صفحه 440 از 440 نخستنخست ... 340390430438439440
نمایش نتایج: از 4,391 به 4,394 از 4394

موضوع: بررسی بروکرها

abbasali.fx1 آواتار ها
    5,769 بار در 686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان روبو جدیدا سوآپ هاش رو خیلی افزایش داده.میخواستم ببینم بروکراسی دیگه سوآپ هاش به چه صورتی هست؟
    علی رضا جان داداش سلام
    روبو فارکس وقتی اعلام کرده دیگه به ایرانیا خدمات نمیده پس قراره بعدا هم محدودیت های شدیدی به ایرانیا اعمال کنه و سختگیریاش بیشتر میشه داداش
    الان بروکر های دیگه خوبی هستن که میتونی بررسی کنیشون و بهترینو برای خودت انتخاب کنی و معامله کنی باهاشون

2. یک کاربر برای این پست سودمند از abbasali.fx1 عزیز تشکر کرده اند:

501 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasali.fx1 نمایش پست ها
    علی رضا جان داداش سلام
    روبو فارکس وقتی اعلام کرده دیگه به ایرانیا خدمات نمیده پس قراره بعدا هم محدودیت های شدیدی به ایرانیا اعمال کنه و سختگیریاش بیشتر میشه داداش
    الان بروکر های دیگه خوبی هستن که میتونی بررسی کنیشون و بهترینو برای خودت انتخاب کنی و معامله کنی باهاشون

سلام وقت بخیر
    ممنون از پاسخت
    میخواستم ببینم کدوم بروکر رو پیشنهاد میدی؟ و نظرت رو راجع به کپیتال اکستند چیه؟

4. یک کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

abbasali.fx1 آواتار ها
    5,769 بار در 686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ممنون از پاسخت
    میخواستم ببینم کدوم بروکر رو پیشنهاد میدی؟ و نظرت رو راجع به کپیتال اکستند چیه؟
    داداش گلم من خودم لایت فایننس رو پیشنهاد میکنم جزئیاتشو هم برای دوستمون توی صحفه قبل 439 پست اخر گفتم
    کپیتال اکستند به نظر من بروکر جالبی نیست و نمیشه به این زودیا توش فعالیت کرد چون از سال 2020 خدماتشو شروع کرده و ثابقه چندانی نداره و ممکنه مثل بروکر تاپ اف ایکس و یا یو اس جی خدماتشو یهو قطع کنه و روگوله تاییده قزاقستان رو داره که ی رگوله معتبر بین المملی به حساب نمیاد و ی رگوله FINACOM برای تایید حسن نیت تو معاملات داره و رگوله سطح3 FSC Mauritius داره
    لینک لایت فایننس رو میزارم ببین با شرایطش اوکی هستی داداش کار کن اگر هم با این حال نمیکیی بروکر فیبو گروپ هم بروکیه خوبیه و بعد لایت فایننس بهترین تو ایرانیا محسو میشه

لایت فایننس
    https://www.litefinance.org/fa/

فیبو گروپ
    https://fg-persian.com

davood60 آواتار ها
    3,504 بار در 428 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasali.fx1 نمایش پست ها
    علی رضا جان داداش سلام
    سلام
    ظاهرا اینطور که من از پشتیبانشون پرسیدم مشکلی با پاسپورت ایرانی ندارن و وفقط تو مرحله وریفای آدرس ایران رو رد میکنن
    اگه ما بتونیم آدرس یک کشور دیگه مثل ترکیه رو وارد کنیم و وریفای بشیم مشکلی نداره

واقعا حیفه بروکر به این خوبی . من چندین ساله با روبو کار میکنم و قطع به یقین میگم خدمتتون که بروکری به خوبی روبو چه از لحاظ اسپرد ، کمیسیون ، سرعت واریز و ... برای ما ایرانیها وجود نداره
    اسپردهاشو کسانی که اسکلپ کارن و با بروکرهای دیگه هم کار کردن قطعا تایید میکنن چی هست

7. یک کاربر برای این پست سودمند از davood60 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 440 از 440 نخستنخست ... 340390430438439440

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع