نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarasiyaee نمایش پست ها
سلام و وقت به خیر خدمت همه ی عزیزان .
عذرخواهی میکنم یه سوال داشتم ممنون میشم اگر دوستان بتونن من رو راهنمایی کنن.
من تو بروکر لایت فایننس حساب دمو باز کردم و متاتریدر 4رو هم از سایت دانلود کردم اما هرچی اطلاعات حساب رو میزنم اصلا وصل نمیشه .حتی با وی پی ان و بدون وی پی ان هم زدم. نمیدونم ایا من اشتباهی دارم انجام میدم یا لپ تاپ دچار مشکل شده چون متا تریدر رو از سایت الپاری داشتم و استفاده میکردم که الان اون هم چند وقته که کانکت نمیشه. در واقع چند وقت پیش سیستمم خود به خود رفرش شد و بعد از اون عکس پس زمینه هم سیاه شد . وقتی که خواستم عوضش کنم هم پیغام میداد که نمیشه و اول باید ویندوز رو اکتیو کنید .یکی دو روز بعد از اون دیگه متا تریدرم کانکت نشد. که رفتم تو لایت فایننس حساب باز کردم و اون هم کانکت نمیشه اصلا به اینترنت . البته من اون گزینه های پایین سمت راست تو قسمتی که نو کانکشن میزنه رو هی دستکاری کردم و ریسرچ سرور و اینارو میزدم . الان نمیدونم تنظیمات چیزی رو به هم زدم یا مشکل از ویندوز لپ تاپه .
ببخشید واقعا من تو زمینه ی کار کردن با سیستم بسیار مبتدی هستم و خیلی سر درنمیارم سعی کردم در حد اطلاعات خودم توضیح بدم
@Mohammad_Hosein @E.ESMAIL@forexmh

سلام دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم . اولین مطلبی که بگم این بود که بنده از اینترنت رایتل استفاده میکردم و حتما باید از فیلتر شکن استفاده میکردم . مشکل رو با خودشون در میون گذاشتم و اعلام کردن فیلم راهنما رو نگاه کنم بعد از اینکه فیلم راهنما رو نگاه کردم و طبق اون پیش رفتم ابتدا متا تریدر دانلود شده رو پاک کردم و دوباره نصب کردم و اونجایی که داره سرورها رو اسکن میکنه اون قسمت کنسل رو زدم (دقیقا مشابه فیلم ) و وارد متا شدم اونجا از قسمت لاگین وارد شدم و اتصال بر قرار شد. مطلب بعدی اینه که اینترنت رو هم روی همراه اول گذاشتم و بدون فیلتر وصل شد. فقط دقت کنید اونجا که اسکن سرور بود کنسل روزدم