PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی بروکرها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18

davood54
01-15-2023, 22:21
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده خودم هم شخصا روبوفارکس هستم، اما (صرفا ترجیح شخصی خودم هست) تا از طرف بروکر ایمیلی مبنی به قطع همکاری دریافت نکنم، با روبو قطع همکاری نمیکنم، حالا حضرتعالی اگر، مبلغی که قرار دادید، زیاد هست، میتونید برای اطمینان بیشتر این پول رو توی چندتا بروکر دیگه هم تقسیم کنید، بروکر های خوبی که با ایرانی ها کار میکنن رو میتونید در پست های قبلی ببینید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

سپاس فراوان

davood54
01-15-2023, 22:23
درود دوباره دوست عزیزم، پیشنهاد میکنم از پروکسی استفاده بفرمایید، فعلا که جواب میده، درمورد وی پی ان هم، اگر براتون مقدوره میتونید از vps و سرور مجازی استفاده بفرماید، آموزش های مربوطه رو میتونید در یوتیوب یا آپارات مشاهده بفرمایید، امیدوارم موفق و شاد باشید.

سپاس فراوان

hosein_m
01-16-2023, 10:57
درود به شما دوست عزیزم، بعضی از عزیزان با بروکر آلپاری کار میکنن، و طبق گفته این عزیزان، متاتریدر این بروکر فیلتر نشده، البته بسته به isp ممکنه برای برخی عزیزان همچنان فیلتر نباشه، ولی برای برخی دیگه ممکنه فیلتر شده باشه، این موضوع فیلترینگ خیلی به isp وابسته است.
سلام دوست عزیزم. بله درسته متاتریدر الپاری فیلتر نیست. اتفاقا من خودمم ازش استفاده میکنم. منتها اگه یادتون باشه استاد همیشه میگفتن اون الپاری که با ایرانیا کار میکنه، الپاری روسیه هستش. و الپاری روسیه رو تایید نمیکردن.منم خب دلیلشو نمیدونستم که چرا تایید نمیکنن. برا همین خواستم بدونم ایا بروکر معتبره دیگه ای هست که متاش کار بکنه؟؟
البته اگر شما یا یکی از دوستان با بروکر الپاری در حساب ریل کار کرده و مشکلی نداشته ممنون میشم بگید تا منم استفاده کنم. من با حساب دموش کار کردم خودم. تو حساب ریل اصلا کار نکردم و هیچ واریز و برداشتی نداشتم.

Peace
01-16-2023, 18:39
سلام دوست عزیزم. بله درسته متاتریدر الپاری فیلتر نیست. اتفاقا من خودمم ازش استفاده میکنم. منتها اگه یادتون باشه استاد همیشه میگفتن اون الپاری که با ایرانیا کار میکنه، الپاری روسیه هستش. و الپاری روسیه رو تایید نمیکردن.منم خب دلیلشو نمیدونستم که چرا تایید نمیکنن. برا همین خواستم بدونم ایا بروکر معتبره دیگه ای هست که متاش کار بکنه؟؟
البته اگر شما یا یکی از دوستان با بروکر الپاری در حساب ریل کار کرده و مشکلی نداشته ممنون میشم بگید تا منم استفاده کنم. من با حساب دموش کار کردم خودم. تو حساب ریل اصلا کار نکردم و هیچ واریز و برداشتی نداشتم.
با درود دوباره دوست عزیزم، پیرو فرمایش شما، بنده هم کاملا این صحبت استاد رو به یاد میارم، و منظور ایشون هم به احتمال زیاد همین بروکر هستش، اون بروکر آلپاری که رگوله انگلستان هستش، متاسفانه به خاطر تحریم ها، اجازه کار کردن با ایران رو نداره، اما همین آلپاری در پست های قبلی میتونید مشاهده بفرمایید، که چند نفر از عزیزان، با این بروکر کار کردن، و راضی هم بودن، در مورد واریز و برداشت هم، اکثر عزیزان، مبالغ بالا رو به صورت خرد خرد، برداشت میکردن، در مورد اینکه آیا متاتریدر آلپاری همچنان فیلتر نیست، اونم هم خب دوستانی که آلپاری استفاده کردن، بعضا فرمودن که فیلتر نشده، اما چند نفر دیگه از عزیزان گزارش فیلتر شدن متاتریدر 4 آلپاری رو دادن، حالا در مورد بقیه پلتفرم های این بروکر باید صبر کنیم ببینیم چه اتفاقی میافته، اگر واقعا میخواید از مشکل فیلترینگ عبور کنید، پیشنهاد میکنم، در مورد vps ها و پروکسی ها تحقیق بفرمایید، اطلاعات مفیدی رو کسب خواهید کرد که مطمئنم به دردتون میخوره، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Pedram._.b
01-16-2023, 20:56
سلام وقت همه دوستان بخیر
پلتفرم متاتریدر 5 بروکر روبوفارکس بدون قند شکن متصل میشه، به آخرین نسخه به روزرسانی کنید و تست کنید.

Hossein64
01-16-2023, 21:16
سلام و درود به همه کاربرانی سیستم فراکتالی. یه خبر متاتریدر۴ ربو فارکس رفع فیلتر شد.

Peace
01-17-2023, 09:20
وقت بخیر دوستان

من یک سوال پرسیدم حدودا 3 هفته پیش توی این تاپیک ولی متاسفانه بین پست ها گم شد و مجددا میپرسم

من دوست افغانستانی و پاکستانی زیاد دارم حال چند سوال

ایا میشه با پاسپورت اون اشخاص در روبو ثبت نام کرد و ایا روبو با افغانستان و پاکستان کار میکنه؟ @Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058) @mohamad1400 (https://forum.academywave.com/member.php?u=1036)

یا اگر نمیشه من با مدارک مادر یا پدرم توی روبو حساب باز کنم مجددا چون دپوزیت فاند من بسته شده تابحال واریزی نداشتم

خیلی ممنون از شما موفق باشید
درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده شخصا الان چک کردم، برای اینکه ببینم واسه ثبت نام در روبو آیا ایران یا افغانستان رو داره یا نه، که خب دیدم، اصلا در لیست کشور ها، وجود ندارن، حالا اونموقع هم که ما ثبت نام کردیم ( تقریبا 2 سال پیش) همینطوری بود و ایران رو نداشت، اما مشتری های جدید رو قبول میکردن اون موقع، حالا به گفته عزیزانی که مثل شما قصد دارن توی روبو حساب باز کنن، میگن مشتری های جدید رو قبول نمیکنه و فقط با همون قبلی ها کار میکنه، حالا غیر از روبو بروکر های خوبی دیگه ای هم هستن که میتونید باهاشون کار کنید، اینجا اسم چندتاشون رو میارم:
1:Amarkets
2:آلپاری
3:ویندزور
4:ارانته
5:hycm
و خیلی بروکر های دیگه، تقریبا در حال حاضر با بیش از 10 تا بروکر میشه کار کرد، که خب من اینجا اسم پنج تا از بهترین هاش رو واستون آوردم، روبوفارکس متاسفانه داره به صورت غیر رسمی به ایرانی ها سرویس میده، و گویا مشتری های جدید رو هم نمی پذیره، پس ریسک این هم وجود داره که با قدیمی ها هم دیگه کار نکنه، یا اصلا حساب ها رو مسدود کنه، ( صحبت های استاد رو که یادتون هست)، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

yaser6870
01-18-2023, 10:32
سلام
دوستانی که با روبو کار میکنن و با صرافی نوبیتکس شارژ میکنن
ممنون میشم توضیح به من هم بذن

Peace
01-18-2023, 11:46
سلام
دوستانی که با روبو کار میکنن و با صرافی نوبیتکس شارژ میکنن
ممنون میشم توضیح به من هم بذن
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای واریز رمزارز به کیف پول بروکر، میتونید از هر صرافی که راحت هستید استفاده کنید، نوبیتکس صرافی خوبی هست، برای واریز رمزارز به حساب روبو، باید اول ریال واریز کنید، تتر بخرید، بعد تتر رو به کیف پولی که روبو میگه واریز کنید تا حسابتون شارژ شه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mohsen1
01-18-2023, 18:18
سلام خدمت دوستان خسته نباشید
میخواستم نظر عزیزان رو بدونم درباره سایت هایی که مدارک لازم برای احراز هویت بروکرهایی( مثل fxcm و ... یا هر بروکر معتبر که ما تحریمیم ) رو ارائه میکنن ایا کسی هست با این کار تونسته باشه احراز هویت انجام بده؟

hrmb1400
01-18-2023, 18:54
سلام وقت بخیر
بروکر کپیتال اکستند نسبت به بروکر آلپاری چجوریه ?

Peace
01-18-2023, 19:17
سلام خدمت دوستان خسته نباشید
میخواستم نظر عزیزان رو بدونم درباره سایت هایی که مدارک لازم برای احراز هویت بروکرهایی( مثل fxcm و ... یا هر بروکر معتبر که ما تحریمیم ) رو ارائه میکنن ایا کسی هست با این کار تونسته باشه احراز هویت انجام بده؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، طبق تجربه خدمتتون عرض میکنم که اکثرا برای صرافی های ارز دیجیتال این کار رو انجام میدن، خیلی کم دیدم که برای بروکر های فارکس این کار رو انجام بدن، مخصوصا برای یه بروکر خیلی سخت گیر مثل fxcm.
اصلا حساب باز کردن در fxcm راحت نیست، بروکری که رگوله آمریکا رو داره و در نیویورک دفتر داره، رو نمیشه با چندتا اسکن از مدارک جعلی فریب داد، اینقدر برای احراز هویت سخت گیرانه و دقیق هستن که نمیشه کاریش کرد، حتی اگر به فرض محال حساب وریفای بشه، واسه واریز و برداشت مچتون رو میگیرن، به علت اینکه فقط و فقط با سیستم هایی کار میکنن، که توانایی رصد پول رو برای جلوگیری از پول شویی داشته باشن، پس فکر نکنید با صرف هزینه میتونید در همچین بروکری حساب باز کنید، چون در هر صورت به مشکل بر میخورید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-18-2023, 19:21
سلام وقت بخیر
بروکر کپیتال اکستند نسبت به بروکر آلپاری چجوریه ?
درود به شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، اکثر دوستان تجربه کار با بروکر کپیتال اکستند رو ندارن، خیلی تعداد کمی هستن، بروکر آلپاری بروکر شناخته شده تر و معروف تری هست نسبت به کپیتال اکستند، اما کپیتال اکستند هم بروکر بدی نیست، بروکر های خیلی بد تری وجود دارن، مثل Ironfx یا teletrade یا بروکری بود اسمش رو یادم نمیاد، دفترش ترکیه بود، که کلا کلاه برداری بود، سعی کنید حتی الامکان با بروکر هایی کار کنید که اکثر ایرانی ها میشناسنش.

ali1051
01-19-2023, 14:03
درود بر سروران و همراهان عزیزم
در مور بروکر ifc market.corp. میخواستم بدونم ایا معتبر است و دوستان با ان کار میکنند؟
پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.

Peace
01-19-2023, 14:56
درود بر سروران و همراهان عزیزم
در مور بروکر ifc market.corp. میخواستم بدونم ایا معتبر است و دوستان با ان کار میکنند؟
پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر ifc تقریبا بروکری متوسط رو به بالا هست، در کل اینطور نیست که بگم عالی هست، به خاطر اینکه خیلی ها گزینه های بهتری رو در نظر میگیرن، مثلا این پنج تا بروکری که اسمشون رو میارم، در کل عمل کرد بهتری نسبت به ifc دارن.
1:آلپاری
2:amarkets
بروکر ifc هم میتونه در این لیست رتبه 6 یا 7 رو به خودش اختصاص بده، در کل دوست عزیزم، بخوام از 1 تا 10 بهش نمره بدم، نمره 6.5 رو میدم، سلامت و شاد باشید.

ali1051
01-20-2023, 00:31
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر ifc تقریبا بروکری متوسط رو به بالا هست، در کل اینطور نیست که بگم عالی هست، به خاطر اینکه خیلی ها گزینه های بهتری رو در نظر میگیرن، مثلا این پنج تا بروکری که اسمشون رو میارم، در کل عمل کرد بهتری نسبت به ifc دارن.
1:آلپاری
2:amarkets
بروکر ifc هم میتونه در این لیست رتبه 6 یا 7 رو به خودش اختصاص بده، در کل دوست عزیزم، بخوام از 1 تا 10 بهش نمره بدم، نمره 6.5 رو میدم، سلامت و شاد باشید.
با درود فراوان
از پاسخ کامل شما سپاسگزارم

ehsan120
01-20-2023, 09:33
سلام
سی تریدر روبو این اواخر با نت معمولی برای من جوابگو نیست
دوستان همچین مشکلی دارید؟
برای حل مشکل پیشنهاد دارید؟
من قبلا سابقه خرید vps از شرکت معتبر داشتم ولی انقدر اذیت کردند که لغو اشتراک کردم.شرکت مناسب ارایه دهنده سرویس خوب میشناسید معرفی کنید

mohamad1400
01-20-2023, 11:00
سلام
من قبلا سابقه خرید vps از شرکت معتبر داشتم ولی انقدر اذیت کردند که لغو اشتراک کردم.شرکت مناسب ارایه دهنده سرویس خوب میشناسید معرفی کنید
سلام اقا احسان. من تا چند روز پیش تست کردم سی تریدر روبو رو نت مخابرات جواب بود و رو نت ایرانسل مشکل داشت. یه راهش تعویض نتتون هست. وی پی اس من از شرکت ایرانی پارس پک گرفتم خیلی قطعی داشت . چند صفحه قبل اقا اسامان اگه اشتباه نکنم یه سایت خارجی فروش وی پی اس معرفی کردن یه تست کنید انگار تست داره. من تست نکردم. کلا همه این روزا با نت درگیری دارن. یه راهی که من اگه گیر کنم استفاده میکنم وصل کردن وی پی ان روی گوشی و هات اسپات کردن روی لپتاپ هست چون وی پی ان مناسب لپتاپ هر چی گشتم نبود

alireza1983
01-20-2023, 12:33
سلام دوستان
سی تریدر روبو فارکس من مشکل داره.خیلی کنده.میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه؟
با نت خونه که اصلا وصل نمیشه.من هات اسپات میکنم نت گوشی رو روی لب تاب.

alikhosravi80
01-20-2023, 15:29
سلام وقت بخیر دوستان یک سوال داشتم
بااین شرایط اینترنت شما از چه فیلتر شکنی استفاده میکنید برای ترید چون فیلتر شکن ها اکثرا هی قطع میشن باید تغییر ای پی بدیم توی حساب ریل رفتن مشکلی نداره ممنونم دوستان پاسخ بدن
یا از چه بروکری استفاده کنیم بهتره میشه بدونه فیلتر ترید زد

Mobhamname
01-20-2023, 17:18
سلام وقتتون بخیر
به جز بروکر روبو فارکس برکری هست که حساب ECN با پلتفرم Ctrader رو داشته باشه و با ایرانی ها کار بکنه؟؟ Peace

mohamad1400
01-20-2023, 18:25
سلام وقتتون بخیر
به جز بروکر روبو فارکس برکری هست که حساب ECN با پلتفرم Ctrader رو داشته باشه و با ایرانی ها کار بکنه؟؟ @Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058)
سلام دوست عزیز فیبوگروپ فقط هست که اسپردش ۱ پیپ هست . ببینید براتون میارزه یا نه.

mohamad1400
01-20-2023, 18:30
سلام وقت بخیر دوستان یک سوال داشتم
بااین شرایط اینترنت شما از چه فیلتر شکنی استفاده میکنید برای ترید چون فیلتر شکن ها اکثرا هی قطع میشن باید تغییر ای پی بدیم توی حساب ریل رفتن مشکلی نداره ممنونم دوستان پاسخ بدن
یا از چه بروکری استفاده کنیم بهتره میشه بدونه فیلتر ترید زد
سلام دوست عزیز
هیچ من که به فیلترشکنی برای لپتاپ نتونستم پیدا کنم. میتونید نتتون رو عوض کنید . مثلا الپاری متاتریدر۴ برای من روی نت مخابرات بدون مشکل کار میکنه. تا چند روز پیش سی تریدر روبو هم بدون مشکل روی همین نت کار میکرد. ولی جفت اینها روی نت همراه ایرانسل کار نمیکنه.
کلا فیلترشکنی هم پیدا کنید ترید زدن باهاش ریسکیه چون بهترین فیلترشکنها هم قطعی وصلی دارن یا ممکنه بسته شن و کارتون میره رو هوا. بروکرهای مختلف رو روی نتتون امتحان کنید. الپاری روبو ارانته امارکتس فیبوگروپ ویندزور های سی ام یو اس جی. اینها خودشون سرورها و پروکسی هایی فعال میکنن که وصل میشن و میتونید یه حساب دمو روی همشون باز کنید ببینید کدومشون رو نت شما کار میکنه

mohamad1400
01-20-2023, 19:38
وقت بخیر
محمد جان امارکتس و الپاری هم هستند البته اگر ای سی ان واقعی باشند
فیبو گروپ هم دوستان خواستید باز کنید حساب ndd باز کنید چون یک نگاه کردم حساب به غیر از ndd هم داره ولی مارکت میکره

موفق باشید
سلام memo عزیز
این دوستمون پلتفرم سی تریدر رو میخاستن. که فیبوگروپ داره و تریدرزوی . اولی اسپردش بالاس دومی معتبر نیس زیاد

alikhosravi80
01-20-2023, 20:59
سلام دوست عزیز
هیچ من که به فیلترشکنی برای لپتاپ نتونستم پیدا کنم. میتونید نتتون رو عوض کنید . مثلا الپاری متاتریدر۴ برای من روی نت مخابرات بدون مشکل کار میکنه. تا چند روز پیش سی تریدر روبو هم بدون مشکل روی همین نت کار میکرد. ولی جفت اینها روی نت همراه ایرانسل کار نمیکنه.
کلا فیلترشکنی هم پیدا کنید ترید زدن باهاش ریسکیه چون بهترین فیلترشکنها هم قطعی وصلی دارن یا ممکنه بسته شن و کارتون میره رو هوا. بروکرهای مختلف رو روی نتتون امتحان کنید. الپاری روبو ارانته امارکتس فیبوگروپ ویندزور های سی ام یو اس جی. اینها خودشون سرورها و پروکسی هایی فعال میکنن که وصل میشن و میتونید یه حساب دمو روی همشون باز کنید ببینید کدومشون رو نت شما کار میکنه
ممنونم ازتون چجوری پروکسی فعال میکنن دوستانی توی ریل ترید میزنن توی رادیوتیوب رفتن ممنونم جواب بدن این مدت چیکار میکنن

Peace
01-20-2023, 21:04
سلام وقتتون بخیر
به جز بروکر روبو فارکس برکری هست که حساب ECN با پلتفرم Ctrader رو داشته باشه و با ایرانی ها کار بکنه؟؟ @Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058)
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بروکر های tradersway و فیبوگروپ هر دو ctrader رو ارائه میدن، هر دو این بروکر های هم بروکر های خوبی هستن، از نظر رتبه بندی، اول فیبو و بعد هم tradersway امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
البته بروکر ICM هم هست، اما یکی از دوستان گزارش دادن، که با ایرانی ها قطع همکاری کرده، ولی خب نسبت به فیبو، رتبه پایین تری داره، فیبو هنوز بهتره.

mohamad1400
01-20-2023, 21:43
ممنونم ازتون چجوری پروکسی فعال میکنن دوستانی توی ریل ترید میزنن توی رادیوتیوب رفتن ممنونم جواب بدن این مدت چیکار میکنن
خود متاتریدر بروکرها سرورهایی داره شما لازم نیست کاری کنید. فقط نصب کنید باز کنید و منتظر باشید تا وصل شه. نهایتا پایین چپ متاتریدر سرورها رو عوض کنید و روی هر سرور ۴ ۵ دقیقه صبر کنید ببینید وصل میشه یا نه. گرچه اینکار لازم نیست خود متاتریدر سرورها رو امتحان میکنه و وصل میکنه. میتونید به سایت ایران برور یه سر بزنید. و اینکه به پشتیبانی هر بروکر پیام بدید و در مرود این موضوع بشون بگید. مثلا میگن فلان سرور وصل میشه یا شاید سرور یا پروکسی بتون بدن که تو متاریدر وارد کنید. امارکتس فکر میکنم برای کاربرای ایرانی پرکسی داده که تو ایران بروکر موجوده

supreme
01-20-2023, 23:00
سلام

سلام و درود دوست عزیز
یه سایت خارجی هست که پرداخت با کریپتو هم داره و با قیمت مناسب میتونی ازش VPS بخری.
vps2day.com

mohamad1400
01-21-2023, 08:44
سلام و درود دوست عزیز
یه سایت خارجی هست که پرداخت با کریپتو هم داره و با قیمت مناسب میتونی ازش VPS بخری.
vps2day.com
سلام وقتتون بخیر
شما خودتون تهیه و استفاده کردید؟ این روزا کارا هست؟

omid_jafari
01-21-2023, 09:18
سلام دوستان خسته نباشید.
ببخشید من نمیدونستم دقیقا این سوالم رو باید کجا میپرسیدم معذرت می خوام اگر جاش اینجا نیست.
من دو تا اینترنت دارم یکی adsl آسیاتک و یکی هم ایرانسل
متا تریدر 4 و تریدینگ ویو و سیی تریدر هم دارم
می خوام درس ها رو تمرین کنم ولی متاسفانه خیلی بد چارت ها باز میشن
شانسی یه موقع باز میشن یه موقع نه
بخاطر همین هم مشکل تمرین کردن دارم هم مشکل اینکه بعدا که خواستم برم تو ریل چطور باید با این اینترنت ها ترید بزنم
میشه لطفا راهنمایی کنید
مثلا فیلتر شکنی معرفی کنید یا چارتی که فیلتر نباشه
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

Peace
01-21-2023, 09:57
سلام دوستان خسته نباشید.
ببخشید من نمیدونستم دقیقا این سوالم رو باید کجا میپرسیدم معذرت می خوام اگر جاش اینجا نیست.
من دو تا اینترنت دارم یکی adsl آسیاتک و یکی هم ایرانسل
متا تریدر 4 و تریدینگ ویو و سیی تریدر هم دارم
می خوام درس ها رو تمرین کنم ولی متاسفانه خیلی بد چارت ها باز میشن
شانسی یه موقع باز میشن یه موقع نه
بخاطر همین هم مشکل تمرین کردن دارم هم مشکل اینکه بعدا که خواستم برم تو ریل چطور باید با این اینترنت ها ترید بزنم
میشه لطفا راهنمایی کنید
مثلا فیلتر شکنی معرفی کنید یا چارتی که فیلتر نباشه
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد تمرین، میتونید روی تریدینگ ویو تمرین کنید، اما به یاد داشته باشید که باید در تریدینگ ویو ثبت نام کنید، اما احتیاجی نیست که اشتراک پولی رو تهیه کنید، فقط همون اشتراک رایگان رو ثبت نام کنید تا بتونید از امکانات اولیه تریدینگ ویو استفاده کنید، یادتون باشه تریدینگ ویو، اگر وارد حساب نشید، اجازه فعال کردن حتی یه دونه اندیکاتور هم به شما نمیده! پس این رو در اسرع وقت حتما انجام بدید، اونجا میتونید تمرین هاتون رو، روی هر چارتی که بخواید انجام بدید، در مورد اینکه متاتریدر فیلتر هست و برای حساب ریل ممکنه مشکل ساز بشه، خب شما طبق فرمایشاتون فرمودید که فعلا در حال تمرین هستید، تا بخواید وارد ریل بشید قبلش هم باید چند ماه دمو کار کرده باشید، بنابراین یه مقدار زمان میبره تا جناب امینو اجازه باز کردن حساب ریل رو به حضرتعالی بدن، ایشالله تا اون موقع راه کار های متفاوتی برای ما تریدر ها پیدا میشه، حتی همین الان هم که سرعت اینترنت بسیار پایینه، من دیروز تونستم یه دونه ترید بزنم و خوشبختانه موفق آمیز هم بود و مشکل زیادی نبود، شما با تمام قدرت بچسبید به تمرینات، مو به مو طبق نقشه راه جلو بیاید، و اجازه ندید این افکار، مزاحم تمرکز شما بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

omid_jafari
01-21-2023, 11:28
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد تمرین، میتونید روی تریدینگ ویو تمرین کنید، اما به یاد داشته باشید که باید در تریدینگ ویو ثبت نام کنید، اما احتیاجی نیست که اشتراک پولی رو تهیه کنید، فقط همون اشتراک رایگان رو ثبت نام کنید تا بتونید از امکانات اولیه تریدینگ ویو استفاده کنید، یادتون باشه تریدینگ ویو، اگر وارد حساب نشید، اجازه فعال کردن حتی یه دونه اندیکاتور هم به شما نمیده! پس این رو در اسرع وقت حتما انجام بدید، اونجا میتونید تمرین هاتون رو، روی هر چارتی که بخواید انجام بدید، در مورد اینکه متاتریدر فیلتر هست و برای حساب ریل ممکنه مشکل ساز بشه، خب شما طبق فرمایشاتون فرمودید که فعلا در حال تمرین هستید، تا بخواید وارد ریل بشید قبلش هم باید چند ماه دمو کار کرده باشید، بنابراین یه مقدار زمان میبره تا جناب امینو اجازه باز کردن حساب ریل رو به حضرتعالی بدن، ایشالله تا اون موقع راه کار های متفاوتی برای ما تریدر ها پیدا میشه، حتی همین الان هم که سرعت اینترنت بسیار پایینه، من دیروز تونستم یه دونه ترید بزنم و خوشبختانه موفق آمیز هم بود و مشکل زیادی نبود، شما با تمام قدرت بچسبید به تمرینات، مو به مو طبق نقشه راه جلو بیاید، و اجازه ندید این افکار، مزاحم تمرکز شما بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
ممنونم از پاسختون دوست عزیز.
همونطور که گفتم تریدینگ ویو هم دارم.
هم اپ هم سایت برای من بدون فیلتر شکن باز نمیشه
اگر شما بدون وی پی ان یمتونید بازش کنید از چه اینترنتی استفاده میکنید؟
من دوره ی پرایس اکشن رو تموم کردم می خواستم که تا آخر ماه اول میلادی تمرین کنم و بعد از این ماه ترید دمو رو شروع کنم.

mohamad1400
01-21-2023, 11:49
من دوره ی پرایس اکشن رو تموم کردم می خواستم که تا آخر ماه اول میلادی تمرین کنم و بعد از این ماه ترید دمو رو شروع کنم.
سلام اقا امید
من اینترنت adsl مخابرات دارم. تا دیروز که بگم خدمتتون متاتریدر ۴ الپاری بدون مشکل وصل میشه. پیشنهاد میکنم در الپاری ثبت نام کنید یه حساب دمو باز کنید mt4 ecn pro demo و ببینید وصل میشه یا نه روی نت هایی که دارید یا نه.اگر وصل شد که روی همون تمرین کنید اگر نشد مثلا بروکر امارکتس، ارانته، usgfx و .. رو باز همون روال رو طی کنید ببینید وصل میشید یا نه برای تمرین و ترید دمو. اگر اینها هم وصل نشدندکه احتمالشکمه، نتتون روعوض کنید. من روی نت adsl مخابرات که الان دارم فعلا متاتریدر الپاری وصله، تا دیروز سی تریدر روبو هم وصل بود. ببینید با کدوم پلتفرم راحتترید. در ضمن تریدینگ ویو روی مروگر کروم لپتاپ هم تا دیروز وصل بود و مشکلی نداشت.
خود سایت الپاری تا چند وقت پیش بدون فیلترشکن باز میشد ولی جدیدا باز نمیشه و فیلترشکن میخاد. Alapriforex.org.
میتونید ثبت نام رو توی گوشی و با فیلترشکن گوشی انجام بدید. در تلگرام به پشتیبان الپاری erfanalpari@ پیام بدید راهنماییتون کنن یا به صفحه ی الپاری در بسایت ایران بروکر مراجعه کنید برای راهنمایی ثبت نام
موفق باشید

Mohammad.Hashemi
01-21-2023, 12:02
سلام محمد عزیز امیدوارم حالت خوب باشه واقعا برای فعالیت و پاسخگویی به سوالات بچه ها توی این تاپیک ازتون تشکر میکنم.محمد جان مگه فیلترشکن روی گوشی فعال کنی روی لپ تاپ هم جواب میده من خودم بعضی وقتا از هات اسپات گوشی استفاده میکنم ولی تا حالا با فیلتر شکن امتحان نکردم.اگر میشه تنظیمات خاصی میخواد؟
سلام اقا احسان. من تا چند روز پیش تست کردم سی تریدر روبو رو نت مخابرات جواب بود و رو نت ایرانسل مشکل داشت. یه راهش تعویض نتتون هست. وی پی اس من از شرکت ایرانی پارس پک گرفتم خیلی قطعی داشت . چند صفحه قبل اقا اسامان اگه اشتباه نکنم یه سایت خارجی فروش وی پی اس معرفی کردن یه تست کنید انگار تست داره. من تست نکردم. کلا همه این روزا با نت درگیری دارن. یه راهی که من اگه گیر کنم استفاده میکنم وصل کردن وی پی ان روی گوشی و هات اسپات کردن روی لپتاپ هست چون وی پی ان مناسب لپتاپ هر چی گشتم نبود

Peace
01-21-2023, 12:55
درود دوباره دوست عزیزم، صحبتتون کاملا درسته، بسته به isp ممکنه بعضی از پلتفرم ها و وب سایت ها فیلتر باشن، اما همونا برای یه isp دیگه فیلتر نباشه، این خیلی پراکنده هستش، در مورد پرسشتون که بنده از چه isp استفاده میکنم، بنده از اینترنت مخابرات استفاده میکنم، یه چیز دیگه هم بگم، اینو من تازه فهمیدم، موقعیت جغرافیایی هم میتونه تاثیر گذار باشه، یعنی اگر دو نفر هر دو اینترنت مخابرات استفاده کنن، بسته به شهرشون، سرعت و دسترسی به سایت های مختلف متفاوتی دارن، امیدوارم مشکلتون حل شه دوست گرامی.

mohamad1400
01-21-2023, 21:46
سلام محمد عزیز امیدوارم حالت خوب باشه واقعا برای فعالیت و پاسخگویی به سوالات بچه ها توی این تاپیک ازتون تشکر میکنم.محمد جان مگه فیلترشکن روی گوشی فعال کنی روی لپ تاپ هم جواب میده من خودم بعضی وقتا از هات اسپات گوشی استفاده میکنم ولی تا حالا با فیلتر شکن امتحان نکردم.اگر میشه تنظیمات خاصی میخواد؟
سلام اقا محمد خواهش میکنم
یه اپ برای گوشی هست every proxy . اگر سرچ کنید تو نت نحوه ی وصل کردن فیلترشکن گوشی به لپتاپ با استفاده از این نرم افزار رو توضیح داده. مثلا شما پروتون وی پی ان رو روی گوشی وصل میکنید (با نت همراه) بعد هات اسپات میکنید به لپتاپ بعد اون اپ رو باز میکنید یه ای پی و یه پورت به شما میده و در تمظیمات پروکسی لپتاپ میزنید و حالا لپتاپ شما هم مثل گوشی به فیلترشکن گوشی وصله. این روش روی اکثر وی پی ان ها جوابه ولی روی بعضی ها هم جواب نیست. خودتون امتحان کنید.

samann
01-21-2023, 21:48
سلام دوستان من با فیبو کار میکنم و از سی تریدر استفاده میکنم چند شب پیش یک معامله باز کردم حد ضرر هم گذاشتم اما بعد از چند دقیقه از حساب سی تریدر انداخت بیرون و اون شب کلا دیگه وارد نمیشد تا اینکه فرداش وارد شد و دیدم حسابم کال شده و به زیر یک دلار رسیده میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته یا اینکه اطلاعاتی بتونه در اختیارم قرار بده با تشکر

supreme
01-21-2023, 22:47
سلام وقتتون بخیر
شما خودتون تهیه و استفاده کردید؟ این روزا کارا هست؟

سلام مجدد
من قبلا بررسی کردم سایت معتبری هست و از اکثر کشورها سرور داره
نه من تهیه نکردم. هر وقت خواستم تو لایو ترید بزنم حتما تهیه می کنم.

Mohammad.Hashemi
01-22-2023, 13:35
سلام اقا محمد خواهش میکنم
یه اپ برای گوشی هست every proxy . اگر سرچ کنید تو نت نحوه ی وصل کردن فیلترشکن گوشی به لپتاپ با استفاده از این نرم افزار رو توضیح داده. مثلا شما پروتون وی پی ان رو روی گوشی وصل میکنید (با نت همراه) بعد هات اسپات میکنید به لپتاپ بعد اون اپ رو باز میکنید یه ای پی و یه پورت به شما میده و در تمظیمات پروکسی لپتاپ میزنید و حالا لپتاپ شما هم مثل گوشی به فیلترشکن گوشی وصله. این روش روی اکثر وی پی ان ها جوابه ولی روی بعضی ها هم جواب نیست. خودتون امتحان کنید.

سلام محمد عزیز ممنونم بابت راهنمایی. جواب داد این روش خیلی کاربردیه ممنونم ازت

Mr. & Mrs. hatami
01-22-2023, 15:27
سلام دوستان من با فیبو کار میکنم و از سی تریدر استفاده میکنم چند شب پیش یک معامله باز کردم حد ضرر هم گذاشتم اما بعد از چند دقیقه از حساب سی تریدر انداخت بیرون و اون شب کلا دیگه وارد نمیشد تا اینکه فرداش وارد شد و دیدم حسابم کال شده و به زیر یک دلار رسیده میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته یا اینکه اطلاعاتی بتونه در اختیارم قرار بده با تشکر

عرض ادب و احترام
دوست عزیز من قبلا با فیبو کار کردم اصلا بروکر خوبی نیست.

alireza_no
01-22-2023, 18:26
دوستان سلام
من چند وقتی دور بودم از بازار
قبلا داخل روبو حساب داشتم میخواستم بپرسم کسایی که هنوز با روبو کار میکنن مشکلی نداشته برای واریز و برداشت و برای ایرانی ها؟
و همچنین ایا روس تحریم شده روی بروکرها تاثیر گذاشته یا نه؟
چون بعضی سایتا خوندم نوشته روبو به ایرانی ها دیگ خدمات نمیده؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

alireza_no
01-22-2023, 18:57
دوستان یه سوال دیگ برای واریز داخل روبو با تتر ایا میشه از تاپ چنج استفاده کرد؟
کسی انجام داده؟

Peace
01-22-2023, 19:10
دوستان سلام
من چند وقتی دور بودم از بازار
قبلا داخل روبو حساب داشتم میخواستم بپرسم کسایی که هنوز با روبو کار میکنن مشکلی نداشته برای واریز و برداشت و برای ایرانی ها؟
و همچنین ایا روس تحریم شده روی بروکرها تاثیر گذاشته یا نه؟
چون بعضی سایتا خوندم نوشته روبو به ایرانی ها دیگ خدمات نمیده؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر مثل بنده از مشتری های قدیمی روبو باشید و هنوز ایمیلی مبنی بر قطع همکاری از طرف کارگزاری دریافت نکردید، مشکلی نیست، بنده شخصا همچنان با روبو کار میکنم و مشکلی هم نیست، واریز و برداشت ها مثل گذشته داره انجام میشه و عالی هستش، امیدوارم سلامت و شاد باشید.
پ . ن: حساب کاربری من مال تقریبا 2 سال پیش هست، شاید هم یه مقدار بیشتر!

Peace
01-22-2023, 19:12
دوستان یه سوال دیگ برای واریز داخل روبو با تتر ایا میشه از تاپ چنج استفاده کرد؟
کسی انجام داده؟
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده همه واریز و برداشت هایی که انجام دادم با تتر بوده، به استثنا اون اوایل که هنوز وب مانی تحریم نشده بود و می شد با وب مانی هم واریز و برداشت انجام داد، شخصا با تاپ چنج تا حالا واریزی نداشتم، خودم با صرافی های فرهاد اکسچنج و نوبیتکس کار میکنم و راضی هستم، موفق باشید.

Peace
01-22-2023, 19:17
سلام دوستان چه بروکری با اسپرد خیلی کم و حداقل واریز 10 دلار فعالیت میکنن؟
الپاری پرو باید بالای 500 شارژکرد
و مابقی هم همینطورت در غیر اینصورت اسپردش خیلی میره بالا
راه حلی هست؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، تنها بروکری که با این مشخصاتی که فرمودید کار میکرد، روبو فارکس بود، که به گفته برخی از عزیزان دیگه مشتری های جدید رو قبول نمیکنه، حالا اگر خیلی اصرار بر این دارید که اسپرد ها پایین باشه و با 10 دلار هم بتونید حساب ecn باز کنید، میخوایید یه امتحان بکنید، ببینید میتونید حساب رو وریفای کنید یا نه، به جز روبو اسم چندتا بروکر خوب رو میارم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
1: آلپاری (اما همونطور که خودتون هم گفتید، حداقل واریزی 500 دلار میخواد، اما به جاش اسپردش واقعا خوبه)
2: amarkets
3: ارانته
4: ویندزور
5: hycm

hamidxan
01-22-2023, 23:01
با سلام خدمت دوستان عزیز
من امروز از پشتیبانی RoboForex استعلام گرفتم. گفتن که با ساکنین ایران کار نمیکنن و درخواست برای تایید آدرس در صورت ارائه مدارک سکونت در ایران رد خواهد شد. اگر دوستانی اخیرا موفق به وریفای شدن ممنون میشم راهنمایی فرمایند.
452316

Peace
01-23-2023, 10:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
من امروز از پشتیبانی RoboForex استعلام گرفتم. گفتن که با ساکنین ایران کار نمیکنن و درخواست برای تایید آدرس در صورت ارائه مدارک سکونت در ایران رد خواهد شد. اگر دوستانی اخیرا موفق به وریفای شدن ممنون میشم راهنمایی فرمایند.
452316
درود به شما دوست عزیزم، این ربات پشتیبانی برای کاربران انگلیسی زبان و قاعدتا ساکنین خارج از ایران هستش، برای دریافت اطلاعات دقیقی مبنی بر همکاری روبو با ایرانی ها میبایست با پشتیبانی رسمی فارسی زبان روبو صحبت کنید، اما دوست عزیزم، در این چندین ماه اخیر، از دوستان محترم، کسی نتونسته حساب رو در روبو وریفای کنه، اگر از عزیزان، کسی توی این دو سه ماهه اخیر تونسته حساب روبو رو وریفای کنه، لطفا اینجا هم اطلاع رسانی کنه تا ببینیم بالاخره روبو مشتری جدید میپذیره یا نه!
امیدوارم بتونید حسابتون رو وریفای کنید دوست عزیز، سلامت و شاد باشید.

alireza_no
01-23-2023, 11:24
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده همه واریز و برداشت هایی که انجام دادم با تتر بوده، به استثنا اون اوایل که هنوز وب مانی تحریم نشده بود و می شد با وب مانی هم واریز و برداشت انجام داد، شخصا با تاپ چنج تا حالا واریزی نداشتم، خودم با صرافی های فرهاد اکسچنج و نوبیتکس کار میکنم و راضی هستم، موفق باشید.
سلام ارادت منم حدودا حسابم ماله 2 سال پیشه فقط یه سوال از طریق تاپ چنج هم امکانش هست دیگ چون من تا حالا انجام ندادم و قبلا با وب مانی بوده میپرسم؟
داخل تاپ چنچ باید کیف پول تترما شارژ کنم و بعد از اون کیف پول بزنم به کیف پول بروکرم درسته؟
و اگر خواستم با روبو کار نکنم به نظرتون بهترین بروکر کدوم بروکره؟
الپاری ایا از همه بهتره؟

alireza_no
01-23-2023, 11:36
و یه سوال دیگ ایا من میتونم کیف پول تراست ولتما شارژ کنم با تتر و بعد از کیف پول خودم بزنم به کیف پول بروکر؟
ممنون میشم اگر کسی انجام داده منا راهنماییم کنه؟

mohamad1400
01-23-2023, 11:42
و یه سوال دیگ ایا من میتونم کیف پول تراست ولتما شارژ کنم با تتر و بعد از کیف پول خودم بزنم به کیف پول بروکر؟
ممنون میشم اگر کسی انجام داده منا راهنماییم کنه؟
سلام اقا علیرضا
راه ساده اینه که در یک صرافی داخلی مثل نوبیتکس تتر بخرید و بزنید به حساب بروکر. چند صفحه قبل کامل توضیح دادم. در نت هم سرچ کنید هست توضیحاتش.
ولی اگر میخاید هم میتونید در صرافی داخلی تتر بخرید بعد بزنید به تراست ولت بعد بزنید به بروکر. یه کارمزد اضافه باید بدید فقط

alireza_no
01-23-2023, 11:47
سلام اقا علیرضا
راه ساده اینه که در یک صرافی داخلی مثل نوبیتکس تتر بخرید و بزنید به حساب بروکر. چند صفحه قبل کامل توضیح دادم. در نت هم سرچ کنید هست توضیحاتش.
ولی اگر میخاید هم میتونید در صرافی داخلی تتر بخرید بعد بزنید به تراست ولت بعد بزنید به بروکر. یه کارمزد اضافه باید بدید فقط
سلام ممنون از شما میشه شماره پستی که فرمودید را بفرمایید من برم چک کنم

alireza_no
01-23-2023, 11:51
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر مثل بنده از مشتری های قدیمی روبو باشید و هنوز ایمیلی مبنی بر قطع همکاری از طرف کارگزاری دریافت نکردید، مشکلی نیست، بنده شخصا همچنان با روبو کار میکنم و مشکلی هم نیست، واریز و برداشت ها مثل گذشته داره انجام میشه و عالی هستش، امیدوارم سلامت و شاد باشید.
پ . ن: حساب کاربری من مال تقریبا 2 سال پیش هست، شاید هم یه مقدار بیشتر!
استاد یه سوال دیگم داشتم من چون ایمیلم وصل نبوده نمیدونم ایمیلی برام اومده یا نه
ایا امکان داره از داخل خود سایت بفهمم که میتونم کار کنم یا خیر؟

ShahinSolid
01-23-2023, 14:03
سلام دوستان
وی پی ان خوب با آی پی ثابت سراغ دارید؟

Peace
01-23-2023, 14:09
سلام ارادت منم حدودا حسابم ماله 2 سال پیشه فقط یه سوال از طریق تاپ چنج هم امکانش هست دیگ چون من تا حالا انجام ندادم و قبلا با وب مانی بوده میپرسم؟
داخل تاپ چنچ باید کیف پول تترما شارژ کنم و بعد از اون کیف پول بزنم به کیف پول بروکرم درسته؟
و اگر خواستم با روبو کار نکنم به نظرتون بهترین بروکر کدوم بروکره؟
الپاری ایا از همه بهتره؟
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر حسابتون مربوط به دو سال پیش هست که خب، به احتمال زیاد مشکلی وجود نداره، در مورد شارژ حساب از طریق تتر، بنده خودم همین مراحلی که فرمودید رو با صرافی طی میکنم تا حساب شارژ شه، تا حالا با تاپ چنج حسابم رو شارژ نکردم، اما مراحلی که فرمودید در صرافی هم به همین شکل هستش، پس احتمالا مشکلی نیست از اون بابت، در مورد اینکه اگر نخواستید با روبو کار کنید، با چه بروکر های معتبری میشه کار کرد، اسم پنج تا بروکر رو میارم که بروکر های خوب و شناخته شده ای هستن، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید.
1: آلپاری

Peace
01-23-2023, 14:12
استاد یه سوال دیگم داشتم من چون ایمیلم وصل نبوده نمیدونم ایمیلی برام اومده یا نه
ایا امکان داره از داخل خود سایت بفهمم که میتونم کار کنم یا خیر؟
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر میخواید از طریق سایت متوجه بشید که میتونید کار کنید یا نه، یه حساب ریل جدید بسازید و ببینید امکان واریز و برداشت به اون حساب وجود داره یا نه، اگر گزینه های پرفکت مانی، تتر و بقیه رمزارز ها برای واریز وجود داشت پس قاعدتا نباید مشکلی باشه، ضمنا چون پیش از این فرمودید حساب قدیمی هستش و مال دو سال پیش هستش احتمالا مشکلی نخواهد بود، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-23-2023, 14:14
سلام دوستان
وی پی ان خوب با آی پی ثابت سراغ دارید؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد وی پی ان خوب با آی پی ثابت میتونید از vps ها استفاده کنید، به این صورته که یه فیلترشکن با آی پی ثابت رو، روی یه vps وصل میکنید، سرعتش هم فوق العادست، اما یه مقدار هزینه بره، در موردش میتونید توی یوتیوب سرچ کنید و اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mohamad1400
01-23-2023, 16:41
سلام ممنون از شما میشه شماره پستی که فرمودید را بفرمایید من برم چک کنم
بفرمایید اقا علیرضا انقد رفتم عقب تا پیداش کردم:cool:

با تصویر واریز به روبو رو گفتم علیرضا جان
اگر هم صرافی ایرانی مشکل داری، مثلا صرافی تبدیل، شماره پشتیبانی داره، پشتیبانی تلگرام داره، اصلا تو نت سرچ کن تو اپارات هست، تو خود سایت صرافی هم هست که چجوری تتر بخری و انتقال بدی به یه ادرسی. اگر تا حالا انجام ندادی،، بار اول مبلغ کمی در حد 10 تتر انتقال بده بعد که مطمین شدی مبالغ بالاتر رو انتقال بده
اگر هم بروکر دیگه ای مثل الپاری مد نظرته که پشتیبانی تلگرامشون جواب میدن
باز اگه جایی گیر کردی بگو
موفق باشی

Ghaffar
01-23-2023, 17:04
سلام.دوستان.برداشت باینری اپشن اگه بزنیم.چقدر طول میکشه به حسابمون بیاد؟ممنون

Peace
01-23-2023, 18:20
سلام.دوستان.برداشت باینری اپشن اگه بزنیم.چقدر طول میکشه به حسابمون بیاد؟ممنون
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بستگی به بروکر و نوع برداشت داره، که تتر هست، پرفکت مانی یا بقیه رمزارزها، ولی در کل بروکر هایی که با ایران باینری کار میکنن، خیلی رگوله های معتبری ندارن، توصیه میکنم، مبالغ بالا رو در باینری کار نکنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید.

ehsan120
01-23-2023, 22:16
سلام و درود دوست عزیز
vps2day.com
شما کدوم پلن رو خریداری کردید؟
اونی که خریداری کردید راضی هستید؟

alireza_no
01-23-2023, 22:26
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر میخواید از طریق سایت متوجه بشید که میتونید کار کنید یا نه، یه حساب ریل جدید بسازید و ببینید امکان واریز و برداشت به اون حساب وجود داره یا نه، اگر گزینه های پرفکت مانی، تتر و بقیه رمزارز ها برای واریز وجود داشت پس قاعدتا نباید مشکلی باشه، ضمنا چون پیش از این فرمودید حساب قدیمی هستش و مال دو سال پیش هستش احتمالا مشکلی نخواهد بود، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
ممنونم از شما لطف کردید ولی روبو دیگ با پرفکت کار نمیکنه فکر کنم چون پرفکت قبلا بود ولی الان نیست

alireza_no
01-23-2023, 22:27
بفرمایید اقا علیرضا انقد رفتم عقب تا پیداش کردم:cool:

با تصویر واریز به روبو رو گفتم علیرضا جان
اگر هم صرافی ایرانی مشکل داری، مثلا صرافی تبدیل، شماره پشتیبانی داره، پشتیبانی تلگرام داره، اصلا تو نت سرچ کن تو اپارات هست، تو خود سایت صرافی هم هست که چجوری تتر بخری و انتقال بدی به یه ادرسی. اگر تا حالا انجام ندادی،، بار اول مبلغ کمی در حد 10 تتر انتقال بده بعد که مطمین شدی مبالغ بالاتر رو انتقال بده
اگر هم بروکر دیگه ای مثل الپاری مد نظرته که پشتیبانی تلگرامشون جواب میدن
باز اگه جایی گیر کردی بگو
موفق باشی
بسیار ممنونم از لطف شما محمد جان عزیز فقط شماره پست را نذاشتید مثل اینکه

mohamad1400
01-23-2023, 22:54
بسیار ممنونم از لطف شما محمد جان عزیز فقط شماره پست را نذاشتید مثل اینکه
بله یادم رفت ببخشید
مخاطب پست انگار خودتون بودید :)
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=142&page=231&p=337709&viewfull=1#post337709

seyedali30
01-24-2023, 08:30
با سلام به همه دوستان من یک مشکلی داشتم دوستان
من حساب دارم تو آلپاری اما یک هفته است که دیگه نه سایت آلپاری برام میاد بالا نه سایت تاپ چنج فیلتر شکنام هم وصل نمیشن نتم همراه هم ایرانسل و هم همراه مخابرات ندارم
دوستان اگه کسی همچین مشکلی داشته میتونه راهنماییم کنه ممنون؟

Peace
01-24-2023, 10:16
ممنونم از شما لطف کردید ولی روبو دیگ با پرفکت کار نمیکنه فکر کنم چون پرفکت قبلا بود ولی الان نیست
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش من دو سه هفته هست، پلتفرم رو چک نکردم، اما همون تتر و بقیه رمزارز ها رو هم اگر نشون بده، یعنی واسه واریز و برداشت مشکلی نیست و میتونید کار کنید، سلامت و شاد باشید.

elyas
01-24-2023, 12:30
سلام برهمه تریدر های عزیز
دوستان لطفا این مطلب رو بخونید و نظر بدید همگی میخوام مشاهدات خودم رو بگم و شاید چند تا سوال و یه جمع بندی داشته باشم از مطالب این تاپیک
امیدوارم بتونم خوب توضیح بدم
....
یه انتقاد هم دارم البته که این مورد هست دوستان انگار مطالب رو نمیخونن و به محض وارد شدن به تاپیک سوال میپرسن خودم به شخصه تا صفحه دویست و پنجاه این تاپیک رو خوندم تا این لحظه بیشتر سوالات هم این بود چجوری حساب باز کنیم وب مانی طور بخریم پول چطور بزنیم بعد دوباره یه نفر چند تا پست بعد میاد همین سوالات رو عینا تکرار میکنه
به نظرم این پست ها حذف بشه خیلی عالی میشه
....
و اما بعد
دوستان یه سری بروکر داریم که با ایرانی ها کار میکنند و نیاز به احراز هویت دارن و البته یه مقداری هم با هم تفاوت میکنن حالا تو یه سری از موارد
الپاری روبو امارکت فیبو لایت فارکس و شاید چند تای دیگه
در مورد دوتا اول به کرات صحبت شده ولی بقیه انگار توجه ای بهشون نشده زیاد
حالا تجربه خودم رو بگم و چند تا سوال البته
احراز هویت الپاری که خیلی ساده بود سایتش هم فارسی هست دامنه اون هم alpariforex.org حواستون باشه دامنه های متعددی هم برای این بروکرها ساخته شده روبو هم دوتا داریم که robofoerx.com چیزی هست که ما باهاش کار میکنیم
....
داخل صرافی ایرانی حساب باز میکنیم مثلا نوبیتکس یا والکس و رمزینکس و احراز هویت میشیم
یه ولت هم نصب میکنیم مثل تراست ولت یا اتمیک
...
در ادامه با کارت بانکی از صرافی نوبیتکس تتر میخریم و اون رو تحت شبکه trc20 انتقال میدیم به تراست ولت
در ادامه تحت همین شبکه تتر رو انتقال میدیم به بروکر مثلا الپاری
تو صفحه الپاری میریم و از اونجا انتقال رو میزنیم که به صفحه b2bpay میره که یه کد به ما میده که از تراست تتر رو بزنیم به ولت بروکر بعد که انتقال انجام شد
تتر میره داخل ولت شخصی خودمون تو بروکر از اونجا دوباره تتر رو میزنیم تو ولت حساب تجاری که تتر میره تو متا و میشه باهاش ترید زد
حداقل مقدار هم سیصد دلار بود برای حساب ای سی ان داخل الپاری
....
بعد هم ادامه ماجرا
و اینکه چند تا مورد دوستانی که میگن متا وصل نمیشه یا سایت بروکر بالا نمیاد تمام به دلیل سرعت اینترنت هست همون طور که خودتون هم در جریان هستید
اما راه حل خرید یک مودم خوب با سرعت بالا و توانایی پشتیبانی از شبکه های به روز مثل ftth در ادامه خرید سرویس vdsl یا ftth که با القاب سرینو و تانوما هم شناخته میشن
و لذت بردن از سرعت بالا
دومین مورد خرید یک عدد گوشی فایو جی که از اینترینت فایو جی پشتیبانی کنه که البته اون هم در برخی مناطق فقط 4.5 جی ساپورت میکنه ولی همین چند برابر 4 جی سرعت داره
....
اگر لبتاپ هم ندارید میتونید با کارت شبکه نت گوشی رو با کامپیوتر اشتراک بزارید
....
از موارد دیگه که شاید احتیاج باشه خرید ویندوز اصلی خرید یه انتی ویروس خوب خرید اکانت تریدینگ ویو پرمیوم برای موارد لازم
...
امیدوارم تا انتها خونده باشید و خسته نشده باشید
اگر نظری دارید و یا اصلاح ای نیاز داره این مطلب بفرمایید تا اعمال بشه
...
سوال بنده البته از کارشناسان
ایا نیاز هست هنگام کار با تراست ولت فیلتر شکن روشن باشه
همچنین در صفحه پرداخت b2bpay و یا موارد دیگه مثلا سایت بروکر با کدوم کشور بریم بهتره مثلا یه کشور نزدیک ایران یا فرقی نمیکنه
...
ممنون از استاد و صبر و توجه شما عزیزان

msaket
01-24-2023, 12:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
452316

سلام
من باز کردم- اکانت تلگرام فراسیشون اینه
@Roboforex_Persian

453004

hrmb1400
01-24-2023, 13:23
سلام وقتتون بخیر . یه فیلتر شکن رایگان برای وصل به متاتریدر الپاری ممنون میشم معرفی کنین سایفون دارم اگه بهتر از سایفون هست معرفی کنین

davood60
01-24-2023, 13:45
سلام
من باز کردم- اکانت تلگرام فراسیشون اینه
@Roboforex_Persian

453004

ایشون ظاهرا یا دیگه نیستند یا سرشون خیلی شلوغه جواب نمیدن
من 2 ماهه تو تلگرام پیام میدم هنوز سین نکردن
آخرین بازدیدشون هم چند هفته قبل رو نشون میده

msaket
01-24-2023, 14:07
ایشون ظاهرا یا دیگه نیستند یا سرشون خیلی شلوغه جواب نمیدن
من 2 ماهه تو تلگرام پیام میدم هنوز سین نکردن
آخرین بازدیدشون هم چند هفته قبل رو نشون میده

این رو الان زدم جواب داد

@RoboForexCOMOfficialBot

فارسی هم جواب میده

Peace
01-24-2023, 16:36
سلام وقتتون بخیر . یه فیلتر شکن رایگان برای وصل به متاتریدر الپاری ممنون میشم معرفی کنین سایفون دارم اگه بهتر از سایفون هست معرفی کنین
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، میتونید از لنترن استفاده کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

alireza_no
01-24-2023, 21:28
بله یادم رفت ببخشید
مخاطب پست انگار خودتون بودید :)
https://forum.academywave.com/showthread.php?t=142&page=231&p=337709&viewfull=1#post337709
اهان اینا بله داشتم داخل هیستوریم فکر کردم یه پست دیگس که فرمودید بازم ممنونم لطف کردید

RasoulAftab
01-25-2023, 09:57
این رو الان زدم جواب داد

@RoboForexCOMOfficialBot

فارسی هم جواب میده
سلام و وقت بخیر
شما چجوری حساب باز کردین من به پشتیبانیش که بات تلگرامشو فرستاده بودین پیام دادند گفتند که دیگه با ایرانیا کار نمیکنند...

Baha
01-25-2023, 15:02
سلام دوستان
وقت شما بخیر
چند تا سوال دارم ، ممنون میشم اگر میتونید راهنمایی بفرمایید

1. با فرض داشتن اقامت ترکیه و امارات ، بهترین بروکرهایی که تو این کشورها میشه باهاشون کار کرد کدوم بروکرها هستند ؟

2. چنانچه فردی اقامت امارات رو از طریق ثبت شرکت داشته باشه ، و در یکی از بروکرهای معتبر ( که در بالا نام بردید ) حساب "شخصی" باز کنه ، آیا ممکنه براش مسائل مالی و مالیاتی و یا محدودیت های قانونی پیش بیاد ؟ ( صورت مسئله رو اینطور مطرح کنم که فرض کنید فردی صرفا جهت افتتاح حساب در بروکرهای معتبر میره و افدام به ثبت شرکت ( صوری ) در دبی میکنه ، گواهینامه و یا آی دی کارتش رو میگیره و در بروکر حساب باز میکنه. داخل ایران اقامت داره و واریز و برداشتش رو از طریق تتر و صرافی های داخلی انجام میده . حالا این فرد با چه محدودیت ها و یا خطرهای احتمالی روبرو هست ؟ ) @Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058) @ Mir Tohid (https://forum.academywave.com/member.php?u=172)

hamidxan
01-25-2023, 16:41
سلام و وقت بخیر
شما چجوری حساب باز کردین من به پشتیبانیش که بات تلگرامشو فرستاده بودین پیام دادند گفتند که دیگه با ایرانیا کار نمیکنند...

سلام
به من هم همین جواب رو دادند.
من تو بروکر فیبوگروپ ثبت نام کردم و وریفای هم شدم.اکانت دمو سیتریدرش هم بدون فیلترشکن فعلا برام جواب می دهد.
از مزایاش میتونم بگم : وریفای کردنش راحت بود. سیتریدر داره ولی حساب ecn نیست ndd هست که نمی دونم چه فرقی دارن. لوریج بیشتر از 400 هم نمی دهد.

اگر کسی از دوستان با این بروکر کار کرده لطفا تجربش رو به اشتراک بگذاره. بروکر مطمئنی هست یا نه؟واریز و برداشت ها براحتی انجام میشه یا خیر؟
من احساس می کنم اسپردش زیاده نسبت به روبوفارکس

Baha
01-25-2023, 16:46
سلام و وقت بخیر

سلام
در مرحله اول میگن که با ایرانی ها کار نمیکنند ولی بعد آی دی دیگه ای میدن بهتون که برای اون آی دی مدارکتون میفرستید و رجیستر میکنید .

hamidxan
01-25-2023, 16:55
سلام
در مرحله اول میگن که با ایرانی ها کار نمیکنند ولی بعد آی دی دیگه ای میدن بهتون که برای اون آی دی مدارکتون میفرستید و رجیستر میکنید .

سلام فعلاً که برای من آی دی دیگری ندادند.

Peace
01-25-2023, 18:27
سلام دوستان
وقت شما بخیر
چند تا سوال دارم ، ممنون میشم اگر میتونید راهنمایی بفرمایید

1. با فرض داشتن اقامت ترکیه و امارات ، بهترین بروکرهایی که تو این کشورها میشه باهاشون کار کرد کدوم بروکرها هستند ؟

2. چنانچه فردی اقامت امارات رو از طریق ثبت شرکت داشته باشه ، و در یکی از بروکرهای معتبر ( که در بالا نام بردید ) حساب "شخصی" باز کنه ، آیا ممکنه براش مسائل مالی و مالیاتی و یا محدودیت های قانونی پیش بیاد ؟ ( صورت مسئله رو اینطور مطرح کنم که فرض کنید فردی صرفا جهت افتتاح حساب در بروکرهای معتبر میره و افدام به ثبت شرکت ( صوری ) در دبی میکنه ، گواهینامه و یا آی دی کارتش رو میگیره و در بروکر حساب باز میکنه. داخل ایران اقامت داره و واریز و برداشتش رو از طریق تتر و صرافی های داخلی انجام میده . حالا این فرد با چه محدودیت ها و یا خطرهای احتمالی روبرو هست ؟ ) @Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058) @ Mir Tohid (https://forum.academywave.com/member.php?u=172)
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، سوال دو بخشه و بخش دوم سوال برمیگرده به یه وکیل مهاجرتی خبره در این زمینه، من اطلاعاتم بیشتر در مورد امارات هست تا ترکیه، شما فرمودید: " اقدام به ثبت شرکت (صوری)" ببینید همینجاش میتونه برای شما مشکل ساز بشه در آینده، در مورد امارات براتون توضیح میدم، شما با خرید یه ملک در دبی به ارزش 510,000 یا بیشتر میتونید اقامت 10 ساله امارات رو کسب کنید، بعدش میتونید توی هر بروکری که بخوایید حساب باز کنید، از بهترین بروکر های دنیا که رودست ندارن، مثل Saxo bank , IG , CMC تا همین روبوفارکسی که ما ایرانی ها توش حساب داریم، در مورد ترکیه فکر میکنم هزینه که باید کرد، خیلی خیلی پایین تر از 510,000 تا باشه برای کسب اقامت، ترکیه با 500,000 تا فکر کنم پاسپورتش رو میفروشه، قبلا 400 تا بود امسال شد 500 تا، یه چیزی دوست عزیزم، واریز و برداشت در بروکر های رده اول دنیا هنوز که هنوزه با رمزارز امکان پذیر نیست، مگر یه سری بروکر های خاص با رگوله های خاص و قوانین مشخص، به دلیل اینکه در برداشت رمزارز، اصولا امکان رصد پول و چرتکه انداختن برای مالیات وجود نداره، بروکر های خوب و رده اول دنیا هنوز همچین کاری رو در یه رگولاتوری خوب مثل SEC انجام نمیدن، من اگر بخوام پیشنهادی بدم، میگم شخص تشریف ببره ترکیه و اقامت ترکیه رو کسب کنه، اصلا هم لازم نیست این همه پول صرف کنه مثل دبی، و توی یه بروکر خوب حساب باز کنه و کار کنه، اما همه کار ها باید کاملا قانونی و زیر نظر یه وکیل مجرب انجام بشه، موفق و شاد باشید دوست گرامی.

Hosseinbagheri
01-25-2023, 18:53
سلام وقت بخیر دوست عزیز
من ماه قبل با پشتیبانی فارسی ارتباط گرفتم و یک ایمیل برای احراز هویت دادند. ایمیل زدم و مدارکم رو فرستادم ، شماره موبایلم رو هم وریفای کردم اما همینکه فهمیدند ساکن ایران هستم اکانتم مسدود شد.
فکر نکنم از داخل ایران کسی موفق به تایید آدرس بشه ، پس بیخیال این بروکر بشید بهتره .

با سلام خدمت دوستان عزیز
452316

Peace
01-25-2023, 19:37
سلام دوستان
متا تریدر 5 روبو فارکس فیلتره یا کار میکنه؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش این موضوع خیلی وابسته به isp هستش و نمیشه جواب قطعی داد، اما برای من که فیلتره و باز نمیشه، اما میتونم از طریق پروکسی متصل بشم، اما برخی از عزیزان با متاتریدر آلپاری هیچ مشکلی ندارن و بدون فیلتر باز میکنن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

supreme
01-25-2023, 20:14
شما کدوم پلن رو خریداری کردید؟
اونی که خریداری کردید راضی هستید؟

درودهای بی کران بر شما باد
من از پلن 5 یورویی قبلا استفاده کردم راضی بودم اگه با لینوکس آشنایی دارید میتونید از این پلن استفاده کنید. بعضی بروکرها نسخه لینوکس متاتریدر رو ندارن
پیشنهاد من اینه که شما برای ترید از پلن دوم که ویندوز داره و میتونید متاتریدر رو روش نصب کنید استفاده کنید قیمتش ماهانه 10 یورو هست
سرورهایی که از کشورهای آلمان و هلند هستن سرعت خوبی دارن

Shayanrahimi
01-26-2023, 15:20
سلام و عرض ادب
دوستان اگه میشه راجب روبو فارکس ک میخواست از ایران جمع کنه توضیح بدین و اینکه بغیر از اون چه بروکر هایی رو پیشنهاد میدین و کار کردین
ممنون میشم توضیحی بدین

Peace
01-26-2023, 18:53
سلام و عرض ادب
دوستان اگه میشه راجب روبو فارکس ک میخواست از ایران جمع کنه توضیح بدین و اینکه بغیر از اون چه بروکر هایی رو پیشنهاد میدین و کار کردین
ممنون میشم توضیحی بدین
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، روبوفارکس الان تقریبا 3 ماهه که مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، و چندتا پست قبل هم یکی از عزیزان قصد داشتن که حسابشون رو وریفای کنن، اما متاسفانه موفق نشدن، اما مشتری ها قدیمی روبو همچنان قادر به کار کردن با روبو هستن و مشکلی هم برای واریز و برداشت تا الان که گزارش داده نشده، لازم به ذکر هست دوست عزیز، همون موقع هم که ما با روبو کار میکردیم (تقریبا 2 سال پیش)، شماره ایران در لیست کشور ها نبود و به یه شکل دیگه حساب رو وریفای میکردیم، اما در مورد بخش دوم سوال حضرتعالی در رابطه با بروکر های خوب، بنده پنج تا بروکر رو مد نظر دارم و معرفی میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Shayanrahimi
01-27-2023, 10:30
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، روبوفارکس الان تقریبا 3 ماهه که مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، و چندتا پست قبل هم یکی از عزیزان قصد داشتن که حسابشون رو وریفای کنن، اما متاسفانه موفق نشدن، اما مشتری ها قدیمی روبو همچنان قادر به کار کردن با روبو هستن و مشکلی هم برای واریز و برداشت تا الان که گزارش داده نشده، لازم به ذکر هست دوست عزیز، همون موقع هم که ما با روبو کار میکردیم (تقریبا 2 سال پیش)، شماره ایران در لیست کشور ها نبود و به یه شکل دیگه حساب رو وریفای میکردیم، اما در مورد بخش دوم سوال حضرتعالی در رابطه با بروکر های خوب، بنده پنج تا بروکر رو مد نظر دارم و معرفی میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
خیلی ممنون دوست عزیز من از قبل حساب وریفای شده دارم پس میتونم واریز برداشت کنم و اینکه من از طریق پرفکت مانی واریز برداشت میکنم ک اونم فک نکنم مشکلی پیش بیاد درسته؟

Peace
01-27-2023, 10:58
خیلی ممنون دوست عزیز من از قبل حساب وریفای شده دارم پس میتونم واریز برداشت کنم و اینکه من از طریق پرفکت مانی واریز برداشت میکنم ک اونم فک نکنم مشکلی پیش بیاد درسته؟
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خب خیلی خوبه مشکلی نخواهید داشت، برای واریز و برداشت هم دوست عزیزم، بنده شخصا با تتر واریز و برداشت ها رو انجام میدم، الان خیلی وقته با پرفکت مانی واریز و برداشتی نداشتم نمیدونم همچنان با پرفکت مانی کار میکنن یا نه، اما نهایتا هم اگر دیدید پرفکت مانی رو برداشتن، میتونید با تتر، از طریق یه صرافی خوب واریز و برداشت ها رو انجام بدید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Owj...
01-27-2023, 20:16
سلام خدمت همگی
دوستانی که حساب ریل کار میکنن از داخل ایران ِ میشه لطف کنید vpn آی بی ثابت معرفی کنید که بدون دردسر جواب بده.
اگه شرکتی که ازش اینترنت میگیرید هم بگید ممنون میشم.
و اینکه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد بروکر windsor هم داره ممنون میشم به اشتراک بزاره.

hamidxan
01-27-2023, 20:26

با سلام و با تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار می دهید.
متاسفانه هیچکدام از بروکرهای معرفی شده حساب سیتریدر ارائه نمی کنند.اگر بروکر خوب و مطمئنی که حساب سیتریدر دارد می شناسید لطفا معرفی فرمایید.
آیا بروکر فیبو گروپ را تایید می کنید؟ یا تجربه ای دارید؟ اگر کسی از دوستان با فیبو گروپ کار کرده لطفا تجربیاتش رو به اشتراک بگذاره.

Peace
01-27-2023, 21:27
با سلام و با تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار می دهید.
متاسفانه هیچکدام از بروکرهای معرفی شده حساب سیتریدر ارائه نمی کنند.اگر بروکر خوب و مطمئنی که حساب سیتریدر دارد می شناسید لطفا معرفی فرمایید.
آیا بروکر فیبو گروپ را تایید می کنید؟ یا تجربه ای دارید؟ اگر کسی از دوستان با فیبو گروپ کار کرده لطفا تجربیاتش رو به اشتراک بگذاره.
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، پوزش میخوام اگر در سوالتون مطرح فرمودید که ctrader هم ارائه بدن و من توجه نکردم، اما در رابطه با ctrader فقط سه تا بروکر ctrader رو ارائه میدن:
1: فیبوگروپ
2: Tradersway
3: ICM
بین این سه تا بنده فیبوگروپ رو از همه بیشتر میپسندم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-27-2023, 21:31
سلام خدمت همگی
دوستانی که حساب ریل کار میکنن از داخل ایران ِ میشه لطف کنید vpn آی بی ثابت معرفی کنید که بدون دردسر جواب بده.
اگه شرکتی که ازش اینترنت میگیرید هم بگید ممنون میشم.
و اینکه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد بروکر windsor هم داره ممنون میشم به اشتراک بزاره.
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای vpn میتونید از پروکسی استفاده کنید برای اتصال به متاتریدر، آموزشش رو میتونید در یوتیوب مشاهده بفرمایید، اما به دلیل قوانین اجازه معرفی فیلترشکن رو نداریم، ولی خب در حال حاضر هم اکثر فیلترشکن ها به دلایل مختلف از کار افتاده و غیر قابل دسترس هستن، در مورد اینکه از چه شرکتی اینترنت میگیرم، بنده از اینترنت مخابرات استفاده میکنم، و مورد آخر هم در مورد بروکر ویندزور، بروکر ویندزور بروکر خوبی محسوب میشه و سابقه کار طولانی هم داره، پس جایه نگرانی نیست، و خوشبختانه همچنان با ایرانی ها کار میکنه، میتونم بگم جزء 5 تا بروکر اولی هست که با ایرانی ها کار میکنه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mahdi.k
01-27-2023, 21:59
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای vpn میتونید از پروکسی استفاده کنید برای اتصال به متاتریدر، آموزشش رو میتونید در یوتیوب مشاهده بفرمایید، اما به دلیل قوانین اجازه معرفی فیلترشکن رو نداریم، ولی خب در حال حاضر هم اکثر فیلترشکن ها به دلایل مختلف از کار افتاده و غیر قابل دسترس هستن، در مورد اینکه از چه شرکتی اینترنت میگیرم، بنده از اینترنت مخابرات استفاده میکنم، و مورد آخر هم در مورد بروکر ویندزور، بروکر ویندزور بروکر خوبی محسوب میشه و سابقه کار طولانی هم داره، پس جایه نگرانی نیست، و خوشبختانه همچنان با ایرانی ها کار میکنه، میتونم بگم جزء 5 تا بروکر اولی هست که با ایرانی ها کار میکنه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
سلام و وقت بخیر.من مطالب شما رو مطالعه کردم. میخواستم یه حساب ریل باز کنم. و حداکثر 100دلار. خودم از الپاری میترسم یکم. و نظرم باتوجه به مجموع حرف های دوستان روی امارکتس هست. خواستم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

emiro
01-27-2023, 22:49
سلام دوستان

elyas
01-27-2023, 23:58
سلام نمیدونستم کجا بپرسم اینجا این موضوع رو مطرح میکنم
...
دوستان بنده قصد خرید یک عدد لبتاپ و یک عدد کیس کامپیوتر دارم
لبتاپ مدلهاش مشخص تره و راحت تر با بودجه مد نظر میشه انتخاب کرد
اما کیس نمیدونم واقعا چی باید بگیرم کیس های اسمبل دیجی کالا هست و اینکه نمیدونم چی باید بخرم بیشتر برای ترید استفاده میکنم میخوام یه چیزی باشه که سی تریدر رو خوب و راحت باز کنه و به اینترنت هم راحت وصل شه مانیتور هم یه دونه 19 اینچ سامسونگ دارم همین خوبه یا بزرگتر بگیرم
دوستان اگر پیشنهادی نظری دارید لطفا بنده رو راهنمایی کنید ممنون از شما

Owj...
01-28-2023, 00:01

ممنون از شما دوست عزیز، بابت توضیحات خوبتون،
امیدوارم همیشه پایدار و برقرار باشید.

amirmmoon
01-28-2023, 09:42
سلام دوستان
من متاتریدر 4 نصب دارم و حسابم برای roboforex هست . اصلا کانکت نمیشه و در زیر صفحه سمت راست پیام No conection میزنه
مشکل از روبوفارکسه یا مشکل اینترنته یا وی پی ان؟ ctrader کار میکنه البته اونم مدام قطع و وصل میشه ولی متاتریدر اصلا لاگین هم نمیشه
اگر کسی میدونه لطفا بگه که مشکل از چیه
ممنون

Peace
01-28-2023, 10:37
سلام و وقت بخیر.من مطالب شما رو مطالعه کردم. میخواستم یه حساب ریل باز کنم. و حداکثر 100دلار. خودم از الپاری میترسم یکم. و نظرم باتوجه به مجموع حرف های دوستان روی امارکتس هست. خواستم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، Amarkets هم بروکر خوبی هست، پشتیبانی خوبی دارن و دوستانی هم که با این بروکر کار کردن، مشکلی نداشتن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-28-2023, 10:40
سلام دوستان
من متاتریدر 4 نصب دارم و حسابم برای roboforex هست . اصلا کانکت نمیشه و در زیر صفحه سمت راست پیام No conection میزنه
مشکل از روبوفارکسه یا مشکل اینترنته یا وی پی ان؟ ctrader کار میکنه البته اونم مدام قطع و وصل میشه ولی متاتریدر اصلا لاگین هم نمیشه
اگر کسی میدونه لطفا بگه که مشکل از چیه
ممنون
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، مشکل متاسفانه از ISP و اینترنت شماست، برای بعضی از عزیزان مشکلی وجود نداره اما اکثرا همین مشکل رو دارن، دوستانی هستن، که متاتریدرشون فیلتر نیست و میتونن متصل بشن، اکثرا یا با بروکر آلپاری کار میکنن، یا اگر با روبو هستن، با Ctrader کار میکنن، و هنوز از طرف ISP محدودیتی شکل نگرفته، توصیه بنده به شما اینه که از پروکسی استفاده بفرمایید ببینید میتونه کار ساز باشه یا نه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-28-2023, 10:44
سلام نمیدونستم کجا بپرسم اینجا این موضوع رو مطرح میکنم
...
دوستان بنده قصد خرید یک عدد لبتاپ و یک عدد کیس کامپیوتر دارم
لبتاپ مدلهاش مشخص تره و راحت تر با بودجه مد نظر میشه انتخاب کرد
اما کیس نمیدونم واقعا چی باید بگیرم کیس های اسمبل دیجی کالا هست و اینکه نمیدونم چی باید بخرم بیشتر برای ترید استفاده میکنم میخوام یه چیزی باشه که سی تریدر رو خوب و راحت باز کنه و به اینترنت هم راحت وصل شه مانیتور هم یه دونه 19 اینچ سامسونگ دارم همین خوبه یا بزرگتر بگیرم
دوستان اگر پیشنهادی نظری دارید لطفا بنده رو راهنمایی کنید ممنون از شما
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد کیس میتونم راهنماییتون کنم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، ببینید برای تریدر cpu و ram کامپیوتر خیلی مهم هستن، بقیه چیزا مثل هارد و گرافیک آنچنان اهمیتی ندارن، برای اتصال به اینترنت هم باید یه مودم خوب داشته باشید و از یه سرویس پر سرعت استفاده بفرمایید، در مورد مانیتور هم، اندازه مانیتور یه چیز کاملا شخصی هست، بعضی از عزیزان با مانیتور های بزرگ راحت ترن، بعضی های دیگه مثل خود بنده، با مانیتور های متوسط مثل 24، دیگه از 27 بزرگتر هم واسم اذیت کننده میشه، در مورد کیس های اسمبل شده هم دوست عزیزم، مراقب باشید که گرافیک و هارد آخرین مدل رو نداشته باشن، مخصوصا گرافیک چون گرون ترین قطعه یه کامپیوتر میتونه گرافیکش باشه، الکی نخوایید پولتون رو صرف چیزی کنید که به درد ترید نمیخوره، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-28-2023, 10:46
سلام دوستان

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده خیلی وقت پیش احراز هویت کردم و با همین مدارک فارسی (ترجمه نشده) حسابم وریفای شد، فکر نکنم الان هم برای مدارک از شما ترجمه بخواد! سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

alializadeh9080
01-28-2023, 10:49
سلام دوستان کسی با بروکر کپیتال اکستند آشنایی داره؟

Peace
01-28-2023, 11:01
سلام دوستان کسی با بروکر کپیتال اکستند آشنایی داره؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بنده در مورد این بروکر تحقیق کردم، ببینید، کپیتال اکستند بروکر متوسطی هستش، نه عالی در حد روبو، و نه افتضاح در حد Ironfx، اگر بخوام بهش امتیاز بدم، امتیاز 6.5 یا 7 رو میدم، خیلی بروکر شناخته شده ای نیست، تازه افتتاح شده و سابقه کار طولانی مدت با ایرانی ها رو هم نداره، اسم پنج تا بروکر رو میارم دوست عزیز، که به نظرم از کپیتال اکستند بهتر هستن، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
2: Amarkets
4:ویندزور

emiro
01-28-2023, 11:58
دوستان وقت بخیر
کمیسیون : 0.25 ب ازای هر لات

Peace
01-28-2023, 16:47
دوستان وقت بخیر
کمیسیون : 0.25 ب ازای هر لات
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر لایت فایننس یا همون لایت فارکس سابق، بروکر سطح پایینی محسوب میشه، اون زمان که ما با روبو کار میکردیم و خیلی راحت روبو مشتری های جدید ایرانی رو قبول میکرد، خیلی ها اصرار میکردن که با این بروکر هم کار کنیم و حساب داشته باشیم ( به خاطر بونس های خوبی که میداد اون زمان)، از این جهت خیلی ها فرصت ثبت نام در روبو رو از دست دادن و در بروکرهای نوپایی مثل لایت فارکس یا حالا با تغییر اسم، به لایت فایننس حساب باز کردن و تجربه خوبی هم نداشتن، واریز و برداشت با تاخیر انجام میشد، سواپ ها به شدت زیاد بود و پشتیبانی ضعیفی داشت، من اگر بخوام بهش امتیاز بدم، 5 میدم، بروکر های خیلی بهتر با سوابق درخشان تری هستن که با ایرانی ها کار میکنن، میتونید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید.

mahdi.k
01-28-2023, 17:52
درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خب خیلی خوبه مشکلی نخواهید داشت، برای واریز و برداشت هم دوست عزیزم، بنده شخصا با تتر واریز و برداشت ها رو انجام میدم، الان خیلی وقته با پرفکت مانی واریز و برداشتی نداشتم نمیدونم همچنان با پرفکت مانی کار میکنن یا نه، اما نهایتا هم اگر دیدید پرفکت مانی رو برداشتن، میتونید با تتر، از طریق یه صرافی خوب واریز و برداشت ها رو انجام بدید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

جناب صرافی پیشنهادی شما صرفا برای واریز و برداشت با تتر چی هست؟ایرانی ها مثل نوبیتکس یا خارجی مثل کوکوین و بایننس و کوینکس؟
میخام یه حساب 20تا 100دلاری باز کنم در الپاری یا امارکتس.

Peace
01-28-2023, 19:01
جناب صرافی پیشنهادی شما صرفا برای واریز و برداشت با تتر چی هست؟ایرانی ها مثل نوبیتکس یا خارجی مثل کوکوین و بایننس و کوینکس؟
میخام یه حساب 20تا 100دلاری باز کنم در الپاری یا امارکتس.
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای واریز و برداشت بنده صرافی های نوبیتکس و فرهاد اکسچنج رو پیشنهاد میکنم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

emiro
01-28-2023, 21:57
سلام دوستان
منن روبو فارکسو دیروز احراز هویت کردم امروز کلا اکانتو بلاک کردن و دسترسی ب اکانت از بین رفت
تو بین کشور های اصلا ایران نیست و تکنیک ها هم هیج کمکی نکرد
موفق باشید

mehrab.tava
01-29-2023, 08:24
با سلام در تکمیل پاسخ دوست عزیز بایستی نوع هارد هم در نظر بگیریم هاردهای ssd روی سرعت کامپیوتر تاثیر قابل توجهی دارند .

Fx_mohammad_99
01-29-2023, 09:33
سلام وقت بخیر

دوستان وقتی بخایم وارد ریل بشیم
با مشکل بروکر باید چیکار کنیم؟

بروکر خوب وجود داره؟

و دوم این ک دوستانی که دنبال vpnبرای ویندوز بودن اگه کسی هنوز مشکلش برطرف نشده بگید یه روش بگم میتونید وی پی ان گوشیتون روشن کنید با کابل وصل کنید

همون اینترنت رو همراه فیلتر شکن و سرعتش میندازه روی ویندوز از طریق کابل..........

Peace
01-29-2023, 09:43
سلام وقت بخیر

بروکر خوب وجود داره؟

و دوم این ک دوستانی که دنبال vpnبرای ویندوز بودن اگه کسی هنوز مشکلش برطرف نشده بگید یه روش بگم میتونید وی پی ان گوشیتون روشن کنید با کابل وصل کنید

همون اینترنت رو همراه فیلتر شکن و سرعتش میندازه روی ویندوز از طریق کابل..........
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر خوب که خب بله وجود داره، میتونید پست های قبلی بنده رو که در مورد بروکر های صحبت کردم رو مطالعه بفرمایید، در ایران به این صورته که یه سری بروکر های خوب میان یه مدت کار میکنن و بعدش میرن و یه تعداد بروکر دیگه میان جای اونا رو میگیرن، الان مثلا روبو دیگه مشتری های ایرانی رو قبول نمیکنه! اما به جاش بروکر ارانته با ایرانی ها کار میکنه، و مورد دوم هم که فرمودید، به نظرم قبلش با ادمین محترم مشورت کنید ببینید طبق قوانین انجمن هست یا نه، چون ممکنه خلاف قوانین باشه و پستتون حذف بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Ghaffar
01-29-2023, 10:09
سلام.دوستان سوالی داشتم.
اینکه من مبخام حساب بروکرمو الپاری رو با ارز دیجیتال شارژ کنم.
یه قسمتی نوشته سریال گذرنامه وارد کنید.
من که ندارم چی وارد کنم.
455088
oveys

Peace
01-29-2023, 10:56
سلام.دوستان سوالی داشتم.
من که ندارم چی وارد کنم.
455088
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، قاعدتا باید آدرس یه کیف پول رو بده و شما تتر رو واریز کنید به اون کیف پول و بعد حسابتون شارژ بشه، اما اینطوری رو تاحالا من ندیده بودم، نوشته: "در صورت نیاز شماره سریال گذرنامه" چون این وبسایت فارسی آلپاری هست، ممکنه منظورش شماره پاسپورتتون باشه! حالا چون نوشته در صورت نیاز یه بار چیزی ننویسید ببینید میشه یا نه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

ehswn
01-29-2023, 11:44
سلام دوستان وقتتون بخیر
یه سوال داشتم
حساب های استاندارد آلپاری متا۵یا۴ با حساب های ecnاز لحاظ اسپرد و کارمزد چقدر فرق دارن؟و اینکه آیا مشکل خاصی نسبت به حسابای ecnدارن؟

amirtd
01-29-2023, 12:01
دوستانی که قبلا حسابشونو تو روبوفارکس با پرفکت مانی شارژکردن, الان برای برداشت به وسیله تتر مشکلی ندارن؟ روبو این اجازه رو میده؟ ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنین.

Peace
01-29-2023, 13:24
دوستانی که قبلا حسابشونو تو روبوفارکس با پرفکت مانی شارژکردن, الان برای برداشت به وسیله تتر مشکلی ندارن؟ روبو این اجازه رو میده؟ ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنین.
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، نه عزیزم، مشکلی وجود نداره و تراکنش ها به خوبی انجام میشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

oveys
01-30-2023, 09:56
سلام.دوستان سوالی داشتم.
من که ندارم چی وارد کنم.
455088
@oveys (https://forum.academywave.com/member.php?u=5955)
سلام و وقت بخیر غفار عزیز. آلپاری پشتیبانی فارسی داره، بهترین راه تماس با پشتیبانیه. موفق و پیروز باشی

emiro
01-30-2023, 14:02
Please note that the company does not provide its services to clients residing in your country. Your verification has therefore been rejected and your Members Area will be blocked.

نتیحه احراز هویت به کاربران ایرانی روبوفارکس
اگر در این بروکر مبالغی دارید جانب احتیاط رو رعایت فرمایید

455541

universe
01-30-2023, 14:07
سلام برهمه تریدر های عزیز
دوستان لطفا این مطلب رو بخونید و نظر بدید همگی میخوام مشاهدات خودم رو بگم و شاید چند تا سوال و یه جمع بندی داشته باشم از مطالب این تاپیک
امیدوارم بتونم خوب توضیح بدم
....
یه انتقاد هم دارم البته که این مورد هست دوستان انگار مطالب رو نمیخونن و به محض وارد شدن به تاپیک سوال میپرسن خودم به شخصه تا صفحه دویست و پنجاه این تاپیک رو خوندم تا این لحظه بیشتر سوالات هم این بود چجوری حساب باز کنیم وب مانی طور بخریم پول چطور بزنیم بعد دوباره یه نفر چند تا پست بعد میاد همین سوالات رو عینا تکرار میکنه
به نظرم این پست ها حذف بشه خیلی عالی میشه
....
و اما بعد
دوستان یه سری بروکر داریم که با ایرانی ها کار میکنند و نیاز به احراز هویت دارن و البته یه مقداری هم با هم تفاوت میکنن حالا تو یه سری از موارد
الپاری روبو امارکت فیبو لایت فارکس و شاید چند تای دیگه
در مورد دوتا اول به کرات صحبت شده ولی بقیه انگار توجه ای بهشون نشده زیاد
حالا تجربه خودم رو بگم و چند تا سوال البته
احراز هویت الپاری که خیلی ساده بود سایتش هم فارسی هست دامنه اون هم alpariforex.org حواستون باشه دامنه های متعددی هم برای این بروکرها ساخته شده روبو هم دوتا داریم که robofoerx.com چیزی هست که ما باهاش کار میکنیم
....
داخل صرافی ایرانی حساب باز میکنیم مثلا نوبیتکس یا والکس و رمزینکس و احراز هویت میشیم
یه ولت هم نصب میکنیم مثل تراست ولت یا اتمیک
...
در ادامه با کارت بانکی از صرافی نوبیتکس تتر میخریم و اون رو تحت شبکه trc20 انتقال میدیم به تراست ولت
در ادامه تحت همین شبکه تتر رو انتقال میدیم به بروکر مثلا الپاری
تو صفحه الپاری میریم و از اونجا انتقال رو میزنیم که به صفحه b2bpay میره که یه کد به ما میده که از تراست تتر رو بزنیم به ولت بروکر بعد که انتقال انجام شد
تتر میره داخل ولت شخصی خودمون تو بروکر از اونجا دوباره تتر رو میزنیم تو ولت حساب تجاری که تتر میره تو متا و میشه باهاش ترید زد
حداقل مقدار هم سیصد دلار بود برای حساب ای سی ان داخل الپاری
....
بعد هم ادامه ماجرا
و اینکه چند تا مورد دوستانی که میگن متا وصل نمیشه یا سایت بروکر بالا نمیاد تمام به دلیل سرعت اینترنت هست همون طور که خودتون هم در جریان هستید
اما راه حل خرید یک مودم خوب با سرعت بالا و توانایی پشتیبانی از شبکه های به روز مثل ftth در ادامه خرید سرویس vdsl یا ftth که با القاب سرینو و تانوما هم شناخته میشن
و لذت بردن از سرعت بالا
دومین مورد خرید یک عدد گوشی فایو جی که از اینترینت فایو جی پشتیبانی کنه که البته اون هم در برخی مناطق فقط 4.5 جی ساپورت میکنه ولی همین چند برابر 4 جی سرعت داره
....
اگر لبتاپ هم ندارید میتونید با کارت شبکه نت گوشی رو با کامپیوتر اشتراک بزارید
....
از موارد دیگه که شاید احتیاج باشه خرید ویندوز اصلی خرید یه انتی ویروس خوب خرید اکانت تریدینگ ویو پرمیوم برای موارد لازم
...
امیدوارم تا انتها خونده باشید و خسته نشده باشید
اگر نظری دارید و یا اصلاح ای نیاز داره این مطلب بفرمایید تا اعمال بشه
...
سوال بنده البته از کارشناسان
ایا نیاز هست هنگام کار با تراست ولت فیلتر شکن روشن باشه
همچنین در صفحه پرداخت b2bpay و یا موارد دیگه مثلا سایت بروکر با کدوم کشور بریم بهتره مثلا یه کشور نزدیک ایران یا فرقی نمیکنه
...
ممنون از استاد و صبر و توجه شما عزیزان
عالی لذت بردم از خواندن متن :o
فقط دوست عزیز یی سوال داشتم من بروکرم الپاری هست متاتریدر باز میکنه ولی تاپ چنج و خود سایت الپاری نه ایا بنظرت با فیلتر شکن این موضوع حل بشه و اگه با فیلتر شکن حل میشه چه فیلتر شکنی رو پیشنها میدین:)

emiro
01-30-2023, 15:43
عالی لذت بردم از خواندن متن :o
فقط دوست عزیز یی سوال داشتم من بروکرم الپاری هست متاتریدر باز میکنه ولی تاپ چنج و خود سایت الپاری نه ایا بنظرت با فیلتر شکن این موضوع حل بشه و اگه با فیلتر شکن حل میشه چه فیلتر شکنی رو پیشنها میدین:)

blacktiger
01-30-2023, 16:08
سلام دوستان یه سوالی داشتم،مامیتونیم تویه بروکر که حداقل واریزیش مثلا500دلاره بااین مبلغ اکانت بسازیم بعد پول رو خارج کنیم وبامبلغ مثلا ده دلار ادامه بدیم؟یا مثلا یه اکانت ریل دوم کنارش بسازیم بدون واریزی؟آیا بروکر این اجازه رو میده؟دوستان کسی اگه اطلاع داره بگه ممنون

davood60
01-30-2023, 16:56
Please note that the company does not provide its services to clients residing in your country. Your verification has therefore been rejected and your Members Area will be blocked.

نتیحه احراز هویت به کاربران ایرانی روبوفارکس
اگر در این بروکر مبالغی دارید جانب احتیاط رو رعایت فرمایید

455541

بله درسته
متاسفانه از چندماه پیش دیگه کاربران جدید ایرانی نمیتونن احراز هویت کنن
ولی کاربران ایرانی ثبت شده قبلی مشکلی ندارن و واریز و برداشت بدون مشکل انجام میشه
من بارها طی این مدت واریز و برداشت داشتتم و همچنان جزو بهترین و سریعترین بروکرها در این زمینه است

Peace
01-30-2023, 18:11
سلام دوستان یه سوالی داشتم،مامیتونیم تویه بروکر که حداقل واریزیش مثلا500دلاره بااین مبلغ اکانت بسازیم بعد پول رو خارج کنیم وبامبلغ مثلا ده دلار ادامه بدیم؟یا مثلا یه اکانت ریل دوم کنارش بسازیم بدون واریزی؟آیا بروکر این اجازه رو میده؟دوستان کسی اگه اطلاع داره بگه ممنون
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر این پول از طریق ضرر کردن باشه، مثلا 500 دلار قرار میدید و صرفا به خاطر ضرر کردن، مبلغ برسه به 100 دلار، حساب به همون شکل باقی میمونه، اما اگر یه بار پول رو واریز کنید، و بعد پول رو برداشت بزنید، حساب مسدود میشه، و اجازه ترید داده نمیشه تا اینکه دوباره واریزی داشته باشید و مبلغ برسه به همون مقداری که تعریف شده، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

davood60
01-30-2023, 18:37

سلام
من یادمه چند سال پیش از پشتیبان بروکر آلپاری همین سوالو پرسیدم گفت شما 500 واریز کن حساب که ساخته شد بعد برداشت کن و مثلا با 100 تا کار کن
الان شاید قوانینشون عوض شده باشه باید از خودشون سوال کنی

mahdi.k
01-30-2023, 18:39
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای واریز و برداشت بنده صرافی های نوبیتکس و فرهاد اکسچنج رو پیشنهاد میکنم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
نظرتون در مورد واریز ریالی با تاپ چینج چی هست؟ممنون از پاسخ های شما دوست عزیز

Peace
01-30-2023, 19:48
نظرتون در مورد واریز ریالی با تاپ چینج چی هست؟ممنون از پاسخ های شما دوست عزیز
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش من تا حالا با تاپ چنج کار نکردم، البته حسابش رو دارم، ولی هیچ وقت تا حالا باهاش واریزی نداشتم، باید بقیه عزیزانی که همچنان با تاپ چنج کار میکنن نظر بدن، من خودم شخصا با صرافی ها راحت ترم، مخصوصا برای پشتیبانی و پیگیری سریع، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-30-2023, 19:53
سلام
من یادمه چند سال پیش از پشتیبان بروکر آلپاری همین سوالو پرسیدم گفت شما 500 واریز کن حساب که ساخته شد بعد برداشت کن و مثلا با 100 تا کار کن
الان شاید قوانینشون عوض شده باشه باید از خودشون سوال کنی
درود به جناب davood60 بزرگوار، اگر در پیکربندی متاتریدر این تعریف شده باشه که اجازه ترید کردن به حساب زیر 500 تا رو نده و فقط مشروط به کسر پول از طریق ضرر کردن باشه، کاریش نمیشه کرد، ولی اگر اینطوری نباشه، یه باگ خیلی بزرگه که خیلی راحت میشه ازش سواستفاده کرد، مثلا حساب ecn آلپاری با اسپرد های خیلی کم، اما به جاش واریزی زیر 500 دلار، اگر هم زمانی که متاتریدر رو باز میفرمایید، ctrl+t رو بزنید و قسمت journal رو انتخاب کنید، اون پایین مینویسه: Trading enable، وتمام مشخصات حساب رو یاداشت میکنه، پس همچین پیش شرطی باید طبق تعرفه ها برای سرور های مختلف تعریف شده باشه، من اگر آلپاری بودم امتحان میکردم و نتیجش رو اینجا برای دوستان قرار میدادم :) سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Mojtahedi
01-30-2023, 20:50
سلام دوستان
وقتتون بخیر
اگر یه VPN خوب برای لپ تاپ سراغ دارید ممنون میشم بفرمایید
من با Extention های کروم میرفتم عالی بودن ولی الان اصلا نمیرن

Peace
01-30-2023, 21:08
سلام دوستان
وقتتون بخیر
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، میتونید از پروکسی ها استفاده بفرمایید فعلا که داره کار میکنه، برای اطلاعات بیشتر هم میتونید توی یوتیوب سرچ کنید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

davood60
01-31-2023, 08:45
سلام دوستان
وقتتون بخیر

سلام
این مورد مشکل خیلی ها بوده
من مدتی هست از نرم افزار v2ray نسخه ویندوز استفاده میکنم و راضی ام
فقط باید سرورهاشو آپدیت کنی
بهترین راه همینه که از کانالهای تلگرام که تو این شرایط وصل شدن با پراکسی کمی راحتتر از بقیه اپ ها هست ، سرورهای v2ray رو که رایگان هم هستتن کپی کنی و در ویندوز استفاده کنی
و بهترین روش هم اینه که سرورها رو ping بگیری و هر کدوم پینگ کمتری داد وصل بشی
نکته ای که من به شخصه مشکلم بود و بعد کلی سرچ تو یوتیوب پیدا کردم اینه که برای فعال شدن v2ray در ویندوز باید در internet option ویندوز بری lan setting , پراکسی رو روی 127.0.0.1 و پورت رو روی 10809 ست کنی تا وصل بشه
و همچنین اینکه اگر سرعت بالاتر و با کیفیت تر میخوای باید سرور پولی رو بخری که حجم اختصاصی داره و سرعتش عالیه
اونم یک سرچ بفرمایید پیدا میکنید

موفق باشید

Mojtahedi
01-31-2023, 09:47
سلام
بهترین راه همینه که از کانالهای تلگرام که تو این شرایط وصل شدن با پراکسی کمی راحتتر از بقیه اپ ها هست ، سرورهای v2ray رو که رایگان هم هستتن کپی کنی و در ویندوز استفاده کنی
نکته ای که من به شخصه مشکلم بود و بعد کلی سرچ تو یوتیوب پیدا کردم اینه که برای فعال شدن v2ray در ویندوز باید در internet option ویندوز بری lan setting , پراکسی رو روی 127.0.0.1 و پورت رو روی 10809 ست کنی تا وصل بشه
و همچنین اینکه اگر سرعت بالاتر و با کیفیت تر میخوای باید سرور پولی رو بخری که حجم اختصاصی داره و سرعتش عالیه

موفق باشید

سلام داوود جان
خیلی عالی بود
ممنونم ازت

MohsenA76
01-31-2023, 14:22
سلام وقت بخیر عالی هستین
دوستان عزیز بروکری در حال حاضر با ایران کار کنه معتبر باشه و سی تریدر هم داشته باشه میشناسید؟
ممنون میشم معرفی کنید Peace

Peace
01-31-2023, 14:32
سلام وقت بخیر عالی هستین
دوستان عزیز بروکری در حال حاضر با ایران کار کنه معتبر باشه و سی تریدر هم داشته باشه میشناسید؟
ممنون میشم معرفی کنید @peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058)
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله عزیزم، چندتا بروکر رو خدمتتون معرفی میکنم:
2: تریدرزوی
3: Icm
اون سومی رو یه چک بفرمایید ببینید همچنان با ایرانی ها کار میکنه یا نه، چون یکی از عزیزان چندتا پست قبل، زحمت کشیدن و عکسی رو قرار دادن، مبنی به قطع همکاری بروکر icm با ایرانی ها، حالا میتونید با پشتیبانیشون صحبت کنید، من یه حساب دارم توی این بروکر مال خیلی وقت پیشه، اما تجربه کار با icm رو ندارم، و توی این سه تا، به نظرم "فیبو" از همش بهتره، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mahdi.k
01-31-2023, 18:24
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش من تا حالا با تاپ چنج کار نکردم، البته حسابش رو دارم، ولی هیچ وقت تا حالا باهاش واریزی نداشتم، باید بقیه عزیزانی که همچنان با تاپ چنج کار میکنن نظر بدن، من خودم شخصا با صرافی ها راحت ترم، مخصوصا برای پشتیبانی و پیگیری سریع، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

منم راستش تو صرافی حساب باز کردم. سوالای دیگه ای که دارم اینه که متا تریدر الپاری من کنده و گاهی قطه و برای حساب ریل شما از فیلتر شکن استفاده میکنید؟ یا روش خاص دیگه ای دارید ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Peace
01-31-2023, 18:32
منم راستش تو صرافی حساب باز کردم. سوالای دیگه ای که دارم اینه که متا تریدر الپاری من کنده و گاهی قطه و برای حساب ریل شما از فیلتر شکن استفاده میکنید؟ یا روش خاص دیگه ای دارید ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بستگی به سرعت اینترنت و ISP شما سرعتتون به متاتریدر متغیر هستش، اما اگر این موردی که فرمودید جدیدا اتفاق افتاده، خب میتونه محدودیت های تازه باشه، در رابطه با روش اتصال خودم، بنده از پروکسی استفاده میکنم، میتونید در این مورد تو یوتیوب سرچ بفرمایید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، همچنین شما رو ارجاع میدم به پست جناب davood60 بزرگوار، پست شماره: #3122 ، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mahdi.k
01-31-2023, 18:43
سلام

موفق باشید

سلام ووقت بخیر جناب این روش هایی که فرمودید اموزش خاصی نداره تو سایت خاصی؟ چون من اصلا سر در نمیارم.

mahdi.k
01-31-2023, 18:44
ممنون از پاسخ شما ممکنه لینک این اموزش رو بزارید اینجا.
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بستگی به سرعت اینترنت و ISP شما سرعتتون به متاتریدر متغیر هستش، اما اگر این موردی که فرمودید جدیدا اتفاق افتاده، خب میتونه محدودیت های تازه باشه، در رابطه با روش اتصال خودم، بنده از پروکسی استفاده میکنم، میتونید در این مورد تو یوتیوب سرچ بفرمایید تا اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، همچنین شما رو ارجاع میدم به پست جناب davood60 بزرگوار، پست شماره: #3122 ، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
01-31-2023, 18:54
ممنون از پاسخ شما ممکنه لینک این اموزش رو بزارید اینجا.
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، سعی کنید فقط از طریق یوتیوب این آموزش ها رو دنبال بفرمایید، لینک چندتا کانال رو خدمتتون قرار میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
https://www.youtube.com/@AlefBeMedia/videos
https://www.youtube.com/@4rahecomputer/videos
https://www.youtube.com/@MrBluepoint/videos
https://www.youtube.com/@RamonTale/videos
ویدیوها معمولا یه آموزش رو به بیان مختلف یاد میدن، بنده شخصا دوتایه اولی رو توصیه میکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mahdi.k
01-31-2023, 19:26
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، سعی کنید فقط از طریق یوتیوب این آموزش ها رو دنبال بفرمایید، لینک چندتا کانال رو خدمتتون قرار میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
ویدیوها معمولا یه آموزش رو به بیان مختلف یاد میدن، بنده شخصا دوتایه اولی رو توصیه میکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

مجددا ممنون از شما دوست عزیز

davood60
01-31-2023, 19:32
سلام ووقت بخیر جناب این روش هایی که فرمودید اموزش خاصی نداره تو سایت خاصی؟ چون من اصلا سر در نمیارم.

سلام و عرض ادب
روش کار بسیار ساده است
کافیه تو تلگرام سرچ ساده بفرمایید و کانالهایی که سرور v2ray رایگان ارسال میکنن معمولا آموزش کامل کار با نرم افزار رو هم برای اندروید و هم برای ویندوز قرار دادند
من فکر میکنم اجازه دادن لینک کانال رو بنا بر قوانین انجمن نداریم وگرنه لیستی ارائه میدادم
باز شما خودت سرچ کن حتما پیدا میکنی

mohamad1400
01-31-2023, 22:38
دوستان علاقه مند به سی تریدر و محروم از روبو
یه خبر خوب
بروکر ارانته سی تریدر راه انداخته
فعلا روی وب و موبایل. الان اندرویدشو نصب کردم یه دمو ساختم، اسپردش مثل روبو چه بسا کمتره از ۰ پوینت الی ۰.۲ هست رو یورودلار. البته ۵ دقیقه کلا نگاه کردم بیام سریع خبر بدم
طبق ایمیلشون فعلا روی دمو هست، قراره به زودی بشه ریل هم زد

mohamad1400
01-31-2023, 22:48
دوستان علاقه مند به سی تریدر و محروم از روبو
یه خبر خوب
بروکر ارانته سی تریدر راه انداخته
فعلا روی وب و موبایل. الان اندرویدشو نصب کردم یه دمو ساختم، اسپردش مثل روبو چه بسا کمتره از ۰ پوینت الی ۰.۲ هست رو یورودلار. البته ۵ دقیقه کلا نگاه کردم بیام سریع خبر بدم
طبق ایمیلشون فعلا روی دمو هست، قراره به زودی بشه ریل هم زد

دو تا عکس میذارم
یکی حساب دموی سی تریدر ارانته روی موبایل
یکی حساب دموی الپاری ecn pro متاتریدر 4
456240456241

MohsenA76
01-31-2023, 23:36
ممنون از محبتت

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله عزیزم، چندتا بروکر رو خدمتتون معرفی میکنم:
اون سومی رو یه چک بفرمایید ببینید همچنان با ایرانی ها کار میکنه یا نه، چون یکی از عزیزان چندتا پست قبل، زحمت کشیدن و عکسی رو قرار دادن، مبنی به قطع همکاری بروکر icm با ایرانی ها، حالا میتونید با پشتیبانیشون صحبت کنید، من یه حساب دارم توی این بروکر مال خیلی وقت پیشه، اما تجربه کار با icm رو ندارم، و توی این سه تا، به نظرم "فیبو" از همش بهتره، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

salar
02-01-2023, 14:36
سلام دوستان عزیزم
کسی با بروکر امارکتس کار میکنه ؟
اگه اره چرا برا من اررو 525 رو میده؟ و سایت رو بالا نمیاره؟

Peace
02-01-2023, 14:55
سلام دوستان عزیزم
کسی با بروکر امارکتس کار میکنه ؟
اگه اره چرا برا من اررو 525 رو میده؟ و سایت رو بالا نمیاره؟
درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده الان با پروکسی وارد شدم و سایت باز شد، احتمالا سایت رو فیلتر کردن که واستون بالا نمیاد، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

MohsenA76
02-01-2023, 15:41
سلام عذر میخوام دوباره مزاحم میشم
بنده برای شروع میخوام با ده دلار شروع کنم که خب قاعدتا لازمه که حساب سنتی داشته باشم
بروکر فیبو گروپ رو زیرورو کردم ...حساب سنتی دارن اما مثل اینکه حجمی که ارائه میدن حداقل یکصدمه که خب این حجم درصد درگیر در هر معامله رو خیلی بالا میبره
بروکری رو سراغ دارید که اولا به ایرانی ها حسودی نکنه و بخواد باهامون کار کنه،دوما سی تریدر هم داشته باشه،سوما حساب سنتی و چهارما حجم های پایین تر از یکصدم هم ارائه بده؟
اگه هست ممنون میشم معرفی کنید
عذر میخوام که مزاحم اوقات شما شدم...ممنونم
تارخ جان در یه وبینار گمون میکنم صحبت های شمارو شنیدم که گفتید با 10 دلار شروع کردید
اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم بگین tarokh

Peace
02-01-2023, 18:12
بنده برای شروع میخوام با ده دلار شروع کنم که خب قاعدتا لازمه که حساب سنتی داشته باشم
بروکر فیبو گروپ رو زیرورو کردم ...حساب سنتی دارن اما مثل اینکه حجمی که ارائه میدن حداقل یکصدمه که خب این حجم درصد درگیر در هر معامله رو خیلی بالا میبره
بروکری رو سراغ دارید که اولا به ایرانی ها حسودی نکنه و بخواد باهامون کار کنه،دوما سی تریدر هم داشته باشه،سوما حساب سنتی و چهارما حجم های پایین تر از یکصدم هم ارائه بده؟
تارخ جان در یه وبینار گمون میکنم صحبت های شمارو شنیدم که گفتید با 10 دلار شروع کردید
اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم بگین @tarokh (https://forum.academywave.com/member.php?u=5056)
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید اگر حساب سنتی فیبو مثل حساب سنتی روبو باشه، قاعدتا میشه معامله کرد، به دلیل اینکه در حساب سنتی روبو هم، حداقل میزان حجم همون 0.01 هست، ولی خب خیلی از عزیزان حساب سنتی دارن و کار میکنن، در حساب سنتی پول شما ضربه 10,000 میشه، یعنی اگر 10 دلار واریزی داشته باشید انگار حسابتون 100,000 دلار هست، نحوه محسابه سود و ضرر به این صورت نیست که ضرر و سودتون هم 10,000 باشه، هر چقدر سود بکنید تقسیم بر 10,000 میشه، مثلا اگر با حساب سنتی 1 لات معامله باز کنید، تقریبا 30 سنت ریسک کردید، و سود و ضررتون هم به همین شکلی که عرض کردم محسابه میشه، این رو یه وقت با اهرم اشتباه نکنید، برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی فیبو صحبت کنید، فقط دوتا بروکر هستن که شرایطی که فرمودید رو دارن، روبو و فیبو، روبو که خب متاسفانه دیگه مشتری جدید قبول نمیکنه، میمونه، فیبو، فیبو هم بروکر خوبی هست، این رو حتما از خود فیبو بپرسید، چون میگم در روبو که به این شکل بود، اساسا حساب های سنتی ساخته شده بودن برای اکسپرت ها، به خاطر اینه که محاسبه حجم، سود و ضررشون به این شکل هست، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Hosseinbagheri
02-01-2023, 19:35
اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم بگین tarokh

سلام وقت بخیر
دوست عزیزمون کاملا پاسخ شمارو دادند، منم تجربم رو میگم خدمتتون.
بنده حساب سنتی فیبو داشتم، در حساب سنتی هر دلار شما در 100 ضرب میشه یعنی 10 دلار شما میشه 1000 دلار، و شما با بالانس 1000 دلار کار میکنید.
فقط یکم اسپرد زیاد هست که میشه باهاش کنار اومد.
فیبو سی تریدر داره اما حساب سنتیش فقط روی متا4 هست.
بین بروکر هایی که با ایران کار میکنند فکر میکنم فیبو از همه بهتر باشه برای حساب سنتی
و اینم بگم 10 دلار چون پول خیلی کمیه زیاد شمارو تکون نمیده و حس همون دمو رو داره. (برای من البته)
موفق باشید

Behnambaziar
02-01-2023, 21:53
دو تا عکس میذارم
یکی حساب دموی سی تریدر ارانته روی موبایل
یکی حساب دموی الپاری ecn pro متاتریدر 4
456240456241
سلام.بروکر ارانته 3 نوع حساب ارایه میده.حساب زیر 1000دلاری تحت عنوان استاندارد با اسپرد 14 15 پوینت
حساب پرمیوم بین 1000تا 5000دلار اسپرد 10 پوینت
حساب وی آی پی با مبلغ بیش از 5000دلار که اسپرد یورو دلارش همون مث روبو اکثرا زیر 5 پوینت هست
چیزی که من الان چک کردم توی سی تریدر دموش و حساب پرمیومش اسپرد همون 10 پوینت هست و تفاوتی با متاتریدرش نداره و شما احتمالا حساب vip رو میگید که اسپرد پایینی داره که برای حساب ریل نیاز به سرمایه ی بیش از 5000دلاری داره.
اگر زیر 5000 سرمایه باشه با اسپرد 1 پیپ نمیشه توی تیک چارت ترید زد و اصلا نمیصرفه.

MohsenA76
02-01-2023, 22:14
ممنونم از شما لطف کردید

سلام وقت بخیر
دوست عزیزمون کاملا پاسخ شمارو دادند، منم تجربم رو میگم خدمتتون.
بنده حساب سنتی فیبو داشتم، در حساب سنتی هر دلار شما در 100 ضرب میشه یعنی 10 دلار شما میشه 1000 دلار، و شما با بالانس 1000 دلار کار میکنید.
فقط یکم اسپرد زیاد هست که میشه باهاش کنار اومد.
فیبو سی تریدر داره اما حساب سنتیش فقط روی متا4 هست.
بین بروکر هایی که با ایران کار میکنند فکر میکنم فیبو از همه بهتر باشه برای حساب سنتی
و اینم بگم 10 دلار چون پول خیلی کمیه زیاد شمارو تکون نمیده و حس همون دمو رو داره. (برای من البته)
موفق باشید

درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید اگر حساب سنتی فیبو مثل حساب سنتی روبو باشه، قاعدتا میشه معامله کرد، به دلیل اینکه در حساب سنتی روبو هم، حداقل میزان حجم همون 0.01 هست، ولی خب خیلی از عزیزان حساب سنتی دارن و کار میکنن، در حساب سنتی پول شما ضربه 10,000 میشه، یعنی اگر 10 دلار واریزی داشته باشید انگار حسابتون 100,000 دلار هست، نحوه محسابه سود و ضرر به این صورت نیست که ضرر و سودتون هم 10,000 باشه، هر چقدر سود بکنید تقسیم بر 10,000 میشه، مثلا اگر با حساب سنتی 1 لات معامله باز کنید، تقریبا 30 سنت ریسک کردید، و سود و ضررتون هم به همین شکلی که عرض کردم محسابه میشه، این رو یه وقت با اهرم اشتباه نکنید، برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی فیبو صحبت کنید، فقط دوتا بروکر هستن که شرایطی که فرمودید رو دارن، روبو و فیبو، روبو که خب متاسفانه دیگه مشتری جدید قبول نمیکنه، میمونه، فیبو، فیبو هم بروکر خوبی هست، این رو حتما از خود فیبو بپرسید، چون میگم در روبو که به این شکل بود، اساسا حساب های سنتی ساخته شده بودن برای اکسپرت ها، به خاطر اینه که محاسبه حجم، سود و ضررشون به این شکل هست، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

02-02-2023, 04:11
سلام
بروکر ارانته چطور بروکری است ؟
آیا مورد تااید قرار گرفته ؟

Peace
02-02-2023, 07:46
سلام
بروکر ارانته چطور بروکری است ؟
آیا مورد تااید قرار گرفته ؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بروکر ارانته بروکر خوبی محسوب میشه، و میشه گفت اومده که جایه خالی "روبو" رو پر کنه، جدیدا شروع کرده به کار کردن با ایرانی ها و امتیاز اعتماد خوبی هم داره، ولی خب عرض کردم، چون بروکر جدیدی هست، همچنان تجربه کار باهاش کمه، اما از نظر رگوله ها، پشتیبانی، پلتفرم های معاملاتی و امتیاز اعتماد (همون Trust factor) وضعیت خوبی داره، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mohamdrezateh
02-02-2023, 13:00
سلام دوستان بروکر مطمعنی که اسپردش مثه روبوفارکس باشه برای افتتاح با 500 دلار چی سراغ دارین؟ من با سی تریدر کار میکردم ولی میزان اسپرد پایین مهم تره برام مثلا فیبو که تست کردم اسپرد بعضی حفت ارزاش بالاس اسپرد طلاش هم بین 38 تا 45 پیپه که بنظرم خوب نیست

Peace
02-02-2023, 13:08
سلام دوستان بروکر مطمعنی که اسپردش مثه روبوفارکس باشه برای افتتاح با 500 دلار چی سراغ دارین؟ من با سی تریدر کار میکردم ولی میزان اسپرد پایین مهم تره برام مثلا فیبو که تست کردم اسپرد بعضی حفت ارزاش بالاس اسپرد طلاش هم بین 38 تا 45 پیپه که بنظرم خوب نیست
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید، صرفا اسپرد براتون مهمه، بنده بروکر آلپاری رو پیشنهاد میکنم، آلپاری سابقه طولانی مدت کار با ایرانی ها رو داره و دارای پشتیبانی قوی هست، بعد از اینکه روبو دیگه مشتری های جدید رو قبول نکرد، خیلی از عزیزانی که قصد ایجاد حساب ریل رو دارن، در این بروکر حساب باز کردن، پست های قبلی هم اگر مطالعه بفرمایید، اکثرا نظر مثبتی راجب این بروکر داشتن، حساب ecn pro آلپاری، کمترین میزان اسپرد رو داره، مثلا روی EUR/USD اسپرد صفر هست و فقط کمسیون پرداخت میکنید، بعد از آلپاری هم بنده اسم چندتا بروکر رو قرار میدم که امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
5: HYCM
سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

mohamdrezateh
02-02-2023, 13:48
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید، صرفا اسپرد براتون مهمه، بنده بروکر آلپاری رو پیشنهاد میکنم، آلپاری سابقه طولانی مدت کار با ایرانی ها رو داره و دارای پشتیبانی قوی هست، بعد از اینکه روبو دیگه مشتری های جدید رو قبول نکرد، خیلی از عزیزانی که قصد ایجاد حساب ریل رو دارن، در این بروکر حساب باز کردن، پست های قبلی هم اگر مطالعه بفرمایید، اکثرا نظر مثبتی راجب این بروکر داشتن، حساب ecn pro آلپاری، کمترین میزان اسپرد رو داره، مثلا روی EUR/USD اسپرد صفر هست و فقط کمسیون پرداخت میکنید، بعد از آلپاری هم بنده اسم چندتا بروکر رو قرار میدم که امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
5: HYCM

ممنون دوست عزیز از زاهنماییتون ... من خودمم طبق بررسی که کردم بنظر الپاری منطقی ترینه از نظر اسپرد ... بروکر ارانته حسابای اسپرد پایینش بالای 1000 دلار ورودی میخواد اونطور که من سرچ کردم ... بازم ممنون

02-02-2023, 13:49
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بروکر ارانته بروکر خوبی محسوب میشه، و میشه گفت اومده که جایه خالی "روبو" رو پر کنه، جدیدا شروع کرده به کار کردن با ایرانی ها و امتیاز اعتماد خوبی هم داره، ولی خب عرض کردم، چون بروکر جدیدی هست، همچنان تجربه کار باهاش کمه، اما از نظر رگوله ها، پشتیبانی، پلتفرم های معاملاتی و امتیاز اعتماد (همون Trust factor) وضعیت خوبی داره، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
دوست عزیزم یک سوالی که فکر من را خیلی درگیر میکنه در مورد بروکر ارانته اونم این است که آیا این بروکر را با آی پی ثابت وارد بشویم ؟ منظورم اینه که از فیلترشکن با آی پی ثابت ؟ با نیازی نیست ؟

Peace
02-02-2023, 13:59
دوست عزیزم یک سوالی که فکر من را خیلی درگیر میکنه در مورد بروکر ارانته اونم این است که آیا این بروکر را با آی پی ثابت وارد بشویم ؟ منظورم اینه که از فیلترشکن با آی پی ثابت ؟ با نیازی نیست ؟
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید اصولا آی پی ثابت واسه صرافی های ارز دیجیتال هست که نیازی به مدارک، برای احراز هویت نداشتن، اما در فارکس اساسا این کار نشدنیه، یعنی نمیشه بدون احراز هویت معامله ای انجام داد، بنابراین نیازی به آی پی ثابت نیست، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

emiro
02-02-2023, 19:20
سلام دوستان کسی با فیبو گروپ کار کرده ؟؟؟
واریز برداشت ریالیشون کسی انجام داده ؟؟ اوکیه؟؟!!:):)

Peace
02-02-2023, 19:32
سلام دوستان کسی با فیبو گروپ کار کرده ؟؟؟
واریز برداشت ریالیشون کسی انجام داده ؟؟ اوکیه؟؟!!:):)
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میشه حتی المقدور واریز و برداشت ریالی نداشته باشید، بهترین راه استفاده از رمزارز یا پرفکت مانی هستش، از نظر اعتبار هم، بروکر فیبو، بروکر خوبی محسوب میشه، خیالتون راحت باشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید.

davood60
02-02-2023, 22:11
سلام دوستان عزیز
برای سوالاتم مکان مناسبی پیدا نکردم گفتم اینجا مطرح کنم که کمی مرتبط هم هست

1- برای خرید و نگهداری ، دلار پرفکت مانی رو توصیه میکنید یا تتر رو ؟
2- بهتره که این مبلغ در خود سایت صرافی یا بروکر بمونه یا انتقالش بدیم به کیف پول ؟
3- برای موارد فوق کدوم کیف پول پیشنهاد میشه ؟
4- برای خرید هم کدوم صرافی یا سایت که نرخ مناسبتر و سرعت و کیفیت خدمات بیشتری داره توصیه میکنید ؟

ممنون و سپاسگزارم

Mohammadreza_e
02-03-2023, 02:11
سلام دوستان
خداقوت
سایت آلپاری برای من چند روزه که فیلتر شده. البته متاتریدرش فیلترنیست. سایت برای شما هم فیلتر هست یا مشکل از طرف منه؟

Peace
02-03-2023, 08:11
سلام دوستان عزیز
برای سوالاتم مکان مناسبی پیدا نکردم گفتم اینجا مطرح کنم که کمی مرتبط هم هست

1- برای خرید و نگهداری ، دلار پرفکت مانی رو توصیه میکنید یا تتر رو ؟
2- بهتره که این مبلغ در خود سایت صرافی یا بروکر بمونه یا انتقالش بدیم به کیف پول ؟
3- برای موارد فوق کدوم کیف پول پیشنهاد میشه ؟
4- برای خرید هم کدوم صرافی یا سایت که نرخ مناسبتر و سرعت و کیفیت خدمات بیشتری داره توصیه میکنید ؟

ممنون و سپاسگزارم
درود به شما جناب davood60، امیدوارم حالتون عالی باشه، جواب سوالاتتون رو به ترتیب عرض میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
1: بنده تتر رو پیشنهاد میکنم.
2: بهتره انتقال بدید به کیف پول شخصی خودتون (توصیه میکنم یه کیف پول سخت افزاری بگیرید که خیالتون کاملا راحت باشه)
3: بهترین کیف پول در دنیا الان ترزور T هست، از این کیف پول امن تر و بهتر،تا الان که داریم صحبت میکنیم ساخته نشده
4: بهترین صرافی هم به نظر بنده نوبیتکس هست، بهترین نرخ رو داره، بهترین پشتیبانی رو داره، و حجم معاملاتش با بقیه صرافی ها قابل مقایسه نیست

Peace
02-03-2023, 08:14
سلام دوستان
خداقوت
سایت آلپاری برای من چند روزه که فیلتر شده. البته متاتریدرش فیلترنیست. سایت برای شما هم فیلتر هست یا مشکل از طرف منه؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه سایت آلپاری در حال حاضر فیلتر هست، اما همونطور که خودتون هم فرمودین، متاتریدر آلپاری همچنان بدون فیلتر باز میشه، به نظرم، باید برای مواقع اضطراری خودمون رو آماده کنیم، توصیه میکنم پست های قبلی بنده رو در همین تاپیک مطالعه کنید، مخصوصا پست هایی که در مورد پروکسی هست، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

alireza.h
02-03-2023, 11:43
درود
لطف میکنید بروکری معرفی کنید که برای سرمایه بالای 100 هزار دلار مناسب باشه و امنیت داشته باشه. بعدا واسه برداشت سود و اصل پول مشکل ساز نشه. اگر تجربه دارین لطفا بفرمایین.
درباره آمارکتس مطالعه کردم بروکر مناسبیه. ولی برای سرمایه بالای 50 هزار دلار لورج حداکثر 1:200 میشه اننتخاب کرد (طبق قانون بروکر، از پشتیبانی هم سوال گرفتم).اگه بروکری باشه که بشه تا لورج 1:500 انتخاب کنیم خیلی مناسب میشه.

sadegh haghgoou
02-03-2023, 12:42
سلام وقت بخیر
ببخشید متاتریدر 4 من که با روبو فارکس هست وصل نمیشه باید چیکار کنم . فیلتر شکن هم راه انداختم و تنظیماتی هم که دوستان فرمودن انجام دادم اما وصل نشد .

با تشکر

ali.nou
02-03-2023, 13:01
سلام وقت بخیر
ببخشید متاتریدر 4 من که با روبو فارکس هست وصل نمیشه باید چیکار کنم . فیلتر شکن هم راه انداختم و تنظیماتی هم که دوستان فرمودن انجام دادم اما وصل نشد .

با تشکر
سلام دوست عزیز
بنده تست کردم اینترنت خانگی و اینترنت همراه اول برای بنده متاتریدر روبو رو باز میکنه

amin.s.73
02-03-2023, 13:57
سلام به روی ماه همه شما عزیزان جان امیدوارم هر جایی که هستید حال دلتون عالی باشه. دوستان عزیزم من خودم بعد از مدت ها یه فیلتر شکن خیلی خوب خریداری کردم که فوق*العاده عالی کار میکنه. به چند تا از دوستان انجمن هم پیشنهاد دادم. اونها هم خییلی راضی هستند. دوست داشتین میتونید از طریق لینک زیر تهیه کنید.
https://t.me/MrRobat01

Peace
02-03-2023, 19:45
درود
لطف میکنید بروکری معرفی کنید که برای سرمایه بالای 100 هزار دلار مناسب باشه و امنیت داشته باشه. بعدا واسه برداشت سود و اصل پول مشکل ساز نشه. اگر تجربه دارین لطفا بفرمایین.
درباره آمارکتس مطالعه کردم بروکر مناسبیه. ولی برای سرمایه بالای 50 هزار دلار لورج حداکثر 1:200 میشه اننتخاب کرد (طبق قانون بروکر، از پشتیبانی هم سوال گرفتم).اگه بروکری باشه که بشه تا لورج 1:500 انتخاب کنیم خیلی مناسب میشه.
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای مبالغ بالایه 100 هزار دلار، توصیه میشه پولتون رو در چندین بروکر مختلف واریز کنید، به دلیل قوانین و رگوله های مختلف، این بهترین کاری هستش که میشه با مبالغ بالا انجام داد، اکثر عزیزانی که حساب های بالایه 100 هزار دلار دارن، بالانس اولیه زیر 50 هزار تا داشتن و در بلند مدت حساب رو رشد دادن و به اون مبلغ رسیدن، کمتر کسی پیدا میشه معمولا که در ایران همچین مبلغی رو صرفا توی یه بروکر واریز کنه و کار کنه، در مورد لوریج هم، اون رو باید از خود بروکر بپرسید، چون هر بروکری قوانین لوریج خودش رو داره (طبق رگوله ها و قوانینی که روی حساب هااعمال میکنن)، اما اساسا هر چقدر که مبلغ بالاتر باشه لوریج هم پایین تر میاد، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Mohammad.Hashemi
02-03-2023, 22:31
سلام امین جان ممنون بابت پاسخگویی راستش روی اولین لینکی که گذاشتین رفتم و یه چند ساعتی داشتم ویدیو ها رو میدیدم ادمو گیج میکنن اموزشهای مختلفی گذاشتن و از طرفی راه اندازی فیلتر*شکن خصوصی خیلی هزینه بر میداره میشه دقیقا بگین از کدوم روش میتونیم استفاده کنیم که هم ساده باشه و هم هزینه اش معقول باشه و هم سرعت خوبی داشته باشه؟
سپاسگزارم

Peace
02-04-2023, 10:26
سلام امین جان ممنون بابت پاسخگویی راستش روی اولین لینکی که گذاشتین رفتم و یه چند ساعتی داشتم ویدیو ها رو میدیدم ادمو گیج میکنن اموزشهای مختلفی گذاشتن و از طرفی راه اندازی فیلتر*شکن خصوصی خیلی هزینه بر میداره میشه دقیقا بگین از کدوم روش میتونیم استفاده کنیم که هم ساده باشه و هم هزینه اش معقول باشه و هم سرعت خوبی داشته باشه؟
سپاسگزارم
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش اگر خودتون بخوایید راه اندازی کنید، متاسفانه هزینه و وقت زیادی میگیره، اگر دنبال یه راه ارزان تر و کم دردسر تر هستید، توصیه میکنم به جناب Mohammad1400 پیام خصوصی بدید، ایشون راهنماییتون میکنن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

sadegh haghgoou
02-04-2023, 11:13
وقت بخیر اینترنتتون رو عوض کنید ..با هات اسپات موبایل و نت ایرانسل و همراه اول خیلی خوب وصل میشن

البته اگر راهگشا نبود از متاتریدر تحت وب روبو استفاده کنید موفق باشید

سلام خیلی ممنونم خوشبختانه با نت موبایل همراه اول احت وصل شدم
ممنونم که راهنماییی فرمودید
موفق باشید

sadegh haghgoou
02-04-2023, 11:15
سلام دوست عزیز
بنده تست کردم اینترنت خانگی و اینترنت همراه اول برای بنده متاتریدر روبو رو باز میکنه

سلام وقت بخیر
ببخشید امکانش هست بفرمایید از چه شرکتی خدمات اینترنت وای فای خانگی را تهیه میکنید ؟
با تشکر

MTZ1996
02-04-2023, 11:36
سلام سقف برداشت روزانه از بروکرهای لایت فارکس و روبو تا چند دلار است ؟

shahin5233
02-04-2023, 11:45
سلام دوستان

من وقتی که یک پوزیشن رو باز میکنم و حد سود و ضررم رو انتخاب میکنم ،*پرایس میره حتی یکم از حدسود هم عبور میکنه ولی پوزیشن من همچنان باز . به نظر شما باید چیکار کنم یا بخاطر اسپرد زیاد یا سرعت متاتریدر یا بروکر

پیشنهاد تون چیه ؟

خیلی ممنونم MEMO ali.nou Peace

ali.nou
02-04-2023, 13:28
سلام دوستان

من وقتی که یک پوزیشن رو باز میکنم و حد سود و ضررم رو انتخاب میکنم ،*پرایس میره حتی یکم از حدسود هم عبور میکنه ولی پوزیشن من همچنان باز . به نظر شما باید چیکار کنم یا بخاطر اسپرد زیاد یا سرعت متاتریدر یا بروکر

پیشنهاد تون چیه ؟

خیلی ممنونم @MEMO (https://forum.academywave.com/member.php?u=4738) @ali.nou (https://forum.academywave.com/member.php?u=5098) @Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058)
سلام دوست عزیز امیدوارم حالت خوب باشه
این حالت در لحظه استاپ خوردن بصورت عکس عمل میکنه یعنی نرسیده به استاپ شما رو از پوزیشن خارج میکنه (به دلیل اسپرد )
میزان اسپرد جفت ارز رو از مقدار تی پی کم کنید این مورد برطرف میشه یا اینکه خیلی راحت دستی خارج بشید
* اینترنت بنده که پرسیده بودید شرکت مخابرات ایران هستش که بر روی خطوط ثابت منزل ارائه داده میشه *

Peace
02-04-2023, 14:42
سلام دوستان

پیشنهاد تون چیه ؟

خیلی ممنونم @MEMO (https://forum.academywave.com/member.php?u=4738) @ali.nou (https://forum.academywave.com/member.php?u=5098) @Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058)
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به همه این دلایلی که فرمودید، زمانی که قیمت به تی پی شما میخوره حتی ازش عبور هم میکنه، به خاطر اینکه باید اسپرد رو پر کنه، تی پی زده نمیشه، برای حل این مشکل همیشه در گذاشتن تی پی به اسپرد هم دقت کنید، علل دیگه ای که وجود داره سرعت متاتریدر، پینگ و کیفیت اینترنت شماست، که خب به عوامل بسیار زیادی بستگی دارن، یکی از راه حل هایی که میشه سرعت متاتریدر رو کمی افزایش داد اینه که تعداد کندل ها رو بیارید پایین تا متاتریدر مجبور نشه داده بیشتری رو دانلود کنه، و یه سری روش های دیگه، سرعت اینترنتم خیلی میتونه موثر باشه، ممکنه همون لحظه که قیمت میخواد تی پی رو بزنه، اینترنت به مدت 5 ثانیه قطع بشه، تی پی فعال نمیشه و قیمت میاد پایین، با رعایت اسپرد موقع گذاشتن تی پی از خیلی از اینجور مشکلات میشه جلو گیری کرد، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
02-04-2023, 14:45
سلام سقف برداشت روزانه از بروکرهای لایت فارکس و روبو تا چند دلار است ؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به صورت رسمی که مبلغی تایین نشده که اگر از اون مقدار تجاوز کنید، به مشکل بر میخورید، اما بهتر اینه که برای برداشت های بالایه 10 هزار دلار، مبلغ رو خرد خرد، مثلا دوتا 5 هزار دلار برداشت بزنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Mohammad.Hashemi
02-04-2023, 22:37
سلام امین جان ببخشید پستتون رو ریپلای میکنم ولی وقتی تی پی رو تعین میکنیم و قیمت بهش میرسه حتی اگر اینترنت قطع هم بشه تی پی ما زده میشه و سرعت اینترنت فقط زمانی تاثیر گذاره که بخوایم دستی وارد معامله بشیم یا خارج بشیم و ایشون مشکلشون بیشتر به خاطر بالا بودن اسپرده
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به همه این دلایلی که فرمودید، زمانی که قیمت به تی پی شما میخوره حتی ازش عبور هم میکنه، به خاطر اینکه باید اسپرد رو پر کنه، تی پی زده نمیشه، برای حل این مشکل همیشه در گذاشتن تی پی به اسپرد هم دقت کنید، علل دیگه ای که وجود داره سرعت متاتریدر، پینگ و کیفیت اینترنت شماست، که خب به عوامل بسیار زیادی بستگی دارن، یکی از راه حل هایی که میشه سرعت متاتریدر رو کمی افزایش داد اینه که تعداد کندل ها رو بیارید پایین تا متاتریدر مجبور نشه داده بیشتری رو دانلود کنه، و یه سری روش های دیگه، سرعت اینترنتم خیلی میتونه موثر باشه، ممکنه همون لحظه که قیمت میخواد تی پی رو بزنه، اینترنت به مدت 5 ثانیه قطع بشه، تی پی فعال نمیشه و قیمت میاد پایین، با رعایت اسپرد موقع گذاشتن تی پی از خیلی از اینجور مشکلات میشه جلو گیری کرد، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Mehdi mi8
02-04-2023, 23:44
سلام خسته نباشید من برای ترید از چه فیلتری استفاده کنم خوبه
دوم یک برنامه درست میخوام در حد راهنمایی که چطور برای سریع تمام کردن ویدیو هی اموزشی مانوور بدم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Discursive
02-05-2023, 12:06
سلام به همگی، چندتا سوال درباره واریز و برداشت از بروکر داشتم ممنون میشم پاسخ بدید دوستان
1. بهترین و معتمدترین بروکرها برای ترید با حسابی که در امریکا ساخته شده، چی هستند؟
2. اگر ما یک حساب زیرمجموعه ecn بخوایم باز کنیم که اوریجین آن در usa باشه آیا هنگام
برداشت پولمون از حساب توسط شخص معتمد و واریز آن به ولتمون، مبلغ ذکر شده مشمول مالیات
آن کشور(usa) میشود یا خیر؟ به عقیده من چون پول مدنظر به کارت بانکی اون شخص واریز نمیشه
و مستقیم به ولت ما انتقال پیدا میکنه نباید مالیاتی ازش کم بشه ولی لطفا دوستان باتجربه تر با اظهارنظر
دقیق ترشان بنده رو آگاه کنند و اگر شامل میشود، در امریکا این مالیات چند درصد است؟؟ با تشکر
3. اگر بخوایم با حساب خودمون و مستقیما از ایران در بروکری ثبت نام کنیم، چه مدارکی
برای ساخت حساب نیازمند هست و اینکه بروکر پیشنهادیتون چیه؟ آیا خطری هم کارمون رو تهدید میکنه؟؟
4. با جمع بندی سوالات بالا اگر شخصی معتمد در خارج کشور داریم بهتر است زیرمجموعه او
فعالیت کنیم یا از ایران و با حساب و مشخصات شخصی مان؟؟ کدام روش امن تر است؟

Peace
02-05-2023, 13:38
سلام به همگی، چندتا سوال درباره واریز و برداشت از بروکر داشتم ممنون میشم پاسخ بدید دوستان
1. بهترین و معتمدترین بروکرها برای ترید با حسابی که در امریکا ساخته شده، چی هستند؟
2. اگر ما یک حساب زیرمجموعه ecn بخوایم باز کنیم که اوریجین آن در usa باشه آیا هنگام
برداشت پولمون از حساب توسط شخص معتمد و واریز آن به ولتمون، مبلغ ذکر شده مشمول مالیات
آن کشور(usa) میشود یا خیر؟ به عقیده من چون پول مدنظر به کارت بانکی اون شخص واریز نمیشه
و مستقیم به ولت ما انتقال پیدا میکنه نباید مالیاتی ازش کم بشه ولی لطفا دوستان باتجربه تر با اظهارنظر
دقیق ترشان بنده رو آگاه کنند و اگر شامل میشود، در امریکا این مالیات چند درصد است؟؟ با تشکر
3. اگر بخوایم با حساب خودمون و مستقیما از ایران در بروکری ثبت نام کنیم، چه مدارکی
برای ساخت حساب نیازمند هست و اینکه بروکر پیشنهادیتون چیه؟ آیا خطری هم کارمون رو تهدید میکنه؟؟
4. با جمع بندی سوالات بالا اگر شخصی معتمد در خارج کشور داریم بهتر است زیرمجموعه او
فعالیت کنیم یا از ایران و با حساب و مشخصات شخصی مان؟؟ کدام روش امن تر است؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، سوالاتتون رو به ترتیب پاسخ میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
1: در آمریکا تعداد بروکر رگوله شده SEC به 10 تا نمیرسه! بقیه بروکر ها یا مشتری آمریکایی قبول نمیکنن، یا اگر هم قبول کنن مثل Tradersway اصلا هیچ گونه رگولشن ندارن، بروکر هایی که با آمریکایی ها کار میکنن و رگوله هستن: IG, Forex.com, Ameritrade, FXCM, Oanda, interactive brokers
2: بله، غیر ممکنه SEC اجازه برداشت پولی رو بده که نتونه رصد کنه و به IRS گزارش بده
3: مدارک، بروکر تا بروکر فرق میکنه، آلپاری با یه کارت ملی هم ثبت نام میکنه، اما در Avatrader که بنده حساب باز کردم، همه مدارکم رو ترجمه کردم با مهر رسمی تا حسابم وریفای شد، بعدش هم دیگه با ایرانی ها کار نکرد! بروکر پیشنهادی هم میتونید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید
4: بستگی داره اون شخص چقدر معتمده؟ اگر برادر و فامیل درجه یک هست، با رعایت موارد مالیاتی، و خیلی چیزایه دیگه، میشه انجام داد، اما من توصیه نمیکنم، خودم شخصا دوست دارم، کنترل همه چیز دسته خودم باشه، بروکر های خارج از ایران درسته اسپرد خیلی پایین و رگوله های معتبری دارن، اما از اونطرف لوریج کمی ارائه میدن، موقع برداشت کلی ازتون سوال میپرسن (در مورد مالیات، اقامت کشوری که دارید و کلیرنس میگیرن ازتون)، و اصلا اینجوری نیست که خیلی از ماها فکر میکنیم.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

radmardhossein
02-05-2023, 14:15
سلام خدمت همه عزیزانم.
یک سوال در مورد بروکر تریدرز وی داشتم.من خیلی در مورد بروکرها و مقایسه اونها باهم تحقیق و بررسی کردم.تنها بروکری که مثل روبو فارکس اسپرد پایین و حداقل موجودی رو داره و حتی کمیسیونش هم از روبو کمتر بود همین تریدرز وی بود.حالا میخواستم بدونم از عزیزان کسی تجربه کار با این بروکر رو داره؟از نظر واریز و برداشت و همینطور پشتیبانی و سرعت اوردر گذاری و ... ممنون میشم راهنمایی کنید.

Peace
02-05-2023, 14:41
سلام خدمت همه عزیزانم.
یک سوال در مورد بروکر تریدرز وی داشتم.من خیلی در مورد بروکرها و مقایسه اونها باهم تحقیق و بررسی کردم.تنها بروکری که مثل روبو فارکس اسپرد پایین و حداقل موجودی رو داره و حتی کمیسیونش هم از روبو کمتر بود همین تریدرز وی بود.حالا میخواستم بدونم از عزیزان کسی تجربه کار با این بروکر رو داره؟از نظر واریز و برداشت و همینطور پشتیبانی و سرعت اوردر گذاری و ... ممنون میشم راهنمایی کنید.
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر تریدرز وی، رگوله هیچ جا رو نداره، به خاطر همین، خیلی ها باهاش کار میکنن!
بچه های قدیمی تر، با این بروکر کار کردن، بنده شخصا تجربه ترید توی این بروکر رو ندارم، اما امتیاز اعتماد این بروکر متاسفانه پایینه، علت اصلیش هم نداشتن رگوله هست، اما شخصا افراد خیلی زیادی رو دیدم (اکثرا تریدر هایی که مقیم آمریکا بودن) به خاطر اینکه میخواستن لوریج بالا استفاده کنن و برداشت به قول خودشون intractable داشته باشن با این بروکر کا کردن، اگر قصد کار کردن با این بروکر رو دارید، اول با مبالغ خیلی کم شروع کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

sadegh4242
02-05-2023, 15:39
درود دوستان کسی میدونه علت فیلتر شدن الپاری و تاپ چنج چیه؟

Discursive
02-05-2023, 15:48
با تشکر از شما دوست عزیز، واقعا توضیحاتتون مفید بود
فقط دوتا سوال دیگه هم پیش اومد برام که لطف میکنی اگر پاسخ بدی
1. درسته که بریتانیا، بلژیک و هلند از تریدرها مالیات نمیگیرند؟
2. بروکرهای پیشنهادیتون برای ترید در ایران هم لطفا
دوباره منشن کنید
3. و اینکه آلپاری روسیه قابل اطمینان هست؟
چون استاد میگفتند آنچنان تعریفی نداره

Peace
02-05-2023, 16:31
با تشکر از شما دوست عزیز، واقعا توضیحاتتون مفید بود
فقط دوتا سوال دیگه هم پیش اومد برام که لطف میکنی اگر پاسخ بدی
1. درسته که بریتانیا، بلژیک و هلند از تریدرها مالیات نمیگیرند؟
2. بروکرهای پیشنهادیتون برای ترید در ایران هم لطفا
دوباره منشن کنید
3. و اینکه آلپاری روسیه قابل اطمینان هست؟
چون استاد میگفتند آنچنان تعریفی نداره
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، نظر لطفتونه، خوشحالم مثمر ثمر واقع شده، پاسخ سوالاتتون به ترتیب:
1: راستش در این مورد بنده اطلاعی ندارم، اما یکی از اعضا محترم آکادمی در هلند ساکن هستن (LadyTaban)، میتونید ایشون رو تگ بفرمایید تا اطلاعات دقیق تر رو از ایشون بگیرید، بنده بیشتر در آمریکا اطلاع دارم و تا حدودی هم کانادا، اما اینو میدونم عزیزم، بهترین بروکر های دنیا از همه نظر، بروکر های اروپایی هستن، مثل: IG, Saxo bank, CMC market و خیلی هایه دیگه، حتی بروکرهایی که اصالتا آمریکایی هستن، کیفیت خدماتشون به پایه بروکرهایه اروپایی نمیرسه، یه جورایی مثل صنعت ماشین سازیشون هست این موضوع :)
2: آلپاری، Amarkets، ارانته، ویندزور، HYCM
3: راستش نمیدونم این آلپاری که عزیزان دارن باهاش کار میکنن، همونه یا نه، اما دوستان زیادی با این بروکر کار میکنن، و تقریبا یکی از با سابقه ترین بروکر های برای ما ایرانی ها هستش، در این مورد هم میتونید پست های قبلی در همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید، اکثر عزیزان نظر مثبتی راجب آلپاری دارن، البته بنده شخصا تا حالا توفیق همکاری با آلپاری رو نداشتم و فقط با روبو کار کردم، اما اگر هم قرار بود که مشکلی پیش بیاد حتما یکی از عزیزان اینجا گزارش میکرد.

Peace
02-05-2023, 16:33
درود دوستان کسی میدونه علت فیلتر شدن الپاری و تاپ چنج چیه؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، علت واقعا مشخص نیست، اما راه حل استفاده از پروکسی یا vpn هستش، برای اطلاعات بیشتر هم میتونید در همین تاپیک یا در تاپیک "پلتفرم متاتریدر" پست های عزیزان رو مطالعه بفرمایید که در این مورد صحبت کردن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Discursive
02-05-2023, 17:12
خیلی لطف کردید، فقط سوال آخر
1. چرا روبوفارکسی که باهاش کار میکنید جزو پیشنهاداتتون نبود، مشکلی داره؟
2. و اینکه اگر در روبو بجز اکانت اصلی 3تا Sub Account داشته باشیم
و اکانت اصلی در شرف کال مارجین شدن باشد، آیا این درسته که بروکر به طور اتومات
از اکانت های زیرمجموعه به اکانت اصلی(برای جلوگیری از کال شدن آن) پول منتقل میکنه؟
با تشکر و ارادت زیاد

Peace
02-05-2023, 18:44
خیلی لطف کردید، فقط سوال آخر
1. چرا روبوفارکسی که باهاش کار میکنید جزو پیشنهاداتتون نبود، مشکلی داره؟
2. و اینکه اگر در روبو بجز اکانت اصلی 3تا Sub Account داشته باشیم
و اکانت اصلی در شرف کال مارجین شدن باشد، آیا این درسته که بروکر به طور اتومات
از اکانت های زیرمجموعه به اکانت اصلی(برای جلوگیری از کال شدن آن) پول منتقل میکنه؟
با تشکر و ارادت زیاد
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، پاسخ سوالات به ترتیب:
1: به دلیل اینکه روبو متاسفانه دیگه مشتری جدید ایرانی قبول نمیکنه، چند نفر از عزیزان قصد داشتن حساب توی روبو باز کنن، اما حساباشون وریفای نشد، ولی همچنان با مشتری های قدیمی کار میکنه
2: در این مورد متاسفانه اطلاعی ندارم، اما قاعدتا قبلش شما باید پروتکلی رو تنظیم کنید که این کار رو انجام بده، اساسا این از دسته بروکر خارج هست که پول رو از یه حساب به حساب دیگه به صورت خودکار انتقال بده، مگر اینکه قبلش به شما اطلاع بده و ازتون تاییدیه بگیره، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

radmardhossein
02-05-2023, 19:18
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر تریدرز وی، رگوله هیچ جا رو نداره، به خاطر همین، خیلی ها باهاش کار میکنن!
بچه های قدیمی تر، با این بروکر کار کردن، بنده شخصا تجربه ترید توی این بروکر رو ندارم، اما امتیاز اعتماد این بروکر متاسفانه پایینه، علت اصلیش هم نداشتن رگوله هست، اما شخصا افراد خیلی زیادی رو دیدم (اکثرا تریدر هایی که مقیم آمریکا بودن) به خاطر اینکه میخواستن لوریج بالا استفاده کنن و برداشت به قول خودشون intractable داشته باشن با این بروکر کا کردن، اگر قصد کار کردن با این بروکر رو دارید، اول با مبالغ خیلی کم شروع کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
خیلی ازت ممنونم بابت راهنمایی اتفاقا منم قصدم برای شروع کار با مبلغ خیلی پایین حتی کمتر از 100 دلار هست بعد که انشالله بالانس رو به 500 افزایش دادم میرم بروکر دیگه مثل الپاری.دوباره بابت راهنمایی خوبتون ممنونم.

Amir12711
02-05-2023, 22:36
سلام من واقعها گیج شدم..
هیچ بروکری باز نیست
متا تریدرم روببو هست اصلا وصل نمیشه
بقیه برو کر ها هم فیلترن
راهی هست ایا؟

hamidrezakarimi
02-06-2023, 01:22
سلام وقت بخیر

بروکر خوب وجود داره؟

سلام وقت بخیر
چطوری باید این کارو انجام بدی ؟

hamidxan
02-06-2023, 17:50
سلام
کسی از دوستان در خصوص بروکر دوکاسکپی اطلاعاتی داره؟ ظاهرا بخش فارسی هم داره و ایران هم بین لیست کشورها میاره
https://www.dukascopy.com/fxcomm/register/?language=fa
در خصوص اعتبار و کارکردن با ایران و واریز و برداشت اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطف کنند.با تشکر

Peace
02-06-2023, 18:05
سلام
کسی از دوستان در خصوص بروکر دوکاسکپی اطلاعاتی داره؟ ظاهرا بخش فارسی هم داره و ایران هم بین لیست کشورها میاره
در خصوص اعتبار و کارکردن با ایران و واریز و برداشت اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطف کنند.با تشکر
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، دوکاسکپی، در اصل یک بانک در سویس هست، که خدمات متنوعی داره، از جمله: کارگزاری در بازار فارکس و بقیه مارکت های، دیتا پروایدر، خدمات بانکی و...
در مورد اینکه ایران رو در لیست کشور ها دارن، خیلی از بروکر ها ایران رو در لیستشون دارن، در واقع همه کشور های دنیا رو در لیست کشور ها دارن، در واقع زمانی که شما میخواید ثبت نام کنید، ازتون میپرسه که مقیم کدوم کشور هستید، وقتی ایران رو انتخاب کنید، براتون مینویسه که "متاسفانه به دلیل قوانین و رگولشن ها ما اجازه کار کردن با ایرانی ها رو نداریم" مثلا بروکر Saxo که به نظرم بهترین بروکر در دنیاست، اون هم مثل همین دوکاسکپی در اصل یه بانک هست تا یه بروکر، اونا هم ایران رو در لیست کشور هاشون دارن، اما برای ما ایرانی ها حسابی باز نمیکنن، جناب امینو هم در یکی از ویدیو ها فرمودن، که زمان اوباما، دوکاسکپی با ایرانی ها کار میکرد، خیلی ها حساب باز کردن، و رشد دادن، اما نتونتسن برداشت بزنن، امیدوارم یه روزی این مشکلات برای ما ایرانی ها حل بشه و همه بتونیم با آرامش خاطر کار کنیم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
02-06-2023, 18:14
سلام
ضمنا، برای اینکه خیالتون راحت بشه، باهاشون تماس گرفتم و به صورت رسمی اعلام کردن که توفیق کار کردن با ما رو ندارن!
458634
458635
اما برای ایرانی های خارج از ایران، مثلا یه نفر با پاسپورت ایران، اما مقیم آلمان، حساب باز میکنن.

Fx_mohammad_99
02-06-2023, 19:25
سلام وقت بخیر
چطوری باید این کارو انجام بدی ؟

سلام وقت بخیر
برنامه پد نت رو روی گوشی و سیستمتون نصب کنید
روی ویندوز فقط شورتکات میشه پایین کنار وایفای و باتری
توی گوشی گزینه اول فقط تیک بزنید و کابل وصل کنید و توی ویندوز کلیک روش و کانکت

هر اینترنتی داشته باشه شیر میکنه اونور حتی وقتی فیلترشکن روشن کنید

Peace
02-06-2023, 20:49
@Peace (https://forum.academywave.com/member.php?u=8058)
سلام
وقتتون بخیر
از بین بروکرهایی که معرفی کردید، کدوم بروکر رو برای افتتاح حساب ECN و با 100 دلار پیشنهاد میکنید؟
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، واقعیتش بین اون پنج تا بروکری که معرفی کردم، همشون خوبن و همشون هم فکر کنم حساب ECN داشته باشن، منتها در مورد آلپاری فقط اطلاع دارم که حداقل واریز واسه حساب ECN pro که فکر میکنم اسپردش از همه پایین تره، 500 دلار هست، در مورد بقیشون اطلاع خاصی ندارم که حداقل واریزی 100 دلاری رو واسه حساب ECN میپذیرن یا نه، این رو باید زمانی که میخوایید حساب باز کنید، معمولا واستون مینویسه که حداقل واریزی واسه هر حسابی چقدره، اونجا میتونید چک کنید، ولی خب بین اون پنج تا بروکر، همشون مورد تایید هستن، ای کاش روبو همچنان مشتری ایرانی قبول میکرد، خیلی راحت با 10 دلار هم میتونستید حساب ECN باز کنید و راحت ترید کنید، ولی خب "گر ایزد ز حکمت ببندد در/ ز رحمت گشاید در دیگری"

Peace
02-06-2023, 20:56
امین جان سلام
بروکرهای معتبری مثل دوکاسکپی یا fxcm فقط حساب دمو میزارن باز کنیم فکر کنم ..البته درسته اسم ایران رو دارند ولی به قول خودتون اون پیامه میاد (رنگشم قرمز مینویسن یعنی خیلی جدی ایم)
من یه مدت پلتفرم جی فارکس رو دانلود کردم برای تست
حتی حساب های دموهم برای مثلا ما ایرانی ها زمان بندی شده اس یعنی دو هفته یا سه هفته فقط اجازه میدن استفاده کنیم بعد میبندنش

موفق باشید
درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، فرمایشتون کاملا درسته، در بروکر fxcm شما اگر بخوایید حساب دمو باز کنید، حتی احتیاج ندارید که ثبت نام کنید یا کاری رو انجام بدید، فایل نصب متاتریدر4 fxcm رو دانلود میکنید، و بعد همونجا از طریق خود متا، حساب رو افتتاح میکنید.

hamidxan
02-06-2023, 23:12
ضمنا، برای اینکه خیالتون راحت بشه، باهاشون تماس گرفتم و به صورت رسمی اعلام کردن که توفیق کار کردن با ما رو ندارن!
458634
458635
اما برای ایرانی های خارج از ایران، مثلا یه نفر با پاسپورت ایران، اما مقیم آلمان، حساب باز میکنن.
بنده خدا نوشتم " اسم ایران توی لیست هست" فکر کرده خبریه! نوشته " منظورت چیه از اینکه اسم ایران تو لیست هست؟"

سلام دوست عزیز
ممنون از لطفی که کردین و زحمتی که کشیدین.
تو این تاپیک شما خیلی زحمت می کشید و سوالات ما رو بی جواب نمیگذارید . واقعا ممنون از شما.شاد و موفق باشید.

Hosseinbagheri
02-07-2023, 00:08
سلام من واقعها گیج شدم..
هیچ بروکری باز نیست
متا تریدرم روببو هست اصلا وصل نمیشه
بقیه برو کر ها هم فیلترن
راهی هست ایا؟

سلام وقت بخیر
سی تریدر روبوفارکس بدون فیلتر وصل میشه، بروکر فیبوگروپ هم من باهاش کار میکنم هم متا4 و هم سی تریدرش بدون فیلتر وصل میشه و سرعتشم عالیه مشکلی از این بابت ندارم.
میتونید هر سه تارو دانلود و بررسی کنید.
سایت تریدینگ ویو هم راحت باز میشه و میتونید در تمرینات و بررسی چارت ازش استفاده کنید.
دوست عزیز معمولا بروکر هایی که با ایران کار میکنند بدون فیلترشکن وصلن فقط کافیه یکی یکی دانلود کنید ببینید کدوم برای شما وصل میشه.
موفق باشید

Peace
02-07-2023, 08:10
خیلی ممنون از اطلاعات مفید شما
متاسفانه آلپاری حداقل 300 دلار، ای مارکتز 200 دلاروارانته 1000 دلار میخوان. فقط در فیبو گروپ میشه حساب 100 دلاری باز کرد و فیبو هم ecn نداره ولی ndd هستش. از نظرشما ایرادی نداره؟
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فیبوگروپ هم جزء بروکر های خوبیه که با ایرانی ها کار میکنه، حساب ndd که نوشته منظورش همون ECN هست، هر دو تقریبا یه معنی میدن، NDD: no dealing desk، بروکر هایی که ECN هستن، یعنی رابط مستقیم بین مشتری و مارکت هستن، همه از نوع NDD هستن، بنابراین جایه نگرانی نیست، خیلی از بروکر ها برچست ECN رو روی حساب هاشون نمیزنن، به خاطر اینکه هر نوع حسابی که ارائه میدن از نوع ECN هست، خود کلمه ECN به معنی electronic communications network یعنی شبکه تبادل الکترونیکی، اون معنی که خیلی هامون فکر میکنیم رو نمیده!
حالا من با پشتیبانی فیبو صحبت کردم، البته به زبان عربی!
458807
458808
458809
458810
458811

Peace
02-07-2023, 08:13
سلام دوست عزیز
ممنون از لطفی که کردین و زحمتی که کشیدین.
تو این تاپیک شما خیلی زحمت می کشید و سوالات ما رو بی جواب نمیگذارید . واقعا ممنون از شما.شاد و موفق باشید.
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم نظر لطفتونه، خدا شاهده هیچی به اندازه اینکه به دوستان کمک کنم تا مشکلاتشون حل شه واسم انرژی بخش نیست، اینقدر خوشحال میشم پیام های خوبتون رو میخونم که خدا میدونه:o

alireza.h
02-07-2023, 10:36
درود.
کسی میدونه کجا کیشه وی پی ان شخصی خرید کرد؟ هزینش بالا باشه مهم نیست. روی ویندوز کار بکنه

Peace
02-07-2023, 10:39
درود.
کسی میدونه کجا کیشه وی پی ان شخصی خرید کرد؟ هزینش بالا باشه مهم نیست. روی ویندوز کار بکنه
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر صرفا برای ترید میخواید، میتونید از سرور مجازی های ترید استفاده کنید، سرعت بالا بدون قطعی، از اونجایی که فرمودید هزینش واستون مهم نیست، بنده این رو توصیه میکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

ichi.yazdan
02-07-2023, 11:37
سلام به همه ی دوستان
دوستان من قبلا تو بروکر روبو فارکس حساب داشتم و باهاش کار میکردم اما به دلایلی چند وقتی باهاس کار نکردم متا تریدر رو هر چی باز میکنم کار نمیکنه باید چیکار کنم واقعا دیگه کیج شدم که برای ترید باید کجا اقدام کنم بیزحمت راهنمایی میکنید ؟

یه سوال دیگه هم داشتم چون تیک نت وی پی ان و متین وی پی ان فعلا کار نمیکنند کسی وی پی انی مثل این ها میشناسه که با هزینه ی مناسب خدمات ارائه بدن ؟

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

richman
02-07-2023, 11:51
به نام خدا

سلام دوستان

بروکر errante متاتریدر 5 (metatrader 5) بدون فیلتر میاد.

Peace
02-07-2023, 12:10
سلام به همه ی دوستان
دوستان من قبلا تو بروکر روبو فارکس حساب داشتم و باهاش کار میکردم اما به دلایلی چند وقتی باهاس کار نکردم متا تریدر رو هر چی باز میکنم کار نمیکنه باید چیکار کنم واقعا دیگه کیج شدم که برای ترید باید کجا اقدام کنم بیزحمت راهنمایی میکنید ؟

یه سوال دیگه هم داشتم چون تیک نت وی پی ان و متین وی پی ان فعلا کار نمیکنند کسی وی پی انی مثل این ها میشناسه که با هزینه ی مناسب خدمات ارائه بدن ؟

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید با روبو کار میکنید، میتونید از اکستنشن های کروم استفاده کنید برای ورود به وبسایت روبو، فرمودید از مشتری های قدیمی روبو هستید، پس مشکلی از بابت قطع همکاری نخواهید داشت (تا این لحظه در واقع)، اگر هم میخوایید ترید کنید، میتونید بیخیال متاتریدر بشید و با وب تریدر خود روبو ترید کنید، وب تریدر روبو یه پلتفرم خوب و قدرتمنده، محیط کاربریش تقریبا مثل سی تریدر هست، و با اکستنشن های خود کروم هم مثل ساعت کار میکنه، اینجوری هم میتونید به وبسایت خود روبو متصل بشید و هم ترید کنید، احتیاجی هم به خرید فیلترشکن هایی که ممکنه امروز کار کنن فردا از کار بیافتن هم ندارید، سلامت وشاد باشید دوست گرامی.

ali.nou
02-07-2023, 12:44
درود.
سلام روز بخیر
بنده ماه هاست از Soft Ether VPN برای نسخه ویندوز استفاده میکنم که رایگان هستش و کلی سرور مناسب ارائه میده
حتی در دورانی اینترنت به کلی به مشکل خورده بود به راحتی قابل اجرا بود
میتونید با اکستنشن کروم در یوتیوب نحوه نصب و اجراش رو آموزش ببینید

amirsp
02-07-2023, 13:09
سلام دوستان وقت بخیر
کسی میدونه چرا آلپاری کابین شخصیش باز نمیشه و یا این که بروکر خوب که متاتریدرش قطع نشه و نیاز به وی پی ان نداشته معرفی کنید ممنون میشم

alireza.h
02-07-2023, 13:40
سلام به همه ی دوستان

من خودم از هات اسپات شیلد اورجینال استفاده میکنم. دو سه روز وصل نمی شد. امروز کشور رو تغییر دادم درست شد. سرعتش مشکلی نداره ویدئوهای یوتوب رو راحت آنلاین پخش میکنه. از تلگرام cryptocarnaval گرفتم. ی کانال دیگه هستش که امروز لیست کشورهایی که هات اسپات وصل میشه رو پذاشت. تا حالا ازوشون خرید نداشتم. کانال nabex_admin هستش. خودم کنار وی پی ان اورجینال دنبال وی پی ان شخصی هستم.

alireza.h
02-07-2023, 13:43
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر صرفا برای ترید میخواید، میتونید از سرور مجازی های ترید استفاده کنید، سرعت بالا بدون قطعی، از اونجایی که فرمودید هزینش واستون مهم نیست، بنده این رو توصیه میکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
فقط واسه ترید نمی خواستم برای وب و تریدینگ ویو (اکانت اورجینال) هم می خوستم. قبلا از سرور مجازی قنلاند استفاده می کردم که امکاناتش هم بالا بود ولی بای بیت رو باهاش استفاده میکردم باز کندی داشت. وی پی ان شخصی رو محیط اصلی ویندوز میخواستم

Peace
02-07-2023, 15:05
فقط واسه ترید نمی خواستم برای وب و تریدینگ ویو (اکانت اورجینال) هم می خوستم. قبلا از سرور مجازی قنلاند استفاده می کردم که امکاناتش هم بالا بود ولی بای بیت رو باهاش استفاده میکردم باز کندی داشت. وی پی ان شخصی رو محیط اصلی ویندوز میخواستم
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده شخصا از vpn پولی خارجی مثل اکسپرس تا نورد و مدل های ایرانی استفاده کردم، مخصوصا این نمونه جدیدا که به اسم آی پی ثابت به قیمت بالاتری به فروش میرسن، از هیچ کدومشون راضی نبودم، بعضی هاشون یه روز خوبن، یه روز دیگه اصلا وصل نمیشن، بسته به isp هم فرق میکنه، شاید برای من اینجوریه ولی برای یکی دیگه که داره مثلا از آسیاتک و شاتل استفاده میکنه، فرق میکنه، توصیه میکنم، خوب تحقیق کنید از این مورد، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

Peace
02-07-2023, 15:08
سلام دوستان وقت بخیر
کسی میدونه چرا آلپاری کابین شخصیش باز نمیشه و یا این که بروکر خوب که متاتریدرش قطع نشه و نیاز به وی پی ان نداشته معرفی کنید ممنون میشم
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به گزارش یکی از عزیزان، متاتریدر 5 بروکر ارانته بدون فیلتر باز میشه، میتونید پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید، اما امکان داره، حساب باز کنید، ولی بعد از یکی دو هفته به مشکل بر بخورید، مثلا همین آلپاری، اولش فیلتر نبود، اما الان گویا دوباره محدود شده، با احتیاط عمل کنید، سلامت و شاد باشید.

ehsan51
02-07-2023, 20:08
سلام دوست عزیز ... من امروز از روبو برداشت کردم و با ترون مقداری برداشت کردم و به کیف پولم که اتمیک والت هست ارسال کردم و متوجه شدم بالای دو درصد ازم کم شده....! امروز هم اولین سه شنبه ماه بود .... میخواستم بدونم شما هم چنین تجربه ای داشتید ؟ممنونم

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به گزارش یکی از عزیزان، متاتریدر 5 بروکر ارانته بدون فیلتر باز میشه، میتونید پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید، اما امکان داره، حساب باز کنید، ولی بعد از یکی دو هفته به مشکل بر بخورید، مثلا همین آلپاری، اولش فیلتر نبود، اما الان گویا دوباره محدود شده، با احتیاط عمل کنید، سلامت و شاد باشید.

Peace
02-07-2023, 20:21
سلام دوست عزیز ... من امروز از روبو برداشت کردم و با ترون مقداری برداشت کردم و به کیف پولم که اتمیک والت هست ارسال کردم و متوجه شدم بالای دو درصد ازم کم شده....! امروز هم اولین سه شنبه ماه بود .... میخواستم بدونم شما هم چنین تجربه ای داشتید ؟ممنونم
درود به شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده برداشت های هزار دلاری که میزنم یک درصد کم میکنه، من اگر جایه شما بودم نگران نمیشدم، همین که میتونیم با روبو کار کنیم خودش خیلی خوبه ;)
اما توجه کردید جدیدا اسپرد های طلا رو خیلی آورده پایین، قبلا 1.5 تا 2 میگرفت الان زیر 1، اینم به نوبه خودش جالبه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

ehsan51
02-07-2023, 20:30
درود به شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده برداشت های هزار دلاری که میزنم یک درصد کم میکنه، من اگر جایه شما بودم نگران نمیشدم، همین که میتونیم با روبو کار کنیم خودش خیلی خوبه ;)
اما توجه کردید جدیدا اسپرد های طلا رو خیلی آورده پایین، قبلا 1.5 تا 2 میگرفت الان زیر 1، اینم به نوبه خودش جالبه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
یعنی برای هر هزار دلار 1% کم میکنه ....مثلا من امروز 3480 دلار برداشت داشتم ولی 3400 دلار اومده به کیف پولم .... این که خیلیه !!!

Peace
02-07-2023, 20:48
یعنی برای هر هزار دلار 1% کم میکنه ....مثلا من امروز 3480 دلار برداشت داشتم ولی 3400 دلار اومده به کیف پولم .... این که خیلیه !!!
نه برای هر هزار دلار یک درصد کم نمیکنه، کلا هر برداشتی که شما بزنی یک درصد کم میکنه، الان برای شما 2 درصد کم کرده که خب یک درصد بیشتره، ولی عرض کردم، جایه نگرانی نیست.

Amir12711
02-07-2023, 21:53
سلام وقت بخیر
سی تریدر روبوفارکس بدون فیلتر وصل میشه، بروکر فیبوگروپ هم من باهاش کار میکنم هم متا4 و هم سی تریدرش بدون فیلتر وصل میشه و سرعتشم عالیه مشکلی از این بابت ندارم.
میتونید هر سه تارو دانلود و بررسی کنید.
سایت تریدینگ ویو هم راحت باز میشه و میتونید در تمرینات و بررسی چارت ازش استفاده کنید.
دوست عزیز معمولا بروکر هایی که با ایران کار میکنند بدون فیلترشکن وصلن فقط کافیه یکی یکی دانلود کنید ببینید کدوم برای شما وصل میشه.
موفق باشید
خسته نباشید
امکان داره چند نمونه بروکر نام ببرید؟

Peace
02-08-2023, 08:13
وقت بخیر دوستان

کد سویفت بانک رو چطور میتونیم بگیریم؟
من از طریق پشتیبان زنگ زدم کسی جواب نداد ... زنگ زدم به رفیقم توی بانک توی بانک هم کسی نمیدونه

چطوری باید دریافتش کنم؟ واسه حساب تی سی میخوام
موفق باشید
درود به جناب MEMO بزرگورا، امیدوارم حالتون عالی باشه، کد سویفت مربوط به حساب های خارج از کشور میشه، مثلا حساب های Credit card یا مستر کارت و ویزا کارت، برای حساب های ایران کد سویفت وجود نداره، قبلا یه سری بانک ها عضو سویفت بودن، اما الان فکر نکنم به خاطر تحریم های جدید چیزی ازشون مونده باشه!
اون زمانی که بانک های بزرگ ایرانی مثل بانک مرکزی و بانک ملی از سویفت اخراج شدن، یه سری بانک های خیلی کوچیک و بدون پشتوانه اومدن و ادعا کردن که در شبکه سویفت عضو هستن، اما توصیه نمیکنم با اون بانک ها کار کنید، سلامت و شاد باشید.

hamedyari
02-08-2023, 08:15
وقت بخیر دوستان

کد سویفت بانک رو چطور میتونیم بگیریم؟
من از طریق پشتیبان زنگ زدم کسی جواب نداد ... زنگ زدم به رفیقم توی بانک توی بانک هم کسی نمیدونه

چطوری باید دریافتش کنم؟ واسه حساب تی سی میخوام
موفق باشید
سلام memo جان بنده یه کار شخصی باهاتون دارم و پیام خصوص انگار محدودیت داره در روز یکی بیشتر نمیشه ارسال کرد امکانش هست در خصوصی یه راه ارتباطی با خودتون برام ارسال کنید؟

hamedyari
02-08-2023, 08:18
سلام حامدجان در انجمن پاسخگو هستم دوست من
موفق باشید
یکم خصوصی اینجا قابل گفتن نیست حتی اگر یک ایمیل بدید هم کافیه

alireza.h
02-08-2023, 09:21
امین جان یه سوال
من الان برای واریز با تاپ چنج به الپاری به مشکل برخوردم .. توی سایت بروکر میرم توی قسمت واریز وجه و همه کارهاشو میکنم و مستقیم میره توی تاپ چینج مجددا یوزر پس رو میزنم ولی ارور میده میگه اشتباهه درحالی که درسته459396
چیکار باید کنم ممنون

هر بار این پیام رو داد صفحه رو رفرش کنید. واسه من هم چند بار پیش اومده

hamedyari
02-08-2023, 09:27
وقت بخیر حامدجان

والا خصوصی استاد فرمودند که کلا کاری بهش نداشته باشیم
راحت بپرسید نهایتش بعد پستتونو پاک میکنید دوست عزیز

.............................

ehsan51
02-08-2023, 11:45
نه برای هر هزار دلار یک درصد کم نمیکنه، کلا هر برداشتی که شما بزنی یک درصد کم میکنه، الان برای شما 2 درصد کم کرده که خب یک درصد بیشتره، ولی عرض کردم، جایه نگرانی نیست.
سلام مجدد خدمت دوست عزیز ... در ادامه برداشتهام از روبو امروز هم برداشت انجام دادم ، چیزی حدود 7500 دلار و این دفعه بالای 4 % ازم کم کردند ....اونوقت به نظر شما این غیر عادی نیست ...کجای دنیا برای یک برداشت پول اینقدر کم میکنند ... ظاهرا هرچه میزان برداشت بیشتر بشه درصد کمیسیون بیشتر میکنند .... کاملا وارونه عمل میکنند !!!!:(

tarokh
02-08-2023, 11:47
اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم بگین @tarokh (https://forum.academywave.com/member.php?u=5056)
سلام ارادت
من والا تو روبوفارکس حساب سنتی باز کردم که اسپردش خیلی بالا بود.بعد مدتی حساب ecn باز کردم و با 10 دلار استارت زدم.ولی در کل تا جایی که من دیدم کمترین حجمی که ارائه میشه 0.01 هست و من پایین تر از این مقدار ندیدم

Peace
02-08-2023, 13:43
سلام مجدد خدمت دوست عزیز ... در ادامه برداشتهام از روبو امروز هم برداشت انجام دادم ، چیزی حدود 7500 دلار و این دفعه بالای 4 % ازم کم کردند ....اونوقت به نظر شما این غیر عادی نیست ...کجای دنیا برای یک برداشت پول اینقدر کم میکنند ... ظاهرا هرچه میزان برداشت بیشتر بشه درصد کمیسیون بیشتر میکنند .... کاملا وارونه عمل میکنند !!!!:(
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، آره، این دیگه یه مقدار زیاده، با پشتیبانی تماس بگیرید، ببینید هر چقدر مقدار برداشت بالاتر باشه کمیسیون بیشتری کم میشه یا نه، و یه لطفی هم بکنید اگر از پشتیبانی جواب گرفتید اینجا هم اعلام کنید، سلامت و شاد باشید.

Peace
02-08-2023, 13:45
امین جان یه سوال
من الان برای واریز با تاپ چنج به الپاری به مشکل برخوردم .. توی سایت بروکر میرم توی قسمت واریز وجه و همه کارهاشو میکنم و مستقیم میره توی تاپ چینج مجددا یوزر پس رو میزنم ولی ارور میده میگه اشتباهه درحالی که درسته459396
چیکار باید کنم ممنون
درود به جناب memo بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، فکر کنم اگر مستقیم از خود تاپ چنج وارد بشید بهتره تا از آلپاری، یه بار اینطوری بزنید ببینید میشه یا نه، حالا من خودم تا حالا با تاپ چنج واریز و برداشتی نداشتم، بقیه دوستان محترم هم اگر نظر بدن خوبه، سلامت و شاد باشید.

Peace
02-08-2023, 13:50
راستی من اینو کلا یادم رفت بهتون بگم، همون لحظه که میخواید برداشت رو بزنید یه گزینه داره نوشته calculate commission اون رو بزنید براتون محاسبه میکنید، شاید اشکالی چیزی باشه، من هر بار که با تتر برداشت زدم همون 1 درصد کم کرده، حالا عجیبه واقعا 4 درصد خیلیه!

Peace
02-08-2023, 14:21
والا من تابحال تجربه واریز و برداشت نداشتم امین جان به حساب بروکر
جایی هست کلیپی چیزی اموزش بده کلا اینا چجوریه ..مثلا حساب دلاریم توی بروکر رو بزنم توی تی سی و از اونجا انتقال بدم و...
ممنون
درود دوباره خدمت شما، آره اگر دسترسی داشته باشید، اول یوتیوب، اگر هم که دسترسی ندارید، آپارات آموزش تصویری شارژ حساب باید وجود داشته باشه، حتی در حد یه مقاله نوشتاری هم که بتونه کارتون رو راه بندازه خوبه، سرچ بفرمایید، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.

sadegh4242
02-08-2023, 15:06
سلام دوستان چند تا vpn رایگان برای متا معرفی میکنید ک اگ وی پی انم قط شد بشه روش حساب کرد

Peace
02-08-2023, 15:26
سلام دوستان چند تا vpn رایگان برای متا معرفی میکنید ک اگ وی پی انم قط شد بشه روش حساب کرد
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، شخصا vpn های رایگان رو توصیه نمیکنم، اما پاسخ سوالتون:
1: لنترن
2: سایفون
3: بترنت
4: ویندسکرایب (10 گیگ رایگان)

ehsan51
02-08-2023, 15:55
سلام مجددد خدمت امین جان ... من تقریبا به این نتیجه رسیدم که این 4% باید از تفاوت خریدار و فروشنده در زمان خرید ترون در صرافی نوبیتکس باشد و ربطی به کمیسیون روبو ندارد ...و جوابی که اونها (روبو) بهم دادند لین بود ....

Please be informed that credit/withdrawal of funds to/from the trading account is made with conversion by internal rate, which can be checked in your member's area prior to deposit/withdrawal.
هر چند هنوز برام خیلی واضح نشده !!! چون من از طریق روبو دلارهام رو تبدیل به ترون کردم که مستقیما به کیف پول داخل نوبیتکس وارد شده و نهایتا یک عملیات خرید ترون این وسط اتفاق افتاده و فروش رخ نداده که اینطور بخوام اسپرد بدم ...در مورد اون محاسبه کمیسیون هم درست فرمودید و اون وکه زدم اعلام میکرد که حدودا زیر یک درصد کمیسیون میگیره ....

راستی من اینو کلا یادم رفت بهتون بگم، همون لحظه که میخواید برداشت رو بزنید یه گزینه داره نوشته calculate commission اون رو بزنید براتون محاسبه میکنید، شاید اشکالی چیزی باشه، من هر بار که با تتر برداشت زدم همون 1 درصد کم کرده، حالا عجیبه واقعا 4 درصد خیلیه!

Peace
02-08-2023, 16:13
سلام مجددد خدمت امین جان ... من تقریبا به این نتیجه رسیدم که این 4% باید از تفاوت خریدار و فروشنده در زمان خرید ترون در صرافی نوبیتکس باشد و ربطی به کمیسیون روبو ندارد ...و جوابی که اونها (روبو) بهم دادند لین بود ....

Please be informed that credit/withdrawal of funds to/from the trading account is made with conversion by internal rate, which can be checked in your member's area prior to deposit/withdrawal.
هر چند هنوز برام خیلی واضح نشده !!! چون من از طریق روبو دلارهام رو تبدیل به ترون کردم که مستقیما به کیف پول داخل نوبیتکس وارد شده و نهایتا یک عملیات خرید ترون این وسط اتفاق افتاده و فروش رخ نداده که اینطور بخوام اسپرد بدم ...در مورد اون محاسبه کمیسیون هم درست فرمودید و اون وکه زدم اعلام میکرد که حدودا زیر یک درصد کمیسیون میگیره ....
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، منم با شما هم نظرم، امکان داره که اون %4 اسپردش باشه، اگر توی اون ماشین حساب زده %1 این %3 چیزی به جز این نمیتونه باشه! ولی سابقه نداشته کلا!

sadegh4242
02-08-2023, 16:14
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، شخصا vpn های رایگان رو توصیه نمیکنم، اما پاسخ سوالتون:
1: لنترن
2: سایفون
3: بترنت
4: ویندسکرایب (10 گیگ رایگان)
ممنون لطف کردید
اره ی vpn پولی گرفتم اینارو برا روز مبادا میخاستم ک اگ اون قط شد سریع بتونم ب ی وی پی ان رایگان وصل شم
میشه چند تا سایت معتبر برا خرید وی پی ان معرفی کنید؟
بیشتر برای متاتریدر میخام

Peace
02-08-2023, 16:17
ممنون لطف کردید
اره ی vpn پولی گرفتم اینارو برا روز مبادا میخاستم ک اگ اون قط شد سریع بتونم ب ی وی پی ان رایگان وصل شم
میشه چند تا سایت معتبر برا خرید وی پی ان معرفی کنید؟
بیشتر برای متاتریدر میخام
درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خب خیلی هم عالی، در مورد سایت، بنده توصیه میکنم از سایت رسمی خودشون این vpn ها رو دانلود بفرمایید، هر کدومشون سایت خودشون رو دارن، در صورتی که از سایت های متفرقه دانلود میکنید، حتما با آنتی ویروس اسکن کنید که مشکلی نباشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

davood60
02-08-2023, 17:15

سلام و عرض ادب
البته من تا بحال همچین رقمهایی ندیدم و برداشت نزدم ! :rolleyes: که انشالله خدا قسمت بکنه و ما هم بزنیم :o
ولی تا جاییکه یادم میاد کمیسیون برداشت بستگی به روش برداشت داره و متفاوت هست
مثلا کریپتو با پرفکت مانی درصدشون فرق داره و یا حساب بانکی و ...
من تو آلپاری تا 3 درصد هم دیده بودم که نسبتا زیاده
شما به چه روشی برداشت میزنید که اینقدر کم میکنه ؟

ehsan51
02-08-2023, 20:01
سلام دوست عزیز ... روش برداشت من از طریق ترون داخل خود روبو هست که اون و برای برداشت انتخاب میکنم و به آدرس ولتم توی صرافی ها انتقال میدم و وقتی به حسابم توی صرافی ها میاد میبینم این قدر ازش کم شده .... حالا چطور و به چه دلیلی درست متوجه نشدم .... انشاله هممون بتونیم با این مبالغ ترید بزنیم و حتی خیلی بیشتر و سود هم بکنیم، البته ...!! طوری که این چند درصد ها اصلا به چشممون نیاد و بهش بخندیم ....!!!:o

سلام و عرض ادب
البته من تا بحال همچین رقمهایی ندیدم و برداشت نزدم ! :rolleyes: که انشالله خدا قسمت بکنه و ما هم بزنیم :o
ولی تا جاییکه یادم میاد کمیسیون برداشت بستگی به روش برداشت داره و متفاوت هست
مثلا کریپتو با پرفکت مانی درصدشون فرق داره و یا حساب بانکی و ...
من تو آلپاری تا 3 درصد هم دیده بودم که نسبتا زیاده
شما به چه روشی برداشت میزنید که اینقدر کم میکنه ؟

fxhadi
02-08-2023, 20:29
سلام خدمت دوستان عزیزم وقتتون بخیر
بروکری سراغ دارین ک اسپرید و کمسیون(کمسیون زیر 2 دلار) کمتری ارائه بده(هردو باهم) !؟(من که زیر و رو کردم نبود)

Peace
02-08-2023, 20:35
بروکری سراغ دارین ک اسپرید و کمسیون(کمسیون زیر 2 دلار) کمتری ارائه بده(هردو باهم) !؟(من که زیر و رو کردم نبود)
درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، نه متاسفانه، دنبال چیزی هستید نشدنی هست!
خیلی از بروکر های حسابی که تحت عنوان ECN ارائه میدن، فقط کمیسیون کم میکنن و اکثرا روی مثلا eurusd اسپرد صفر هست، اما کمسیون، دیگه کمتر از 4 من ندیدم (بروکر خوب و معتبر با امتیاز اعتماد بالا)، سلامت و شاد باشید.

Peace
02-08-2023, 20:47
درود دوباره، یکی پیدا کردم، البته هنوز درباره امتیاز اعتماد و نظرات راجبش تحقیق نکردم، ولی کمسیون 2.25 میگیره با اسپرد! فقط 25 سنت دیگه میخواد :cool:
البته اینجا نوشته fxtm هم 2 دلار کمسیون میگیره، اما فکر کنم اشتباه کرده، به خاطر اینکه تو خود سایت fxtm نوشته 4 دلار، البته ننوشته تو کدوم مارکت کمسیون 2 دلار و کدوم مارکت 4 دلار، توی سهام آمریکا بدون کمسیون هست، اما از اونطرف اسپرد بالا، ولی هر دو این بروکر ها در مقابل بروکری مثل saxo هیچن...

fxhadi
02-08-2023, 20:51
درود دوباره، یکی پیدا کردم، البته هنوز درباره امتیاز اعتماد و نظرات راجبش تحقیق نکردم، ولی کمسیون 2.25 میگیره با اسپرد! فقط 25 سنت دیگه میخواد :cool:
البته اینجا نوشته fxtm هم 2 دلار کمسیون میگیره، اما فکر کنم اشتباه کرده، به خاطر اینکه تو خود سایت fxtm نوشته 4 دلار، البته ننوشته تو کدوم مارکت کمسیون 2 دلار و کدوم مارکت 4 دلار، توی سهام آمریکا بدون کمسیون هست، اما از اونطرف اسپرد بالا، ولی هر دو این بروکر ها در مقابل بروکری مثل saxo هیچن...
سلام دوست عزیزم ممنون میشم اگه اسم بروکر رو بگین
لطف کردین

Peace
02-08-2023, 20:55
سلام دوست عزیزم ممنون میشم اگه اسم بروکر رو بگین
لطف کردین
خواهش میکنم عزیزم، یادم رفت ببخشید، هر دو نوشته بود کمسیون زیر 4 دلار با اسپرد
1: Fusion Markets کمسیون 2.25 با اسپرد
2: FXTM کمسیون 2 دلار با اسپرد، اما ننوشته در کدوم مارکت، فکر کنم منظورش مارکت هایی غیر از فارکس باشه
منبع:compareforexbrokers

Sh.abdi
02-09-2023, 23:44
وقت بخیر خانم عبدی

با چه بروکری کار میکنید اکانت کوچیک اینقدر اسپرد خوبی داره ؟
ممنون از شما موفق باشید
سلام وقتتون بخیر
ممنونم. بروکر روبو حساب ecn البته فکر کنم دیگه به کابران جدید ایرانی خدمات نمیدن و منم همون موقع که تو دوره پرایس اکشن شرکت کردم اکانت ریل 110 دلاری هم تو ربو شارژ کردم (و چه کاره خوبی کردم:)) ولی تا همین چند روزه تریدی نزده بودم.

Ariyan
02-10-2023, 09:41
وقت بخیر دوستان

من یک مقدار دای توی کیف پولم دارم بر بستر erc20 (اتریوم)

ارزش داره نقدش کنم یا چطوری باید نقدش کنم؟

درود محمد جان
اگه مبلغش زیاد نیست بذار بمونه برای زمان ریلت
من دورانی که فایل ها رو میدیدم هرماه یه مقدار تتر میخریدم میذاشتم کیف پول تا روزی که خواستم شروع به ترید کنم با پولی شروع کنم که در واقع اضافه پولم باشه
میتونی اکسچینچ کنی به تتر و تو ولتت بذاری بمونه یا همون به شکل دای نگه دار فعلا
در صورتی که بخوای نقد کنی هم میتونی از طریق سایت آبان تتر و نوبیتکس عضوشون بشی و به کیف پولت تو این سایت ها بزنی و نقدشون کنی .

Ariyan
02-10-2023, 10:23
سلام ارین جان

اخه واسه سواپ کردنش من یه بررسی کردم 23 دلار ترنزکشن فی میگیره
درحالی که کل مبلغش 24 دلاره

این کلا من اولین بار واسه تست ولت یه مقدار پول جا به جا کردم ببینم چطوریه اینم دیگه همینجا موند امروز داشتم موبایلم رو بررسی میکردم دیدم عه یه مقدار دلار اینجاست

یادم نمیاد چرا بجای تتر ..دای خریدم :eek:

موفق باشید
آره متاسفانه فی جابجاییش بالاست
الان تو اتومیک ولت دیدم برای اکسچینج ۵ دلار زده بود ولی خیلی وقتا اشتباه میزنه و میزانش بیشتره
احتمالا برای این گرفتی چون میگن از تتر امن تر هست . منم قدیم قصد خرید داشتم دیدم هزینه تراکنش انقدر بالاست کلا فراموشش کردم رفتم سراغ تتر

mohamad1400
02-10-2023, 10:28
سلام دوست عزیز ... روش برداشت من از طریق ترون داخل خود روبو هست که اون و برای برداشت انتخاب میکنم و به آدرس ولتم توی صرافی ها انتقال میدم و وقتی به حسابم توی صرافی ها میاد میبینم این قدر ازش کم شده .... حالا چطور و به چه دلیلی درست متوجه نشدم .... انشاله هممون بتونیم با این مبالغ ترید بزنیم و حتی خیلی بیشتر و سود هم بکنیم، البته ...!! طوری که این چند درصد ها اصلا به چشممون نیاد و بهش بخندیم ....!!!:o
سلام اقا احسان
من تجربه واریز برداشت به روبو با تتر و ترون رو داشتم
تتر بهتر هست همیشه 1 درصد کم میکنه
ترون رو 2 درصد یا شایدم بیشتر کم کنه. علتش هم اینه که میگن نرخ ها در حال تغییره و اینکه نرخ ها در صرافیها متفاوته.بهانه در کل
شما با تتر trc20 بردار
و اینکه میگن 2 روز تو ماه کارمزد نداره هم الکیه. من تو اون روزا برداشت زدم همون 1 درصد رو کم کرد
اگر هم اذیتی الپاری رو واریز برداشتا ازین داستانا نداره. کمیسیونش هم کمتره. اسپرد mt4 ecn pro هم مثل ctrader روبو هست تقریبا و از متاتریدر روبو خیلی بهتره
اگر هم 15000 تا هست موجودیت چند وقت وایسی ارانته داره سی تریدر راه میندازه. فعلا دمو داره. یه حساب tailor made باز میکنی اسپردش عالیه کمیسیون 3 دلار(نمیدونم یه سمت یا دو سمت)

MohsenA76
02-10-2023, 12:46
وقت بخیر
حواستون باشه که اگر هم تتر خریدید و قصد داشتید انتقال بدید به کیف پولتون، بر بستر trc20(ترون) باشه نه erc20(اتریوم)

سلام ارین جان

اخه واسه سواپ کردنش من یه بررسی کردم 23 دلار ترنزکشن فی میگیره
درحالی که کل مبلغش 24 دلاره

این کلا من اولین بار واسه تست ولت یه مقدار پول جا به جا کردم ببینم چطوریه اینم دیگه همینجا موند امروز داشتم موبایلم رو بررسی میکردم دیدم عه یه مقدار دلار اینجاست

یادم نمیاد چرا بجای تتر ..دای خریدم :eek:

موفق باشید

Behnambaziar
02-10-2023, 13:29
سلام.روبو فارکس نرخ تبدیل داخلی داره که تغییر هم میکنه.من یکی از دلایلی که دیگه با روبو ادامه ندادم همین موضوع بود
توی خود سایت روبو فارکس از قسمت funds میتونید inner exchange rates رو چک کنید متوجه میشید.
کلا روبوفارکس مثل یه دیکتاتور با تریدر های ایرانی برخورد میکنه

Behnambaziar
02-10-2023, 13:37
سلام.بروکر ارانته حسابی داره تحت عنوان tailor made که کمیسیونش در هر لات 2 دلار و اسپردش هم معمولا بین 0 تا 2-3 پوینته.
اما حداقل واریزش 15000 دلار هست.

elahe heidari
02-10-2023, 13:45
سلام دوستان وقتتون بخیر لطفا اگه یه بروکر خوب سراغ دارید حداقل واریزی حساب ecn زیر ۵۰ دلار باشه ممنون میشم معرفی کنید

elahe heidari
02-10-2023, 13:46
سلام.روبو فارکس نرخ تبدیل داخلی داره که تغییر هم میکنه.من یکی از دلایلی که دیگه با روبو ادامه ندادم همین موضوع بود
توی خود سایت روبو فارکس از قسمت funds میتونید inner exchange rates رو چک کنید متوجه میشید.
کلا روبوفارکس مثل یه دیکتاتور با تریدر های ایرانی برخورد میکنه

سلام روبو دیگه باایرانیا کار نمیکنه

Behnambaziar
02-10-2023, 13:50
سلام روبو دیگه باایرانیا کار نمیکنه
تریدر های قدیمی که از چند ماه قبل با روبو کار میکردند هنوز مشکلی براشون به وجود نیومده و میتونن فعالیت کنن.تریدر جدید رو قبول نمیکنه.

ehsan51
02-10-2023, 17:24
سلام ....به نظر شما برای پولهای سنگین و حساس کدام یروکر را بیشتر میپسندید ... ارانته یا الپاری ....؟

mohamad1400 Behnambaziar@

سلام اقا احسان
من تجربه واریز برداشت به روبو با تتر و ترون رو داشتم
تتر بهتر هست همیشه 1 درصد کم میکنه
ترون رو 2 درصد یا شایدم بیشتر کم کنه. علتش هم اینه که میگن نرخ ها در حال تغییره و اینکه نرخ ها در صرافیها متفاوته.بهانه در کل
شما با تتر trc20 بردار
و اینکه میگن 2 روز تو ماه کارمزد نداره هم الکیه. من تو اون روزا برداشت زدم همون 1 درصد رو کم کرد
اگر هم اذیتی الپاری رو واریز برداشتا ازین داستانا نداره. کمیسیونش هم کمتره. اسپرد mt4 ecn pro هم مثل ctrader روبو هست تقریبا و از متاتریدر روبو خیلی بهتره
اگر هم 15000 تا هست موجودیت چند وقت وایسی ارانته داره سی تریدر راه میندازه. فعلا دمو داره. یه حساب tailor made باز میکنی اسپردش عالیه کمیسیون 3 دلار(نمیدونم یه سمت یا دو سمت)