نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5468

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ترکیبی نمایش

amino آواتار ها
    151,184 بار در 1,699 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6054 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-dehnamaki نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز جناب آقای امینو
    یه مشکلی ذهنمو درگیر کرده این روزا.
    سه ماهه دارم ترید میزنم و وین ریتم اون اوایل 50 درصد بود و با ارتقا سیستمم و فیلتر کردن یه سری از ایرادات سیستمم الان به جرات میتونم بگم وین ریتم 70%درصد به بالا هم رفته ولی یه مشکلی خوردم که نگرانم میکنه که نکنه دارم سیستممو با وسواس زیاد بهش عمل میکنم و حس میکنم شدم مث بچگیا بعضیامون تو مدرسه که دوس داشتیم مدادمون نوکش تیز باشه و بر میداشتیم با تراش از بس میتراشیدیمش دیگه آخرش میدیدیم مداد بیچاره تموم شده و تهش مونده فقط. حالا نمیدنم با سیستمم شبیه به اون مداد رفتار کردم یا از لحاظ روانشناسی مشکل دارم یا اصلا طبیعیه که اینجور بشه.
    اینکه ده روزی هست که به سختی موقعیت ترید پیدا میکنم طبق چک لیستم. این روزا که از لحاظ کاری سرم خلوته روزا به صورت فول تایم کل جفت ارزها رو رو جز طلا زیر و رو میکنم و شاید در این ده روز 2تا ترید ایده آل پیدا کردم . در صورتی که دوهفته پیش اینطور نبود و روزی2تا ترید پیدا میکردم . کلا کلافه شدم و خیلی جلو خودمو گرفتم که بیخود دستم روی دکمه buy/sell نره.
    دوتا سوال هم دارم ازتون
    1- این به صرفه هست که یه سیستم 70 یا 80 درصدی هفته ای دوتا موقعیت بده؟
    2-با داشتن یه سیستم بهینه زیر رو کردن جفت ارزها واسه ترید کار درستیه یه نظرتون؟
    اگه بخوایم بگیم که سیستم رو خیلی سخت کردم که باید برگردم به اون سیستم 50 درصدی.
    اینم اضافه کنم که سیستم من فقط بر اساس پرایس اکشنه و از هیچ اندیکاتوری استفاده نمیکنم. دوره فراکتال رو رزرو دارم و هنوز استارت نزدم.
    نظر شما برام مهمه در اینباره و مثل همیشه میتونه چراغ راهم باشه. تشکر
    سلام وقت بخیر
    اینکه وسواسگونه سیستم رو ایده آل کردین خوبه نگران نباشید که موقعیت کم پیدا میکنید همینطوری ادامه بدین به مرور زمان تسلط شما که بالا بره موقعیت های بیشتری میبینید.
    اگر بین جفت ارزها گم نشید خوب هست
    Perceive thetime , Change thelife

2. 30 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

Amir_i70 آواتار ها
    742 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    اینکه وسواسگونه سیستم رو ایده آل کردین خوبه نگران نباشید که موقعیت کم پیدا میکنید همینطوری ادامه بدین به مرور زمان تسلط شما که بالا بره موقعیت های بیشتری میبینید.
    اگر بین جفت ارزها گم نشید خوب هست
    سلام دوست عزیز چند وقت پیش یکی از این شرکت های پراپ مسابقه گداشته بود نفر دوم با ۳۰ هزار ترید و نفر اول ی پسر ایزانیه با ی دونه ترید روی داوجونز بود ی دونه زده بود بعد تقریبا ی هفته و نیم بسته بود خیلی روی ذهنیتت کار کن کارزیاد ترید زیاد دلیل بر موفق شدن شما نیست اگر هفته ای ی دونه هم پیدا کردی مهم نیست همیشه سعی کن برایند برات مهم باشه ن تعداد ترید یا هرچیز دیگه من صد تا ترید در روز میزنم و در انتهای ماه سر به سر میام بیرون شما دوتا ترید میزنی و با سود ۵ درصد اخر ماه تموم میکنی

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از Amir_i70 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع