمت جایگزین بفرمایید.
https://uupload.ir/view/code_dbey.txt/
5- بر روی دکمه Build کلیک کنید و در قسمت Build result در پایین کد باید نتیجه Build succeeded را با رنگ سبز ببینید.
116060
6- در مرجله بعد روی علامت + جلوی New Indicator کلیک کنید تا همه ی جفت ارزها نمایش داده شود و جفت ارزی که قصد اضافه شدن را در نظر دارید انتخاب کنید. قبل از اینکه به مرحله بعد بروید روی New Indicator راست کلیک کنید و گزینه Rename را انتخاب کنید و نام Linear regression channel را روی آن بگذارید.
116079
7- سپس برگردیید در قسمت Trade و در قسمت جستجوی اندیکاتور ها کلمه ی که نامگذاری کردید (Linear regression channel) را سرچ کنید
116080
8- با انتخاب آن صفحه زیر باز میشود که تنظیمات برای مشابه بودن محاسباتی که متاتریدر انجام میدهد باید به صورت زیر باشد
116081
9- پس از تایید کردن کلمه Add در صفحه ظاهر میشود که با فشردن آن یک خط افقی نمایان میگردد که بازه زمانی را با آن مشخص میکنید میتوانید آن را کوتاه یا بلند بکنید.
116085

----------------------------------------------------------------------------------------------------
درصورت بروز مشکل بفرمایید در خدمتم
موفق باشید.
سلام دوست عزیز ممنون بابت راه حلتون و یه سوال داشتم وقتی کانال رو روی چارت میندازم چرا به این صورت نمایش میده انگار خط مرکزی کانال وسط قرار نمیگیره میشه راهنمایی کنید ؟
283339

Z.Pasandide
04-14-2022, 20:56
سلام دوستان و روزتون عالی
ببخشید میدونین چطوری میتونیم تو سی تریدر چارت رو کمی بیشتر به سمت چپ منتقل کنیم؟؟ چون مثلا وقتی ایچی میندازیم روی چارت کوموی آینده تو زوم پایین کامل دیده نمیشه
A.Naji

A.Naji
04-14-2022, 22:22
سلام دوستان و روزتون عالی
ببخشید میدونین چطوری میتونیم تو سی تریدر چارت رو کمی بیشتر به سمت چپ منتقل کنیم؟؟ چون مثلا وقتی ایچی میندازیم روی چارت کوموی آینده تو زوم پایین کامل دیده نمیشه
@A.Naji (https://forum.academywave.com/member.php?u=2319)
سلام وقت بخیر
قسمتی که در تصویر زیر مشخص کردم رو به چپ و راست بکشید، چارتتون جابجا میشه:
283477

Z.Pasandide
04-15-2022, 00:12
سلام وقت بخیر
قسمتی که در تصویر زیر مشخص کردم رو به چپ و راست بکشید، چارتتون جابجا میشه:
283477

سلام مجدد و خیلی ممنونم

من الان سمیلاتوری که زحمت کشیدین و فیلم آموزشی اون رو تو تاپیک قرار دادین نصب کردم برا ی دو تایم فریم یک و 15 دقیقه جداگانه مطابق با روش فیلم . ولی بخش آخرش که خط عمودی رو کپی میکردین تو چارت کنارش برام انجام نمیشد .
و اینکه وقتس چارتها رو بستم و خواستم مجدد وارد بشم فقط 15 دقیقه رو داشتم . میشه لطفا راهنمایی کنین چطور میتونم درستش کنم.
و سوال دیگه اینکه نمیشه تو این سیستم کندل کندل جلو رفت مثله لایو بازار و بررسی کرد؟؟

A.Naji
04-15-2022, 08:01
سلام مجدد و خیلی ممنونم

من الان سمیلاتوری که زحمت کشیدین و فیلم آموزشی اون رو تو تاپیک قرار دادین نصب کردم برا ی دو تایم فریم یک و 15 دقیقه جداگانه مطابق با روش فیلم . ولی بخش آخرش که خط عمودی رو کپی میکردین تو چارت کنارش برام انجام نمیشد .
و اینکه وقتس چارتها رو بستم و خواستم مجدد وارد بشم فقط 15 دقیقه رو داشتم . میشه لطفا راهنمایی کنین چطور میتونم درستش کنم.
و سوال دیگه اینکه نمیشه تو این سیستم کندل کندل جلو رفت مثله لایو بازار و بررسی کرد؟؟
با کلیدهای Ctrl+C خط رو کپی کنین، و در پنجره دیگه با کلیدهای Ctrl+V میتونین Paste کنین. تو فیلم اون قسمت Ctrl+V ش صدام یکم بد ضبط شده
متاسفانه نمیشه وقتی پنجره cTrader خودتون رو بستین، دوباره در ربات هر دو تایم فریم رو داشته باشین، ینی وقتی دوباره دوتا cTrader رو اجرا میکنید، یکیش همون تایم قبلیش هست اون یکی دیگه رو باید مجدد Run کنین.
این ربات اصلا برای همین هست که مشابه رفتار لایو بازار شما بتونین اون رو بررسی کنین. سرعتش رو که کم و زیاد کنین، درواقع سرعت ظاهر شدن کندل ها در لایو رو دارین کم و زیاد میکنین. توضیحی که من در اون فیلم دادم یک استفاده فرعی و ثانویه برای این ربات هست، وگرنه استفاده اصلیش همینه که شما بتونین در شرایطی مشابه با لایو بازار، استراتژی خودتون رو دریک بازه زمانی از گذشته مارکت بررسی کنین.
اگر جوابتون رو نگرفتین لطفا بیشتر توضیح بدید، شاید من درست متوجه منظورتون نشدم

Z.Pasandide
04-15-2022, 10:17
با کلیدهای Ctrl+C خط رو کپی کنین، و در پنجره دیگه با کلیدهای Ctrl+V میتونین Paste کنین. تو فیلم اون قسمت Ctrl+V ش صدام یکم بد ضبط شده
متاسفانه نمیشه وقتی پنجره cTrader خودتون رو بستین، دوباره در ربات هر دو تایم فریم رو داشته باشین، ینی وقتی دوباره دوتا cTrader رو اجرا میکنید، یکیش همون تایم قبلیش هست اون یکی دیگه رو باید مجدد Run کنین.
این ربات اصلا برای همین هست که مشابه رفتار لایو بازار شما بتونین اون رو بررسی کنین. سرعتش رو که کم و زیاد کنین، درواقع سرعت ظاهر شدن کندل ها در لایو رو دارین کم و زیاد میکنین. توضیحی که من در اون فیلم دادم یک استفاده فرعی و ثانویه برای این ربات هست، وگرنه استفاده اصلیش همینه که شما بتونین در شرایطی مشابه با لایو بازار، استراتژی خودتون رو دریک بازه زمانی از گذشته مارکت بررسی کنین.
اگر جوابتون رو نگرفتین لطفا بیشتر توضیح بدید، شاید من درست متوجه منظورتون نشدم

روزتون بخیر جناب ناجی و عذر زحمات

مطابق توضیحات عالیتون انجام دادم و درست شد. ممنونم
283628

احیانا فیلمی که بتونم استفاده از این سیمیلاتور رو کامل یاد بگیرم هست پیشنهاد بدین . من نمیدونم چطوری میشه کندل به کندل بدون دیدن آینده چارت ازش استفاده کرد . کل قسمتی که دانلود میکنیم از چارت رو میاره . من میخوام مثله لایو بازار از آینده اطلاعی نداشته باشم و بعد از تحلیل نتیجه رو ببینم. بازم تشکر از وقتی که میزارین و راهنماییتون

A.Naji
04-15-2022, 12:47
روزتون بخیر جناب ناجی و عذر زحمات

مطابق توضیحات عالیتون انجام دادم و درست شد. ممنونم
283628

احیانا فیلمی که بتونم استفاده از این سیمیلاتور رو کامل یاد بگیرم هست پیشنهاد بدین . من نمیدونم چطوری میشه کندل به کندل بدون دیدن آینده چارت ازش استفاده کرد . کل قسمتی که دانلود میکنیم از چارت رو میاره . من میخوام مثله لایو بازار از آینده اطلاعی نداشته باشم و بعد از تحلیل نتیجه رو ببینم. بازم تشکر از وقتی که میزارین و راهنماییتون
در پست #50 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=86756&viewfull=1#post86756) که اولین بار این ربات رو معرفی کردم، لینک فیلم آموزشش که تیم سازنده در یوتیوب بارگزاری کرده بود رو قرار دادم، فکر میکنم با دیدن اون فیلم تا حدزیادی نحوه کار کردن رو یاد بگیرین. خودم هم میخواستم یک فیلم دیگه برای همین بک تست گرفتن مشابه با لایو بازار که شما فرمودین تهیه کنم، ولی هنوز اقدام به تهیه فیلم نکردم. به امید خدا اون رو هم سعی میکنم در اولین فرصت تهیه کنم و دراختیار دوستان قرار بدم.

Z.Pasandide
04-15-2022, 18:04
در پست #50 (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=221&p=86756&viewfull=1#post86756) که اولین بار این ربات رو معرفی کردم، لینک فیلم آموزشش که تیم سازنده در یوتیوب بارگزاری کرده بود رو قرار دادم، فکر میکنم با دیدن اون فیلم تا حدزیادی نحوه کار کردن رو یاد بگیرین. خودم هم میخواستم یک فیلم دیگه برای همین بک تست گرفتن مشابه با لایو بازار که شما فرمودین تهیه کنم، ولی هنوز اقدام به تهیه فیلم نکردم. به امید خدا اون رو هم سعی میکنم در اولین فرصت تهیه کنم و دراختیار دوستان قرار بدم.

سلام و تشکر از توضیحتون .یک نگاهی انداختم ولی چون زبان اصلی بود یکم برام نامفهموم بود ولی بازم ممنون و متشکرم

A.Naji
04-16-2022, 05:07
سلام وقت بخیر ... اندیکاتوری موجود هست که ارزش هر پیپ رو بر اساس لات بده ؟ مثلا یورو / دلار .... 1 لات 1 پیپ برابر است با 10 دلار .. برای سی تریدر ...ممنون
سلام وقت شما هم بخیر
نمیدونم چنین اندیکاتوری هست یا نه ولی راه دیگه ای هم هست که بشه فهمید. مطابق تصویر زیر در جفت ارزی که میخوای بدونی ارزش 1 پیپش چقدره اعداد زیر رو قرار بده:
284278

ابتدا کلیک راست روی چارت جفت ارز مورد نظر (در اینجا AUDJPY) و گزینه Create new Order رو انتخاب میکنی. در پنجره باز شده، مقدارحجم (Quantity) رو 1 لات میذاریم و بعد از زدن تیک گزینه Take Profit، در مقابل فیلد Pips مقدار 1 رو میذاریم. در قسمت Profit ارزش هر پیپ با حجم 1 لات برای اون جفت ارز رو نشون میده که در اینجا شده 7.9$
این مقدار، خالص ارزش هر پیپ در اون جفت ارز هست و هزینه هایی مثل کمیسیون و ... ازش کم نشده. به همین دلیل برای هر جفت ارز از همین روش استفاده کنی، مقدار تقریبا دقیقی بدست میاری

amir.amiri
04-16-2022, 20:16
سلام دوستان
راهی هست تو ctrader تاریخی که مد نظرم هست چارت لود بشه ؟؟ تاریخ و وارد کنم بره روی اون تاریخ نه اینکه با دست اسکرول کنم چارتو...

سلام مجدد ...
دوستان کسی میتونه در این مورد کمکم کنه ؟؟ ممنون میشم

A.Naji
04-16-2022, 20:39
سلام مجدد ...
دوستان کسی میتونه در این مورد کمکم کنه ؟؟ ممنون میشم
سلام امیرجان
متاسفانه علی رغم درخواست زیاد کاربران از شرکت سازنده cTrader، هنوز چنین قابلیتی برای cTrader ایجاد نشده
ولی خب ما برای از بین بردن بعضی از این مشکلات، یکسری راهکارهای جایگزین رو استفاده میکنیم
اگر توضیح بدی که دقیقا چه استفاده ای از این ثبت زمان و تاریخ مدنظرت بوده، شاید بتونم از اون راهکارهای جایگزین چیزی رو پیشنهاد بدم که کارت رو راه بندازه

amir.amiri
04-17-2022, 00:29
سلام امیرجان
متاسفانه علی رغم درخواست زیاد کاربران از شرکت سازنده cTrader، هنوز چنین قابلیتی برای cTrader ایجاد نشده
ولی خب ما برای از بین بردن بعضی از این مشکلات، یکسری راهکارهای جایگزین رو استفاده میکنیم
اگر توضیح بدی که دقیقا چه استفاده ای از این ثبت زمان و تاریخ مدنظرت بوده، شاید بتونم از اون راهکارهای جایگزین چیزی رو پیشنهاد بدم که کارت رو راه بندازه
خیلی ممنون از راهنماییتون ...
کاری که نیاز دارم برای بررسی گذشته بازار تو تیک چارت هست...
برای تمرین میخوام برم سالهای گذشته رو بررسی کنم تو تیک چارت و اینکه خب دستی نمیشه بیشتر از ۳ ۴ روز و برد من مثلا میخوام به تیک چارت چند سال قبل دسترسی داشته باشم...