نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

موضوع: لذت تلاش فراکتالی

ترکیبی نمایش

nosrat آواتار ها
    7,198 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

Cool

باسلام خدمت استاد فرهیخته وبا شخصیت والای خودم ودوستان خواننده

بنده نصرت هستم الان 48 سالمه وبا افتخار از استان چهارمحال وبخیاری یکی از بهترین مناطق آب و هوایی کشور رو داره هستم و از حدود 10سال پیش با سهام وبورس واین اسامی از طرف تعدادی از دوستان وهمکارانم فقط در همین حد آشنا بودم که یک سهامی رو میخری میزاری یه مدت میگذره بعد با کلی سود میفروشی به همین سادگی!ححح

منم دیدم انگار خوب موقعیتیست رفتم سهام پتروشیمی لردگان رو خریدم واون موقع بایه وام1 میلیون تومانی و بعد از تمام شدن اقساط وام یعنی بعد از سه سال هنوز ارزش سهام من یک برابر هم رشد نکرد!این اولین خرید من توی بازارارهای مالی یا بهتر بگم بورس ایران بود که سود که نشد هیچ بعد از چندین سال یه تکون کوچکی خورد وبعد هم رشدش منفی شد !!

خلاصه بعد از مدتی شاخکهام تکون خوردند وشروع به تحقیق ومطالعه درمورد کل بازارهای مالی میکردم از هرجا یه مطلبی گیر میاوردم فکر میکردم برگه آسم رو گیر آوردم اما بعد از مدتی نتیجه همان بود که بودوهمیشه در این بازار ضرر میکردم اما همیشه بدنبال راهی برای درامد از اینموارد بودم

خلاصه در تلگرام بصورت اتفاقی با دوستی آشنا شدم که مرا تشویق کرد در دنیای درآمد دلاری وارد شو وبا تعدادی کلیپ آموزشی با قیمت 1 میلیون (که بعدا فهمیدم در اینترنت رایگان آنها بسیار است)شروع به ترید در دنیای باینری(معاملات دودویی)کردم ویکسالی هم توی این بازار کلی سودوضرر دادم اما براوردم معمولا ضرر بود مرتب استراتژی عوض میکردم ویا بروکر عوض میکردم ویا از ادمایی که فکر میکردم موفق هستند سیگنال میخریدم اما باز هم برایندم ضرر بود وتقریبا شبیه قمار بود!!

بعد از این مرحله با فارکس اشنا شدم وفهمیدم که اگر اصولی بخواهم کار کنم بصورت حرفه ای باید در این بازار اموزش ببینم ویکسالی از طریق یکی از استادان!!دوره دیگه ای خریدم وشروع به آموزش جدی وگرفتن سیگنال از ایشون کردم وخداییش اطلاعات تکنیکالی کامل وخوبی از ایشون کسب کردم وچندین دفتر وسررسید رو پر کردم وتکرار وتمرین اما خود ایشون هم از تریدهاشون برایند مثبتی نداشتند وبقول خودشان میگفتند من عالم بی عملم! ومن متوجه نبودم که بپرسم اقا اگه بلدی کو تریدهاتون؟؟!!(البته احترام بیمورد و رودروایستی هم یکی از دلایلش بود)بگذریم....

بعد از کلی کال کردن حسابهام از جاییکه مطمین بودم بالاخره روشی حتما هست که بتوانم از این بازار بسیار بزرگ وپرریسک بشود کسب درامد کرد ناگهان مانند تیری در تاریکی تعدادی از تریدهای لایو ومحصور کننده ی جناب امینو در تلگرام بدستم رسید وبالاخره دریافتم که پس این بازار قابلیت این را دارد که از ان کسب درامد کرد فقط باید راهش را پیدا کنی وراهش همین انسان (امینو)است..

بنابراین با اینحالی که از نظر مالی برایم بسیار دشوار بود اما هرطور بود توانستم دوره فراکتالی استاد رو تهیه کنم واز همان وبینار اول تحول شگرفی در من بوجود امد که تا امروز برایم ادامه دارد وشروع به دیدن ویدیو ها کردم وبا تاکید استاد تمرین وتمرین وتمرین ...حتی طوری شد که از کارم کمی دور شدم وگاهی روزی16ساعت پای چارت بودم وبادیدن ویدیوها وتمرینات گاهی سرم روی لپتاپ خوابم میبرد شاید باور نکنید گاهی ناهار وشامم رو سرمیز وجلوی لپتابم صرف میشد واشتیاق سوزان من به این کار داشت جواب میداد وبنظرم همه قسمتهای تدریس استاد در همه زمینه ها منحصر بفرد است اما قسمتهای روانشناسی را وقتی با کتابهایی که میخواندم تلفیق میکردم هرروز بیشتر از قبل عاشق وشیفته شخصیت ایشون ومتانت وصبوری ایشان میشدم شخصیت تریدری ایشان نیز که نمونه کامل یک انسان که با خونسردی تمام وبا ارامشی که از صدایشان کاملا هویداست مثال زدنیست وعمل کردن دقیق به تو صیه های ایشان بالاخره روی منم جواب داد و به تسلط نسبی که گویی آرزویی دور بود رسیدم واگر بسیار بسیار از ایشان متشکرم که راه وروشی رو که پس از گذشت هزاران بار شکست وتکرار بدان رسیده اند با دلسوزی در اختیار افرادی چون ما میگذارند که مدت زیادی از عمرمان را اشتباه ودر راه اشتباهی تلف کردیم وتوصیه من به تمام کسانیکه بدنبال راهی واقعی برای موفقیت در این بازار هستند فقط استفاده از علم وتجربه این شخصیت والاست ....

امیدوارم که خداوند با جناب دهقان عزیز و خانوادشان سلامتی وعزتمندی اعطا بفرماید

باتشکر تریدر سیستم فراکتالی نصرت

یک نمونه از استیتمنت نه چندان خوبم (رشد فقط 100درصدی)!!را که یه زمانی ارزوی گرفتن انرا داشتم را میگذازم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

2. 154 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)