PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی بروکرها

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

amino
07-22-2019, 16:22
سلام
در این تاپیک همه دوستان می تونن نظرات و پیشنهادهاشون رو در مورد بروکر های عنوان کنن
و به بحث و بررسی بروکرها بپردازن
ممنون
امینو

amino
07-22-2019, 16:23
بخش اول:
بروکر روبو فارکس
نظرتون در مورد این بروکر چی هست؟
دوستانی که باش کار میکنن میتونن تجربشونو بیان کنن
امینو

alexx
07-22-2019, 20:08
با عرض ادب و احترام خدمت معلم خوبم و دوستان عزیز
سلام
یادمه اولین بروکری که اکانت باز کردم سال 89 یه بروکری بود که بعد یک سال کلا جمع کرد رفت ;). اسکم بود رسما اما اون زمان ما اطلاعات کافی نداشتیم در باره انتخاب بروکر خوب.
بعد ازون من سعی کردم با بروکرایی که توو فروم های ایرانی مخصوصا تبلیغ میشدن اصلا کار نکنم .
یک دوست خوب و با تجربه ترید بالا یک سری نکات بهم گفت که آویزه گوشم کردم ازون موقع که خدمت دوستان میگم.

1- بروکری که فقط متاتریدر ارایه میکنه احتمال خیلی زیاد جعلیه و مارکت میکر . چون کرایه متا پایینه قیمتش و طراحی سایتم که هزینه خاصی نداره و خوراکه سرکیسه کردن تریدرای تازه کاره و مخصوصا که همشونم لوریج 1000 میدن :D
2- بروکری که پلتفرم های سریع و مرتبط با بانک ها ارایه میکنه اعتبارش بیشتره . مثلا Ctrader. اگه چندین پلتفرم این مدلی هم ارایه کرد به همراه ECN که خب خیلی خوبه
3- بروکری که لوریج خیلی بالا نمیده قابل اعتماد تره برای شروع
4- بروکری که کلاینت های خارجی مخصوصا امریکایی زیاد داره خوبه

با این تفاسیر من با بروکر tradersway چند سال کار کردم حساب ecn خدایی خیلی راضی بودم هم اسپرد ها خیلی پایین هم سرعت انجام اوردر ها بالا هم واریز برداشت خوب . فقط یه مدت پارسال واریز برداشت وب مانیشون قطع شد من رفتم سمت الپاری .

اینها صرفا تجربیات من بود امیدوارم ازین تاپیک چیرای خیلی بیشتری یاد بگیریم همه چون دیگه قراره سود مستمر بگیریم امید بخدا
یا حق

steve
07-22-2019, 21:13
درود به همه
هات فارکس بخش اسیاییش که اصلا خوب نیست
روبو فارکس بد نیست نسبت به بقیه اصلا از سی تریدرش استفاده نکنید چون کندلاش خیلی ساختگی و اشتباه است اما متا تریدرش دوستان کار کردن میگن خوبه
فارکس تایم هم من اکانت دارم اونم خوبه مخصوصا پشتیبانیش که خیلی قویه
sara1369
07-22-2019, 23:33
سلام من چند سال اخیر فقط با روبو کار کردم و به نظرم از همه لحاظ قوی هستش و بر خلاف نظر اقای استیو سی تریدرش بسیار قوی هست و شما با پلتفرمهای معروف چک کنید متوجه می شید چقدر دقیقه البته تا پارسال که اینجوری بود..

اسپرد معقول

پشتیبانی متوسط

واریز و برداشت خوب

جفت ارزهای متنوع..

m_sh
07-23-2019, 01:40
با سلام
من فقط با روبو کارکردم . واریز و برداشت پول خیلی راحته ولی با توجه به شنیده ها از اطراف فکر میکنم اسپردش زیاده

arashirani
07-23-2019, 10:09
سلام.سارا جان روبو روي پلتفرم cTrader چند ماهي هست كه به شدت كندل سازي داره. يه بحثي بود در رابطه با اتمام قرارداد روبو با Ctrader كه يه مدت هم حسابها غير فعال شد( البته پوزيشن هاي قبلي بود ولي اجازه پوزيشن جديد نميداد). از اون به بعد ديگه اصلا قابل اعتماد نيست

سلام من چند سال اخیر فقط با روبو کار کردم و به نظرم از همه لحاظ قوی هستش و بر خلاف نظر اقای استیو سی تریدرش بسیار قوی هست و شما با پلتفرمهای معروف چک کنید متوجه می شید چقدر دقیقه البته تا پارسال که اینجوری بود..

اسپرد معقول

پشتیبانی متوسط

واریز و برداشت خوب

جفت ارزهای متنوع..

ali
07-23-2019, 12:21
سلام 4 ماه الیمپ ترید کار کردم که 1 ماهش باینری آپشن بود که عالی بودن
3 ماه هم فارکس که خوب بود
پشتیبانیشون عالیه .

چند روز بود که روبو ایسی ان باز کرده بودم ( قبل این دوره ) که دیگه ریل ترید نزدم . کلی مقایسه کردم با سایر بروکر ها هم اسپرد هاش خوبه هم کمیسیون هاش . زیاد کار نکردم بیشتر از نظر این بدم . یه خورده پشت سرس در مورد برداشت پول حرف و حدیث هست ولی خیلی ها تایید میکردن

steve
07-23-2019, 12:51
سارا خانم شما چارت روبو فارکس رو با فارکس تایم یا سایت معتبر تریدینگ ویو چک کنید
کندلاش زیاد معتبر نیست دیتاهاش ضعیفه
این چیزاش بده وگرنه من تا قبل دوره امین داشتم با سی تریدر کار میکردم پلتفرمش عالیه ولی دیتاهای توش برای روبو خوب نیست
شما سی تریدر ساکسو بانک اکانت برای استرالیا چک کنید سی تریدرشو متوجه میشید با مال روبو
ولی چون ما تحریم هستیم نمیتونیم اکانت باز کنیم برای استرالیاست سیتریدرش

amino
07-23-2019, 13:58
سلام برای بروکرهایی که بخش اسیایی ارایه میدن من با روبو کار کردم و هنوز حساب دارم
خیلی خوب بوده ولی چند هفته هست که کمیسیون و سوآپ رو بشدت افزایش داده
و این خیلی نگران کننده هست.

amin madani
07-23-2019, 16:22
دوستان نظرتون در مورد الپاری چیه؟دوستان غیر از ربو تجربیاتی که با بقیهم داشتینو بگین البته اگر توشون حساب داشتین .
من خودم توی ربو و فیبو و فارکس تایم و وینذور حساب دارم ولی نمیدونم چرا حسه خوبی نسبت به الپاری ندارم چون خیلی راجبش بد گفتن بعد ازر ورشکستگی سال 2015 اگر اشتباه نکنم

sara1369
07-23-2019, 17:01
سلام برای بروکرهایی که بخش اسیایی ارایه میدن من با روبو کار کردم و هنوز حساب دارم
خیلی خوب بوده ولی چند هفته هست که کمیسیون و سوآپ رو بشدت افزایش داده
و این خیلی نگران کننده هست.

جناب امین بعد از روبو چی را پیشنهاد می کنید؟؟

M.KAZEMI
07-26-2019, 19:03
سلام به دوستان. در مورد صرافی های قابل اطمینان هم دوستان پیشنهادی دارن بگن و اینکه این مدارکی که از ما میخان برای تایید هویت بعدا برای مالیات مشکل ساز نشه

alexx
07-26-2019, 20:55
سلام به دوستان. در مورد صرافی های قابل اطمینان هم دوستان پیشنهادی دارن بگن و اینکه این مدارکی که از ما میخان برای تایید هویت بعدا برای مالیات مشکل ساز نشه

تا جایی که از کارای صنعت خبر دارم فعلا دنبال کسانی هستند که تراکنش بالای 5 میلیارد تومن دارن.

alipoor
07-29-2019, 22:49
سلام وقت بخیر دوستان
لطفأ آدرس و لینک بروکر ربو را در تاپیکها قرار بدید برای افتتاح حساب ریل .
البته ربو بخش غیره آسیایی مد نظر هستش .

هر بار که خودم سرچ میکنم با همان ربو بخش آسیایی مواجه میشم .

دوستان لطفأ اگر در این خصوص اطلاعاتی دارید لطفأ راهنمایی و لینک ربو بخش غیره آسیایی را هم لطفأ قرار بدید .

با سپاس فراوان .

arashirani
07-30-2019, 08:46
جناب عليپور اگر از داخل ايران قصد افتتاح حساب داشته باشيد اجازه دسترسي به بخش غير آسيايي رو ندارين.

سلام وقت بخیر دوستان
لطفأ آدرس و لینک بروکر ربو را در تاپیکها قرار بدید برای افتتاح حساب ریل .
البته ربو بخش غیره آسیایی مد نظر هستش .

هر بار که خودم سرچ میکنم با همان ربو بخش آسیایی مواجه میشم .

دوستان لطفأ اگر در این خصوص اطلاعاتی دارید لطفأ راهنمایی و لینک ربو بخش غیره آسیایی را هم لطفأ قرار بدید .

با سپاس فراوان .

alipoor
07-31-2019, 08:25
سلام
بله بنده قسط ندارم از داخل ایران افتتاح حساب انجام بدم .
فقط هر کاری کردم لینک سایت غیره اسیایی را هم پیدا نکردم .

اگر لینک غیره اسیایی را شما دارید ممنون میشم ارسال کنید برام .
با تشکر فراوان

arashirani
08-04-2019, 17:41
جناب عليپور خودمم نتونستم پيدا كنم متاسفانه.بروكر Dukascopy رو هم يه بررسي بفرماييد با توجه به اينكه خارج ايران هستين و همچنين FXCM رو

سلام
بله بنده قسط ندارم از داخل ایران افتتاح حساب انجام بدم .
فقط هر کاری کردم لینک سایت غیره اسیایی را هم پیدا نکردم .

اگر لینک غیره اسیایی را شما دارید ممنون میشم ارسال کنید برام .
با تشکر فراوان

M.KAZEMI
08-08-2019, 12:00
تفاوت اسپرد بین سه بروکر

http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=3131&stc=1 (http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=3131&stc=1)http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=3132&stc=1 (http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=3132&stc=1)http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=3133&stc=1 (http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=3133&stc=1)

sara1369
08-09-2019, 15:15
سلام اینجا کسی بروکری می شناسه که چارت 15 ثانیه ارائه دهد روی پتلفرمش ممنون میشم معفی فرمایید.

M.KAZEMI
08-09-2019, 22:09
سایت الیمپ ترید هست که هم باینری اپشن داره و هم فارکس و توی پلتفرم خود سایتش تایم 15 ثانیه داره

HamedSh
08-15-2019, 20:41
سلام
من حدود 6-7 ماه هست با بروکر ifc کار میکنم. بعضی وقتها که بازار زیاد بالا و پایین داره یکهو اسپردش 2 برابر یا 3 برابر میشه. در بقیه موارد به نظرم خوب هست. برای واریز و برداشت هم از وب مانی یا صرافی ایرانی استفاده میکنم. تا الان مشکلی نداشتم البته تبادلات مالی من همش زیر 300 دلار بوده. ساپورتش هم خوبه، ساپورت فارسی هم داره. دوستان کسی تجربه کار باهاش رو داره؟

alexx
09-13-2019, 12:51
دوستان دنبال بروکری با اسپرد پایین روی طلا هستم . نظری دارید؟ الپاری ecn pro اسپردش 22 هست اوریج. روبو هم همین حدود

ichi.trader98
09-13-2019, 12:58
دوستان دنبال بروکری با اسپرد پایین روی طلا هستم . نظری دارید؟ الپاری ecn pro اسپردش 22 هست اوریج. روبو هم همین حدود

سلام فیبوگروپ اسپرد هاش پایینه مخصوصا رو طلا

alexx
09-13-2019, 15:43
سلام فیبوگروپ اسپرد هاش پایینه مخصوصا رو طلا

پوریا جان واریز برداشتت چطوره ؟ اذیت نمیکنن کلا؟

ichi.trader98
09-13-2019, 16:09
پوریا جان واریز برداشتت چطوره ؟ اذیت نمیکنن کلا؟

با وبمانی هست
اسپرد هاش خیلی پایینه منم حساب ریل مبلغ زیاد واریز نکردم که ببینم اگه مبالغ زیاد باشه گیر میده یا نه
ولی خیلیا با فیبو کار میکنن اگه اذیت میکرد که صداش درمیومد تو گروها و سایتا

mohammad baghelani
09-17-2019, 21:36
سلام دوستان وقت بخیر
یه سوال داشتم اگه اینجا جای پرسیدنش نیست عذر خواهی میکنم . با توجه به اینکه چند وقت دیگه مایکروسافت پشتیبانی از ویندوز 7 رو به اتمام میرسونه ، برای نصب متا باید ویندوز 10 روی سیستم نصب باشه؟

HamidReza Mohammadi
09-24-2019, 17:10
درود
من سال اول با فارکسر کار کردم به نظر مسئولینش ایرانی بودن دفترشون دوبی بود برداشت به ریال بود اما هر برداشت کارمز 40 یا 50 هزار تومن داشت .بعد با هات فارکس کار کردم که شکل کندل هاش اصلا جالب نیست .بعد با آلپاری کار کردم اول شکل کندل هاش خوب نبود اما الان تقریبا مثل بروکرهای معتبر شده توی آلپاری هر معامله که بگیری مقداری بهت آلپ میده که میتونی از کابین شخصی باهاش تخفیف بخری یا تبدیل کنی به پول و مسابقات مختلف هم داره .الانم که رو بو دارم .تشکر

Mahdi_FX
09-29-2019, 11:54
سلام دوستان وقت بخیر
یه سوال داشتم اگه اینجا جای پرسیدنش نیست عذر خواهی میکنم . با توجه به اینکه چند وقت دیگه مایکروسافت پشتیبانی از ویندوز 7 رو به اتمام میرسونه ، برای نصب متا باید ویندوز 10 روی سیستم نصب باشه؟

سلام دوست عزیز
عدم پشتیبانی از ویندوز7 به این معنی نیستش که شما نمیتونی ازش استفاده کنی
البته ویندوز10 خیلی بهتر از 7 هستش و راحت تره کار کردن باهاش
شما رو هرکدوم که دوست داری تا هر زمان که میخوای از متاتریدر میتونی رو هر ویندوزی استفاده کنی
و اینکه فکر میکنم جای سوالتون اینجا نبود
من جواب دادم و ادمین میتونن جابجاش کنن

m_sh
10-10-2019, 16:56
سلام خدمت دوستان
دوستان کسی اطلاعاتی از این بروکر ها داره ؟
hycm
itbfx
windorbroker
bdswiss (میگن مال کشور swiss هست و با ایران کار میکنه)
با تشکر

hamoon
10-13-2019, 02:12
سلام وقت بخیر دوستان
من مدتیه با بروکر https://admiralmarkets.com/ کار می کنم
انگلیسی هست و البته نمیدونم با ایران کار میکنه یا خیر، اما اسپردهاش بسیار معقوله و مثلا برای یورودلار 0.5 هست و برای طلا هم حوالی 20 تا 25 معمولا
پیشنهاد می کنم بررسی کنید،

Alikhosravi71
10-13-2019, 16:41
سلام دوستان عزیز یکی از دوستان نزدیکم توی فیبو هست از نظر اسپرد خوبه ولی کمیسیون و سواپ های زیادی داره

Mir Tohid
11-28-2019, 12:20
سلام به همه دوستان
وقت بخیر

می خواستم بدونم چرا کسی از داخل ایران با بروکرهای معتبر خارجی کار نمی کنه؟ بله می دونم تحریم هستیم، اما فیلتر شکن های خوبی هم هست. مثلا خیلی ها رو دیدم که باینری آپشن کار می کنند و تو بروکر معروف آی کیو آپشن فعالیت دارند.
برای این کار، یه عده ای هستند که مثلا 20 دلار میگیرن و یه اکانت وریفای شده تو این بروکر براتون باز می کنند و واریز برداشت وبمانی هم داره. فقط باید یه فیلتر شکن خوب مثل اکسپرس وی پی ان استفاده کنید که فکر کنم هزینه اش ماهی 13 دلاره.

اما تو فارکس من ندیدم کسی تو ایران باشه و از بروکرهای معتبر خارجی که ایران رو تحریم کردند استفاده کنه.
اگر کسی علتش رو می دونه لطفا توضیح بده.

در ضمن اگر فکر می کنید به خاطر واریز و برداشته و اونها با وبمانی کار نمی کنند، پس یعنی اگه من به یه ویزا کارت و پی پال دسترسی داشته باشم، دیگه مساله ای نیست؟

سلام
موقعه ثبت نام اولین اطلاعاتی که بروکر سیو میکنه ip هستش که ثبت میشه.
مثلا برای ثبت نام تو بروکر الپری با فیلتر شکن وارد میشیم و موقعه ثبت نام بدون فیلتر شکن اینکارو انجام میدیم

حالا شاید بپرسین که خوب سایت که کنترل نمیکنه، درسته کنترل نمیکنه و اون ip رو ازمون قبول میکنه اما در مرحله بعد
ثبت نام بروکر مدرک شناسایی معتبر ازمون میخواد. مثل پاسپورت

این یه علت اصلی که نمیشه با بروکرای درست و حسابی کار کرد.

اما بواسطه ای یک شخص ما با تابعیت اون فرد حسابی باز کنیم امکان پذیره ولی مشکل اعتماد رو اینجا داریم.
و اگر این فرد تو کشور درست و حسابیم باشه باید مالیات تراکنش های فارکسی شماروهم بده! که در اصل شما میدین.

اینها اطلاعاتی بودن که منم با پرسوجو بهشون رسیدم. ممکنه تغییر کنه قوانین و راه دیگه ای هم باشه که من نمیدونم. اینشاالله مفید و درست باشن

SaeidFx
11-28-2019, 18:38
http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=6738&stc=1
سلام به دوستان عزیز.
من یه حساب از قبل توی روبو فارکس داشتم که وریفای هم نشده. و وریفیکیشن آدرسش مشکل داره.
بیست دلارم ریخته بودم که همینطوری از قبل مونده و نمیدونم چیکارش کنم. میخواستم ببینم کدوم حساب اسپردش کمتره یکی از اون باز کنم ببینم این 20 دلار رو میتونم منتقل کنم توش یا نه.
من یه حساب سنتی باز کرده بودم و الان میخوام حساب عادی باز کنم.
کسی اگر با روبو کار کرده لطفا راهنمائیم بکنه.

ali
11-28-2019, 18:57
http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=6738&stc=1 (http://forum.academywave.com/attachment.php?attachmentid=6738&stc=1)
سلام به دوستان عزیز.
من یه حساب از قبل توی روبو فارکس داشتم که وریفای هم نشده. و وریفیکیشن آدرسش مشکل داره.
بیست دلارم ریخته بودم که همینطوری از قبل مونده و نمیدونم چیکارش کنم. میخواستم ببینم کدوم حساب اسپردش کمتره یکی از اون باز کنم ببینم این 20 دلار رو میتونم منتقل کنم توش یا نه.
من یه حساب سنتی باز کرده بودم و الان میخوام حساب عادی باز کنم.
کسی اگر با روبو کار کرده لطفا راهنمائیم بکنه.

سلام ecn باز کن . همون گزینه که روش هستی

Mir Tohid
11-28-2019, 20:20
سلام آقای توحید
وقت بخیر

ممنون بابت پاسختون

در مورد اعتماد درست می فرمایید. معمولا کسی حاضر نیست به این راحتی مدارکش رو در اختیار ما بذاره. اما فرض کنیم تونستیم یه نفر رو پیدا کنیم که خیلی به هم اعتماد داریم و موفق شدیم با مدارکش تو بروکر دلخواهمون حساب باز کنیم. قطعا پولی که به حساب بروکر واریز میشه از حساب من انجام میشه و سود حاصل از ترید هم به حساب من منتقل میشه. خوب با این شرایط دولت چجوری می خواد از دوست من مالیات بگیره؟ یعنی دولت بهش میگه "ببخشید شما با پاسپورتتون یه اکانت تو فلان بروکر باز کردید، n دلار هم سود کردید که رفته به یه حساب دیگه. ولی باید مالیاتش رو پرداخت کنی."؟ اصلا ممکنه دولت ها تا این حد پیگیر حساب ها باشن؟

سلام.
شما در هر بروکری حسابی باز میکنید بهتون یک کیف پول اختصاص داده میشه و تمامی برداشت ها و واریز ها باید مشخص باشه.
علاوه براینکه از نظر نرم افزاری بروکر اطلاعات وارده شمارو حفاظت میکنه .
موقعه برداشت وجه مخصوصا با چند مرحله تاییده اینکار انجام میشه برای امنیت بیشتر و یک نکته دیگه اینکه حسابی که پول واریز میشه از بروکرتون آیا بنام خودتون هست یا نیس!
( نه همه اما اغلب خدمات مالی این چنین موقعه برداشت از کیف پول از شما شماره حسابی رو میخوان که بنام خودتونه! )

اینشاالله که مفید واقع باشه خدمتتون و بازم عرض میکنم منم دنبال این مورد بودم و به این نتایج رسیدم که عرض کردم. اگر خلاف این هم بود حتما مطرح بفرمایین. ممنون

amin madani
12-01-2019, 19:40
سلام دوستان کسی با ربو جدیدا مشکلی نداره؟ من هر کاری میکنم نمیتونم یک اکانت متا بسازم .

SaeidFx
12-01-2019, 19:57
من در حساب بروکر روبو مبلغ چندر غاز دلار (67 دلار) دارم اگر معامله نکنم این مبلغ ممکنه از بین بره؟ یا کم بشه ؟

amin madani
12-01-2019, 21:21
من در حساب بروکر روبو مبلغ چندر غاز دلار (67 دلار) دارم اگر معامله نکنم این مبلغ ممکنه از بین بره؟ یا کم بشه ؟

سلام خوبی سعید جان فکر نکنم . ولی از پشتیبانی فارسیش بپرس . من خودم منتظرم فردا ازشون بپرسم چرا اکانت باز نمیشه .

Mir Tohid
12-03-2019, 15:30
سلام دوستان

برای اینکه مدام دچار قطعی نت نشیم راه حلی دارین؟ بجز اینترنت ماهواره ای یا ip های خواص مخابرات.
تو شهر مرزی مثله ماکو که هستم میشه ازسیم کارت ترکیه استفاده کرد ولی برای خیلی کارهای دیگه عملا دست بسته هستیم!

با هزینه ای سنگینی که انجام گرفته شبکه ملی تونست موفق باشه برا بانک ها و از این دس دستگاهای خدماتی دولتی، ولی بقیه مردم نه.
ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی دارن یا میتونستن تو اون شرایط ارتباط داشته باشن از داخل! راهنمایی بفرمایند.
اینطور که پیداس این حکایت همچنان باقیست

ممنون

Mir Tohid
12-05-2019, 10:36
سلام دوستان

برای اینکه مدام دچار قطعی نت نشیم راه حلی دارین؟ بجز اینترنت ماهواره ای یا ip های خواص مخابرات.
تو شهر مرزی مثله ماکو که هستم میشه ازسیم کارت ترکیه استفاده کرد ولی برای خیلی کارهای دیگه عملا دست بسته هستیم!

با هزینه ای سنگینی که انجام گرفته شبکه ملی تونست موفق باشه برا بانک ها و از این دس دستگاهای خدماتی دولتی، ولی بقیه مردم نه.
ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی دارن یا میتونستن تو اون شرایط ارتباط داشته باشن از داخل! راهنمایی بفرمایند.

ممنون

سلام دوستان

ظاهرا طی اون مدتی که نت قطع بوده بروکر فارکسر داخل ایران دیتا داشته!
علت رو که پرسیدم متوجه شدم داخل ایران سرور دارن.
من که با بروکر فارکسر کار نکردم نمیدونم کسی تجربه کار باهاشون رو داره یانه.
اگر کسی تجربه کار باهاشون رو داره لطفا به اشتراک بگذار.

ممنون

Alikhosravi71
12-19-2019, 19:13
سلام دوستان

ممنون
سلام دوست عزیز شبتون بخیر.
بهترین راه برای ارتباط با اینترنت بین الملل استفاده از سرور مجازی هست که مخفف اون میشه vps
چندین شرکت داخل ایران این سرویس ارایه میدن که با یک سرچ تو گوگل میتونید به نتیجه برسید

Alikhosravi71
12-19-2019, 19:21
سلام وقت بخیر.دوستانی که در بروکر روبرو فارکس حساب دارن اگر براشون مقدوره از قسمت اسپرد ها یک اسکرین بگیرن و اینجا قرار بدن تا اگر معقولانه بود حساب باز کنیم.اسپرد طلا هم حتما باشه.
متشکرم

sarsabz
12-24-2019, 11:42
سلام آقای میر توحید و دوستان. وقتتون بخیر. دو تا سوال .اگر مقدور بود بفرمایید. اول اینکه اطلاعاتی در مورد شرایط دو تابعیتی ها دارید. مثلا برو کر های قوی با شخصی که رسما پاس آلمانی داره ولی ایرانی هست کار می کنند؟ یا بازم منع دارند. و دوم اینکه در مورد مالیات فارکس اطلاعاتی از میزان و عدد مالیات بر درآمد فارکس در اروپا یا امریکا دارید؟
تشکر از لطقتون
سلام
موقعه ثبت نام اولین اطلاعاتی که بروکر سیو میکنه ip هستش که ثبت میشه.
مثلا برای ثبت نام تو بروکر الپری با فیلتر شکن وارد میشیم و موقعه ثبت نام بدون فیلتر شکن اینکارو انجام میدیم

حالا شاید بپرسین که خوب سایت که کنترل نمیکنه، درسته کنترل نمیکنه و اون ip رو ازمون قبول میکنه اما در مرحله بعد
ثبت نام بروکر مدرک شناسایی معتبر ازمون میخواد. مثل پاسپورت

این یه علت اصلی که نمیشه با بروکرای درست و حسابی کار کرد.

اما بواسطه ای یک شخص ما با تابعیت اون فرد حسابی باز کنیم امکان پذیره ولی مشکل اعتماد رو اینجا داریم.
و اگر این فرد تو کشور درست و حسابیم باشه باید مالیات تراکنش های فارکسی شماروهم بده! که در اصل شما میدین.

اینها اطلاعاتی بودن که منم با پرسوجو بهشون رسیدم. ممکنه تغییر کنه قوانین و راه دیگه ای هم باشه که من نمیدونم. اینشاالله مفید و درست باشن

arashirani
12-24-2019, 14:35
سلام
تا جایی که من اطلاع دارم تابعیت براشون مهم نیست. این محل سکونت که مهمه سرسبز جان
من با پاس ایرانی ولی با ارسال مدارک مسکونی در بانکوک توی بروکر fxcm حساب باز کردم.

سلام آقای میر توحید و دوستان. وقتتون بخیر. دو تا سوال .اگر مقدور بود بفرمایید. اول اینکه اطلاعاتی در مورد شرایط دو تابعیتی ها دارید. مثلا برو کر های قوی با شخصی که رسما پاس آلمانی داره ولی ایرانی هست کار می کنند؟ یا بازم منع دارند. و دوم اینکه در مورد مالیات فارکس اطلاعاتی از میزان و عدد مالیات بر درآمد فارکس در اروپا یا امریکا دارید؟
تشکر از لطقتون

sarsabz
12-24-2019, 15:11
چه جاالب. لطف کردی آرش جان. پس مالیات نمیدی. یعنی الان امکانش رو داری که با همون حسای اف ایکس سی ان که با آدرس بانکوک باز کردی بیای و مدت ها تو ایران ترید کنی؟ در حقیقت فقط نیاز به یه آدرس معتبر وجود داره اگر اشتباه نکنم. مرسی
سلام
تا جایی که من اطلاع دارم تابعیت براشون مهم نیست. این محل سکونت که مهمه سرسبز جان
من با پاس ایرانی ولی با ارسال مدارک مسکونی در بانکوک توی بروکر fxcm حساب باز کردم.

arashirani
12-24-2019, 16:28
حین ثبت نام علاوه بر مدارک سکونت شماره موبایل و شماره تماس شخصی خودتون برای اون کشور رو باید داشته باشین چون تماس میگیرن برای تایید هویتتون
نکته بعد اینکه واریز و برداشت ها فقط از طریق ویزا و مستر انجام میشه بنام خود شخص
اونا دیگه آی بی ندارن و اکثرا هم با وب مانی کار نمیکنن. پس علاوه بر اون مدارک سکونت این موارد رو هم مد نظر قرار بدید.

چه جاالب. لطف کردی آرش جان. پس مالیات نمیدی. یعنی الان امکانش رو داری که با همون حسای اف ایکس سی ان که با آدرس بانکوک باز کردی بیای و مدت ها تو ایران ترید کنی؟ در حقیقت فقط نیاز به یه آدرس معتبر وجود داره اگر اشتباه نکنم. مرسی

sarsabz
12-24-2019, 16:45
واقعا ممنون برادر...
حین ثبت نام علاوه بر مدارک سکونت شماره موبایل و شماره تماس شخصی خودتون برای اون کشور رو باید داشته باشین چون تماس میگیرن برای تایید هویتتون
نکته بعد اینکه واریز و برداشت ها فقط از طریق ویزا و مستر انجام میشه بنام خود شخص
اونا دیگه آی بی ندارن و اکثرا هم با وب مانی کار نمیکنن. پس علاوه بر اون مدارک سکونت این موارد رو هم مد نظر قرار بدید.

hamoon
01-31-2020, 05:58
دوستان کسی میدونه بروکر alpari.com با بروکر alpari.org چه فرقی می کنه ؟؟

hamoon
02-09-2020, 18:30
دوستان کسی تجربه واریز و برداشت ریالی مستقیم توسط پشتیبانی روبوفارکس رو داره ؟ بدون کیف پول الکترونیکی ؟
چون اختلاف زیادی داره با روش های وبمانی و پرفکت و غیره
ممنون میشم اگر کسی تجربه اش رو داره بگه

Yoshita
02-12-2020, 13:52
9069
اسپرد به این میگن ;)

arashirani
02-18-2020, 22:21
سلام هامون جان
مشکلی نیست توی واریز و برداشتهاشون.تفاوت فقط در اینه که واریز و برداشت ریالی ساعت های کاری خاصی داره. تفاوت قابل ملاحظه ای رو از لحاظ نرخ نداره واریز و برداشت با وبمانی یا ریالی با آی بی روبو

دوستان کسی تجربه واریز و برداشت ریالی مستقیم توسط پشتیبانی روبوفارکس رو داره ؟ بدون کیف پول الکترونیکی ؟

hamoon
02-19-2020, 02:22
ممنون آرش جان از راهنماییت

سلام هامون جان
مشکلی نیست توی واریز و برداشتهاشون.تفاوت فقط در اینه که واریز و برداشت ریالی ساعت های کاری خاصی داره. تفاوت قابل ملاحظه ای رو از لحاظ نرخ نداره واریز و برداشت با وبمانی یا ریالی با آی بی روبو

mohamadreza
03-08-2020, 22:08
سلام دوستان برای واریز و برداشت با وب مانی باید چکار کنم

sara1369
03-08-2020, 22:12
سلام دوستان برای واریز و برداشت با وب مانی باید چکار کنم

کدوم بروکر هستید؟

mohamadreza
03-08-2020, 22:25
کدوم بروکر هستید؟
سلام ربو فارکس

sara1369
03-08-2020, 22:33
سلام ربو فارکس

فایل راهنماداره توی سایتش .

شما کافیه به حساب وبمانی خودتون در سایت وبمانی لاگین کنید بعد همزمان برید تویه(اکانت روبو فارکس) و اکانت ریل روبو فارکستون و از طریق قسمت deposit مبلغی که می خواین را وارد کنید و سایر اطلاعات وقتی گزینه را پر کنید و کلید نهایی رو بزنید مستقیم وصل میشه به حساب وبمانیتون و برداشت می کنه خودش و حساب سریع شارژ میشه.

تویه اکانت روبو فارکس تو یوتیوب هم چند سال پیش فیلم های اموزشیش بود.

DJ2HAMID
03-10-2020, 20:37
اگه بخواید راحت تر باشید میتونید از طریق واریز و برداشت ریالی بروکر روبو استفاده کنید
که خیلی سریع تر و با قیمتی مناسب تر از وب مانی میتونید اینکارو انجام بدید
اگه خواستید بهم پیام بدید تا ایدی تلگرام ای بی بروکر روبو تو تلگرام رو بهتون بدم باهاش در تماس باشید
از لحاظ اطمینان هم من استعلام این شخص رو از بروکر گرفتم مشکلی نداره .. چندین بار هم واریز و برداشت داشتم خیلی سریع و مطمعا انجام شده ...

DJ2HAMID
03-10-2020, 20:44

بله من چند سالیه که انجام میدم هیچ مشکلی نداشته... همونطور که دوستمون فرمودند تایم خاص داره معملا ساعت 14 به وقت ما به بعد میتونید اینکارو انجام بدید ...
اطلاعات تکمیل تر هم در پست بالا گفتم .. موفق باشی

DJ2HAMID
03-10-2020, 20:49
روبو بروکر نسبتا خوبیه .. ولی اگر هم کلا یاهاش حال نمیکنید میتونید از بروکر Trader's Way

استفاده کنید پلت فرم سی تریدر رو پشتیبانی میکنه و کارش خوبه

یادمه قدیم خود استاد هم این بروکر حساب داشتن .. بازم سوالی در این مورد بود در خدمتیم

mohamadreza
03-15-2020, 10:36
سلام بچه ها ربو مدارک من را تایید نکرد مجبور شدم در بورکر فیبو گروپ حساب باز کنم کسی اطلاع داره از این بورکر ؟

ghoolak
03-15-2020, 11:33
سلام محمدرضاجان کدوم قسمت رو قبول نکردند؟؟

سلام بچه ها ربو مدارک من را تایید نکرد مجبور شدم در بورکر فیبو گروپ حساب باز کنم کسی اطلاع داره از این بورکر ؟

Mahdi_FX
03-15-2020, 12:29

سلام
فیبو اسپردش روی طلا عالیه ولی کمیسیون و سواپش خیلی زیاده
تو واریز تقریباً مشکلی نداره مثل تمام بروکر ها ولی توی برداشت فقط باید با یه آی بی مطمئن کار کنید.
وب مانی رو بعد از دو سه روز پردازش میکنن
در مجموع جزو گزینه های آخر باید حسابش کنید
روبو چرا مدارکتون رو قبول نکرد؟

mohamadreza
03-15-2020, 20:02
سلام محمدرضاجان کدوم قسمت رو قبول نکردند؟؟
سلام من مدارک را در تلگرام بازم براشون فرستادم امیدوارم تایید کنه

mohamadreza
03-15-2020, 20:05
سلام
تو واریز تقریباً مشکلی نداره مثل تمام بروکر ها ولی توی برداشت فقط باید با یه آی بی مطمئن کار کنید.
روبو چرا مدارکتون رو قبول نکرد؟سلام من با ای بی جناب یزدانی میخوام کار کنم منظور شما از اینکه وب مانی را دیر پردازش میکنه چی؟

sarsabz
03-16-2020, 11:36
سلام برادر. نظزتون در ارتباط با fxtm و آلپاری یا ویندزور چیه؟ خیلی متضاده نظرات؟ اگر تجربه داری لطف می کنی. بروکری که با حد اقل شارژ ecn بده کدومه؟ مرسی

سلام
روبو چرا مدارکتون رو قبول نکرد؟

Nimakhajeh
03-16-2020, 14:06
سلام کسی با topchange.net کار کرده؟ ظاهرا بخاطر پرداخت انلاین با کارت ریالی و کارمزد کم به خیلی از بروکرها میشه پرداخت و دریافت داشت

hamoon
03-16-2020, 16:13
من مدتها بروکرهای مختلف که با ایران کار میکنن رو با هم مقایسه کردم به نظر در مجموع آلپاری از باقی بهتره، مجموع اسپرد و کمسیون و سواپ و واریز برداشت ها و پشتیبانی سریع و پاسخ دادن ها و غیره

سلام برادر. نظزتون در ارتباط با fxtm و آلپاری یا ویندزور چیه؟ خیلی متضاده نظرات؟ اگر تجربه داری لطف می کنی. بروکری که با حد اقل شارژ ecn بده کدومه؟ مرسی

sarsabz
03-17-2020, 09:01
چه جالب. مرسی برادر

من مدتها بروکرهای مختلف که با ایران کار میکنن رو با هم مقایسه کردم به نظر در مجموع آلپاری از باقی بهتره، مجموع اسپرد و کمسیون و سواپ و واریز برداشت ها و پشتیبانی سریع و پاسخ دادن ها و غیره

sara1369
03-17-2020, 13:10

سلام کدوم آلپاری؟

hamoon
03-17-2020, 18:16
اینترنشنال
alpari.org

سلام کدوم آلپاری؟

AlirezA00A
03-26-2020, 13:07
سلام دوستان لطف میکنید سایت هایی که از آنها وبمانی خرید میکنید را بنویسین اینجا سایتهایی که از نظرتون معتبر هستند ممنون میشم ازتون

m_sh
03-26-2020, 21:58
با سلام
paywm.net
https://exnovin.net

ashkan parsa
04-02-2020, 14:46
سلام دوستان لطف میکنید سایت هایی که از آنها وبمانی خرید میکنید را بنویسین اینجا سایتهایی که از نظرتون معتبر هستند ممنون میشم ازتون
سلام وقت بخیر
https://easypaywm.com

ashkan parsa
04-02-2020, 14:52
سلام وقت بخیر خدممت دوستان
نظرتون راجب بروکر windsor چی هست و اینک یکجا دیدم به محض اینک حساب ریل باز کنید اما شارژ هم نکنید یک پاداش میده به شما
کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم

ashkan parsa
04-02-2020, 15:19
سلام وقت بخیر خدممت دوستان
نظرتون راجب بروکر windsor چی هست و اینک یکجا دیدم به محض اینک حساب ریل باز کنید اما شارژ هم نکنید یک پاداش میده به شما
کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم
https://fa.windsorbrokersiran.com/promotions/lp/free-account-30/
اینجا دریافت و قوانین و مقرراتش رو نوشته

shahab1362
04-05-2020, 19:13

Topchange هم خوبه

ali.z1352
04-11-2020, 15:02
سلام دوستان
برای باز کردن حساب ریل تو روبوفارکس چه مراحلی را باید طی کرد.اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم.دز حال حاضر تو روبوفارکس حساب دمو دارم

hamoon
04-11-2020, 15:59
سلام یه سرچ بکنید به راحتی پیدا می کنید، ضمن اینکه پشتیبانی تلگرامشون هم پاسخ میدن به سرعت

سلام دوستان
برای باز کردن حساب ریل تو روبوفارکس چه مراحلی را باید طی کرد.اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم.دز حال حاضر تو روبوفارکس حساب دمو دارم

ali.z1352
04-11-2020, 16:15
سلام یه سرچ بکنید به راحتی پیدا می کنید، ضمن اینکه پشتیبانی تلگرامشون هم پاسخ میدن به سرعت
متشکرم از راهنماییتون

sarsabz
05-02-2020, 22:53
اینترنشنال
alpari.org
سلام. برادر این کدوم آلپاری هست؟ احیانا همون که استاد می گفت مارکت میکره نیست؟

Mir Tohid
05-02-2020, 23:21
سلام جناب سرسبز. من الپری 2 ساله حساب ecn دارم. الان با همون لینک وارد شدم و تفاوت هاشو ببینید.

13290

13291

و بعداز خروج از حساب میاد به این ادرس:

13292

سلام. برادر این کدوم آلپاری هست؟ احیانا همون که استاد می گفت مارکت میکره نیست؟

sarsabz
05-03-2020, 00:04
خیلی ممنونم برادر. کاملا روشن شد.محبت کردی
سلام جناب سرسبز. من الپری 2 ساله حساب ecn دارم. الان با همون لینک وارد شدم و تفاوت هاشو ببینید.

13290

13291

و بعداز خروج از حساب میاد به این ادرس:

13292

sarsabz
05-03-2020, 00:05
واقعا ممنون. جالبه اینه که واقعا ظریف کپی کرده نوع فیکش. تشکر از اطلاعات مفیدتون داداش

ما دو تا الپاری داریم.
Alpari international
Alpari limited

اولی یعنی alpari international با آدرس های
Alpari.org و alpari-market.com
به همراه fxtm زیر مجموعه exinity هستند و سرمایگزار هر دو یک شخص هست .
حساب های بانکی ، حساب های الکترونیکی ، انواع حساب ، شرایط ترید و ... همگی یکی هستند فقط fxtm با رگوله Belize با ایران کار می کنه و alpari international با رگوله Mauritius
دومی یعنی alpari limited با آدرس های
Alpari.com و alpariforex.org
همون شعبه ای از الپاری هست که در روسیه ثبت شده بود و به تازگی از روسیه اخراج شد.
الان هم با رجیستر Saint Vincent داره کار می کنه که اصلا رگوله محسوب نمیشه.

hamoon
05-03-2020, 03:09
عالی بود صادق جان من مدتها بود که دنبال این تفاوت بودم و نمیدونستم. میدونستم که اینترنشنال از دات کام بهتره، ولی این جزئیات رو نمیدونستم عالی بود ممنون

ما دو تا الپاری داریم.
Alpari international
Alpari limited

حساب های بانکی ، حساب های الکترونیکی ، انواع حساب ، شرایط ترید و ... همگی یکی هستند فقط fxtm با رگوله Belize با ایران کار می کنه و alpari international با رگوله Mauritius
همون شعبه ای از الپاری هست که در روسیه ثبت شده بود و به تازگی از روسیه اخراج شد.

aliflash
05-03-2020, 04:37
سلام دوستای عزیز
در وبینار امروز یک بحث هایی راجع به بروکر بود که خواستم منم اطلاعاتم رو اینجا انتقال بدم خدمتتون.
اول از همه چیز این رو عرض کنم که ما 2 نوع اسپرد داریم.
1) ثابت
2) شناور
ثابت خودش به 2 نوعه:
الف) ثابتی که اصلا اصلا تغییر نمیکنه و یا شاید در بالای 95% مواقع ثابته و تغییر نمیکنه! اما در 5% مواقع که اکثرا لحظات اخبار و حساس بازار هستند تغییر میکنه.
ب) ثابتی که اسپرد نمادهاش معمولا از صفر شروع میشه اما فیکس نیست و مثل شناور بالا و پایین میره ولی معمولا در یک محدوده خاص اما معمولا این حساب ها کمیسیون اضافی دارند.

در کل همه دنبال بروکری میگردند که اسپرد پرداخت نکنند! بروکری هم که اسپرد نگیره بهش زیاد اعتباری نیست! چون واقعا چه دلیلی داره یک بروکر بیاد و همینطور از اسپرد و درآمدش بگذره!
پس برای عدم پرداخت اسپرد، پولتون رو به هر بروکری ندین! چون امنیت اصل سرمایه شما مهم تره!
اما بعضی از این بروکر ها در عوض نگرفتن اسپرد از شما کمیسیون بیشتری میگیرند! و اسپرد رو در کمیسیون جبران میکنند که این خیلی مهمه و باید بهش حتما دقت کنید. به قول معروف یه جا تخفیف میدن ولی جای دیگه جبران میکنند!

یک چیزی که باید در انتخاب بروکر بهش دقت کنید و شاید خیلیاتون بهش دقت نمیکنید و همه فکر و ذکرتون فقط پول و برداشت و واریز و اسپرده، نحوه نمایش کندله!
بروکری رو انتخاب کنید که در همه تایم فریم ها کندل هارو خوب و درست و بدون شادو های اضافی نمایش بده. وقتی 5 تا بروکر رو با هم نصب کنید تازه به حرفم میرسید که بینشون چه فرقایی هست.

1) بروکر fxtm در ایران برای واریز و برداشت خیلی خوبه و نرخش به بازار ایران خیلی نزدیکه! کندل هاش کاملا شبیه آلپاری هستش و هیچ فرقی نداره انگار از یک سرورمیگیرن جفتشون. فقط ایرادش اینه در تایم فریم 1 دقیقه در بعضی از نمادها کندل های منظمی نداره!
اسپردش شناوره ولی پایینه و منطقیه عددهاش و زیاد بالا پایین نمیپره. سواپ فریش فقط 3 روزه و برای بلندد مدت کار ها خوب نیست!

2) بروکر fbs.com که واریز برداشت ریالی نداره اما حساب اسلامی داره و حساب اسپرد صفر هم داره که برای اسکالپ عالیه به جز طلا که اسپردش شناوره و البته به گفته خودشون به خاطر کروناست. اینم بگم در عوض اسپرد صفر ازتون کمیسیون میگیره.
هیچ چیز تواین بازار مجانی نیست. از این سایت میتونید اطلاعات بگیرید و معمولا پشتیبانی همیشه پاسخگو هستش https://iranfbs.com (https://iranfbs.com/)

3) بروکر IFC Markets که واریز و برداشت ریالی داره اما نه با قیمت کف بازار و با قیمت پرفکت مانی و وب مانی! کندل ها خیلی منظم هستند. پوزیشن رو تا 14 روز بدون سواپ باز نگه میداره ولی بعد از 14 روز تحت هر عنوان اتومات چه در سود چه در ضرر میبنده!!!! اسپرد این بروکر ثابته ثابت هستش در MT4 مثلا در طلا 4.5 پیپه و نه بالا میره نه پایین.و این شاید یک جورایی یک امتیاز باشه. ولی در MT5 اسپرد شناوره و متغیره .

4) بروکر windsor این بر.کر بروکر خوبی هستش و با ایرانی ها کار میکنه و واریز و برداشت ریالی داره. اما باید توضیحاتی راجع بهش بدم خدمتتون، 2 نوع حساب داره اول prime که خب اسپردش بالاتره به نسبت و اون یکی حساب واگر شما اسکالپر باشین و خیلی براتون اسپرد مهم و حیاتیه بهتره از حساب zero استفاده کنید که یک مشکل داره و اونم اینه که مبلغ افتتاح حساب زیرو 2500 دلار هستش که خب این به نسبت زیاده برای افتتاح حساب و یا حتی تست حساب یا تست بروکر. اینم بگم که حساب زیرو تبدیل به حساب اسلامی و سواپ فری نمیشه ولی حساب prime رو میشه اسلامی هم کرد. برای حساب prime شما به 100 دلار احتیاج دارین. در هر پوزیشن هم بیشتر از 50 لات نمیشه بزنید.

5) بروکر roboforex که من باهاش زیاد کار نکردم ولی از استاد و بقیه بچه ها شنیدم که راضی بودن ولی فقط مییتونم بگم اسپرد ها معمولی هستند و نه خیلی بالا هستند و نه خیلی پایین ولی کندل ها عالی! از وضعیت واریز و برداشت مطلع نیستم. اگر پیگیر بودین براتون پیگیری میکنم. تو سایتشون اکانت دارم اگر سوالی بود بگید بپرسم.

6) بروکر superforex لطفا تا آخرش رو بخونین!!!!!!! این اون بروکری هستش که همه دنبالشین! همه چیز صفر! اسپرد صفر و ثابت! واریز برای افتتاح حساب 1 دلار! نصب کنید تا باورتون بشه! اماااااااااااااااااااااا!! !!!!! من یکبار هم نشده برم اینجا پشتیبانیش آنلاین باشه.
پس اسپرد صفر همچینم ملاک نیست! اول ببینید اصل سرمایتون رو دارید کجا میزارید. من شخصا با اینا کار نکردم یعنی دوست ندارم به هر قیمتی با هر کسی کار کنم. معرفی هم کردم که شما ببینید اگر بروکری هم هست که اسپرد صفرمیده دلیل نمیشه پولمون رو ببریم اونجا.
مگر این که الان 10-20 نفر از شماها پیدا بشین بگین ما با اینا مثلا داریم مدتها کار میکنیم ومورد تایید هستند در غیر اینصورت بی گدار به اب نزنید.

خب فعلا این اطلاعات رو از این بروکرها داشته باشید، تصمیم نهایی با خودتون.
لطفا بازهم تحقیق کنبد. سوالی هم بود من در خدمتم.
باز هم براتون از بروکرهای خارجی که اصلا ایرانی ها باهاشون کار نمیکنن پست میذارم و شاید بتونیم باهاشون کانکت بشیم.
یکیشون رو بخوام بگم بروکر yadix هستش که بروکر خوبه که حساب مخصوص اسکالپ داره و طلا رو با 3 رقم اعشار نشون میده (فوق العاده است) و من باهاشون صحبت کردم و با ایرانی ها هم کار میکنن فقط مشکل اینه که وب مانی و پرفکت مانی ندارن و به جاش حساب نتلر و ​اسکریل دارن.

امیدوارم این اطلاعات براتون مفید بوده باشه، موفق و پیروز باشید.

hamoon
05-03-2020, 07:33
علی جان ممنونم از اطلاعات عالیت
در مقایسه با این بروکر ها ، آلپاری چه وضعیتی داره ؟

سلام دوستای عزیز
در وبینار امروز یک بحث هایی راجع به بروکر بود که خواستم منم اطلاعاتم رو اینجا انتقال بدم خدمتتون.
1) ثابت
2) شناور
ثابت خودش به 2 نوعه:
الف) ثابتی که اصلا اصلا تغییر نمیکنه و یا شاید در بالای 95% مواقع ثابته و تغییر نمیکنه! اما در 5% مواقع که اکثرا لحظات اخبار و حساس بازار هستند تغییر میکنه.
ب) ثابتی که اسپرد نمادهاش معمولا از صفر شروع میشه اما فیکس نیست و مثل شناور بالا و پایین میره ولی معمولا در یک محدوده خاص اما معمولا این حساب ها کمیسیون اضافی دارند.

در کل همه دنبال بروکری میگردند که اسپرد پرداخت نکنند! بروکری هم که اسپرد نگیره بهش زیاد اعتباری نیست! چون واقعا چه دلیلی داره یک بروکر بیاد و همینطور از اسپرد و درآمدش بگذره!
پس برای عدم پرداخت اسپرد، پولتون رو به هر بروکری ندین! چون امنیت اصل سرمایه شما مهم تره!
اما بعضی از این بروکر ها در عوض نگرفتن اسپرد از شما کمیسیون بیشتری میگیرند! و اسپرد رو در کمیسیون جبران میکنند که این خیلی مهمه و باید بهش حتما دقت کنید. به قول معروف یه جا تخفیف میدن ولی جای دیگه جبران میکنند!

یک چیزی که باید در انتخاب بروکر بهش دقت کنید و شاید خیلیاتون بهش دقت نمیکنید و همه فکر و ذکرتون فقط پول و برداشت و واریز و اسپرده، نحوه نمایش کندله!
بروکری رو انتخاب کنید که در همه تایم فریم ها کندل هارو خوب و درست و بدون شادو های اضافی نمایش بده. وقتی 5 تا بروکر رو با هم نصب کنید تازه به حرفم میرسید که بینشون چه فرقایی هست.

1) بروکر fxtm در ایران برای واریز و برداشت خیلی خوبه و نرخش به بازار ایران خیلی نزدیکه! کندل هاش کاملا شبیه آلپاری هستش و هیچ فرقی نداره انگار از یک سرورمیگیرن جفتشون. فقط ایرادش اینه در تایم فریم 1 دقیقه در بعضی از نمادها کندل های منظمی نداره!
اسپردش شناوره ولی پایینه و منطقیه عددهاش و زیاد بالا پایین نمیپره. سواپ فریش فقط 3 روزه و برای بلندد مدت کار ها خوب نیست!

2) بروکر fbs.com که واریز برداشت ریالی نداره اما حساب اسلامی داره و حساب اسپرد صفر هم داره که برای اسکالپ عالیه به جز طلا که اسپردش شناوره و البته به گفته خودشون به خاطر کروناست. اینم بگم در عوض اسپرد صفر ازتون کمیسیون میگیره.
هیچ چیز تواین بازار مجانی نیست. از این سایت میتونید اطلاعات بگیرید و معمولا پشتیبانی همیشه پاسخگو هستش https://iranfbs.com (https://iranfbs.com/)

3) بروکر IFC Markets که واریز و برداشت ریالی داره اما نه با قیمت کف بازار و با قیمت پرفکت مانی و وب مانی! کندل ها خیلی منظم هستند. پوزیشن رو تا 14 روز بدون سواپ باز نگه میداره ولی بعد از 14 روز تحت هر عنوان اتومات چه در سود چه در ضرر میبنده!!!! اسپرد این بروکر ثابته ثابت هستش در MT4 مثلا در طلا 4.5 پیپه و نه بالا میره نه پایین.و این شاید یک جورایی یک امتیاز باشه. ولی در MT5 اسپرد شناوره و متغیره .

4) بروکر windsor این بر.کر بروکر خوبی هستش و با ایرانی ها کار میکنه و واریز و برداشت ریالی داره. اما باید توضیحاتی راجع بهش بدم خدمتتون، 2 نوع حساب داره اول prime که خب اسپردش بالاتره به نسبت و اون یکی حساب واگر شما اسکالپر باشین و خیلی براتون اسپرد مهم و حیاتیه بهتره از حساب zero استفاده کنید که یک مشکل داره و اونم اینه که مبلغ افتتاح حساب زیرو 2500 دلار هستش که خب این به نسبت زیاده برای افتتاح حساب و یا حتی تست حساب یا تست بروکر. اینم بگم که حساب زیرو تبدیل به حساب اسلامی و سواپ فری نمیشه ولی حساب prime رو میشه اسلامی هم کرد. برای حساب prime شما به 100 دلار احتیاج دارین. در هر پوزیشن هم بیشتر از 50 لات نمیشه بزنید.

5) بروکر roboforex که من باهاش زیاد کار نکردم ولی از استاد و بقیه بچه ها شنیدم که راضی بودن ولی فقط مییتونم بگم اسپرد ها معمولی هستند و نه خیلی بالا هستند و نه خیلی پایین ولی کندل ها عالی! از وضعیت واریز و برداشت مطلع نیستم. اگر پیگیر بودین براتون پیگیری میکنم. تو سایتشون اکانت دارم اگر سوالی بود بگید بپرسم.

6) بروکر superforex لطفا تا آخرش رو بخونین!!!!!!! این اون بروکری هستش که همه دنبالشین! همه چیز صفر! اسپرد صفر و ثابت! واریز برای افتتاح حساب 1 دلار! نصب کنید تا باورتون بشه! اماااااااااااااااااااااا!! !!!!! من یکبار هم نشده برم اینجا پشتیبانیش آنلاین باشه.
پس اسپرد صفر همچینم ملاک نیست! اول ببینید اصل سرمایتون رو دارید کجا میزارید. من شخصا با اینا کار نکردم یعنی دوست ندارم به هر قیمتی با هر کسی کار کنم. معرفی هم کردم که شما ببینید اگر بروکری هم هست که اسپرد صفرمیده دلیل نمیشه پولمون رو ببریم اونجا.
مگر این که الان 10-20 نفر از شماها پیدا بشین بگین ما با اینا مثلا داریم مدتها کار میکنیم ومورد تایید هستند در غیر اینصورت بی گدار به اب نزنید.

باز هم براتون از بروکرهای خارجی که اصلا ایرانی ها باهاشون کار نمیکنن پست میذارم و شاید بتونیم باهاشون کانکت بشیم.
یکیشون رو بخوام بگم بروکر yadix هستش که بروکر خوبه که حساب مخصوص اسکالپ داره و طلا رو با 3 رقم اعشار نشون میده (فوق العاده است) و من باهاشون صحبت کردم و با ایرانی ها هم کار میکنن فقط مشکل اینه که وب مانی و پرفکت مانی ندارن و به جاش حساب نتلر و ​اسکریل دارن.

arashirani
05-03-2020, 08:39
ممنون از اطلاعات خوبت علی جان

سلام دوستای عزیز
1) ثابت
2) شناور
ثابت خودش به 2 نوعه:

arashirani
05-03-2020, 08:40
مرسی صادق جان
عالی بود

ما دو تا الپاری داریم.
Alpari international
Alpari limited

aliflash
05-03-2020, 12:26
علی جان ممنونم از اطلاعات عالیت
در مقایسه با این بروکر ها ، آلپاری چه وضعیتی داره ؟

سلام و عرض ادب
همونطور که دوستان در پست های بالاتر گفتند الپاری و fxtm جفتش مال یک نفر هستش ( مال یک آقای روس) ، پس سیاست هاش هم احتمالا برای ما ایرانی ها یکیه. من باهاش کار نکردم اما پلتفرم رو نصب کردم و کندل هاشو دیدم قبلا. دقیقا 2 بروکر مثل هم هستند، با همون نقص که در توضیح بالا گفتم، حتی کابین مشتری در هر 2 سایت ظاهرش دقیقا یکیه. حالا تواین وضعیت از بین این 2 تا که هیچ فرقی هم ندارند من ترجیح میدم از اون خوش نام تره که fxtm باشه استفاده کنم.البته الان رفتم در آلپاری در مورد سواپ و حساب اسلامی بپرسم که انلاین نبودند چون امروز یکشنبه است. اما در fxtm که فقط 3 روز سواپ فری میکنه که خب خیلی خیلی کمه. من بروکر سراغ دارم مادام العمر سواپ فری نگه میداره بی قید و شرط که حالا معرفی میکنم خدمتتون یکم ازشون مطمئن بشم دارم تحقیق میکنم.

کلا fxtm اگر کندل 1 دقیقه رو در برخی مواقع درست بزنه و مدت سواپ اسلامیش رو درست کنه، من احساس میکنم برای ما ایرانیا گزینه خوبیه.

sarsabz
05-03-2020, 12:44
چقدر خوب. محبت می کنی برادر. از نظر سطح اعتباری و سیف بودن هم موارد بهتر رو اشاره کنی ممنون. توضیحات فوق العاده بود. سپاس
سلام و عرض ادب
همونطور که دوستان در پست های بالاتر گفتند الپاری و fxtm جفتش مال یک نفر هستش ( مال یک آقای روس) ، پس سیاست هاش هم احتمالا برای ما ایرانی ها یکیه. من باهاش کار نکردم اما پلتفرم رو نصب کردم و کندل هاشو دیدم قبلا. دقیقا 2 بروکر مثل هم هستند، با همون نقص که در توضیح بالا گفتم، حتی کابین مشتری در هر 2 سایت ظاهرش دقیقا یکیه. حالا تواین وضعیت از بین این 2 تا که هیچ فرقی هم ندارند من ترجیح میدم از اون خوش نام تره که fxtm باشه استفاده کنم.البته الان رفتم در آلپاری در مورد سواپ و حساب اسلامی بپرسم که انلاین نبودند چون امروز یکشنبه است. اما در fxtm که فقط 3 روز سواپ فری میکنه که خب خیلی خیلی کمه. من بروکر سراغ دارم مادام العمر سواپ فری نگه میداره بی قید و شرط که حالا معرفی میکنم خدمتتون یکم ازشون مطمئن بشم دارم تحقیق میکنم.

کلا fxtm اگر کندل 1 دقیقه رو در برخی مواقع درست بزنه و مدت سواپ اسلامیش رو درست کنه، من احساس میکنم برای ما ایرانیا گزینه خوبیه.

AlSam
05-03-2020, 13:43
سلام دوستای عزیز
1) ثابت
2) شناور
ثابت خودش به 2 نوعه:

خیلی ممنون از بابت این اطلاعات مفصل و دقیق.

Mir Tohid
05-03-2020, 14:00
سلام عرض ادب. برادر دستتون درد نکنه عالی بود. بازم تشکر

یه بروکری هست من چندین بار ایمیل زدم براشون ولی پاسخی نگرفتم.
در سایتشون هم ظاهرا امکان کار با وبمانی رو دارن. این رو هم ببینید اطلاعاتی دارین راجب سابقه و مورد اعتماد بودنش. سپاس

لینک بروکر: https://www.rtm500.com/

سلام دوستای عزیز
1) ثابت
2) شناور
ثابت خودش به 2 نوعه:

Amir.AZ
05-03-2020, 14:04
عرض سلام و وقت بخیر
ممنون از اطلاعات جامع و خوبی که به اشتراک گذاشتید، جز ecn (اونم نه هر بروکری) سعی کنید سراغ حساب دیگه ای نرید، حساب فیکس اکثرا مارکت میکر هستن و توسط بروکر دستکاری میشند و در مواقع خبر یا باز و بسته شدن مارکت اسپرد رو حتی تا 4 یا 5 برابر افزایش میدن و همیشه ثابت و فیکس نیست.

سلام دوستای عزیز
1) ثابت
2) شناور
ثابت خودش به 2 نوعه:

Amir.AZ
05-03-2020, 14:07
سلام آقا صادق، ممنون بابت پست خوبتون، موارد خوبی رو عنوان کردید.

ما دو تا الپاری داریم.
Alpari international
Alpari limited

aliflash
05-03-2020, 14:15
سلام عرض ادب. برادر دستتون درد نکنه عالی بود. بازم تشکر

یه بروکری هست من چندین بار ایمیل زدم براشون ولی پاسخی نگرفتم.
در سایتشون هم ظاهرا امکان کار با وبمانی رو دارن. این رو هم ببینید اطلاعاتی دارین راجب سابقه و مورد اعتماد بودنش. سپاس

لینک بروکر: https://www.rtm500.com/

سلام و عرض ادب،
میر توحید عزیز من این بروکر رو بررسی میکنم اما در کل بروکری که حتی پشتیبانی انلاین نداره فکر نمیکنم خیلی قوی باشه. این جزو پیش پا افتاده ترین امکاناتیه که یک بروکر به عنوان خدمات پشتیبانی باید ارائه بده اما ازش خبری نیست.

fxramin
05-03-2020, 14:49
با سلام خدمت رفقای عزیز.تو این سالها من با تمام این بروکرها جز روبو کار کردم .تقریبا همه سر و ته یه کرباسن.تو لیستتون علاوه بر موارد گفته فیبو و هات فارکس رو هم اضافه کنین بد نیست.من افرادی رو میشناسم که تا حجم 200 هزار دلار سالها باهاشون کار میکنن.راحت واریز و برداشت دارن.یه بروکری هم هست تیم پرایس اکشن اقای خاکستر باهاش کار میکنن.راضی هم هستن.اوربکس.به شخصه تست نکردم.ولی اونور رفقایی دارم خیلی راضین از همه شرایطش.

موفق باشید
یا حق

hamoon
05-03-2020, 17:08
عالی ممنون از اطلاعات بسیار بسیار مفیدت علی جان فوق العاده عالی و راهگشا بود

سلام و عرض ادب

Mir Tohid
05-03-2020, 22:30
درسته فرمایشتون. ولی لورج نهایتا 1:300 داره برا برخی حساب ها و در کل لورج 1:100 هستش.

حالا چرا جواب ایمیلمو ندادن نمیدونم!

سلام و عرض ادب،
میر توحید عزیز من این بروکر رو بررسی میکنم اما در کل بروکری که حتی پشتیبانی انلاین نداره فکر نمیکنم خیلی قوی باشه. این جزو پیش پا افتاده ترین امکاناتیه که یک بروکر به عنوان خدمات پشتیبانی باید ارائه بده اما ازش خبری نیست.

Mir Tohid
05-03-2020, 23:04
بروکر هات فارکس هم موقعه باز کردن حساب در سایت اصلی وقتی ایران رو انتخاب میکنیم ارور میده و منتقل میشیم به یه آی بی دیگه! که کشور ایران اونجا بدون مشکل انتخاب میشه!
دوستانی که حساب دارن راضی هستن؟ البته صرف این آی بی بگیم بکل بد هست درست نیست.

سایت اصلی موقعه ثبت نام
13338

بعد انتقال:
13339

Mir Tohid
05-06-2020, 16:55
سلام. بسیار عالی ممنون برا راهنمایی

سلام توحیدجان
به آیبی دیگه منتقل نمیشه بلکه به گفته خودشان چون برای فعالیت با ایران با رگوله های معتبر به مشکل میخورن ، مشتریان مقیم در ایران را با رگوله آفشور وینسنت ،خدمات میدن
البته اکثر بروکرای معتبر برای کار کردن با ایران از همین روش استفاده میکنن و مشکلی تا حالا پیش نیومده
در ضمن آدرس سایت هاتفارکس برای کشورهای مختلف متفاوت هست که زیر مجموعه سایت اصلی هستند مثلا با آیپی ایران این آدرس میاد https://www.gohfm.com/sv/en/index.html

Ali.Zare
05-23-2020, 17:52
ببخشید دوستان آی بی چیه؟ :confused:

fxramin
05-23-2020, 19:24
ببخشید دوستان آی بی چیه؟ :confused:

همون نماینده بروکر هست که ممکنه ادم بسیار بدی از اب در بیاد و به شیوه های گاها کثیف مثل mark up و .....با افزایش اسپرد و کمیسیون ازتون سو استفاده کنه و متوجه نشید.در عوض ممکنه برای واریز و برداشت ریالی و وبمانی خریدن کمکتون کنه.ادمهای خوب هم دارند که صرفا بخشی از اسپرد شما در معاملات به ازاری حجم مشخصی از طرف بروکر دریافت میکنند.موقع ثبت نام و افتتاح حساب با لینک ریفرال یا مستقیم اونها کار میکنید

ولی در کل بهتره حتما خودتون حساب وبمانی داشته باشید و بتونید مستقل با بروکرتون کار کنید

موفق باشید
یا حق

Ali.Zare
05-31-2020, 02:48
همون نماینده بروکر هست که ممکنه ادم بسیار بدی از اب در بیاد و به شیوه های گاها کثیف مثل mark up و .....با افزایش اسپرد و کمیسیون ازتون سو استفاده کنه و متوجه نشید.در عوض ممکنه برای واریز و برداشت ریالی و وبمانی خریدن کمکتون کنه.ادمهای خوب هم دارند که صرفا بخشی از اسپرد شما در معاملات به ازاری حجم مشخصی از طرف بروکر دریافت میکنند.موقع ثبت نام و افتتاح حساب با لینک ریفرال یا مستقیم اونها کار میکنید

ولی در کل بهتره حتما خودتون حساب وبمانی داشته باشید و بتونید مستقل با بروکرتون کار کنید

موفق باشید
یا حق

ببخشید mark up هم میشه بگین یعنی چی؟ خیلی ممنون از شما

aliflash
05-31-2020, 04:32
ببخشید mark up هم میشه بگین یعنی چی؟ خیلی ممنون از شما

سلام علی جان، یک سری از حساب ها از طرف بروکر دارای اسپرد پایینی هستند برای جذب مشتری، که برای آی بی یا همان نماینده خیلی به صرفه و جذاب نیست. اما بروکر با اون آی بی توافق میکنه ( زیر زیرکی ) که اسپرد هارو بالا ببرن تا بتونن یه جورایی کسب درآمد بیشتری کنن و از اون طرف هم بروکر به آی بی کمیسیون بیشتری میده که برای آی بی مثلا جذاب تر بشه و بیشتر دنبال جذب مشتری باشن. خب کی این وسط متضرر میشه؟ مشتری که روحشم خبر نداره اصلا چه بلایی سرش اومده.به این کار به اصطلاح mark up گفته میشه.

Amir.AZ
06-02-2020, 18:10
سلام و وقت بخیر خدمت همگی دوستان
در خصوص بروکر usgfx از دوستان کسی هست که اطلاعات یا تجربه ای داشته باشه؟
اینطور که ادعا میکنند بروکر استرالیایی هست که از asic و fca تاییدیه و لایسنس داره و این تاییدیه ها رو برای بررسی مشتری ارایه میدن، فقط اینکه استرالیایی هست و در عین حال با ایرانیهای مقیم ایران کار میکنند شک برانگیزه، گفتم اینجا مطرح کنم و بپرسم که کسی با این بروکر حسابی داشته و تجربه ای از خدماتشون داره یا نه.
پیروز و سلامت باشید.

Amir.AZ
06-07-2020, 00:28
سلام امیر جان
درسته رگوله های معتبری داره ولی آیا این رگوله ها در نحوه ارایه خدمات به ایرانی ها لحاظ میشه یا نه جای سوال داره که در صورت تجربه میشه بهش پی برد
بروکرهای دیگه هم این رگوله ها رو دارن ولی رسما اعلام میکنن که بخاطر قوانین fca قادر به ارایه خدمات به ایرانی ها تحت این رگوله ها رو ندارن و بخاطر همین با ایرانی ها بدون رگوله کار میکنن مثل hotforex,robo ,fxtm

اگه از تجربه با این بروکر بگم : کابین مشتری کاملا ابتدایی و رابط کاربری ضعیف ،انگار داری با سایتهای ۱۰ سال پیش کار میکنی
اسپردهای بالاتر - تنها تمایزش اینه که ادعا میکنه با رگوله معتبر با ایران کار میکنه

ضمنا در حساب سرور live2 که از این بروکر داشتم در یک معامله همزمان با بروکر های گفته شده بالایی ۳۵پیپ(سه و نیم دلار) اختلاف قیمتی در لحظه کلوز داشت که در سرور live3 این مورد نبود که پشتیبانش این مورد رو به علت متفاوت بودن LP های دو سرور اعلام کرد
سرور live2 ال پی آسیایی داره ولی سرور live3 ال پی ساکسوبانک هست که خودش بروکر بزرگی هستش
سلام صادق جان، وقت بخیر

ممنونم از راهنمایی کامل و خوبتون، موارد مهمی رو بهش اشاره کردین، واقعیت این بروکر رو یکی از دوستانم که به تازگی باهاش آشنا شده باهام در میون گذاشت و پرسید که بروکر خوبی هست یا نه، در خصوص رگوله ها خودمم به این شک افتادم که نمیتونن به این راحتی از جانب کشورهایی مثل انگلستان و استرالیا خدمات اعتباری به ایرانیهای مقیم ایران بدن، در خصوص طراحی سایت هم همونطور که فرمایش کردین بسیار طراحی ابتدایی و خیلی ساده و تو ذوق زنی داره که در نگاه اول من شک کردم که حتی scammer نباشن و همین باعث شد با بررسی اسپردهای بالایی که روی حسابها داشت بررسی رو متوقف کنم و ادامه ندم. موردی که راجع به سرورهاشون گفتید و پاسخ پشتیبانی هم در نوع خودش جالب بود.
خداروشکر این مدل رفتارها رو این چند ساله از روبو ندیدم و امیدوارم در آینده سیاست و نحوه خدماتش رو تغییر نده.
بازم ممنونم از وقتی که گذاشتید و راهنمایی و توضیح خوبتون.

پیروز و سلامت باشید.

Elham
06-22-2020, 13:00
سلام ..وقت همگی بخیر
چندتا سوال مهم که بعد از دیدن جلسه اول برای من پیش اومد که میتونه یک مانع ذهنی برای رسیدن به اعداد های بالا در بالانس حسابمون بشه

1=سقف بروکر ها در برداشت از حساب چه مقداری روزانه و ماهانه هست؟و واریز وبرداشت ریالی توصیه میشه؟آیا میزان واریز و برداشت تناسب داره ؟
2=سقف برداشت و انتقال و نگه داری از وبمانی چقدر هست با پاسپورت فرمال؟و چطوری میتونیم پاسپورت پرسنال بگیریم؟
3=بعد از برداشت سود تبدیل دلار به ارزهای دیجیتال برای بلند مدت (حدود 2 تا 3 سال)منطقی هست؟
4= بعد از اینکه به سودهای بالا رسیدیم در برداشت ریالی در مورد مالیات با توجه به اینکه فارکس در ایران غیر قانونی هست منشا درآمد رو چی باید عنوان کرد؟

majid534
06-22-2020, 14:30
سلام ..وقت همگی بخیر
چندتا سوال مهم که بعد از دیدن جلسه اول برای من پیش اومد که میتونه یک مانع ذهنی برای رسیدن به اعداد های بالا در بالانس حسابمون بشه

1=سقف بروکر ها در برداشت از حساب چه مقداری روزانه و ماهانه هست؟و واریز وبرداشت ریالی توصیه میشه؟آیا میزان واریز و برداشت تناسب داره ؟
2=سقف برداشت و انتقال و نگه داری از وبمانی چقدر هست با پاسپورت فرمال؟و چطوری میتونیم پاسپورت پرسنال بگیریم؟
3=بعد از برداشت سود تبدیل دلار به ارزهای دیجیتال برای بلند مدت (حدود 2 تا 3 سال)منطقی هست؟
4= بعد از اینکه به سودهای بالا رسیدیم در برداشت ریالی در مورد مالیات با توجه به اینکه فارکس در ایران غیر قانونی هست منشا درآمد رو چی باید عنوان کرد؟

سلام
وقت شما هم بخیر

1. در ظاهر سقفی تعریف نشده اما اگر منظورتون سقفیه که بعد از اون ممکنه بروکر اذیتتون کنه کاملا بستگی داره به بروکر، من واریز و برداشت دلاری رو ترجیح میدم اما ریالی خیلی راحت تره( تناسب بین واریز و برداشت رو من به تجربه خودم میگم که بله ، تا حدودی این تناسب بهتره رعایت بشه که البته باز برمیگرده به بروکر و خب مشکل ما ایرانیاست که نمیتونیم با هر بروکری کار کنیم )
2. تا اونجا که من اطلاع دارم تو حالت فرمال روزانه 3000 ، هفتگی 10000 و ماهانه 15000 بدون مشکل انجام میشه و برای پرسنال کردن بعد از درخواست، مدارکتون رو نمایندشون باید تایید کنه که فامیلشون رو یادم نیست اما یک آقایی هستن در تهران
3. به نظر من کاملا سلیقه ای و البته تحلیلی هست
5. تا سقف سالانه 5 میلیارد تومن (سال 99 ) اداره مالیات اصولا حساسیتی رو گردش های مالی نداره ، بالا تر از این مبلغ میتونید دنبال دلیل باشید
نکته آخر اینکه خود فارکس غیر قانونی نیست بلکه ترویج و تبلیغش حساسیت ایجاد میکنه ( مادامی که شاکیه خصوصی نداشته باشید کسی کاری به کارتون نداره )

موفق باشید

ghoolak
06-22-2020, 14:37
سلام وقت بخیر
1- سقف کلی وجود نداره منتهی برای این که درگیر مسایلی مثل بد عهدی بروکرها نشید سعی کنید از بروکرهای مارکت میکر فاصله بگیرید و از بروکر معتبر استفاده کنید مثل روبروفارکس یا هات فارکس خودتون با تحقیق اسامیشون رو میتونید پیدا کنید واریز و برداشت از طریق وبمانی معتبر تر هست
2 - سقف واریز و برداشت برای فرمال پاسپورت رو در لینک زیر ببینید : https://xc98.cash/blog/%D8%B3%D9%82%D9%81-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%88%D8%A8%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C/
2- ب- از طریق نماینده های این شرکت در ایران انجام میشه من از طریق سایت dorpay.ir اقدام کردم توضیحات کامل توی سایتشون هست
3- این نظر خودتون هست و بر میگرده به هر شخص و اهداف کوتاه مدت یا بلند مدتش
4-میتونید از طریق اطرافیان نزدکیتون ایین کار رو انجام بدبد که بهشون اطمینان دارید برای مثال درامدتون در یک حساب ریال نشه
با تشکر محمد

سلام ..وقت همگی بخیر

Elham
06-22-2020, 15:24
سلام
وقت شما هم بخیر

1. در ظاهر سقفی تعریف نشده اما اگر منظورتون سقفیه که بعد از اون ممکنه بروکر اذیتتون کنه کاملا بستگی داره به بروکر، من واریز و برداشت دلاری رو ترجیح میدم اما ریالی خیلی راحت تره( تناسب بین واریز و برداشت رو من به تجربه خودم میگم که بله ، تا حدودی این تناسب بهتره رعایت بشه که البته باز برمیگرده به بروکر و خب مشکل ما ایرانیاست که نمیتونیم با هر بروکری کار کنیم )
2. تا اونجا که من اطلاع دارم تو حالت فرمال روزانه 3000 ، هفتگی 10000 و ماهانه 15000 بدون مشکل انجام میشه و برای پرسنال کردن بعد از درخواست، مدارکتون رو نمایندشون باید تایید کنه که فامیلشون رو یادم نیست اما یک آقایی هستن در تهران
3. به نظر من کاملا سلیقه ای و البته تحلیلی هست
5. تا سقف سالانه 5 میلیارد تومن (سال 99 ) اداره مالیات اصولا حساسیتی رو گردش های مالی نداره ، بالا تر از این مبلغ میتونید دنبال دلیل باشید
نکته آخر اینکه خود فارکس غیر قانونی نیست بلکه ترویج و تبلیغش حساسیت ایجاد میکنه ( مادامی که شاکیه خصوصی نداشته باشید کسی کاری به کارتون نداره )

موفق باشید

متشکرم از توضیحاتتون...موفق و پرسود باشید

Elham
06-22-2020, 15:26
سلام وقت بخیر
1- سقف کلی وجود نداره منتهی برای این که درگیر مسایلی مثل بد عهدی بروکرها نشید سعی کنید از بروکرهای مارکت میکر فاصله بگیرید و از بروکر معتبر استفاده کنید مثل روبروفارکس یا هات فارکس خودتون با تحقیق اسامیشون رو میتونید پیدا کنید واریز و برداشت از طریق وبمانی معتبر تر هست
2 - سقف واریز و برداشت برای فرمال پاسپورت رو در لینک زیر ببینید : https://xc98.cash/blog/%D8%B3%D9%82%D9%81-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%88%D8%A8%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C/
2- ب- از طریق نماینده های این شرکت در ایران انجام میشه من از طریق سایت dorpay.ir اقدام کردم توضیحات کامل توی سایتشون هست
3- این نظر خودتون هست و بر میگرده به هر شخص و اهداف کوتاه مدت یا بلند مدتش
4-میتونید از طریق اطرافیان نزدکیتون ایین کار رو انجام بدبد که بهشون اطمینان دارید برای مثال درامدتون در یک حساب ریال نشه
با تشکر محمد

ممنونم از راهنماییتون...موفق و پرسود باشید.

hamoon
06-26-2020, 01:54
دوستان کسی میدونه کدوم بروکرها بیشترین لوریج رو برای کریپتو ها ارائه میدن ؟

fractal
06-30-2020, 08:57
سلام دوستان وقت بخیر
این حساب دمو روبو هست که حدود یک ماه معامله میزنم ، که امروز دیدم موجودی حسابم با موجودی که اکانت هیستوری نشون میده برابر نیست ، مجموع سود و ضرر هامو حساب کردم دیدم کمیسیون هم در بستن هر معامله حساب شده ولی این تفاوت رو نمیدونم علتش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
21973 21974

ghoolak
06-30-2020, 09:37
اولین باره همچین جیزی رو میبینم روی ریل هم این مشکل رو دارید یا فقط دمو؟

سلام دوستان وقت بخیر
این حساب دمو روبو هست که حدود یک ماه معامله میزنم ، که امروز دیدم موجودی حسابم با موجودی که اکانت هیستوری نشون میده برابر نیست ، مجموع سود و ضرر هامو حساب کردم دیدم کمیسیون هم در بستن هر معامله حساب شده ولی این تفاوت رو نمیدونم علتش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
21973 21974

fractal
06-30-2020, 12:50
اولین باره همچین جیزی رو میبینم روی ریل هم این مشکل رو دارید یا فقط دمو؟

محمد جان در دمو هست هنوز حساب ریل باز نکردم.

hamoon
07-13-2020, 22:58
دوستان سلام
کسی میدونه که چه بروکرهایی تایم فریم های 9 دقیقه و 26 دقیقه رو میدن ؟

aliflash
07-14-2020, 01:26
دوستان سلام
هامون جان سلام، به نظرم با توجه به وبینار آقای نوری فر با استفاده از امینو اف تی برای خودتون اون تایم فریم کی میخواین رو درست کنید.

hamoon
07-14-2020, 04:30
ممنون علی جان من مد نظرم چارت قیمتی ساده و بدون اندیکاتور بود

هامون جان سلام، به نظرم با توجه به وبینار آقای نوری فر با استفاده از امینو اف تی برای خودتون اون تایم فریم کی میخواین رو درست کنید.

Mir Tohid
07-14-2020, 16:50
سلام. توی متا 4 میتونید این تایم هارو بسازین. اموزشش رو قرار میدم

دوستان سلام

Mir Tohid
07-14-2020, 17:18
دوستان سلام

1_ مطابق با عکس قسمت نویگیتور قسمت مشخص شدهرو باز میکنیم
24359

2_ پنچره باز شده قسمت مشخص شده رو باز میکنیم
24360

3_عدد مورد نظر رو وارد میکنیم تا تایم افلایان ولی انلاین! ساخته بشه.

توضیح راجب این قسمت: اگر هدف ما داشتن تایم 9 دقیقه هست پس میاییم تایم 1 دقیقه و با وارد کردن عدد 9 متاتریدر از 9 کندل 1 دقیقه دیتا رو برامون میگیره.
اگر بخواییم تایم 9 ساعته رو داشته باشیم باید چارت مورد نظر رو در تایم 1 ساعته باز کنیم و باز به همین روش میریم جلو و عدد 9 رو وارد میکنیم تا تایم 9 ساعته رو برامون بسازه.
مثلا برای داشتن تایم 45 دقیقه میتونیم از تایم مبدا 1 دقیقه با تعداد 45 یا تایم مبدا 5 دقیقه با تعداد 9 یا تایم مبدا 15 دقیقه با تعداد 3 تایم 45 دقیقه رو بسازیم
24361

4_ بعدازانجام مراحل بالا میریم قسمت فایل و پوشه اوپن افلاین رو باز میکنیم
24362

5_پنچره باز شده تایم مورد نظر رو انتخاب میکنیم تا چارتش برامون باز بشه
24363

6_چارت مورد نظر باز شد. فقط توجه بشه که اگر تایم مبدا رو که در عکس طلای 1 دقیقه هست ببندیم دیتای 9 دقیقه هم متوقف میشه.
اون چارت و تایمی که مبدا دیتای افلاین ما شده برای چارت نباید بسته بشه
24364

یمثال از پوند دلار یکساعته برای ساختن تایم 16 ساعته اش
24365

hamoon
07-14-2020, 17:34
عالی ممنون جناب میرتوحید عزیز

1_ مطابق با عکس قسمت نویگیتور قسمت مشخص شدهرو باز میکنیم
24359

2_ پنچره باز شده قسمت مشخص شده رو باز میکنیم
24360

3_عدد مورد نظر رو وارد میکنیم تا تایم افلایان ولی انلاین! ساخته بشه.

توضیح راجب این قسمت: اگر هدف ما داشتن تایم 9 دقیقه هست پس میاییم تایم 1 دقیقه و با وارد کردن عدد 9 متاتریدر از 9 کندل 1 دقیقه دیتا رو برامون میگیره.
اگر بخواییم تایم 9 ساعته رو داشته باشیم باید چارت مورد نظر رو در تایم 1 ساعته باز کنیم و باز به همین روش میریم جلو و عدد 9 رو وارد میکنیم تا تایم 9 ساعته رو برامون بسازه.
مثلا برای داشتن تایم 45 دقیقه میتونیم از تایم مبدا 1 دقیقه با تعداد 45 یا تایم مبدا 5 دقیقه با تعداد 9 یا تایم مبدا 15 دقیقه با تعداد 3 تایم 45 دقیقه رو بسازیم
24361

4_ بعدازانجام مراحل بالا میریم قسمت فایل و پوشه اوپن افلاین رو باز میکنیم
24362

5_پنچره باز شده تایم مورد نظر رو انتخاب میکنیم تا چارتش برامون باز بشه
24363

6_چارت مورد نظر باز شد. فقط توجه بشه که اگر تایم مبدا رو که در عکس طلای 1 دقیقه هست ببندیم دیتای 9 دقیقه هم متوقف میشه.
اون چارت و تایمی که مبدا دیتای افلاین ما شده برای چارت نباید بسته بشه
24364

یمثال از پوند دلار یکساعته برای ساختن تایم 16 ساعته اش
24365

ichi.trader98
07-14-2020, 17:51
دوستان سلام

سلام
بروکر Dukascopy یه پلتفرمی داره به اسم JForex که علاوه بر فارکس چارت سهام کشور های بزرگ رو داره

تو این پلتفرم هر تایم فریمی که بخواید میتونید بسازید از کندل های یک ثانیه ای تا کندل های 5 ساله

پلتفرم خیلی خوبی داره هم رابط کاربری هم زیبا هست و هم سبک هست

ichi.trader98
07-14-2020, 17:59
اینم عکس از پلتفرم JForex

24370

hamoon
07-14-2020, 18:03
ای دمت گرم داش پوریا همینو میخواستم
مرسی

سلام
بروکر Dukascopy یه پلتفرمی داره به اسم JForex که علاوه بر فارکس چارت سهام کشور های بزرگ رو داره

تو این پلتفرم هر تایم فریمی که بخواید میتونید بسازید از کندل های یک ثانیه ای تا کندل های 5 ساله

پلتفرم خیلی خوبی داره هم رابط کاربری هم زیبا هست و هم سبک هست

ramin sky
07-27-2020, 16:14
سلام دوستان کسی با fxtm کار کرده ؟ راضی هست ازش ؟ پشتیبانیش که خیلی ضعیفه اصلا جواب نمیدن درست حسابی

ghoolak
07-27-2020, 16:45
سلام دوست عزیز اسپردش کمی اذیت میکنه و مارکت میکر هست و از طرفی موقع نقد کردن پول ضعیف عمل می کنند به همراه آلپاری آسیایی متعلق به یک گروه هستند
پیشنهاد من روبو فارکس هستش ولی با چشم باز انتخاب کنید بروکرتون رو

سلام دوستان کسی با fxtm کار کرده ؟ راضی هست ازش ؟ پشتیبانیش که خیلی ضعیفه اصلا جواب نمیدن درست حسابی

ramin sky
07-27-2020, 16:51
سلام دوست عزیز اسپردش کمی اذیت میکنه و مارکت میکر هست و از طرفی موقع نقد کردن پول ضعیف عمل می کنند به همراه آلپاری آسیایی متعلق به یک گروه هستند
پیشنهاد من روبو فارکس هستش ولی با چشم باز انتخاب کنید بروکرتون رو

سلام ممنون از توضیحاتت آدرس روبو رو داری؟ الان روبو میزنی یه عالمه میاد نمیدونم کدوم درسته؟

آدرسش اینه:

fa.pforex.com

AMIR_ELTON
07-27-2020, 17:10
سلام ممنون از توضیحاتت آدرس روبو رو داری؟ الان روبو میزنی یه عالمه میاد نمیدونم کدوم درسته؟

آدرسش اینه:

fa.pforex.com
سلام رامین جان
ادرسش www.roboforex.com (http://www.roboforex.com) هست .
سلامت و شاد و پیروز باشیم . :o

ramin sky
07-27-2020, 17:14
سلام رامین جان
ادرسش www.roboforex.com (http://www.roboforex.com) هست .

سلام ممنون از لطفت امیر جان

arashirani
07-28-2020, 10:32
رامین جان من کار کردم باهاشون یکی دوسال
یه مقدار اسپرداش بالاست فقط
وگرنه اتفاقا از لحاظ پشتیبانی فوق العاده عمل می کنن، تعجب میکنم که چطور پاسخگوی شما نبودن

ramin sky
08-05-2020, 13:21
سلام دوستان ، FXTM قطع همکاری کرده با ایرانی ها و می خواهد حساب ها رو منتقل کنه به آلپاری؟ نظرتون چی هست؟

می خواستم برم روبو ولی خب هنوز به جمع بندی نرسیدم ، لوریج خوبی داشت FXTM حساب ecn اش بد نبود حالا نمی دونم کدوم بروکر برم؟ کسی از بچه ها با آلپاری کار کرده؟ رضایت داشتید ازش ؟ گفتن حساب ها انتقال پیدا میکنه به alpariforex.org?

AMIR_ELTON
08-05-2020, 15:18
سلام دوستان ، FXTM قطع همکاری کرده با ایرانی ها و می خواهد حساب ها رو منتقل کنه به آلپاری؟ نظرتون چی هست؟

می خواستم برم روبو ولی خب هنوز به جمع بندی نرسیدم ، لوریج خوبی داشت FXTM حساب ecn اش بد نبود حالا نمی دونم کدوم بروکر برم؟ کسی از بچه ها با آلپاری کار کرده؟ رضایت داشتید ازش ؟ گفتن حساب ها انتقال پیدا میکنه به alpariforex.org?
سلام رامین جان
البته این نظره شخصی هست .
من چند سالی با بروکرای مختلف کار کردم از زمانی که prime4x بود که پول همرو برد . فیبو آلپاری وینزور و اف ایکس تی ام همه مارکت میکر هستن و خطا های زیادی ازشون دیدم . بروکر روبو با توجه به حساب ecn ئ اسپردی که داره ارائه میده بروکر خوبی هست و خدمات خوبی هم ارائه میده ضمنا دیتای بهتری نسبت به بقیه داره .
البته این نظر شخصی هست قطعا دوستان با تجربه بهتر میتونن راهنمایی کنن .
سلامت و شادو پیروز باشیم . :o

saeid20
08-12-2020, 18:02
سلام
دوستانی که با بروکر ویندزور کار کرده اند و تجربه دارند ، چه خوب و چه بد لطفاً به اشتراک بگذارند

sarsabz
08-13-2020, 18:31
سلام امیرخان. ارادت. یک سوال . اگر شما داخل ایران هستی؟ ممکنه بفرمایید از چه طریق مشکل فیلترینگ روبو رو حل کردی. فیلتر شکن هایی که امتحان کردم به من جواب ندادن. شما چطور این مشکل یا کلا مشکل بروکر های فیلتر شده مثل هات فارکس رو حل کردی. اگر مقدوره البته.تشکر
سلام رامین جان
البته این نظره شخصی هست .
من چند سالی با بروکرای مختلف کار کردم از زمانی که prime4x بود که پول همرو برد . فیبو آلپاری وینزور و اف ایکس تی ام همه مارکت میکر هستن و خطا های زیادی ازشون دیدم . بروکر روبو با توجه به حساب ecn ئ اسپردی که داره ارائه میده بروکر خوبی هست و خدمات خوبی هم ارائه میده ضمنا دیتای بهتری نسبت به بقیه داره .
البته این نظر شخصی هست قطعا دوستان با تجربه بهتر میتونن راهنمایی کنن .
سلامت و شادو پیروز باشیم . :o

aliflash
08-13-2020, 18:40
سلام امیرخان. ارادت. یک سوال . اگر شما داخل ایران هستی؟ ممکنه بفرمایید از چه طریق مشکل فیلترینگ روبو رو حل کردی. فیلتر شکن هایی که امتحان کردم به من جواب ندادن. شما چطور این مشکل یا کلا مشکل بروکر های فیلتر شده مثل هات فارکس رو حل کردی. اگر مقدوره البته.تشکر

سلام جناب سرسبز عزیز. فقط برای دانلودش باید از فیلتر شکن استفاده کنید
براتون اینجا آپلودش کردم از اینجا دانلود کنید بدون فیلتر شکن

https://filebin.net/archive/ykjtfwrjqe9upn1n/zip?t=lzwqbz73

sarsabz
08-13-2020, 18:43
سلام. دوستان من با دقت مطالب این تاپیک رو دنیال می کنم. و دارم تقریبا مطمئن می شم که واقعا معیار های قابل اتکا و ثابتی برای سنجش بروکر خوب یا خوب تر برای ما ایرانی ها در این مقطع خیلی کمه. لطفا به فرمایشات دوستانی که دلسوزانه تجربیات خودشون رو اتنقال دادن توجه بکنید. حتی نطرات بچه های حرفه ای تر هم خودش با هم در بسیاری از موارد در تضاد شدید هست. بروکری که از نظر شخصی ایمن و قابل اعنماده دوست دیگه ای اون رو مارکت میکر و بی کیقیت میدونه و بلعکس. من تو هات فارکس و fxtm بودم و اگر پیرو توصیه استاد و رفقا روبو نیستم دلیلش سرعت پایین نت هست. که با اضافه شدن فیلتر شکن دیگه خیلی بی کیفیت میشه. راهکاری داره این داستان؟ شایدم باید دل به دریا زد در این ابهام و فراوانی داده های غیر مطمئن :)) نمی دونم والا

sarsabz
08-13-2020, 18:46
خیلی محبت کردی برادر. سپاس :)
سلام جناب سرسبز عزیز. فقط برای دانلودش باید از فیلتر شکن استفاده کنید
براتون اینجا آپلودش کردم از اینجا دانلود کنید بدون فیلتر شکن

https://filebin.net/archive/ykjtfwrjqe9upn1n/zip?t=lzwqbz73

hamoon
08-13-2020, 19:13
سرسبز جان من هم مثل شما بروکرهای زیادی رو تا الان تست کردم و در نهایت به روبو رسیدم ( از نظر اسپرد، کمیسیون، ریبیت، رگوله، پشتیبانی، ... ) ولی در مورد نت تا الان چیزی نشنیده بودم که اختلالی در زمان ترید ایجاد بشه، مطمئن هستید چنین مشکلی وجود داره ؟ حتما از دوستانی که الان از ایران دارن روی روبو ترید لایو میزنن بپرسید.

سلام. دوستان من با دقت مطالب این تاپیک رو دنیال می کنم. و دارم تقریبا مطمئن می شم که واقعا معیار های قابل اتکا و ثابتی برای سنجش بروکر خوب یا خوب تر برای ما ایرانی ها در این مقطع خیلی کمه. لطفا به فرمایشات دوستانی که دلسوزانه تجربیات خودشون رو اتنقال دادن توجه بکنید. حتی نطرات بچه های حرفه ای تر هم خودش با هم در بسیاری از موارد در تضاد شدید هست. بروکری که از نظر شخصی ایمن و قابل اعنماده دوست دیگه ای اون رو مارکت میکر و بی کیقیت میدونه و بلعکس. من تو هات فارکس و fxtm بودم و اگر پیرو توصیه استاد و رفقا روبو نیستم دلیلش سرعت پایین نت هست. که با اضافه شدن فیلتر شکن دیگه خیلی بی کیفیت میشه. راهکاری داره این داستان؟ شایدم باید دل به دریا زد در این ابهام و فراوانی داده های غیر مطمئن :)) نمی دونم والا

AMIR_ELTON
08-13-2020, 20:03
سلام خدمت دوست عزیز و گلم
من واسه کار با متای روبو مشکلی ندارم . فقط واسه استفاده از سایت از قندشکن استفاده میکنم (ProtonVPN) تقریبا دوسالی هست ازین استفاده میکنم و راضیم .

sarsabz
08-13-2020, 20:06
ممنون از توضیحات و محبت دوستان عزیز که راهنملیی کردن. اگر زمان ترید مشکل نباشه که خیلی خوبه. امتحان می کنم. تشکر :)

arashirani
08-15-2020, 13:21
سلام
دوستان تنها برای وارد شدن به ناحیه کاربری روبوفارکس نیاز به فیلتر شکن دارین
وگرنه به هنگام معاملات مشکلی در برقراری ارتباط با دیتای سرورش نداره و نیازی به فیلتر شکن نیست در mt4

ramin sky
08-18-2020, 00:03
سلام دوستان وقتتون بخیر ، خواستم اطلاع رسانی کنم راجع به بروکر لایت فارکس ، این بروکر اسکم هست و حساب خیلی از دوستانم رو بدون دلیل خالی کردن اگه میشد ویس های ساپورترش رو گذاشت خیلی خوب بود، یه سری قوانین من درآوردی تعریف میکنه راجع به علت برداشت ها کلا معلوم بود اصلا سواد لازم رو نداره برای پشتیبانی اگه کسی رو میشناسید که با این بروکر کار میکنه حتما اطلاع رسانی کنید که هر چه سریع تر از این بروکر خروج بزنه

موفق و پیروز باشید.

mammad81
08-30-2020, 10:11
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
اگر من بخواهم مبالغ بالا از وب مانی به ریال تبدیل کنم امنترین راه چیه ؟
به طور کلی دوستانی که در تبدیل وب مانی به ریال و نحوه اون تجربه دارن بیان کنند. چون من تجربه این کار و ندارم .
یکی از نگرانی های من این است که من دلار وب مانی به حساب تبدیل کننده بزنم و اون ریال به حساب من واریز نکند. چطور می تونم از این اتفاق مطمئن بشم و از سو استفاده آن جلوگیری کنم ؟

Esmaeil
08-31-2020, 19:57
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده میخوام به صورت اسکالپ در نماد داوجونز و طلا کار کنم ولی به یک مشکل برخوردم
چون حرکت قیمت در این دو نماد سریع اتفاق میفته و در بسیاری از موارد تیپی مورد نظر در زمان کمتر از 2دقیقه تاچ میشه و خیلی از بروکرها زمانی که معامله زیر دو دقیقه بسته میشه سود حاصله از این معاملات رو پرداخت نمیکنند
از دوستان تقاضا دارم بروکری معرفی کنن که شامل این قانون نشه و همچنین در این دو نماد کمترین اسپرد رو داشته باشه به طور مثال در بروکر ویندزور اسپرد داوجونز 3 هست ولی شامل قانون زمان بندی میشه

Mir Tohid
09-01-2020, 10:31
سلام وقت بخیر.

دوستان چند وقتیه روبو فارکس متا 5 ، من بدون فیلتر شکن نمیتونم وصل بشم. کسی بدونه فیلتر شکن و نت خونگی وصل هستش؟

وقتی فیلتر شکن خاموشه:
34803

اینم زمانی که روشنه:
34804

amino
09-01-2020, 15:44
سلام آقا علی و بقیه دوستان
من میخواستم تو بروکر روبو حساب باز کنم ولی سایتشو پیدا نمیکنم، یه سایتی بود رفتم حساب باز کنم جایی که شماره تلفن میخواد اصلا کد ایران نبود که فکر کنم سایت روبو قسمت اروپاییش بوده
ممنون میشم یکی سایت اصلی روبو برای ایرانیارو بذاره:):rolleyes:

سلام در پستهای قبلی کاربران کامل توضیح دادن.نگاه کنید
امینو

amino
09-01-2020, 15:46
به طور کلی دوستانی که در تبدیل وب مانی به ریال و نحوه اون تجربه دارن بیان کنند. چون من تجربه این کار و ندارم .
یکی از نگرانی های من این است که من دلار وب مانی به حساب تبدیل کننده بزنم و اون ریال به حساب من واریز نکند. چطور می تونم از این اتفاق مطمئن بشم و از سو استفاده آن جلوگیری کنم ؟

سلام باقی کاربران که با وبمانی بیشتر کار کردن میتونن کمکتون کنن.ولی بهترین راه اینه که از صرافی های معتبر اینترنتی اینکارو انجام بدید.
امینو

AMIR_ELTON
09-01-2020, 16:03
[QUOTE=vegaland;20579]سلام آقا علی و بقیه دوستان
من میخواستم تو بروکر روبو حساب باز کنم ولی سایتشو پیدا نمیکنم، یه سایتی بود رفتم حساب باز کنم جایی که شماره تلفن میخواد اصلا کد ایران نبود که فکر کنم سایت روبو قسمت اروپاییش بوده
ممنون میشم یکی سایت اصلی روبو برای ایرانیارو بذاره:)
سلام دوست عزیز برای افتتاح حساب از لینک زیر استفاده کنید .
https://bit.ly/RoboForex_Register

AMIR_ELTON
09-01-2020, 16:06
سلام دوست عزیز من چند سالی هست که از سیستم وبمانی استفاده میکنم و بهترین راه استفاده از صرافی اینترنتی معتبر هست همون طور که استاد فرمودن .

mammad81
09-02-2020, 10:08
سلام باقی کاربران که با وبمانی بیشتر کار کردن میتونن کمکتون کنن.ولی بهترین راه اینه که از صرافی های معتبر اینترنتی اینکارو انجام بدید.
امینو

سلام استاد امینو عزیز و امیر جان، خیلی ممنون از پاسخ و راهنمایی شما
آیا امکانش هست صرافی اینترنتی که با اون کار می کنید بهش اعتماد دارید اسمشو بگید ؟
یا آدرسی ازش در اختیار من بگذارید ؟
فقط نکته مهم اینه که آیا این صرافی ها مبالغ بالا مثلاً 20 هزار دلار و یا 50 هزار دلار را نقد می کنند ؟ و یا اگر بخواهیم حساب را در همین مبالغ شارژ کنیم مشکلی ندارند ؟

AMIR_ELTON
09-02-2020, 10:59
آیا امکانش هست صرافی اینترنتی که با اون کار می کنید بهش اعتماد دارید اسمشو بگید ؟
فقط نکته مهم اینه که آیا این صرافی ها مبالغ بالا مثلاً 20 هزار دلار و یا 50 هزار دلار را نقد می کنند ؟ و یا اگر بخواهیم حساب را در همین مبالغ شارژ کنیم مشکلی ندارند ؟

سلام خدمت دوست عزیزم.
من مدتی هست باهاشون کار میکنم هم قیمت هاشون خوب هست هم ساپورت خوبی دارند. خودتون هم می تونید در موردشون تحقیق کنید و سوالاتتون رو بپرسید.
سلامت و شاد و پیروز باشیم. :o

AMIR_ELTON
09-02-2020, 11:20
ضمنا دوست عزیز توجه داشته باشید که سیستم وبمانی با توجه به webmoney passport type شما محدویت هایی رو برای نقل و انتقال روزانه هفتگی و ماهانه اعمال میکند .
قبل از اقددام به برداشت و واریز آن را مشخص نمایید و طبق اون عمل کنید تا به مشکل نخورید .

Hosseinbagheri
09-02-2020, 22:58
سلام دوستان وقت بخیر
کسی میدونه چرا چارتم به این شکر در میاد ؟
35230
تو تایم فریم بالا منطقه ای رو علامت زدم و اومدم تایم پایین اون منطقه به این شکل هست ولی جلوتر یا عقب تر که میرم درست میشه.اما این منطقه رو که مخوام بررسی کنم به این شکل در میاد.
ممنون

uosef.azad
09-02-2020, 23:54
وب سایت معتبر جهت بررسی بروکر ها
به شخصه بروک روبوفارکس از لحاظ رگولاتوری چک کردم ، همین در این وب سایت ، و هم در منابع دیگر ، کاملا معتبر بود .
و گزینه مهم تر برای من ، دامنه گسترده سهام های موجود در پلتفرم از کشورهای مختلف بود .و همچنین واریز و برداشت با روش های ارز دیجیتال و وب مانی و پرفکت مانی
و عدم مشکل با ایرانی ها؛ بروکر های معتبر چون PLUS 500 هم هستن با این مشخصات که متاسفانه به ایرانی ها اجازه فعلیت نمیدهند .

https://www.wikifx.com/cn_en/search.html (https://www.wikifx.com/cn_en/search.html)

salman
09-13-2020, 03:05
کسی با pcmfa.net آشنایی داره و یه سوال دارم که آیا این سایت واقعا ربطی به PCM broker داره یا نه؟

majedmardokhi
09-13-2020, 22:50
[quote=vegaland;20579]سلام آقا علی و بقیه دوستان
ممنون میشم یکی سایت اصلی روبو برای ایرانیارو بذاره:)
سلام دوست عزیز برای افتتاح حساب از لینک زیر استفاده کنید .
https://bit.ly/roboforex_register

سلام و وقت بخیر
لینکی که دوست عزیز در بالا برای ثبت نام ارائه فرمودن متاسفانه فیلتر هست.
با یکی از پشتیبان ها هم که صحبت کردم گفتن که ظاهرا باید با فیلتر شکن وارد شد و تاکید هم داشتن که فیلتر شکن ها مربوط به اروپای شرقی یا اسرائیل و روسیه باشه
خواستم بدونم از دوستان هنوز کسی با این بروکر کار می کنه؟
پیشنهاد جناب آمینو و سایر عزیزان چه بروکری است؟

majedmardokhi
09-13-2020, 22:57
[quote=amir_elton;21907]

سلام و وقت بخیر
لینکی که دوست عزیز در بالا برای ثبت نام ارائه فرمودن متاسفانه فیلتر هست.
با یکی از پشتیبان ها هم که صحبت کردم گفتن که ظاهرا باید با فیلتر شکن وارد شد و تاکید هم داشتن که فیلتر شکن ها مربوط به اروپای شرقی یا اسرائیل و روسیه باشه
خواستم بدونم از دوستان هنوز کسی با این بروکر کار می کنه؟
پیشنهاد جناب آمینو و سایر عزیزان چه بروکری است؟

البته فرموده بودید که فقط برای دسترسی به ناحیه کاربری این مشکل وجود داره و فقط نگرانیم از این هست که این موضوع مقدمه ای برای قطع همکاری یا بهانه های بعدی نباشه و مشکل ساز نشه.
اگر دوستان شیفت کردن به بروکر مطمئن تری لطفا بفرمایند و اگر در روبو هنوز فعالیت می کنند لطفا اطلاع بدن

m_sh
09-13-2020, 23:23
با سلام من با روبو مشکل ندارم برای ثبت نام بهشون پیام بدین به فارسی براتون لینک میفرستن

majedmardokhi
09-14-2020, 01:37
با سلام من با روبو مشکل ندارم برای ثبت نام بهشون پیام بدین به فارسی براتون لینک میفرستن

ممنون از شما دوست عزیز
با وی پی ان اتریش مراحل ثبت نام رو کامل کردم و مدارک رو هم برای وریفای ارسال کردم.
قبلا اکانت دمو ecn با لوریج 300 گرفتم از روبو و یه مدتی هست تست می کنم که ظاهرا بد نیست.اکانت لایو رو هم به همین شکل ستاپ کردم.
سوالی که دارم اینه که آیا پشتیبانی به زبان فارسی هم دارند؟
پشتیبانشون در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام برای ایرانیان فعال هست؟
حداکثر مبالغی رو که دوستان واریز و برداشت داشتن چقدر بوده؟
و مهمتر از همه اینکه از چه کیف پولی برای واریز و برداشت استفاده می کنید که به صرفه تر باشه؟ (خودم وب مانی وریفای شده دارم که محدودیت واریز و برداشت روزانه نداره.)

من قبلا با آمارکت کار می کردم و پشتیبانی فارسی داشتن، جالب این که تماس تلفنی های متعدد و پیگیری هم داشتن، کانال تلگرامی فعال و پشتیبان ها هم در تلگرام پاسخگو بودن 24 ساعته. مشکلی پیش اومد که بنابر احتیاط قطع همکاری کردم که بعدش هم خیلی سعی کردن پیگیری کنن موضوعات رو ولی به نتیجه خاصی نرسید.
پیشاپیش ممنون از پاسخگویی عزیزان

m_sh
09-15-2020, 17:00
ممنون از شما دوست عزیز
با وی پی ان اتریش مراحل ثبت نام رو کامل کردم و مدارک رو هم برای وریفای ارسال کردم.
قبلا اکانت دمو ecn با لوریج 300 گرفتم از روبو و یه مدتی هست تست می کنم که ظاهرا بد نیست.اکانت لایو رو هم به همین شکل ستاپ کردم.
سوالی که دارم اینه که آیا پشتیبانی به زبان فارسی هم دارند؟
پشتیبانشون در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام برای ایرانیان فعال هست؟
حداکثر مبالغی رو که دوستان واریز و برداشت داشتن چقدر بوده؟
و مهمتر از همه اینکه از چه کیف پولی برای واریز و برداشت استفاده می کنید که به صرفه تر باشه؟ (خودم وب مانی وریفای شده دارم که محدودیت واریز و برداشت روزانه نداره.)

من قبلا با آمارکت کار می کردم و پشتیبانی فارسی داشتن، جالب این که تماس تلفنی های متعدد و پیگیری هم داشتن، کانال تلگرامی فعال و پشتیبان ها هم در تلگرام پاسخگو بودن 24 ساعته. مشکلی پیش اومد که بنابر احتیاط قطع همکاری کردم که بعدش هم خیلی سعی کردن پیگیری کنن موضوعات رو ولی به نتیجه خاصی نرسید.
پیشاپیش ممنون از پاسخگویی عزیزان

با سلام
در خصوص پشتیبانی فارسی زیاد اطلاع ندارم (یک بار یه مشکل خوردم گفتن از طریق سایت یک تیکت بفرستم)
من خودم با وبمانی کار میکنم

majedmardokhi
09-17-2020, 00:15
با سلام
در خصوص پشتیبانی فارسی زیاد اطلاع ندارم (یک بار یه مشکل خوردم گفتن از طریق سایت یک تیکت بفرستم)
من خودم با وبمانی کار میکنم

سلام مجدد و وقت بخیر
با پشتیبانی از طریق ربات ارتباط برقرار کردم و خوشبختانه پشتیبانی فارسی زبان هم دارند که البته ظاهرا در روزهایی که بازار باز هست از ساعت 8 به وقت gmt3 پاسخگو هستند.
ممنون از پاسختون
وقت عالی بخیر

Armtin.lawyer
09-18-2020, 13:56
سلام. دوستان نظرتون در مورد فیبو چیه؟ برای من داشتن پلتفرم سی تریدر مهم است
من یه حساب قدیمی لایو دارم که هنوز هم فعال بود و الان دارم باهاش ترید می زنم، اما موجودی همیشه تا سقف ۲۰۰۰ دلار بوده، به نظرتون تا سقف بیست هزار دلار قابل اعتماد هستند؟

HamedSh
09-20-2020, 20:51
سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
من از طریق یکی از دوستان موفق شدم تو بروکر dukascopy که یک بروکر سوییسی هست حساب باز کنم.الان میخواستم ببینم کسی از دوستان یا استاد در مورد این بروکر اطلاعات داره؟ برای برداشت و واریز ازش مشکلی ندارم چون دوستم پاسپورتش برای ایران نیست و حساب رو باز کردن باهاش. الان حدود 2000 یورو داخل اکانت هست و من میخوام بیارمش روی 10 هزار یورو. مشکلی با مبالغ بالا برای برداشت نداره این بروکر؟

Ryan_FX
09-22-2020, 20:03
سلام.
با توجه به این که ایران توی بلک لیست fatf هستش مبادلات ارزی سخت تر شده.امروز خبری در یورونیوز دیدم که مبادله با ارز روسیه هم به مشکل خورده.چنتا بانک دیگه هم اخیرا لو رفتن و احتمالا نظارت و فشار روی بانک ها بیشتر بشه...
در کل ممکنه کار ما هم به مشکل بخوره؟ و واریز و برداشت برای ما هم عملی نباشه یا نگرانی من بی مورده؟؟؟؟؟؟

uosef.azad
09-26-2020, 21:58
درود بر دوستان عزیز
برای بعضی از دوستان سوال پیش اومده که ، بنده روی چه بروکری معاملات سهام امریکا انجام میدم ، خب در اینجا چند تا نکته بیان میکنم که امیدورام موثر باشه :
1-همانطور که استاد در وبینار اخر هم بیان کردند , معاملات سهام بعضا با دید بلند مدت انجام میشه ، که برای این قبیل معاملات باید حتما لورج 1به 1 یا نهایتا 1به 4 انتخاب بشه.
2- نحوه محاسبه سود و زیان در بازار سهام به پیپ محاسبه نمیشه و طبق قیمت سهم و افزایش دلاری و درصد حرکت محاسبه میشود، در نتیجه خرید و فروش به لات محاسبه نمیشود بلکه تعداد سهم خرید و فروش میگردد.
3-ساعت کاری بازار سهام 6.30 ساعت است ، و به این خاطر معاملات دارای لورج 1 به 20 که نهایت لورج ارائه شده است ، باید به دید ترید روزانه و کوتاه مدت بررسی شود ، و نقش گپ های قیمتی در این میان بررسی شود.
4- شناخت بنیاد سهم ،زمینه کاری و فعالیت ، عوامل موثر بر آن و شیوه حرکتی بسیار مهم است.
5-خبر های مارکت و ارائه گزارشات بر بازار سهام بسیار اثرگذار هستند که باید مورد بررسی قرار گیرد.
و ....
پس در وهله اول شناخت بازار متفاوت نسبت به فارکس مورد نیاز است .

و اما ، دلایل بنده برای ترید ، علاقه شخصی ، ساعات کمتر بازار ، ترید با لورج 1به 1 به حالت بلند مدت و سرمایه گذاری ، تریا با لورج 1به 20 و دید کوتاه مدت آن ، و ....

در مورد بروکر که دوستان سوال فرمودند ، بروکر روبرو فارکس و پلتفرم Rtrader این بروکر کاملا جهت ترید روی بازار سهام با مبنای حرکت به قیمت و تعداد سهم جهت خرید طراحی شده و قابل استفاده است ، لازم به ذکر است پلتفرم متاتریدر 4 و5 این بروکر و سایر بروکر های معتبر با مبنای حرکت پیپ تعدادی از سهام ها را ارائه می دهند ، اما پلتفرم rtarder تمامی سهام های را تحت پوشش قرار داده ، و از طرفی خود بروکر روبوفارکس کاملا بروکر مورد اطمینان تست شده و ریجستر شده میباشد .
my.roboforex.com (http://my.roboforex.com) در بروکر روبو فارکس معاملات را به حالت CFD معامله میکنید و دقیقا به همین خاطر اجازه پوزیشن SELL را هم در کنار BUYدارید. برای ساخت اکانت با هویت ایرانی مشکلی وجود نداره ، و واریز برداشت با ارزهای دیجیتال ، وب مانی پرفکت مانی و.. فعال است . فقط برای ساخت اولیه اکانت باید فیلتر شکن خود را روشن کنید . ولی پلتفرم rtrader جهت ترید نیازی به فیلتر شکن ندارد.
ومورد اخر ، بدلیل عدم شناخت کمتر بروکر های معتبر و این بازار در ایران ، نسبت به انتخاب دقیق بروکر دقت لازم را بعمل آورید- تعداد بسیار زیادی سایت ها که اکثرا هم به حالت شبکه ای فعالیت دارند با ادعای ارائه امکان ترید روی سهام ها نسبت به جذب مشترک اقدام میکنند.

Narimancivil
10-04-2020, 13:36
سلام.در خصوص بروکر دوکاس کپی استاد در وبینار آخر گفتن که این بروکر ظاهرا" برداشت نقدی رو اجازه نمیده و تمامیه مبلغ برداششتتون رو در یک حساب واریز میکنه که فقط میتونید با کردیت کارت صرفا خرید کنید و نه پول نقد دریافت کنید

mehrdad
10-08-2020, 12:03
دوستان سلام
روبو در حساب ECN ریل در حدود چقدر کمیسیون در هر لات می گیره ؟ خودش زده 20 دلار :eek:

HamedSh
10-08-2020, 12:38
دوستان سلام
روبو در حساب ECN ریل در حدود چقدر کمیسیون در هر لات می گیره ؟ خودش زده 20 دلار :eek:

سلام دوست عزیز. بسته به جفت ارز فرق میکنه. مثلا برای یورو دلار که از همه کمتره نزدیک 5 دلار تو هر لات. برای پوند دلار هم نزدیک 10 دلار. طلا بیشتر از اینهاست.

majedmardokhi
10-10-2020, 17:23
سلام خدمت دوست عزیزم.
من مدتی هست باهاشون کار میکنم هم قیمت هاشون خوب هست هم ساپورت خوبی دارند. خودتون هم می تونید در موردشون تحقیق کنید و سوالاتتون رو بپرسید.
سلامت و شاد و پیروز باشیم. :o

فقط می تونم بگن این صرافی یک فاجعه به تمام معنا است. 3 روز اونم با هزار خواهش و تمنا و تماس پی در پی تایید مدارک رو بالاخره انجام دادن، یه صبح تا ظهر هم با تماس و ... حساب ها رو تایید کردن.آخرشم وقتی موجودی میده میگه فقط 110 تا وبمانی دارم برا فروش.اونم باز گفتیم اشکالی نداره همینو بفرست و سریع در عرض 1 دقیقه واریز کردم.الان بعد از 7-8 ساعت هیچ خبری نشده و هرچی هم پیغام می دم میگن که اجازه بده سایت شارژ بشه.میگم زمان؟ میگه مشخص نیست ما زمان اعلام نمی کنیم.هر وقت شد...
خلاصه آقا امیر اینجوریاس

Mir Tohid
10-10-2020, 18:27
فقط می تونم بگن این صرافی یک فاجعه به تمام معنا است. 3 روز اونم با هزار خواهش و تمنا و تماس پی در پی تایید مدارک رو بالاخره انجام دادن، یه صبح تا ظهر هم با تماس و ... حساب ها رو تایید کردن.آخرشم وقتی موجودی میده میگه فقط 110 تا وبمانی دارم برا فروش.اونم باز گفتیم اشکالی نداره همینو بفرست و سریع در عرض 1 دقیقه واریز کردم.الان بعد از 7-8 ساعت هیچ خبری نشده و هرچی هم پیغام می دم میگن که اجازه بده سایت شارژ بشه.میگم زمان؟ میگه مشخص نیست ما زمان اعلام نمی کنیم.هر وقت شد...
خلاصه آقا امیر اینجوریاس

سلام وقت بخیر.
این سایت تاپ چنچ رو بررسی کنید https://www.topchange.net/

hami333
10-12-2020, 22:27
سلام
دوستانی که با روبو فارکس کار میکنند برای واریز و برداشت از طریق وب مانی کارمزد میگیره روبو ؟

mahyarfj2
10-13-2020, 12:39
سلام دوستان بروکر fxtm.com معتبر هستش ؟ کسی داره ؟ از عملکردش راضی هستین یا خیر ؟

mr_prince
10-14-2020, 16:14
سلام حرف شما درسته برای این کار میتونید بروکری انتخاب کنید که ارز دیجیتال هم پشتیبانی میکنه و با ارز دیجیتال واریز و برداشت کنید

Hessum
10-19-2020, 20:25
سلام دوستان بروکر fxtm.com معتبر هستش ؟ کسی داره ؟ از عملکردش راضی هستین یا خیر ؟

سلام
بروکر fxtm یکی از زیرمجموعه های بروکر آلپاری هست و داره توی روزهای آینده حسابها رو انتقال میده به آلپاری و از این به بعد با نام آلپاری ادامه ی فعالیت میده و ادغام میشه. از نظر اعتبار هم من هم با fxtm کار کرده هم با آلپاری و هر جفتشون بروکرهای خوبی بودن و از همه نظر نظر من مثبت هست رو این بروکرها

Akbar76
10-28-2020, 19:19
سلام به همه عزیزان تریدر
من با هاتفارکس کار میکردم و بسیار راضی بودم ولی برای واریز و برداشت با وبمانی به هر اکسچنجری مراجعه کردم با توجه به قیمت شدید دلاربا اختلاف بسیار بالا نسبت به فروش از من خرید میکردند .برای همین با ویندزور و از طریق یکی از سایتهای داخلی واریز و برداشت انجام میدم که قیمتهاشون بد نیست .

davood60
10-29-2020, 09:52
سلام دوستان
این عکسی که پیوست میکنم نتیجه بررسی های من از اسپرد بروکرهای روبوفارکس - افیکس تایم - آلپاری - ویندزور در حسابهای ecn هست
البته بعضی حسابها با همدیگه متفاوته ولی در حالت کلی میشه برآورد کرد
به نظرم میاد روبو وضعیت بسیار بهتری نسبت به بقیه داره

البته اگه پرداختی هاش بدون دردسر و منظم باشه که من هنوز تستش نکردم

47620

majid534
11-01-2020, 22:55
باسلام
بروکر amarkets
کسی کار کرده و شناخت داره؟؟؟
سلام پرهام جان
بروکر بدی نیست اما روبو رو ترجیح میدم

mohammad fx
11-03-2020, 10:14
سلام به همه.امیدوارم عالی باشین.دوستانی که در بروکر روبو فعالیت دارن ممنون میشم اگ بگن از چه طریقی واریز و برداشت میکنند؟؟؟و در قسمت affiliate code حتما باید کد خاصی بزنم؟؟اصلا به چه دردی میخوره؟؟؟ممنونم.

m_sh
11-04-2020, 11:30
سلام به همه.امیدوارم عالی باشین.دوستانی که در بروکر روبو فعالیت دارن ممنون میشم اگ بگن از چه طریقی واریز و برداشت میکنند؟؟؟و در قسمت affiliate code حتما باید کد خاصی بزنم؟؟اصلا به چه دردی میخوره؟؟؟ممنونم.
باسلام من از طریق وب مانی واریز و برداشت دارم البته شنیدم که واریز وبرداشت ریالی هم دارن که باید بهشون پیام بدین تو تلگرام البته خودم چک نکردم
affiliate code هم لازم نیست برنین (کد معرفی هستش)

mohammad fx
11-04-2020, 19:49
سلام.امیدوارم عالی باشین.دوستان من تقریبا تمام صفحات تاپیک بررسی بروکر هارو خوندم و متوجه شدم که اکثرا از روبوفارکس استفاده میکنند و بعد از یک سری تحقیق به این نتیجه رسیدم که واقعا عالیه.من خودم با فارکس تایم بودم اما بعد از این که فهمیدم با الپاری یکی شدن زدم بیرون.حساب ها عالیه.اسپرد ها کمه.پشتیبانی قویه.در عرض یک ساعت همه مدارک من رو برای احراز هویت تایید کردند.در کل تصمیم گرفتم با روبو کارکنم.حالا سوالم از دوستانی که با روبو کارمیکنند اینه که شما از چه صرافی انلاینی استفاده میکنید؟ایا مطمعنه برای واریز و برداشت؟چند وقته ازش استفاده میکنید؟و در کل اگه یک تجربه در اختیار ما تازه کار ها قرار بدین واقعا ممنون میشم...

آقای تنبل
11-05-2020, 15:02
سلام خدمت همه دوستان
روبو فقط برای ثبت نام نیاز به فیلتر شمن داره درسته؟ یعنی خود بروکر با ما مشکلی نداره و خدمات میده اما متاسفانه فیلتر شده درسته؟

hamoon
11-05-2020, 15:09
درود
بله همینطوره
برای ترید، واریز و برداشت هیچ مشکلی با روبو وجود نداره

سلام خدمت همه دوستان
روبو فقط برای ثبت نام نیاز به فیلتر شمن داره درسته؟ یعنی خود بروکر با ما مشکلی نداره و خدمات میده اما متاسفانه فیلتر شده درسته؟

hamoon
11-05-2020, 15:19
درود
معرفی صرافی واقعا کار سخت و خطرناکیه و ممکنه هیچ کدوم از دوستان تمایلی نداشته باشن این کار رو بکنن
من چند صرافی رو اینجا نام می برم بررسی اونها با خودتون
dorpay.ir
exirpro.ir
reypay.net
bornapay.com

سلام.امیدوارم عالی باشین.دوستان من تقریبا تمام صفحات تاپیک بررسی بروکر هارو خوندم و متوجه شدم که اکثرا از روبوفارکس استفاده میکنند و بعد از یک سری تحقیق به این نتیجه رسیدم که واقعا عالیه.من خودم با فارکس تایم بودم اما بعد از این که فهمیدم با الپاری یکی شدن زدم بیرون.حساب ها عالیه.اسپرد ها کمه.پشتیبانی قویه.در عرض یک ساعت همه مدارک من رو برای احراز هویت تایید کردند.در کل تصمیم گرفتم با روبو کارکنم.حالا سوالم از دوستانی که با روبو کارمیکنند اینه که شما از چه صرافی انلاینی استفاده میکنید؟ایا مطمعنه برای واریز و برداشت؟چند وقته ازش استفاده میکنید؟و در کل اگه یک تجربه در اختیار ما تازه کار ها قرار بدین واقعا ممنون میشم...

hami333
11-06-2020, 23:17
سلام
من وقتی میخوام ctrader رو install بکنم این ارور رو میده .اگر کسی از دوستان میدونه . لطفا راهنمایی کنه
49256

vegaland
11-09-2020, 16:46
سلام خیلی متشکرم
به یه مشکل دیگه بر خوردم میشه بگید متن این عکس چقدر معتبره؟؟
من چند ماهه که با این بروکر کار میکنم و خیلی راضیم ولی اینو دیدم خیلی سرد شدم

amino
11-15-2020, 12:17
[QUOTE=vegaland;30797]سلام خیلی متشکرم
به یه مشکل دیگه بر خوردم میشه بگید متن این عکس چقدر معتبره؟؟
من چند ماهه که با این بروکر کار میکنم و خیلی راضیم ولی اینو دیدم خیلی سرد شدم

سلام وقت بخیر
چند مورد رو در گزاشتن پست رعایت کنید
حتما در مورد مطلبی که میخوایین بزارید بررسی کنید
سعی کنید بدون تحقیق و سرچ یک بنر تبلیغاتی توی انجمن قرار ندید.(عکس شما بدلیل داشتن فرمت تبلیغاتی حذف شد)
اگر از جای دیگه مطلب میزارید حتما بررسی کنید.
اما در مورد متن عکس که گفته شده بود بروکر روبو پول یا سود مشتریان رو نمیده و این مطلب رو بدون هیچ سندی قرار داده بود و درپایین متنش شماره های خودشون رو برای مشاوره گزاشته بود مشخص بود که عکس تا حدودی تبلیغاتی هست و جنبه استناد نداره
امینو

damun2009
11-15-2020, 20:35
سلام دوست عزیز.
affiliate codeنیاز به تکمیل ندار.این یعنی کد معرف.اگر کد فردی را اینجا بزنید درصد از کمیسیون بروکر به او تعلق می گیرد(خیلی ناچیزه)این کد را سایت روبو به شما می دهد.بعضی ها در فضای مجازی زحمت می کشند و تولید محتوا می کند مثلا در ارتباط با فارکس و یا ثبت نام در بروکر روبو.در اخر که فرم ثبت نام را توضیح می دهند از بیننده می خواهند اگر دوست داشت کد او را در قسمت معرف بزنه تا سود ناچیزی به او از ترید شما تعلق بگیرد.که البته این خود یک کسب و کار اینترنتی است و خیلی ها در جاهاییکه به معرف ها حقکمیسیونی پرداخت می شود وروود می کنند و با ایجاد سازوکاری سعی در نشر کدمعرف خود در تعداد بالا می کنند که این تعداد بالا بتواند عایدی برایشان داشته باشد.
من برای واریز از صرافی والکس و ارز دیجیتال تتر استفاده می کنم.از زمانیکه کارت پولیم را از کیفم خارج می کنم تا لحظه ای که حسابم در روبو شارژ می شود حداکثر 20دقیقه طول می کشد.
تا حالا برداشت نداشتم.ولی همین روش بصورت معکوس انجام می شود.البته با تعجب در برداشت تتر را پشتیبانی نمی کند ولی بیت کوین هست.
صرافی هم خدای خوش قولی هست.اگر صبح به حساب شما در صرافی واریز بشه تا بعدازظهر پول ریالیش میاد داخل کارتتون واگر عصر و شب باشه میشه 4صبح فردا.درواقع صرافی پروپیمونیه وعین جاهای دیگه نیست که باید شارژی اتفاق بیافتد تا شما به پولت برسی.
هرچه میدونستم نوشتم.موفق و پرسود باشید

AliRj
11-17-2020, 09:38
سلام و عرض ادب خدمت دوستان و استاد امینوی عزیز
سوالی دارم راجع به نحوه ی واریز وبرداشت در روبو فارکس
من اگر حسابم رو با بیت کوین شارژ کنم و روزی قصد برداشت داشته باشم،سود وخود سرمایه اولیه رو فقط میتونم با بیت کوین برداشت کنم؟
من با پشتیبانی صحبت کردم گفتن به هرروشی پرداخت کنید به همون روش میتونید برداشت کنید ولی خیلی متوجه حرفشون نشدم
اگه به چندروش مختلف طی زمان حساب رو شارژش کرد اونموقع نحوه ی برداشت چجرریه؟
باتشکر

ghoolak
11-17-2020, 11:04
سلام وقتتون بخیر
معمولا بروکرها هر جوری واریز کنید همونجور می تونید برداشت کنید حالا مثلا شما هم ریالی هم وبمانی و هم بیت کوین حسابتون رو شارژ می کنید برای برداشت به هر سه طریق می تونید برداشت کنید البته این تجربه ای هست از بروکر دیگری ولی با روبو این تجربه رو نداشتم ولی معمولش چیزی هست که خدمتتون نوشتم

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و استاد امینوی عزیز
سوالی دارم راجع به نحوه ی واریز وبرداشت در روبو فارکس
من اگر حسابم رو با بیت کوین شارژ کنم و روزی قصد برداشت داشته باشم،سود وخود سرمایه اولیه رو فقط میتونم با بیت کوین برداشت کنم؟
من با پشتیبانی صحبت کردم گفتن به هرروشی پرداخت کنید به همون روش میتونید برداشت کنید ولی خیلی متوجه حرفشون نشدم
اگه به چندروش مختلف طی زمان حساب رو شارژش کرد اونموقع نحوه ی برداشت چجرریه؟
باتشکر

Ali_Heydari98
11-18-2020, 16:16
سلام دوستان من یک سوال درباره وبمانی داشتم من اومدم با ارسال اطلاعاتی که خواسته بودن اکانتم را از آلیاس به فرمال تبدیل کردم و توی خود پروفایلم نوشته که حساب فرمال هست اما توی یک قسمت که محدودیت ها روزانه هفتگی وماهانه رو نوشته مقادیر تغییر نکرده کسانی از دوستان می دونه مشکل چی هست ممنون میشم راهنمایی کنید تصویرم ارسال کردم.
51225
51226

AMIR_ELTON
11-18-2020, 16:54
سلام دوستان من یک سوال درباره وبمانی داشتم من اومدم با ارسال اطلاعاتی که خواسته بودن اکانتم را از آلیاس به فرمال تبدیل کردم و توی خود پروفایلم نوشته که حساب فرمال هست اما توی یک قسمت که محدودیت ها روزانه هفتگی وماهانه رو نوشته مقادیر تغییر نکرده کسانی از دوستان می دونه مشکل چی هست ممنون میشم راهنمایی کنید تصویرم ارسال کردم.
51225
51226
با سلام و خدا قوت خدمت دوست عزیزم .
معمولا تغییر با تاخیر در این مورد اعمال میشه من هم این مشکل رو داشتم که پس از صحبت با کارشناساشون بعد از مدتی درست شد بعد از یکی دو روز درست میشه .

Ali_Heydari98
11-18-2020, 19:17
با سلام و خدا قوت خدمت دوست عزیزم .
معمولا تغییر با تاخیر در این مورد اعمال میشه من هم این مشکل رو داشتم که پس از صحبت با کارشناساشون بعد از مدتی درست شد بعد از یکی دو روز درست میشه .
hoosinb1357
11-20-2020, 23:25
سلام خسته نباشید من قبلا الپری کار میکردم ولی الان لایت فارکس خیلی راضی هستم 1 اسپرد پایین 2 سریع معامله میبنده ک بعضی بروکرا تو حرکتای سریع این نقص دارن فقط کمسیون داره بازم ی تحقیق بکنید متوجه میشید

SHIRDAL
11-22-2020, 21:28
سلام به همگی عزیزان چندتا سوال داشتم ممنون میشم کسایی که اطلاع دارن جواب بدن؟
1-ایا میشه همزمان تو 2تا بروکر حساب داشت؟
2-کسی تو فارکس تایم هست؟نظرش چیه در موردش؟فارکس تایم بهتره یا هات فارکس؟
ممنون میشم جواب بدین

majid534
11-23-2020, 08:28
سلام به همگی عزیزان چندتا سوال داشتم ممنون میشم کسایی که اطلاع دارن جواب بدن؟
1-ایا میشه همزمان تو 2تا بروکر حساب داشت؟
2-کسی تو فارکس تایم هست؟نظرش چیه در موردش؟فارکس تایم بهتره یا هات فارکس؟
ممنون میشم جواب بدین

سلام عزیز

1. بله ( تو صد تا بروکرم همزمان میشه حساب داشت )
2. فارکس تایم بعید میدونم دیگه به ایران خدمات بده ( تاا ونجایی که من میدونم همون حساب هایی هم که قبلا خدمات میداد منتقل کرده روی الپاری)

SHIRDAL
11-23-2020, 12:41
سلام مجید جان دمت گرم جواب دادی
به نظر تو کدوم بروکر بهتره؟منظورم برای ایرانیاس

majid534
11-23-2020, 13:44
سلام مجید جان دمت گرم جواب دادی
به نظر تو کدوم بروکر بهتره؟منظورم برای ایرانیاس
همشون ی سری مزایا دارن و ی سری معایب
باید ببینی خودت با کدوم راحتی
روبو به نظرم از بقیه شسته رفته تره

m@hdi
11-23-2020, 19:10
سلام
دوستان من تا الان با متاتریدر 5 کار نکردم. الانکه واردش شدم و اسپردارو با متاتریدر 4 مقایسه کردم دیدم خیلی نسبت به 4 خیلی اسپرد کمتری داره. دلیلش چیه؟ برای انجام معامله مشکلی نیست؟
52139

majid534
11-23-2020, 19:21
سلام
دوستان من تا الان با متاتریدر 5 کار نکردم. الانکه واردش شدم و اسپردارو با متاتریدر 4 مقایسه کردم دیدم خیلی نسبت به 4 خیلی اسپرد کمتری داره. دلیلش چیه؟ برای انجام معامله مشکلی نیست؟
52139
سلام مهدی جان
اسپرید ارتباطی به پلتفرم نداره
مربوط میشه به نوع حسابی که تو بروکر باز کردی

m@hdi
11-23-2020, 19:24
سلام مهدی جان
اسپرید ارتباطی به پلتفرم نداره
مربوط میشه به نوع حسابی که تو بروکر باز کردی
ممنون مجید جان
تو بروکر آلپاری فقط نوع حساب ecn بود و بالای متا hedge نوشته. وقتی اینقد اسپردش پایینه چرا ازین متا استفاده نمیکنن؟
نوع حسابی که در متا 4 بالا عکسش گذاشتم اونم ecn هستش اما اختلاف اسپرداشون خیلی زیاده

Ali Trader
11-25-2020, 19:27
سلام دوستان وقتتون بخیر

میشه دوستان لینک بروکر روبو فارکس رو بهم بدین؟
بروکر جناب امینو
ممنونم

santafa
11-25-2020, 20:19
سلام دوستان وقتتون بخیر

میشه دوستان لینک بروکر روبو فارکس رو بهم بدین؟
بروکر جناب امینو
ممنونم
https://roboforex.com/

Mr_510
11-26-2020, 13:09
دوستان سلام
این بخش آسیایی که میفرمایید داستانش چیه؟
من روبو ثبت نام کردم (طبق آموزش یک سایت اول با پیش شماره ی هند ثبت نام کردم و بعد اصلاحش کردم) ولی آسیایی یا غیرآسیاییش رو متوجه نمیشم.
با ارز دیجیتال اتریوم واریز و برداشت داشتم ، راحت و سریع انجام شده.
از کجا باید متوجه بشم بخش آسیایی هستم یا نه و تفاوتشون با هم چیه؟
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

ALX1370
12-02-2020, 16:48
سلام و وقت به خیر خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامی
امیدوارم هر جایی هستین زیر سایه حق تنتون سالم و لبتون خندون باشه
عرضی داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنین
میخواستم بدونم این چارتی که بروکرهای مختلف که با ایرانیا کار میکنن و بروکر های معتبری نیستن ارایه میدن تو پلتفرم متا4 از نظر درستی کندل ها و اندیکاتور ها فرق میکنه با چارت هایی که بروکر های معتبر تو خارج از کشور با پلتفرمای مختلف ارایه میدن به مشتریاشون؟
مثلا امکان داره کندل ها رو جا به جا کنن تا مثلا اون دایور جنس و هیدن دایور جنس هایی که از حرکت کندل ها تو گذشته مارکت در اینده شکل میگیره
گیره یه هیدن دایور جنس یا دایورجنسه فیک و تقلبی به وجود بیاد؟و تریدر با توجه به اون ترید بزنه و بدبخت شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا میتونن مثلا با چارت کاری نداشته باشن اما اندیکاتور ها رو تنظیماتشونو یه کاری کنن که اون اندیکاتور درست کار نکنه؟؟؟؟؟؟
ممنونم از وقتی که گذاشتین و این متنو خوندین

Jabi1995
12-02-2020, 22:19
سلام دوستان
اگه یکی از کشور خارج از ایران توی فارکس تایم حساب باز کنه و من کار کنم
1. برای حساب من مشکلی پیش میاد؟
2. برای اون فرد مشکلی پیش میاد؟ منظورم مالیات و...

kazem
12-03-2020, 12:19
سلام دوستان..من یه اکانت از قبل دارم که یک شخصی را به عنوان معرف یا آی بی معرفی کردم داخلش.میخواستم ببینم آیا برای من هزینه ای داره که خودم متوجه اش نباشم؟

amino
12-04-2020, 02:33
سلام دوستان
اگه یکی از کشور خارج از ایران توی فارکس تایم حساب باز کنه و من کار کنم
1. برای حساب من مشکلی پیش میاد؟
2. برای اون فرد مشکلی پیش میاد؟ منظورم مالیات و...
سلام وقت بخیر
برای شما نه
برای اون شخص ممکنه از نظر مالیاتی مشکل پیش بیاد.
امینو

amino
12-04-2020, 02:38
سلام و وقت به خیر خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامی
امیدوارم هر جایی هستین زیر سایه حق تنتون سالم و لبتون خندون باشه
عرضی داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنین
میخواستم بدونم این چارتی که بروکرهای مختلف که با ایرانیا کار میکنن و بروکر های معتبری نیستن ارایه میدن تو پلتفرم متا4 از نظر درستی کندل ها و اندیکاتور ها فرق میکنه با چارت هایی که بروکر های معتبر تو خارج از کشور با پلتفرمای مختلف ارایه میدن به مشتریاشون؟
مثلا امکان داره کندل ها رو جا به جا کنن تا مثلا اون دایور جنس و هیدن دایور جنس هایی که از حرکت کندل ها تو گذشته مارکت در اینده شکل میگیره
گیره یه هیدن دایور جنس یا دایورجنسه فیک و تقلبی به وجود بیاد؟و تریدر با توجه به اون ترید بزنه و بدبخت شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا میتونن مثلا با چارت کاری نداشته باشن اما اندیکاتور ها رو تنظیماتشونو یه کاری کنن که اون اندیکاتور درست کار نکنه؟؟؟؟؟؟
ممنونم از وقتی که گذاشتین و این متنو خوندین

سلام وقت بخیر
کلا چارتهای تمام بروکرها میتونه باهم اختلافات جزیی داشته باشه در برخی موارد اختلافات یکم بیشتر از جزئی
چرا؟
چون بروکرها دارای پرووایدرهای متفاوتی هستند
پس اختلاف بین چارتهای دو بروکر در یک کندل یا در شکل ظاهری یک مقدار هیچ مشکلی نداره.
بروکرهای نا معتبر اصلا برای خوردن پول شما نیاز به تغییر کندل یا چارت یا مواردی که فرمودین ندارن.خیالتون راحت.
مثل اب خوردن با یک واید کردن اسپرد و یک ریکوت پوزیشن شمارو هر جا بخوان میبندن و میگن علت واید شدن اسپرد بوده.:)
امینو

amino
12-04-2020, 02:40
سلام دوستان..من یه اکانت از قبل دارم که یک شخصی را به عنوان معرف یا آی بی معرفی کردم داخلش.میخواستم ببینم آیا برای من هزینه ای داره که خودم متوجه اش نباشم؟
سلام
اصولش اینه که بروکر بر اساس یکسری موارد که در قوانین معرف داره پولی رو به معرف میده.مثلا بر اساس میزان حجم معاملات شما اخر ماه یک مبلغی رو به معرف میده.از جیب خودش نه از حساب شما.و برای شما نبایدهزینه ای داشته باشه.
اگر میبینید دچار هزینه دارید میشید اصولی نبوده.
امینو

kazem
12-04-2020, 12:05
دوستان من میخوام یه اکانت توی روبو درست کنم ولی واقعا اطلاعاتی درمورد وب مانی و صرافی های آنلاین و ارزهای دیجیتال ندارم.به نظرتون بهترین راه تبادل پول کدومه؟حساب وب مانی یا پرداخت با ارزهای دیجیتال؟ا

ALX1370
12-04-2020, 18:05
سلام وقت بخیر
کلا چارتهای تمام بروکرها میتونه باهم اختلافات جزیی داشته باشه در برخی موارد اختلافات یکم بیشتر از جزئی
چرا؟
چون بروکرها دارای پرووایدرهای متفاوتی هستند
پس اختلاف بین چارتهای دو بروکر در یک کندل یا در شکل ظاهری یک مقدار هیچ مشکلی نداره.
بروکرهای نا معتبر اصلا برای خوردن پول شما نیاز به تغییر کندل یا چارت یا مواردی که فرمودین ندارن.خیالتون راحت.
مثل اب خوردن با یک واید کردن اسپرد و یک ریکوت پوزیشن شمارو هر جا بخوان میبندن و میگن علت واید شدن اسپرد بوده.:)
امینو
سلام مجدد وقتتون به خیر استاد محترم
خیلی خییلی ممنون از لطفتون

Alavi128
12-04-2020, 18:27
دوستان من میخوام یه اکانت توی روبو درست کنم ولی واقعا اطلاعاتی درمورد وب مانی و صرافی های آنلاین و ارزهای دیجیتال ندارم.به نظرتون بهترین راه تبادل پول کدومه؟حساب وب مانی یا پرداخت با ارزهای دیجیتال؟ا
سلام دوست عزیز طبق تجربه تبادل پول با وبمانی بهتر و امنتره لینک زیر بصورت خیلیی واضح آموزش ساخت وبمانی و تبدیل پاسپوت الیاس به فرمال رو داده میتونید استفداه کنید در ضمن برای خرید دلار وبمانی هم میتونید از صرافی های آنلاین معتبر استفاده کنید
من خودم شخصا با سایت تاپ چنج کار میکنم. ولی یه نکته بگم خدمتتون با هر صرافی خواستید کار کنید ابتدا با مبالغ کم تست کنید بعد اگه راضی بودید میتونید برای چنج کردن مبالغ بالا هم ازشون استفاده کنید.

Alavi128
12-04-2020, 19:35
سلام دوست عزیز طبق تجربه تبادل پول با وبمانی بهتر و امنتره لینک زیر بصورت خیلیی واضح آموزش ساخت وبمانی و تبدیل پاسپوت الیاس به فرمال رو داده میتونید استفداه کنید در ضمن برای خرید دلار وبمانی هم میتونید از صرافی های آنلاین معتبر استفاده کنید
من خودم شخصا با سایت تاپ چنج کار میکنم. ولی یه نکته بگم خدمتتون با هر صرافی خواستید کار کنید ابتدا با مبالغ کم تست کنید بعد اگه راضی بودید میتونید برای چنج کردن مبالغ بالا هم ازشون استفاده کنید.
https://www.dorpay.com/knowledgebase.php?action=displaycat&catid=1

kazem
12-05-2020, 13:36

سپاسگذارم.

KingMilad
12-05-2020, 15:02
سلام خدمت دوستان عزیز و نیز استاد گرامی
نمی*دونستم این سوال رو باید در کدوم تاپیک مطرح کنم و برای همین اینجا مطرح میکنم ، ممنون میشم از دوستان اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید راهنمایی بفرمایید
من در دوره پرایس و فرکتال استاد ثبت نام کردم و دو ماهی هست که پرایس رو شروع کردم و بعد از تایید استاد شروع به فرکتال میکنم و تا الان تجربه اکانت ریل نداشتم به هیچ عنوان و فقط تو دمو کار کردم
از اونجایی که طبق گفته استاد و بقیه اساتید موفقیت باید هدف مکتوب باشه شروع کردم به نوشتن هدف و اینجوری برای خودم در نظر گرفتم که بعد از دو سه سال که پرایس و فرکتال رو کار کردم و استاد اجازه اکانت ریل دادن ، چون تایمم آزاده و فول تایم پای چارت هستم میخواستم با چهار پنج تا اکانت صد دلاری (تو بروکر های مختلف یا یک بروکر و حسابهای مختلف) باز کنم و با روزی سه درصد حساب کردم بعد از یک سال و نیم (۳۰۰ گام) هر کدوم از این اکانت های ۱۰۰ دلاری به حدود ۷۰۰.۰۰۰ دلار میرسه و برای پنجتا اکانت میشه ۳.۵ میلیون دلار
حالا سوالاتی که دارم
سوال اول اینکه طبق پیشنهاد استاد اگه روزی ۹.۵ هزار دلار (کمتر از ده هزارتا) برداشت کنیم حساسیت روی حسابمون ایجاد نمیشه ، آیا با این وجود که برداشتمون رو در همین حد بزنیم بازم میتونه این موجودی حساب بالامون که بهش رسیدیم داستان درست کنه؟؟
سوال دوم هم اینه که با موجودی حساب زیاد به مسئله نمی*خوریم هیچوقت و فقط موقع برداشت مبلغ زیاد به مسئله میخوریم یا نه ربطی به اینا نداره و به بروکر برمیگرده ؟؟
سوال سوم اینه که برای افتتاح حساب میشه با تور رفت ترکیه یا جای دیگه ای غیر از ایران که فارکس اونجا قانونی هست حساب باز کرد و بعدش برگشت داخل ایران و بدون دغدغه کار کرد ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

abolfazl.fx
12-13-2020, 07:08
سلام خداقوت
امیدوارم گه عالی باشید!

برای اینکه نمودار های شما آپدیت یا نماد ها قابل معامله شوند، حتما لازم است که در متاتریدر با یک اکانت حساب واقعی یا دمو (هر کدام که دارید) لاگین باشید.
آیا یک عدد می بینید مثلا ۳۷۵ kb ؟ اگر عددی را مشاهده می کنید به این معناست که متاتریدر شما به اینترنت متصل است، در این حالت بیایید پنجره های نمودارهایی که در حالت آپدیت باقیمانده اند را ببندید و مجددا پنجره های جدید نمودار را باز کنید. به منوی اصلی متاتریدر که در بالای صفحه است رفته و از طریق منوی فایل File ، گزینه open an acount را باز کنید و دکمه scan را زده و منتظر باشید تا نرم افزار متاتریدر سرورهای خود را یکبار دیگر اسکن و آپدیت کند، پس از اتمام اسکن پنجره را بسته و مجددا پنجره نمودارهای جدید را باز کنید، قطعا مشکل شما بر طرف شده است.

اگر پنجره یا جدول مارکت واچ Market Watch (جدولی که جفت ارزها و نرخ ها در آن نمایش داده شده است) را در صفحه مشاهده نمی کنید، از منوی اصلی پلتفرم متاتریدر، از بخش ویو (View) گزینه مارکت واچ (Market Watch) انتخاب کنید، تا جدول ارزها و نرخ ها (مارکت واچ) در صفحه ظاهر شود. سپس با ماوس روی بخش مارکت واچ (جدولی که جفت ارزها و نرخ ها در آن نمایش داده شده است) رفته و روی یکی از نرخ ها کلیک راست کنید، و در پنجره باز شده گزینه (Show All) (نمایش همه) را انتخاب کنید، با این عمل تمامی محصولات قابل نمایش و روییت خواهند شد.پس از آن پنجره همه نمودار ها را ببندید و از جدول Market Watch (جدولی که جفت ارزها و نرخ ها در آن نمایش داده شده است)، ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید، روی نام ارز راست کلیک کنید و Chart Window (نمایش نمودار) را انتخاب نمایید. نمودار فعال باز و آپدیت می شود.

pouya
12-14-2020, 12:30
ممنون از لطفتون.
لاگین که میشم. پیام میده اشتباس. چرا؟56314

abolfazl.fx
12-14-2020, 16:26
ممنون از لطفتون.
لاگین که میشم. پیام میده اشتباس. چرا؟56314
سلام وقت بخیر!
شما دارید اشتباه لاگین میشید( یعنی اینجا نباید لاگین شین)
ابتدا روی گزینه ی file سمت چپ بالای چارتتون کلیک کنید
اگر که یوزر وپسورد حسابتون رو دارید روی عبارت login to trade account کلیک کنید.
و پس از وارد کردن اون میتونید متصل شید .
در غیر این صورت برای ساخت حساب دمو:

روی گزینه ی open an account کلیک کنید.
در این قسمت برای شما انواع حساب های بروکر رو میاره و اون هایی که دمو باشند با پسوند دمو نوشته شدن.
و بعد از اینکه حساب رو انتخاب کردین و next رو زدین عبارن new demo account رو تیک میزنید .
و در مرحله ی بعد با وارد کردن اطلاعاتتون (لازم نیست که حتما صحیح و درست هم باشه) موفق به ساخت یک اکانت دمو میشید!

Mehdi-mv
12-18-2020, 11:14
سلام دوستان من میخوام اکانت دمو روبوفارکس باز کنم ایا کلا اکانت ecn برای دمو اراِیه نمیده یا فقط برای متا4 دموشو نداره اخه هر دو رو نصب کردم ولی نسبت به بروکر های دیگه سرورهاشون ضعیفه میخوام بدونم تو اکانت دمو اینطوریه یا تو ریل هم سروراش ضعیفه و قطع و وصل میشه ؟؟؟؟

pouya
12-22-2020, 10:56
با سلام.
در متا تریدر چگونه به گذشته ی چارت برویم؟ زمانی که به عقب درگ میکنیم بلافاصله به زمان فعلی بر میگردد؟

با تشکر

abolfazl.fx
12-22-2020, 11:02
با سلام.
در متا تریدر چگونه به گذشته ی چارت برویم؟ زمانی که به عقب درگ میکنیم بلافاصله به زمان فعلی بر میگردد؟

با تشکر

سلام وقت بخیر!!
روی این گزینه کلیک کنید تا غیر فعال بشه و شما رو هی به زمان حال نیاره.

57737

hamed rabbani
12-24-2020, 19:07
سلام خدمت جناب امین و سایر دوستان.
من می خواهم در حساب روبو فارکس حساب بازکنم ولی از یکی -دو جا شنیدم که روبوفارکس سود ها را پرداخت نمی کند. (آیا این قضیه درست است؟ دوستان تجربیاتشان در خصوص کارکردن با این بروکر چیست؟)اگر اشتباه نکنم نام بروکری که جناب امین هم در دومین فایل آموزشی آنجایی که می گویند حساب را تا مبلغ خیلی بالا رشد دادم و بعد که درخواست وجه دادم روبو فارکس بوده و مشکل ایجاد کرده است.
مطلب دیگر که همیشه ذهن من را درگیر می کنه این است که برای ما که از ایران هستیم راه حل بالانس های بالا در زمانی که حساب رشد بالایی کرد در بروکرها چگونه است و چگونه می توان در این خصوص با خیال راحت و آسود ترید کرد.
ممنون می شوم از جناب امین و سایر اعضا راهنمایی فرمایند.

hussein
12-26-2020, 09:04
سلام خدمت جناب امین و سایر دوستان.
من می خواهم در حساب روبو فارکس حساب بازکنم ولی از یکی -دو جا شنیدم که روبوفارکس سود ها را پرداخت نمی کند. (آیا این قضیه درست است؟ دوستان تجربیاتشان در خصوص کارکردن با این بروکر چیست؟)اگر اشتباه نکنم نام بروکری که جناب امین هم در دومین فایل آموزشی آنجایی که می گویند حساب را تا مبلغ خیلی بالا رشد دادم و بعد که درخواست وجه دادم روبو فارکس بوده و مشکل ایجاد کرده است.
مطلب دیگر که همیشه ذهن من را درگیر می کنه این است که برای ما که از ایران هستیم راه حل بالانس های بالا در زمانی که حساب رشد بالایی کرد در بروکرها چگونه است و چگونه می توان در این خصوص با خیال راحت و آسود ترید کرد.
ممنون می شوم از جناب امین و سایر اعضا راهنمایی فرمایند.

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه در رابطه با بروکر ها بروکر روبو فارکس بروکر خوبی هست و در رابطه با واریز و برداشت هم مشکلی نیست
قبلا من فارکس تایم بودم که در واریز و برداشت زمانی طول میشکید اما روبو سریع تر هست
در رابطه با برداشت حجم بالا استاد فرمودند که حداکثر 10 هزارتا برداشت بزنیم تا مشکلی پیش نیاد
البته مبلغ بالاتر هم میشه این کا را کرد اما ریسک بالاتری دارد شما 10تا 10 تا برداشت بزنید در چند نوبت این جوری ریسک واریز و برداشت از حسابتون هم پایین میاد .
امیدوارم موفق باشید:)

Ali Trader
12-28-2020, 09:34
سلام دوستان وقتتون بخیر و خوشی
سوالی داشتم
من میخوام در بروکر روبو حساب باز کنم ولی نمیشه یعنی ایران تو گزینه هاش نیست!
میشه راهنمایی کنید لطفا

سپاسگزارم.

abolfazl.fx
12-28-2020, 09:54
سلام دوستان وقتتون بخیر و خوشی
سوالی داشتم
من میخوام در بروکر روبو حساب باز کنم ولی نمیشه یعنی ایران تو گزینه هاش نیست!
میشه راهنمایی کنید لطفا

سپاسگزارم.

سلام و درود!
در ابتدا ک میخوایید وارد شید اشکال نداره ی شماره دیگ از کشور دیگ رو بزنید.
بعد ک وارد شدید میتونید برید تو پروفایل شخصیتون و از بخش تایید شماره تلفونتون اونجا ایران رو انتخاب کنید و سپس شمارتون رو تایید کنید!

Soroosham
12-28-2020, 15:05
سلام دوستان

من يك جايي ديدم تو صحبتي كه با پشتيباني بروكر آلپاري( قبرس) داشتن گفتن كه ماركت ميكر نيستن و ecn هستن. ( تريدر و به تامين كننده نقدينگي وصل ميكنن)

رگولاتوري هاشون فقط كمي ضعيف هستن نسبت به چند بروكر ديگه اي كه با ايراني ها كار ميكنن.

گفتم شايد براتون مفيد باشه.

شاد و پر از انرژي هاي مثبت باشين.

navid
01-03-2021, 13:04
من داشتم روبو رو چک میکردم 20 دلار کمیسیون معاملاتیه که خیلی زیاده و هیچ بروکری اینو اراعه نمیده هات فارکس داره 8 دلار کمیسیون بر میداره ورنجشون بین 8 تا 16 دلاره ...
و تو چند سایت مختلف که تحقیق کردم گفتند روبو مشکل داره و سریعا خارج کنین حساباتون رو

hamoon
01-03-2021, 17:18
درود دوست عزیز
همچین چیزی درست نیست ، همین الان دوستان زیادی در همین آکادمی دارن با روبو کار میکنن، روبومارکت از بروکرهای معتبر هست و از بهترین گزینه ها خصوصا برای دوستانی که در ایران زندگی می کنن.
در مورد کمیسیون معاملاتی هم تعجب می کنم ! 20 دلار؟! برای یک لات؟ برای چه جفت ارزی چک کردین ؟ در چه زمانی چک کردین ؟

روبو برای جفت ارزهای اصلی مثل یورودلار، اسپردش زیر 5 پوینت و کمیسیونش 4.6 دلار است.
برای جفت ارزهای دیگه هم به تناسب فرق می کنه

من داشتم روبو رو چک میکردم 20 دلار کمیسیون معاملاتیه که خیلی زیاده و هیچ بروکری اینو اراعه نمیده هات فارکس داره 8 دلار کمیسیون بر میداره ورنجشون بین 8 تا 16 دلاره ...
و تو چند سایت مختلف که تحقیق کردم گفتند روبو مشکل داره و سریعا خارج کنین حساباتون رو

rasakabiri
01-03-2021, 21:57
سلام دوستان وقت بخير

من پس از جستجويى درباره كار با وبمانى متوجه شدم كه روزانه 200 دلار يا در بهترين حالت كه همون پاسپورت پرسونال هست 600 دلار ميشه برداشت كرد.

يعنى اگه ما مثلا از روبو 9000 تا برداشت ميزنيم به حساب وبمانى، بايد هر روز دويست دلار دويست دلار برداشت كنيم اين مبلغو؟! يعني براي 9000 دلار بايد 45 روز صبر كنيم؟! يا من اشتباه متوجه شدم ! :|

khoshroomahdi
01-04-2021, 20:47
ایا حساب prime روبو فارکس روی متاتریدر هم هست؟
ایا شما هم متوجه تفاوت اسپرد طلا روبوفارکس در متا 4 و متا 5 شدید؟ من حساب دمو رو هردوتا باز کردم ولی اسپرد رو طلا میزد حدود 350 ولی رو متا 4 حدود 30بود
در مورد رگوله ها من پرس و جو کردم رگوله قبرس بیشتر از لوریج 1:30 نمیتونند بدن و روبو هم احتمالا با یک رگوله دیگه داره با ایران کار میکنه
من بروکر hycm خیلی جذبم کرده تستش میکنم نتیجشو مینویسم اینجا. واریز و برداشت ریالی داره تمام حساباشونم رو متا 5 هست.
از لحاظ رابط کاربری سایت هم بنظرم ساده ترین و سرراست ترین بروکر فارسیه بنظرم
شرکت اصلی هم بهترین رگوله ها رو داره ولی برای ایران گفتند از طریق شرکتی که توی سنت وینسنت هست کار میکنند

بروزرسانی:حساب prime*روی متاتریدر ۵ هم هست
دلیل تفاوت اسپرد هم سه رقم بعد از اعشار طلا رو نشون میده برای همینه که اینجوره
رگوله هم خود روبو گفت که ifsc*هست
بعد از بررسی کلی بروکر و اندازه گیری اسپرد و کمیسیون به نظرم همین روبو بهتره همه بچه ها هم دارند کار می کنند و مشکلی ندارند پس چرا بخایم الکی وقت خودمون رو برای پیدا کردن بروکر هدر بدیم.

Alavi128
01-04-2021, 21:29
سلام دوستان وقت بخير

من پس از جستجويى درباره كار با وبمانى متوجه شدم كه روزانه 200 دلار يا در بهترين حالت كه همون پاسپورت پرسونال هست 600 دلار ميشه برداشت كرد.

يعنى اگه ما مثلا از روبو 9000 تا برداشت ميزنيم به حساب وبمانى، بايد هر روز دويست دلار دويست دلار برداشت كنيم اين مبلغو؟! يعني براي 9000 دلار بايد 45 روز صبر كنيم؟! يا من اشتباه متوجه شدم ! :|
سلام دوست عزیز وقت بخیر
محدودیت واریز برداشت به این شکل که شما میفرمایید نیست
محدودیت در وبمانی فرمال پاسپورت به این صورته روزانه 3000 دلار هفتگی 10000 دلار ماهانه 15000 دلار
و در مورد پرسنال پاسپورت کاملا نامحدوده و سقف واریز برداشت نداره

Mustafa
01-05-2021, 19:40
سلام جناب امینو لطفا خودتون یه بروکر مناسب برای تریدرهای کشور معرفی کنید لطفا

rasakabiri
01-05-2021, 21:38
سلام
دوست عزیز اشتباه متوجه شدی بعد از پرسنال پاسپورت شما ۸ نوع اکانت دیگه داری که باید کارمزد بدی و احراز هویت بشی و میتونی مبالغ خیلی بیشتری جابجا کنی
برات لینک محدودیت ها و نوع اکانت ها رو میزارم خودت چک کنی

https://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/WebMoney_Keeper_Standard_financial_restrictions

ممنون از شما و آقاي alavi بابت راهنماييتون.

يك سوال ديگه : سايتهايي كه وبماني ازونها ميخريم يا ميفروشيم بهشون جهت نقد كردن هم محدوديت دارن؟ مثلا اگه 9000 دلار تو حساب وبمانيمون باشه و پاسپورتمون هم personal باشه، ميتونيم همش رو نقد كنيم كه بياد تو حساب بانكيمون؟

Reza929
01-06-2021, 00:39
سلام
درست میفرمائید اسپردش بالاس من بیشتر توی R Trader حساب دمو و بورس CFD اما هات فارکس بیشتر ترجیح میدهم

Reza929
01-06-2021, 00:47
سلام ارادت خدمت همنوردان آکادمی ویو
یه سوال دارم اکثر بروکرها هم وب مانی هم پرفکت مانی را میپذیرند حالا با شرایط موجود کدام یک از ارزها نسبت به یکدیگر بیشترارجحیت دارد؟

Hamid Jafari
01-07-2021, 08:50
سلام دوستان نظرتون درمورد فیبو گروپ چیه؟

yashar_saheb
01-07-2021, 17:17
سلام بر دوستان
دوستانکیه در ایران هستیم بدلیل تحریم ها بروکر درست حسابی برامون وجود نداره
من طی تحقیقات یکساله.دیدم این چهارتا بروکر کارشون درسته.
1-روبوفارکس
2-هات فارکس
3-hycm
4-bdswiss
اینارو حتما خودتون برید مدارکشون رو بررسی کنید لاینسس و رگولاسیونشون بررسی کنید
بعضی سرویس های حقوقی هستن که خودشون با بروکر ها قرارداد دارن که اگه بروکر اشتباهی کرد در مورد مشتری اینها انجام داد دادگاهی شون میکنه اما در ایران چنین چیزی نداریم پس...
من شخصا hycmرو کار میکنم چون دفترش توی کشورهای درپیت قبرس ترکیه گواتمالا نیست.در لندن هست 40ساله کار میکنه مولتی رگولاتور هست و اینکه محدودیت در واریز برداشت نداره و البته محدودیت حجمی در ترید هم نداره.در هات فارکس و روبو فارکس محدودیت حجمی هست یعنی بیشتر از 60 لات در هات فارکس و 80 لات در روبو فارکس نمیشه ترید کرد.
بهرحال خودتون تصمیم بگیرد اولین نکته ای توجه باید بکید اینه که پولتون رو نخورند. خیلیاتون بروکر های درپیت میرید اسپرد رو شبانه تا 100برابر افزایش میدن استاپ هاتون رو شکار میکنند یا مارکت میکرهستند که اطلاعات غلط میدن بهر حال اینا من تحقیق کردم تا الان ناخالصی نداشتن. فارکس تایم داشت اسپرد رو شبانه تا بیخ میکشید بالا بخاطر همین زیرمجموعه جدیدش الپاری رو نگفتم.
خلاصه بگم:
1-سمت بروکری رگولاسیون از اروپا نداره نرین2-سمت بروکر هاییکه در ترکیه و دبی هستن نرید 3-سمت بروکر های روسی نرید 4-سمت بروکر های آسیا شرقی نرید اصلا
فقط فقط سمت بروکر های اروپایی برید اونا مجبورن کارشون درست باشه چون یک اهرم فشاری دارن به اسم رگولاتور مالی اروپا که حتی پول کشور های تحریم شده رو بخورن مجوزشون باطل میشه.

davood60
01-08-2021, 20:23
دوست عزیز با سلام این بروکر که اسپرد بالایی داره
ضمنا فکر کنم این پست شما بیشتر یک پست تبلیغی با لینک رفرال گیری هست تا بررسی بروکرها
لطفا اگه تجربه برداشت و واریز باهاش دارید و یا نکته خاصی که باعث شده تبلیغش کنید رو بیان کنید
ممنون

navid
01-09-2021, 17:11
نظرتون در مورد بروکر آلپاری چیه؟؟

Jabi1995
01-09-2021, 17:17
به شدت بد هست این بروکر. اسپرد فضایی و بدتر کمیسیون های بالا که از کابران میگیره. برای ایرانی ها هم اصلا قابل اعتماد نیست

Monfared
01-10-2021, 13:10
نظرتون در مورد بروکر آلپاری چیه؟؟

سلام
من با fxtmکار میکردم خیلی خوب بوده
و الان منو رو سرور الپاری اورده
و صحبتی ک باهاشون داشتم اینه ک ما الپاری و خریدیم و سهامداران یکی هستن. و بدلیل تحریم ها کاربرای ایرانیمونو رو الپاری سرویس میدیم
3 سال با اف ایکس تی ام کار کردم ک عالی بود
چند ماه با الپاری هستم ک حساب ecn300 دلاری داره ک واقعا اسپردش خوبه و تا الان خوب بوده هم برداشت هم واریز

pouya
01-10-2021, 17:54
با سلام.
چگونه میتونیم در متاتریدر، منحنی(قلم) انتخاب کنیم؟
با تشکر

rasakabiri
01-11-2021, 19:47
سلام
دوستان کسی میدونه چطور تو متا 5 آلارم قیمت تعریف کنیم؟

سلام اگه منظورت اینه که وقتی قیمت به جایی که مد نظرته رسید آلارم بده میتونی از گزینه Alert استفاده کنی.

کلیک راست کن تو قسمت trading

rasakabiri
01-11-2021, 19:52
سلام دوستان
من formal passport وبمانی رو فعال کردم اما تو قسمت limits کیف پولم تغییری ایجاد نشده.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
63899

ghoolak
01-11-2021, 20:30
سلام
الان محدودیت تغییر کرده منتهی این اعداد بعد دو یا سه روز آپدیت میشن یا خودتون به صورت دستی میتونید ادیت کنید با توجه به محدودیت پاسپورتتون

سلام دوستان
من formal passport وبمانی رو فعال کردم اما تو قسمت limits کیف پولم تغییری ایجاد نشده.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
63899

rasakabiri
01-11-2021, 20:39
سلام
الان محدودیت تغییر کرده منتهی این اعداد بعد دو یا سه روز آپدیت میشن یا خودتون به صورت دستی میتونید ادیت کنید با توجه به محدودیت پاسپورتتون

ممنونم محمد جان، راستش هم تو عکسایی که بچه ها آپلود کردن هم تو عکسایی که تو خود سایتشون هست این اعداد و محدودیت ها تفاوت دارن و من آخرشم نفهمیدم کدوم درسته.

اما علیرغم این تفاوتا پرسونال پاسپورت همچنان نامحدوده درسته؟ تو پست ها دیدم که نوشتی از طریق یه سایتی اقدام کردی که نمایندگی رسمی وبمانی تو ایران هستن.
منم از همون طریق اقدام کنم؟

ghoolak
01-11-2021, 20:46
سلام بله نامحدوده واریز و برداشت ونگهداری پول در والت/آره نمایندشون سایت dorpay.ir بود و من ازاون طریق اقدام کردم برای گرفتن پرسنال پاسسپورت اگر دوستان از جای دیگه که معتبر باشه اقدام کردند لطفا بگند / توی سایت وبمانی لیست افرادی که پارتنر وبمانی هستند موجوده برای ویرفای اکانت وبمانی شما و میتونید یکیشون رو انتخاب و اقدام به گرفتن پرسنال کنید

ممنونم محمد جان، راستش هم تو عکسایی که بچه ها آپلود کردن هم تو عکسایی که تو خود سایتشون هست این اعداد و محدودیت ها تفاوت دارن و من آخرشم نفهمیدم کدوم درسته.

اما علیرغم این تفاوتا پرسونال پاسپورت همچنان نامحدوده درسته؟ تو پست ها دیدم که نوشتی از طریق یه سایتی اقدام کردی که نمایندگی رسمی وبمانی تو ایران هستن.
منم از همون طریق اقدام کنم؟

pouya
01-12-2021, 16:31
با سلام.
چگونه میتونیم در متاتریدر، منحنی(قلم) انتخاب کنیم؟
با تشکر

rasakabiri
01-13-2021, 01:21
سلام امتحان چقدر زدی و نشد؟

هنوز امتحان نکردم