نمایش نتایج: از 1 به 10 از 5462

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

ترکیبی نمایش

amino آواتار ها
    151,102 بار در 1,697 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6021 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام به دوستان روزتون بخیر
    من کمک میخواستم از استاد و دوستان
    چند وقتی هست که اصلا علاقه ای ب ترید کردن ندارم و اصلا مثل قبلا دلم برای چارت تنگ نمیشه که بخوام با تمرکز بالا ترید بزنم و بررسی کنم و از نظر تمرکز چند وقتی هست که برام سخت شده
    من الان آخر خدمت سربازی هستم و این آخریا کمی بهم ریخته شرایط و الان خودم رو مجبور میکنم که بشینم پای سیستم و به چارت نگاه کنم , حوصلم سر میره و این صبر کردن برای دیدن شرایط چک لیست برام خیلی سخت شده در صورتی که قبلا این صبر برام لذت بخش بود و هی پا میشم و میرم چند دقیقه دیگه میام و دوباره همین تکرار میشه
    هرچی تلاش میکنم و خودم و ذهنم رو جلو میکشم ودنبال اینم که چیزی یا یک نتیجه ی کوچیکی ببینم که باور کنم میتونم
    حساب رشد دادم ولی چشمم دنبال دیدن چیز های واقعی هستش که با سود ترید ها بخره و لمس کنه و این رو نیاز دارم هرچی دنبالش میرم که محققش کنم این سد ذهنی محکمتر میشه و دنبال پول درآردن از این بازارم
    نمیخوام عجله کنم فقط کمی خسته شدم و نمیدنم که چیکار کنم که اون شور و نشاط ایجاد بشه
    استاد شما یه جا توی مقاله تون گفتین که بدترین باورهای محدودکننده از ترس ها و شکست ها میاد و برای عبور از ترس ها باید بریم تو دلشون و برای این که اینباور رو ریشه کن کنم و ترسم از سربازی من فلج نکنه رفتم تو دلش و بابت این موضوع ازتون ممنونم
    صادقانه بگم نسبت به ترید کمی دلم گرفته و نمیدونم راهکار چیه و اینو خیلی خوب در مورد خودم میدونم که من هیچوقت تسلیم نمیشم و همیشه ادامه میدم حتی با غر زدن
    ممنونم بابت وقتی که میزارید ببخشید که این آخر کمی حالت دل نوشته پیدا کرد
    سلام وقت بخیر احتمالا بخاطر
    تبریک میگم که سربازی رفتین و الان اواخرش هست.احتمال داره بخاطر همون شرایط اخر خدمت باشه.
    یک نکته خیلی مهم به شما میگم در کانال اینستاگرام هم بصورت پرسش قرار داده بودم. دیسیپلین باعث میشه یک فرد در یک حرفه به موفقیت دست پیدا کنه.
    خیلی وقت ها خیلی از افراد موفق اصلا حوصله انجام کارشون رو نداشتن اما دیسیپلین داشتن و اونکار رو انجام دادن.
    خیلی از کارها هست که انسان بنابر حس و حالش یکوقت دوست داره انجام بده یکوقت دوست نداره. این انسان رو به موفقیت نمیرسونه. نظم و دیسیپلین و انجام کارها (حتی بعصی وقت ها انجام کارهایی که شاید حسو حالش رو نداریم) مارو به موفقیت نزدیک می کنه.
    شیرینی پایان خدمت یادتون نره
    Perceive thetime , Change thelife

2. 45 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

1,720 بار در 349 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر احتمالا بخاطر
    تبریک میگم که سربازی رفتین و الان اواخرش هست.احتمال داره بخاطر همون شرایط اخر خدمت باشه.
    یک نکته خیلی مهم به شما میگم در کانال اینستاگرام هم بصورت پرسش قرار داده بودم. دیسیپلین باعث میشه یک فرد در یک حرفه به موفقیت دست پیدا کنه.
    خیلی وقت ها خیلی از افراد موفق اصلا حوصله انجام کارشون رو نداشتن اما دیسیپلین داشتن و اونکار رو انجام دادن.
    خیلی از کارها هست که انسان بنابر حس و حالش یکوقت دوست داره انجام بده یکوقت دوست نداره. این انسان رو به موفقیت نمیرسونه. نظم و دیسیپلین و انجام کارها (حتی بعصی وقت ها انجام کارهایی که شاید حسو حالش رو نداریم) مارو به موفقیت نزدیک می کنه.
    شیرینی پایان خدمت یادتون نره
    سلام استاد روزتون بخیر
    خیلی ممنونم حتما این مورد رو انجام میدم
    فقط این تناقضی با این موضوع توی کارمون نداره که وقتی در حساب ریل از نظر روانشناسی در شرایط درستی نیستیم نباید ترید بزنیم؟
    استاد سوالی هم که برام پیش میاد اینه بعد از اون یک ماه که نهایتا 20درصد افزایش بالانس بدیم قرم بعدی چیه و باید چیکار کرد ؟ من این مرحله ی اول رو میرم ولی توی بعدش میمونم که باید چیکار کنم
    حتما به روی چشم فقط بگین من شرینی چی بدم
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    151,102 بار در 1,697 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6021 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام استاد روزتون بخیر
    خیلی ممنونم حتما این مورد رو انجام میدم
    فقط این تناقضی با این موضوع توی کارمون نداره که وقتی در حساب ریل از نظر روانشناسی در شرایط درستی نیستیم نباید ترید بزنیم؟
    استاد سوالی هم که برام پیش میاد اینه بعد از اون یک ماه که نهایتا 20درصد افزایش بالانس بدیم قرم بعدی چیه و باید چیکار کرد ؟ من این مرحله ی اول رو میرم ولی توی بعدش میمونم که باید چیکار کنم
    حتما به روی چشم فقط بگین من شرینی چی بدم
    سلام وقت بخیر. داشتن دیسیپلین با تنبلی فرق میکنه.کسی که برای حرفه خودش نظم و دیسیپلین داره دقیقا زمانی برای ترید اقدام میکنه که از نظر روانشناسی اوکی هست.
    اول کار اول رو انجام بدین بعد بفکر قدم بعدی باشین. هر زمان در یک ماه 20 درصد افزایش بالانس دادین بصورت اصولی بعد پیام بدین
    Perceive thetime , Change thelife

6. 29 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

1,720 بار در 349 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. داشتن دیسیپلین با تنبلی فرق میکنه.کسی که برای حرفه خودش نظم و دیسیپلین داره دقیقا زمانی برای ترید اقدام میکنه که از نظر روانشناسی اوکی هست.
    اول کار اول رو انجام بدین بعد بفکر قدم بعدی باشین. هر زمان در یک ماه 20 درصد افزایش بالانس دادین بصورت اصولی بعد پیام بدین
    سلام استاد روزتون بخیر
    خیلی ممنونم از راهنماییتون و وقتی که میزارید
    به روی چشم من این قدم اول رو طی میکنم و بعدش بهتون پیام میدم
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع