PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی بروکرها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Matthieu
02-21-2022, 22:51
سلام وقت بخیر.

برای تغییر لورج و مدیریت حسابتون طبق عکس هایی که قرار میدم پیش برین مشکلتون رفع بشه.

تصویر شماره1 :
253936

تصویر شماره 2:
253937

تصویر شماره 3:
253938

موفق باشین

ممنون میر توحید عزیز

انجام دادم متشکرم

Matthieu
02-22-2022, 00:18
سلام وقت بخیر.

برای تغییر لورج و مدیریت حسابتون طبق عکس هایی که قرار میدم پیش برین مشکلتون رفع بشه.

تصویر شماره1 :
253936

تصویر شماره 2:
253937

تصویر شماره 3:
253938

موفق باشین

یه سوال میر توحید جان.

این سایت همون الپاری معروف هست؟ آخه استاد در وبینار میگفت یه آلپاری روسی هم هست که پیشنهاد نمیکنم.

ممنونم

Mir Tohid
02-22-2022, 16:44
سلام وقت بخیر.

می تونید برای تست یه حساب ریل کوچیک باز کنید و کار کنید برای فهمیدن اینکه بدردتون میخوره یا نه.
من مشکلی ندارم. البته طبق توصیه ای استاد روبوفارکس هم حساب دارم.

سی تریدر نداره.

سلام تابحال توی الپاری اکانت نداشتم بروکر قابل اعتماد و خوبی هست ؟ و اینکه ایا سی تریدر داره مثل روبو؟

Mir Tohid
02-22-2022, 16:51
سلام وقت بخیر.

بروکر آلپری که مورد اشاره استاد هستش با اروپای غربی کار می کنه. ما خاورمیانه هستیم!

یه مورد دیگه اینکه موقعیت ما برای فعالیت تو بازارهای مالی جهانی پر ریسک هستش از نظر بقیه کشورها! بروکرها مطلع هستند از این موضوعات و
دور میزنن این مورد رو که البته این به معنی داشتن دسترسی حقوقی به بروکرها برای ما نیست!

موفق باشین.

یه سوال میر توحید جان.

این سایت همون الپاری معروف هست؟ آخه استاد در وبینار میگفت یه آلپاری روسی هم هست که پیشنهاد نمیکنم.

ممنونم

hamidd
02-22-2022, 16:56
سلام دوستان
کسی با تاپ چنج کار میکنه که مشکلی براش پیش اومده باشه؟
میخواستم حساب باز کنم گفتم قبلش اینجا با شما دوستان مشورت کنم
ممنون میشم تجربتون رو در اختیارم بذارین

Mir Tohid
02-22-2022, 20:11
سلام وقت بخیر.

تجربه ی کار با تاپ چنچ رو دارم و مشکلی نداشتم تا الان.

سلام دوستان
کسی با تاپ چنج کار میکنه که مشکلی براش پیش اومده باشه؟
میخواستم حساب باز کنم گفتم قبلش اینجا با شما دوستان مشورت کنم
ممنون میشم تجربتون رو در اختیارم بذارین

alirabeie
02-22-2022, 22:05
[QUOTE=Mostafamohebbi;201369]بچه ها سلام
من پستها رو تقریبا از اول مرور کردم و یه چیزی واسم سوال شد که چرا انقدر همه اصرار دارن به وبمانی و صرافی و ریالی و... در حالیکه ارز دیجیتال اسونترین گزینه هاست لطفا اگه منطقی پشتش هست به من هم بگید
ایا بخاطر سقف واریز و برداشت که مثلا در وبمانی بیشتره یا کمتره؟
منطقی به لحاظ امنیتی پشت این ماجراست؟
یا دلایلی که من نا اگاهم نسبت بهشون!
یا اینکه صرفا بخاطر واریز اول هست که همه میدونیم به هر روشی واریز کنید همونطور هم باید برداشت کنید که اونم وقتی سود به حدنصاب واریز رسید برای برداشتای بعدی دستمون بازه که به روش دلخواه باشه
پیشتر از توجه شما سپاسگزارم:o[/QUOTE
سلام دوست عزیز یعنی با این روش اگر صد دلار شارژ کنی و برسونی به ۲۰۰دلار شما میتونی به هر روشی که مایل باشی برداشت بزنی چون الان اینطوریه که باید برسه به ۵۰۰دلار و اینکه کارمزد ۲۵دلاری میگیره برای این توضیحی دارید ممنون میشم بگید ؟

Piri-hastam
02-23-2022, 11:55
[QUOTE=Mostafamohebbi;201369]بچه ها سلام
من پستها رو تقریبا از اول مرور کردم و یه چیزی واسم سوال شد که چرا انقدر همه اصرار دارن به وبمانی و صرافی و ریالی و... در حالیکه ارز دیجیتال اسونترین گزینه هاست لطفا اگه منطقی پشتش هست به من هم بگید
ایا بخاطر سقف واریز و برداشت که مثلا در وبمانی بیشتره یا کمتره؟
منطقی به لحاظ امنیتی پشت این ماجراست؟
یا دلایلی که من نا اگاهم نسبت بهشون!
یا اینکه صرفا بخاطر واریز اول هست که همه میدونیم به هر روشی واریز کنید همونطور هم باید برداشت کنید که اونم وقتی سود به حدنصاب واریز رسید برای برداشتای بعدی دستمون بازه که به روش دلخواه باشه
پیشتر از توجه شما سپاسگزارم:o[/QUOTE
سلام دوست عزیز یعنی با این روش اگر صد دلار شارژ کنی و برسونی به ۲۰۰دلار شما میتونی به هر روشی که مایل باشی برداشت بزنی چون الان اینطوریه که باید برسه به ۵۰۰دلار و اینکه کارمزد ۲۵دلاری میگیره برای این توضیحی دارید ممنون میشم بگید ؟
سلام علی جان
من قبلا از لایت فارکس که برداشت میزدم اینطور بود که خیلی وقته باهاش کار نمیکنم ولی الان ویندزور کار میکنم همینطوره(پایین توضیح دادم)و البته هیچکودوم کارمزدی از من نگرفتن برای برداشت من همیشه واریز و برداشتم با ارزای دیجیتال بوده و گاهی ریالی
مثلا من 500 دلار واریز کردم حالا از اینجا به بعد تا 500دلار فقط میتونم به روش ارز دیجیتال برداشت کنم چون این روش واریزیم بوده(خواه پول واریز شده رو بخوام برداشت بزنم خواه سود کرده باشم) حالا اگه سودم از 500دلاری که اول واریز کرده بودم بیشتر شد مثلا بالانسم شد 1500دلار میتونم با روشهای دیگه برداشت بزنم(یعنی تا 500دلار با ارز دیجیتال که روش واریزی اولم بوده و از اون بیشتر به روشی که خودم مایل باشم که بازم ارز دیجیتال برداشت میزنم چون مطمینتره:D) و تا جایی که میدونم قانون بروکرا یا لاقل بیشتر اونایی که با ایرانیا کار میکنن همینه.
پ.ن: اینم اضافه کنم اخرین برداشت من برمیگرده به 2-3ماه پیش البته شما به گفته های من اکتفا نکن و حالا هر بروکری که کار میکنی حتما با پرویی تمام از پشتیبانیش بخواه که برات توضیح بده (من این موضوع برداشت و واریز رو دفعه اول یکسال پیش که برای دفعه اول میخواستم برداشت بزنم فهمیدم و حقیقتش شوکه شدم;))
دلایل خود بنده برای استفاده از بروکر ویندزور یکیش اینه که اسپرد مناسبی داره و واریز و برداشت هم ریالی و هم ارز دیجیتالش که من دوتا رو استفاده میکنم بسیار سریع هست (اینم عرض کنم برای برداشت ریالی من از صرافی طرف قرارداد خودشون که اسمش توریست هست اقدام کردم و مشکلی نداشتم و اینم بگم مبلغ من زیر 1000 دلار بوده) از پشتیبانیشون که نگم برات محشره شما ایمیل میدی اون بهت سریع زنگ میزنه توضیح میده:o
عیباشم اینه که خیلی تنوع حساب نداره کلا دو نوع حساب داره زیرو و پرایم دوم اینکه برای حساب پرایمش کمیسیون نمیگیره که به قول دوستان یکم شک بر انگیزه(ولی خوب تریدرای بزرگی تو ایران میشناسم البته غیرقابل مقایسه با سامورایی خودمون;)که لاقل 8ساله باهاش کار میکنن و این خیال ادم رو کمی راحت میکنه)
در حال حاضر از نظر بنده برای ایرانیا بهترینه البته اندازه درک و تجربه خودم و بازم میگم هر بروکری خواستین کار کنین پوست پشتیبانیش رو بکنید:Dچون سرمایه تونه علف خرس نیست
براتون شادی تندرستی و ارامش ارزو میکنم:o alirabeie (https://forum.academywave.com/member.php?u=5642)

alirabeie
02-23-2022, 12:20
[QUOTE=alirabeie;203069]
سلام علی جان
من قبلا از لایت فارکس که برداشت میزدم اینطور بود که خیلی وقته باهاش کار نمیکنم ولی الان ویندزور کار میکنم همینطوره(پایین توضیح دادم)و البته هیچکودوم کارمزدی از من نگرفتن برای برداشت من همیشه واریز و برداشتم با ارزای دیجیتال بوده و گاهی ریالی
مثلا من 500 دلار واریز کردم حالا از اینجا به بعد تا 500دلار فقط میتونم به روش ارز دیجیتال برداشت کنم چون این روش واریزیم بوده(خواه پول واریز شده رو بخوام برداشت بزنم خواه سود کرده باشم) حالا اگه سودم از 500دلاری که اول واریز کرده بودم بیشتر شد مثلا بالانسم شد 1500دلار میتونم با روشهای دیگه برداشت بزنم(یعنی تا 500دلار با ارز دیجیتال که روش واریزی اولم بوده و از اون بیشتر به روشی که خودم مایل باشم که بازم ارز دیجیتال برداشت میزنم چون مطمینتره:D) و تا جایی که میدونم قانون بروکرا یا لاقل بیشتر اونایی که با ایرانیا کار میکنن همینه.
پ.ن: اینم اضافه کنم اخرین برداشت من برمیگرده به 2-3ماه پیش البته شما به گفته های من اکتفا نکن و حالا هر بروکری که کار میکنی حتما با پرویی تمام از پشتیبانیش بخواه که برات توضیح بده (من این موضوع برداشت و واریز رو دفعه اول یکسال پیش که برای دفعه اول میخواستم برداشت بزنم فهمیدم و حقیقتش شوکه شدم;))
دلایل خود بنده برای استفاده از بروکر ویندزور یکیش اینه که اسپرد مناسبی داره و واریز و برداشت هم ریالی و هم ارز دیجیتالش که من دوتا رو استفاده میکنم بسیار سریع هست (اینم عرض کنم برای برداشت ریالی من از صرافی طرف قرارداد خودشون که اسمش توریست هست اقدام کردم و مشکلی نداشتم و اینم بگم مبلغ من زیر 1000 دلار بوده) از پشتیبانیشون که نگم برات محشره شما ایمیل میدی اون بهت سریع زنگ میزنه توضیح میده:o
عیباشم اینه که خیلی تنوع حساب نداره کلا دو نوع حساب داره زیرو و پرایم دوم اینکه برای حساب پرایمش کمیسیون نمیگیره که به قول دوستان یکم شک بر انگیزه(ولی خوب تریدرای بزرگی تو ایران میشناسم البته غیرقابل مقایسه با سامورایی خودمون;)که لاقل 8ساله باهاش کار میکنن و این خیال ادم رو کمی راحت میکنه)
در حال حاضر از نظر بنده برای ایرانیا بهترینه البته اندازه درک و تجربه خودم و بازم میگم هر بروکری خواستین کار کنین پوست پشتیبانیش رو بکنید:Dچون سرمایه تونه علف خرس نیست
براتون شادی تندرستی و ارامش ارزو میکنم:o alirabeie (https://forum.academywave.com/member.php?u=5642)

ممنونم ازت که ایتقدر وقت گذاشتی کامل و دقیق توضیح دادی همچنین مصطفی جان پر سود باشی :o

Piri-hastam
02-23-2022, 20:13
[QUOTE=Mostafamohebbi;203229]
سلام مصطفی جان امیدوارم حالت خوب باشه سایت اصلی بروکر ویندزور رو میفرستی برام ..ممنون و اینکه ایا پلتفرم سی تریدر هم داره مثل روبو؟
سلام محمد جان خدمت شما
c-trader رو نمیدونم ولی ادرس رو میگذارم خدمتت سایتش فارسی هم میشه میتونی چک کنی برادر
https://en.windsorbrokers.com/
ارام و تندرست باشی:o

hootan.hagh
02-24-2022, 01:29
سلام خدمت دوستان عزیز بنده احراز هویت وب مانی انجام دادم کامل و پاسپورت فرمال هم ظاهرا فعال شده برام اما محدودیت روزانه 100دلار و هفتگی 300دلار هست برام هنوز کسی میدونه دلیلش رو؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام ارادت
برای ارتقا این اعداد پاسپورتتون باید به پرسونال انتقال بدید که هزینه اش هم حدودا 50 دلاره و به صورت حضوری انجام میشه در گوگل سرچ کنی به نتیجه میرسی در رابطه با چگونه انجام دادنش .

hootan.hagh
02-24-2022, 01:31
سلام دوستان وقت بخیر
تو بروکر روبو حداکثر چه تعداد حساب میتونیم بازکنیم؟
همزمان چندتا حساب اکتیو میتونیم داشته باشیم ؟
و اگر یه حساب رو کامل برداشت بزنیم و یه حساب دیگه باز کنیم تا چند باز مجاز به ایجاد حساب جدید هستیم؟
دوستان اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنه .

سلام ارادت
ماکسیمم 50 حساب در مجموع اکتیو و دی اکتیو در تمام پلتفرمهای معاملاتی روی هم .

mohamadreza.m
02-24-2022, 09:26
سلام ارادت

سلام هوتن عزیز
امیدوارم حالت خوب باشه
بابت توجه و راهنمایی متشکرم

parsa.rezaei.maram
02-24-2022, 09:36
سلام ارادت

سلام و عرض ادب ، این ۵۰ حسابی که میفرمایید برای ریل هست دیگه ؟ یا مجموع دمو و ریل ۵۰ تا نباشید باشه ؟

hootan.hagh
02-24-2022, 09:37
سلام و عرض ادب ، این ۵۰ حسابی که میفرمایید برای ریل هست دیگه ؟ یا مجموع دمو و ریل ۵۰ تا نباشید باشه ؟

سلام ارادت
خیر ، مجموع ریل و دمو .

parsa.rezaei.maram
02-24-2022, 09:39
سلام ارادت
خیر ، مجموع ریل و دمو .

شما اطلاع دارید که میشه آیا حساب های دمو رو کلا حذف کرد ؟*دی اکتیو نه .

Siamak farahbakhsh
02-25-2022, 01:12
سلام دوست عزیز
ممنونم از پاسخ شما
ولی محدودیت برای پاسپورت فرمال روزانه ۳۰۰۰دلار،هفتگی۱۰۰۰۰دلار و ماهیانه ۱۵۰۰۰دلار هستش،و وقتی که ایمیل زدم به پشتیبانیشون گفتن با اولین برداشت از ولت وب مانی این مشکل حل میشه و همین اتفاق هم افتاد،بازم ممنون از وقتی که گذاشتین������������

سلام ارادت
برای ارتقا این اعداد پاسپورتتون باید به پرسونال انتقال بدید که هزینه اش هم حدودا 50 دلاره و به صورت حضوری انجام میشه در گوگل سرچ کنی به نتیجه میرسی در رابطه با چگونه انجام دادنش .

ahmadnp
02-25-2022, 17:37
سلام وقت بخیر
چجو میشه از حساب معاملاتی به کیف پول روبو فارکس دلار انتقال داد
از طریق ترنسفر نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کیند:)

ahmadnp
02-25-2022, 17:44
دوستان یه سوال دارم
چرا همه اصرار به وب مانی دارن؟؟
پرفکت مانی که خیلی خوبه احراز هویتم نمیخواد و هم راحت

دلیلشو اگه حتما باید دونست به منم بگین بدونم

Reza-Rf
02-26-2022, 02:33
سلام دوستان
شرمنده اگه سوال تکراریه...
تو لایت فارکس امکانش هست که حساب های دمو رو حذف کنیم؟؟؟؟

Darvin76
02-27-2022, 10:13
سلام دوستان، کسی بروکری میشناسه ک موقع ثبتنام یه مقدار دلار به عنوان بونوس به کاربر بده که درصورت سود کردن بتونه سودش رو برداره، ؟ مثلا بروکر xm همچین کاری میکنه ولی با کاربران ایرانی کار نمیکنه،نمیدونم چجور بعضی دوستان باهاش کار میکنن،ممنون میشم راهنمایی کنید

Behzad_zp
02-27-2022, 15:15
سلام دوستان،برای احراز هویت روبو فارکس درقسمت های

ID/Passport Verification

Address verification

چه چیزهایی میتونیم اپلود کنیم؟
من پاسپورت ندارم،کارت ملی میشه؟

Youness
02-27-2022, 15:53
سلام به همه دوستان و استاد عزیز من همین الان متوجه شدم که خرید و فروش وب مانی ممنوع شده اطلاعاتی دارید؟ تکلیف چیه؟ باید چکار کنیم ؟ اونایی که وب مانی دارند باید چکار کنند چطوری میتونن تبدیل به ریال کنند؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

ALiamiri
02-27-2022, 16:05
سلام دوستان،برای احراز هویت روبو فارکس درقسمت های

ID/Passport Verification

Address verification

چه چیزهایی میتونیم اپلود کنیم؟
من پاسپورت ندارم،کارت ملی میشه؟

سلام بله میشه

mahdiniz
02-27-2022, 16:14
سلام بله میشه
امیری جان من جدیدا اقدام کردم واسه ی وریفای کردن آدرسم، ولی اصلا کشور ایران رو توی گزینه های وریفای آدرس نمیاره!! وی پی ان هم عوض کردم و با آی پی هنگ کنگ رفتم ولی باز هم نمیورد. شماره و ایمیلم قبلا تایید شده. این مشکل رو چجوری میشه حل کرد؟

ALiamiri
02-28-2022, 11:24
امیری جان من جدیدا اقدام کردم واسه ی وریفای کردن آدرسم، ولی اصلا کشور ایران رو توی گزینه های وریفای آدرس نمیاره!! وی پی ان هم عوض کردم و با آی پی هنگ کنگ رفتم ولی باز هم نمیورد. شماره و ایمیلم قبلا تایید شده. این مشکل رو چجوری میشه حل کرد؟

سلام من با آی پی ژاپن یا هند که متصل شدم آورد.ببینید اگه نشد به ایمل یا پشتیانی فارسیشون تو تلگرام پیام بدین @RoboForexOfficialBot راهنماییتون میکنن

ALiamiri
02-28-2022, 11:25
سلام به همه دوستان و استاد عزیز من همین الان متوجه شدم که خرید و فروش وب مانی ممنوع شده اطلاعاتی دارید؟ تکلیف چیه؟ باید چکار کنیم ؟ اونایی که وب مانی دارند باید چکار کنند چطوری میتونن تبدیل به ریال کنند؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام وقت بخیر.اول به ارز دیجیتال تبدیل میکنید و بعد نقد میکنید.یه کمیسیون باید اضافه تر بدین فقط

Behzad_zp
02-28-2022, 21:47
سلام،دررابطه با این سوال ک مشکل منم بود،با پشتیبانی روبوفارکس ک ایدی تلگرامش رو دوستمون گذاشتن،چت کردم و گفتن:
Please note that you can choose another country, the information will be corrected according to the submitted documents.
لطفا توجه داشته باشید که می توانید کشور دیگری را انتخاب کنید، اطلاعات با توجه به مدارک ارسالی اصلاح می شود.

mahdiniz
03-01-2022, 03:35
سلام،دررابطه با این سوال ک مشکل منم بود،با پشتیبانی روبوفارکس ک ایدی تلگرامش رو دوستمون گذاشتن،چت کردم و گفتن:
Please note that you can choose another country, the information will be corrected according to the submitted documents.
لطفا توجه داشته باشید که می توانید کشور دیگری را انتخاب کنید، اطلاعات با توجه به مدارک ارسالی اصلاح می شود.
مرسی بابت پیگیری. یه لحظه فکر کردم نکنه روبو ام ایرانو بست :d

Mansoor
03-01-2022, 09:03
با سلام و احترام
با توجه به تحریم شدن روسیه توسط آمریکا و اروپا و اینکه بسیاری از بروکرها از جمله آلپاری روسی هستند یا به روسیه مربوطند، آیا مشکلی از این بابت برای ما که با آلپاری ترید میکنیم پیش نمیاید؟ لطفا نظرتون را این باره بفرمایید و ما را راهنمایی بفرمایید.

parsa.rezaei.maram
03-01-2022, 10:08
سلام دوستان عزیزم .

ممنون میشم اگر بروکر هایی و میشناسید که کمترین اسپرد و دارن و معرفی کنید . من خودم با روبو کار میکنم ، اما اخیر احساس میکنم روی جفت ارز ها اسپردهاش واید میشه و زیاد میشه . ممنونم

yazdan morovat
03-01-2022, 11:58
سلام دوستان
می خواستم حساب روبو باز کنم ولی قسمت کشورها برای تایید شماره موبایل
کشور ایران داخلش نیست
دوستان برای حل این مشکل راه حلی اگه دارن لطفا راهنمایی کنن.

ALiamiri
03-01-2022, 14:27
با سلام و احترام
با توجه به تحریم شدن روسیه توسط آمریکا و اروپا و اینکه بسیاری از بروکرها از جمله آلپاری روسی هستند یا به روسیه مربوطند، آیا مشکلی از این بابت برای ما که با آلپاری ترید میکنیم پیش نمیاید؟ لطفا نظرتون را این باره بفرمایید و ما را راهنمایی بفرمایید.
سلام وقت بخیر.
جواب استاد به این سوال:
بروکرهایی که با حساب بانکی کار میکنن به مشکل میخورن.بروکرهایی که با پرفکت مانی یا وبمانی و ارزهای دیجیتال کار میکنن هیچ مشکلی نمیخورن
بروکرها دیتاهاشون رو از طریق پروایورها میگیرن که کاملا مستقل هست.در بستر بازار فارکس ترید میزنید نه دربستر بانک

مسعود00700
03-01-2022, 16:55
سلام دوستان می شه بگیید استاد کدام بروکر را تایید میکنند ؟

mojtaba.k94
03-01-2022, 19:17
سلام وقت بخیر دوستان عزیز
در حال حاضر بهترین روش برای واریز و برداشت کدومه؟(وب مانی ، پرفکت مانی ، ارز دیجیتال ، یا از پشتیبانی که بروکر روبو در تلگرام داره)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Navit
03-01-2022, 21:19
دوستان سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه
یه سوال داشتم چجوری میتونم استیتمنت گراف دار و با جزییات از روبو بگیرم؟
استیتمنتی که تو سایت خودش میده گراف نداره/درادان نداره/جزییات زیاد هم نداره
ممنون میشم راهنمایی کنید

وقت بخیر ...

استیتمنت رو از همون بخش قبلی بگیرید . برای گراف و دراودان هم از نوار سمت چپ پلتفرم میتونید گزینه آنالیز رو کلیک کنید و اسکرین شات بگیرید. برای اضافه کردن جزییات بیشتر هم روی عکس محل هایی که علامت زدم رو با راست کلیک و فعال کردن تیک میتونید اضافه کنید.

258858

khalifzadeh
03-02-2022, 09:43
سلام
لطفا روش واریز برداش ارز دیجیتال به روبو کمی توضیح بدین یا اگه اموش هست لینک بزارید

ali&sohaile9.10
03-02-2022, 11:04
سلام دوستان
با وضع موجود جنگ وتحریم روسیه ایا برای بروکر الپاری مشکلی پیش نمیاد
من یه حساب شارز شده تو بروکر الپاری دارم @amino
(https://forum.academywave.com/member.php?u=12)@ALiamiri (https://forum.academywave.com/member.php?u=214).@ashkan parsa
این جوابیه که پشتیبان الپاری فرستاده

(https://forum.academywave.com/member.php?u=430)توجه داشته باشید شرکت ما در روسیه نیست و جنگ و تحریم ها هیچ تاثیری بر فعالیت شرکت ما نداره شرکت ما در کشور سنت وینسنت در آمریکای مرکزی قرار داره چون ان کشور جر کشور های تحریمی نیست، ما کماکان فعالیت خودمونو ادامه می دیم

saeed65_jiroft
03-02-2022, 13:07
please refer to the information on the company’s operations at present time.

RoboForex is aiming at providing its clients with stable access to the entire range of the company’s services. The company’s infrastructure operates in the normal course. Our team is ready for any possible development of the situation and will do whatever it takes to make the company’s services operate at a professional level.

All depositing/withdrawal transactions are performed as usual, without any restrictions and delays. The company is ready to carry out its funds withdrawal obligations towards clients and partners full and complete using payment methods available in their Members Areas.

Please take note that RoboForex bears no relations to legal entities and individuals from the updated SDN lists. The bodies listed there are not the company’s shareholders, clients, partners, or contractors.

RoboForex has enough professional experience to provide uninterruptible access to its services, as well as financial resources and reserves to carry out its legal obligations towards all clients, partners, and contractors

saeed65_jiroft
03-02-2022, 13:08
لطفاً به اطلاعات مربوط به عملیات شرکت در حال حاضر مراجعه کنید.

RoboForex در نظر دارد دسترسی پایدار به کل طیف خدمات این شرکت را برای مشتریان خود فراهم کند. زیرساخت های شرکت در روال عادی کار می کند. تیم ما برای هر گونه پیشرفت احتمالی شرایط آماده است و هر کاری که لازم باشد انجام خواهد داد تا خدمات شرکت در سطح حرفه ای عمل کند.

کلیه معاملات واریز و برداشت طبق روال عادی و بدون محدودیت و تاخیر انجام می شود. این شرکت آماده است تا تعهدات برداشت وجه خود را در قبال مشتریان و شرکا با استفاده از روش های پرداخت موجود در منطقه اعضای آنها به طور کامل و کامل انجام دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که RoboForex هیچ ارتباطی با اشخاص حقوقی و افراد از لیست های به روز شده SDN ندارد. ارگان های فهرست شده در آنجا سهامداران، مشتریان، شرکا یا پیمانکاران شرکت نیستند.

RoboForex دارای تجربه حرفه ای کافی برای دسترسی بدون وقفه به خدمات خود و همچنین منابع مالی و ذخایر برای انجام تعهدات قانونی خود در قبال کلیه مشتریان، شرکا و پیمانکاران است.

ashkan_parhizkarii
03-03-2022, 16:01
سلام ممنون میشم اگه نظرتون رو راجب بروکر amatket بگید اگه دوستان تجربه دارن حتما بگن🙏🏻

Hamid P
03-03-2022, 16:14
سلام به همه ی دوستان گرامی،
من تازه یک اکانت ریل تو بروکر روبو باز کردم.
متوجه شدم که یک اختلاف زیاد بین اسپرد حساب واقعی و دمو وجود داره!
به نحوی که در حساب دمو روی یک جفت ارز من اسپرد 0.6 رو میبینم ولی همزمان روی حساب واقعی اسپرد 2.2 رو میبینم.
از دوستانی که تجربه ی این رو دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

saeed65_jiroft
03-03-2022, 18:50
سلام.خب طبیعی هست .چون انواع حساب ریل داریم...کمترین اسپرد برای حساب پرایم و ای سی ان هست.ECN--Prime
260049

hamidd
03-04-2022, 11:00
سلام وقت بخیر.

ممنون که جواب دادین
میشه بپرسم چقدر زمان میبره که تاپ چنج به حسابمون منتقل کنه؟

parsa.rezaei.maram
03-04-2022, 11:17
سلام وقت بخیر.

سلام میر توحید جان ، خوبین شما ؟ یک سوال داشتم خدمت شما . با توجه به این که تاپچنچ هیچ شرکت حقوقی رسمی داخل ایران نداره ، واریزی هایی که به حساب شما شده ، منابعش مشخص بوده ؟* مثلا یک پولی از صرافی تاپچنج میاد توی حساب شما و منبعش مشخص هست ؟ از طرف یک شرکت حقوقی هست یا مثلا شخص ؟

Mir Tohid
03-04-2022, 17:09
ممنون که جواب دادین
میشه بپرسم چقدر زمان میبره که تاپ چنج به حسابمون منتقل کنه؟

سلام وقت بخیر.

اگر برداشت شما از بروکر در روزهای هفته کاری باشه
و
در ایران هم در تایم اداری این برداشت رو انجام بدین ،
تا قبل از ساعت 12 ظهر بوقت ایران و تا ساعت 6 عصر همون روز بشکل حواله ( اگر مبلغ زیادی باشه ) و واریز سریع ( اگر مبلغ برداشتی کمه ) انجام میشه.

Mir Tohid
03-04-2022, 17:22
سلام میر توحید جان ، خوبین شما ؟ یک سوال داشتم خدمت شما . با توجه به این که تاپچنچ هیچ شرکت حقوقی رسمی داخل ایران نداره ، واریزی هایی که به حساب شما شده ، منابعش مشخص بوده ؟* مثلا یک پولی از صرافی تاپچنج میاد توی حساب شما و منبعش مشخص هست ؟ از طرف یک شرکت حقوقی هست یا مثلا شخص ؟

سلام وقت بخیر

درسته این صرافی آنلاین در ایران هیچ نمایندگی رو معرفی نکرده. اگر دبی و یا استانبول باشید میتونید مبالغ برداشتی رو بشکل نقد دریافت کنید
اما در ایران چنین امکانی نیست.

مبالغ از طریق بانک کاراش انجام میشه بشکل پایا ، و مبالغ درشتر با ساتنا.

برای بخش آخر سوالتون ، به اینکه این پول داره از طریق یشرکت یا شخص حقیقی و یا حقوقی واریز میشه اطلاعی ندارم. برای مطلع شدن از این قضیه
کافیه مراجعه بشه به بانک و واریز کننده اون حواله بشکل پایا و ستنا و یا هر روشی که بوده مشخص بشه.

khalifzadeh
03-05-2022, 10:50
سلام دوستان من انتقال ارز رو از طریق وبمانی انجام میدادم الان با توجه به منوعیت انتقال لطفا روش واریز و برداشت ارز دیجیتال مثل تتر رو بفرمایید..

hamedshakiba
03-05-2022, 16:30
سلام دوستان چند سوال دارم 1 کسی میدونه واریز و برداشت بوسیله واسطه ی روبو به چه صورت انجام میشه ؟ 2برای ارسال مدارک برای پرفکت مانی ایا قبض موبایل یا قبض تلفن با نام پدرهم قابل قبوله وبرای ارسال ترجمه رسمی کافییه یا کار دیگه ای هم لازمه؟ 3پاسسپورت وب مانی من فورمال هست ولی وقتی محدودیت هاش رو میبینم هنوز محدویت های حساب الیاس رو داره ایا بخاطر اینه که تابحال پولی واریز نکردم اینطوریه؟

beidaghi_j
03-05-2022, 17:01
سلام
بنده دانشجوی دوره پرایس آکادمی هستم قبل از دوره با بروکر لایت فارکس کار میکردم ولی تو دوره میبینم همه دوستان با روبو کار میکنن منم میخوام بیام روبو
دوتا سوال داشتم
اول اینکه وریفای کردن موبایل هم نیاز هست برا واریز و برداشت یا نه؟ و اصلا وریفای کنم یا نه؟ لازم به ذکره که سه مورد ایمیل و پاسپورت و قبض گازم رو وریفای کردم
سوال دوم اینه که با تاپ چنج هم میتونیم واریز و برداشت داشته باشیم؟ اگه نه بهترین روش چیه؟
و اگه روشی غیر از تاپ چنج معرفی میفرمایین لطفا روششم یاد بدین یا اگه فیلم آموزشی داره برام بفرستین
ممنون از همگی دوستان

Saman.b
03-06-2022, 10:27
سلام دوستان

من پرفکت مانی ثبت نام کردم.
برای ثبت نام صفحه زیر اومد که حتی وارد کردن تلفن اجباری نبود.
آیا آدرس سایت درست هست؟
و اینکه اکانتی برای من ایجاد شد و تایید هویت و آدرس نخواست، آیا توی همین مرحله هم میشه واریز/برداشت داشت؟
261342

بعد کلی گشتن توی سایت به این صفحه رسیدم که برای تایید هویت و اکانت بود.
برای تایید آدرس میشه از قبض تلفن همراه استفاده کرد؟ چون مابقی قبضها به اسم من نیست.
261343

سپاس از دوستان پاسخگو

amoo baghi
03-06-2022, 11:24
سلام دوستان

من پرفکت مانی ثبت نام کردم.
برای ثبت نام صفحه زیر اومد که حتی وارد کردن تلفن اجباری نبود.
آیا آدرس سایت درست هست؟
و اینکه اکانتی برای من ایجاد شد و تایید هویت و آدرس نخواست، آیا توی همین مرحله هم میشه واریز/برداشت داشت؟
261342

بعد کلی گشتن توی سایت به این صفحه رسیدم که برای تایید هویت و اکانت بود.
برای تایید آدرس میشه از قبض تلفن همراه استفاده کرد؟ چون مابقی قبضها به اسم من نیست.
261343

سپاس از دوستان پاسخگو

سلام سامان جان روزت بخیر

cowboy
03-06-2022, 11:46
سلام سامان جان روزت بخیر اگه به مشکل خوردی برای ادرس pdfقبض برق و با اپلیکیشن برق من بگیر اسمشو با فتوشاپ تغییر بده اگه هم که نتونستی بفرست برات انجام بدم چون من خودم همین کارو کردم و تایید شد :cool::cool::cool::cool::cool:
سلام . فکر کنم نیاز به ترجمه هم داشته باشه ؟؟؟شما خودتون هم ترجمه کردین؟

amoo baghi
03-06-2022, 12:23
سلام . فکر کنم نیاز به ترجمه هم داشته باشه ؟؟؟شما خودتون هم ترجمه کردین؟

نه به پشتیبانش پیام دادم گفتم نیاز به ترجمه هست گفت خیر حالا بپرس ازشون اگه نخواستن بفرست انجام بدم برات

mehdish1370
03-06-2022, 14:02
دوستان سلام،امیدوارم حال دلتون عالی باشه، من یکی دو تا صرافی نگاه کردم و قیمت خرید وب مانی که از ما که داده بودن خیلی پایین بود و قیمت فروشش به ما خیلی بالاتر، به نظرتون بهترین راه واسه اینکه ضرر کمتری موقع فروش وب مانی بدیم چی هست؟

cowboy
03-06-2022, 14:11
نه به پشتیبانش پیام دادم گفتم نیاز به ترجمه هست گفت خیر حالا بپرس ازشون اگه نخواستن بفرست انجام بدم برات
جناب به پشتیبانشون پیام دادم اینو بهم جواب دادن
Any non-English documents have to be officially translated to English. You can order a translation in any local notary office or law agency.

Sincerely, Customer Support Manager
Michael Croop
در کل منطورشون اینه هر مدرک غیر انگلیسی باید به طور رسمی به انگلیسی ترجمه بشه

Aminvest
03-07-2022, 00:00
بدون وریفای کردن امکان واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی نیستش؟

Aminvest
03-07-2022, 11:12
من از پشتیبان های روبو برا واریز و برداشت به روش رمز ارز پرسیدم گفتن 1 دقیقه تا 10 روز کار ممکنه طول بکشه! میخواستم بدونم دوستان غزیز کسی تجربه ایی برای واریز و برداشت با این روش داره یا خیر؟

khalifzadeh
03-07-2022, 12:43
سلام من که با وب مانی شارژ کزدم میتونم از طریق تتر برداشت کنم یا پرفکت مانی؟

MohammadFX
03-07-2022, 17:15
سلام خسته نباشید
لایت فارکس مراقبش باشید بیشتر تحقیق کنید
روبو هم جدیدا خیلی ناقلا شده

KingMilad
03-07-2022, 21:00
سلام خسته نباشید
سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه
ممنون میشم بگید علت اینکه میفرمایید روبو جدیدا خیلی ناقلا شده چیه ؟؟:rolleyes:

Ali97
03-07-2022, 21:36
من از پشتیبان های روبو برا واریز و برداشت به روش رمز ارز پرسیدم گفتن 1 دقیقه تا 10 روز کار ممکنه طول بکشه! میخواستم بدونم دوستان غزیز کسی تجربه ایی برای واریز و برداشت با این روش داره یا خیر؟
سلام و وقت بخیر دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
من با اتریوم واریز برداشت داشتم و چندان هم زمانبر نبوده نهایتا ۱۰ دقیقه و هیچ مشکلی هم نداشته
آرزوی موفقیت و سلامتی همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون:)

sadegh4242
03-08-2022, 00:40
سلام دوستان عزیز
با توجه ب تحریم های روسیه هنوز میشه با بروکری مثل آلپاری کار کرد؟
از خودشون پرسیدم گفتن مشکلی نداره میخاستم نظر شمارو هم بدونم

alireza447
03-08-2022, 08:57
عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز
یه سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنماییم کنید
بروکر روبو فارکس تو قسمت واریزش از تتر شبکه ترون پشتیبانی میکنه اما برای برداشت فقط از تتر شبکه اتریوم پشتیبانی میکنه و برای من که حسابم کوچیکه به صرفه نیست از این روش برداشت انجام بدم.از کسایی که تجربه واریز و برداشت با این بروکر رو دارن خواهش میکنم راهنماییم کنین که بهترین روش واریز و برداشت در روبو چه روشی هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید

parsa.rezaei.maram
03-08-2022, 10:37
سلام خسته نباشید

سلام محمد جان ، ممنون از به اشتراک گذاری تجربت . امکانش هست علت اینکه میفرمایید نسبت به لایت فارکس و روبوفارکس با دقت بیشتری عمل کنیم چی هست ؟ مطلب خاصی دیدید ازشون ؟*ممنونم

ALiamiri
03-08-2022, 12:14
سلام دوستان وقت بخیر
262755

کسی میدونه این یعنی چی؟

alimoosavi4
03-08-2022, 17:37
سلام
مثل اینکه روبو دیگه ایرانو ساپورت نمیکنه

parsa.rezaei.maram
03-08-2022, 17:54
سلام
مثل اینکه روبو دیگه ایرانو ساپورت نمیکنه

چرا مگه چیزی شده ؟

Vahid.S777
03-08-2022, 22:42
سلام به همه ی دوستان گرامی،
من تازه یک اکانت ریل تو بروکر روبو باز کردم.
متوجه شدم که یک اختلاف زیاد بین اسپرد حساب واقعی و دمو وجود داره!
به نحوی که در حساب دمو روی یک جفت ارز من اسپرد 0.6 رو میبینم ولی همزمان روی حساب واقعی اسپرد 2.2 رو میبینم.
از دوستانی که تجربه ی این رو دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

سلام وقت بخیر
ممنون میشم شما یا دوستان دیگر راهنمایی و توضیح بدین چطور روبو حساب باز کردید چون من
وقتی میخواستم ثبت نام کنم اصلا کشور ایران رو نداره و شماره تلفن میخواد
با تشکر

khoshroomahdi
03-09-2022, 10:43
سلام سامان جان روزت بخیر اگه به مشکل خوردی برای ادرس pdfقبض برق و با اپلیکیشن برق من بگیر اسمشو با فتوشاپ تغییر بده اگه هم که نتونستی بفرست برات انجام بدم چون من خودم همین کارو کردم و تایید شد :cool::cool::cool::cool::cool:
این راهکارها رو توی جاهای عمومی ننویسید که احتمال بلاک شدنش میره بالا

amoo baghi
03-09-2022, 10:56
این راهکارها رو توی جاهای عمومی ننویسید که احتمال بلاک شدنش میره بالا
سلام کوروش جان اره میخواستم تا سامان عزیز دید اصلاحش کنم یک مشکلی خورد نتونستم

haj ahmad
03-09-2022, 12:05
عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز
یه سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنماییم کنید
بروکر روبو فارکس تو قسمت واریزش از تتر شبکه ترون پشتیبانی میکنه اما برای برداشت فقط از تتر شبکه اتریوم پشتیبانی میکنه و برای من که حسابم کوچیکه به صرفه نیست از این روش برداشت انجام بدم.از کسایی که تجربه واریز و برداشت با این بروکر رو دارن خواهش میکنم راهنماییم کنین که بهترین روش واریز و برداشت در روبو چه روشی هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید
توی برداشت بروکر 2 روز توی ماه رو داره که بدون کمیسیونه

cowboy
03-09-2022, 23:30
سلام دوستان . در قسمت سوم وریفای شماره تلفن پرفکت مانی به من زنگ زده نمیشه ایا راهکاری دارین؟

Saman.b
03-09-2022, 23:48
سلام
فرستادم. قبول نکرد
گفت که باید ترجمه بشه

A-min
03-10-2022, 13:20
سلام وقت بخیر
ممنون میشم شما یا دوستان دیگر راهنمایی و توضیح بدین چطور روبو حساب باز کردید چون من
با تشکر

سلام. باید با وی پی ان که مربوط به کشور های آسیایی باشه برید توی سایت تا اسم ایران رو ببینید.

alimoosavi4
03-10-2022, 13:51
چرا مگه چیزی شده ؟

با پشتیبان انگلیسیش که چت کردم گفت ایرانو پشتیبانی نمی کنن منتهی پشتیبان فارسیش گفت که همچنان با ایران کار میکنن ولی باید ای پی های مختلفی امتحان کنی تا بتونی ثبت نام کنی.

alimoosavi4
03-10-2022, 13:53
سلام وقت بخیر
با تشکر

سلام
مطمئنی که حسابت ecn هست یا نه؟

parsa.rezaei.maram
03-10-2022, 16:03
با پشتیبان انگلیسیش که چت کردم گفت ایرانو پشتیبانی نمی کنن منتهی پشتیبان فارسیش گفت که همچنان با ایران کار میکنن ولی باید ای پی های مختلفی امتحان کنی تا بتونی ثبت نام کنی.

درسته منم صحبت کردم ، زیر زیرکی کار میکنن فعلا

Aminvest
03-10-2022, 17:30
سلام دوستان. کسایی که ثبت نام کردین برا پرفکت مانی تونستین موبایل رو وریفای کنید؟

Hosseinabbasi
03-11-2022, 13:27
سلام دوستان خسته نباشید. من با روبو کار می کنم و حسابم رو اول با تتر شارژ کردم اما بعد از اون تموم کارام با وب مانی بوده بعدش اومدم پولا رو با تتر برداشت کنم می گ فقط با وب مانی باید برداشت کنی حتی ۱۰۰ تتر هم شارژ کردم باز برداشت رو زدم می گ فقط باید با وب مانی باشه نظری یا راه حلی ندارید ممنون می شم

sir1-
03-11-2022, 18:24
202043202044

متوجه هستم ولی این تصاویر رو ببینید.اون حساب به شماره 700 در Transfer FROM نیست و فقط در Transfer to هست !!!!!!!!

سلام دوست عزیز وقت بخیر
من امروز این مشکل برایم پیش آمد
شما چگونه حلش کردید

@Sajjad007 (https://forum.academywave.com/member.php?u=3087)

parsa.rezaei.maram
03-11-2022, 19:11
سلام دوستان خسته نباشید. من با روبو کار می کنم و حسابم رو اول با تتر شارژ کردم اما بعد از اون تموم کارام با وب مانی بوده بعدش اومدم پولا رو با تتر برداشت کنم می گ فقط با وب مانی باید برداشت کنی حتی ۱۰۰ تتر هم شارژ کردم باز برداشت رو زدم می گ فقط باید با وب مانی باشه نظری یا راه حلی ندارید ممنون می شم

عجیب غریبه ، ولی اگه ممکنه اگر نتیجه ای گرفتید ، حتما اعلام کنید که بقیه دوستان هم مطلع شن . ممنون

Siamak farahbakhsh
03-12-2022, 00:27
عرض سلام خدمت همه عزیزان
کسی می*دونه اگه حساب روبو رو با وب مانی شارژ کرده باشیم آیا امکان برداشت با پرفکت مانی هستش یا نه؟

Ir.iraj
03-12-2022, 01:01
سلام دوستان وقت بخیر
من اشتباها به آدرس یکبار مصرف قبلی در ربوفارکس که واریز کرده بودم دوباره واریز کردم والان به حسابم نیومده.
به پشتیبان پیام دادم گفت که به قسمت مالی انتقال دادم ولی هنوز جوابی نگرفتم.کسی هست همچین مشکی پیش اومده باشه براش یا راهنمایی کنه؟

hashemi810
03-12-2022, 12:29
سلام دوست عزیز اون 2 روزی که میفرمایی از کجا بفهمیم چه روزهایی هست
توی برداشت بروکر 2 روز توی ماه رو داره که بدون کمیسیونه

radmardhossein
03-12-2022, 17:58
سلام دوستان. کسایی که ثبت نام کردین برا پرفکت مانی تونستین موبایل رو وریفای کنید؟

سلام فقط با شماره تلفن منزل میتونید وریفای کنید

ali10
03-12-2022, 21:50
سلام دوستان.کسی بروکری رو میشناسه که واریز و برداشت با تتر باشه ؟و مورد دومم لطفا بروکری رو معرفی کنیدکه در ترکیه قابل استفاده باشه

haj ahmad
03-12-2022, 21:55
سلام دوست عزیز اون 2 روزی که میفرمایی از کجا بفهمیم چه روزهایی هست
سه شنبه اول و سوم هر ماه تقویمی
265600

hashemi810
03-13-2022, 01:47
سپاس لطف کردی
سه شنبه اول و سوم هر ماه تقویمی
265600

pouya
03-13-2022, 09:08
با سلام.

چگونه اکانت دمو دوم در روبو ایجاد کنیم؟

با تشکر

mohsenfar
03-13-2022, 12:24
سلام دوستان
لطفا راهنمایی میفرمایید بهترین و کم هزینه ترین راه برداشت از حساب ریل در روبوفارکس چه راهی هست؟
و در ایران کدوم سایت بهترین قیمت رو داره برای نقد کردن پول؟

Mohammad Jabbari
03-13-2022, 20:07
درود به همه دوستان

بروکر روبو اعلام کرد برداشت با وبمانی تا آخر ماه مارس هر روز، بدون کمیسیون انجام میشه...

266012

haj ahmad
03-14-2022, 22:17
سلام دوستان
کسی میدونه چرا وبمانی اینقدر قیمتش نسبت به تتر و پرفکت مانی کمتر شده؟
266477
بخریم ایا؟
شاید بخاطر دلیلای سیاسی چون برای روسیه ست

ali10
03-14-2022, 22:55
سلام دوستان.کسی بروکری رو میشناسه که واریز و برداشت با تتر باشه ؟و مورد دومم لطفا بروکری رو معرفی کنیدکه در ترکیه قابل استفاده باشه

haj ahmad
03-15-2022, 08:51
روبوفارکس وبمانی رو از گزینه های واریز یا شارژ حسابهاش برداشته.
داداش وب مانی مال روسیس ، مردم هم به خاطر جنگ استفاده نمیکنن ، عرضه و تقاضا

Ali_FX
03-15-2022, 11:16
دوستان به جای وب مانی با پرفکت مانی میشه کار کرد؟
برای روبوفارکس
کسی تجربه داشته؟

Ali97
03-15-2022, 11:45
دوستان به جای وب مانی با پرفکت مانی میشه کار کرد؟
برای روبوفارکس
کسی تجربه داشته؟
سلام و وقت بخیر علی جان
امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و ثروت
زیاد فکرتون رو درگیر واریز و برداشت و حذف وب مانی نکنید هنوز راههای زیادی برا واریز و برداشت داریم
شما میتونید از اکثر ارزهای دیجیتال برا واریزتون استفاده کنید ، ترون هزینه و کمسیون نقل و انتقالش کلا 1 ترون هست که چندان رقمی نیست ، بازم پیگیر باشین ولی فکر کنم ارز دیجیتال تو این شرایط راحتتر باشه
انواع روشهای واریز که با اون میتونید واریز کنید
266809
انواع ارزهای دیجیتالی که میتونید از طریق اونها واریز کنید به روبو :
266810
266812
266814
برا برداشت هم که بازم اینهارو دارید :
266817

به قول استاد انوشه
این جمله رو بخونید که کلمات رو با موضوع خودمون عوض کردم :
یک خبر بد دارم یک خبر خوب کدوم رو اول بگم ؟
میگه خبر بد رو اول بگو
میگه فقط یک روش واریز و برداشت برامون باقی مونده
میگه حالا خبر خوب رو بده
میگه :
هنوزززززززز یک روش واریز و برداشت برامون مونده

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون :o

Ali_FX
03-15-2022, 12:13
سلام و وقت بخیر علی جان
امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و ثروت
زیاد فکرتون رو درگیر واریز و برداشت و حذف وب مانی نکنید هنوز راههای زیادی برا واریز و برداشت داریم
شما میتونید از اکثر ارزهای دیجیتال برا واریزتون استفاده کنید ، ترون هزینه و کمسیون نقل و انتقالش کلا 1 ترون هست که چندان رقمی نیست ، بازم پیگیر باشین ولی فکر کنم ارز دیجیتال تو این شرایط راحتتر باشه
انواع روشهای واریز که با اون میتونید واریز کنید
266809
انواع ارزهای دیجیتالی که میتونید از طریق اونها واریز کنید به روبو :
266810
266812
266814
برا برداشت هم که بازم اینهارو دارید :
266817

به قول استاد انوشه
این جمله رو بخونید که کلمات رو با موضوع خودمون عوض کردم :
یک خبر بد دارم یک خبر خوب کدوم رو اول بگم ؟
میگه خبر بد رو اول بگو
میگه فقط یک روش واریز و برداشت برامون باقی مونده
میگه حالا خبر خوب رو بده
میگه :
هنوزززززززز یک روش واریز و برداشت برامون مونده

آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون :o

سلام علی جان امیدوارم حالت خوب باشه.
ممنون از اطلاعاتی که قرار دادید.
امروز حسابی سر این موضوع ضرر کردم و پشت دستم داغ کردم که وقتی میخوام تراکنشی انجام بدم اول همه طرف هام بررسی کنم.
البته میدونستم وب مانی ماله روسیه س ولی توی همین دوره جنگشون بررسی کردم روبو رو و دیدم هنوز هم وب مانی جز روش هاشون هست.
تا اینکه امروز خواستم واریز کنم دیدم برداشتن:(
منم برای اینکه بیشتر ضرر نکنم اکانت پرفکت مانی ساختم و کارمو با اون انجام دادم.
البته پرفکت مانی هم 1.99 درصد پورسانتش هست که خیلیه.
باید بقیه روش ها بررسی کنیم ببینیم کدوم به صرفه هست. (موردی که فرمودید (ترون)خیلی به صرفه هست)

ممنون از شما و لطف شما.

Ali97
03-15-2022, 12:24
امروز حسابی سر این موضوع ضرر کردم و پشت دستم داغ کردم که وقتی میخوام تراکنشی انجام بدم اول همه طرف هام بررسی کنم.
البته میدونستم وب مانی ماله روسیه س ولی توی همین دوره جنگشون بررسی کردم روبو رو و دیدم هنوز هم وب مانی جز روش هاشون هست.
باید بقیه روش ها بررسی کنیم ببینیم کدوم به صرفه هست.(ارزی که فرمودید (ترون)خیلی به صرفه هست)

ممنون از شما و لطف شما.
خواهش میکنم علی جان
شما ضرر نکردین
شما تجربه کسب کردین برای موفقیت بیشتر
ضمنا علاوه بر کمسیون واریز و برداشت ، میزان تفاوت قیمت خرید و فروش اینهارو هم در نظر بگیرید ، چون ما ریال رو به دلار و بعدا دوباره دلار رو به ریال تبدیل خواهیم کرد
موفق و شاد و پیروز باشید دوست خوب من

parsa.rezaei.maram
03-15-2022, 12:49
باید بقیه روش ها بررسی کنیم ببینیم کدوم به صرفه هست.(ارزی که فرمودید (ترون)خیلی به صرفه هست)

ممنون از شما و لطف شما.

سلام دوست من ، من با پشتیبانی ربو صحبت کردم ، وبمانی و گفتن به علت فنی موقتی واریزش و حذف کردن ، در کل وبمانی در حال حاظر باید صبر کنیم ببینیم که چه طوری میشه بعد از جنگ

tarokh
03-15-2022, 12:56
سلام دوستان
لطفا راهنمایی میفرمایید بهترین و کم هزینه ترین راه برداشت از حساب ریل در روبوفارکس چه راهی هست؟
و در ایران کدوم سایت بهترین قیمت رو داره برای نقد کردن پول؟
سلام
الان كه در حال حاظر روبو برداشت وب ماني رو بدون كميسيون كرده ولي قيمت وب ماني خيلي كم شده.
سايت ايراني كارت سايت خوبيه
https://www.iranicard.ir/
اگر برداشتتون به ارز ديجيتال هست هم سايد بيدارز هم خوبه
البته تو بيدارز اگر اشتباه نكنم perfect money و webmoney هم دارند
https://www.bidarz.ir/

tarokh
03-15-2022, 12:59

ممنون از شما و لطف شما.
سلام
با خود ارز ترون نريزيد
بيتكوين يا تتر رو در شبكه ترون انتخاب كنيد(trc20)
در بيتكوين كه از شبكه اومني خيلي بهتره
در تتر هم از شبكه خود اتريوم بهتره.
كلا تتر و بيتكوين تو شبكه ترون trc20 خيلي خوبه
ببخشيد وسط بحث مزاحم شدم
موفق باشيد

Ali_FX
03-15-2022, 13:24
سلام دوست من ، من با پشتیبانی ربو صحبت کردم ، وبمانی و گفتن به علت فنی موقتی واریزش و حذف کردن ، در کل وبمانی در حال حاظر باید صبر کنیم ببینیم که چه طوری میشه بعد از جنگ

سلام و عرض ادب
امیدوارم حالتون خوب باشه

منم ایمیل زدم به پشتیبانی ولی جوابم ندادن متاسفانه
ولی به صورت کلی به نظرم با توجه به شرایط موجود بهتره از روش های ایمن تر استفاده کنیم
موفق و پیروز باشید

Ali_FX
03-15-2022, 13:27
سلام
الان كه در حال حاظر روبو برداشت وب ماني رو بدون كميسيون كرده ولي قيمت وب ماني خيلي كم شده.

سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.

سایت ایرانیکارت رو باهاش آشنا هستم لیست خدماتشون به شدت گرون هست اصلا به صرفه نیست خدماتش.
من خودم از سایت های دیگه استفاده میکنم.
به عنوان مثال وب مانی که من خریدم 21 ایرانیکارت 24 الی 25 میفروخت:rolleyes:
سایتش هم اگه ایراد نداشته باشه بگم sellbuyusd.com

در رابطه با ارز ترون هم ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتون اگر سوالی در این زمینه داشتم حتما مزاحمتون میشم.

mohsenfar
03-15-2022, 13:58
سلام

ممنون از محبتتون
من امروز برای اولین بار برداشت زدم ولی الان 1 ساعت هست که پروسسینگ هست شما میدونی چقدر طول میکشه؟ با تتر برداشت زدم

parsa.rezaei.maram
03-15-2022, 14:03
سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.

سایت ایرانیکارت رو باهاش آشنا هستم لیست خدماتشون به شدت گرون هست اصلا به صرفه نیست خدماتش.
من خودم از سایت های دیگه استفاده میکنم.
به عنوان مثال وب مانی که من خریدم 21 ایرانیکارت 24 الی 25 میفروخت:rolleyes:
سایتش هم اگه ایراد نداشته باشه بگم sellbuyusd.com

در رابطه با ارز ترون هم ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتون اگر سوالی در این زمینه داشتم حتما مزاحمتون میشم.

من از این سایت وبمانی میگیرم ، از همه جان ارزون تره خیلی هم ارزون تره . https://exnovin.net/

tarokh
03-15-2022, 14:29
ممنون از محبتتون
من امروز برای اولین بار برداشت زدم ولی الان 1 ساعت هست که پروسسینگ هست شما میدونی چقدر طول میکشه؟ با تتر برداشت زدم
از كجا برداشت زديد؟
از روبو فاركس برداشت زديد و يك ساعت طول كشيده؟
و اينكه تتري كه برداشت زديد تو كدوم شبكه بوده؟
erc20
trc20
omni
كدوم؟

mohsenfar
03-15-2022, 15:02
از كجا برداشت زديد؟
از روبو فاركس برداشت زديد و يك ساعت طول كشيده؟
و اينكه تتري كه برداشت زديد تو كدوم شبكه بوده؟
erc20
trc20
omni
كدوم؟

بله از روبو
erc20

tarokh
03-15-2022, 15:07
بله از روبو
erc20
erc20 براي اتريوم هست و هم يكم كنده و هم كارمزدش بالاست
توصيه ميكنم از trc20 كه براي ترون هست استفاده كنيد.
براي تراكنش تو erc20 حتما يك transaction history يا يكچيزي شبيه به اين بهتون داده كه يك لينكه كه جزييات تراكنش رو نشون ميده.اون رو بررسي كنيد ببينيد مشكل از كجا بوده

mohsenfar
03-15-2022, 15:15
erc20 براي اتريوم هست و هم يكم كنده و هم كارمزدش بالاست
توصيه ميكنم از trc20 كه براي ترون هست استفاده كنيد.
براي تراكنش تو erc20 حتما يك transaction history يا يكچيزي شبيه به اين بهتون داده كه يك لينكه كه جزييات تراكنش رو نشون ميده.اون رو بررسي كنيد ببينيد مشكل از كجا بوده

متاسفانه روبو trc20 نداره
منم منتظر همون لینک هستم که هنوز نداده

tarokh
03-15-2022, 15:28
متاسفانه روبو trc20 نداره
منم منتظر همون لینک هستم که هنوز نداده
لينكي شبيه به اين لينك هستش
https://btc.com/btc/transaction/3241d6cf13c753270c49be27bfb6d03cf58f2d22122b46ebce f669467341943c
الان چك كردم روبو براي واريز trc20 رو قبول ميكنه ولي احتمالا براي برداشت نه

mohsenfar
03-15-2022, 16:12
لينكي شبيه به اين لينك هستش
https://btc.com/btc/transaction/3241d6cf13c753270c49be27bfb6d03cf58f2d22122b46ebce f669467341943c
الان چك كردم روبو براي واريز trc20 رو قبول ميكنه ولي احتمالا براي برداشت نه

ممنون
اره برای برداشت قبول نمیکنه

Ali_FX
03-15-2022, 16:27
سلام
من امروز میخواستم تو پرفکت مانی افتتاح حساب کنم دوتا ادرس داره. کدومش اصلیه؟ یکی دات ایز داره یکی دات کام.|

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه.
https://perfectmoney.is/
این لینک هست.
با فیلترشکن هم باید وارد بشید فقط مراقب باشید آیپی امریکا نباشه که قبول نمیکنه. اروپا یا استرالیا بهتر هست.

tarokh
03-15-2022, 16:40
سلام
من امروز میخواستم تو پرفکت مانی افتتاح حساب کنم دوتا ادرس داره. کدومش اصلیه؟ یکی دات ایز داره یکی دات کام.
سلام
طبق تجربه ميگم كار با تتر خيلي ساده تر هست.
چه از خريد و فروشش و چه انتقال
توصيه ميكنم يه بررسي بكنيد

mohamad1400
03-15-2022, 17:07
سلام
طبق تجربه ميگم كار با تتر خيلي ساده تر هست.
چه از خريد و فروشش و چه انتقال
توصيه ميكنم يه بررسي بكنيد

سلام وقت بخیر
من تا امروز هر وقت به روبو تو تلگرام پیام میدادم زیر 15 دقیقه جواب میداد
امروز تو این تاپیک خوندم ممکنه به ایرانیا سرویس نده دیگه و ساعت 13:41 به روبو پیام دادم تو تلگرام و هنوز جواب ندادن. اول پیام نوشتم که از ایرانم. یه کم عجیبه.
اینجور که شما میفرمایید trc20 فعلا بهترین روشه. و احتمالا هم همین روبو بهترین بروکره. من یه نگاه به صرافیای کریپتو کردم مثل کوکوین و کوینکس و اوکی اکس و .. ولی خیلی جالب نیستن. قیاس بیتکوین فیوچرز و یورودلار روبو
نظرتون در مورد واریز برداشت ریالی چیه؟ به ای بی روبو پیام دادم فک کنم سر ماجراهای اخیر و وبمانی سرش شلوغه اونم از 14:22 هنوز سین نزده

tarokh
03-15-2022, 17:18
سلام وقت بخیر
امروز تو این تاپیک خوندم ممکنه به ایرانیا سرویس نده دیگه و ساعت 13:41 به روبو پیام دادم تو تلگرام و هنوز جواب ندادن. اول پیام نوشتم که از ایرانم. یه کم عجیبه.
اینجور که شما میفرمایید trc20 فعلا بهترین روشه. و احتمالا هم همین روبو بهترین بروکره. من یه نگاه به صرافیای کریپتو کردم مثل کوکوین و کوینکس و اوکی اکس و .. ولی خیلی جالب نیستن. قیاس بیتکوین فیوچرز و یورودلار روبو
نظرتون در مورد واریز برداشت ریالی چیه؟ به ای بی روبو پیام دادم فک کنم سر ماجراهای اخیر و وبمانی سرش شلوغه اونم از 14:22 هنوز سین نزده
سلام
ارادت
والا ريالي رو من نه تجربه شو داشتم نه جراتشو.
چه صرافي چه بروكر هاي درست حسابي با ما كار نميكنن

Ali_FX
03-15-2022, 17:34
سلام وقت بخیر

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه

ببخشید اومدم وسط بحثتون
بروکر IFC market واریز برداشت ریالی داره
ولی کلا ریسک این کار بالا هست

tarokh
03-15-2022, 17:40

ببخشید اومدم وسط بحثتون
سلام علي عزيز
بروكر خوبيه؟
حساب ecn داره؟
ctrader داره؟
من اطلاعي راجع به اين بروكر ندارم
ممنون ميشم اگر اطلاعاتي داري بهم بگي

mohamad1400
03-15-2022, 17:42

ببخشید اومدم وسط بحثتون
الان جواب دادن اونم فارسی. من انگلیسی نوشته بودم. یکی در مورد شرایط کار با ایرانیا پرسیده بودم که گفتن فعلا سیاستشون بر ادامه ی همکاری با ایرانی هاس. بعدم در مورد واریز برداشت ریالی پرسیدم که گفتن انجام میشه و مشکلی نداره
حالا اگه ریالی واریز کنیم با رمزارز میشه برداشت یا نه و بالعکس رو یادم رفت بپرسم. الان نوشتم جواب دادن میگم tarokh

tarokh
03-15-2022, 17:45
الان جواب دادن اونم فارسی. من انگلیسی نوشته بودم. یکی در مورد شرایط کار با ایرانیا پرسیده بودم که گفتن فعلا سیاستشون بر ادامه ی همکاری با ایرانی هاس. بعدم در مورد واریز برداشت ریالی پرسیدم که گفتن انجام میشه و مشکلی نداره
حالا اگه ریالی واریز کنیم با رمزارز میشه برداشت یا نه و بالعکس رو یادم رفت بپرسم. الان نوشتم جواب دادن میگم @tarokh (https://forum.academywave.com/member.php?u=5056)
خيلي خيلي ممنون
اطلاعات همه مون ميره بالا
ارادت

mohamad1400
03-15-2022, 17:46
خيلي خيلي ممنون
اطلاعات همه مون ميره بالا
ارادت
جواب دادن: قانون کلی این است که به هر روشی واریز میکنید به همان روش هم برداشت کنید

Ali_FX
03-15-2022, 17:51
سلام علي عزيز
بروكر خوبيه؟
حساب ecn داره؟
ctrader داره؟
من اطلاعي راجع به اين بروكر ندارم
ممنون ميشم اگر اطلاعاتي داري بهم بگي

سلام مجدد خدمت شما
امیدوارم اوقات خوبی داشته باشید.
قبل از اینکه با روبو آشنا بشم با این بروکر کار میکردم
از نظر کانکشن وضعیت خوبی نداشت و همش باید با پروکسی های مخصوصشون کانکت میشدیم.
اکانت ecn نداره (حداقل من داخل بررسی هام ندیدم)
ctrader هم ندارن ولی از پلتفرم های معاملاتی متا 4 و 5 و nettraderX رو ساپورت میکنه
داخل وب سایت trustpilot امتیاز 4.4 گرفته از 5
در کل برای فردی که دنبال واریز برداشت ریالی هست میتونه گزینه خوبی باشه
ولی طبیعتا نمیتونه جای روبو یا فارکس تایم حتی بگیره
در نهایت پیشنهادش نمیکنم حتی با وجود واریز برداشت ریالی!

tarokh
03-15-2022, 17:54
سلام مجدد خدمت شما
امیدوارم اوقات خوبی داشته باشید.
قبل از اینکه با روبو آشنا بشم با این بروکر کار میکردم
از نظر کانکشن وضعیت خوبی نداشت و همش باید با پروکسی های مخصوصشون کانکت میشدیم.
اکانت ecn نداره (حداقل من داخل بررسی هام ندیدم)
ctrader هم ندارن ولی از پلتفرم های معاملاتی متا 4 و 5 و nettraderX رو ساپورت میکنه
داخل وب سایت trustpilot امتیاز 4.4 گرفته از 5
در کل برای فردی که دنبال واریز برداشت ریالی هست میتونه گزینه خوبی باشه
ولی طبیعتا نمیتونه جای روبو یا فارکس تایم حتی بگیره
در نهایت پیشنهادش نمیکنم حتی با وجود واریز برداشت ریالی!
يادمه استاد ميگفت ببينين ecn داره؟
ببنين ctrader داره؟
و خيلي چيزاي ديگه
مرسي ممنونم ازت علي جان

Ali_FX
03-15-2022, 17:58
يادمه استاد ميگفت ببينين ecn داره؟
ببنين ctrader داره؟
و خيلي چيزاي ديگه
مرسي ممنونم ازت علي جان

خواهش میکنم امیدوارم اطلاعات مفید بوده باشه
دقیقا یکی از معیار هایی که به شخصه دارم برای انتخاب بروکر همین اکانت ecn یا ctrader هست
و انصافا نکته خیلی خوبیه که استاد برامون گفتن.

ra.khandan
03-15-2022, 21:08
سلام استاد عزیزم
میشه لطف بفرمایید و یک بروکر مطمئن که در حال حاضر مورد تاییدیتون هست بهمراه روش واریز و برداشت سیف بهش رو معرفی بفرمایید.
قطعا که معرفی هر بروکری از جانب شما، در صورتی که همین فردا تبدیل به کلاهبردار بشه و سرمایمون رو هم بخوره، مسئولیتی رو متوجه شما نخواهد کرد و دوستان کامل به این موضوع واقف هستند.
بنده 144 صفحه از این تاپیک رو مطالعه کردم و آخرش نتونستم به یه تصمیم درست برسم. کما اینکه از نوشتار دوستان هم چنین مشکلی برداشت می شود. amino

Behnambaziar
03-16-2022, 09:53
سلام دوستان
وارد سایت roboforex.com میشم با فیلتر شکن آسیایی کشور ایران رو نداره
لطفا راهنمایی کنید
سلام. یه کشور دیگه انتخاب کنید شماره تماس الکی بزنید.بعد که ثبت نام کردید میتونید شماره تماستون رو تغییر بدید.من خودم همینجوری ثبت نام کردم چند ماه قبل

Ali_FX
03-16-2022, 13:21
سلام استاد عزیزم
میشه لطف بفرمایید و یک بروکر مطمئن که در حال حاضر مورد تاییدیتون هست بهمراه روش واریز و برداشت سیف بهش رو معرفی بفرمایید.
قطعا که معرفی هر بروکری از جانب شما، در صورتی که همین فردا تبدیل به کلاهبردار بشه و سرمایمون رو هم بخوره، مسئولیتی رو متوجه شما نخواهد کرد و دوستان کامل به این موضوع واقف هستند.
بنده 144 صفحه از این تاپیک رو مطالعه کردم و آخرش نتونستم به یه تصمیم درست برسم. کما اینکه از نوشتار دوستان هم چنین مشکلی برداشت می شود. @amino (https://forum.academywave.com/member.php?u=12)

سلام دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه

چرا از روبو استفاده نمیکنید؟!
بروکر به این خوبی مگه چه ایرادی داخل هست؟:rolleyes:

RasoulAftab
03-16-2022, 13:23
سلام بر همگی
من تو آلپاری حساب دارم به نظرتون حسابمو برداشت کنم با توجه به وقایع اخیر
ممنون

TBZ_HOSSEIN
03-16-2022, 13:25
با سلام خدمت دوستان عزیز
برای وریفای کردن حساب پرفکت مانی به من ایمیل دادن که باید مدارک ترجمه بشه؛
راه میانبری کسی میدونه باید چیکار کنیم؟

Khashayar
03-16-2022, 16:21
سلام دوستان روزتون خوش

می خواستم حساب ربو فارکس باز کنم ولی در قسمت وارد کردن اطلاعات قسمت شماره تماس کد ایران نیست من از فیلتر شکن با ای پی آسیایی هم استفاده کردم ولی بازم نمیاره میخواستم ببینم راه حل چیه و برای ثبت نام درست باید چیکار بکنم

محمدرضا
03-17-2022, 01:01
با درود به دوستان عزیز
آیا کسی با بروکر Errante که نسبتا جدیده کار میکنه یا چیزی در موردش میدونه ؟پشتیبانی فارسیش و سایتش که خوبه اما آیا میشه بهش اعتماد کرد؟

محمدرضا
03-17-2022, 01:28
با درود دوست عزیز
در این مرحله یک کشور آسیایی دیگه رو انتخاب کن بعدا درمراحل بعد میتونی تصحیح کنی
موفق و پر سود باشی

سلام دوستان روزتون خوش

می خواستم حساب ربو فارکس باز کنم ولی در قسمت وارد کردن اطلاعات قسمت شماره تماس کد ایران نیست من از فیلتر شکن با ای پی آسیایی هم استفاده کردم ولی بازم نمیاره میخواستم ببینم راه حل چیه و برای ثبت نام درست باید چیکار بکنم

Mr. & Mrs. hatami
03-18-2022, 20:50
عرض ادب و احترام

دوستانی که با پرفکت مانی کار میکنند،ایا راضی هستند مشکلی پیش نیومده براشون؟؟

hamedshakiba
03-18-2022, 21:53
سلام دوستان وقتتون بخیر بنده راهنمایی میخام درمورد تتر ترون واینا وهیچی راجع بهش نمیدونم

_omid_
03-19-2022, 14:39
سلام و عرض ادب

من تو بروکر الپاری حساب باز کردم و قبلش روبورو داشتم
کسی هست دال این بروکر (الپاری) مشکل خاصی بر خورد کرده باشه ؟

hamedshakiba
03-19-2022, 23:06
[QUOTE=masoud salehi;213268]سلام اگر برا واریز و بردشت میخوایید تتر بر پایه ترون بزنید که کارمزدش پایینتره trc20سلام برادر کجا باید ثبت نام کنم؟

Artaa
03-20-2022, 02:10
دوستان دوتا سوال
برای واریز و برداشت تتر ترون بهتره یا وبمانی؟ از چه لحاظ؟ و اینکه خودتون کلا از چه راهی استفاده میکنید؟
و اینکه برای هرکدومشون کدوم صرافی بهتره؟
چنتا سوال شد البته;):d

radmardhossein
03-21-2022, 04:40
عرض ادب و احترام

دوستانی که با پرفکت مانی کار میکنند،ایا راضی هستند مشکلی پیش نیومده براشون؟؟

سلام
من با پرفکت مانی کار میکنم و فعلا هیچ مشکلی تا الان برای واریز و برداشت باهاش ندارم.برای من که فوری واریز یا برداشت میشه راضی کنندست.حتما احراز هویت انجام بدید قبل از انتقال یا برداشت از پرفکت مانی که کارمز کمتری پرداخت بشه.

radmardhossein
03-21-2022, 04:45
سلام دوستان سال نو رو تبریک عرض میکنم
برای ساخت حساب وبمانی کجا باید اقدام کنم؟ متاسفانه پاسپورت ندارم و فقط کارت ملی و گواهینامه موجوده ..ایا با این دو میشه حساب پرفکت مانی باز کرد؟ در اخر هم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید یا اینکه اگر کلیپ یوتیوب هست لینکش رو ارسال کنید
و سوال اخر اینکه صرافی ایرانیکارت 25 دلار دریافت میکنه و اکانتشو میسازه برامون .. اگر ساخت پرفکت مانی همانند وبمانی اسونه ممنون میشم سایتی که خودتون اقدام به ثبت نام کردید رو معرفی کیند .... ممنون
برای حسلب پرفکت مانی نیاز به کارت ملی ترجمه شده و یکی از قبضهای اب برق گاز ترجمه شده که این قبض بنام خودتون باید باشه و تلفن منزل.نیازی به پرداخت هزینه برای ساخت حساب نیست خودتون راحت میتونید اکانت بسازید.فقط باید کارت ملی و قبض رو بدید به دارالترجمه براتون ترجمه کنن.این نکته رو در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان خودتون با برنامه نثل فتوشاپ ترجمه نکنیو که حسابتون بلاک میشه*.

radmardhossein
03-21-2022, 11:33
سلام ممنون از راهنماییتون متاسفانه هیچکدام از قبض های موجود به نام بنده نیست ایا با روش بروکرها که پرینت حساب هم میگیرین امکان پذیره؟
خواهش میکنم.فکر نمیکنم قبول بکنن ولی از پشتیبانیشون بپرسید.اگر بنام پدرتون هست میتونید بنام خودشون حساب باز کنید.

parsa.rezaei.maram
03-21-2022, 23:13
سلام ممنون از راهنماییتون متاسفانه هیچکدام از قبض های موجود به نام بنده نیست ایا با روش بروکرها که پرینت حساب هم میگیرین امکان پذیره؟

بله ، میتونید با پشتیبانی هماهنگ کنید به شکل فارسی یا پرینت تایید آدرس از بانک بگیرید یا مثلا بیمه نامه ماشین ، راهنمایی می کنن .

pouya
03-22-2022, 10:28
با سلام.

چگونه اکانت دمو دوم در روبو بسازیم؟

با تشکر

haj ahmad
03-22-2022, 11:38
سلام، یه قبض بده دارلترجمه حتما کدپستی هم داشته باشه و تاریخش جدید (اگر قبض کدپستی هم نداشت ، کد پستی رو بدی میزنن ) قبض ترجمه شده رو اسکن کن بده یه فتوشاپ کار اسمو رو عوض کنه
یه پرینت بگیر و عکس بگیر ،

naatring
03-22-2022, 17:16
سلام وقت به خیر

دوستان من برای احراز هویت در روبوفارکس برای احراز هویت به مشکل برخوردم. اینکه برای انتخاب Nationality ایران رو نداره. کسی می دونه باید چه کرد؟

saeed655
03-23-2022, 11:24
سلام باید ترکیه رو انتخاب کنید، البته من هنوز حساب باز نکردم اما یه ویدیو تو یوتیوب دیدیم برای احراز هویت ایران گفت ترکیه رو انتخاب کنید
سلام وقت به خیر

دوستان من برای احراز هویت در روبوفارکس برای احراز هویت به مشکل برخوردم. اینکه برای انتخاب Nationality ایران رو نداره. کسی می دونه باید چه کرد؟

khoshroomahdi
03-23-2022, 22:08
شارژ حساب روبو با وبمانی دیگه امکان پذیر نیست وفقط اجازه برداشت از حساب با وبمانی میدن
دوستانی که وبمانی کار میکنند بقیه اپشنها رو اوکی کنید گیر نکنید

Maftooh
03-24-2022, 01:00
باید با فیلتر شکن ترکیه ورود کنی تا ایران رو بیاره البته کشور های اطراف هم میشه

Alireza0099
03-24-2022, 01:13
سلام وقت به خیر

با سلام دوست من سال نو مبارک امید وارم سالی پر از موفقیت داشته باشی
برای احراز هویت از یک vpn با سرور اسیا باید استفاده کنی تا ایران رو بیاره تا جایی که میدونم
موفق باشی

sina.hp
03-24-2022, 15:13
سلام دوستان

-توی بروکر روبوفارکس میشه حساب سنتی باز کرد؟ (با بالانس 10 دلار)
-امکانش هست یکسری حساب های دمویی که باز کردم رو پاک کنم؟

sina.hp
03-24-2022, 15:18
سلام دوستان وقتتون بخیر برای افتتاح حساب وبمانی ایا باید فیلتر شکن قوی مثل نورد با ایپی ثابت تهیه کنیم ؟ من خودم سیسکو دارمسوال بعد : حال که وی پی ان قوی مثل نورد تهیه کردیم ایپی ما به طور مثال میخوره امارات اما وقتی کشور توی احراز هویت بخوره ایران مشکل ساز نیست؟

سلام محمد عزیز وقتت بخیر
وبمانی رو فراموش کن
وبمانی واسه روسیه س و الانم روسیه تو تحریمه.
بروکر روبوفارکس که من دارم وبمانی رو پشتیبانی نمیکنه...

sina.hp
03-24-2022, 18:28
سلام همین سوالات بالا در مورد پرفکت مانی چطور؟

من پرقکت کار نکردم ولی فکر نمیکنم که با ایرانی ها مشکلی داشته باشه.
میتونی از پشتیبانی پرفکت سوال کنی

Artaa
03-25-2022, 03:10
درود دوستان
کسانی که جدید میخوان وارد روبو بشن و دوستایی که قبلا حساب دارند یکم احتیاط کنن
نمیدونم روبو جدیدا داره با ایرانیا مشکل پیدا میکنه یا نه
ممنون میشم دوستان نظری یا چیز جدیدی دارند در جریان بزارن
271121
حتا جواب سوالای عمومی رو هم نمیدن

Navit
03-25-2022, 12:15
وقت بخیر به همگی ...

در ابتدا براتون سلامتی پایدار رو دعا می کنم و بعد از اون رسیدن به بهترین خواسته هاتون.

از عزیزان آکادمی ممنون میشم , اگر کسی پرفکت مانی وریفای کرده , برای بخش شماره تماس مسیری که طی کرده را یه اشتراک بگذاره .

دو بخش اول به سادگی و سرعت وریفای میشه , شماره تماس را تا الان موفق نشدم . ( اپراتورهای مختلف , ثبت در ساعت های متفاوت را هم تست کردم) 98+

@ khoshroomahdi (https://forum.academywave.com/member.php?u=1336)

MohammadFX
03-25-2022, 15:33
ممنون میشم بگید علت اینکه میفرمایید روبو جدیدا خیلی ناقلا شده چیه ؟؟:rolleyes:
salam
shadow zani ziad va adam pasokhgoo boodan hamchonin spread ziad

Navit
03-25-2022, 17:29
سلام نوید جان .... اتفاقا منم مشکل پرفکت مانی رو دارم اما سوالم اینجاست که فیلترشکن ای پی ثابت تهیه کنم یا نه؟ و ینکه پشتیبانیشون رو میشه بهم بدید اگر که دارید

وقت شما هم بخیر باشه ...

افزونه کروم windscribe رو نصب کنید

271321

271322

بعد از نصب از این بخش که نشون گر ماوس روش هست میتونید فعالش کنید .

271323

بعد روی علامت کره زمین کلیک کنید و ترکیه آتاتورک رو میتونید استفاده کنید .

271326

( میگن ترجیحا روی یک آیپی باشه بهتره چرا که در غیر این صورت ممکن هست روی حساب حساس بشن . )

پ.ن : توجه داشته باشید که بعد از نصب افزونه با هر بار باز کردن کروم خودش خودکار فعال میشه . پس برای استفاده از سایت های ایرانی گاها لازم هست که خاموشش کنید .
.................................................. ......................................

وریفای کردن بخش اول ( مشخصات حقیقی ) رو با پاسپورت انجام دادم به سرعت انجام شد .

برای بخش دوم یعنی تایید آدرس مسیر به ظاهر اصولی رو رفتم : از دارالترجمه رسمی با مهر و ... اقدام کردم مورد قبول واقع نشد .

راه کار ساده : از قبضی که بنام شما یا پدر و عمو و ... هست عکس بگیرید و یا اگر نیست یک قبض گاز, برق و آب با کیفیت از گوگل دانلود کنید , و با پینت یا پیکس آرت جلوی نام با فلش مشخص کنید و

مشخصات خودتون رو دقیقا برابر با پروفابل اولیه اتون انگلیسی بنویسید.

مثال :

نام : آکادمی name : academy

کافیه قسمت های : نام و نام خانوادگی / شماره ملی / آدرس و تاریخ ماه پیشین و جاری رو ترجمه کنید. ( برای قسمت تاریخ بهتره که تاریخ یک الی دو ماه گذشته رو بنویسید )

پ . ن : با فتو شاپ کل قبض را پاک نکنیییییید و انگلیسی بنویسید . بلکه خیلی ابتدایی فقط جلوی نام فارسی خودتون طبق گفته سطر بالا اقدام کنید .

توجه کنید که : مشخصات وارد شده انگلیسی شما رو با مشخصات واقعی قبض بررسی نمیکنن .

.................................................. .................................................. .........................................

برای آدرس از فرمت بین المللی زیر استفاده کنید

.Unit No. ---- No. ------ St. ------ St. ----- Ave
/ خیابان / خیابان / پلاک / واحد یا طبقه

.................................................. ..................

پشتیبانیشون رو ندارم .

Navit
03-26-2022, 00:25
از ایکه خیلی با حوصله و صبر پاسخ دادید بی نهایت سپساگذارم ..سوال اخر با کارت ملی هم میشه وریفای کرد؟ یا گواهینامه خودرو

بزرگوارید شما , بله میشه .

Hamidreza_Karimi
03-26-2022, 05:14
سلام دوستان عزیزم امیدوارم حال همگی خوب باشه و سال بسیار خوبی داشته باشین.
میخواستم بدونم کسی از دوستان راجب حساب های کپی اطلاعاتی داره؟ منظور من از حساب کپی این هست که مثلا یک تریدر دو یا چند حساب داشته باشه و با باز کردن ترید روی یکی از اکانت ها، به صورت خودکار همون معامله روی اکانت های دیگر هم باز بشه.
و اینکه کدوم بروکر ها این قابلیت رو دارند؟

Artaa
03-26-2022, 05:40
وقت شما هم بخیر باشه ...

افزونه کروم windscribe رو نصب کنید

271321

271322

بعد از نصب از این بخش که نشون گر ماوس روش هست میتونید فعالش کنید .

271323

بعد روی علامت کره زمین کلیک کنید و ترکیه آتاتورک رو میتونید استفاده کنید .

271326

( میگن ترجیحا روی یک آیپی باشه بهتره چرا که در غیر این صورت ممکن هست روی حساب حساس بشن . )

پ.ن : توجه داشته باشید که بعد از نصب افزونه با هر بار باز کردن کروم خودش خودکار فعال میشه . پس برای استفاده از سایت های ایرانی گاها لازم هست که خاموشش کنید .
.................................................. ......................................

وریفای کردن بخش اول ( مشخصات حقیقی ) رو با پاسپورت انجام دادم به سرعت انجام شد .

برای بخش دوم یعنی تایید آدرس مسیر به ظاهر اصولی رو رفتم : از دارالترجمه رسمی با مهر و ... اقدام کردم مورد قبول واقع نشد .

راه کار ساده : از قبضی که بنام شما یا پدر و عمو و ... هست عکس بگیرید و یا اگر نیست یک قبض گاز, برق و آب با کیفیت از گوگل دانلود کنید , و با پینت یا پیکس آرت جلوی نام با فلش مشخص کنید و

مشخصات خودتون رو دقیقا برابر با پروفابل اولیه اتون انگلیسی بنویسید.

مثال :

نام : آکادمی name : academy

کافیه قسمت های : نام و نام خانوادگی / شماره ملی / آدرس و تاریخ ماه پیشین و جاری رو ترجمه کنید. ( برای قسمت تاریخ بهتره که تاریخ یک الی دو ماه گذشته رو بنویسید )

پ . ن : با فتو شاپ کل قبض را پاک نکنیییییید و انگلیسی بنویسید . بلکه خیلی ابتدایی فقط جلوی نام فارسی خودتون طبق گفته سطر بالا اقدام کنید .

توجه کنید که : مشخصات وارد شده انگلیسی شما رو با مشخصات واقعی قبض بررسی نمیکنن .

.................................................. .................................................. .........................................

برای آدرس از فرمت بین المللی زیر استفاده کنید

.Unit No. ---- No. ------ St. ------ St. ----- Ave
/ خیابان / خیابان / پلاک / واحد یا طبقه

.................................................. ..................

پشتیبانیشون رو ندارم .

درود نوید جان وقت بخیر
با کارت ملی یا شناسنامه هم اگه بشه ثبت نام کرد باید ترجمش کنیم یا نیاز نیست؟
اگه نیاز هست مثل همون روشی که گفتی اقدام کنیم؟

Navit
03-27-2022, 01:02
درود نوید جان وقت بخیر
با کارت ملی یا شناسنامه هم اگه بشه ثبت نام کرد باید ترجمش کنیم یا نیاز نیست؟
اگه نیاز هست مثل همون روشی که گفتی اقدام کنیم؟

سلامت باشید .

بله برای کارت ملی هم لازم هست همون کاری که با قبض انجام میدید رو اجرا کنید.

Ilyas
03-27-2022, 04:13
سلام دوست عزیز گزینه asia رو انتخاب کن ورفای میکنن. مشکلی نیس.
جدیدا حتی با آی پی کشور های آسیایی هم ایران رو نمیاره ولی گزینه رو بذاری روی آسیا قبول میکنن من 7 نفر رو اینطوری ورفای گرفتم

d4wood
03-28-2022, 11:29
سلام دوست عزیز گزینه asia رو انتخاب کن ورفای میکنن. مشکلی نیس.
جدیدا حتی با آی پی کشور های آسیایی هم ایران رو نمیاره ولی گزینه رو بذاری روی آسیا قبول میکنن من 7 نفر رو اینطوری ورفای گرفتم
سلام
لطف میکنین بگین از کجا گزینه asia رو انتخاب میکنین ؟ ممنون میشم

alirastkhane
03-28-2022, 11:34
سلام به همه دوستان
من خیلی وقته با بروکر لایت فارکس کار میکنم نظرم رو از چند لحاظ میگم در مورد این بروکر
1- پشتیبانی فارسی داره و شما میتوونید به صورت فارسی سوالاتتون رو بپرسید
2- در شرایط کنونی که خیلی از بروکرها طبق چیزی که دوستان دیدم گفتن که وب مانی رو دارن از بروکر ها حذف میکنن این بروکر داره کار میکنه و یه خصوصیت عالی که داره این هست که الان وب مانی قیمتش مثلا 23000 تومن هست ولی قیمت دلار یا پرفکت مانی 26000 الی 27000 شاید هم بیشتر باشه . من خودم وب مانی در قیمت 22000 خرید کردم و بعد برا انتقال به بروکر درحالی که باید کارمزد تبدیل از من کم میکرد این کار رو نکرد و همون مبلغ واریزی رو در حساب ثبت کرد. با پشتیبانب صحبت کردم گفت که ما برا واریز کمیسیون نمیگیریم.
3- برا احراز هویت هم خیلی راحت هست. و مدارک رو سریع تایید میکنن.
4- در بخش تنظیمات گزینه ای به عنوان کشورهای اسلامی داره که با تایید اون از شما فقط کمیسیون گرفته میشه و سواپ نخواهید داشت. و میتوونین معاملات بلند مدت باز کنین. ( در این مورد هم میتونید از پشتیبانی سوالاتتون رو بپرسید)
5- با صرافی تاپ چنج هم مستقیم کار میکنه و میتونید واریز ریالی داشته باشین با این صرافی
6- جفت ارز ها و همچنین ارزهای دیجیتال زیادی رو هم پشتیبانی میکنه.
به نظر بنده یه برسیش بکنید و اگر مورد پسندتون بود استفاده کنید.
در آخر بر روی شماره موبایل ایران هم پیامک میفرسته در صورت مشکل در برداشت

موفق و پیروز باشین

-Abol-
03-28-2022, 13:50
سلام دوستان من هرچی میخوام signup یا login کنم تو سایت perfectmoney این صفحه رو میاره کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه ؟
vpn ای که استفاده میکنم واسه هنگ کنگه و هیچ ربطی هم به امریکا اینا نداره چندین سرور دیگرم امتحان کردم بازم همینه
ممنون میشم کمکم کنید

272447

Mehdi007
03-28-2022, 23:20
سلام به همه دوستان
من خیلی وقته با بروکر لایت فارکس کار میکنم نظرم رو از چند لحاظ میگم در مورد این بروکر
1- پشتیبانی فارسی داره و شما میتوونید به صورت فارسی سوالاتتون رو بپرسید
2- در شرایط کنونی که خیلی از بروکرها طبق چیزی که دوستان دیدم گفتن که وب مانی رو دارن از بروکر ها حذف میکنن این بروکر داره کار میکنه و یه خصوصیت عالی که داره این هست که الان وب مانی قیمتش مثلا 23000 تومن هست ولی قیمت دلار یا پرفکت مانی 26000 الی 27000 شاید هم بیشتر باشه . من خودم وب مانی در قیمت 22000 خرید کردم و بعد برا انتقال به بروکر درحالی که باید کارمزد تبدیل از من کم میکرد این کار رو نکرد و همون مبلغ واریزی رو در حساب ثبت کرد. با پشتیبانب صحبت کردم گفت که ما برا واریز کمیسیون نمیگیریم.
3- برا احراز هویت هم خیلی راحت هست. و مدارک رو سریع تایید میکنن.
4- در بخش تنظیمات گزینه ای به عنوان کشورهای اسلامی داره که با تایید اون از شما فقط کمیسیون گرفته میشه و سواپ نخواهید داشت. و میتوونین معاملات بلند مدت باز کنین. ( در این مورد هم میتونید از پشتیبانی سوالاتتون رو بپرسید)
5- با صرافی تاپ چنج هم مستقیم کار میکنه و میتونید واریز ریالی داشته باشین با این صرافی
6- جفت ارز ها و همچنین ارزهای دیجیتال زیادی رو هم پشتیبانی میکنه.
به نظر بنده یه برسیش بکنید و اگر مورد پسندتون بود استفاده کنید.
در آخر بر روی شماره موبایل ایران هم پیامک میفرسته در صورت مشکل در برداشت

موفق و پیروز باشین

سلام
ممنون بابت توضیحاتتون
حساب دمو هم داره این بروکر؟

alirastkhane
03-29-2022, 07:53
سلام
ممنون بابت توضیحاتتون
حساب دمو هم داره این بروکر؟

سلام خواهش میکنم انجام وظیفه هست برادر
بله تمام امکانات رو داره
حساب دمو
متاتریدر 4 و 5
حساب های ECN داره
پشتیبانی کامل و آنلاین داره به صورت فارسی
https://my.litefinance.com
این هم سایتش . برسیش کنید خوبه

Saeed N
03-29-2022, 09:42
سلام دوستان عزیز
توی یکی از کانالهای فارکسی یک مطلبی دیدم که آمده است و بروکرهای فعال با ایران را بر اساس امتیازی که در سایت ForexPeaceArmy دارند رتبه بندی کرده است. این امتیاز را ظاهرا مشتریان ای بروکرها بهشون داده اند. می شه نظرتون را راجع به این رتبه بندی بگید. من احساس می کنم بروکرهای خوب ته لیست اند:rolleyes: آخه مثلا روبو بعد از آلپری است یا ویندوز ته لیست است.
272894

Mehdi007
03-29-2022, 11:10
سلام خواهش میکنم انجام وظیفه هست برادر
بله تمام امکانات رو داره
حساب دمو
متاتریدر 4 و 5
حساب های ECN داره
پشتیبانی کامل و آنلاین داره به صورت فارسی
https://my.litefinance.com
این هم سایتش . برسیش کنید خوبه

سپاسگزارم
یه سوال دیگه دوست عزیز
بجز الپاری بقیه بروکرهارو باید با vpv وصل بشیم؟

alirastkhane
03-29-2022, 11:39
سپاسگزارم
یه سوال دیگه دوست عزیز
بجز الپاری بقیه بروکرهارو باید با vpv وصل بشیم؟

این بروکر قبلا با آی پی ایران کار میکرد. ولی با فیلتر شدنش از طرف ایران با آدرس جدید هم باز شد ولی باز هم فیلتر شد. میتونید با فیلتر شکن ثبت نام کنین و هویت ایرانیتون رو تثبیت کنید و بعد از اون از طریق متاتریدر دیگه نیاز نست به سایت برید. ولی احتمالا باز هم لینک غیر فیلتر دوباره ارائه بده

mehdi44
03-29-2022, 13:04
سلام وخسته نباشید، من روبو فارکس حساب ریل دارم، دیشب خواستم مبلغی مجدد از وب مانی به حسابم دپازیت کنم که لینک وب مانی متاسفانه در بین گزینه ها نبود..بیت کوین، تتر، پرفکت مانی و بقیه بودند، آیا وب مانی به خاطر تحریم دیگه فعال نیست...ممنون میشم راهنماییم کنید
من چطورمیتونم پول به حساب روبو فارکس بریم در شرایط کنونی؟ تشکر

Yaser.kh
03-30-2022, 10:51
سلام وقت به خیر

سلام دوست عزیز
برای احراز هویت در روبو با کشور ایران از طریق ایمیل پشتیبانی مشخصات خودتون رو ارسال کنید. من قبل از اینکه گزینه رو بردارن احراز هویت کرده بودم. اما یکی از دوستان با این روش وریفای کردن.
مشخصات خودتون رو مثل تصویر پایین پر کنید(دقیقا مثل بخشی که در روبوفارکس میخواید احراز هویت انجام بدید) و مدارک مورد نیاز هم اپلود کنید :
273502
میتونید از فایل زیر کپی کنید.
273507
و در نهایت به این آدرس ایمیل، ارسال کنید : ‫[email protected]
شاد و موفق باشید

paydar_1987
03-31-2022, 18:40
سلام
انتخاب بروکر هم دردسری شده
دوستان از کدوم بروکر استفاده کنیم با خیال راحت

alirastkhane
03-31-2022, 22:11
سلام
انتخاب بروکر هم دردسری شده
دوستان از کدوم بروکر استفاده کنیم با خیال راحت

سلام دوست من
من از لایت فارکس استفاده میکنم تو چند پست قبل درموردش توضیح دادم میتوونی بخونیش و برسیش کنی

paydar_1987
04-01-2022, 20:29
ممنونم داداش
آره همین تصمیم رو گرفتم و ثبت نام و احراز هویت کردم.
صرافی کدوم رو پیشنهاد میدین؟تاپ چنج خوبه بنظرتون؟

alirastkhane
04-01-2022, 22:00
ممنونم داداش
آره همین تصمیم رو گرفتم و ثبت نام و احراز هویت کردم.
صرافی کدوم رو پیشنهاد میدین؟تاپ چنج خوبه بنظرتون؟

خواهش میکنم داداش
من خودم با وب مانی کار میکنم و ایرانیکارت
تاپ چنج هم خوبه ولی الان وب مانی قیمتش پایین هست. اعتبار وب مانی به نظرم بیشتره
من تاپ چنج هم استفاده کردم ولی گرون در میاد. یه برسی کن قیمت اش رو هم

paydar_1987
04-01-2022, 23:10
یکی از دوستان همینجا میگفتن وبمانی ظاهرا دچار اشکالاتی شده.
اگر مصلحت بدونید تاپ چنج رو انتخاب کنم،نزدیک یک ماهه درگیر بروکر و صرافی هستم������

alirastkhane
04-02-2022, 06:04
یکی از دوستان همینجا میگفتن وبمانی ظاهرا دچار اشکالاتی شده.
اگر مصلحت بدونید تاپ چنج رو انتخاب کنم،نزدیک یک ماهه درگیر بروکر و صرافی هستم������

نگاه برادر تو این مسئله شما خودتون باید تصمیم بگیرین که از کدوم استفاده کنین.
به چند دلیل. اول اینکه به خاطر مسائل پولشویی از هر حسابی پول واریز بشه به تناسبش فقط از اون حساب پول خارج میشه. این یک نکته مهم هست.یعنی اگه با تاپ چنج واریز کردین فقط از همون هم باید برداشت کنین.
باید به این مسائل فکر کنین و تصمیم درست بگیرین.
من خودم طبق تصمیمات شخصی وب مانی رو انتخاب کردم.
حتی شما میتوونین از ارزهای دیجیتال هم استفاده کنین. فقط یادتون باشه اگه با تتر واریز کردین باید با همون آدرس تتر خارج کنین.
میتوونین با پشتیبانی هم صحبتی داشته باشین.
از طرفی اگه دیده باشین تو پست های قبل گفتم تفاوت قیمت ها رو دیشب قیمت وب مانی به 25000 در ایرانیکارت رسیده بود.
و یک چیز دیگه که تو پست قبل گفتم اینکه این بروکر کمیسون تبدیل نمیگیره یعنی الان یک وب مانی معادل همون یک دلار هست که برا شماتو حسابتون نشون میده. درحالی که از نظر قیمتی اختلاف دارن و باید از ما مبلغی رو کم کنه برا تبدیل.
راستی حتما در احراز هویت گزینه اسلامی رو تیک بزن. تا swap برا معاملات باز نداشته باشی و در صورتی که بخوای میتوونی معاملات بلند مدت باز کنی

محمدرضا
04-02-2022, 11:21
با درود دوست عزیز
روبو فارکس و آلپاری امکان واریز با وبمانی رو برداشته ان اما میتونید از طریق دیگه مثلا پرفکت مانی یا ارزهای دیجیتال واریز کنید .از پشتیبانی هاشون سوال کنید راهنمایی میکنن چطور میتونید اینکار رو بکنید
موفق و پر سود باشی

سلام وخسته نباشید، من روبو فارکس حساب ریل دارم، دیشب خواستم مبلغی مجدد از وب مانی به حسابم دپازیت کنم که لینک وب مانی متاسفانه در بین گزینه ها نبود..بیت کوین، تتر، پرفکت مانی و بقیه بودند، آیا وب مانی به خاطر تحریم دیگه فعال نیست...ممنون میشم راهنماییم کنید
من چطورمیتونم پول به حساب روبو فارکس بریم در شرایط کنونی؟ تشکر

mahdiniz
04-02-2022, 13:01
نگاه برادر تو این مسئله شما خودتون باید تصمیم بگیرین که از کدوم استفاده کنین.
به چند دلیل. اول اینکه به خاطر مسائل پولشویی از هر حسابی پول واریز بشه به تناسبش فقط از اون حساب پول خارج میشه. این یک نکته مهم هست.یعنی اگه با تاپ چنج واریز کردین فقط از همون هم باید برداشت کنین.
باید به این مسائل فکر کنین و تصمیم درست بگیرین.
من خودم طبق تصمیمات شخصی وب مانی رو انتخاب کردم.
حتی شما میتوونین از ارزهای دیجیتال هم استفاده کنین. فقط یادتون باشه اگه با تتر واریز کردین باید با همون آدرس تتر خارج کنین.
میتوونین با پشتیبانی هم صحبتی داشته باشین.
از طرفی اگه دیده باشین تو پست های قبل گفتم تفاوت قیمت ها رو دیشب قیمت وب مانی به 25000 در ایرانیکارت رسیده بود.
و یک چیز دیگه که تو پست قبل گفتم اینکه این بروکر کمیسون تبدیل نمیگیره یعنی الان یک وب مانی معادل همون یک دلار هست که برا شماتو حسابتون نشون میده. درحالی که از نظر قیمتی اختلاف دارن و باید از ما مبلغی رو کم کنه برا تبدیل.
راستی حتما در احراز هویت گزینه اسلامی رو تیک بزن. تا swap برا معاملات باز نداشته باشی و در صورتی که بخوای میتوونی معاملات بلند مدت باز کنی
من هتفه ی پیش میخواستم یه مقدار وبمانی نقد کنم ولی تقریبا هیچ صرافی ای رو پیدا نکردم که خریدار وبمانی باشن. توی سایتشون بخش فروش بازه ولی وقتی عملیات رو انجام بدید میگن که در حال حاضر خریدار وبمانی نیستیم، مجبور شدم به لایت کوین تبدیل کنم و بعدش بفروشم. پیشنهاد میکنم بخاطر مسائل حال حاضر روسیه از وبمانی و پرفکت مانی استفاده نکنید چون اعتبارشون رو دارن از دست میدن، مخصوصا وبمانی. روبو هم دیگه وبمانی قبول نمیکنه. فکر کنم ارزای دیجیتال راه بهتری باشه در حال حاضر.

Hfada
04-02-2022, 17:26
سلاک دوستان شما هم برای لاگ این به روبو دچار مشکل شدین وارد ممبر اریا نمیشه هی ارور هاست میده
سلام
بنظر مشکل دارد من هم نمی توانم وارد بشوم

parsa.rezaei.maram
04-02-2022, 17:28
سلاک دوستان شما هم برای لاگ این به روبو دچار مشکل شدین وارد ممبر اریا نمیشه هی ارور هاست میده

باید با دامنه ae وارد بشید . منم امروز این مشکل و داشتم . از .com به .ae تغییر دادم درست شد

https://roboforex.ae/

Hfada
04-02-2022, 17:30
باید با دامنه ae وارد بشید . منم امروز این مشکل و داشتم . از .com به .ae تغییر دادم درست شد

https://roboforex.ae/
بازهم مشکل دارد

parsa.rezaei.maram
04-02-2022, 17:32
بازهم مشکل دارد

منم هم همین مشکل و صبح داشتم ، ریست پسوورد کردم و بعد با دامنه ae لاگین کردم اوکی شد

Vahid.S777
04-02-2022, 17:53
سلام دوستان عزیز
در مورد بروکر روبوفارکس اخیرا خیلی از ایرانی ها برای ثبت نام و وریفای به مشکل خوردند که کشور و ملیت ایران و نشون نمیده، لذا لازم دونستم توضیحاتی در باره نحوه افتتاح و وریفای حساب خدمت دوستان بدم.
ابتدا تو سایت روبوفارکس با ایمیل معتبر خودتون ثبت نام کنید (با فیلترشکن که آی پی ترکیه یا سنگاپور یا یه کشور آسیایی رو داشته باشه- من خودم با ترکیه رفتم) و لینک تاییدی هم که ب ایمیلتون میاد رو تایید کنید
بعد تو قسمت security برید و شماره موبایل ایرانتون رو وارد کنید (تو این قسمت کد ایران رو میاره) و سپس کد تایید براتون ارسال میشه و اینجوری شماره موبایلتون هم وریفای میشه
حالا تو تلگرام به فارسی پیام بدید که برای احراز هویت و محل سکونت مشکل دارید و نمیتونید وریفای انجام بدید
خود ربات تلگرام روبوفارکس براتون آیدی پشتیبان فارسی (روبو پرشین) رو میفرسته که از طریق اون مشکلتون حل بشه.
پشتیبانی فارسی هم از دوشنبه تا جمعه پاسخگوی شماست و برای تایید و وریفای مدرک هویتی و مدرک سکونتتون کافیه طبق راهنمایی پشتیبان اسکن مدارکتون رو با همون ایمیل ثبت نامی، به ایمیل اعلامی پشتیبان بفرستید
و اینجوری حسابتون وریفای میشه
موفق و پیروز باشید

alirastkhane
04-02-2022, 18:06
من هتفه ی پیش میخواستم یه مقدار وبمانی نقد کنم ولی تقریبا هیچ صرافی ای رو پیدا نکردم که خریدار وبمانی باشن. توی سایتشون بخش فروش بازه ولی وقتی عملیات رو انجام بدید میگن که در حال حاضر خریدار وبمانی نیستیم، مجبور شدم به لایت کوین تبدیل کنم و بعدش بفروشم. پیشنهاد میکنم بخاطر مسائل حال حاضر روسیه از وبمانی و پرفکت مانی استفاده نکنید چون اعتبارشون رو دارن از دست میدن، مخصوصا وبمانی. روبو هم دیگه وبمانی قبول نمیکنه. فکر کنم ارزای دیجیتال راه بهتری باشه در حال حاضر.

سلام دوست عزیز از چه صرافیخواستی این کار رو بکنی

mahdiniz
04-02-2022, 20:59
سلام دوست عزیز از چه صرافیخواستی این کار رو بکنی
4-5 تا صرافی رو پیام دادم و همشون گفتن خریدار نیستیم، منم توی pay98 تبدیل کردم به لایت کوین و فروختم.

alirastkhane
04-02-2022, 21:33
4-5 تا صرافی رو پیام دادم و همشون گفتن خریدار نیستیم، منم توی pay98 تبدیل کردم به لایت کوین و فروختم.

به ایرانیکارت هم پیام دادی.
من خودم از پشتیبانی سوال کردم فردا جواب میدن. اگه جوا دادن بهت خبر میدم

alirastkhane
04-03-2022, 09:28
به ایرانیکارت هم پیام دادی.
من خودم از پشتیبانی سوال کردم فردا جواب میدن. اگه جوا دادن بهت خبر میدم

به پشتیبانی پیام دادم و گفتن برا فروش بهشون باید پیام داد و مراحل واریز وب مانی رو بهتون اعلام میکنن و واریز انجام میدین و براتون تبدیل میکنن.

yusof
04-03-2022, 12:25
سلام دوستان وقت همگی بخیر
من میخوام افتتاح حساب ریل در روبوفارکس انجام بدم
تحقیقات کردم اما بخاطر جنگ روسیه سردرگم هستم که روبوفارکس رو از چه راهی شارژ کنم بهتره و امن تره؟ میشه راهنماییم کنید خیلی ممنون

Hfada
04-03-2022, 12:52
من با پشتیبانیشون صحبت کردم ظاهرا یسری تغییرات و اپدیت دیروز داشتن خبر خوب اینکه ظاهرا واریز برداشت ریالی اظافه کردن به مجموعه شون
چک کردم واریز و برداشت ریالی را ندیدم یک قسمت دیدم که می توان کارت بانکی اضافه کرد همین است؟
با توجه به مشکلات وب مانی و حذفش یک اتفاق خوب افتاده این است که برداشت با تتر بر روی شبکه Erc20 قبلا کمترین برداشت ۵۰۰ دلار بود که به ۲۰ دلار تغییر کرده و برای اینکه کارمزد روی این شبکه بالاست دراولین سه شنبه و سومین سه شنبه هر ماه برای برداشت کارمزد دریافت نمی شود

parsa.rezaei.maram
04-03-2022, 20:26
دوستان کسی سعی کرده که اینجا با بروکر های مخصوص باینری آپشن کار کنه ؟ با توجه به شرایطی که آپشن ها دارن ، به نظر شما میشه تایم ۱ دقیقه مبدا گرفت و تیک چارت یا تایم فریم ۵ ثانیه را ورود قرار داد ؟*ممنونم

hamidreza zamani
04-03-2022, 21:44
دوستان کسی سعی کرده که اینجا با بروکر های مخصوص باینری آپشن کار کنه ؟ با توجه به شرایطی که آپشن ها دارن ، به نظر شما میشه تایم ۱ دقیقه مبدا گرفت و تیک چارت یا تایم فریم ۵ ثانیه را ورود قرار داد ؟*ممنونم
سلام پارسا جان امیدوارم حالتون خوب باشه بله شدنیه در 5 ثانیه تحلیل کنید و در 1 دقیقه ترید کنید

parsa.rezaei.maram
04-03-2022, 22:06
سلام پارسا جان امیدوارم حالتون خوب باشه بله شدنیه در 5 ثانیه تحلیل کنید و در 1 دقیقه ترید کنید. سلام جناب زمانی ، چون مبنا آپشن روی زمان هست فکر میکنم جالب باشه . اما من راستش بر عکس این چیزی گفتید کار میکنم . ۱ دقیقه تحلیل میکنم و اولین هیدن و میگیرم میارم تایم ۵ ثانیه دایورجنس میگیرم و ورود میکنم . چون توی باینری آپشن بحث اسپرد و پیپ در میان نیست ، این مدلی به نظرم خوب باشه .

Hfada
04-04-2022, 09:13
کانال تلگرام روبو رو فالو کنید
بهشون پیغام بدید ازتون یسری اطلاعات میخوان که شامل نام ایمیل و شماره حساب معاملاتی هست
از داخل ممبر اریا انتقال میدید به اکسچنجرشون و اونا از ۱۰ تا ۲۰۰۰ دلار روزانه براتون واریز میکنند البته من هنوز تست نکردم
ممنون خیلی لطف کرید

yusof
04-04-2022, 10:22
سلام دوستان وقتتون بخیر

برای اسکلپ چه بروکری رو پیشنهاد میکنین که هم معتبر باشه هم اسپردها به صرفه باشن برای اسکلپ؟

حساب 100 دلاری میخوام باز کنم

yusof
04-04-2022, 10:27
ببخشید دوستان یک سوال دیکه

توی روبوفارکس اون 2روزی در ماه که برداشت بدون کمیسیون هست اگر با تتر به روش erc20 (شبکه اتریوم که کارمزدش بالاست) هم برداشت کنیم بازهم کمیسیون تعلق نمیگیره و رایگانه؟؟؟

با هر روشی توی این 2روز برداشت بزنیم رایگانه؟؟؟

Hfada
04-04-2022, 12:07
ببخشید دوستان یک سوال دیکه

توی روبوفارکس اون 2روزی در ماه که برداشت بدون کمیسیون هست اگر با تتر به روش erc20 (شبکه اتریوم که کارمزدش بالاست) هم برداشت کنیم بازهم کمیسیون تعلق نمیگیره و رایگانه؟؟؟

با هر روشی توی این 2روز برداشت بزنیم رایگانه؟؟؟
با شبکه erc20 در ان روزها کمیسیون تعلق نمیگیرد

yusof
04-04-2022, 12:22

خیلی ممنون خیالم راحت شد لطف کردین.

ببخشید یک سوال دیگه برای ثبت نام من قبض به نام خودم نیست به نام پدرمه برای تایید آدرس روبوفارکس چیکار کنم تا تایید بشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر

Behnambaziar
04-04-2022, 12:22
سلام وقت بخیر.اگر واریز با شبکه ترون بوده باشه،میشه از طریق erc20 برداشت کرد یا نه؟چون گزینه برداشت از بستر ترون فعال نیست تو روبو

Hfada
04-04-2022, 12:43
سلام وقت بخیر.اگر واریز با شبکه ترون بوده باشه،میشه از طریق erc20 برداشت کرد یا نه؟چون گزینه برداشت از بستر ترون فعال نیست تو روبو
سلام
برای برداشت از همه روشها می توانید استفاده کنید

Hfada
04-04-2022, 12:44

ببخشید یک سوال دیگه برای ثبت نام من قبض به نام خودم نیست به نام پدرمه برای تایید آدرس روبوفارکس چیکار کنم تا تایید بشه؟

اگر قبض بنام پدر است فکر نکنم موردی باشد می توانید ثبت کنید

Behnambaziar
04-04-2022, 12:49

سلام.من با قبضی که به نام پدرم بود ثبت نام کردم مشکلی نداره.اما تاریخ قبض باید جدید باشه

Mirzaali
04-04-2022, 12:58
سلام دوستان
بنده میخوام حساب ریل افتتاح کنم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم از نحوه واریز و برداشت
و اینکه توی سایت روبو شماره از ایران نمیتونم ثبت کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

mjyd.h.h
04-04-2022, 13:38
سلام دوستان استاد که فرمودن برای تمرین مووینگ 26 و9 تنظیمات های ولو تقسیم بر2 باشه درسی تریدر من این تنظیمات رو پیدا نکردم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه.بلتشکر

ra.khandan
04-05-2022, 19:05
سلام میشه لطف کنید آیدی تلگرام پشتیبانی فارسی رو بفرمایید

سلام دوستان عزیز
در مورد بروکر روبوفارکس اخیرا خیلی از ایرانی ها برای ثبت نام و وریفای به مشکل خوردند که کشور و ملیت ایران و نشون نمیده، لذا لازم دونستم توضیحاتی در باره نحوه افتتاح و وریفای حساب خدمت دوستان بدم.
ابتدا تو سایت روبوفارکس با ایمیل معتبر خودتون ثبت نام کنید (با فیلترشکن که آی پی ترکیه یا سنگاپور یا یه کشور آسیایی رو داشته باشه- من خودم با ترکیه رفتم) و لینک تاییدی هم که ب ایمیلتون میاد رو تایید کنید
بعد تو قسمت security برید و شماره موبایل ایرانتون رو وارد کنید (تو این قسمت کد ایران رو میاره) و سپس کد تایید براتون ارسال میشه و اینجوری شماره موبایلتون هم وریفای میشه
حالا تو تلگرام به فارسی پیام بدید که برای احراز هویت و محل سکونت مشکل دارید و نمیتونید وریفای انجام بدید
خود ربات تلگرام روبوفارکس براتون آیدی پشتیبان فارسی (روبو پرشین) رو میفرسته که از طریق اون مشکلتون حل بشه.
پشتیبانی فارسی هم از دوشنبه تا جمعه پاسخگوی شماست و برای تایید و وریفای مدرک هویتی و مدرک سکونتتون کافیه طبق راهنمایی پشتیبان اسکن مدارکتون رو با همون ایمیل ثبت نامی، به ایمیل اعلامی پشتیبان بفرستید
و اینجوری حسابتون وریفای میشه
موفق و پیروز باشید

Saman.b
04-06-2022, 09:30
سلام

از دوستانی که با پرفکت مانی کار میکنند، آیا آدرستون تایید شده یا نه؟

چون این جوابی هست که پشتیبانیشون داده.
However verification of identity is optional within our payment system and so you can continue using your Perfect Money account without completing the procedure.

یعنی بدون تایید آدرس هم میشه کار کرد ولی آیا محدودیت داره؟؟

yusof
04-06-2022, 10:23
سلام دوستان خوبم صبح زیباتون بخیر خبر خوش اینکه من روبوفارکس وریفای شدم و هیچ مشکلی نداره،پشتیبانی شون هم خیلی خوب و محترمانه پاسخگو هستند ، یکبار هم از لندن با من تماس گرفتن پس خیالتون راحت باشه

دوستان چندتا سوال داشتم:

1-برای شارژ حساب روبوفارکس با استفاده از ارزهای دیجیتال ، کدوم ارز دیجیتال به صرفه تره؟ بیت کوین ، اتریوم ، تتر و.... ؟؟؟؟؟

2-من نوبیتکس حساب دارم میتونم از همونجا مستقیم روبوفارکس رو شارژ کنم؟ یا اول باید انتقال بدم به یک صرافی ارز دیجیتال خارجی مثل کوینکس و بعد از اونجا شارژ کنم روبوفارکس رو؟

3-این قانون که میگن از هر راهی deposit کرده باشی باید از همون طریق withdraw کنی رو میشه بیشتر توضیح بدین ، یعنی مثلا اگر من از نوبیتکس شارژ کرده باشم روبوفارکس رو موقع withdraw هم حتما باید به نوبیتکس مستقیم خارج کنم یا میشه به کوینکس withdraw بزنم چون شنیدم

نوبیتکس erc20 رو پشتیبانی نمیکنه

ببخشید طولانی شد

mohammad fx
04-06-2022, 10:44
سلام

از دوستانی که با پرفکت مانی کار میکنند، آیا آدرستون تایید شده یا نه؟

چون این جوابی هست که پشتیبانیشون داده.
However verification of identity is optional within our payment system and so you can continue using your Perfect Money account without completing the procedure.

یعنی بدون تایید آدرس هم میشه کار کرد ولی آیا محدودیت داره؟؟

سلام وقتتون بخیر...
وریفای کردن توی پرفکت مانی خیلی مشکله.چون فارسی نمیفهمن و باید براشون ترجمه کنی و خیلی حرف و حدیث داره.بنده خودم هم هنوز نتونستم...
تنها محدودیت حساب وریفای شده و نشده اینکه از حساب وریفای نشده تقریبا 2درصد کمیسیون برداشت میکنن و از حساب وریفای شده تقریبا نیم درصد...
و همین...

yusof
04-06-2022, 11:49
سلام دوستان

اگر از بک صرافی مثلا نوبیتکس تتر واریز کنی به روبوفارکس آیا بعدا هم حتما باید خروج بزنی مستقیم به نوبیتکس؟؟؟ یا میتونی تتر رو خروج بزنی به کوینکس که کارمزد کمتر بدی؟ منع قانونی نداره؟

Saman.b
04-06-2022, 12:05
سلام وقتتون بخیر...
وریفای کردن توی پرفکت مانی خیلی مشکله.چون فارسی نمیفهمن و باید براشون ترجمه کنی و خیلی حرف و حدیث داره.بنده خودم هم هنوز نتونستم...
تنها محدودیت حساب وریفای شده و نشده اینکه از حساب وریفای نشده تقریبا 2درصد کمیسیون برداشت میکنن و از حساب وریفای شده تقریبا نیم درصد...
و همین...
خیلی ممنون از توضیح و راهنماییتون

رشیدی
04-06-2022, 14:13
عرض سلام و روز به خیر دوستان گرامی ،

به عنوان اولین پست، میخواستم از یکی از دوستانی که روبوفارکس کار میکنن، زحمت بکشن و Spread معاملات طلا را برسی و اعلام کنن. ترجیحا یه عکس از اسکرین BUy/Sell باشه، بهتره.

خیلی ممنون

KingMilad
04-06-2022, 14:27
عرض سلام و روز به خیر دوستان گرامی ،

به عنوان اولین پست، میخواستم از یکی از دوستانی که روبوفارکس کار میکنن، زحمت بکشن و Spread معاملات طلا را برسی و اعلام کنن. ترجیحا یه عکس از اسکرین BUy/Sell باشه، بهتره.

خیلی ممنون
خدمت شما: (عکس رو همین الان گرفتم)
277258

رشیدی
04-06-2022, 14:30
خدمت شما: (عکس رو همین الان گرفتم)
277258

سلام آقا میلاد

خیلی ممنون. لطف کردی.

اسپردش خیلی بالاست.
گمونم برم سراغ بروکر دیگه. آلپاری خیلی بهتره ، اما از شرایط اخیر نامطمینم.

Ali_FX
04-06-2022, 23:17
سلام وقت بخیر خدمت سروران گرامیفکر کنم خیلی از دوستان در مورد پرفکت مانی سوال داشتند .. به پشتیبانی پیام دادم و جوابمو اینجور دادند امیدوترم مفید باشه براتون
سوال هام در مورد وی پی ان آی پی ثابت بود یا آی پی متغیر که از دوستانم که در بخش امنیت شبکه بودن پرسیدم گفتند بهتره که ثابت و قوی باشه مثل نورد و ویندسکرایب و سورف
در مورد نوع مدارک پرسیدم و جوابشون..
و همچنین در مورد قبضی که به نام خودمون نیست
موفق باشید

277566

سلام وقت بخیر

در رابطه با مبحث vpn نیازی نیست از نوع ایپی ثابت باشه . مدت زمان زیادی هست که واریز و برداشت هامون رو با فیلتر شکن های عادی انجام میدیم و مشکلی نداریم . اگر هم میخواهید ثابت تهیه کنید نیاز به هزینه های زیاد نیست داخل سرویس های داخلی جستجو کنید گزینه های بهتری موجود هستن.
برای بحث وریفاری کردن حساب هم از مدارکی که برای وریفای کردن حساب بروکر استفاده کردید میتونید استفاده کنید.
سند ملکی جز گزینه های خوبی محسوب میشه.
موفق و پیروز باشید

parsa.rezaei.maram
04-07-2022, 12:04
وقت بخیر دوستان .. من فراموش کردم که در ادرس بروکر ادرس جدید خونه رو دادم یا قدیم چون اسم خیابون ها عو​ض شده و یادم نیست چی بود ( حتی قبض ها هم عوض شدند).. از کجا میتونم توی بروکرم (روبوفارکس) برم مشاهده کنم ادرس و مدارکی رو که ارایه دادم ؟ ممنون

سلام و عرض ادب ، این سبک سوالات و بهتره از خود پشتیبانی بروکر لایو چت داره به زبان فارسی بپرسید . موفق باشید

محمدرضا
04-07-2022, 14:10
با درود دوست عزیز
بنظرم میشه .مهم اینه که واریز و برداشتت با تتر باشه .آدرس والت خودتو میزنی و به کیف پولت واریز میشه اما اگه میخوای مطمین بشی از پشتیبانی روبو بپرس
موفق و پر سود باشی

سلام دوستان

اگر از بک صرافی مثلا نوبیتکس تتر واریز کنی به روبوفارکس آیا بعدا هم حتما باید خروج بزنی مستقیم به نوبیتکس؟؟؟ یا میتونی تتر رو خروج بزنی به کوینکس که کارمزد کمتر بدی؟ منع قانونی نداره؟

Ailin_p.z
04-07-2022, 16:22
سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان
من ماه گذشته حساب وب مانی رو شارژ کردم و تاحالا وارد حساب ریل نشدم . میخواستم در اکانتی که در amarkets باز کردم ترید کنم اما کارگذار بروکر گفت که بروکرها وب مانی رو تحریم کردن و اگر شارژ کنی اجازه ی برداشت نمیدیم . الان پولم توی وب مانی مونده و نمیدونم چطور برداشت کنم و هیچ روش دیگه ای بلد نیستم برای برداشت . میشه لطفا راهنماییم کنین که چطور اون مبلغی که شارژ کردم رو برداشت کنم یا به چه بروکری اجازه دارم واریز کنم برای ترید که مشکلی برای واریز و برداشتم با وب مانی پیش نیاد .

khalifzadeh
04-08-2022, 02:11
سلام از سرافی دور پی وبمانی رو*تبدیل کن به ریال از روش دیگه ای شارژ کن
البته تو وبمانی ترانسفر رو بزنی خودش چنج داره ولی من امتحان نکردم
Dorpay

alirastkhane
04-08-2022, 08:00
سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان
من ماه گذشته حساب وب مانی رو شارژ کردم و تاحالا وارد حساب ریل نشدم . میخواستم در اکانتی که در amarkets باز کردم ترید کنم اما کارگذار بروکر گفت که بروکرها وب مانی رو تحریم کردن و اگر شارژ کنی اجازه ی برداشت نمیدیم . الان پولم توی وب مانی مونده و نمیدونم چطور برداشت کنم و هیچ روش دیگه ای بلد نیستم برای برداشت . میشه لطفا راهنماییم کنین که چطور اون مبلغی که شارژ کردم رو برداشت کنم یا به چه بروکری اجازه دارم واریز کنم برای ترید که مشکلی برای واریز و برداشتم با وب مانی پیش نیاد .

سلام دوست عزیز
در پست های قبلی توضیح دادم
#1483 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1483) #1497 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1497) #1495 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1495) #1509 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1509)
میتونید مطالعه کنید و برسی که کدوم راه به صرفه تر هست براتون

PoisoN
04-09-2022, 01:51
سلام به همه دوستان عزیز.
یه موردی برای من امروز برای بروکر روبوفارکس پیش اومده در مورد برداشت پول از حساب.
من برداشت هام تا ماه فوریه از طریق sms کد تاییدش به راحتی میومد و بعد از اون از طریق sms کد نمیومد ولی باز گزینه phonecall اوکی بود. ولی امروز خواستم یه برداشت انجام بدم ولی هر کاری کردم و تایمای مختلف روزم امتحان کردم ولی کد برام نمیاد و با پشتیبانیش هم کلنجار رفتم ولی اخر سر گفتن تیکت بزن از طریق members area
کسی براش این مشکل تو برداشت پول از حساب پیش اومده؟:o

Ailin_p.z
04-09-2022, 10:59
سلام دوست عزیز
در پست های قبلی توضیح دادم
#1483 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1483) #1497 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1497) #1495 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1495) #1509 (https://forum.academywave.com/usertag.php?do=list&action=hash&hash=1509)
میتونید مطالعه کنید و برسی که کدوم راه به صرفه تر هست براتون
بسیار جامع و کامل . انجام میدم حتما . ممنونم از توضیحات و وقتی که گذاشتین

alirastkhane
04-09-2022, 14:15
بسیار جامع و کامل . انجام میدم حتما . ممنونم از توضیحات و وقتی که گذاشتین

خواهش میکنم انجام وظیفست. من خودم با وب مانی دارم کار میکنم هنوز. و بروکر هنوز مشکلی نداره و از پشتیبانی هم پرسیدم گفتن ما مشکلی نداریم

Morteza_Trader
04-11-2022, 00:48
سلام خدمت هم قطاریهای عزیز
برای تست نحوه واریز و برداشت در بروکر روبو، 100 دلار رو از طریق تتر شبکه trc20 خریداری کردم و به حسابم تو روبو ریختم. اما برای برداشت تو بروکر روبو فقط گزینه تتر شبکه erc20 وجود داره که حدود 10 دلار کمیسیون انتقال این 100 دلار میشه. چند تا سوال:
1- راهکاری وجود نداره که این کمیسیون رو ندم؟
2- سه شنبه اول و سوم هر ماه یه جا خوندم که برداشت در روبو کمیسون نداره. درسته؟
3- چرا تتر trc20 برای برداشت تو روبو نیست؟
4- برای خلاص شدن از این مشکل trc20 , erc20 نمیشه بیتکوین بخریم و واریز و برداشت تو روبو رو با بیتکوین انجام بدیم؟
ممنون از همه دوستان

Morteza_Trader
04-11-2022, 09:23
https://roboforex.com/clients/funds/free-withdrawal/
این لینک صفر بودن برداشت بدون کمیسیون در اولین و سومین سه شنبه هر ماه تو روبو هست

بامبو
04-11-2022, 09:41
سلام دوستان وقتتون بخیر<br>من هرکاری کردم نتونستم پشتیبانی روبوفارکس رو متوجه سوالم بکنم اصلا منظورم رو نمیفهمن من ازشون درباره نحوه برداشت پول میپرسم وفکرمیکنن پول روبرداشت زدم ولی به حسابم نیومده وفقط به جای راهنمایی به من میگن تیکت ارسال کن<br><br>من حسابم رو باوب مانی شارژکردم وتازه فهمیدم گزینه وب مانی برای برداشت تو روبوفارکس حذف شده حالا میتونم به سایرروشهایی که توقسمت برداشت وجه گذاشته درخواست وجه بدم؟آیا امکانش هست؟

paydar_1987
04-11-2022, 20:33
سلام داداش
وقتتون بخیر.
لایت فارکس کارمزدش خیلی بالا نیست؟
یا همه بروکرها کارمزدشون بالاست؟
من قبل از اینکه لایت فارکس ثبت نام کنم روبوفارکس ثبت نام کردم ولی مشکلی پیش اومد که پشتیبانی جواب درست و حسابی نداد .دیگه تصمیم گرفتم لایت فارکس کارکنم ولی تقریبا کارمزد لایت فارکس یک سوم سود ماست.
ممنون میشم یکم دلداریم بدین😁

alirastkhane
04-12-2022, 00:11
سلام داداش
وقتتون بخیر.
لایت فارکس کارمزدش خیلی بالا نیست؟
یا همه بروکرها کارمزدشون بالاست؟
من قبل از اینکه لایت فارکس ثبت نام کنم روبوفارکس ثبت نام کردم ولی مشکلی پیش اومد که پشتیبانی جواب درست و حسابی نداد .دیگه تصمیم گرفتم لایت فارکس کارکنم ولی تقریبا کارمزد لایت فارکس یک سوم سود ماست.
ممنون میشم یکم دلداریم بدین������
سلام داداش
برا مثلا 0.10 در eurusd کمیسیون 1 دلار میگیره .
تو پست های قبلی گفتم که برا واریز کارمزد نمیگیره.
من خودم وب مانی وارد لایت فارکس میکنم بدون هیچ کارمزدی همون مقدار وب مانی توسیستم به دلار برام تایید میشه .
الان وب مانی مثلا 24000 هست و دلار 27000 الی 28000 و این بروکر بدون هیچ گونه کارمزد همون مقدار که واریز میکنی رو اعمال میکنه.
همچنین توضیح دادم وقتی در زمان احراز هویت از گزینه اسلامی استفاده کنی سواپ گرفته نمیشه و برا ترید های بلند مدت عالیه.
پشتیبانی هم همیشه جواب گو هست 24 ساعته

cho0bin
04-12-2022, 00:12
سلام*ببخشید نمیدونم سوالمو جای درستی پرسیدم یا نه
سوالم اینه ک من با بالانس ۱۰۰۰ و لوریج ۵۰۰ چجوری میتونم محاسبه کنم ک فول مارجین با چ حجمی میتونم وارد معامله شم.
ممنون میشم راهنماییم کنید
میخام اکسپرتی بنویسم ک مثلا این فول مارجین رو توی ۵ تا اردر برای من بکاره
حالا فرمولشو چجوری باید محاسبه کنم؟ Proadmin

Mr. & Mrs. hatami
04-12-2022, 00:24
سلام به همه دوستان عزیز.
یه موردی برای من امروز برای بروکر روبوفارکس پیش اومده در مورد برداشت پول از حساب.
من برداشت هام تا ماه فوریه از طریق sms کد تاییدش به راحتی میومد و بعد از اون از طریق sms کد نمیومد ولی باز گزینه phonecall اوکی بود. ولی امروز خواستم یه برداشت انجام بدم ولی هر کاری کردم و تایمای مختلف روزم امتحان کردم ولی کد برام نمیاد و با پشتیبانیش هم کلنجار رفتم ولی اخر سر گفتن تیکت بزن از طریق members area
کسی براش این مشکل تو برداشت پول از حساب پیش اومده؟:o
عرض ادب
منم شبیه مشکل شما رو داشتم،تیکت بزنید مشکل رفع میشه.

PoisoN
04-12-2022, 01:27
عرض ادب
منم شبیه مشکل شما رو داشتم،تیکت بزنید مشکل رفع میشه.
سلام دوست عزیز.
بله تیکت زدم بعد 2 روز اوکی شد:o
ممنون از راهنماییتون

Artaa
04-12-2022, 02:43
درود دوستان
شما با tc pay کار میکنید؟ اوکی هستش؟
بعد اینکه احراز هویت با شناسنامه میشه انجام داد؟

دوم اینکه وریفای تلفن پرفکت مانی چجوری هستش؟

Ailin_p.z
04-12-2022, 09:12
خواهش میکنم انجام وظیفست. من خودم با وب مانی دارم کار میکنم هنوز. و بروکر هنوز مشکلی نداره و از پشتیبانی هم پرسیدم گفتن ما مشکلی نداریم
با لایت فارکس کار میکنین ؟

Mohammad zabihi
04-12-2022, 14:20
سلام برای بروکرهایی که بخش اسیایی ارایه میدن من با روبو کار کردم و هنوز حساب دارم
خیلی خوب بوده ولی چند هفته هست که کمیسیون و سوآپ رو بشدت افزایش داده
و این خیلی نگران کننده هست.

سلام الان اسپرد و کمیسیون تو روبو چجوریه نسبت به بقیه بروکرا؟ هنوزم با روبو کار میکنین؟؟

Ariofx
04-12-2022, 16:01
سلام ..
وقت همگی بخیر .
میخواستم در مورد معتبر بودن دو تا بروکر فیبوگروپ و آمارکتس بپرسم.
ممنون میشم اگه از دوستان کسی راهنمایی کنه.

fractal
04-12-2022, 19:45

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
بنده هم در وبمانی وجهی دارم که به دلیل اختلاف زیاد با بازار ، فروشش به صرفه نیست
از خود وبمانی میشه دلار رو به ارزدیجیتال چنج کرد و از اون روش به والت واریز کرد؟
اگر ممکن هست بهمون توضیح بدید که چجوری این چنج رو انجام بدیم
سپاس فراوان

fractal
04-12-2022, 19:50
درود دوستان
شما با tc pay کار میکنید؟ اوکی هستش؟
بعد اینکه احراز هویت با شناسنامه میشه انجام داد؟

دوم اینکه وریفای تلفن پرفکت مانی چجوری هستش؟

سلام خداقوت
برا وریفای کردن شماره تلفن ، بهتره تلفن ثابت رو در اطلاعات اولیه بدید و سپس در قسمت تایید تلفن همون شماره رو بدید (بنده همراه اول رو چند بار امتحان کردم تماس نگرفتن و نهایتا با تلفن ثابت حل شد)
موفق باشید

fractal
04-12-2022, 19:52
از دوستان کسی اطلاع داره در پلتفرم تریدینگ ویو چطوری با اندیکاتور امینو از قسمت فیلتر کردن استفاده کنم؟
لطفا راهنمایی بفرمایید ، متشکرم

Artaa
04-12-2022, 20:35
سلام خداقوت
برا وریفای کردن شماره تلفن ، بهتره تلفن ثابت رو در اطلاعات اولیه بدید و سپس در قسمت تایید تلفن همون شماره رو بدید (بنده همراه اول رو چند بار امتحان کردم تماس نگرفتن و نهایتا با تلفن ثابت حل شد)
موفق باشید

ممنون دوست عزیز
و اینکه از کدوم اکسچینج برای کار با پرفکت مانی استفاده میکنید؟

alirastkhane
04-12-2022, 21:41
با لایت فارکس کار میکنین ؟

سلام بله

fractal
04-12-2022, 22:15
ممنون دوست عزیز
و اینکه از کدوم اکسچینج برای کار با پرفکت مانی استفاده میکنید؟

خواهش میکنم
بنده با رمزارزها واریز میکنم ، اما قبلا که با وب مانی اقدام میکردم ،با صرافی ایرانیکارت کار میکردم(پرفکت مانی هم پشتیبانی میکنن و در کل راضیم ازشون)
موفق باشید

mahdiniz
04-13-2022, 09:29
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
بنده هم در وبمانی وجهی دارم که به دلیل اختلاف زیاد با بازار ، فروشش به صرفه نیست
از خود وبمانی میشه دلار رو به ارزدیجیتال چنج کرد و از اون روش به والت واریز کرد؟
اگر ممکن هست بهمون توضیح بدید که چجوری این چنج رو انجام بدیم
سپاس فراوان
سلام. این لینک صرافی وبمانی هست:
https://indx.money/trade/eth/#
میتونید مستقیما مبلغ داخل وبمانیتونو به ارز دیجیتال تبدیل کنید(خود وبمانی براتون ولت میسازه همینجا) و بعدش بفرستید برای صرافی ها تا براتون نقد کنن(داخل خود صرافی ها روش واریز و مراحلش رو نوشتن، من از pay98 استفاده کردم). بسته به مقدار پولتون ممکنه بعضی ارز های دیجیتال براتون به صرفه نباشه، مثلا تتر 15 دلار کمیسیون میگرفت و من مبلغم چون بالا نبود بدردم نمیخورد. از یه طرف یه سری ارز ها یه مقدار مینیممی برای انتقال دارن و اگه به اون مقدار نرسید نمیزاره اصلا ارسال کنید. میتونید توضیحاتش رو داخل همین وبسایت ببینید. واسه مبالغ پایین من دیدم که لایت کوین مناسب تر هست. میتونید محاسبه کنید ببینید براتون صرف داره یا خیر

mohsen1
04-16-2022, 18:26
با سلام خدمت اعضای اکادمی خسته نباشید
یک سوال برای بنده پیش اومده اینکه با توجه به این که بروکر روبو فارکس داخل روسیه هست و روسیه تحریم های بیشتر داره بهش میخوره امکان داره ارتباطش با بازار قطع بشه؟!!!
اصلا همچین چیزی امکان پذیره؟!

رشیدی
04-16-2022, 18:45
یک سوال برای بنده پیش اومده اینکه با توجه به این که بروکر روبو فارکس داخل روسیه هست و روسیه تحریم های بیشتر داره بهش میخوره امکان داره ارتباطش با بازار قطع بشه؟!!!

سلام
مطمینید روبوفارکس تو روسیه س؟ تا اونجا که من میدونم در قبرس ثبت شده!

احتمالا منظور شما آلپاری باشه.

من به شخصه بعید میدونم تحریمهای روسیه به حدی فراگیر بشه که برن سراغ تحریم امثال بروکرهای فارکس و غیره!!! مگر اینکه روسیه بخاد در کنار ایران، سودان و کره شمالی قرار بگیره

.Nahid N
04-17-2022, 19:42
با سلام
یه مشکلی دارم تو قسمت chartshot سی تریدر میگه نمیتونه به web server متصل بشه. در صورتی که اینترنت وصله. هیچکدوم از دوستان با این مشکل مواجه شدن راهنمایی کنن ممنون میشم
Unable to connect to web server
این پیامی هست که میده

kavve
04-18-2022, 10:14
سلام دوستان
وقت بخیر
کسی میدونه چطور میشه با تتر تو روبو فارکس واریز و برداشت کرد؟
اصلا امکانش هست؟
دوستان اگر کسی انجام داده تا حالا ممنون میشم راهنمایی کنه

محمدرضا
04-18-2022, 13:01
با درود
فکر میکنم روبو فارکس توی قبرس ثبت شده یا حداقل اینی که ایرانی ها باهاش کار میکنن ثبت قبرس هستش.من خودم آلپاری کار میکردم اما احتیاطا از آلپاری خارج شدم
موفق و پر سود باشی

محمدرضا
04-18-2022, 13:03
با درود
بله امکانش هست .توی همین تاپیک و توی نت راهنمای اینکارو میتونید پیدا کنید .
موفق و پر سود باشی

سلام دوستان
وقت بخیر
کسی میدونه چطور میشه با تتر تو روبو فارکس واریز و برداشت کرد؟
اصلا امکانش هست؟
دوستان اگر کسی انجام داده تا حالا ممنون میشم راهنمایی کنه

alimasomi
04-18-2022, 19:48
سلام خدمت دوستان میخام حسابم رو تو بروکر روبوفارکس با وبمانی شارژ کنم ولی گزینه ی وب مانی تو دیپوزیت ها نیست چیکار کنم؟

Mr. & Mrs. hatami
04-18-2022, 20:09
سلام خدمت دوستان میخام حسابم رو تو بروکر روبوفارکس با وبمانی شارژ کنم ولی گزینه ی وب مانی تو دیپوزیت ها نیست چیکار کنم؟
عرض ادب و احترام
گزینه های دیگه رو امتحان کنید.بهتر از پرفکت مانی استفاده کنید هم راحت انجام میشه و هم کمسیونش مناسب هستش.

Matthieu
04-18-2022, 22:52
سلام دوستان

من امروز یه پوزیشن گرفتم اما قیمت اصلا دو پیپی با حد ضرر فاصله داره، ولی می بینم که حد ضرر من خورده شده!
286078

متوجه نمیشم من. یه خط انداختم اونجایی که حد ضرر من خورده و قیمت اصلا به اونجا نرسیده. همچنین موقع باز کردن معامله، اصلا اسپرد چندانی نداشت.

چطور میتونه همچین اتفاقی بیفته؟

یعنی اسپرد وسطای معامله رفته بالا یهو و حد ضرر منو زده؟

ممنونم

آپدیت: یه پوزیشن دیگه هم آخر شب گرفتم و حد ضرر گذاشتم و حد سود و رفتم. الان اومدم دیدم دوباره حد ضرر رو زده. اسپرد رو موقعی که من وارد شدم نیم پیپ هم نبود ولی موقعی که برگشتم نگاه کنم اسپرد شده بود 14 پیپ. انگار یهو رفته الکی حد ضرر منو زده و اومده..

286161

286162

راه حل مقابله با این مشکل چیه؟ این مدلی خب هیچ موقع که امنیت خاطر نداریم ;)

paydar_1987
04-19-2022, 03:05
سلام داداش
خیلی ممنونم